Ceny snížené o příspěvek mají:

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Ceny snížené o příspěvek mají:"

Transkript

1 ZIMA 2012/ 2013 České dráhy, a.s., ČD Cargo, a.s. a SŽDC, s.o. ve spolupráci s ČD travel, s.r.o. připravily pro nastávající zimní sezónu nabídku rekreačních pobytů, určenou pro zaměstnance ČD a.s., ČD Cargo,a.s. a SŽDC, s.o. a.s. jejich rodinné příslušníky a důchodce. Uvedené ceny rekreačních pobytů jsou snížené o příspěvek z SF ČD a.s., ČD Cargo, a.s. a FKSP SŽDC, s.o. V ceně je zahrnuto pojištění. Ceny snížené o příspěvek mají: ČD, a.s. zaměstnanec a jeho rodinní příslušníci důchodce (ne však jeho rodinní příslušníci) ČD Cargo, a.s. zaměstnanec a jeho rodinní příslušníci důchodce (ne však jeho rodinní příslušníci) SŽDC, s.o. zaměstnanec a JEDEN jeho rodinný příslušník. Další rodinní příslušníci (= děti zaměstnanců) mohou čerpat příspěvek do výše Kč, ale pouze v případě, že nečerpají příspěvek na TDM z tohoto katalogu ani nečerpali příspěvek na TDM z katalogu "Nabídka rodinné a dětské rekreace - Dovolená 2012". Bližší informace o možnosti čerpání dotace získáte na příslušném personálním útvaru (ČD, SŽDC) nebo u zaměstnance JOS, který má na starosti agendu SF (Cargo).

2 OBJEDNÁVKY POUKAZŮ S DOTACÍ přijímáme do vyčerpání prostředků ze SF, resp. FKSP nejdéle do Objednávky poukazů zasílejte na tiskopise Závazná objednávka a žádost o poskytnutí příspěvku z prostředků C-SF na rekreaci/* zájezd/* TDM/* léčebný pobyt/* ozdravný pobyt/* na ČD travel, s.r.o., Na Příkopě 31, Praha 1. Lze zaslat poštou, ale preferujeme způsob zaslání elektronickou poštou. Vyplněnou a potvrzenou závaznou objednávku můžete zasílat naskenovanou em na adresu: V tomto případě již originál poštou neposílejte. Kontaktní osoby: Tuzemská rekreace - Daniela Švábová - telefon , ( i fax) Rakousko, Francie, Bosna a Hercegovina, Slovensko a dětská rekreace - Ondřej Šmehlík - telefon Maďarsko - Henrieta Fagulová - telefon Františkovy Lázně, Priessnitzovy Lázně - Veronika Feldigelová - telefon Poukazy budeme přidělovat postupně po obdržení objednávky. Závaznou objednávku vyplňte kompletně a čitelně a nechte potvrdit zaměstnavatelem. Tiskopis objednávky zveřejňujeme na nebo a obdržíte jej také na vyžádání na tel a Následně Vám zašleme na adresu domů faktury k úhradě poukazů, které je nutné do určeného termínu uhradit. Po připsání platby na účet ČD travel Vám vystavíme voucher (poukaz). Příjemnou dovolenou přeje Vaše cestovní kancelář ČD travel s.r.o.

3 ŠUMAVA - Železná Ruda - hotel OSTRÝ***. Hotel Ostrý (755 m) je umístěn v nejvýznamnějším turistickém centru západní Šumavy, v malebném horském městečku. Železná Ruda, v atraktivním prostředí na okraji národního parku Šumava ( ha), který s přilehlou chráněnou krajinnou oblastí o celkové rozloze ha tvoří biosférickou rezervaci UNESCO. Nejbližší sjezdovka U nádraží je vzdálena pouhých 200 m od hotelu, je dlouhá 1 km a vhodná pro rodiny s dětmi. Stejně tak jsou vhodné pro rodinné lyžování i lyžařské areály Samoty a Belvedere vzdálené necelých 500 m. Další lyžařské středisko Špičák (1.202 m.n.m.) se nachází necelých 2,5 km od Železné Rudy (5 sjezdovek, čtyřsedačková lanovka, 9 vleků, snowpark). Pro všechny lyžaře doporučujeme i nedaleké atraktivní německé středisko Gross Arber (1456 m n.m.) vzdálené 9 km. Železná Ruda je také ideální výchozí bod pro běžkaře. V okolí je množství upravovaných tratí (okolo 100 km) a to nejen na české, ale i na bavorské straně Šumavy (Arberland). Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a čtyřlůžkové pokoje, všechny účelně vybaveny pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a telefonem, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC. V polopenzi. Stravování začíná v sobotu večeří (nástup na rekreaci po hod.) a končí další sobotu snídaní (uvolnění pokoje do hod.). Individuální. Možno cestovat vlakem, autobusem nebo autem. Vlakem do železniční stanice Železná Ruda město a odtud asi 500 m k hotelu. Autobusová zastávka je přímo před hotelem. Parkování je možné přímo u hotelu. Termíny pobytů: Cena poukazu v termínech a dospělý účastník dítě do 10 let dítě do 15 let Cena poukazu v termínu dospělý účastník dítě do 10 let dítě do 15 let polopenze Kč Kč Kč polopenze Kč Kč Kč Cena zahrnuje: ubytování, stravování, pojištění Dítě do 5 let bez nároku na stravu a lůžko zdarma. Psům je vstup povolen za poplatek 150,- Kč na den. Poznámka: Účastníci hradí v hotelu rekreační poplatek pro OÚ. Příplatek za 1 lůžkový pokoj činí 200,-Kč na osobu a den. Cena pro dítě platí pouze při ubytování s 2 dospělými osobami. Možnost dokoupení plné penze.

4 JESENÍKY - RAMZOVÁ - penzion Pacifik. Penzion Pacifik se nachází v Ramzovském průsmyku, obklopen krásnou přírodou Jeseníků. Ramzová je významné středisko zimních sportů i výchozí bod pro letní pěší turistiku. Výhodou této lokality je velmi dobrá dostupnost i v zimních měsících, a to jak po silnici, tak velmi dobrým železničním spojem, díky němuž je Ramzová lépe dostupná než jiná střediska v Jeseníkách. Ramzová nabízí výborné podmínky pro běžecké i sjezdové lyžování. Magnetem pro lyžaře je zejména kompaktní areál s lanovou dráhou na Černavu s napojením na lanovou dráhu na Šerák, od kterého je penzion Pacifik vzdálen pouhých 200 m. Celá lanová dráha měří přes tři kilometry. Pro méně zdatné lyžaře jsou určeny kratší lyžařské vleky nad dolní stanicí lanovky. Celý areál obsahuje 6 lyžařských vleků a 7 sjezdovek s převýšením m. V těsné blízkosti Ramzové se nachází další oblíbené středisko v osadě Petříkov. Výborné podmínky pro lyžování nabízí také 1 km vzdálená Ostružná. 2-4lůžkové moderně zařízené pokoje. Každý pokoj má vlastní koupelnu, WC. Na každém patře je společná kuchyňka, kde je pro každý pokoj lednice a uzamykatelná skříňka. Dále nabízíme 4 lůžkové apartmány, které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením i vlastní kuchyňkou. Rekreace probíhá v 7 denních turnusech s nástupem na rekreaci v neděli po 15 hod. a ukončením pobytu další neděli do 10 hod. Vlastní, u pokojů ve společné kuchyňce na patře. Kuchyň je plně vybavená (lednice, plynový sporák, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba + veškeré základní vybavení). Individuální. Možnost cestovat vlakem nebo autem. Vlakem Praha Zábřeh na Moravě Ramzová. Penzion se nachází 300 m od zastávky ČD, (po výstupu z vlaku k hlavní silnici, po ní do leva ve směru na Jeseník okolo kapličky, za kterou po 50 m se nachází penzion PACIFIK Ramzová). Penzion má vlastní parkoviště pod uzamčením. Termíny pobytů: Cena zahrnuje: ubytování, pojištění, parkování. Psům je vstup povolen po dohodě za poplatek 50,- Kč na den. Poznámka : Účastníci hradí v penzionu poplatek pro OÚ. cena poukazu dospělý přistýlka příplatek za apartmán na týden bez stravy Kč 710 Kč 700 Kč

