Tekutý prací prostředek na barevné prádlo

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Tekutý prací prostředek na barevné prádlo"

Transkript

1 Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Jak se nové provedení tekutého pracího prostředku na barevné prádlo liší od toho původního? Nové složení tekutého pracího prostředku na barevné prádlo obsahuje aktivní enzymy, které odstraňují nečistoty a inovativní změkčující látky, které dodávají oblečení příjemnou měkkost. Jak tekutý prací prostředek na barevné prádlo funguje? Tekutý prací prostředek chrání tkaniny před ztrátou barev, působí proti vytahování, smršťování a tvorbě žmolků. Má tekuté složení, které se ve vodě rychle rozpouští a nezanechává na tkaninách stopy. Speciální složení, díky vytváření suspenze nečistot, dodatečně zabraňuje opětovnému usazování nečistot během praní. Jak funguje ochrana působící proti ztrátě barev? Inhibitory přenosu barev, které jsou obsaženy v prostředku, zabraňují vymývání barviva z vláken a tím působí proti vyblednutí tkanin. Jaký druh skvrn tekutý prací prostředek na barevné prádlo odstraňuje? Díky speciálním enzymům prostředek odstraňuje i zaschlé skvrny, včetně těch od trávy, krve a tuků. Rovněž odstraňuje skvrny od olivového oleje, sosů a nejrůznějších potravin (vajec, omáček k masům). Jak tekutý prací prostředek chrání barvy? Speciálně navržený systém ochrany barev udržuje jejich intenzitu dokonce i po mnoho praních, nezanechává skvrny na oblečení.

2 Při jakých teplotách praní prostředek působí? Prostředek působí již při nízkých teplotách praní. Pro jaký druh praní je tekutý prostředek vhodný? Prostředek můžete použít jak do praček, tak pro ruční praní. Jaké je dávkování tekutého pracího prostředku? Dávkované množství prostředku závisí na stupni tvrdosti vody a zašpinění prádla: měkká voda mírně zašpiněné prádlo: 50 ml středně zašpiněné prádlo: 60 ml silně zašpiněné prádlo: 80 ml středně tvrdá voda mírně zašpiněné prádlo: 80 ml středně zašpiněné prádlo: 90 ml silně zašpiněné prádlo: 110 ml velmi tvrdá voda mírně zašpiněné prádlo: 100 ml středně zašpiněné prádlo: 120 ml silně zašpiněné prádlo: 140 ml Jaká je účinnost pracího prostředku? Prostředek vystačí na 17 praní. Jaký je objem prostředku? Tekutý prací prostředek je dostupný v lahvích o objemu 1l.

3 Univerzální čisticí ubrousky Z čeho jsou univerzální čisticí ubrousky vyrobeny? Tyto ubrousky jsou vyrobeny ze speciálních, biologicky rozložitelných, organických vláken, která v kombinaci s inovativní recepturou dokonale odstraňují nečistoty bez zanechání šmouh. Na jaké povrchy jsou čisticí ubrousky navrženy? Ubrousky jsou praktickým, pohodlným a efektivním způsobem, jak obnovit svěžest povrchu a zároveň o něj pečovat. Dokonale chrání proti opětovnému usazování nečistot a zanechávají čištěný povrch beze šmouh. Ubrousky mohou být použity v celém domě: v obývacím pokoji, kuchyni i koupelně. Jsou vhodné pro osvěžení kuchyňské desky a nábytku, nerezové oceli, keramických obkladů, dřezů, koupelnového vybavení a dlažeb v koupelně. Jakým způsobem ubrousky fungují? Ubrousky jsou napuštěné speciálně navrženou tekutinou s ochrannými a pečujícími vlastnostmi. Jsou šetrné k pokožce rukou. Jak se ubrousky používají? Vyjměte ubrousek z balení a očistěte znečištěný povrch. Balení těsně uzavřete. Jsou ubrousky parfémované? Speciálně vybraná vonná kompozice doplňuje čisticí vlastnosti a zanechává květinovou vůni po dlouhou dobu. Univerzální čisticí ubrousky a univerzální tekutý čistič mají stejnou vůni. Jak mám po použití s ubrousky naložit? Vhoďte použité ubrousky do záchodové mísy (1-3x za den) nebo do koše. Kolik ubrousků je v balení? Balení obsahuje 84 kusů ubrousků.

