K BYTU OD NÁS 4 TAKOVÉ LICENCE (4 ZELENÉ KARTY, ALE JEN

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "K BYTU OD NÁS 4 TAKOVÉ LICENCE (4 ZELENÉ KARTY, ALE JEN"

Transkript

1 Zelená karta Družstva investorů Je účet u banky, na který Vám budou chodit peníze, tzv. pasivní příjmy z práce lidí pod Vámi v obchodní síti, z lidí, které Vám seženeme, zaškolíme a budeme se Vám i nám o ně starat, aby pracovali a my jsme oba z nich měli meziprovize. Za 4 administrativní spolupracovnice se inkasuje cca Kč měsíčně. A není v tom žádný háček. Co Vy na to? Stavíme byty. K BYTU OD NÁS 4 TAKOVÉ LICENCE (4 ZELENÉ KARTY, ALE JEN 1 účet) Stačí 1 účet, aby byla karta do bankomatu na výběry peněz a elektronické bankovnictví. Nemá cenu dělat 4 účty ke 4 Zeleným kartám. Stačí 1 účet ERA dělaný přes spolupracující naše finanční poradkyně nebo přes Janu Kazdovou, místopředsedkyni Družstva investorů. Na účet je dohled, náhled a Jana Kazdová má za zřízení účtu body.

2 K BYTU ODMĚNY ZA DALŠÍ KLIENTY NA BYTY Klient na Zelenou kartu Družstva investorů je na 4.pozici, tak je to zakotvenou v kariérním předpisu na peníze schváleném u notářky při založení Družstva investorů současně se stanovami Družstva investorů. Cílem bylo zajistit práva na peníze, aby mohl vzniknout bonus k bytu od nás, aby si nás klienti vybírali raději, než ostatní developery. Původním plánem byly Byty za 1,- Kč, ale pro nestandardnost nabídky se vytvořila nabídka Auto za 1,- Kč a tím se to vylepšilo. Klient na auto má 1-2 Zelené karty, a klient na byt od nás má 4 zelené karty, a klient na stávající hypotéku má nárok na max. 1 zelenou kartu (aby mu pasivní příjmy snižovaly měsíční hypoteční splátku).

3 ROZDĚLENÍ PENĚZ ZA KLIENA NA HYPOTÉKU Klient na hypotéku je přínosem asi Kč, které se podle družstevních pravidel na dělení peněz dělí takto: 1/3 mají společně franchisor s franchisantkou (nebo s iniciátory dalšího družstva investorů) a 2/3 se dělí do 8 řad rovnoměrně. číslo pozice popis pozice v družstvu investorů z dílu pro družstvo investorů 2/3 je 8/8 a ty se dělí takto 8. Autoři systému, zakladatelé, spoluautoři a podílníci na zdroji 1/8 7. Investoři systému a iniciátoři založení družstva a investoři přípravy družstva a dohledová org. 6. 1/2 Družstvo na kancelář, účetnictví a administrativu + 1/2 pracující franchisorka 1/8 1/8 5. zakládající členi, rentiéři a majitelé bytů 1/8 4. Nájemci bytů, nájemci aut, investoři SW, apod. 1/8 3. Manažeři a manažerky 1/8 2. Referentky, makléři a koordinátorky 1/8 1. Operátorky, obchodnice, náběry bytů atd. 1/ se tedy dělí tak, že jsou pro franchisory a franchisantku a Kč se dělí rovnoměrně do 8 řad mezi 8 lidí. A klient na Zelenou kartu (to znamená klient na byt, nebo klient na auto za 1,- Kč a nebo klient na snížení hypotéky) má Kč, poslány na jeho účet ERA zřízený Družstvem investorů.

