Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download ""

Transkript

1 SPOLEČENSKÁ KRONIKA Počet obyvatel k muži 127 ženy 133 děti do 15 let 40 Narození: Novotná Michaela, Čech Martin, Fialová Gabriela, Chaloupka Dan, Pojer Lukáš Úmrtí: Molák Jan, Jašová Milada, Kocmánek Josef Přistěhování: Pojerová Jana, Kvapil Josef, Zimola Petr, Zimolová Jana, Zimola Kryštof, Zimola Aleš Odstěhování: Šťastná Miroslava, Šťastný Radomír, Doležalová Soňa Sňatky: Pojerová Soňa + Doležal Václav Kolman Jakub + Sukupová Kateřina Významná životní jubilea: 50. narozeniny: Molák František, Cejpek Lubomír, Brabec Miloš 55. narozeniny: Vala Bohumil, Šťastná Miroslava, Vodová Marie 60. narozeniny: Solař Miroslav, Tvarůžek Josef, Šustrová Václavka, Františáková Ludmila, Komínková Olga, Navrkalová Anna 65. narozeniny: Novotná Marie, Cejpek Bohumil, Toman Jiří, Nečasová Jiřina, Toufarová Růžena, Vaňková Ludmila, Moláková Alena, Františák Ladislav 70. narozeniny: Tvarůžková Jarmila 75. narozeniny: Novotný Josef, Michal František, 80. narozeniny: Rojka Stanislav, Žandová Ludmila, Veselá Ludmila

2 Vydání občanských průkazů: Žanda Jiří, Březnová Barbora, Hudáčková Renata, Cejpek Ondřej, Muchová Žaneta, Tvarůžková Věra, Vaněk Marek ZASTUPITELSTVO OBCE Zastupitelstvo obce se v roce 2011 sešlo 7x. Více informací na webových stránkách obce. Webové stránky obce: Adresa elektronické podatelny: AKCE ČISTÁ VYSOČINA Krajský úřad Kraje Vysočina vyhlásil již potřetí akci s názvem Čistá Vysočina, jejímž cílem bylo vyčistit strouhy kolem silnic a blízké okolí od odpadů. Akce, do které se letos poprvé přihlásila také naše obec, se konala Sbírat odpad přišlo celkem 16 občanů. Ti se rozdělili na dvě skupiny. První skupina se vydala směrem na Třebíč ke "Čtyřem lípám" a druhá skupina čistila strouhy a okolí silnice směrem na Kouty k Boučku. Krajský úřad zajistil pro všechny účastníky výstražnou vestu a barevné igelitové pytle. Odpady se třídily na plasty, sklo a smíšený odpad. Celkem bylo posbíráno asi 18 pytlů plastů a skla, 17 pytlů ostatních odpadů a několik pneumatik. Odvoz pytlů, které byly připraveny u silnice, zajistil krajský úřad. BARVENÍ TRIČEK V pátek 17. června 2011 se na obecním úřadě uskutečnilo barvení triček pod vedením výtvarnice paní Kachlíkové. Občané si přinesli svůj materiál (tričko, textilní tašku apod.) a za poplatek 70 Kč jim byly poskytnuty šablony a barvy k namalování motivu. Tričko si přišlo nabarvit celkem 10 občanů. Největší úspěch měly barevné motivy u dětí. I přes nevelký počet účastníků se akce vydařila. VÝMĚNA OKEN V MATEŘSKÉ ŠKOLE Počátkem prázdnin byla vyměněna okna v mateřské škole. Výměnu provedla firma H+M Kuchařovice. Celkové náklady činily Kč. Následně byla provedena také výmalba prostor mateřské školy, kterou zajistila firma Malířství a natěračství Mejzlík z Budišova (náklady Kč). Úklid provedli zdarma zaměstnanci školy a rodiče dětí. Dotace z Programu obnovy venkova činila Kč. VÝMĚNA OKEN NA SPORTOVNÍM AREÁLE Brigádnickou formou byla vyměněna okna na sportovním areále. Cena za materiál a odborné práce činila Kč. Obec na tuto akci získala dotaci od Krajského úřadu Kraje Vysočina ve výši Kč. Brigád se zúčastnili členové ZO, sportovci a hasiči, kteří odpracovali celkem 326 hodin.

