Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization)

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization)"

Transkript

1 Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization)

2 Gaudia proti rakovině o.s. Vás srdečně zve na benefiční aukci Gaudia against cancer (non-profit organization) cordially invites you to the charity auction Umění proti rakovině Art against cancer na podporu psychoterapeutické pomoci onkologickým pacientům a jejich rodinám in support of psychotherapeutic help for cancer patients and their families dne (sobota) h. v galerii Louvre (Café Louvre, mezipatro), Národní 22 Praha 1 on (Saturday) in gallery Louvre (Café Louvre, mezzanine) před aukční výstava preview for the auction h. Galerie Louvre Gallery Louvre, Národní 22, Praha 1 více informací na: kraftova@gaudiaprotirakovine.cz

3 04 05 poděkování many thanks _Děkujeme především všem umělcům, kteří nás s laskavostí svými díly podpořili Many thanks especially to all the artists _Dále děkujeme also many thanks: _Galerii 1. patro, konkrétně panu Šimonovi za spolupráci a licitaci _Galerii Louvre (Café Louvre) za vstřícnost a umožnění uskutečnění akce v jejích prostorách _Grafickému studiu Sandstudios za vynikající spolupráci při přípravě katalogu _Rámařství Qalita za adjustaci děl a vstřícnost _Whiskyterii Marpek za dar jedinečné české whisky _Tiskárně GRAFOKON _Petrovi Kovářovi za moderování _Kevinovi V. Tonovi _Aukčnímu servisu Prošek za vstřícnost a technickou podporu _Přátelům a kolegům za pomoc při organizaci

4 06 07 aukční podmínky seznam umělců list of artists _Dražená díla jsou označena a popsána včetně nejnižšího podání (vyvolávací cena) v aukčním katalogu. Položky budou draženy v pořadí uvedeném v katalogu. _Dražebník vyvolává položky v pořadí uvedeném v katalogu, se stručným popisem a nejnižším podáním. Po vyvolání položky mohou dražitelé činit příhozy viditelným zvednutím dražebního čísla (dostane přiděleno každý dražitel po vyplnění Registračního formuláře). Dražba trvá, pokud dražitel činí příhozy. O pořadí příhozů rozhoduje licitátor. Okamžitá dražební cena příhoz do Kč 100 Kč Kč 200 Kč Kč 500 Kč nad Kč Kč _K vydražené ceně není účtována žádná provize. _Vydražitel je povinen uhradit cenu dosaženou vydražením v hotovosti nebo bankovním převodem po ukončení aukce, nejpozději však do 7 kalendářních dnů ode dne konání dražby. V případě neuhrazení ceny vydražitelem ve stanovené lhůtě zruší dražebník bezodkladně příklep, čímž se položka stane nevydraženou. _Vydražená díla budou vydražiteli vydána na místě konání ihned po zaplacení, anebo po dohodě na základě potvrzení o zaplacení ceny v sedmi dnech následujících po dražbě, kontaktní osoba p. Irena Kraftová, tel.: ) _Účastník dražby může dražit i bez své osobní přítomnosti na základě plné moci. Tato plná moc musí obsahovat položky katalogu, jejich přesný popis, vyvolávací cenu i nákupní limit, na který je zmocněný oprávněn díla vydražit. _Registrace dražitelů je možná 1 hodinu před aukcí na místě, nebo po dohodě předem formou zaslaného vyplněného formuláře (kontaktní osoba I. Kraftová, Gaudia proti rakovině o.s., kraftova@gaudiaprotirakovine.cz) GAUDIA PROTI RAKOVINĚ o.s., Korunní 111, Praha 3, tel.: , ve spolupráci s aukční síní artkunst/galerie 1.patro, Myslíkova 9, Praha 1, Jiří David (1956) Tomáš Císařovský (1962) Čestmír Suška (1952) Jan Švankmajer (1934) Olbram Zoubek (1926) Oldřich Škácha (1941) Michal Gabriel (1960) Jiří Kovanda (1953) Robert Vano (1948) Ivan Pinkava (1961) Kurt Gebauer (1941) Jiří Šalamoun (1935) Boris Jirků (1955) Jndřich Štreit (1946) Jan Saudek (1935) Sára Saudková (1967) Roman Týc (1974) Jan Pištěk (1961) Petr Nikl (1960) František Dostál (1938) Ivan Komárek (1956) Taras Kuščynskyj (1932) Michael Rittstein (1949) Jiří Plieštik (1956) František Doležal (1910) Vladimír Novák (1947) Dan Bárta (1969) Eva Sakuma (1975) Pavel Brázda (1926) Ivana Lomová (1959) Milan Fano Blatný (1972) David Cajthaml (1959) Petr Pastrňák (1962) Bohdan Holomíček (1943) Hammer head whisky (1989) Kristián Kodet (1948) Kevin V. Ton (1966) Zdeněk Kindl (1952) Stanislav Pokorný (1952) Jaroslav Valečka (1972) Antonín Střížek (1959) Věra Nováková (1928) Petr Písařík (1968) Alena Antonová (1930)

5 08 09 seznam uměleckých děl list of art works 001 Jiří David technika: litografie Budha 5 velikost: 35 x 50 rok: Kč 004 Čestmír Suška technika: serigrafie, autorský tisk Ryby rok: Kč 002 Tomáš Císařovský technika: litografie bez názvu rok: Kč 005 Oldřich Škácha technika: černobílá fotografie, signováno Olga velikost: 45 x 32,5 cm (šířka x výška) rok: Kč 003 Tomáš Císařovský technika: serigrafie Muž s rejnoky rok: Kč 006 Oldřich Škácha technika: čerobílá fotografie, signováno dopis Husákovi velikost: 45,5 x 33 cm rok: 1975 vyolávací cena: Kč

6 Oldřich Škácha technika: černobílá fotografie, signováno Zvon velikost: 50,5 x 40 cm rok: Kč 010 Robert Vano technika: originální černobílá fotografie, digitální archivní tisk, ruční papír, certifikováno autorským razítkem Adršpach velikost: 40 x 30 cm rok: Kč 008 Michal Gabriel technika: sítotisk, autorský tisk Hadicové postavy rok: 2008 v\volávací cena: Kč 011 Jiří Šalamoun technika: barevná litografie Sliby chyby velikost: 59,5 x 49 cm rok: Kč 009 Jiří Kovanda technika: kombinovaná technika na ručním papíře, rám Jarní slunce XVI. velikost: 20,5 x 30 cm rok: Kč 012 Boris Jirků technika: serigrafie Dolce farmiente velikost: 70 x 100 cm rok: Kč

