Obývací pokoj, pracovna a dětský pokoj v jednom. Telematické příslušenství více možností pro váš mercedes.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Obývací pokoj, pracovna a dětský pokoj v jednom. Telematické příslušenství více možností pro váš mercedes."

Transkript

1 Obývací pokoj, pracovna a dětský pokoj v jednom. Telematické příslušenství více možností pro váš mercedes.

2

3 02_03 Telefonujte jako v kanceláři. I na cestě. Chcete si po cestě přeložit schůzku, čekáte SMS nebo si musíte dobít baterii svého mobilního telefonu? Řešení je zcela jednoduché: rozšiřte možnosti zvláštní výbavy komfortní příprava pro telefon ve svém voze Mercedes-Benz zcela podle svých přání. Telefonní modul Mercedes-Benz s Bluetooth (SAP) Vždy připraven k příjmu anténa vozidla umožňuje příjem maximální kvality bez rušení Bezpečnější jízda díky handsfree zařízení a ovládání na multifunkčním volantu Neustále v dosahu dobíjení baterie přes USB rozhraní Optimální telefonování přístup k uloženým kontaktům ve Vašem telefonním seznamu/na Vaší SIM kartě Při jízdě příjem a čtení SMS zpráv 5 Objednací číslo.: A Kč Držák pro mobilní telefony 4 Ničím nerušený příjem anténa vozidla umožňuje příjem maximální kvality bez rušení Bezpečná jízda díky handsfree zařízení a ovládání multifunkčním volantem Vždy k zastižení dobíjecí funkce pro váš mobilní telefon Všechna čísla po ruce přístup ke kontaktům ve vašem telefonním seznamu Pohodlná výměna různé inteligentní držáky lze vyměnit pouhým kliknutím! Velký výběr k dostání pro mnoho modelů značek Apple, Nokia, Black Berry a Sony Ericsson 5 např. pro iphone 4/4S: A /1651/ Kč 1) Zvláštní výbava kód výbavy 386 komfortní příprava pro telefon. 2) Telefonní modul Mercedes-Benz s Bluetooth (SAP) je k dostání ve dvou variantách: jako uzavřený box (viz obr.) nebo jako ruční přístroj se sluchátkem připojeným kabelem (bez obr., v závislosti na typu motoru vozidla ve spojení s telefonní konzolou A ). Obě provedení jsou vybavena slotem pro SIM kartu. 3) SAP (Sim Access Profil) umožňuje čtení SIM karty mobilního telefonu. 4) K využití se zvláštní výbavou kód výbavy 386 komfortní příprava pro telefon. 5) V závislosti na typu vozidla a mobilního telefonu. V případě dotazů ohledně kompatibility s Vaším vozidlem a mobilním telefonem se prosím obraťte na svého partnera Mercedes-Benz. Další informace najdete na adrese

4

5 04_05 Surfujte jako doma. Pohodlně v autě. Přečíst od kolegy nebo nabídku dodavatele, nakoupit dárky nebo chatovat s přáteli to všechno teď zcela pohodlně vyřídíte ve svém Mercedesu. Na libovolném přístroji s funkcí WLAN nebo přímo na displeji vašeho COMAND APS. Mercedes-Benz InCar Hotspot 1 Pracujte mobilně příjem velkého množství dat, odesílání ů, příprava prezentací Vyřízení všeho důležitého online nákupy, rezervace letu, nákup dárků To vše funguje online můžete používat až čtyři koncová zařízení s funkcí WLAN současně Optimální příjem prostřednictvím antény vozidla podporuje systém rychlé a stabilní spojení 2 Vždy v obraze spolujezdci surfují i během jízdy např. pro třídu E (W212): A Kč Mercedes-Benz InCar Internet 3 Vždy online neomezené surfování pomocí internetového prohlížeče (když vozidlo stojí), internetové rádio a kanály RSS (během jízdy) Jednoduchá obsluha pomocí ovladače na středové konzole a zobrazením na monitoru COMAND APS Obzvlášť flexibilní u COMAND APS online se používá buď Mercedes-Benz InCar Hotspot 4 a připojení k anténě vozidla, nebo přes mobilní telefon pomocí Bluetooth DUN 5 např. pro třídu E (W/S212): A Kč 1) Systémové požadavky: komfortní příprava pro telefon (kód výbavy 386) nebo Audio 50 APS (kód výbavy 525 nebo 511) nebo COMAND APS (kód výbavy 527 nebo 512); koncový přístroj s funkcí WLAN s rozhraním WLAN IEEE b/g. V případě dotazů ohledně kompatibility s Vaším vozem se prosím obraťte na svého partnera Mercedes-Benz. 2) Připojení k datovým zařízením, jako je HSDPA/UMTS nebo GSM/GPRS/EDGE. 3) Pouze ve spojení s COMAND APS (kód výbavy 527 nebo 512). V případě dotazů ohledně kompatibility s vaším vozem se prosím obraťte na svého partnera Mercedes-Benz. 4) Prostřednictvím Mercedes-Benz InCar Hotspotu lze použít současně až čtyři koncové přístroje s funkcí WLAN. Pro použití InCar Hotspotu je nutný flash disk s funkcí WLAN (B ). 5) Telefon s funkcí Bluetooth musí umět přenášet internetová data se standardem Dial up Network Bluetooth (DUN) a mobilní operátor musí povolit použití externího modemu (Tethering).