3 ZVELEBOVÁNÍ OBCE Před poutí byly opraveny lavičky na tancplace a vyměněna vylepovací plocha u autobusové čekárny. Celkové náklady činily Kč. DĚTSKÝ DEN V sobotu 10. září se uskutečnil dětský den. Hasiči ve spolupráci se členy ZO připravili pro děti zábavné odpoledne, které se tentokrát uskutečnilo ve dvoře před obecním úřadem. Akce se zúčastnilo 33 dětí. Od obce Červená Lhota byla zapůjčena velká trampolína, na které se mohly děti vydovádět. Po skončení soutěžních disciplín ukázali hasiči zásah požární cisternou. Děti si pak mohly na cisternu vylézt a zkusily si stříkat vodním dělem. V závěru odpoledne si děti opekly špekáčky, pro ostatní bylo připraveno grilované maso. K příjemnému posezení pod pergolou před hospodou přispělo i velmi pěkné počasí. VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ 25. září se po 20 letech uskutečnilo slavnostní vítání občánků. Přivítány byly děti, které se v obci narodily v posledních dvou letech (2010 a 2011). Akci doprovázel pěkný program, který si připravily děti z mateřské školy a starší děti z obce. Jako dárek byla rodičům předána kytička, poukázka do drogerie v hodnotě 400 Kč, pamětní knížka a bryndáček s nápisem "Občánek Čechtína". Fotografie a videozáznam zhotovili David Jonáš a Michala Buďová. VÝLOV POŽÁRNÍ NÁDRŽE NA NÁVSI V pátek 30. září se uskutečnil výlov požární nádrže na návsi. Tento den byl krásný a slunečný, bylo téměř 24 C. Místní rybáři povolili výpusť již ve čtvrtek večer, a tak byla nádrž v pátek v poledne prázdná. Předpokládalo se, že zde bude po loňské srpnové bouřce, kdy se sem kolem Neumanových a Tvarůžkových valila voda z Rovin, mnoho bahna. To se naštěstí nevyplnilo. Bláta zde bylo jen asi 15 centimetrů. Rybáři měli připraveny dvě kádě, do kterých postupně vylovili asi osm štik, několik velkých kaprů, candátů i mnoho menších ryb. Ty poté pan Luboš Cejpek připravil v hospodě k občerstvení. Po výlovu byla nádrž za pomoci hasičů vyčištěna a zároveň byl opraven i vodotrysk, který byl několik let nefunkční. Opravu vodotrysku provedli pan Popelář, pan Neuman a pan Dedek. SLAVNOSTNÍ ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU Vánoční strom na návsi byl slavnostně rozsvícen první adventní sobotu, která tento rok připadla již na 26. listopadu. O vánoční atmosféru se postaraly děti z mateřské školky, které zatancovaly a zazpívaly u "pekelného ohně". Pěkný program si připravily také starší děti, které recitovaly básničky, hrály koledy na flétnu a zpívaly vánoční písničky. V závěru vystoupení byl rozsvícen vánoční stromek. Návštěvníci se mohli zahřát svařeným vínem, pro děti byl připraven vánoční punč. Akce se všem líbila.

