PODZIM S NOVÝM SEDANEM

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PODZIM S NOVÝM SEDANEM"

Transkript

1

2

3 3 EDITORIAL PODZIM S NOVÝM SEDANEM Vážení obchodní přátelé, letní období je již za námi a vstupujeme do podzimní části roku. Pevně věřím, že jste si léto užili a v rámci svých dovolených načerpali energii a sílu do následujících studených měsíců. Ing. Jaromír Heřmanský PSA B2B director CZ / SK / HU Uplynulé období nebylo pro značku Peugeot nikterak odpočinkové, ale plné práce na nových projektech, které se aktuálně realizují. Počátkem září jsme společně s vybranými koncesionáři uskutečnili druhý ročník PEUGEOT PROFESSIONAl ROAdSHOW, který se setkal s velmi pozitivním ohlasem. Nyní nás již jen několik týdnů dělí od uvedení zcela nového modelu PEUGEOT 301, který díky svým technickým speciikacím (objem zavazadlového prostoru více než 500 l), kvalitou zpracování a vhodně zvolenou obchodní politikou může nastavit nová měřítka v příslušném segmentu. Jak jistě víte, v polovině roku jsme uvedli strategický model značky PEUGEOT 208. Již v současné době můžeme potvrdit, že uvedení bylo připraveno výborně, zákazníci vozidlo hodnotí velmi příznivě a z posledních novinek je nutné zmínit 1. místo pro tento model v rámci FlEET AWARdS v kategorii referentských vozidel. Závěrem bych vám rád poděkoval za spolupráci a přízeň, kterou věnujete značce Peugeot, a do posledního období tohoto roku vám přeji mnoho štěstí a úspěchů. Ing. Jaromír Heřmanský PSA B2B director CZ / SK / HU PEUGEOT Fleet Bulletin 16 / občasník pro leetové a V.I.P. klienty společnosti PEUGEOT ČESKá REPUBlIKA s.r.o. Námět a redakční příprava: Kateřina Malá a Ing. Pavel Havelka layout a graika: Wizard Systems & Jožo Marinica Firma PEUGEOT ČESKá REPUBlIKA s.r.o. je zapsána v obch. rejstříku vedeném MS v Praze, dne , oddíl C,vložka 47847

4 4 AKTUALITY: Planeta Peugeot OBCHODNÍ VÝSLEDKY SKUPINY PSA PEUGEOT CITROën na evropském trhu s osobními a lehkými užitkovými vozy, který v 1. pololetí poklesl o 7,2 %, zaregistrovala skupina PSA Peugeot Citroën prodaných vozů, což představuje pokles o 13,6 %. Podíl skupiny na trhu činí 12,9 % oproti 13,9 % v prvním pololetí roku Ve srovnání s druhým pololetím roku 2011, kdy na trh neměly vliv pobídky typu šrotovného ve Francii a v některých evropských zemích, se podíl skupiny na trhu zvýšil o 0,2 %. S tržním podílem 20,8 % si skupina udržuje své vedoucí postavení na trhu s lehkými užitkovými vozy. Světové automobilové trhy v průběhu prvního pololetí roku 2012 vzrostly o 7 %. Hlavní hybnou silou tohoto růstu je asijský a ruský trh, kde byl zaznamenán shodný růst 14,4 %. Čínský trh s osobními vozy vzrostl za první pololetí o 6,8 %. Skupina PSA Peugeot Citroën prodala ve světě za prvních šest měsíců roku 2012 celkem vozů, což představuje pokles o 13 %. Podíl prodejů mimo Evropu neustále roste a činil v 1. pololetí roku 2012 celkem 39 %. 208 získala 5 hvězdiček V HODNOCENÍ EURO NCAP Cílem projektu Peugeot 208 bylo vytvořit kompaktní, pohodlný, úsporný a bezpečný vůz. A to se podařilo: nový model všechny tyto požadavky splňuje. Nezávislý orgán Euro NCAP letos přišel s novým žebříčkem hodnocení, dle kterého je mnohem obtížnější získat nejvyšší známku. V této náročnější soutěži je 208 prvním vozem svého segmentu, který získal 5 hvězdiček, tedy nejlepší hodnocení. Již od první úrovně výbavy (Access) je vůz sériově vybaven systémy ABS a ESP, šesti airbagy, úchyty Isoix, tempomatem a omezovačem rychlosti, kontrolkou rozepnutých bezpečnostních pásů na předních sedadlech atd. K ochraně posádky přispívá i celá struktura vozu: hliníkový nosník pohlcující náraz, vysokopevnostní a ultravysokopevnostní ocel Výsledek testu Euro NCAP je důkazem vysoké úrovně aktivní i pasivní bezpečnosti vozu 208.

5 5 AKTUALITY: Planeta Peugeot PEUGEOT 208 SE STAL FIREMNÍM AUTEM ROKU Ald Automotive Fleet Awards je největší domácí specializovaná anketa zaměřená na správu vozových parků a iremní automobily. V této dnes již tradiční prestižní soutěži značka Peugeot pravidelně sbírá ocenění. loni si odvezl Peugeot 508 titul Fleetová novinka roku, letos byl ověnčen vavříny jeden z nejvýznamnějších modelů značky vůbec - Peugeot 208. Získal prvenství v rámci skupiny referentských vozů v kategorii Standard. Cenu na slavnostním vyhlášení 2. října 2012 v Praze převzal leetový manažer společnosti PEUGEOT ČESKá REPUBlIKA Pavel Havelka. 100% PARTNER 100% ELEKTRICKÝ Nová verze modelu Peugeot Partner s elektrickým pohonem představuje další etapu ve vývoji produktové nabídky značky. díky této inovaci Peugeot iremním zákazníkům nabídne kompletní řadu motorů, které jsou přizpůsobeny používání v různých provozních podmínkách, mají menší dopad na životní prostředí, jsou méně závislé na fosilních energetických zdrojích a při řízení svým uživatelům poskytují vyšší míru potěšení. Nový elektrický Partner zosobňuje zodpovědný přístup k zajištění mobility, zaručuje mimořádně příjemné řízení a zachovává si své silné stránky, kterými jsou příkladná variabilita, praktičnost a nejlepší přepravní kapacita v segmentu. Model Prologue, který byl představen ve světové premiéře na autosalonu v Hannoveru v září 2012, je předzvěstí elektrické verze Partner. Ta bude na trh uvedena v průběhu druhého čtvrtletí SKUPINA PSA PEUGEOT CITROËN ZÍSKALA CENU MOTOR ROKU Toto prestižní ocenění uděluje časopis Engine Technology International a skupina PSA je získala již šestý rok po sobě. Oceněn byl v kategorii motorů o objemu l benzínový čtyřválec 1.6 l s přímým vstřikováním a turbodmychadlem, který byl vyvinut ve spolupráci PSA Peugeot Citroën a BMW Group. Cena je určena konkrétně pro verzi 200 k, která pohání modely Peugeot RCZ, 308 CC a 308 GTi. Motor nabízí výkon 147 kw a točivý moment 275 Nm. Emise CO 2 činí u vozu Peugeot RCZ 115 g/km.

6 6 UDÁLOSTI: Autosalon Paříž INSPIRACE, PřeSun K LuxuSním KAtegoriím výrobků A INTERNACIONALIZACE PEUGEOT NA PAřížSKéM AUTOSAlONU 2012 PAřížSKý AUTOSAlON JE MíSTO, KdE NEMůžE NIKdO ZE SVěTOVéHO AUTOMOBIlOVéHO PRůMYSlU CHYBěT. NA STáNKU PYšNíCíM SE NOVOU ARCHITEKTUROU VYSTAVIl PEUGEOT SVé TRUMFY PROVáZEJíCí JEHO NáVRAT K PROdUKTOVé OFENZIVě. Hlavní roli hrál nový Peugeot 208. S ním značka potvrzuje svou politiku posunu k luxusním kategoriím výrobků. Modely 208 XY a 208 GTi, které se poprvé objevily jako koncepty na ženevském autosalonu, byly v Paříži vystaveny v deinitivní verzi, a to šest měsíců před svým uvedením na trh. K vidění byl rovněž Peugeot RCZ s novou tváří a také supersportovní koncept RCZ R, jehož sériová výroba je plánována na konec roku Pozornost návštěvníků upoutal i koncept Onyx - ukázka špičkového designu a know-how značky, a modely 301 a 2008 Concept, potvrzující strategii internacionalizace. RCZ R Concept ohlašuje příchod modelu RCZ R, který bude vybaven novým motorem 1.6 THP o výkonu 260 k.