4 ZELENÁ KARTA NA ZAJIŠŤOVÁNÍ LIDÍ POD SEBE DO MULTILEVELU Zelená karta Družstva investorů Ve smyslu platných stanov Družstva investorů, a pravidel na peníze, schválených notářkou JUDr. Evou Nohejlovou dne 11. října 2013 v Praze 4. Družstvo investorů zapsané dne 16. Ledna 2014,IČO Zelená karta je objednání služeb za poplatek: 1. Služba personální činnosti pro získávání lidí na práci do obchodní sítě pod držitele Zelené karty, 2. Školící činnosti novým lidem, co jsou na práci, 3. Trenérské činnosti a činnosti supervizora, na vedení těchto lidí na práci, 4. Uplatnění software Grafů produktivity pro udržování pracovní energie v lidech na práci, software a licenční práva za používání SW Za přístup do systému pro spolupracovníka -jméno heslo Za databáze pro činnosti spolupracovníka - operátora, Za vyrobený mini E-shop pro potřeby práce s klienty spolupracovníka aktivního obchodního telemarketingu Platnost: 12 měsíců Lhůta platnosti: do. Prodejce karty: spolupracovník MEZIPROVIZE Z KLIENTŮ NA BYTY: ANO MEZIPROVIZE Z HYPOTÉK: ANO PROVIZE Z MALÉ FRANCHISY Z PRODEJŮ OPERÁTORKY: ANO MEZIPROVIZE Z PRODEJŮ MODRÉ KARTY DRUŽSTVA: ANO MEZIPROVIZE Z LIDÍ POD SEBOU: ANO Funkce snížení vlastní hypotéky: ANO Funkce snížení leasingové splátky na auto: ANO

5 ZELENÁ KARTA NA PASIVNÍ PŘÍJMY ZE 4. POZICE V OBCHODNÍ SÍTI DRUŽSTVA CENA KARTY NA 1 ROK: 5.000,- Kč na 1 rok ZISK Z LICENCE ZA 1 MĚS.: až Kč Kč měsíčně ZISK Z LICENCE ZA 1 ROK: až Kč Kč ročně ÚČELOVOST KARTY, LICENCE: k bytu od nás (jako bonus) NÁŠ CÍL: VÝSTAVBA BYTŮ A BYDLENÍ A APARTMÁNŮ ZELENÁ KARTA DRUŽSTVA INVESTORŮ Série, edice, ID PRODEJCE TÉTO ZELENÉ KARTY Hana ČERMÁKOVÁ Tel.: Pražská 384, 28163Kostelec nad Černými Lesy nebo Mostní Kolín IV.

6 INSTRUKCE K PLATBĚ: PROSÍME ZAPLAŤTE ČÁSTKU: 1.500,- Kč na účet č.: /0300 Variabilní symbol: číslo ID prodejce z obchodní sítě a číslo řádku: Po zaplacení pošlete sms o úhradě: na tel. č Termín: obratem (jak Vám to vyjde, nejlépe dnes nebo zítra) Děkujeme. ODŮVODNĚNÍ. Důvod 1. Dohodli jsme se, že zaplatíte zálohu ve výši Kč a bude Vám zřízen účet na příjem pasivních příjmů, a pak budete dostávat pasivní příjmy na tento zřízený účet. Zelená karta je kryta pracovníkem na nižší pozici, buď operátorkou na 1.pozici nebo administrativní referentkou na 2.pozici. Spolupracovnice je již zajištěná, protože personální, školící, a trenérské práce, databáze, tvorbu administrativního dispečerského pultu pro spolupracovnici, atd. už zafinancovala spolupracující finanční poradkyně, aby Vám mohla nabídnou provedení hypotéky, a za to, že se jí vyberete, tak obdržíte Zelenou kartu Družstva investorů na pasivní příjmy za 4.pozice a ještě Vám zřídí potřebný účet ERA (s dohledem na účet). Zelená karta už je aktivovaná na 1 rok a je už kryta externí spolupracovnicí v obchodní síti ID paní Janou B. Při předvádění Zelené karty Družstva investorů Vám spolupracující finační poradkyně na počítači může předvést, jak je spolupracovnice do obchodní sítě produktivní, a to konkrétní ukázkou Administrativního dispečerského pultu na odkaze: Důvod 2. U realitního jednání s klienty na byty se jim ukazuje tato Zelená karta Družstva investorů, a vysvětlují se výhody ze 4.pozice v obchodní síti, a klienti jsou informováni, že si mohou vybrat, buď finančního poradce, který jim Zelenou kartu na pasivní příjmy nedá, a oni nebudou žádní pasivní příjmy k bytu mít a nebo finančního poradce, který Zelenou kartu Družstva investorů má. A klienti jsou obeznámeni s tím, že finanční poradci museli investovat částku Kč. A chtějí a dávají přednost těm finančním poradcům, kteří investovali a projevili tak faktický zájem o klienty pečovat a dělat jim finanční produkty. PLATBA: za 1 Zelenou kartu Družstva investorů (pro přístupy do systému pro klienty na byty od nás, kterým je karta určena, aby měli spolupracovníka pod sebou a inkasovali meziprovize z jeho produktivní obchodní práce).

