Garantovaná úroveň služeb

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Garantovaná úroveň služeb"

Transkript

1 Garantovaná úroveň služeb Profesionalita především

2 BEZPEČNOST Bezpečí Vašich financí je pro nás samozřejmostí Přístup k Vašim penězům je jednoduchý a bezpečný. Všechny formy přihlašování k internetovému nebo telefonickému bankovnictví podléhají několika úrovním kontroly a mají vysoký stupeň zabezpečení. Máte přehled o přístupech na Váš účet. V internetovém bankovnictví zobrazujeme datum, čas a IP adresu (jedinečná adresa počítače) posledních 10 přihlášení. Naše produkty chrání Vaše finance. Jediný náš produkt pojistí proti ztrátě, odcizení či zneužití nejen Vaši platební kartu vydanou KB, ale také Vaše další karty vydané bankami v ČR. SPOLEHLIVOST Spolehněte se na naše zkušenosti Děláme maximum pro Vaši spokojenost. Stane-li se, že nebudete během prvních 3 měsíců spokojeni s Vaším nově otevřeným účtem nebo vybranými produkty, vrátíme Vám poplatky za jejich vedení. Co je dohodnuto, to platí. Sjednejte si schůzku s Vaším bankovním poradcem prostřednictvím bezplatné infolinky KB Budete tak obslouženi bez zbytečného čekání. S nabídnutými podmínkami můžete počítat. Po dobu 30 dnů Vám garantujeme výši úrokové sazby u právě sjednávaného občanského hypotečního úvěru. Myslete s námi do budoucna. Můžete si zvolit podnikatelský úvěr, u kterého Vám garantujeme stejnou výši splátky po celou dobu splácení.

3 RYCHLOST Naše služby šetří Váš čas Umožňujeme Vám rychlý přístup k Vašim penězům. Při registraci telefonního čísla na Expresní lince zvýšíte bezpečnost přístupu k účtům a zrychlíte komunikaci s bankou. Výši použitelného zůstatku pak zjistíte během 15 sekund. Garantujeme Vám rychlý přístup k informacím o našich produktech a službách. Na internetu si v rámci služby Mám zájem o sami určíte, kdy Vás zkontaktuje náš telefonní bankéř. Pomůžeme Vám převést účet k nám. Zajistíme převod Vašich pravidelných plateb z Vašeho původního účtu do KB. Navíc za Vás zařídíme zrušení starého účtu v původní bance. Za zboží můžete platit rychle, bezpečně a z pohodlí domova. Vedle plateb prostřednictvím internetového, telefonního či mobilního bankovnictví můžete využít služby Mojeplatba. Za zboží a služby zaplatíte v partnerských společnostech během několika kliknutí při současném zachování vysokého standardu zabezpečení. DŮVĚRYHODNOST Důvěra to nejcennější, co nám dáváte Náš sazebník je přehledný. Jeho plná verze, doplněná o rady našich specialistů, jak uspořit, je Vám k dispozici na internetu a na všech pobočkách KB. Otevřeně Vás o všem informujeme. Ke každé finanční službě či produktu Vám poskytujeme detailní informace o jejich obsahu, výhodách a poplatcích. Dáváme Vám čas se rozhodnout. Návrhy smluv včetně podmínek si můžete vzít k prostudování mimo banku. Vybrané formuláře a produktové podmínky jsou Vám k dispozici také na internetu.

4 INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Jsme tu pro Vás Staráme se o Vás. Váš bankovní poradce Vám poradí s výběrem vhodného produktu či služby z široké nabídky skupiny KB. Vizitku bankovního poradce naleznete ve Vašem internetovém bankovnictví. Spravujeme Vaše osobní i firemní finance. Ke každému podnikatelskému balíčku nabízíme vedení osobního účtu zdarma. Naše služby přizpůsobujeme Vašim možnostem. K dispozici je Vám 365 dní v roce bezplatná Infolinka KB a klientská linka přímého bankovnictví. Vybrané pobočky jsou otevřené i v sobotu, některé mají také prodlouženou pracovní dobu. Naše produkty a služby přizpůsobujeme Vašim potřebám a přáním. Můžete si zvolit vlastní PIN či design Vaší platební karty. Můžete si upravovat výši splátek občanského hypotečního úvěru. Nabízíme Vám elektronické výpisy namísto papírových. Většina našich poboček je bezbariérových. PROFESIONALITA je jednou z našich firemních hodnot. Zde uvedené závazky jsou naší garancí tohoto přístupu vůči Vám, našim klientům. Vaši případnou nespokojenost je připraven řešit Váš bankovní poradce. Pokud by ji nevyřešil k Vaší úplné spokojenosti, můžete se písemně obrátit na ředitele pobočky nebo na útvar Kvalita a zákaznická zkušenost: Komerční banka, a.s. Kvalita a zákaznická zkušenost Na Příkopě Praha 1 Pokud nejste spokojeni ani s tímto řešením, můžete využít služeb nezávislého ombudsmana skupiny KB nebo finančního arbitra ČR: Ombudsman skupiny Komerční banky Na Příkopě Praha 1 Finanční arbitr ČR Legerova 69/ Praha 1 tel.:

5 CHCETE VÍCE INFORMACÍ? PTEJTE SE. Vaše otázky rád zodpoví Váš bankovní poradce. Můžete také kontaktovat naše telefonní bankéře na bezplatné infolince nebo navštívit VAŠE SPOKOJENOST JE PRO NÁS DŮLEŽITÁ Máte-li jakýkoli námět na zlepšení nebo změnu našich služeb, kontaktujte nás na tel.: nebo na +