GOLF DO ŠKOL, ŠKOLÁCI NA GOLF

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "GOLF DO ŠKOL, ŠKOLÁCI NA GOLF"

Transkript

1 PŘEDSTAVUJE PROJEKT ROZVOJE MLÁDEŽNICKÉHO GOLFU V MLADÉ BOLESLAVI A OKOLÍ GOLF DO ŠKOL, ŠKOLÁCI NA GOLF aneb jak dětem přiblížit sport pěstující charakter

2 Vážení, dovolte, abychom vás seznámili s projektem Golf Clubu Mladá Boleslav GOLF DO ŠKOL, ŠKOLÁCI NA GOLF. Víte, že v dnešní době je golf už sedmým nejrozšířenějším organizovaným sportem v České republice, jehož základnu tvoří registrovaných členů ve 164 klubech?! Bohužel hráči ve věku do 21 let tvoří pouhých 13,5% naší golfové populace, což rozhodně stojí za povšimnutí a zaslouží si podporu i ze strany školství. Je obdivuhodné, že tohoto významného postavení golf dosáhl převážně díky aktivnímu přístupu České golfové federace a klubů, které nábory ve své lokalitě pořádají a následně s mládeží pracují. Alarmujícím faktem však je, že i s takto početnou základnou nemá český golf na světové úrovni v porovnání s jinými sporty velké zastoupení. Zapojením mládeže do projektu napomůžete tuto situaci změnit. Jsme přesvědčeni, že pokud se nám podaří získat pro golf dostatečnou podporu ze strany partnerů a škol, golf se stane dostupným sportem pro ještě víc žáků a studentů, kteří by v budoucnu mohli naše zastoupení ve světovém golfu rozšířit. Díky přímé sponzorské podpoře Golf Clubu Mladá Boleslav zajistíme realizaci tohoto projektu a nabídneme v naší lokalitě možnost seriózně s golfem začít pro široké spektrum zájemců z řad dětí a mládeže. Golf Club Mladá Boleslav byl založen v roce 2007 a v současné době disponuje mistrovským 18jamkovým hřištěm a 9jamkovou akademií. Jeho základnu tvoří zhruba 350 členů, což představuje přibližně 30% vytížení celkové kapacity. Počátkem roku 2010 Česká golfová federace zahájila náborový projekt s názvem HRAJ GOLF, ZMĚŇ ŽIVOT, který Golf Club Mladá Boleslav ve svém regionu plně podporuje a patří k nejaktivnějším klubům, které jsou do kampaně zapojeny. S pomocí tohoto projektu se snažíme golf šířit i do škol a ukázalo se, že děti mají o tento sport opravdu velký zájem. V návaznosti na předešlá jednání se školami a s ohledem na další naše aktivity, které pro děti soustavně pořádáme, jsme připravili tento projekt, který odpovídá požadavkům a možnostem pro rozvoj mládežnického golfu v našem regionu. Golf je gentlemanská hra. Má své zásady, mezi ty nejdůležitější patří čestnost, ohleduplnost, poctivost, a to nejen k sobě, ale především ke svým spoluhráčům. Z toho důvodu není nutné, aby každou pravidlovou situaci řešil rozhodčí, hráči ji totiž díky znalosti pravidel umí správně vyhodnotit sami. Což je velmi cenná životní zkušenost.

3 SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ GOLFOVÉHO TURNAJE ZAČÍNAJÍCÍCH GOLFISTŮ - ČERVENEC 2011

4 ÚČASTNÍCI PRVNÍHO DĚTSKÉHO PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORU - VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY PRVNÍ DEN

5 ÚČASTNÍCI PRVNÍHO DĚTSKÉHO PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORU - VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY DRUHÝ DEN

6 ÚČASTNÍCI PRVNÍHO DĚTSKÉHO PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORU - VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY TŘETÍ DEN