7 Co: platba Kč na práce PERSONALISTIKA, ŠKOLENÍ, A VEDENÍ ČLOVĚKA, ZA Webový Administrativní dispečerský pult PRO PRACOVNÍKY ZA E-SHOP, ZA DATABÁZE atd. ROZBOR PLATBY ZA Zelenou kartu Družstva investorů: a) Kč obchodní odměny z vlastního prodeje Zelené karty (pro operátorku 500,- Kč a pro referentku 1.000,- Kč) b) 900 Kč obchodní odměny do obchodní sítě (do MLM, 2x250 Kč + 4x125 Kč) c) Kč na personální práci se zájemcem o práci, na podání inzerce a odpovídání na odpovědi na inzerát, na pohovor, na zaškolení, a na čas věnovaný ům, a informováním o možné práci d) Kč softwarové nástroje (web), licence, pronájem databáze, péče (grafy produktivity) a práce operátorky zajišťující předvolání prvních kontaktů na budoucí investory nebo zájemce o byty VLASTNÍ POVINNOSTI FINNČNÍHO PORADCE: předat kartu klientu na byt od nás NÁVRATNOST INVESTICE: za 12 měsíců (za 1 rok na den po úhradě částky 5.000,- Kč). VÝŠE: Minimálně zisk 850,-Kč, podle stanov družstva Ale pokud se spolupodílíte na inzerování práce, posílání informačních materiálů na y zájemkyň o práci a sledováním Administrativních internetových dispečerských pultům jak jsou administrativní spolupracovnice produktivní, tak zisk může být 1.000,- Kč až Kč měsíčně, tj ,- Kč až Kč za 1 rok. A na další rok si zase Zelenou kartu Družstva investorů aktivujete zaplacením částky Kč na nové databáze, nové školící materiály,upgrade software a Administrativního internetového dispečerského pultu atd. A zase si koupíte 4. pozici v obchodní síti a právo mít 3 řady lidí pod sebou. A když si pozici nekoupíte, propadají zisky ve prospěch jiného zájemce o Zelenou Kartu Družstva investorů, který ji na další rok zaplatí a bude pobírat meziprovize z lidí pod sebou. PODÍLY: Jako spolupracovník jste v tu chvíli na 4. pozici v obchodní síti (Zelené pozice dle schématu). Z realitní činnosti jsou realitní podíly. Podíl činí Kč. Za klienta na hypotéky jsou podíly. Podíl činí Kč. Za investora na 17% jsou podíly. Podíl 416 Kč za klienta investujícího Kč (třeba do koupe bytu v dražbách a exekucích) Za investora na rentiérství, na 32% úrok ročně: Podíl činí 82 Kč za investora rentiérství, který investuje Kč.

8 Tyto investory shání, zajišťuje, nabízí jim zhodnocení telemarketingem, operátorka. Družstvo provozuje přes franchisantky malá callcentra, a Vy jste tam jako franchisor, s podílem 10%, ale protože jste investoval, tak jste podle zákona podílník na hospodářských výsledcích družstva. STŘEDISKO NA DOMÁCÍ KANCELÁŘ V BUDOVĚ ČTK, Žirovnická 1, Praha 10 Je to účetní pojem, všichni to znají, že se účtuje na střediska. Jdou z něho vyjet výpisy, jedná se o analytické účty. Účty vede účetní1 a účetní2. A výpisy mohou dělat na požádání a posílat je em. Zároveň je to kancelář, kde probíhá práce administrativní pracovnice.

9 Zároveň je to kancelář (velín), odkud se velí externím spolupracovnicím pracujících na Administrativních dispečerských pultech. ADMINISTRATIVNÍ SPOLUPRACOVNICE, ODMĚNY: Administrativní spolupracovnice má hodinovou mzdu, kdy čistý plat+daň z příjmu+odvody na sociální a zdravotní za zaměstnance a odvody co musí odvádět firma činí cca 50% toho, co je produktivita administrativní referentky. Při práci na DPP, do Kč měsíčně, se odvádí je 15% daň, takže brigádnice dostane tak nominálně vyšší mzdu, než kdyby pracovala na HPP a odváděly se za ní ještě další povinné odvody. Konkrétně: Jedná se o tyto odměny: A) za klienta na byt: Kč (za doporučení) B) za klienta na investice na 6%: při investici Kč je odměna 100,- Kč C) za klienta na investice na 17%: při investici Kč je odměna 200,- Kč D) za klienta na rentiérství, na 32%: při investici je odměna Kč 330,- Kč *) toto jsou hrubé odměny, a z nich se musí ještě odečíst částky povinné na odvody státu. KRYTÍ Zelené karty: Krytí Zelené karty je ze zisku z prodeje projektové dokumentace. Na projektovou dokumentaci jsou náklady asi Kč a prodá se klientům na byty za Kč. Je zde tedy dostatečná rezerva pro krytí částky 5.850,- Kč.

