Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 16/14

Download "Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 27. 11. 2014 pod. č. j. 16/14"

1 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 16/14 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od Kč do 5 000,- Kč činí 300,- Kč v hodnotě nad 5 000,- Kč činí 500,- Kč Poř. číslo Jméno dárce, autor 1 Karel Zeman 2 Karel Beneš Název díla (technika) Beruška litografie 58/90 Na téj Hluckej věži - litografie 30/65 Rozměr v cm (v x š) Cena obvyklá Nejnižší podání 26,5 x x Emanuel Ranný Volná grafika I, 14/90 23 x Emanuel Ranný Volná grafika II, 56/90 23 x Emanuel Ranný Volná grafika III, 55/90 23 x Ing.Olga Měsícová 7 Jiří Brázda 8 Jiří Brázda 9 Alena Antonová 10 Alena Antonová 11 Alena Antonová 12 Jiří Andrle 13 Josef Mžyk Anděl země akryl na desce Hra rytina VIII/L Ohlédnutí Kombinovaná technika XVI/LX Malířské zátiší E.A. suchá jehla Akt u stolu E.A. suchá jehla S rukama na hlavě E.A. suchá jehla Kotě pro štěstí kolor.lept 1/1 Zelený interiér 2009 ofset-litografie 130/ x ,5 x 15, x ,5x9, ,3x ,5x ,5 x 15, x Herbert Kisza Fáze vzletu E.A. 20 x Herbert Kisza Platanová alej E.A. 15 x Herbert Kisza Slunce v Ohři 13/60 prům. 16, Herbert Kisza Horký letní den u GeyeruII. 19/34 15 x 9, Herbert Kisza Šumburk 26/55 12 x 9,

2 19 Herbert Kisza Kokořín 17/80 12 x 8, Herbert Kisza Černé hvězdy 14/50 ovál 10 x Herbert Kisza Menlungtse15/64 15,7 x 17, Herbert Kisza Manaslu 18/64 15,7 x 17, Jiří Šalamoun 24 Jiří Šalamoun 25 Jiří Šalamoun 26 Jan Odvárka 27 Jiří Bouda 28 Jiří Bouda 29 Ivana Lomová 30 Jaroslav Dajč Cha-cha-cha-cheche orig.litografie Beze slov 28/35, orig.litografie Sliby - chyby 38/60 orig.litografie Český kopec (Křižánky) obraz Sladovna-bar. litogr., zkuš. tisk 2011 Oudegracht v Utrechtu A.T. Litografie orig.litografie 18/45 Suchá kytice s aktem orig. 60,5, x x x ,5 x x ,2 x 12, x x 29, Hana Čápová Tiché kapří hoře 18/20 16 x Jan Jankůj 33 Magdalena Jansová Zelená skleněná foukaná váza Světla let fotografie výška ,5 x 26, Eduard Milka Kostel ve Stínavě akvarel 17,5 x 12, Eduard Milka 36 Jiří Suchý Plumlov Akvarel Vyvěste fangle litografie 100/120 17,5 x 12, ,5 x 27, Dmitrij Kadrnožka Kuba (33/100) 53 x Marie Michaela Šechtlová Akrobati 5/60 49 X Hana Storchová Dar bar.litografie 1/1 35 x Emma Srncová Milovnice psů 28/99 35 x Emma Srncová Kočka a paní s prokvetlými vlasy 45/99 22,5 x Jan Kavan Ženský akt 200/ x 8,

3 43 Jan Kavan Mužský akt 200/ x 8, Jan Kavan Ohrožený život 8/80 48,5 x Michael Rittstein Procházka na jezu 31/50 65 x Karel Demel Vlasatice 28/130 19,5 x 29, Jaroslav Faltýnek Neznámý ostrov, enkaustika 19 x Václav Ježek von Thienfeld Monat Říp 9/20 45 x Václav Ježek von Thienfeld Hrad Bezděz 7/30 45 x Václav Ježek von Thienfeld Hrad Trosky 7/25 35 x Václav Ježek von Thienfeld Hrad Karlštejn 1/10 45 x Václav Ježek von Thienfeld Mt.Lilydale College 1/30 45 x Václav Ježek von Thienfeld Vranov nad Dyjí I/5 45 x Václav Ježek von Thienfeld Třešňový sad 18/30 38 x Václav Ježek von Thienfeld Hrad Lipnice 1/5 45 x Daniel Pešta 57 Daniel Pešta 58 Daniel Pešta 59 Radka Kubáníková Vyplácení (pastel na papíře) Babí léto - Pastel na papíře, nitě, chlupy Šatičky samé jizvičky - pastel na papíře Kamarádi keramika pes a kočka 100 X X X pes výška 23cm kočka výška 12,5cm Tomáš Hřivnáč Artemis 21/30 41,5 x 29, Kateřina Vítečková Červená loďka 10/90 27, Ladislav Hodný Vzpomínky na něco obraz 30 X Miroslav Srostlík Motýl dřevořezba 30 x Petr Ptáček Nad celinami a.t. 29 x Petr Ptáček Mig 15 52/60 27,5 x Petr Ptáček Tučko a.t. 26 x