6

7 06_07 Jízda jako žádná jiná. Navigace a další funkce s vozem Mercedes-Benz. Chcete na schůzku nebo domů přijet včas a bez stresu? Přeměňte své rádio Audio 20 CD ve výkonný a komfortní navigační systém, který vás optimálně dovede do Vašeho cíle. Díky funkci Bluetooth, audiorozhraní nebo USB rozhraní nepřijdete ani o skvělou zábavu: při milém telefonátu nebo při poslechu své oblíbené hudby. Becker MAP PILOT 1 2 Smysluplné rozšíření změní rádio Audio 20 CD na plnohodnotnou navigaci Jednoduché ovládání ukazatel na displeji sdruženého přístroje, obsluha přes ovladač V cíli bez stresu integrovaný tuner TMC, mapy pro 47 zemí např. pro třídu C (W204 od 03/2011): A Kč Navigace Media 4 Vždy včas navigace s hlasovým naváděním v 18 jazycích, s mapami 35 zemí a se zabudovaným tunerem TMC Opravdu skvělá zábava zařízení CD/DVD, USB/iPod přípojka a vstup AUX, videopřehrávání pro ipod/iphone, hudební výkon 4 x 50 W Bezpečné telefonování zabudované Bluetooth handsfree Komfortní ovládání pomocí multifunkčního volantu nebo dotykové obrazovky Dlouhodobá radost jednoduchá instalace, pevně vestavěná navigace chráněná proti krádeži např. pro třídu B (W245): B Kč Navigace Rychleji do cíle technologie Reality View Pro vám téměř reálně ukáže značení na dálnici, s funkcí pro navedení do jízního pruhu (Lane Assistant Pro) a s možností zadání cíle pomocí mapy Nejlepší zábava přípojky pro váš MP3 přehrávač, ipod, iphone Jednoduchá a bezpečná ovládání na multifunkčním volantu např. pro třídu E (W212): A Kč 1) Systémové požadavky: Rádio Audio 20 CD, multifunkční volant (kód výbavy 442), Becker MAP PILOT jako zvláštní výbava od továrního kódu výbavy 509 nebo jako příslušenství v případě existující přípravy (kód výbavy 508). 2) Součásti: Becker MAP PILOT, navigační modul v samostatném obalu, včetně USB kabelu a stručného návodu, kolébka pro zařízení Becker MAP PILOT v odkládací schránce, kabelové propojení mezi odkládací schránkou a zařízením rádio Audio 20 CD, přijímač GPS. 3) Systémové požadavky: Rádio Audio 20 CD. 4) Informace o kompatibilitě s Vaším vozem najdete na straně 13 nebo u svého partnera Mercedes-Benz.