10 Jak se rozděluje Kč za klienta na byt, podle pravidel, tak Kč jde stranou a Kč se dělí rovnoměrně na 8 dílů. A ze zmíněných Kč jde 5.850,- Kč na 1 Zelenou kartu. KRYTÍ ZELENÉ KARTY ZAJIŠTĚNÝM PRACUJÍCÍM ČLOVĚKEM: již je externí spolupracovnice zajištěna a má ID Odkaz na její Administrativní dispečerský pult je: Tento odkaz by se měl předvést klientu na byt, aby lépe pochopil princip, že má smluvní obchodní nárok na meziprovize, aby si koupil raději byt od nás než od konkurence, která mu nic takového nenabízí. ČASOVÉ OMEZENÍ FUNKCE ZELENÉ KARTY DRUŽSTVA INVESTORŮ: Zelená karta Družstva investorů je na rok. Po roce se musí aktivovat zase částkou Kč. Ale tuto aktivaci již provádí klient na byt. Pokud dostal dividendy, tak si ji rád zaplatí na další rok a bude si ji na další rok aktivovat, aby nepřišel o spolupracovníky, co má pod sebou a o které se mu stará franchisantka na 5. pozici (účetní2), velká franchisantka na 6.pozici, účetní1 na 7.pozici a dohlíží autor na 8. pozici. Zpětně na Administrativním pultu je půdorys malého rodinného domu s financováním od finančního poradce a s tipařskou provizí Kč pro klienta, když vyplní registrační formulář do obchodní sítě, podobně, jako jej vyplňoval finanční poradce, který klienta na byt nebo klienta na Zelenou kartu s registračním formulářem seznámí.. A tím zařadí klienta do obchodní sítě na 4.pozici. A to je pro něj výhodné. Protože, pokud se pod klienta na byty zaregistrují další cca 3-4 lidi, časem, tak budou pod klientem na byty a držitelem Zelené karty Družstva investorů. A pokud něco tito

11 spolupracovníci v naší obchodní síti zprostředkují, zprostředkují, tak i jistý malý podíl obdrží i roční majitel Zelené karty Družstva investorů, a to je pro něj výhodné. PRO PASIVNÍHO ČLENA: ZÚROČENÍ 17% ročně částky Kč vykazované jako podíl na zisku v obchodní síti (tedy odměny se spolupráce a za licenci na software), aby nebyly problémy s ČNB. EKONOMICKÉ A ÚČETNÍ ÚDAJE: Faktura bude vystavena po úhradě na firmu (která není plátcem DPH). FRANCHISANTKA SYSTÉMU,., IČO:.. K ceně nebude účtováno DPH. Částku si dáme do příjmů. A vy do nákladů ZA ROK: faktura od Vás: Na částku 5.850,- Kč nám vystavíte fakturu. Částku si dáme do nákladů. A Vy do příjmů. Když si započítáte výdaje a příjmy, tak částka 850,- Kč bude ke zdanění, kterou musíte přiznat a řádně zdanit. Když budete mát příjem od nás do Kč, tak stačí, když jen přijdou peníze na Váš účet, my si je dáme do nákladů a Vy do příjmů. To zákon povoluje. TYPY ZELENÝCH KARET: ZELENÁ KARTA - typ1 za člověka pod sebe do obchodní sítě ZELENÁ KARTA - typ2 investice do projektové dokumentace připravované akce

12 ZELENÁ KARTA - typ3 investice do pozemku - shánění investorů na pozemek, záloha na plat operátora a vrácení peněz se ziskem z upisovacích poplatků a z podílu z realitní činnosti ZELENÁ KARTA - typ4 investice do software na řízení lidí (na jejich mzdy, tvorba poptávkového serveru, prodej poptávek finančním poradcům) ZELENÁ KARTA - typ5 investice na mzdy do práce operátora nebo do práce callcentra, zajišťující kontakty na případní zájemce na naše produkty (byty, administrativní apartmány, pozemky, výrobu rodinných domů, a na nákup surovin pro jejich další prodej za dráž a na prodej cestovních zájezdů).