7 7 UDÁLOSTI: Autosalon Paříž Koncepční vůz Onyx navazuje na dlouhou tradici kategorie supercars. Onyx Concept Scooter: tříkolový hybridní supertrike o obsahu 400 cm 3. Onyx Concept Bike: ultra lehké kolo superbike s karbonovým rámem. Peugeot představil na autosalonu také dva hlavní trumfy své internacionalizační strategie: kromě modelu 301, kterému se blíže věnujeme na následující dvoustraně, je to především městský crossover 2008 Concept. Po koncepčním voze Urban Crossover Concept, který byl odhalen na posledním pekingském autosalonu, předvedl Peugeot pařížskému publiku návrh automobilu určeného pro stále urbanizovanější svět Concept je malý kompaktní vůz (414 cm), který je mrštný, víceúčelový a má elegantní a nápadný styl. Je určený pro mladé obyvatele velkoměst - São Paula nebo šanghaje, Paříže, Kuala lumpuru nebo Prahy, kteří milují město - ale také z něj rádi unikají pryč Concept 2008 Concept Model 2008 Concept v souladu s dynamikou, kterou evokuje jeho aerodynamický tvar a sportovní linie, ukrývá pod kapotou novinku v řadě benzínových tříválcových motorů nové generace: motor 1.2 l turbo s přímým vstřikováním, v němž se snoubí výkon (110 k) a točivý moment s výrazně nízkou spotřebou a emisemi. Model, který 2008 Concept předjímá, se bude vyrábět co nejblíže ke svým zákazníkům: ve Francii (Mulhouse), v Brazílii (Porto Real) a v Číně (Wuhan).

8 8 NOVINKY: Peugeot 301 PEUGEOT 301: ATRAKTIVnÍ SILnIČnÍ KORÁB PEUGEOT 301 JE PŘÍKLADEM MEZINÁRODNÍHO ROZMACHU ZNAČKY A JEJÍ AMBICE PRO- SADIT SE NA NOVÝCH TRZÍCH. TENTO VELKÝ SEDAN SE VYZNAČUJE MODERNÍM STYLEM, PROSTORNOSTÍ, KOMFORTEM A POHODLNÝM ŘÍZENÍM ZA VŠECH OKOLNOSTÍ. OČEKÁ- VÁ SE, ŽE Z HLEDISKA OBJEMU SVĚTOVÝCH PRODEJŮ SE ČASEM STANE JEDNÍM Z NEJDŮ- LEŽITĚJŠÍCH VOZŮ ZNAČKY. Vytvořit prostorný moderní automobil pro pragmatickou a náročnou klientelu, která si potřebuje být jistá spolehlivostí a robustností svého vozu - takové bylo zadání pro model 301. Vedoucí produktu pan Nicolas Bonnardon uvádí: Při koncipování designu vozu jsme začali u bílého listu papíru a neinspirovali jsme se vzhledem žádného existujícího modelu. Mohli jsme tak vytvořit vůz vyrovnaného stylu, který je robustní, prostorný a vhodný pro všechny cestovní podmínky. Peugeot 301 se vyrábí ve španělském městě Vigo a světovou premiéru měl na letošním pařížském autosalonu. V listopadu 2012 bude uveden v zemích střední a východní Evropy včetně České republiky, následovat budou země Maghrebu a Afriky, Rusko a Ukrajina, Střední východ a některé země Latinské Ameriky, kde jsou sedany známkou prestiže. Počítá se i s dalšími výrobními místy. ODPOVĚDĚT na POŽADAVKY ZÁKAZnÍKŮ Model 301 poskytuje díky rozvoru 265 cm při délce 444 cm posádce velký prostor i rekordní objem zavazadlového prostoru a odpovídá tak nárokům zmíněných trhů. Vůz nabízí kromě důmyslné architektury i jízdní vlastnosti, které se přizpůsobují veškerým typům uživatelských podmínek včetně extrémních (země s horkým nebo velmi studeným podnebím, nekvalitní silnice ). Snahou tvůrců bylo rovněž reagovat na požadavky ohledně robustnosti při zachování atraktivní ceny, což je u tohoto segmentu nejdůležitějším kritériem. Nabídka benzínových a dieselových motorů poslední generace je rovněž přizpůsobena požadavkům cílových trhů. Motory jsou spojeny s manuálními, pilotovanými nebo automatickými převodovkami. Výkony se pohybují od 72 do 115 k: 1.2 VTi 52 kw (72 k) s manuální nebo pilotovanou převodovkou, 1.6 HDi 68 kw (92 k) s manuální převodovkou a 1.6 VTi 85 kw (115 k) s manuální nebo automatickou převodovkou.

9 9 NOVINKY: Peugeot 301 Peugeot 301 patří mezi sedany poslední generace z hlediska stylu i funkcí. Jde o moderní automobil výrazného charakteru, který je bezpečný a prostorný, shrnuje nicolas Bonnardon. díky své délce 444 cm nabízí optimalizovanou a velkorysou architekturu, která mu dává náskok před konkurencí. Má tak vlastnosti, které slouží v tomto segmentu jako měřítko kvality: rekordní prostornost na zadních sedadlech (rozvor 265 cm); rekordní objem zavazadlového prostoru 0 l (VdA 210); jízdní vlastnosti spojené s dobrou úrovní komfortu, vycházející z know-how značky Peugeot a zajišťující vynikající potěšení z řízení za všech okolností; řada prvků bezpečnostní výbavy: ESP, ABS, až 4 airbagy, nouzový brzdový asistent, ISOFIX PEUGEOT 301

10 10 STYL: Peugeot design lab PEUGEOT DESIGN LAB: TROCHU JINÉ STUDIO STUdIO PEUGEOT design lab BYlO OFICIálNě OTEVřENO A JIž PřEdSTAVIlO PRVNí KONCEPTY VYUžíVAJíCí špičkové INOVACE. JEHO ředitel, PAN CATHAl loughnane, NáM POSKYTl KRáTKý ROZHOVOR. Můžete nám Peugeot Design Lab představit? Cathal loughnane (Cl): Peugeot design lab je designové studio, které poskytuje své know-how externím zákazníkům. Staráme se rovněž o design všech předmětů, které značka Peugeot vyrábí vedle automobilů, ať už jsou to kola, skútry či odvozené výrobky. Cathal Loughnane, ředitel studia Peugeot Design Lab Proč tento nový subjekt vznikl? Cl: Nápad se zrodil v roce 2010 při příležitosti 200. výročí značky Peugeot, kdy byl prezentován nový projekt značky. Zdálo se nám rozumné převzít v duchu historického odkazu značky Peugeot na svá bedra design jednotlivých výrobků a do jejich nového vzhledu promítnout identitu a estetické principy Peugeot. Co budete pod značkou Peugeot vyrábět? Cl: V roce 2011 jsme již přišli s novou řadou jízdních kol a především s koncepčním kolem dl 121, které dává cyklistice nový rozměr. Na ženevském autosalonu jsme následně představili kompaktní městské kolo dl 122 s hliníkovo-dřevěným rámem, do kterého je začleněn prostor na uložení notebooku. Spolupracujeme rovněž s designery skútrů značky Peugeot. Jak fungujete v rámci Design centra značky Peugeot? Cl: Náš zhruba desetičlenný tým je plně začleněn do centra AdN (Automotive design Network) ve Vélizy. Týmy automobilových designerů (více než 100 pracovníků) nám mohou nárazově pomáhat s našimi projekty.

