Podrobné informace o programu Vím jak jím

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Podrobné informace o programu Vím jak jím"

Transkript

1 Podrobné informace o programu Vím jak jím Zajímáte se o svou zdravotní kondici, chcete regulovat svou hmotnost a vyřešit si řadu zdravotních problémů? Seznamte se s naším speciálním stravovacím programem Vím jak jím. Původ programu Vím, jak jím Program Vím jak jím vymyslela a k životu přivedla Coby Bouwkamp z Holandska, která měla od mládí velké zdravotní problémy. To ji přinutilo zajímat se o otázky zdraví a vitality. Jako výsledek jejího mnohaletého studia a zkoušení poznatků o výživě, látkové výměně a o zdravém životě vznikl tento revitalizační a vzdělávací program. Coby nepomohla jen sobě, ale díky jejímu programu se už tisíce lidí stalo zdravými, štíhlými a vitálními. Program Vím jak jím je více než jen dieta s cílem zhubnout. Je to speciální stravovací program, který si klade za cíl vyčistit lidské tělo od všech balastních toxických látek a dodat mu energii a vitalitu. Výsledkem je upravení hmotnosti, zdravý vzhled (omlazení organismu) a pocit, že se CÍTÍM SKVĚLE. Program má obrovský úspěch jak v Holandsku, kde vznikl, tak v sousedním Německu a v posledních třech letech také u nás. Lidé, kteří jím prošli, jsou velice spokojeni s jeho výsledky a nadšeně ho doporučují svým známým. Co program nabízí Snadná aplikace Předností tohoto programu je, že je velice jednoduchý a lze ho snadno integrovat do denního programu a zaměstnání. Výhodou je, že v tomto programu nemusíme počítat kalorie; jídelníček si snadno sestavíme pomocí seznamu potravin a hotových receptů. Vyvážení látkové výměny v těle V programu Vím jak jím se naučíte, jak funguje vaše látková výměna a jak sami můžete vytvořit v těle její rovnováhu a správné nastavení. Spálení tuků Co vás asi nejvíc zajímá je, že v programu Vím jak jím můžete zhubnout 5-8 kilogramů podle našeho osobního výchozího stavu. Zbavíte se tukových polštářků, a to i na těch místech, kde vám nejvíc vadí. Toto snížení tělesné hmotnosti může být trvalé, bez jojo efektu, který následuje po většině redukčních diet.

2 Vyčištění organismu Stejně tak důležité je tělo vyčistit. Když jsou vaše střeva zanesená odpadními látkami, zhoršuje se jejich schopnost vstřebávat do krve potřebné živiny. Nedostatek živin tělo opět signalizuje pocitem hladu, a tak máte tendenci neustále něco pojídat. Když si vyčistíte organismus, budou vám stačit menší porce jídla, a tak zamezíte ukládání přebytečných kalorií ve formě tuku. Kurz zdravého životního stylu V tomto programu získáte mnoho vědomostí o zdravé výživě a životním stylu. Osvojíte si nové, zdravější návyky, které přispějí k vašemu celkovému ozdravění, a předejdete tzv. civilizačním chorobám. V čem spočívá úspěch programu Vím jak jím Nejedná se o redukční dietu, při které byste hladověli Je třeba zdůraznit, že program Vím jak jím není dieta! Nejedná se o jednostrannou dietu, jako je tomu například se zelnou dietou, ananasovou dietou, dělenou stravou, apod. V programu Vím, jak jím je tomu jinak než u většiny redukčních diet. Je založen na pravidelném příjmu vyvážené stravy, která dodá tělu všechny potřebné výživné látky, a tak tělo nebude mít potřebu ukládat si zásobní zdroje energie ve formě tuku. V programu Vím, jak jím nehladovíme. Jíme pravidelně co dvě až tři hodiny menší porce doporučených potravin. Spalování tuků, ketóza Jídelníček je v programu Vím jak jím sestaven takovým způsobem, aby tělo dostávalo méně zdrojů energie, než potřebuje, a tak bylo nuceno začít spalovat vlastní zásoby energie, uložené ve formě tukových buněk. Při tomto procesu se uvolňují tzv. ketonová tělíska, jejichž přítomnost si můžeme průběžně měřit z moči testovacími proužky, a tak můžeme mít spalování tuků sami pod kontrolou. V průběhu programu můžete sledovat a zaznamenávat nejen množství ketonových tělísek tedy zda jste v ketóte ale také své míry a hmotnost, pitný režim i pohybovou aktivitu. Tyto záznamy se v prvních deseti dnech posílají poradci, který může program upravit podle individuálních potřeb klienta.

