Stiskněte Delete klávesu pro mazání. Pro Mac notebooky, stiskněte Function (fn) klávesu a zároveň Delete klávesu pro mazání vpřed.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Stiskněte Delete klávesu pro mazání. Pro Mac notebooky, stiskněte Function (fn) klávesu a zároveň Delete klávesu pro mazání vpřed."

Transkript

1 Ve Windows, jsem Na Macu je to... Pokud používáte jednotlačítkovou myš Apple, Controlclick na položku (stiskněte a držte CTRL klávesu během kliknutí) vyvolá kontextovou nabídku. Nebo také můžete použít vícetlačítkovou myš, a používat pravé tlačítko myši jak jste byli zvyklí. Pravé tlačítko myši - používal jsem na přístup do rolovací nabídky. Pro aktivaci druhého tlačítka na Mighty Mouse: Z Apple menu nebo v Docku, zvolte System Preferences. Zvolte Keyboard & Mouse, klikněte na Mouse nabídku a zvolte Secondary Button z jedné z nabídek Primary Button menu. Pokud používáte MacBook nebo MacBook Pro: Z Apple menu nebo v Docku, zvolte System Preferences. Zvolte Keyboard & Mouse, pak klikněte na Trackpad nabídku a zaškrtněte "Place two fingers on trackpad and click button for secondary click." Nyní můžete položit dva prsty na trackpad a kliknout pro vyvolání kontextové nabídky. Pokud zvolíte Clicking volbu, pak kliknutí na pravé tlačítko myši je vyvoláno jednoduše klepnutím dvou prstů zároveň na trackpad. Stisk Backspace klávesy pro mazání nebo Delete klávesy pro mazání vpřed. Stiskněte Delete klávesu pro mazání. Pro Mac notebooky, stiskněte Function (fn) klávesu a zároveň Delete klávesu pro mazání vpřed. Double-click (dvojklik) na ikonu hardisku na ploše k prohlížení obsahu a přístupu ke všem programům v počítači. Použití "Tento počítač" k prohlížení a přístupu ke všemu v počítači. Také můžete použít Spotlight vyhledávání k rychlému a přesnému hledání čehokoliv na vašem počítači. Stačí zadat prvních několik znaků hledaného názvu nebo obsahu. Použijte Dock pro přístup k programům nebo vašim oblíbeným položkám. Použití nabídky "Start" a "Hlavního panelu" pro přístup k programům, složkám a souborům. Pro přidání zástupce Vaší oblíbené položky, přetáhněte ji na pravou stranu Vašeho Docku. Pro přidání zástupce Vaší oblíbené aplikace, přetáhněte ji na levou stranu Vašeho Docku. Pro odstranění zástupce z Docku, můžete kdykoliv vytáhnout ikonku mimo Dock a zástupce od tam zmizí jen se po něm zapráší. Použijte Finder k nalezení programů, složek a souborů na Vašem počítači.. Použití Windows Exploreru k nalezení programů, složek a souborů na Vašem počítači. Použití "Tento počítač" k přístupu k obsahu různých disků, jako např. Harddisk, CD, DVD nebo Flashdisků. Pro otevření nového okna ve Finderu, klikněte na ikonku Finder v Docku nebo použijte dvojklik na ikonku Vašeho harddisku na ploše. Ve Finderu je na to také zkratka JABKO-N. Prohlížejte a přistupujte k obsahu jakéhokoliv připojeného disku, síťového svazku, flashdisku, CD nebo DVD. Použijte dvojklik na příslušnou ikonku na ploše, která se objeví po připojení nebo vložení disku či media. Použití těchto kláves u klávesových zkratek: Shift klávesa Control klávesa Alt klávesa Windows klávesa Backspace klávesa Použijte tyto klávesy jako alternativu: Shift klávesa Control klávesa (ctrl) Option klávesa (alt) Command klávesa (jablko) Delete klávesa