5 JIZERSKÉ HORY - KOŘENOV - hotel LESNÍ CHATA***. Hotel Lesní chata Kořenov je umístěn v turistickém centru na pomezí Krkonoš a Jizerských hor v klidné části obce Kořenov, mezi Harrachovem a Tanvaldem v blízkosti hranic s Polskou republikou v nadmořské výšce 754 m. K hotelu patří velký areál včetně parkoviště. Díky výhodné poloze je z Kořenova snadný přístup do významných zimních lyžařských středisek jak v Krkonoších, tak i v Jizerských horách. Ve vzdálenosti do 10 km je jich hned několik, například Harrachov, Tanvald či Rokytnice nad Jizerou. Pro pokročilejší lyžaře je vhodný svah Bavorák (600 m), lyžařský areál Rejdice (4 km), lyžařský areál Příchovice (3 km), Paseky (10 km) a jiné. Pro vyznavače bílé stopy je připraveno 50 km upravených běžeckých tratí na Jizerské magistrále. Ve 2 lůžkových pokojích s možností 2 přistýlek. Všechny pokoje jsou účelně vybaveny praktickým pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a telefonem, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC. Součástí hotelu je restaurace, salonek s krbem a kulečníkovým stolem, úschovna lyží, relaxační centrum s whirlpooly, saunou, stolním tenisem a posilovnou. Polopenze podávána v jídelně. Stravování začíná v sobotu večeří (nástup na rekreaci po hod.) a končí další sobotu snídaní (uvolnění pokoje do hod.). Vlastní. Je možnost cestovat vlakem do stanice Kořenov a odtud pěšky 800 m k hotelu. Při cestě autem lze parkovat přímo v areálu. Cena poukazu v termínech dospělý účastník dítě do 10 let na přistýlce dítě do 15 let na přistýlce Cena poukazu v termínech dospělý účastník dítě do 10 let na přistýlce dítě do 15 let na přistýlce polopenze Kč Kč Kč polopenze Kč Kč Kč Termíny pobytů: Cena zahrnuje: ubytování, stravování, 1 návštěva whirlpoolu, stolní tenis, pojištění, parkování. Dítě do 3 let bez nároku na stravu a lůžko zdarma. Psům je vstup povolen po dohodě za poplatek 100,-Kč na den. Poznámka: Účastníci hradí na místě poplatek OÚ. Příplatek za 1 lůžkový pokoj činí 200,-Kč na osobu a den. Cena pro dítě platí pouze při ubytování s 2 dospělými osobami. Možnost dokoupení plné penze.

6 KRKONOŠE - ČERNÝ DŮL / Pec pod Sněžkou hotel ODDECH***. Hotel ODDECH se nachází na jednom z krkonošských hřebenů ve výšce 1.120m na pomezí Pece pod Sněžkou a Černého Dolu s výhledem na Obří důl a Sněžku. Možnost sjezdového lyžování ve ski areálu v Peci pod Sněžkou (Zahrádky, Smrk, Javor, Bramberk), který je spojen v blízkosti hotelu přibližovacím vlekem ( Na Muldě). Upravované běžkařské tratě a Krkonošská magistrála jsou v těsné blízkosti hotelu. Ve 2 lůžkových pokojích s možností přistýlky s vlastní koupelnou a WC, TV -SAT. Součástí hotelu je restaurace, bar, úschovna lyží, relaxační centrum s whirlpoolem, soláriem a saunou. Možnost Wi-Fi připojení v hotelové restauraci. Polopenze začíná v sobotu večeří (nástup na rekreaci po hod.) a končí další sobotu snídaní (uvolnění pokoje do hod.). Individuální. Je možnost cestovat vlakem do stanice Svoboda nad Úpou, dále linkovým autobusem do Pece pod Sněžkou a odtud po dohodě se správcem bude zajištěna doprava k hotelu. Parkování aut je zajištěno u Penzionu Květa v Peci pod Sněžkou, cca 200 m nad P4 Zelený potok za poplatek 100,-Kč/auto/noc. Cena poukazu v termínech dospělý účastník Dospělý na přistýlce dítě do 12 let Cena poukazu v termínu dospělý účastník dospělý na přistýlce dítě do 12 let polopenze Kč Kč Kč polopenze Kč Kč Kč Termíny pobytů: nocí Cena zahrnuje: ubytování, stravování, pojištění, 1x návštěva whirpoolu, doprava osob a zavazadel sněžnými vozidly do hotelu a zpět. Dítě do 3 let bez nároku na stravu a lůžko zdarma. Poznámka: Účastníci hradí na místě poplatek OÚ. Příplatek za 1 lůžkový pokoj činí 180,-Kč na osobu a den. Příplatek za postýlku pro malé dítě činí 50,-Kč na den, psům vstup povolen za poplatek 50,-Kč na den.

7 SLOVENSKO - Rajecké Teplice - hotel SKALKA. Vhodné také pro rodinné příslušníky zaměstnanců účastnících se komplexně ozdravných pobytů (KOP)!!! Hotel SKALKA*** je umístěn v rozsáhlém parku 5 minut od lázeňského centra Rajeckých Teplic. Lázeňské městečko leží 12 km jižně od Žiliny v údolí obklopeném pohořím Martinských holí, Súlovských vrchů, Malé a Velké Fatry. Tato poloha přímo vybízí k lyžařským aktivitám. Přímo v okolí střediska jsou ideální terény pro klasické lyžování, provozovatel hotelu bude v případě dostatku sněhu udržovat i 2,5 km okruh běžecké tratě přímo v areálu parku. Sjezdové lyžování je možné provozovat v několika střediscích s kvalitními upravovanými sjezdovkami. Jedná se o střediska Rajecká Lesná (6 km), Čičmany (12 km), Fačkovské sedlo (20 km),martinské hole (20 km) a Vrátná dolina (35 km). Do všech středisek je možné dohodnout fakultativně dopravu přímo z místa ubytování hotelovým mikrobusem, v případě velkého zájmu autobusem. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (přistýlky v omezeném množství jen v pokojích s výhledem do parku) s vlastním sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou vybaveny nábytkem, televizí, ledničkou a telefonem. Pokoje jsou situované do parku a nebo k silnici. V hotelu jsou dva výtahy včetně výtahu pro tělesně postižené. Recepce je v provozu nepřetržitě. Polopenze, strava začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Možnost doobjednat plnou penzi. Relax a hotelové služby: Součástí hotelového komplexu je balneo a relax provoz. Můžete zde využít procedury jako, solární louky, nefritové lůžko, oxygenoterapii, magnetoterapii, infra kabinu, fitness centrum, samozřejmě mnoho druhů masáží a nové wellness (finská a parní sauna, vířivka). Dále je možno v objektu provozovat volnočasové aktivity jako stolní tenis, kulečník, šipky apod. Vlastní. Parkování v areálu hotelu zdarma. Vlaková i autobusová zastávka přímo v obci, spojení z ČR je s přestupem v Žilině. Termíny pobytů: První nástupní termín je a poslední nástupní termín , v tomto období každý pobyt začíná i končí v sobotu.

8 Ceny za osobu za týdenní pobyt: k silnici do parku osoba s procedurami Kč Kč bez procedur Kč Kč Ceny platí za osobu při obsazení dvoulůžkového pokoje dvěma osobami. Přistýlky jsou pouze v pokojích s výhledem do parku. Příplatek za 7 obědů Příplatek za jednolůžkový pokoj Sleva za ubytování na přistýlce Kč 750 Kč 250 Kč OSŽ na tento pobyt poskytuje pro své členy a jejich rodinné příslušníky další příspěvek ke zde uvedeným cenám ve výši 1000 Kč!!! Pro nárok na tuto slevu je nutné, aby na závazné objednávce bylo kromě potvrzení personálního útvaru zaměstnavatele (razítko a podpis) také ověření (razítko a podpis) předsedy ZO OSŽ, který potvrdí členství žadatele v OSŽ. Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x stravování formou polopenze, komplexní cestovní pojištění, výběr z jednoho zde uvedeného lázeňského balíčku procedur krása (2x wellness Skalka /50 min/, 1x bazén Aphrodite /2 hod/, 1x bazén Diplomat /1 hod/,1x aromaterapeutická masáž /15 min/,1x lávové kameny /50 min/, 1x medová detoxikační masáž /25 min/, 1x infrasauna /15 min/, 1x bioptron /15 min/, 1x kombimech. masáž + oxy. /25 min/), oddech (2x wellness Skalka /50 min/, 1x bazén Aphrodite /2 hod/, 1x bazén Diplomat /1 hod/, 1x lávové kameny /50 min/, 1x klasická masáž / 25 min/, 1x reflexní masáž chodidel /25 min/, 1x nefritová masáž /35 min/, 1x kombimech. masáž + oxy. /25 min/, 1x rašelina /20 min/ a klasik (3x wellness Skalka /50 min/, 1x bazén Aphrodite /2 hod/, 1x bioptron /15 min/, 1x kombimech. masáž + oxy. /25 min/, 2x klasická masáž / 25 min/, 1x lávové kameny /50 min/, 1x nefritová masáž /35 min/, 1x kryobox /2-3 min/. Poznámka: Účastníci hradí na místě poplatek OÚ. V závazné objednávce do kolonky požadovaná lůžková skladba napište o jaký výhled z pokoje máte zájem (park nebo silnice) a také vybraný balíček procedur (např. klasik, případně bez procedur). Silvestrovský pobyt v hotelu Skalka: , cena po dotaci 3 000,- Kč, v ceně zahrnuto 4x ubytování, 4x snídaně, 3x večeře, 1x silvestrovská večeře s programem, komplexní cestovní pojištění. Na Silvestrovský pobyt se nevztahuje příspěvek OSŽ.

