Hradební 3037, Tábor, , fax , www: Hotel DVOŘÁK.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Hradební 3037, 390 01 Tábor, +420 381 207 211, fax +420 381 207 333, dvoraktabor@dvoraktabor.cz, www: www.dvoraktabor.cz. Hotel DVOŘÁK."

Transkript

1 Hotel DVOŘÁK Tábor NABÍDKA PRO VOLNÝ ČAS Doprovodný program přímo v hotelu Sportovní a relaxační zázemí hotelu: Ceník viz. samostatný soubor Hotelový bazén + whirlpool Hotelová sauna (max.4 os.) Masáže, zábaly Manikúra, kosmetika Kadeřnický salón Kulturní a společenský program: Módní přehlídka 5 000,- CZK až ,- CZK Živá hudba 7 000,- CZK až ,- CZK Vystoupení pěveckého sboru 2 000,- CZK až 3 000,- CZK Barmanská show(2 barmani) 7 500,- CZK Předtančení 3 000,- CZK až 5 000,- CZK Electric buggie (The robots) 8 000,- CZK (ca min. vystoupení, 2 umělci) Kartářka/numeroložka 2 500,- CZK /večer Různá umělecká vystoupení známých umělců a moderátorů Ohňostroj v areálu hotelu ,- CZK Karaoke vč. diskotéky ,- CZK Mobilní casino možnost složení programu dle přání: Ruleta Black Jack Poker Kostky Kulečník 5.000,- CZK Kouzelník Skořápkáři 5.000,- CZK Cena je za 3,5 hod. + vždy je nutno připočítat dopravu 18,- CZK/km. Golfový večírek (indoor) ,-CZK/4 hod. + doprava 8,- CZK/km Obří autodráha, Simulátory F1, fotbálkový turnaj ( profesionální fotbálkové stoly)

2 Tématický večer na přání např. středověká hostina, staročeská zabijačka, masopust, jihočeský večer, mexická party,výuka profesionálního otvírání a pojídání ústřic s odborným výkladem, řízená destace vína či whisky, vaření s Kluky v akci. Náš TIP večer ve stylu Pojďme na bar - Během večera ochutnáte z několika stylově odlišných gastronomických okruhů grill bar, špek bar, finger food, sushi bar, vegi bar, sugar bar, coffee bar. Pokrmy jsou nabízeny našimi kuchaři z bohatě dekorovaných dřevěných stánků, atmosféra je umocněna přípravou některých specialit přímo před hosty. Korporátní bubnování teambuildingová aktivita Společné vytváření rytmu je nejstarší a nejfunkčnější forma budování kmenové ( firemní ) identity. V tomto způsobu nonverbální komunikace existují skvělé paralely s obchodním prostředím ( time management, leadership, kooperace, komunikace ). Rytmus je univerzální jazyk, který překlenuje pohlaví, věk, národnost i hierarchii ve firmě. Jde o nalezení společného rytmu, komunikace a schopnosti kooperace. Dalšími benefity jsou energetizace a zážitek ze společné souhry. Tuto aktivitu zajišťujeme za exkluzivní ceny ve spolupráci s agenturou 1.incentivní. Art Factory Zde se jedná o celodenní happening založeno na legendě Andyho Warhola a jeho slavné ART FACTORY. Účastníci procházejí po celý den umělecké workshopy každý může stihnout všechny kde se tvoří pod vedením profesionálních umělců. Klienti natáčejí filmy, malují obrazy, vytvářejí graffity, sestrojují vlastní fotoaparáty (dírkony) s nimiž následně fotí a vyvolávají fotografie, učí se v rockové škole. Večer je slavnostní happening: promítají se filmy, hrají koncerty rockové školy, je vernisáž obrazů Tuto aktivitu zajišťujeme za exkluzivní ceny ve spolupráci s agenturou 1.incentivní. Program mimo hotel Grill party (opékání selete, grilování-steaky,ryby,..), zahradní party - na terase hotelu Dvořák či v přilehlé zahradě - grilování bez nápojů od 500,-Kč/os.

