VS35,- - STS Chvojkovice 2:2 (2:0)

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "VS35,- - STS Chvojkovice 2:2 (2:0)"

Transkript

1

2 VS35,- - STS Chvojkovice 2:2 (2:0) snížil Böhm a v poslední minutě vyrovnal Franc, když využil brejku, poté co ho nastřelil Zeman ve zdi, která dle názoru hráčů VS35,- stála příliš blízko. Jejich nekoncentrovanost pak mohl potrestat po 4. faulu Holuba Franc z 9metrového kopu, ale na Manuse nevyzrál a tak si týmy rozdělily po bodu. Pro VS35,- je to velká škoda, kdy při výhře by stáhly náskok právě na svého soupeře v žluté skupině. U VS35,- se projevilo, jak psychicky nezvládá konce utkání, kdy má unikátní bilanci, kdy ze 7 odehraných zápasů prvních poločasy končily pro VS35,- 5x vítězně a 2x nerozhodně (bilance 5-2-0), ale na konci zápasů skončila VS35,- s tragickou bilancí 1-1-5, což je jedním z hlavních důvodů jejich dosavadního postavení na chvostu žluté skupiny Branky a nahrávky: 5. Zeman (Lebeda), 10. Thieme (Zeman) 17. Böhm, 26. Franc (Kubát). VS35,-: Manus Lebeda, Černý, Jakoubek, Thieme, Holub, Hruška, Zeman. Chvojkovice: Kocourek Klíma, Čunderlík, Franc, Hurt, Dostál, Kubát, Böhm, Jirásek. NC Palma Restaurace Na Valech 3:9 (2:3) Hráči VS35,- se po minulém kole ocitli na dně žluté skupiny a do zápasu s STS vstoupili s pořádnou vervou. Skóre otevřel jejich nejproduktivnější hráč Zeman a v 10. minutě přihrál ten samý hráč na gól Thiememu. Véespětatřicítka tak šla do poločasu s nadějným vedením 2:0, jenže ve druhém poločase už jen bránili a náhradního gólmana Kocourka pořádně neprověřili. V 17. minutě totiž V oficiálním hracím čase měla Palma k dispozici jen 3 hráče do pole, ale Vala džentlmensky počkala, až se Oliva převlékne a bývalý kanonýr dohraje partičku pokeru. Takovou kartu přeci nemohl položit.

3 Přesto ze začátku měla překvapivě právě Palma navrch, když se trefoval L. Zelený z dálky. Na jeho dva góly ale vždy odpověděl J. Růžička, který překonal rozpačitý start zápasu, kdy si 3x přišlápl balón. Do poločasu však šel přeci jenom s vedením favorit z Valů, když si roh srazil L. Dvořák vlastní gól 2:3. U Hned po obrátce dal Valům klid sýs a pak definitivně Vala zlomila Palmu v rozmezí tří minut, kdy postupně skóroval Vančura, Spáčil a Kosík. Pak sice Palma snížila, ale závěrečnou podobu skóre dal Ďoubal, čímž Vala připravila Palmě už několikerý debakl v sezóně a sama si v poklidu dokráčela k pohodlné výhře stylem povolitpřitáhnout. Branky a nahrávky: 3. L. Zelený, 10. L. Zelený, 24. L. Dvořák 8. J. Růžička (J. Vančura), 11. J. Růžička (Jak. Spáčil), 13. vlastní, 14. Sýs (J. Růžička), 20. J. Vančura (Sýs), 21. Jak. Spáčil (Kosík), 22. Kosík (Jak. Spáčil), 25. J. Vančura (Ďoubal), 25. Ďoubal (Sýs). NC Palma: Mil. Hubáček L. Zelený, Malý, L. Dvořák, Pospíšil, Oliva. Restaurace Na Valech: Malina J. Růžička, Jak. Spáčil, Vlach, Sýs, Ďoubal, Kosík, J. Vančura. Dřevo Tvrdík Teachers 3:2 (2:1) Souboj o třetí postupové místo v modré skupině začali lépe favorité z Dřeva Tvrdík. V 6. minutě napřáhl obránce Herčík a překonal Sochůrka. Ve vyrovnaném duelu přidal druhý gól obrozený kanonýr Černohlávek, ale pro Teachers vykřesal naději těsně před přestávkou Jelínek, když se prosadil hlavou po dlouhém

4 výhozu brankáře Sochůrka. To však byl poslední slabší moment gólmana Dřeva Flégra. Po přestávce to ale byli hráči Dřeva Tvrdík, kdo si vzal zpět dvougólové vedení, když Černohlávek opil rohlíkem u lajny Třískalu se Švábem a naservíroval Hačkovi před prázdnou branku. Definitivní pojistku měl na noze vzápětí Červinka, který však trestuhodně pohrdl Černohlávkovou přihrávkou opět před prázdnou branku. Otřepané nedáš, dostaneš tak platilo opět, když obdobnou pozici využil Třískala. Jedinečnou šanci na vyrovnání měli učitelé po zkratu Hačky, který nedodržel předepsanou vzdálenost u autu, což znamenalo 4. akumulovaný faul. Po něm však nastal v řadě učitelů zmatek a hra na schovku, kdy se nikdo neměl k zahrávání trestného kopu, až vzal na sebe odpovědnost Jelínek a potvrdil tak roli bývalého kanonýrka, když nastřelil pouze Flégrovi betony. Branky a nahrávky: 6. Herčík (Hačka), 10. Černohlávek, 16. Hačka (Černohlávek) 13. Jelínek (Sochůrek), 20. Třískala (Hejduk). Dřevo Tvrdík: Flégr Z. Volenec, Kakáček, M. Veselý, Červinka, Černohlávek, Herčík, Hačka. Teachers: Sochůrek T. Šváb, M. Frejlach, Jelínek, Pav. Váňa, Třískala, Hejduk, Hvězda. Jump Boys Energit HC 8:1 (1:1) Utkání mezi vedoucím týmem modré skupiny a 4. týmem žluté skupiny měl vyznít jasnou záležitostí pro Jump Boys, ale v prvním poločase to tak neodpovídalo. Jump Boys sice vedli od 4. minuty po střele A. Schwarze 1:0, jenže ten samý hráč byl o dvě minuty později přísně vyloučen za faul na unikajícího L. Vokouna. Růžový tým tak hrál do konce poločasu ve třech a hned po necelé minutě přesilovky Energit vyrovnal: Na rohový kop L. Vokouna si naběhl Jeřábek 1:1. Pak už Energit dle slov svého mluvčího Davida Mukařovského bránil přesilovku, což se později ukázalo jako chybná volba. Ve hře 4na4 neměl Energit šanci a když konečně našel klíč k bráně Vokouna Vojtíšek, spustil se brankostroj Jump Boys. Trefil se i nejlepší střelec vlastních gólu ligy Hylský a to hned dvakrát a tím tak vyrovnal svoje skóre na 2:2. Vojtíšek svým 3. hatrickem v řadě vyrovnal dosavadní nejlepší počin sezony Petra Váni z Green Baru. Energit tak po nadějném začátku hřeší zejména na svoji docházku, kdy poněkolikeré sešel v nízkém počtu hráčů. Branky a nahrávky: 4. A. Schwarz (Šourek), 18. Vojtíšek, 20. Šourek (Vojtíšek), 21. vlastní, 23. Vojtíšek (Hylský), 23. Hylský (Šourek), 25. Hylský (Šourek), 26. Vojtíšek (Pavlík) 7. Jeřábek (L. Vokoun). ČK: 6. A. Schwarz (JB). ŽK: Mukařovský (Energit). Jump Boys: Opasek Pavlík, Šourek, Hylský, A. Schwarz, Vojtíšek. Energit HC: R. Vokoun L. Vokoun, Dražan, Šimůnek, Jeřábek, Mukařovský.