3 Doplňky stravy Naše strava často neobsahuje dostatek potřebných živin. Díky změnám v pěstování, dopravě, uskladnění a prodlužování trvanlivosti se často ztrácejí cenné vitamíny a minerální látky. Z tohoto důvodu je do jídelníčku zařazeno několik přírodních potravinových doplňků značky NUTRILITE. Tyto kvalitní doplňky stravy jsou schopny postarat se o vyvážený poměr všech potřebných látek v těle. Když naše tělo dostane vše, co potřebujeme, mimo uhlohydrátů, je nuceno sáhnout na vlastní tuk, což také rádo udělá, protože vše ostatní má k dispozici a nepociťuje nedostatek. V programu Vím, jak jím se používají tyto potravinové doplňky: Vláknina Fibre Powder Pro účinné vstřebávání živin ze zažívacího traktu do organismu a pro správné vylučování je velice důležitá vláknina. Mimo to vláknina v žaludku nabobtná, když ji s dostatkem vody sníte před jídlem, a postará se o pocit nasycení, což je velmi žádoucí. Z toho důvodu je součástí programu Fibre Powder Vláknina v prášku. Obsahuje tři druhy přírodní vlákniny v rozpustné směsi, která slouží jako rychlý a pohodlný zdroj vlákniny. Pomáhá při redukci hmotnosti a snižuje vstřebávání tuků do organismu. Díky svému složení nedráždí žaludek. Neobsahuje žádná umělá barviva, ochucovadla ani konzervanty (což ostatně platí o všech produktech Nutrilite ). Cena na den je 31 Kč. Mastné kyseliny Omega-3 Complex Omega-3 mastné kyseliny mají pozitivní vliv na cévy a podporují prokrvení. Tyto důležité látky si však organismus nedokáže sám vyrobit, a proto musí být doplňovány prostřednictvím stravy. V naší běžné stravě však nejsou mastné kyseliny omega-3 dostatečně zastoupeny, protože nekonzumujeme dostatek ryb. Omega-3 Complex obsahuje velice kvalitní nenasycené mastné kyseliny, které se získávají z ryb žijících v hlubokých, chladných vodách Atlantského oceánu. Cena na den je 34 Kč.

4 Multivitamin Daily Multivitamin Daily doplňuje 10 vitaminů a 8 minerálů a přispívá tak k optimálnímu vyvážení výživných látek v těle. Doporučuje se lidem, pro které je obtížné denně konzumovat čerstvé ovoce, zeleninu a celozrnné výrobky, kteří jsou v pokročilém věku, těhotné ženy a kojící ženy. Je zvlášť prospěšný pro ty, kteří kouří, pijí alkohol nebo jsou v rámci svého životního stylu vystaveni duševnímu stresu a ochuzují tak organizmus o důležité živiny. Obsahuje přírodní rostlinné složky a cenné potravinové faktory. Neobsahuje žádné konzervační látky, barviva ani aroma. Cena na den je 13 Kč. Žvýkací multivitamin Chewable Multivitamin Jedná se o žvýkací doplněk stravy s výbornou chutí. Je vyroben speciálně pro děti, ale je vhodný i pro dospělé, kteří dávají přednost žvýkacím tabletám. Obsahuje 11 vitamínů, beta karoten, 4 minerální látky a exkluzivní koncentrát z tropického ovoce, který účinnost vitaminů a minerálů synergicky podporuje. Žvýkací multivitamin má příchuť pomeranče, vanilky a lékořice. Neobsahuje umělá sladidla, konzervační přísady, příchutě ani barviva. Bezpečnostní uzávěr zabraňuje, aby přípravek otevřely děti. Cena na den je 26 Kč. Bílkovina Protein Powder Bílkoviny jsou základním stavebním kamenem buněk. Díky dostatečnému příjmu bílkovin tělo nahradí tukové buňky kvalitní a pevnou svalovinou. Díky dostatečnému příjmu bílkovin se vaše tělo zpevní, pokožka se vypne a omládne. NUTRILITE Protein je jedinečnou směsí proteinů ze sóje a mléka, které přirozeným způsobem poskytují všechny esenciální aminokyseliny. Přípravek je 84 % protein se stravitelností 96 %. NUTRILITE Protein má více proteinu a méně tuku než plnotučné mléko nebo jiné zdroje proteinu, jako například vepřové a hovězí maso nebo vejce. Cena na den je 68 Kč.