4 MATEŘSKÁ ŠKOLA V lednu srpnu navštěvovalo MŠ 18 dětí. 17 dětí na pravidelnou docházku, 1 dítě na 4 hodiny denně 11 chlapců a 7 dívek 8 dětí z Čechtína 6 dětí z Červené Lhoty 2 děti z Benetic 1 dítě z Budíkovic 1 dítě z Jihlavy 9 předškoláků, z toho 4 z Čechtína do 1. třídy základní školy odešli: Fiala Stanislav, Horký Marek, Jirovský Tomáš a Vala Štěpán V září prosinci navštěvovalo MŠ 17 dětí. 14 dětí na pravidelnou docházku, 3 děti na 5 dní v měsíci 9 chlapců a 8 dívek 10 dětí z Čechtína 3 děti z Červené Lhoty 2 děti z Benetic 1 dítě z Budíkovic 1 dítě z Třebíče 5 předškoláků KNIHOVNA V r navštěvovalo knihovnu 34 čtenářů, z toho do 16 let 12. Bylo celkem 582 výpůjček, z toho: naučná dospělým 10 krásná dospělým 484 krásná dětem 88. Knihovní fond čítá knih, z toho: naučná celkem beletrie Obecní knihovnu navštívili během roku čtenáři 173x. Bylo zakoupeno 22 nových knih. V knihovně byla odebírána 2 periodika (Květy a Dům a zahrada). Celkové výdaje na provoz knihovny byly Kč (6.815 knihovní fond včetně periodik ostatní náklady). Internet je veřejný (zdarma), prozatím je v kanceláři OÚ, občané ho mohou navštěvovat v pracovní době a v úředních hodinách.

5 SDH V červenci byly místnímu SDH předány zdarma od HZS Třebíč 2 kusy dýchacích přístrojů značky Saturn s příslušenstvím v hodnotě Kč. Od Krajského úřadu Kraje Vysočina dostali hasiči na zajištění akceschopnosti zásahové jednotky dotaci ve výši Kč. Za peníze nakoupili: 1 hadici B, 5 hadic C a 1 savici. Dále byla provedena oprava hasičské cisterny a motoru hasičské stříkačky, zakoupeny 2 zásahové zateplené reflexní bundy a práškový hasicí přístroj. Nové mladé družstvo hasičů se během roku zúčastnilo hasičských závodů ve Svatoslavi (2x), v Kožichovicích, na Chlumě, v Beneticích a v Sokolí. Nejlépe se umístili v Kožichovicích, kde obsadili 7. místo z 15 mužstev, a v Sokolí, kde obsadili 11. místo z 39 mužstev. Jako každý rok vyčistili hasiči koupaliště. TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA DRUŽSTEVNÍK ČECHTÍN Na konci března začala druhá polovina sezóny 2010/2011. Protože si do ní místní tým donesl z podzimní části pouhých devět bodů (byl na posledním místě tabulky 3. třídy okresního přeboru) nesly se jarní zápasy ve znamení snahy o vyhnutí se sestupu. Na jaře se podařilo získat dalších 17 bodů za pět výher a dvě remízy. Tento zisk nestačil a díky horšímu vzájemnému zápasu klesli domácí fotbalisté do čtvrté třídy. Účast v nejnižší soutěži byla zahájena domácím zápasem o pouťové neděli, ve kterém domácí tým vysoko zvítězil. Přemožitele nenašli místní fotbalisté ani ve zbylých podzimních domácích zápasech. Celkem se fotbalistům podařilo získat 25 bodů za sedm vítězství a čtyři remízy a umístili se tak na třetím místě tabulky. Díky minimální ztrátě na vedoucí tým se dají na jaře předpokládat zajímavé zápasy, které mohou vyústit i v návrat do třetí třídy. Jarní část soutěže začne poslední březnový víkend. OBECNĚ PROSPĚŠNÁ SPOLEČNOST PODHORÁCKO Obecně prospěšná společnost Podhorácko uspořádala ve Starči jarní a podzimní trhy "Řemesla a dobroty Podhorácka". Návštěvníci si mohli prohlédnout zdobení perníčků, drátkování, vitráže a jiné rukodělní činnosti, mohli ochutnat pečivo od Paulasů z Opatova, stařečské koláčky, medovinu a další dobroty. Dále si mohli zakoupit výrobky z regionu Podhorácka. Na jaře požádala naše obec prostřednictvím MAS Podhorácko o dotaci na dostavbu víceúčelové budovy OÚ - neúspěšně. Na podzim byla podána žádost o zakoupení zahradního traktoru na vyžínání trávy na fotbalovém hřišti a veřejných plochách v obci. Tato dotace byla obci přiznaná s plněním v roce 2012 (celková částka Kč - výše dotace ).

