Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 120/27. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Save this PDF as:
Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 120/27. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue"

Transkript

1 Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 120/27 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2006

2

3 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že za ilustrovanou stranou následuje textová strana. Na textové straně jsou tyto kolonky : A A A A LS 120/27 A - označení skupiny 1 - číslo položky katalogu 2 - název součásti, rozměr - objednací číslo 4 - ČSN - počet kusů do sestavy V obrazové části katalogu znamená: 1 - pozice dílu 1- označení rozpadajícího se dílu 1 - označení sestavy Při objednávce náhradních dílů uveďte vždy: - typ a výrobní číslo stroje - objednací číslo (kolonka ) - přesný název součásti a počet kusů Objednávku zašlete na adresu: LASKI spol. s r.o. 798 Smržice 26 Czech Republic TEL.FAX: Výrobní závod stále zdokonaluje své výrobky na základě provozních zkušeností a nejnovějších poznatků. Proto si vyhrazuje možnost změn na strojích i v dokumentaci.

4 Anweisung für die Bestellung von Ersatzteilen Dieser Katalog umfasst die Ersatzteile und deren Zusammenbau in Montagegruppen. Der Katalog ist so ausgeführt, dass jeweils nach der Bildseite die Textseite folgt. Die Textseite gibt die Bildnummer : A A A A LS 120/27 A - Bennenung der Gruppe 1 - Die Positionennummer des Katalogs 2 - Die genaue Bennenung des Bestandteils, Dimension - Bestellnummer 4 - CSN - Stückzahl Im Bildnachtrag des Katalogs wird angegeben: 1 - Teilposition 1 - Zerlegens Teil 1 -Bezeichnung der Zusammensetzung Bei jeder Bestellung von Ersatzteilen führen Sie bitte an: - Type der Maschine und die Herstellungsnummer der Maschine - Bestellnummer - Die genaue Bennenung des Bestandteile und Stückzahl Die Bestellung an die Adresse: LASKI spol. s r.o. 798 Smržice 26 Czech Republic TEL.FAX: Das Herstellerwerk vervollkommnet ständing seine Ergzeugnisse aufgrund von Erfahrungen beim Betriebseinsatz sowie von neuesten Erkenntnissen. Deshalb behält er sich das Recht vor, Änderrungen an den Maschinen wie auch in der Begleitdokumentation vorzunehmen. 4

5 Instructions for ordering spare part This catalogue contains a specification of the spare parts and their arrangement in individual assembling groups. The catalogue is arranged so that after each illustrated page follows the respective text-page. The text includes the following: A A A A LS 120/27 A - Designation of group 1 - Number of catalogue item 2 - Exact denomination of part, dimension - Ordering number 4 - CSN - Number of pieces It is specified in the figure supplement of the catalogue: 1 - part position 1 - dismanted piece 1 - assembly designation When ordering spare parts, please, always state : - Type of machine and serial number of machine - Ordering number - Exact denomination of part and number of pieces Send your order to: LASKI spol. s r.o. 798 Smržice 26 Czech Republic TEL.FAX: The manufacturers continuously improve their products on the basis of experience gained in the course of operation and of the up-to-date knowledge. They reserve, therefore, the right of modifying the machine as well as the respective documentation

6 LS 120/ B A

7 INHALT OBSAH CONTENS LS /27 1A Štěpkovač LS 120/27 LS 00-1 Zerkleinerer Chipper 1B Štěpkovač LS 120/27 LS 00-1 Zerkleinerer Chipper 2 Skříň s rotorem LS Rotorgehäuse Casing with rotor wheel 21 Rotor štěpkovače LS Rotor des Zerkleinerers Chipper rotor Vkládací válce LS Einlegewalzen Feeding rolls 1 Rám s válcem LS Rahmen mit Zylinder Frame with cylinder 4 Potrubí s koncovkou LS Rohrleitung mit Endstück Pipe with end piece Násypka LS Trichterrutsche Feeding chute 6 Motor LS 0-1 Motor Engine 7 Napínací kladka LS 0-1 Spannrolle Tightening pulley 8 Nádrž hydrauliky LS Behälter der Hydraulik Tank of hydraulics 9 Hydraulický obvod LS Hydraulischer Kreis Hydraulic circuit Elektrovýzbroj LS Elektroinstallation Electric installation 11 Systém NO STRESS LS System NO STRESS System NO STRESS 7