7 Jan Saudek technika: barevná fotografie, certifikovno, paspartováno Borová Magdalena velikost: 50 x 60 cm se sklem (čistý rozměr 24,8 x 34,2 cm) rok: Kč 016 Jan Pištěk technika: serigrafie Nokturno velikost: 50 x 35 cm Kč 014 Sára Saudková technika: barevná fotografie Bublifuk velikost: 50 x 60 cm se sklem (čistý rozměr 17,8 x 18,4 cm) rok: Kč 017 Ivan Pinkava technika: černobílý fotografický originál, rám Castor & Pollux velikost: 27,5 x 34 cm (21 x 25 cm čistý rozměr fotografie) rok: Kč 015 Roman Týc technika: originál koláž, rám Pankrác 02 velikost: 28 x 23 cm rok: Kč 018 Petr Nikl technika: litografie, autorský tisk bez názvu velikost: 70 x 71 cm rok: Kč

8 František Dostál technika: černobílá fotografie Údiv velikost: 28,5 x 38,5 cm rok: Kč 022 Taras Kuščynskyj technika: černobílá fotografie (nazvětšováno z originálního negativu vnukem Matyášem Cíglerem v roce 2005), podepsáno Alenou Kuščynskou Schoulená velikost: 30,4 x 40,6 cm rok: Kč 020 Olbram Zoubek technika: socha, zlacený cín Anděl velikost: 60 x 37 cm rok: Kč 023 Michael Rittstein technika: litografie Chlad a vášeň velikost: 72 x 50 cm rok: Kč 024 Ivan Komárek technika: akryl na plátně Tři Grácie velikost: 50 x 35 cm Kč 024 Palírna Prádlo (již zaniklá), dárce: Marpek-whisky technika: ryze česká whisky, limitovaná série (původní receptura z roku 1928) 20 letá whisky Hammer head velikost: 23 x 9 cm s krabicí rok: Kč

9 Jan Švankmajer technika: akvatinta, ručně kolorovaná Květina oko velikost: 59 x 77,5 cm rok: Kč 028 Kurt Gebauer technika: originální kresba (opálené dřevo) Velké jaro II. velikost: 62,5 x 88,5 cm rok: 2012, Kč 026 František Dostál technika: černobílá fotografie ze souboru Letní lidé velikost: 38,5 x 28,5 cm rok: Kč 029 Jiří Plieštik technika: socha, keramika Řeka velikost: 25 cm výška rok: Kč 027 Fratnišek Dostál technika: černobílá fotografie No title velikost: 27,5 x 38 cm rok: Kč 030 Jndřich Štreit technika: originální černobílá fotografie Králíky velikost: 45 x 32 cm rok: Kč

10 František Doležal technika: kolorovaná suchá jehla Hledal jsem lidi (z Máchovského cyklu) velikost: 13,6 x,5 cm rok: Kč 034 Dan (Daniel) Bárta technika: barevná fotografie velkoformátová, autorský tisk 1/1 Nosostita solitaria (Quinland, Austrálie) velikost: 50 x 100 cm rok: Kč 032 František Doležal technika: kresba štětcem V zahradě velikost: 22 x 28 cm rok: Kč 035 Michael Rittstein technika: barevná litografie Slepice jako krajina velikost: 72 x 51 cm rok: Kč 033 Vladimír Novák technika: barevná kresba Nakloněná figura velikost: 49 x 68,5 cm rok: Kč 036 Eva Sakuma technika: akvarel na papíře, rámováno bez názvu velikost: 45,5 x 39,5 cm Kč

11 Pavel Brázda technika: sítotisk Chůze s hadí ženou velikost: 33 x 47 cm Kč 040 Ivana Lomová technika: litografie: Slavná Nemesis velikost: 32 x 42, 5 cm rok: Kč 038 Pavel Brázda technika: sítotisk Velký astronaut velikost: 52 x 22 cm Kč 041 Milan Fano Blatný technika: barevná velkoplošná fotografie, tisk na plátně Magická tůňka velikost: 180 x 60 cm rok: Kč 039 Ivana Lomová technika: litografie název: Doupě velikost: díla: 28 x 37 cm rok: Kč 042 David Cajthaml technika: monotyp Kruhy rok: Kč

12 Petr Pastrňák technika: monotyp Pod hladinou velikost: 47,5 x 35 cm rok: Kč 046 Michal Gabriel technika: litografie bez názvu rok: Kč 044 Bohdan Holomíček technika: černobílá fotografie Jen krásná vzpomínka velikost: 17,5 x 26 cm rok: Kč 047 Kristián Kodet technika: lept Paganini velikost: 32 x 48 cm rok: Kč 045 Bohdan Holomíček technika: černobílá fotografie Vždycky když jedu kolem velikost: 18 x 26 cm rok: Kč 048 Kevin V.Ton technika: černobílá fotografie na kapě, autorský tisk z cyklu Praha z kozlíku velikost: 60 x 40 cm rok: Kč

13 Kevin V. Ton technika: černobílá fotografie na kapě, autorský tisk z cyklu Pouliční jeviště velikost: 70 x 45 cm rok: Kč 052 Stanislav Pokorný technika: barevná fotografie Bretaň 2 velikost: 59 x 41 cm rok: Kč 050 Zdeněk Kindl technika: vlastní grafická technika Postava velikost: 50 x 70 cm Kč 053 Jaroslav Valečka technika: osmibarevná litografie Nad přehradou velikost: 40 x 50 cm Kč 051 Stanislav Pokorný technika: barevná fotografie Bretaň 1 (z cyklu Bretaň) velikost: 59 x 41 cm rok: Kč 054 Jaroslav Valečka technika: osmibarevná litografie Červený kouř velikost: 29 x 53 cm Kč

14 Jaroslav Valečka technika: barevná litografie Silvestr velikost: 28 x 52 cm Kč 058 Antonín Střížek technika: sítotisk bez názvu rok: Kč Jaroslav Valečka technika: barevná litografie Nad mětsem velikost: 31 x 54 cm Kč Věra Nováková technika: barevná litografie Slzy stařičké sfingy velikost: 41 x 60 cm Kč 057 Antonín Střížek technika: litografie bez názvu rok: Kč 060 Petr Písařík technika: litografie 4 rok: Kč