4 Ubrousky na čištění skla Z čeho jsou ubrousky na čištění skla vyrobeny? Ubrousky jsou vyrobeny ze speciálních, biologicky rozložitelných, organických vláken, která spolu s inovativní recepturou dokonale odstraňují nečistoty bez zanechání šmouh. Pro jaké povrchy jsou ubrousky určeny? Díky vlastnostem kapaliny, kterou jsou ubrousky napuštěné, výborně čistí hladké povrchy: okna, skla, zrcadla. Jsou rovněž vhodné pro čištění brýlí, oken aut a zrcátek. Jak ubrousky na čištění skla fungují? Účinně odstraňují mastnotu, prach a nikotin bez zanechání šmouh. Díky antistatickému účinku ubrousky oddalují usazování nové vrstvy prachu. Jsou šetrné k pokožce rukou. Jak mám ubrousky používat? Vyjměte ubrousky z balení a očistěte znečištěný povrch. Je-li to nutné, postup opakujte. Balení těsně uzavřete. Jsou ubrousky parfémované? Speciálně vybraná vonná kompozice doplňuje čisticí vlastnosti a zanechává vůni zeleného jablka po dlouhou dobu. Ubrousky na čištění skla a tekutý čistič na okna mají stejnou vůni. Jak mám po použití s ubrousky naložit? Vhoďte použité ubrousky do záchodové mísy (1-3x za den) nebo do koše. Kolik ubrousků je v balení? Balení obsahuje 84 kusů ubrousků.

5 Ubrousky na čištění nábytku Z čeho jsou ubrousky na čištění nábytku vyrobeny? Ubrousky jsou vyrobeny ze speciálních, biologicky rozložitelných, organických vláken, která spolu s inovativní recepturou dokonale odstraní nečistoty bez zanechání šmouh. Na jaké povrchy jsou ubrousky určeny? Ubrousky jsou navrženy pro péči o dřevěný a laminátový nábytek. Jak ubrousky na čištění nábytku fungují? Složení ubrousků umožňuje dokonalé odstranění prachu a každodenní špíny a uchovává povrch čistý. Díky přírodnímu vosku účinně chrání dřevo a díky antistatickým vlastnostem oddaluje nové usazování prachu. Jsou jemné pro pokožku rukou. Jak mám ubrousky používat? Vyjměte ubrousky z balení a očistěte znečištěný povrch. Balení těsně uzavřete. Jsou ubrousky parfémované? Speciálně vybraná vonná kompozice doplňuje čisticí vlastnosti a zanechává vanilkovou vůni po dlouhou dobu. Jak mám po použití s ubrousky naložit? Vhoďte použité ubrousky do záchodové mísy (1-3x za den) nebo do koše. Kolik ubrousků je v balení? Balení obsahuje 84 kusů ubrousků.

6 Ubrousky na čištění toalety Z čeho jsou ubrousky na čištění toalety vyrobeny? Ubrousky jsou vyrobeny ze speciálních, biologicky rozložitelných, organických vláken, která spolu s inovativním složením dokonale odstraní nečistoty bez zanechání šmouh. Na jaké povrchy jsou ubrousky určeny? Ubrousky účinně odstraní nečistoty z toalety a bidetu. Jak ubrousky na čištění toalety fungují? Ubrousky obsahují antibakteriální složku, poskytují hygienickou čistotu a svěžest. Jsou šetrné k pokožce rukou. Jak mám ubrousky používat? Vyjměte ubrousky z balení a očistěte znečištěný povrch. Balení těsně uzavřete. Jsou ubrousky parfémované? Speciálně vybraná vonná kompozice doplňuje čisticí vlastnosti a zanechává svěží vůni moře po dlouhou dobu. Jak mám po použití s ubrousky naložit? Vhoďte použité ubrousky do záchodové mísy (1-3x za den) nebo do koše. Kolik ubrousků je v balení? Balení obsahuje 84 kusů ubrousků.