3 Gotický sál husitského muzea v historickém centru Tábora (ca 5 min chůze od hotelu) nebo středověká krčma v areálu Housův Mlýn (ca 15 min. od hotelu) středověká hostina s dobovou hudbou a programem. Cena hostiny vč. nápojového balíčku 990,- CZK/os. Pronájem gotického sálu cca ,- CZK/akce.Pronájem středověk.krčmy ,- CZK. Program dle výběru viz. samostatná nabídka ag. Berounští měšťané nebo Agentura A.R.G.O. Outdoor, teambuilding Ve spolupráci se zkušenými specializovanými agenturami nabízíme zorganizování společného týmového outdoorového či teambuildingového programu na různá témata v následujících lokalitách: 1. V areálu hotelu Dvořák: nádvoří hotelu či v přilehlé zahradě. Největším hitem je v poslední době chůze po žhavém uhlí. Tuto aktivitu zajišťujeme ve spolupráci s agenturou 1.incentivní. 2. tábořiště Harrachovka u řeky Lužnice Cca 3 km od hotelu Dvořák (ca 10 min busem hotel zajišťuje transfer). Cesta vede přímo podél řeky Lužnice, samotné tábořiště je též přímo u řeky, je obklopeno z obou břehů lesem, po levém břehu vede lesem cyklostezka. V prostoru je možno zorganizovat různé teambuildingové sportovní aktivity mj. lezení po skalách, v lese painbtball. K dispozici je lesní restaurace s venkovním altánem a grilem. Řeka je sjízdá, je tedy možnost pro zájemce zajistit lodě a kola a souběžně mohou absolvovat cestu na "Harrachovku" lodí či na kole. Dále je možnost na Harrachovce zorganizovat jízdu zručnosti na čtyřkolkách. Najednou možno zajistit 10 čtyřkolek á 2 os. 3. Housův Mlýn Prostor v přírodě cca 20 min pěšky od hotelu Dvořák, v údolí pod vodní nádrží Jordán. Budova bývalého mlýna se středověkou krčmou s krbem. Na přilehlém prostoru lze zorganizovat též např. středověké hry, ukázky řemesel, husitské stanové ležení. Organizuje agentura A.R.G.O. Večer středověká hostina v krčmě či grilování venku nebo uvnitř. Cena za pronájem prostoru je zpravidla zahrnuta v ceně programu.

4 4. Ranč Větrovy Tábor, cca 10 min. od hotelu. 7. Jízda historickou mašinkou Bechyňka z Tábora do Bechyně a zpět. Pronájem mašinky (kapacita vč. přípojného vagónu max. 100 os.): ca ,-CZK. Během cesty (ca 50 min) budete seznámeni se stoletou historií 1. elektrifované tratě v Čechách. Na přání zajistíme pamětní ručně malované jízdenky. Nabízíme také občerstvení po dobu jízdy. Doporučený program v Bechyni: Prohlídka města; prohlídka zámku Bechyně s přilehlým parkem (v areálu zámku možno zorganizovat např. historický doprovodný program); lázně Bechyně (zaměřeny na pohybové ústrojí). 6. další lokality dle požadavku (střelnice, golfové hřiště, letiště Čápův Dvůr Tábor) Catering Hotel zajišťuje catering kdekoliv mimo hotel dle požadavku klienta. Sportovní vyžití v Táboře a okolí Cyklistika V okolí Tábora a na území celého Táborska se nachází řada cyklistických značených tras vedených převážně po silnicích II. a III. třídy. Na tyto trasy Vás zavede přímo městem vedená stezka pro cyklisty. Pronájem kola (až 20 kol) můžeme zajistit od 200 CZK/kolo/den. Turistika Táborský zdravotní okruh Trasa spojuje nejzajímavější pamětihodnosti města, je dlouhá 4 km a lze jí pohodlnou chůzí projít za cca 75 minut. Naučná stezka Pintovka Stezka se vine lesním porostem nad korytem řeky Lužnice od centra města je vzdálena cca 2 km. Ostatní možnosti Z Tábora je možno vyjít na velice zajímavé okruhy dlouhé od 7 km až po celodenní túry. Naše typy: Rozhledna Hýlačka (5 km), zřícenina hradu Kozí Hrádek (5 km od Tábora), zámek Červená Lhota (20 km od Tábora), Chýnovské jeskyně ( 13 km od Tábora), Elektrická dráha Františka Křižíka z Tábora do Bechyně (červen, červenec, srpen vždy sobota).

