PODZIM S NOVÝM SEDANEM

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PODZIM S NOVÝM SEDANEM"

Transkript

1

2

3 3 EDITORIAL PODZIM S NOVÝM SEDANEM Vážení obchodní přátelé, letní období je již za námi a vstupujeme do podzimní části roku. Pevně věřím, že jste si léto užili a v rámci svých dovolených načerpali energii a sílu do následujících studených měsíců. Ing. Jaromír Heřmanský PSA B2B director CZ / SK / HU Uplynulé období nebylo pro značku Peugeot nikterak odpočinkové, ale plné práce na nových projektech, které se aktuálně realizují. Počátkem září jsme společně s vybranými koncesionáři uskutečnili druhý ročník PEUGEOT PROFESSIONAl ROAdSHOW, který se setkal s velmi pozitivním ohlasem. Nyní nás již jen několik týdnů dělí od uvedení zcela nového modelu PEUGEOT 301, který díky svým technickým speciikacím (objem zavazadlového prostoru více než 500 l), kvalitou zpracování a vhodně zvolenou obchodní politikou může nastavit nová měřítka v příslušném segmentu. Jak jistě víte, v polovině roku jsme uvedli strategický model značky PEUGEOT 208. Již v současné době můžeme potvrdit, že uvedení bylo připraveno výborně, zákazníci vozidlo hodnotí velmi příznivě a z posledních novinek je nutné zmínit 1. místo pro tento model v rámci FlEET AWARdS v kategorii referentských vozidel. Závěrem bych vám rád poděkoval za spolupráci a přízeň, kterou věnujete značce Peugeot, a do posledního období tohoto roku vám přeji mnoho štěstí a úspěchů. Ing. Jaromír Heřmanský PSA B2B director CZ / SK / HU PEUGEOT Fleet Bulletin 16 / občasník pro leetové a V.I.P. klienty společnosti PEUGEOT ČESKá REPUBlIKA s.r.o. Námět a redakční příprava: Kateřina Malá a Ing. Pavel Havelka layout a graika: Wizard Systems & Jožo Marinica Firma PEUGEOT ČESKá REPUBlIKA s.r.o. je zapsána v obch. rejstříku vedeném MS v Praze, dne , oddíl C,vložka 47847

4 4 AKTUALITY: Planeta Peugeot OBCHODNÍ VÝSLEDKY SKUPINY PSA PEUGEOT CITROën na evropském trhu s osobními a lehkými užitkovými vozy, který v 1. pololetí poklesl o 7,2 %, zaregistrovala skupina PSA Peugeot Citroën prodaných vozů, což představuje pokles o 13,6 %. Podíl skupiny na trhu činí 12,9 % oproti 13,9 % v prvním pololetí roku Ve srovnání s druhým pololetím roku 2011, kdy na trh neměly vliv pobídky typu šrotovného ve Francii a v některých evropských zemích, se podíl skupiny na trhu zvýšil o 0,2 %. S tržním podílem 20,8 % si skupina udržuje své vedoucí postavení na trhu s lehkými užitkovými vozy. Světové automobilové trhy v průběhu prvního pololetí roku 2012 vzrostly o 7 %. Hlavní hybnou silou tohoto růstu je asijský a ruský trh, kde byl zaznamenán shodný růst 14,4 %. Čínský trh s osobními vozy vzrostl za první pololetí o 6,8 %. Skupina PSA Peugeot Citroën prodala ve světě za prvních šest měsíců roku 2012 celkem vozů, což představuje pokles o 13 %. Podíl prodejů mimo Evropu neustále roste a činil v 1. pololetí roku 2012 celkem 39 %. 208 získala 5 hvězdiček V HODNOCENÍ EURO NCAP Cílem projektu Peugeot 208 bylo vytvořit kompaktní, pohodlný, úsporný a bezpečný vůz. A to se podařilo: nový model všechny tyto požadavky splňuje. Nezávislý orgán Euro NCAP letos přišel s novým žebříčkem hodnocení, dle kterého je mnohem obtížnější získat nejvyšší známku. V této náročnější soutěži je 208 prvním vozem svého segmentu, který získal 5 hvězdiček, tedy nejlepší hodnocení. Již od první úrovně výbavy (Access) je vůz sériově vybaven systémy ABS a ESP, šesti airbagy, úchyty Isoix, tempomatem a omezovačem rychlosti, kontrolkou rozepnutých bezpečnostních pásů na předních sedadlech atd. K ochraně posádky přispívá i celá struktura vozu: hliníkový nosník pohlcující náraz, vysokopevnostní a ultravysokopevnostní ocel Výsledek testu Euro NCAP je důkazem vysoké úrovně aktivní i pasivní bezpečnosti vozu 208.

5 5 AKTUALITY: Planeta Peugeot PEUGEOT 208 SE STAL FIREMNÍM AUTEM ROKU Ald Automotive Fleet Awards je největší domácí specializovaná anketa zaměřená na správu vozových parků a iremní automobily. V této dnes již tradiční prestižní soutěži značka Peugeot pravidelně sbírá ocenění. loni si odvezl Peugeot 508 titul Fleetová novinka roku, letos byl ověnčen vavříny jeden z nejvýznamnějších modelů značky vůbec - Peugeot 208. Získal prvenství v rámci skupiny referentských vozů v kategorii Standard. Cenu na slavnostním vyhlášení 2. října 2012 v Praze převzal leetový manažer společnosti PEUGEOT ČESKá REPUBlIKA Pavel Havelka. 100% PARTNER 100% ELEKTRICKÝ Nová verze modelu Peugeot Partner s elektrickým pohonem představuje další etapu ve vývoji produktové nabídky značky. díky této inovaci Peugeot iremním zákazníkům nabídne kompletní řadu motorů, které jsou přizpůsobeny používání v různých provozních podmínkách, mají menší dopad na životní prostředí, jsou méně závislé na fosilních energetických zdrojích a při řízení svým uživatelům poskytují vyšší míru potěšení. Nový elektrický Partner zosobňuje zodpovědný přístup k zajištění mobility, zaručuje mimořádně příjemné řízení a zachovává si své silné stránky, kterými jsou příkladná variabilita, praktičnost a nejlepší přepravní kapacita v segmentu. Model Prologue, který byl představen ve světové premiéře na autosalonu v Hannoveru v září 2012, je předzvěstí elektrické verze Partner. Ta bude na trh uvedena v průběhu druhého čtvrtletí SKUPINA PSA PEUGEOT CITROËN ZÍSKALA CENU MOTOR ROKU Toto prestižní ocenění uděluje časopis Engine Technology International a skupina PSA je získala již šestý rok po sobě. Oceněn byl v kategorii motorů o objemu l benzínový čtyřválec 1.6 l s přímým vstřikováním a turbodmychadlem, který byl vyvinut ve spolupráci PSA Peugeot Citroën a BMW Group. Cena je určena konkrétně pro verzi 200 k, která pohání modely Peugeot RCZ, 308 CC a 308 GTi. Motor nabízí výkon 147 kw a točivý moment 275 Nm. Emise CO 2 činí u vozu Peugeot RCZ 115 g/km.