8

9 08_09 Napětí jako v kině. V maximální pohodě ve Vašem Mercedesu. Delší cesty jsou pro každého řidiče náročné zejména když jsou ve voze děti. Ale s řešeními od firmy Mercedes-Benz v oblasti zábavy nemusí být cesta pro spolujezdce vzadu vůbec dlouhá. O rozptýlení a nerušenou cestu pro řidiče a spolujezdce se totiž postará video, hudba nebo surfování po internetu pomocí ipadu. Systém zábavy na zadní sedadla 1 Uvolněnější jízda nejlepší zábava pro spolujezdce na zadních sedadlech, bez vlivu na řidiče a bez omezení výhledu dozadu Atmosféra jako v kině dvě barevné obrazovky s úhlopříčkou 17,8 cm, každá s vestavěným DVD přehrávačem, případně s odděleným přehráváním videí K dostání i jako jednoduchá verze Cestování bez dlouhé chvíle USB, SD a AUX vstup pro obrazové, video a audioformáty, dvě infračervená sluchátka a dálkové ovládání Bezpečnost pro všechny obrazovky pevně zabudované v sedadlech Držák pro ipad pro zadní sedadla 2 3 Bezpečná zábava jednoduché zasunutí a vyjmutí ipadu, bezpečnější pevná instalace za hlavovými opěrkami Na cestě vždy online možné propojení s internetovými řešeními, např. se zařízením Mercedes-Benz InCar Hotspott Vždy připraven k použití včetně dobíjecí funkce přes USB kabel, s otvory pro přístup k tlačítkům a konektory pro sluchátka Flexibilní držák lze natočit a vyklopit do různých poloh např. pro třídu C (W204), ipad 2: A Kč např. pro třídu C (W204): B Kč 1) Pro informace o kompatibilitě se prosím obraťte na svého partnera Mercedes-Benz. 2) Není nutná žádná příprava. Nepoužívá se společně se zvláštní výbavou Entertainment system pro zadní sedadla/příprava (kód výbavy 864/866) a s příslušenstvím Entertainment system pro zadní sedadla (sada po dvou kusech). Nicméně je možno kombinovat s verzí s jedním monitorem. 3) K dostání pro ipad 1 nebo ipad 2.

10 C A B

11 10_11 Hudba jako v obývacím pokoji. Na každé cestě. Máte svou oblíbenou hudbu neustále u sebe a nechcete se jí vzdát ani při jízdě autem? S možnostmi rozhraní ve voze Mercedes-Benz se váš ipod připojí k vozu přes funkci plug and play a Vy si na displeji ve sdruženém přístroji můžete okamžitě vybrat nějaký titul. Mercedes-Benz ipod Interface Kit 1 Komfortní ovládání pomocí multifunkčního volantu procházíte nabídky [A], kontrolujete přehrávání a hlasitost [B] Oblíbená hudba po ruce názvy všech písní, alba, playlisty a interpreti ve Vašem ipodu/iphonu se zobrazí na displeji sdruženého přístroje [C] Bezpečný a vždy dostupný ipod/iphone se připojuje a dobíjí v odkládací schránce (volitelně k dostání držák ipod/iphone ) např. pro třídu C (W204 do 03/2011): A Kč Media Interface Plus 2 Prostě více možností inteligentní rozšíření rozhraní Universal Media Interface pro uživatele mobilních telefonů s funkcí Bluetooth Jednoduché ovládání procházení nabídek pomocí zařízení rádio Audio 20 CD a ovládání na multifunkčním volantu a pomocí ovladače Nejlepší zábava přehrávání videa a hudby z ipodu nebo poslech přes audiostreaming z mobilního telefonu s funkcí Bluetooth Vždy v kontaktu zobrazení uložených kontaktů z Vašeho mobilního telefonu na centrálním displeji Při jízdě SMS a y jsou předčítány nahlas a lze na ně odpovídat pomocí nastavených odpovědí 3 Výrobek č.: A Kč 1) ipod Interface Kit je kompatibilní s následujícími modely: ipod 4 a výš. generace ipod video ipod photo ipod U2 ipod mini ipod nano do 6. generace ipod classic ipod touch 1. a 2. generace iphone 1. generace, 3G, 3GS, 4 a 4S. Zvláštní výbava z výroby není nutná. Telefonní funkce vašeho iphonu není podporována. Ohledně dalších funkčních omezení se obraťte prosím na svého partnera Mercedes-Benz. 2) Pro vozidla s Media Interface (kód výbavy 518). Podrobné informace o kompatibilitě jednotlivých vozidel a mobilních telefonů vám sdělí váš partner Mercedes-Benz. 3) SMS a y jsou předčítány v německém jazyce, v anglickém jazyce A ) Pouze v německém a anglickém jazyce.