5 Bowling Dvě bowlingové dráhy jsou situovány přímo v historickém centru Tábora, cca 300 m od hotelu Dvořák. Cena je 200,- CZK/ hod./dráha. Fitness Kvalitní fitness, sauna a solárium se nachází stejně v centru Slovan, cca 1000 m od hotelu Dvořák. Vstupné do posilovny je 50,- CZK/hod. Jízda na koni: 15 km od Tábora Penzion Karolín Malšice Vyjížďky na koni do přírody i pro začátečníky. Možnost kombinovat různé aktivity: stolní tenis, cyklistika, pěší turistika, čtyřkolky. Grilování či jiné občerstvení. Sportovní střelba - cca 15 km od Tábora (obec Opařany) se nachází střelnice na sportovní střelbu. Najednou mohou střílet až 3 lidé. K dispozici je odborný dohled a školitel. Ceník střelnice: paušál na osobu 100 Kč,-, dále 200 Kč,- /hod instruktor (počet střelců neomezen), dále 5 20 Kč,- /rána (dle typu zbraně pistole, malorážka, revorver, odstřelovací pistole) Pro ostatní účastníky akce navrhujeme vybudovat ve velmi pěkném přírodním areálu střelnice několik stanovišť s disciplínami: o lukostřelba o country koutek s opékáním o vrhání sekerou Tenis - venkovní antukové kurty jsou vzdáleny cca 500 m od hotelu. Cena 120,- až 200,- CZK/ hod/ kurt - krytá tenisová hala s 2 kurty (umělý povrch) se nachází vedle zimního stadionu cca 2 km od hotelu Paintball lokalita: kemp Harrachovka - smrkový les; doprava na místo: zajistíme busem Cena: 150,- Kč/os./den (v ceně - půjčení brýlí, zbraní) + náboje 2,5 Kč/ks, + nabití zbraně plynem 60,-Kč/bombička (vydrží 250 ran) K dispozici je 6 zbraní,ale můžou zajistit až 30 zbraní. Paintball lze provozovat do minimální teploty + 5 C. Pronájem sportovišť sportovní hala, zimní stadion, kino, fotbalové hřiště viz. samostatný soubor.

6 Plavání Plavecký stadion Jedná se o krytý plavecký stadion v jehož areálu je Individuální relaxační centrum (vířivka, sauna, vodní lůžko).nachází se 1,5 km od hotelu, základní vstupné činí 40,- CZK/ osoba. Golf Golfové hřiště v Bechyni (Černická obora) 9-ti jamkové hřiště. Cena 400, ,-CZK/ den, Zapůjčení vybavení 600,-CZK/os. Golfclub Čertovo Břemewww.cebr.cz, Jistebnice (ca 15 km od Tábora). Hrací poplatek 750 Kč/den. Ca 2 km pěší turistickou stezkou se nachází přírodní skanzen, kde se nachází přírodní skalní útvar Čertovo Břemeno. Na golfové hřiště navazují louky s jezdeckým klubem (možnost vyjížděk, k dispozici 20 koní). - možno zajistit kombinované odpoledne část účastníků společné akce na golfu, další část v jezdeckém klubu či na procházce lesem. Rybolov Rybaření na řece Lužnici Pro hosty našeho hotelu můžeme zajistit rybářský lístek - 1 denní 450,- CZK/ os., 2 denní 800,- CZK/ os. týdenní 1 400,- CZK/ osoba. Lezectví Táborsko vyhledávají i méně nároční horolezci, které lákají cvičné skalní stěny v údolí řeky Lužnice (zejména na pravém břehu, 2 km od Švehlova mostu v Táboře po proudu řeky) a skalní útvary vedle zříceniny hradu Choustník. Lety balónem Aeroclub Tábor nabízí vyhlídkové lety tříplošníkem, motorovým letadlem, balónem či větroněm. - vyhlídkový let tříplošníkem pro 3 osoby kolem Tábora 375,- CZK/ os - vyhlídkový let tříplošníkem delší ( Orlík, Červená Lhota, ) 4 800,- CZK/ letadlo - vyhlídkový let letadlem pro 4 osoby kolem Tábora 420,- CZK/ os - vyhlídkový let letadlem delší (Orlík, Červená Lhota, ) 7 400,- CZK/ letadlo - vyhlídkové lety větroněm 1 050,- CZK/ os./ 25 minut - vyhlídkové lety balónem minimálně pro 2 osoby 3 300,- CZK,-/ os./ 1 hod. letu Vodáctví Sjezd řeky Lužnice na lodích možnost zapůjčení lodí a sjezd části řeky Lužnice max. 30 kanoí á 2 os. + 4 rafty á 6 os. Půjčovné: kánoe 250Kč/den + 15 Kč/pádlo + 15 Kč/vesta, 10 Kč/sud raft 650 Kč/den

