ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ"

Transkript

1 ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ Ať se jedná o jakkoliv rozsáhlá bezpečnostní opatření, např. při pořádání veřejných akcí nebo na stavbě, má Phoenix-Zeppelin The Cat Rental Store vždy jednu výhodu a tou je bezproblémová a přesná realizace a Vaše spokojenost. Proto nenabízíme pouze veškeré vybavení, které potřebujete, ale také služby, které Vám zajistí kompletní servis, abyste se mohli plně věnovat Vašim stavebním projektům a veřejným akcím. Přizvěte si proto Phoenix-Zeppelin!

2 ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ VODÍCÍ PRAHY DOPRAVNÍ SVODIDLA MOBILNÍ PLOTY/LÁVKY PŘES VÝKOP MOBILNÍ PLOTY A PŘÍSLUŠENSTVÍ 191 PŮJČÍME VÁM TÉMĚŘ VŠE

3 ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ Zajištění bezpečnosti na stavbě a v dopravě spolehlivé řešení pro Vás a Vaše zaměstnance. 192 U projektů jakéhokoliv druhu stojí bezpečnost všech zúčastněných na prvním místě. Tak jako se Vy sami staráte o bezpečnost svých zaměstnanců, chceme i my přispět k obecné bezpečnosti na staveništích. Naše nabídka zahrnuje ploty včetně příslušenství, dopravní svodidla a vodící prahy. Rádi také převezmeme dohled nad celým projektem i jeho plánováním a postaráme se o bezpečnost, kdykoliv to bude zapotřebí. Ploty Dřevěné a kovové stavební ploty, uzavírací brány, policejní zábrany s nimi si vždy pronajímáte bezpečnost a ochranu osob, materiálů a objektů na staveništích a veřejných akcích. Dopravní svodidla Z plechu, betonu nebo plastu slouží k bezpečnému řízení silniční dopravy. V kombinaci s betonovými nebo ocelovými vodícími stěnami nabízí chodcům ochranu, tam kde si to budete přát. Bezpečnostní průchody Jsou k dispozici v nejrůznějších šířkách (1,20 / 1,50 / 2,50 m), ale vždy plní tentýž účel: chrání. Postarejte se o bezpečnost chodců a okolojdoucích na Vašich stavbách.

4 ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ 193

5 ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ Mobilní ploty Dopravní svodidla STRANA 195, 196, 197 Mobilní ploty příslušenství STRANA 198 STRANA 200 Bezpečnostní průchody pro chodce STRANA 201 Parkovací zábrany a mosty STRANA

6 ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ > MOBILNÍ PLOTY Stavební plot 1,1 m na betonových / recyklovatelných patkách Typ F1 Provedení betonové nebo recyklovatelné patky Rozměry (D V) mm Velikost ok (D V) mm Hmotnost kg 13,1 K vyznačení cest při veřejných akcích, na staveništích, v nízkých budovách atd. Jednotlivá plotová pole jsou do sebe zavěšena Otevřený kovový stavební plot 2,0 m Typ F3 Provedení betonové nebo recyklovatelné patky Rozměry (D V) mm Velikost ok (D V) mm Hmotnost kg 21,2 Dodáváme: plotová pole, betonové patky, spojky. Plotová pole jsou k sobě přišroubována spojkami. Příslušenství: dveře, brány, zemní kotva (pro lepší stabilitu na nezpevněném povrchu). 195 Dřevěný stavební plot 2,0 m Provedení systémová konstrukce MVZ Rozměry (D V) každý prvek mm Vyložení k vnitřní straně mm 800 Hmotnost kg 44,0 Uzavřené, mobilní dřevěné oplocení k zajištění bezpečnosti provozu a dopravy. Instalace pomocí stojanů. Prostorový požadavek: cca 80 cm. Dřevěný stavební plot 2,5 m Provedení systémová konstrukce MVZ Rozměry (D V) každý prvek mm Vyložení k vnitřní straně mm 800 Hmotnost kg 50,5 Uzavřené, mobilní dřevěné oplocení k zajištění bezpečnosti provozu a dopravy. Instalace pomocí stojanů. Prostorový požadavek: cca 80 cm.

