Systémová konstrukce oken od vašeho partnera Schüco.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Systémová konstrukce oken od vašeho partnera Schüco."

Transkript

1 Schüco adresa pro okna a Solar Schüco-koncept garantuje stavebníkům kompletně navzájem sladěnou paletu produktů pro veškeré oblasti stavby: Okna a balkonové dveře z plastu, hliníku a oceli Vchodové dveře z hliníku a plastu Markýzy Zimní zahrady a příslušenství Stínicí technika Balkóny a příslušenství Solární technika a fotovoltaika Elektronické ovládání oken a rolet Systémy proti vloupání, protipožární systémy a větrání Systémová konstrukce oken od vašeho partnera Schüco. Očekávejte od nás to nejlepší. V poradenství, plánování i v provedení. Rádi vám pomůžeme při volbě vhodných oken pro váš dům a jsme připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy v oblastech Navštivte nás v našich výstavních prostorách. Rádi vám ukážeme naše referenční objekty a podrobně vám představíme naši práci. Schüco International KG ztvárnění a designu volby povrchů a barev bezpečnostního vybavení a příslušenství. Veškeré vývojové trendy Schüco v oblasti hliníku, oceli a plastu se vyznačují vysokou konstrukční bezpečností a suverénní špičkovou kvalitou. Dokonalost, týmová práce a podnikatelská dynamika určují výsledek. Podnikové partnerství s týmem McLaren Mercedes je symbolem a zárukou pro vedoucí pozici Schüco International. Schüco podporuje a využívá následující iniciativy: Plast v recyklaci Hliník a životní prostředí v konstrukci oken a fasád P 2566 / CZ / / Vytištěno v Německu. Technické změny vyhrazeny. Fotografie v tomto prospektu znázorňují příklady použití.

2 Thermo 8 Energeticky úsporná okna nové generace.

3 2 Schüco

4 Schüco 3 Rozhodněte se pro okno budoucnosti. Úspora energie S inovativní technologií profilů klade Schüco, firma s vedoucí pozicí na mezinárodním trhu oken a fasád, nová měřítka: Na základě nové technologie spojení plastu a hliníku se podařilo skloubit elegantní subtilní konstrukci oken s těmi nejvyššími tepelně izolačními vlastnostmi. Díky mimořádným tepelně a zvukově izolačním sklům našich Thermo 8 energeticky úsporných oken můžete žít v harmonii s přírodou a zároveň citelně uspořit energii. Bezpečnost Vedle moderního a elegantního vzhledu se Thermo 8 energeticky úsporná okna vyznačují vysokým stupněm bezpečnosti a spolehlivé ochrany vašeho domova. S nejmodernější technikou tak ztížíte život zlodějům a vytvoříte svůj domov bezpečnější. Komfort bydlení Okna dávají vašemu domovu nezaměnitelnou podobu a chrání jeho obyvatele před hlukem, chladem a vlhkostí. S energeticky úspornými okny Thermo 8 sázíte na exkluzivní obytný komfort a můžete tak užívat světla a čerstvého vzduchu, stejně jako kontaktu s okolním světem. Příslušenství Energeticky úsporná okna Thermo 8 vám nabízí rozmanité možnosti, jak pomocí doplňků naplnit své požadavky v souladu s vašimi zvyklostmi.

5 4 Schüco Thermo 8 Inovace v konstrukci oken pro energeticky úsporné bydlení. Osm uzavřených vzduchových komor uvnitř rámového profilu dosahuje nejvyšší tepelně-izolační účinnosti, která byla bez použití izolačních pěnových materiálů dosud nemyslitelná. Konstrukční spojení plastu a hliníku profily tak účinně zesiluje, že může být - narozdíl od konvenčních profilů - upuštěno od použití ocelových výztuží. Odstranění tohoto tepelného mostu" podstatně zvyšuje izolační vlastností profilů. S okny Thermo 8 tak při výměně starých oken za nová ušetříte až 22% vaší dosavadní spotřeby energie. U tradičního rodinného domku to může být ekvivalent až 720 litrů topného oleje za rok. Zároveň odlehčíte životnímu prostředí na emisích CO 2 asi m 3. Vedle inovativní profilové technologie vám okna Thermo 8 nabízí výhody vysoké ochrany před hlukem a povětrnostními vlivy díky třem nezávislým těsnícím rovinám. Výborné tepelně izolační vlastnosti dělají z oken Thermo 8 okna opravdové pohody, neboť vnitřní teplota rámů neklesá ani v nejtužší zimě citelně pod teplotu v místnosti. Takto je zabráněno výskytu průvanu a kondenzace vzdušné vlhkosti. Zvláštní pozornost si zaslouží bezpečnost: vedle vysoké odolnosti této kombinace materiálů umožňují okna Thermo 8 nadprůměrnou hloubku usazení kování. Tady vskutku nenaleznou zloději příliš své uplatnění. I přes nejlepší tepelně izolační vlastnosti zůstávají rámové profily elegantní a subtilní, přinášející do vašich místností mnoho světla a jasu. S okny Thermo 8 můžete - zvláště u novostaveb - plánovat velkoryseji. Okenní plochy mohou být zvětšeny až o 80 % - vše při dodržení tepelně technických norem. - 22% Spotřeba energie se starými okny U w = 2,8 W/(m 2 K) Spotřeba energie s okny Thermo 8 U w = 0,84 W/(m 2 K) 242 kwh/(m 2 a) 189 kwh/(m 2 a) O 22 % nižší spotřeba energie s okny Thermo 8 u typického rodinného domku