7 Doporučujeme trasu Tábor Harrachovka Příběnice - kemp Bečice (trvá ca 3 hod), po cestě je k vidění řada zajímavých zákoutí.dále lze pokračovat:stádlecký most Dobronice - Bechyně Půjčovna zajišťuje dopravu lodí zpět do Tábora 280 Kč. Výlety a) na hrady a zámky jižních Čech, - možnost zajištění autobusové dopravy. Bus 49 os. 27 Kč/km, 250 Kč/hod čekání. Paušál 8 hod/200 km Kč. - hrad Zvíkov cca 30 km - zámek Orlík cca 30 km - Jindřichův Hradec 40 km - zámek Červená Lhota 50 km - Bechyně cca 30 km b) exkurse v Chýnovských jeskyních ve střední Evropě unikátní krápníková jeskyně s barevnými mramorovými stěnami, délka turistické cesty je 220 m, převýšení 42 m, doba prohlídky cca 40 minut (otevírací doba duben-říjen) c) zajímavá města České Budějovice (50 km) Český Krumlov (70 km) Pelhřimov (muzeum rekordů) (40 km) Historie a kultura v Táboře Prohlídka táborských historických památek s průvodcem Zajistíme Vám prohlídku historického jádra Tábora s průvodcem v ČJ, NJ, AJ. Při cca 1,5 2 hod okruhu s doprovodným výkladem si můžete prohlédnout město z ptačí perspektivy z Kotnovské vyhlídkové věže, ztratit se v táborském podzemí nebo si prohlédnout 2.největší gotický sál v ČR. Milovníci historie si přijdou na své v husitském muzeu na Žižkově náměstí. Průvodce ČJ ,- (dle délky prohlídky) Průvodce AJ,NJ ,- + k ceně je třeba připočítat vstupné do jednotl.památek (dle platného ceníku Oživlé podzemí Agentura a.r.g.o. Vám zpestří prohlídku táborských podzemních chodeb. Během prohlídky se tak setkáte s živými obrazy žebravého mnicha, zakletou mlynářkou z Dobronic, shlédnete středověkou torturu, ve které jsou mučeni odsouzení a