4 67 Jan M. Krejčí 68 Vladimír Obr Tulipány orig.pastel, ruční papír Anděl 707 Multimedia na plátně 9,5 X X Zdeněk Mézl Gea a.t. A.T. - linoryt 24 x Zdeněk Mézl Gea a.t. A.T. - linoryt 24 x Michal Halva Obraz" O vysoké věži" 27 X Markéta Králová 73 Eduard Ovčáček 74 Ladislav Kuklík 75 Vlastimil Zábranský Věnování II.graf.list 12/60 Rorschachovy písmové testy II. 90/90 Jaguár A.T grafika Z cyklu "Na kraji džungle" komb. tech. 33x39, x x X Karel Šafář Bludný Holanďan lept 28,5 x Pavel Roučka Ležící figura E.A. 5/25 42 x Pavel Starý Tiské skály 44 x Marie Plotěná Houslista 30/80 Kreslený humor kolorovaný grafický tisk 42 x Josef Velčovský Útržky letní noci 26/90 24,5 x Josef Velčovský Etna II/X AT 25 x Josef Velčovský Etna 4/90 24,5 x Josef Velčovský 84 Josef Velčovský 85 Adolf Born 86 Tomáš Bím Podzim na Baťově kanálu 16/90 Přelévající se krajina 76/90 Cizokrajní umělci na dvoře císaře Rudolfa AT litografie 2014 Letní romance litografie A.T. I/III 24,5 x ,5 x ,5 x X 38, Tomáš Bím U řeky- Litografie V/X 35 X Ing. Jiří Slíva Alenka v říši kávy 2/25 64 x

5 89 Boris Jirků Zámek F.K A.T. serigrafie 20 x Marina Richter V kleci I., 12/40, grafika 37,5 x 26, Marina Richter V kleci II., 12/40 grafika 38 x Karel Franta 93 Jiří Mocek Čert s věnečkem, komb. techn. Aut.tisk Imprese, olej-plátno 42 x 29, X Jaroslav Chudomel Na podzim 17/25 40 x Jaroslav Chudomel Potok 3/50 39 x Jaroslav Chudomel Starý strom /25 39 x Jiří David Srdce nad Hradem A.T. serigrafie 42 x Jiří David Lustr A.T. serigrafie 40 x Vladimír Suchánek Melancholická ulita 17 X 12, Kamila Ženatá Pavlačový dům 4/50,grafika 40 x Kamila Ženatá Moře III., kresba 55,5 x Curt H. Geiselhart SRN Portrét ženy E.A. linořez 42 x Olga Vyleťalová Vzdálené okno 17x Josef Dudek 105 Josef Dudek "Nejdřív musí umřít, kdo chce do ráje". E.A. Lept+akvatinta+mezzoti nta "A viděl Bůh, že to bylo dobré". Gr.list k 400.výr. vydání Bible Kralické lept+akvatinta 20 X X 13, Jan Černoš Hodiny E. A. 8 x Petr Jež Podzim akvarel 30,2 x 22, Milan Bauer 109 Karla Ryvolová 110 Otakar Hudeček K.P.Z. Grafika aut.tisk 2011 Noc na Bertramce 11/40 lept- akvatinta Přistání Noemovy archy - obraz 12 x 16, ,5 x 9, x

6 111 Bořek Zeman Kamarádi E.A. Grafika A Pavel Sukdolák Rébus 15/30 54 x Jiří Surůvka Gilbert & George 15 x Jiří Surůvka Jaro 17 x Ivan Komárek Tři gracie E.A. 30 X Ivan Komárek Olgoj Chorchoj E.A. 33 X Ivan Komárek Přizpůsobivost E.A. 22 X Ivan Komárek Dvě pěšinky E.A. 37 X Eva Hašková Prosinec 96, III/XX 17 x 11, Eva Hašková F.Chopin V Mariánských Lázních II.,08, 4/50 28 x 20, Eva Hašková F.Chopin V Mariánských Lázních I. 2008, 8/50 28 x 20, Eva Hašková 123 Eva Hašková Anežka Česká IV,011, VI/XX Bruncvík 178/200 12,7 x ,3 x 7, Eva Hašková Protiklady 2000 XIV/XX 11,7 x 7, Eva Hašková 126 Eva Hašková 127 Eva Hašková Zkrocení Kerbera I. 010,VIII/XX Praha hraje jazz 05,30/100 Zkrocení Kerbera III., 010, VI/XX 12,3 x 9, ,5 x 13, ,4 x Eva Hašková Vánoce 96,30/50 16,8 x 11, Olbram Zoubek Mistr a Markétka 34 X 34,

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 26. 11. 2015 pod. č. j. 17/2015

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 26. 11. 2015 pod. č. j. 17/2015 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 26. 11. 2015 pod. č. j. 17/2015 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 20 /18 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 29. 11. 2018 pod. č. j. 20 /18 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 19 /17

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 19 /17 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 29. 11. 2017 pod. č. j. 19 /17 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 18/16