8 LS 120/27 1A

9 01 Štěpkovač LS 120/27 A Zerkleinerer Chipper LS /27 1 Rám LS 10-1 Rahmen Frame 6 Podvozek LS 20-1 Wagengestell Chassis 8 Šroub M12x ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Skříň s rotorem LS Rotorgehäuse Casing with rotor wheel 16 Šroub M16x ČSN Podložka ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Řemenice LS Remenscheibe Pulley 21 Spojka rozpěrná Spreizstück Spacer 22 Vkládací válce LS Einlegewalzen Feeding rolls 2 Čep LS Bolzen Pin 24 Podložka ČSN Závlačka x ČSN Splint Split pin 26 Potrubí s koncovkou LS Rohrleitung mit Endstück Pipe with end piece 27 Násypka LS Trichterrutsche Feeding chute 28 Šroub M12x ČSN Podložka ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Motor LS 0-1 Motor Engine Šroub Mx ČSN Podložka, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Řemen x120li Riemen Belt 8 Napínací kladka LS 0-1 Spannrolle Tightening pulley 9 Systém NO STRESS LS System NO STRESS System NO STRESS 9

10 LS 120/27 1B

11 01 Štěpkovač LS 120/27 B Zerkleinerer Chipper LS /27 41 Skříň LS Schrank Box 42 Šroub ST 4,2x Panel LS Paneel Panel 44 Deska čelní LS Platte Plate 4 Šroub M6x ČSN Podložka ČSN Nádrž hydrauliky LS Behälter der Hydraulik Tank of hydraulics 48 Upevňovací pás LS 92-1 Gurt Belt 49 Matice M ČSN Podložka ČSN Hydraulický obvod LS Hydraulischer Kreis Hydraulic circuit 2 Nádrž paliva F Behälter Fuel tank Upevňovací pás LS 90-1 Gurt Belt 4 Podložka pod nádrž F Matice M ČSN Podložka ČSN Šroub M8x ČSN Hadice L=900 FCV Schlauch Hose 60 Spona hadicová Spange Clip 72 Elektrovýzbroj LS Elektroinstallation Electric installation 74 Držák baterie F 1-1 Halter Holder 7 Kryt spodní LS 60-1 Deckel Cover 76 Kryt řemenů LS 6-1 Deckel Cover 77 Kryt LS 70-1 Deckel Cover 78 Šroub M8x ČSN Šroub M8x ČSN Podložka ČSN Podložka 8, ČSN Matice M ČSN Šroub M6x ČSN

12 LS 120/27 1B

13 01 Štěpkovač LS 120/27 B Zerkleinerer Chipper LS /27 84 Podložka ČSN Podložka 6, ČSN Držák hadice F Halter Holder 90 Víčko nádrže Deckel Lid 91 Kryt panelu LS Deckel Cover 92 Závěs Aufhängung Suspension 9 Šroub Mx Podložka ČSN Matice M ČSN

14 LS 120/27

15 02 Rahmen mit Zylinder Skříň s rotorem Frame with cylinder LS /27 1 Skříň I LS Schrank Box 2 Protiostří II LS Gegenschneide Counter edge Šroub M8x ČSN Podložka ČSN Podložka 8, ČSN Protiostří I LS Gegenschneide Counter edge 7 Napínák protiostří LS Halterung der Gegenschneide Counter-edge holder 8 Šroub Mx ČSN Podložka ČSN Podložka, ČSN Matice M ČSN Matice 12 Rotor štěpkovače LS Rotor des Zerkleinerers Chipper rotor 1 Ložisko UCF Ložisko Bearing 14 Držák símače LS Halter Holder 1 Šroub M16x ČSN Podložka ČSN Podložka ČSN Vačka LS Nocken Cam 19 Šroub M12x ČSN Podložka ČSN Skříň II LS Schrank Box 22 Čep skříně LS Kastenzapfen Casing pin 2 Závlačka 4x ČSN Splint Split pin 24 Čep LS Bolzen Pin 2 Šroub s okem M16x Ösenschraube Eye bolt 26 Matice M ČSN Matice 27 Silentblok /12/M Gummipuffer Silent-block 28 Matice M ČSN Matice 29 Čep LS Bolzen Pin 0 Šroub M6x ČSN

16 LS 120/27

17 02 Rahmen mit Zylinder Skříň s rotorem Frame with cylinder LS /27 1 Podložka ČSN Podložka 6, ČSN Kryt závěsů I LS Deckel Cover 4 Hlava plastová M Kopf Head Šroub M8x ČSN Matice M ČSN Matice 7 Kryt závěsů II LS Deckel Cover 8 Matice M ČSN Matice 9 Objímka potrubí LS Röhrenschelle Pipe clip 40 Čep objímky LS 0-1 Schellenzapfen Sleeve pin 41 Nástavec LS Ansatz Adapter 42 Kryt LS Deckel Cover