12 Příslušenství telematika pro váš Mercedes. Telefonní modul s Bluetooth (SAP) Držák pro mobilní telefony InCar Hotspot InCar Internet Třída B 1 1 Třída C Třída E Třída SLK 1 1 Třída E Coupé/ Cabriolet Třída M 1 1 Třída S 1 1 8

13 12_13 Becker MAP PILOT Navigace Media Navigace 20 Třída B Třída C Třída E 6 Třída SLK Třída E Coupé/ Cabriolet 6 Třída M Třída S

14 Systém zábavy na zadní sedadla Držák pro ipad pro zadní sedadla ipod Interface Kit Media Interface Plus Třída B Třída C 5 Třída E Třída SLK Třída E Coupé/ Cabriolet 18 Třída M Třída S 16

15 14_15 1) Pouze společně se zvláštní výbavou komfortní příprava pro telefon, kód výbavy ) K dostání také pro třídu GLK (X204), třídu M (W164), třídu GL (X164), třídu CL (C216), třídu CLS (C218). 3) K dostání pouze ve spojení s přípravou pro komfortní telefonování (kód výbavy 386). 4) Určeno pro třídu E Coupé (C207). 5) Určeno pro třídu C (W/S204 vyrobeno do 03/2011). 6) Určeno pro třídu GLK (X204). 7) Určeno pro vozidla třídy E (W212), třídy E model T (S212), třídy E Cabrio (A207) a třídy E Coupé (C207) vyrobená do 06/ ) Pro vozidla třídy S (W/V221) a třídy CL (C216) vyrobená do 05/ ) K dostání pro třídu C (W204 vyrobeno od 03/2011), SLK (R172 od 03/2011) a třídu B (W246 od 11/2011) a třídu M (W166 od 11/2011). 10) Systémové požadavky: rádio Audio 20 CD, multifunkční volant (kód výbavy 442), Becker MAP PILOT jako zvláštní výbava od výroby (kód výbavy 509) nebo jako příslušenství, pokud má vozidlo instalovanou přípravu od výroby (kód výbavy 508). 11) V budoucnosti bude k dostání pro všechny modelové řady s NTG ) Třída B (W245). Dostupné také pro třídu A (W169), Viano (W639), Vito (W639) a Sprinter (W904). 13) Dostupná také přenosná verze pro třídu B (W246) a třídu M (W166). 14) Určeno pro třídu B (W245). 15) Určeno pro třídu M (W164). 16) Určeno pro třídu S (W/V221 s datem výroby do 06/2009). 17) Dostupné také pro třídu E (W211), třídu E model T (S211) od roku změny 2004 a třídu CLS (C218 a C219). 18) Dostupnost pro třídu E (W212), třídu E model T (S212), třídu E Cabrio (A207) a třídy E Coupé (C207) je závislá na roku výroby daného modelu. 19) Určeno pro vozidla třídy SLK (R171). Telefonické zařízení Internet Navigace Zábava Telefonování pomocí handsfree zařízení Přístup k mobilnímu telefonu ve vozidle Výkonný navigační systém Přehrávání hudby Přístup ke kontaktům v telefonním seznamu Přístup k mobilnímu telefonu ve vozidle Přehrávání hudby Přehrávání videí Připojení k anténě vozidla Používání koncových zařízení s funkcí WLAN Telefonování pomocí handsfree zařízení Možné propojení s internetovými řešeními Dobíjecí funkce pro mobilní telefon Ovládání na multifunkčním volantu Ovládání na mu ltifunkčním volantu Ovládání na multifunkčním volantu

16 Více informací a kompletní nabídku naleznete na Pro informace o kompatibilitě a dostupnosti verzí pro vaše vozidlo se prosím obraťte na svého servisního partnera Mercedes-Benz. Nezávazné doporučené ceny včetně DPH a bez instalace. Změny ceny jsou vyhrazeny. Platné od 1.března 2012 do 31.prosince 2012 nebo do vyprodání zásob. Po redakční uzávěrce mohlo dojít ke změnám produktů, cen a plnění. Změny konstrukce nebo formy, barevné odchylky, jakož i změny objemu dodávky a plnění ze strany výrobce zůstávají během dodací doby vyhrazeny, pokud jsou změny nebo odchylky pro kupujícího s přihlédnutím k zájmům prodávajícího přijatelné. Obrázky mohou obsahovat příslušenství, zvláštní výbavu nebo jiný obsah, který není součástí dodávky nebo plnění v dané sérii. Ne všechny produkty jsou k dostání pro každý model vozidla. Barevné odchylky jsou podmíněny technologií tisku. Informace o zákonných, právních a daňových předpisech a účincích platí pouze pro Spolkovou republiku Německo k okamžiku redakční uzávěrky tohoto prospektu. Tiskové chyby, omyly a změny jsou vyhrazeny. Daimler AG, Stuttgart /1110 Vytištěno ve Spolkové republice Německo