7 196

8 ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ > MOBILNÍ PLOTY Bezpečnostní plot Typ Provedení F3 s betonovou patkou, recyklovatelnou patkou nebo sloupkem, speciálně se vzpěrou Rozměry (D V) mm Velikost ok (D V) mm / Hmotnost kg 26,1 Úzkými oky nelze prostrčit ruku. K ohraničení a ohrazení bezpečnostních zón (např. na letištích, při veřejných akcích atd.). Příslušenství: dveře, brány, ochrana proti přelezení, zajištění proti vyzvednutí, bezpečnostní spojovací díly Plastová zábrana Provedení podle ZTV-SA Rozměry (D V) mm Hmotnost kg 16,0 Kompletní řešení pro bezpečné usměrnění chodců na chodníku a vozovce. Spodní dotyková lišta pro nevidomé, polepená retroreflexní fólií, červenobílé pruhování Příslušenství: podstavec Kovová plotová zábrana 197 Rozměry (D V) mm Hmotnost kg 17,0 Kompletní řešení pro bezpečné usměrnění chodců na chodníku a vozovce Spodní dotyková lišta pro nevidomé, polepená retroreflexní fólií, červenobílé pruhování Příslušenství: podstavec, sloupky Uzavírací zábrana Rozměry (D V) mm Velikost ok (D V) mm Hmotnost kg 15,5 K efektivnímu ohraničení nebo uzavření míst (např. při veřejných akcích). Integrované ocelové patky, libovolné vytváření úhlů. Vysoce robustní, lehká montáž. Policejní zábrana Rozměry (D V) mm Vyložení k vnitřní straně mm 540 Hmotnost kg 20,0 Ideální pro uzavření ulic nebo prostranství. Snadná manipulace, stabilní díky spojkám.

9 ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ > MOBILNÍ PLOTY PŘÍSLUŠENSTVÍ MOBILNÍ PLOTY PŘÍSLUŠENSTVÍ 198 Branky Branka kovový stavební plot Rozměry (D V) mm Velikost ok (D V) mm Hmotnost kg 10,5 Otevíratelná na obě strany, Brány šířka průchodu 1,2 m. Jedno- nebo dvoukřídlá Snadno integrovatelná konstrukce, variabilní šířka do stavebních kovových plotů. křídla (3,5 / 2,2 m). Provedení systémová konstrukce MVZ brány. Branka dřevěný stavební plot Kolejničky slouží k lehké obsluze Rozměry (D V) mm Brána dřevěný plot Hmotnost kg 41,0 Rozměry (D V) mm Otevíratelná na obě strany, světlá šířka průchodu 1,0 m při šířce pole 1,8 m. Snadno integrovatelná do stavebních dřevěných plotů. Brány kovový stavební plot Rozměry (D V) mm Velikost ok (D V) mm Hmotnost kg 22,0/15, / / Hmotnost kg 42,0/47,0/51,0 Jedno- nebo dvoukřídlá kon- strukce, variabilní šířka křídla (2,0 / 2,7 / 3,0 m). Kolejničky slouží k lehké obsluze brány. Držák ostnatého drátu (bavolet) Úhel 45 (D V) mm Ve tvaru písmene mm (D V) Dodatečná ochrana při používání ve spojení s otevřenými kovovými ploty. Bavolet až pro tři řady ostnatého drátu. Ochrana proti přelezení Ostnatý drát Drát NATO Montáž ostnatého nebo žiletkového drátu jako dodatečná ochrana. Pozinkovaný ostnatý drát, alternativně žiletkový drát s variabilním průměrem válce. Zemní kotva Podstavce TL Rozměry (D) mm 600 Rozměry (D Š V) mm Hmotnost kg 28,0 Pro ještě větší stabilitu na nezpevněném povrchu. Montáž probíhá prostřednictvím pěchovadla nebo perlíku. K upevnění dopravních značek na sloupku nebo jeklu. Ukotvení až do hloubky 60 cm. Z plastového recyklovatelného materiálu, robustní, stohovatelné. Ergonomická držadla pro snadnou přepravu.