2 Stisk Ctrl+Alt+Delete pro ukončení zaseknutých programů, které neodpovídají. Stisknout zároveň Command-Option-Escape (Esc) pro vynucené ukončení zaseknuté aplikace, která neodpovídá. Po stisku této zkratky, zvolte libovonou aplikaci z okna Force Quit a klikněte na Force Quit. Můžete také zvolit Force Quit z kontextové nabídky po CTRL-click na položku v Docku. Klikněte na zavírací tlačítko v záhlaví okna (kulaté, červené v levé horním rohu) pro zavření okna. Můžete také použít zkratku Comand(jabko)-W. Kliknutí na "zavřít" políčko v záhlaví okna pro zavření okna. Z menu aplikace, zvolte Quit (jméno aplikace), nebo stiskněte klávesovou zkratku Command(jabko)-Q, pro ukončení aplikace. Kliknutí na "zavřít" políčko v záhlaví okna aplikace (programu) pro ukončení programu. Klikněte na tlačítko "minimize" v záhlaví okna (kulaté, žluté v levé horním rohu) pro minimalizování okna do pravé části Docku. Můžete také použít zkratku Comand (jabko)-m. Kliknutí na políčko "minimalizovat" v záhlaví okna (aplikace) pro minimalizování okna do "Hlavního panelu". Klikněte na tlačítko "zoom" v záhlaví okna (kulaté, zelené v levé horním rohu) pro rožšíření (zvětšení) okna. Kliknutí na políčko "Maximalizovat" v záhlaví okna (aplikace) pro maximalizování okna. Přetáhněte ikonu disku nebo svazku z plochy na ikonku koše v Docku (změní se v tu chvíli na ikonku "Eject") pro odpojení či vysunutí disku či svazku. Nebo v okně FInderu klikněte na "Eject" ikonku za názvem disku, který chcete odpojit. Stisk tlačítka pro vysunutí disku.

3 Přetáhněte ikonu disku nebo svazku z plochy na ikonku koše v Docku (změní se v tu chvíli na ikonku "Eject") pro odpojení či vysunutí disku či svazku. Nebo v okně FInderu klikněte na "Eject" ikonku za názvem disku, který chcete odpojit. Stisk tlačítka pro vysunutí disku. Stisk Control (Ctrl) klávesy pro klávesové zkratky (jako např. Ctrl+C pro kopírovat). Také lze stisknout "Eject" klávesu na Vaší klácesnici (v pravém horním rohu) pro vysunutí vloženého CD nebo DVD. Stiskněte Command (jabko) klávesu pro klávesové zkratky (jako např. Command (jabko)+c pro kopírovat). Stisk Alt klávesy jako modifikační, nebo pro psaní speciálních znaků. Použití různých funkcí z menu okna. Stiskněte Option (alt) klávesu jako modifikační, nebo pro psaní speciálních znaků. Na české klávesnici se třetí znak na klávesách píše pomocí ALT (např. zavináč ALTě, nebo ostré S a přeškrtnuté L - ALT-S (ß), ALT-L (ł). Můžete si také v angličtině přečíst více o vkládání speciálních znaků zde (Show Charecter palette). Používejte různé funkce z menu v záhlaví obrazovky. Obsah menu se mění v závislosti na tom, která aplikace je právě aktivní v popředí. Jít do Vlastnosti pro získání informací či nastavení možností aplikace, složky či souboru. Přesun souborů a složek ke smazání do Koše. Použít Info okno pro získání informací či nastavení možností aplikace, složky či souboru. Pro otevření Info okna, vyberte položku a zvolte Get Info z kontextové nabídky (nebo stiskněte Command(jabko)-I). Přesunout soubory a složky ke smazání do Koše (Trash) na pravé straně Docku. Pro vysypání koše zvolte "Empty Trash" z menu ve Finderu (nebo stiskněte "Shift- Command-Delete" in the Finder). Můžete také označit myší soubor, který chcete smazat použít zkratku Command-Delete (jabko-backspace). Zvolit soubor, složku nebo aplikaci a stisknout klávesu Enter pro zvýraznění názvu v textovém rámečku. Následně položku dle libosti přejmenujte. Přejmenování dokumentu kliknutím na Přejmenovat v menu okna pod nabídkou soubor. Pro kontrolu výkonnosti systému "Správce úloh". Vytváření zástupců položek tažením se stisknutou ALT klávesou nebo kopírování položek tažením se stisknutou CTRL klávesou. Použít Activity Monitor (ve složce Applications > Utilities) pro kontrolu výkonnosti a procesů systému. (do složky Utilities se ve Finderu také dostanete pomocí zkratky Comand(jabko)-shift-U) Pro vytvoření zástupce položky označte položku a z menu "File" (soubor) zvolte "Make Alias" (vytvořit zástupce) (nebo stiskněte Command(jabko)-L). Nebo tažením položky se stisknutými klávesami Comand (jabko) a Option(alt). Až se vám u ikonky objeví černá šipka pusťte ikonku se šipkou tam, kde chcete zástupce vytvořit. Pro vytvoření kopie položky označte položku a z menu "File" (soubor) zvolte "Duplicate" (duplikovat) (nebo stiskněte Command(jabko)-D). Nebo tažením položky se stisknutou klávesou Option(alt). Až se vám u ikonky objeví zelený symbol "+" pusťte ikonku se šipkou tam, kde chcete kopii vytvořit.

