CO VÁM ŘÍKÁ EGO A CO VLASTNĚ CHCETE SRDCEM?

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "CO VÁM ŘÍKÁ EGO A CO VLASTNĚ CHCETE SRDCEM?"

Transkript

1 Milí přátelé, děkuji Vám z celého srdce za to množství pozitivních mailů a příběhů, které jste mě poslali po vydání prvního Slunečníku. Nejen, že mi udělali velkou radost, ale obohatili mě o to, jak a kde všude používáte pozitivní myšlenky a energii. A děkuji i všem, kteří se ptáte, kdy vyjde nový Slunečník. Dává mi to ještě větší sílu tvořit. CO VÁM ŘÍKÁ EGO A CO VLASTNĚ CHCETE SRDCEM? Někdy v prosinci jsem měla obrovské čištění EGA. Vzpamatovávala jsem se ještě na dovolené. Pak mi náhle začali docházet maličkosti, v čem mě mé velké ego bránilo. Pořád jsem rychle jezdila autem. Nesnesla, aby mě nikdo předjel. 180 km/hod žádná rychlost, musím ho předjet, soutěžíme. Myslela jsem si, že své úspěchy vděčím právě svému vysokému EGU, ale byl to omyl. Nejvíc úspěchů jsem dosáhla, když jsem ho dala do pozadí. Pořád se úkoluju. Jako manažerka, jako v práci. Teď musíš udělat to a teď to. Teď musíš jít ven, teď si přečti tuhle knihu. Byla jsem v takovém zajetí EGA, že jsem se absolutně nevnímala. Sama sebe, svoje srdce, svoje skutečné potřeby. A jestli nepůjdeš teď plavat, nebudeš nikdy štíhlá, velelo. Vzdala jsem se ho. Nebojuji s ním, jen jsem ho přestala poslouchat. Proč pořád chodím v černé barvě? Mě se to tak líbí, uspokojuje mně to. Pak náhle po tomto čištění přišel zlom. Roky v černé barvě, barvě respektu. Ale teď jsem zatoužila chodit v růžové, v červené, modré Podívejte se na své EGO, nebrání Vám v něčem, nenašeptává něco, co vlastně srdcem nechcete? NEVINNÁ LEGRACE Učím Vás pozitivně myslet, nebo se alespoň snažím. Dělejte to tak i v případě legrace. Udělala jsem si na FB nevinnou srandu, že mi včera švédská letuška řekla, že je mi 28 let, že se někdy cítím na 18 let, ale zítra, že už budu v práci a to mi bude 50 let. A fotku mě, kde jsem se cítila mladě. Mnozí z Vás to s velkým smajlíkem olajkovali. A pak mi přišla informace. Andělé neznají tuhle pozemskou rádoby legraci ze sebe. Čili já vlastně napsala, teď je mi 28 let a zítra mi bude 50 let. Taky se podle toho můj první pracovní týden odvíjel. Cítila jsem se na 50. Nedělejte si pozemskou legraci, když mluvíte s anděly. Neznají ani tuto legraci, neznají ani slovo ne.

2 NEVOLEJTE VĚŠTCŮM Když máte problémy a chcete vědět odpovědi na otázky, nevolejte věštcům. Seděla jsem takhle u televize a na jedné stanici bylo zavolejte našim věštcům. Paní nevěděla nic. Kladla otázky, že všemu rozumí. Máte syna? Ne dceru. A ona nemá děti? Má. Má dvě holčičky? Ne jednoho chlapečka. A ten má problém s páteří? Ne nemá. No ale děvče, nebo holka, jak věštkyně paní teatrálně a žoviálně oslovovala. Mohl by mít Takže co z toho vyplývá? Neuhodla nic a ještě paní nasadila brouka do hlavy. Hlavně, že ji co nejvíc zdržovala na telefonu. Vyprávěla ji nějaký absolutně nedůležitý příběh. Hlavně, aby ji dostatečně dlouho udržela na drátě, kolik za minutu? Ani se neptejte. Viděla jsem tedy i velmi magickou mladou věštkyni, která opakovala, všechno je to na Vás, já Vám předám jen vzkazy. Podobně pracuji i já. Co máte z toho, že se dozvíte nějaké odpovědi na otázky, když není řešení řešení příčiny, možnost volby? Ano, můžete to řešit po svém. Pomůže to? Ať zvolíte jakoukoli terapii nebo jen si sami uvědomujete, na čem v životě chcete pracovat, někdy dostáváte rady a inspiraci prostřednictvím myšlenek, snů, vidíte něco třikrát někde napsané, poslouchejte svoji INTUICI, NE VĚŠTCE, mluvím o tom, že když Ti, co Vám předají nějaké poselství, může být i správné a nic s tím pak neděláte, je to jako kdyby jste neudělali nic. ODPUŠTĚNÍ V lednu jsem podstoupila terapii hloubkové odpuštění rodičům, vztekala jsem se, vždyť rodičům jsem odpouštěla už tolikrát( při konstelacích apod..) A přitom o nic nejde, měla jsem celkem pěkné dětství, jezdili jsme na dovolené třikrát do roka, naši se před námi nehádali, přesto tam mám pár věcí. Za prvé jsem jako malé dítě absolutně nepochopila, když v mých 6 letech přišla na svět moje sestra, že se budu muset dělit. Do té doby princezna, a teď se vše podřizuje jí? Myslela jsem si dlouhé roky, že mě naši nemají rádi, proto si sestru pořídili. Soutěžila jsem, takže od té doby ve všem první, ve škole, v kariéře, pořád jim