13

14 Žádost číslo formuláře o Zelenou kartu Družstva investorů Projekt pasivní příjmy k bytu od Družstva investorů, Podíl ve struktuře v obchodní sáti Družstva investorů. Družstvo investorů, se sídlem v Praze, Česká republika IČO: Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl Dr. vložka 8089 RD6/MSPH Sídlo: Náměstí přátelství 1518/4, Praha 10 Hostivař číslo ID Kontakt na finanční Poradkyni, mobilní telefon: investora jméno / zástupce společnosti příjmení / obchodní jméno společnosti titul adresa trvalého bydliště / sídlo společnosti ulice, číslo popisné a orientační město nebo obec PSČ adresa kontaktního bydliště ulice, číslo popisné a orientační město nebo obec PSČ datum narození / IČ společnosti číslo občanského průkazu národnost mobilní telefon číslo svého bankovního účtu kód banky číslo nového bankovního účtu kód banky ANO - NE Žádám o zelenou kartu družstva investorů : ANO Potvrzuji, že všechny údaje a data uvedené v této žádosti jsou platné. podpis zájemce Projekt meziprovize z klientů na byty Projekt meziprovize z klientů na hypotéky Projekt meziprovize z klientů na investory Projekt meziprovize z prodeje Modrých karet Družstva investorů (z poplatků za zasílání obchodních poptávek se serveru) *Byty shánějí realitní makléři. *Investory shánění najaté operátorky a administrativní pracovnice. *Poptávky se shánění telemarketingem a v inzerci. Nový spolupracovník souhlasí, aby byly jeho osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovány, uchovány a využity k jednáním o smluvním vztahu po dobu 1 roku. místo podpisu datum podpisu ID nové získáte zasláním SMS na tel číslo SMS ve tvaru: Uživatel: KLIENTZK*jmeno*prijmeni*mobil*ulice+cislo popisne*město*psc*číslo formuláře*id zprostředkovatele Zaslat: Jana Kazdová, Poste restante, Cukrovarská 2/27, Pošta Čakovice, Praha nebo na

15 Auto a Zelená karta Družstva investorů Na leasing: Vydělají 2 Zelené karty Družstva investorů Na akontaci: Buď z vlastních finančních zdrojů a nebo ze spolupráce. Výhoda: za 4 roky se auto prodá a z prodejní ceny se uhradí další akontace na další auto.

PROJEKTOVÁ NABÍDKA ZAMĚSTNANCŮM FIREM

PROJEKTOVÁ NABÍDKA ZAMĚSTNANCŮM FIREM PROJEKTOVÁ NABÍDKA ZAMĚSTNANCŮM FIREM auto pro Vás za meziprovize v MLM TEXT: Výnos měsíčně od 11.600 Kč a s příjmem za reklamu V poslední době se setkáváme s řešením / měs. základní otázky: mají li se

Více

NABÍDKA NA PŮLPATRO 2 BYTŮ

NABÍDKA NA PŮLPATRO 2 BYTŮ NABÍDKA NA PŮLPATRO 2 BYTŮ Když nemáte investice, tak by Vám je půjčili investoři jako banka. A Vy jim to budete z nájmů splácet a pak to jednou bude Vaše. Za seniory se inkasuje 20.000 Kč měsíčně a v

Více

NOVÉ AUTO ZA 1,- Kč Auto splácené z multilevelu Družstva investorů MLM se učí na vysokých školách je to jen forma

NOVÉ AUTO ZA 1,- Kč Auto splácené z multilevelu Družstva investorů MLM se učí na vysokých školách je to jen forma NOVÉ AUTO ZA 1,- Kč Auto splácené z multilevelu Družstva investorů MLM se učí na vysokých školách je to jen forma Dobrý den, připravili jsme pro Vás zajímavou možnost, a to možné získání auta na družstevní

Více

Auto placené: akontací a pak měsíčními splátkami. Na splátky nájmu je možnost pasivních příjmů.