7 Tekutý prostředek na čištění plastových povrchů Na jaké povrchy je tekutý prostředek na čištění plastových povrchů určen? Prostředek je navržen pro čištění zahradního nábytku, zahradních hraček, plastových oken, stěnových panelů, parapetů, obkladů, vnitřních i vnějších žaluzií a automobilových nosičů. Rovněž je vhodný pro čištění nábytku z umělého ratanu. Vhodný pro bílé i barevné povrchy. Jak prostředek funguje? Prostředek dokonale odstraňuje mastné usazeniny, saze, prach a další nečistoty. Je účinný, ale jemný nepoškrábe ani neodbarví plasty. Jak mám tekutý prostředek na čištění plastových povrchů používat? Prostředek je účinný a snadno se používá. Stačí ho aplikovat na čištěný povrch, otřít vlhkým hadříkem nebo houbičkou a poté opláchnout vodou. Pokud si nejste jisti účinkem přípravku na povrch, doporučujeme otestovat ho na malé, špatně viditelné ploše. Jaká je vůně prostředku? Tekutý prostředek má ovocnou vůni hroznů a kiwi. Jaký je objem prostředku? Prostředek je dostupný v lahvi o objemu 750 ml a doporučuje se používat s rozprašovačem.

8 Tekutý prostředek na čištění dřevěných povrchů Na jaké povrchy je tekutý prostředek na čištění dřevěných povrchů určen? Prostředek je určen pro čištění a ochranu dřevěných povrchů, např. zahradního nábytku, dřevěných okenních rámů, obložení, altánů a jiných předmětů z lakovaného a naolejovaného dřeva, vystaveného nadměrnému znečištění a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Doporučujeme používat prostředek na obarvené dřevo a lakovaný ratanový nábytek. Jak prostředek funguje? Prostředek účinně chrání proti vlhkosti tím, že na čištěném povrchu vytvoří ochrannou hydrofobní vrstvu, která zabraňuje pronikání vody a vlhkosti do struktury dřeva. Takto ošetřený dřevěný nábytek bude sloužit déle a udrží si estetický vzhled. Jak mám tekutý prostředek na čištění dřevěných povrchů používat? Nastříkejte prostředek na čištěný povrch, poté otřete hadrem. Pokud si nejste jisti účinkem přípravku na povrch, doporučujeme otestovat ho na malé, špatně viditelné ploše. Jakou má prostředek vůni? Prostředek je bez vůně. Jaký je objem prostředku? Prostředek je dostupný v lahvi o objemu 750 ml a doporučuje se používat s rozprašovačem.

9 Prostředek pro péči o matné interiéry aut Čím se prostředek pro péči o matné interiéry aut liší od předchozího produktu: Prostředku pro péči o interiéry aut? Prostředek pro péči o matné interiéry aut obnovuje plasty, jejich elegantní a matný vzhled a zanechává příjemnou vůni liči a manga. Na jaké povrchy je prostředek určen? Prostředek důkladně čistí a pečuje o povrch palubní desky a dalších plastových dílů uvnitř vozu. Jak prostředek funguje? Díky antistatickým vlastnostem zpomaluje opětovné usazování prachu. Složení tohoto přípravku vyživuje plastové povrchy a zpomaluje proces stárnutí plastu. Jak mám prostředek používat? Nastříkejte přípravek na povrch ze vzdálenosti asi 20 cm. Poté ho vyleštěte čistým, měkkým hadříkem. Doporučujeme použít utěrku z mikrovlákna. Jaký je objem prostředku? Prostředek je dostupný v plechovce o objemu 300 ml.

Nové produkty FOR HOME 2015

Nové produkty FOR HOME 2015 Nové produkty FOR HOME 2015 Tekutý prostředek na čištění plastových povrchů NOVINKA Plastic Surface Cleaner 750 ml dokonale odstraňuje veškeré nečistoty: mastnotu, prach i saze nepoškrábe čištěný povrch

Více

Proč. Protože čistí!