11 11 STYL: Peugeot design lab Za jakých podmínek pracujete pro externí zákazníky? Cl: Vzhledem k historii značky a našemu know-how při výrobě nejrůznějších průmyslových předmětů se naše první externí kontrakty týkají průmyslových odvětví, například lodního průmyslu a letectví. Pro externí zákazníky můžeme pracovat anonymně, bez jakéhokoliv zveřejňování, až po tzv. co-branding, kdy je produkt prezentován se značkou Peugeot design lab. Jak hodláte přispívat k většímu povědomí o vašem studiu? Cl: Vytváříme různé produkty s podpisem Peugeot design lab; ty budou nositeli našich stylistických hodnot a budou vyhovovat vysokým požadavkům na kvalitu. Jedním z hlavních cílů studia Peugeot design lab je zvyšovat hodnotu značky Peugeot. Na pařížském autosalonu 2012 jsme představili první výsledek této naší ambice. Děkujeme za rozhovor. Více informací najdete na Peugeot Design Lab je studio typu Global Brand Design. Jeho cílem je vyvíjet silné a soudržné strategie dané značky, které pomohou posílit hodnoty, principy a identitu zákazníka. Jeho hlavním úkolem je vyvíjení produktů, služeb a znalostí pro externí zákazníky z různých odvětví. Technické a personální prostředky Design centra Peugeot, v rámci kterého Peugeot Design Lab sídlí, mu dávají působnost, která je v tomto odvětví nevídaná, a to celkem na třech kontinentech: v Evropě, Asii a Jižní Americe. Studio Peugeot Design Lab řídí Cathal Loughnane. Tento Ir přebírá vedení studia po 12 letech strávených v design centrech značek skupiny PSA (design interiérů a koncepčních vozů).

12 12 UŽITKOVÉ VOZY: Peugeot Professional Roadshow 2012 UŽITKOVÉ VOZY PEUGEOT na cestě k zákazníkům Od 5. do 27. Září 2012 USPOřádAlA SPOlEČNOST PEUGEOT ČESKá REPUBlIKA VE SPOlUPRáCI S VYBRANýMI KONCESIONářI JIž druhý ROČNíK PEUGEOT PROFESSIONAL ROADSHOW. AKCE MělA JASNý Cíl: PřEdSTAVIT FIREMNíM ZáKAZNíKůM KOMPlETNí řadu UžITKOVýCH VOZů A štědrou NABídKU VýHOd SPOJENOU SE ZNAČKOVýM FINANCOVáNíM. Peugeot Professional Roadshow 2012 měla za úkol upevnit pozici značky Peugeot v oblasti lehkých užitkových vozů. Se 788 registrovanými užitkovými vozy (ke konci září 2012) a podílem na trhu 9,1 % zaujímá značka Peugeot čtvrtou příčku mezi automobilkami. Rozsáhlá prezentační a obchodní akce navázala na loňský úspěch a posílila výsledky prodejů ve všech kategoriích lehkých užitkových vozů. K vidění a testování byla kompletní řada přizpůsobená potřebám firem a podnikatelů nejrůznějších profesí: od nejmenší městské dodávky Bipper až po největší model Peugeot Boxer, včetně přestaveb a verzí 4x4. Flotila o devíti vozech navštívila za třiadvacet dní šestnáct českých měst. Pro prezentaci byla zvolena nejrušnější nákupní a hobby centra. Mimořádně štědrá nabídka výhod čekala na zákazníky, kteří zvolili inancování Peugeot Finance. K výhodné ceně získali i prodlouženou záruku na 3 roky (nebo km), kartu CCS v hodnotě Kč nebo manuální klimatizaci a autorádio zdarma. Velkým lákadlem pro návštěvníky akce byla možnost vyhrát užitkový vůz Peugeot Expert l1h1 a další ceny, jako například letenky do Amsterdamu aj.

13 13 PŘESTAVBY: 4x4 dangel PEUGEOT 4x4: JISTOTA MOBILITY ZA VŠECH OKOLNOSTÍ Hledáte praktický užitkový vůz s velkou přepravní kapacitou a nízkými provozními náklady? Pomocníka, na kterého se můžete spolehnout za každého počasí a bez ohledu na to, kam vás vaše pracovní povinnosti zavedou? Modelová řada užitkových vozů Peugeot s pohonem všech čtyř kol dangel 4x4 je pro vás optimálním řešením. Přestavby užitkových vozů Peugeot na pohon 4x4 jsou výsledkem třicetileté spolupráce společnosti Peugeot se specializovanou irmou na pohon všech čtyř kol Automobiles dangel. Ta se stala pro Peugeot dvorním dodavatelem přestaveb 4x4 již v roce 1980 a od té doby bylo vyrobeno přes vozů s pohonem všech kol. Na českém trhu jsou k dispozici modely Partner, Expert (osobní i užitkové verze) a Boxer. Jádrem systému dangel je viskózní spojka, která u vozů s předním pohonem v případě potřeby automaticky přenáší část točivého momentu na zadní kola. V běžných jízdních podmínkách na silnici je chování vozu srovnatelné se standardním vozidlem a jeho jízda je stejně hospodárná. Při ztrátě přilnavosti v terénu však viskózní spojka automaticky zajistí plynulé a pro řidiče neznatelné zapojení zadních kol a vozidlo získává přednosti pohonu 4x4. Užitné vlastnosti vozu zůstávají plně zachovány. Výhradně mechanické řešení 4x4 přináší pouze zvýšení hmotnosti (resp. snížení užitečné hmotnosti) a zvýšení světlé výšky o cca 20 mm. Na výběr jsou tři varianty: základní přestavba Endurance je určena pro jízdu po nezpevněných cestách za každého počasí. druhá úroveň, Performance, je doplněná o samosvorný diferenciál na zadní nápravě, který se v případě potřeby zapojuje automaticky. Pohon Extreme je určen do velmi náročného terénu a je navíc doplněn uzávěrkou diferenciálu umístěného na zadní nápravě. Více informací najdete na

14 14 FLEET: Komerční banka VOZY PEUgEOT MÍŘÍ do komerční BankY Společnost PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA se stala dodavatelem vozů jedné z největších českých bankovních institucí - Komerční banky. Dne 27. září 2012 v Praze převzal zástupce KB prvních sedm vozů. Předané automobily Peugeot 208 a 508 jsou součástí plnění dle fleetové smlouvy uzavřené mezi oběma společnostmi. Kontrakt s platností do konce roku 2015 je pro Peugeot ČR nejvýznamnější letos podepsanou leetovou zakázkou. Tohoto úspěchu Peugeot dosáhl s podporou leasingové společnosti Ald Automotive. Speciální verzi operativního leasingu připravili v Ald pro Komerční banku takzvaně na míru. Jsme velmi potěšení, že můžeme spojit naše jméno s tak tradiční a renomovanou značkou, jakou je právě Peugeot. Jsme přesvědčeni, že vozy Peugeot zcela naplní naše očekávání vysokého technického a kvalitativního standardu při současném zachování příznivého ekonomického provozu, uvedl Miloslav Sluka, manažer služeb pro centrálu KB. do konce letošního roku odebere Komerční banka ještě nejméně 25 dalších osobních vozů značky Peugeot.