10 ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ > PARKOVACÍ ZÁBRANY A MOSTY Parkovací zábrany Provedení elektrické Šířka uzavření mm Provozní napětí V 230 Volitelně manuální nebo automatické řízení. K zabezpečení příjezdu na velké stavby, veřejné akce, do parkovacích domů, atd. K dispozici různé délky. Máte speciální požadavky? Obraťte se na naše specialisty! Předložíme Vám praktické návrhy splňující Vaše požadavky, popřípadě nás informujte o možnostech realizace, abychom Vám mohli poskytnout řešení na míru. 199 Kabelové mosty Lávka přes výkop se zábradelním madlem Světlá výška m 5,5 7,5 Světlá šířka m 4,0 18,0 K přejíždění kabelů na vysoce frekventovaných silnicích. Volně stojící, překlenutí až do výšky 18,0 m při průjezdné výšce do 7,5 m. Bezpečnost a ochrana kabelů i účastníků silničního provozu. Ergonomická držadla pro snadnou přepravu. Rozměry (D Š) mm Rozměry (D Š) mm Rozměry (D Š) mm K zajištění bezpečného přechodu chodců přes neschůdný terén, kabelové výkopy atd. Postranní ohraničení zaoblenými madly. K dispozici různé délky.

11 ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ > DOPRAVNÍ SVODIDLA Betonová svodidla Rozměry (D Š V) mm Hmotnost kg 400,0 K bezpečnému oddělení automobilové dopravy od chodců nebo protisměrné dopravy. Vysoká bezpečnost při nárazu díky robustní konstrukci a velké hmotnosti. Možnost integrovat zábradelní madla pro chodce (s nebo bez ochrany proti rozstřiku vody a bláta). Text Plechová svodidla Rozměry (D Š V) mm Hmotnost kg 30,0 Svodidla k oddělení dopravy od stavebních plotů a ochranných průchodů k vozovce. Mobilní možnosti použití, nejlepší signalizace (červenobílé značení). Robustní konstrukce, variabilní kombinace. 200 Text Plastová vodící stěna Rozměry (D Š V) mm Hmotnost kg 8,0 Snadná přeprava a instalace bez vynaložení námahy díky malé hmotnosti. Ke zvýšení hmotnosti je možné nalít do jednotlivých částí vodu. Signalizace díky střídavému uspořádání bílých/červených prvků. Text Ocelová vodící stěna Rozměry (D Š V) mm Hmotnost kg 86,0 Masivní konstrukce, přezkoušená Technicko-vědeckým institutem Spolkového ministerstva pro dopravu, stavebnictví a bytovou výstavbu (BASt). Robustní a pevná ochrana proti nárazu. K dispozici různé výšky.

12 ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI NA STAVBĚ A V DOPRAVĚ > BEZPEČNOSTNÍ PRŮCHODY PRO CHODCE Text Plastový vodící práh Rozměry (D Š V) mm Hmotnost kg 19,0 Provizorní oddělení jízdních pruhů díky nápadně žlutým vodícím prahům. Lze je použít jako náhradu vodorovného značení vozovky, pokud toto není k dispozici. Jednoduchá a rychlá instalace. Jekly nasaditelné přímo do vodících prahů. Zábradelní madlo Rozměry (D V) mm Hmotnost kg 45,0 Bezpečné vedení chodců, zejména při vychýlení chodníku do vozovky. Montáž přímo do betonového vodícího prahu. Ochrana proti rozstřiku vody a bláta. 201 Bezpečnostní průchody pro chodce Vnější rozměry (D Š V) mm Vnitřní rozměry (D Š V) mm Vnější rozměry (D Š V) mm Vnitřní rozměry (D Š V) mm Vnější rozměry (D Š V) mm Vnitřní rozměry (D Š V) mm Individuální průchod pro chodce díky variabilním stavebním dílcům systému. Příslušenství: ochrana proti rozstřiku vody a bahna, zadní stěna, stříška (volitelně). K dispozici různé šířky. Rohový prvek 30 pro průchod Rozměr (D) pro SG10 mm 900 Rozměr (D) pro SG20 mm 1050 Rozměr (D) pro SG30 mm 1550 K optimálnímu přizpůsobení průchodů v zatáčkách a okolo rohů. Přesný průchod pro chodce. Příslušenství: ochrana proti rozstřiku vody a bahna, zadní stěna, stříška (volitelně). K dispozici různé šířky.

