HOŠKA - TOUR. Kalendář zájezdů na rok Více než dvacet čtyři let zkušeností a spokojených zákazníků

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "HOŠKA - TOUR. Kalendář zájezdů na rok 2015. Více než dvacet čtyři let zkušeností a spokojených zákazníků"

Transkript

1 CESTOVNÍ KANCELÁŘ HOŠKA - TOUR Více než dvacet čtyři let zkušeností a spokojených zákazníků

2 Vážení přátelé, děkujeme, že jste otevřeli náš katalog poznávacích a turistických zájezdů. Za čtvrt století jsme si vybudovali důvěru mnoha klientů, čehož si velice vážíme. Máme tedy dlouholeté zkušenosti s přípravou a organizováním zájezdů, a to dává určitou záruku v poskytování kvalitních služeb v reálných cenách. U nás máme ke každému klientovi individuální přístup. Snažíme se, abyste si vybraný zájezd plně vychutnali, poznali nové přátele a navštívili místa, na která se třeba sami nevydáte. Těšit se můžete i na zajímavý suvenýr. Na webu najdete rozšířenou nabídku s fotografiemi či upoutávkami videí k našim zájezdům. Přejeme vám příjemné chvíle při výběru zájezdů a těšíme se na shledání na některém z nich. Lubomír Hoška P O Z V Á N K A na setkání příznivců cestovní kanceláře HOŠKA TOUR v sobotu 31. ledna Setkání se opět uskuteční v kulturním sále a přilehlých prostorech hotelu Grand v areálu lázní v Lázních Bělohradě hodin příchod jednotlivých účastníků hodin prezentace digitálních fotografií hodin hlavní přestávka hodin prezentace digitálních fotografií 21 ROCNIK Setkáte se zde se svými známými, dozvíte se bližší informace k novým zájezdům. Na zájezdy se budete moci hned přihlásit, příp. uhradit i zálohu. Sejdete se zde i s většinou spolupracovníků cestovní kanceláře. Občerstvení je možné v kavárně (káva, víno, pivo, zákusky, nealko). Protože v hotelu Grand není restaurace pro veřejnost, je nutné si jídlo z nabídky vybrat a objednat po příchodu. Podávat se bude od do hodin. Nabízíme možnost vykoupání v lázeňském bazénu ve vodě o teplotě cca 29 C za zlevněnou cenu 60,- Kč. K dispozici podvodní trysky a perličková lavice. Kdo chce využít tuto možnost, musí zaslat předem závaznou přihlášku ( em nebo telefonicky). Podrobný program najdete před setkáním na webu: promitani.pesituristika.cz. Každý účastník obdrží suvenýr.

3 SLEVY SLEVY ZÁJEZDŮ CK HOŠKA TOUR 2% 4% 5% 10% 30% I. a) slevu ve výši 10% ze základní ceny, nejvýše 1 000,- Kč, poskytujeme dětem do 15 let. V případě, že i obchodní partner (například ubytovatel) poskytne slevu, může CK přiznat slevu vyšší. b) slevu ve výši 2% ze základní ceny poskytujeme juniorům do 21 let, studentům do 26 let po předložení průkazu a seniorům nad 60 let. c) slevu ve výši 30% ze základní ceny poskytujeme dětem a juniorům do 21 let při účasti dvou dospělých osob. d) slevu ve výši 4 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme klientům, kteří se v období zúčastnili alespoň tří vícedenních zájezdů s naší cestovní kanceláří. Tato zlevněná cena je uvedena za cenou základní (za lomítkem) Klienti, kteří uplatňují nárok na tuto slevu, musí ve smlouvě o zájezdu uvést název (nebo alespoň cílovou zemi) a rok nejméně tří zájezdů, kterých se zúčastnili v posledních čtyřech letech. Sleva se neposkytuje spolucestujícím nebo rodinným příslušníkům, kteří na ni nemají nárok. e) slevu ve výši 4 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme členům Klubu českých turistů. Je nutné předložit kartu Eurobeds nebo zaslat její fotokopii. f) slevu ve výši 4 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme členům České obce sokolské. Je nutné předložit členský průkaz nebo zaslat jeho fotokopii. g) slevu ve výši 4 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme skupinám nad 6 osob. h) slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytneme držitelům věrnostní karty Sphere card. Je nutné předložit kartu nebo zaslat její fotokopii. Jednotlivé slevy nelze slučovat. Je nutné využít tu, která je pro klienta výhodnější. Slevy se nepočítají z doplatků například z pojištění nebo stravování. II. Slevu 100,- Kč poskytujeme za včasný nákup, tj. při podání smlouvy o zájezdu s dodržením termínu splatnosti zálohy a doplatku (dle Všeobecných podmínek cestovní kanceláře) více než 3 měsíce před jeho konáním u zájezdů s cenou vyšší než 4 000,- Kč. Tuto slevu lze sloučit s případnou slevou v bodě I. III. Zasedací pořádek sestavujeme s přihlédnutím na pořadí došlých přihlášek. V případě, že u zájezdu je uvedena pouze jedna cena, neposkytujeme žádné slevy. PROČ CESTOVAT S NÁMI Máme dlouholeté zkušenosti s přípravou a organizováním zájezdů. U jednotlivců je zpravidla možnost cestovat bez jednolůžkových příplatků. Lze využívat bohatého systému slev. Máme zkušené průvodce. V ceně našich zájezdů je pojištění pro hrazení stornopoplatků, úrazu, ztráty zavazadel a odpovědnosti z činnosti cestovní kanceláře. Zajistíme pojištění pro hrazení léčebných výloh v zahraničí. Každého klienta si vážíme. Garantujeme co nejnižší, ale reálné ceny. U nás máme ke každému klientovi individuální přístup. Na většinu zájezdů odjíždí autobus s toaletou.

4 2 SEZNAM ZÁJEZDŮ Datum Destinace Název zájezdu Ubytování Strana Lyžařská turistika Česko KOUZELNÁ ŠUMAVA penzion 6 Poznávací zájezdy / Poznávací zájezdy s vycházkami Slovensko/Maďarsko VELIKONOCE V TERMÁLECH penzion, soukromí Francie PAŘÍŽ BÍLÁ PERLA NA SEINĚ, VERSAILLES hotel Česko ŽATEC - UHELNÉ SAFARI - KADAŇ hotel Bosna a Hercegovina BOSNA A HERCEGOVINA hotely Slovensko PODHÁJSKA S VÝLETY penzion, apartmány Česko JÍZDA KRÁLŮ VE VLČNOVĚ hotel Německo ROMANTICKÉ PORÝNÍ hotel Francie PAŘÍŽ A ÚDOLÍ LOIRY hotel Slovensko PAMÁTKY ZÁPADNÍHO SLOVENSKA hotel Maďarsko HORY A TERMÁLY SEVERNÍHO MAĎARSKA hotel Ukrajina ZA NIKOLOU ŠUHAJEM LOUPEŽNÍKEM hotel Rakousko ŠTÝRSKO LABUŽNICKÝ RÁJ penzion Slovensko PAMÁTKY STŘEDNÍHO SLOVENSKA hotel Polsko VELKÝ OKRUH POLSKEM hotely Německo BAVORSKÉ HORY, ZÁMKY A KLÁŠTERY hotely Litva/Lotyšsko/Estonsko/Rusko PETROHRAD A PETRODVORCE hotely Maďarsko PAMÁTKY A TERMÁLY MAĎARSKA hotel Francie PROVENCE A AZUROVÉ POBŘEŽÍ hotel Slovinsko PŘÍRODNÍ KRÁSY SLOVINSKA penzion Rakousko VÍDEŇ V POHODĚ hotel Itálie BENÁTKY FLORENCIE - ŘÍM hotel Česko VINOBRANÍ VE VELKÝCH PAVLOVICÍCH hotel Německo BERLÍN LÁKÁ hotel Itálie KAMPÁNIE - KALÁBRIE bungalovy Slovensko PAMÁTKY V POVÁŽÍ hotel Turecko DO POHÁDKOVÉ ZEMĚ hotely, penziony Řecko PUTOVÁNÍ S BOHEM HERMEM hotely Slovensko/Maďarsko SLOVENSKÉ A MAĎARSKÉ TERMÁLY penzion Německo/Švýcarsko KVĚTY OKOLO BODAMSKÉHO JEZERA hotel Česko SLAVKOVSKÉ SLUNCE hotel Portugalsko MADEIRA POZNÁVACÍ hotel, penzion 55 Poznávací zájezdy s vycházkami / Pěší turistika Španělsko KANÁRSKÉ OSTROVY hotel, penzion Česko/Rakousko JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSY hotel Česko ROZKVETLÁ JIŽNÍ MORAVA hotel Česko/Slovensko KRÁSY NA ČESKO SLOVENSKÉM POMEZÍ hotel Německo/Česko SLAVNOST KAŠEN penzion Itálie OKOLÍ JEZERA LAGO DI GARDA hotel Česko PUTOVÁNÍ OKOLO JABLUNKOVA penzion Česko PŘÍRODNÍ KRÁSY ŠUMAVY II. penzion Rakousko KITZBÜLSKÉ ALPY LANOVKAMI hotel Rakousko SE SLEVOVOU KARTOU POD DACHSTEIN apartmány, hotel Polsko/Litva TURISTICKÁ AKCE V LITVĚ hotel, vlastní spacák Rakousko SALZBURSKO MALÝ RÁJ II. horská chalupa Německo VÝLET DO POHOŘÍ HARZ penzion Slovensko/Polsko KOUZELNÉ PIENINY chaty Česko POSLEDNÍ PUCHÝŘ ubytovna 52