3 něco dokazovat. Sjezdila jsem svět. A moje sestra je doma s manželem, užívají si malé dítě, absolutně bez ambicí, je jí jedno mnoho věcí. Když jsme v pubertě, říkáme ta máma a táta jsou strašní, co to říkají a jak se chovají a pak se ve třiceti-čtyřiceti přistihneme, že používáme stejná jejich slova a stejné vzorce chování. To jsem opouštěla. Odpouštět znamená opouštět. Generace mých rodičů zřejmě nepředěláme, vyrůstali ve strachu a v negativitě. Můj tatínek stále svému vnukovi říká negativa, aniž si to uvědomuje: Pozor ať se nepíchneš, ať ti nezaskočí, nedělej tohle. Vše začíná na ne. Nepředěláme. Přijměme, upozorněme je na to. Ale Vy to chcete dělat jinak, proto čtete moje newslettery. Protože já chci vykročit na svoji cestu - plnou pozitivního myšlení, radosti, štěstí a vnitřního klidu. Nebylo to jednoduché, tři neděle jsem měla strašlivou rýmu a kašel, ztratila nakrátko sluch i čich. Ale po tomto čištění je ze mě snad úplně jiný člověk. Jsem v sobě pevnější, jistá a přijímám své předky tak jak byli a vím, že jsem z nich, ale chci žít jinak. PROVEDU VÁS RÁDA RITUÁLNÍM HLOUBKOVÝM ODPUŠTĚNÍM RODIČŮM TERAPIE POMOCÍ KRYSTALŮ A ESENCÍ Pokud se zatím necítíte na andělskou terapii, začala jsem pracovat i pomocí esencí a krystalů. Má to i obrovské výsledky u dětí. Ty nebývají zatížené a mnohdy andělé vidí nebo slyší. Děti velice citlivě reagují na to, co se děje mezi rodiči a v rodině celkově. Stahují z nás doslova naše trápení, naše břemena. Dělají to z lásky. Dejte si na to pozor. K tomu mají sklon i domácí mazlíčci. Moje klientka se pravidelně hádala se svým mužem, nebylo to nijak velké - běžné hádky, dcera dočasně ohluchla a měla problémy s očima, nemohla to už slyšet ani vidět. Přišly obě ke mně. Po terapii nejen, že slyší a oči jsou čisté, rodiče se poučili a, i když mají někdy chuť diskutovat, dělají to aspoň bez její přítomnosti. Dítě nechápe, že si jen vyměňujeme názory. Další klientka trpěla na velké migrény, po podání esence sice bolest nezmizela úplně, ale ulevilo se jí. Po terapii a pravidelném podávání esence neví, co je migréna. JÍT VEN DO PŘÍRODY, I KDYŽ JE ÚNOR Vyplatí se Vám, napadají Vás pak i super nápady a myšlenky, i když nevěříte v Boha ani anděly, udělejte to. Berte to, jako CESTU, upusťte páru, dejte si cíl a jděte. Nebo aspoň já to tak dělám. Pořád jen sedím u počítače a pak neujdu ani kousek aniž bych se zadýchala. Začala jsem chodit každý den, aspoň 20 min. Ještě větší sílu mí chodit v lese. Je to velice očistné a napadají Vás nové myšlenky. Přicházejí i vzkazy pro některé z Vás.