18 LS 120/

19 21 Schneidrad Řezací kolo Cutting wheel LS /27 1 Oběžné kolo LS 0-1 Laufrad Rotor wheel 2 Hřídel LS Welle Schaft Nůž LS Messer Blade 4 Náboj LS Nabe Hub Šroub M12x DIN Podložka ČSN Matice M DIN Šroub M12x1,x DIN Matice M12x1, DIN 98 4 Hřeben 40 LS 0-2 Kamm Rack 19

20 LS 120/

21 0 Einlegewalzen Vkládací válce Feeding rolls LS /27 1 Skříň LS Schrank Box 2 Válec spodní LS Unterzylinder Lower cylinder Ložisko UCF Lager Bearing 4 Šroub M12x ČSN Podložka ČSN Podložka ČSN Rám s válcem LS Rahmen mit Zylinder Frame with cylinder 8 Vložka spojky LS Kupplungseinsatz Clutch adapter 9 Spojka 2 LS Kupplung Coupling Hydromotor EPR 20 C Hydromotor Hydromotor 11 Napínák pružiny LS Federspanner Spring tensioner 12 Pružina TZ x4x Feder Spring 1 Podložka, ČSN Matice M ČSN Příčka LS Querträger Cross-brace 16 Šroub M8x ČSN Podložka ČSN Podložka 8, ČSN Příruba LS Flansch Flange 20 Spojka 2 LS Kupplung Coupling 21 Pero x8x ČSN Feder Feather 22 Šroub M12x ČSN

22 LS 120/

23 1 Rahmen mit Zylinder Rám s válcem Frame with cylinder LS /27 1 Rám horní LS Oberrahmen Upper frame 2 Válec horní LS Oberzylinder Upper cylinder Příruba LS Flansch Flange 4 Spojka 2 LS Kupplung Coupling Pero x8x ČSN Feder Feather 6 Ložisko UCF Lager Bearing 7 Šroub M12x ČSN Šroub M12x ČSN Podložka ČSN Podložka ČSN Lišta stírací LS Wischleiste Wiper bar 12 Šroub M8x ČSN Podložka ČSN Podložka 8, ČSN Kluzák LS Gleitschuh Slider 16 Šroub M8x ČSN Hlavice mazací M8x Kopf Head 2

24 LS 120/

25 04 Rohrleitung mit Endstück Potrubí s koncovkou Pipe with end piece LS /27 1 Koleno LS 1-1 Kniestück Knee place 2 Sklopka LS 10-1 Kappe Cap Šroub Mx ČSN Podložka, ČSN Matice M ČSN Táhlo V Lenkstange Pull 7 Podložka 8, ČSN Matice M ČSN Šroub V Kolík 4x ČSN Stift Pin 11 Objímka P LS 06-1 Einsatz Bush 12 Objímka L LS Einsatz Bush 1 Šroub objímky LS 07-1 Šroub objímky Clip bolt 14 Šroub M12x ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Matice M ČSN Zátka kruhová Propfen Plug 2

26 LS 120/

27 0 Trichterrutsche Násypka Feeding chute LS /27 1 Násypka LS Trichterrutsche Feeding chute 2 Sklopná násypka LS Klappbare Trichterrutsche Tiltable feeding chute Čep pantu LS Bolzen Pin 4 Šroub M6x ČSN Bolt Západka LS Klinke Pawl 6 Pružina 1x1,x Feder Spring 7 Kolík 4x Stift Pin 8 Koule bakelitová Kugel Sphere 9 Bezpečnostní madlo LS Sicherheitsholm Safety grip Podložka třecí LS Podložka 1,x44x Matice M ČSN Ovládací páka LS Betätigungshebel Control lever 14 Úchytka trubky A Rohrschelle Pipe clamp 1 Šroub M6x ČSN Bolt 16 Podložka 6, ČSN Matice M ČSN Táhlo LS Lenkstange Pull 19 Táhlo madla LS Zugstange des Holms Grip rod 20 Vložka LS Einsatz Insert 21 Šroub M6x ČSN Bolt 22 Matice M ČSN Šroub M8x ČSN Bolt 24 Opěra LS Stütze Support 2 Šroub M6x ČSN Bolt 26 Podložka ČSN