5 Pitný režim Pitný režim je jedna z nejdůležitějších součástí nejen zdravého životního stylu, ale také správné regulace váhy. Proto je také jedním z důležitých aspektů programu Vím, jak jím. Nedostatek vody v těle, dehydratace, přispívá k nadváze. Čím méně vody totiž pijeme, tím více se jí organismus bude snažit uschovat pro pozdější využití. Výsledkem toho je zadržování vody v buňkách, které si tímto způsobem vytvářejí zásoby drahocenné tekutiny. Voda dále slouží v našem těle jako přepravní prostředek, a je tedy velice důležitá při čištění organismu od škodlivých látek. V programu Vím, jak jím je nutné každý den vypít 2 3 litry vody nebo bylinkového čaje. Pohyb spalování kalorií V programu Vím, jak jím zaujímá důležité místo pohyb. Více pohybu vyžaduje více energie a to znamená, že se spalují tukové rezervy. Nejzdravějším pohybem je dynamická chůze, a proto v našem programu doporučujeme ujít každý den okolo kroků. Abychom měli přehled o naší pohybové aktivitě, součástí startovacího balíčku je krokoměr. Část potřebného množství kroků ujdete při běžném denním režimu: chůzí do práce a z práce, na nákup, při venčení psa. Možná cestou do práce vystoupíte o zastávku dřív nebo zaparkujete auto na vzdálenějším parkovišti a zbytek cesty dojdete rychlou chůzí. Možná přestanete používat výtah a budete do schodů chodit pěšky. Pokud se vám přesto nepodaří nachodit potřebný počet kroků, uděláte si ještě večer procházku a rychlou chůzí obejdete park. Další pohybové aktivity, jako je jízda na kole, plavání nebo trénink ve fitness, jsou v průběhu programu pochopitelně vítány. Čím víc pohybu, tím lépe. Své pohybové aktivity si budete zapisovat do svých denních formulářů. Dvě fáze programu Program se skládá ze dvou fází, každá trvá 42 dní, tedy 6 týdnů. 1. fáze: detoxikace a hubnutí prvních 42 dní organismus detoxikuje a vy hubnete; většina účastníků programu sníží svoji hmotnost o 5-8 kg v závislosti na výchozí hmotnosti. 2. fáze: stabilizace metabolismu od 43. dne nastává období stabilizace nastavených hodnot v našem metabolismu (setpointu). Postupně přidáváme ostatní potraviny, snižujeme příjem potravinových doplňků a pokračujeme v pohybové aktivitě.

6 A co dál? Až po 3 měsících ukončíte program, budete štíhlejší, vitálnější a spokojenější sami se sebou. Pokud byste se ale vrátili ke starému nezdravému stylu života, můžete snadno o tyto výhody přijít. Důležité je, abyste nadále používali to, co jsme se naučili. Pokud zůstanete s námi v kontaktu, můžete průběžně získávat stále nové podněty pro udržení nebo dalšího zlepšení vašeho zdraví. Přihlášení do programu a jeho průběh Zaujal vás tento program? Uvažujete o tom, že byste ho chtěli využít? Jaký bude další postup, když se rozhodnete vstoupit do programu Vím, jak jím : Pomoc výživového poradce ( průvodce ) V průběhu celého programu vám bude k dispozici váš osobní poradce, neboli průvodce. Bude sledovat, jestli program správně probíhá a přináší očekávané výsledky. V případě potřeby upraví program podle vašich individuálních potřeb. Na začátku vyplníte dotazník vašich stravovacích návyků, zaznamenáme vaše výchozí míry a váhu, dostanete startovací balíček. Startovací balíček Cena Startovací balíček obsahuje: brožuru s popisem programu, doporučenými potravinami a návodem, jak postupovat; Set pro kontrolu tréninku obsahuje digitální váhu, krokoměr a měřič tuku pomůcky ke kontrole průběhu celého hubnutí - metr, krokoměr, proužky na měření ketózy. jedinečný kód k přístupu na speciální webové stránky programu, kde najdete podrobný slovníček všech pojmů souvisejících s programem, recepty a diskusi účastníků programu; současně vám jedinečný kód umožní odběr ranních ových zpráv s důležitými instrukcemi a radami po dobu prvních 42 dnů. Věříme, že jste programem Vím, jak jím nadšeni. Zůstává ale nezodpovězená otázka, kolik tento program stojí. Jeho cena je Kč, což představuje náklady 36 Kč na den. Cena zahrnuje Kč za startovací balíček s potřebnými pomůckami a Set pro kontrolu tréninku obsahuje digitální váhu, krokoměr a měřič tuku a Kč činí poplatek za služby průvodce. V programu je třeba počítat také s výdaji za potraviny a potravinové doplňky, bez kterých by program nepřinesl očekávané výsledky. Na druhé straně dost peněz ušetříte tím, že nebudete kupovat různé potraviny a pochutiny, které jsou v programu z jídelníčku vyloučené.