6 Schüco Profily Corona SI komorový profilový systém s maximálními tepelně izolačními vlastnostmi Konstrukční inteligence: Koncepce rámů bez oceli a izolační pěny zabraňuje tepelným mostům a umožňuje plnou recyklovatelnost Tři těsnící roviny poskytují ochranu proti větru, dešti a hluku. Šedostříbrná těsnění, bílé profily pro decentní vzhled Subtilní pohledové šířky optimální zisk světla. 6 5 Softform-design pro nejvyšší nároky na harmonické provedení. 6 Vysoká statická bezpečnost díky technologii vsazených hliníkových pásků. + 80% Standardní okno U w = 1,4 W/(m 2 K) Spotřeba energie s okny Thermo 8 U w = 0,84 W/(m 2 K) O 80% více světla s okny Thermo 8 při stejné úrovni tepelné ochrany.

7 6 Schüco

8 Schüco 7 Vytvořte svůj domov v nejlepším světle. Okna neutváří jen vzhled fasády, ale především též atmosféru vnitřního prostoru. Inscenují" pohled do vnějšího prostoru v ideálním případě jako dobře zvolený rám obrazu. Zároveň platí, že méně je zde více: čím menší podíl rámu, tím více denního světla vstoupí do místnosti. Uvidíte, že se vyplatí chvíli přemýšlet o volbě správného okenního rámu. Neboť nakonec právě kvalita oken určuje ve velké míře hodnotu vaší nemovitosti. Energeticky úsporná okna Thermo 8 obdržíte v mnoha variantách a provedeních dle vaší volby. Zhotovená na míru vašemu domu a vašim osobním přáním. Rozmanitost barevných tónů a dřevěných dekorů vám nabízí individuální ztvárnění. A s vodorovným či svislým rozčleněním rámů a křídel dáte architektuře vašich oken a fasád náležitý akcent. Ovládací kliky a kování z trvanlivých materiálů efektně dotváří obraz vašeho okna. Rozdělení okenní plochy dělícími příčkami: Pro staré stavby nebo venkovské domy - jeden z nejdůležitějších a nejkrásnějších prvků stylového ztvárnění. Okna ve své nejmodernější formě: Estetika a revoluční technika pro vyšší komfort bydlení. Jemně konturované rámy se subtilními pohledovými šířkami vpouští velké množství světla a vytváří velkorysou atmosféru prostoru.

9 8 Schüco

10 Schüco 9 Dopřejte si nejvyšší komfort. Jednoduché ovládání bez vynaložení síly by mělo být u moderních oken absolutní samozřejmostí. Kromě toho může smysluplné příslušenství mnohé zjednodušit a zpříjemnit. Praktickou alternativu představují například rolety s elektrickým pohonem. Nezbytnost v letním období: integrovaná ochrana před hmyzem umožňuje průnik čerstvého vzduchu do místnosti a zároveň účinně zabraňuje vstupu hmyzu. Pokud si přejete kontrolovaný přísun čerstvého vzduchu bez známek průvanu, představuje ideální řešení poloautomatické větrání Vento. Je dobré vědět: okna Thermo 8 a jejich jednotlivé komponenty je velmi snadné čistit. Po dlouhé roky nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Povrch oken vykazuje barevnou a světelnou stálost, kování a ovládací kliky jsou chráněny proti korozi. Můžete si být jisti, že vaše nová okna na míru Thermo 8 vám poskytnou přátelskou službu. Elektrický pohon rolet nabízí více komfortu a trvalou funkční jistotu. Kontrolované větrání se systémem Vento. Jednoduché a přesvědčivé i při zavřeném okně. Profilový systém se 3 těsnícími rovinami garantuje nejvyšší komfort bydlení - s optimální ochranou proti hluku, průvanu a vlhkosti. Ochrana proti insektům šitá" na míru je řešením, jak skoncovat s obtížným hmyzem. Vsazená do rámu nebo jako praktická roleta. Více než jen ochrana před pozorováním: Rolety zajišťují v létě stín a příjemný chlad, v zimě napomáhají tepelné izolaci a přináší ochranu před vetřelci. Přitom jsou z vnitřku lehce a pohodlně ovladatelné.