Auto placené: akontací a pak měsíčními splátkami. Na splátky nájmu je možnost pasivních příjmů. AUTO ZA 1,- Kč (a rodinný dům 3+kk 67 m2 za 1,590.000,- Kč) Auto placené: akontací a pak měsíčními splátkami. Na splátky nájmu je možnost pasivních příjmů. Dobrý den, připravili jsme pro Vás zajímavou

Více

OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ 41 55 H/01. IMPLEMENTACE FG DO PŘEDMĚTU EKONOMIKA 2. ročník. Implementace finanční gramotnosti ve školní praxi

OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ 41 55 H/01. IMPLEMENTACE FG DO PŘEDMĚTU EKONOMIKA 2. ročník. Implementace finanční gramotnosti ve školní praxi Implementace finanční gramotnosti ve školní praxi OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ 41 55 H/01 IMPLEMENTACE FG DO PŘEDMĚTU EKONOMIKA 2. ročník 1 UČEBNÍ OSNOVA...5 EKONOMIKA...5 1.1 Pojetí vyučovacího předmětu...5

Více

2. ČÍSLO SMLOUVY (VARIABILNÍ SYMBOL) 27. MĚSTO 30. MĚSTO 32. ZDROJ PŘÍJMU 33. NÁZEV ZAMĚSTNAVATELE/OSVČ

2. ČÍSLO SMLOUVY (VARIABILNÍ SYMBOL) 27. MĚSTO 30. MĚSTO 32. ZDROJ PŘÍJMU 33. NÁZEV ZAMĚSTNAVATELE/OSVČ PSS111 platnost tiskopisu od 1. 1. 2011 ÚVĚROVÁ SMLOUVA Home Credit a.s., Moravské náměstí 249/8, 602 00 Brno, zastoupena níže podepsaným zmocněným zástupcem/prodejcem IČ: 26978636, tel.: 840 155 155,

Více

Prospekt dluhopisů s výnosem stanoveným rozdílem mezi jmenovitou hodnotou a nižším emisním kurzem. Splatné v roce 2019

Prospekt dluhopisů s výnosem stanoveným rozdílem mezi jmenovitou hodnotou a nižším emisním kurzem. Splatné v roce 2019 e-finance, a.s. Prospekt dluhopisů s výnosem stanoveným rozdílem mezi jmenovitou hodnotou a nižším emisním kurzem Splatné v roce 2019 Celková jmenovitá hodnota 40.000.000,- Kč Obsah Kapitola I. - Shrnutí

Více

Žádost o poskytnutí hypotečního úvěru pro fyzické osoby

Žádost o poskytnutí hypotečního úvěru pro fyzické osoby Žádost o poskytnutí hypotečního úvěru pro fyzické osoby Vážené dámy, vážení pánové, jsme potěšeni, že jste si vybrali Raiffeisenbank a.s. (dále též Banka ) a děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám projevili

Více

Implementace finanční gramotnosti. ve školní praxi FINANČNÍ GRAMOTNOSTI SBÍRKA ŘEŠENÝCH PŘÍKLADŮ UČEBNÍ OBORY

Implementace finanční gramotnosti. ve školní praxi FINANČNÍ GRAMOTNOSTI SBÍRKA ŘEŠENÝCH PŘÍKLADŮ UČEBNÍ OBORY Implementace finanční gramotnosti ve školní praxi SBÍRKA ŘEŠENÝCH PŘÍKLADŮ FINANČNÍ GRAMOTNOSTI UČEBNÍ OBORY Sbírka vznikla v rámci realizace projektu: IMPLEMENTACE FINANČNÍ GRAMOTNOSTI VE ŠKOLNÍ PRAXI

Více

ŽÁDOST O KREDITNÍ KARTU POŠTOVNÍ SPOŘITELNY - SPLÁTKOVOU KARTU

ŽÁDOST O KREDITNÍ KARTU POŠTOVNÍ SPOŘITELNY - SPLÁTKOVOU KARTU Doklad je opticky zpracováván, NEPŘEHÝBAT, NEPOŠKODIT Československá obchodní banka, a. s. Poštovní spořitelna ŽÁDOST O KREDITNÍ KARTU POŠTOVNÍ SPOŘITELNY - SPLÁTKOVOU KARTU Příslušný údaj označte křížkem

Více

RÁMCOVÁ SMLOUVA O PŮJČCE č.------

RÁMCOVÁ SMLOUVA O PŮJČCE č.------ IČ:22795103, DIČ: CZ22795103 e-mail: info@pujcka-2012.cz www.pujcka-2012.cz RÁMCOVÁ SMLOUVA O PŮJČCE č.------ uzavřená mezi MILAKAMI s.r.o. se sídlem Budovatelská 482, 431 51 Klášterec nad Ohří společnost

Více

Prospekt dluhopisů s výnosem stanoveným rozdílem mezi jmenovitou hodnotou a nižším emisním kurzem. Splatné v roce 2021

Prospekt dluhopisů s výnosem stanoveným rozdílem mezi jmenovitou hodnotou a nižším emisním kurzem. Splatné v roce 2021 e-finance, a.s. Prospekt dluhopisů s výnosem stanoveným rozdílem mezi jmenovitou hodnotou a nižším emisním kurzem Splatné v roce 2021 Celková jmenovitá hodnota 80.000.000,- Kč Obsah Kapitola I. - Shrnutí

Více

Smluvní podmínky Singulis s.r.o. pro členy Věrnostního programu SINGULIS.