5 SEZNAM ZÁJEZDŮ Portugalsko MADEIRA TURISTICKÁ I. penziony, hotely Portugalsko MADEIRA TURISTICKÁ II. penziony, hotely 55 Pěší turistika / Vysokohorská turistika Švýcarsko TURISTIKA POD MATTERHORNEM hostel Slovensko TATRANSKÉ PASTORÁLE penzion Rakousko KOUZELNÁ SILVRETTA penzion Slovinsko KAMNICKÉ ALPY hotel Slovinsko TREK KAMNICKÝMI ALPAMI horské chaty Slovensko TAJEMNÝ SLOVENSKÝ KRAS hotel Švýcarsko ŠVÝCARSKÝ ENGADIN hostel Rakousko KAISERGEBIRGE CÍSAŘSKÉ POHOŘÍ hotel 40 Cykloturistika Německo, Polsko OSTROVY RUJANA A USEDOM hotely Česko ÚDOLÍM DIVOKÉ ORLICE Itálie Z ALP K JEZERU LAGO DI GARDA hotel Rakousko KOUZELNÁ SOLNÁ KOMORA penzion Itálie DOLOMITY Z KOPCE apartmány Německo CYKLOTURISTIKA U LUŽICKÝCH SRBŮ penzion Německo/Česko NA KOLE PODÉL OHŘE penzion, hotel Rakousko TAURSKÁ CYKLOSTEZKA horská chalupa Švýcarsko/Německo OKOLO BODAMSKÉHO JEZERA hotel Polsko POLSKÉ JIZERSKÉ HORY Česko VINOBRANÍ VE VELKÝCH PAVLOVICÍCH hotel Slovensko VÁŽSKÁ MAGISTRÁLA hotely 68 Jednodenní zájezdy Německo ZA PORCELÁNEM DO MÍŠNĚ Polsko KRAKOW A OSVĚTIM Česko PĚŠKY NA HRAD PERNŠTEJN Německo KOUZLO SASKÉHO ŠVÝCARSKA II Česko DLOUHÉ STRÁNĚ A VELKÉ LOSINY Německo LEGOLAND Česko ÚDOLÍM DIVOKÉ ORLICE Česko ŠIKLŮV MLÝN Rakousko TULLN KVĚTINOVÁ VÝSTAVA Polsko POLSKÉ JIZERSKÉ HORY Česko RYCHLEBSKÉ HORY Polsko KRAKOW A WIELICZKA Polsko PAMÁTKY KLADSKA 73 Adventní zájezdy Polsko ADVENT VE WROCLAWI Rakousko KOUZLO VÍDEŇSKÉHO ADVENTU Německo/Česko ADVENT V BUDYŠÍNĚ, ZHOŘELCI A KRYŠTOFOVĚ ÚDOLÍ Německo ADVENT V REGENSBURGU 75 Po uzávěrce Itálie MILÁNO EXPO 2015 hotel Nizozemí HOLANDSKO KVĚTINOVÉ KORZO bungalovy 76 Zájezdy s koupáním na mořském pobřeží nebo v termálních koupalištích jsou zařazeny u poznávacích zájezdů a zájezdů s pěší a vysokohorskou turistikou. V internetové podobě kalendáře můžete najít další zájezdy.

6 4 INFORMACE VĚNUJTE DÁRKOVOU POUKÁZKU Zájezd je tím nejvhodnějším dárkem pro vaše milé, rodiče, děti a přátele k Vánocům, narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost. Poukaz Vám vytvoříme na libovolnou hodnotu nebo zájezd s vlastním jedinečným věnováním nebo přáním. ELEKTROKOLO NÁSTUPNÍ MÍSTA Vyjíždíme z Podkrkonoší. Trasu sestavujeme s přihlédnutím na bydliště většiny účastníků a cílové destinace. Jezdíme přes Jízdní kolo s elektropohonem je v současné době hitem. Na našich cykloturistických zájezdech není na překážku. S elektrokolem nebudete plýtvat silami a do cíle dojedete v naprosté pohodě. Na některé zájezdy si můžete vzít i koloběžku. Prahu, jižní či západní Čechy, někdy i přes Moravu. Při větším počtu osob z jedné lokality zajišťujeme za příplatek svoz. V některých případech doporučíme spoje hromadných dopravních prostředků, kterými se účastníci dostanou na nástupní místa. V těchto případech čekáme na případné zpoždění doporučených spojů. Bližší informace průběžně na tel. č NORDIC WALKING Letos jsme pro Vás připravili zájezd s instruktorem nordic walking. Tato technika chůze si získává popularitu nejen ve světě, ale i v Česku. Lékaři tento styl chůze doporučují. Uvádí se, že při chůzi s holemi zatěžujeme 90% svalů a naopak šetříme namáhané klouby. S pomocí našeho instruktora zvládnete správnou techniku za několik hodin. SOUTĚŽ - CESTOPISOVÁNÍ Cestovní kancelář vyhlašuje soutěž o nejlepší cestopis. Svoje cestopisy zasílejte do konce listopadu Na setkání příznivců cestovní kanceláře 2016 vyhlásíme vítěze. Jedinou podmínkou je, aby cestopis byl Vaším dílem a byl ze zájezdu cestovní kanceláře, případně z destinace, kam jezdíme. Cestopisy zveřejníme na webových stránkách a nejlepší odměníme hodnotnými cenami. Suvenýr obdrží každý autor cestopisu. Podrobnosti o této soutěži naleznete na webu kam můžete svá díla vkládat. Také nám je můžete zasílat na ZÁJEZDY NA OBJEDNÁVKU Pořádáme zájezdy pro školní, turistické, podnikové a další kolektivy. Jako námět mohou posloužit letošní či loňské nebo předloňské kalendáře turistických zájezdů. Na požádání zašleme návrhy programů s vypracovanou cenovou kalkulací pro plánovaný počet účastníků. Pro zpracování nabídky potřebujeme znát přibližný termín, destinaci, délku zájezdu, typ ubytování, stravování a přibližný počet osob. Návrhy zájezdů na straně 77. BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ Sledujte bonusy a videa z našich zájezdů na Youtubovém kanále: https://www.youtube.com/user/ckhoskatour. Staňte se fanoušky na našem facebooku: facebook.com/hoskatour. Budete tak první informovaní o aktualitách z dění v CK, o výhodných akcích, radách, tipech nebo zajímavostech. Přihlaste se k zasílání občasného newsletteru. Do Vaší ové schránky Vám zašleme to nejzajímavější, co se v naší cestovní kanceláři i mimo ní děje. Občas přidáme cestovatelský magazín Cestoviny. Sledujte aktuality na V internetové podobě kalendáře najdete více fotografií. Na našem webu také naleznete fotografie z minulých let.

7 Dolomity Rádi vás uvítáme na těchto veletrzích cestovního ruchu HOLIDAY WORLD v areálu Výstaviště (stánek V 401) Praha - Holešovice ve dnech února 2015 INFOTOUR v budově KC Aldis Hradec Králové ve dnech března 2015 LEGENDA: EUROREGION TOUR v nové hale Výstaviště Jablonec nad Nisou ve dnech března 2015 lyžařská turistika pobytové zájezdy poznávací zájezdy pěší turistika horská a vysokohorská turistika cykloturistika Nordic walking DŮLEŽITÉ INFORMACE Ceny uvedené u jednotlivých zájezdů jsou konečné. Záloha pouze ve výši jedné třetiny z celkové ceny zájezdu. Upřesněné pokyny zasíláme účastníkům asi 20 dnů před odjezdem. Většinou s předstihem je najdete na našich webových stránkách. Okamžikem potvrzení Vámi podepsané smlouvy o zájezdu (pokud u zájezdu není uvedeno jinak) jste pojištěni pro hrazení stornopoplatků, ztráty zavazadel, pro případ úrazu. CK je pojištěna pro odpovědnost za škodu z provozu cestovní kanceláře a povinně pro případ úpadku u pojišťovny Generali pod číslem Na našich webových stránkách najdete další zájezdy. Fakultativně zajistíme pojištění pro hrazení léčebných výloh v zahraničí. U jednotlivých zájezdů je uvedena cena pro osoby od 18 do 69 let. U osob od 70 do 79 let je cena dvojnásobná a u osob od 80 let a více je cena trojnásobná. Děti, které nedovršily 18 let, platí za jeden den pojištění ve výši 16,- Kč. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích se sociálním příslušenstvím (pokud u zájezdu není uvedeno jinak). Samostatný účastník (pokud u zájezdu není uvedeno jinak) bude ubytován ve dvoulůžkovém, ve výjimečném případě v třílůžkovém pokoji s osobami stejného pohlaví. Účastník si může připlatit, v případě, že to je možné, jednolůžkový pokoj. Cestovní kancelář na požádání sdělí výši příplatku. V případě, že projevíte zájem o náš zájezd, můžete si ho nezávazně rezervovat 7 dnů (pokud cestovní kancelář nestanoví jinak). Pokud váš zájem bude trvat, je nutné vyplnit přiloženou tištěnou smlouvu o zájezdu nebo ji vyplnit na našem webu. polodenní i celodenní túry pobytové zájezdy na mořském pobřeží nebo v termálních lázních poznávací činnost, program může být doplněn o drobné vycházky vycházky, polodenní i celodenní túry, program je doplněn poznávací činností celodenní túry v horském a vysokohorském prostředí polodenní i celodenní jízdy, program bývá doplněn o poznávací činnost severská chůze s instruktorem