7 Nadace HANUŠE GOLDSCHEIDERA obdarovala 35 klubů Jedním ze dvou hlavních cílů Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf je ekonomická podpora talentovaných dětských golfistů ze sociálně slabších rodin. Důkaz, že své poslání bere se vší vážností a odpovědností, nadace podala o první listopadové neděli. Zástupci 35 Tréninkových center mládeže a klubů pracujících s mládeží ze všech koutů Čech a Moravy převzali 100 setů nových dětských holí. Předseda správní rady Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf JUDr. Ladislav Vostárek řekl: "Nákup a následné rozdělení sta setů dětských holí je hmatatelným a věřím, že i záslužným činem naší nadace v tomto roce. Nádobíčko pro začínající děti už jsme s předstihem stihli předat klubům, které s nimi dlouhodobě a příkladně pracují - např. GC Erpet Praha, GC Praha, Royal GC Mariánské Lázně nebo GC Karlovy Vary. Doufáme, že se tato iniciativa naší nadace setká s příznivým ohlasem hlavně mezi kluby a že se nám společně podaří ke golfu přitáhnout další nadšené mladé zájemce." Slavnostní předání dětských golfových holí zástupcům 35 Tréninkových center mládeže a klubů pracujících s dětmi a mládeží z celé České republiky se uskutečnilo v neděli 4. listopadu v pražském Erpet Golf Centru. Přítomni byli členové správní rady Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf profesor RNDr. Václav Pačes, JUDr. Ladislav Vostárek, Reneé Machová, Ondřej Hejma, Miroslav Holub a další, prezident ČGF Jan Jenčovský a další členové výboru ČGF, Marco Anderegg, majitel společnosti Golf USA, která dětské sety dodala, sponzoři a významní donátoři nadace v čele s Vladimírem Dlouhým či Karlem Laubem a další milí hosté. Z události byl natočen televizní záznam, který bude během listopadu vysílán na programu ČT Sport. Autor článku: PhDr. Luboš Klikar - generální sekretář ČGF

8 Projekt navazuje na naše předchozí aktivity související s rozvojem golfu v Mladé Boleslavi 1. Květen start projektu HRAJ GOLF, ZMĚŇ ŽIVOT - 3 lekce golfu za 299,- Kč/os. a za 150,- Kč/dítě do 15 let; 2. Říjen uskutečnění prvního turnaje pro začínající golfisty v projektu HGZŽ ; 3. Listopad projektem HGZŽ v Mladé Boleslavi prošlo už 350 zájemců a z toho 120 se golfu nadále věnuje; 4. Leden Golf Club Mladá Boleslav oslovuje ředitele mladoboleslavských základních škol a představuje jim projekt GOLF DO ŠKOL, ŠKOLÁCI NA GOLF! 5. Duben ve spolupráci s řediteli ZŠ byl uspořádán první třídenní dětský příměstský tábor, kterého se účastnilo 40 dětí. Kapacita nabízených míst byla obsazena během 4 dnů od oznámení; 6. Červenec - srpen uspořádání dalších tří příměstských táborů; 7. Říjen návštěva zájmového kroužku Osmínek 8. ZŠ - prohlídka hřiště a vyzkoušení si golfu v praxi; 8. Listopad uspořádání už patnáctého turnaje pro začínající golfisty. Turnajů se pravidelně účastní kolem 35 hráčů; 9. Listopad zahájení jednání se společnostmi na finanční podpory mládežnického golfu v Mladé Boleslavi, která by výrazně snížila rodičovské příspěvky na tréninky; 10. Listopad přijetí daru ve formě 2 dětských setů holí od NADACE HANUŠE GOLDSCHEIDERA PRO ČESKÝ GOLF; 11. Listopad projektem HGZŽ v MB prošlo už více než 500 zájemců a z toho více než 200 se golfu nadále věnuje.

9 Hlavní záměry a cíle projektu ze strany Golf Clubu Mladá Boleslav 1. V roce 2013 vytvořit 5 věkových skupin (6-8, 9-10, 11 12,13 15, 16 18). Každá skupina bude naplněna 10 dětmi a bude trénovat 1 den v týdnu od pondělí do pátku od 15 do 17:30 hod.; 2. V roce 2015 mít připraveny hráče k reprezentaci klubu a Mladé Boleslavi na republikové úrovni ve dvou mládežnických kategoriích. Přidružené záměry a cíle projektu ze strany Golf Clubu Mladá Boleslav 1. Snížení rodičovských příspěvků na dětské tréninky. Kalkulovaná cena za 1 dítě: 4.990,- Kč / rok; 2. Rozšíření členské základny golfistů; 3. Rozvoj tělesné kondice dětí; 4. Zvýšení etického kodexu dětí; 5. Díky sportu se děti zábavnou formou učí dodržování pravidel (nejen golfových); 6. Vyhledávání nových talentů českého golfu. Časový rozsah tréninkového období v roce 2013 První etapa: ( ) + druhá etapa: ( ) vyjma všech školních prázdnin. Celkem uskutečníme pro každou skupinu zhruba 40 tréninků, přičemž 1 trénink = 2,5 hod. Děti se 100% účastí absolvují zhruba 100 tréninkových hodin během roku.