Smluvní podmínky Singulis s.r.o. pro členy Věrnostního programu SINGULIS. Smluvní podmínky Singulis s.r.o. pro členy Věrnostního programu SINGULIS. 1. Obecná ustanovení 1.1. Tyto Smluvní podmínky (dále jen Smlouva ) vydává společnost Singulis s.r.o., se sídlem Podbabská 1112/13,

Více

Vydala Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, České Budějovice, Husova 3

Vydala Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, České Budějovice, Husova 3 ZŘÍZENÍ LABORATOŘE Zřízení laboratoře Tyto studijní materiály byly vytvořeny v rámci projektu Podpora rozvoje podnikatelských znalostí a dovedností žáků (registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.10/03.0001)

Více

Obchodní podmínky pro půjčky. poskytované společností RM Investing Group s.r.o. 1. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ

Obchodní podmínky pro půjčky. poskytované společností RM Investing Group s.r.o. 1. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ Obchodní podmínky pro půjčky poskytované společností RM Investing Group s.r.o. 1. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ 1.1 Tyto Obchodní podmínky jsou nedílnou součástí Smlouvy o Půjčce uzavírané mezi společností RM Investing

Více

ZŘÍZENÍ MASÉRSKÉHO STUDIA

ZŘÍZENÍ MASÉRSKÉHO STUDIA ZŘÍZENÍ MASÉRSKÉHO STUDIA Zřízení masérského studia Tyto studijní materiály byly vytvořeny v rámci projektu Podpora rozvoje podnikatelských znalostí a dovedností žáků (registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.10/03.0001)

Více

Univerzita Pardubice. Dopravní fakulta Jana Pernera

Univerzita Pardubice. Dopravní fakulta Jana Pernera Univerzita Pardubice Dopravní fakulta Jana Pernera Analýza prodeje finančních produktů v prostředí České pošty, s.p. Zuzana Třešňáková Bakalářská práce 2013 PROHLÁŠENÍ Tuto práci jsem vypracovala samostatně.

Více

VYHODNOCENÍ ANALÝZY A KOMPARACE EXTERNÍCH FOREM FINANCOVÁNÍ POŘÍZENÍ SPOTŘEBNÍHO ZBOŽÍ

VYHODNOCENÍ ANALÝZY A KOMPARACE EXTERNÍCH FOREM FINANCOVÁNÍ POŘÍZENÍ SPOTŘEBNÍHO ZBOŽÍ SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO s.r.o. Bakalářský studijní program: Ekonomika a management Studijní obor: Účetnictví a finanční řízení podniku VYHODNOCENÍ ANALÝZY A KOMPARACE EXTERNÍCH FOREM FINANCOVÁNÍ

Více

ZŘÍZENÍ DOMÁCÍ OŠETŘOVATELSKÉ PÉČE

ZŘÍZENÍ DOMÁCÍ OŠETŘOVATELSKÉ PÉČE ZŘÍZENÍ DOMÁCÍ OŠETŘOVATELSKÉ PÉČE Zřízení domácí ošetřovatelské péče Tyto studijní materiály byly vytvořeny v rámci projektu Podpora rozvoje podnikatelských znalostí a dovedností žáků (registrační číslo

Více

Úvěrové podmínky společnosti Home Credit a.s. pro Premia kartu České pojišťovny - ICK113 (platné od 1. 1. 2013)

Úvěrové podmínky společnosti Home Credit a.s. pro Premia kartu České pojišťovny - ICK113 (platné od 1. 1. 2013) úvěrové podmínky platné od 1. 1. 2013 Úvěrové podmínky společnosti Home Credit a.s. pro Premia kartu České pojišťovny - ICK113 (platné od 1. 1. 2013) Hlava 1. Základní ustanovení 1 Tyto úvěrové podmínky

Více

Daňový zpravodaj společnosti EVEREST CZ s.r.o.