5 Freaks Soča Suchdol 4:1 (3:1) Soča v minulém kole poprvé v sezoně vyhrála, čímž se odpoutala od dna tabulky své skupiny a v zápas s trápícími se Freaks cítila body. Jejich naděje navíc posílil v 5. minutě V. Dvořák, který otevřel skóre zápas Jenže pak převzali taktovku utkání Freaks, kteří se po delší době sešli v solidní sestavě. Dokonce dorazil i J. Zelený, kterého minulý týden nepustila z Chotusic do haly sněhová kalamita. V 6. minutě srovnal novic Dostál a obrat dokonal o tři minuty později D. Dastych 2:1. Do přestávky ještě přidal třetí branku po nahrávce Křeliny M. Šváb, čímž prakticky rozhodl o výhře svého mužstva. Skóre uzavřel už v 16. minutě Dostál, jehož ránu Novotný pouze tečoval tak, že skončila v rohu jeho brány. Branky a nahrávky: 6. Dostál (P. Kozel), 9. D. Dastych (Metelka), 11. M. Šváb (Křelina), 16. Dostál (M. Šváb) 5. V. Dvořák (Bohouňovský). Rozhodčí: Dolejš, bez karet. Freaks: Metelka P. Kozel, D. Dastych, Křelina, M. Šváb, Dostál, J. Zelený. Soča: M. Novotný P. Bříza, Kuchař, Gembiczký, Trojan, Langr, Dušinský, V. Dvořák, Bohouňovský. Zastavení hry a času Pravidlové okénko V průběhu utkání se čas nezastavuje ani při přerušeních vyplývajících ze hry s následujícími výjimkami, kdy se běh času zastavuje - Při signalizaci rozhodčího a to zejména při zranění či jiných prodlevách mající vliv na plynulost utkání - V poslední minutě zápasu, kdy služba čas zastavuje při každém přerušení Každý tým může zastavit běh času tím, že signalizuje v přerušené hře rozhodčímu oddechový čas. Ten trvá maximálně 30 vteřin. Konec oddechového času signalizuje rozhodčí písknutí. Herní čas poté běží od okamžiku rozehrání. Po oddechovém čase se rozehrává vždy na místě, kde byla hra před jeho začátkem.

6 Tabulky Modrá skupina z. V R P body brankový rozdíl 1. JumpBoys Restaurace na Valech Dřevo Tvrdík Teachers Kantor&spol NC Palma Žlutá skupiny z. V R P body brankový rozdíl 1. Green Bar Freaks STS Chvojkovice Energit HC VS35, Soča Suchdol hrací den P. Flégr (Dřevo Tvrdík) J. Ružička (RnV) L. Zelený (Palma) T. Vojtíšek (Jump Boys) A. Dostál (Freaks)

7 s Lukášem Zeleným z týmu NC Palma Lukáši hned na úvod se zeptám, v čem vidíš příčinu Vašich tragických výsledků? Přitom ještě loni jste byli štika soutěže a pro každého nepříjemný soupeř. Jenže letos jste kromě jedné remízy a prohra o gól s VS35,- byli ve zbylých utkáních spíše sparingpartner. Řekl bych, že hlavně nehrajeme jako tým a od toho se odvíjejí i tyto výsledky. Sniper Láďa "Pospa" Pospíšil nám nějak vyčichl a bez jeho gólů vyhrávat bude o to těžší. S VS35,- jsme to vůbec nezvládli a zkomplikovali si o to více vidinu play-off. Přímý postup je daleko, ale věříš, že se do předkola prokoušete? A na úkor koho? Myslím, že máme před sebou ještě dost zápasů, takže bychom mohli nějaký body urvat a na úkor Soči a Energitu nebo VS35,- se do vyřazovacích bojů dostat. Co posily neplánujete ještě před uzavírkou přestupového termínu v lednu? To není moje starost, na to je třeba se zeptat manažera Tomáše Ráce. Jak se ti líbí výkony sudích. Máš nějaké výtky k celkové organizaci soutěže:? Určitě povolání kvalifikovaných rozhodčí soutěž zkvalitnilo a to je jen dobře. Výtku bych měl jedině k akumulovaným faulům. Myslím si, že pokutový kop by se měl kopat až z 5. faul jako to bylo v minulých ročnících. Na druhou stranu to napomáhá k více gólům. Problém s tím ale nemám, změna je život. Jak vidíš úroveň soutěže a nováčků. Jaký máš názor na příliv kvalitních hráčů a myslíš, že by mělo existovat pravidlo omezující start hráčů, jak tomu bylo v minulosti. Rozhodně mě nepřekvapuje postavení Jump Boys v tabulce. Jejich soupiska je opravdu našláplá, ale i tak myslím, že se dá hrát s každým. A rozhodně nejsem pro nějaké omezující pravidlo A jací jsou tví favorité? A kdo all stars ligy? Jak jsme tak sledoval pár zápasů, tak letošní ročník zastihl ve výborné formě tyto David Čižinský-Petr Váňa-Jan Růžička (Vala)-M. Král-A. Schwarz. O titul si to rozdá asi Jump Boys-Green Bar a černý kůň samozřejmě Restaurace na Valech. Myslíš, že se do vašich výkonů ve futsalové lize projevila i krize v Nových Dvorech. Jistě nám to na výkonech nepřidalo, pozoruji to hlavně u sebe. Když se nedaří, tak nikde. Co se s vaším novodvorským týmem stalo. Loni jste vyhráli, co se dalo kromě okresního přeboru i červenojanovickou Pukmu, zatímco letos jste zatím bez výhry. A jak se na týmu projevil odchod J. Raka? Odchod Honza Raka bylo jeho rozhodnutí a nechtěl bych to dále komentovat, ale rozhodně jsem s tím nesouhlasil. Určitě to byl jeden ze stavebních kamenů sestavy a nám se ho nepodařilo dostatečně nahradit. Do toho přišla zranění dalších důležitých hráčů viz Kokeš, Rajchman, Lev, Maláček a dlouhodobě Michalec a my nemáme kde brát.

8 Trenér Čepek si před časem stěžoval na nízkou morálku hráčů. Dokonce cituji, prohlásil: Nechce se mi trénovat nevychované hráče, kteří neumí vyslechnout ani předzápasovou poradu. Normálně se vybavují a snídají. Děti v mateřské školce se umí chovat lépe. Jak to vidíš ty? Tyto věci by měly zůstat v kabině a tam by se to taky mělo řešit. Rozhodně to fotbalu v Nových Dvorech v současné době nepřidá. Nevyhrává se, všichni jsou podráždění, nebo alespoň ti, kteří mají fotbal rádi a záleží jim na něm. Ti druzí se tam jdou jen proběhnout a je jim jedno jak to dopadne, takže nějaký tréninky, rozbory před zápasem je neberou Myslíš, že na jaře trenér zůstane. Už v létě prohlašoval, že trénovat dále nebude. Určitě vykřikování na všechny strany, že odejde, že rozhodně trénovat nebude, ať již v létě, nebo teď v zimě není dle mého názoru správné. Momentálně tu je a o jeho další setrvání se musejí domluvit s výborem. Mělo by to jít mimo hráče. Jaký je váš cíl pro jaro? Cíl je přes zimu přivést pár kvalitních hráčů, někteří zranění by se měli zapojit do zimní přípravy a na jaře uhrát nějaké body a opět se začít bavit fotbalem jako to bylo ten skvělý rok v OP. Určitě sleduješ i situace v okresním přeboru. Kdo myslíš, že postoupí a kdo spadne.? OP samozřejmě sleduji. Ohledně sestupu do III. třídy to na jaře bude hodně zajímavé, zvláště když je možné, že mohou padat 2 až 3 mančafty, takže posledních 8 klubů rozhodně nemůže jít do jara s jistotou, že se jich sestup netýká. Na opačném konci bych to přál postup Zruči, kádr pod vedením p. Jouzy na to rozhodně mají. Rozpis a výsledky Z jednání DK Schwarz Antonín 1 zápas s podmíněným odkladem do Za přestupek zmaření gólové příležitosti