15 061 Alena Antonová technika: dřevořez Zátiší velikost: 21 x 30 cm rok: Kč DĚKUJEME PŘEDEM všem dražitelům, kteří si nejen budou chtít zakoupit umělecké dílo, ale zároveň budou CHTÍT PODPOŘIT KVALITNÍ A JEDINEČNÝ PROJEKT, KTERÝ POMÁHÁ VÁŽNĚ NEMOCNÝM I JEJICH RODINÁM STANETE SE NAŠÍ NEODMYSLITELNOU SOUČÁSTÍ, A MY VAŠÍ PODPOŘÍTE DOBROU VĚC SMYSLUPLNĚ A Z NAŠÍ STRANY PROKAZATELNĚ TĚŠÍME SE NA VÁS * VÁŽÍME SI VAŠÍ PODPORY DĚKUJEME * Many thanks in advance to all bidders for their support*

Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization)

Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization) Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization) Gaudia proti rakovině o.s. Vás srdečně zve na benefiční aukci Gaudia against cancer

Více

MIROSLAV TICHÝ. 25. září 2016, hodin

MIROSLAV TICHÝ. 25. září 2016, hodin MIROSLAV TICHÝ 25. září 2016, 17.30 hodin MIROSLAV TICHÝ 25. září 2016, 17.30 hodin Galerie Nová síň, Voršilská 3, Praha 1 3 MIROSLAV TICHÝ II.,, () 672 MIROSLAV TICHÝ 50. 80. léta, monotyp, 21 9 cm

Více

Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011

Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

Více

Katalog aukce pro Green Doors. O.s. Green Doors Galerie Artinbox

Katalog aukce pro Green Doors. O.s. Green Doors Galerie Artinbox Katalog aukce pro Green Doors O.s. Green Doors Galerie Artinbox 3. Vladimír Birgus: Vídeň archivní inkoustový tisk, 5/20, 32 x 45 cm, 2009 vyvolávací cena: 4 000 Kč běžná prodejní cena: 15 000 Kč 4. Veronika

Více

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč Aukční položka č. 51 Jana Kremanová: Pantarhei I. Umělec: Jana Kremanová Technika: Serigrafie Žánr: Kompozice Rok vzniku díla: 1992 Rozměry: 500 700 mm Autorský tisk Signatura: Kremanová 92, PD Adjustace:

Více

Setkání na cestě 2. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 22. 11. 2012

Setkání na cestě 2. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 22. 11. 2012 Setkání na cestě 2. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 22. 11. 2012 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

Více

BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH GREEN DOORS

BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH GREEN DOORS BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH GREEN DOORS Pár slov úvodem Green Doors je nestátní nezisková organizace, která se věnuje pracovní a sociální rehabilitaci mladých lidí se schizofrenií. Provozuje

Více

ÚVODNÍ SLOVO. Dr. Stanislav Pokorný Prezident APF ČR Předseda správní rady

ÚVODNÍ SLOVO. Dr. Stanislav Pokorný Prezident APF ČR Předseda správní rady AUKČNÍ KATALOG ÚVODNÍ SLOVO Asociace profesionálních fotografů ČR, jako sdružení předních profesionálních fotografů, ale současně i teoretiků a dalších významných osobností z oboru fotografické tvorby,

Více

LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY Galerie SmetanaQ. JUDITA SEREGHY art.amnesty.

LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY Galerie SmetanaQ. JUDITA SEREGHY art.amnesty. LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY JUDITA SEREGHY judita.sereghy@amnesty.cz art.amnesty.cz 20. 11. 2017 Galerie SmetanaQ Design titulního vizuálu: Natálie Rajnišová 1. DIEGO SCHAFER PETER BENENSON

Více

23. září 2013. Dobročinná aukce výtvarných děl plzeňských autorů na podporu kostelíku U Ježíška

23. září 2013. Dobročinná aukce výtvarných děl plzeňských autorů na podporu kostelíku U Ježíška 23. září 2013 Dobročinná aukce výtvarných děl plzeňských autorů na podporu kostelíku U Ježíška City Digitální tisk (plakát) Autor: Martin Czeller Rozměry: 86,5 x 70 cm Vyvolávací cena 100 Kč 2 Children

Více

3. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Radisson Blu Alcron Hotel,

3. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Radisson Blu Alcron Hotel, 3. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Radisson Blu Alcron Hotel, 25. 11. 2013 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

Více

Výtěžekbude použitna rekonstrukci budovdenníhostacionáředc90o.s.

Výtěžekbude použitna rekonstrukci budovdenníhostacionáředc90o.s. DC90o. s., Nedbalova 36/27, 77900 Olomouc-Topolany DOBROČINNÁ VÝTVARNÝCH AUKCE D Ě L Výtěžekbude použitna rekonstrukci budovdenníhostacionáředc90o.s. DC 90 o.s., Nedbalova36/27, 77900Olomouc Topolany POŘÁDÁ

Více

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné souboru věcí movitých dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (d

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné souboru věcí movitých dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (d !!!POZOR!!! Dražba dne: úterý 22.12.2015 od 15:00 hod. nutno vidět zabavený sklad: soubor nových věcí, celkem 90 089ks, viz. seznam věcí, tvořený: domácí potřeby, oblečení, sportovní potřeby, pracovní

Více

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art Photographs Výstava pátek 2. 11. 2012 - úterý 6. 11. 2012 denně od 12.00 do 18.00 hod. v Galerii 1. patro, Myslíkova

Více

4. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Radisson Blu Alcron,

4. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Radisson Blu Alcron, 4. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Radisson Blu Alcron, 24. 11. 2014 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

Více

AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS

AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS MODERNÍ UMĚNÍ & FOTOGRAFIE 6. 12. 2014 AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com

Více

Aukční vyhláška. Aukční vyhláška. o konání veřejné dražby dobrovolné společné věcí movitých nejvyšší nabídce. I. Oznámení o konání aukce

Aukční vyhláška. Aukční vyhláška. o konání veřejné dražby dobrovolné společné věcí movitých nejvyšší nabídce. I. Oznámení o konání aukce Aukční vyhláška Aukční vyhláška stanovuje pravidla konání a účasti na níže uvedené veřejné dražbě (dále jen Aukce ) prováděné podle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, pořádané jako dražebníkem