8 6 Lyžařský zájezd Česko KOUZELNÁ ŠUMAVA Na Kvildě sníh nikdy nechybí. zájezd č. 010 Lyžařský přejezd v centrálním masivu Šumavy, který je pro dobré sněhové podmínky často milovníky úzkých prkýnek vyhledáván až do jarních měsíců. Pro jeho nadmořskou výšku a chladné klima je záruka, že tu bude dostatek sněhu. I když tento lyžařský zájezd pořádáme ke konci lyžařské sezony, s ohledem na zajištění ubytování prosíme o přihlášky co nejdříve. LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY nad 1000 m. PRAMEN VLTAVY symbolický pramen Vltavy. BUČINA bývalá nejvýše položená osada na Šumavě. Za pěkného počasí výhled na Alpy. 3. den: túra Borová Lada - Knížecí Pláně - Strážný, celkem 18 km. Možnost krácení: na Knížecí Pláně a zpět. KNÍŽECÍ PLÁNĚ bývalá obec, malebná oblast s celou řadou pěkných vyhlídek. CHALUPSKÁ SLAŤ rašeliniště s největším a nejkrásnějším jezírkem v Čechách. 4. den: túra Prášily Poledník Javoří Pila Modrava, celkem 18 km. Možnost krácení: na Poledník a zpět. PRÁŠILSKÉ JEZERO malebné jezero ledovcového původu. POLEDNÍK rozhledna, jeden z nejkrásnějších rozhledů na Šumavě. JAVOŘÍ PILA takřka kultovní místo milovníků Šumavy při Javořím potoce. TŘÍJEZERNÍ SLAŤ menší rašeliniště s třemi jezírky. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do hodin. Ubytování: penzion. Stravování: snídaně. Možnost dokoupení večeří za 360,- Kč. Cena: 3 550,-/3 400,- Kč. V ceně je zahrnuta přeprava, 3x ubytování, 3x snídaně, pojištění (stornopoplatky) a průvodce. 1. den: túra Modrava Modravský potok Březník Modrava, celkem 15 km. Možnost krácení: Modrava Modravský potok Filipova huť, celkem 10 km. MODRAVA rázovitá šumavská obec. Okolí obce leží v centrální části Šumavy. Náhorní plošina přesahuje nadmořskou výšku 1200 m. Říčka Vydra vzniká spojením Roklanského a Modravského potoku. BŘEZNÍK někdejší osada v srdci Šumavy. FILIPOVA HUŤ osada, horské louky. 2. den: túra Kvilda pramen Vltavy Bučina - Kvilda, celkem 18 km. Možnost krácení: od pramene stejnou cestou zpět. KVILDA horská obec, významné turistické středisko. Kvildsko je součástí Šumavských plání, které jsou nejrozsáhlejší souvislou plochou střední Evropy VĚNUJTE DÁRKOVOU POUKÁZKU Zájezd je tím nejvhodnějším dárkem pro vaše milé, rodiče, děti a přátele k Vánocům, narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost. Poukaz Vám vytvoříme na libovolnou hodnotu nebo zájezd s vlastním jedinečným věnováním nebo přáním. CESTOVNÍ KANCELÁŘ HOŠKA TOUR DÁRKOVÁ POUKÁZKA NA ZÁJEZD Z KATALOGU ZÁJEZDŮ CK HOŠKA-TOUR V HODNOTĚ 3 000,- KČ VĚNUJÍ DANA, LUBOŠ A MÍŠA Pobočka: nám. K. V. Raise 160, Lázně Bělohrad

9 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY, PĚŠÍ TURISTIKA, VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA 7 Poznávací zájezdy Poznávací zájezdy s vycházkami Pěší turistika Vysokohorská turistika Slovensko / Maďarsko VELIKONOCE V TERMÁLECH Vyřešíme váš problém, kde strávit Velikonoce. O Velikonocích jsou termály volnější. zájezd č. 020 Každoroční velikonoční zájezd do teplého prostředí termálních lázní. Nabízíme vám možnost vyhřát si kosti po dlouhé zimě ve volných termálech s ubytováním ve Veľkém Mederu. Při tomto zájezdu se využívá školních prázdnin. Na tento zájezd budete potřebovat pouze jeden den dovolené. 1. den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu i na trase HK - Brno. Předpokládaný příjezd do hodin. DUNAJSKÁ STREDA Thermalpark patří k jedněm z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších termálů na jižním Slovensku. K dispozici jsou 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů s mineralizovanou a termální vodou o teplotě od 24 do 40 C. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. 2. den: GYÖR historické město čtyř řek s krásným barokním jádrem. Město bylo sídlem biskupů a svědkem korunovací maďarských králů, dodnes je chráněno hradbami. Krátká prohlídka historického jádra města. Moderní termální bezchlorové lázně byly otevřeny v roce 2003, když kronikáři zaznamenali léčivé účinky už ve středověku. Alkalická, hydrogen-uhličitanová, 67 C teplá voda s vyšším obsahem jodidu tryská z hloubky 2000 m. K dispozici jsou vnitřní i venkovní bazény s léčivou vodou, vnitřní i venkovní rekreační bazény (vířivky, tobogány, vodopády, kruhové proudy) o teplotě 29 až 37 C. Samoobslužná restaurace nabízí místní speciality. 3. den: VEĽKÝ MEDER termální prameny vyvěrají z hloubky 1500 m o teplotě až 76,5 C. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Rekonstruovaný moderní areál poskytuje služby v krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37 C. K dispozici nedávno otevřený rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Největší zájem je o relaxační sedací bazén o teplotě 37 C. Bazény můžete využívat až do hodin. 4. den: MOSONMAGYARÓVÁR nově zrekonstruované lázně ležící v severozápadní části země nedaleko Bratislavy. K dispozici jsou tři nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 až 34 C, dále polokrytý a krytý sedací léčebný bazén s termální vodou o teplotě 35 až 37 C, venkovní léčebné bazény a plavecký bazén s vodou teplou 26 až 28 C. Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do hodin. Ubytování: penziony ve Veľkém Mederu. Stravování: k dispozici kuchyňky. Večeře individuálně v restauracích, případně v termálech. Možnost objednání sterilovaných jídel v CK. Cena: 3 250,-/3 100,- Kč. V ceně je zahrnuta přeprava, 3x ubytování, pojištění (stornopoplatky, ztráta zavazadel, úraz) a průvodce. výloh za 80,- Kč.

10 8 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY, PĚŠÍ TURISTIKA, VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA Španělsko KANÁRSKÉ OSTROVY Tenerife + Gran Canaria. Pěší turistika po ostrovech. zájezd č zájezd č Souostroví Kanárských ostrovů nabízí příjemné počasí na turistiku i koupání po celý rok. Je tu mnoho pěkných písečných pláží, na některých se zastavíme vždy po turistickém výletě. Příroda zde konala divy. Vysoké vulkány s obrovskými kalderami, sopečná měsíční krajina, bizarní skalní útvary různých barev, hluboké klikaté soutěsky, bujná tropická vegetace, vavřínové a borovicové lesy. Všemu vévodí nejvyšší hora Španělska Pico del Teide 3718 m. Snídaně u moře, přes den výlety v horách, prohlídka zajímavého městečka a v podvečer koupání v moři. 1. den: odlet z Prahy na Gran Canarii, ubytování na jižním pobřeží. 2. den: pojedete do centrálního masivu, vyjdete ke skalnímu útvaru BENTAIGA 1415 m, vycházka. TEJEDA typická horská vesnice. CRUZ DE TEJEDA vyhlídka ležící uprostřed ostrova, pěšky po hraně velké kaldery s krásnými výhledy do obce Artenara, lehká túra. Prohlédnete si Museum Casas Cuevas stará dosud zařízená obydlí vytesaná ve skalách. Vyhlídka nad CALDERA DE GÁLDAR sopečný kráter s lávou mnoha barev bude přímo pod Vámi. Zastavíte se u CALDERA DE LOS MARTELÉS zarostlý kráter s políčky na dně. 3. den: SAN BARTOLOMÉ romantické městečko ležící pod nejvyššími horami. Půjdete na vrchol ROQUE NUBLO 1813 m je to monument ostrova, skalisko vypadající jako obrovský kvádr vysoký přes 50 m, vycházka s pěknými výhledy. Nejvyšší hora PICO DE LAS NIEVES 1950 m - kam dojedete busem a pěší výlet po hřebeni s mnoha výhledy, sestup ke CRUZ GRANDE 1251 m, lehká túra. 4. den: LAS PALMAS DE GRAN CANARIA procházka centrem hlavního města. BARRANCO DE GUYEDEQUE úzké údolí s obydlími ve skalách, kolem kterých se projdete, restaurace schovaná ve skále. MASPALOMAS procházka po písečných dunách, koupání. 5. den: ST. NICOLAS do AGAETE pojedete po klikaté silnici nad západním pobřežím. Dál trajektem na ostrov Tenerife. SANTA CRUZ DE TENERIFE hlavní město, projdete se parkem s mnoha exotickými rostlinami, koupání. 6. den: PICO DEL TEIDE 3718 m skoro na nejvyšší vrchol ostrova vyjedete lanovkou do výšky 3555 m. Na vrchol kousek pěšky. Uvidíte nejen pobřeží, ale pokud to viditelnost dovolí i sousední ostrovy a možná i Afriku. Kdo nebude chtít vystoupit na vrchol, půjde se podívat na dvě vyhlídky. ROQUES GARCIA ke skalním útvarům přejete busem. BOCA DE TAUCE 2055 m další pěkná vyhlídka. 7. den: TEIDE půjdete náročnější pěší výlet přes sedlo 2375 m pod vrcholem MONTAŇA DE GUAJARA k černé měsíční krajině tvořené černou sypkou lávou, o kus dál vás čekají bělostné pískovcové útvary PAISAJE LUNAR. Kdo si zvolí kratší výlet, bude se pohybovat po barevné lávě v kaldeře pod vrcholem Teide. Na zpáteční cestě zastávka v nejvýše položené obci ve Španělsku. 8. den: strávíte den na severu ostrova, kde je velmi vlhké podnebí. Rozhlédnete se z několika vyhlídek v pohoří MONTAŇAS DE ANAGA. Půjdete vavřínovým lesem po zarostlém hřebeni do vesnice CHAMORGA. Vykoupete se na PLAYA DE LAS TERESITAS jediná pláž na Tenerife, kde není černý sopečný písek, ale světlý písek dovezený z Afriky. VILAFLOR 1466 m nejvýše položená vesnice. CANDELARIA významné poutní