Proč. Protože čistí! Proč Protože čistí! New Product Technology Značka REAL přináší komplexní řešení na všechny stupně znečištění a pro všechny typy povrchů včetně těch nejcitlivějších (sklokeramika, dřevo, mramor, teflon,

Více

149,- NOVINKA! 50 Kč ÚKLID KUCHYNĚ ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA. Nabídka platí do 31.08.2014 199,- UŠETŘÍTE

149,- NOVINKA! 50 Kč ÚKLID KUCHYNĚ ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA. Nabídka platí do 31.08.2014 199,- UŠETŘÍTE 4 2014 Nabídka platí do 31.08.2014 ÚKLID KUCHYNĚ ZDRAVÍ A KRÁSA VÁŠ ZÁSTUPCE 50 Kč 366632 DÓZA S POKLOPEM NA ZÁKUSKY A DORTY Velká dóza umožňuje přepravit i vysoký dort. Chrání zákusky a dorty proti hmyzu

Více

Specifikace zboží a kalkulace ceny

Specifikace zboží a kalkulace ceny Příloha č. 1 kupní smlouvy č. 15/120-0 Název zboží Popis jednotka množství Cena bez DPH za jednotku množství v Kč Cena včetně DPH za jednotku množství v Kč Kat. číslo dodavatele 1 Prášek na praní na barevné

Více

Chybí Vám často energie? Únava Vám nedovoluje těšit se krásami života? Sáhněte pro Mega Power přírodní energetickou šťávu.

Chybí Vám často energie? Únava Vám nedovoluje těšit se krásami života? Sáhněte pro Mega Power přírodní energetickou šťávu. Nabídka platí do 31.10.2014 Dodává zdravou energii! VÁŠ ZÁSTUPCE Chybí Vám často energie? Únava Vám nedovoluje těšit se krásami života? Sáhněte pro Mega Power přírodní energetickou šťávu. BEZ KONZERVANTŮ,

Více

VŠE PRO ÚKLID. Platnost: 13. 4. 2011 30. 4. 2012 ČISTICÍ A DEZINFEKČNÍ ÚKLIDOVÉ POMŮCKY, PROSTŘEDKY A STROJE PROSTŘEDKY

VŠE PRO ÚKLID. Platnost: 13. 4. 2011 30. 4. 2012 ČISTICÍ A DEZINFEKČNÍ ÚKLIDOVÉ POMŮCKY, PROSTŘEDKY A STROJE PROSTŘEDKY Platnost: 13. 4. 2011 30. 4. 2012 Do vyprodání zásob ČISTICÍ A DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDKY ÚKLIDOVÉ POMŮCKY, PROSTŘEDKY A STROJE OCHRANNÉ POMŮCKY, PRACOVNÍ OBLEČENÍ A OBUV MAKRO ŘEŠENÍ V OBLASTI HYGIENY VŠE

Více

KOSMETIKA. Rewell for men

KOSMETIKA. Rewell for men KOSMETIKA Rewell for women deodorant 150 ml Devotion, Emotion, Passion, Obsession Aktivní formule deodorantu Rewell spolehlivě chrání před tělesnými pachy a poskytuje dlouhotrvající pocit svěžesti. Rewell

Více

Každodenní porce zdraví ZA KAŽDÝ ZA 39 KČ (1,49 ) KVĚTEN-ČERVEN 2015 VÝROBEK ZAKOUPENÝ Z KATALOGU BLUE NATURE SI MŮŽETE OBJEDNAT KÁVU SAMBA DE BRASIL

Každodenní porce zdraví ZA KAŽDÝ ZA 39 KČ (1,49 ) KVĚTEN-ČERVEN 2015 VÝROBEK ZAKOUPENÝ Z KATALOGU BLUE NATURE SI MŮŽETE OBJEDNAT KÁVU SAMBA DE BRASIL KVĚTEN-ČERVEN 05 ZA KAŽDÝ VÝROBEK ZAKOUPENÝ Z KATALOGU BLUE NATURE SI MŮŽETE OBJEDNAT KÁVU SAMBA DE BRASIL ZA 9 KČ (,9 ) Každodenní porce zdraví VÁŠ ZÁSTUPCE 65 MEGA LIFE DŽUS KUSY dávka na 6 dnů 79,-

Více

KATALOG PRODUKTŮ 2014/2015

KATALOG PRODUKTŮ 2014/2015 KATALOG PRODUKTŮ 2014/2015 Vaše italská drogerie. www.drogerie.cz Máte zájem o zboží Madel? Nakupujte online na www.drogerie.cz Chtěli byste navázat bližší spolupráci? Kontaktujte nás na tel: 511 145 749

Více

Jarní. úklid 40 % ÚKLID KUCHYNĚ ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA 14193 PĚNA NA ČIŠTĚNÍ OKEN A JINÝCH POVRCHŮ 99,- 59,- Nabídka platí do 30.04.