8 dostane se Vám i profesionálního výkladu o podzemí a kalichu středověkého nápoje. Program již od 8.000,- + vstupné do podzemních chodeb 80,- CZK/os. Prohlídka divadla Oskara Nedbala v Táboře Divadlo je architektonicky originálním komplexem původní pseudorenesanční divadelní budovy. Tento jedinečný divadelní stánek s dvěma hledišti pro diváků, která jsou postavena v pravém úhlu proti společnému jevišti. Prohlídka trvá ca 30 min. Navíc může být zpestřena vystoupením známé táborské skupiny Pouličníci 4.000,- Kč Památky Žižkovo náměstí Zde jsou soustředěny nejvýznamnější památky města honosná, pozdně gotická radnice, děkanský chrám, krásná renesanční kašna, pomník Jana Žižky z Trocnova, pro veřejnost přístupné podzemní chodby a husitské museum. Kotnovská vyhlídková věž Dominantu nejstarší dochované architektonické památky v Táboře představuje z daleka viditelná věž Kotnov, nazývaná podle bájného zakladatele hradu. O původ a stáří hradu se vědci dodnes přou. Nejstarší písemná zmínka spadá do roku 1370, ale je skoro jisté, že k založení hradu došlo již někdy ve druhé polovině 13. století, za vlády českého krále Přemysla Otakara II. Nejvýznamnější dochovanou část hradu představuje Kotnovská věž. Z jejího ochozu může návštěvník obdivovat krásu města i okolí.k hradní věži přiléhá jediná dosud stojící městská brána, zvaná Bechyňská. V působivém prostředí jejích gotických interiérů je umístěna stálá expozice s názvem Život a práce středověké společnosti. Poutní kostel Klokoty Při pohledu z Kotnova na severozápad se před námi otevře malebná scenérie řeky Lužnice. Na vršku nad zákrutem řeky se skví impozantní stavba poutního chrámu v Klokotech. Byla založena kolem roku Samotný se podařilo dokončit již v roce Postupně ke kostelu přibyly ještě ambity a kaple, až vznikl neobyčejně působivý stavební soubor s půdorysem přibližně ve tvaru dvojitého kříže. Jedna z nejcennějších kulturních památek v regionu právem snese srovnání s největšími skvosty architektury evropského baroka. Klokoty představují také cíl oblíbených vycházek. Z Kotnova sem vede křížová cesta. Poutní kostel stále slouží i původnímu účelu, neboť vždy na konci léta se zde konají bohoslužby za účasti velkého počtu návštěvníků z blízkého i vzdáleného okolí. Divadlo, galerie, kino, muzeum fotografie Disco Apollo Sezimovo Ústí Důležité upozornění! Ceny služeb v této nabídce jsou orientační!

133 premiér. CzechTourism www.133premier.cz, 2008 Uvedené informace jsou podle stavu k srpnu 2008.

133 premiér. CzechTourism www.133premier.cz, 2008 Uvedené informace jsou podle stavu k srpnu 2008. 13 13 33premier.cz 133 premiér Neváhejte a objevte, co nového na vás čeká v České republice. Připraveny jsou pro vás zábavné dětské parky, adrenalinové či sportovní areály s bohatou nabídkou nejrůznějších

Více

LIPNO - ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou

LIPNO - ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou Léto 2014 LIPNO - ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou Sezóna na Lipně nikdy nekončí! Díky široké nabídce volnočasových aktivit si pobyt na Lipně užije každý člen vaší rodiny. Letní koupání, vodní

Více

Kypr. www.vtt.cz. ostrov. Tady si to zamilujete. z Prahy. z Brna. z Ostravy. zdarma. odlety. odlety. odlety. také poznávací zájezdy.

Kypr. www.vtt.cz. ostrov. Tady si to zamilujete. z Prahy. z Brna. z Ostravy. zdarma. odlety. odlety. odlety. také poznávací zájezdy. y z Prahy y z Brna y z Ostravy ostrov Kypr transfery zdarma z 88 míst ČR také poznávací zájezdy Tady si to zamilujete www.vtt.cz ostrov Kypr PRG LCA, 03:25 hod., 2240 km TYP LETADLA/SPOL./ČÍSLO LETU: BOE

Více

Co je dobré vědět: Zdroj: www.czechtourism.com. DinoPark ve Vyškově

Co je dobré vědět: Zdroj: www.czechtourism.com. DinoPark ve Vyškově Obsah: Čtyřikrát něco jiného Metropole Krása nezná věk 6 UNESCO Lesk se snoubí s pokorou 8 Duchovní památky Stále živá minulost 11 Hrady, zámky a po stopách předků Když někdo umí 1 Technické zajímavosti,

Více

Volný čas Spoustu zajímavostí a míst k navštívení najdete také zde : http://virtualpanorama.cz/lk/

Volný čas Spoustu zajímavostí a míst k navštívení najdete také zde : http://virtualpanorama.cz/lk/ Volný čas Spoustu zajímavostí a míst k navštívení najdete také zde : http://virtualpanorama.cz/lk/ Za přírodou Český ráj http://www.cesky-raj.info/ V tomto romantickém kraji ležícím na středním toku Jizery

Více

NÁVRH KONCEPCE REVITALIZACE CISTERCIÁCKÉHO KLÁŠTERA VE VYŠŠÍM BRODĚ LENKA ZIKEŠOVÁ DIPLOMNÍ PROJEKT I FA ČVUT I 2013/2014 I ÚSTAV NAVRHOVÁNÍ 1