15

16 FIREMNÍ AUTO ROKU

Kia cee d a cee d SW

Kia cee d a cee d SW Nová Kia Picanto V roce 2011 byla uvedena druhá generace tohoto malého městského automobilu, který se vyznačuje nízkou spotřebou paliva, vysokou bezpečností a výbornými emisemi CO 2. V základní výbavě

Více

Peugeot: 1 700 000 celosvětově vozů prodaných v roce 2012

Peugeot: 1 700 000 celosvětově vozů prodaných v roce 2012 TISKOVA ZPRAVA 9. ledna 2013 Peugeot: 1 700 000 celosvětově vozů prodaných v roce 2012 Nárůst počtu prodaných vozů mimo Evropu a pokračující přesun směrem k luxusnějším kategoriím vozů NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015 ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 1.4 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 279 900 Kč 286 900 Kč \ Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Zapalovač a popelník

Více

Efektivita a výkon. MAN TGX s novými motory D38. MAN kann.

Efektivita a výkon. MAN TGX s novými motory D38. MAN kann. Efektivita a výkon. MAN TGX s novými motory D38. MAN kann. NOVÁ DIMENZE VÝKONU. V tomto materiálu jsou zčásti vyobrazeny také prvky výbavy, které nejsou součástí sériového vybavení. 2. Fahrerhaus Fahrerhaus.

Více

Elektrický motor jako součást ekologické strategie značky Peugeot. Jaromír Heřmanský Brno, 20. března 2012

Elektrický motor jako součást ekologické strategie značky Peugeot. Jaromír Heřmanský Brno, 20. března 2012 Elektrický motor jako součást ekologické strategie značky Peugeot Jaromír Heřmanský Brno, 20. března 2012 Je spalovací motor nenahraditelný? První vůz vybavený spalovacím motorem vyrobil Peugeot už před

Více

2016 Hyundai Motor Czech

2016 Hyundai Motor Czech 2016 Hyundai Motor Czech Kdo? Jan Ulip Fleet Area Representative Přehled modelové řady Hyundai Novinky Hyundai i30 TCO Představení testovací flotily 2016 Modelová řada Hyundai Modelová řada Hyundai Osobní

Více

PODZIM ZPESTŘÍ NOVÁ 308

PODZIM ZPESTŘÍ NOVÁ 308 3 EDITORIAL PODZIM ZPESTŘÍ NOVÁ 308 Vážení přátelé a věrní čtenáři Peugeot Bulletinu, doufám, že jste pohodlně usazeni a v dobré náladě. Podzimní večery bývají spíše zadumané, ale právě proto vhodné k

Více

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů Přes

Více

Výstavní novinky Subaru na na 43. tokijském autosalonu 2013. Světové premiéry 2 konceptů SUBARU CROSS SPORT DESIGN a SUBARU CROSSOVER 7

Výstavní novinky Subaru na na 43. tokijském autosalonu 2013. Světové premiéry 2 konceptů SUBARU CROSS SPORT DESIGN a SUBARU CROSSOVER 7 Výstavní novinky Subaru na na 43. tokijském autosalonu 2013 Světová premiéra nového prototypu LEVORG Světové premiéry 2 konceptů SUBARU CROSS SPORT DESIGN a SUBARU CROSSOVER 7 Japonská premiéra konceptu

Více

TO, CO HLEDÁTE, NAJDETE V UŽITKOVÉ ŘADĚ RENAULT DRIVE THE CHANGE

TO, CO HLEDÁTE, NAJDETE V UŽITKOVÉ ŘADĚ RENAULT DRIVE THE CHANGE TO, CO HLEDÁTE, NAJDETE V UŽITKOVÉ ŘADĚ RENAULT DRIVE THE CHANGE Z UŽITKOVÉ ŘADY RENAULT SI VYBERE KAŽDÝ Renault doplnil svoji užitkovou řadu s cílem nabídnout ještě vyšší komfort, výkon, spolehlivost

Více

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů

Více

ZIMNÍ TESTY PNEUMATIK PIRELLI V ROCE 2013

ZIMNÍ TESTY PNEUMATIK PIRELLI V ROCE 2013 ZIMNÍ TESTY PNEUMATIK PIRELLI V ROCE 2013 Praha, 11.listopadu 2013 S příchodem zimního období zveřejňují hlavní evropské a ruské automobilové časopisy testy zimních pneumatik, které srovnávají nejvýznamnější

Více

H-1 Van: praktická dodávka

H-1 Van: praktická dodávka H-1 H-1 Van: praktická dodávka Nejnovější H-1 Van je praktický a pracovitý pomocník, který společnost Hyundai vyvinula proto, aby splnila vaše požadavky na dopravu nákladu. Ústředním motivem je velkorysý

Více

Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012

Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012 Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012 Historické milníky 1895 založení továrny Laurin&Klement (výroba jízdních kol) 1905 výroba prvního automobilu

Více

Dacia Celebration. Limitovaná série

Dacia Celebration. Limitovaná série Dacia Celebration Limitovaná série Dacia slaví úspěch a uvádí limitovanou sérii Celebration U značky Dacia je vše možné: koupit si vůz 4X4, elegantní sedan, 5místné stylové vozidlo, jednoprostorový vůz

Více

automobily Jméno: Datum: 8.2 2013

automobily Jméno: Datum: 8.2 2013 automobily Jméno: Tomáš Smejkal Datum: 8.2 2013 Bugatti Veyron je nejvýkonnější sériově vyráběný osobní automobil na světě. Je pojmenován podle automobilového závodníka Pierra Veyrona, který v roce 1939

Více

Technická data Platná pro modelový rok Crafter. Nový

Technická data Platná pro modelový rok Crafter. Nový Technická data Platná pro modelový rok 2017 Crafter Nový Motory splňující emisní normu Euro 6 Typ motoru/počet ventilů na válec Vstřikování/přeplňování Zdvihový objem (cm 3 ) Max. výkon [kw (k)] při otáčkách

Více

Nová Kia cee d slaví v Ženevě světovou premiéru. Světová premiéra druhé generace modelové řady Kia cee d

Nová Kia cee d slaví v Ženevě světovou premiéru. Světová premiéra druhé generace modelové řady Kia cee d Tisková informace Kontakt pro média: KIA MOTORS CZECH s.r.o. Kateřina Vokounová Public Relations Tel.:+420 267 188 434 Mobil: +420 777 661 805 E-Mail: k.vokounova@kia.cz www.kia.cz www.kia-express.cz Nová

Více

Nový SEAT Leon je vozem pro srdce i hlavu

Nový SEAT Leon je vozem pro srdce i hlavu Nejkrásnější způsob, jak řídit praktický automobil Nový SEAT Leon je vozem pro srdce i hlavu / Ohromující design překypující emocemi / Inovace jako například přední LED světlomety / Příkladná dynamika

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Transporter

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Transporter Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nový Transporter Motory splňující emisní normu Euro 5 plus Motor 2,0 l TDI 62 kw (84 k) Motor 2,0 l TDI 75 kw (102 k) Motor / Počet ventilů na válec 4válcový

Více

TECHNICKÉ PARAMETRY CITROËN JUMPER. Duben 2014

TECHNICKÉ PARAMETRY CITROËN JUMPER. Duben 2014 TECHNICKÉ PARAMETRY CITROËN JUMPER Duben 2014 PŘEHLED MOTORŮ CITROËN JUMPER Turbo Diesel Turbo Diesel Turbo Diesel Turbo Diesel ZÁKLADNÍ přímé přímé přímé přímé TECHNICKÉ vysokotlaké vysokotlaké vysokotlaké

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Amarok

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Amarok Technická data Platná pro modelový rok 2013 Užitkové vozy Amarok Informace o spotřebě paliva a emisích CO 2 najdete uvnitř této brožury Technická data. Ne všechny kombinace motoru, převodovky a karoserie

Více

Testovaný model Mitsubishi ASX

Testovaný model Mitsubishi ASX Testovaný model Mitsubishi ASX motor: 1.8 01-0 Mivec výkon: 110 kw/150 k při 4000 ot./min. točivý moment: 300 Nm při 2-3000 ot./min. rozměry: délka 4295 mm, šířka 1770 mm, výška 1615 mm rozvor náprav:

Více

ŠKODA KAROQ: tajemství odhalena!