9 BOSNA A HERCEGOVINA - Jahorina. Jahorina je nejznámějším lyžařským centrem v Bosně a Hercegovině. V roce 1984 bylo dějištěm zimních olympijských her. Jsou zde převážně červené a modré sjezdovky propojené lanovkami. Lyžuje se v nadmořské výšce m.n.m., areál zahrnuje 25 km sjezdovek. Přímo u hotelu se nachází sedačková lanovka. Jen několik minut chůze od ubytování se nachází krytý bazén. Program zájezdu: 1. den: odjezd z ČR v cca 19 hodin. 2. den: dopoledne příjezd do Sarajeva, 3 hodinová prohlídka města, odjezd na Jahorinu, ubytování, večeře. 3. den: snídaně, lyžování, večeře. 4. den: snídaně, lyžování, večeře. 5. den: snídaně, lyžování, večeře. 6. den: snídaně, lyžování, ve večerních hodinách odjezd do ČR 7. den: příjezd do ČR v dopoledních hodinách. 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a telefonem ubytování se nachází přímo na sjezdovce. Polopenze - snídaně a večeře servírované. Autobusová, nástupní místa Praha, Jihlava a Brno. Termíny a ceny: Cena za osobu je Kč. Cena za dítě do 6 let Kč, cena za dítě 6 12 let je Kč. Cena zahrnuje: - autobusovou dopravu, 4x ubytování, 4x polopenzi, prohlídku Sarajeva, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění. Cena nezahrnuje: Skipas (cca 550 Kč/osoba/den)

10 RAKOUSKO - Maria Alm - penzion TYROL. Pension Tyrol je menší příjemný penzion s domáckou atmosférou a česky mluvícím personálem. Penzion je umístěn na okraji městečka nedaleko hlavní silnice a benzínové pumpy, v oblasti s krásnými výhledy na téměř 3 tis. metrů vysoké vápencové štíty. Městečko leží v turisticko-lyžařské oblasti Hochkönig Winterreich (výborné lyžařské středisko - 2 minuty autem na parkoviště střediska Aberg, přímo u pensionu zastávka Skibussu), jenž je součástí největší lyžařské oblasti v Rakousku - Ski Amadé (více V okolí se také nachází velké množství udržovaných běžeckých tratí. Služby za poplatek: tenisová hala, squash, aquapark, dětské hřiště, bazén. 2 až 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou účelně a vkusně vybaveny. Čtvrté lůžko v pokoji je vždy horní postel na palandě. Polopenze v ceně (česká jídla). Vlastní, vzdálenost z Prahy cca 450 km z Brna cca 480 km, parkování zahrnuto v ceně. Termíny pobytů: noci noci noci noci noci noci noci noci noci

11 Je možné využít také pobyty na 7 nocí (sečtení výše uvedených navazujících turnusů) vždy od soboty do soboty. Náš postřeh: Ubytování a strava vhodné pro méně náročné klienty. Cena poukazu: 3 noci 4 noci 7 nocí dospělý Kč Kč Kč dítě do 16 let Kč Kč Kč osoba na horním lůžku palandy Kč Kč Kč Cena zahrnuje: 3/4/7x ubytování, 3/4/7x stravování, pojištění, parkování. Stravování začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní. Cena nezahrnuje: dopravu, skipas. Orientační cena skipasu do celého areálu Ski Amadé na 3 dny 130 euro, na 4 dny 168 euro.

12 RAKOUSKO - Hainzenberg - penzion GEMSHORN ***. Penzion se nachází ve vesničce Hainzenberg cca 900 m.n.m, svou polohou nabízí krásné výhledy do údolí Zillertal. Pension má domácí atmosféru a česky mluvící personál. Přímo v objektu naleznete wellness (vířivka a sauna), WiFi zdarma. Penzion leží přímo vedle nástupní stanice lanovky Gerlossteinbahn v údolí Ziller. Středisko nabízí bezpočet možností pro lyžování jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé lyžaře. Více o lyžování na U penzionu můžete využít sáňkařskou dráhu, která měří cca 7 km. Zastávka skibusu přímo u penzionu, bezplatná doprava do Zillertalu a Gerlosu. Běžecké trasy vzdálené cca 5 km, termální lázně 15 km. 3 a 4 lůžkové pokoje (skladba čtyřlůžkového pokoje dva oddělené dvoulůžkové pokoje, společné sociální zařízení pro oba pokoje v předsíni). V pokojích naleznete šatní skříně a stolek z masivního dřeva, LCD TV s výběrem českých programů. Polopenze v ceně (snídaně švédské stoly, večeře polévka a hlavní jídlo, salátový bufet). Obsluhu zajišťuje zkušený personál z Česka, stravování je servírováno v jídelním sále. Vlastní, vzdálenost z Prahy cca 540 km z Brna cca 600 km, parkování zahrnuto v ceně. Termíny pobytů: noci noci noci noci noci noci Je možné využít také pobyty na 7 nocí (sečtení výše uvedených navazujících turnusů) vždy od soboty do soboty. Cena poukazu: 3 noci 4 noci 7 nocí dospělý Kč Kč Kč dítě do 16 let Kč Kč Kč Cena zahrnuje: 3/4/7x ubytování, 3/4/7x stravování, pojištění, parkování. Stravování začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní. Cena nezahrnuje: dopravu, skipas. Orientační cena skipasu do celého areálu Zillertalarena na 3 dny 124 euro, na 4 dny 155 euro.

13 FRANCIE středisko Samoëns - ubytovací zařízení SNCF. Středisko leží ve francouzských Alpách, nedaleko Chamonix a je dostupné kabinkovou lanovkou. Vesnice se nachází v lyžařské oblasti Le Grand Massif. V oblasti je více než 80 vleků a lanovek, na 260 km sjezdovek, které se nacházejí ve výšce od 800 do 2600 m.n.m. Čtyřlůžkové apartmány (2 dvoulůžkové pokoje) s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, sprcha a WC). V objektu je k dispozici společenská místnost s krbem, televizní místnost, diskotéka, klubovna pro mládež a herna pro děti. Plná penze, včetně nápojů. Restaurace s terasou s panoramatickým výhledem na celé údolí je situována přímo v areálu. Vlakem (možno individuálně automobilem) do Ženevy a dále transfer autobusem. Obdobně i při cestě zpět. Každý účastník si individuálně zajišťuje jízdenky FIP (pravděpodobně ÖBB a SBB). Účastníci bez nároku na FIP si jízdné hradí sami. Termín pobytu i s cestou: Cena pobytu za osobu: Kč Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí ve 4 lůžkových apartmánech, stravování v plné penzi, 6 denní skipas, lehátka a místenky na trase Praha Ženeva a zpět, transfer Ženeva Samoëns a zpět a cestovní pojištění.

14 Dětská rekreace - lyžařský kurz pro děti. Krkonoše - Strážné - Hříběcí bouda. Termín: (pololetní prázdniny) penzion Hříběcí bouda, 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. kurz určen pro děti školou povinné 6 15 let (ne předškoláci). Zajištěn pestrý celodenní program pod dohledem zkušených instruktorů a zdravotníka. Základní vlek přímo u penzionu, další vleky ve Strážném. plná penze včetně svačin a pitného režimu. autobusová z Prahy. Cena: včetně základního vleku u chaty Kč. Cena nezahrnuje večerní lyžování, výlet do Herlíkovic, lyžování ve Strážném. Na tyto akce je třeba asi 1500 Kč dle lyžařských dovedností, tento program je dobrovolný. Lyžařský kurz organizuje ZV OSŽ DKV Praha. NĚMECKO - Schöneck - rekreační středisko IFA. Rekreační středisko IFA Schöneck se nachází v německé části Krušných hor. Část personálu v hotelu hovoří česky.

15 Vybavení hotelu: Hotelový komplex je vybaven: - restaurace, bary a hotelové obchody - squash, tenis, bowling, kuželky, fitness, stolní tenis, šipky, billiard - tropické zážitkové koupaliště Aqua World (divoká řeka, tobogán, vlnobití, vířivka, saunový svět) - wellnes oáza - dětský svět (možnost hlídání dětí) - let vesmírným korábem SPACE STATION svět plný dobrodružství a fantazie Lyžařský sjezdový areál (3x sjezdovka 820m, 750m a 500m), lyžařský běžkařský areál (25 km upravených tratí v okolí hotelu). v hotelových pokojích vč. hotelové služby (WC,sprchový kout, fén, SAT-TV,). Hotel je nekuřácký a nejsou dovolena žádná domácí zvířata. Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu s biopotravinami denně se obměňující tematické zaměření. Luxusním autobusem Praha Schöneck a zpět. První a poslední den pobytu bude naplánován odjezd autobusu tak, aby klienti mohli ještě využít den k lyžování nebo k návštěvě tropického koupaliště Aqua World. Cena poukazu: termín čtvrtek neděle (3x nocleh) dospělý dítě 7-12 let dítě let 1L pokoj Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč termín neděle čtvrtek (4x nocleh) dospělý dítě 7-12 let dítě let 1L pokoj Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč Děti do 6 let zdarma. Cena zahrnuje: -3/4 ubytování v hotelových pokojích, 3/4 polopenze, 1x denně vstup do tropického koupaliště Aqua World, 1x vstup (let vesmírným korábem SPACE STATION), 2/3 celodenní skipas areál Schöneck, lázeňský poplatek, autobusovou dopravu, komplexní cestovní pojištění.