11 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY, PĚŠÍ TURISTIKA, VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA 9 místo s bazilikou. 9. den: TENO pojedete do pohoří na západě ostrova. MASCA jedna z nejkrásnějších vesnic. Sestoupíte soutěskou BARRANCO DE MASCA z výšky asi 600 m až na pobřeží k PLAYA DE MASCA. Po vykoupání poplujete lodí podél útesů vysokých až 900 m do města PUERTO DE SANTIAGO, kdo nebude chtít sestupovat soutěskou, pojede busem do Puerta de Santiago a popluje nám lodí naproti k místu, kde divoká soutěska se skalními útesy ústí do oceánu. Koupání, nákupy před odletem. 10. den: odlet z Tenerife do Prahy. Zájezd je určen pro skupinu do 22 osob, se kterými pojede náš průvodce. Po ostrovech se budete dopravovat mikrobusem. Denně je na programu vycházka do přírody, většinou bude na výběr ze dvou možností. Ve zbytku dne se objede ostrov se zastávkami na zajímavých místech. Čas bude na vykoupání v Atlantickém oceánu s teplotou vody kolem 21 C., nakoupit si potraviny či zajít si na večeři. Ubytování: hotel, penzion. Stravování: snídaně. Možnost dokoupení 9x večeře v hotelu (4x na Gran Canarii, 5 x na Tenerife) za 1 530,- Kč. Cena: zájezd č ,-/29 480,- Kč, zájezd č ,-/33 480,- Kč. V ceně je zahrnuta letenka včetně letištních tax, poplatků a palivového příplatku, 1 x lodní lístek mezi ostrovy, 9x ubytování, 9x snídaně, dopravu mikrobusem po obou ostrovech a průvodce. Fakultativně: cestovní pojištění a pojištění storna za 330,- Kč. U zájezdu č. 030 je příplatek za jednolůžkový pokoj 4 890,- Kč, u zájezdu č. 031 je příplatek za jednolůžkový pokoj 6 290,- Kč. Během zájezdu si účastníci platí lanovku na Teide 26 a lodní lístek k soutěsce Masca 10. Na zájezd v termínu navazuje zájezd Kanárské ostrovy La Palma a La Gomera v termínu: Můžete spojit oba zájezdy. Na Tenerife budete mít navíc den volna pro vlastní program a odpočinek u moře. Příplatek za spojení obou zájezdů činí ,- Kč. Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK. Česko / Rakousko JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSY zájezd č. 040 Poznávací zájezd s vycházkami či individuálně nenáročnou pěší turistikou. Uvidíte selské baroko, cisterciácké kláštery, zachovalé památky a krásnou přírodu. V programu je jednodenní výjezd do Rakouska. 1. den: odjezd v ranních hodinách, přesun do jižních Čech. HOLAŠOVICE nejznám ější vesnice selského baroka zapsána na Seznam kulturního dědictví UNESCO. Unikátní památka vesnické architektury. V nedalekých Dobčicích točil režisér Z. Troška film Babovřesky. KLEŤ 1083 m výlet lanovkou na nejvyšší vrchol Blanského lesa. Z rozhledny kruhový výhled. Na území rezervace nedaleko vrcholu se nachází největší kolonie mravenců v České republice. Zdatnější účastníci mohou dojít do Českého Krumlova pěšky. Ostatní dolů lanovkou a přesun autobusem. ČESKÝ KRUMLOV půvabné jádro města s řekou Vltavou neztratilo svůj středověký ráz. Možnost prohlídky jednoho zámeckého okruhu nebo výstupu na věž Máselnici. Nejpozoruhodnějším exponátem je tzv. Zlatý kočár. Vycházka do parku s otáčivým hledištěm. V hradním příkopu žijí rodiče známých medvědích trojčat Vojty, Kuby a Matěje, hrdinů televizního Večerníčku.

12 10 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY, PĚŠÍ TURISTIKA, VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA 2. den: VYŠŠÍ BROD v romantické krajině leží cisterciácký klášter. Prohlídka 1. okruhu: chrám, galerie a knihovny. ČERTOVA STĚNA skalní vyhlídka nad úžasným údolím Vltavy, ke které se váže známá pověst, podle které se stěna stala námětem ke Smetanově opeře Čertova stěna. LIPNO lanovkou nebo pěšky ke Stezce v korunách stromů. Výhled na přehradní jezero, Novohradské hory a Šumavu. Za pěkné viditelnosti i na Alpy. VÍTKŮV KÁMEN 1053 m - možnost nenáročné túry na mohutnou zříceninu hradu. Alternativně drobná vycházka podle malebného Horského potoku. 3. den: TŘÍSTOLIČNÍK 1311 m tentokrát vyjedete až pod vrchol autobusem. Vycházka na vrchol s výhledem především do Německa a Rakouska. Možnost další vycházky na vyhlídku na Plešné jezero. MOLDAUBLICK rozhledna s výhledem na lipenskou přehradu. LINEC za tradičním pravým lineckým koláčem do nejbližší cukrárny. HAUPTPLATZ historické domy, barokní morový sloup, kostel Sv. Martina, Alter Dom v tomto kostele jako varhaník působil Anton Bruckner. ZÁMEK rozkládá se na ostrohu nad Dunajem, pěkný výhled na Linec. NEUER DOM jedna z největších katedrál v Rakousku. PÖSTLINBERG výlet horskou elektrickou dráhou na vrch s pěkným výhledem na Linec a za pěkného počasí i na Alpy. Poutní kostel Panny Marie. Zdatnější účastníci mohou na vrchol vystoupat pěšky. 4. den: ZLATÁ KORUNA klášter cisterciáků je národní kulturní památkou. V rámci prohlídky uvidíte malý a velký konvent, křížovou chodbu a interiér chrámu. DÍVČÍ KÁMEN vycházka na romantickou zříceninu hradu, která leží na skalnatém výběžku nad řekou Vltavou. Prý tu stále přebývá sám král trpaslíků. PURKAREC pomníček a malé muzeum voroplavby. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do hodin. Ubytování: hotel. Stravování: snídaně. Možnost dokoupení večeří za 360,- Kč Cena: 3 650,-/3 500,- Kč. V ceně je zahrnuta přeprava, 3x ubytování, 3x snídaně, pojištění (stornopoplatky, ztráta zavazadel, úraz) a průvodce. výloh za 20,- Kč. Francie PAŘÍŽ BÍLÁ PERLA NA SEINĚ, VERSAILLES zájezd č zájezd č zájezd č V jednom okamžiku je zde možné najít největší luxus, největší mravnost, největší svinstvo, největší neřesti, lomoz a křik, krásu i špínu je toho více, než si kdo dokáže představit. 1. den: odjezd v odpoledních hodinách, možnost nástupu v západních Čechách. Noční přesun. 2. den: PAŘÍŽ procházka s průvodcem od Panthéonu k Lucemburským zahradám dnes sídlo francouzského senátu, Latinská čtvrť, Cité katedrála Notre Dame s impozantním interiérem, Consiergerie původně královský palác, poté vězení, Sainte Chapelle svatá kaple, která je klenotem gotiky, Justiční palác, pravý břeh Seiny Hotel de Ville. Louvre návštěva palácového komplexu s galerií evropského malířství, sochařství a dalších uměleckých sbírek. Osobní volno s možností návštěvy dalších muzeí. 3. den: VERSAILLES centrum politické moci za Ludvíků XIV. - XVI. pro zájemce prohlídka zámku francouzských králů, procházka francouzskými zahradami k Velkému a Malému Trianonu, k vesničce Hameau Marie Antoinetty. LA DÉFENSE prohlídka sídliště 21. století, možnost nákupů.