6 6 UDÁLOSTI: Autosalon Paříž INSPIRACE, PřeSun K LuxuSním KAtegoriím výrobků A INTERNACIONALIZACE PEUGEOT NA PAřížSKéM AUTOSAlONU 2012 PAřížSKý AUTOSAlON JE MíSTO, KdE NEMůžE NIKdO ZE SVěTOVéHO AUTOMOBIlOVéHO PRůMYSlU CHYBěT. NA STáNKU PYšNíCíM SE NOVOU ARCHITEKTUROU VYSTAVIl PEUGEOT SVé TRUMFY PROVáZEJíCí JEHO NáVRAT K PROdUKTOVé OFENZIVě. Hlavní roli hrál nový Peugeot 208. S ním značka potvrzuje svou politiku posunu k luxusním kategoriím výrobků. Modely 208 XY a 208 GTi, které se poprvé objevily jako koncepty na ženevském autosalonu, byly v Paříži vystaveny v deinitivní verzi, a to šest měsíců před svým uvedením na trh. K vidění byl rovněž Peugeot RCZ s novou tváří a také supersportovní koncept RCZ R, jehož sériová výroba je plánována na konec roku Pozornost návštěvníků upoutal i koncept Onyx - ukázka špičkového designu a know-how značky, a modely 301 a 2008 Concept, potvrzující strategii internacionalizace. RCZ R Concept ohlašuje příchod modelu RCZ R, který bude vybaven novým motorem 1.6 THP o výkonu 260 k.

7 7 UDÁLOSTI: Autosalon Paříž Koncepční vůz Onyx navazuje na dlouhou tradici kategorie supercars. Onyx Concept Scooter: tříkolový hybridní supertrike o obsahu 400 cm 3. Onyx Concept Bike: ultra lehké kolo superbike s karbonovým rámem. Peugeot představil na autosalonu také dva hlavní trumfy své internacionalizační strategie: kromě modelu 301, kterému se blíže věnujeme na následující dvoustraně, je to především městský crossover 2008 Concept. Po koncepčním voze Urban Crossover Concept, který byl odhalen na posledním pekingském autosalonu, předvedl Peugeot pařížskému publiku návrh automobilu určeného pro stále urbanizovanější svět Concept je malý kompaktní vůz (414 cm), který je mrštný, víceúčelový a má elegantní a nápadný styl. Je určený pro mladé obyvatele velkoměst - São Paula nebo šanghaje, Paříže, Kuala lumpuru nebo Prahy, kteří milují město - ale také z něj rádi unikají pryč Concept 2008 Concept Model 2008 Concept v souladu s dynamikou, kterou evokuje jeho aerodynamický tvar a sportovní linie, ukrývá pod kapotou novinku v řadě benzínových tříválcových motorů nové generace: motor 1.2 l turbo s přímým vstřikováním, v němž se snoubí výkon (110 k) a točivý moment s výrazně nízkou spotřebou a emisemi. Model, který 2008 Concept předjímá, se bude vyrábět co nejblíže ke svým zákazníkům: ve Francii (Mulhouse), v Brazílii (Porto Real) a v Číně (Wuhan).

8 8 NOVINKY: Peugeot 301 PEUGEOT 301: ATRAKTIVnÍ SILnIČnÍ KORÁB PEUGEOT 301 JE PŘÍKLADEM MEZINÁRODNÍHO ROZMACHU ZNAČKY A JEJÍ AMBICE PRO- SADIT SE NA NOVÝCH TRZÍCH. TENTO VELKÝ SEDAN SE VYZNAČUJE MODERNÍM STYLEM, PROSTORNOSTÍ, KOMFORTEM A POHODLNÝM ŘÍZENÍM ZA VŠECH OKOLNOSTÍ. OČEKÁ- VÁ SE, ŽE Z HLEDISKA OBJEMU SVĚTOVÝCH PRODEJŮ SE ČASEM STANE JEDNÍM Z NEJDŮ- LEŽITĚJŠÍCH VOZŮ ZNAČKY. Vytvořit prostorný moderní automobil pro pragmatickou a náročnou klientelu, která si potřebuje být jistá spolehlivostí a robustností svého vozu - takové bylo zadání pro model 301. Vedoucí produktu pan Nicolas Bonnardon uvádí: Při koncipování designu vozu jsme začali u bílého listu papíru a neinspirovali jsme se vzhledem žádného existujícího modelu. Mohli jsme tak vytvořit vůz vyrovnaného stylu, který je robustní, prostorný a vhodný pro všechny cestovní podmínky. Peugeot 301 se vyrábí ve španělském městě Vigo a světovou premiéru měl na letošním pařížském autosalonu. V listopadu 2012 bude uveden v zemích střední a východní Evropy včetně České republiky, následovat budou země Maghrebu a Afriky, Rusko a Ukrajina, Střední východ a některé země Latinské Ameriky, kde jsou sedany známkou prestiže. Počítá se i s dalšími výrobními místy. ODPOVĚDĚT na POŽADAVKY ZÁKAZnÍKŮ Model 301 poskytuje díky rozvoru 265 cm při délce 444 cm posádce velký prostor i rekordní objem zavazadlového prostoru a odpovídá tak nárokům zmíněných trhů. Vůz nabízí kromě důmyslné architektury i jízdní vlastnosti, které se přizpůsobují veškerým typům uživatelských podmínek včetně extrémních (země s horkým nebo velmi studeným podnebím, nekvalitní silnice ). Snahou tvůrců bylo rovněž reagovat na požadavky ohledně robustnosti při zachování atraktivní ceny, což je u tohoto segmentu nejdůležitějším kritériem. Nabídka benzínových a dieselových motorů poslední generace je rovněž přizpůsobena požadavkům cílových trhů. Motory jsou spojeny s manuálními, pilotovanými nebo automatickými převodovkami. Výkony se pohybují od 72 do 115 k: 1.2 VTi 52 kw (72 k) s manuální nebo pilotovanou převodovkou, 1.6 HDi 68 kw (92 k) s manuální převodovkou a 1.6 VTi 85 kw (115 k) s manuální nebo automatickou převodovkou.