Multimedia Navigation Philadelphia 835

Multimedia Navigation Philadelphia 835 www.blaupunkt.com Multimedia Navigation Philadelphia 835 Návod k obsluze Ovládací prvky přístroj 18 17 16 15 14 13 12 11 1 10 2 9 3 8 4 7 5 6 1 Tlačítko RADIO Spuštění režimu rádia V režimu rádia: volba

Více

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA.

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA. BMW Originální díly a příslušenství, BMW Service, BMW Lifestyle Zima 2011/2012 Radost z jízdy ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA. PŘIPRAVÍME VAŠE BMW NA ZIMNÍ SEZONU. Méně emisí. Více radosti

Více

Nokia 6303i classic - Uživatelská příručka

Nokia 6303i classic - Uživatelská příručka Nokia 6303i classic - Uživatelská příručka 1. vydání 2 Obsah Obsah Provádění hlasového volání 20 Ovládání hlasových hovorů 20 Volání pomocí zkratek 21 Bezpečnost 4 Hlasová volba 21 Možnosti v průběhu hovoru

Více

Pravidla bezpečného používání

Pravidla bezpečného používání 4UCZE04 Děkujeme vám za nákup multimediálního systému. Tato uživatelská příručka popisuje způsob používání multimediálního systému Kia Motor. Před použitím systému si přečtěte všechny informace uvedené

Více

D100 DualSIM Mobilní telefon pro dvě SIM karty. Podrobný návod k použití

D100 DualSIM Mobilní telefon pro dvě SIM karty. Podrobný návod k použití D100 DualSIM Mobilní telefon pro dvě SIM karty Podrobný návod k použití Obsah Důležité pokyny...3 Váš telefon...5 Vložení SIM karet, pam. karty a baterie...7 Nabíjení baterie...8 Umístění antén...8 Zapnutí

Více

Sony Ericsson K800i. Obsah. Připojení... 67. Začínáme... 4. Seznámení s telefonem... 8. Další funkce... 80. Telefonování... 20

Sony Ericsson K800i. Obsah. Připojení... 67. Začínáme... 4. Seznámení s telefonem... 8. Další funkce... 80. Telefonování... 20 Obsah Začínáme... 4 Sestavení, karta SIM, baterie, zapnutí, nápověda, hovory. Seznámení s telefonem... 8 Přehled telefonu, ikony, nabídky, zadávání znaků, nabídka činností, správce souborů, karta Memory

Více

Nokia C5 03 - Uživatelská příručka

Nokia C5 03 - Uživatelská příručka Nokia C5 03 - Uživatelská příručka 2.2. vydání 2 Obsah Obsah Bezpečnost 5 Vyjmutí baterie 5 Začínáme 6 Vložení karty SIM a baterie 6 Vložení paměťové karty 8 Vyjmutí paměťové karty 9 Nabíjení baterie 10

Více

Uživatelská příručka Nokia 225 Dual SIM

Uživatelská příručka Nokia 225 Dual SIM Uživatelská příručka Nokia 225 Dual SIM 1.1. vydání CS Uživatelská příručka Nokia 225 Dual SIM Obsah Bezpečnost 3 Začínáme 4 Tlačítka a části 4 Vložení SIM karty, baterie a paměťové karty 4 Nabíjení baterie

Více

Uživatelská příručka Nokia 208

Uživatelská příručka Nokia 208 Uživatelská příručka Nokia 208 2.1. vydání CS Psst... Tato příručka není všechno... Pokyny v této uživatelské příručce vycházejí z nejnovější dostupné verze softwaru. Pokud v přístroji nemáte software

Více

Všeobecný katalog14/15

Všeobecný katalog14/15 Všeobecný katalog14/15 Všeobecný katalog 14/15 3 novým příležitostem, které poskytuje nová řada Denon 2014/2015 Shromáždili jsme všechny naše odborné poznatky a inovační schopnosti, abychom vám nabídli