28 LS 120/

29 06 Motor Motor Engine LS /27 1 Motor Kohler CH27S Motor Engine 2 Výfuk F Aospuff Exhaust pipe Kryt výfuku F Deckel Cover 4 Příložka F Beilage Packing piece Matice M ČSN Podložka ČSN Hadice VT / Schlauch Hose 8 Filtr vzduchový Luftfilter Air filter 9 Držák filtru Halter Holder Rozpěrka F Distanzring Spacer 11 Řemenice F Remenscheibe Pulley 12 Pero F Feder Feather 1 Deska motoru LS - 1 Motorplatte Plate of engine 14 Šroub 7/16x1.in Podložka ČSN Deska čerpadla F Pumpeplatte Plate of pump Šroub Mx ČSN Podložka, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Šroub M8x ČSN Matice M ČSN Podložka Matice M ČSN Těsnění výfuku Dichtung Seal 26 Vložka filtru Einsatz Insert 27 Vložka filtru Einsatz Insert 28 Řemen AVX 1x82La Riemen Belt 29 Řemenice motoru LS 1-1 Remenscheibe Pulley 0 Podložka F

30 LS 120/

31 06 Motor Motor Engine LS /27 1 Šroub / 8 x 1¼ UNF Podložka Kryt řemene LS 40-1 Deckel Cover 4 Šroub M8x ČSN Podložka ČSN Suport SU/1C Suport Suport 7 Čerpadlo A 4, Pumpe Pump 8 Přípojka 90 RB 12/ Anschluss Connection 9 Spojka zubová GR 2/1 Z Kupplung Claw coupling 40 Šroub M6x ČSN Matice M ČSN Podložka ČSN Rozpěrka F Distanzring Spacer 44 Řemenice F Remenscheibe Pulley 4 Šroub M6x ČSN Podložka M Podložka ČSN

32 LS 120/

33 07 Spannrolle Napínací kladka Tightening pulley LS /27 1 Rameno kladky LS 1-1 Rollenkonsole Pulley arm 2 Kladka LS 0-1 Rolle Pulley Táhlo LS Lenkstange Pull 4 Páka kladky LS Rollenhebel Pulley lever Ložisko ČSN Lager Bearing 6 Pouzdro KU Buchse Bush 7 Podložka LS Matice M18x1, ČSN Hlavice mazací M8x Kopf Head Podložka ČSN Závlačka 4x ČSN Splint Split pin 12 Šroub Mx ČSN Matice M ČSN Koule bakelitová M Kugel Sphere 1 Pružina TZ 4/29/ Feder Spring 16 Matice M ČSN Podložka, ČSN Napínák pružiny LS Federspanner Spring tensioner

34 LS 120/

35 08 Behälter der Hydraulik Nádrž hydrauliky Tank of hydraulics LS /27 1 Nádrž F Behälter Tank 2 Filtr MPF Filter Filter Vložka filtru MF Filtereinsatz Insert of filter 4 Podložka ČSN Matice M ČSN Hrdlo plnící TAP Stutzen Socket 8 Hladinoměr LVA 1SA Standmeßgerät Level indicator 9 Zátka magnetická M22x1, Propfen Plug Těsnící kroužek CU 27x22x1, 001 ČSN Sealing ring Dichtring 11 Sací trubka F Rohr Tube 12 Filtr STR Filter Filter

36 9 LS 120/27 ČERPADLO NÁDRŽ T R E B A T P p = 160 bar 1,14, ,20, , P VIEW P (PUMP) (TANK) 0 48

37 09 Hydraulischer Kreis Hydraulický obvod Hydraulic circuit LS /27 1 Potrubí 1 LS Leitung Piping 2 Potrubí 2 LS 06-2 Leitung Piping Potrubí LS Leitung Piping 4 Potrubí 4 LS Leitung Piping Potrubí LS Leitung Piping 6 Potrubí 6 LS Leitung Piping 7 Hydromotor EPRM 20 C Hydromotor Hydromotor 8 Rozvaděč MD1C Verteiler Distributor 9 Ventil škrtící LS Drrosselventil Thorttle valve Šroub M8x ČSN Bolt 11 Podložka ČSN Páčka rozvaděče LS Hebel Lever 14 Matice M ČSN Záslepka F Blindflansch Blind 19 Šroub M6x ČSN Bolt 20 Podložka 8,4x24x Úchytka trubky AD C Röhrenbügel Pipe clamp 22 Úchytka trubky AD Röhrenbügel Pipe clamp 2 Bužírka spirálová φ 20 GST 12PE m Bougierrohr Plastic sleeve 2 Hrdlo přímé XA 1-RL1/ Stutzen Socket 26 Hrdlo přímé XA 12-LR1/ Stutzen Socket 27 Hrdlo přímé XA 12-RL/ Stutzen Socket 28 Hrdlo přímé XA -RL1/ Stutzen Socket 29 Spojka přímá XER 18/1-L Kupplung Coupling 0 Spojka přímá XE 12-L Kupplung Coupling Spojka úhlová XVB 12-L Kupplung Coupling 4 Spojka úhlová XVB -L Kupplung Coupling Spojka T XG 12-L Kupplung Coupling 6 Spojka T XGR 12//12-L Kupplung Coupling 40 Hadice 1 SN DN 16/00 DKL, DKL 90 M26x1, Schlauch Hose 7