Více

VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE

VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 24. LISTOPADU 2013 GALERIE MALDOROR aukční a informační servis Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940

Více

Strana 1 (celkem 5) No/946DV

Strana 1 (celkem 5) No/946DV VP real, a.s., Hradecká 3 (vchod C1), 130 00 Praha 3 tel.: 272 176 401, fax: 272 176 425, e-mail: info@vpreal.cz, www.vpreal.cz organizace veřejných dražeb, veřejných obchodních soutěží, výběrových řízení,

Více

AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST

AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST 30. ZÁŘÍ 2012 GALERIE MALDOROR AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com

Více

1. Černý anděl. keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- Spací anděl. textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,-

1. Černý anděl. keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- Spací anděl. textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,- 1. Černý anděl Asociace Pro HANDICAP keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- 2. Spací anděl Zdeňka Froňková textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,- 3. Pojď, svezeme se Marie Svobodová malba - kombinovaná technika;

Více

JAROSLAV VACEK. 25. března 2018, od hodin. Galerie Nová síň, Voršilská 3, Praha 1

JAROSLAV VACEK. 25. března 2018, od hodin. Galerie Nová síň, Voršilská 3, Praha 1 JAROSLAV VACEK 25. března 2018, od 15.00 hodin Galerie Nová síň, Voršilská 3, Praha 1 3 AUKCE Galerie Nová síň, Voršilská 3, 110 00 Praha 1 neděle 25. března 2018, od 15.00 hodin PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA úterý

Více

DRAŽBA středa od hodin. Atraktivní ideální 1/2 pozemku o výměře m2 v obci Záříčí

DRAŽBA středa od hodin. Atraktivní ideální 1/2 pozemku o výměře m2 v obci Záříčí DRAŽBA středa 13.4. 2016 od 14.00 hodin Atraktivní ideální 1/2 pozemku o výměře 22.782m2 v obci Záříčí.Více na tel.: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz Cena obvyklá stanovená soudním znalcem: 900.000,-Kč

Více

sobota pátek denně od 12 do 19 hodin (sobota od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1

sobota pátek denně od 12 do 19 hodin (sobota od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1 MODERNÍ A POVÁLEČNÉ UMĚNÍ SOUČASNÉ UMĚNÍ FOTOGRAFIE Předaukční výstava sobota 15. 10. pátek 21. 10. 2016 denně od 12 do 19 hodin (sobota 22. 10. od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská

Více

Dražba dobrovolná souboru věcí movitých. Dražba dne: středa 11.6.2014 od 15:00 hod.

Dražba dobrovolná souboru věcí movitých. Dražba dne: středa 11.6.2014 od 15:00 hod. Dražba dobrovolná souboru věcí movitých Dražba dne: středa 11.6.2014 od 15:00 hod. V případě zmocnění Vám umožníme dražit i po telefonu z domova! (viz nezbytné podmínky účasti na dražbě ) Kontaktní spojení:,

Více

DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě

DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě koupi 2 obrazů cena 7 000 Kč, v případě koupi 4 obrazů cena

Více

CELNÍ ÚŘAD PRAHA 1 Washingtonova 11, Praha 1

CELNÍ ÚŘAD PRAHA 1 Washingtonova 11, Praha 1 CELNÍ ÚŘAD PRAHA 1 Washingtonova 11, 110 00 Praha 1 V Praze dne 12. listopadu 2010 Č.j.: 33158-2/2010-176100-021 Vyřizuje: Hana Menšíková, Jiří Špaček Telefon: 261334656 D R A Ž E B N Í V Y H L Á Š K A

Více

DRAŽBA:středa 29.1.2014 od 14:00 hod.

DRAŽBA:středa 29.1.2014 od 14:00 hod. SOUBOR ATRAKTIVNÍCH NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ DRAŽBA:středa 29.1.2014 od 14:00 hod. Souboru nemovitého majetku, který je tvořen: 53 jednotkami bytové a nebytové y. Pražské Předměstí č.p. 350,480

Více

BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH O.s. GREEN DOORS

BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH O.s. GREEN DOORS BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH O.s. GREEN DOORS Občanské sdružení Green Doors Občanské sdružení Green Doors je nestátní nezisková organizace, která se věnuje pracovní a sociální rehabilitaci

Více

Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér

Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér vltavin_letak_1 5.6.2013 10:52 Stránka 1 Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér 13. 6. 2013 od 18 hodin v aukční síni Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, 110 00 Praha 1 První podání na www.auctions-art.cz

Více

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon ). Místo

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon ). Místo DRAŽBA: středa 13.8. 2014 od 14.00 hodin Byt 2+ 1, Vokovice, ulice Sudánská 597/3, Praha 6 Více na tel.: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz Na Vydražitele přechází zástavní právo ve výši 1.200.000,-Kč!!!

Více

FOTOGRAFIE, VÝTVARNÉ UMĚNÍ AUKCE , 18:00h. MÍSTO KONÁNÍ Art Mozaika Politických vězňů 8, Praha 1

FOTOGRAFIE, VÝTVARNÉ UMĚNÍ AUKCE , 18:00h. MÍSTO KONÁNÍ Art Mozaika Politických vězňů 8, Praha 1 FOTOGRAFIE, VÝTVARNÉ UMĚNÍ AUKCE 18. 12. 2017, 18:00h. MÍSTO KONÁNÍ Art Mozaika Politických vězňů 8, Praha 1 PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA od pondělí 11. 12. do začátku aukce otevírací doba 11-18 h. Obálka: položka

Více

AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST

AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST 21. DUBNA 2013 GALERIE MALDOROR AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com

Více

Aukční vyhláška č. 1/10 2013

Aukční vyhláška č. 1/10 2013 Aukční vyhláška č. 1/10 2013 Článek 1 Vyhlášení aukce, místo a datum konání aukce 1. Dražebník vyhlašuje touto vyhláškou aukci k níže uvedenému nemovitému majetku 2. Místo a datum konání aukce: 2.1. Aukce

Více

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. dražbu movitých věcí.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. dražbu movitých věcí. Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, 360 01 Karlovy Vary Územní pracoviště v Karlových Varech Západní 19, 360 01 Karlovy Vary Č. j.: 361784/16/2401-80542-403465 Vyřizuje: Roman Putnar, Oddělení