9 9 NOVINKY: Peugeot 301 Peugeot 301 patří mezi sedany poslední generace z hlediska stylu i funkcí. Jde o moderní automobil výrazného charakteru, který je bezpečný a prostorný, shrnuje nicolas Bonnardon. díky své délce 444 cm nabízí optimalizovanou a velkorysou architekturu, která mu dává náskok před konkurencí. Má tak vlastnosti, které slouží v tomto segmentu jako měřítko kvality: rekordní prostornost na zadních sedadlech (rozvor 265 cm); rekordní objem zavazadlového prostoru 0 l (VdA 210); jízdní vlastnosti spojené s dobrou úrovní komfortu, vycházející z know-how značky Peugeot a zajišťující vynikající potěšení z řízení za všech okolností; řada prvků bezpečnostní výbavy: ESP, ABS, až 4 airbagy, nouzový brzdový asistent, ISOFIX PEUGEOT 301

10 10 STYL: Peugeot design lab PEUGEOT DESIGN LAB: TROCHU JINÉ STUDIO STUdIO PEUGEOT design lab BYlO OFICIálNě OTEVřENO A JIž PřEdSTAVIlO PRVNí KONCEPTY VYUžíVAJíCí špičkové INOVACE. JEHO ředitel, PAN CATHAl loughnane, NáM POSKYTl KRáTKý ROZHOVOR. Můžete nám Peugeot Design Lab představit? Cathal loughnane (Cl): Peugeot design lab je designové studio, které poskytuje své know-how externím zákazníkům. Staráme se rovněž o design všech předmětů, které značka Peugeot vyrábí vedle automobilů, ať už jsou to kola, skútry či odvozené výrobky. Cathal Loughnane, ředitel studia Peugeot Design Lab Proč tento nový subjekt vznikl? Cl: Nápad se zrodil v roce 2010 při příležitosti 200. výročí značky Peugeot, kdy byl prezentován nový projekt značky. Zdálo se nám rozumné převzít v duchu historického odkazu značky Peugeot na svá bedra design jednotlivých výrobků a do jejich nového vzhledu promítnout identitu a estetické principy Peugeot. Co budete pod značkou Peugeot vyrábět? Cl: V roce 2011 jsme již přišli s novou řadou jízdních kol a především s koncepčním kolem dl 121, které dává cyklistice nový rozměr. Na ženevském autosalonu jsme následně představili kompaktní městské kolo dl 122 s hliníkovo-dřevěným rámem, do kterého je začleněn prostor na uložení notebooku. Spolupracujeme rovněž s designery skútrů značky Peugeot. Jak fungujete v rámci Design centra značky Peugeot? Cl: Náš zhruba desetičlenný tým je plně začleněn do centra AdN (Automotive design Network) ve Vélizy. Týmy automobilových designerů (více než 100 pracovníků) nám mohou nárazově pomáhat s našimi projekty.

11 11 STYL: Peugeot design lab Za jakých podmínek pracujete pro externí zákazníky? Cl: Vzhledem k historii značky a našemu know-how při výrobě nejrůznějších průmyslových předmětů se naše první externí kontrakty týkají průmyslových odvětví, například lodního průmyslu a letectví. Pro externí zákazníky můžeme pracovat anonymně, bez jakéhokoliv zveřejňování, až po tzv. co-branding, kdy je produkt prezentován se značkou Peugeot design lab. Jak hodláte přispívat k většímu povědomí o vašem studiu? Cl: Vytváříme různé produkty s podpisem Peugeot design lab; ty budou nositeli našich stylistických hodnot a budou vyhovovat vysokým požadavkům na kvalitu. Jedním z hlavních cílů studia Peugeot design lab je zvyšovat hodnotu značky Peugeot. Na pařížském autosalonu 2012 jsme představili první výsledek této naší ambice. Děkujeme za rozhovor. Více informací najdete na Peugeot Design Lab je studio typu Global Brand Design. Jeho cílem je vyvíjet silné a soudržné strategie dané značky, které pomohou posílit hodnoty, principy a identitu zákazníka. Jeho hlavním úkolem je vyvíjení produktů, služeb a znalostí pro externí zákazníky z různých odvětví. Technické a personální prostředky Design centra Peugeot, v rámci kterého Peugeot Design Lab sídlí, mu dávají působnost, která je v tomto odvětví nevídaná, a to celkem na třech kontinentech: v Evropě, Asii a Jižní Americe. Studio Peugeot Design Lab řídí Cathal Loughnane. Tento Ir přebírá vedení studia po 12 letech strávených v design centrech značek skupiny PSA (design interiérů a koncepčních vozů).

12 12 UŽITKOVÉ VOZY: Peugeot Professional Roadshow 2012 UŽITKOVÉ VOZY PEUGEOT na cestě k zákazníkům Od 5. do 27. Září 2012 USPOřádAlA SPOlEČNOST PEUGEOT ČESKá REPUBlIKA VE SPOlUPRáCI S VYBRANýMI KONCESIONářI JIž druhý ROČNíK PEUGEOT PROFESSIONAL ROADSHOW. AKCE MělA JASNý Cíl: PřEdSTAVIT FIREMNíM ZáKAZNíKůM KOMPlETNí řadu UžITKOVýCH VOZů A štědrou NABídKU VýHOd SPOJENOU SE ZNAČKOVýM FINANCOVáNíM. Peugeot Professional Roadshow 2012 měla za úkol upevnit pozici značky Peugeot v oblasti lehkých užitkových vozů. Se 788 registrovanými užitkovými vozy (ke konci září 2012) a podílem na trhu 9,1 % zaujímá značka Peugeot čtvrtou příčku mezi automobilkami. Rozsáhlá prezentační a obchodní akce navázala na loňský úspěch a posílila výsledky prodejů ve všech kategoriích lehkých užitkových vozů. K vidění a testování byla kompletní řada přizpůsobená potřebám firem a podnikatelů nejrůznějších profesí: od nejmenší městské dodávky Bipper až po největší model Peugeot Boxer, včetně přestaveb a verzí 4x4. Flotila o devíti vozech navštívila za třiadvacet dní šestnáct českých měst. Pro prezentaci byla zvolena nejrušnější nákupní a hobby centra. Mimořádně štědrá nabídka výhod čekala na zákazníky, kteří zvolili inancování Peugeot Finance. K výhodné ceně získali i prodlouženou záruku na 3 roky (nebo km), kartu CCS v hodnotě Kč nebo manuální klimatizaci a autorádio zdarma. Velkým lákadlem pro návštěvníky akce byla možnost vyhrát užitkový vůz Peugeot Expert l1h1 a další ceny, jako například letenky do Amsterdamu aj.