10 Přínos projektu pro školu: - Rozšíření nabídky zájmových kroužků o golfové tréninky Přínos projektu pro Golf Club Mladá Boleslav: - Rozšíření členské základny Přínos projektu pro partnery, sponzory a podporovatele: - Posílení image a jména společnosti Kalkulace nákladů; počítáno pro 50 zájemců na 1 rok podle platného ceníku: - Trenéři a cvičitelé golfu provozující výuku ,- Kč (500 hodin s kvalifikovaným trenérem á = 800,-Kč) - Prostory pro provoz tréninků a) zimní sezóna ( ) ,- Kč (200 hodin na 2 FSG simulátorech = 400 hodin á 300,- Kč) b) letní sezóna ( ) ,- Kč (50x členství v klubu s hrací kartou na 9jamkové hřiště) - Golfové vybavení s výjimkou oblečení a obuvi ,- Kč (zakoupení 30 setů holí optimálních velikostí) - Uspořádání 2 turnajů na 9jamkové akademii ,- Kč (2x pronájem 9 jamkové akademie) - Propagace projektu a jeho partnerů, sponzorů a podporovatelů 0,- Kč (řešeno mediálním partnerstvím místního tisku s projektem) - Celkové náklady na rok ,- Kč vč. DPH

11 FINANCOVÁNÍ PROJEKTU Rodičovské příspěvky: Předpokládáme, že o projekt bude zájem a rodičovské příspěvky zajistí při obsazení plánované kapacity 50 dětí 50 x = ,- Kč. Golf Club Mladá Boleslav projekt podpoří: 1. Kompletní realizací projektu; 2. Úhradou poplatků za členství v Golf Clubu Mladá Boleslav s neomezenou hrací kartou na 9jamkovou akademii pro každé dítě v hodnotě 5.000,- Kč. Pro 50 dětí činí částka celkem ,- Kč; 3. Realizací 2 turnajů pro děti zapojené do projektu, jejichž organizace včetně pronájmu hřiště vychází na ,- Kč; 4. Propagaci sponzorů (2x otištění náboru ve dvou mladoboleslavských denících + stálá reklamní plocha v golfovém areálu). Zbylé prostředky, které chybí k vyrovnání rozpočtu projektu ( ,- Kč), se snažíme získat od sponzorů. Vzhledem k tomu, že stanovená částka ročního rodičovského příspěvku ve výši 4.990,- Kč/dítě nepokryje veškeré náklady na realizaci projektu, je třeba pro rok 2013 získat sponzorskými dary částku ,- Kč vč. DPH. Případné finanční dary získané nad rámec stanovené částky budou v celé části převedeny do rezervního fondu na podporu projektu v budoucím období.

12 Mediální partneři vypomohou s: - Plošnou propagací projektu a budou informovat o náboru nových zájemců prostřednictvím svých médií; - Uvedením partnerů, sponzorů a podporovatelů ve všech případech souvisejících s propagací projektu. Školy zajistí: - Dostatečnou propagaci projektu a rozdání přihlášek třídním učitelům, ti následně předají přihlášky žákům či rodičům. Projekt vypracoval: Lukáš Chmelař Project Manager Golf Club Mladá Boleslav Michalovice 72, Mladá Boleslav Tel:

ZÁKLADNÍ ŠKOLA Brandýs n. L. St. Boleslav Palachova 337, okres Praha Východ

ZÁKLADNÍ ŠKOLA Brandýs n. L. St. Boleslav Palachova 337, okres Praha Východ ZÁKLADNÍ ŠKOLA Brandýs n. L. St. Boleslav Palachova 337, okres Praha Východ FAKULTNÍ ŠKOLA PEDAGOGICKÉ FAKULTY UNIVERZITY KARLOVY V PRAZE Brandýs nad Labem ZALOŽENO 1905 250 01 Brandýs nad Labem, Palachova