38 9 LS 120/27 ČERPADLO NÁDRŽ T R E B A T P p = 160 bar 1,14, ,20, , P VIEW P (PUMP) (TANK) 0 48

39 09 Hydraulischer Kreis Hydraulický obvod Hydraulic circuit LS /27 41 Hadice 1 SN DN /0 DKL, DKL Schlauch Hose 42 Hadice 1 SN DN /2400 DKL, DKL Schlauch Hose 4 Hadice 1 SN DN /100 DKL, DKL Schlauch Hose 44 Hadice 1 SN DN /800 DKL, DKL Schlauch Hose 4 Hadice 1 SN DN 08/800 DKL, DKL Schlauch Hose 48 Olej hydraulický OL-HV l Hydrauliköl Hydraulic oil 0 Schéma Schéma Schema 9

40 + - + YV SL L M 4 2 G R 1 E /4 0 0 b f r m z r r 12V 44Ah 87a a a A R R R ,1,18,11 14, ,44,4, 46,47 7,8,9 2 76,77,78 DETAIL A 60 61,62 48 VIEW P P 0 A 40,41,42 67,68,69,70,71,72,7 LS 120/27

41 Elektroinstallation Elektrovýzbroj Electric installation LS /27 1 Svazek vodičů I LS Kabelbaum Cable assembly 2 Svazek vodičů 2 LS Kabelbaum Cable assembly Svazek vodičů LS Kabelbaum Cable assembly 4 Svazek vodičů motor F Kabelbaum Cable assembly Dioda F Diode Diode Akumulátor 12V 44Ah Akku Accumulator 11 Podložka pod baterku F Držák baterie F 1-1 Halter Holder 1 Šroub M6x ČSN Bolt 14 Bateriový kontakt Batteriekontakt Battery contact 1 Bateriový kontakt Batteriekontakt Battery contact 2 Zásuvka 4-pólová Steckdose 4-poling Female connector 4 poles 26 Zástrčka 4-pólová poliger Stecker 4-terminal plug 4 Průchodka gumová 18x Gummitülle Rubber grommet 40 Spínač koncový PIZZATO FR Endschalter Terminal switch 41 Šroub M4x Podložka 4, ČSN Těleso pěti-pólové WA Gehäuse fünf-pol Body five-pole 44 Relé přepínací Umschaltrelais Change-over relay 4 Šroub Mx Podložka ČSN Samolepka č Aufkleber Adhesive tape 48 Matice M ČSN Krabice odbočovací A Dose Box 2 Skříňka spínací Schaltkasten Switch box Mikroprofil x1, L= Mikro Profil Micro profile 7 Záslepka Samolepka č Aufkleber Adhesive tape 61 Svorkovnice 66-7 LAM , Klemmleiste Terminal board 62 Šroub Mx ČSN

42 + - + YV SL L M 4 2 G R 1 E /4 0 0 b f r m z r r 12V 44Ah 87a a a A R R R ,1,18,11 14, ,44,4, 46,47 7,8,9 2 76,77,78 DETAIL A 60 61,62 48 VIEW P P 0 A 40,41,42 67,68,69,70,71,72,7 LS 120/27

43 Elektroinstallation Elektrovýzbroj Electric installation LS /27 6 Páska PVC m Band Band 64 Páska izolační m Band Band 6 Pásek vázací 0x2, Gurt Flat strip 67 Skříňka PL Schrank Box 68 Tlačítko Rudé Taste Rote Buton Red 69 Kontakt Kontakt Contact 70 Vývodka V-TEC s maticí PG Folgerung mit der Inlet with nut 71 Šroub M4x Podložka Matice M Držák nožové pojistky V Halter Holder 77 Úchyt držáku V110-V Halter Holder 78 Pojistka 7,A Sicherung Fuse 4

44 LS 120/

45 11 System NO STRESS Systém NO STRESS System NO STRESS LS /27 1 Jednotka řídící HC960 EHB Lenkungseinheit Control Unit 2 Snímač Balluff BES M Abnehmer Catcher Svazek vodičů LS Kabelbaum Cable assembly Samolepka č Aufkleber Adhesive tape 8 Držák skříňky LS 11-1 Halter Holder 9 Podložka 4, ČSN Podložka ČSN Matice M ČSN Šroub ST 4,2x Bolt 1 Selenoid 12V DC Selenoid Selenoid Konektor Verbindungsstecker Connector 4