13 13 PŘESTAVBY: 4x4 dangel PEUGEOT 4x4: JISTOTA MOBILITY ZA VŠECH OKOLNOSTÍ Hledáte praktický užitkový vůz s velkou přepravní kapacitou a nízkými provozními náklady? Pomocníka, na kterého se můžete spolehnout za každého počasí a bez ohledu na to, kam vás vaše pracovní povinnosti zavedou? Modelová řada užitkových vozů Peugeot s pohonem všech čtyř kol dangel 4x4 je pro vás optimálním řešením. Přestavby užitkových vozů Peugeot na pohon 4x4 jsou výsledkem třicetileté spolupráce společnosti Peugeot se specializovanou irmou na pohon všech čtyř kol Automobiles dangel. Ta se stala pro Peugeot dvorním dodavatelem přestaveb 4x4 již v roce 1980 a od té doby bylo vyrobeno přes vozů s pohonem všech kol. Na českém trhu jsou k dispozici modely Partner, Expert (osobní i užitkové verze) a Boxer. Jádrem systému dangel je viskózní spojka, která u vozů s předním pohonem v případě potřeby automaticky přenáší část točivého momentu na zadní kola. V běžných jízdních podmínkách na silnici je chování vozu srovnatelné se standardním vozidlem a jeho jízda je stejně hospodárná. Při ztrátě přilnavosti v terénu však viskózní spojka automaticky zajistí plynulé a pro řidiče neznatelné zapojení zadních kol a vozidlo získává přednosti pohonu 4x4. Užitné vlastnosti vozu zůstávají plně zachovány. Výhradně mechanické řešení 4x4 přináší pouze zvýšení hmotnosti (resp. snížení užitečné hmotnosti) a zvýšení světlé výšky o cca 20 mm. Na výběr jsou tři varianty: základní přestavba Endurance je určena pro jízdu po nezpevněných cestách za každého počasí. druhá úroveň, Performance, je doplněná o samosvorný diferenciál na zadní nápravě, který se v případě potřeby zapojuje automaticky. Pohon Extreme je určen do velmi náročného terénu a je navíc doplněn uzávěrkou diferenciálu umístěného na zadní nápravě. Více informací najdete na

14 14 FLEET: Komerční banka VOZY PEUgEOT MÍŘÍ do komerční BankY Společnost PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA se stala dodavatelem vozů jedné z největších českých bankovních institucí - Komerční banky. Dne 27. září 2012 v Praze převzal zástupce KB prvních sedm vozů. Předané automobily Peugeot 208 a 508 jsou součástí plnění dle fleetové smlouvy uzavřené mezi oběma společnostmi. Kontrakt s platností do konce roku 2015 je pro Peugeot ČR nejvýznamnější letos podepsanou leetovou zakázkou. Tohoto úspěchu Peugeot dosáhl s podporou leasingové společnosti Ald Automotive. Speciální verzi operativního leasingu připravili v Ald pro Komerční banku takzvaně na míru. Jsme velmi potěšení, že můžeme spojit naše jméno s tak tradiční a renomovanou značkou, jakou je právě Peugeot. Jsme přesvědčeni, že vozy Peugeot zcela naplní naše očekávání vysokého technického a kvalitativního standardu při současném zachování příznivého ekonomického provozu, uvedl Miloslav Sluka, manažer služeb pro centrálu KB. do konce letošního roku odebere Komerční banka ještě nejméně 25 dalších osobních vozů značky Peugeot.

15

16 FIREMNÍ AUTO ROKU

PODZIM ZPESTŘÍ NOVÁ 308

PODZIM ZPESTŘÍ NOVÁ 308 3 EDITORIAL PODZIM ZPESTŘÍ NOVÁ 308 Vážení přátelé a věrní čtenáři Peugeot Bulletinu, doufám, že jste pohodlně usazeni a v dobré náladě. Podzimní večery bývají spíše zadumané, ale právě proto vhodné k

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

Dacia Celebration. Limitovaná série

Dacia Celebration. Limitovaná série Dacia Celebration Limitovaná série Dacia slaví úspěch a uvádí limitovanou sérii Celebration U značky Dacia je vše možné: koupit si vůz 4X4, elegantní sedan, 5místné stylové vozidlo, jednoprostorový vůz

Více

1 / 2013. Citroën C- Elysée interiér :

1 / 2013. Citroën C- Elysée interiér : Vážení zákazníci a přátelé, Vstoupili jsme do roku 2013 a já pevně věřím, že to bude rok pro vás i pro nás úspěšný a to i přes současnou ekonomickou situaci, při zvyšování daňové zátěže, apod. Těmto negativním

Více

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015 ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů

Více

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů

Více

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů Přes

Více

osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat.

osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat. osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat. MNOHÉ MALÉ VĚCI JSOU JEDINEČNÉ. Vidět všechny veselé barevné 500, jak se ženou ulicemi měst, je prostě velkolepé. 500 budí pozornost kdekoli. Drzá barevná maličkost

Více

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM Představujeme Fiat Sedici, elegantní a výkonné SUV, které překvapí ekonomickou spotřebou a ohleduplností k životnímu prostředí. Tento pohotový všestranný automobil

Více

Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012

Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012 Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012 Historické milníky 1895 založení továrny Laurin&Klement (výroba jízdních kol) 1905 výroba prvního automobilu

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

jarní novinky značky PEUGEOT

jarní novinky značky PEUGEOT 3 editorial jarní novinky značky PEUGEOT Vážení obchodní přátelé, jistě si říkáte, že vám něco chybí. Máte pravdu, jaro bez Peugeot Fleet Bulletinu by nebylo úplné. Připravili jsme pro vás v pořadí již

Více

Dacia Logan & Logan MCV

Dacia Logan & Logan MCV Dacia Logan & Logan MCV Komfort a inteligentní technologie Dotykový multimediální systém Media Nav 2.0*. Tempomat s omezovačem rychlosti*. Zadní parkovací senzor. * Dostupný v závislosti na verzi. Nevídaný

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

PILOTNÍ PROJEKT ELEKTROMOBILITA SKUPINY ČEZ. Představení projektu a možností spolupráce

PILOTNÍ PROJEKT ELEKTROMOBILITA SKUPINY ČEZ. Představení projektu a možností spolupráce PILOTNÍ PROJEKT ELEKTROMOBILITA SKUPINY ČEZ Představení projektu a možností spolupráce Agenda A Seznámení se společností a s programem FUTUR/E/MOTION B Projekt Elektromobilita Skupiny ČEZ C Naše nabídka

Více

K dispozici např. pro Boxster, Boxster S, Cayman a Cayman S.

K dispozici např. pro Boxster, Boxster S, Cayman a Cayman S. 4 5 Sady zimních kol a pneumatik určených pro nový Boxster a nový Cayman (typ 98) Nezávisle objevte svůj vlastní směr a cestu, kterou se vydáte. Nový Boxster je ryzí roadster. Nezávislejší než kdy předtím,

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

Název veřejné zakázky: Dodávka osobních vozidel. Odůvodnění účelnosti veřejné zakázky podle 2 vyhlášky. splněním veřejné zakázky naplněny

Název veřejné zakázky: Dodávka osobních vozidel. Odůvodnění účelnosti veřejné zakázky podle 2 vyhlášky. splněním veřejné zakázky naplněny Odůvodnění účelnosti veřejné zakázky podle vyhlášky č. 232/2012 Sb., o podrobnostech rozsahu odůvodnění účelnosti veřejné zakázky a odůvodnění veřejné zakázky (dále jen vyhláška ) Název veřejné zakázky:

Více

Nový ISUZU D-MAX: To nejlepší z užitkového a osobního vozu

Nový ISUZU D-MAX: To nejlepší z užitkového a osobního vozu Nový ISUZU D-MAX: To nejlepší z užitkového a osobního vozu Pro terénní jízdy, výlety do města nebo jako pracovní vozidlo Silný partner pro všechny životní situace V novém ISUZU D-MAX je skryta DNA nákladního

Více

PEUGEOT PROFESSIONAL PRODUKTY A SLUŽBY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

PEUGEOT PROFESSIONAL PRODUKTY A SLUŽBY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY PEUGEOT PROFESSIONAL PRODUKTY A SLUŽBY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY ZNAČKA PEUGEOT: 200 LET PRŮMYSLOVÉ HISTORIE 1810 : Jean-Pierre a Jean-Frédéric Peugeot zakládají továrnu zaměřenou na drobnou ocelářskou výrobu.