Více

základních veřejné služby leden 2015

základních veřejné služby leden 2015 Odborné posouzení základních hodnot média veřejné služby leden 2015 Odborné posouzení základních hodnot média veřejné služby 3 Odborné posouzení základních hodnot média veřejné služby Posouzení provedli:

Více

PREZENTACE ŠKOLY A ŠVP PRO VEŘEJNOST

PREZENTACE ŠKOLY A ŠVP PRO VEŘEJNOST NÁRODNÍ INSTITUT PRO DALŠÍ VZDĚ LÁVÁNÍ krajské pracoviště Brno ZÁVĚREČNÁ PRÁCE PREZENTACE ŠKOLY A ŠVP PRO VEŘEJNOST STUDIUM KOORDINÁTOR ŠKOLNÍHO VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU Realizováno v období 4. 10. 2006 až

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013-2014

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013-2014 STŘEDNÍ UMĚLECKOPRŮMYSLOVÁ ŠKOLA SKLÁŘSKÁ KAMENICKÝ ŠENOV, Havlíčkova 57, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013-2014 Sídlo organizace: Havlíčkova 57, 47114 Kamenický

Více

Skutečně současný platový systém nepřeje mladým, nebo ho jen neumíme využít?

Skutečně současný platový systém nepřeje mladým, nebo ho jen neumíme využít? TÝDENÍK Odborový svaz zahájil k této velmi citlivé problematice diskuzi, i když ministerstvo školství zatím nevytvořilo žádnou podrobnější, ucelenou koncepci, která by obsahovala jak návrhy legislativních

Více

Duchovní hodnoty a budoucnost českých nadací

Duchovní hodnoty a budoucnost českých nadací STUDIE NÁRODOHOSPODÁŘSKÉHO ÚSTAVU JOSEFA HLÁVKY Duchovní hodnoty a budoucnost českých nadací Lubomír Krbec Prosinec 2010 Národohospodářský ústav Josefa Hlávky Obnovení činnosti Správa Nadání Josefa, Marie

Více

Budoucí Zlatý Ámos učí možná právě u vás

Budoucí Zlatý Ámos učí možná právě u vás TÝDENÍK 36 19. LISTOPADU 2008 XVI. ROČNÍK V tomto čísle najdete: Hradit, či nehradit poslední rok mateřské školy?... 3 Učitelé a domácí násilí v rodinách... 5 Od osmičky k osmičce projekt žáků z Košíř...

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZA ŠKOLNÍ ROK

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZA ŠKOLNÍ ROK VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZA ŠKOLNÍ ROK 2013-2 0 1 4 ZÁKLADNÍ INFORMACE O NÁS Kdo jsme? - Vaše středisko volného času! Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod je právnická osoba, která vykonává

Více

MINIMÁLNÍ PREVENTIVNÍ PROGRAM. Rosteme společně

MINIMÁLNÍ PREVENTIVNÍ PROGRAM. Rosteme společně ČESKÁ ZAHRADNICKÁ AKADEMIE MĚLNÍK STŘEDNÍ ŠKOLA A VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA MINIMÁLNÍ PREVENTIVNÍ PROGRAM Rosteme společně Pro rok 2012/2013 Předkladatel: Česká zahradnická akademie, střední škola a vyšší odborná

Více

1. Úvodní slovo. Milí přátelé, vážení členové,

1. Úvodní slovo. Milí přátelé, vážení členové, Výroční zpráva 2010 Obsah Obsah... 2 1. Úvodní slovo... 3 2. Základní informace o organizaci Pevnost České centrum znakového jazyka, o. s.... 6 3. Organizační struktura... 7 3.1 Rada... 7 3.2 Lektorské

Více

Vzdělávací program jako základní kategorie dalšího profesního vzdělávání

Vzdělávací program jako základní kategorie dalšího profesního vzdělávání Vzdělávací program jako základní kategorie dalšího profesního vzdělávání Předkládá: sdružení NVF, BIVŠ, KPMG Zpracovali: Doc. PhDr. Jaroslav Mužík, Dr.Sc. PhDr. Zdeněk Palán, Ph.D. a kolektiv Největší

Více

Výroční zpráva za rok 2013

Výroční zpráva za rok 2013 Výroční zpráva za rok 2013 OBSAH 1 Úvod... 4 2 Základní údaje o vysoké škole... 5 3 Studijní programy, organizace studia a vzdělávací činnost... 9 4 Studenti... 11 5 Absolventi... 12 6 Zájem o studium...