ŠKODA KAROQ: tajemství odhalena! ŠKODA KAROQ: tajemství odhalena! Dlouhá cesta nového modelu ŠKODA napříč Evropou vyvrcholila ve čtvrtek večer v moderním výstavním sále Artipelag ve švédském Stockholmu. ŠKODA KAROQ se přestal ostýchat,

Více

1 / 2013. Citroën C- Elysée interiér :

1 / 2013. Citroën C- Elysée interiér : Vážení zákazníci a přátelé, Vstoupili jsme do roku 2013 a já pevně věřím, že to bude rok pro vás i pro nás úspěšný a to i přes současnou ekonomickou situaci, při zvyšování daňové zátěže, apod. Těmto negativním

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Transporter

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Transporter Technická data Platná pro modelový rok 3 Užitkové vozy Transporter Informace o spotřebě paliva a emisích CO 2 najdete uvnitř této brožury Technická data. Ne všechny kombinace motoru, převodovky a karoserie

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Caddy

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Caddy Technická data Platná pro modelový rok 13 Užitkové vozy Caddy Informace o spotřebě paliva, emisích CO 2 a energetických třídách najdete uvnitř této brožury Technická data. Ne všechny kombinace motoru,

Více

TECHNICKÉ PODMÍNKY ZADÁVACÍ DOKUMENTACE PRO VEŘEJNOU ZAKÁZKU. s názvem DODÁVKA AUTOMOBILŮ PRO RESORT MINISTERSTVA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ - OPAKOVÁNÍ

TECHNICKÉ PODMÍNKY ZADÁVACÍ DOKUMENTACE PRO VEŘEJNOU ZAKÁZKU. s názvem DODÁVKA AUTOMOBILŮ PRO RESORT MINISTERSTVA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ - OPAKOVÁNÍ Příloha č. 1 zadávací dokumentace TECHNICKÉ PODMÍNKY ZADÁVACÍ DOKUMENTACE PRO VEŘEJNOU ZAKÁZKU s názvem DODÁVKA AUTOMOBILŮ PRO RESORT MINISTERSTVA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ - OPAKOVÁNÍ Automobily musí splňovat

Více

Nové Ducato. Nové Ducato

Nové Ducato. Nové Ducato Nové Ducato Vážení, Ducato představuje od svého prvního uvedení na trh v roce 1981 naprostou špičku v segmentu 2G. Krok za krokem je tento vůz inovován zaváděním nových funkcí a prvků. Nové Ducato nabízí

Více

Akumulátory Bosch: Optimální startovací výkon pro všechna vozidla

Akumulátory Bosch: Optimální startovací výkon pro všechna vozidla NOVINKA! Akumulátory Bosch S3 - S4 - S5 Akumulátory Bosch: Optimální startovací výkon pro všechna vozidla Správný akumulátor Bosch pro všechna vozidla S5: zdroj energie pro vozidla vyšší třídy S4: energie

Více

Fiat CNG program. vozy s pohonem na zemní plyn

Fiat CNG program. vozy s pohonem na zemní plyn Fiat CNG program vozy s pohonem na zemní plyn Jezdíme s ohledem na budoucnost! Ohled na životní prostředí, na přírodu a na svět, ve kterém žijeme každý den, nutně klade požadavky jak na výrobce, tak na

Více

LACETTI. Get Real. www.chevrolet.cz

LACETTI. Get Real. www.chevrolet.cz VÝHODY PRO MAJITELE VOZU CHEVROLET: Na každý vůz značky Chevrolet je poskytována komplexní záruka. Natolik věříme v kvalitu technologií a výbav našich vozů, že na každý vůz Chevrolet poskytujeme záruku

Více

4 v řadě - umístěné vpředu napříč. Vrtání x zdvih v mm 75 x 88,3 85 x 88 85 x 88

4 v řadě - umístěné vpředu napříč. Vrtání x zdvih v mm 75 x 88,3 85 x 88 85 x 88 JUMPY_TCH_06-2008.qxd 22.5.2008 15:58 Page 1 CITROËN JUMPY TECHNICKÉ PARAMETRY 1.6 HDi 90 k 2.0 HDI 120 k 2.0 HDi 138 k FAP MOTOR Typ vstřikování Turbodiesel Turbodiesel Turbodiesel přímé vysokotlaké s

Více

Hyundai i40 se vyznačuje sofistikovaným designem a suverénním vzhledem. Je vyroben pro výjimečné lidi, kteří jen nesní, ale skutečně konají.

Hyundai i40 se vyznačuje sofistikovaným designem a suverénním vzhledem. Je vyroben pro výjimečné lidi, kteří jen nesní, ale skutečně konají. ZCELA NOVÝ HYUNDAI Hledat vlastní cestu, NIKOLI NAPODOBOVAT Hyundai i40 se vyznačuje sofistikovaným designem a suverénním vzhledem. Je vyroben pro výjimečné lidi, kteří jen nesní, ale skutečně konají.

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Caddy

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Caddy Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nový Spotřeba paliva, emise CO 2 skříňový vůz/skříňový vůz BlueMotion novaný provoz (l/100 km) novaný provoz (g/ km) 1,2 l TSI BMT 5stupňová manuální 62 (84)

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Multivan

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Multivan Technická data Platná pro modelový rok 13 Užitkové vozy Multivan Informace o spotřebě paliva, emisích CO 2 a energetických třídách najdete uvnitř této brožury Technická data. Ne všechny kombinace motoru,

Více

ORIGINÁLNÍCH DÍLECH PEUGEOT

ORIGINÁLNÍCH DÍLECH PEUGEOT Vše, co musíte vědět o ORIGINÁLNÍCH DÍLECH PEUGEOT DOPORUČUJE VŠE, CO MUSÍTE VĚDĚT O ORIGINÁLNÍCH DÍLECH PEUGEOT Originální díly: know-how značky. Váš vůz Peugeot je homogenní celek provázaných součástek

Více

Vše, co byste měli znát... ORIGINÁLNÍ DÍLY PEUGEOT

Vše, co byste měli znát... ORIGINÁLNÍ DÍLY PEUGEOT Vše, co byste měli znát... ORIGINÁLNÍ DÍLY PEUGEOT VŠE, CO BYSTE MĚLI ZNÁT... ORIGINÁLNÍ DÍLY PEUGEOT Originální díly: know-how značky Vaše vozidlo Peugeot je homogenní a koherentní celek součástek navržených

Více

PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B

PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B KDYŽ VÁS PŘEDSTAVIVOST PŘENESE KAMKOLIV. Silnice. Skutečně jen obyčejná cesta. A přece znamená mnohem více. Možná skutečným důvodem, proč jsou silnice něčím zvláštní, je, že

Více

Nový Peugeot Partner Tepee: Modernost a technologie pro větší atraktivitu

Nový Peugeot Partner Tepee: Modernost a technologie pro větší atraktivitu TISKOVÁ ZPRÁVA únor 2012 Nový Peugeot Partner Tepee: Modernost a technologie pro větší atraktivitu Nový Peugeot Partner Tepee se vyvíjí z hlediska stylu. Přebírá nové designové prvky značky a do své výbavy

Více

Test Hondy CR-V 2.2 i-dtec: čtvrté vydání spoluzakladatele rodu N...

Test Hondy CR-V 2.2 i-dtec: čtvrté vydání spoluzakladatele rodu N... 1 z 5 19.2.2013 23:41 Test Hondy CR-V 2.2 i-dtec: čtvrté vydání spoluzakladatele rodu První generace Hondy CR-V v roce 1995 spoluzakládala segment kompaktních SUV, nyní na trh přichází již čtvrtá řada.