Více

TX-40AS640E TX-48AS640E TX-55AS640E. e Nápověda. Česky

TX-40AS640E TX-48AS640E TX-55AS640E. e Nápověda. Česky TX-40AS640E TX-48AS640E TX-55AS640E e Nápověda Česky Můj Home Screen Můj Home Screen Informace 11 Použití 12 Nastavení 13 Barva OSD 15 Seznam aplikací Informace 16 Použití 17 Nastavení 18 Sledování Základy

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia RADIONAVIGAČNÍ SYSTÉM NEXUS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia RADIONAVIGAČNÍ SYSTÉM NEXUS SIMPLY CLEVER ŠkodaOctavia RADIONAVIGAČNÍ SYSTÉM NEXUS O tomto návodu Tento návod obsahuje důležité informace, tipy, rady a varovné pokyny pro obsluhu radionavigačního systému. Další důležité informace,

Více

Návod k použití CECH-2104A CECH-2104B

Návod k použití CECH-2104A CECH-2104B CS Návod k použití Než začnete tento produkt používat, pečlivě si přečtěte veškerou dokumentaci, která k němu náleží, a uschovejte ji pro budoucí potřebu. CECH-2104A CECH-2104B 7015888 VÝSTRAHA 2 Neotvírejte

Více

ipad Uživatelská příručka pro software ios 8.1 (únor 2015)

ipad Uživatelská příručka pro software ios 8.1 (únor 2015) ipad Uživatelská příručka pro software ios 8.1 (únor 2015) Obsah 8 Kapitola 1: ipad v kostce 8 Celkový pohled na ipad 10 Příslušenství 10 Obrazovka Multi-Touch 11 Tlačítko Spánek/Probuzení 11 Tlačítko

Více

NAVIGON 20 EASY NAVIGON 20 PLUS

NAVIGON 20 EASY NAVIGON 20 PLUS NAVIGON 20 EASY NAVIGON 20 PLUS Uživatelská příručka Čeština Červen 2010 Symbol přeškrtnutého kontejneru znamená, že na území Evropské unie musí být produkt po ukončení životnosti uložen do odděleného

Více

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU DAF VŽDY SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ Žádná kategorie dopravy není tak různorodá a náročná jako doprava ve stavebnictví. Společnost DAF vyvinula skutečně komplexní řadu vozidel pro toto

Více

A580 IP KBA / IM-OST CS / A31008-M2013-R601-3-TE43 / title.fm / 16.2.11 1.2005 9 rsion 4, 16.0 e V

A580 IP KBA / IM-OST CS / A31008-M2013-R601-3-TE43 / title.fm / 16.2.11 1.2005 9 rsion 4, 16.0 e V 1 2 Bezpečnostní pokyny Pozor: Před použitím si důkladně přečtěte bezpečnostní informace a návod k použití na CD. Vysvětlete svým dětem jejich obsah a možná nebezpečí při používání telefonu. > Používejte

Více

Nokia N97 mini - Uživatelská p íručka. 5.0. vydání

Nokia N97 mini - Uživatelská p íručka. 5.0. vydání Nokia N97 mini - Uživatelská p íručka 5.0. vydání Obsah Bezpečnost 6 O vašem p ístroji 6 Kancelá ské aplikace 7 Síťové služby 7 Sdílená paměť 8 Mail for Exchange 8 Magnety a magnetická pole 8 Začínáme

Více

BlackBerry Z10 Smartphone. Uživatelská příručka

BlackBerry Z10 Smartphone. Uživatelská příručka BlackBerry Z10 Smartphone Uživatelská příručka Vydáno: 2014-05-07 SWD-20140507094804675 Obsah Nastavení a základní funkce...6 Novinky v tomto vydání... 6 Rychlé seznámení se zařízením... 7 Čím se zařízení

Více

VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ, PRAHA 1, MASNÁ 18 Praha 1, Masná 18 - PSČ 110 00. Vyšší odborné studium ABSOLVENTSKÁ PRÁCE

VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ, PRAHA 1, MASNÁ 18 Praha 1, Masná 18 - PSČ 110 00. Vyšší odborné studium ABSOLVENTSKÁ PRÁCE VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ, PRAHA 1, MASNÁ 18 Praha 1, Masná 18 - PSČ 110 00 Vyšší odborné studium Obor vzdělání: 23-45-N/02 Diagnostika silničních vozidel ABSOLVENTSKÁ PRÁCE

Více

Gigaset C610 IP / IM-Ost cs / A31008-M2312-R601-1-TE43 / title.fm / 20.4.11

Gigaset C610 IP / IM-Ost cs / A31008-M2312-R601-1-TE43 / title.fm / 20.4.11 Gratulujeme Koupí zařízení Gigaset jste si zvolili značku plně oddanou trvale udržitelnému rozvoji. Balení tohoto produktu je ekologické. Pokud chcete vědět víc, navštivte stránku www.gigaset.com. Bezpečnostní

Více

A Daimler company. FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky.

A Daimler company. FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky. A Daimler company FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky. FleetBoard Vám pomůže optimálně řídit Váš vozový park! Vhodné pro dálkovou, distribuční a stavební

Více

Model: CQ-C5355N. WMA MP3 CD Player/Receiver

Model: CQ-C5355N. WMA MP3 CD Player/Receiver WMA MP3 CD Player/Receiver Model: CQ-C5355N Operating Instructions Bedienungsanleitung Manuel d instructions Gebruiksaanwijzing Bruksanvisning Manuale di istruzioni Manual de Instrucciones Brugsvejledning

Více

Dakota 10 a 20 návod k obsluze

Dakota 10 a 20 návod k obsluze Dakota 10 a 20 návod k obsluze 2009 Garmin Ltd. nebo její dceřiné společnosti Garmin International, Inc. 1200 East 151st Street, Olathe, Kansas 66062, USA Tel. (913) 397.8200 nebo (800) 800.1020 Fax (913)

Více

tiskněte levněji 13 pro Athlon 64 Jak správně vybrat tiskárnu i spotřební materiál CD: Programy pro přehrávání a úpravu videa a zvuku ZDARMA!

tiskněte levněji 13 pro Athlon 64 Jak správně vybrat tiskárnu i spotřební materiál CD: Programy pro přehrávání a úpravu videa a zvuku ZDARMA! CD: Programy pro přehrávání a úpravu videa a zvuku ZDARMA! Srozumitelný počítačový čtrnáctideník TESTOVALI JSME Hudební míchačka mixpult Hercules DJ Console notebook Sony Vaio GRT996VP volant Genius Speed

Více

Referenční příručka pro zařízení TomTom Start řady 20

Referenční příručka pro zařízení TomTom Start řady 20 Referenční příručka pro zařízení TomTom Start řady 20 Obsah Obsah balení 6 Obsah balení... 6 Přečtěte si jako první 7 Instalace do automobilu... 7 Zapnutí a vypnutí... 7 Nastavení... 7 Příjem signálu GPS...

Více

Návod ke službě Era smartbanking

Návod ke službě Era smartbanking Návod ke službě Era smartbanking Obsah 1 Všeobecné informace 2 Zřízení a aktivace služby 3 Přihlášení a odhlášení 4 Přehled funkcí a služeb 5 Widgety na úvodní obrazovce 6 Bezpečnost 7 Doporučené minimální

Více

Vodafone Smart II. společnosti Google Inc.

Vodafone Smart II. společnosti Google Inc. Některé služby a aplikace nemusí být dostupné ve všech zemích. Podrobnosti se dozvíte v prodejnách. Facebook je ochranná známka společnosti Facebook, Inc. Známky Twitter jsou ochranné známky společnosti

Více

Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS

Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS ID dokumentu Syno_UsersGuide_NAS_20130906 Obsah Kapitola 1: Úvod Kapitola 2: Začněte s programem Synology DiskStation Manager Instalace zařízení Synology NAS

Více

Uživatelská příručka PocketBook SURFpad 3 10,1

Uživatelská příručka PocketBook SURFpad 3 10,1 Uživatelská příručka PocketBook SURFpad 3 10,1 2 Obsah BEZPEČNOSTNÍ POKYNY 4 VZHLED 7 TECHNICKÉ SPECIFIKACE 8 ZÁKLADNÍ INFORMACE 9 Nabíjení baterie 9 Odblokování zařízení 10 Domovská obrazovka 10 Orientace

Více