7 Shrnutí Na závěr si ještě jednou shrňme, jaké jsou cíle programu a co program zahrnuje. Cíle programu Vím, jak jím : nastolit fungující látkovou výměnu; zdravě zhubnout 5-8 kg a odbourat tukové zásoby; vyčistit tělo a odvést škodlivé látky; vytvořit v těle rovnováhu; osvojit si zdravé stravovací návyky. Program Vím, jak jím zahrnuje: vstupní konzultaci - seznámení se s vaším zdravotním stavem, stravovacími návyky, životním stylem a předešlými zkušenostmi; zjištění stavby organismu tělesné tuky a proporce; sestavení individuálního programu na podporu zdravého hubnutí na základě doporučení programu Vím, jak jím ; osobní jídelníček a pomůcky; osobního poradce během celého procesu hubnutí; práci na změně vašeho životního stylu, individuální konzultace; denní příjem ranních zpráv v prvním měsíci procesu hubnutí, psychická podpora. V případě zájmu o přihlášku do programu "Vím jak jím nebo o další informace se obraťte na "průvodce" programem Miloše Tomana: mobil

MANUÁL. k výuce zdravého chování. ve výživě. pro II. st. ZŠ. PROJEKT PODPORY ZDRAVÍ č. 10 407

MANUÁL. k výuce zdravého chování. ve výživě. pro II. st. ZŠ. PROJEKT PODPORY ZDRAVÍ č. 10 407 MANUÁL k výuce zdravého chování ve výživě pro II. st. ZŠ PROJEKT PODPORY ZDRAVÍ č. 10 407 V RÁMCI DOTAČNÍHO PROGRAMU MZ ČR NÁRODNÍ PROGRAM ZDRAVÍ PROJEKTY PODPORY ZDRAVÍ Řešitel projektu: MUDr. Lydie Ryšavá,

Více

11 MÝTU. o hubnutí a zdravém životním stylu PETR NOVÁK EFEKTIVITA VYTRVALOST ÚSPĚCH

11 MÝTU. o hubnutí a zdravém životním stylu PETR NOVÁK EFEKTIVITA VYTRVALOST ÚSPĚCH PETR NOVÁK EFEKTIVITA VYTRVALOST ÚSPĚCH o 11 MÝTU o hubnutí a zdravém životním stylu VŠE CO JSTE KDY SLYŠELI O ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU BYLO NEJSPÍŠ ŠPATNĚ Začínal jsem asi stejně jako začínáte Vy. Nevěřil

Více

Průvodce zdravou výživou dětí Poradenské centrum Výživa dětí

Průvodce zdravou výživou dětí Poradenské centrum Výživa dětí Jak naucit deti lépe jíst Průvodce zdravou výživou dětí Poradenské centrum Výživa dětí Vymalujte si Potravinová pyramida aneb Co jíst často a co jen výjimečneˇ Přestože je určena zejména pro dospělé,

Více

OBEZITA A NADVÁHA JAK S NÍ ZATOČIT?