NÁVRH KONCEPCE REVITALIZACE CISTERCIÁCKÉHO KLÁŠTERA VE VYŠŠÍM BRODĚ LENKA ZIKEŠOVÁ DIPLOMNÍ PROJEKT I FA ČVUT I 2013/2014 I ÚSTAV NAVRHOVÁNÍ 1 NÁVRH KONCEPCE REVITALIZACE CISTERCIÁCKÉHO KLÁŠTERA VE VYŠŠÍM BRODĚ LENKA ZIKEŠOVÁ DIPLOMNÍ PROJEKT I FA ČVUT I 2013/2014 I ÚSTAV NAVRHOVÁNÍ 1 VEDOUCÍ PRÁCE: doc. Ing. arch. Miroslav Cikán I ASISTENT:

Více

PRAHA LETECKÁ A VLÁDNÍ

PRAHA LETECKÁ A VLÁDNÍ Z AMERIKY NA KARLŠTEJN PRAHA LETECKÁ A VLÁDNÍ PARNÍM VLAKEM ŠLECHTIČNA ZA POKLADEM HRADU KŘIVOKLÁT Lom Amerika Pojeďte s námi do Ameriky! Naše Amerika leží v Českém krasu a představuje několik jámových

Více

PROGRAM ROZVOJE MĚSTA NAPAJEDLA NA OBDOBÍ 2013 2020

PROGRAM ROZVOJE MĚSTA NAPAJEDLA NA OBDOBÍ 2013 2020 PROGRAM ROZVOJE MĚSTA NAPAJEDLA NA OBDOBÍ 2013 2020 listopad 2013 OBSAH ÚVOD... 3 A. ANALYTICKÁ ČÁST... 4 A.1 CHARAKTERISTIKA OBCE... 4 1. Území... 4 2. Obyvatelstvo... 5 3. Hospodářství... 10 4. Cestovní

Více

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU Ideální řešení pro Vaši konferenci, meeting i firemní večírek. Hotel GOLD**** Chotoviny, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz * recepce@hotelchotoviny.cz * 398 998

Více

1. Kdo se zabývá propagací České republiky jako ideální destinace pro trávení dovolené?

1. Kdo se zabývá propagací České republiky jako ideální destinace pro trávení dovolené? 2.4 Otázky a odpovědi 1. Kdo se zabývá propagací České republiky jako ideální destinace pro trávení dovolené? Česká centrála cestovního ruchu CzechTourism je státní příspěvkovou organizací Ministerstva

Více

Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí

Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 75 Vysvětlivky Ikony: obecné kurzy kurzy pro začátečníky obchodní kurzy kurzy zakončené

Více

EXOD 2015 62. ROČNÍK EXKURZNÍCH ZÁKLADEN A ZÁJEZDŮ

EXOD 2015 62. ROČNÍK EXKURZNÍCH ZÁKLADEN A ZÁJEZDŮ EXOD 2015 62. ROČNÍK EXKURZNÍCH ZÁKLADEN A ZÁJEZDŮ Akce EXOD Organizují je organizační jednotky ČMOS pracovníků školství, akce vedou členové Českomoravského odborového svazu pracovníků školství. Jsou určeny

Více

Negrelliho viadukt 19. Palác Langhans 19. Palác Lucerna 20. Palác Metro 20. Parní mlýny 21 PORT#58 21. Port X 22. Tančící dům 23.

Negrelliho viadukt 19. Palác Langhans 19. Palác Lucerna 20. Palác Metro 20. Parní mlýny 21 PORT#58 21. Port X 22. Tančící dům 23. PROGRAM 16. 17. 5. 2015 Obsah Úvodní slovo 3 Festival ve světě 4 Záštity 5 Jak si Open House užít 6 ArtGen 9 Danube House 9 Dům odborových svazů 10 Dům U Dvou zlatých medvědů 10 Elektrárna Štvanice 11

