Echowell PH 5. Výr. Číslo: 1130

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Echowell PH 5. Výr. Číslo: 1130"

Transkript

1 Echowell PH 5 Výr. Číslo: 1130

2 Obsah Začíname 1. Obsah balení Měření tepové frekvence před použitím PH Hrudní pás, snímač tepové frekvence a náramkové hodinky...01 Kapitola 1 režimy a obsluha tlačidel...02 přehled režimu a přehled tlačidel Všeobecné funkce tlačidel Základní funkce tlačidel Základní operace v režimu nastavení Kapitola 2 Funkce hodin a nastavení...06 Částkové režimy v časovém režimu...06 Úvod každého částkového režimu a nastavení Hodiny, nastavení režimu hodin Jako používat časovač odpočítávání? Alarmový režim. Jako používat alarmy? Nastavení dátumu režimu z období režimu Jako používat stopky / chronometer?...10 Kapitola 3 Nastavení srdcové a tepové frekvence...10 Funkce,,Jak měřit tepovou frekvenci s PH5?,,...10 Jak začít? Režim Start/Stop...11 Jak obnovit záznam srdcové frekvence? částkových modelů pod pulzovým režimem s funkcemi Cílová zóna rýchlostní režim Cvičení v časovém režimu Režim pro měření kalorii Režim pro měření straty tuku Tukový režim Režim chudnutí Maximální režim Průměrný režim Cílová zóna časového režimu Cílový režim Jak zadat osobní užívateľská data do PH5? Stopky...13 Bezpečnostní opatření...14 Varování!...14 Specifikace...14.

3 Začíname Děkujeme vám za výběr měřiče tepové frekvence PH5. 1.Obsah balení: Před použitím PH5 si zkontrolujte obsah balení. Každá sada vašeho PH5 zahrňuje: PH5 náramkové hodinky, hrudní pás se snímačem tepové frekvence, elastický pásek, držák na kolo, kabelové svazky, návod k obsluze a návod k montáži, atd. 2. Před použitím měřiče tepové frekvence PH5, berte prosím na vědomí následující: 1) Před použitím PH5 si správně nasaďte hrudní pás. (Podívejte se na dopis s informacemi o "Jak správně nosit hrudní pás?" Pro více informací). 2) Navlhčete části elektrod než začnete nosit hrudní pás pro měření srdeční frekvence se stabilním signálem. 3) Pokud poprvé používáte měřič PH5 zadejte své osobní údaje. 4) Pokud si pečlivě přečtete tento návod k obsluze, bude se vám snadno pracovat s těmito hodinkami. 3. Hrudní pás, snímač tepové frekvence a hodinky: Každý produkt PH5 se skládá z hrudního pásu (se snímačem srdeční frekvence) a náramkových hodinek. Plochy elektrod hrudního pásu přepoznají vaši srdeční frekvenci. (Obr.1), snímač tepové frekvence přenáší srdeční signály do náramkových hodinek (Obr.2) a na displeji se ukazují záznamy vaší srdeční frekvence během cvičení. Obr.1: Před měřením srdeční frekvence navlhčete elektrody s vodou: Obr.2: Signály se snímače tepové frekvence se přenášejí na náramkové hodinky. Snímač srdcové frekvence (vysílač) Náramkové hodinky (přijímač)

4 Kapitola 1 Režim a obsluha tlačítek V této kapitole uvidíte dostupní režimy a základní operace tlačítek v různych režimech. Pro tento typ hodinek PH5 jsou 4 hlavní způsoby, které jsou uvedeni níže: Nastavovací režim Pulsní režim Časový režim Záznamový režim V pulsním režimu, je 12 dílčích režimů, které jsou uvedeny níže: Režim omezení cílové zóny, režim odborné přípravy, kalorie,% spalování tuků, redukce hmotnosti, režim hubnutí, maximální režim AVG, režim časového pásma, cílový režim, režim uživatelských dat, stopky, atd. Některé funkce srdečního tepu pracují pouze v režimu záznamu. (Viz kapitola 3 pro podrobnosti). V časovém režimu je pět dílčích režimů, které jsou uvedeny níže: Režim budík, odpočítávání časovače, alarm, datum, stopky, atd. Přehled tlačidel: 1. Základní funkce tlačidel: PH5 hodinky nabízejí 4 multifunkční tlačítka, jak je znázorněno níže.

5 Stiskněte toto tlačítko pro nastavovací režim. Stiskněte toto tlačítko pro ukončení nastavení. Stiskněte toto tlačítko pro zapnutí EL osvětlení pozadí. Sada tlačítek (svetelní tlačítko) Stiskněte toto tlačítko pro vstup do pulzního režimu. Stisknutím tohoto tlačítka se přesunete do pulzního režimu. Stisknutím tohoto tlačítka se přesunete na další hodnotu nebo volbu v nastavovacím režimu. Pulsové tlačítko (další tlačítko) Časové tlačítko ST/SP tlačítko (tlačítko +1) (tlačítko 1 ) Stiskněte toto tlačítko pro vstup do časového režimu. Stiskněte toto tlačítko pro pohyb vpřed v časovém režimu. Stiskněte a podržte toto tlačítko pro vynulování stopek. Stiskněte toto tlačítko pro zvýšení hodnoty v režimu nastavení. Stiskněte toto tlačítko (nebo ST / SP tlačítko) pro výběr při nastavování. (12h/24h, ON / OFF, atd.) ("+1" je v blízkosti časového tlačítka na displeji v režimu nastavení.) Stiskněte toto tlačítko pro spuštění nebo zastavení měření srdečního tepu. Stiskněte toto tlačítko pro spuštění nebo zastavení záznamu dat srdeční frekvence. Stiskněte toto tlačítko pro spuštění nebo zastavení stopek. Stiskněte toto tlačítko pro snížení hodnoty při nastavování. Stiskněte toto tlačítko (nebo časové tlačítko) zvolte při nastavování. ("-1" Se zobrazí u ST / SP tlačítka v režimu nastavení.) 2. Základní funkce tlačidel: Sada tlačítek (světelný tlačítko) Pulsní tlačítko (další tlačítko) Časové tlačítko ST/SP tlačítko (tlačítko +1) (tlačítko 1)

6 SET Tlačítko (nastavovací tlačítko): 1. Stiskněte toto tlačítko pro zapnutí zadního osvětlení (pozadí). 2. Stiskněte a podržte tlačítko SET po dobu 2 sekund pro vstup do režimu nastavení v zobrazeném režimu. Stisknutím tlačítka SET se vrátíte do režimu času nebo pulzního režimu. TIME Tlačítko ("+1" tlačítko): 1. Pokud se nacházíte v režimu PULSE (pulzním režimu) stiskněte tlačítko TIME (čas) pro vstup do režimu TIME (časového režimu). Pokud jste v časovém režimu TIME, stiskněte tlačítko TIME (čas) a přejděte na další funkční skupiny. 2. V nastavovacím režimu stiskněte nebo podržte toto tlačítko pro zvýšení hodnoty. (Hodnota: +1) 3. V nastavovacím režimu stiskněte tlačítko ON nebo OFF, 12H nebo 24H atd. (Vyberte) 4. V režimu stopek stiskněte a podržte tlačítko RESET (obnovit) po dobu 2 sekund. Hodnota je nulová. (Reset) Pulzní tlačidlo (tlačidlo "NEXT"): 1. Pokud jste v režimu TIME (čas), stiskněte tlačidlo pro vstup do pulzního režimu PULSE. Ak ste v pulzním režimu, stlačte tlačidlo PULSE a přejděte na funkce další skupiny. 2. V pulzním režimu stlačte a podržte tlačidlo PULSE po dobu 2 sekund pro měření tepové frekvence (BPM), stlačte a podržte rovnaké tlačidlo po dobu 2 sekúnd k zastavení meření srdečního tepu.(symbol sa objaví alebo zmizne po stlačení a podržení po dobu 2 sekund.) 3. V režimu nastavení stiskněte toto tlačítko k posunu na další nastavení. 1. ST / SP Tlačítko (tlačítko "-1"): 1. V pulsním režimu stiskněte tlačítko ST / SP pro spuštění nebo zastavení nahrávání tepové frekvence. (Start / zastavení záznamu) 2. V režimu chronometr, stiskněte tlačítko ST / SP pro spuštění nebo zastavení stopek. (Start / stop stopky) 3. V nastavovacím režimu stiskněte tlačítko nebo stiskněte a podržte tlačítko ST / SP pro snížení vybrané hodnoty. (Hodnota:,, -1,,) 4. V nastavovacím režimu stiskněte tlačítko TIME nebo ST / SP a vyberte ON nebo OFF, 12H nebo 24H, atd. (Vyberte) 3. Základní funkce v režimu nastavení: Následující obsah může být převázkovou logikou pro pochopení nastavení.