9 Pozvánka na 11. hrací den Další souboj představí týmy, které mají opačné starosti, kdy oba shodně zaznamenali pouze jedinou porážku a to se suverénním Green Barem. V tabulce mají sice Vala navrch díky 2 remízám Dřeva, ale to se může v případě prohry rychle změnit. Dřevo bude spoléhat na zejména na Milana Černohlávka, zatímco u Valů figuruje v tabulce produktivity v první 20 hned vedle elitní dvojice Sýs-Vančura další čtveřice hráčů. Hrací den otevře duel týmů, které sbírají jednu porážku za druhou. Palma prohrála 4x v řadě, když v posledním kole utrpěla krutý debakl od Valů. To Kantor&spol. má na svém kontě dokonce 5 porážek v řadě, přesto vděčí nadějnému začátku za to, že jeho pozice nevypadá tak beznadějně. Energit ve třetím duelu vyzve Freaks, kteří dali na své matné výkony a špatnou docházku zapomenout v minulém kole, kdy přehráli Soču a zaznamenali tak povinou výhru. Energit by už potřeboval uhrát pořádný výsledek s některým ze silných týmů, kdy zatím kromě vysokých proher má na kontě 2 výhry s týmy ze spodku své žluté skupiny, což ho drží zatím na pozicích zajišťující postup do předkola. Poslední duel berou velmi prestižně, i když je z hlediska bodového přísunu dělí propastných 17 bodů. Zástupci Jump Boys to berou jako souboj o NN Bar, základnu VS35,-. Oba však potřebují body k dosažení svého cíle. Jump Boys v souboji s Valy a Dřevo Tvrdík o první místo v nabité modré skupině a VS35,- k tomu, aby si pomohla v boji o předkolo playoff. Už minule sahala VS35,- po výhře se silným STS Chvojkovice, ale nakonec opět ztratila výhru v poslední minutě. Právě u STS lovili zástupci Jumb Boy pro příští sezónu, ale jejich kontrakt s Bedřichem Francem je neplatný a zároveň došlo k porušení zákazu podepisovat kontrakty s hráči pod smlouvou. Tento přestupek bude ještě řešit DK CD*FL.

10 Statistika Kanadské bodování Pořadí Jméno Tým zápasy Góly As. Body Průměr 1 Váňa Petr GBar ,75 2 Vojtíšek Tomáš JBoys ,50 3 Vančura Jakub RnV ,86 4 Sýs Ladislav RnV ,25 5 Král Michal GBar ,13 6 Schwarz Antonín JBoys ,88 7 Černohlávek Milan Dřevo ,75 8 Hejduk Zdeněk Tchrs ,38 9 Veselý Jan GBar ,38 10 Šourek Petr JBoys ,57 11 Kozel Tomáš Frks ,80 12 Veselý Jan Dřevo ,80 13 Zeman Jiří VS ,29 14 Puk Martin JBoys ,00 15 Frejlach Martin Tchrs ,14 16 Kosík Vladimír RnV ,00 17 Růžička Jan RnV ,60 18 Spáčil Jakub RnV ,60 19 Herčík Pavel Dřevo ,00 20 Růžička Michal K&sp ,17 21 Ďoubal Jan RnV ,00 22 Pavlík Michal JBoys ,00 Vítězné góly Pořadí Jméno Tým zápasy Vítězné góly 1 Vojtíšek Tomáš JBoys Puk Martin JBoys Sýs Ladislav RnV Král Michal GBar 8 3

11 Góly Pořadí Jméno Tým zápasy Góly 1 Váňa Petr GBar Vojtíšek Tomáš JBoys Vančura Jakub RnV Schwarz Antonín JBoys Sýs Ladislav RnV Kozel Tomáš Frks Král Michal GBar Černohlávek Milan Dřevo Puk Martin JBoys Herčík Pavel Dřevo Hejduk Zdeněk Tchrs 8 6 Asistence Pořadí Jméno Tým zápasy Asistence 1 Král Michal GBar Sýs Ladislav RnV Šourek Petr JBoys Pavlík Michal JBoys Černohlávek Milan Dřevo Vančura Jakub RnV Veselý Jan GBar Spáčil Jakub RnV Růžička Jan RnV Váňa Petr GBar Vojtíšek Tomáš JBoys Schwarz Antonín JBoys Hejduk Zdeněk Tchrs 8 5 Brankáři podle průměru (pouze ti s min. 3 zápasy) Pořadí Jméno Tým zápasy góly Průměr 1 Korejtko Lukáš GBar ,25 2 Čižinský David JBoys ,43 3 Flégr Pavel Dřevo ,13 4 Peroutka Petr STS ,14 5 Malina Petr RnV ,00 6 Moc Martin K&sp ,20 7 Metelka Jakub Frks ,43 8 Novotný Milan Soča ,50 9 Manus Lukáš VS ,50 10 Sochůrek Ondřej Tchrs ,29 11 Vokoun Radek Ener ,83 12 Hubáček Miloš Palma ,43

12 Pozvánky na vánoční akce v režii CD*KH

Klid skončil a boje CD*FL se rozeběhly naplno

Klid skončil a boje CD*FL se rozeběhly naplno Klid skončil a boje CD*FL se rozeběhly naplno 2. kolo CDFL 2014-15 N. P. C. Kutná Hora - STS Chvojkovice 4:6 (1:5) Branky a nahrávky: 4. F. Kalfiřt (Mukařovský), 28. F. Kalfiřt (Havlíček), 30. Král (Záhrobský),

Více

Obsah 6. čísla. 1. Shrnutí 6. hracího dne, rozpis a výsledky str. 3-6. 2. Pozvánka na 7. hrací den souboj titánů str. 7

Obsah 6. čísla. 1. Shrnutí 6. hracího dne, rozpis a výsledky str. 3-6. 2. Pozvánka na 7. hrací den souboj titánů str. 7 Obsah 6. čísla 1. Shrnutí 6. hracího dne, rozpis a výsledky str. 3-6 2. Pozvánka na 7. hrací den souboj titánů str. 7 3. Tabulky, all- stars kola str. 8 4. Statistiky str. 9 5. Pravidlové okénko posuzování

Více

14. kolo Green Bar VS35,- 3:2 pk. (1:1 1:0) STS Chvojkovice Restaurace Na Valech 4:5 pk. (2:2 0:2)

14. kolo Green Bar VS35,- 3:2 pk. (1:1 1:0) STS Chvojkovice Restaurace Na Valech 4:5 pk. (2:2 0:2) 14. kolo Green Bar VS35,- 3:2 pk. (1:1 1:0) Branky a nahrávky: 13. J. Veselý (M. Frejlach), 28. M. Votava, rozhodující pk M. Votava 11. Hulman (O. Černý), 31. O. Černý (Hulman). Rozhodčí: Mucha Zoufalý.