Více

Název zpracovaného celku: KAROSÉRIE AUTOMOBILŮ

Název zpracovaného celku: KAROSÉRIE AUTOMOBILŮ Předmět: Ročník: Vytvořil: Datum: SILNIČNÍ VOZIDLA DRUHÝ NĚMEC V. 25.6.2012 Název zpracovaného celku: KAROSÉRIE AUTOMOBILŮ Karosérie automobilů Karosérie je ta část automobilu, ve které jsou přepravovány

Více

BMW Group Česká republika

BMW Group Česká republika pro Média Group Česká Dr. Josef Reiter Generální ředitel, Group Česká Group Group je se značkami, MINI a Rolls-Royce jedním z nejúspěšnějších výrobců automobilů a motocyklů na světě. Je globální společností

Více

NOVÝ CITROËN BERLINGO A JUMPY MULTISPACE: RADOST Z CESTOVÁNÍ VE VĚTŠÍ SPOLEČNOSTI

NOVÝ CITROËN BERLINGO A JUMPY MULTISPACE: RADOST Z CESTOVÁNÍ VE VĚTŠÍ SPOLEČNOSTI TISKOVÁ ZPRÁVA Paříž, 6. března 2012 NOVÝ CITROËN BERLINGO A JUMPY MULTISPACE: RADOST Z CESTOVÁNÍ VE VĚTŠÍ SPOLEČNOSTI Nový Citroën Berlingo Multispace a Nový Citroën Jumpy Multispace jsou modernější a

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel - motor Konstrukce: 4válcový benzínový motor. Objem válců: 1984 cm 3. Vrtání: 82,5 mm. Zdvih: 92,8 mm. Počet ventilů na válec:

Více

Společnost Coface zahájila rok 2015 s vynikajícími výsledky: v 1. čtvrtletí zvýšila obrat i ziskovost

Společnost Coface zahájila rok 2015 s vynikajícími výsledky: v 1. čtvrtletí zvýšila obrat i ziskovost V Praze dne 19. Května 2015 Společnost Coface zahájila rok 2015 s vynikajícími výsledky: v 1. čtvrtletí zvýšila obrat i ziskovost Růst obratu: nárůst o 5,3 % při aktuálním rozsahu konsolidace a směnném

Více

EXKLUZIVNÍ PRVOTŘÍDNÍ LEVNÁ!

EXKLUZIVNÍ PRVOTŘÍDNÍ LEVNÁ! EXKLUZIVNÍ PRVOTŘÍDNÍ LEVNÁ! ZARUČENÁ KVALITA VÝROBKU EVROPSKY Nové pneumatiky Sebring jsou vyráběny v továrně na výrobu pneumatik v Evropě jedním z předních světových výrobců pneumatik. KVALITNĚ Zajištění

Více

MALÝ LETECKÝ MOTOR Jakým způsobem byl motor vyvíjen

MALÝ LETECKÝ MOTOR Jakým způsobem byl motor vyvíjen MALÝ LETECKÝ MOTOR AICTA Design Work (ADW) je tradiční vývojář dieselových motorů, má zkušenosti z Avie a ČKD Hradec Králové. Její tým vyvíjí motory již desítky let. Firma AICTA Design Work se pustila

Více

KOMPLEXNÍ SERVIS FIREMNÍHO VOZOVÉHO PARKU

KOMPLEXNÍ SERVIS FIREMNÍHO VOZOVÉHO PARKU KOMPLEXNÍ SERVIS FIREMNÍHO VOZOVÉHO PARKU NABÍDKA PRO KLIENTA FLEET Program Inter Cars Pro malé, střední a velké firmy nabízíme kompletní převzetí správy servisní údržby a oprav firemních vozidel za předem

Více

Sport X over. Nová Suzuki SX4 Outdoor Line. Je tu. Nová a ještě lepší Suzuki SX4. Kompaktní

Sport X over. Nová Suzuki SX4 Outdoor Line. Je tu. Nová a ještě lepší Suzuki SX4. Kompaktní Nová Suzuki SX4 Outdoor Line Je tu. Nová a ještě lepší Suzuki SX4. Kompaktní 4,6 l na 100 km! Nový je interiér, palubní deska, hatchback, jehož předchůdce se v České informační displej a klimatizace. K

Více

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel - motor Konstrukce: Objem válců: Vrtání: Zdvih: Počet ventilů na válec: Kompresní poměr: Max.výkon: 4válcový benzínový motor.

Více

Výrobce automobilu od roku 1889

Výrobce automobilu od roku 1889 PEUGEOT 301 AWAITING IMAGE Výrobce automobilu od roku 1889 Na základě svých více než stoletých zkušeností se značka Peugeot stala v kategorii cestovních sedanů uznávaným odborníkem. Spojení vynalézavosti

Více

Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku na dodávky Leasing automobilů Moravian Science Centre Brno, p.o.

Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku na dodávky Leasing automobilů Moravian Science Centre Brno, p.o. Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku na dodávky Leasing automobilů Moravian Science Centre Brno, p.o. zadávanou jako zakázka malého rozsahu dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění

Více

Kdy obměnit vozy ve firmě?