Polopenze 6. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4

Polopenze 6. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4 CHORVATSKO Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 14. 07. - 21. 07. ZDARMA doprava pro dítě do 14 let/3. os./htl.sirena! Ubytování Stravování 1/2 3-12let/*14 let

Více

Pracovní doba: 05. 07.- 07. 07.: 08,00 12, 00 nebo telefon: 602 876 877

Pracovní doba: 05. 07.- 07. 07.: 08,00 12, 00 nebo telefon: 602 876 877 Pracovní doba: 05. 07.- 07. 07.: 08,00 12, 00 nebo telefon: 602 876 877 LAST MINUTE!!! Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 07. 07. - 14. 07. ZDARMA doprava pro

Více

(8.-14. června 2014) Anna Monhartová O3

(8.-14. června 2014) Anna Monhartová O3 (8.-14. června 2014) Anna Monhartová O3 La Défense La Défense je název obchodní čtvrtě, která je charakteristická supemoderními stavbami a mrakodrapy. Leží na předměstí Paříže severozápadně od centra.

Více

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4 Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 21. 07. - 28. 07. ZDARMA doprava pro dítě do 12 let/3. os./htl. Rivijera! ALEM hotel. depandance u pláže, zahrada RIVIJERA

Více

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let 1/4

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let 1/4 Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 30. 06. - 07. 07. ZDARMA doprava pro dítě do 12 let/3. os./htl.sirena! ALEM hotel. depandance u pláže, zahrada Polopenze 6.

Více

ČESKÝ KRUMLOV. Tereza Išková

ČESKÝ KRUMLOV. Tereza Išková ČESKÝ KRUMLOV Tereza Išková ČESKÝ KRUMLOV Pohlednicový pohled na město Český Krumlov. 2 HISTORIE MĚSTA ČESKÝ KRUMLOV Jméno města Krumlov je odvozováno z německého výrazu "Krumme Aue", který je překládán

Více

Kč* Pětidenní zájezd do Francie Paříž a zámky na Loiře. Ne čt

Kč* Pětidenní zájezd do Francie Paříž a zámky na Loiře. Ne čt 8 5 300 Kč* Pětidenní zájezd do Francie Paříž a zámky na Loiře Pojeď také na školní zájezd za nejkrásnějšími místy Francie! Dva dny strávíme v Paříži, kde si nejdříve uděláme okružní jízdu, při které poprvé

Více

Polopenze 7. 590,- Kč * 5. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4 7 let. Polopenze 7. 590,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let

Polopenze 7. 590,- Kč * 5. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4 7 let. Polopenze 7. 590,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 11. 08. - 18. 08. ZDARMA DOPRAVA pro dítě do 15 let/3.os./htl. Palma, do 12let/3. os./htl.rivijera RIVIJERA superior pokoj,

Více

Předmět: Regionální turistické služby. Ročník: IV. Téma: Regiony ČR. Vypracoval: Mgr. Jaromír Šebek Materiál: VY_32_INOVACE_129 Datum: 11.3.

Předmět: Regionální turistické služby. Ročník: IV. Téma: Regiony ČR. Vypracoval: Mgr. Jaromír Šebek Materiál: VY_32_INOVACE_129 Datum: 11.3. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horky nad Jizerou 35 Obor: 65-42-M/02 Cestovní ruch Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0985 Předmět: Regionální turistické služby Ročník: IV.

Více

MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech

MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech 1. den odjezd z nástupních míst v ranních hodinách, přejezd přes Slovensko do Maďarska, dopoledne příjezd do Budapešti. Prohlídka starého Budína Matyášův

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 PRIMORSKO. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny.

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 PRIMORSKO. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny. NABÍDKA VÝLETŮ 2017 PRIMORSKO Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv Aquapark v Primorsku AQUAPLANET pro všechny věkové kategorie a každý si zde najde to své. Čeká Vás den plný zábavy, příjemných zážitků, skluzavky,

Více

Program pro skupiny: Cena: Kč 1.150, -/os.ubytování v hotelu (Kč 990,-/os. ubytování nad vinnými sklepy)

Program pro skupiny: Cena: Kč 1.150, -/os.ubytování v hotelu (Kč 990,-/os. ubytování nad vinnými sklepy) Krajinou Lichtenštejnů Přijeďte se přesvědčit o jedinečnosti Lednicko-valtického areálu. Tento unikátní park o rozloze okolo 280 km2 tvořil mocný rod Lichtenštejnů po dobu tří staletí a od roku 1996 je

Více

Klub seniorů Důchodci Technolen při KIS Lomnice nad Popelkou

Klub seniorů Důchodci Technolen při KIS Lomnice nad Popelkou Klub seniorů Důchodci Technolen při KIS Lomnice nad Popelkou Výlety na rok 2017 Zájezdy nabízené Klubem seniorů Důchodci Technolen při KIS Lomnice n. Pop. jsou i pro širokou veřejnost. Vstupenky je možné

Více

ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ. 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně!

ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ. 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně! ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně! VLAKOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD PRO ŽELEZNIČÁŘE s jízdenkou FIP: ÖBB a FS TERMÍN: 20.9. - 28.9.2014 CENA: 6 990 Kč Program 1. den Odjezd vlakem

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 SVATÝ KONSTANTIN

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 SVATÝ KONSTANTIN NABÍDKA VÝLETŮ 2017 SVATÝ KONSTANTIN Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv Výlet do Nesebru Výlet autobusem do architektonické rezervace se starobylými kostely a chrámy, která je zahrnuta do seznamu UNESCO od

Více

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři w w w.h usto p e ce - cit y. cz rodina sport senioři víno PRO SENIORY Seniorský věk už dnes nemusí být obdobím stráveným v ústraní aktivního společenského života. Stále více institucí myslí na lidi seniorského

Více

Předmět: Regionální turistické služby. Ročník: IV. Téma: Regiony ČR. Vypracoval: Mgr. Jaromír Šebek Materiál: VY_32_INOVACE_135 Datum: 5.4.

Předmět: Regionální turistické služby. Ročník: IV. Téma: Regiony ČR. Vypracoval: Mgr. Jaromír Šebek Materiál: VY_32_INOVACE_135 Datum: 5.4. Anotace: Valticko lednický areál a Pálava jako turistický region specifika, kulturní památky, využitelnost z hlediska turistického ruchu Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horky nad Jizerou

Více

Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34.

Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34. Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34.0774 ANOTACE Číslo a název šablony: III/2 Inovace a zkvalitnění

Více

NĚMECKO - Údolí Mosely

NĚMECKO - Údolí Mosely NĚMECKO - Údolí Mosely Nabídka incentivní cesty spojené s degustací vín Termín: 26. 30.8. 2015 Počet: 10-15 osob rodí se zde ta nejušlechtilejší vína z odrůdy Ryzlink rýnský Program cesty Během tohoto

Více

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 CK TURISTA BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 5 - denní zájezd Již v úvodu naší golfové nabídky jsme uvedli, že golf již zdaleka není drahým sportem (i když tomu ceny v mnoha

Více

CK BUS TOUR-FOLTÝNOVÁ

CK BUS TOUR-FOLTÝNOVÁ PROVENCE 2011 Vážení rodiče, milí studenti! V letošním školním roce máte poprvé možnost volby komplexní zahraniční exkurze. Po několika rocích, kdy se nabízelo pouze Chorvatsko, tedy destinace relativně

Více

Slovinské Alpy - hotel **** Park, superskipas a bazén v ceně, dítě zdarma / č.2112

Slovinské Alpy - hotel **** Park, superskipas a bazén v ceně, dítě zdarma / č.2112 CK TURISTA Slovinské Alpy - hotel **** Park, superskipas a bazén v ceně, dítě zdarma / č.2112 3,4,5,6,7 - denní zájezd Lyžování ve slovinských Alpách je znamenité. V Julských Alpách sice nejsou gigantická

Více

SICÍLIE 18. 9. 27. 9. 2015

SICÍLIE 18. 9. 27. 9. 2015 SICÍLIE 18. 9. 27. 9. 2015 Proč právě Sicílie? Největší italský ostrov nabízí krásné pláže, hory, divoké kaňony, jedny z nejlépe zachovaných antických památek světa i architektonické pozůstatky vlády Normanů,

Více

Veletrh cestovního ruchu v Trenčíně

Veletrh cestovního ruchu v Trenčíně PRO PŘÁTELE A ČLENY DESTINAČNÍHO FONDU ČESKÉHO ŠVÝCARSKA www.ceskesvycarsko.cz Informační zpravodaj květen II. 2015 Veletrh cestovního ruchu v Trenčíně Ve dnech 15. 16. května proběhl ve slovenském Trenčíně

Více

Polopenze 6. 990,- Kč * 5. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4 7 let. Polopenze 7. 490,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let. 4. 590,- Kč/1/2+2,1/2+1

Polopenze 6. 990,- Kč * 5. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4 7 let. Polopenze 7. 490,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let. 4. 590,- Kč/1/2+2,1/2+1 Víkendové koupání v moři: 1. 200,- Kč! CHORVATSKO Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 01. 09. - 08. 09. Ubytování Stravování 1/2 3-12let/*14 let 3. os. DEPANDANDE

Více

BULHARSKO po slevě 7%

BULHARSKO po slevě 7% BOMBASTICKÁ NABÍDKA PRO SKUPINY I JEDNOTLIVCE pobyt u moře BULHARSKO Letovisko - Primorsko Hotel ANCORA BEACH ***+ 9.6. 17.6.2015 V ceně : 8. 361,- Kč po slevě 7% Možné uplatnit do 31.3.2015, Doprava kombinovaná

Více

Kulturní informační turistická a cestovní agentura - www.kita.cz. OTROKOVICE Výrobce a provozovatel OLOMOUC HODONÍN LUHAČOVICE