OBEZITA A NADVÁHA JAK S NÍ ZATOČIT? P r ů v o d c e z d r a v ý m ž i v o t n í m s t y l e m 2 0 1 0 SUPPLEMENTUM OBEZITA A NADVÁHA JAK S NÍ ZATOČIT? ANEB PROČ A JAK SE PUSTIT DO BOJE S PŘEBYTEČNÝMI KILOGRAMY JEŠTĚ DNES Vyrobeno ve spolupráci

Více

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Pedagogická fakulta BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. 2012 Klára SLÍPKOVÁ

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Pedagogická fakulta BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. 2012 Klára SLÍPKOVÁ Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Pedagogická fakulta BAKALÁŘSKÁ PRÁCE 2012 Klára SLÍPKOVÁ Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Pedagogická fakulta Katedra výchovy ke zdraví Změny tělesné

Více

Život pokračuje! Informační brožura pro pacienty po transplantaci ledviny

Život pokračuje! Informační brožura pro pacienty po transplantaci ledviny Život pokračuje! Informační brožura pro pacienty po transplantaci ledviny Text aktualizovaný 2012 Obsah Úvod 3 Ledviny 4 Transplantace ledviny 7 Zdravotní péče po propuštění z nemocnice 14 Život po transplantaci

Více

léčba v hotelu dvořák geriatrický léčebný program To je vaše geriatrická lázeňská

léčba v hotelu dvořák geriatrický léčebný program To je vaše geriatrická lázeňská geriatrický léčebný program geriatrický léčebný program O procesu stárnutí existují nesčetné teorie: Vědci se zabývali telomerázou, melatoninem, podkalorickou výživou, poškozením buněk, opotřebováním,

Více

Příručka o výživě. u nemocných cystickou fibrózou

Příručka o výživě. u nemocných cystickou fibrózou Příručka o výživě u nemocných cystickou fibrózou 1 eea financial mechanism norway norwegian financial mechanism grants Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu

Více

NÁMĚTY PRO VYUŽITÍ PEXESA VÍM, CO JÍM VE VÝUCE. I. Pexeso doplněné kvizovými otázkami

NÁMĚTY PRO VYUŽITÍ PEXESA VÍM, CO JÍM VE VÝUCE. I. Pexeso doplněné kvizovými otázkami NÁMĚTY PRO VYUŽITÍ PEXESA VÍM, CO JÍM VE VÝUCE Pexeso Vím, co jím vzniklo zejména jako didaktická pomůcka, která bude skýtat mnoho možností využití při výuce v základních školách. Jak jej lze vyžít, a

Více

Jak dál po léčbě lymfomu. Informační příručka pro pacienty

Jak dál po léčbě lymfomu. Informační příručka pro pacienty Jak dál po léčbě lymfomu Informační příručka pro pacienty Kolektiv autorů, pacientské sdružení Lymfom Help, 2010 Jak dál po léčbě lymfomu Informační příručka pro pacienty Kolektiv autorů, pacientské sdružení

Více

Rostliny základ zdravé výživy

Rostliny základ zdravé výživy Rostliny základ zdravé výživy Nechť je jídlo vaší medicínou medicína vaším jídlem Hippokrates, otec moderní medicíny (400 B.C.) Ať už bylo otcem nemoci cokoli, její matkou byla špatná strava Čínské přísloví

Více

Technologický postup pro výkrm brojlerů Ross

Technologický postup pro výkrm brojlerů Ross 1 BROJLER Technologický postup pro výkrm brojlerů Ross 2009 Základní informace o příručce Účelem této příručky je napomoci zákazníkům společnosti Aviagen dosáhnout optimální užitkovosti svých brojlerů.

Více

Běh Okolo přehrad. a zdravé život í stylu pro účast íky. www.okoloprehrady.cz

Běh Okolo přehrad. a zdravé život í stylu pro účast íky. www.okoloprehrady.cz Běh Okolo přehrad Základ í i for a e o ěhu a zdravé život í stylu pro účast íky www.okoloprehrady.cz fa e ook: OkoloPřehrady. z Co u ity Obsah Úvod 3 1 Motivace 4 2 Zdravé stravování 5 2.1 Výživa.............................