Více

Zcela nový Subaru Outback (specifikace pro evropské trhy, MY15)

Zcela nový Subaru Outback (specifikace pro evropské trhy, MY15) Zcela nový Subaru Outback (specifikace pro evropské trhy, MY15) Nejprostornější a nejschopnější Outback charakterizuje smělejší a výraznější design Převodovka Lineartronic CVT v kombinaci s motorem Boxer

Více

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM Představujeme Fiat Sedici, elegantní a výkonné SUV, které překvapí ekonomickou spotřebou a ohleduplností k životnímu prostředí. Tento pohotový všestranný automobil

Více

BMW slaví 25 let pohonu všech kol

BMW slaví 25 let pohonu všech kol BMW slaví 25 let pohonu všech kol Značka BMW, v současnosti nejúspěšnější výrobce prémiových automobilů na světě, již před 25 roky představila svůj první model vybavený pohonem všech kol. Během posledního

Více

C224p05_CZ_2008.qxp:C224p05_CZ_2008 14/05/08 15:21 Page 2 08H2 C2 05.2008 24p CZ page 2 C2 05.2008 24p CZ page 3

C224p05_CZ_2008.qxp:C224p05_CZ_2008 14/05/08 15:21 Page 2 08H2 C2 05.2008 24p CZ page 2 C2 05.2008 24p CZ page 3 08H2 08H3 08H4 08H5 Citroën C2 Usaďte se pohodlně za volant Vašeho Citroënu C2, prohlédněte si důkladně interiér, seznamte se s technologií SensoDrive a oddejte se plně jízdě ve voze, který má styl! 05F34

Více

VÝBAVA MOTOR CENA AKČNÍ NABÍDKA AKČNÍ CENA

VÝBAVA MOTOR CENA AKČNÍ NABÍDKA AKČNÍ CENA PEUGEOT 3008 již od 489 000 Kč CENÍK VÝBAVA MOTOR CENA AKČNÍ NABÍDKA AKČNÍ CENA ACCESS 1.2 PureTech 130k S&S MAN6 524 000 Kč 35 000 Kč 489 000 Kč 1.6 BlueHDi 120k S&S FAP MAN6 590 000 Kč 50 000 Kč 540

Více

osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat.

osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat. osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat. MNOHÉ MALÉ VĚCI JSOU JEDINEČNÉ. Vidět všechny veselé barevné 500, jak se ženou ulicemi měst, je prostě velkolepé. 500 budí pozornost kdekoli. Drzá barevná maličkost

Více

BOXER POLOCOMBI / COMBI / MINIBUS (5-9 MÍST) AKČNÍ PAKET

BOXER POLOCOMBI / COMBI / MINIBUS (5-9 MÍST) AKČNÍ PAKET BOXER POLOCOMBI / COMBI / MINIBUS (5-9 MÍST) CENÍK KE KAŽDÉ VERZI KOMPLETNÍ SERVIS OPTIWAY NA 2 ROKY NEBO 90.000 KM ZDARMA EURO6 Typ Motor POLOCOMBI (poloprosklené) 5-6 míst COMBI (prosklené) 5-6 / 8-9

Více

PILOTNÍ PROJEKT ELEKTROMOBILITA SKUPINY ČEZ. Představení projektu a možností spolupráce

PILOTNÍ PROJEKT ELEKTROMOBILITA SKUPINY ČEZ. Představení projektu a možností spolupráce PILOTNÍ PROJEKT ELEKTROMOBILITA SKUPINY ČEZ Představení projektu a možností spolupráce Agenda A Seznámení se společností a s programem FUTUR/E/MOTION B Projekt Elektromobilita Skupiny ČEZ C Naše nabídka

Více

NOVÁ ŠKODA KODIAQ DATA A FAKTA

NOVÁ ŠKODA KODIAQ DATA A FAKTA NOVÁ ŠKODA KODIAQ DATA A FAKTA DESIGN Nový, atraktivní designový jazyk značky ŠKODA přichází do segmentu velkých SUV Rozeznatelný na první pohled díky skvělé souhře elegantních linií, dynamických křivek

Více

LADA PRIORA HATCHBACK / SEDAN / KOMBI

LADA PRIORA HATCHBACK / SEDAN / KOMBI LADA PRIORA HATCHBACK / SEDAN / KOMBI LADA PRIORA SEDAN LADA PRIORA HATCHBACK LADA PRIORA KOMBI TECHNICKÉ ÚDAJE motor (cm 3 ) 1596CM 16V Provozní hmotnost (kg) 1163 Palivo Natural 95 Užitná hmotnost (kg)

Více

Terénní užitkové vozidlo

Terénní užitkové vozidlo Terénní užitkové vozidlo Společník pro práci a volný čas Mechron Je jedno, zda chcete pracovat na farmě nebo v lese, Kioti Mechron 4 4 se hodí pro všechny práce. Se čtyřmi nezávisle zavěšenými koly zadní

Více

osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat.

osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat. osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat. MNOHÉ MALÉ VĚCI JSOU JEDINEČNÉ. Vidět všechny vesele barevné 500, jak se ženou ulicemi měst je prostě velkolepé. 500 budí pozornost kdekoli. Drzá barevná maličkost

Více

LADA KALINA KOMBI / HATCHBACK / SEDAN

LADA KALINA KOMBI / HATCHBACK / SEDAN LADA KALINA KOMBI / HATCHBACK / SEDAN LADA KALINA KOMBI LADA KALINA HATCHBACK LADA KALINA SEDAN INTERIÉR Moderní design, prostorný interiér zdůrazňuje osobitost tohoto modelu. Lada Kalina umožňuje pohodlné

Více

Napsal uživatel Pondělí, 15 Červen :11 - Aktualizováno Pondělí, 15 Červen :23

Napsal uživatel Pondělí, 15 Červen :11 - Aktualizováno Pondělí, 15 Červen :23 Hvězdy už nebudou udělovány pouze za ochranu dospělých cestujících, ale za komplex bezpečnostních opatření zahrnující ochranu dospělých, ochranu dětí, ochranu chodců a asistenční systémy. Od roku 1997

Více

TECHNICKÉ PARAMETRY CITROËN JUMPER. Září 2015

TECHNICKÉ PARAMETRY CITROËN JUMPER. Září 2015 TECHNICKÉ PARAMETRY CITROËN JUMPER Září 2015 PŘEHLED MOTORŮ CITROËN JUMPER ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY Turbo Diesel přímé vysokotlaké vstřikování 2.2 HDi 110 MAN6 Turbo Diesel přímé vysokotlaké

Více

K dispozici např. pro Boxster, Boxster S, Cayman a Cayman S.

K dispozici např. pro Boxster, Boxster S, Cayman a Cayman S. 4 5 Sady zimních kol a pneumatik určených pro nový Boxster a nový Cayman (typ 98) Nezávisle objevte svůj vlastní směr a cestu, kterou se vydáte. Nový Boxster je ryzí roadster. Nezávislejší než kdy předtím,

Více

PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA

PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA 02 2008 bulletin Vybíráme z obsahu... Vážení obchodní přátelé, Peugeot Bulletin je tu po prázdninách znovu, aby Vás informoval o nejza jímavějších událostech v naší rodině Peugeot: - novinky v modelové

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

EPICA. Get Real. www.chevrolet.cz

EPICA. Get Real. www.chevrolet.cz VÝHODY PRO MAJITELE VOZU CHEVROLET: Na každý vůz značky Chevrolet je poskytována komplexní záruka. Natolik věříme v kvalitu technologií a výbav 3 našich vozů, že na každý vůz Chevrolet poskytujeme záruku

Více

ELIOS 230 220 210. Agilní výkon.