Více

Č.j /13/ Vyřizuje O.Hondlíková Telefon: linka

Č.j /13/ Vyřizuje O.Hondlíková Telefon: linka Finanční úřad pro Středočeský kraj Žitná 12, 120 00 Praha 2 Adresa pro doručování: Územní pracoviště Praha-západ Na Pankráci 95, 140 21 Praha 4 Č.j. 3618305/13/2102-25200-205413 Vyřizuje O.Hondlíková Telefon:

Více

Aukční vyhláška č

Aukční vyhláška č Aukční vyhláška č. 201620 Článek 1 Vyhlášení aukce, místo a datum konání aukce 1. Dražebník vyhlašuje touto vyhláškou aukci k níže uvedenému nemovitému majetku. 2. Místo a datum konání aukce: a) Aukce

Více

Doprodej k mimořádné aukci obrazů na Žofíně

Doprodej k mimořádné aukci obrazů na Žofíně První aukce vynesla na projekt Nový start 2 858 300 korun, díky doprodejům se částka zvýšila na 3 073 300 korun V neděli 3. 12. 2007 se v rámci aukčního dne Galerie Kodl a Aukční síně Vltavín na pražském

Více

Č. j.: /18/ DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA

Č. j.: /18/ DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Finanční úřad pro Královéhradecký kraj Horova 17, 500 02 Hradec Králové Územní pracoviště v Rychnově nad Kněžnou Jiráskova 1497, 516 01 Rychnov nad Kněžnou Elektronicky podepsáno 26. 06. 2018 Ing. Roman

Více

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Finanční úřad Praha - západ Na Pankráci Praha 4

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Finanční úřad Praha - západ Na Pankráci Praha 4 Finanční úřad Praha - západ Na Pankráci 95 140 21 Praha 4 Číslo jednací : 233184/12/060940208369 Vyřizuje : Michal Vondřich Spojení tel.: 261 373 430 e-mail : Podatelna@prz.pr.ds.mfcr.cz Příjemci: STARLIGHT,

Více

Moderní a poválečné umění Modern and post-war art. artkunst edice parter. a Galerie Pecka. Současné umění Contemporary art. Fotografie Photographs

Moderní a poválečné umění Modern and post-war art. artkunst edice parter. a Galerie Pecka. Současné umění Contemporary art. Fotografie Photographs artkunst edice parter a Galerie Pecka Moderní a poválečné umění Modern and post-war art Současné umění Contemporary art Fotografie Photographs výstava / preview čtvrtek 5. 11. - pondělí 9. 11. 2015 Thursday

Více

D R AŽ E B N Í VYHLÁŠKA

D R AŽ E B N Í VYHLÁŠKA Finanční úřad pro Pardubický kraj Boženy Němcové 2625, 530 02 Pardubice Územní pracoviště v Žamberku Pionýrů 1360, 564 01 Žamberk Č. j.: 371299/15/2811-00552-607376 Vyřizuje: Tomáš Stejskal Tel.: 465 678

Více

AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS

AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS MODERNÍ UMĚNÍ / FOTOGRAFIE 6. PROSINCE 2015 AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com

Více

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art Photographs Výstava pátek 25. 11. 2011 - úterý 29. 11. 2011 denně od 12.00 do 19.00 hod. v Galerii 5. patro

Více

vyhotovená dle 16a a 20 ZVD Bod 1. Dražebník: BFT Management, a.s., V Olšinách 16/82, Praha 10 - jedná Bod 2.

vyhotovená dle 16a a 20 ZVD Bod 1. Dražebník: BFT Management, a.s., V Olšinách 16/82, Praha 10 - jedná Bod 2. BFT Management, a.s., V Olšinách 16/82, 100 00 Praha 10 Strašnice DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 16a a 20 ZVD 1 1382014 Bod 1. Dražebník: BFT Management, a.s., V Olšinách 16/82, 100 00 Praha 10 jedná

Více

Vyvolávací cena: 28.000.000,-Kč!!!

Vyvolávací cena: 28.000.000,-Kč!!! !!! DRAŽBA NEMOVITOSTÍ V INSOLVENCI!!! středa 9.4.2014 od 15:00 hod. Soubor nemovitého majetku, který tvoří: 53 jednotek bytové a nebytové y. Pražské Předměstí č.p. 350,480 a 481 Písek. Více na tel: 602

Více

Moderní umění & fotografie 19. 4. 2015

Moderní umění & fotografie 19. 4. 2015 Moderní umění & fotografie 19. 4. 2015 AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com

Více

Aukční katalog. Artyčok event 9. 12. 2011

Aukční katalog. Artyčok event 9. 12. 2011 Aukční katalog Artyčok event 9. 12. 2011 Hynek Alt a Alexandra Vajd Marek Číhal Daniela Deutelbaum Lucie Ferlíková Patricie Fexová Světlana Fialová Kateřina Fojtíková David Helán Vendula Chalánková Matyáš

Více

Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, Praha 19 - Kbely USNESENÍ

Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, Praha 19 - Kbely USNESENÍ Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, 197 00 Praha 19 - Kbely tel: 220 802 310, e-mail: podatelna@dvlcek.eu, ID datové schránky: ue8g86f USNESENÍ Naše zn.: V Praze

Více

Č. j.: /16/ DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. dražbu nemovité věci.

Č. j.: /16/ DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. dražbu nemovité věci. Finanční úřad pro Středočeský kraj Žitná 12, 120 00 Praha 2 Územní pracoviště Praha západ Na Pankráci 95, 140 21 Praha 4 Č. j.: 3758064/16/2102-80543-209200 Vyřizuje: Bc. Jiří Pluskal Tel: (+ 420) 261

Více

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU PRO ELEKTRONICKOU DRAŽBU

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU PRO ELEKTRONICKOU DRAŽBU Soudní exekutor Mgr. Tomáš Tunkl Exekutorský úřad Český Krumlov tel.: 387 201 481 adresa: Tovární 197, 381 01 Český Krumlov e-mail: epodatelna@vasexekutor.cz datová schránka: y5kwpyg internetové stránky:

Více

Usnesení. Č.j.: 137Ex 5856/08-60

Usnesení. Č.j.: 137Ex 5856/08-60 Č.j.: 137Ex 5856/08-60 Usnesení Soudní exekutor JUDr. Petr Kocián, Exekutorský úřad Brno-venkov, pověřený provedením exekuce na základě usnesení č.j. 9 Nc 4887/2008-5 Okresního soudu v Táboře ze dne 29.07.2008,

Více

Dražební vyhláška dle 69 z.č. 120/2001 Sb. a 330a o.s.ř.