4 Ukládat složky a obsah do složky Documents a složky Pictures ve Vaší domovkské složce (Home folder). Ukládání a přístup k souborů složku Dokumenty a složku Obrázky. Pro přístup do Vaší "Home" (domovské) složky, použijte dvojklik na Váš pevný disk na ploše, dále dvojklik na "Users" složku a nakonec dvojklik na složku s ikonkou domečku. Z Finderu lze také přejít zkratkou "Command (jabko)-shift-h". Ve Vaší domovské (Home) složce najdete také složky pro ukládání Hudby (Music), Filmů (Movies) a další. Používal Windows Messenger na chat s přáteli. Použít ichat na chat s přáteli. ichat umožnuje chatovat s kýmkoliv kdo má účet na AIM (AOL Instant Messenger) nebo má.mac účet (nemusíte mít účet na.mac, čtete v angličtině zde pro více informací). Tip: Lze také použít doplněk třetích stran CHAX pro ichat na rozšíření funkcí a komunikačních možností. Více na: Použít iphoto k prohlížení a editaci obrázků, imovie pro editaci Vašeho domácího videa, a itunes nebo QuickTime Player pro přehrávání hudby a médií. Používal Microsoft Photo Editor (nebo Picture manager, či prohlížeč obrázků a faxů) k prohlížení a editaci obrázků, Windows MovieMaker pro editaci mého domácího videa, a Windows Media Player na přehrávání hudby a médií. Používal Printscreen pro získání otisku aktuální obrazovky mého počítače. itunes taktéž umožňují ukládat na pevný disk hudbu z CD, která vlastníte a konvertovat ji do formátů pro iphone a pro ipod. Můžete v nich také vypalovat na CD, nakupovat na itunes Store a mnohem více dalších možností. K novému Macu jste zároveň obdrželi na instalačním DVD program GarageBand, který vám umožňuje skládat a vytvářet vlastní hudbu, program idvd pro přípravu vlastních profesionálně vypadajících DVD disků (pokud máte k dispozici vypalovačku na DVD) a iweb v kterém si můžete vytvořit vlastní webové stránky pro internet. Použít aplikace Grab nebo Preview pro získání otisku aktuální obrazovky mého počítače. Pro ofocení obrazovky lze použít také klávesovou zkratku Command(jabko)-Shift-3. Použít System Preferences pro úpravu různých nastavení počítače a systému. Používal Ovládací Panely pro úpravu různých nastavení. Pro otevření zvolte "System Preferences" z menu pod jablíčkem v záhlaví obrazovky nebo v Docku. Klikněte pak dále na položku, kterou chcete upravit nebo nastavit. Používal Síťová připojení (Network Connections) pro konfiguraci připojení k síti. Používal Tiskárny a faxy (Printers & Faxes) pro nastavení tisku a faxování. Používal Správce zařízení (Device Manager) pro získání informací o mém počítači. Použít "Network preferences" pro nastavení (a řešení probémů) síťových připojení a připojení k internetu. Pro otevření "Network preferences", zvolte "System a dále klikněte na "Network". Použít "Print & Fax" předvolby pro nastavení tisku a faxování (faxování z počítače vyžaduje modem). Pro otevření předvoleb "Print & Fax", zvolte "System a dále klikněte na "Print & Fax". Použít "System Profiler" pro získání informací o softwaru a hardwaru mého počítače. Z menu pod jablíčkem v záhlaví obrazovky zvolte "About This Mac", a potom klikněte na "More Info". Zdroj v angličtině (doplněno o některé zkratky a možná rozšíření):