13 PŘÍVĚSNÉ VOZÍKY A OBYTNÉ PŘÍVĚSY PŘÍVĚSNÉ VOZÍKY A OBYTNÉ PŘÍVĚSY 202

14 PŘÍVĚSNÉ VOZÍKY A OBYTNÉ PŘÍVĚSY PŘÍVĚSNÉ VOZÍKY A OBYTNÉ PŘÍVĚSY IHNED K PRONÁJMU! 203

15 PŘÍVĚSNÉ VOZÍKY A OBYTNÉ PŘÍVĚSY Typ 17 Mobilní koupelna Typ 24 Mobilní buňka s komplexním zázemím pro zaměstnance 4 osoby Typ 27 Mobilní buňka s komplexním zázemím pro zaměstnance 6 osob Typ 28 Mobilní buňka s komplexním zázemím pro zaměstnance 8 osob 204 Délka mm 2400 Šířka mm 1820 Výška mm 2650 Celková hmotnost kg 750 Počet náprav 1 Nájezdová brzda KRV 7,5 Max. zatížení brzdy kg 750 Délka mm 5700 Celková hmotnost kg 1600 Počet náprav 2 Nájezdová brzda KF 17-C Max. zatížení brzdy kg 1700 Délka mm 7300 Šířka mm 2500 Celková hmotnost kg 2000 Počet náprav 2 Nájezdová brzda KF 20 Max. zatížení brzdy kg 2000 Délka mm 8900 Šířka mm 2500 Celková hmotnost kg 2200 Počet náprav 2 Typ nápravy VGB 13 Max. zatížení nápravy kg 1300 Nájezdová brzda KF 27 Max. zatížení brzdy kg 2700 Typ 34 Mobilní buňka pro kancelářské účely Typ 35 Jídelní mobilní buňka pro 4 osoby s WC Typ 35 Tank Jídelní mobilní buňka pro 4 osoby s chemickým WC Typ 36 Jídelní mobilní buňka pro 6 8 osob s WC Délka mm 7300 Šířka mm 2500 Celková hmotnost kg 1600 Počet náprav 2 Nájezdová brzda KF 20 Max. zatížení brzdy kg 2000 Délka mm 3200 Celková hmotnost kg 750 Počet náprav 1 Nájezdová brzda KRV 7,5 Max. zatížení brzdy kg 750 Délka mm 3200 Celková hmotnost kg 750 Počet náprav 1 Nájezdová brzda KRV 7,5 Max. zatížení brzdy kg 750 Délka mm 4200 Celková hmotnost kg 850 Počet náprav 1 Nájezdová brzda KRV 13 Max. zatížení brzdy kg 1300

16 PŘÍVĚSNÉ VOZÍKY A OBYTNÉ PŘÍVĚSY Typ 36 Tank Jídelní mobilní buňka pro 6 8 osob s chemickým WC Typ 37 Jídelní mobilní buňka pro osob s WC Typ 37 Tank Jídelní mobilní buňka pro osob s chemickým WC Typ 320 Mobilní buňka pro 4 osoby Délka mm 4200 Celková hmotnost kg 850 Počet náprav 1 Nájezdová brzda KF 13 Max. zatížení brzdy kg 1300 Délka mm 5700 Celková hmotnost kg 1500 Počet náprav 2 Nájezdová brzda KF 17-C Max. zatížení brzdy kg 1700 Délka mm 5700 Celková hmotnost kg 1500 Počet náprav 2 Nájezdová brzda KF 17-C Max. zatížení brzdy kg 1700 Délka mm 3200 Celková hmotnost kg 650 Počet náprav 1 Nájezdová brzda KRV 7,5 Max. zatížení brzdy kg Typ 420 Mobilní buňka pro 6 8 osob Typ 570 Mobilní buňka pro osob Typ CAT 314 Typ WC přívěs Délka mm 4200 Celková hmotnost kg 750 Počet náprav 1 Nájezdová brzda KF 7,5 Max. zatížení brzdy kg 750 Délka mm 5700 Celková hmotnost kg 1050 Počet náprav 2 Nájezdová brzda KRV 17 Max. zatížení brzdy kg 1700 Délka mm 4200 Celková hmotnost kg 2000 Počet náprav 2 Nájezdová brzda KF 20 Max. zatížení brzdy kg 2000 Délka mm 1100 Šířka mm 1100 Výška mm 2700 Celková hmotnost kg 300 Počet náprav 1 Typ nápravy VG 7-L Max. zatížení nápravy kg 700 Tažná spojka Max. zatížení taž. spojky kg 75 0