Více

Postup na vytvoření soustavy páteřních škol v Ústeckém kraji

Postup na vytvoření soustavy páteřních škol v Ústeckém kraji Postup na vytvoření soustavy páteřních škol v Ústeckém kraji Aktualizace na roky 2010-2015 1 Postup na vytvoření soustavy páteřních škol v Ústeckém kraji Aktualizace na roky 2010-2015 I. Východiska A.

Více

CENA 6 Kč ČTRNÁCTIDENÍK PRO VARNSDORFSKÉ OBČANY www.varnsdorf.cz

CENA 6 Kč ČTRNÁCTIDENÍK PRO VARNSDORFSKÉ OBČANY www.varnsdorf.cz ČÍSLO 9 3. KVĚTEN 2013 CENA 6 Kč ČTRNÁCTIDENÍK PRO VARNSDORFSKÉ OBČANY www.varnsdorf.cz S německými starosty o kriminalitě a (ne)rušení vlaků Přeshraniční kriminalita spojená se sociální situací na Šluknovsku

Více

Pomáháme kultivovat tržní prostředí Zpráva o společenské odpovědnosti 2010

Pomáháme kultivovat tržní prostředí Zpráva o společenské odpovědnosti 2010 www.pwc.cz/csr Pomáháme kultivovat tržní prostředí Zpráva o společenské odpovědnosti 2010 Jak PwC Česká republika přispívá k rozvoji společnosti, v níž působí? foto Obsah Úvodní slovo Jiřího Mosera, řídícího

Více

Analýza oblasti práce s mládeží v Srbsku. Nezisková organizace. H.E.P.Y. o.s. Ivaňská 589, 691 25 Vranovice. Česká republika IČO: 22677356

Analýza oblasti práce s mládeží v Srbsku. Nezisková organizace. H.E.P.Y. o.s. Ivaňská 589, 691 25 Vranovice. Česká republika IČO: 22677356 Volný čas mládeže společná šance pro Vojvodinu, Srbsko i Evropu - Vytvoření systému udržitelného rozvoje smysluplného využití volného času mládeže Srbska v prostředí otevřené Evropy. Analýza oblasti práce

Více

Příloha č. 1 k usnesení Rady HMP č. 98 ze dne 27. 1. 2015. Akční plán Koncepce hl. m. Prahy pro oblast integrace cizinců na rok 2015

Příloha č. 1 k usnesení Rady HMP č. 98 ze dne 27. 1. 2015. Akční plán Koncepce hl. m. Prahy pro oblast integrace cizinců na rok 2015 Příloha č. 1 k usnesení Rady HMP č. 98 ze dne 27. 1. 2015 Akční plán Koncepce hl. m. Prahy pro oblast integrace cizinců na rok 2015 Prosinec 2014 Obsah Seznam zkratek... 3 Důležité pojmy... 3 Úvod... 5

Více

Výroční zpráva Gymnázia Jana Keplera za školní rok 2013/2014

Výroční zpráva Gymnázia Jana Keplera za školní rok 2013/2014 Výroční zpráva Gymnázia Jana Keplera za školní rok 2013/2014 (veškeré údaje uvádějte podle stavu k 31. 8. 2014, případně po opravných zkouškách a doklasifikování, pokud není uvedeno jinak) I. Základní

Více

mládež české republiky Informační publikace o dětech a mládeži v České republice

mládež české republiky Informační publikace o dětech a mládeži v České republice mládež české republiky Informační publikace o dětech a mládeži v České republice 1 Několik slov úvodem Vážení přátelé, mezi dětmi a mládeží jsem velmi rád, pracoval jsem s nimi v rámci svého působení v

Více

Výroční zpráva společnosti UNIPETROL, a.s. za rok 2013. Datum publikování: 27. března 2014