16 MAĎARSKO BÜKFÜRDO - hotel RÉPCE*** - Bükfürdö Jedno z nejnovějších lázeňských center v Maďarsku. Léčivá voda o teplotě 58 C je při koupelové léčbě vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře. Jako pitná kúra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích. Teplá termální voda venkovních bazénů umožňuje zajímavé koupání i v zimě. Hotel se nachází v klidném prostředí přímo u areálu termálního koupaliště lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou, vytápěnou spojovací chodbou moderně zařízený nově zrekonstruovaný hotel, 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky vybavené sociálním zařízením, WC, ručníky, lednice, TV, minibar polopenze, snídaně i večeře formou bufetu Vybavení společných prostor: Lobby bar, plavecký bazén, perličková lázeň, vířivka, sauna, parní kabina, solárium, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra, masáže, společenská místnost, obchod s dárkovými předměty, telefon, WiFi, trezor, uzavřené parkoviště, fitness, stolní tenis. vlastní, autem po dálnici D1 do Bratislavy, v Bratislavě směr Györ, po překročení státní hranice směr Szombathely, sjezd Bükfürdö; vlakem Praha Vídeň Bükfürdö, železniční zastávka 2,5 km od hotelu (možnost zajištění transferu), FIP: ÖBB, GySEV, MÁV (možnost využití FIP za rok 2012) Répce *** Termín Počet dní Cena za osobu Dítě 3-11,99 let Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč Kč Slevy: dítě 0 2,99 let bez nároku na služby zdarma děti 3 11,99 let se 2 dospělými Příplatky: možnost zajištění transferu z nádraží Bük do hotelu nebo zpět (10 jedna cesta pro 1 4 osoby), platí se na místě Cena zahrnuje: ubytování 4 noci s polopenzí, 2x celodenní vstup do termálních lázní, volný vstup do hotelového Wellness ostrova, zapůjčení županu, ručníky, lázeňskou taxu, cestovní pojištění Cena nezahrnuje: dopravu

17 Priessnitzovy léčebné lázně lázeňský dům BEZRUČ***, RIPPER***, PRIESSNITZ*** Leží ve svahu nejvýchodnějšího výběžku Rychlebských hor asi 2 km od města Jeseník. Areál skýtá jedinečný výhled na celý hlavní hřeben Hrubého Jeseníku. Mimořádně příznivé klimatické podmínky umožňují strávit pobyt v kterémkoli z ročních období. V lázeňském domě Priessnitz byly vybudovány nové Balneoprovozy se zaměřením jak na tradiční priessnitzovské procedury, tak nové wellness aktivity. Jedinečným unikátem, který lze najít pouze v Priessnitzových lázních je venkovní Balneopark V.Priessnitze. Je koncipován jako vodní zahrada, kterou prochází potok s vybudovanou soustavou zastavení sloužících k hydroterapii a relaxaci. Aplikace moderních léčebných metod se zaměřují na léčbu dýchacího a oběhového ústrojí, pohybového aparátu, onkologických onemocnění, duševních poruch a kožních onemocnění. Poloha: lázeňské domy stojí v klidném prostředí v centru lázeňského areálu, LD Priessnitz v secesním slohu tvoří dominantu širokého okolí 1 až 2lůžkové pokoje s možností přistýlky se sprchou WC, minibarem, TV/SAT, telefon Převážná část pokojů má prostorný balkón nebo terasu s výhledem na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku. Vybavení LD Bezruč, Ripper: recepce s nepřetržitým provozem, jídelna, v LD Bezruč ordinace, ošetřovna, na Balneoterapie a na saunový svět se dochází do LD Priessnitz cca 200m Vybavení LD Priessnitz: recepce s nepřetržitým provozem, internet, ošetřovna, ordinace lázeňských lékařů a balneoprovozy, saunový svět, whirpool, jídelny a restaurace, denní bar, taneční kavárna, společenské prostory, kosmetický salon, pedikúra, solárium, bazén, obchod se suvenýry, směnárna, praní prádla, kongresová turistika dle vybraného programu, snídaně ve všech LD formou švédských stolů, v LD Bezruč/Ripper večeře výběr z menu, LD Priessnitz večeře formou rautu Koupání: vnitřní bazén hotelu Priessnitz, vířívky a saunový svět, přírodní koupaliště v Jeseníku Tipy na výlety: muzeum rodný dům V. Priessnitze, rozhledna Zlatý Chlum nad Jeseníkem, vodní elektrárna Dlouhé stráně, turistika po hřebenech Jeseníků. Podrobné informace o výletech do okolí je možné získat v lázeňském infocentru Sport: sauna, solárium, fitness centrum, v zimním období lyžařský vlek (300 m) s osvětlením v areálu lázní, ledová plocha s možností večerního bruslení, bezplatná úschova kol i lyží vlastní, vlak, bus linka MHD z autobusového nádraží, přes žst. Jeseník, dále MHD, auto parkování u lázeňských domů za poplatek (vzhledem k omezenému počtu parkovacích míst, doporučujeme rezervaci u LD Bezruč a Ripper), pro tělesně postižené klienty parkovací místa vyhrazena zdarma Termíny pobytů: Tradiční Priessnitzova kúra a sobota sobota Lyžařský pobyt s wellness LD Bezruč, Ripper, Priessnitz jednolůžkový pokoj dítě 3-11,99 let Tradiční Priessnitzova kúra Kč Kč Kč -- Lyžařský pobyt s wellness Kč Kč Kč Cena je na osobu ve 2lůžkovém/1lůžkovém pokoji a zahrnuje:

18 Tradiční Priessnitzova kúra: 7nocí, 7x polopenze, 1x sloupková korekční a plovoucí technika, 1x Priessnitzova pololázeň jednofázová, 1x reflexní masáž plosky nohy, 1x koupel perličková s bylinkami, 1x rašelinový zábal, 2x Priessnitzova pohybová terapie, 2x masáž klasická částečná, 3x plavání v rehabilitačním bazénu, 1x lékařské vyšetření, cestovní pojištění klientů Lyžařský pobyt s wellness: 4nocí, 4x snídaně formou švédských stolů, v den příjezdu 1x rautová večeře, wellness program: 1xmasáž aromatická, 1xvířivá koupel, 1xbazén s vířivkou, 1xsaunový svět, 2x 4hodinový skipas s občerstvením ve Skiparku Filipovice (cca 11 km, možnost dokoupení skipasu za zvýhodněnou cenu) v areálu 3 sjezdovky, sedačková lanovka, snowpark, dětský park, sluneční terasa s lehátky, lyžařská škola, večerní lyžování, úschova lyží v hotelu, cestovní pojištění klientů Příplatky: večeře 133 Kč/osoba, Dítě do 2,99 let zdarma bez nároku na služby, postýlka zdarma Cena nezahrnuje: dopravu, lázeňský poplatek, parkovné Františkovy Lázně - lázeňské hotely - Belveder***, Adler***, Metropol***, Pawlik**** Krásné historické a klidné lázeňské městečko na západě Čech, s tradicí již od roku 1793 nabízí kromě léčby a minerálních pramenů řadu možností pro využití volného času. Přímo vybízí ke klidným procházkám po upravených lázeňských parcích a kolonádách, k posezení v kavárně či cukrárně, nebo k aktivnímu odpočinku. K léčení je využíváno bohatých ložisek místních přírodních léčivých zdrojů minerálních vod z 23 pramenů, sirnoželezité slatiny a zřídelního plynu. Léčí se zde onemocnění pohybového aparátu, gynekologické onemocnění, onemocnění srdce a cév, onkologické onemocnění a léčba zaměřena na prevenci civilizačních nemoci. Aquaforum svět vody a relaxace nabízí jedinečnou možnost vodních radovánek. Využít můžete 3 vnitřní a 2 venkovní bazény s vodními atrakcemi, vířivky, tobogán, vodní jeskyně, fitness & wellness centrum Fitforum a mnohé další atrakce. 1 a 2lůžkové pokoje tříhvězdičkových lázeňských hotelů Belveder, Adler, Metropol mají vlastní sociální zařízení, TV/SAT, lednička, telefon, rádio, připojení k internetu na pokoji za poplatek (bezplatný internet v recepci), půjčení županu za poplatek, všechny LH jsou umístěny v centru města a u parku, k dispozici je léčebné oddělení a lékař v hotelu, nově nabízí neomezený vstup do Aquafora (pon.-pát.), lázeňský hotel Pawlik nabízí vše pod jednou střechou, navíc je propojen krytou chodbou s Aquaforem a Císařskými lázněmi, má vlastní sociální zařízení, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD SAT-TV,minibar, trezor, Aquaforum je součástí hotelu s neomezeným vstupem