7 Jak začít a ukončit? Stiskněte toto tlačítko pro vstup do režimu nastavení. Stiskněte toto tlačítko pro ukončení nastavení a ukončete. Jak postupovat? Stiskněte toto tlačítko pro pohyb vpřed pro nastavování. Jak zvýšit hodnotu? V nastavovacím režimu je zobrazeno "+1" vedle tlačidla. Stiskněte toto tlačítko pro zvýšení vybrané hodnoty. Stiskněte a podržte toto tlačítko, aby číslice běžely rychleji. Jak si vybrat? Stisknutím tohoto tlačítka nebo tlačítka ST / SP, ON alebo OFF, 12H alebo 24H atd. Stiskněte toto tlačítko pro pohyb vpřed počas nastavování. Jak znížit hodnotu? V nastavovacím režimu je zobrazeno vedle tlačítka "-1" Stisknutím tohoto tlačítka snížíte nastavenou hodnotu. Stiskněte a podržte toto tlačítko a číslice budou běžet rychleji. Kapitola 2 1. Hodinky a funkce nastavení: Tato kapitola popisuje funkce v režimu času a nastavení. 1. Pět podskupin v časovém režimu: 2. CLOCK MODE (režim hodin): v tomto režimu jsou zobrazeny: den, datum a hodiny (12h/24h). 3. COUTDOWN TIMER (odpočítávání): od 99:59:59 do 00:00:00. (H / M / S) 4. ALARM MODE (alarm): k dispozici jsou tři sady alarmů. 5. DATE MODE (datum): v tomto režimu se zobrazí: rok, měsíc, den (roky ) 6. CHRONOMETER MODE (stopky): používání stopek v tomto režimu. (Od 00:00:00 do 99:59:59) 1. Zavedení každého jednotlivého režimu a nastavení: Zavedení každého jednotlivého režimu a nastavení jsou popsány níže:

8 1. V tomto režimu jsou zobrazeny čas a datum. 2. Stlačte a podržte tlačidlo ST / SP po dobu 2 sekund pro zapnutí zvukového signálu, nebo vypnutí. Tlačítko nastavení Pulsní tlačítko Tlačítko času ST/SP tlačítko 1. Pokud jste v pulsním režimu ( PULSE MODE ), stiskněte tlačítko čas ( TIME ) pro přepnutí do režimu času ( TIME ). Režim hodin je první časový režim. 2. V hodinovém režimu ( CLOCK MODE ), stiskněte a podržte tlačítko SET (nastavení ) pro vstup do režimu nastavení ( SETTING MODE ). 3. Nastavte hodnotu blikající číslice stisknutím tlačítka TIME (+1) nebo tlačítko ST / SP (-1). Pro zvolenou hodnotu stiskněte tlačítko TIME (1) ke zvýšení hodnoty. 4. Stiskněte tlačítko pulsu PULSE ( další tlačítko ) a přesuňte se na nastavení. Stiskněte tlačítko času TIME ( nebo ST / SP tlačítko), vyberte 12 nebo 24, když to bliká. 5. Stiskněte časové tlačítko TIME ( nebo ST / SP tlačítko ) nastavte sekundy zpět na " 00 ", když bliká. 6. Stiskněte tlačítko SET (nastavení ) pro kompletní nastavení a opusťte program. Níže uvedený obrázek ukazuje proces nastavení minut, sekund, hodin a výběr 12h/24h. 1.V tomto režimu se zobrazí TIMER (časovač ). Na obrazovce se zobrazí ON nebo OFF. Před tím otočte časovač.

9 2. Stisknutím tlačítka ST / SP spustíte, pozastavíte nebo zastavíte časovač odpočítávání. Jak používat odpočítávání? 1. Stiskněte tlačítko TIME (čas) a vyberte odpočítávání v režimu časovače. 2. Stiskněte tlačítko SET ( nastavení), pro vstup do režimu nastavení. 3. Stiskněte tlačítko TIME (čas), ( nebo ST / SP tlačítko ) vyberte ON nebo OFF. 4. TIMER ( časový spínač ) se zapíná pomocí časovače. 5. Stiskněte tlačítko SET (nastavení ) pro ukončení nastavení. 6. Stisknutím tlačítka ST / SP spustíte odpočítávání. 7. Ikona časovače během odpočítávání bliká. 8. To je 10 sekundový zvukový signál pro odpočítávání do konce. Na obrazovce bude blikat " OVER ". 9. Stiskněte libovolnou klávesu pro zastavení zvuku nebo se vraťte zpět na zobrazení časovače. Následující obrázek ukazuje, jak zapnout / vypnout časovač odpočítávání, použijte ji a resetujte. Jedna minuta odpočítávání:

10 Jak používat Alarm (y)? 1. Stiskněte tlačítko TIME (čas) a vyberte položku ALARM MODE (alarmový režim). 2. ALARM se zobrazí na dispeji v režimu ALARM. 3. K dispozici jsou tři sady alarmů pro výběr. 4. Stiskněte tlačítka ST / SP pro výběr 1 nebo 2 nebo 3 (Alarmy 1-3) 5. Stiskněte a podržte tlačítko SET (výběr) pro vstup do režimu nastavení vybraného alarmu. 6. Stiskněte tlačítko TIME (čas) (nebo ST / SP tlačítko) pro zapnutí alarmu ON / OFF (zapnout nebo vypnout). Vyberte ON pro zapnutí vybraného alarmu. 7. Stiskněte tlačítko pulsu PULSE (další tlačítko) pro pohyb vpřed pro nastavení. 8. Stiskněte tlačítko TIME (+1) nebo tlačítko ST / SP (-1) a nastavte blikající hodnotu. 9. Stiskněte tlačítko SET (nastavení) pro ukončení nastavení a opusťte program. 10. Pokud se na displeji zobrazí symbol alarm je zapnutý. 11. Pokud přijde čas, alarm vydává zvukový signál po dobu 30 sekund. 12. Stlačte libovolné tlačidlo na zastavení zvukového tónu. Nastavení alarmu níže je pouze pro 1 alarm: Alarm 2 je zapnutý: Stiskněte libovolné tlačítko 1. V tomto režimu je znázorněný datum. 2. Na obrazovce je znázorněný měsíc, den, rok.

11 Nastavení denního režimu: 1. Stiskněte tlačítko TIME (čas) a vyberte datový režim DATE. 2. Stiskněte a podržte tlačítko SET(výber) po dobu 2 sekund pro vstup do režimu nastavení. 3. Pomocí pulzního tlačítka PULSE (následující tlačítko) zvolte rok, měsíc nebo den. 4. Stiskněte tlačítko času TIME (+1) nebo tlačítko ST / SP (-1) k nastavení blikajících číslic. Stiskněte tlačítko TIME (+1) pro zvýšení hodnoty blikajícich číslic. Stiskněte tlačítka ST / SP (-1) pro snížení hodnoty blikajících číslic. 5. Stiskněte nastavovací tlačítko SET pro ukončení nastavení a opusťte program. 1. Jak používat stopky / chronometr? Stiskněte tlačítko času TIME a vyberte režim chronometru. 3. Stiskněte tlačítka ST / SP pro spuštění nebo pozastavení stopek. 4. Stiskněte a podržte časové tlačítko TIME pro vynulování stopek / chronometru. 5. Max. rozsah je 99H59M59S. Kapitola 3 Funkce srdeční frekvence a nastavení. Tato kapitola popisuje funkce pulsního režimu, nastavení a základní provoz. 1. Funkce srdeční frekvence Mezi funkce srdeční frekvence ph5 patří následující: 1) Zobrazení aktuální tepové frekvence (HR)

12 2) Informace o záznamu srdeční frekvence. 3) Níže uvedené funkce jsou uvedeny pouze v režimu záznamu. - čas cvičení - spotřeba kalorii během výkonu - strata tuku během výkonu - chudnutí během výkonu - maximální tepová frekvence - průměrná tepová frekvence - čas v cílové zoně - čas mimo cílové zony - stopky na cvičení Pokud hodinky PH5 nedostanou žádný signál po dobu 5 minut, automaticky se ukončí měření HR. 2. Jak měřit tepovou frekvenci s PH5? 1) Před měřením tepové frekvence si nastavte správně hrudní pás. Navlhčete elektrody hrudního pasu, abyste dosáhli stabilní signál. 2) Podívejte se na list s informacemi o "Jak nosit hrudní pás?" pro více informací. 3) Pokud jsou vaše hodinky PH5 v režimu TIME, stiskněte tlačítko PULSE pro vstup do pulzního režimu. Pokud jsou vaše hodinky PH5 v pulzním režimu, stiskněte a podržte tlačítko PULSE po dobu 2 sekund pro měření tepové frekvence. 4) Symbol se zobrazí po stisknutí a podržení tlačítka PULSE po dobu 2 sekund. Objaví se blikací symbol tepové frekvence. Snímač tepové frekvence shromážďuje signály. 5) Ve většině zobrazených režimů je vaše aktuální tepová frekvence zobrazená s blikajícím symbolem tepové frekvence. 6) Když stisknete tlačítko PULSE na 2 sekundy, zastaví se měření srdeční frekvence. (Symbol srdce zmizí poté, co držíte pulsní tlačítko PULSE po dobu 2 sekund.) 3. Jak začít / zastavit režim nahrávání? 1) Než začnete zaznamenávat údaje o srdeční frekvenci, stiskněte tlačítko PULSE. Tlačítko držte, abyste mohli měřit tepovou frekvenci. Symbol srdce (vlevo) a "STOP" (v pravém horním rohu) se zobrazí na obrazovce. 2) Stiskněte ST / SP tlačítko pro spuštění záznamu dat tepové frekvence. "REC" se zobrazí na displeji vždy, pokud jste v režimu záznamu. Opětovným stisknutím tlačítka ST / SP zastavíte režim nahrávání.