11 10 Schüco

12 Schüco 11 Zvolte systematickou jistotu. Pocit bezpečí je jednou ze základních potřeb každého člověka. Právě ve vlastním domě by se člověk měl cítit absolutně v bezpečí. S okny Thermo 8 také můžeme přispět k vašemu pocitu jistoty tím, že díky promyšlené technice ztížíme lupičům práci. Zvětšená stavební hloubka, moderní ocelové kování se závorovými kotvami s rozšířenou hlavou znemožňují vypáčení vašich oken. Také odvrtání dílů kování z tvrzené oceli je stěží možné. Harmonicky integrované rolety dotvářejí vnější ochranu vašeho domu a vaší rodiny. Proto se můžete v každou dobu cítit zcela bezpečni. Vysoký základní stupeň zabezpečení: Větší stavební hloubka a hluboko uložené kování znemožňují lupičům přístup k uzavíracím elementům. Uzamykatelné kliky zajišťují funkci uzamčení okna. V ocelových uzavíracích dílech zvyšují uzamykací kotvy s rozšířenou hlavou bezpečnost závorování. Rolety- specielně s hliníkovými lamelami- chrání před nechtěný mi pohledy a nežádoucími vetřelci zároveň.

Thermo 6. Energeticky úsporná okna pro vysoké nároky. Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken

Thermo 6. Energeticky úsporná okna pro vysoké nároky. Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken Thermo 6 Energeticky úsporná okna pro vysoké nároky Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken Schüco Thermo 6 Obsah Obsah Thermo 6 Obsah Schüco 3 4 8 10 Energie Thermo

Více

Technické parametry plastových oken

Technické parametry plastových oken Technické parametry plastových oken Schüco Corona CT 70 Nadčasový, bezpečný, efektivní systém Okenní systém Corona CT 70 je univerzálem v oblasti plastových okenních systémů s vysokou tepelnou izolací

Více

OKNA Zdůraznění architektury 2013/14

OKNA Zdůraznění architektury 2013/14 OKNA Zdůraznění architektury 2013/14 Evropská značka oken č. 1 Obsah DesignOVÉ styly 6 TipY 76 Zasklení 76 PŘEHLED OKEN 10 studio 12 Zvuková a tepelná izolace 78 Novostavba 80 Úspora energie 81 Okna pro

Více

vyšší hodnota a tepelná izolace pro váš domov www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl

vyšší hodnota a tepelná izolace pro váš domov www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl okna ze systému Euro-DESIGN ed86 vyšší hodnota a tepelná izolace pro váš domov www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl okna z Euro-DESIGN ED86 plus vyšší hodnota pro váš domov Úspora energií díky

Více

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o.

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. Fenstarová 1, 684 01 Hodějice tel. +420 544 146 111, fax +420 544 146 006 info@fenstar.com www.fenstar.com KATALOG VÝROBKŮ Katalog výrobků Společnost FenStar 4 Proč právě

Více

OBSAH. Vedoucí evropská značka oken 3 Výrobní závody 4 [1 st ] window partneři 5 Přehled oken 6 Výhody udávající směr 10 Přehled barev 11

OBSAH. Vedoucí evropská značka oken 3 Výrobní závody 4 [1 st ] window partneři 5 Přehled oken 6 Výhody udávající směr 10 Přehled barev 11 OKNA & DVEŘE 2011/2012 Mé okno do budoucnosti OBSAH SPOLEČNOST Vedoucí evropská značka oken 3 Výrobní závody 4 [1 st ] window partneři 5 Přehled oken 6 Výhody udávající směr 10 Přehled barev 11 PLASTOVÉ