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 18/16 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 1. 12. 2016 pod. č. j. 18/16 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč činí

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla. značeno a Evid enčn í číslo Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla 001 Anderle Jiří Jiřímu Kotalíkovi k 75 lept 20x8,5 cm 002 Benda Jan Zátiší 30. léta skica tužkou 10,2x14,5

100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar 100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar Galerie Univerzity Pardubice Univerzitní knihovna 12. dubna 31. května 2017 Jan Bauch (1898-1995); linoryt Kamil Lhoták (1912-1990); litografie František

Výstava obrazů skupiny BENE

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč 9 9. 1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč 2. Adámek Luděk bez názvu 2010, olej na papíře, 43x39, volně 1 500 Kč 3. Balšán Václav Kameny na cestě 2010-11, olej na kartonu, 70x54, rámováno

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST :00 FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST 25. 11. 2018 16:00 001 Cyril Bouda 1901-1984 Ratolest 1982, kuličkové pero na papíře, 15,6 x 11,9 cm, sign. C. Bouda 002 Adolf Born 1930-2016 Vstupenka 1993, litografie, 6,5

LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY Galerie SmetanaQ. JUDITA SEREGHY art.amnesty. LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY JUDITA SEREGHY judita.sereghy@amnesty.cz art.amnesty.cz 20. 11. 2017 Galerie SmetanaQ Design titulního vizuálu: Natálie Rajnišová 1. DIEGO SCHAFER PETER BENENSON

Statistický přehled vytvořených a zachovaných obrazů

Statistický přehled vytvořených a zachovaných obrazů Statistický přehled vytvořených a zachovaných obrazů Rok Inv. č. Vytvořeno Zachováno Zničeno Zničeno v % 1992 001-009 9 8 1 11 % 1993 010-019 10 9 1 10 % 1994 020-031 12 9 3 25 % 1995 032-039 8 4 4 50

SLOŽENÍ KOMISE - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ 2015/2016

SLOŽENÍ KOMISE - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ 2015/2016 SLOŽENÍ KOMISE - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ 2015/2016 Komise se sejde v pondělí a úterý (13 a 14. 6. 2016) v 8:45 hodin v uvedeném ateliéru ke krátké poradě. V 9 hodin začínají obhajoby jednotlivých studentů.

Minimální píhoz: 50,- K

Minimální píhoz: 50,- K Jméno autora: Vyvolávací cena: Minimální píhoz: Jií Petrnoušek Mondi, Šluknov navštívil olej na plátn 105 x 150 cm 3.500,- K 100,- K Jméno autora: Ing. Boris Trantina Rozverní kominíci olej na šeps. papíru,

DOMOVNÍČEK. č. 2/2013. DS Věstonická Domovníček č. 2/2013 Stránka 1

DOMOVNÍČEK. č. 2/2013. DS Věstonická Domovníček č. 2/2013 Stránka 1 DOMOVNÍČEK č. 2/2013 DS Věstonická Domovníček č. 2/2013 Stránka 1 Slovo ředitele Domova pro seniory Věstonická Ing. Rudolf Nytl ředitel DS Věstonická Adventní doba a vánoční svátky jsou čas klidu a pohody,

Fulín František Neštětice 9 *1763

Fulín František Neštětice 9 *1763 František Neštětice 9 1763-12.12.1853 Fulínová Kateřina - Tisem1 28.6.1775-25.5.1855 Fulín Vít-v Dl.Lhotě 14 roz. z Neštětic 9 asi 1803 - Magdalena roz. Nerad. z Tomic 7.10.1826-8.6.1830-20.4.1900 Majdalena

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2012/2013 Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce. Pablo Picasso

brněnský plenér http://plener.prygl.net - mail@prygl.net

brněnský plenér http://plener.prygl.net - mail@prygl.net společenská hra kvarteto brněnský plenér sochařské sympozium - brněnská přehrada autor Robert Vystrčil http://plener.prygl.net - mail@prygl.net Copyright Robert Vystrčil, 2005 (fotografie, graf. zpracování,

Akademie výtvarných umění v Praze

Akademie výtvarných umění v Praze Akademie výtvarných umění v Praze studijní obor: Výtvarné umění se zaměřením: malířství, sochařství, kresba a grafika, intermediální tvorba, nová média, restaurování výtvarných děl malířských a polychromované

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP BABŠICKÁ Věra 0120116 Golfový Klub Líšnice 27,9 BALAZIK-SPEIDEL Ingeborg 0040989 Royal Golf Club

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP BABŠICKÁ Věra 0120116 Golfový Klub Líšnice 27,9 BALAZIK-SPEIDEL Ingeborg 0040989 Royal Golf Club SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP BABŠICKÁ Věra 0120116 Golfový Klub Líšnice 27,9 BALAZIK-SPEIDEL Ingeborg 0040989 Royal Golf Club Mariánské Lázně 24,0 BALAŽÍK Josef 0040394 Royal Golf Club

Rozmluvy s krajinou. Valdštejnská lodžie. 3. 8. září 2012

Rozmluvy s krajinou. Valdštejnská lodžie. 3. 8. září 2012 Rozmluvy s krajinou Valdštejnská lodžie Jičín 3. 8. září 2012 občanská společnost provize V krajině se pohybujeme neustále a nikdy jí nemůžeme zcela uniknout. A přesto ji známe vlastně velmi málo. A často

PŘEHLED ZNÁMEK A CELIN - ČR 2013 (s obrázky cenin zveřejněnými Českou poštou s.p.)