13 4. Jak obnovit záznam srdeční frekvence? 1) Stiskněte tlačítko PULSE pro přepnutí do režimu EXE.TM. 2) Stiskněte tlačítko TIME po dobu 2 sekund a vymažte záznam dílčích režimů pod pulsním režimem a funkce: 12 dílčích režimů pod pulsním režimem a funkce srdeční frekvence jsou popsány níže. Stiskněte tlačítko PULSE a přesuňte se do dalšího dílčího režimu. 1. Cílová zóna, rychlostní režim 1. "LIMIT" se zobrazí na displeji a označuje rychlostní cílovou zónu. 2. Výchozí cílová zóna je mezi 90 a 120 tepů za minutu. 3. Dolní hranici 90 a horní hranici 120 lze upravit nastavením. 4. Rozdíl mezi horní mezí a dolní hranicí, musí být 10 tepů za minutu. 5. Rozsah cílové zóny je: / tepů za minutu. 2. Režim času cvičení 1. Stiskněte tlačítko PULSE pro přepnutí do tohoto režimu. Zobrazí se EXE.TM. 2. Počítá dobu cvičení na základě dolní hranice přednastavení cílové zóny. 3. Pokud je vaše tepová frekvence vyšší než nižší hodnoty cílové zóny, než 90 tepů za minutu, bude čas cvičení zaznamenán. (Pokud nechcete zapnout funkci nahrávání, hodnoty nebudou zaznamenány.) 3. Režim kalórií 1. Zobrazí se kalorie, které se spálí během celého cvičení. 2. Spotřeba kalorií je vypočtena na základě tepové frekvence, pohlaví, hmotnosti a cvičení. 3. Jednotka: Kcal. 4. Rozsah: 0 až 9999,99 kcal 4. % ztráty tuku

14 1. Procento ztráty tuku se vypočítá a zobrazí. 2. Ztráta tuku se vypočítá na základě času a intenzity cvičení. Čím více cvičíte, tím více se konzumuje tuk. Nicméně, intenzivní cvičení nepomůže snížit obsah tuku. 3. Čím větší procento tuku (% ztráty tuku) je zobrazeno na obrazovce, tím více tuku se ztratí během cvičení. 4. Rozsah: 0-70% 5. Ztráta tuku 1. Hmotnost ztraceného tuku se vypočíta z výkonu na základě vašich vstupních, osobních údajů. 2. Rozsah: 0-999,9 g 6. Režim chudnutí 1. Počíta chudnutí při cvičení. 2. Rozsah: 0-999,9 g 7. Maximální režim 1. Sleduje a zaznamenává maximální tepovou frekvenci při cvičení. 2. Rozsah: tepů za minutu 8. Průměrný režim 1. Počíta průměrnou tepovou frekvenci při cvičení. 2. Rozsah: tepů za minutu 9. Režim cílové zóny 1. Vypočítá a zaznamená čas cvičení v rámci cílové zóny. 2. Rozsah: 00H00M00S - 99H59M59S. 10. Čas režimu cílové zóny 1. Vypočítá a zaznamená čas cvičení v cílové zóně. (Čas nad horní hranici cílového pásma v průběhu tréninku) 2. Rozsah: 00H00M00S - 99H59M59S. 11. Režim uživatelských dat 1. Uživatelská data jako je pohlaví, věk ( 5-99 ), hmotnost ( kg nebo liber) a výška jsou uvedeny v tomto režimu. Stiskněte tlačítko SET v tomto režimu pro nastavení dat. 2. Výpočet spotřeby kalorií je založen na osobních údajích uživatele.

15 3. Jak zadat osobní uživatelská data do PH5? 1. Pokud jste v pulzním režimu, stiskněte tlačítko PULSE a přejděte na uživatelský datový režim. 2. Stiskněte tlačítko SET pro vstup do režimu nastavení. 3. Stiskněte tlačítko TIME nebo ST / SP tlačítko pro výběr pohlaví muž / žena. 4. Stiskněte tlačítko PULSE a přejděte k dalšímu nastavení. 5. Stiskněte tlačítko TIME ( +1 ) nebo tlačítko ST / SP ( -1 ) a zadejte věk Stiskněte tlačítko PULSE a přejděte k dalšímu nastavení. 7. Stiskněte tlačítko TIME nebo ST / SP tlačítko pro volbu hmotnosti KG / LB. 8. Stiskněte tlačítko PULSE a přejděte k dalšímu nastavení. 9. Stiskněte tlačítko TIME (+1) nebo tlačítko ST / SP (-1) k úpravě hmotnosti. 10. Stiskněte tlačítko PULSE a přejděte k dalšímu nastavení. 11. Stisknutím tlačítka TIME (+1) nebo tlačítka ST / SP (-1) zadejte výšku. 12. Stiskněte tlačítko SET pro opuštění, když je nastavení hotovo. 12. Režim stopek 1. Vypočítá čas cvičení, časovač bude fungovat pouze tehdy, pokud je zaznamenána srdeční frekvence 2. Rozsah: 00:00:00-99 h: 59 min: 59 sec, režim stopek. Opatření 1. Pečujte o svůj hrudní pás. Umývejte ho pěnou a pak propláchněte vodou. Nechte ho přirozeně uschnout. Nevystavujte tento hrudní pás vysoké teplotě, nebo žíravině jako je silná kyselina, či louhy. 2. Když chcete kontaktovat vodivou plochu hrudního pásu, navlhčete si pokožku tak, abyste zlepšili vedení a získali větší signál. 3. Fyzický stav jedinců může také ovlivnit intenzitu měřicího signálu.

16 4. Nenoste pás v blízkosti tramvajové zastávky, elektrického vedení, elektrických transformátorů, protože přenos signálu v prostředí s vysokou elektřinou a silného magnetického pole může být ovlivněna. 5. I když jsou tyto hodinky vodotěsné do 30 metrů, prosím nepoužívejte žádné tlačítko pod vodou. Tyto hodinky nejsou určeny pro potápění. 6. Baterii lze v případě, že jste ji používali po dobu dvou hodin za den. Prosím, dejte si zaměnit tuto baterii v obchodě s hodinkami. Hodinky nikdy nerozebírejte sami. Varování! Tento produkt není zdravotnický prostředek a není doporučen pro osoby s těžkým srdečním onemocněním. Poraďte se s lékařem před zahájením jakéhokoli cvičebního programu. Rušení rádiového signálu, špatný kontakt mezi kůží a snímačem tepové frekvence, nebo jiné faktory mohou zabránit přesnému předávání údajů o tepové frekvenci. Specifikace Impulsní Vysílač : ( Tepová frekvence ) Typ baterie: CR2032 Životnost baterie: průměr 1300 hodin Provozní teplota: -10 C ~ 50 C ( 14 F ~ 122 F ) Přijímač pulzů zápěstí : ( náramkové hodinky ) Typ baterie: CR2025 Životnost baterie: cca 1 rok Provozní teplota: -10 C ~ 50 C ( 14 F ~ 122 F ) Odolnost proti vodě: 30m Instalace a instrukce Váš PULSPORTS se skládá z 5 částí: 1. Elastický popruh 2. Hrudní pás 3. Stahovací pásky X 3 4. Držák na bicykel 5. Hlavní jednotka 1. Elastický popruh 2. Hrudní pás

17 3. Stahovací pásky X3 4. Držák na bicyklo Výmena batérii na hrudním pásu: 1. Mince 2. Krytka baterie 3. CR2032 Jak nosit hrudní pás? 1. Na jedné straně připevněte sponu, popruh umístěte na hrudi a pás povolte (Obr. 1, 2, a 3). 2. Upravte délku pásu tak, aby se vám přizpůsobil, ale úsek pásu musí přiléhat k hrudníku. Na druhém konci upevněte připevňovací prvek. (Obr. 4) 3. Do středu vaší hrudi nastavte senzor a ujistěte se, že zadní strana senzoru spočívá na hrudi a dotýká se kůže. (Obr. 5, 6) 4. Hrudní pás je možné nosit při použití funkce tepové frekvence. Přenosná vzdálenost by měla být menší než 1 m.. 5. Neohýbejte ani nesundávejte hrudní pás abyste zabránili škodám. (Obr. 7)

Měřič tepové frekvence PC 14

Měřič tepové frekvence PC 14 Měřič tepové frekvence PC 14 I. Obecné informace 1. Obsah sady 1 měřič tepové frekvence PC14 1 elastický pásek 1 snímací hrudní pás 1 držák na kolo 2. Nasazení měřiče tepové frekvence / namontování držáku

Více

CZ IN 2714 Sporttester insportline Core NÁVOD NA POUŽITÍ CZ 1

CZ IN 2714 Sporttester insportline Core NÁVOD NA POUŽITÍ CZ 1 CZ IN 2714 Sporttester insportline Core NÁVOD NA POUŽITÍ CZ 1 OBSAH Přehled Funkce a shrnutí 3 Tlačítka a funkce 4 Rychlý start Jak používat hrudní pás 5 Výběr tréninkové zóny 6 Čas Nastavení času 7 Cvičení

Více

Krokoměr s tukoměrem 2 v 1

Krokoměr s tukoměrem 2 v 1 U Topolů 1778 258 01 Vlašim Česká republika NÁVOD K POUŽITÍ Krokoměr s tukoměrem 2 v 1 Před prvním použitím si prosím pečlivě přečtěte tento návod a řiďte se uvedenými pokyny. Děkujeme, že jste si zakoupili

Více

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č.: 84 05 63

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č.: 84 05 63 NÁVOD K OBSLUZE Obj. č.: 84 05 63 Obsah 1... Seznámení 1.1. Obsah balení 1.2. Přehled hodin, symbolů a výstavby displeje 1.3. Obsazení tlačítek 1.4. Hlavní menu (Funkce) 1.5. Nastavení 2... Trénování 2.1.