Kdy obměnit vozy ve firmě? Kdy obměnit vozy ve firmě? Co děláme? 1. Pomáháme firmám zajistit mobilitu svých pracovníků efektivně 2. Pomáháme dodavatelům na automobilové trhu prodávat produkty a služby s co nejvyšší přidanou hodnotou

Více

1/10 Číslo protokolu: csob cr 1002

1/10 Číslo protokolu: csob cr 1002 1/10 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

Peugeot Expert Tepee ALLURE L2H1

Peugeot Expert Tepee ALLURE L2H1 Peugeot Expert Tepee ALLURE L2H1 Peugeot Expert Tepee ALLURE L2H1Půjčovna MITOP HB s.r.o.nabízí nový komfortní osmimístní mikrobus značky Peugeot Expert Tepee L2H1. Rok výroby 2013.Mikrobus lze využít

Více

VÍCE TEMPERAMENTU DO MĚSTSKÝCH ULIC

VÍCE TEMPERAMENTU DO MĚSTSKÝCH ULIC Nový VÍCE TEMPERAMENTU DO MĚSTSKÝCH ULIC Není pochyb o tom, že městský provoz se zvládá lépe s malým vozem. To však neznamená, že byste měli omezovat svůj styl. Seznamte se s novou generací vozu Hyundai

Více

Mimořádná nabídka pro zaměstnance Dopravního podniku Praha

Mimořádná nabídka pro zaměstnance Dopravního podniku Praha Mimořádná nabídka pro zaměstnance Dopravního podniku Praha Pro uplatnění uvedených slev je nutné prokázat se průkazem zaměstnance Dopravního podniku Praha. Pro členy uvedených odborových organizací ZO

Více

Legislativa a zimní pneumatiky

Legislativa a zimní pneumatiky Legislativa a zimní pneumatiky Zimní pneumatiky dle Evropské unie Na území Evropské unie je platná definice zimních pneumatik dle Směrnice rady 92/23/EHS přílohy II v článcích 2.2 a 3.1.5. 2.2 (Specifikace

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

1/8 Číslo protokolu: csob cr 1893

1/8 Číslo protokolu: csob cr 1893 1/8 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE Vozidlo při

Více

1/14 Číslo protokolu: demo ls 170 Datum prohlídky:

1/14 Číslo protokolu: demo ls 170 Datum prohlídky: 1/14 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 RZ: 4L52359 Tovární značka (výrobce): Peugeot Obchodní označení: 208 Výrobní číslo

Více

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1170

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1170 1/11 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky: Místo prohlídky: Místo konečného stanoviště:

Více

Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky

Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky Nákup nových osobních automobilů pro městskou část Praha 4 Požadovaná technická specifikace vozidel Minimální

Více

1/16 Číslo protokolu: csob cr 1032

1/16 Číslo protokolu: csob cr 1032 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nová California

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nová California Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nová California Motory splňující emisní normu Euro 6 Typ motoru/počet ventilů na válec Vstřikování/přeplňování Zdvihový objem (cm 3 ) Max. výkon (kw) při otáčkách

Více

Traktory řady 5E 5055E (55 k./40 kw), 5065E (65 k./48 kw), 5075E (75 k./55 kw)

Traktory řady 5E 5055E (55 k./40 kw), 5065E (65 k./48 kw), 5075E (75 k./55 kw) Traktory řady 5E 5055E (55 k./40 kw), 5065E (65 k./48 kw), 5075E (75 k./55 kw) 2 Traktory řady 5E představení Když méně je více Traktor do živočišné výroby, ke koním, do sadů, pro komunální využití nebo

Více

1/9 Číslo protokolu: csob cr 630

1/9 Číslo protokolu: csob cr 630 1/9 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum

Více

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20.

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Hyundai ix20 Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Model ix20 dokazuje, že největší prostor ve svém segmentu nemusí být na úkor stylu. Přitom jeho svěží a dynamický design je doplněn

Více

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva CITROËN C-ELYSÉE AKTUÁLNÍ AKCE Sleva až 36 600 Kč Prodloužená značková záruka EssentialDrive na 5 let nebo 80 000 km* Exkluzivní financování s Citroën Financial Services s dodatečnou slevou 40 000 Kč na

Více

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 ÚDAJE O PROHLÍDCE Dokumenty od

Více

Pers/Press/ Presse /Prensa/Stampa

Pers/Press/ Presse /Prensa/Stampa Pers/Press/ Presse /Prensa/Stampa Hugo van der Goeslaan 1 Postbus 90065 5600 PT Eindhoven Tel : +31 (0)40 214 21 04 Fax: +31 (0)40 214 43 17 Internet: www.daf.com Robustní, výkonná, hospodárná a vyvinutá

Více

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠEMU PODNIKÁNÍ Sleva 17% již od 395 900 Kč 22% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ Nissan NV200 Combi poskytuje více prostoru, je flexibilní a nabízí širokou

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 958

1/12 Číslo protokolu: csob cr 958 1/12 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum

Více

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Příloha č. 1 zadávací dokumentace Technické podmínky pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Automobily musí splňovat následující

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669 1/12 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

1/11 Číslo protokolu: csob cr 961

1/11 Číslo protokolu: csob cr 961 1/11 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum

Více

Československá obchodní banka, a. s. Radlická 333/150 150 57 Praha 5 tel.: +420 224 111 111

Československá obchodní banka, a. s. Radlická 333/150 150 57 Praha 5 tel.: +420 224 111 111 Praha, 8. srpna 2008 PRVNÍ POLOLETÍ 2008: SKUPINA ČSOB ROSTE A POSILUJE SVOU POZICI NA TRHU. 1F Objem prostředků svěřených do péče Skupiny ČSOB: 697 mld. Kč (11% růst) Objem úvěrů poskytnutých Skupinou

Více

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1030

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1030 1/11 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč OOEXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ SÉRIE CLIO R.S. MONACO GP OOLAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM OOR.S. DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU

Více

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269 1/10 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ NISSAN MICRA CENY OD BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ ZIMNÍ PNEUMATIKY ZDARMA S NISSAN FINANCE PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha

Více

1/20 Číslo protokolu: slavia cr 6214 Datum prohlídky: 17.08.2012

1/20 Číslo protokolu: slavia cr 6214 Datum prohlídky: 17.08.2012 1/20 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 Slavia pojišťovna a.s. Revoluční 1 110 00 Praha 1 ZÁKLADNÍ INFORMACE Datum objednávky:

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ MICRA CENY OD BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ 50 FINANCE 50 PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha novými kvalitními materiály

Více

již od 591 000 Kč CENÍK AKČNÍ NABÍDKA ACTIVE 1.6 THP 165k S&S MAN6 691 000 Kč 100 000 Kč 591 000 Kč

již od 591 000 Kč CENÍK AKČNÍ NABÍDKA ACTIVE 1.6 THP 165k S&S MAN6 691 000 Kč 100 000 Kč 591 000 Kč PEUGEOT 508 již od 591 000 Kč CENÍK VÝBAVA MOTOR CENA AKČNÍ NABÍDKA AKČNÍ CENA ACTIVE 1.6 THP 165k 691 000 Kč 100 000 Kč 591 000 Kč 1.6 THP 165k S&S EAT6 731 000 Kč 100 000 Kč 631 000 Kč 1.6 BlueHDI 120k

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 652

1/12 Číslo protokolu: csob cr 652 1/12 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1270

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1270 1/12 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky: Místo prohlídky: Místo konečného stanoviště:

Více

Sněhové řetězy pro osobní vozy SUV, 4x4 a dodávková vozidla

Sněhové řetězy pro osobní vozy SUV, 4x4 a dodávková vozidla Sněhové řetězy pro osobní vozy SUV, 4x4 a dodávková vozidla Přehled výrobků 17 Sportovní. Inovativní.. Ideální konstrukce a vysoce tichý chod. Nové sněhové řetězy pro 4x4 zvládnou každou situaci v běžném