Více

Schüco ThermoSlide. Plastové posuvně-zvedací dveře s vynikající tepelnou izolací

Schüco ThermoSlide. Plastové posuvně-zvedací dveře s vynikající tepelnou izolací Schüco ThermoSlide Plastové posuvně-zvedací dveře s vynikající tepelnou izolací Zelená technologie pro modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken 2 Schüco ThermoSlide Perfektní propojení

Více

OKNA Zdůraznění architektury 2014/15

OKNA Zdůraznění architektury 2014/15 OKNA Zdůraznění architektury 2014/15 OBSAH Designové styly 6 OKNA Přehled oken 10 studio home pure home soft ambiente 12 28 42 56 EVROPSKÁ ZNAČKA OKEN Č. 1 Více než 20 milionů vyrobených oken a dveří v

Více

Obytný prostor pro lepší kvalitu života. Komfort Estetika Inovace Hospodárnost Ekologie. můj dům. moje okna

Obytný prostor pro lepší kvalitu života. Komfort Estetika Inovace Hospodárnost Ekologie. můj dům. moje okna Obytný prostor pro lepší kvalitu života Komfort Estetika Inovace Hospodárnost Ekologie můj dům moje okna Tvar a funkce Profilové systémy GEALAN Není plastové okno jako plastové okno. Rozdíly v konstrukci

Více

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2013 2014

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2013 2014 KATALOG OKEN A DVEŘÍ 013 014 O NÁS Okna a dveře mohou mít desítky různých podob ale vždy jsou prvkem, který je pro váš projekt mimořádně důležitý. Jakékoli chybné rozhodnutí při výběru materiálu či zasklení

Více

VEKRA 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova

VEKRA 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova VEKRA okna vašeho domova 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání nás

Více

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova VEKRA okna vašeho domova 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání nás

Více

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova VEKRA okna vašeho domova 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání nás

Více

MÉ OKNO DO BUDOUCNOSTI

MÉ OKNO DO BUDOUCNOSTI MÉ OKNO DO BUDOUCNOSTI OKNA & DVEŘE 2010/2011 OBSAH EVROPSKÁ ZNAČKA OKEN ČÍSLO 1 SPOLEČNOST Vedoucí evropská značka oken 3 Výrobní závody 4 [1 st ] window partneři 5 Přehled oken 6 Výhody udávající směr

Více

www.braun-online.com Okna, rolety, vchodové dveře a zimní zahrady

www.braun-online.com Okna, rolety, vchodové dveře a zimní zahrady www.braun-online.com Okna, rolety, vchodové dveře a zimní zahrady Braun Tradice & Pokrok Rozhodující začátek v roce 1962- pan Georg Braun a jeho truhlárna v Chammünsteru. Vlastně nejdříve,,pokrok z tradice,,

Více

Individuální výhledy. Okenní a dveřní systémy

Individuální výhledy. Okenní a dveřní systémy Individuální výhledy Okenní a dveřní systémy 4-5 Podnik v zorném poli Obsah Okna, dveře a prosklené nástavby FINSTRAL 6-7 vytváří, oddělují a spojují obytné prostory. Atraktivní designerské znaky 8-9

Více

www.sulko.cz. 800 155 156

www.sulko.cz. 800 155 156 www.sulko.cz. 800 155 156 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu jejich bydlení.

Více

Prima domov! 20LET ISO NORMY GARANCE MAXIMÁLNÍ KVALITA MINIMÁLNÍ CENY! Stavte se u nás! www.prima-okna.cz PERFEKTNÍ NABÍDKA!

Prima domov! 20LET ISO NORMY GARANCE MAXIMÁLNÍ KVALITA MINIMÁLNÍ CENY! Stavte se u nás! www.prima-okna.cz PERFEKTNÍ NABÍDKA! 2014 Prima domov! 20LET PERFEKTNÍ NABÍDKA! Stavte se u nás! www.prima-okna.cz MAXIMÁLNÍ KVALITA MINIMÁLNÍ CENY! DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA CZ TRADIČNÍ ZNAČKA ISO NORMY GARANCE ŠPIČKOVÁ KVALITA MODERNÍ DESIGN ODBORNÉ

Více

Profilový systém S 8000 IQ pro perfektní pocit z bydlení. Rozmanitost Komfort Klasika Design Ekonomie S 8000 IQ

Profilový systém S 8000 IQ pro perfektní pocit z bydlení. Rozmanitost Komfort Klasika Design Ekonomie S 8000 IQ Profilový systém S 8000 IQ pro perfektní pocit z bydlení Rozmanitost Komfort Klasika Design Ekonomie S 8000 IQ Plánujete nová okna? Následující přehled Vám pomůže nalézt jednoduše a rychle to okno, které