Kulturní informační turistická a cestovní agentura - www.kita.cz. OTROKOVICE Výrobce a provozovatel OLOMOUC HODONÍN LUHAČOVICE Kulturní informační turistická a cestovní agentura - www.kita.cz OTROKOVICE Výrobce a provozovatel OLOMOUC HODONÍN LUHAČOVICE OLOMOUC - město s nejvíce památek na Moravě - Vláček v provozu květen-srpen

Více

Korutany - gasthof Laggner ** - turistická karta v ceně / č.7242

Korutany - gasthof Laggner ** - turistická karta v ceně / č.7242 CK TURISTA Korutany - gasthof Laggner ** - turistická karta v ceně / č.7242 4 - denní zájezd Turistika v Alpách, v nejjižnější části Rakouska s nejstálejším počasím. Korutany dělí jen necelých 140 km od

Více

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7%

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7% BOMBASTICKÁ NABÍDKA PRO SKUPINY I JEDNOTLIVCE pobyt u moře BULHARSKO Letovisko - Primorsko Hotel ANCORA BEACH ***+ 2.6. 11.6.2015 Za cenu : 6. 315,- Kč po slevě 7% Možné uplatnit do 31.3.2015, Autobusová

Více

VELKÉ LOSINY - WELLNESS HOTEL DIANA, TERMÁLY NAPLNO 2017

VELKÉ LOSINY - WELLNESS HOTEL DIANA, TERMÁLY NAPLNO 2017 VELKÉ LOSINY - WELLNESS HOTEL DIANA, TERMÁLY NAPLNO 2017 4 - denní zájezd Oblíbený wellness hotel. Bazén v budově + whirpool + sauna + fitness = zdarma. Poznejte sílu losinské termální vody. Široká nabídka

Více

Jezero Traunsee. Letní sáňkařská dráha - Strobl. Plavba lodí po jezeře. Jízda kabinkovou lanovkou na Grünberg (1004 m. n. m.)

Jezero Traunsee. Letní sáňkařská dráha - Strobl. Plavba lodí po jezeře. Jízda kabinkovou lanovkou na Grünberg (1004 m. n. m.) Tipy na výlety Solná komora Karta Salzkammergut Erlebnis Card: k zakoupení ve všech infocentrech v regionu SALZKAMMERGUT a ve vybraných hotelech a penzionech. Cena dospělí: 4,90 EUR, děti zdarma S kartou

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 DJUNI. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny.

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 DJUNI. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny. NABÍDKA VÝLETŮ 2017 DJUNI Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv Aquapark v Primorsku AQUAPLANET pro všechny věkové kategorie a každý si zde najde to své. Čeká Vás den plný zábavy, příjemných zážitků, skluzavky,

Více

Penzion ŽERNOV Český ráj

Penzion ŽERNOV Český ráj Penzion ŽERNOV Český ráj Český ráj je oblíbeným cílem letní turistiky i cykloturistiky. Z místních zajímavostí můžeme uvést Památný strom - lípu v Tatobitech, Obrácené zvony v Rovensku, blízké jsou Prachovské

Více

Tipy na výlety Solná komora

Tipy na výlety Solná komora Tipy na výlety Solná komora Karta Salzkammergut Erlebnis Card: k zakoupení ve všech infocentrech v regionu SALZKAMMERGUT a ve vybraných hotelech a penzionech. Cena dospělí: 4,90 EUR, děti zdarma S kartou

Více

Tipy na výlety Zell am See, Kaprun a okolí

Tipy na výlety Zell am See, Kaprun a okolí Tipy na výlety Zell am See, Kaprun a okolí Přírodní koupaliště v Hollersbachu www.hollersbach.at otevírací doba: dle počasí vstupné: 3,70 atrakce: přírodní koupaliště, dětské hřiště s pirátskou lodí, plážový

Více

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let. Vlastní 3. 990,- Kč 4. 490,- Kč

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let. Vlastní 3. 990,- Kč 4. 490,- Kč Víkendové koupání v moři: 1. 200,- Kč! CHORVATSKO Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 25. 08. - 01. 09. Ubytování Stravování 1/2 3-12let/*14 let 3. os. SIRENA

Více

So 28. 11. 2015. cena: 699,- Kč. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění vč. storna 33,- Kč, jen léčebné výlohy 15,- Kč/os.

So 28. 11. 2015. cena: 699,- Kč. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění vč. storna 33,- Kč, jen léčebné výlohy 15,- Kč/os. ADVENTNÍ KRAKOW (b) Vychutnejte si advent v Krakově, polském královském městě! V tento den je na královském hradě Wawel, /který je pro Poláky to co pro nás Pražský hrad/, volný vstup do některých expozicí.

Více

Cena zájezdu: 7 990,-Kč / student ve vícelůžkovém pokoji

Cena zájezdu: 7 990,-Kč / student ve vícelůžkovém pokoji Studijní poznávací zájezd Krásy Katalánska Termín zájezdu: 27.9 7.10. 2013 Hotel Guitart 3* v letovisku Lloret de Mar, Costa Brava Cena zájezdu: 7 990,-Kč / student ve vícelůžkovém pokoji V ceně zahrnuto:

Více

Brno. Liberec. Karlovy Vary

Brno. Liberec. Karlovy Vary Brno Největší moravské město leží na soutoku Svitavy a Svratky. Jeho dominantou je hrad Špilberk. Je významným průmyslovým a kulturním centrem, městem veletrhů. Otázka: Které město leží pod horou Ještěd?

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CHORVATSKO CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky

Více

Tipy na výlety okolí Salcburku

Tipy na výlety okolí Salcburku Tipy na výlety okolí Salcburku Doporučujeme k zakoupení Salcburskou kartu: Salcburská karta (SalzburgerLand Card) je all inclusive kartou, se kterou můžete navštívit více než 190 zajímavostí v rakouské

Více

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** 110 / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou atmosférou, kvalitními službami a s velice dobrým umístěním v atraktivní čtvrti Carihuela, a pouze 50 m od pláže a promenády, na

Více

Krásy Toskánska neopakovatelná italská krása s výletem na ostrov Elba + návštěva dvou vinařských oblastí s ochutnávkou vína

Krásy Toskánska neopakovatelná italská krása s výletem na ostrov Elba + návštěva dvou vinařských oblastí s ochutnávkou vína Krásy Toskánska neopakovatelná italská krása s výletem na ostrov Elba + návštěva dvou vinařských oblastí s ochutnávkou vína Termín: 20.-25. 6. 17 Cena: 6 490,- Program: 1. den: - odjezd z Ochoze u Brna

Více

Předmět: Regionální turistické služby. Ročník: IV. Téma: Regiony ČR. Vypracoval: Mgr. Jaromír Šebek Materiál: VY_32_INOVACE_131 Datum: 22.3.

Předmět: Regionální turistické služby. Ročník: IV. Téma: Regiony ČR. Vypracoval: Mgr. Jaromír Šebek Materiál: VY_32_INOVACE_131 Datum: 22.3. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horky nad Jizerou 35 Obor: 65-42-M/02 Cestovní ruch Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0985 Předmět: Regionální turistické služby Ročník: IV.

Více

Solná komora-h.rakousko

Solná komora-h.rakousko Jezero Wolfgangsee Plavba lodí po jezeře denní jízdenka: 17,60 se Salzkammergut Erlebnis-Card: 16,40 www.wolgangseeschifffahrt.at Schafbergbahn jízda úzkokolejkou na horu Schafbergbahn jízda tam i zpět:

Více

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 CK TURISTA Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 4,5,6,8 - denní zájezd Lyžování ve Slovinsku, v nádherných Julských Alpách. Ubytování v luxusním hotelu****

Více

POUTNÍ MÍSTO PANNY MARIE VE SKÁLE

POUTNÍ MÍSTO PANNY MARIE VE SKÁLE Městys Spálov Městys Spálov leží v oblasti přírodního parku Oderské vrchy na hranici krajů Moravskoslezského a Olomouckého. Z Ostravy i Olomouce se k nám dostanete pohodlně za necelou hodinku a rázem se

Více

ČESKY. Středověk a lázeňská noblesa CHEBSKO A MARIÁNSKOLÁZEŇSKO

ČESKY. Středověk a lázeňská noblesa CHEBSKO A MARIÁNSKOLÁZEŇSKO ČESKY 8 Středověk a lázeňská noblesa CHEBSKO A MARIÁNSKOLÁZEŇSKO 1 3 Klášter Teplá Na jihozápadě Karlovarského kraje ochutnáme jak temný Prohlídka středověk, s tak průvodcem vznešené zahrnuje lázeňství.

Více

Golf v Alpách - Fee zdarma - panoramahotel*** superior ALLGAUER/ č.8052

Golf v Alpách - Fee zdarma - panoramahotel*** superior ALLGAUER/ č.8052 CK TURISTA Golf v Alpách - Fee zdarma - panoramahotel*** superior ALLGAUER/ č.8052 4 - denní zájezd Již v úvodu naší golfové nabídky uvádíme, že golf již zdaleka nemusí být drahým sportem (i když tomu

Více

Očekávaný výstup: Žáci si uvědomí, že člověk během staletí vybudoval množství krásných architektonických objektů. Zopakují si a doplní hlavní znaky

Očekávaný výstup: Žáci si uvědomí, že člověk během staletí vybudoval množství krásných architektonických objektů. Zopakují si a doplní hlavní znaky České památky v UNESCU Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice Projekt č. CZ. 1.07/1.4.00/21.1920 Název projektu: Učení pro život Č. Dumu: VY_32_INOVACE_15_18 Tematický celek: Umění a kultura Autor: PaedDr.