Více

Bosch na 64. veletrhu IAA Užitkové vozy v Hannoveru Hospodárné technologie nabízejí příležitosti k růstu Zaměření na neustálé snižování spotřeby

Bosch na 64. veletrhu IAA Užitkové vozy v Hannoveru Hospodárné technologie nabízejí příležitosti k růstu Zaměření na neustálé snižování spotřeby Tisková zpráva Bosch na 64. veletrhu IAA Užitkové vozy v Hannoveru Hospodárné technologie nabízejí příležitosti k růstu Zaměření na neustálé snižování spotřeby Září 2012 PI 7811 Zvýšení hospodárnosti a

Více

1/15 Číslo protokolu: csob cr 2203

1/15 Číslo protokolu: csob cr 2203 1/15 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

Schindler CZ, a.s. Profil společnosti. Od nás. Pro vás. www.schindler-cz.cz

Schindler CZ, a.s. Profil společnosti. Od nás. Pro vás. www.schindler-cz.cz Schindler CZ, a.s. Od nás. Pro vás. www.schindler-cz.cz Ovládáme čas i prostor Každý den přepravíme více než miliardu lidí po celém světě, tzn. zhruba půl milionu lidí za minutu. Náš produkt je mobilita.

Více

1/9 Číslo protokolu: csob cr 2178

1/9 Číslo protokolu: csob cr 2178 1/9 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O VOZIDLE

Více

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27 Obsah Úvodem............................................................ 9 Seznámení s vozidlem........................................... 10 Technický popis Škody Fabia..........................................

Více

Efektivní řízení vozového parku

Efektivní řízení vozového parku Efektivní řízení vozového parku Jak snížit investiční a provozní náklady vozového parku? Václav Štefl Fleet manager Tel. 775 85 85 85 vaclav.stefl@domansky.cz Historie společnosti Založena 21.2.1995 Od

Více

BMW EFFICIENT DYNAMICS: JEŠTĚ VYŠŠÍ VÝKON, JEŠTĚ NIŽŠÍ SPOTŘEBA PALIVA.

BMW EFFICIENT DYNAMICS: JEŠTĚ VYŠŠÍ VÝKON, JEŠTĚ NIŽŠÍ SPOTŘEBA PALIVA. BMW EfficientDynamics BMW EFFICIENT DYNAMICS: JEŠTĚ VYŠŠÍ VÝKON, JEŠTĚ NIŽŠÍ SPOTŘEBA PALIVA. Od té doby, co BMW Group představilo technologii BMW EfficientDynamics, snižuje neustále a jako žádný jiný

Více

GreenPlan. 14. 11. 2007 Peter Tölgyesi. Make a green move GreenPlan. There is a lot to be won

GreenPlan. 14. 11. 2007 Peter Tölgyesi. Make a green move GreenPlan. There is a lot to be won GreenPlan 14. 11. 2007 Peter Tölgyesi Make a green move GreenPlan. There is a lot to be won Představení projektu GreenPlan» je globální iniciativou společnosti LeasePlan. Jde o první iniciativu svého druhu

Více

ŠKODA Octavia Combi RS

ŠKODA Octavia Combi RS zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC,

Více

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ MICRA OPERATIVNÍ LEASING 99 KČ OD 4 999 BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ 50 FINANCE 50 PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha novými kvalitními materiály

Více

Objektivní nástroj pro volbu parametrů vozového parku lehkých užitkových automobilů

Objektivní nástroj pro volbu parametrů vozového parku lehkých užitkových automobilů Objektivní nástroj pro volbu parametrů vozového parku lehkých užitkových automobilů O společnosti Fleet Partners Založena 2008 Team: 70 let zkušeností: Automobilový trh Operativní leasing Marketingové

Více

Alcoa. Kola, kterým můžete věřit

Alcoa. Kola, kterým můžete věřit Alcoa Kola, kterým můžete věřit Alcoa, váš partner od roku 1948 Společnost Alcoa rostla a vyvíjela se více než 125 let na základě tradice inovace a nadšení našich zaměstnanců. Nalezli jsme trhy pro naše

Více

VZOR DOKUMENTACE K VOZU. Klient: Informace o vozidle. Doklady vozidla. Jan Novák 606 XXX XXX. Klientské číslo: 150000. Jméno a přímení: Telefon:

VZOR DOKUMENTACE K VOZU. Klient: Informace o vozidle. Doklady vozidla. Jan Novák 606 XXX XXX. Klientské číslo: 150000. Jméno a přímení: Telefon: AUTOTÝM REPORT Číslo osvědčení: 150000 Datum: 17. 3. 2015 Celkové hodnocení vozidla 29 z 30 bodů Tovární značka: Ford Model: Mondeo VIN: WFOEXXGBBXXXXXXXX Vozidlo nevykazuje vážné závady technického nebo

Více

Tisková zpráva, Strana 1 z 6

Tisková zpráva, Strana 1 z 6 Tisková zpráva, Strana 1 z 6 Nová ŠKODA Octavia: Třída sama pro sebe Klíčový model značky ŠKODA ve zcela nové podobě ŠKODA Octavia třetí generace stanovuje nová měřítka v nabídce místa pro cestující a

Více

NOVÁ ŘADA NÁKLADNÍCH VOZIDEL SCANIA V8. Síla a styl

NOVÁ ŘADA NÁKLADNÍCH VOZIDEL SCANIA V8. Síla a styl NOVÁ ŘADA NÁKLADNÍCH VOZIDEL SCANIA V8 Síla a styl NOVÁ ŘADA VOZIDEL SCANIA V8 2-3 Ukažte své ambice. Nová řada nákladních vozidel V8 v mnoha ohledech představuje samotnou podstatu nabídky Scania. Kombinuje

Více

KUPNÍ SMLOUVA č. [ ]

KUPNÍ SMLOUVA č. [ ] [ ] ( Prodávající ) a Veolia Transport Východní Čechy a.s. ( Kupující ) KUPNÍ SMLOUVA č. [ ] Stránka 1 z 11 Tato kupní smlouva byla uzavřena dle 409 a násl. obchodního zákoníku, v platném znění dne [ ]

Více

MĚSTO VIMPERK. Zadání veřejné zakázky. dodávka osobního automobilu pro vedení města Vimperk. Steinbrenerova 6 385 17 VIMPERK

MĚSTO VIMPERK. Zadání veřejné zakázky. dodávka osobního automobilu pro vedení města Vimperk. Steinbrenerova 6 385 17 VIMPERK MĚSTO VIMPERK Steinbrenerova 6 385 17 VIMPERK Zadání veřejné zakázky Město Vimperk jako zadavatel podává výzvu k podání nabídky na veřejnou zakázku jejímž předmětem je: dodávka osobního automobilu pro