17 KONTAKTY Sokolov Praha západ Praha sever Plzeň Most Praha východ Liberec České Budějovice Hradec Králové Brno Zlín Havířov D8 Teplice D1 E55 Cínovecká 101 Jesenice Říčany ká Kostelecká 206 Modletice Exit 11 Jesenice EXIT Čakovice Letňany Tupolevova Ivan Pelikán GPS N, E GPS N, E GPS N, E PRAHA-VÝCHOD Lipová Modletice Tel.: Mobil: Fax: Jiří Hon D1 Brno PRAHA-ZÁPAD areál Stavební výroby Praha, a. s. Chrášťany 140, Chrášťany Tel.: Mobil: Fax: Ďáblice D8 Praha PRAHA-SEVER Kostelecká ul Praha 9 - Čakovice Mobil: OTEVÍRÁME GPS N, E GPS N, E Michal Koryčan ČESKÉ BUDĚJOVICE Okružní České Budějovice Tel.: Mobil: Fax: Bohumír Kmoníček Bohumír Kmoníček GPS N, E HRADEC KRÁLOVÉ Brněnská 1869/45a, Hr. Králové Tel.: , Mobil: Fax: Jan Řepka LIBEREC Průmyslová zóna Jih, Ampérova Liberec Tel.: Mobil: Fax:

18 KONTAKTY 26 Božkov Letkov Praha Koterov D5 E50 Hradiště Rozvadov Starý Plzenec Richard Pastuch GPS N, E MOST Čepirožská Most-Velebudice Tel.: Mobil: Fax: Milan Andrš GPS N, E SOKOLOV Chebská 53, P.O.Box Sokolov Tel.: Mobil: Fax: Martin Soukup GPS N, E PLZEŇ Koterovská Plzeň Mobil: Fax: Tomáš Hanuš GPS N, E BRNO Tuřanka Brno Tel.: Mobil: Fax: Roman Kvasník GPS N, E HAVÍŘOV Dělnická 41/ Havířov-Suchá Tel.: Mobil: Fax: Pavel Chlachula GPS N, E ZLÍN Kvítkovická Napajedla Tel.: Mobil: Fax: Žilina Košice BRATISLAVA Pribylinská Bratislava Tel.: 02 / Mobil: , Fax: 02 / Nitra Bratislava Banská Bystrica BANSKÁ BYSTRICA Partizánska cesta Banská Bystrica Tel.: 048 / Mobil: Fax: 048 / ŽILINA Hruštiny Žilina Tel.: 041 / Mobil: Fax: 041 / NITRA Novozámocká Nitra Tel.: 037 / Mobil: Fax: 037 / KOŠICE Železiarenská Košice-Šaca Tel.: 055 / Mobil: Fax: 055 /

19 MVS ZEPPELIN MVS ZEPPELIN 208

20 Sokolov Praha západ Plzeň Most Praha sever Praha východ Liberec České Budějovice Hradec Králové Brno Zlín Havířov Žilina Košice Nitra Bratislava Banská Bystrica

21 AŤ SE NA TO PODÍVÁTE Z JAKÉHOKOLIV ÚHLU VŽDY STOJÍME ZA VÁMI! Cena hovoru je dle běžných platných tarifů telefonních operátorů.

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB. Kompletní hygienický servis a zabezpečení staveb, sportovních a společenských akcí

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB. Kompletní hygienický servis a zabezpečení staveb, sportovních a společenských akcí KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB Kompletní hygienický servis a zabezpečení staveb, sportovních a společenských akcí Profil společnosti Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. vznikla v listopadu 1993 zápisem

Více

Mobilní toaleta s umyvadlem

Mobilní toaleta s umyvadlem mobilní toalety JOHNNY SPORT Nejpoužívanější mobilní toaleta s pisoárem Moderní design Lehká stabilní konstrukce Ideální pro stavby a společenské akce Možnost dodat se zámkem Možnost dodat s dávkovačem

Více

2014-2015 PRODUKTOVÝ KATALOG

2014-2015 PRODUKTOVÝ KATALOG 2014-2015 PRODUKTOVÝ KATALOG Mokrovraty sídlo firmy, sklady Mokrovraty sklad Dobříš sklady 2 Rybníky sklady PILECKÝ, s. r. o., Váš dodavatel plotových systémů, je na trhu již od roku 1994, kdy začínal