5 jablíčkem v záhlaví obrazovky nebo v Docku. Klikněte pak dále na položku, kterou chcete upravit nebo nastavit. Používal Síťová připojení (Network Connections) pro konfiguraci připojení k síti. Používal Tiskárny a faxy (Printers & Faxes) pro nastavení tisku a faxování. Používal Správce zařízení (Device Manager) pro získání informací o mém počítači. Použít "Network preferences" pro nastavení (a řešení probémů) síťových připojení a připojení k internetu. Pro otevření "Network preferences", zvolte "System a dále klikněte na "Network". Použít "Print & Fax" předvolby pro nastavení tisku a faxování (faxování z počítače vyžaduje modem). Pro otevření předvoleb "Print & Fax", zvolte "System a dále klikněte na "Print & Fax". Použít "System Profiler" pro získání informací o softwaru a hardwaru mého počítače. Z menu pod jablíčkem v záhlaví obrazovky zvolte "About This Mac", a potom klikněte na "More Info". Zdroj v angličtině (doplněno o některé zkratky a možná rozšíření):

ipod Návod k použití

ipod Návod k použití ipod Návod k použití Obsah ipod základy... 4 Základní popis ipodu... 5 Ovládání ipodu... 5 Vypnutí zvuku kruhového ovladače... 7 Blokování tlačítek ipodu... 7 Menu ipodu... 8 Přidání a odebrání položek

Více

Vytvoření nového dokumentu

Vytvoření nového dokumentu 58 MODUL 3: Zpracování textu SYLABUS CORE 5.0 3.1.1.2 TIP: Další možností je na kartě Soubor přepnout do části Nový, označit šablonu Prázdný dokument a klepnout na tlačítko Vytvořit. POZNÁMKA: Výchozí

Více

AMAZON KINDLE 4 český návod. Special Offers & Sponzorované spořiče... 4 Spořič... 4 Hlavní obrazovka... 4

AMAZON KINDLE 4 český návod. Special Offers & Sponzorované spořiče... 4 Spořič... 4 Hlavní obrazovka... 4 AMAZON KINDLE 4 český návod Manuál pro Kindle 4 1 Obsah Obsah Kapitola 1 - začínáme... 2 Ovládací prvky... 2 Nabíjení baterie... 3 Indikátory stavu... 3 Stav WiFi... 3 Stav baterie... 3 Indikátor aktivity...

Více

POUŽÍVÁNÍ VLASTNOSTÍ PANELŮ VZHLED A GRAFICKÉ STYLY

POUŽÍVÁNÍ VLASTNOSTÍ PANELŮ VZHLED A GRAFICKÉ STYLY 12 POUŽÍVÁNÍ VLASTNOSTÍ PANELŮ VZHLED A GRAFICKÉ STYLY Přehled lekce V této lekci se naučíte: Vytvářet a upravovat vlastnosti vzhledu. Přidat k objektu druhý tah. Přeskupovat vlastnosti vzhledu a aplikovat

Více

CZ Manual. Xtreamer Prodigy Ver.3.0.1.

CZ Manual. Xtreamer Prodigy Ver.3.0.1. CZ Manual Xtreamer Prodigy Ver.3.0.1. Úvod Gratulujeme Vám k nákupu Xtreamer Prodigy multimediálního přehrávače, zařízení moderní spotřební elektroniky, které obohatí vaše domácí multimediální zážitky.

Více

ipad Uživatelská příručka pro software ios 8.1 (únor 2015)

ipad Uživatelská příručka pro software ios 8.1 (únor 2015) ipad Uživatelská příručka pro software ios 8.1 (únor 2015) Obsah 8 Kapitola 1: ipad v kostce 8 Celkový pohled na ipad 10 Příslušenství 10 Obrazovka Multi-Touch 11 Tlačítko Spánek/Probuzení 11 Tlačítko

Více

Zoner Photo Studio 15

Zoner Photo Studio 15 Zoner Photo Studio 15 Obsah Zoner Photo Studio 15 7 Úvodem... 7 Minimální... systémové požadavky 7 Upozornění... 7 Instalace... programu 7 Odinstalování... programu 8 Řešení... problémů se ZPS 8 Podporované...

Více

Zoner Photo Studio 12

Zoner Photo Studio 12 Zoner Photo Studio 12 Obsah Zoner Photo Studio 12 7 Úvodem... 7 Minimální... systémové požadavky 7 Upozornění... 7 Instalace... programu 7 Odinstalování... programu 8 Přehled... funkcí a novinek 8 Řešení...