PŘEHLED ZNÁMEK A CELIN - ČR 2013 (s obrázky cenin zveřejněnými Českou poštou s.p.) PŘEHLED ZNÁMEK A CELIN - ČR 2013 (s obrázky cenin zveřejněnými Českou poštou s.p.) TRADICE ČESKÉ ZNÁMKOVÉ TVORBY rotační ocelotisk v barvě černé oceli kombinovaný hlubotiskem v barvách žluté, růžové, světle

15. 6. 2014 FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST

Zvonkohra (keramika, 36 cm) vytvořily a do aukce věnovaly děti z Asociace Pro HANDICAP. vyvolávací cena: 100,- Andělský zvon (keramika, 15 cm)

Zvonkohra (keramika, 36 cm) vytvořily a do aukce věnovaly děti z Asociace Pro HANDICAP. vyvolávací cena: 100,- Andělský zvon (keramika, 15 cm) 1 Zvonkohra (keramika, 36 cm) vytvořily a do aukce věnovaly děti z Asociace Pro HANDICAP vyvolávací cena: 100,- 2 Andělský zvon (keramika, 15 cm) Mirka Beranová vyvolávací cena: 300,- 3 Perníkový zvon

Benefice pro Borůvku Galerie Portheimka Štefánikova 12 Praha 5 23. října 2014 od 18 hodin

Benefice pro Borůvku Galerie Portheimka Štefánikova 12 Praha 5 23. října 2014 od 18 hodin Benefice pro Borůvku Galerie Portheimka Štefánikova 12 Praha 5 23. října 2014 od 18 hodin 1 Benefice pro Borůvku aukce originálních grafických listů Borůvka Praha o.p.s. pomáhá již 16 let lidem s tělesným

Benefice pro Borůvku Výsledky aukce 23. října 2014 Nabídka nevydražených děl

Benefice pro Borůvku Výsledky aukce 23. října 2014 Nabídka nevydražených děl Benefice pro Borůvku Výsledky aukce 23. října 2014 Nabídka nevydražených děl Benefice pro Borůvku aukce originálních grafických listů Borůvka Praha o.p.s. pomáhá již 16 let lidem s tělesným postižením

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2010/2011 Každý umělec byl na začátku amatér. Ralph Waldo Emerson Lukáš Rajchl, Kristýna Janků, Monika Roblová, Tereza Žižková, 14 let Studie oka, 15 13

PRDECKÁ LYŽE 2019 PASEKY NAD JIZEROU SOBOTA SJEZD DÍVKY 5-8 LET

PRDECKÁ LYŽE 2019 PASEKY NAD JIZEROU SOBOTA SJEZD DÍVKY 5-8 LET SOBOTA 9.3.2019 SJEZD DÍVKY 5-8 LET Pořadí číslo Příjmení a jméno Ročník Bydliště/tým Závod 1 100 Adéla Marešová 2012 TJ Sokol Vrát 1.15.90 2 98 Ema Plamínková 2011 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou 1.23.88

Ing. Milan Vacura. doc. Ing. Aleš Tomek, CSc. Ing. Martin Čásenský, Ph.D. Ing. Václav Tatýrek, Ph.D. Ing. Michal Vondruška. Ing.

Ing. Milan Vacura. doc. Ing. Aleš Tomek, CSc. Ing. Martin Čásenský, Ph.D. Ing. Václav Tatýrek, Ph.D. Ing. Michal Vondruška. Ing. SZZ 2012 Komise 1 Den úterý 17. ledna 2012, 9.00 Místnost B473 Ing. Milan Vacura doc. Ing. Aleš Tomek, CSc. Ing. Martin Čásenský, Ph.D. Ing. Václav Tatýrek, Ph.D. Ing. Michal Vondruška Ing. Jan Pícha (Tomek)

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP BAUER Ivan 0031196 Golf Club Karlovy Vary 16,5 BAUEROVÁ Markéta 0031396 Golf Club Karlovy Vary 34,4 BEDRNA Radek 0031935 Golf Club Karlovy Vary 25,8 BĚLÁČ

Jak se jinak nazývá způsob, kterým umělec dosáhne rozmnožitelnosti díla (2D) na stanovený náklad a přitom vzniknou samé originály? Jak se jinak nazývá způsob, kterým umělec dosáhne rozmnožitelnosti díla (2D) na stanovený náklad a přitom vzniknou samé originály? originál x kopie x reprodukce signování díla signování grafiky Podpis

Olešná (příloha kroniky č. 3)