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2015. ITÁLIE Ischia. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezony.

NABÍDKA VÝLETŮ 2015. ITÁLIE Ischia. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezony. NABÍDKA VÝLETŮ 2015 ITÁLIE Ischia Půldenní výlet kolem ostrova Ischia Půldenní okruh kolem ostrova Ischia s českým průvodcem. Prohlídky a zastávky na nejzajímavějších místech ostrova, výjezd do nejvýše

Více

Plavba: Z Athén po krásách východního Středomoří III na lodi Horizon (Středozemní moře)

Plavba: Z Athén po krásách východního Středomoří III na lodi Horizon (Středozemní moře) Plavba: Z Athén po krásách východního Středomoří III na lodi Horizon (Středozemní moře) Plavba s českým delegátem! Akční plavba! Středomořské sluníčko, krásné památky a teplé moře. To všechno vás čeká

Více

Malování v Provence. 10 - denní zájezd Francie

Malování v Provence. 10 - denní zájezd Francie Malování v Provence 10 - denní zájezd Francie Navštivte a poznejte Provence, rodiště a působiště řady slavných malířů, a přeneste její krásy na malířské plátno! Kdo už někdy držel v ruce paletu a štětec,

Více

Název školy Název materiálu Autor Tematický okruh Ročník. Datum tvorby Srpen 13 Anotace. Zdroje

Název školy Název materiálu Autor Tematický okruh Ročník. Datum tvorby Srpen 13 Anotace. Zdroje Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.0499 Název školy Název materiálu Autor Tematický okruh Ročník Soukromá střední odborná škola Frýdek-Místek, s.r.o. VY_32_INOVACE_375_VES_15 Mgr. Jana Nachmilnerová Veřejná

Více

Předmět: Regionální turistické služby. Ročník: IV. Téma: Regiony ČR. Vypracoval: Mgr. Jaromír Šebek Materiál: VY_32_INOVACE_137 Datum: 11.4.

Předmět: Regionální turistické služby. Ročník: IV. Téma: Regiony ČR. Vypracoval: Mgr. Jaromír Šebek Materiál: VY_32_INOVACE_137 Datum: 11.4. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horky nad Jizerou 35 Obor: 65-42-M/02 Cestovní ruch Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0985 Předmět: Regionální turistické služby Ročník: IV.

Více

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz Cestovní kancelář Votrok 2014 Kompletní ceny Cestovní kancelář Votrok, Chelčického 967, 500 02 Hradec Králové Telefon 495 534 066 Mobil 725 848 429 E-mail: votrok@votrok.cz www.votrok.cz Při zakoupení

Více

T i p y n a c y k l i s t i c k é v ý l e t y I. Z ČESKÉHO KRUMLOVA DO HOLAŠOVIC II. Z ČESKÉHO KRUMLOVA NA DÍVČÍ KÁMEN

T i p y n a c y k l i s t i c k é v ý l e t y I. Z ČESKÉHO KRUMLOVA DO HOLAŠOVIC II. Z ČESKÉHO KRUMLOVA NA DÍVČÍ KÁMEN Č e s k ý K r u m l o v s l á v a, n a z d a r v ý l e t u! a n e b A H O J N A K O L E K O N C E P T C Y K L I S T I C K Ý C H V Ý L E T Ů v o k o l í Č e s k é h o K r u m l o v a r o k 2 0 1 1 T i p

Více

Tipy na výlety Mittersill, Fusch

Tipy na výlety Mittersill, Fusch Tipy na výlety Mittersill, Fusch Přírodní koupaliště v Hollersbachu www.hollersbach.at otevírací doba: dle počasí vstupné: 3,70 atrakce: přírodní koupaliště, dětské hřiště s pirátskou lodí, plážový volejbal,

Více

Plavba: Z Terstu po krásách východního Středomoří I na lodi Horizon (Středozemní moře)

Plavba: Z Terstu po krásách východního Středomoří I na lodi Horizon (Středozemní moře) Plavba: Z Terstu po krásách východního Středomoří I na lodi Horizon (Středozemní moře) Plavba s českým delegátem! Poplujte s námi podél východního pobřeží Jaderského moře a navštivte ty nejhezčí přístavy,

Více

Tipy na výlety Lammertal, Golling, Gosau atd.

Tipy na výlety Lammertal, Golling, Gosau atd. Koupaliště Abtenau www.freibad.abtenau.at Tipy na výlety Lammertal, Golling, Gosau atd. otevírací doba: denně 9 19 h, od poloviny července do poloviny srpna až do 20.00 vstupné: 5,30 EUR vstupné se Salcburskou

Více

SLOVENSKO 2006 PIENINY, SPIŠSKÁ MAGURA, LEVOČSKÉ VRCHY, SPIŠ, SLOV. RÁJ 26.9. 1.10.2006

SLOVENSKO 2006 PIENINY, SPIŠSKÁ MAGURA, LEVOČSKÉ VRCHY, SPIŠ, SLOV. RÁJ 26.9. 1.10.2006 SLOVENSKO 2006 PIENINY, SPIŠSKÁ MAGURA, LEVOČSKÉ VRCHY, SPIŠ, SLOV. RÁJ 26.9. 1.10.2006 Určeno pro pěší turistiku, cykloturistiku (silnice, trek, MTB) Ubytování: Doprava: 4 noci s polopenzí v hotelu Magura

Více

CHORVATSKO vlakem. průvodce: Libuše Sládečková. Pro železničáře České a Slovenské republiky a jejich rodinné příslušníky.

CHORVATSKO vlakem. průvodce: Libuše Sládečková. Pro železničáře České a Slovenské republiky a jejich rodinné příslušníky. CHORVATSKO vlakem HVAR Ostrov s vůní levandule pobyt u moře s organizovanými výlety strava: ALL INCLUSIVE LIGHT průvodce: Libuše Sládečková Pro železničáře České a Slovenské republiky a jejich rodinné

Více

3* HOTEL LADINA BERGÜN RHÉTSKÁ DRÁHA - UNESCO

3* HOTEL LADINA BERGÜN RHÉTSKÁ DRÁHA - UNESCO ČESKÁ MAJITELKA 3* HOTEL LADINA BERGÜN RHÉTSKÁ DRÁHA - UNESCO Rodinný hotel je 2 minuty pěšky od nádraží Bergrün na známé a slavné Rhétské dráze. Na nádraží je výzmnamné železniční muzeum Albula. Hotel

Více

MAR DEL SUR 2** Letecká spol. Termín Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ

MAR DEL SUR 2** Letecká spol. Termín Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ MAR DEL SUR 2** Měna Kč Stravování ALL INCLUSIVE Země a lokalita Kuba, Varadero Letecká spol. Termín 23.02.2017-07.03.2017 51 700 Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ 23.02.2017-07.03.2017 51 700 Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ 23.02.2017-10.03.2017

Více

NABÍDKA ZÁJEZDU SICÍLIE

NABÍDKA ZÁJEZDU SICÍLIE NABÍDKA ZÁJEZDU SICÍLIE Navrhované datum: 24.10. - 28. 10. 2017 Navrhovaný počet osob pro kalkulaci: 50 Navrhovaný přímý let s leteckou společností Ryanair 24. 10. Praha Trapani: 16.40 19.00 28. 10. Trapani

Více

Plavba: Z Athén po krásách východního Středomoří I na lodi Horizon (Středozemní moře)

Plavba: Z Athén po krásách východního Středomoří I na lodi Horizon (Středozemní moře) Plavba: Z Athén po krásách východního Středomoří I na lodi Horizon (Středozemní moře) Plavba s českým delegátem! Vydejte se na plavbu po kouzelném východním Středomoří. Vyplouváme z Athén, odkud se vydáme

Více

Toskánsko zájezd 12. 5. 16. 5. 2015

Toskánsko zájezd 12. 5. 16. 5. 2015 Toskánsko zájezd 12. 5. 16. 5. 2015 Toskánsko je domovem světově proslulých turistických ikon, láká návštěvníky již od dob, kdy se zde usadili Etruskové. Malebná krajina se středověkými pevnostmi na vršcích

Více

Plavba: Z Terstu po krásách východního Středomoří na lodi Horizon III (Středozemní moře)

Plavba: Z Terstu po krásách východního Středomoří na lodi Horizon III (Středozemní moře) Plavba: Z Terstu po krásách východního Středomoří na lodi Horizon III (Středozemní moře) Plavba s českým delegátem! Akční plavba! Ze severní Itálie až do řeckých Athén? Loď Horizon na své trase obepluje

Více

Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok 16 - denní zájezd Rušné letovisko a ostrov slonů. Resort je tvořen

Více

Zima 2010 / 2011. www.turistika-hory.cz

Zima 2010 / 2011. www.turistika-hory.cz Zima 2010 / 2011 1 www.turistika-hory.cz Vážení sportovní přátelé, milovníci turistiky a hor! Lyžařská sezóna 2010/2011 je již za dveřmi. V tomto katalogu je připravena naše nová nabídka zájezdů, určená

Více

Otevření turistické sezony 2012

Otevření turistické sezony 2012 Otevření turistické sezony 2012 České Švýcarsko 21. 22. 4. 2012 Vydejte se za zážitky v Českém Švýcarsku Jetřichovické skály otevření naučné stezky Janovský trhák - cyklistická časovka do vrchu Tramvají

Více

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL***

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** dokončil v roce 2013 další krok ke zkvalitnění služeb Vám, našim hostům. V letech 2009-2013 dokončil výstavbu WELLNESS CENTRA II na ploše dalších 400m 2 ve venkovních