Více

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč*

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč* NOVÝ MEGANE od 234 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 75 000 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ SKLADOVÉ

Více

Strojírenství a doprava. CNG v dopravě

Strojírenství a doprava. CNG v dopravě Strojírenství a doprava CNG v dopravě CNG jako palivo v dopravě Ekologické palivo (výrazné omezení vypouštěných zplodin přispívá k ochraně ovzduší) CNG vozidla neprodukují prachové částice, výrazně nižší

Více

AP/PGPI/BBD KIT CORPORATE 5008. Březen 2012

AP/PGPI/BBD KIT CORPORATE 5008. Březen 2012 AP/PGPI/BBD KIT CORPORATE 5008 Březen 2012 OBSAH 01 KONTEXT 02 PRODUKT 03 CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ (T.C.O.) 04 MODELOVÁ ŘADA 05 PŘÍSLUŠENSTVÍ 06 REFERENCE 07 KONTAKTY / OBCHODNÍ SÍŤ KIT CORPORATE

Více

NOVÁ VOZIDLA DAF EURO 6 PRO STAVEBNICTVÍ LF A CF CONSTRUCTION DRIVEN BY QUALITY

NOVÁ VOZIDLA DAF EURO 6 PRO STAVEBNICTVÍ LF A CF CONSTRUCTION DRIVEN BY QUALITY NOVÁ VOZIDLA DAF EURO 6 PRO STAVEBNICTVÍ LF A CF CONSTRUCTION DRIVEN BY QUALITY TRUCKS PARTS FINANCE WWW.DAF.COM Nový model CF Construction je ideálním vozidlem například pro stavebnictví, obor vyžadující

Více

Efektivní řízení vozového parku

Efektivní řízení vozového parku Efektivní řízení vozového parku Jak snížit investiční a provozní náklady vozového parku? Václav Štefl Fleet manager Tel. 775 85 85 85 vaclav.stefl@domansky.cz Historie společnosti Založena 21.2.1995 Od

Více

Pracovní kalkulace ceny taxislužby Varianta - OSVČ Září 2015 Superb

Pracovní kalkulace ceny taxislužby Varianta - OSVČ Září 2015 Superb Pracovní kalkulace ceny taxislužby Varianta - OSVČ Září 2015 Superb viz. komentář Náklady za rok Kč 1. pořízení vozidla 193 218 2. servis a údržba vozidla 26 198 3. pneumatiky 16 400 4. taxametr 3 436

Více

VÝBAVY A CENY CRUZE SW

VÝBAVY A CENY CRUZE SW VÝBAVY A CENY CRUZE SW CENÍK PLATNÝ OD 1.9.2012 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA EMISE CO2 380 000 Kč + 1.7D Eco 1.4 Turbo 1.7D Eco 2.0 VCDi AT 1.4 Turbo 2.0 VCDi 2.0 VCDi AT 302900 Kč 317900 Kč 415900 Kč

Více

www.peugeot.cz Autosalon Paříž 2010 RCZ Limited edition Návrat jízdních kol Peugeot Auto Hruška v Ostravě Tři otázky pro J. Kanyzu

www.peugeot.cz Autosalon Paříž 2010 RCZ Limited edition Návrat jízdních kol Peugeot Auto Hruška v Ostravě Tři otázky pro J. Kanyzu Občasník pro fleetové a V.I.P. klienty společnosti PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. Číslo 3 - PODZIM 2010 Autosalon Paříž 2010 RCZ Limited edition Návrat jízdních kol Peugeot Auto Hruška v Ostravě Tři otázky

Více

Šance pohnout světem k čisté energii zítřka

Šance pohnout světem k čisté energii zítřka 0 Nové výzvy Vyčerpávání surovin Priorita ekologie Růst spotřeby Nové příležitosti Nové technologie Nové koncepty podnikání Nová situace ČEZ Velká úspěšná firma Regionální leader Šance pohnout světem k

Více

Buy Smart+ Zelené nakupování je správná volba Vozidla. Place, Date Event Name and company of speaker

Buy Smart+ Zelené nakupování je správná volba Vozidla. Place, Date Event Name and company of speaker Buy Smart+ Zelené nakupování je správná volba Vozidla Place, Date Event Name and company of speaker Obsah Úvod Nákupní pokyny a kritéria Náklady životního cyklu Ekoznačky Praktické tipy na nákup a užití

Více

teploty Chromované kliky dveří Výškově nastavitelný volant Systém UConnect Radio s 6 reproduktory, vstupy AUX-IN a USB a ovládáním na volantu

teploty Chromované kliky dveří Výškově nastavitelný volant Systém UConnect Radio s 6 reproduktory, vstupy AUX-IN a USB a ovládáním na volantu N O V Ý POP 500 Verze POP vás vítá ve světě 500. Nabízí ležérní styl, který je ideální pro každý den. POP 7 airbagů LED světla denního svícení Nová elipsovitá světla 14 ocelová kola* Elektricky ovládaná

Více

CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK

CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK CAR FLEET SERVICE Vám přináší efektivní řešení servisu Vašeho vozového parku: Prokazatelné snížení nákladů na servis vozidel Provádění oprav a pravidelného

Více

NOVÉ BMW ŘADY 1: KOMPAKTNÍ VŮZ, KTERÝ NASTAVUJE NOVÁ MĚŘÍTKA V NIŽŠÍ STŘEDNÍ TŘÍDĚ.

NOVÉ BMW ŘADY 1: KOMPAKTNÍ VŮZ, KTERÝ NASTAVUJE NOVÁ MĚŘÍTKA V NIŽŠÍ STŘEDNÍ TŘÍDĚ. NOVÉ BMW ŘADY 1: KOMPAKTNÍ VŮZ, KTERÝ NASTAVUJE NOVÁ MĚŘÍTKA V NIŽŠÍ STŘEDNÍ TŘÍDĚ. Téměř přesně po sedmi letech od uvedení první generace BMW řady 1 se ve startovních blocích připravuje ke startu její

Více

Prof. Dr. h.c. WINFRIED VAHLAND PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA

Prof. Dr. h.c. WINFRIED VAHLAND PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA Prof. Dr. h.c. WINFRIED VAHLAND PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA Ženevský autosalon 2013 2 Prof. Dr. h. c. Winfried Vahland, předseda představenstva ŠKODA AUTO, Výroční tisková konference 20. března 2013 Nové trhy,

Více

FIAT CNG PROGRAM VOZY S POHONEM NA ZEMNÍ PLYN

FIAT CNG PROGRAM VOZY S POHONEM NA ZEMNÍ PLYN FIAT CNG PROGRAM VOZY S POHONEM NA ZEMNÍ PLYN Z historie Fiatu - Natural Power Společnost Fiat se pyšní nejširší paletou modelů s pohonem na CNG. První vůz s pohonem na CNG byl uveden na trh již v roce

Více