6 ODPADY V OBCI K odkládání vytříděných složek odpadu slouží kontejnery, které jsou umístěny v centru obce. Před obchodem je k dispozici kontejner na bílé sklo, kontejner na barevné sklo a kontejner na papír. Plasty všeho druhu (PET láhve, igelitové sáčky, kelímky od jogurtů, tuku, plastové hračky, nádoby od aviváže, jaru, šamponů, polystyrén, obaly od kartonových nápojů - mléka, džusů apod.) lze odkládat do kontejnerů u požární nádrže. Malý kontejner na vyřazené monočlánky je umístěn v obchodě a v prostorách mateřské školy. Obec dále zajišťuje 2x ročně svoz nebezpečných odpadů a elektroodpadů. Staré železo lze odkládat v areálu ZD Podlesí, tamtéž je rovněž možno odvézt bioodpad. V roce 2011 se v obci vybralo (pro porovnání v závorce údaje za rok 2010): 39,8 t (44,1 t) komunálního odpadu 3,3 t (3,2 t) plastů 1,1 t (0,45 t) sklo bílé 2,7 t (2,0 t) sklo barevné 1,2 t (1,0 t) nebezpečných odpadů 0, 008 t (0,015 t) elektroodpadů 0,9 t (0,9 t) papíru odpad ze zahrádek byl odvezen na kompost do ZD Náklady na likvidaci a odvoz odpadů byly vyčísleny na ,- Kč. Obec uhradila ,- Kč, občané přispěli částkou ,- Kč. Příspěvek na recyklaci skla a plastů od firmy EKO-KOM činil ,- Kč. Naše obec se zúčastnila soutěže My třídíme nejlépe. Z 515 obcí do 500 obyvatel se Čechtín umístil na 327. místě (v r na místě 382.).

Rok 2012. Rok 2012. 1. Obsah

Rok 2012. Rok 2012. 1. Obsah Rok 2012 1. Obsah Strana 1. Obsah 1 2. Kulturní a společenský život 2 3. Volby 12 4. Budování a změny v obci 13 5. Prezentace Olbramovic 15 6. Obyvatelstvo 17 7. Počasí 18 Zápis obsahuje 19 stran dokumentace.

Více

INFORMAČNÍ SERVIS Výročí: Narození: V letošním roce nás opustili: Vážení spoluobčané,

INFORMAČNÍ SERVIS Výročí: Narození: V letošním roce nás opustili: Vážení spoluobčané, Pustokamenické listy Číslo 4/2012, čtvrtletní zpravodaj, vydává Obec Pustá Kamenice, č.p. 64, 569 82 Borová, IČ: 277231, dne 17.12.2012, na základě povolení Ministerstva kultury ČR číslo MK ČR E 17408

Více

KRONIKA obce Předboj Díl II. r. 2009

KRONIKA obce Předboj Díl II. r. 2009 KRONIKA obce Předboj Díl II. r. 2009...... Jitka Paděrová Pavla Příšovská kronikářka starostka Tato kniha obsahuje 45 stran, tj. čtyřicetpět stran 2 Úvod Rok 2009 začal ve znamení celosvětové hospodářské

Více

Kronika města Krásné Údolí V.díl - rok 2013. Rok 2013. Krásné Údolí. Zápis zpracoval: Martin Frank (leden 2014) Strana 1 / celkem stran 27

Kronika města Krásné Údolí V.díl - rok 2013. Rok 2013. Krásné Údolí. Zápis zpracoval: Martin Frank (leden 2014) Strana 1 / celkem stran 27 Rok 2013 Krásné Údolí Zápis zpracoval: Martin Frank (leden 2014) Strana 1 / celkem stran 27 Rok 2013 byl pro naše město rokem dokončení a následného dovyúčtování dotace ze Státního zemědělského intervenčního

Více

Mikroregion obcí Památkové zóny 1866

Mikroregion obcí Památkové zóny 1866 Mikroregion obcí Památkové zóny 1866 Obecní úřad Všestary, Všestary 35, 503 12 Všestary tel.: 495 458 155 fax: 495 260 758 e-mail: urad@vsestary-obec.cz mobil (předseda): 724 184 485 Jaké jsou uzávěrky