Více

SYSTÉM OKEN A DVE Í TOP 72. Osvědčená řešení pro větší komfort bydlení

SYSTÉM OKEN A DVE Í TOP 72. Osvědčená řešení pro větší komfort bydlení SYSTÉM OKEN A DVE Í TOP 72 Osvědčená řešení pro větší komfort bydlení 2 Více kvality pro váš domov Větší komfort bydlení snížené náklady na energie minimální náročnost na opravy a údržbu FINSTRAL vyrábí

Více

S 9000. S 9000 Nová systémové platforma firmy GEALAN INOVACE SE SYSTÉMEM

S 9000. S 9000 Nová systémové platforma firmy GEALAN INOVACE SE SYSTÉMEM S 9000 Nová systémové platforma firmy GEALAN + + tepelně izolující + + flexibilní + + dobře těsnící + + inovativní + + orientovaný na design + + otestovaný podle + normy RAL S 9000 INOVACE SE SYSTÉMEM

Více

h iníku. Budoucnost z Systém kování pro hliníkové profily: Nová lehkost pro rozsáhlá řešení.

h iníku. Budoucnost z Systém kování pro hliníkové profily: Nová lehkost pro rozsáhlá řešení. Budoucnost z h iníku. Systém kování pro hliníkové profily: Nová lehkost pro rozsáhlá řešení. OKENNÍ KOVÁNÍ DVEŘNÍ KOVÁNÍ POSUVNÉ KOVÁNÍ VĚTRACÍ TECHNIKA TECHNIKA PRO BUDOVY Jak vidíte, jste pro nás zcela

Více

STÍNICÍ. chrání vaše soukromí.

STÍNICÍ. chrání vaše soukromí. STÍNICÍ technika chrání vaše soukromí. STÍNICÍ TECHNIKA chrání vaše soukromí. Vznik a vývoj společnosti ISOTRA 1. Interiérové zastínění Horizontální žaluzie Vertikální žaluzie, japonské stěny, plissé Látkové

Více

NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV. Garážová sekční vrata. Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti

NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV. Garážová sekční vrata. Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti // NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV Garážová sekční vrata Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti 2 Znaky kvality společnosti Hörmann 4 Konstrukční výhody 6 Automatická sekční

Více

roletový systém s vyšší hodnotou www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl

roletový systém s vyšší hodnotou www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl roletový systém s vyšší hodnotou REHAU Comfort-Design Plus www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl 2 dobré rozhodnutí inovativní roletový systém REHAU Comfort-Design Plus Použití tohoto inovativního

Více

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156 Průvodce nabídkou 2011. 800 155 156 02 03 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu

Více

VCHODOVÉ DVEŘE SULKO NEJLEPŠÍ VIZITKA VAŠEHO DOMU. Průvodce nabídkou vchodových dveří. www.sulko.cz. 800 155 156

VCHODOVÉ DVEŘE SULKO NEJLEPŠÍ VIZITKA VAŠEHO DOMU. Průvodce nabídkou vchodových dveří. www.sulko.cz. 800 155 156 VCHODOVÉ DVEŘE SULKO NEJLEPŠÍ VIZITKA VAŠEHO DOMU Průvodce nabídkou vchodových dveří www.sulko.cz. 800 155 156 Vchodové dveře jsou přirozenou součástí našich domovů, proto chceme, aby vám dobře sloužily

Více

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ.

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. 02 VÍCE KVALITY PRO VÁŠ DOMOV VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ SNÍŽENÉ NÁKLADY NA ENERGIE MINIMÁLNÍ NÁROČNOST NA OPRAVY A ÚDRŽBU FINSTRAL vyrábí

Více

3C E R T I F I K Á T Y. Výrobní proces je v souladu s normami platnými v Evropské

3C E R T I F I K Á T Y. Výrobní proces je v souladu s normami platnými v Evropské FIRMA 2 Firma OKNOPLAST-Group vznikla v roce 1994 na základě zkušenosti s výrobou moderních plastových oken a s využitím hloubkových znalostí jak tohoto odvětví, tak situace na trhu. Podnik se skládá z

Více

DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE. produktový katalog

DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE. produktový katalog DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE produktový katalog 2013/2014 Obsah 04 10 důvodů proč TWW 05 Jak vybírat okna 06 Jak vzniká okno 08 Dřeviny 09 Povrchová úprava 10 Dřevěná okna a dveře - úvod 12 Eurookno IV68 13 Termookno

Více