Dražební vyhláška dle 69 z.č. 120/2001 Sb. a 330a o.s.ř. V Novém Jičíně dne 03.08.2017 Vyhotovil: Mgr. Ing. Monika Michlová Č.j.: 163 JC 6/16-16 Dražební vyhláška dle 69 z.č. 120/2001 Sb. a 330a o.s.ř. Soudní exekutor Mgr. Ing. Monika Michlová Exekutorský úřad

Více

vyhotovená dle 16a a 20 ZVD Bod 1. Dražebník: BFT Management, a.s., V Olšinách 16/82, Praha 10 - jedná

vyhotovená dle 16a a 20 ZVD Bod 1. Dražebník: BFT Management, a.s., V Olšinách 16/82, Praha 10 - jedná BFT Management, as, V Olšinách 16/82, 100 00 Praha 10 Strašnice DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 16a a 20 ZVD 1 1282014 Bod 1 Dražebník: BFT Management, as, V Olšinách 16/82, 100 00 Praha 10 jedná jejímž

Více

17. Keramický den DRAŽBA STARÉ KERAMIKY

17. Keramický den DRAŽBA STARÉ KERAMIKY Občanské sdružení Archiv výtvarného umění 17. Keramický den DRAŽBA STARÉ KERAMIKY Kostelec nad Černými lesy náměstí Smiřických 28. května 2005 Občanské sdružení Archiv výtvarného umění DRAŽBA STARÉ KERAMIKY

Více

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST :00

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST :00 FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST 25. 11. 2018 16:00 001 Cyril Bouda 1901-1984 Ratolest 1982, kuličkové pero na papíře, 15,6 x 11,9 cm, sign. C. Bouda 002 Adolf Born 1930-2016 Vstupenka 1993, litografie, 6,5

Více

aukce Rejstřík autorů:

aukce Rejstřík autorů: Rejstřík autorů: Bachorík Jakub /13 Bramborová Zuzana /13 Brousil Tomáš /49 Brož Štěpán /13 Čermáková Klára /13 Čihařová Linda /1 Dvořák Filip /29 Englberth Miloš /30 Fejtková Adéla /18, 19, 20, 21 Fingerlandová

Více

Aukční vyhláška č. 01/09/2013

Aukční vyhláška č. 01/09/2013 Aukční vyhláška č. 01/09/2013 Článek 1 Vyhlášení aukce, místo a datum konání aukce 1. Dražebník vyhlašuje touto vyhláškou aukci k níže uvedenému nemovitému majetku 2. Místo a datum konání aukce: 2.1. Aukce

Více

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Vyhlášení dražby

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Vyhlášení dražby Patria Finance, a.s., Jungmannova 745/24, 110 00 Praha 1, IČ 60197226 zapsaná v obchodním rejstříku odd. B, vložka 2583 vedeném Městským soudem v Praze Tel.: (+420) 221 424 111, Fax: (+420) 221 424 222

Více

Srdečně Vás zveme na pravidelné dražby umění, vždy každý měsíc!

Srdečně Vás zveme na pravidelné dražby umění, vždy každý měsíc! Srdečně Vás zveme na pravidelné dražby umění, vždy každý měsíc! Vstup zdarma, bez dražební jistoty. Občerstvení zajištěno. Dražit můžete jak osobně na místě, tak po telefonu nebo na internetu. Garantujeme

Více

Městský úřad Broumov, třída Masarykova 239, Broumov Odbor finanční a školství, pracoviště agendy správy daní a poplatků

Městský úřad Broumov, třída Masarykova 239, Broumov Odbor finanční a školství, pracoviště agendy správy daní a poplatků Městský úřad Broumov, třída Masarykova 239, 550 0 Broumov Odbor finanční a školství, pracoviště agendy správy daní a poplatků MUBRP00A05R3 Vyřizuje: Bc. Romana Knopová Telefon: 49 504 224 Č. dveří: 235

Více

DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod.

DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod. y DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod. Dražebník nabízí panelový byt 3+1, o celkové podlahové ploše 73,90m2, Přeštická 1091/14, v Hostivaři - Praha 15. Více na tel: 602 14 14 04

Více

Volná grafika, základní druhy a techniky

Volná grafika, základní druhy a techniky Volná grafika, základní druhy a techniky Grafika ve smyslu umělecké grafiky je jedním z druhů výtvarného umění. Obecně můžeme říci, že grafikou nazýváme umělecké dílo, kdy umělec použije jednu z grafických

Více

D R AŽ E B N Í VYHLÁŠKA

D R AŽ E B N Í VYHLÁŠKA Finanční úřad pro Jihomoravský kraj náměstí Svobody 4, 602 00 Brno Územní pracoviště v Břeclavi Sladová 1, 690 02 Břeclav Vyřizuje: Petr Král, Oddělení vymáhací I Tel: (+ 420) 519 304 342 E-mail: petr.kral@fs.mfcr.cz

Více

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. dražbu movitých věcí.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. dražbu movitých věcí. Finanční úřad pro Liberecký kraj 1. máje 97, 460 02 Liberec Územní pracoviště v Liberci 1. máje 97, 460 02 Liberec Č. j.: 1362147/18/2601-80541-506767 Vyřizuje: Pavel Černý, Oddělení vymáhací I Tel.: 485

Více

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. opakovanou dražbu nemovitostí. Finanční úřad pro Středočeský kraj Žitná 12, Praha 2

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. opakovanou dražbu nemovitostí. Finanční úřad pro Středočeský kraj Žitná 12, Praha 2 Finanční úřad pro Středočeský kraj Žitná 12, 120 00 Praha 2 Územní pracoviště Praha západ Na Pankráci 95, 140 21 Praha 4 Č. j.: 2641359/15/2102-80541-208964 Vyřizuje: Ing. Michal Kubík, Oddělení vymáhací

Více

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické dražby nemovitých věcí

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické dražby nemovitých věcí Usnesení Č. j. 099 EX 11721/09-62 Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresní soud v Chomutově