Více

Jankovská ročenka. rok 2011

Jankovská ročenka. rok 2011 Jankovská ročenka rok 2011 Vážení spoluobčané, dovolte mi, abych vás přivítal na stránkách nové Jankovské ročenky. Máme tu zimní období, venku je ještě velký nečas, a proto je vhodné zbilancovat si předešlý

Více

číslo 44 prosinec 2014

číslo 44 prosinec 2014 číslo 44 prosinec 2014 Vážení spoluobčané, do Vašich domovů se dostává vánoční vydání Kameneckých listů. V úvodním článku Vás nejdříve seznámím s činností zastupitelstva obce v posledním období. Po říjnových

Více

Mikroregion obcí Památkové zóny 1866

Mikroregion obcí Památkové zóny 1866 Mikroregion obcí Památkové zóny 1866 Všestary 35, 503 12 Všestary tel.: 495 458 155, 495 426 160 fax: 495 260 758 e-mail: urad@vsestary-obec.cz, ou@horineves.cz web: http://www.opz1866.eu Z Valné hromady

Více

207. výročí bitvy tří císařů, ukázka bitvy pod Santonem, 1. prosince 2012

207. výročí bitvy tří císařů, ukázka bitvy pod Santonem, 1. prosince 2012 ROČNÍK 41 ČÍSLO 1 LEDEN ÚNOR 2013 207. výročí bitvy tří císařů, ukázka bitvy pod Santonem, 1. prosince 2012 Jubilanti, 13. prosince 2012 Obsah Slovo starosty 3 Aktuality z obce 5 Informace o proběhlých

Více

Ročník: 2005 Číslo: 28. Občasník obce Jakubov u Moravských Budějovic - 1 -

Ročník: 2005 Číslo: 28. Občasník obce Jakubov u Moravských Budějovic - 1 - Ročník: 2005 Číslo: 28 Občasník obce Jakubov u Moravských Budějovic - 1 - Kouzlo Vánoc Maruška Řeřuchová Paní zima rozpouští si bílé vlasy, svět je zahalený do té její krásy. Zavři oči a zachumlej se do

Více

Likvidace odpadů. Březen 2015

Likvidace odpadů. Březen 2015 Březen 2015 Likvidace odpadů Podle zákona je poplatníkem každá osoba, která je hlášena k trvalému pobytu v naší obci Orel. Rovněž i fyzická osoba, která má ve vlastnictví stavbu nebo rodinný dům a cizinec

Více

P o č a s í. Leden. Únor

P o č a s í. Leden. Únor R O K 2 0 1 3 P o č a s í Leden Začátkem měsíce ledna bylo úplně bez sněhu. Ranní teploty se pohybovaly kolem nuly, bylo mokro a mlhavo. Po nesmělých poprašcích začalo sněžit po 10. lednu a postupně napadlo

Více

Váāení a milí spoluobèané, OÚ KOVÁŘOV 23. a 31. prosince otevřeno do 11:30 hod. 2. ledna ZAVŘENO

Váāení a milí spoluobèané, OÚ KOVÁŘOV 23. a 31. prosince otevřeno do 11:30 hod. 2. ledna ZAVŘENO KOVÁŘOVSKÝ Z P R A V O D A J Číslo: 4/2014 Váāení a milí spoluobèané, Vydává: Obecní úřad Kovářov dìkuji Vám za dùvìru projevenou v podzimních komunálních volbách. Dìkuji za Vaše hlasy, kterých si nesmírnì

Více

Hvězdlický zpravodaj Číslo 3 říjen 2011

Hvězdlický zpravodaj Číslo 3 říjen 2011 Hvězdlický zpravodaj Číslo 3 říjen 2011 Milý čtenáři zpravodaje. Podle data v kalendáři, na který se dívám, je podzim. Podle modré oblohy bez mráčků a čísla 25 na teploměru, vrcholící léto. Jakoby příroda

Více

Blanicí a zprávu o hospodaření městyse za rok 2012. uskuteční v sobotu 6. dubna 2013 v KD Strunkovice nad