19 podle vybraného programu, většinou snídaně bufet a oběd/večeře výběr z menu, v LH Pawlik rautové stravování a show Kitchen Koupání: aquapark AQUAFORUM je otevřen celoročně a je největším aquaparkem českých lázní Tipy na výlety: Národní přírodní rezervace SOOS, Komorní Hůrka - nejmladší čtvrtohorní sopka, Žirovice - motýlí farma, Cheb, hrad Seeberg, hrad Loket vlastní, vlak i bus do stanice Františkovy Lázně, auto parkování u lázeňských hotelů nebo u Aquafora (za poplatek) Termíny pobytů: Františkolázeňská léčebná kúra nástup sobota sobota; Vital pobyt nástupní termín libovolný Františkolázeňká léčebná kúra 8 dní (7nocí) jednolůžkový pokoj LH Belveder Kč Kč LH Adler Kč Kč LH Metropol Kč Kč LH Pawlik Kč Kč 2.Vital pobyt 4 dny (3 noci) jednolůžkový pokoj LH Belveder, Adler, Metropol Kč Kč LH Pawlik Kč Kč 1.Cena zahrnuje: 7 nocí, 7x plná penze, 18 léčebných procedur dle aktuálního zdravotního stavu pacienta, 1x lékařská prohlídka vstupní a výstupní, volný vstup do Aquafora (Belvedere, Metropol a Adler Po-Pá, neomezený vstup pro LH Pawlik), kulturní akce za zvýhodněné ceny nebo zdarma Františkolázeňská léčebná kúra - navazuje na více než dvousetletou tradici léčby ve Františkových Lázních - využívá výlučně místní františkolázeňské přírodní léčivé zdroje v té nejvyšší kvalitě a množství - používá tradiční léčebné postupy a zároveň aplikuje metody nejmodernější medicíny - je vedena odbornými lékaři a vyškoleným zdravotnickým personálem - probíhá ve specializovaných balneoprovozech lázeňských hotelů přímo v historickém lázeňském centru Františkových Lázní - je navíc podporována 24 hodinovou lékařskou pohotovostí přímo v lázeňských hotelech - je GARANCÍ KVALITY úspěšné lázeňské léčby ve Františkových Lázních 2.Cena zahrnuje: 3 noci, v případě pobytu neděle čtvrtek jako BONUS 1 den navíc ZDARMA!, 3x polopenze (pobyt začíná večeří a končí snídaní), uvítací přípitek, 1x masáž lávovými kameny částečná,1x relaxační vířivá koupel s perličkou, 2x parafínové zábaly na ruce, pobyt v Aquaforu světa vody a relaxace (neomezený vstup pro LH Pawlik, neomezený vstup pro LH Belveder, Adler, Metropol Po-Pá), volný vstup na taneční večer, kulturní akce za zvýhodněné ceny nebo zdarma Cena nezahrnuje:dopravu, lázeňský poplatek 15Kč/den, pojištění, parkovné

ZIMA 2010/ 2011. Uvedené ceny rekreačních pobytů jsou snížené o příspěvek z SF ČD a.s., ČD Cargo, a.s. a FKSP SŽDC, s.o. V ceně je zahrnuto pojištění.

ZIMA 2010/ 2011. Uvedené ceny rekreačních pobytů jsou snížené o příspěvek z SF ČD a.s., ČD Cargo, a.s. a FKSP SŽDC, s.o. V ceně je zahrnuto pojištění. ZIMA 2010/ 2011 České dráhy, a.s., ČD Cargo, a.s. a SŽDC, s.o. ve spolupráci s ČD travel, s.r.o. připravily pro nastávající zimní sezónu nabídku rekreačních pobytů, určenou pro zaměstnance ČD a.s., ČD

Více

důchodce (ne však jeho rodinní příslušníci) důchodce (ne však jeho rodinní příslušníci)

důchodce (ne však jeho rodinní příslušníci) důchodce (ne však jeho rodinní příslušníci) ZIMA 2014/ 2015 Uvedené ceny rekreačních pobytů jsou snížené o příspěvek z SF ČD a.s., ČD Cargo, a.s. a FKSP SŽDC, s.o. V ce je zahrnuto pojištění. Ceny snížené o příspěvek mají: ČD, a.s. ČD Cargo, a.s.

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především z

Více

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012 Benecko / Krkonoše Hotel Star*** Hotel leží v srdci Krkonoš, přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko, na jižně orientované straně vrchu Žalý (1036 m.n.m.) v těsné blízkosti lyžařských

Více

Tipatour - doprodej volných míst. Česká republika

Tipatour - doprodej volných míst. Česká republika Tipatour - doprodej volných míst Česká republika Západní Čechy Mariánské Lázně Hotel KRAKONOŠ***+, polopenze, vstup do krytého bazénu ZDARMA. Balneoprovoz, solná jeskyně. Veškeré procedury probíhají na

Více

KRKONOŠE. HORSKÁ UBYTOVÁNÍ\l

KRKONOŠE. HORSKÁ UBYTOVÁNÍ\l KRKONOŠE Rozkládají se v severovýchodních Čechách na hranici mezi Českou republikou a Polskem. Česká část Krkonoš je rozlehlejší a členitější oproti polské.krkonoše jsou nejznámějším pohořím v České republice

Více

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Hotel SwissHouse Apartments & Spa Zeyerova 87, 353 01 Mariánské Lázně, Česká republika Tel +420 354 602 200 GSM +420 777 602 213 www.swisshouse.cz

Více

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012 Železná Ruda / Šumava Hotel Belveder*** Hotel je situován na louce u lesa na kopci Belveder asi 800 metrů od Železné Rudy, je třípodlažní, nově zrekonstruovaný a je otevřený po celý rok. Najdete zde příjemné

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** a OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

Maďarsko. Maďarsko. Mosonmagyaróvár. Harkány. Bükfürdo. www.cdtravel.cz

Maďarsko. Maďarsko. Mosonmagyaróvár. Harkány. Bükfürdo. www.cdtravel.cz Tel.: 972 243 052 www.cdtravel.cz 46 Mosonmagyarovar balaton budapešť má rozlohu 93 tisíc km 2 Harkány a 10,1 milio- -nu obyvatel. Hlavní město Budapest (2,1 mil obyvatel), středo- -evropský čas, měna:

Více

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 CK TURISTA Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 4,5,7 - denní zájezd Děti skipas zdarma Rodinné lyžování v Alpách se službami all inclusive (bez alkoholických

Více

Lyžařské kurzy pro školy 2011/12

Lyžařské kurzy pro školy 2011/12 Lyžařské kurzy pro školy 2011/12 Informace o lyžařských střediscích 1.Nassfeld nadmořská výška 686 m 2.278 m. největší lyžařské vysokohorské středisko 110 km upravovaných sjezdovek všech druhů obtížnosti

Více

CENÍK POBYTŮ REHABILITAČNÍ LÉČEBNĚ REKREAČNÍ WELLNESS REKREAČNÍ HOTELOVÉ MIMOSEZÓNA: OD 1. ŘÍJNA DO 31. KVĚTNA HLAVNÍ SEZÓNA: OD 1. ČERVNA DO 30.

CENÍK POBYTŮ REHABILITAČNÍ LÉČEBNĚ REKREAČNÍ WELLNESS REKREAČNÍ HOTELOVÉ MIMOSEZÓNA: OD 1. ŘÍJNA DO 31. KVĚTNA HLAVNÍ SEZÓNA: OD 1. ČERVNA DO 30. BESKYDSKÉ REHABILITAČNÍ CENTRUM 739 12 Čeladná 42; info@brc.cz; www.brc.cz CENÍK POBYTŮ REHABILITAČNÍ LÉČEBNĚ REKREAČNÍ WELLNESS REKREAČNÍ HOTELOVÉ MIMOSEZÓNA: OD 1. ŘÍJNA DO 31. KVĚTNA HLAVNÍ SEZÓNA:

Více

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz WELLNESS & RELAX v Mariánských Lázních marienbad.danubiushotels.cz CÍSAŘSKÉ DNY 3 noci v hotelu Nové Lázně ***** Cena od 9 270 Kč dárek na pokoji 1x minerální koupel v historické Císařské nebo Královské

Více

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz konference, školení, relaxační pobyty Relax hotel Monínec*** leží na Javorové skále 70 km na jih od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Je nejvyšším bodem v

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie Central Plaza*** BULHARSKO / Pomorie 2 / / / / Poloha: nový, moderní hotel dostavěný v roce 2012 se nachází na okraji staré části lázeňského městečka Pomorie. Do centra města, kde naleznete malé obchůdky,

Více

POJEĎTE S NÁMI NA HORY. Milé rodiny, vážení přátelé,

POJEĎTE S NÁMI NA HORY. Milé rodiny, vážení přátelé, POJEĎTE S NÁMI NA HORY Milé rodiny, vážení přátelé, prožijte s námi pololetní a jarní prázdniny. Vybrali jsme pro Vás čtyři horská střediska v Jeseníkách, Beskydech, Krkonoších a Orlických horách. Kromě

Více

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ PŘÍSPĚVKOVÁ A KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ PÉČE. CENÍK 2015 v Kč. v Mariánských Lázních

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ PŘÍSPĚVKOVÁ A KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ PÉČE. CENÍK 2015 v Kč. v Mariánských Lázních MARIÁNSKÉ LÁZNĚ PŘÍSPĚVKOVÁ A KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ PÉČE v Mariánských Lázních CENÍK 2015 v Kč PŘÍSPĚVKOVÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE 2015 PŘÍSPĚVKOVÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE Cena v Kč za osobu / noc zahrnuje ubytování a plnou

Více

Komplexní lázeňská péče Premium

Komplexní lázeňská péče Premium Komplexní lázeňská péče Premium Minimální délka pobytu 12 nocí, doporučeno nejméně 14 nocí ubytování plná penze uvítací nápoj vstupní vyšetření u lékaře laboratorní vyšetření dle indikace lékaře pitná

Více

Ubytování v Novém Jičíně

Ubytování v Novém Jičíně Ubytování v Novém Jičíně 1. Hotely 2. Penziony 3. Ubytování v soukromí 4. Ubytovny 1 1. Hotely Hotel Kalač *** hotel se nachází asi 10 minut od centra přijímáme platbu kreditními kartami všech druhů Dvořákova

Více

Hotel Rosa Nautica 3*

Hotel Rosa Nautica 3* Hotel Rosa Nautica 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Datum 10.08.13-17.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní polopenze vlastní hotel 7 800 Kč Ceník Dvoulůžkový

Více

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011 MěDK Elektra, příspěvková organizace Městské a turistické informační centrum Luhainfo Masarykova 950, 763 26 Luhačovice Tel.: 577 133 980 www.luhacovice.cz E-mail: luhainfo2@mdkelektra.cz NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ CHORVATSKO CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ Známé a velmi oblíbené turistické centrum Crikvenica je 37 km vzdálené od Rijeky a je již více než sto let považováno za mimořádně vhodné lázeňské

Více

HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte!

HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte! HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte! HOTEL ŠUMAVA *** Hotel Šumava***, Kašperské Hory se nachází v klidném prostředí horského lesa u Zlatého potoka v Amálině údolí, v srdci Národního parku Šumava. Je umístěn 1,5

Více

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012 Štrbské Pleso/Vysoké Tatry Hotel FIS*** Štrbské Pleso je nejvýše položenou oblastí na Slovensku s nejčistějším vzduchem. Hotel FIS se úrovní ubytování a službami řadí k nejlepším ve Vysokých Tatrách. K

Více

100% garance sněhu. Kaprun Zell am See Saalbach Kitzbühel. Zima 2012 2013 časová sleva až 10 % Vánoce děti ZDARMA. ubytování od 600 Kč/os.

100% garance sněhu. Kaprun Zell am See Saalbach Kitzbühel. Zima 2012 2013 časová sleva až 10 % Vánoce děti ZDARMA. ubytování od 600 Kč/os. Vánoce děti ZDARMA 100% garance sněhu Zima 2012 2013 časová sleva až 10 % Kaprun Zell am See Saalbach Kitzbühel ubytování od 600 Kč/os./noc 3x ubytování s polopenzí 2 690 Kč Kaprun Kaprun pod dominantním

Více

LYŽAŘSKÉ KURZY PRO ŠKOLY

LYŽAŘSKÉ KURZY PRO ŠKOLY LYŽAŘSKÉ KURZY PRO ŠKOLY RAKOUSKO 2013 www.ckpk.cz I www.rakousko.cz I www.molltal.cz I www.nassfeld.cz LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA WWW.CKPK.CZ NASSFELD nadmořská výška 686 m 2.278 m. největší lyžařské vysokohorské

Více

Komplexní lázeňská péče Premium

Komplexní lázeňská péče Premium Komplexní lázeňská péče Premium Minimální délka pobytu 12 nocí, doporučeno nejméně 14 nocí ubytování plná penze uvítací nápoj vstupní vyšetření u lékaře laboratorní vyšetření dle indikace lékaře pitná

Více

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi Achillion hotelové apartmány*** ŘECKO Zakynthos / Amoudi / / Poloha: apartmánový hotel Achillion se nachází v malé vesničce Amoudi cca 6 km od centra Alikanas a Alikes. Achillion leží v klidné části, v

Více

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Amaraigua 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Malgrat de Mar Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní all inclusive vlastní hotel 11

Více

Maďarsko. Maďarsko. Mosonmagyaróvár Vznikl. Hévíz jedno z nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, Bükfürdo Jedno z nejnovějších lázeňských

Maďarsko. Maďarsko. Mosonmagyaróvár Vznikl. Hévíz jedno z nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, Bükfürdo Jedno z nejnovějších lázeňských Tel.: 972 243 052 Mosonmagyarovar Bükfürdo Hévíz BALATON BUDAPEŠŤ má rozlohu 93 tisíc km 2 Harkány a 10,1 milionu obyvatel. Hlavní město Budapest (2,1 mil obyvatel), středoevropský čas, měna: 1 forint

Více

Spa Boutique Hotel LÖWENSTEIN **** +

Spa Boutique Hotel LÖWENSTEIN **** + Spa Boutique Hotel LÖWENSTEIN **** + Nabízíme celkem 16 komfortně vybavených apartmánů ve 4 kategoriích. V designu interiéru hotelu upřednostňujeme čisté linie, u vybavení apartmánů kombinujeme moderní

Více

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7%

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7% BOMBASTICKÁ NABÍDKA PRO SKUPINY I JEDNOTLIVCE pobyt u moře BULHARSKO Letovisko - Primorsko Hotel ANCORA BEACH ***+ 2.6. 11.6.2015 Za cenu : 6. 315,- Kč po slevě 7% Možné uplatnit do 31.3.2015, Autobusová

Více

Korutanské Alpy: Nassfeld - apartmány Rosenstöckl ****, sauna v ceně / č.2351

Korutanské Alpy: Nassfeld - apartmány Rosenstöckl ****, sauna v ceně / č.2351 CK TURISTA Korutanské Alpy: Nassfeld - apartmány Rosenstöckl ****, sauna v ceně / č.2351 4,6,8 - denní zájezd Lyžování v jižních Alpách. Nejjižnější lyžování v Rakousku nabízí Korutanské Alpy, které hraničí

Více

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 CK TURISTA BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 5 - denní zájezd Již v úvodu naší golfové nabídky jsme uvedli, že golf již zdaleka není drahým sportem (i když tomu ceny v mnoha

Více

Ceník lázeňských a wellness pobytů

Ceník lázeňských a wellness pobytů WELLNESS SPA Ceník lázeňských a wellness pobytů 2015 1. 4. - 31. 10. 29. 12. - 1. 1. Ceník lázeňských a wellness pobytů 2015 2. 1. - 31. 3. 1. 11. - 28. 12. PODĚBRADY Platnost ceníku od 2. 1. 2015 LÁZEŇSKÉ

Více

Odborová organizace nabízí svým členům rehabilitační pobyty i v roce 2010

Odborová organizace nabízí svým členům rehabilitační pobyty i v roce 2010 Odborová organizace nabízí svým členům rehabilitační pobyty i v roce 2010 Vzhledem ke kladným ohlasům členů ČMOSA na rehabilitační pobyty v letošním roce jsou zabezpečeny tyto pobyty i na rok 2010. Týdenní

Více

REKONDICE 2015. Celostátní rekondiční pobyty pro členy Klubu bechtěreviků. Týdenní rekondiční pobyty. Jáchymov (neděle sobota)

REKONDICE 2015. Celostátní rekondiční pobyty pro členy Klubu bechtěreviků. Týdenní rekondiční pobyty. Jáchymov (neděle sobota) REKONDICE 2015 Celostátní rekondiční pobyty pro členy Klubu bechtěreviků Jáchymov (neděle sobota) Týdenní rekondiční pobyty Termín: 15. 21. února, 22. 28. února, 1. 7. března 2015 Ubytování: 2lůžkové pokoje

Více

MAĎARSKO RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY VÁNOCE / SILVESTR 2009 / 2010 HUNGARY

MAĎARSKO RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY VÁNOCE / SILVESTR 2009 / 2010 HUNGARY MAĎARSKO RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY / 2009 / 2010 HUNGARY Sárvár hotel Park Inn**** RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY 14.11. 17.11. (3 noci) TRASA A, C 4 990,- 27.11. 29.11. (2 noci) TRASA B 3 790,- 26.12. 28.12.

Více

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI*****

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** EGYPT HURGHADA : Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** Poloha: Luxusní hotel se nachází v oblasti Makadi Bay v části patřící národnímu parku, přímo u široké písečné pláže s korálovým podložím v zálivu Sharm

Více

C E S T O V N Í K A N C E L Á Ř ZIMA

C E S T O V N Í K A N C E L Á Ř ZIMA CESTOVNÍ KANCELÁŘ ZIMA 2012 / 2013 www.zlintourtrips.cz www.zimanahorach.cz ZILLERTAL ZILLERTAL ARENA RAKOUSKO 600 m - 2.500 m n.m. Zillertal Arena je největší lyžařskou oblastí údolí Zillertal. Zillertal

Více

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri Achilleas studia *** 42 Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska Nidri, přímo u písčité pláže s pozvolným přístupem do vody. Centrum Nidri s přístavem a mnoha tavernami je vzdálený asi 1 kilometr.

Více

ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY

ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY cestovní kancelář ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY V Ý J I M E Č N Á N A B Í D K A MOŽNOST OKAMŽITÉ NEZÁVAZNÉ REZERVACE e - m a i l : c k @ l o u d a t o u r. c z 3 7 7 2 2 6 0 6 8 J I Ž 1 6 L E T P R O Š K O L Y

Více

4 dny lyžování Kaprun - Zell am See

4 dny lyžování Kaprun - Zell am See 4 dny lyžování Kaprun - Zell am See 4 - denní zájezd Možností lyžování v Rakousku je velmi mnoho... Proč se ale s rakouskými lyžařskými hvězdami, jakými jsou třeba Hermann Meier, Felix Gottwald, Michaela

Více

www.pecr.cz Pec pod Sněžkou

www.pecr.cz Pec pod Sněžkou www.pecr.cz Pec pod Sněžkou DOVOLENÁ V LÉTĚ I V ZIMĚ SPOLEČENSKÁ I FIREMNÍ SETKÁNÍ AKTIVNÍ ODPOČINEK PANORAMA WELLNESS V NEJVYŠŠÍM PATŘE OBJEKTU V SAMÉM SRDCI KRKONOŠ... PECR Apartments Hotel - ".. to

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Hotel Gastronomie Kongres & Events Wellnes & Spa Kontakty Orea Spa Hotel Monty **** Mariánské Lázně Lokalita Orea Spa Hotel Monty - jedinečný historický hotel s unikátním

Více

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+ ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari Oblíbené letovisko Marmari, vybudované v 80. letech 20. století, leží na severozápadním pobřeží ostrova cca 15 km od hlavního města Kos. Na rozdíl od toho Marmari poskytuje

Více

ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ. 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně!

ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ. 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně! ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně! VLAKOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD PRO ŽELEZNIČÁŘE s jízdenkou FIP: ÖBB a FS TERMÍN: 20.9. - 28.9.2014 CENA: 6 990 Kč Program 1. den Odjezd vlakem

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky ( základní

Více

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM MAĎARSKO Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů & - AUTOBUSEM 2015 Vánoce a Silvestr autobusem hotel Répce Gold**** - polopenze řádné l. ve 2 lůžk. pokoji 6 790, 8 290, 1 lůžkový pokoj 8 290,

Více

Albena - Hotel Flamingo Grand *****

Albena - Hotel Flamingo Grand ***** CK TURISTA Albena - Hotel Flamingo Grand ***** 8 - denní zájezd Poloha: Luxusní hotel e nachází přímo v centru střediska Albena a v blízkosti pláže. Pláž: Krásná písečná dlouhá pláž s pozvolným vstupem

Více

Týdenní zábavná dovolená v Riccione

Týdenní zábavná dovolená v Riccione Týdenní zábavná dovolená v Riccione Termín cesty: 28.8 4.9 2015 Počet osob: nabídka od 8 osob Doprava: letecky Highlights: 7-denní pobyt ve vyhlášeném letovisku - Riccione Gay pláž Osobní gay průvodce

Více

HOTEL. Buly Aréna - Kravaře, Kostelní 360/28, Kravaře - Kouty 747 21

HOTEL. Buly Aréna - Kravaře, Kostelní 360/28, Kravaře - Kouty 747 21 HOTEL Hotelový a sportovní komplex Buly Aréna je unikátním zařízením svého druhu v České republice. Sdružuje hotel, restauraci, konferenční sály, sportoviště i relaxační zónu na jednom prostoru v malebném

Více

H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V

H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V Jeden z největších sportovních hotelových komplexů v České republice s dlouholetou tradicí. Světově proslulý sportovní komplex, který nabízí exkluzivní kombinaci

Více

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL***

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** dokončil v roce 2013 další krok ke zkvalitnění služeb Vám, našim hostům. V letech 2009-2013 dokončil výstavbu WELLNESS CENTRA II na ploše dalších 400m 2 ve venkovních

Více

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE,

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, ŠKOLENÍ, FIREMNÍ PLESY, GARDEN PARTY S GRILOVÁNÍM, INCENTIVNÍ A TEAM-BULDINGOVÉ AKCE HOTEL MEDLOV Hotelonline a.s., Hotel Medlov, Fryšava pod Žákovou Horou 143,

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Resort Devět Skal*** Vysočina Žďárské vrchy Lokalita Hotel byl postaven vedle původního turistického hotelu pana Chocholáče - dnes zrekonstruovaná Milovská restaurace.

Více

SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ Hledáte-li ty pravé prostory pro sportovní soustředění svého týmu, zvolte hotel VEGA! Svou polohou a šíří služeb je ideálním místem pro pořádání tohoto typu akcí.. Hotel Vega disponuje

Více

První radonové lázně světa

První radonové lázně světa První radonové lázně světa BRÁNA DO KRUŠNÝCH HOR Lázeňské město Jáchymov leží v západní části České republiky na úpatí Krušných hor v malebném údolí panenské přírody, která příznivě působí na vaše zdraví

Více

Komise mládeže Šachového svazu České republiky. Věc: Přihláška do konkurzu na pořádání Mistrovství ČR mládeže 2015

Komise mládeže Šachového svazu České republiky. Věc: Přihláška do konkurzu na pořádání Mistrovství ČR mládeže 2015 Komise mládeže Šachového svazu České republiky Věc: Přihláška do konkurzu na pořádání Mistrovství ČR mládeže 2015 Šachový klub Světlá nad Sázavou o.s. se přihlašuje do konkurzu na pořadatele Mistrovství

Více

LABARTT HOSPITALITY S.R.O.

LABARTT HOSPITALITY S.R.O. Prodej Hotelu TATRAN ***+, Veľká Lomnica, Slovensko Popis lokality Veľká Lomnica Obec Veľká Lomnica leží na úpatí nejvyššího pohoří Slovenska v rekreační oblasti Vysokých Tater, na hlavním silničním tahu

Více

Itálie - Palmová riviéra

Itálie - Palmová riviéra Itálie - Palmová riviéra Léto 2015 Itálie San Benedetto del Tronto Východní pobřeží střední Itálie má příznivé klimatické podmínky, které umožňují příjemné prožití dovolené od května do konce září. Palmovou

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CHORVATSKO CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky

Více

Skala - Rachoni - Hotel Rachoni Bay ***+

Skala - Rachoni - Hotel Rachoni Bay ***+ CK TURISTA Skala - Rachoni - Hotel Rachoni Bay ***+ 12 - denní zájezd Poloha: Pěkný dvoupatrový hotel, který se nachází ve středisku Rachoni, přímo u písčité pláže vedle hotelu Rachoni Beach ve vzdálenosti

Více

Open přebor HZS ČR a mistrovství ČHSF v obřím slalomu skiareál KAMENEC Jablonec nad Jizerou 25. - 26.1. 2015

Open přebor HZS ČR a mistrovství ČHSF v obřím slalomu skiareál KAMENEC Jablonec nad Jizerou 25. - 26.1. 2015 Open přebor HZS ČR a mistrovství ČHSF v obřím slalomu skiareál KAMENEC Jablonec nad Jizerou 25. - 26.1. 2015 Pořádá: SK Hasiči Praha a GŘ HZS ČR + HZS hl.m. Prahy + Snowhill a.s. + ČHSF Open přebor HZS

Více

Bulharsko. Primorsko. Kiten

Bulharsko. Primorsko. Kiten Bulharsko www.cdtravel.cz Bulharsko 4 SOFIJA Bulharsko se v posledních letech opět stalo vyhledávaným cílem našich turistů. Místní letoviska zaznamenávají velký turistický rozmach. Svou nabídkou služeb

Více

ZPŮSOB PLATBY REHABILITAČNÍCH POUKAZŮ

ZPŮSOB PLATBY REHABILITAČNÍCH POUKAZŮ ZPŮSOB PLATBY REHABILITAČNÍCH POUKAZŮ Žádáme Vás o hromadné zaplacení všech přidělených poukazů buď převodním příkazem nebo složenkou na účet u České spořitelny a.s. Praha 3, č.ú. 2000260389/0800, konst.symbol

Více

TEMATICKÝ ZÁJEZD aneb pojeďte s ČSJ

TEMATICKÝ ZÁJEZD aneb pojeďte s ČSJ TEMATICKÝ ZÁJEZD aneb pojeďte s ČSJ poznat historii likérky ZWACK Tematický zájezd se koná ve dnech 17. 19. října 2014 Maďarsko Vážení přátelé, předloni jsme uspořádali úspěšný tematický zájezd do BMW

Více

Zimní stadion Ostrov

Zimní stadion Ostrov Zimní stadion Ostrov Tréninkové pobyty a soustředění v Ostrově Vážení manažeři sportovních klubů, sportovci a obchodní přátelé, Rádi bychom Vám představili možnosti Zimního stadionu v Ostrově u Karlových

Více

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015)

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) Orea Hotel Pyramida****, Praha Ubytování Superior pokoj od 1400,- Kč* Standardně vybavená kategorie pokojů o ploše 25m 2 nacházející se

Více

Dolomity - Val di Fiemme - hotel *** Olimpionico, wellness / č.6082

Dolomity - Val di Fiemme - hotel *** Olimpionico, wellness / č.6082 CK TURISTA Dolomity - Val di Fiemme - hotel *** Olimpionico, wellness / č.6082 5 - denní zájezd Val di Fiemme je jedno z nejpopulárnějších lyžařských středisek z celé Itálie, nabízí skvělé lyžování v Dolomitech.

Více

Nabídka na léto. Léto, prázdniny, dovolená, zážitky,. poznejte náš region a užijte si hotel Sladovna nebo Pivovarský penzion.