Více

doražte na neformální ukončení sezóny dne 23.3.2012 aneb

doražte na neformální ukončení sezóny dne 23.3.2012 aneb doražte na neformální ukončení sezóny dne 23.3.2012 aneb ceny a nominovaní 1) 2) Nejproduktivnější hráč základní části 3) nejlepší gólman soutěž: Šnajdr, Kratochvíl, Čižinský, Moc, Korejtko 4) MVP (nejužitečnější

Více

7. HD. Restaurace Na Valech STS Chvojkovice 6:8 (2:2)

7. HD. Restaurace Na Valech STS Chvojkovice 6:8 (2:2) 7. HD Restaurace Na Valech STS Chvojkovice 6:8 (2:2) Branky a nahrávky: 4. J. Vančura (P. Novotný), 16. Sýs, 19. J. Vančura (Filipec), 23. J. Vančura, 30. Sýs (Ďoubal), 31. J. Vančura 7. B. Franc (M. Král),

Více

Zápasy 2. hracího dne. Dřevo Tvrdík Restaurace Na Valech 2:8 (2:5)

Zápasy 2. hracího dne. Dřevo Tvrdík Restaurace Na Valech 2:8 (2:5) Zápasy 2. hracího dne Dřevo Tvrdík Restaurace Na Valech 2:8 (2:5) Dřevo Tvrdík vstoupilo do své další sezony s nováčky v sestavě. Ze zbraslavického fotbalu nazuli sálovky Červeňák, Šupka, Vohnický a Skal.

Více

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno Pozvánka na halový turnaj Pořadatel: Kategorie: Místo konání: r. 2000 (U-14) Hráči narozeni po 1.1.2000 a mladší Sportovní hala Křenovice, Bratří Mrázků 635 (u Slavkova u Brna) Termín: neděle 8.12.2013

Více

HC BULDOCI NERATOVICE

HC BULDOCI NERATOVICE HC BULDOCI NERATOVICE LEDNÍ HOKEJ Krajská soutěž mužů HC Buldoci Neratovice vs TJ Spartak Příbram 31.10.2015 18:30 Partneři hokejového týmu: KRAJSKÁ SOUTĚŽ MUŽŮ Vážení příznivci neratovického ledního hokeje,

Více

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ ročník 2000 a mladší Pořadatel: TJ Sokol Třebeš Termín: sobota 10. LEDNA 2015 Místo konání: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové Třebeš tel. (+420) 724 265 036 Startují:

Více

HC BULDOCI NERATOVICE

HC BULDOCI NERATOVICE HC BULDOCI NERATOVICE LEDNÍ HOKEJ Krajská soutěž mužů 2016/2017 HC Buldoci Neratovice vs. TJ Spartak Příbram 12.11.2016 18:30 KRAJSKÁ SOUTĚŽ MUŽŮ Vážení příznivci neratovického ledního hokeje, vítejte

Více

HC BULDOCI NERATOVICE

HC BULDOCI NERATOVICE HC BULDOCI NERATOVICE LEDNÍ HOKEJ Krajská soutěž mužů HC Buldoci Neratovice vs. HC Žabonosy 20.2.2016 KRAJSKÁ SOUTĚŽ MUŽŮ Vážení příznivci neratovického ledního hokeje, vítejte na dalším domácím mistrovském

Více

ZPRAVODAJ č

ZPRAVODAJ č ZPRAVODAJ č.6 1.6.2016 Šestým kolem pokračovala Klatovská KAPITOL liga 2016 v malé kopané. Vedoucí tým první ligy, tým Fireballs měl cestu za ziskem třech bodů v tomto kole celkem pohodlnou, neboť se mu

Více

ŘÍZENÍ SOUTĚŽÍ PRAVIDLA POKUTY A PŘÍKLADOVÝ SAZEBNÍK TRESTŮ

ŘÍZENÍ SOUTĚŽÍ PRAVIDLA POKUTY A PŘÍKLADOVÝ SAZEBNÍK TRESTŮ ŘÍZENÍ SOUTĚŽÍ Soutěž řídí městský štáb Asociace plzeňského futsalu (APF). email: info@futsalpm.cz url: www.futsalpm.cz Kontaktní emaily: veškeré organizační informace by měly být na portálu www.futsalpm.cz,

Více

SFL 1. kolo - chlapci

SFL 1. kolo - chlapci V úterý 10. 11. 2009 sehrála naše škola 1. kolo středoškolské futsalové ligy. Do skupiny nám los přidělil staré známé střední školy z Kladna - SPŠS a OA a rovněž i SPŠ. Čtveřici nově doplnila SSEŠ Vinohradská

Více

ASOCIACE PLZEŇSKÉHO FUTSALU o.s. Korespondenční adresa: Pražská 29, 30100 Plzeň

ASOCIACE PLZEŇSKÉHO FUTSALU o.s. Korespondenční adresa: Pražská 29, 30100 Plzeň ASOCIACE PLZEŇSKÉHO FUTSALU o.s. Korespondenční adresa: Pražská 29, 30100 Plzeň PROPOZICE POHÁRU 2015/2016 ŘÍZENÍ SOUTĚŽÍ Soutěž řídí organizační komise (dále již OK) Asociace plzeňského futsalu (dále

Více

WINTER CUP 2015. ,, 2.ročník halového turnaje organizovaného Univerzitní ligou, z.s. PROPOZICE TURNAJE. Termín 21. 11. 2015. Místo

WINTER CUP 2015. ,, 2.ročník halového turnaje organizovaného Univerzitní ligou, z.s. PROPOZICE TURNAJE. Termín 21. 11. 2015. Místo WINTER CUP 2015,, 2.ročník halového turnaje organizovaného Univerzitní ligou, z.s. PROPOZICE TURNAJE Termín 21. 11. 2015 Místo 2 sportovní haly TJ Tatran Bohunice- Neužilova 201/35, Brno (zastávka Švermova-

Více

LHM 2007 Tutoriál Lubomír Dobrovolský, 2007

LHM 2007 Tutoriál Lubomír Dobrovolský, 2007 LHM 2007 Tutoriál Lubomír Dobrovolský, 2007 Před spuštěním hry apod. Před samotným spuštěním hry je dobré povypínat všechny programy jako průzkumník, icq Spuštění hry Hra se spouší souborem LHM2007.exe.