Blanicí a zprávu o hospodaření městyse za rok 2012. uskuteční v sobotu 6. dubna 2013 v KD Strunkovice nad ZPRAVODAJ MĚSTYSE STRUNKOVICE NAD BLANICÍ Duben 2013 Hradní střídání... partají nestála o to, aby ze skříní vypadávali nějací kostlivci. Když se náhodou nějaká nepříjemná kauza objevila, byla rychle společnými

Více

V dubnu oslaví svá malá i velká jubilea celkem 85 našich občanů i občánků ve věku od 2 do 83 let.

V dubnu oslaví svá malá i velká jubilea celkem 85 našich občanů i občánků ve věku od 2 do 83 let. č. 3/2014 vydáno dne 04.04.2014 Vydavatel Obec Bulovka, se sídlem Bulovka č.p.101, 464 01 Frýdlant, IČ 00262692. Místo vydání Bulovka č.p.101, 464 01 Frýdlant Vydáváno 1x měsíčně. Tel./fax: 482 343 006,

Více

Mikroregion obcí Památkové zóny 1866

Mikroregion obcí Památkové zóny 1866 Mikroregion obcí Památkové zóny 1866 Obecní úřad Všestary, Všestary 35, 503 12 Všestary tel.: 495 458 155 fax: 495 260 758 e-mail: urad@vsestary-obec.cz mobil (předseda): 724 184 485 Valná hromada svazku

Více

Informace občanům obce

Informace občanům obce Informace občanům obce 2013 Vážení spoluobčané, Zdravím Vás na prahu roku 2014, což je poslední rok volebního období tohoto zastupitelstva. V uplynulém roce se nám podařilo spustit do provozu čističku

Více

Obecní úřad Rozsochatec. V období od 01. 11. 2014 do 30. 06. 2015 se dožívají významného životního jubilea:

Obecní úřad Rozsochatec. V období od 01. 11. 2014 do 30. 06. 2015 se dožívají významného životního jubilea: Jubilanti Obecní úřad V období od 01. 11. 2014 do 30. 06. 2015 se dožívají významného životního jubilea: Hrdinová Marie Horáková Marie Slanařová Zdeňka Humpoláková Jaroslava Dundáčková Blažena Dundáček

Více

PRAKTICKÉ CVIČENÍ DUBEN 2014. okrsku Zašová se koná 25. 04. 2014 v 17.00 hodin Požár stolařské dílny pana Krause ve Stříteži nad Bečvou.

PRAKTICKÉ CVIČENÍ DUBEN 2014. okrsku Zašová se koná 25. 04. 2014 v 17.00 hodin Požár stolařské dílny pana Krause ve Stříteži nad Bečvou. DUBEN 2014 Z pátku 4. na sobotu 5. dubna 2014 se téměř třicítka dětí z naší obce zúčastnila historicky první Noci s Andersenem. Akce knihoven na podporu dětského čtenářství, při níž děti nocují v knihovně

Více

1. Obec a její koncepční dokumenty

1. Obec a její koncepční dokumenty O B E C M Ř Í Č N Á 512 04 Mříčná čp. 211, IČO 275 930, tel. 481 543 283, 724 180 838, www.mricna.cz 1. Obec a její koncepční dokumenty Obec Mříčná s rozlohou 1005 ha a nadmořskou výškou 450 m.n.m.se rozkládá

Více

Pokračování Almanachu vydaného k 80. výročí

Pokračování Almanachu vydaného k 80. výročí Pokračování Almanachu vydaného k 80. výročí Publikaci píše Leoš Minář dle podkladů SDH Oucmanice Vydání pro http://www.hasici-oucmanice.php5.cz Fotografie z akcí hasičů jsou na serveru rajče.net na adrese

Více

KÁCOVSKÝ ZPRAVODAJ 18-19 ZDARMA ŘÍJEN 2013 STR. STR. STR. VYDAŘENÁ ZÁMECKÁ SEZÓNA 2013 KÁCOV UŽ JE TÉMĚŘ V GALA ZE ŠKOLNÍCH LAVIC, AKTUÁLNÍ DĚNÍ V ZŠ