Výroční zpráva společnosti UNIPETROL, a.s. za rok 2013. Datum publikování: 27. března 2014 Výroční zpráva společnosti UNIPETROL, a.s. za rok 2013 Datum publikování: 27. března 2014 Obsah Profil skupiny Unipetrol... 4 Úvodní slovo předsedy dozorčí rady... 7 Dopis akcionářům od předsedy představenstva

Více

Strategie rozvoje školství a volnočasových aktivit

Strategie rozvoje školství a volnočasových aktivit Město Mikulov Strategie rozvoje školství a volnočasových aktivit Města Mikulov pro děti a mládež do 26 let (Zkráceně: Strategie školství ) Říjen 2011 Zhotovitel: CS-PROJECT spol. s r. o. Ing. Ondřej Antoš,

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKU. Zpracovaný dle RVP pro obor vzdělání 75-31-M/01 Předškolní a mimoškolní pedagogika

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKU. Zpracovaný dle RVP pro obor vzdělání 75-31-M/01 Předškolní a mimoškolní pedagogika ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKU Zpracovaný dle RVP pro obor vzdělání 75-31-M/01 Předškolní a mimoškolní pedagogika Kapitola 1 Identifikační údaje Název školního vzdělávacího

Více

Statut reprezentace GC Brno pro rok 2015. 1. Reprezentace Golf Clubu Brno

Statut reprezentace GC Brno pro rok 2015. 1. Reprezentace Golf Clubu Brno Statut reprezentace GC Brno pro rok 2015 1. Reprezentace Golf Clubu Brno Reprezentantem klubu se rozumí hráč, jenž je členem GC Brno (dále GCB) a jehož nominoval kapitán klubu do širší nominace jednoho

Více

Výroční zpráva základní školy. za školní rok 2013/2014

Výroční zpráva základní školy. za školní rok 2013/2014 Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Fakultní škola Ped F UK K Milíčovu 674, Praha 4, městská část Praha 11, PSČ 149 00 http://www.zsmilicov.cz e-mail: zsrvj@zsmilicov.cz TEL: 226 807 223 FAX: 226

Více

Program rozvoje obce HELVÍKOVICE. na období 2013 2018

Program rozvoje obce HELVÍKOVICE. na období 2013 2018 Program rozvoje obce HELVÍKOVICE na období 2013 2018 Červen 2013 OBSAH ÚVOD... 3 A. ANALYTICKÁ ČÁST... 4 A.1 Charakteristika obce... 4 1. Území... 4 2. Obyvatelstvo... 5 3. Hospodářství... 8 4. Infrastruktura...

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLSKÉHO ZAŘÍZENÍ ZA ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLSKÉHO ZAŘÍZENÍ ZA ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 1 Dům dětí a mládeže Větrník Riegrova 16, Liberec 1, 46001, telefon/fax: 482713161, e-mail: jana.pavlikova@ddmliberec.cz, www.ddmliberec.cz VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLSKÉHO ZAŘÍZENÍ ZA ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

Více

Základní škola Mikoláše Alše, Suchdolská 360, Praha-Suchdol Výroční zpráva školní rok 2009/2010

Základní škola Mikoláše Alše, Suchdolská 360, Praha-Suchdol Výroční zpráva školní rok 2009/2010 Základní škola Mikoláše Alše, Suchdolská 360, Praha-Suchdol Výroční zpráva školní rok 2009/2010 Zpracoval: Mgr. Jaromír Čížek Datum 19. 11. 2010 1. Přesný název školy podle posledního rozhodnutí o zařazení

Více

Prezentace společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. a účetní závěrka za rok 2003 podle IFRS

Prezentace společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. a účetní závěrka za rok 2003 podle IFRS Prezentace společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. a účetní závěrka za rok 2003 podle IFRS No. 1 Obsah 8 Úvodní slovo předsedy představenstva 10 Sedmileté ohlédnutí 12 Rok 2003 plně v barvách T-Mobile

Více

Střední školy v zahraničí

Střední školy v zahraničí Střední školy v zahraničí Praha Brno Plzeň Liberec Sydney www.studyline.cz Obsah Strana Úvodem 1 Proč využít služeb STUDYLINE? 2 Obecné informace o programu High School 3 Typy středních škol 4 Státní x

Více