Více

BAR - HOTEL PRINCESS ****

BAR - HOTEL PRINCESS **** BAR - HOTEL PRINCESS ****, - denní zájezd severozápa část barského pobřeží je co do příroch krás srovnatelná s pobřežím v okolí Budvy. Krásné, rozlehlé pláže, výborné podnebí, příro a kulturní zajímavosti,

Více

Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, Brno, IČO Tel , tel/fax:

Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, Brno, IČO Tel , tel/fax: Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, 60200 Brno, IČO 47903678 Tel. 542 219 200, tel/fax: 542 219 201 Řecko Nei Pori studia Rosa letecky z Brna Poloha: nachází se cca 250 m od pláže, kousek

Více

PODHÁJSKA - BUNGALOVY ENERGY I., TERMÁLNÍ BAZÉN ZDARMA, PRODEJ 2016

PODHÁJSKA - BUNGALOVY ENERGY I., TERMÁLNÍ BAZÉN ZDARMA, PRODEJ 2016 PODHÁJSKA - BUNGALOVY ENERGY I., TERMÁLNÍ BAZÉN ZDARMA, PRODEJ 2016 7 - denní zájezd Bungalovy v areálu Energy I. Jen pár kroků od krytého termálního bazénu a venkovního bazénu Energy I. - volný vstup

Více

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes Hotel Montreal**+ Novinka! Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Zakynthos / Alykes www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos / / / Poloha: jednoduchý rodinný hotel se

Více

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou

Více

nabídku zahraniční dovolené na rok 2017

nabídku zahraniční dovolené na rok 2017 Výbor ZO OS KOVO připravil opět pro své členy nabídku zahraniční dovolené na rok 2017 V CK Diamant Club s.r.o. lze sjednat individuální rekreaci ušitou na míru každému z Vás zájemců. Dotace na tuto rekreaci

Více

Pozvánka na turistický víkend do krásné skalní oblasti 3. - 5. 2. 2012. stále po zelené značče ke křižovatce v sedle Křížový Buk.

Pozvánka na turistický víkend do krásné skalní oblasti 3. - 5. 2. 2012. stále po zelené značče ke křižovatce v sedle Křížový Buk. Pozvánka na turistický víkend do krásné skalní oblasti 3. - 5. 2. 2012 Jedná se o tradiční setkání turistů a přátel přírody v oblasti Šluknovského výběžku. Připraveny jsou pro Vás denní a noční výlety

Více

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx DUBEN 11. dubna 2015 Zahájení letní sezony pěší procházkou Akci zajišťují Mirka a Oldřich Novotní Jedná se o jednodenní pěší procházku, která začíná a končí u Oldy a Mirky Novotných. Sraz v 10:00 hod u

Více

Termín: Čtvrtek 18. prosince 2014

Termín: Čtvrtek 18. prosince 2014 Termín: Čtvrtek 18. prosince 2014 Cena: 600,- za dopravu + vstupné (dle zájmu): Schönbrunn ZOO (panda, koala) Hofburg Dům motýlů Albertina galerie - podrobné informace a ceny vstupenek viz příloha letáku

Více

Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246

Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246 CK TURISTA Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246 4,5,6,7 - denní zájezd Slovinské termální lázně Moravské Toplice se již staly mezi golfisty pojmem. Skvělé

Více

TERMÍNY REZERVUJTE V CK VESNA

TERMÍNY REZERVUJTE V CK VESNA Lidická 600 736 01 Havířov Šumbark Tel.: +420 596 885 301 Fax: +420 596 885 321 Mobil: +420 602 741 857 E-mail: ckvesna@volny.cz Web: www.ckvesna.cz JIŽNÍ SLOVENSKO,, VELKÝ MEDER,, TERMÁLNÍ LÁZNĚ APARTMÁNY

Více

ŠPANĚLSKO KATALÁNSKO A BARCELONA

ŠPANĚLSKO KATALÁNSKO A BARCELONA LAST MINUTE ZÁJEZD ZA POZNÁNÍM ŠPANĚLSKO Pobyt u moře s výlety KATALÁNSKO A BARCELONA BARCELONA GOTICKÁ KLÁŠTER MONTSERRAT FIGUERAS (MUZEUM DALÍHO) CASTELLO D EMPÚRIAS CADAQUES BARCELONA MODERNISTICKÁ

Více

Přehled lyžařských zájezdů 2015/16

Přehled lyžařských zájezdů 2015/16 Č. záj. cestovní kancelář, Jiří PETR, * U Jezera 5, 74705 Opava, CZ Přehled lyžařských zájezdů 2015/16 Lyž. dny 402 3 411 6 26. sezóna (V dubnu 2016 začneme už 27. sezonu) Cena před Místo Termín Další

Více

Votrok 2015. www.votrok.cz. Cestovní kancelář. Kompletní ceny. Slevy za včasný nákup zájezdů

Votrok 2015. www.votrok.cz. Cestovní kancelář. Kompletní ceny. Slevy za včasný nákup zájezdů Votrok 2015 Cestovní kancelář Cestovní kancelář Votrok, Chelčického 967, Hradec Králové PSČ 500 02 Telefon: 495 534 066 Mobil: 725 848 429 E-mail: votrok@votrok.cz Kompletní ceny Slevy za včasný nákup

Více

Přírodní rezervací Račí údolí přes Čertovy kazatelny a zříceninu hradu Rychleby

Přírodní rezervací Račí údolí přes Čertovy kazatelny a zříceninu hradu Rychleby Přírodní rezervací Račí údolí přes Čertovy kazatelny a zříceninu hradu Rychleby 16.4.2010 Josef Franc Hluboce zaříznuté sedm kilometrů dlouhé Račí údolí, jehož ústí leží zhruba dva kilometry jihozápadně

Více

Smlouva byla schválena 1972, v platnost vstoupila 1975 1975 ČSSR, 1990 ČSFR, 1993 přešla úmluva na ČR Hlavním posláním Úmluvy je povinnost smluvního

Smlouva byla schválena 1972, v platnost vstoupila 1975 1975 ČSSR, 1990 ČSFR, 1993 přešla úmluva na ČR Hlavním posláním Úmluvy je povinnost smluvního Úmluva o ochraně světového kulturního a přírodního dědictví The Convention concerning the Protection of World Cultural and Natural Heritage. Smlouva byla schválena 1972, v platnost vstoupila 1975 1975

Více

Dopřejte Vaší lásce luxus!

Dopřejte Vaší lásce luxus! Dopřejte Vaší lásce luxus! Budete ubytováni v jedné z nejúžasnějších historických budov jižní Moravy. Dům Pánů z Vizovic je zařazen mezi kulturní památky a představuje tak ideální místo pro Váš romantický

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 NESEBR. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny.

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 NESEBR. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny. NABÍDKA VÝLETŮ 2017 NESEBR Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv Výlet do Varny s návštěvou Delfinária Odjezd: 09.00 hodin (krátká zastávka u městečka Obzor) Příjezd do Varny: přibližně v 10.15 hodin Návštěva

Více

HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO Königssee Salzburg a Hallstatt

HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO Königssee Salzburg a Hallstatt HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO Königssee Salzburg a Hallstatt Prezentace zájezdu Orlí hnízdo (Kehlsteihaus) Cestovní a dopravní kancelář Tihelka Autor: Antonín Tihelka 1 Vážený zákazníku, vítáme Vás na stránkách

Více

Nabídka výletů na rok 2012

Nabídka výletů na rok 2012 Nabídka výletů na rok 2012 SEKO BUS Plzeň s. r. o. dopravní kancelář a cestovní agentura Mikulášská 12 326 00 Plzeň tel.: 377 240 995 602 462 700 e-mail: sekobus@volny.cz www.sekobus.cz 1. Pičín (Pohádková

Více

Velká Británie - Londýn. již od Kč 5.690,-!!! Výlet do Windsoru zdarma!!!

Velká Británie - Londýn. již od Kč 5.690,-!!! Výlet do Windsoru zdarma!!! Velká Británie - Londýn již od Kč 5.690,-!!! Výlet do Windsoru zdarma!!! Budovy Parlamentu s věží Big Ben, Westminsterské opatství, Buckinghamský palác, Tower of London, Tower Bridge, Katedrála Sv. Pavla,

Více

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především z

Více

Hotel Montreal**+ Novinka! ŘECKO Zakynthos / Alykes

Hotel Montreal**+ Novinka!  ŘECKO Zakynthos / Alykes Hotel Montreal**+ Novinka! ŘECKO Zakynthos / Alykes / / / 2 Poloha: jednoduchý rodinný hotel se nachází v blízkosti klidného letoviska Alykes přímo u pláže, v okolí hotelu je dostatek ochodů a taveren,

Více

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. www.cdtravel.cz Řecko Lefkada Achilleas studia *** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Lefkada / Nidri Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska

Více

Tipy na výlety Lammertal, Golling, Gosau atd.

Tipy na výlety Lammertal, Golling, Gosau atd. Tipy na výlety Lammertal, Golling, Gosau atd. Koupaliště Abtenau http://freibad-abtenau.jimdo.com/öffnungszeiten-preise/preise-1/ otevírací doba: denně 9 19 h, od poloviny července do poloviny srpna až

Více

Hotel Caprici 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 12 320 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Caprici 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 12 320 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Caprici 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Santa Susanna Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní polopenze vlastní hotel 9 150 Kč

Více