Více

NÁVOD K OBSLUZE NÁRAMKOVÉ HODINKY S MĚŘIČEM SRDEČNÍCH TEPŮ SC 420, SC

NÁVOD K OBSLUZE NÁRAMKOVÉ HODINKY S MĚŘIČEM SRDEČNÍCH TEPŮ SC 420, SC NÁVOD K OBSLUZE NÁRAMKOVÉ HODINKY S MĚŘIČEM SRDEČNÍCH TEPŮ SC 420, SC 440 Obj. č.: 84 00 59 Obsah Strana ÚVOD... 2 FUNKCE NÁRAMKOVÝCH HODINEK S MĚŘIČEM SRDEČNÍCH TEPŮ... 3 CVIČENÍ (TRÉNINK) S OHLEDEM NA

Více

PM 15 / PM 16. z Návod k použití Zařízeni na měření pulsu

PM 15 / PM 16. z Návod k použití Zařízeni na měření pulsu PM 15 / PM 16 CZ z Návod k použití Zařízeni na měření pulsu BEURER GmbH Söflinger Str. 218 89077 Ulm (Germany) Tel.: +49 (0) 731 / 39 89-144 Fax: +49 (0) 731 / 39 89-255 www.beurer.de Mail: kd@beurer.de

Více

Měřič srdečního tepu beurer herzfrequenz pulsuhr. Návod k obsluze Gebrauchsanleitung

Měřič srdečního tepu beurer herzfrequenz pulsuhr. Návod k obsluze Gebrauchsanleitung Měřič srdečního tepu beurer herzfrequenz pulsuhr Návod k obsluze Gebrauchsanleitung OBSAH Obsah balení......2 Důležité poznámky......3 Obecné informace k tréninku......5 Přehled funkcí......6 Přenos signálu

Více

Dálkové ovládání k mobilní klimatizaci APD09a, APD12a. Návod k obsluze

Dálkové ovládání k mobilní klimatizaci APD09a, APD12a. Návod k obsluze Dálkové ovládání k mobilní klimatizaci APD09a, APD12a Návod k obsluze Před provozem si pozorně přečtěte návod k obsluze. Ponechte jej pro další nahlédnutí. - strana 1 - Možnosti nastavení Provozní režim:

Více

Příručka uživatele DÁLKOVÝ OVLADAČ R05/BGE

Příručka uživatele DÁLKOVÝ OVLADAČ R05/BGE Příručka uživatele DÁLKOVÝ OVLADAČ R05/BGE OBSAH UPOZORNĚNÍ... 2 PARAMETRY DÁLKOVÉHO OVLADAČE... 2 PŘEHLED FUNKCÍ TLAČÍTEK OVLADAČE... 3 NÁZVY A FUNKCE INDIKÁTORŮ OVLADAČE... 5 POUŽITÍ OVLADAČE... 6 INSTALACE/VÝMĚNA

Více

Zapnutí Zmáčkněte jakékoli tlačítko. Vypnutí Gymboss se sám vypne po 5 minutách nečinnosti (nesmí být spuštěn odpočet), nebo ho můžete vypnout v menu.

Zapnutí Zmáčkněte jakékoli tlačítko. Vypnutí Gymboss se sám vypne po 5 minutách nečinnosti (nesmí být spuštěn odpočet), nebo ho můžete vypnout v menu. Zapnutí Zmáčkněte jakékoli tlačítko. Vypnutí Gymboss se sám vypne po 5 minutách nečinnosti (nesmí být spuštěn odpočet), nebo ho můžete vypnout v menu. Rozložení tlačítek Baterie:. Když se baterie příliš

Více

HEART RATE MONITOR PC 10.11. Slovenčina Slovenščina

HEART RATE MONITOR PC 10.11. Slovenčina Slovenščina HEART RATE MONITOR CZ SK SL PC 10.11 Slovenčina Slovenščina Česky OBSAH 1 Předmluva 60 2 Obsah balení 60 3 Bezpečnostní upozornění 61 4 Přehled 61 4.1 Aktivace pulsmetru 61 4.2 Přiložení hrudního pásu

Více

Bezdrátová váha s paměťovou funkcí AF 201-W. Návod k použití

Bezdrátová váha s paměťovou funkcí AF 201-W. Návod k použití Bezdrátová váha s paměťovou funkcí AF 201-W Návod k použití Vlastnosti: 1. Kapacita: 150KG/330LB/23ST, Rozdělení: 0.1KG/0.2LB 2. Jednotka: KG, LB, ST 3. Rozmezí tělesného tuku: 0~80% 4. Odchylka v měření

Více

NÁVOD K OBSLUZE. Zimní sada SWK-20

NÁVOD K OBSLUZE. Zimní sada SWK-20 NÁVOD K OBSLUZE Zimní sada SWK-20 - plynulá regulace otáček ventilátoru - ovládání ohřívače podle okolní teploty -alarm při vysoké kondenzační teplotě - zobrazení aktuální teploty - mikroprocesorové řízení

Více

O-SYNCE MOBILNÍ MANUAL S COACHSMARTEM V.1.3

O-SYNCE MOBILNÍ MANUAL S COACHSMARTEM V.1.3 O-SYNCE MOBILNÍ MANUAL S COACHSMARTEM V.1.3 1 35 OBSAH 1 COACHSMART 2 O-SYNCE MOBIL 3 DALŠÍ UŽIVATELSKÉ MOŽNOSTI 1.1 ÚVOD 2.1 INSTALACE APLIKACE 3.1 POUŽITÍ COACHSMARTU S JINÝMI ZAŘÍZENÍMI 1.2 ZOBRAZENÍ

Více

DÁLKOVÝ OVLADAČ MAGIC MOTION

DÁLKOVÝ OVLADAČ MAGIC MOTION NÁVOD K OBSLUZE DÁLKOVÝ OVLADAČ MAGIC MOTION Před uvedením zařízení do provozu si pečlivě prostudujte tento návod a uložte jej pro budoucí potřebu. AN-MR200 Dálkový ovladač Magic Motion (AKB732955) Hardwarový

Více

BDVR HD IR. Návod na použití

BDVR HD IR. Návod na použití Vážený zákazníku, děkujeme Vám za zakoupení přenosného záznamového zařízení DVR. Před použitím si pozorně přečtěte tento návod na použití. Popis zařízení 3 1) HDMI konektor 2) USB konektor 3) Konektor

Více

HEART RATE MONITOR PC 15.11. Slovenčina Slovenščina

HEART RATE MONITOR PC 15.11. Slovenčina Slovenščina HEART RATE MONITOR CZ SK SL PC 15.11 Slovenčina Slovenščina Česky OBSAH 1 Předmluva 72 2 Obsah balení 72 3 Bezpečnostní upozornění 73 4 Přehled 73 4.1 Aktivace pulsmetru 73 4.2 Přiložení hrudního pásu

Více

PHV 133012/ PHV 133014. Uživatelský manuál

PHV 133012/ PHV 133014. Uživatelský manuál PHV 133012/ PHV 133014 Uživatelský manuál Děkujeme vám za zakoupení digitálního Brinno kukátka PHV1330! Brinno kukátko využívá pro zobrazení LCD panel, který je umístěný na vašich dveřích. Ukazuje jasný

Více

NAITECH DVC DIGITÁLNÍ VIDEO KAMERA NÁVOD K POUŽITÍ. www.naitech.eu NAI TECH WORLD OF NEW TECHNOLOGIES. Děkujeme za zakoupení výrobku NAITECH,

NAITECH DVC DIGITÁLNÍ VIDEO KAMERA NÁVOD K POUŽITÍ. www.naitech.eu NAI TECH WORLD OF NEW TECHNOLOGIES. Děkujeme za zakoupení výrobku NAITECH, NAI DVC DIGITÁLNÍ VIDEO KAMERA Děkujeme za zakoupení výrobku NAI, a přejeme Vám s jeho užíváním prožití mnoha příjemných okamžiků. Vývoji výrobku jsme věnovali maximální úsilí a nemálo prostředků. Můžeme

Více

Uživatelský manuál CZ

Uživatelský manuál CZ Uživatelský manuál CZ Důležité upozornění:... 3 1. Tlačítka... 4 1.1 Dotykový panel... 4 1.2 POWER... 4 1.3 ESC... 4 1.4 Menu... 4 1.5 Hlasitost... 4 1.6 Sluchátka... 4 1.7 Video výstup... 4 1.8 TF karta...

