Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750"

Transkript

1 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název sahara pouzdro koleno Převodovka kompl.p Převodovka kompl.l Pastorek kompletní P Pastorek kompletní L Víko pastorku staré provedení víko pastorek K pastorek s talířovým kolem nosič pastorku Unašeč lamel píst Přítlačný kroužek talířová pružina kroužek Kuželové pouzdro rozpěrná trubka Šroub M95x Skříň převodovky holá P Skříň převodovky holá L víko 6-dírové víko 8-dírové víko 6-dírové na poloosu víko 8-dírové na poloosu Kryt hřídel,l-125mm,km7,mb7,l hřídel,l-117mm,km8,mb8,l talířové kolo ozubené kolo, malé šikmé zuby, jemné vnitřní drážky ozubené kolo,velké rovné zuby, jemné vnitřní drážky ozubené kolo, malé rovné zuby, jemné vnitřní drážky ozubené kolo, velké šikmé zuby, jemné vnitřní drážky rozpěrná trubka 1

2 podložka Rozpěrný kroužek Rozpěrný kroužek Vymezovací kroužek kroužek kroužek vym.podložka 90mm, s-0,1mm viko 6-dírové,pr.115mm,L víko 8-dírové,pr.115mm,L víko 6-dírové,Al,pr.110mm,L šroub M18x1,5x matice M18x1, vym.kroužek 90mm,1mm vym.kroužek 90mm,0,3mm vym.kroužek 90mm,0,5mm podložka výstupní hřídel UNC výstupní hřídel L752 výstupní hřídel UNC kroužek kroužek pružina kroužek segmentová podložka vym.kroužek 80mm,1mm vym.kroužek 80mm,0,5mm vym.kroužek 80mm,0,3mm vym.kroužek 80mm,0,1mm /15D5 lamela vnitřní /16D5 lamela 34-M24x1,5 olejoznak 34-M52x1,5 olejoznak L22210 L22308 L6308 L6208 L3210 L6210N 2

3 L6211N palivová zátka Čerpadlo -Bulharské A72XTM Víko XTM Víko Bulharského čerpadla Těsnění XTM sada Sada těsnění víka čerpadla XTM Chladič oleje JANKA 6, hydr.válec 63/32/ hydr.válec 63/32/ hydr.válec 63/36/ hydr.válec 63/32/ Těsnění filtru pojistný ventil ventil pouzdro pro XTM.čerpadlo Ventil zdvihu Ventil dosávací potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí 3

4 potrubí potrubí Průtokový šroub pojistný ventil potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí potrubí Servoventil ORSTA K Servoventil ORSTA kompletní vč.pák a kabelů Páky ovladače ORSTA 34DO4R/K1/10 Ovladač řízení Bardějov 34-PRACHOVKA prachovka pro ORSTU řízení ventil Průtokový šroub brzdy rychloupínač L, UNC Páka Pružina čepu rychloupínače rychloupínač P, UNC lopata základní UNC,břit HB250 lopata základní UNC,břit HB400 lopata zesílená UNC,břit HB Lopata zubová 4

5 Paletizační vidle kované Paletizační vidle s rámem, délka 800mm Paletizační vidle s rámem, délka 1200mm Paletizační vidle svařované vč.rámu Rám dveří Sklo dveří 620x Sklo dveří 654x Sklo dveří 604x Sklo dveří 624x profil H čelního skla na klínek klínek těsnění čelního skla klička klička s vložkou, vnější pružné lůžko kabiny pružné lůžko kabiny pružina zdvihu pružné lůžko kabiny UNC Pružné lůžko UNC Diskové kolo UNC 9x15.3 ET Diskové kolo L-752 9x15.3 ET RUS-P10,0/75-15,3 Pneu Russia vč.duše Čistič vzduchu Otáčkoměr Vakuometr 08-CHLADICLKT80 Chladič UNC Brzdový spínač Motorek stěrače dlouhá hřídelka Motorek stěrače krátká hřídelka M Motorek stěrače s doběhem Teploměr Teploměr sada vč.čidla teploty a příslušenství UNEX Pryžový napínák Řemenice alt Patka motoru UNC Gumový hranol patky motoru UNC spínací skříňka silenblok motoru Táhlo R1 5