46 Author: LASKI spol. s r.o. Smržice Czech Republic 07/2006

Brzda Bremse Brake F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Brzda Bremse Brake F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Brzda Bremse Brake F-350 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních

Více

Predator Predator Predator ÚPRAVA RAMENE - Predátor P50R ARM-ADJUSTIERUNG - Predator P50R ARM ADJUSTMENT - Predator P50R

Predator Predator Predator ÚPRAVA RAMENE - Predátor P50R ARM-ADJUSTIERUNG - Predator P50R ARM ADJUSTMENT - Predator P50R Predator Predator Predator ÚPRV RMENE - Predátor P50R RM-DJUSTIERUNG - Predator P50R RM DJUSTMENT - Predator P50R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2011 2 Pokyny k objednávání

Více

Dozer Dozer Dozer. Dozer P50R/P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Dozer Dozer Dozer. Dozer P50R/P75R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue P50R/P75R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2011 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení do montážních skupin.

Více

LS 95T. Štěpkovač Zerkleinerer Chipper. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

LS 95T. Štěpkovač Zerkleinerer Chipper. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue LS 95T Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsager Leaves exhauster VL 300 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2010 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

LS 51/CH LS 51/GX LS 51/E

LS 51/CH LS 51/GX LS 51/E 51/CH 51/GX 51/E Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 400 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

ZK Zametací kartáč. Уборочная машина. Kehrmaschine Sweeper

ZK Zametací kartáč. Уборочная машина. Kehrmaschine Sweeper Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper Уборочная машина ZK 8500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 11 / 2008 - 2 - Pokyny k objednávání náhradních dílů

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Štěpkovač. Zerkleinerer. Chipper LS 65/CH. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Štěpkovač. Zerkleinerer. Chipper LS 65/CH. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 65/CH Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

FZ 500. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина

FZ 500. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Пнеуборочная машина FZ 500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 04 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-350/12 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Ruční sypač Handschütter Handsprayer MINI 66 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 10 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster VD 440 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2007 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

LS 95/CH LS 95/GX LS 95 E

LS 95/CH LS 95/GX LS 95 E 95/CH 95/GX 95 E Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 04/ 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a

Více

Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Zametací kartáč Kehrmaschine Sweeper ZK 8500 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Vibrační deska Rüttler Vibration plate V 6000/6 V 6000/D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Vibrační deska Rüttler Vibration plate V 6000/6 V 6000/D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Vibrační deska Rüttler Vibration plate /6 /D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 08 / 008 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2013 1 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

KDO 90 T KDO 90 T. Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste

KDO 90 T KDO 90 T. Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste KDO 90 T KDO 90 T Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 009 Pokyny k objednávání

Více

F 360SW. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

F 360SW. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue F 360SW Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

VD 500/18P. Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster. Пылесос

VD 500/18P. Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster. Пылесос Vysavač na listí Laubsauger Leaves exhauster Пылесос VD 500/18P Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 12 / 2002 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento

Více

FZ 500 FZ 500D. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина

FZ 500 FZ 500D. Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter. Пнеуборочная машина FZ 500 FZ 500D Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Пнеуборочная машина Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 10 / 2008 Pokyny k objednávání náhradních

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

RS14, RS14 ECO. Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider Asphalt & concrete cutter

RS14, RS14 ECO. Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider Asphalt & concrete cutter Řezač asfaltu & betonu Fugenschneider sphalt & concrete cutter 14, 14 ECO Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Каталог запасных частей 03 / 2009 1 2 Pokyny k objednávání náhradních

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2005 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

KDO 85/12, KDO 85 E, KDO 85 T KDO 85 E

KDO 85/12, KDO 85 E, KDO 85 T KDO 85 E Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 85/12, 85 E, 85 T 85/12 85 E 85 T Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 12 / 2004

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2008 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

KDO 90/12, KDO 90/13

KDO 90/12, KDO 90/13 Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 0/12, 0/1 0/12 0/1 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 200 Pokyny k objednávání

Více

KDO 90/12, KDO 90/13

KDO 90/12, KDO 90/13 Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste KDO 0/12, KDO 0/1 KDO 0/12 KDO 0/1 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2010

Více

Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 100/27. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue. 10 / the validity from: S/N

Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 100/27. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue. 10 / the validity from: S/N Štěpkovač Zerkleinerer Chipper LS 00/7 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 0 - the validity from: S/N -0 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6 Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 05 / 2011 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter FZ 500 FZ 500D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 02 / 2015 1 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2006 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 50/6. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 0/ Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 200 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

F 360SW F 360SWC. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

F 360SW F 360SWC. Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 360SW 360SWC réza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 04 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