ELIOS 230 220 210. Agilní výkon. ELIOS 230 220 210 Agilní výkon. Agilní výkon na míru. Zejména podniky chovající dobytek, obhospodařující louky a zpracovávající zeleninu, ale také uživatelé mimo zemědělství patří k široké řadě zákazníků

Více

Název veřejné zakázky: Dodávka osobních vozidel. Odůvodnění účelnosti veřejné zakázky podle 2 vyhlášky. splněním veřejné zakázky naplněny

Název veřejné zakázky: Dodávka osobních vozidel. Odůvodnění účelnosti veřejné zakázky podle 2 vyhlášky. splněním veřejné zakázky naplněny Odůvodnění účelnosti veřejné zakázky podle vyhlášky č. 232/2012 Sb., o podrobnostech rozsahu odůvodnění účelnosti veřejné zakázky a odůvodnění veřejné zakázky (dále jen vyhláška ) Název veřejné zakázky:

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

BMW Group Česká republika

BMW Group Česká republika pro Média Group Česká Dr. Josef Reiter Generální ředitel, Group Česká Group Group je se značkami, MINI a Rolls-Royce jedním z nejúspěšnějších výrobců automobilů a motocyklů na světě. Je globální společností

Více

Nová Kia pro_cee d GT Když je jízda vzrušením >>>

Nová Kia pro_cee d GT Když je jízda vzrušením >>> 2 Nová Kia pro_cee d GT Když je jízda vzrušením >>> Začněte myslet jinak. Objevte náš nový přírůstek do rodiny Kia cee d. Novinka pro_cee d GT má podobné geny jako pro_cee d, má však sportovního ducha.

Více

ELITNÍ CENY TÝDNE /2016 SLEVA 50 % díly řízení + kolové šrouby a příslušenství -35% Atraktivní řešení

ELITNÍ CENY TÝDNE /2016 SLEVA 50 % díly řízení + kolové šrouby a příslušenství -35% Atraktivní řešení ELITNÍ CENY TÝDNE 25. 7. 31. 7. 2016 30/2016 SLEVA 50 % díly řízení + kolové šrouby a příslušenství -35% Atraktivní řešení 1 ...a něco z vybavení servisů Kleště na hadicové spony Speciální prodloužené

Více

1/12 Číslo Expertízy: csobl crg 569

1/12 Číslo Expertízy: csobl crg 569 1/12 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 ZÁKLADNÍ INFORMACE Datum

Více

Verze Ambiance verze AMBIANCE = ACCESS + Verze Access HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

Verze Ambiance verze AMBIANCE = ACCESS + Verze Access HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY Dacia Dokker Van Verze Access HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY Ocelová kola 14 Posilovač řízení Airbag řidiče Elektronický stabilizační systém ESC Režim Eco a ukazatel optimálního rychlostního stupně Posuvné dveře

Více

PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B KDYŽ VÁS PŘEDSTAVIVOST PŘENESE KAMKOLIV.

PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B KDYŽ VÁS PŘEDSTAVIVOST PŘENESE KAMKOLIV. SPARK PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B KDYŽ VÁS PŘEDSTAVIVOST PŘENESE KAMKOLIV. Silnice. Skutečně jen obyčejná cesta. A přece znamená mnohem více. Možná skutečným důvodem, proč jsou silnice něčím zvláštní,

Více

Technická data - Golf

Technická data - Golf Technická data Golf I. generace (1974 1983) Informace (VW Golf I GTI, 1976) Konstrukce řadový čtyřválec Pivo benzín Plnění atmosférické sání Rozvod OHC Uložení vpředu napříč Zdvihový objem [cm3] 1588 Kompresní

Více

Viano AVANTGARDE. EDICE 125.

Viano AVANTGARDE. EDICE 125. Viano AVANTGARDE. EDICE 125. Vel ká t ř íd a. Yea r s of innovation Ničeho se nevzdávejte. Viano AVANTGARDE. Nyní v EDICI 125 s přednostmi dodávkového vozu, limuzíny a sportovního vozu. Vytvořeno k tomu,

Více

New. Partner. Corporate kit

New. Partner. Corporate kit New Partner Corporate kit S OBSAH 1. 2. Představení nového Partnera 3. (Celkové provozní náklady) 4. 5. 6. Prodejní a servisní síť 2 1 KONTEXT Více prvků a bohatší výbava Měnící se očekávání zákazníků

Více

Technická specifikace - 1. tovární značka [DOPLNÍ UCHAZEČ] - benzinový motor - typ B-SUV

Technická specifikace - 1. tovární značka [DOPLNÍ UCHAZEČ] - benzinový motor - typ B-SUV Příloha č. 1.1. (Část 1. VZ) Specifikace předmětu veřejné zakázky 1 Technická specifikace - 1. tovární značka [DOPLNÍ UCHAZEČ] - benzinový motor - typ B-SUV Typ vozidla Motor zážehový obsah 1350-2000 cm

Více

Automobilové novinky Masarykův okruh, Brno

Automobilové novinky Masarykův okruh, Brno Automobilové novinky 2016 Masarykův okruh, Brno 21. 4. 2016 Proč sledovat novinky na automobilovém trhu? Abyste se pak nedivili! Life Cycle každého modelu má vliv na TCO. Proč? Provozní náklady Bezpečnost

Více

Pro ještě více síly: nová technologie PowerFrame

Pro ještě více síly: nová technologie PowerFrame Pro ještě více síly: nová technologie PowerFrame 3 Maximální startovací výkon s akumulátory Bosch Správný akumulátor Bosch pro všechna vozidla Jasné, jednoduché a kompaktní: řada akumulátorů společnosti

Více

KUPNÍ SMLOUVA OSOBNÍ AUTOMOBIL A UŽITKOVÝ AUTOMOBIL VAN "

KUPNÍ SMLOUVA OSOBNÍ AUTOMOBIL A UŽITKOVÝ AUTOMOBIL VAN KUPNÍ SMLOUVA OSOBNÍ AUTOMOBIL A UŽITKOVÝ AUTOMOBIL VAN - 2016" uzavřená podle 2085 a následujících Občanského zákoníku Článek 1. Smluvní strany 1.1. Kupující: Podkrušnohorský zoopark Chomutov, příspěvková

Více

NOVÝ PEUGEOT 2008 GT LINE

NOVÝ PEUGEOT 2008 GT LINE GT LINE < BEZPEČNOST + JÍZDNÍ VYBAVENÍ Airbag řidiče a spolujezdce Boční airbagy + indikace nezapnutých bezpečnostních pásů vpředu Hlavové airbagy NF04 Bezpečnostní pásy vpředu výškově nastavitelné s pyrotechnickými

Více

ROK 2012 VE ZNAMENÍ NOVINEK

ROK 2012 VE ZNAMENÍ NOVINEK 3 EDITORIAL ROK 2012 VE ZNAMENÍ NOVINEK Vážení obchodní přátelé, pomalu, ale jistě vstupujeme do posledních dnů roku 2011. Tento rok byl pro nás velmi úspěšný, za což vděčíme zejména vám. Za prvních deset

Více

12E1 CITROËN C8 1 CZ 1 CZ

12E1 CITROËN C8 1 CZ 1 CZ 12E1 CITROËN C8 1 CZ 1 CZ 12E5 04B34 07E7 DÉTAIL1 13E1 12C35 12C36 PROJEĎTE SE! Model Citroën C8 zve Vás a celou Vaši rodinu na jedinečnou vyjížďku. Elegantní linie vozu a jeho dynamický styl jsou zvýrazněné

Více

Technická data Platná pro modelový rok Nový Caddy

Technická data Platná pro modelový rok Nový Caddy Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nový Caddy Spotřeba paliva, emise CO 2 Caddy Caddy Trendline/Trendline BlueMotion, Caddy Comfortline, Caddy Highline 1), (l/100 km) 1,2 l TSI BMT 5stupňová manuální

Více

PEUGEOT 308 BUSINESS LINE PEUGEOT 308

PEUGEOT 308 BUSINESS LINE PEUGEOT 308 PEUGEOT 308 BUSINESS LINE PEUGEOT 308 KONCEPT BUSINESS LINE PEUGEOT 308 BUSINESS LINE je součástí evropského programu značky Peugeot, který nabízí vozy výhradně určené pro provozování do vozových parků