Více

S TRATEGICKÝ PLÁN ROZVOJE M Ě STA B ECHYNĚ S TRATEGICKÁ Č ÁST STRATEGICKÉHO PLÁNU ROZVOJE MĚSTA BECHYNĚ 1/44 STRATEGICKÁ ČÁST

S TRATEGICKÝ PLÁN ROZVOJE M Ě STA B ECHYNĚ S TRATEGICKÁ Č ÁST STRATEGICKÉHO PLÁNU ROZVOJE MĚSTA BECHYNĚ 1/44 STRATEGICKÁ ČÁST STRATEGICKÁ ČÁST STRATEGICKÉHO PLÁNU ROZVOJE MĚSTA BECHYNĚ S TRATEGICKÁ Č ÁST 1/44 OBSAH S TRATEGICKÝ PLÁN ROZVOJE 1 VIZE MĚSTA BECHYNĚ...3 1.1 Infrastruktura, životní prostředí a bezpečnost obyvatel...

Více

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI Marketingová strategie rozvoje cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji pro léta 2009 2013 aktualizace s výhledem do roku 2015 INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI Agentura pro regionální rozvoj, a.s. Ostrava 2008-2009

Více

Strategie rozvoje cestovního ruchu pro oblast Podkrkonoší 2011-2020

Strategie rozvoje cestovního ruchu pro oblast Podkrkonoší 2011-2020 Strategie rozvoje cestovního ruchu pro oblast Podkrkonoší 2011-2020 OBSAH 1. ZÁKLADNÍ ÚDAJE O SDRUŽENÍ PODZVIČINSKO... 3 2. ZÁKLADNÍ ÚDAJE O ÚZEMÍ PODKRKONOŠÍ... 3 3. ZPRACOVÁNÍ STRATEGIE ROZVOJE CESTOVNÍHO

Více

GEOGRAFIE CESTOVNÍHO RUCHU ČESKÉ REPUBLIKY. Studijní materiály pro posluchače Vyšší obchodně-podnikatelské školy

GEOGRAFIE CESTOVNÍHO RUCHU ČESKÉ REPUBLIKY. Studijní materiály pro posluchače Vyšší obchodně-podnikatelské školy GEOGRAFIE CESTOVNÍHO RUCHU ČESKÉ REPUBLIKY Studijní materiály pro posluchače Vyšší obchodně-podnikatelské školy Sestavil: PhDr. Slavomír Horák s pomocí internetové stránky www.vokno.cz/lexikon aktualizace:

Více

Zájezdy se stewardy, poznávání bez starostí... www.bustourist.cz

Zájezdy se stewardy, poznávání bez starostí... www.bustourist.cz 2015 Zájezdy se stewardy, poznávání bez starostí... Vážení přátelé, naši milí klienti, začátek každého roku znamená pro cestovní kancelář start do nové sezóny. I my ji zahajujeme vydáním nového katalogu

Více

Turistická oblast Chrudimsko-Hlinecko

Turistická oblast Chrudimsko-Hlinecko Turistická oblast Chrudimsko-Hlinecko Spolupráce od roku 2009 informační Informační kampaně, inzerce, turistické noviny 2x ročně, bannery, potisk triček webové stránky www.navstevnik.cz Ukázky některých

Více

červenec 2006 ročník II

červenec 2006 ročník II červenec 2006 ročník II Kraj navštívila čínská delegace (strana 4) Velehrad - Dny lidí dobré vůle (strana 5 a 7) Profesor Balátě ví, jak uspořit teplo (strana 10) Lázeňské divadlo zahájilo sezonu (strana

Více

Naše tábory. Jak se přihlásit na tábor

Naše tábory. Jak se přihlásit na tábor Úvodem Věříme, že si z naší bohaté nabídky táborů a soustředění vyberete a že s námi aktivně strávený čas o letních prázdninách vás uspokojí a přinese vám zážitky a vzpomínky na celý život. Naše tábory

Více

HOLANDSKO. www.holandsko.cz

HOLANDSKO. www.holandsko.cz www.holandsko.cz 2011 OBSAH 1 Kalendář top akcí... 10 2 Nizozemsko... 11 3 Oblasti... 13 4 Květiny a parky... 16 5 Made in Holandsko... 25 6 Pohodové Holandsko... 30 7 Aktivní Holandsko... 33 8 Moře a