Více

Výstavy v barokním areálu Skalka od roku 1993

Výstavy v barokním areálu Skalka od roku 1993 Výstavy v barokním areálu Skalka od roku 1993 Kostelík sv. Maří Magdalény 1993 Jan Šimek: PLASTIKY, Petr Baran: FOTOGRAFIE (červenec-srpen 1993) 1994 Václav Vaculovič: OBRAZY (červenec-srpen 1994) 1995

Více

Doc. ak. mal. Vladimír Drápal, Červený kůň, 40 x 31 cm, malba na skle, 2003 Cena: 4000

Doc. ak. mal. Vladimír Drápal, Červený kůň, 40 x 31 cm, malba na skle, 2003 Cena: 4000 AUKCE OBRAZŮ Vážení přátelé, nadační fond České myelomové skupiny podporuje boj odborníků i společnosti proti mnohočetnému myelomu, druhému nejčastějšímu krevnímu nádoru. Jedním z jeho klíčových poslání

Více

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art aukce č. 6 Photographs auction no. 6 středa 19. května 2010 od 19. 00 hod. Leica Gallery Prague, Školská 28,

Více

o konání veřejné dobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 20 zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách

o konání veřejné dobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 20 zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o konání veřejné dobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 20 zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách I. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné dobrovolné dražby

Více

Podmínky umělecké ART aukce

Podmínky umělecké ART aukce Podmínky umělecké ART aukce Všeobecné podmínky elektronické ART aukce Od tužky ke stanu ( Všeobecné podmínky ) Tyto Všeobecné podmínky upravují podmínky a pravidla konání elektronické umělecké ART aukce

Více

vyhotovené dle 16a a 25 ZVD , OD

vyhotovené dle 16a a 25 ZVD , OD BFT Management, as, V Olšinách 16/82, 100 00 Praha 10 Strašnice OZNÁMENÍ O KONÁNÍ OPAKOVANÉ DRAŽBY vyhotovené dle 16a a 25 ZVD 1 1282014, OD Bod 1 Dražebník: BFT Management, as, V Olšinách 16/82, 100 00

Více

Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, Karlovy Vary

Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, Karlovy Vary Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, 360 01 Karlovy Vary Územní pracoviště v Karlových Varech Západní 19, 360 01 Karlovy Vary Č. j.: 856177/17/2401-80542-403465 Vyřizuje: Roman Putnar, Oddělení

Více

CELNÍ ÚŘAD PRO HLAVNÍ MĚSTO PRAHU 113 54, Praha 1, Washingtonova 7, P.O.BOX 741. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 1/2014

CELNÍ ÚŘAD PRO HLAVNÍ MĚSTO PRAHU 113 54, Praha 1, Washingtonova 7, P.O.BOX 741. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 1/2014 CELNÍ ÚŘAD PRO HLAVNÍ MĚSTO PRAHU 113 54, Praha 1, Washingtonova 7, P.O.BOX 741 V Praze dne 22.05.2014 Čj.: 78850/2014-510000-42.1 Vyřizuje/telefon: Krumlová/281004258 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 1/2014 Shora

Více

SBÍRKA ŠETLÍKOVA KOLEKCE

SBÍRKA ŠETLÍKOVA KOLEKCE SBÍRKA ŠETLÍKOVA KOLEKCE Doc. PhDr. Jiří Šetlík, CSc. (nar. 1929) je uznávaným českým historikem umění. V šedesátých. letech byl vedoucím sbírky moderního umění Národní galerie v Praze a v závěru 60. let

Více

Elektronicky podepsáno Na Pankráci 1685/17,19,14021 Praha 4 Ing.Zemánková Blanka. Finančni uřad pro Středočeský kraj

Elektronicky podepsáno Na Pankráci 1685/17,19,14021 Praha 4 Ing.Zemánková Blanka. Finančni uřad pro Středočeský kraj . Finančni uřad pro Středočeský kraj Elektronicky podepsáno 06. 05. 2019 Na Pankráci 1685/17,19,14021 Praha 4 Ing.Zemánková Blanka -... ředitel odboru Uzemni pracovište Praha zapad (v zastoupení) Na Pankráci

Více

Finanční úřad pro Zlínský kraj třída Tomáše Bati 21, Zlín

Finanční úřad pro Zlínský kraj třída Tomáše Bati 21, Zlín Finanční úřad pro Zlínský kraj třída Tomáše Bati 21, 761 86 Zlín Územní pracoviště ve Zlíně třída Tomáše Bati 21, 761 86 Zlín Č. j.: 2040201/18/3301-80541-712174 Vyřizuje: Bc. Roman Čokavec, Oddělení vymáhací

Více

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. IČ: 46511474, zapsaná: KS Hradec Králové oddíl A, vložka 10626 Tel.: 493621003, Fax:493621736, Email pavel@hancar.cz Č. j: 090125 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Bod 1. Dražebník:

Více

Zn. oprávněného: Naše zn.: V Praze dne: 101 EX 463/ USNESENÍ

Zn. oprávněného: Naše zn.: V Praze dne: 101 EX 463/ USNESENÍ Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, 197 00 Praha 19 - Kbely tel: 220 802 310, e-mail: podatelna@dvlcek.eu, ID datové schránky: ue8g86f Zn. oprávněného: Naše zn.:

Více

5. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Pražská křižovatka kostel sv. Anny,

5. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Pražská křižovatka kostel sv. Anny, 5. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Pražská křižovatka kostel sv. Anny, 26. 11. 2015 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028

Více

Zn. oprávněného: Naše zn.: V Praze dne: 1065EX1912/RVPIP/Bj 101 EX 1935/12-158 5.8.2015 USNESENÍ

Zn. oprávněného: Naše zn.: V Praze dne: 1065EX1912/RVPIP/Bj 101 EX 1935/12-158 5.8.2015 USNESENÍ Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, 197 00 Praha 19 - Kbely tel: 220 802 310, e-mail: podatelna@dvlcek.eu, ID datové schránky: ue8g86f Zn. oprávněného: Naše zn.:

Více

sobota pátek denně od 12 do 19 hodin (sobota od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1 Aukce

sobota pátek denně od 12 do 19 hodin (sobota od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1 Aukce MODERNÍ A POVÁLEČNÉ UMĚNÍ SOUČASNÉ UMĚNÍ FOTOGRAFIE Předaukční výstava sobota 1. 4. pátek 7. 4. 2017 denně od 12 do 19 hodin (sobota 8. 4. od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11,