Jarní. úklid 40 % ÚKLID KUCHYNĚ ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA 14193 PĚNA NA ČIŠTĚNÍ OKEN A JINÝCH POVRCHŮ 99,- 59,- Nabídka platí do 30.04. 2 2014 Nabídka platí do 30.04.2014 ÚKLID KUCHYNĚ 40 % Jarní ZDRAVÍ A KRÁSA úklid 14193 PĚNA NA ČIŠTĚNÍ OKEN A JINÝCH POVRCHŮ VÁŠ ZÁSTUPCE 99,- 59,- DŮM A ZAHRADA 2 VÍTEJTE KUCHYNĚ V BETTERWARE ZA KAŽDÝCH

Více

EVERSTAR s.r.o. Bludovská 18, 787 01 Šumperk, Czech Republic tel.: +420 583 301 070, fax: +420 583 301 089 e mail: everstar@everstar.

EVERSTAR s.r.o. Bludovská 18, 787 01 Šumperk, Czech Republic tel.: +420 583 301 070, fax: +420 583 301 089 e mail: everstar@everstar. EVERSTAR s.r.o. Bludovská 18, 787 01 Šumperk, Czech Republic tel.: +420 583 301 070, fax: +420 583 301 089 e mail: everstar@everstar.cz www.everstar.cz KATALOG DŮM, BYT, ZAHRADA, AUTO A KOLO SPECIALISTA

Více

VÝROBKY ÚKLIDOVÉ CHEMIE. Vaše pohodlná cesta k čistotě. Výroba čisticích a mycích prostředků. Praha Plzeň Brno Ostrava Bratislava. www.alfaclassic.

VÝROBKY ÚKLIDOVÉ CHEMIE. Vaše pohodlná cesta k čistotě. Výroba čisticích a mycích prostředků. Praha Plzeň Brno Ostrava Bratislava. www.alfaclassic. Výroba čisticích a mycích prostředků Vaše pohodlná cesta k čistotě. VÝROBKY ÚKLIDOVÉ CHEMIE Creme tekuté mýdlo Raj Extra mycí a čisticí prostředek Společnost je držitelem certifikátu dle normy ČSN EN ISO

Více

a čistota se na Vás usmívá... KATALOG PRODUKTŮ

a čistota se na Vás usmívá... KATALOG PRODUKTŮ a čistota se na Vás usmívá... KATALOG PRODUKTŮ www.drogerie.cz = Váš obchod s kvalitní italskou drogerií Navštivte naše internetové stránky www.drogerie.cz, kde naleznete kompletní informace o našem sortimentu.

Více

Zahřívající minerály z Mrtvého moře. Betterware v každé domácnosti! Nabídka platí do 28.02.2015. 209- Kč 145,- Kč 5,79

Zahřívající minerály z Mrtvého moře. Betterware v každé domácnosti! Nabídka platí do 28.02.2015. 209- Kč 145,- Kč 5,79 Nabídka platí do 28.02.2015 Zahřívající minerály z Mrtvého moře 366878 SŮL Z MRTVÉHO MOŘE Vysoce mineralizovaná sůl obsahuje: hořčík, draslík, vápník, sodík, chrom, zinek, mangan, měď a železo. Vhodná

Více

1000 Kč ZDARMA. LÉTO 2015 Katalog platný od 30. 5. 2015 do 25. 9. 2015. AKCE 3x DUOPACK FORSIL BIO Compact 14 kg! SUPER AKCE GELŮ FORSIL PLUS!