Více

Obsah šuměnek. změny v CD*FL pro sezónu 2012/2013 3. 1. hrací den CD*FL 4. 2. hrací den CD*FL 7. Pozvánka na 3. hrací den 8

Obsah šuměnek. změny v CD*FL pro sezónu 2012/2013 3. 1. hrací den CD*FL 4. 2. hrací den CD*FL 7. Pozvánka na 3. hrací den 8 Obsah šuměnek Str. CD*FL změny v CD*FL pro sezónu 2012/2013 3. 1. hrací den CD*FL 4 2. hrací den CD*FL 7 Pozvánka na 3. hrací den 8 Rozhovor KH deníku se šéfem CD*FL 8 Okresní fotbal Šum okresního fotbalu

Více

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

HC Desná HC Tanvald 1 : 3 6. 1.2001-ZS Jablonec nad Nisou HC Desná HC 1 : 3 První zápas nové série vyšel lépe u. Desná měla sice mírnější převahu, ale střelecky se jí vůbec nedařilo. hrál dobře v obraně a když nějaká střela prošla

Více

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL TJ HORNÍ BENEŠOV TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL www.tjsvetlahora.cz AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2012: Ročník 8. Číslo 2. OKRESNÍ PŘEBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR Soutěžní ročník 2012/2013 TJ HORNÍ BENEŠOV TJ SVĚTLÁ

Více

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu 8.12.2012

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu 8.12.2012 Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu 8.12.2012 Mikulášský halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2003 a mladší Účastníci turnaje: BAUMIT Jablonec A,B,C, FC Slovan Liberec,,

Více

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================ TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================ SKUPINA č.a FULNEK 1 2 3 4 5 body Skore pořadí 1- FULNEK 9. 2- ODRY 2. 3-BARTOŠOVIC 20 4- STUDÉNKA 1 5- DĚRNÉ

Více

A. Všeobecná ustanovení

A. Všeobecná ustanovení A. Všeobecná ustanovení 1. Pořadatel kvalifikace: ONDRÁŠOVKA a.s., FAČR, SKFS Petr Lacina manažer sportovních projektů Telefon: 725 800 114 e-mail: ondrasovkalacina@seznam.cz, ondrasovkalacina@email.cz

Více

FK Jablonec Občanské sdružení

FK Jablonec Občanské sdružení FK Jablonec Občanské sdružení pořádá v sobotu 11.2.2012 halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2002 a mladší Účastníci turnaje: FA Petra Voříška Děčín, FK Mladá Boleslav, FC Slovan Liberec, SK

Více

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE Met Life Cup tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST (hráči narození v roce 1997 a mladší) SOBOTA 14. PROSINCE 2013,

Více

Pravidla malé kopané turnajů SlaviaTour

Pravidla malé kopané turnajů SlaviaTour Pravidla malé kopané turnajů SlaviaTour Článek I. Počet hráčů 1. Hraje se systémem 4+1, tj. 4 hráči v poli a brankář. Brankář je od ostatních hráčů barevně odlišen. 2. Obdrží-li hráč žlutou nebo červenou

Více

Náš turnaj o.s. satelitní turnaje na míru pro Váš tým. Radek Kuchař - Marketingová a administrativní podpora tel: 725 074 320

Náš turnaj o.s. satelitní turnaje na míru pro Váš tým. Radek Kuchař - Marketingová a administrativní podpora tel: 725 074 320 Náš turnaj o.s. satelitní turnaje na míru pro Váš tým Pořadatel: Náš turnaj o.s., Voroněžská 28, Praha 10 Startovné: Kontakty: 1 800 Kč (platí se za každý turnaj samostatně) Radek Kuchař - Marketingová

Více

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

4. ročník turnaje SLOVAN CUP 4. ročník turnaje SLOVAN CUP Pořadatel Rosice, z.s. ve spolupráci s obcí Tetčice Kategorie Hráči narozeni po 1.1.2005 (U11 starší přípravka) Místo Fotbalový stadion Rosice (Sportovní 372, Rosice) Povrch

Více

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/ P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/ A. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ 1. Pořadatel: SK Slavia Praha - fotbal a.s. 2. Termín: sobota 5.12.2015 3. Místo: sportovní hala

Více

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli 9.12.2012 Mikulášský halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2004 a mladší Účastníci turnaje: FK BAUMIT Jablonec A,B, SK Junior Teplice,

Více

Sezona 2012/2013 18. kolo FC Vysočina Jihlava -FC Slovan Liberec

Sezona 2012/2013 18. kolo FC Vysočina Jihlava -FC Slovan Liberec PRESS KIT Sezona 2012/2013 18. kolo FC Vysočina Jihlava -FC Slovan Liberec 18. kolo Gambrinus ligy FC Vysočina Jihlava FC Slovan Liberec 1. 3. 2013, Stadion Jihlava 18:00 Rozhodčí: Libor Kovařík - Patrik

Více

HALOVÝ TURNAJ OFS TŘEBÍČ STARŠÍ ŽÁCI ZIMNÍ LIGA 2017

HALOVÝ TURNAJ OFS TŘEBÍČ STARŠÍ ŽÁCI ZIMNÍ LIGA 2017 HALOVÝ TURNAJ OFS TŘEBÍČ STARŠÍ ŽÁCI ZIMNÍ LIGA 2017 Propozice turnaje Pořadatel Sekretář turnaje Místo KM + STK OFS Třebíč Vrzáček Josef tel. : 723 985 596 email: vrzacekj@seznam.cz TŘEBÍČ hala TJ Spartak

Více

VII. ročník futsalového turnaje

VII. ročník futsalového turnaje ZŠ a MŠ Damníkov VII. ročník futsalového turnaje Kdy? středa 20.3. 2013 od 13:00 Kde? velká tělocvična Kdo? žáci, žákyně (od 4. do 9. třídy) ZŠ a MŠ Damníkov. Lze vytvořit jakékoli týmy (chlapecké, dívčí,

Více

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ ŽÁKO-Góólmánie - ČASOPIS NEDĚLE 19.04. 2015 Ročník 1. číslo 13. KRAJSKÁ SOUTĚŽ FA ČR Při MSKFS OSTRAVA Soutěžní ročník 2014/2015 SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ KMS JUVENTUS BRUTÁL o.s. ODDÍL FOTBAL

Více

PODROBNÁ PRAVIDLA ZAJEČOVSKÉHO POHÁRU 2015

PODROBNÁ PRAVIDLA ZAJEČOVSKÉHO POHÁRU 2015 PODROBNÁ PRAVIDLA ZAJEČOVSKÉHO POHÁRU 2015 1. HRACÍ PLOCHA Veškeré zápasy turnaje jsou hrány na hřištích s travnatým povrchem (TJ Zaječov) Rozměr hřiště: 20x40m. 2. DÉLKA HRY Délka hrací doby ve skupinách

Více

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje 4. ročník turnaje O Pohár města Rosice Pořadatel FC Slovan Rosice, o.s. ve spolupráci s městem Rosice Kategorie Hráči narozeni po 1.1.2006 (U9 mladší přípravka) Místo Fotbalový areál FC Slovan Rosice (Rosice,

Více

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE oddíl kopané P R O P O Z I C E 42. ročník MEMORIÁLU JANA PODHRADSKÉHO halového turnaje určeného pro hráče narozené v roce 1998 a mladší SOBOTA 29. LISTOPADU 2014, HALA LOKO

Více

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO 2013. Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO 2013. Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna TJ Sokol Všemina Archiv článků JARO 2013 Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna Neděle 3. února: Lípa - Všemina 4:1 (1:0). Branka: Michal Burša. Zimní přípravné zápasy Neděle 10. února: Paseky - Všemina

Více

Organizačně. Pravidla

Organizačně. Pravidla Vážení zástupci týmů, kteří jste se přihlásili na 1. ročník NOVA CUPU v malém fotbale, rád bych vám před turnaj poskytnul pár informací. Organizačně 1. Sraz týmů je v 8:30 na hřišti ve Vávrovicích 2. V

Více

Propozice 30.ročník Mezinárodního žákovského halového turnaje. Memoriál Evžena Hadamczika 12. 14. 11. 2010. Sportovní hala Dubina

Propozice 30.ročník Mezinárodního žákovského halového turnaje. Memoriál Evžena Hadamczika 12. 14. 11. 2010. Sportovní hala Dubina Bukovanského /0, 0 00 Slezská Ostrava Bukovanského /0, 0 00 Slezská Ostrava. Pořadatel, a. s. Bukovanského, 0 00 Slezská Ostrava. Datum turnaje... 00 Propozice 0.ročník Mezinárodního žákovského halového

Více

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice PROPOZICE ČESKOSKALICKÉHO POHÁRU MLADŠÍCH ŽÁKŮ A) Obecná ustanovení Datum konání: sobota 16. února 2013 Místo konání: sportovní

Více

Věková kategorie: Turnaje se zúčastní hráči starší přípravky tzn U11 a mladší. Maximální počet hráčů v týmu je 12.