Olešná (příloha kroniky č. 3) Olešná (příloha kroniky č. 3) Seznam ů a uživatelů domů dle čísel popisných. (Statistické údaje zpracovány k 7.12.2009 ) -uživatel domu 1 rekreační chalupa Lidinský Milan A 1 N 2 obytný Buriánek Lukáš

38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin R 38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin 135 Josef Lada Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy s původní grafikou Rukopisy, podpisy 38. aukce výtvarného umění se koná

Dobročinná aukce uměleckých děl. Umělci dětem ulice V. 2012

Dobročinná aukce uměleckých děl. Umělci dětem ulice V. 2012 advokátní kancelář síla argumentů Není um Dobročinná aukce uměleckých děl tar 190x58 10.4.2006 9:35 Str. 1 KDO DÁ ANCI DùTEM ULICE? Umělci dětem ulice V. 2012 12. prosince 2012 18:00 Aukční síň Vltavín

autor dílo vydražená částka 2 Alice Nikitinová Jednička (žlutá) Kč 3 Ivan Ouhel Poznámka Kč autor dílo vydražená částka 2 Alice Nikitinová Jednička (žlutá) 8 000 Kč 3 Ivan Ouhel Poznámka 7 000 Kč 4 Stanislav Kolíbal Ilustrace k povídkám K. Čapka 1 9 500 Kč 10 Lu Jindrák Skřivánková Tate / Asia

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaného dne

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaného dne Strana 1 z 6 PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaného dne 24.10.2013 Otázky Č. ot. Znění otázky Schváleno Potřebné kvórum 1. Schválení programu shromáždění ANO >50% přítomných 2. Schválení roční

PŘEHLED HABILITAČNÍCH ŘÍZENÍ A ŘÍZENÍ KE JMENOVÁNÍ PROFESOREM NA AKADEMII VÝTVARNÝCH UMĚNÍ V PRAZE

PŘEHLED HABILITAČNÍCH ŘÍZENÍ A ŘÍZENÍ KE JMENOVÁNÍ PROFESOREM NA AKADEMII VÝTVARNÝCH UMĚNÍ V PRAZE PŘEHLED HABILITAČNÍCH ŘÍZENÍ A ŘÍZENÍ KE JMENOVÁNÍ PROFESOREM NA AKADEMII VÝTVARNÝCH UMĚNÍ V PRAZE studijní obor: Výtvarné umění se zaměřením: Architektonická tvorba Restaurování výtvarných děl Volné umění

CycloClub Varnsdorf Výsledky POHÁR CC VARNSDORF-muži

CycloClub Varnsdorf Výsledky POHÁR CC VARNSDORF-muži Výsledky POHÁR CC VARNSDORF-muži pořadí jméno Team ročník Body odj.závody 1. Machek Ivo Superior Cyklofit Cycling Team 1978 867 11 2. Švorc Jiří Big Shock 1973 865 12 3. Vohanka Aleš CC Varnsdorf 1979

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne Strana 1 z 6 PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne 19.11.2015 Otázky Č. ot. Znění otázky Schváleno Potřebné kvórum 1. Schválení předsedy shromáždění ANO 2. Schválení zapisovatele ANO 3. Schválení

TRAFO MTB BIATLON 2017

TRAFO MTB BIATLON 2017 TRAFO MTB BIATLON 2017 VÝSLEDKOVÁ LISTINA - mini dívky 1. Berbrová Michaela 2012 0:01:27 15 0:01:42 2. Křížová Elen 2015 0:02:51 0 0:02:51 3. Bechová Emma 2015 0:02:57 0 0:02:57 4. Čejková Kristýna 2013

Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér

Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér vltavin_letak_1 5.6.2013 10:52 Stránka 1 Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér 13. 6. 2013 od 18 hodin v aukční síni Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, 110 00 Praha 1 První podání na www.auctions-art.cz

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 60 % celkem: 3 546 500 Kč JAN KONŮPEK prodejnost: 85 % celkem: 43 150 Kč 001 Jan Konůpek: Jan Žižka Neprodáno 002 Jan Konůpek: Zázrak Neprodáno 003 Jan

ZÁPIS O VÝSLEDKU VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE 1) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu)

ZÁPIS O VÝSLEDKU VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE 1) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu)... Velké Němčice okres... Břeclav konaných ve dnech (dne)... 10.10. - 11.10.2014 byly podle výsledků převzatých od okrskových

Memoriál Dr. Jana Vedrala

Memoriál Dr. Jana Vedrala HOMOLOGACE 8380/12/06 SEZNAM C.211 C9 1 5155037 MRKLASOVA Eva 1937 CZE C7 1 2 5155015 DAVIDOVA Jaroslava 1946 CZE 49.40 52.54 1:41.94 C6 3 5155032 BURSOVA Alena 1952 CZE C5 1 4 5205168 HARTUNG-HOFMANN

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne Strana 1 z 6 PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne 03.11.2016 Otázky Č. ot. Znění otázky Schváleno 1. Volba předsedy shromáždění - návrh předseda výboru SVJ - p.pešek ANO Potřebné kvórum

96. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 2Mařanová Jarmila Hnízdo 400 Kč Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 2Mařanová Jarmila Hnízdo 400 Kč 3Mařanová Jarmila Židovský hřbitov 100 Kč 4 Souček Jan Mapa 600 Kč 5 Slíva Jiří Konvolut 3 grafických listů 900

U S N E S E N Í v o l í - návrhovou komisi ve složení: Ing. Alinčová Lenka Dr. Mandík Miloslav

U S N E S E N Í v o l í - návrhovou komisi ve složení: Ing. Alinčová Lenka Dr. Mandík Miloslav U S N E S E N Í Z USTAVUJÍCÍHO ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MČ PRAHA-KUNRATICE ZE DNE 15. listopadu 2010 s c h v a l u j e Následující program ustavujícího zasedání zastupitelstva: 1) Složení slibu členů zastupitelstva

Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011

Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

Meziokresní přebor ČB-ČK

Meziokresní přebor ČB-ČK Meziokresní přebor ČB-ČK Tabulka celkem: družstvo záp výh rem proh skore sety průměr body plné dorážka chyby 1. Soběnov B B 26 25 0 1 164,5:43,5 (209,5:102,5) 2414 50 1678 736 43,3 2. Borovany A A 26 24

ZÁPIS O VÝSLEDKU VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE 1) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu)... Hostouň okres... Domažlice konaných ve dnech (dne)... 15.10. - 16.10.2010 byly podle výsledků převzatých od okrskových

1. Svatá Ludmila, Manětín Vysoká cesta, 1728, foto: NPÚ Plzeň

1. Svatá Ludmila, Manětín Vysoká cesta, 1728, foto: NPÚ Plzeň 1. Svatá Ludmila, Manětín Vysoká cesta, 1728, foto: NPÚ Plzeň 2. Svatý Donát, Manětín Vysoká cesta, 1728, foto: NPÚ Plzeň 9. Svatý Benno, Manětín Vysoká cesta, 1733, foto: NPÚ Plzeň; Hlava světce přípravná

8.část - listopad až prosinec

8.část - listopad až prosinec Přílohy kroniky 2011 8.část - listopad až prosinec Krásné Údolí Přílohu vytvořil : Martin Frank ( leden 2012 ) 8.část - Strana 1 / celkem stran 27 Plakát na divadelní představení Přílohu vytvořil : Martin

Matrika vlastníků parcel Nová Osada k č.leg. Příjmení a jméno st.parc.č. č.parc. výměra/br.h.platby/čl.zn důvěrník čch/ev.

Matrika vlastníků parcel Nová Osada k č.leg. Příjmení a jméno st.parc.č. č.parc. výměra/br.h.platby/čl.zn důvěrník čch/ev. Matrika vlastníků parcel Nová Osada k 31. 12. 2018 č.leg. Příjmení a jméno st.parc.č. č.parc. výměra/br.h.platby/čl.zn důvěrník čch/ev.kn/st/dčl O7 BARCAL Roman 383 / 61 383 / 61 760/10 300 Laskoš Zdeněk

Katalog. č. 1. Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč. Katalog. č. 2

Katalog. č. 1. Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč. Katalog. č. 2 KATALOG AUKCE 2015 Katalog. č. 1 Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč Katalog. č. 2 Zátiší Silvie Horaisová 2011 120 x 80 cm 1.500 Kč Katalog. č. 3 Olympijské hry Anna Hones

Děti do 6 let - 5 km. Kadaňské babí léto,

Děti do 6 let - 5 km. Kadaňské babí léto, START.Č. Kadaňské babí léto, 22.9.2018 Příjmení Jméno M / W Bydliště Děti do 6 let - 5 km Trasa/ 5 / 9 KM Ročník 662 Smolková Markéta W Kadaň 5 2016 553 Schönauerová Adélka W Kadaň 5 2014 591 Čandová Viktorie

40. AUKCE. Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin. 151A.

40. AUKCE. Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin. 151A. R 40. AUKCE Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin 151A. Kamil Lhoták Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy 40. aukce výtvarného umění se koná v sobotu 6. dubna 2002 v

Ladislav Vesecký Milena Doušková Karel Pecháček 01/2016 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5

Ladislav Vesecký Milena Doušková Karel Pecháček 01/2016 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 Ladislav Vesecký Milena Doušková Karel Pecháček 0/06 5 6 7 8 9 0 5 6 7 8 9 0 5 6 7 8 9 0 5 Eva Míková Ivana Hurtová Marie Bartošová 0/06 5 6 7 8 9 0 5 6 7 8 9 0 5 6 7 8 9 Zdeněk Huspek Miroslav Lorenc

Ročník Výsledková listina - střelba ze vzduchovky. Kategorie: m61 až 70

Ročník Výsledková listina - střelba ze vzduchovky. Kategorie: m61 až 70 Kategorie: m61 až 70 1 Vilímek Bohumil 328 TJ. Sokol České Meziříčí 25 47 2 Joska Jaromír 216 Senioři ČR, MO Předměřice n.l. 23 47 3 Bednář Miroslav 261 Senioři Novobydžovska z.s. 25 46 4 Jeřábek Vlastimil