Více

Územní pracoviště v Semilech Vysocká 140, 513 01 Semilech DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA

Územní pracoviště v Semilech Vysocká 140, 513 01 Semilech DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Finanční úřad pro Liberecký kraj 1.máje 97, 460 02 Liberec Územní pracoviště v Semilech Vysocká 140, 513 01 Semilech Č.j: 837641/15/2607-00540-601258 Vyřizuje: Vladislav Brož Telefon: 481660342 E-mail:

Více

Za prvé Úvodní ustanovení, označení dražby

Za prvé Úvodní ustanovení, označení dražby společnost SUBASTA a.s. sídlo: Kladno, T.G. Masaryka 108, PSČ 272 01 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu B, vložka 14505 koncesovaný dražebník na základě koncese vydané

Více

100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar

100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar 100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar Galerie Univerzity Pardubice Univerzitní knihovna 12. dubna 31. května 2017 Jan Bauch (1898-1995); linoryt Kamil Lhoták (1912-1990); litografie František

Více

Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, 197 00 Praha 19 - Kbely USNESENÍ

Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, 197 00 Praha 19 - Kbely USNESENÍ Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, 197 00 Praha 19 - Kbely tel: 220 802 310, e-mail: podatelna@dvlcek.eu, ID datové schránky: ue8g86f Zn. oprávněného: Naše zn.:

Více

D R A Ž B U M O V I T Ý C H V Ě C Í

D R A Ž B U M O V I T Ý C H V Ě C Í CELNÍ ÚŘAD PRO HLAVNÍ MĚSTO PRAHU 113 54, Praha 1, Washingtonova 7, P.O.BOX 741 V Praze dne 13. prosince 2018 čj.: 429560-11/2018-510000-42.1 Vyřizuje/telefon: Krumlová Iveta/281 004 258, 725 544 072 e-mail:

Více

Č. j.: /18/ DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. dražbu nemovitých věci.

Č. j.: /18/ DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. dražbu nemovitých věci. Finanční úřad pro Středočeský kraj Na Pankráci 1685/17, 19, 140 21 Praha 4 Územní pracoviště Praha západ Na Pankráci 95, 140 21 Praha 4 Č. j.: 3953003/18/2102-80541-205046 Vyřizuje: Kudrnová Lucie, Oddělení

Více

o konání veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách

o konání veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o konání veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách I. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné nedobrovolné dražby

Více

vyhotovená dle ust 16a a ust. 20 ZVD 1 Č. j: 21391

vyhotovená dle ust 16a a ust. 20 ZVD 1 Č. j: 21391 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle ust 16a a ust. 20 ZVD 1 Č. j: 21391 Bod 1. Dražebník:, IČ: 25619055, za níž jedná RNDr. Jiří Bureš, Ph.D., statutární ředitel. Navrhovatel: JUDr. Filip Punda, insolvenční

Více

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 26. 11. 2015 pod. č. j. 17/2015

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 26. 11. 2015 pod. č. j. 17/2015 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 26. 11. 2015 pod. č. j. 17/2015 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč

Více

Dražební manuál Nedobrovolná/dobrovolná dražba dle o.s.ř.

Dražební manuál Nedobrovolná/dobrovolná dražba dle o.s.ř. Dražební manuál Nedobrovolná/dobrovolná dražba dle o.s.ř. Prostudujte menu Jak dražit a Všeobecné podmínky. Zaregistrujte se, rozlišujte fyzickou a právnickou osobu, evidenci SJM a SV. Pečlivě vyplněný

Více

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art Photographs Výstava pátek 6. 5. 2011 - úterý 10. 5. 2011 denně od 12.00 do 19.00 hod. v Galerii 5. patro (nově

Více

Městský úřad Broumov, třída Masarykova 239, Broumov Odbor finanční a školství, pracoviště agendy správy daní a poplatků DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA

Městský úřad Broumov, třída Masarykova 239, Broumov Odbor finanční a školství, pracoviště agendy správy daní a poplatků DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Městský úřad Broumov, třída Masarykova 239, 550 01 Broumov Odbor finanční a školství, pracoviště agendy správy daní a poplatků V Broumově dne 2015-09-25 Vyřizuje: Bc. Romana Knopová Telefon: 491 504 224

Více

Uživatelská příručka

Uživatelská příručka Uživatelská příručka pro účast na elektronických dražbách dle zákona 26/2000 Sb. konaných v systému www.verejnedrazby.cz společnosti GAUTE, a.s. Tato uživatelská příručka popisuje základní postupy a entity

Více

Finanční úřad pro hlavní město Prahu Štěpánská 619/28, Praha 1

Finanční úřad pro hlavní město Prahu Štěpánská 619/28, Praha 1 Finanční úřad pro hlavní město Prahu Štěpánská 619/28, 111 21 Praha 1 Územní pracoviště pro Prahu 4 Oddělení vymáhací Budějovická 409/1, 140 00 Praha 4 Č. j.: 4724006/14/2004-25200-107108 Vyřizuje: Karel

Více

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Mgr. Petr Zapletal, IČ: 019 18 893, se sídlem Praha 7, Argentinská 38, PSČ: 170 00

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Mgr. Petr Zapletal, IČ: 019 18 893, se sídlem Praha 7, Argentinská 38, PSČ: 170 00 EXEKUTORSKÝ ÚŘAD KUTNÁ HORA Mgr. Veronika Jakubovská, soudní exekutor, se sídlem Česká 325, 284 01 Kutná Hora, Česká republika tel.: 327516790, email: podatelna@exekutorkh.cz, DS: am3hpeq č. j. 192 EXD

Více

Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, Karlovy Vary

Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, Karlovy Vary Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, 360 01 Karlovy Vary Územní pracoviště v Karlových Varech Západní 19, 360 01 Karlovy Vary Č. j.: 267778/18/2401-80542-403465 Vyřizuje: Roman Putnar, Oddělení

Více

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU o provedení elektronické dobrovolné dražby nemovitosti

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU o provedení elektronické dobrovolné dražby nemovitosti sp. značka 120 DDr 2/13 JUDr. Dalimil Mika, LL.M., soudní exekutor Exekutorského úřadu Klatovy, se sídlem Za Beránkem 836, 339 01 Klatovy, vydává na základě smlouvy o provedení dobrovolné dražby ze dne

Více