KDO 90/14 KDO 90/13 KDO 90D

KDO 90/14 KDO 90/13 KDO 90D Kombinovaný drtič odpadu Kombi-Zerkleinerer der Gartenabfälle Combined shredder of garden waste 90/14 90/13 90D Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 03 / 2016 2 Pokyny k objednávání

Více

LS 100/27C LS 100/27CB

LS 100/27C LS 100/27CB 100/27C 100/27CB Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 01/ 2016 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a

Více

Predátor Predator Predator P-26M, P-26R P-26M P-26R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predátor Predator Predator P-26M, P-26R P-26M P-26R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predátor Predator Predator P-26M, P-26R P-26M P-26R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 08 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA Ř E Z A Č E S P Á R ASPHALT AND CONCRETE CUTTERS KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ RZ 120 SPARE PARTS CATALOGUE NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro objednávání náhradních

Více

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES řada KLASIK KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter F-450 F-450 E. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpträse Stump Cutter Katalog náhradních dílů rsatzteilkatalog Spare parts catalogue 01 / 2011 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Drážkovač Grabenfräse Trencher TR 60HC Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 06 / 2014 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich sestavení

Více

Predator Predator Predator P 38M, P 38R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predator Predator Predator P 38M, P 38R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predator Predator Predator P 38M, P 38R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 10 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter F 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter F 500 H. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter F 500 H Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2013 1 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used

Více

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATOLOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Predator Predator Predator P 38M, P 38R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue

Predator Predator Predator P 38M, P 38R. Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Predator Predator Predator P 38M, P 38R Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 09 / 2017 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a jejich

Více

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Pila stolová Table saw SP 350 C NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420 401

Více

FZ 560 T-RC FZ 560T-M

FZ 560 T-RC FZ 560T-M Fréza na pařezy Baumstumpfräse Stump Cutter 60T-RC 60T-M 60 T-RC 60T-M Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 0 / 0 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje

Více

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper NT65 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

FZ 560 T-RC FZ 560T-M

FZ 560 T-RC FZ 560T-M Fréza na pařezy Baumstumpffräse Stump Cutter 560T-RC 560T-M 560 T-RC 560T-M Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 07 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 1 2 154000002 Levé madlo Left handle 1 3 154000003 Svorka Left handle clamp 1 4 M-05 Matice M5 Nut M5 1 5 154000005 Řídítka Handlebar 1 6 154000006 Tubus kompletní Tube

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

LS 150 D Track LS 150 DW Track

LS 150 D Track LS 150 DW Track D Track DW Track Štěpkovač Zerkleinerer Chipper Katalog náhradních dílů Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue 12 / 2013 2 Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam součástí a

Více

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group:

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group: Skupina / Group: Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used Page 1 Základní deska s vibrátorem 1 5 Plate with vibrator 2 Základna s podvozkem

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible. KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15P,18P,20P,24P NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

EGI 68-3 ( )

EGI 68-3 ( ) EGI 68-3 (8896132) 49 48 47 46 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 style Engine motorová část 1 550600 2 Cover kryt 1 3 Flange Bolt M6 12 šroub 8 4 Rotor comp rotor 1 5 Washer Φ10

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M6x40 Flange bolt M6x Ventilové víko Cylinder head cover Těsnění

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M6x40 Flange bolt M6x Ventilové víko Cylinder head cover Těsnění 1 Šroub M6x40 Flange bolt M6x60 1 2 650000002 Ventilové víko Cylinder head cover 1 3 650000003 Těsnění ventilového víka Cylinder head cover gasket 1 4 650000004 Hadička odvzdušnění Breathing pipe 1 5 650000005

Více

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer 4 927500004 Přední madlo Front handle 5 927500005 Kryt trubky výfuku Exhaust pipe cover 6 927500006 Spodní díl skříně převodu Lower

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5.

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5. 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2A 5870020020 Kolo kompletní pravé 13x5.00-6 Right wheel assembly 13x5.00-6 2 587002002 Kolo kompletní levé 13x5.00-6 Left wheel assembly 13x5.00-6 2-1 5870020021

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2 111100002 Madlo kompletní 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x40 4 9 Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 4 111100003 Bowden plynu s ovládáním Flat washer 5 1 90 Bolt M5x30 1

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM60ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt 1 857400001 Přední kryt tunelu Front plate 2 857400002 Sběrný tunel Collection tunnel 3 857400003 Šroub M12x130 Bolt M12x130 4 857400004 Kolo 13*5.00-6 Wheel 13*5.00-6 5 857400005 Závlačka kola Wheel pin

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Čep štítu Shield pin Pouzdro štítu Shield pin