Více

Vyšívací stroj Dodatek k uživatelské příručce

Vyšívací stroj Dodatek k uživatelské příručce Vyšívací stroj Dodatek k uživatelské příručce Product Code (Kód produktu): 884-T07 0 Doplňkové funkce modelu PR650e Následující funkce byly přidány do verze 2 a. Před použitím stroje si pečlivě přečtěte

Více

DULEŽITÉ INFORMACE BEZPECNOSTNÍ UPOZORNENÍ

DULEŽITÉ INFORMACE BEZPECNOSTNÍ UPOZORNENÍ DULEŽITÉ INFORMACE Trenažér sestavte podle pokynu uvedených v manuálu a používejte pouze originální dodané díly. Pred zahájením sestavování zkontrolujte, zda byly dodány všechny díly uvedené v seznamu

Více

SPÍNACÍ HODINY. Nastavení hodin a předvolby. Obr. 1

SPÍNACÍ HODINY. Nastavení hodin a předvolby. Obr. 1 SPÍNACÍ HODINY Při každém zapnutí startuje topení vždy na plný výkon a dále pak pracuje dle poslední nastavené teploty, pokud není tato dále měněna. Při zapnutí topení předvolbou je však funkce topení

Více

Obsah: Bezpečnost... 2. Vybavení... 2. Vlastnosti... 3. Popis a funkce... 4. Pracovní postupy. 5.1. Nastavení... 6. 5.2. Záznam teploty...

Obsah: Bezpečnost... 2. Vybavení... 2. Vlastnosti... 3. Popis a funkce... 4. Pracovní postupy. 5.1. Nastavení... 6. 5.2. Záznam teploty... Obsah: Bezpečnost... 2 Vybavení... 2 Vlastnosti... 3 Popis a funkce... 4 Pracovní postupy 5.1. Nastavení... 6 5.2. Záznam teploty... 8 5.3. Vymazat paměť... 9 5.4. Stáhnout paměť... 9 5.5. Výměna baterií...

Více

Hlavní znaky : 1. Bezdrátové řízení studiového blesku. 2. Bezdrátové řízení systémového blesku. 3. Bezdrátové ovládání spouště a závěrky fotoaparátu.

Hlavní znaky : 1. Bezdrátové řízení studiového blesku. 2. Bezdrátové řízení systémového blesku. 3. Bezdrátové ovládání spouště a závěrky fotoaparátu. Uživatelský manuál Úvod k výrobku Přístroj Trigmaster je bezdrátové zařízení pracující na frekvenci 2,4 GHz. Trigmaster umožňuje nastavení provozu na 16 nezávislých kanálech. Při použití fotoaparátů Nikon

Více

Diktafon s pamětí 4GB, FM rádiem, LCD displejem a. kamerou DVR-156. Přečtěte si laskavě tento Návod k použití před prvním. použitím přístroje.

Diktafon s pamětí 4GB, FM rádiem, LCD displejem a. kamerou DVR-156. Přečtěte si laskavě tento Návod k použití před prvním. použitím přístroje. Diktafon s pamětí 4GB, FM rádiem, LCD displejem a kamerou DVR-156 Přečtěte si laskavě tento Návod k použití před prvním použitím přístroje. Úvod S tímto profesionálním diktafonem zaznamenáte naprosto čistý

Více

Návod k použití Váha s tukoměrem a měřením podílu vody v těle EF231BW-35P

Návod k použití Váha s tukoměrem a měřením podílu vody v těle EF231BW-35P Návod k použití Váha s tukoměrem a měřením podílu vody v těle EF231BW-35P Předmluva a opatření 1. Gratulujeme Vám k zakoupení této váhy s tukoměrem sloužící jako jednotka, která monitoruje podíl vašeho

Více

POSTUP PŘI NASTAVENÍ OVLÁDACÍHO PANELU S DOTYKOVÝM DISPLEJEM JAK PŘEJÍT DO SPRÁVCE NASTAVENÍ

POSTUP PŘI NASTAVENÍ OVLÁDACÍHO PANELU S DOTYKOVÝM DISPLEJEM JAK PŘEJÍT DO SPRÁVCE NASTAVENÍ POSTUP PŘI NASTAVENÍ OVLÁDACÍHO PANELU S DOTYKOVÝM DISPLEJEM JAK PŘEJÍT DO SPRÁVCE NASTAVENÍ Trojúhelníkové heslo: pro vstup do nastavení poklepejte na oblasti 1, 2 a 3. SPRÁVCE NASTAVENÍ (ADMINISTRATOR

Více

PULSMETR SIGMA. SIGMA SPORT CZECH REPUBLIC: Dalibor Mand ák Mokrá 313, CZ-760 01 Zlín E-mail: mandak@cmail.cz

PULSMETR SIGMA. SIGMA SPORT CZECH REPUBLIC: Dalibor Mand ák Mokrá 313, CZ-760 01 Zlín E-mail: mandak@cmail.cz PULSMETR SIGMA SIGMA SPORT EUROPE: Dr.-Julius-Leber-Straße 15 D-67433 Neustadt Tel.: ++49-(0) 6321-9120-0 Fax: ++49-(0) 6321-91 20-34 SIGMA SPORT CZECH REPUBLIC: Dalibor Mand ák Mokrá 313, CZ-760 01 Zlín

Více

Easy, Reliable & Secure. Bezdrátový router N150 (N150R)

Easy, Reliable & Secure. Bezdrátový router N150 (N150R) Easy, Reliable & Secure Bezdrátový router N150 (N150R) Ochranné známky Značky a názvy výrobků jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky příslušných vlastníků. Informace mohou být změněny bez

Více

DIGITÁLNÍ MĚŘIČ OSVĚTLENÍ AX-L230. Návod k obsluze

DIGITÁLNÍ MĚŘIČ OSVĚTLENÍ AX-L230. Návod k obsluze DIGITÁLNÍ MĚŘIČ OSVĚTLENÍ AX-L230 Návod k obsluze 1.NÁVOD Digitální luxmetr slouží k přesnému měření intenzity osvětlení plochy (v luxech, stopových kandelách). Vyhovuje spektrální odezvě CIE photopic.

Více

easystore.cz Uživatelská příručka

easystore.cz Uživatelská příručka Uživatelská příručka 1 Začínáme: Zařízení ihealth Edge nejdříve nabijte pomocí USB kabelu. Ujistěte se, že máte staženou aplikaci ihealth. Seznam podporovaných telefonů naleznete na www.ihealthlabs.com.

Více

EUROSTER 506 návod k použití LOGITRON s.r.o. str 1

EUROSTER 506 návod k použití LOGITRON s.r.o. str 1 EUROSTER 506 návod k použití LOGITRON s.r.o. str 1 Euroster 506 1. ÚVOD Euroster regulátor 506 je navržen tak pro řízení systémů podlahového vytápění elektrického, vodního, plynového apod. Disponuje dvěmi

Více

TG8411_8421FX(cz-cz)_QG.fm Page 1 Monday, March 2, 2009 10:18 AM

TG8411_8421FX(cz-cz)_QG.fm Page 1 Monday, March 2, 2009 10:18 AM TG8411_8421FX(cz-cz)_QG.fm Page 1 Monday, March 2, 2009 10:18 AM Model č. KX-TG8411FX/KX-TG8412FX KX-TG8421FX Stručný průvodce Chcete-li zařízení použít ve vaší zemi, nejprve změňte nastavení regionu na

Více

Seznam: 1. Nastavení. 2. Provoz. 3. Stažení. 4. Montáž /příslušenství

Seznam: 1. Nastavení. 2. Provoz. 3. Stažení. 4. Montáž /příslušenství Seznam: 1. Nastavení 2. Provoz 3. Stažení 4. Montáž /příslušenství 1) Nastavení Vložte do kamery baterie a paměťovou kartu. Otevřete kryt bateriového prostoru nacházející se na zadní straně fotoaparátu.

Více

Uživatelský manuál - základ PiPO Max M8 HD(3G)

Uživatelský manuál - základ PiPO Max M8 HD(3G) Uživatelský manuál - základ PiPO Max M8 HD(3G) Vítejte Děkujeme za koupi tohoto tabletu. Tablet běží na systému Android 4.2 a má čtyřjádrový 1,6GHz procesor. Před použitím si prosím přečtěte tento manuál.

Více

NÁVOD K OBSLUZE. Náramkové hodinky s měřičem srdečních tepů Obj. č.: 86 00 91. Obsah Strana 1. Součásti sytému na měření srdečních tepů...