Věková kategorie: Turnaje se zúčastní hráči starší přípravky tzn U11 a mladší. Maximální počet hráčů v týmu je 12. Fotbalový turnaj pro U11 a ml. Propozice Dopoledního turnaje Pořadatel: Fotbalová a Sportovní Akademie Praha 5, z.ú. Termín: Sobota 25.02.2017 Výkop: 09:00 hod Místo konání: - RADOTIN, Hrací plocha: dřevěná

Více

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV 3.ŘÍJNA 2015 1 V minulém kole jsme sehráli utkání s druhým týmem tabulky. Nyní přivítáme na svém hřišti tým ze třetí pozice, ale o to pro Sehradice nepříjemnější. Vítáme

Více

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL www.tjsvetlahora.cz

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL www.tjsvetlahora.cz SOBOTA 26.10.2013 Ročník 9. číslo 11. OKRESNÍ PŘEBOR FA ČR Při OFS BRUNTÁL Soutěžní ročník 2013/2014 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL www.tjsvetlahora.cz SOBOTA 26.10.2013 Delegace rozhodčích

Více

FAAZ PRAHA

FAAZ PRAHA Fotbalový turnaj pro ročník 2007 Propozice dopoledního turnaje Pořadatel: Fotbalová a Sportovní Akademie Praha 5, z.ú. Termín: Sobota 03.12.2016 Výkop: 9:00 hod Místo konání: - RADOTIN, U Starého stadionu

Více

U 12. HALOVÝ TURNAJ PRO KATEGORII U ledna 2017

U 12. HALOVÝ TURNAJ PRO KATEGORII U ledna 2017 U 12 HALOVÝ TURNAJ PRO KATEGORII U12 29. ledna 2017 KONTAKTY U 12 ONDŘEJ TROJNA +420 734 703 169 o.trojna@seznam.cz ŠÁRKA ŠÁBRTOVÁ +420 724 336 915 sabrtova@seznam.cz INFORMACE A ON-LINE VÝSLEDKY https://docs.google.com/spreadsheets/d/1upljpuowwc0gphfcqjoy54cr-

Více

www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota 25. 8. 2012 Výkop: 10:15h

www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota 25. 8. 2012 Výkop: 10:15h www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE - FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota 25. 8. 2012 Výkop: 10:15h Sezóna: 2012/2013 Soutěž: divize B Kolo: 3 Rozhodčí: Duchoň, Štefan, Hasíková Delegát: Wencl

Více

extraliga ledního hokeje HC MOELLER PARDUBICE vs. HC OCELÁŘI TŘINEC

extraliga ledního hokeje HC MOELLER PARDUBICE vs. HC OCELÁŘI TŘINEC 0 2 extraliga ledního hokeje HC MOELLER PARDUBICE vs. HC OCELÁŘI TŘINEC 32. kolo základní části, neděle 14. prosince 2008 2443. zápas Pardubic v československé a české hokejové lize 65. vzájemný zápas

Více

SKP Slovan Moravská Třebová

SKP Slovan Moravská Třebová SKP Slovan Moravská Třebová pořádá 08. 02. 2014 turnaj starší přípravky ročníku 2004 a mladších Pořadatel: SKP Slovan Moravská Třebová Termín: 08. 02. 2014 Startovné: Místo: Hrací plocha: 1.500,- Kč (na

Více

PRESS KIT Sezona2012/2013 30. kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha

PRESS KIT Sezona2012/2013 30. kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha PRESS KIT Sezona2012/2013 30. kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha 30. kolo Gambrinus ligy FC Vysočina Jihlava SK Slavia Praha 1.6. 2013, Stadion Jihlava 17:00 Rozhodčí: Jan Kalenda - Tomáš Kovařík,

Více

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu 13.12.2014. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2004 a mladší

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu 13.12.2014. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2004 a mladší Jablonec, z.s. pořádal v sobotu 13.12.2014 halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2004 a mladší Účastníci turnaje: BAUMIT Jablonec A,B,C, Gryf Swidnica, FC Slovan Liberec, Admira Praha, Arsenal

Více

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea Úterý 2. 5. 2017 v 11:00 hodin hřiště Terpsithea SKN BRNO ASKPN PIRAEUS 2 : 0 (1 : 0) Branky: 24 Jakub Matyáš, 67 Adam Papoušek Žlutá karta: 27 Martin Susedka, 59 Jan Dvořáček SKN BRNO: Mikula Daniel Zeman

Více

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE FSN 2007 FOTBAL 31. března 2007 SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE 5 : 3 (2 : 2) 1. dubna 2007 SKN BRNO SKN HRADEC KRÁLOVÉ 1 : 0 (0 : 0) 14. dubna 2007 SSK VÍTKOVICE SKN HRADEC KRÁLOVÉ 2 : 2 (2 : 1) 14. dubna 2007

Více

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno Pozvánka na halový turnaj FC Pořadatel Kategorie Místo konání FC r. 2000 (U-14) Hráči narozeni po 1.1.2000 a mladší Sportovní hala Křenovice, Bratří Mrázků 635 (u Slavkova u Brna) Termín sobota 30.11.2013

Více

Otvírací turnaj Starobrno Univerzitní ligy Jarní část 2015

Otvírací turnaj Starobrno Univerzitní ligy Jarní část 2015 Otvírací turnaj Starobrno Univerzitní ligy Jarní část 2015,,Ukaž svou sílu. Propozice turnaje TERMÍN: 28.2.2015 MÍSTO: Venkovní hřiště TJ Sokol Brno 1, Kounicova 20, 602 00, Brno, Česká Republika HARMONOGRAM

Více

X I. B R N O C U P 2 0 1 2

X I. B R N O C U P 2 0 1 2 I N T E R N A T I O N A L P O L I C E A S S O C I A T I O N S E K C E Č E S K É R E P U B L I K Y ÚZEMNÍ SKUPINA 201 BRNO X I. B R N O C U P 2 0 1 2 v s á l o v é k o p a n é B R N O, Č E S K Á R E P U

Více

SFL Small Floorbal League

SFL Small Floorbal League SFL Small Floorbal League I. Základní ustanovení Stanovy SFL Small Floorball League 2014 2015 1. Small floorbal league (SFL) je amatérská soutěž určená pro vyplnění volného času, hraná dle pravidel ČFBU

Více

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA Pořadatel: GRANDSPORT Fotbal o. s. ve spolupráci s FK Duklou Praha Termín: Sobota 6. 2. 2010 Kategorie: Hráči narození 1. 1. 2002 a mladší Místo konání: Sportovní areál HAMR,

Více

Soutěžní ročník 2015/2016 7.kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

Soutěžní ročník 2015/2016 7.kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice X Soutěžní ročník 2015/2016 7.kolo Pražského přeboru Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice Úvodní slovo Vážení diváci, děkujeme Vám za dnešní návštěvu. Dnes nás čeká jeden z nejlepších

Více

PROPOZICE HALOVÉHO TURNAJE OFS TŘEBÍČ PRO MLADŠÍ ŽÁKY

PROPOZICE HALOVÉHO TURNAJE OFS TŘEBÍČ PRO MLADŠÍ ŽÁKY PROPOZICE HALOVÉHO TURNAJE OFS TŘEBÍČ PRO MLADŠÍ ŽÁKY Pořadatel : KTM OFS Třebíč Místo : Městská sportovní hala TJ Spartak Třebíč Termín : sobota 16.2. 2013 Sraz účastníků : skupina,,kraj - 8.00 hod.,

Více

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U8, U9, U10, U11

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U8, U9, U10, U11 Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U8, U9, U10, U11 1. Pořadatel: ONDRÁŠOVKA a.s., FAČR, SKFS www.ondrasovkafotbal.cz A. Všeobecná ustanovení 2. Koordinátor: Pravoslav Novák telefon: 604 797 959 739

Více

S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů)

S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů) S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů) Propozice Sportovní klub Benešov ve spolupráci s S trio Benešov a S centrum Benešov pořádají mládežnické turnaje v minikopané přípravek na UMT 4. generace Benešov S centrum

Více

Soutěžní ročník 2014/2015

Soutěžní ročník 2014/2015 Ročník 10. číslo 24. OKRESNÍ PŘEBOR FA ČR Při OFS BRUNTÁL Soutěžní ročník 2014/2015 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL www.tjsvetlahora.cz Delegace rozhodčích na toto utkání mužů: Hlavní rozhodčí:

Více

Sezona 2012/2013 18. kolo FC Viktoria Plzeň -FC Baník Ostrava

Sezona 2012/2013 18. kolo FC Viktoria Plzeň -FC Baník Ostrava PRESS KIT Sezona 2012/2013 18. kolo FC Viktoria Plzeň -FC Baník Ostrava 18. kolo Gambrinus ligy FC Viktoria Plzeň FC Baník Ostrava 3. 3. 2013, DoosanAréna20:00(ČT Sport) Rozhodčí: Karel Hrubeš - Martin

Více

Propozice turnaje mladší přípravky FK Bolatice

Propozice turnaje mladší přípravky FK Bolatice Fotbalový klub Bolatice, z.s. Opavská 131/45, 747 23 Bolatice web: fotbal.bolatice.cz, email: FK.Bolatice@seznam.cz Propozice turnaje mladší přípravky FK Bolatice Název akce: Termín akce: Zahájení akce:

Více

Propozice turnaje MINI žáků FK Bolatice

Propozice turnaje MINI žáků FK Bolatice Fotbalový klub Bolatice Opavská 45, 747 23 Bolatice web: fotbal.bolatice.cz, email: FK.Bolatice@seznam.cz Propozice turnaje MINI žáků FK Bolatice Název akce: Termín akce: Zahájení akce: O pohár starosty

Více

Vážení trenéři, hráči, rodiče, srdečně Vás zveme na 6. ročník turnaje v Březiněvsi.

Vážení trenéři, hráči, rodiče, srdečně Vás zveme na 6. ročník turnaje v Březiněvsi. TJ Březiněves, oddíl kopané pořádá v neděli 30. srpna 2015 6. ročník Memoriálu Bohumila Hejny v kategorii mladší přípravka r. 2008 a mladší Vážení trenéři, hráči, rodiče, srdečně Vás zveme na 6. ročník

Více

Branky. POřadí 1. 1. POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr 11 340 (1.

Branky. POřadí 1. 1. POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr 11 340 (1. ROČENKA / Branky Vstřelené obdržené pořadí pořadí Góly dle minut Žluté karty CELKEM POřadí. Červené karty CELKEM Penalty CELKEM POřadí. PROMĚNĚNÉ Diváci (domácí utkání) Průměr () Nejvyšší návštěva Nejnižší

Více

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka) A.F.C. HUMPOLEC POŘÁDÁ HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka) pořadatel: fotbalový klub A.F.C. HUMPOLEC Kdy: turnaj v neděli 22.12.2013 od 8.30 hod.- 15.00 hod. Startovné:

Více

S centrum Cup 2011 2012

S centrum Cup 2011 2012 S centrum Cup 2011 2012 Propozice S trio Benešov ve spolupráci s S centrem Benešov pořádají mládežnické turnaje v minikopané přípravek na UMT 4. generace Benešov S centrum listopad 2011 březen 2012 P R

Více

27. února 2014 Starší žáci ročníku 1999 a mladší

27. února 2014 Starší žáci ročníku 1999 a mladší FOTBALOVÁ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ OPAVA Vodárenská 18 747 07 Opava Víceúčelová sportovní hala Opava 27. února 2014 Starší žáci ročníku 1999 a mladší Okresní fotbalový svaz Opava

Více

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu 10.12.2016 halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2006 a mladší Účastníci turnaje FK Jablonec,Ostrtzer BC, FK Ústí nad Labem, TJ Jiskra Mimoň, AC Sparta Praha,

Více

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13 Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13 A. Všeobecná ustanovení 1. Pořadatel: ONDRÁŠOVKA a.s., FAČR, Pardubický KFS www.ondrasovkafotbal.cz 2. Koordinátor: Adresa sportovní kanceláře: Pravoslav

Více

Rozhodnutí. Odůvodnění:

Rozhodnutí. Odůvodnění: č. 58/1617 Disciplinární komise SF ČR ukládá Čeňku Cenkovi (ID člena 92090891, FC TANGO Hodonín) trest zastavení závodní činnosti na dvě soutěžní utkání. Disciplinární komise zahájila řízení s Čeňkem Cenkem

Více

Fotbalový turnaj na Kladně

Fotbalový turnaj na Kladně Fotbalový turnaj pro ročník 2006 a mladší Fotbalový turnaj na Kladně ------------------------------------------------------------------------------------ SK Kladno Dívejme se na naše děti a pojďme si to

Více

Dorant Cup 2014. Propozice

Dorant Cup 2014. Propozice Dorant Cup 2014 Letos pořádáme v pořadí již 3. ročník vánočního či chcete-li mikulášského turnaje Dorant Cup 2014. V minulých ročnících se nám podařilo uspořádat kvalitní turnaje a letos na to opět chceme

Více

Zpravodaj č.17 3/A. 17.kolo

Zpravodaj č.17 3/A. 17.kolo Zpravodaj č.17 3/A 17.kolo st 9.5. 21:00 Háje 1 Rozhodčí: Kovařík FC WarriorS 1.FC Radík 9:1 (2:1) Domácí: Látal, (Pacák), Chvojka, Dvořák, Barkman, Štípek R., Karban, Brychta Hosté: Čermák, (Horák), Kapcala,

Více

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - 20. KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA 2.6.2012 OD 13.30 Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - 20. KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA 2.6.2012 OD 13.30 Hlavní rozhodčí: Jandus Milan Vstupné 25,- Kč, tento program platí zároveň jako vstupenka na fotbalové utkání. MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ I.B TŘÍDA SKUPINA A - 24. KOLO SOKOL LOCHKOV FC ZLIČÍN B SOBOTA 2.6.2012 OD 10.30 Hlavní rozhodčí:

Více

U 8. HALOVÝ TURNAJ kategorie U8

U 8. HALOVÝ TURNAJ kategorie U8 U 8 HALOVÝ TURNAJ kategorie U8 26. 2. 2017 KONTAKTY U 8 ONDŘEJ TROJNA +420 734 703 169 o.trojna@seznam.cz ŠÁRKA ŠÁBRTOVÁ +420 724 336 915 sabrtova@seznam.cz ÚČASTNÍCI TURNAJE U 8 FC HRADEC KRÁLOVÉ FK PARDUBICE

Více

O pohár starosty města Modřice

O pohár starosty města Modřice Pozvánka na XIV. ročník mezinárodního turnaje mladších žáků (roč. 2002) O pohár starosty města Modřice srpna 2014 na hřišti v Modřicích www.turnaj-modrice.cz POZVÁNKA Organizační výbor zve všechny hráče,

Více

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2) Kompletní výsledky KP ml.dorostu 16. kolo 19.11.2011 Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2) Předehrávka jarní části sezóny se nám vydařila a nad soupeřem z horních pater tabulky jsme zaslouženě bodovali.

Více

Propozice 31.ročník Mezinárodní halový turnaj mladších žáků kategorie U-12

Propozice 31.ročník Mezinárodní halový turnaj mladších žáků kategorie U-12 Propozice 31.ročník Mezinárodní halový turnaj mladších žáků kategorie U-12 Memoriál Evžena Hadamczika 11. 13. 11. 2011 1. Pořadatel FC Baník Ostrava, a. s. Bukovanského 4, 710 00 Slezská Ostrava 2. Datum

Více

ZPRAVODAJ č

ZPRAVODAJ č ZPRAVODAJ č.20 25.10.2016 Posledním kolem byl o předminulém víkendu ukončen jubilejní 20.ročník Klatovské KAPITOL ligy v malé kopané. A až toto kolo rozhodlo o letošním vítězi. Tím se nakonec poprvé ve

Více

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli 30.11.2014 halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2007 a mladší Účastníci turnaje: Jablonec A,B,C, FA Petra Voříška Děčín, FC Hradec Králové, FK Mladá Boleslav,

Více

Hřiště: m m Branka 2 5 m (opatřená sítěmi), nebo 7,32 2,44 m po domluvě, viz níže

Hřiště: m m Branka 2 5 m (opatřená sítěmi), nebo 7,32 2,44 m po domluvě, viz níže Pravidla hry 7+1 Základní organizační ustanovení Hráči: 7+1:7+1 Hřiště: 43-50 m 50-70 m Branka 2 5 m (opatřená sítěmi), nebo 7,32 2,44 m po domluvě, viz níže Čas: 3 30-35 minut (5 minut přestávka) Míč:

Více

AC Napoleon Cup 2012 pravidla a propozice langsam style tournament

AC Napoleon Cup 2012 pravidla a propozice langsam style tournament Termín konání: 14. a 15.7. 2012 AC Napoleon Cup 2012 pravidla a propozice langsam style tournament Místo konání: Čas konání: Pravidla: Areál SK Prace Sobota dopolední skupina 9.00 hod 13.00 hod. Odpolední

Více

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži Soupeř: K.Újezd B Dne : Neděle 21/9/08 Začátek od: 16/30 7kolo Sraz v hod: Hebík Š. 1 Výsledek : 2/0 Poločas: 2/0 Branky : Kříž Jan,Ćaloun Jiří Čaloun 2 Doprava 1auto 2 auto 3 auto 4 auto 5 auto Vzdálenost

Více

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a NIKE Premier Cup 2013 Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a Generální partner: NIKE Organizátoři: NIKE, FAČR, Slovenský fotbalový svaz, SPORT INVEST Marketing,

Více

HALOVÁ KOPANÁ MLADŠÍ ŽACTVO

HALOVÁ KOPANÁ MLADŠÍ ŽACTVO Pražské sdružení Sport pro všechny ve spolupráci s TJ Slavoj Břevnov PRAHA OPEN 2016 Bulletin č. HALOVÁ KOPANÁ MLADŠÍ ŽACTVO Rozpis otevřeného turnaje mladších žáků a žákyň v halové kopané v roce 2016

Více

KOMA CUP I. ročník (2011/2012)

KOMA CUP I. ročník (2011/2012) KOMA CUP I. ročník (2011/2012) Chodov 19.2.2012 2002 a ml. 1. Obecná ustanovení 1.1. Záštita: ČAFC Praha + + koma.cup@seznam.cz 1.2. Hlavní pořadatel: David Kopec, 777 234 679 Otmar Mansour, 728 871 564

Více

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna XI. ročník středa 30.9.2014 TCM FC Zbrojovka Brno v Brněnských Ivanovicích Milí sportovci a příznivci fotbalu zvlášť, vítám vás v moravské metropoli, kam

Více

ŘÍZENÝCH OKRESNÍM FOTBALOVÝM SVAZEM JIČÍN

ŘÍZENÝCH OKRESNÍM FOTBALOVÝM SVAZEM JIČÍN ŘÍZENÝCH OKRESNÍM FOTBALOVÝM SVAZEM JIČÍN V SOUTĚZNÍM ROČNÍKU Za Okresní fotbalový svaz Jičín Jan Šotek v.r. předseda VV OFS Jičín Pavel Kozák, v.r. předseda STK OFS Jičín 1. Struktura soutěží mládeže

Více

Propozice turnaje starší přípravky FK Bolatice

Propozice turnaje starší přípravky FK Bolatice Fotbalový klub Bolatice, z.s. Opavská 131/45, 747 23 Bolatice web: fotbal.bolatice.cz, email: FK.Bolatice@seznam.cz Propozice turnaje starší přípravky FK Bolatice Název akce: Termín akce: Zahájení akce:

Více

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna X. ročník středa 17.9.2014 TCM FC Zbrojovka Brno v Brněnských Ivanovicích Milí sportovci a příznivci fotbalu zvlášť, vítám vás v moravské metropoli, kam

Více

ZÁKLADNÍ ZÁSADY PRO STANOVENÍ SYSTÉMU SOUTĚŽÍ VE VODNÍM PÓLU

ZÁKLADNÍ ZÁSADY PRO STANOVENÍ SYSTÉMU SOUTĚŽÍ VE VODNÍM PÓLU ZÁKLADNÍ ZÁSADY PRO STANOVENÍ SYSTÉMU SOUTĚŽÍ VE VODNÍM PÓLU 2014-2015 - vyváženost a kombinace obou hracích modelů, tedy hraní systémem turnajů a hraní ve dvojicích. - respektování principu, že hrací

Více

U 12 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2016 X. ROČNÍK

U 12 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2016 X. ROČNÍK U 12 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2016 X. ROČNÍK 30. 31. 7. 2016 UVODNÍ SLOVO U 12 Právě jste se stali součástí jubilejního X. ročníku mezinárodního turnaje O pohár primátora města Hradce Králové.

Více

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013 pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013 Tréninkové centrum mládeže FC Zbrojovka Brněnské Ivanovice - hala s umělou trávou PROPOZICE 1. Termín konání: sobota 2. 2. 2013 2. Věková

Více

KOMA CUP I. ročník (2011/2012)

KOMA CUP I. ročník (2011/2012) KOMA CUP I. ročník (2011/2012) Letná 10.12.2011 odpoledne 2004 a ml. 1. Obecná ustanovení 1.1. Záštita: ČAFC Praha + + koma.cup@seznam.cz 1.2. Hlavní pořadatel: David Kopec, 777 234 679 Otmar Mansour,

Více

Český svaz ledního hokeje. Pokyny pro sběr a zpracování statistických údajů

Český svaz ledního hokeje. Pokyny pro sběr a zpracování statistických údajů Pokyny pro sběr a zpracování statistických údajů Obsah 1 Sběr statistik v soutěžích ČSLH... 3 2 Spolupráce statistického týmu a e-zapisovatele... 4 2.1 Před utkáním... 4 2.2 Během utkání... 4 2.3 Po skončení

Více