Více

Základy MS Excelu 2007 jednoduše

Základy MS Excelu 2007 jednoduše Základy MS Excelu 2007 jednoduše Učební texty jsou určeny pro všechny, kteří nechtějí studovat tlusté příručky a přitom se chtějí snadněji orientovat v tabulkovém editoru MS Excel. Právě stručný text,

Více

Využití aplikace NetSupport School pro školní prostředí

Využití aplikace NetSupport School pro školní prostředí Využití aplikace NetSupport School pro školní prostředí Vytvořeno v rámci projektu Dotkněte se inspirace Registrační číslo: CZ.1.0.7./1.3.00/51.0046 Autoři: Ludmila Klatovská Petr Kofroň Lenka Mandryszová

Více

BlackBerry Z10 Smartphone. Uživatelská příručka

BlackBerry Z10 Smartphone. Uživatelská příručka BlackBerry Z10 Smartphone Uživatelská příručka Vydáno: 2014-05-07 SWD-20140507094804675 Obsah Nastavení a základní funkce...6 Novinky v tomto vydání... 6 Rychlé seznámení se zařízením... 7 Čím se zařízení

Více

OPERAČNÍ SYSTÉM. aneb Kdo to všechno řídí?

OPERAČNÍ SYSTÉM. aneb Kdo to všechno řídí? OPERAČNÍ SYSTÉM aneb Kdo to všechno řídí? Představte si například letiště, na kterém je téměř všechno, jak má být odbavovací hala, letadla na ranveji, kontrolní věž se zapnutými radary, tankovací a naváděcí

Více

Řadu objektů v Illustratoru lze vytvářet tak, že nejprve vyjdeme ze základních tvarů a poté budeme tyto tvary upravovat a tvořit tvary nové.

Řadu objektů v Illustratoru lze vytvářet tak, že nejprve vyjdeme ze základních tvarů a poté budeme tyto tvary upravovat a tvořit tvary nové. Řadu objektů v Illustratoru lze vytvářet tak, že nejprve vyjdeme ze základních tvarů a poté budeme tyto tvary upravovat a tvořit tvary nové. V této lekci si ukážeme, jak lze využít některé základní tvary

Více

Gymnázium a Střední odborná škola, Nový Jičín, příspěvková organizace. Google dokumenty. Tutoriál projektu MOSS studentská verze

Gymnázium a Střední odborná škola, Nový Jičín, příspěvková organizace. Google dokumenty. Tutoriál projektu MOSS studentská verze Gymnázium a Střední odborná škola, Nový Jičín, příspěvková organizace Google dokumenty Tutoriál projektu MOSS studentská verze Nový Jičín 2010 Mgr. Gustav Žídek Osnova 1 Úvodní informace... 3 2 Cloud Computing...

Více

SP 1200SF/SP 1200S Příručka uživatele programů

SP 1200SF/SP 1200S Příručka uživatele programů SP 1200SF/SP 1200S Příručka uživatele programů Před používáním přístroje si důkladně pročtěte tento manuál a uchovejte jej pro případné pozdější dotazy. Pro zajištění bezpečného a správného používání si

Více

Začněte zde. Podle pokynů na Instalačním listu nainstalujte hardware. Potom pokračujte následujícími kroky a optimalizujte kvalitu tisku.

Začněte zde. Podle pokynů na Instalačním listu nainstalujte hardware. Potom pokračujte následujícími kroky a optimalizujte kvalitu tisku. Začněte zde Vyrovnání tiskových kazet bez počítače Podle pokynů na Instalačním listu nainstalujte hardware. Potom pokračujte následujícími kroky a optimalizujte kvalitu tisku. 1 Zkontrolujte, zda je v

Více

T-Mobile PC Telefon Návod k použití

T-Mobile PC Telefon Návod k použití T-Mobile PC Telefon Návod k použití 1 Obsah 1. Úvod...3 2. Instalace a nastavení...4 2.1 Příprava...4 2.2 Spuštění aplikace T-Mobile PC Telefon...5 2.3 Konfigurace aplikace T-Mobile PC Telefon...5 2.4

Více

Tvorba prezentace v SMART Notebooku

Tvorba prezentace v SMART Notebooku Tvorba prezentace v SMART Notebooku Učební text pro autory materiálů a učitele dálkového studia OSŠPo Kolín Projekt: Zavádění nových forem výuky do dálkového studia, využití e-learningového prostředí pro

Více

Při používání tohoto zařízení je třeba vždy dodržovat následující bezpečnostní opatření.