NÁVOD K OBSLUZE. Náramkové hodinky s měřičem srdečních tepů Obj. č.: 86 00 91. Obsah Strana 1. Součásti sytému na měření srdečních tepů... NÁVOD K OBSLUZE Obsah Strana 1. Součásti sytému na měření srdečních tepů... 3 2. Zobrazení na displeji hodinek a ovládací tlačítko... 4 3. Nastavení správného času... 5 Náramkové hodinky s měřičem srdečních

Více

GSM ALARM - základní sada Návod k použití

GSM ALARM - základní sada Návod k použití GSM ALARM - základní sada Návod k použití První spuštění a základní nastavení: Před vložením SIM karty do GSM alarmu, je potřeba ji připravit v mobilním telefonu: 1. Odstraňte PIN 2. Vymažte všechny telefonní

Více

AQC - Basic. 230V / 50Hz. min. 40W, max. 1500 W Příkon řídící jednotky Krytí IP 44

AQC - Basic. 230V / 50Hz. min. 40W, max. 1500 W Příkon řídící jednotky Krytí IP 44 Návod k obsluze mikroprocesorové řídící jednotky Typ: AQC Basic Mikroprocesorová řídící jednotka OXI control AQC typ Basic slouží na automatické dávkování množství vzduchu do domovních čistíren MICROCLAR

Více

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č. 7120094

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č. 7120094 NÁVOD K OBSLUZE Obj. č. 7120094 Před použitím si přečtěte tento manuál Poučení Tento přístroj si osvojil technologii ultrazvuku a umožňuje měřit vzdálenost, plochu a objemu. Má funkci lokalizací laserem,

Více

Příručka - Aiptek W100

Příručka - Aiptek W100 Příručka - Aiptek W100 Bezpečnostní opatření: Přečtěte si prosím pozorně pokyny pro zpracovávat digitální fotoaparát. Před použitím fotoaparátu se ujistěte, že jste si přečetli a porozuměli Bezpečnostní

Více

Děkujeme Vám za zakoupení HSPA USB modemu Huawei E1750. Pomocí něj se můžete připojit k vysokorychlostnímu internetu.

Děkujeme Vám za zakoupení HSPA USB modemu Huawei E1750. Pomocí něj se můžete připojit k vysokorychlostnímu internetu. Děkujeme Vám za zakoupení HSPA USB modemu Huawei E1750. Pomocí něj se můžete připojit k vysokorychlostnímu internetu. Poznámka: Tento manuál popisuje vzhled USB modemu a postup přípravy modemu, instalace

Více

LAN se používá k prvnímu nastavení Vašeho DVR a když potřebujete nastavit síť na Vašem DVR pro používání po internetu.

LAN se používá k prvnímu nastavení Vašeho DVR a když potřebujete nastavit síť na Vašem DVR pro používání po internetu. Návod Video Viewer 1.9.9 1 Dodávaný licencovaný software Následující stránky popisují nejpoužívanější funkce software Video Viewer. Podrobnosti o softwaru a jeho nastavení, najdete v rozšířené příručce,

Více

Uživatelský manuál DB-100 DB-100B. Indikátor úrovně

Uživatelský manuál DB-100 DB-100B. Indikátor úrovně Uživatelský manuál DB-100 DB-100B Indikátor úrovně Uchovejte tento manuál pro pozdější použití! Copyright Zákaz reprodukce! Tento manuál je platný pro čísla výrobků: 10453010, 10453010. Nejnovější verzi

Více

RC 1209 RUNNING COMPUTER SPEED DISTANCE HEART RATE US/GB RU. www.sigmasport.com

RC 1209 RUNNING COMPUTER SPEED DISTANCE HEART RATE US/GB RU. www.sigmasport.com running COMPUTER PL CZ SK US/GB RU HU SI RC 1209 RUNNING COMPUTER SPEED DISTANCE HEART RATE www.sigmasport.com OBSAH 1 Předmluva 72 2 Obsah balení 72 3 Bezpečnostní upozornění 73 4 Přehled 73 4.1 Připevnění

Více

Rotana je výrobkem nové generace produktů tělesného cvičení, který byl vyvíjen na základě neomezených možností sportovních výrobků.

Rotana je výrobkem nové generace produktů tělesného cvičení, který byl vyvíjen na základě neomezených možností sportovních výrobků. IN 2391 ROTANA Digital - posiluje vnitřní a vnější šikmé svaly, které jsou stabilizátory pro tělo - pomáhá vytvarovat pas a tónovat svaly nohou - kompaktní a lehký, jednoduše skladovatelný Návod na použití

Více

Záznamník teploty a vlhkosti vzduchu USB Data Logger DS-100 Návod k použití

Záznamník teploty a vlhkosti vzduchu USB Data Logger DS-100 Návod k použití Klikněte na ikonu a zvolte odpovídající jazyk Záznamník teploty a vlhkosti vzduchu USB Data Logger DS-100 Návod k použití Nápověda (Help option) O aplikaci (About information) Všechna nastavení, provedená

Více

Point of view HDMI Smart TV dongle Mini RF klávesnice

Point of view HDMI Smart TV dongle Mini RF klávesnice Obsah Obsah... 1 Obecné oznámení pro uživatele... 2 Varování... 2 Obsah balení... 2 1. HDMI TV dongle... 3 1.1. Zobrazení produktu... 3 1.2. Instrukce k užívání... 3 1.3. Základní plocha... 3 1.4. Nastavení

Více

Návod k obsluze a údržbě

Návod k obsluze a údržbě ZÁRUČNÍ LIST Záruční a pozáruční servis zajišťuje: ATV Moravia s. r. o. Kšírova 45, 619 00 Brno, Česká republika tel/fax.: 541 249 327 email: opravy@atv-servis.cz www.atv-servis.cz Záruku lze uplatnit

Více

Bezdrátová komunikační brána (RS485 Gateway)

Bezdrátová komunikační brána (RS485 Gateway) REGULÁTORY SMART GATE Bezdrátová komunikační brána (RS485 Gateway) NÁVODY NA MONTÁŽ, OBSLUHU A ÚDRŽBU 1. Popis Smart Gate je bezdrátová komunikační brána mezi vzduchotechnickými jednotkami SAVE a bezdrátovými

Více

IC-930 MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉM

IC-930 MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉM IC-930 MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉM UPOZORNĚNÍ K PROVOZU ZAŘÍZENÍ PŘEČTĚTE SI POZORNĚ VŠECHNA UPOZORNĚNÍ A INSTRUKCE, KTERÉ JSOU UVEDENY V TÉTO PŘÍRUČCE. PŘÍRUČKU SI TAKÉ USCHOVEJTE PRO POZDĚJŠÍ POTŘEBU. Z DŮVODU

Více

IC 1000fgr. TFT LCD monitor s úhlopříčkou 10 palce (25,4 cm) Uživatelská příručka

IC 1000fgr. TFT LCD monitor s úhlopříčkou 10 palce (25,4 cm) Uživatelská příručka IC 1000fgr TFT LCD monitor s úhlopříčkou 10 palce (25,4 cm) Uživatelská příručka Upozornění Úpravy přístroje provedené bez souhlasu výrobce mohou vést k poškození přístroje a v tomto případě nelze uplatnit

Více

Manuál k monitorům. Concept2 monitory PM3 & PM4

Manuál k monitorům. Concept2 monitory PM3 & PM4 Manuál k monitorům Concept2 monitory PM3 & PM4 Monitor (PM) Tyto jednotlivá tlačítka Vám umožní: Vybrat si z menu Nastavit si trénink, datum nebo čas Umožní Vám náhled různých displejů v průběhu veslování

Více

NÁVOD K OBSLUZE EASYSTART SELECT OVLÁDACÍ PRVEK PRO NEZÁVISLÁ TOPENÍ EBERSPÄCHER A WORLD OF COMFORT TOPNÉ PŘÍSTROJE VOZIDEL TECHNICKÁ DOKUMENTACE

NÁVOD K OBSLUZE EASYSTART SELECT OVLÁDACÍ PRVEK PRO NEZÁVISLÁ TOPENÍ EBERSPÄCHER A WORLD OF COMFORT TOPNÉ PŘÍSTROJE VOZIDEL TECHNICKÁ DOKUMENTACE TOPNÉ PŘÍSTROJE VOZIDEL TECHNICKÁ DOKUMENTACE NÁVOD K OBSLUZE EASYSTART SELECT CS NÁVOD K OBSLUZE MONTÁŽNÍ POKYNY OVLÁDACÍ PRVEK PRO NEZÁVISLÁ TOPENÍ EBERSPÄCHER A WORLD OF COMFORT 2 TOPNÉ PŘÍSTROJE VOZIDEL

Více

Hodinky pro měření srdeční frekvence. german engineering PM 62. Návod k použití

Hodinky pro měření srdeční frekvence. german engineering PM 62. Návod k použití Hodinky pro měření srdeční frekvence CZ german engineering PM 62 Návod k použití OBSAH Rozsah dodávky...3 Důležité pokyny...4 Všeobecné pokyny k tréninku...6 Funkce hodinek pro měření srdeční frekvence...8

Více

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č.: 62 20 14

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č.: 62 20 14 NÁVOD K OBSLUZE Obj. č.: 62 20 14 Pomocí této sady bezdrátově (rádiově) ovládaných síťových zásuvek zapnete a vypnete pohodlně osvětlení, ventilátory a ostatní elektrické spotřebiče z křesla, ze židle

Více

VARIPULSE 04/07 1/10 NÁVOD NA INSTALACI ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA VARIPULSE

VARIPULSE 04/07 1/10 NÁVOD NA INSTALACI ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA VARIPULSE VARIPULSE 04/07 1/10 NÁVOD NA INSTALACI ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA VARIPULSE Tento návod je určen pro osoby, které budou odpovídat za instalaci, provoz a údržbu. Platí od: 04/2007 VARIPULSE 04/07 2/10 Řídící jednotka

Více

KNX / EIB Meteostanice AS 315 N

KNX / EIB Meteostanice AS 315 N UŽIVATELSKÝ MANUÁL KNX / EIB Meteostanice AS 315 N. Poznámka : Tento uživatelský návod neobsahuje překlad ETS parametrů a popis práce v ETS. Tyto informace naleznete v anglické verzi tohoto návodu. Somfy

Více

Česká verze. Úvod. Instalace hardwaru. LC202 Sweex Powerline Ethernet adaptér 200 Mbps

Česká verze. Úvod. Instalace hardwaru. LC202 Sweex Powerline Ethernet adaptér 200 Mbps LC202 Sweex Powerline Ethernet adaptér 200 Mbps Úvod Nevystavujte Sweex Powerline Ethernet adaptér 200 Mbps nadměrným teplotám. Neumísťujte zařízení na přímé sluneční světlo ani do blízkosti zdrojů tepla.