Volby do zastupitelstev obcí výsledky hlasování Volby do zastupitelstev obcí 20.10. - 21.10.2006 - výsledky hlasování Zastupitelstvo města, Kraj: Jihomoravský kraj, Okres: Brno-venkov Obec: Oslavany Počet volených členů zastupitelstva Počet volebních

Dvouhra muži Jméno Klub Poznámka Koukal Petr jun. SoVeselý Jehnice Vondra Jan Spoje Praha Florián Pavel SKB Čes.Krumlov Bitman Jakub So RadotínMeteor

Dvouhra muži Jméno Klub Poznámka Koukal Petr jun. SoVeselý Jehnice Vondra Jan Spoje Praha Florián Pavel SKB Čes.Krumlov Bitman Jakub So RadotínMeteor Dvouhra muži Jméno Klub Poznámka Koukal Petr jun. SoVeselý Jehnice Vondra Jan Spoje Praha Florián Pavel SKB Čes.Krumlov Bitman Jakub So RadotínMeteor Kopřiva Tomáš Sokol Dobruška 1. Zevl Lukáš BK 93 Hořovice

Jednotlivci přepočítaní: body 100 m body dálka body koule body výška body 400 m body P. jméno naroz. k. team přek. body disk body tyč body oštěp body

Jednotlivci přepočítaní: body 100 m body dálka body koule body výška body 400 m body P. jméno naroz. k. team přek. body disk body tyč body oštěp body Jednotlivci přepočítaní: body 100 m body dálka body koule body výška body 400 m body P. jméno naroz. k. team přek. body disk body tyč body oštěp body 1500 m body 1. Janouch 02.09.59 52 Amba A 5795 11,38

Umûlci dûtem ulice! Benefiãní aukce

Umûlci dûtem ulice! Benefiãní aukce katalog aukce projekt sance 9/12/06 1:02 PM Page 1 Umûlci dûtem ulice! Benefiãní aukce Aukce se koná 21. fiíjna 2006 v Malém sále paláce Îofín od 13.00 (Slovansk ostrov 226, 110 00 Praha 1) Pfiedaukãní

Doc. ak. mal. Vladimír Drápal, Červený kůň, 40 x 31 cm, malba na skle, 2003 Cena: 4000 AUKCE OBRAZŮ Vážení přátelé, nadační fond České myelomové skupiny podporuje boj odborníků i společnosti proti mnohočetnému myelomu, druhému nejčastějšímu krevnímu nádoru. Jedním z jeho klíčových poslání

Katalog. výtvarných děl a grafických listů zařazených do aukce. Nadační fond onkologie pro 21. století

Katalog. výtvarných děl a grafických listů zařazených do aukce. Nadační fond onkologie pro 21. století Katalog výtvarných děl a grafických listů zařazených do aukce Nadační fond onkologie pro 21. století 1 Vyvolávací cena: 8 000,- Kč Rozměr: 550 x 550 mm Jiří Altmann Akademický malíř Jiří Altmann se zabývá

Jarní prázdniny ÚNOR. 8 Petr Hladík 21 Martin Jiránek. 28 Martin Jiránek. Nj obchod, služby a cestovní ruch. Nj obchod, služby a cestovní ruch 9 8 6 7 5 ÚNOR Nj obchod, služby a cestovní ruch 1 Petr Hladík 14 Hynek 09:00-12:00 Valentýn 10:30 2 Rekvalifikace PC - Eva Sýkorová 15 Nela 09:00-12:00 Jiřina Nj - konverzace 3 Šárka Kuthanová Blažej

ZPRAVODAJ Východočeské soutěže sk. A

ZPRAVODAJ Východočeské soutěže sk. A ZPRAVODAJ Východočeské soutěže sk. A Ročník 2016/17 číslo 22 Dobruška 1.4.2017 Zpracoval: Petr Brandejs V závěrečném kole se nekonalo ţádné překvapení. Vrchlabí D doma snadno poráţí Dvůr Králové C, Červený

55. AUKCE. 3. øíjna 2004 v 13 hodin. Obrazy a kresby 19. a 21. století Èeská a svìtová grafika. Kulturní centrum ŽOFåN - SLOVANSKÝ OSTROV R 55. AUKCE www.galerie-vltavin.cz Kulturní centrum ŽOFåN - SLOVANSKÝ OSTROV 3. øíjna 2004 v 13 hodin 115. Karel Valter Obrazy a kresby 19. a 21. století Èeská a svìtová grafika 55. aukce Aukèní sínì Vltavín

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Sokol Chotoviny B - TJ Loko České Budějovice B 2:6 2425-2448 (6:6) 22.11. TJ Fezko Strakonice - TJ Dynamo České Budějovice 7:1 2501-2394 (9,5:2,5) 22.11. TJ Spartak Soběslav A - TJ Kunžak A 8:0 2462-2330

Komise pro cestovní ruch a kulturu za období II. pololetí 2013 proběhla 3 jednání Účast na jednání komisí