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Čep štítu Shield pin Pouzdro štítu Shield pin 1 945001 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly 2 945199 Čep štítu Shield pin 3 945198 Pouzdro štítu Shield pin gland 5 945200 Čep štítu brzdy Spacer pin 6 945193 Pomocná pružina Secondary brake pin

Více

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70B NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B B0 945001423 Startér kompletní Starter assembly B1 945004572 Štít brzdy kompletní Right cover assembly B2 945000002 Matice krytu filtru Air filter cover nut B3 945000003 Svorka krytu filtru Filter cover

Více

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel 2 664200002 Pravé kolo Right wheel 3 664200003 Levé kolo Left wheel 4 664200004 Spodní díl výhozu Lower part of tunel 5 664200005 Horní díl výhozu Upper part of tunel 6 664200006 Klapka výhozu Discharge

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel bracket 5 746000019 Kolo Wheel 9 746000018 Kryt nože Blade mudguard 10 746000024 Pružina Spring 11 746000025 Závlačka Cotter

Více

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013 009 785000009 Čep M8x45 Screw pin M8x45 011 785000010 Ozubené kolo Spur gear 012 785000011 Pružina Spring 013 785000012 Šroub řemenice M6x10 (červík) Screw M6x10 014 785000013 Řemenice motoru Sheave, Engine

Více

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4 1 941000001 Pravý karter Right crankcase 2 6201/P5 Ložisko 6201 Bearing 6201 3 941000003 Levý karter Left crankcase 4 939000017 Čep 3x9 Pin 3x9 5 941000005 Pojistný kroužek pro díru 32 Circlip for hole

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 52(E), 52H(E), 63(E),63H(E) NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice

Více

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 2 154000002 Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M5 5 154000005 Řídítka Handlebar 6 154000006 Tubus kompletní straight shaft assembly 7 154000007 Tubus AL tube

Více

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B B0 945001423 Startér kompletní Starter assembly B1 945004572 Štít brzdy kompletní Right cover assembly B2 440000002 Matice krytu filtru Air filter cover nut B3 945213 Plastová podložka Plastic washer B4

Více

EGI 30 ( )

EGI 30 ( ) EGI 30 (8896131) 49 48 47 46 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 style Engine motorová část 1 550300 2 Rotor comp rotor 1 3 Washer Φ8 podložka 1 4 Spring washer Φ8 pružinová podložka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 1 540600001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 540600002 Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bushing 5 540600005 Kolo Wheel 6 540600006 Levá deska nastavení

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 700/22 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 701/22 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 6 182SW-010001 Přední madlo šasí Deck front handle 7 DY0701-31

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

EGI 68 ( )

EGI 68 ( ) EGI 68 (8896133) 57 56 55 54 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 style Engine motorová část 1 550605 2 Cover kryt 1 3 Flange Bolt M6 12 šroub 8 4 Rotor comp rotor 1 5 Washer Φ10

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST170 1 Motor ST170 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 3 O sealing 1 "O" těsnění 8895101-3 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw M8 55 4 Šroub

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage screw M6x35 2 4 KC214A-12 Pouzdro kola Wheel spacer 2 5 KC214-18 Zadní kolo Rear wheel 2

Více

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru 1 962001 Matice vzduchového filtru Air filter nut 2 962002 Podložka Washer 15x26x1 3 962003 Kryt vzduchového filtru Air filter upper cover 4 962004 Vzduchový filtr Air filter 5 962005 Těsnění vzduchového

Více

Position Part number Název Name 2 H Čerpadlo kompletní Pump assembly 4 H Bowden plynu Throttle cable 5 H Páčka plynu Throttle

Position Part number Název Name 2 H Čerpadlo kompletní Pump assembly 4 H Bowden plynu Throttle cable 5 H Páčka plynu Throttle 2 H3230-02 Čerpadlo kompletní Pump assembly 4 H3230-04 Bowden plynu Throttle cable 5 H3230-05 Páčka plynu Throttle control lever 7 H3230-07 Silenblok Shock absorber 12 H3230-12 Gumová opěrka Rubber foot

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST168F-2 1 Motor ST168F-2 550006 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 8895102-2 3 O sealing 1 "O" těsnění 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw

Více

Position Part number Název Name Matice M8x1 Nut M8x Setrvačník Flywheel Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key

Position Part number Název Name Matice M8x1 Nut M8x Setrvačník Flywheel Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key 1 945071 Matice M8x1 Nut M8x1 2 927010002 Setrvačník Flywheel 3 941000028 Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key 3x3,7x10 4 260000016 Gufero 12x22x5 Oil seal 12x22x5 5 260000015 Ložisko 6001 Bearing 6001

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více