Více

TOYOTA HILUX. Prodej a servis vozů

TOYOTA HILUX. Prodej a servis vozů TOYOTA CENÍK TOYOTA který si tato značka zaslouží. Double Cab 5 místná verze motor výkon (kw) převodovka Terra Luna Sol 2,5 l D-4D 120 88 kw 5 A/T 719 950 Kč 1 950 000 Kč 3,0 l D-4D 170 126 kw 5 A/T 856

Více

TISKOVÁ DOKUMENTACE CITROËN DS3 CABRIO: RADOST V KAŽDÉM OKAMŽIKU. Paříž 31. srpna 2012

TISKOVÁ DOKUMENTACE CITROËN DS3 CABRIO: RADOST V KAŽDÉM OKAMŽIKU. Paříž 31. srpna 2012 TISKOVÁ DOKUMENTACE Paříž 31. srpna 2012 CITROËN DS3 CABRIO: RADOST V KAŽDÉM OKAMŽIKU Citroën několik dní před pařížským autosalonem píše další kapitolu historie řady DS a představuje nový model: DS3 Cabrio.

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

Požadované údaje. Stránka 3 z 10

Požadované údaje. Stránka 3 z 10 Technické podmínky Každé vozidlo musí být jiné tovární značky! Uchazeč musí použít technické podmínky zadavatele a bude specifikovat údaje podle předem připravené barevné legendy: konkrétní údaj obchodní

Více

Tisková informace. září 2002 PI3766

Tisková informace. září 2002 PI3766 Tisková informace Autopříslušenství prvovýbava 75 let naftového vstřikování Bosch: sériová výroba vstřikovacích čerpadel způsobila revoluci ve výrobě dieselových motorů září 2002 PI3766 Právě si připomínáme

Více

Název zpracovaného celku: KAROSÉRIE AUTOMOBILŮ

Název zpracovaného celku: KAROSÉRIE AUTOMOBILŮ Předmět: Ročník: Vytvořil: Datum: SILNIČNÍ VOZIDLA DRUHÝ NĚMEC V. 25.6.2012 Název zpracovaného celku: KAROSÉRIE AUTOMOBILŮ Karosérie automobilů Karosérie je ta část automobilu, ve které jsou přepravovány

Více

RŮST JE COOL. PĚTISTOVKA VYROSTLA A ZRODILA SE 500L.

RŮST JE COOL. PĚTISTOVKA VYROSTLA A ZRODILA SE 500L. RŮST JE COOL. PĚTISTOVKA VYROSTLA A ZRODILA SE 500L. VYRŮST. PRO NĚKOHO TO ZNAMENÁ DOSPĚT, PRO JINÉ ROZVINOUT SVÉ MLÁDÍ, SVOJI OSOBNOST, ROZŠÍŘIT SVÉ MOŽNOSTI. PRO TY JE ZDE 500L. 2 3 MÁME DĚTI. VŠECHNO

Více

MAF 5240/4240 NOVÝ HORIZONT. TEN VÁŠ.

MAF 5240/4240 NOVÝ HORIZONT. TEN VÁŠ. CZ 5240/4240 NOVÝ HORIZONT. TEN VÁŠ. Některá data představují milníky v historii - některé produkty přetváří trh. MAF, nejpokročilejší samojízdný postřikovač byl vytvořen, aby zvýšil standardy. 2 roky

Více

Fiat 500: Váš život s legendou může začít! Výhodný pronájem Fiat Finance: Kč Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Fiat 500: Váš život s legendou může začít! Výhodný pronájem Fiat Finance: Kč Uvedené ceny jsou včetně DPH. Fiat 500: Váš život s legendou může začít! Skutečné legendy nestárnou, pouze se mění. Stejně jako model 500, ikona italského životního stylu a designu, která už téměř šedesát let prochází vývojem, ale

Více

Kit Corporate 2008 2

Kit Corporate 2008 2 Kit Corporate 2008 2 Kit Corporate 2008 3 Kit Corporate 2008 4 Kit Corporate 2008 5 1 2 3 4 5 Kit Corporate 2008 7 Kit Corporate 2008 8 Model Délka Rozměry v mm Šířka (bez zpětných zrcátek) Výška Objem

Více

Část 1 - Vozidlo střední třídy 1 ks - cena/ks cca 1 000 000 Kč vč. DPH (826 446 Kč bez DPH)

Část 1 - Vozidlo střední třídy 1 ks - cena/ks cca 1 000 000 Kč vč. DPH (826 446 Kč bez DPH) Část 1 - Vozidlo střední třídy 1 ks - cena/ks cca 1 000 000 Kč vč. DPH (826 446 Kč bez DPH) vznětový obsah do 2000 cm 3 výkon min. 135 kw Motor maximální točivý moment min. 380 Nm kombinovaná spotřeba

Více

forterra hd silák k neutahání Traktor je Zetor. Od roku 1946.

forterra hd silák k neutahání Traktor je Zetor. Od roku 1946. forterra forterra forterra hsx forterra hd silák k neutahání Traktor je Zetor. Od roku 1946. Nejsilnější a nejlépe vybavené traktory v portfoliu ZETOR F F HSX F HD Max. výkon (kw) 100,2 = 100,2 108,2 Točivý

Více

Media Information. Opel Ampera cena revolučního elektromobilu začíná na 42 900 EUR 1. 11. listopad 2010

Media Information. Opel Ampera cena revolučního elektromobilu začíná na 42 900 EUR 1. 11. listopad 2010 Media Information 11. listopad 2010 Opel Ampera cena revolučního elektromobilu začíná na 42 900 EUR 1 Ekologický model: Prvních 40 až 80 km pouze na elektrický pohon Operativnost: Akumulátory se dobijí

Více

Standardní výbava Gratulujeme k vytvoření konfigurace Vašeho nového vozu Mazda. Zde naleznete standardní výbavu a vybrané doplňkové příslušenství.

Standardní výbava Gratulujeme k vytvoření konfigurace Vašeho nového vozu Mazda. Zde naleznete standardní výbavu a vybrané doplňkové příslušenství. Standardní výbava Gratulujeme k vytvoření konfigurace Vašeho nového vozu Mazda. Zde naleznete standardní výbavu a vybrané doplňkové příslušenství. Mazda CX-5 Kč704,900 Barva karoserie a některé prvky interiéru/exteriéru

Více

Firemní údaje Kiekert AG Přehled o podnikání

Firemní údaje Kiekert AG Přehled o podnikání Firemní údaje Kiekert AG Přehled o podnikání Jméno: Kiekert AG Očekávaný obrat v obchodním roce 2017: 880 milionů Euro Počet zaměstnanců: 6.500 Výrobní závody: 8: Německo, Korea, Česko, USA, Mexiko, Čína,

Více

QUADRO4 - světová novinka na 4 kolech!

QUADRO4 - světová novinka na 4 kolech! QUADRO4 JÍZDA NA MOTORCE S ŘIDIČÁKEM NA AUTO! QUADRO 350S QUADRO4 - světová novinka na 4 kolech! SVĚTOVÁ NOVINKA NA 4 KOLECH! VÍCE TRAKCE - VÍCE ZÁBAVY - VÍCE BEZPEČNOSTI! Více stability, více bezpečnosti,

Více

PRVENSTVÍ PIRELLI V TESTECH LETNÍCH PNEUMATIK

PRVENSTVÍ PIRELLI V TESTECH LETNÍCH PNEUMATIK PRVENSTVÍ PIRELLI V TESTECH LETNÍCH PNEUMATIK Období teplejšího počasí je před námi, a tak je ten správný čas k testování produktů určených pro léto. Zkušení testovací jezdci významných automobilových

Více