Více

Biopotraviny - trend v gastronomii jako běžná součást životního stylu LOHAS

Biopotraviny - trend v gastronomii jako běžná součást životního stylu LOHAS Biopotraviny - trend v gastronomii jako běžná součást životního stylu LOHAS Bakalářská práce Bc. Adéla Šímová Vysoká škola hotelová v Praze, spol. s. r. o. Katedra hotelnictví Studijní obor: Hotelnictví

Více

Ne, děkuji. 8 téma. www.behej.com

Ne, děkuji. 8 téma. www.behej.com 8 téma Maso? Ne, děkuji Nakolik maso prospívá tělu sportovce? Jak souvisí touha vyhrávat a posouvat si hranice osobního maxima se složením naší potravy? Potřebujeme ke zlepšování se nezbytnou dávku agresivity,

Více

PRAVIDLA SPRÁVNÉ ŽIVOTOSPRÁVY

PRAVIDLA SPRÁVNÉ ŽIVOTOSPRÁVY Součástí režimu zdravého životního stylu je široká škála živin, kterou získáváte konzumací řady různých typů potravin. PRAVIDLA SPRÁVNÉ ŽIVOTOSPRÁVY Naše zdraví ve velké míře závisí na dobrém trávení.

Více

Náročnost období celkově ohodnoťte uplynulý týden z hlediska nároků a úkolů, které na vás byly kladeny (1 nejnižší náročnost, 10 nejvyšší náročnost).

Náročnost období celkově ohodnoťte uplynulý týden z hlediska nároků a úkolů, které na vás byly kladeny (1 nejnižší náročnost, 10 nejvyšší náročnost). STRAVOVACÍ Diář Projekt Anabell pro zdravotníky realizuje Kontaktní centrum Anabell Praha v období od 10. září 2012 do 9. prosince 2013. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním

Více

ZRALÝ VĚK BUĎTE STÁLE AKTIVNÍ. www.mojeprostata.cz. Rudolf Hrušínský: Dělám, co můžu, a když nemůžu, dělám to pomalejc.

ZRALÝ VĚK BUĎTE STÁLE AKTIVNÍ. www.mojeprostata.cz. Rudolf Hrušínský: Dělám, co můžu, a když nemůžu, dělám to pomalejc. komerční PřÍlOHa SPOleČnOSTI MeDIaPlaneT získejte přesné informace Jak se orientovat na internetu v otázkách rakoviny? Cévní mozková příhoda Kde hledat vhodnou pomoc? březen 2014 ZRALÝ VĚK foto: ArchIV

Více

Obsah. I. Funkce pro uživatele. II. Funkce pro lékaře

Obsah. I. Funkce pro uživatele. II. Funkce pro lékaře PM-E-26 Rev.O Obsah I. Funkce pro uživatele 1. TIME DISPLAY ZOBRAZENÍ ČASU... 3 2. BUTTON SCROLL POSOUVÁNÍ TLAČÍTKEM... 3 3. BEEP ZVUKOVÝ SIGNÁL... 3 4. ALARM ALARM... 3 5. LCD ON(S) DOBA ZAPNUTÍ DISPLEJE

Více

Život se schizofrenií. Příručka pro pacienty a jejich pečovatele

Život se schizofrenií. Příručka pro pacienty a jejich pečovatele Život se schizofrenií Příručka pro pacienty a jejich pečovatele Příručka pro pacienty a jejich pečovatele Obsah 1. Úvod do schizofrenie.......................................................... 3 Co je

Více

Jak zlepšit svůj výkon a dosáhnout lepších sportovních úspěchů

Jak zlepšit svůj výkon a dosáhnout lepších sportovních úspěchů Jak zlepšit svůj výkon a dosáhnout lepších sportovních úspěchů a nemuseli skončit kvůli zdravotním potížím Zkušenosti bývalé vrcholové sportovkyně Sport, zdraví a úspěch Sport je pro mě životní potřebou.