Komise pro cestovní ruch a kulturu za období II. pololetí 2013 proběhla 3 jednání Účast na jednání komisí Komise pro výchovu, vzdělávání a sport za období II. pololetí 2013 proběhla 3 jednání 1. Mgr. Krákorová Pajůrková Šárka - předsedkyně 3 3 100 2. Horáková Zora 3 2 67 3. Jüttner Jan 3 2 67 4. Mgr. Kouba

UJEP v Ústí nad Labem - Univerzita třetího věku - Akademický rok 2018/ Letní semestr platný od

UJEP v Ústí nad Labem - Univerzita třetího věku - Akademický rok 2018/ Letní semestr platný od den 8 9 9 10 10 11 11 12 12-13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 18 Pondělí MF 01.54 13:00 17:00 PR7 Toulky, události a zajímavosti SZ Čech 4.3.2019, 11.3.2019, 27.5.2019, 3.6.2019 Pondělí MF 01.54 13:30 16:30

Startovní listina ELM č.17 / 2018

Startovní listina ELM č.17 / 2018 Prez St.č. Příjmení Jméno Kategorie R.n. Klub Popl. Start cíl čas pořadí 1 1 3 Hrubý Jakub M 1998 KCL Kooperativa - Sv... A 0:00:00 0:23:04 0:23:04 1 1 1 15 Dudek Tomáš M 1988 CK Kolo-park.cz A 0:00:00

Ráda bych tě pozvala na svou narozeninovou oslavu která se koná 15.6.2013. Sraz je ve Stromovce ve 12:00. Doufám že přijdeš.

Ráda bych tě pozvala na svou narozeninovou oslavu která se koná 15.6.2013. Sraz je ve Stromovce ve 12:00. Doufám že přijdeš. Julie Kubrychtová Milady Horákové1 Praha 17000 Kateřina Hejlíková Studentská2 Praha 16000 Selma Faustusová Kaprova3 Praha 11000 Tereza Vogničová Milady Horákové4 Praha 17000 Dominika Juričková Studentská5

Martina Bábíčková, Ph.D. 04.05.2014

Martina Bábíčková, Ph.D. 04.05.2014 Jméno Martina Bábíčková, Ph.D. Datum 04.05.2014 Ročník 7. Vzdělávací oblast Informační a komunikační technologie Vzdělávací obor Informatika Tematický okruh Textový editor Téma klíčová slova Novinová strana

Mistrovství UAC v časovce jednotlivců 2008 Bělská vteřina Bělá pod Bezdězem silniční časovka 27 km

Mistrovství UAC v časovce jednotlivců 2008 Bělská vteřina Bělá pod Bezdězem silniční časovka 27 km Mistrovství UAC v časovce jednotlivců 2008 Bělská vteřina 24.5. 2008 Bělá pod Bezdězem silniční časovka 27 km 1 234 Petr Čapek EXE JEANS Chomutov B 00:36:27 2 341 Tomáš Vitáček Viessmann Team C 00:36:50

5: (6:6) TJ

5: (6:6) TJ TJ Fezko Strakonice - TJ Loko České Budějovice 5:3 2626-2566 06.12. TJ Spartak Soběslav A - TJ Sokol Chotoviny B 6:2 2458-2381 06.12. TJ Sokol Písek A - TJ Dynamo Č. Budějovice 5:3 2444-2435 06.12. TJ

Startovní listina muži - middle SI-čip příjmení a jméno start

Startovní listina muži - middle SI-čip příjmení a jméno start Startovní listina muži - middle SI-čip příjmení a jméno start 1. 52204 Stachoň Zdeněk 0 2. 52487 Stoklasa Bohumil 2 3. 8929 Stacke Václav 4 4.? Hudák Stanislav 6 5. 8560 Margold Martin 8 6. 53285 Mazal

Informátor. sboru Vojkovice

Informátor. sboru Vojkovice Informátor sboru Vojkovice zima 2015 1 Slovo kazatele Kamil Majer Milá vojkovická rodinko. Stojíme na prahu nového roku. A toto období, bývá obdobím, kdy rekapitulujeme a hodnotíme rok přechozí a dáváme

U23M. Dci. 30. dubna 2013 Stránka 1 z 5

U23M. Dci. 30. dubna 2013 Stránka 1 z 5 U23M Disk antický 5 kg Oštěp 700 g Oštěp 0 g Oštěp 0 g s.t. Břemeno 16 kg Kámen 50 kg J Koule 6 kg Koule 6,25 kg Disk 1, kg Disk antický 5 kg Oštěp 0 g Oštěp 0 g s.t. Kladivo 6 kg Kladivo 6,25 kg Břemeno

Rozpis studentů u maturitní zkoušky

Rozpis studentů u maturitní zkoušky Termín: pondělí 26. 5. 2014 dopoledne Denní porada vyučujících: 12:00 Luděk Červený pr. - Praktická maturitní zkouška 8:25 8:30 Mgr. Pavel Anderle / Mgr. Kateřina Sýkorová / sp. - Český jazyk a literatura