Více

teplice Základna mistrů světa na krupském sídlišti Práce a byznys Nová linka AGC vyrobí denně 500 tun skla STRANY 8 9 STRANA 11 zdarma

teplice Základna mistrů světa na krupském sídlišti Práce a byznys Nová linka AGC vyrobí denně 500 tun skla STRANY 8 9 STRANA 11 zdarma teplice zdarma 2014/VO1/110/05/0696 2014 6 www.zitteplice.cz Práce a byznys Nová linka AGC vyrobí denně 500 tun skla STRANA 11 Základna mistrů světa na krupském sídlišti STRANY 8 9 KULTURA více na www.zitteplice.cz

Více

NOVINY. kých služeb e-mail: noviny

NOVINY. kých služeb e-mail: noviny Číslo 16 Ročník XII Zdarma 24. září í 2010 P e l h ø i m o v s k é NOVINY Zpravodaj Městského úřadu Pelhř imov,, kulturníc ulturních zařízení a tec echnic hnickýc kých služeb e-mail: noviny viny@kzpe.cz,

Více

Německý jazyk a kultura v Drážďanech Polabská Florencie

Německý jazyk a kultura v Drážďanech Polabská Florencie Německý jazyk a kultura v Drážďanech Polabská Florencie Seznámit se s nevšedním německým jazykem a kulturou v Drážďanech je zážitkem. Saská metropole leží v okouzlujícím přírodním prostředí a její pestrá

Více

KATALOG SLUŽEB NA ROK 2015 PORADENSKÉ CENTRUM PRO RODINU A DĚTI ÚSMĚV

KATALOG SLUŽEB NA ROK 2015 PORADENSKÉ CENTRUM PRO RODINU A DĚTI ÚSMĚV KATALOG SLUŽEB NA ROK 2015 PORADENSKÉ CENTRUM PRO RODINU A DĚTI ÚSMĚV Sídlo : Na Kavčí skále 1695/18, Říčany u Prahy Provozovna : Masarykovo nám. 66, Říčany u Prahy, Provozovna : Mírové nám. 37, 5. patro,

Více

Program rozvoje obce HELVÍKOVICE. na období 2013 2018

Program rozvoje obce HELVÍKOVICE. na období 2013 2018 Program rozvoje obce HELVÍKOVICE na období 2013 2018 Červen 2013 OBSAH ÚVOD... 3 A. ANALYTICKÁ ČÁST... 4 A.1 Charakteristika obce... 4 1. Území... 4 2. Obyvatelstvo... 5 3. Hospodářství... 8 4. Infrastruktura...

Více

Rafting a vodácké zájezdy aneb rande s živlem

Rafting a vodácké zájezdy aneb rande s živlem 2místné čluny [RAKOUSKO] Pohodová Salza Pohodové prodloužené víkendy s raftováním na jedné z nejkrásnějších řek Rakouska na Salze. Vápencové soutěsky, tyrkysová, nádherně průzračná voda a překrásné peřeje,

Více

C. NÁVRHOVÁ ČÁST PROGRAM ROZVOJE CESTOVNÍHO RUCHU TURISTICKÉ OBLASTI KRKONOŠE

C. NÁVRHOVÁ ČÁST PROGRAM ROZVOJE CESTOVNÍHO RUCHU TURISTICKÉ OBLASTI KRKONOŠE C. NÁVRHOVÁ ČÁST PROGRAM ROZVOJE CESTOVNÍHO RUCHU TURISTICKÉ OBLASTI KRKONOŠE Priorita 1 Zvýšení nabídky programů a produktů cestovního ruchu 1.1 Programy letního cestovního ruchu 1.2 Programy zimního

Více

PROGRAM ROZVOJE OBCE 2014-2020 TRŠICE

PROGRAM ROZVOJE OBCE 2014-2020 TRŠICE PROGRAM ROZVOJE OBCE 2014-2020 TRŠICE vypracovaný v lednu-dubnu 2014 schválený zastupitelstvem obce dne.. 2014 OBSAH ÚVOD... 3 I. ANALYTICKÁ ČÁST... 4 1. Charakteristika obce... 4 1.1. Identifikační údaje

Více