1000 Kč ZDARMA. LÉTO 2015 Katalog platný od 30. 5. 2015 do 25. 9. 2015. AKCE 3x DUOPACK FORSIL BIO Compact 14 kg! SUPER AKCE GELŮ FORSIL PLUS! LÉTO 2015 Katalog platný od 30. 5. 2015 do 25. 9. 2015 1000 Kč ZDARMA ZA KAŽDÝCH VAŠÍ OBJEDNÁVKY OBDRŽÍTE jedno balení (8 rolí) Popis výrobků třívrstvého najdete na str. 50 toaletního papíru v hodnotě

Více

JARO 2015 Katalog platný od 28. 2. 2015 do 29. 5. 2015. FORSIL AKTIV OXI 1 kg. nebo. TENTO COOL AQUA balení 8 rolí, třívrstvý

JARO 2015 Katalog platný od 28. 2. 2015 do 29. 5. 2015. FORSIL AKTIV OXI 1 kg. nebo. TENTO COOL AQUA balení 8 rolí, třívrstvý ZA KAŽDÝCH SI ZVOLTE: v hodnotě 85 Kč JARO 2015 Katalog platný od 28. 2. 2015 do 29. 5. 2015 1000 Kč VAŠÍ OBJEDNÁVKY ZDARMA Popis výrobků najdete na str. 50 FORSIL AKTIV OXI 1 kg nebo TENTO COOL AQUA balení

Více

4 Aditiva. Diesel Anti-Freeze. Benzín-Čistič Vstřikování. Technické údaje 9650 - 9658 250ml

4 Aditiva. Diesel Anti-Freeze. Benzín-Čistič Vstřikování. Technické údaje 9650 - 9658 250ml 2015 Obsah Aditiva 4-11 Čistící ubrousky 12-16 Čistič oken 17-19 Exteriér 20-43 Chladící kapaliny 44-45 Interiér 46-59 Leštěnky 60 Motokosmetika 61-68 Pro mycí linky 69-72 Produkty pro domácnost 73-74

Více

OBSAH 3/2012 ÚKLIDOVÉ PROSTŘEDKY

OBSAH 3/2012 ÚKLIDOVÉ PROSTŘEDKY OBSAH 3/2012 ÚKLIDOVÉ PROSTŘEDKY BALZAMÍNA - mýdlový čistič na nábytek - ekologicky šetrný výrobek-------------------------------------------------------5 CELESTINA - přípravek na mytí nádobí - ekologicky

Více

Igefa produktový katalog

Igefa produktový katalog Igefa produktový katalog Hygiena pro profesionály IGEFA Ústí spol. s r.o. VELKOOBCHOD PRO ČISTOTU A HYGIENU U Tonasa 2, 403 31 Ústí nad Labem Česká republika Číslo účtu: 379 825 0247/0100 580 464 2001/2700

Více

na Vánoce! Připravte se 139 Kč KUCHYNĚ ÚKLID ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA 366355 SPREJ NA ČIŠTĚNÍ TRUB A GRILŮ + AKTIVNÍ PĚNA NA ČIŠTĚNÍ LEDNIC GRATIS

na Vánoce! Připravte se 139 Kč KUCHYNĚ ÚKLID ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA 366355 SPREJ NA ČIŠTĚNÍ TRUB A GRILŮ + AKTIVNÍ PĚNA NA ČIŠTĚNÍ LEDNIC GRATIS 3 2013 Nabídka platí do 31.12.2013 KUCHYNĚ ÚKLID Připravte se na Vánoce! 366355 SPREJ NA ČIŠTĚNÍ TRUB A GRILŮ + AKTIVNÍ PĚNA NA ČIŠTĚNÍ LEDNIC GRATIS VÁŠ ZÁSTUPCE 139 Kč 238 Kč ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA

Více

Perfektní vybavení perfektní čistota

Perfektní vybavení perfektní čistota Perfektní vybavení perfektní čistota Záleží na kompletním vybavení! Se správnou kombinací stroje a příslušenství nemají ani ty nejsilněji ulpívající nečistoty šanci. Sortiment speciálního příslušenství

Více

Budova Vyšehrad Victoria, Na Vítězné pláni 4/1719, Praha 4, 140 00, Tel.: (+420) 222 522 870, Fax: (+420) 222 519 456 E-mail:mail@boltonczechia.