Při používání tohoto zařízení je třeba vždy dodržovat následující bezpečnostní opatření. Návod k použití Bezpečností opatření Při používání tohoto zařízení je třeba vždy dodržovat následující bezpečnostní opatření. Bezpečnost při provozu V tomto návodu jsou používány tyto důležité symboly:

Více

NÁVOD ENGLISH NEDERLANDS DEUTSCH FRANÇAIS ESPAÑOL ITALIANO PORTUGUÊS ČESKY

NÁVOD ENGLISH NEDERLANDS DEUTSCH FRANÇAIS ESPAÑOL ITALIANO PORTUGUÊS ČESKY NÁVOD ENGLISH NEDERLANDS DEUTSCH FRANÇAIS ESPAÑOL ITALIANO PORTUGUÊS ČESKY SAFESCAN TA-Software / TA -Software PROGRAM PRO ZÁZNAM DOCHÁZKY OBSAH ÚVOD A NÁVOD K POUŽITÍ 1. ZÁKLADY 1.1 Minimální požadavky

Více

Manuál pro práci s programem EndNote

Manuál pro práci s programem EndNote Manuál pro práci s programem EndNote František Chmelík & Karel Frömel 2013 Tento manuál byl vytvořen v rámci řešení projektu FONDU ROZVOJE VYSOKÝCH ŠKOL 693/2013 Obsah Co je program EndNote a k čemu slouží?...

Více

Lenovo IdeaPad Flex 10

Lenovo IdeaPad Flex 10 Lenovo IdeaPad Flex 10 Uživatelská příručka Než začnete používat počítač, přečtěte si bezpečnostní poznámky a důležité rady, které naleznete v přiložených příručkách. Poznámky Před používáním produktu

Více

MRP Základ vizuálního systému

MRP Základ vizuálního systému MRP - Soubor účetních agend MRP Základ vizuálního systému P. O. BOX 35 76315 Slušovice telefon: +420 577 001 258 telefax: +420 577 059 250 internet: http://www.mrp.cz průvodce uživatele programem MRP

Více

Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS

Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS ID dokumentu Syno_UsersGuide_NAS_20130906 Obsah Kapitola 1: Úvod Kapitola 2: Začněte s programem Synology DiskStation Manager Instalace zařízení Synology NAS

Více

PREZENTACE PROGRAM MS PowerPoint

PREZENTACE PROGRAM MS PowerPoint SOŠS a SOU Kadaň Školení SIPVZ Prezentace, program MS PowerPoint PREZENTACE PROGRAM MS PowerPoint 2005 OBSAH CO JE TO PowerPoint...3 PREZENTACE...3 MO NOSTI PUBLIKOVÁNÍ PREZENTACÍ...3 K ÈEMU PREZENTACE

Více

Systém řízení přístupu

Systém řízení přístupu Systém řízení přístupu (Fingerprint Access Control systém) Ver: 3.5.0.17 Strana 1 Obsah 1. Úvod... 4 1.1 Požadavky na hardware... 4 1.2 Upřesnění pojmů... 4 2. Instalace a odinstalace programu... 5 2.1

Více

GNU Image Manipulation Program 1 / 317. GNU Image Manipulation Program

GNU Image Manipulation Program 1 / 317. GNU Image Manipulation Program 1 / 317 GNU Image Manipulation Program Uživatelská příručka 2 / 317 Copyright 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 The GIMP Documentation Team Právní upozornění Permission is granted to copy, distribute

Více

Jak spustit program P-touch Editor

Jak spustit program P-touch Editor Jak spustit program P-touch Editor Verze 0 CZE Úvod Důležité upozornění Obsah tohoto dokumentu a technické parametry tohoto produktu se mohou bez upozornění změnit. Společnost Brother si vyhrazuje právo

Více

Uživatelská příručka PocketBook SURFpad 3 10,1

Uživatelská příručka PocketBook SURFpad 3 10,1 Uživatelská příručka PocketBook SURFpad 3 10,1 2 Obsah BEZPEČNOSTNÍ POKYNY 4 VZHLED 7 TECHNICKÉ SPECIFIKACE 8 ZÁKLADNÍ INFORMACE 9 Nabíjení baterie 9 Odblokování zařízení 10 Domovská obrazovka 10 Orientace

Více