Více

/ NVR-4008 / NVR-4016

/ NVR-4008 / NVR-4016 DINOX rekordéry: NVR-4004 NVR-4008 NVR-4016 Rychlá uživatelská příručka Obsah Rychlá uživatelská příručka... 1 Před instalací NVR... 3 Instalace NVR... 3 Instalace pevného disku... 3 Přední panel... 5

Více

CZ Návod k použití PV-0261 BAREVNÝ AUDIO/VIDEO DVEŘNÍ SYSTÉM. Ref.č. : 990261 Rév. 1.00-25/01/12

CZ Návod k použití PV-0261 BAREVNÝ AUDIO/VIDEO DVEŘNÍ SYSTÉM. Ref.č. : 990261 Rév. 1.00-25/01/12 CZ Návod k použití PV-0261 BAREVNÝ AUDIO/VIDEO DVEŘNÍ SYSTÉM Ref.č. : 990261 Rév. 1.00-25/01/12 Společnost OPTEX Vám děkuje za zakoupení tohoto barevného audio/video dveřního systému pro 4 kabely, který

Více

Infračervený Digitální fotoaparát fotopast Uživatelská příručka Kapesní fotoaparát řady SG370 Model: SG370B / SG370VB

Infračervený Digitální fotoaparát fotopast Uživatelská příručka Kapesní fotoaparát řady SG370 Model: SG370B / SG370VB Infračervený Digitální fotoaparát fotopast Uživatelská příručka Kapesní fotoaparát řady SG370 Model: SG370B / SG370VB Obsah 1 Úvod 1.1 Všeobecný popis 1.2 Tělo fotoaparátu, rozhraní 1.3 Zobrazení informací

Více

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA (překlad původního návodu k použití) SB 52 Tužkový měřič ph/orp/ C/ F

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA (překlad původního návodu k použití) SB 52 Tužkový měřič ph/orp/ C/ F UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA (překlad původního návodu k použití) SB 52 Tužkový měřič ph/orp/ C/ F SUBOTA Indikátor automatické kompenzace teploty Indikátor nestability Měřící jednotka na hlavním LCD Hlavní LCD

Více

Špionážní digitální hodiny

Špionážní digitální hodiny Špionážní digitální hodiny Návod k obsluze Hlavní výhody produktu: Naprosto profesionální zpracování, včetně nejmenších detailů Podpora mikro SD karet až po 32GB Doba kontinuálního nahrávání videa až 180

Více

Návod k použití a instalaci. Multifunkční trouba

Návod k použití a instalaci. Multifunkční trouba Návod k použití a instalaci Multifunkční trouba 1 2 3 1 Pečící funkce 6 Tlačítko 2 Ukazatel teploty 7 Tlačítko / Dětský zámek 3 Elektronické hodiny 8 Zapnout / Vypnout 4 Tlačítko teplota 9 Vnitřní osvětlení

Více

Záznamník teploty a vlhkosti AX-DT100. Návod k obsluze

Záznamník teploty a vlhkosti AX-DT100. Návod k obsluze Záznamník teploty a vlhkosti AX-DT100 Návod k obsluze Úvod Záznamník teploty a vlhkosti je opatřen velmi přesným teplotním a vlhkostním čidlem. Hlavními přednostmi záznamníku jsou vysoká přesnost, krátká

Více

Návod k používání a katalog náhradních dílů. SEKACÍ ZAŘÍZENÍ TBC-50 serie

Návod k používání a katalog náhradních dílů. SEKACÍ ZAŘÍZENÍ TBC-50 serie Návod k používání a katalog náhradních dílů SEKACÍ ZAŘÍZENÍ TBC-50 serie ANITA B, s.r.o. Průmyslová 2453/7 680 01 Boskovice Czech Republic fax: +420 515553628 tel: +420 516454774,516453496 e-mail: servis@anita.cz

Více

BLUETOOTH ZVUKOVÝ PRUH SE SUBWOOFEREM

BLUETOOTH ZVUKOVÝ PRUH SE SUBWOOFEREM BLUETOOTH ZVUKOVÝ PRUH SE SUBWOOFEREM Rychlý instalační průvodce DA-10295 Vítejte Děkujeme vám za zakoupení Digitus Bluetooth Soundbar se subwooferem! Nezáleží na tom jak tento výrobek využijete - zdali

Více

Rychlá instalační příručka

Rychlá instalační příručka Rychlá instalační příručka PCTV DVB-T Flash Stick CZ duben 2007 EXAC s.r.o., Zbraslavská 27, Praha 5-159 00 http://www.exac.cz http://www.pctvsystems.com Všechna práva vyhrazena. Žádná část této příručky

Více

xmobile Operační systém Andorid Uživatelský manuál X-Trade Brokers DM S.A., organizační složka 1/12

xmobile Operační systém Andorid Uživatelský manuál X-Trade Brokers DM S.A., organizační složka 1/12 xmobile Operační systém Andorid Uživatelský manuál 1/12 Návod xmobile OS Android Přihlášení... 3 Trh... 3 Symboly... 4 Graf... 5 Vlastnosti grafu... 6 Obchod... 6 Nový pokyn okamžitá realizace... 7 Nový

Více

Specifikace přístroje. Popis částí

Specifikace přístroje. Popis částí Návod k použití Specifikace přístroje 1. Specifikace obrazovky: 3.5 TFT, barevná 2. Průměr instalačního otvoru: 12 30 mm 3. Vhodné pro dveře šířky: 42 72 mm nebo 60 90 mm 4. Rozlišení kamery: 300000 pixelů

Více

TRACK NAVI. wireless. wireless. wireless. log. barometric GPS BIKE COMPUTER

TRACK NAVI. wireless. wireless. wireless. log. barometric GPS BIKE COMPUTER CZ TRACK NAVI compatible DIGITAL wireless DIGITAL wireless DIGITAL wireless log barometric TRAining analysis ready BIKE COMPUTER GPS Obsah Obsah 1 Rozsah funkcí a obsah balení... 7 1.1 Úvod... 7 1.2 Obsah

Více

Návod na použití VM 40

Návod na použití VM 40 Návod na použití VM 40 Obsah Představení... 1 Zapojení svorkovnice... 1 Uchycení jednotky... 2 Příslušenství... 2 Postup instalace... 2 Hlavní menu... 2 Základní ovládání jednotky... 3 Přijetí hovoru z

Více

Návod k obsluze. Kanálová (mezistropní) jednotka INVERTER třída A. ACF 12UiA ACF 14UiA ACF 18UiA ACF 24UiA ACF 30UiA ACF 36UiA ACF 45UiA

Návod k obsluze. Kanálová (mezistropní) jednotka INVERTER třída A. ACF 12UiA ACF 14UiA ACF 18UiA ACF 24UiA ACF 30UiA ACF 36UiA ACF 45UiA Návod k obsluze Kanálová (mezistropní) jednotka INVERTER třída A ACF 12UiA ACF 14UiA ACF 18UiA ACF 24UiA ACF 30UiA ACF 36UiA ACF 45UiA Uchovejte tento manuál i pro budoucí použití. BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

Více

Vlastnosti a použití řídící jednotky

Vlastnosti a použití řídící jednotky CLEVER 01 Vlastnosti a použití řídící jednotky Řídící jednotky CLEVER01 a CLEVER01M jsou postaveny jako součást automatického systému uzavírání bran, vedený formou jednofázového motoru s trvalým kondenzátorem.