4 O VAŠÍ REALITĚ Měla jsem v tuto dobu velké množství klientek, které mi vyprávěli, že jejich partner není v realitě. V jejich realitě. Co radit, je individuální samozřejmě. Ale pokud je Vaše realita ta, kterou jste si vytvořili a jste s ní spokojena - neslevujte, i když by to znamenalo rozchod. Důležité je, aby Vám s partnerem bylo dobře a pokud není a on Vás neslyší, jak to u Vás bude vypadat za 10 let? Změní něco další dítě? Mnohdy operujete tím, že máte děti. Bohužel ty příběhy, které jsem slyšela, jsou vesměs o tom, že partner o děti stejně nestojí nebo se jim nevěnuje. Rozhodnutí je individuální a na Vás. Můžete se poradit s Vašimi anděly zvládnete to sami, nebo přijďte na konzultaci. Klientka vyprávěla o tom, že její manžel s ní vlastně vůbec není. Sama vychovává malou dceru, muž velmi tvrdě pracuje a fakticky není vůbec doma. A když by mohl být, vezme si věci na kolo a jede. Ujíždí jim neustále. Když venku prší, a nemůže na kolo, musí za svou matkou a tam se chlubí jejich malou dcerou, co umí za pokroky a vlastně u výchovy vůbec není. Když na něj klientka uhodila, že takhle to nemá cenu a že se rozvedou, muž o tom nechce slyšet, že je miluje a dělá vše jen pro ně. I tu náročnou práci, aby je zajistil. Klientka říká, nechci aby jsi tak pracoval, máme všechno, můžeš vzít méně náročnou práci a budeme spolu. Jenže on to neumí. Neumí to ze své vlastní rodiny. Měl velice silnou matku, která se brzy rozvedla a kladla na syna velké požadavky, ale byla se svojí bolestí a ne s ním, potom on opakuje jen staré vzorce chování. Tento příběh končí dobře, protože onen muž ke mně přišel na terapii a postoupil hloubkové očištění od generačních vzorců. Teď už je jen na nich, jestli se spolu zase naučí žít. Jiná klientka přišla s tím, že miluje muže, který ji doslova ničí, ale bojí se být sama. Muž je silně zaměřený na sebe a na svoje ego. Zajímají ho jen motorky a jeho tělo. Přestal mít zájem o ní, bere jí jako doplněk, pouze. Chce, aby se mu podvolovala ve všem, a zní to posuďte sami- ale jestli se mnou nepůjdeš do posilovny, já nepůjdu k tvým rodičům na oběd, zní nesmyslná ultimáta. Podmiňování v lásce? Ona s ním o tom mluví, ale on jí absolutně neslyší. Ona chce ven s přáteli nebo klidně jen do lesa, ale on chce, aby se podvolila jen jeho zájmům. Děti nemají. Když se svolí, dítě jí udělá. Prý Po terapii, kdy jsme na věk příčiny a na problémy v karmě, se s tímto mužem rozešla a našla si i novou práci a začíná znovu. Sama, ale šťastná a obohacená zkušeností. Je na vás kde je vaše hranice ve vztahu, co přijmete a co už ne ENERGETICKÉ OBRÁZKY Začala jsem malovat energetické obrázky. Všimli jste si, že Vás provázejí celým Slunečníkem. Jak vznikají, poslouchám své vedení a své srdce. Prostě jsem poslechla svou intuici a koupila si už před rokem barvy a velké plátno. Nešlo to. Pak jsem před vánoci našla - začala jsem vystřihovat miniaturní kolečka a čtverečky a podle vedení andělů tvořím.

5 Na obrázek se podívejte a vdechujte barvy z obrázku a vydechujte to špatné. Obrázky Vám dodají energii a harmonizují Vás. Pokud budete chtít namalovat Váš osobní obrázek, stačí mi napsat jméno a příjmení a datum narození. Můžete obrázek věnovat i jako dárek, opět mi stačí jen jméno a příjmení obdarovaného a datum narození. Cena energetického obrázku na míru pro Vás je za 350,- Kč. HANA HOLKOVÁ Mob.: Web: