VS35,- - STS Chvojkovice 2:2 (2:0)

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "VS35,- - STS Chvojkovice 2:2 (2:0)"

Transkript

1

2 VS35,- - STS Chvojkovice 2:2 (2:0) snížil Böhm a v poslední minutě vyrovnal Franc, když využil brejku, poté co ho nastřelil Zeman ve zdi, která dle názoru hráčů VS35,- stála příliš blízko. Jejich nekoncentrovanost pak mohl potrestat po 4. faulu Holuba Franc z 9metrového kopu, ale na Manuse nevyzrál a tak si týmy rozdělily po bodu. Pro VS35,- je to velká škoda, kdy při výhře by stáhly náskok právě na svého soupeře v žluté skupině. U VS35,- se projevilo, jak psychicky nezvládá konce utkání, kdy má unikátní bilanci, kdy ze 7 odehraných zápasů prvních poločasy končily pro VS35,- 5x vítězně a 2x nerozhodně (bilance 5-2-0), ale na konci zápasů skončila VS35,- s tragickou bilancí 1-1-5, což je jedním z hlavních důvodů jejich dosavadního postavení na chvostu žluté skupiny Branky a nahrávky: 5. Zeman (Lebeda), 10. Thieme (Zeman) 17. Böhm, 26. Franc (Kubát). VS35,-: Manus Lebeda, Černý, Jakoubek, Thieme, Holub, Hruška, Zeman. Chvojkovice: Kocourek Klíma, Čunderlík, Franc, Hurt, Dostál, Kubát, Böhm, Jirásek. NC Palma Restaurace Na Valech 3:9 (2:3) Hráči VS35,- se po minulém kole ocitli na dně žluté skupiny a do zápasu s STS vstoupili s pořádnou vervou. Skóre otevřel jejich nejproduktivnější hráč Zeman a v 10. minutě přihrál ten samý hráč na gól Thiememu. Véespětatřicítka tak šla do poločasu s nadějným vedením 2:0, jenže ve druhém poločase už jen bránili a náhradního gólmana Kocourka pořádně neprověřili. V 17. minutě totiž V oficiálním hracím čase měla Palma k dispozici jen 3 hráče do pole, ale Vala džentlmensky počkala, až se Oliva převlékne a bývalý kanonýr dohraje partičku pokeru. Takovou kartu přeci nemohl položit.

3 Přesto ze začátku měla překvapivě právě Palma navrch, když se trefoval L. Zelený z dálky. Na jeho dva góly ale vždy odpověděl J. Růžička, který překonal rozpačitý start zápasu, kdy si 3x přišlápl balón. Do poločasu však šel přeci jenom s vedením favorit z Valů, když si roh srazil L. Dvořák vlastní gól 2:3. U Hned po obrátce dal Valům klid sýs a pak definitivně Vala zlomila Palmu v rozmezí tří minut, kdy postupně skóroval Vančura, Spáčil a Kosík. Pak sice Palma snížila, ale závěrečnou podobu skóre dal Ďoubal, čímž Vala připravila Palmě už několikerý debakl v sezóně a sama si v poklidu dokráčela k pohodlné výhře stylem povolitpřitáhnout. Branky a nahrávky: 3. L. Zelený, 10. L. Zelený, 24. L. Dvořák 8. J. Růžička (J. Vančura), 11. J. Růžička (Jak. Spáčil), 13. vlastní, 14. Sýs (J. Růžička), 20. J. Vančura (Sýs), 21. Jak. Spáčil (Kosík), 22. Kosík (Jak. Spáčil), 25. J. Vančura (Ďoubal), 25. Ďoubal (Sýs). NC Palma: Mil. Hubáček L. Zelený, Malý, L. Dvořák, Pospíšil, Oliva. Restaurace Na Valech: Malina J. Růžička, Jak. Spáčil, Vlach, Sýs, Ďoubal, Kosík, J. Vančura. Dřevo Tvrdík Teachers 3:2 (2:1) Souboj o třetí postupové místo v modré skupině začali lépe favorité z Dřeva Tvrdík. V 6. minutě napřáhl obránce Herčík a překonal Sochůrka. Ve vyrovnaném duelu přidal druhý gól obrozený kanonýr Černohlávek, ale pro Teachers vykřesal naději těsně před přestávkou Jelínek, když se prosadil hlavou po dlouhém

4 výhozu brankáře Sochůrka. To však byl poslední slabší moment gólmana Dřeva Flégra. Po přestávce to ale byli hráči Dřeva Tvrdík, kdo si vzal zpět dvougólové vedení, když Černohlávek opil rohlíkem u lajny Třískalu se Švábem a naservíroval Hačkovi před prázdnou branku. Definitivní pojistku měl na noze vzápětí Červinka, který však trestuhodně pohrdl Černohlávkovou přihrávkou opět před prázdnou branku. Otřepané nedáš, dostaneš tak platilo opět, když obdobnou pozici využil Třískala. Jedinečnou šanci na vyrovnání měli učitelé po zkratu Hačky, který nedodržel předepsanou vzdálenost u autu, což znamenalo 4. akumulovaný faul. Po něm však nastal v řadě učitelů zmatek a hra na schovku, kdy se nikdo neměl k zahrávání trestného kopu, až vzal na sebe odpovědnost Jelínek a potvrdil tak roli bývalého kanonýrka, když nastřelil pouze Flégrovi betony. Branky a nahrávky: 6. Herčík (Hačka), 10. Černohlávek, 16. Hačka (Černohlávek) 13. Jelínek (Sochůrek), 20. Třískala (Hejduk). Dřevo Tvrdík: Flégr Z. Volenec, Kakáček, M. Veselý, Červinka, Černohlávek, Herčík, Hačka. Teachers: Sochůrek T. Šváb, M. Frejlach, Jelínek, Pav. Váňa, Třískala, Hejduk, Hvězda. Jump Boys Energit HC 8:1 (1:1) Utkání mezi vedoucím týmem modré skupiny a 4. týmem žluté skupiny měl vyznít jasnou záležitostí pro Jump Boys, ale v prvním poločase to tak neodpovídalo. Jump Boys sice vedli od 4. minuty po střele A. Schwarze 1:0, jenže ten samý hráč byl o dvě minuty později přísně vyloučen za faul na unikajícího L. Vokouna. Růžový tým tak hrál do konce poločasu ve třech a hned po necelé minutě přesilovky Energit vyrovnal: Na rohový kop L. Vokouna si naběhl Jeřábek 1:1. Pak už Energit dle slov svého mluvčího Davida Mukařovského bránil přesilovku, což se později ukázalo jako chybná volba. Ve hře 4na4 neměl Energit šanci a když konečně našel klíč k bráně Vokouna Vojtíšek, spustil se brankostroj Jump Boys. Trefil se i nejlepší střelec vlastních gólu ligy Hylský a to hned dvakrát a tím tak vyrovnal svoje skóre na 2:2. Vojtíšek svým 3. hatrickem v řadě vyrovnal dosavadní nejlepší počin sezony Petra Váni z Green Baru. Energit tak po nadějném začátku hřeší zejména na svoji docházku, kdy poněkolikeré sešel v nízkém počtu hráčů. Branky a nahrávky: 4. A. Schwarz (Šourek), 18. Vojtíšek, 20. Šourek (Vojtíšek), 21. vlastní, 23. Vojtíšek (Hylský), 23. Hylský (Šourek), 25. Hylský (Šourek), 26. Vojtíšek (Pavlík) 7. Jeřábek (L. Vokoun). ČK: 6. A. Schwarz (JB). ŽK: Mukařovský (Energit). Jump Boys: Opasek Pavlík, Šourek, Hylský, A. Schwarz, Vojtíšek. Energit HC: R. Vokoun L. Vokoun, Dražan, Šimůnek, Jeřábek, Mukařovský.

5 Freaks Soča Suchdol 4:1 (3:1) Soča v minulém kole poprvé v sezoně vyhrála, čímž se odpoutala od dna tabulky své skupiny a v zápas s trápícími se Freaks cítila body. Jejich naděje navíc posílil v 5. minutě V. Dvořák, který otevřel skóre zápas Jenže pak převzali taktovku utkání Freaks, kteří se po delší době sešli v solidní sestavě. Dokonce dorazil i J. Zelený, kterého minulý týden nepustila z Chotusic do haly sněhová kalamita. V 6. minutě srovnal novic Dostál a obrat dokonal o tři minuty později D. Dastych 2:1. Do přestávky ještě přidal třetí branku po nahrávce Křeliny M. Šváb, čímž prakticky rozhodl o výhře svého mužstva. Skóre uzavřel už v 16. minutě Dostál, jehož ránu Novotný pouze tečoval tak, že skončila v rohu jeho brány. Branky a nahrávky: 6. Dostál (P. Kozel), 9. D. Dastych (Metelka), 11. M. Šváb (Křelina), 16. Dostál (M. Šváb) 5. V. Dvořák (Bohouňovský). Rozhodčí: Dolejš, bez karet. Freaks: Metelka P. Kozel, D. Dastych, Křelina, M. Šváb, Dostál, J. Zelený. Soča: M. Novotný P. Bříza, Kuchař, Gembiczký, Trojan, Langr, Dušinský, V. Dvořák, Bohouňovský. Zastavení hry a času Pravidlové okénko V průběhu utkání se čas nezastavuje ani při přerušeních vyplývajících ze hry s následujícími výjimkami, kdy se běh času zastavuje - Při signalizaci rozhodčího a to zejména při zranění či jiných prodlevách mající vliv na plynulost utkání - V poslední minutě zápasu, kdy služba čas zastavuje při každém přerušení Každý tým může zastavit běh času tím, že signalizuje v přerušené hře rozhodčímu oddechový čas. Ten trvá maximálně 30 vteřin. Konec oddechového času signalizuje rozhodčí písknutí. Herní čas poté běží od okamžiku rozehrání. Po oddechovém čase se rozehrává vždy na místě, kde byla hra před jeho začátkem.

6 Tabulky Modrá skupina z. V R P body brankový rozdíl 1. JumpBoys Restaurace na Valech Dřevo Tvrdík Teachers Kantor&spol NC Palma Žlutá skupiny z. V R P body brankový rozdíl 1. Green Bar Freaks STS Chvojkovice Energit HC VS35, Soča Suchdol hrací den P. Flégr (Dřevo Tvrdík) J. Ružička (RnV) L. Zelený (Palma) T. Vojtíšek (Jump Boys) A. Dostál (Freaks)

7 s Lukášem Zeleným z týmu NC Palma Lukáši hned na úvod se zeptám, v čem vidíš příčinu Vašich tragických výsledků? Přitom ještě loni jste byli štika soutěže a pro každého nepříjemný soupeř. Jenže letos jste kromě jedné remízy a prohra o gól s VS35,- byli ve zbylých utkáních spíše sparingpartner. Řekl bych, že hlavně nehrajeme jako tým a od toho se odvíjejí i tyto výsledky. Sniper Láďa "Pospa" Pospíšil nám nějak vyčichl a bez jeho gólů vyhrávat bude o to těžší. S VS35,- jsme to vůbec nezvládli a zkomplikovali si o to více vidinu play-off. Přímý postup je daleko, ale věříš, že se do předkola prokoušete? A na úkor koho? Myslím, že máme před sebou ještě dost zápasů, takže bychom mohli nějaký body urvat a na úkor Soči a Energitu nebo VS35,- se do vyřazovacích bojů dostat. Co posily neplánujete ještě před uzavírkou přestupového termínu v lednu? To není moje starost, na to je třeba se zeptat manažera Tomáše Ráce. Jak se ti líbí výkony sudích. Máš nějaké výtky k celkové organizaci soutěže:? Určitě povolání kvalifikovaných rozhodčí soutěž zkvalitnilo a to je jen dobře. Výtku bych měl jedině k akumulovaným faulům. Myslím si, že pokutový kop by se měl kopat až z 5. faul jako to bylo v minulých ročnících. Na druhou stranu to napomáhá k více gólům. Problém s tím ale nemám, změna je život. Jak vidíš úroveň soutěže a nováčků. Jaký máš názor na příliv kvalitních hráčů a myslíš, že by mělo existovat pravidlo omezující start hráčů, jak tomu bylo v minulosti. Rozhodně mě nepřekvapuje postavení Jump Boys v tabulce. Jejich soupiska je opravdu našláplá, ale i tak myslím, že se dá hrát s každým. A rozhodně nejsem pro nějaké omezující pravidlo A jací jsou tví favorité? A kdo all stars ligy? Jak jsme tak sledoval pár zápasů, tak letošní ročník zastihl ve výborné formě tyto David Čižinský-Petr Váňa-Jan Růžička (Vala)-M. Král-A. Schwarz. O titul si to rozdá asi Jump Boys-Green Bar a černý kůň samozřejmě Restaurace na Valech. Myslíš, že se do vašich výkonů ve futsalové lize projevila i krize v Nových Dvorech. Jistě nám to na výkonech nepřidalo, pozoruji to hlavně u sebe. Když se nedaří, tak nikde. Co se s vaším novodvorským týmem stalo. Loni jste vyhráli, co se dalo kromě okresního přeboru i červenojanovickou Pukmu, zatímco letos jste zatím bez výhry. A jak se na týmu projevil odchod J. Raka? Odchod Honza Raka bylo jeho rozhodnutí a nechtěl bych to dále komentovat, ale rozhodně jsem s tím nesouhlasil. Určitě to byl jeden ze stavebních kamenů sestavy a nám se ho nepodařilo dostatečně nahradit. Do toho přišla zranění dalších důležitých hráčů viz Kokeš, Rajchman, Lev, Maláček a dlouhodobě Michalec a my nemáme kde brát.

8 Trenér Čepek si před časem stěžoval na nízkou morálku hráčů. Dokonce cituji, prohlásil: Nechce se mi trénovat nevychované hráče, kteří neumí vyslechnout ani předzápasovou poradu. Normálně se vybavují a snídají. Děti v mateřské školce se umí chovat lépe. Jak to vidíš ty? Tyto věci by měly zůstat v kabině a tam by se to taky mělo řešit. Rozhodně to fotbalu v Nových Dvorech v současné době nepřidá. Nevyhrává se, všichni jsou podráždění, nebo alespoň ti, kteří mají fotbal rádi a záleží jim na něm. Ti druzí se tam jdou jen proběhnout a je jim jedno jak to dopadne, takže nějaký tréninky, rozbory před zápasem je neberou Myslíš, že na jaře trenér zůstane. Už v létě prohlašoval, že trénovat dále nebude. Určitě vykřikování na všechny strany, že odejde, že rozhodně trénovat nebude, ať již v létě, nebo teď v zimě není dle mého názoru správné. Momentálně tu je a o jeho další setrvání se musejí domluvit s výborem. Mělo by to jít mimo hráče. Jaký je váš cíl pro jaro? Cíl je přes zimu přivést pár kvalitních hráčů, někteří zranění by se měli zapojit do zimní přípravy a na jaře uhrát nějaké body a opět se začít bavit fotbalem jako to bylo ten skvělý rok v OP. Určitě sleduješ i situace v okresním přeboru. Kdo myslíš, že postoupí a kdo spadne.? OP samozřejmě sleduji. Ohledně sestupu do III. třídy to na jaře bude hodně zajímavé, zvláště když je možné, že mohou padat 2 až 3 mančafty, takže posledních 8 klubů rozhodně nemůže jít do jara s jistotou, že se jich sestup netýká. Na opačném konci bych to přál postup Zruči, kádr pod vedením p. Jouzy na to rozhodně mají. Rozpis a výsledky Z jednání DK Schwarz Antonín 1 zápas s podmíněným odkladem do Za přestupek zmaření gólové příležitosti

9 Pozvánka na 11. hrací den Další souboj představí týmy, které mají opačné starosti, kdy oba shodně zaznamenali pouze jedinou porážku a to se suverénním Green Barem. V tabulce mají sice Vala navrch díky 2 remízám Dřeva, ale to se může v případě prohry rychle změnit. Dřevo bude spoléhat na zejména na Milana Černohlávka, zatímco u Valů figuruje v tabulce produktivity v první 20 hned vedle elitní dvojice Sýs-Vančura další čtveřice hráčů. Hrací den otevře duel týmů, které sbírají jednu porážku za druhou. Palma prohrála 4x v řadě, když v posledním kole utrpěla krutý debakl od Valů. To Kantor&spol. má na svém kontě dokonce 5 porážek v řadě, přesto vděčí nadějnému začátku za to, že jeho pozice nevypadá tak beznadějně. Energit ve třetím duelu vyzve Freaks, kteří dali na své matné výkony a špatnou docházku zapomenout v minulém kole, kdy přehráli Soču a zaznamenali tak povinou výhru. Energit by už potřeboval uhrát pořádný výsledek s některým ze silných týmů, kdy zatím kromě vysokých proher má na kontě 2 výhry s týmy ze spodku své žluté skupiny, což ho drží zatím na pozicích zajišťující postup do předkola. Poslední duel berou velmi prestižně, i když je z hlediska bodového přísunu dělí propastných 17 bodů. Zástupci Jump Boys to berou jako souboj o NN Bar, základnu VS35,-. Oba však potřebují body k dosažení svého cíle. Jump Boys v souboji s Valy a Dřevo Tvrdík o první místo v nabité modré skupině a VS35,- k tomu, aby si pomohla v boji o předkolo playoff. Už minule sahala VS35,- po výhře se silným STS Chvojkovice, ale nakonec opět ztratila výhru v poslední minutě. Právě u STS lovili zástupci Jumb Boy pro příští sezónu, ale jejich kontrakt s Bedřichem Francem je neplatný a zároveň došlo k porušení zákazu podepisovat kontrakty s hráči pod smlouvou. Tento přestupek bude ještě řešit DK CD*FL.

10 Statistika Kanadské bodování Pořadí Jméno Tým zápasy Góly As. Body Průměr 1 Váňa Petr GBar ,75 2 Vojtíšek Tomáš JBoys ,50 3 Vančura Jakub RnV ,86 4 Sýs Ladislav RnV ,25 5 Král Michal GBar ,13 6 Schwarz Antonín JBoys ,88 7 Černohlávek Milan Dřevo ,75 8 Hejduk Zdeněk Tchrs ,38 9 Veselý Jan GBar ,38 10 Šourek Petr JBoys ,57 11 Kozel Tomáš Frks ,80 12 Veselý Jan Dřevo ,80 13 Zeman Jiří VS ,29 14 Puk Martin JBoys ,00 15 Frejlach Martin Tchrs ,14 16 Kosík Vladimír RnV ,00 17 Růžička Jan RnV ,60 18 Spáčil Jakub RnV ,60 19 Herčík Pavel Dřevo ,00 20 Růžička Michal K&sp ,17 21 Ďoubal Jan RnV ,00 22 Pavlík Michal JBoys ,00 Vítězné góly Pořadí Jméno Tým zápasy Vítězné góly 1 Vojtíšek Tomáš JBoys Puk Martin JBoys Sýs Ladislav RnV Král Michal GBar 8 3

11 Góly Pořadí Jméno Tým zápasy Góly 1 Váňa Petr GBar Vojtíšek Tomáš JBoys Vančura Jakub RnV Schwarz Antonín JBoys Sýs Ladislav RnV Kozel Tomáš Frks Král Michal GBar Černohlávek Milan Dřevo Puk Martin JBoys Herčík Pavel Dřevo Hejduk Zdeněk Tchrs 8 6 Asistence Pořadí Jméno Tým zápasy Asistence 1 Král Michal GBar Sýs Ladislav RnV Šourek Petr JBoys Pavlík Michal JBoys Černohlávek Milan Dřevo Vančura Jakub RnV Veselý Jan GBar Spáčil Jakub RnV Růžička Jan RnV Váňa Petr GBar Vojtíšek Tomáš JBoys Schwarz Antonín JBoys Hejduk Zdeněk Tchrs 8 5 Brankáři podle průměru (pouze ti s min. 3 zápasy) Pořadí Jméno Tým zápasy góly Průměr 1 Korejtko Lukáš GBar ,25 2 Čižinský David JBoys ,43 3 Flégr Pavel Dřevo ,13 4 Peroutka Petr STS ,14 5 Malina Petr RnV ,00 6 Moc Martin K&sp ,20 7 Metelka Jakub Frks ,43 8 Novotný Milan Soča ,50 9 Manus Lukáš VS ,50 10 Sochůrek Ondřej Tchrs ,29 11 Vokoun Radek Ener ,83 12 Hubáček Miloš Palma ,43

12 Pozvánky na vánoční akce v režii CD*KH

SK DYNAMO ČB - 1.FC Brno

SK DYNAMO ČB - 1.FC Brno ročník XXIV. května číslo cena 5 Kč Zápas s Olomoucí Dynamo zvládlo Hráči A-týmu Besedují na Školách Béčko prohrálo na hřišti Žižkova. kolo Gambrinus ligy Tomáš Sedláček obchází olomouckého Tomáše Janotku.

Více

lví Buď ve hře i mimo stadion! HC Oceláři Třinec Mountfield HK HC Slavia Praha ročník: 2 číslo: 23 zdarma

lví Buď ve hře i mimo stadion! HC Oceláři Třinec Mountfield HK HC Slavia Praha ročník: 2 číslo: 23 zdarma lví ročník: 2 číslo: 23 zdarma Sezóna 2014/15, 48 49. kolo 20. února 2015 v 18.00 hod. 22. února 2015 v 17.30 hod. HC Oceláři Třinec Mountfield HK HC Slavia Praha Buď ve hře i mimo stadion! POD BÍLOU VĚŽ

Více

zpravodaj 06.indd 1 zpravodaj 06.indd 1 11.10.2012 1:56:28 11.10.2012 1:56:28

zpravodaj 06.indd 1 zpravodaj 06.indd 1 11.10.2012 1:56:28 11.10.2012 1:56:28 zpravodaj 06.indd 1 11.10.2012 1:56:28 NEVECOM PARTNER KLUBU ZDENĚK MÜLLER JUBILEUM Zdeněk Gerd Müller slaví 60! Zítra šedesá letý Zdeněk Müller toho dokázal hodně jako hráč i trenér. Ve slavné éře sedmdesátých

Více

BEKSA. magazín V ŘÍJNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

BEKSA. magazín V ŘÍJNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE 10 / 2012 BEKSA magazín V ŘÍJNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Echo úvodu sezony Dotazník Dušana B. Pel-mel Travise N. Přes překážky Sama F. Mládež: junioři v Kaunasu Komerční prezentace: SIKO KOUPELNY

Více

1 www.fotbal-trenink.cz

1 www.fotbal-trenink.cz 1 www.fotbal-trenink.cz Rozhovory... 3 Alexander Vencel a jeho francouzská mise... 3 Jak se fotbalově žije ve Francii...... 3 Systém výchovy fotbalové mládeže ve Francii... 4 O brankářích... 7 Volné......

Více

č.16 Ročník 2014-2015 21.února 2015

č.16 Ročník 2014-2015 21.února 2015 č.16 Ročník 2014-2015 21.února 2015 V minulém týdnu byla v našich soutěžích přestávka a volný termín, protože se konalo semifinále Mistrovství České republiky jednotlivců v kategoriích Muži, Ženy, Senioři

Více

TJ SC Kolín : HC Děčín = 0 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 1) Hockey Club Tábor : TJ SC Kolín = 3 : 4 (1 : 0, 1 : 2, 1 : 1) po sam.

TJ SC Kolín : HC Děčín = 0 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 1) Hockey Club Tábor : TJ SC Kolín = 3 : 4 (1 : 0, 1 : 2, 1 : 1) po sam. Historický název SC Kolín lze možná odvodit od skutečnosti, že v minulosti tento klub sdružoval dva oddíly: krasobruslení a ledního hokeje. Krasobruslení dnes již v klubu neexistuje. Kronikář si však pamatuje,

Více

Napsal: Michael Jon / Nafotil: Martin Kabát, Ota Mrákota a Pavel Krejčík

Napsal: Michael Jon / Nafotil: Martin Kabát, Ota Mrákota a Pavel Krejčík Napsal: Michael Jon / Nafotil: Martin Kabát, Ota Mrákota a Pavel Krejčík V roce 2008 se za přítomnosti zhruba osmi desítek diváků stal vítězem Challenge Tour Seve Benson. To bylo naposledy, kdy se v ČR

Více

P R E Z E N T A C E FC TS BAKOV NAD JIZEROU

P R E Z E N T A C E FC TS BAKOV NAD JIZEROU P R E Z E N T A C E FUTSALOVÉHO KLUBU FC TS BAKOV NAD JIZEROU FC TOTAL SLAVÍK BAKOV NAD JIZEROU - club futsalu FIFA Občanské sdružení je registrované u MV ČR pod č.j. II/8-OS/1-27786/95-R IČ: 48682047,

Více

Foto: Jaroslav Pechal. Nyní mi dovolte, abych vás prostřednictvím. s tím, co se v naší obci připravuje.

Foto: Jaroslav Pechal. Nyní mi dovolte, abych vás prostřednictvím. s tím, co se v naší obci připravuje. HUSLENKY ZPRAVODAJ OBCE HUSLENKY ČÍSLO 20 - BŘEZEN 2008. ZDARMA. SLOVO STAROSTY Vážení spoluobčané! Není tomu tak dávno, kdy někteří z nás teprve nedávno odstrojili vánoční stromeček, a máme tady svátky

Více

TIMES M A J Á L E S. Retroskop: Hoj, byla noc! strana 6. Dámy pod košem. čtěte na straně 3. strana 7

TIMES M A J Á L E S. Retroskop: Hoj, byla noc! strana 6. Dámy pod košem. čtěte na straně 3. strana 7 TIMES číslo 5 10 Kč červen 2000 Retroskop: Hoj, byla noc! strana 6 strana 7 Dámy pod košem M A J Á L E S 2 0 0 0 čtěte na straně 3 TIMES 1 Studie I. P. Pavlova v pedagogické praxi Tak už i po těch zpytácích

Více

T u r n a j v l e d n í m h o k e j i. v e s n i c k ý c h m u ž s t e v

T u r n a j v l e d n í m h o k e j i. v e s n i c k ý c h m u ž s t e v T u r n a j v l e d n í m h o k e j i v e s n i c k ý c h m u ž s t e v X. ROČNÍK Zimní stadion Žďár nad Sázavou 2 0 0 9-2 0 1 0 O r g a n i z a c e : VESNICKÁ LIGA, hokejová soutěž vesnic S y s t é m

Více

HERNÍ ŘÁD TIPSPORT EXTRALIGY LEDNÍHO HOKEJE - ROZPIS SOUTĚŽE -

HERNÍ ŘÁD TIPSPORT EXTRALIGY LEDNÍHO HOKEJE - ROZPIS SOUTĚŽE - HERNÍ ŘÁD TIPSPORT EXTRALIGY LEDNÍHO HOKEJE - ROZPIS SOUTĚŽE - 2014/2015 1 TIPSPORT EXTRALIGA mistrovství ČR Adresa: Český svaz ledního hokeje Harfa Office Park, Českomoravská 2420/15, 190 93 Praha 9 tel.:

Více

Všechny otázky bez odpovědí 16.4.2011

Všechny otázky bez odpovědí 16.4.2011 Všechny otázky bez odpovědí 16.4.2011 1 Družstvo, které rozehrává PVK,... 1 nemusí čekat, až se hráči soupeře vzdálí 9,15m. 2 musí vždy vyčkat, až se hráči soupeře vzdálí 9,15m. 3 ve vzdálenosti větší

Více

VZNIK BASKETBALU A JEHO HISTORIE

VZNIK BASKETBALU A JEHO HISTORIE Autor: Jiří Krátký Kutná Hora 2007 VZNIK BASKETBALU A JEHO HISTORIE V KOLÍNĚ V LETECH 1935-1946 Děkuji Mgr. Lukáši Provazovi za cenné rady a ochotu při řešení mé seminární práce. OBSAH STRÁNKY 1. ÚVOD

Více

Zpravodaj č. 11, duben 2015. Sdružení rodinných příslušníků zaměstnanců MZV ČR

Zpravodaj č. 11, duben 2015. Sdružení rodinných příslušníků zaměstnanců MZV ČR Zpravodaj č. 11, duben 2015 Sdružení rodinných příslušníků zaměstnanců MZV ČR Vážení čtenáři, ráda bych Vám představila další, jedenácté číslo Zpravodaje. Tentokrát jsme zvolili jako hlavní téma Co dal

Více

Český svaz ledního hokeje SOUTĚŽNÍ A DISCIPLINÁRNÍ ŘÁD

Český svaz ledního hokeje SOUTĚŽNÍ A DISCIPLINÁRNÍ ŘÁD Český svaz ledního hokeje SOUTĚŽNÍ A DISCIPLINÁRNÍ ŘÁD Schváleno konferencí ČSLH dne 26.6.2010 OBSAH Článek Hlava I. Základní ustanovení 101-104 Hlava II. Organizace soutěží části : Řízení soutěží 201-202

Více

můj život Osobní výsledky transformace pobytových sociálních služeb zisky a zkušenosti lidí s postižením

můj život Osobní výsledky transformace pobytových sociálních služeb zisky a zkušenosti lidí s postižením můj život Osobní výsledky transformace pobytových sociálních služeb zisky a zkušenosti lidí s postižením Zpracoval: O. s. INSTAND Autor: Mgr. Martina Chlápková Odborný garant: PhDr. Jaroslava Sýkorová

Více

Velk z jem o r hu. v val m lomu. zpravodaj. ilance 2 9: spě n rok, př t měs ce ale u ou tě Zřejmě znovu s jedním z nejlepších hospodářských

Velk z jem o r hu. v val m lomu. zpravodaj. ilance 2 9: spě n rok, př t měs ce ale u ou tě Zřejmě znovu s jedním z nejlepších hospodářských www.suas.cz číslo 11-12 2009 ročník 14 zpravodaj společnosti Skvělé časy nemohou být na věky Velké opravy čekají v roce 2010 hlavně technologie na Družbě Uplynulých 12 měsíců obrazem i slovem Sokolovské

Více

Jak koučovat debatní klub. Autor Matěj Pilát

Jak koučovat debatní klub. Autor Matěj Pilát Jak koučovat debatní klub Autor Matěj Pilát Obsah 1) Úvod... 3 Osoba kouče... 4 Role... 5 2) Jak založit klub... 5 3) Koučování ve dvojici... 5 Výhody koučování ve dvou... 6 Koho si vybrat do dvojice...

Více

WAKEBOARDING SE PŘEDSTAVUJE

WAKEBOARDING SE PŘEDSTAVUJE 4 2012 ZDARMA WAKEBOARDING SE PŘEDSTAVUJE ROZVRHY HODIN ŠKOLY A TRÉNINKŮ ČESKÉ ÚSPĚCHY NA OH V LONDÝNĚ REDAKCE Kluci a holky! Prázdniny jsou za námi, stejně tak jako největší sportovní akce letošního

Více

A máte vyhráno. Možná se to nezdá, ale jakmile nakráčíte na soupeřovu polovinu kurtu zaobírati se otisky nohou, prakticky je set váš.

A máte vyhráno. Možná se to nezdá, ale jakmile nakráčíte na soupeřovu polovinu kurtu zaobírati se otisky nohou, prakticky je set váš. Jak vyhrát zápas Tento odborný článek je určen všem amaterským či příležitostným tenistům, zejména však všem nadšencům, kteří by se hráčem tohoto sportu chtěli stát a zařadit se tak k horním deseti milionům

Více

CO VÁS MOŽNÁ ZAJÍMÁ O ÚKLIDU MĚSTA?

CO VÁS MOŽNÁ ZAJÍMÁ O ÚKLIDU MĚSTA? LISTOPAD 2 0 0 9 nezávislý měsíčník č. 10, ročník XXXVI cena 6 Kč CO VÁS MOŽNÁ ZAJÍMÁ O ÚKLIDU MĚSTA? Pane Šafránku, zima už vystrčila své drápky, takže každého z nás jistě zajímá vše, co se týká údržby

Více

Zemřel Petr Müller. www.realitymacocha.cz. Nezávislý čtrnáctideník Blanenska. Rájec-Jestřebí. Blansko. 20. ročník, číslo 9/2014

Zemřel Petr Müller. www.realitymacocha.cz. Nezávislý čtrnáctideník Blanenska. Rájec-Jestřebí. Blansko. 20. ročník, číslo 9/2014 www.monitor-bk.cz 20. ročník, číslo 9/2014 Chelčického 56 678 01 tel./fax: 516/410914 mobil 602/531832 Nezávislý čtrnáctideník Blanenska Dobrá rada nad zlato - str. 2 Nový rybářský revír - str. 5 Zemřel

Více

ZÁPIS Z 1. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 26. 1. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11

ZÁPIS Z 1. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 26. 1. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 ZÁPIS Z 1. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 26. 1. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 K bodu č. 1 Zahájení, schválení pořadu jednání Dámy a pánové, já vás vítám na prvním zasedání zastupitelstva

Více

zs.boskovice.cz/zs3/ červen 2009 ročník: 3 číslo 19 Možná o nich nevíte Za pár dní končí školní rok a naši školu stejně jako před rokem opustí třídy deváťáků. Jací jsou? Nabízí se spousta adjektiv, kterými

Více

ZÁPIS Z 11. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 13. 12. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11

ZÁPIS Z 11. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 13. 12. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 ZÁPIS Z 11. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 13. 12. 2012 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI Č. 11 K bodu č. 1 Zahájení, schválení pořadu jednání Já vás vítám na 11. zasedání zastupitelstva města,

Více

Pak přišel zápas, na kterej asi nikdy nezapomenu. Jeli jsme do Jablonce, ten hrál docela dobře, ale žádná hitparáda to z jeho strany nebyla. Druhá věc je, že jsme mu dost dovolili, protože jsme na to utkání

Více