Více

Průmyslová sekční vrata S inovačními integrovanými dveřmi bez vysokého prahu docílíte vyšší bezpečnosti

Průmyslová sekční vrata S inovačními integrovanými dveřmi bez vysokého prahu docílíte vyšší bezpečnosti NOVINKA Konstrukční řada 50: Nové pohledy na vrata u hliníkových vrat MAXIMÁLNÍ ODOLNOST VŮČI POŠKRÁBÁNÍ Průmyslová sekční vrata S inovačními integrovanými dveřmi bez vysokého prahu docílíte vyšší bezpečnosti

Více

Program 2011. Stavební zařízení Lešení. Program březen 2011 / 1. vydání Tisk nebo kopírování je zakázáno.

Program 2011. Stavební zařízení Lešení. Program březen 2011 / 1. vydání Tisk nebo kopírování je zakázáno. Program 2011 Stavební zařízení Lešení Program březen 2011 / 1. vydání Tisk nebo kopírování je zakázáno. Stavební zařízení a lešení Obsah Al-komínová lešení...strana...49 Al-pojízdná lešení...strana..50-53

Více

NAKLÁDACÍ TECHNIKA & PRŮMYSLOVÁ VRATA

NAKLÁDACÍ TECHNIKA & PRŮMYSLOVÁ VRATA NAKLÁDACÍ TECHNIKA & PRŮMYSLOVÁ VRATA Nakládací technika www.loading-systems.cz České Loading Systems 1 Nakládací technika Obsah 1. We take care. 2. Advanced Control Centre 3. Návrh nakládacího místa 4.

Více

Systémy otevíračů oken a nadsvětlíků GEZE GEZE SYSTÉMY OTEVÍRAČŮ OKEN A NADSVĚTLÍKŮ. Otevírače oken a nadsvětlíků OL90 N, OL95 a OL100

Systémy otevíračů oken a nadsvětlíků GEZE GEZE SYSTÉMY OTEVÍRAČŮ OKEN A NADSVĚTLÍKŮ. Otevírače oken a nadsvětlíků OL90 N, OL95 a OL100 GEZE SYSTÉMY OTEVÍRAČŮ OKEN A NADSVĚTLÍKŮ Ústav sociální péče řádu Johanitů, Berlín Systémy otevíračů oken a nadsvětlíků GEZE Otevírače oken a nadsvětlíků OL90 N, OL95 a OL100 BEWEGUNG MIT SYSTEM Přehled

Více

NOVINKA Vrata s přerušeným tepelným mostem a integrované dveře s hloubkou 67 mm

NOVINKA Vrata s přerušeným tepelným mostem a integrované dveře s hloubkou 67 mm NOVINKA Vrata s přerušeným tepelným mostem a integrované dveře s hloubkou 67 mm MAXIMÁLNÍ ODOLNOST VŮČI POŠKRÁBÁNÍ Průmyslová sekční vrata S inovačními integrovanými dveřmi bez vysokého prahu docílíte

Více

Průmyslová rolovací vrata a mříže

Průmyslová rolovací vrata a mříže Rolovací vrata / rolovací mříže SB s pohonem WA 300 R S4 Maximum komfortu a bezpečnosti Průmyslová rolovací vrata a mříže Robustní a spolehlivá v náročných každodenních provozních podmínkách 2 Značková

Více

Pozn.: - položky tohoto katalogu lze objednat pouze telefonicky, emailem anebo faxem, v současné době je již nenaleznete na našem e-shopu - dodací

Pozn.: - položky tohoto katalogu lze objednat pouze telefonicky, emailem anebo faxem, v současné době je již nenaleznete na našem e-shopu - dodací Pozn.: - položky tohoto katalogu lze objednat pouze telefonicky, emailem anebo faxem, v současné době je již nenaleznete na našem e-shopu - dodací doba je 4 hodin - do objednávky uveďte vždy kód OP - platí

Více

ZVEDACÍ ZAŘÍZENÍ TO NEJLEPŠÍ OD PŘEDNÍCH SVĚTOVÝCH VÝROBCŮ V JEDNOM KATALOGU OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY VAŠE POTŘEBY