Budova Vyšehrad Victoria, Na Vítězné pláni 4/1719, Praha 4, 140 00, Tel.: (+420) 222 522 870, Fax: (+420) 222 519 456 E-mail:mail@boltonczechia. Budova Vyšehrad Victoria, Na Vítězné pláni 4/1719, Praha 4, 140 00, Tel.: (+420) 222 522 870, Fax: (+420) 222 519 456 E-mail:mail@boltonczechia.cz, www.boltonczechia.cz Profesionální řada WC NET Aktivátor

Více

Sortiment výrobků buzil

Sortiment výrobků buzil Sortiment výrobků buzil ижевсе идеи čerstvé nápady - čisté řešení Již více než 100 let patří firma buzil mezi v Evropě známé výrobce vysoce kvalitních čistících, ošetřujících, konzervačních a dezinfekčních

Více

Výběr z produktů servisní a stavební chemie

Výběr z produktů servisní a stavební chemie Výběr z produktů servisní a stavební chemie Celý sortiment výrobků najdete na www.olejecz.cz/servisni-chemie a www.olejecz.cz/stavebni-chemie SERVISNÍ CHEMIE Silikon EX UD 40 Dodavatelský program: Tuzemské

Více

... your facility service VŠE PRO HYGIENU A ČISTOTU

... your facility service VŠE PRO HYGIENU A ČISTOTU VŠE PRO HYGIENU A ČISTOTU Rejstřík 1. Osobní hygiena strana Dávkovače a zásobníky 1 Elektrické osoušeče rukou 2 Osvěžovače vzduchu 3 Tekutá a pěnová mýdla 4 5 Papírové ručníky skládané a v rolích 6 Toaletní

Více

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL. katalog

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL. katalog SPOTŘEBNÍ MATERIÁL katalog platnost od 1. 4. 2014 OBSAH PAPÍROVÉ PRODUKTY 3 20 papírové ručníky skládané 1 vrstvé... 4 papírové ručníky skládané 2 vrstvé... 6 papírové ručníky v rolích... 8 toaletní papíry

Více

Čisté řešení pro každou aplikaci

Čisté řešení pro každou aplikaci Čisté řešení pro každou aplikaci INFORMACE O PRODUKTECH Dodáváme kvalitní produkty pro různá použití. Klademe vysoké nároky na naše produkty pro Vaše co nejefektivnější využití. ambratecse specializuje

Více

ČISTÍCÍ PROGRAM PRO TERMO a TERMO-TRANSFEROVÉ TISKÁRNY

ČISTÍCÍ PROGRAM PRO TERMO a TERMO-TRANSFEROVÉ TISKÁRNY Sídlo firmy: K Juliáně 150, 164 00 Praha 6 Přední Kopanina Provozovna : Čestlice, Na Spojce 116, pošta 251 70 Dobřejovice tel.: +420 272 681 051-3, fax: +420 272 681 034 ČISTÍCÍ PROGRAM PRO TERMO a TERMO-TRANSFEROVÉ

Více

NÁVOD K ÚDRŽBĚ. pro komunikační přístroje, platební systémy a automaty na jízdenky. The way to clean-it. NES IT s.r.o.

NÁVOD K ÚDRŽBĚ. pro komunikační přístroje, platební systémy a automaty na jízdenky. The way to clean-it. NES IT s.r.o. NÁVOD K ÚDRŽBĚ pro komunikační přístroje, platební systémy a automaty na jízdenky NES IT s.r.o. Náves Svobody 35/47 779 00 Olomouc Czech Republic Tel./Fax +420 582 333 399 E-Mail: info@nesit.cz Web: www.nesit.cz

Více

DEZINFEKCE A ČIŠTĚNÍ DEZINFEKCE DEZINFEKCE PLOCH ISORAPID SPRAY ISORAPID LIQUID DENTIRO SENSITIVE DENTIRO ZERO

DEZINFEKCE A ČIŠTĚNÍ DEZINFEKCE DEZINFEKCE PLOCH ISORAPID SPRAY ISORAPID LIQUID DENTIRO SENSITIVE DENTIRO ZERO DEZINFEKCE A ČIŠTĚNÍ DEZINFEKCE DEZINFEKCE PLOCH ISORAPID SPRAY Přípravek pro okamžitou dezinfekci postřikem nebo mytím, který je vhodný pro čištění zdravotnického vybavení. Má nízký obsah alkoholu, což

Více