Více

Děkuji moc za výběr tohoto produktu. Teploměr změří během několika vteřin tělesnou teplotu a to buď na čele a nebo v uchu.. To má následující výhody:

Děkuji moc za výběr tohoto produktu. Teploměr změří během několika vteřin tělesnou teplotu a to buď na čele a nebo v uchu.. To má následující výhody: Přehled Děkuji moc za výběr tohoto produktu. Teploměr změří během několika vteřin tělesnou teplotu a to buď na čele a nebo v uchu.. To má následující výhody: 1) provedení 4-v-1 Měří teplotu okolí a tělesnou

Více

Návod na použití kamerového kompletu pro autopřívěsy s přenosným monitorem 2,5"

Návod na použití kamerového kompletu pro autopřívěsy s přenosným monitorem 2,5 Návod na použití kamerového kompletu pro autopřívěsy s přenosným monitorem 2,5" obj. č: 3273 Úvod: Tento produkt pracuje v pásmu o rozsahu ISM-2,4GHz a proto může být legálně používán po celém světě bez

Více

CATEYE STRADA WIRELESS

CATEYE STRADA WIRELESS STRADA WIRELESS CC-RD310W CZ 1 CATEYE STRADA WIRELESS CYCLOCOMPUTER CC-RD310W Před použitím počítače si pečlivě přečtěte tento manuál a uschovejte ho pro případ potřeby. Navštivte naše webové stránky,

Více

CATEYE STRADA DIGITAL WIRELESS

CATEYE STRADA DIGITAL WIRELESS CATEYE STRADA DIGITAL WIRELESS CYCLOCOMPUTER CC-RD430DW Před použitím počítače si pečlivě přečtěte tento manuál a uschovejte ho pro případ potřeby. Navštivte naše webové stránky, na kterých jsou k dispozici

Více

GPS NAVIGAC NÍ SYSTÉM

GPS NAVIGAC NÍ SYSTÉM GPS NAVIGAC NÍ SYSTÉM PRU VODCE RYCHLÝM SPUŠTE NÍM NAVIGACE ÚVODNÍ STRANA C ESKY Začínáme Při prvním použití navigace se automaticky spustí počáteční nastavení. Postupujte následovně: Vyberte jazyk programu.

Více

KXT709 UŽIVATELSKÝ NÁVOD

KXT709 UŽIVATELSKÝ NÁVOD KXT709 UŽIVATELSKÝ NÁVOD zjednodušený Instalace 1. Připojte kroucenou šňůru do zdířky sluchátka a druhý konec šňůry do zdířky na boční straně telefonu. 2. Připojte telefonní kabel do zdířky na spodní straně

Více

Návod k používání a katalog náhradních dílů SEKACÍ ZAŘÍZENÍ TBC-50LH/AIR

Návod k používání a katalog náhradních dílů SEKACÍ ZAŘÍZENÍ TBC-50LH/AIR Návod k používání a katalog náhradních dílů SEKACÍ ZAŘÍZENÍ TBC-50LH/AIR ANITA B, s.r.o. Průmyslová 2453/7 680 01 Boskovice Czech Republic fax: +420 515 553 628 tel: +420 516454774,516453496 e-mail: info@anita.cz

Více

Návod na obsluhu ACTION KAMERA

Návod na obsluhu ACTION KAMERA Návod na obsluhu ACTION KAMERA Obsah Montážní příslušenství... 2 Rychlá uživatelská příručka... 3 Úvodní informace... 3 Informace... 4 Požadavky na systém... 5 Vzhled kamery... 5 Použití... 6 Nabíjení

Více

Dotykový 8" LCD monitor s HDMI 869GL80NP/C/T

Dotykový 8 LCD monitor s HDMI 869GL80NP/C/T Dotykový 8" LCD monitor s HDMI 869GL80NP/C/T Bezpečnost 1. Používejte prosím pouze adaptér přiložený jako příslušenství. 2. Nevystavujte tento výrobek přímému slunečnímu světlu, teplu nebo vlhku. 3. Nepoužívejte

Více

Uživatelský manuál - základ PiPO P1

Uživatelský manuál - základ PiPO P1 Uživatelský manuál - základ PiPO P1 Vítejte Děkujeme za koupi tohoto tabletu. Tablet běží na systému Android 4.4 a má čtyřjádrový 1,8GHz procesor. Před použitím si prosím přečtěte tento manuál. Klávesy

Více

Fingertip - pulsní oxymetr. Návod k obsluze

Fingertip - pulsní oxymetr. Návod k obsluze 1. Bezpečnostní informace Fingertip - pulsní oxymetr Návod k obsluze VAROVÁNÍ: Zařízení SpO 2 má být obsluhováno pouze proškolenými osobami. VAROVÁNÍ: Nepoužívejte zařízení SpO 2 v přítomnosti hořlavých

Více

Uživatelský manuál - základ PiPO U2

Uživatelský manuál - základ PiPO U2 Uživatelský manuál - základ PiPO U2 Vítejte Děkujeme za koupi tohoto tabletu. Tablet běží na systému Android 4.1 a má dvoujádrový 1,6GHz procesor. Před použitím si prosím přečtěte tento manuál. Klávesy

Více

Průvodce nastavením Wi-Fi

Průvodce nastavením Wi-Fi Průvodce nastavením Wi-Fi uu Úvod Existují dva režimy bezdrátové sítě LAN: režim infrastruktura pro připojení přes přístupový bod a režim ad-hoc pro vytvoření přímého propojení se zařízením podporujícím

Více

iviewer pro iphone & ipad & ipod touch Rychlý uživatelský návod

iviewer pro iphone & ipad & ipod touch Rychlý uživatelský návod iviewer pro iphone & ipad & ipod touch Rychlý uživatelský návod iviewer lze použít na iphone a ipad pro zobrazení živého obrazu z DVR vzdálený server. I. Použití iphone pro přístup ke vzdálenému DVR Použití

Více

PHH-7011. Uživatelská příručka. ph/mv/teplota - vodotěsný tester. tel: 596 311 899 fax: 596 311 114 web: www.jakar.cz e-mail: kontakt@jakar.

PHH-7011. Uživatelská příručka. ph/mv/teplota - vodotěsný tester. tel: 596 311 899 fax: 596 311 114 web: www.jakar.cz e-mail: kontakt@jakar. PHH-7011 Uživatelská příručka ph/mv/teplota - vodotěsný tester Obsah Úvod 3 Vlastnosti 3 Specifikace. 3 Popis přístroje... 4 Popis displeje 5 Funkce klávesnice 5 Pokyny k obsluze. 6 Kalibrace. 6 Měření.

Více

Uživatelská příručka. Linksys PLEK500. Síťový adaptér Powerline

Uživatelská příručka. Linksys PLEK500. Síťový adaptér Powerline Uživatelská příručka Linksys PLEK500 Síťový adaptér Powerline Obsah Přehled............... 2 Funkce...................... 2 Jak funguje síť Powerline............... 3 Příklad instalace 3 Instalace sítě

Více

Programovatelný pokojový termostat TP 07-01

Programovatelný pokojový termostat TP 07-01 Návod k použití Programovatelný pokojový termostat TP 07-01 CZ verze 1.1 Programovatelný pokojový termostat - návod k použití Model: TP07-01 Jsme potěšeni Vaší volbou programovatelného pokojového termostatu

Více

Volání Hlasitý hovor Zobrazení kontaktů při volání Nastavení hlasitosti hovoru Zobrazení klávesnice při volání Přidržení hovoru Číslo hlasové

Volání Hlasitý hovor Zobrazení kontaktů při volání Nastavení hlasitosti hovoru Zobrazení klávesnice při volání Přidržení hovoru Číslo hlasové 1 5. 6. 7. 8. Volání Hlasitý hovor Zobrazení kontaktů při volání Nastavení hlasitosti hovoru Zobrazení klávesnice při volání Přidržení hovoru Číslo hlasové schránky Nastavení vyzvánění SMS a MMS Nastavení

Více

( VYBERTE VAŠI ZEMI ) Počítadlo hodin nepočítá, když přístroj není připojen na síť napájení.

( VYBERTE VAŠI ZEMI ) Počítadlo hodin nepočítá, když přístroj není připojen na síť napájení. NÁVOD K OBSLUZE ASTRONOMICKÉ SPÍNACÍ HODINY Čtěte pozorně všechny instrukce AST one Rozměry Schéma zapojení AST one je časový spínač určený k ovládání elektrických zařízení mezi západem a východem slunce,

Více

GOCLEVER HYBRID NÁVOD K OBSLUZE

GOCLEVER HYBRID NÁVOD K OBSLUZE GOCLEVER HYBRID NÁVOD K OBSLUZE NAVŠTIVTE NAŠE STRÁNKY WWW.GOCLEVER.COM VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTECH TAB, NAVIO, DVR, MEDIA Před instalací a použitím si prostudujte tento návod. Úvod Vážený uživateli, děkujeme

Více

Vstupní jednotka E10 Návod na použití

Vstupní jednotka E10 Návod na použití Návod na použití Přístupový systém Vstupní jednotka E 10 Strana 1 Obsah 1 Úvod:... 3 2 Specifikace:... 3 3 Vnitřní obvod:... 3 4 Montáž:... 3 5 Zapojení:... 4 6 Programovací menu... 5 6.1 Vstup do programovacího

Více

Uživatelská příručka. Čeština

Uživatelská příručka. Čeština Uživatelská příručka 1 Práce se skenerem Tato příručka popisuje používání plochého skeneru dokumentů HP Scanjet 8270 a jeho příslušenství, řešení problémů při instalaci a kontaktování oddělení podpory

Více

VÁHY. Instrukční příručka Servisní knížka SÉRIE ABW A AIN. VAHY PRO, s.r.o.

VÁHY. Instrukční příručka Servisní knížka SÉRIE ABW A AIN. VAHY PRO, s.r.o. VÁHY SÉRIE ABW A AIN Instrukční příručka Servisní knížka VAHY PRO, s.r.o. Fügnerova 345 400 04 Trmice Ústí nad Labem tel./fax: 475 620 800 e-mail: vahypro@vahypro.cz OBSAH: UWE typ Výrobní číslo Záruční

Více