ZVEDACÍ ZAŘÍZENÍ TO NEJLEPŠÍ OD PŘEDNÍCH SVĚTOVÝCH VÝROBCŮ V JEDNOM KATALOGU OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY VAŠE POTŘEBY ZVEDACÍ ZAŘÍZENÍ TO NEJLEPŠÍ OD PŘEDNÍCH SVĚTOVÝCH VÝROBCŮ V JEDNOM KATALOGU OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY VAŠE POTŘEBY www.autocora.cz Slovo úvodem Vážení obchodní partneři, připravili jsme pro Vás nový

Více

Schindler 6300 Jednoduché řešení pro dokonalé využití

Schindler 6300 Jednoduché řešení pro dokonalé využití Jednoduché řešení pro dokonalé využití Schindler Modernizace Hlavní výhody na první pohled. Okamžité použití Kombinace standardních součástí a flexibilní kabiny tam, kde je to potřeba. Tato výměna nabízí

Více

Make IT easy: Nový rozváděč TS IT

Make IT easy: Nový rozváděč TS IT Make IT easy: Nový rozváděč TS IT Nový rozváděč TS IT. Nový světový standard síťové a serverové techniky. Pod názvem TS IT prezentovala firma Rittal na CeBIT 202 poprvé kompletně nově vyvinutý systém stojanových

Více

Průmyslová sekční vrata. DURATEC - plastové prosklení s nejvyšší odolností proti poškrábání

Průmyslová sekční vrata. DURATEC - plastové prosklení s nejvyšší odolností proti poškrábání // DURATEC - plastové prosklení s nejvyšší odolností proti poškrábání Průmyslová sekční vrata Bezpečná jsou lepší, s inovativními integrovanými dveřmi bez vysokého prahu 2 Know-how specialisté 4-9 SPU

Více

Funkční dveře pro stavební objekty

Funkční dveře pro stavební objekty Venkovní dveře s přerušeným tepelným mostem jako multifunkční a bezpečnostní dveře Až o 30 % lepší tepelná izolace* díky přerušenému tepelnému mostu Funkční dveře pro stavební objekty Robustní vnitřní

Více

Bauma 2010. největší stavební veletrh! Časopis o bednění. 1/2010 www.ceskadoka.cz. Bauma 2010. Chladicí věž výstavba chladicí věže strana 3

Bauma 2010. největší stavební veletrh! Časopis o bednění. 1/2010 www.ceskadoka.cz. Bauma 2010. Chladicí věž výstavba chladicí věže strana 3 Časopis o bednění 1/2010 www.ceskadoka.cz Bauma 2010 největší stavební veletrh! Chladicí věž výstavba chladicí věže strana 3 Taktovací stůl Doka vysouvaný most strana 6 Bauma 2010 novinky v oblasti bednění

Více

Průmyslová rolovací vrata a mříže

Průmyslová rolovací vrata a mříže NOVINKA Rolovací vrata / rolovací mříže TGT pro podzemní garáže Průmyslová rolovací vrata a mříže Robustní a spolehlivá v každodenních náročných provozních podmínkách 2 Značková kvalita společnosti Hörmann

Více

BYDLENÍ BEZ BARIÉR. www.ligavozic.cz

BYDLENÍ BEZ BARIÉR. www.ligavozic.cz BYDLENÍ BEZ BARIÉR www.ligavozic.cz POMÁHÁME LIDEM PŘEKONÁVAT BARIÉRY Kompletní řešení bariér Pružná výroba a servis Prodloužená záruka Spolehlivost Kvalita Schodišťové plošiny Schodišťové sedačky Stropní

Více

EXPERT: ODPOVĚĎ NA VAŠE POTŘEBY, OBRAZ VAŠÍ PROfEsiONAliTY

EXPERT: ODPOVĚĎ NA VAŠE POTŘEBY, OBRAZ VAŠÍ PROfEsiONAliTY NOVÝ PEUGEOT EXPERT EXPERT EXPERT: ODPOVĚĎ NA VAŠE POTŘEBY, OBRAZ VAŠÍ PROfEsiONAliTY Peugeot Expert je pro vaši irmu tou nejlepší vizitkou. S elegancí sobě vlastní reprezentuje dynamiku a spolehlivost

Více

UNIVERZITA PARDUBICE DOPRAVNÍ FAKULTA JANA PERNERA DIPLOMOVÁ PRÁCE. 2010 Bc. Jakub Kostelecký

UNIVERZITA PARDUBICE DOPRAVNÍ FAKULTA JANA PERNERA DIPLOMOVÁ PRÁCE. 2010 Bc. Jakub Kostelecký UNIVERZITA PARDUBICE DOPRAVNÍ FAKULTA JANA PERNERA DIPLOMOVÁ PRÁCE 2010 Bc. Jakub Kostelecký Univerzita Pardubice Dopravní fakulta Jana Pernera Optimalizace výběru regálového zakladače pro sklad hutního

Více

PORTAL pro dřevěná a plastová okna.

PORTAL pro dřevěná a plastová okna. PORTAL pro dřevěná a plastová okna. Technické informace: ES, HS, PSK PLUS, PS PLUS, FS PLUS, CS. Okenní kování Dveřní kování POSUVNÉ KOVÁNÍ Větrací technika technika pro budovy POSUVNÉ KOVÁNÍ ECO SLIDE

Více

Garážová vrata, Praha

Garážová vrata, Praha HZS, Jilemnice Egyptská ambasáda, Praha Garážová vrata, Praha Nemocnice, Jindř. Hradec Představení společnosti společnost Gardon byla založena v roce 1991, kdy společnost začala dodávat na náš trh holandská

Více

NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV. Garážová sekční vrata. Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti

NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV. Garážová sekční vrata. Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti // NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV Garážová sekční vrata Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti 2 Znaky kvality společnosti Hörmann 4 Konstrukční výhody 6 Automatická sekční

Více

Otopné deskové těleso pro nízkoteplotní systémy COSMO E2 Technické informace 2013 PŘÍJEMNÉ KLIMA PRO VAŠE POHODLÍ

Otopné deskové těleso pro nízkoteplotní systémy COSMO E2 Technické informace 2013 PŘÍJEMNÉ KLIMA PRO VAŠE POHODLÍ Otopné deskové těleso pro nízkoteplotní systémy COSMO E2 Technické informace 2013 PŘÍJEMNÉ KLIMA PRO VAŠE POHODLÍ O Otopné deskové těleso COSMO E2 pro nízkoteplotní systémy COSMO E2 Technology Ojedinělá

Více

Kögel Zajištění nákladu

Kögel Zajištění nákladu Kögel Zajištění nákladu Obrázky mohou obsahovat mimořádnou výbavu / výrobky podléhají neustálým technickým změnám Ilustrační obrázek / může obsahovat mimořádnou výbavu Proč se vlastně hovoří o inženýrském

Více

BEZPEČNOSTNÍ ZNAČENÍ FARAM

BEZPEČNOSTNÍ ZNAČENÍ FARAM FARAM Bezpečnostní značení průmyslových hal a areálů S prováděním bezpečnostního značení máme bohaté zkušenosti již od roku 2004. Za tuto dobu, máme za sebou realizace hal a průmyslových areálu jako např.:

Více

Vyhláška Ministerstva pro místní rozvoj ČR

Vyhláška Ministerstva pro místní rozvoj ČR Vyhláška Ministerstva pro místní rozvoj ČR č. 398/2009 Sb. o obecných technických požadavcích zabezpečujících bezbariérové užívání staveb VYHLÁŠKA č. 398/2009 Sb. ze dne 5. listopadu 2009 o obecných technických

Více

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01 Užitkové vozy aravelle aravelle 01 Vaše motto: každý host si zaslouží jen to nejlepší. Již při příjezdu. Příjemný pobyt by měl začít už při příjezdu. Volkswagen aravelle odveze Vaše hosty tak, jak to očekávají

Více

Pakety příslušenství. Paket SUV

Pakety příslušenství. Paket SUV Příslušenství RAV4 Pakety příslušenství Pakety příslušenství pro Toyotu RAV4 nabízejí individualitu, pohodlí a vysokou hodnotu. Ať už preferujete typický SUV charakter vozu, výraznou stylovost nebo ryzí

Více

Nové Vito Tourer. Chce, umí, pracuje.

Nové Vito Tourer. Chce, umí, pracuje. Nové Vito Tourer. Nové Vito Tourer. Chce, umí, pracuje. Jste vždy připraveni plnit své úkoly? Vykonáváte svou práci cílevědomě? Milujete nové výzvy? Pak si zasloužíte vozidlo, které je pro Vás jako stvořené:

Více