KÁCOVSKÝ ZPRAVODAJ 18-19 ZDARMA ŘÍJEN 2013 STR. STR. STR. VYDAŘENÁ ZÁMECKÁ SEZÓNA 2013 KÁCOV UŽ JE TÉMĚŘ V GALA ZE ŠKOLNÍCH LAVIC, AKTUÁLNÍ DĚNÍ V ZŠ KÁCOVSKÝ ZPRAVODAJ ZDARMA ŘÍJEN 2013 3 STR. KÁCOV UŽ JE TÉMĚŘ V GALA 9 STR. VYDAŘENÁ ZÁMECKÁ SEZÓNA 2013 18-19 STR. ZE ŠKOLNÍCH LAVIC, AKTUÁLNÍ DĚNÍ V ZŠ KÁCOVSKÝ ZPRAVODAJ 2 SLOVO STAROSTKY Vážení spoluobčané,

Více

ZPRAVODAJ ČTVRTLETNÍK OBCE ČERNÍKOVICE

ZPRAVODAJ ČTVRTLETNÍK OBCE ČERNÍKOVICE Černíkovický ZPRAVODAJ ČTVRTLETNÍK OBCE ČERNÍKOVICE 1/2014 Z uplynulých akcí foto: Pavel Pohl Tříkrálová sbírka Myslivecký ples foto: Jiří Školník Hasičský ples foto: Josef Šitina OBSAH Z REDAKCE ZPRAVODAJE....

Více

OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2014

OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2014 VYDÁVÁ ÚŘAD MĚSTYSE TRHOVÁ KAMENICE ČÍSLO 01/ 2015 ROČNÍK 44 U V N I T Ř T O H O T O V Y D Á N Í N A J D E T E : D O T A C E O B D R Ž E- N É V R O C E 2 0 1 4 I N F O R M A C E Z O B E C N Í H O Ú Ř A

Více

Zpravodaj. obce Lhota u Vsetína 2/2013

Zpravodaj. obce Lhota u Vsetína 2/2013 Zpravodaj obce Lhota u Vsetína 2/2013 Obsah: Z jednání zastupitelstva 3 Společenská kronika 5 Z úřední desky 5 Informace obecního úřadu 6 Ohlédnutí za vepřovými hody 5 9 Z obecní knihovny 10 SDH Lhota

Více

Svatoňovický zpravodaj

Svatoňovický zpravodaj Svatoňovický zpravodaj Vážení spoluobčané, sešel se rok s rokem a k Vám se dostává zpravodaj naší obce, v kterém snad každý najde co jej zajímá. Určitě tento souhrn informací přispěje k prohloubení informací

Více

Nebude to snadné, ale snad neuděláme ostudu - rádi bychom hodnotící komisi ukázali zrealiazované projekty

Nebude to snadné, ale snad neuděláme ostudu - rádi bychom hodnotící komisi ukázali zrealiazované projekty INFORMACE OBECNÍHO ÚŘADU ČERNOTÍN Uspořádali jsme Velikonoční výstavu. V sobotu 23.3., proběhla přednáškou na téma historie Teplic nad Bečvou. V příjemné atmosféře se na čtyři desítky lidí dozvěděli zajímavosti

Více

28. dubna 2015 23. ročník číslo 2/2015 cena 10 Kč

28. dubna 2015 23. ročník číslo 2/2015 cena 10 Kč 28. dubna 2015 23. ročník číslo 2/2015 cena 10 Kč ZASEDÁNÍ OZ Zasedání zastupitelstva obce Holovousy je naplánováno na pondělí 11. května 2015 od 18:00 hodin v knihovně obecního úřadu s tímto programem:

Více

========================================================= =========================================================

========================================================= ========================================================= ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE 34. zasedání Zastupitelstva obce Petrovice dne 26. dubna 2012 Starostka seznámila ZO se souhlasným stanoviskem Správy a údržby silnic Jihomoravského kraje, pobočka Znojmo

Více