Daňový zpravodaj společnosti EVEREST CZ s.r.o. Daňový zpravodaj společnosti EVEREST CZ s.r.o. Daňové novinky 2014-2015 S novým občanským zákoníkem nastalo množství drobných změn od 1. 1. 2014, s novou vládou však bohužel přibude množství změn i od

Více

Implementace finanční gramotnosti. ve školní praxi KADEŘNÍK 69-51-H/01. IMPLEMENTACE FG DO PŘEDMĚTU EKONOMIKA 2. a 3. ročník. [Zadejte text.

Implementace finanční gramotnosti. ve školní praxi KADEŘNÍK 69-51-H/01. IMPLEMENTACE FG DO PŘEDMĚTU EKONOMIKA 2. a 3. ročník. [Zadejte text. Implementace finanční gramotnosti ve školní praxi KADEŘNÍK 69-51-H/01 IMPLEMENTACE FG DO PŘEDMĚTU EKONOMIKA 2. a 3. ročník [Zadejte text.] 1 UČEBNÍ OSNOVA... 5 1.1 Pojetí vyučovacího předmětu... 5 1.1.1

Více

VÝUKOVÁ UČEBNICE MINIPODNIKÁNÍ

VÝUKOVÁ UČEBNICE MINIPODNIKÁNÍ VÝUKOVÁ UČEBNICE MINIPODNIKÁNÍ 2015 OBSAH OBSAH... 1 ÚVOD... 3 1. CHCEME ZAČÍT PODNIKAT... 4 1.1 CÍLE PODNIKÁNÍ... 4 1.2 ŽIVNOST... 5 1.3 PODNIKATELSKÝ PLÁN... 5 1.4 FINANČNÍ ZDROJE... 7 2 PRÁVNÍ STRÁNKA

Více

Důležité informace pro žadatele o grant & Často kladené dotazy

Důležité informace pro žadatele o grant & Často kladené dotazy Důležité informace pro žadatele o grant & Často kladené dotazy 1 Kdo může žádat o nadační příspěvek/grant? 4 1.1 Naše organizace je před registrací, můžeme přesto žádat? 4 1.2 Můžeme žádat, když je naše

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ Bakalářská práce Řízení vztahu se zákazníkem a jeho význam pro posílení konkurenceschopnosti podniku Customer Relationship Management and its Importance

Více

VÝUKOVÁ UČEBNICE MINIPODNIKÁNÍ

VÝUKOVÁ UČEBNICE MINIPODNIKÁNÍ VÝUKOVÁ UČEBNICE MINIPODNIKÁNÍ 2015 OBSAH OBSAH... 1 ÚVOD... 3 1. CHCEME ZAČÍT PODNIKAT... 4 1.1 CÍLE PODNIKÁNÍ... 4 1.2 ŽIVNOST... 5 1.3 PODNIKATELSKÝ PLÁN... 5 1.4 FINANČNÍ ZDROJE... 7 2 PRÁVNÍ STRÁNKA

Více

VÝUKOVÁ UČEBNICE MINIPODNIKÁNÍ

VÝUKOVÁ UČEBNICE MINIPODNIKÁNÍ VÝUKOVÁ UČEBNICE MINIPODNIKÁNÍ 2015 OBSAH OBSAH... 1 ÚVOD... 3 1. CHCEME ZAČÍT PODNIKAT... 4 1.1 CÍLE PODNIKÁNÍ... 4 1.2 ŽIVNOST... 5 1.3 PODNIKATELSKÝ PLÁN... 5 1.4 FINANČNÍ ZDROJE... 7 2 PRÁVNÍ STRÁNKA

Více

VÝUKOVÁ UČEBNICE MINIPODNIKÁNÍ

VÝUKOVÁ UČEBNICE MINIPODNIKÁNÍ VÝUKOVÁ UČEBNICE MINIPODNIKÁNÍ 2015 OBSAH OBSAH... 1 ÚVOD... 3 1. CHCEME ZAČÍT PODNIKAT... 4 1.1 CÍLE PODNIKÁNÍ... 4 1.2 ŽIVNOST... 5 1.3 PODNIKATELSKÝ PLÁN... 5 1.4 FINANČNÍ ZDROJE... 7 2 PRÁVNÍ STRÁNKA

Více

PRAKTIKUM PODNIKATELE

PRAKTIKUM PODNIKATELE PRACOVNÍ LISTY K PŘEDMĚTU PRAKTIKUM PODNIKATELE TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY 1 REGISTRAČNÍ ČÍSLO: CZ.04.1.03/3.1.15.2/0032 Evropský sociální

Více