Nabídka na léto. Léto, prázdniny, dovolená, zážitky,. poznejte náš region a užijte si hotel Sladovna nebo Pivovarský penzion. Nabídka na léto Léto, prázdniny, dovolená, zážitky,. poznejte náš region a užijte si hotel Sladovna nebo Pivovarský penzion Pobytové balíčky Letní hýčkání - zaměřeno na páry Sport a relax - skupinová i

Více

VÍTEJTE VE SPA HOTELU ZÁMEK LUŽEC****.royal experience

VÍTEJTE VE SPA HOTELU ZÁMEK LUŽEC****.royal experience VÍTEJTE VE SPA HOTELU ZÁMEK LUŽEC**** HISTORIE ZÁMEK 1919 Paul Albrecht Weinkauff postavil nový lovecký zámek 1939 1944 Herman Goering udělal sanatorium pro Luftwaffe 1948 1956 letní rezidence československého

Více

Maďarsko. _ podzim, zima, svátky 2012

Maďarsko. _ podzim, zima, svátky 2012 Maďarsko _ podzim, zima, svátky 2012 Pro své blízké, přátele, zaměstnance či obchodní partnery Dárkové poukazy v hodnotě: 1 000 Kč 2 000 Kč 5 000 Kč OBSAH Pobyty vlastní dopravou Sárvár hotel Park Inn****

Více

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU Ideální řešení pro Vaši konferenci, meeting i firemní večírek. Hotel GOLD**** Chotoviny, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz * recepce@hotelchotoviny.cz * 398 998

Více

nabídka konferenčních a hotelových služeb

nabídka konferenčních a hotelových služeb nabídka konferenčních a hotelových služeb Vážení hosté, dovolte, abychom Vám představili naše konferenční a hotelové služby. Čtyřhvězdičkový Hotel Michael se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 4 Hodkovičky,uprostřed

Více

HOTEL APOLLON *** Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice tel: +420 519 352 625 www.hotel-apollon.cz

HOTEL APOLLON *** Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice tel: +420 519 352 625 www.hotel-apollon.cz HOTEL APOLLON *** Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice tel: +420 519 352 625 www.hotel-apollon.cz 260 km zprahy směr Brno Břeclav hlídané venkovní parkoviště ve dvoře hotelu s kapacitou míst celková kapacita

Více

Vážení zákazníci, Těšíme se na Vás a přejeme Vám mnoho krásných zážitků na Vašich cestách. S přáním ničím nerušené dovolené

Vážení zákazníci, Těšíme se na Vás a přejeme Vám mnoho krásných zážitků na Vašich cestách. S přáním ničím nerušené dovolené Vážení zákazníci, předkládáme Vám náš nový elektronický katalog Thajsko Pattaya 2012-2013 a věříme, že Vás i v této sezóně osloví a najdete v něm právě to, co hledáte. Děkujeme Vám za důvěru v naše dlouholeté

Více

www.cornis.cz www.cornis.cz NEJŽÁDANĚJŠÍ DÁRKOVÉ POUKAZY TUZEMSKÉ RELAXAČNÍ POBYTY OBJEDNÁVKY A INFORMACE NA TEL.: 266 312 425

www.cornis.cz www.cornis.cz NEJŽÁDANĚJŠÍ DÁRKOVÉ POUKAZY TUZEMSKÉ RELAXAČNÍ POBYTY OBJEDNÁVKY A INFORMACE NA TEL.: 266 312 425 www.cornis.cz NEJŽÁDANĚJŠÍ DÁRKOVÉ POUKAZY TUZEMSKÉ RELAXAČNÍ POBYTY OBJEDNÁVKY A INFORMACE NA TEL.: 266 312 425 www.cornis.cz UNIVERZÁLNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY UNIVERZÁLNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ V PENĚŽNÍ HODNOTĚ.

Více

Léčebné a relaxační pobyty. Mariánské Lázně

Léčebné a relaxační pobyty. Mariánské Lázně Léčebné a relaxační pobyty Mariánské Lázně LÉČEBNÉ INDIKACE NEMOCI POHYBOVÉHO ÚSTROJÍ Vertebrogenní algický syndrom (bolesti zad), degenerativní onemocnění pohybového aparátu (páteře a velkých kloubů),

Více

BOWLING, KUŽELKY A ŠIPKY BOWLING, KUŽELKY A ŠIPKY Turistická informační centra na Hustopečsku Poskytování veškerých. nabídka kulturních.

BOWLING, KUŽELKY A ŠIPKY BOWLING, KUŽELKY A ŠIPKY Turistická informační centra na Hustopečsku Poskytování veškerých. nabídka kulturních. BOWLING, KUŽELKY A ŠIPKY BOWLING, KUŽELKY A ŠIPKY Turistická informační centra na Hustopečsku Poskytování veškerých turistických informací o celém mikroregionu a okolí, nabídka kulturních akcí, prodej

Více

LÉČEBNÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV 2015

LÉČEBNÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV 2015 LÉČEBNÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV 2015 Město Jáchymov a jeho historie historická radnice v Jáchymově Jáchymovský tolar Město Jáchymov leží na severozápadním okraji Čech v Karlovarském kraji, pod hřbetem hory Klínovec.

Více

Clarion Congress Hotel Olomouc****

Clarion Congress Hotel Olomouc**** Konferenční nabídka Popis hotelu: Clarion Congress Hotel Olomouc je víceúčelový komplex, který svojí výhodnou polohou v blízkosti vlakového a autobusového nádraží a centra města Olomouc nabízí svým klientům

Více

MERCURE OSTRAVA CENTER BIENVENUE WELCOME VÍTEJTE

MERCURE OSTRAVA CENTER BIENVENUE WELCOME VÍTEJTE MERCURE OSTRAVA CENTER BIENVENUE WELCOME VÍTEJTE STANDARD Vybavení pokoje: Pokoj s 1 manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna se sprchovým koutem,

Více

Slovenská republika. Slovenská republika. Obsah. Z naší nabídky

Slovenská republika. Slovenská republika. Obsah. Z naší nabídky Vážení přátelé, milí klienti, pro rok 2015 jsme pro vás připravili řadu zajímavých ubytovacích kapacit i na Slovensku. Velkým bohatstvím Slovenska jsou nejmenší velehory světa Vysoké Tatry, minerální prameny,

Více

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ]

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ] Ubytování Hotely Hotel Gurmán 10 kompletně vybavených pokojů, nejnáročnějším zákazníkům můžeme nabídnout zámecké či královské apartmá s výhledem na zámek a vybavením pro prožití těch nejkrásnějších chvil.

Více

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

PODHÁJSKA SLOVENSKO. nejlepší ubytování u koupaliště termální bazény v ceně pobyty s programem cvičení, léčitelky, jóga, přednášky, výlety

PODHÁJSKA SLOVENSKO. nejlepší ubytování u koupaliště termální bazény v ceně pobyty s programem cvičení, léčitelky, jóga, přednášky, výlety nejlepší ubytování u koupaliště termální bazény v ceně pobyty s programem cvičení, léčitelky, jóga, přednášky, výlety pro klienty MTM různá zvýhodnění (slevy na stravu, procedury atd.) je nejnavštěvovanější

Více

OREA HOTEL HORAL **** Špindlerův Mlýn

OREA HOTEL HORAL **** Špindlerův Mlýn OREA HOTEL HORAL**** Špindlerův Mlýn OREA Hotel Horal se nachází ve východních Čechách, v nejvyšších horách Čech - Krkonoších, v nejznámějším lyžařském středisku - Špindlerově Mlýně. Lokalita Hotel se

Více

ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY

ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY cestovní kancelář ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY V Ý J I M E Č N Á N A B Í D K A MOŽNOST OKAMŽITÉ NEZÁVAZNÉ REZERVACE e - m a i l : c k @ l o u d a t o u r. c z 3 7 7 2 2 6 0 6 8 J I Ž 1 6 L E T P R O Š K O L Y

Více

HOTEL KRAMOLÍN. Kdo jsme - co umíme HOTEL KRAMOLÍN GOLF

HOTEL KRAMOLÍN. Kdo jsme - co umíme HOTEL KRAMOLÍN GOLF HOTEL KRAMOLÍN GOLF HOTEL KRAMOLÍN 382 78, Lipno nad Vltavou 55 tel./fax. +420 380 736 147 mobil +420 777 786 870 benes-kramolin@quick.cz Kdo jsme - co umíme Hotel Kramolín leží v příjemném prostředí vrcholové

Více

VAL DI SOLE: Rifugio Solander, lokalita Prà del Lago - Commezzadura NOVINKA NA SJEZDOVCE!

VAL DI SOLE: Rifugio Solander, lokalita Prà del Lago - Commezzadura NOVINKA NA SJEZDOVCE! VAL DI SOLE: Rifugio Solander, lokalita Prà del Lago - Commezzadura NOVINKA NA SJEZDOVCE! Hotel stojí ve výšce 2045 m n. m. na panoramatickém místě přímo u výstupu z lanovky Daolasa. Kompletně renovované

Více

Přehled lyžařských zájezdů 2015/16

Přehled lyžařských zájezdů 2015/16 Č. záj. cestovní kancelář, Jiří PETR, * U Jezera 5, 74705 Opava, CZ Přehled lyžařských zájezdů 2015/16 Lyž. dny 402 3 411 6 26. sezóna (V dubnu 2016 začneme už 27. sezonu) Cena před Místo Termín Další

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Černigov *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám dovolujeme

Více

Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE

Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE 1. Nabídka konferenčních a gastro prostor Pro potřeby Vašich školení Vám nabízíme využití všech typů salonků

Více

KYPR, TURECKO a EGYPT

KYPR, TURECKO a EGYPT ROZŠÍŘENÁ NABÍDKA PRO ZAMĚSTNANCE (a rodinné příslušníky) SŽDC, ČD A ČD CARGO. KYPR, TURECKO a EGYPT VÍCE INFORMACÍ O VOLNÝCH TERMÍNECH A CENÁCH na tel. 97 22 43 055 (Turecko, Egypt) a 97 22 43 052 (Kypr)

Více