Více

60 dní - Jsme to co jíme - Ing. Petr Havlíček-jídelníček

60 dní - Jsme to co jíme - Ing. Petr Havlíček-jídelníček 60 dní - Jsme to co jíme - Ing. Petr Havlíček-jídelníček POTŘEBNÉ PŘÍSADY chuť a vůle POSTUP PŘÍPRAVY 1.den: Snídaně: 100ml, Čerstvá ovocná, ovocno-zeleninová šťáva, Naředit vodou 2:1 ve prospěch vody

Více

VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA TVORBA KONDIČNÍCH PROGRAMŮ

VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA TVORBA KONDIČNÍCH PROGRAMŮ VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA TVORBA KONDIČNÍCH PROGRAMŮ PALESTRA 2012 Autoři: Petr Řehoř Daniela Stackeová Jana Kruková Palestra 2012 ISBN 978-80-87723-06-7 Obsah 1. Hodnocení pohybového

Více

Program Colo-Vada Plus (Program 2 Colo-Vada Plus).

Program Colo-Vada Plus (Program 2 Colo-Vada Plus). Program Colo-Vada Plus (Program 2 Colo-Vada Plus). 14 denní program hlubokého očištění organizmu. Program Colo-Vada Plus je v současné době nejefektivnější komplexní systém očištění celého organism. Pokud

Více

PROČ JSOU BRAMBORY ZDRAVÉ, JAK JE SPRÁVNĚ NAKUPOVAT I PĚSTOVAT, ÚSPĚŠNÉ PROJEKTY PRV A NĚKOLIK OSVĚDČENÝCH RECEPTŮ

PROČ JSOU BRAMBORY ZDRAVÉ, JAK JE SPRÁVNĚ NAKUPOVAT I PĚSTOVAT, ÚSPĚŠNÉ PROJEKTY PRV A NĚKOLIK OSVĚDČENÝCH RECEPTŮ PROČ JSOU BRAMBORY ZDRAVÉ, JAK JE SPRÁVNĚ NAKUPOVAT I PĚSTOVAT, ÚSPĚŠNÉ PROJEKTY PRV A NĚKOLIK OSVĚDČENÝCH RECEPTŮ MÁME RÁDI BRAMBORY KOLEKTIV AUTORŮ proč jsou brambory zdravé, jak je správně nakupovat

Více

JAK SPRÁVNĚ HUBNOUT 2/6. Diety, návody, zkušenosti. Tipy a rady jak hubnout. Vaše příběhy.

JAK SPRÁVNĚ HUBNOUT 2/6. Diety, návody, zkušenosti. Tipy a rady jak hubnout. Vaše příběhy. JAK SPRÁVNĚ HUBNOUT 2014 2/6 +Bonus (úspěch Hanky) Diety, návody, zkušenosti. Tipy a rady jak hubnout. Vaše příběhy. Tajemství hubnutí ve spánku, role leptinu a ghrelinu Ketogenní dieta Tisíce žen už to

Více

NÁRODNÍ INSTITUT PRO DALŠÍ VZDĚ LÁVÁNÍ krajské pracoviště Brno ZÁVĚREČNÁ PRÁCE. Projekty v rámci ŠVP aneb zdravý životní styl ve školách

NÁRODNÍ INSTITUT PRO DALŠÍ VZDĚ LÁVÁNÍ krajské pracoviště Brno ZÁVĚREČNÁ PRÁCE. Projekty v rámci ŠVP aneb zdravý životní styl ve školách NÁRODNÍ INSTITUT PRO DALŠÍ VZDĚ LÁVÁNÍ krajské pracoviště Brno ZÁVĚREČNÁ PRÁCE Projekty v rámci ŠVP aneb zdravý životní styl ve školách STUDIUM KOORDINÁTOR ŠKOLNÍHO VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU Realizováno v

Více

PhytoChi ("energie z bylin") PhytoChi - skutečný, nefalšovaný výživový doplněk

PhytoChi (energie z bylin) PhytoChi - skutečný, nefalšovaný výživový doplněk PhytoChi ("energie z bylin") Neobsahuje žádný kofein ani chemické látky na bázi amfetamínu, jako jsou např. efedrin (z mahuangu) nebo synefrin (z hořkých pomerančů) atd. Výraz "energie" je často chybně

Více

12 utajovaných kroků pro: odkyselení organismu. Jan Anděl ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o. www.zdravisusmevem.cz

12 utajovaných kroků pro: odkyselení organismu. Jan Anděl ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o. www.zdravisusmevem.cz 12 utajovaných kroků pro: odkyselení organismu Jan Anděl ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o. 2 Obsah: Jaká je nejčastější příčina překyselení organismu. 3 Jaký vliv má na překyselení správná činnost ţaludku 4 Při

Více