6 Táhlo R Kloub Páka dvouramenná páka Spojka Čep Čep Spojka Pojistka Potrubí k chladiči UNC Čep s pojistkou Čep s pojistkou Čep s pojistkou Čep pák L Čep s pojistkou Čep s pojistkou Čep Pouzdro Pouzdro Čep Pouzdro Čep Čep Čep Čep Čep Čep Čep Pouzdro Čep 40x Čep Čep Čep Čep rychloupínače 25x95, 9117,UNC Čep /128, Ventilátor 6-listý,obrácený ZETOR P Ventilátor 6-listý,obrácený ZETOR,plastové provedení VETRAK-UNC Ventilátor 8-listý,pr.460mm 6

7 H-22 Filtr Filtrační vložka kovová pro UNC Hlavní válec spojkový HV22 ND pro převodovky LOCUST-hrubé drážky 3501 Převodovka kompl.p 3401 Převodovka kompl.l 3430/3428 víčko L Nastavovací šroub 3422 talířové kolo 3413 Orubené kolo velké rovné zuby 3424 ozubené kolo,malé šikmé zuby,hrubé vnitřní drážky 3435 ozubené kolo velké šikmé zuby 3436 ozubené kolo,malé rovné zuby,hrubé drážky 3426 hřídel,hrubé drážky L750 Položky do náhonu čerpadel NH 50, RH ozubené kolo 44Z,náhon čerp.unc ozubené kolo 45Z,Bulh.čerp ozubené kolo 45Z,Veleš.čerp ozubené kolo spojkový hřídel UNC hřídel vypínací vidlice UNC060 LAMELA -UNC Lamela spojková CZ LAMELA -UNC Lamela spojková PL setrvačník se spojkou Setrvačník s věncem Věnec setrvačníku UNC Vidlice Vedení spojky vypínací páčka spojky Kolík Opěrný čep pružina čep pružiny Šroub spojky UNC BM10x Kroužek pojistný do spojky UNC miska 7

8 přítlačný kotouč Položky do náhonu čerpadel UN ozubené kolo 31Z, náhon čerp.un ozubené kolo 30Z, náhon čerp.un kolo ozubené kolo náhonu čerp.un ozubené kolo náhonu čerp.un hřídel vidlice UN053 Náhony, bowdeny, lanka N náhon otáčkoměru UN053,DH112 N Náhon UNC060 N Náhon otáčkoměru UNC061 N náhon otáčkoměru pro UNK T-T bowden,malá příruba Z T-T bowden,velká příruba táhlo spojky kompletní lanko plynu vč.bowdenu táhlo spojky L750 ND pro UN053 DHP-0464-K Brzd.a škrtící ventil /4 čerpadlo 40/ Pouzdro Pouzdro opěrná čočka planeta úplná Satelit Nosič satelitů Čep Třecí kroužek spojovací tyč ozubené kolo ozubené kolo ozubené kolo věnec ozubené kolo hřídel 8

9 ozubené kolo ozubené kolo ozubené kolo hřídel Spojka kámen vidlice UN úplný otočný čep táhlo Vzpěra táhlo 170.B šroub kola třmen podložka silenblok motoru páka L kulový kloub P kulový kloub L Těleso nápravy I Těleso nápravy II K oko válce řízení kompletní, UN Vidlice konzola pro UN Hlava kola hvězdice litinová pro UN vložka Šroub kola M22x1,5 l Šroub kola M22x1,5 l páka řízení Čep řízení UN Čep UN Čep UN Čep UN Čep UN Čep UN Čep UN Pouzdro UN Pouzdro UN053 9

10 Čep UN Čep UN Čep UN Pouzdro nápr.říz Pouzdro nápr.říz Svislý čep UN Olejový chladič UN Filtrační vložka kovová pro UN kardanový kříž pro UN Hřídel spojovací přední Hřídel spojovací zadní Náboj s přírubou UN Náboj s přírubou UN053 KAT.UN053 katalog ND pro UN053 KAT.UNC061 katalog ND pro UNC061 KAT.UNC750 katalog ND pro UNC750 KAT.UNC752 katalog ND pro L752 DPCUN053 Dílenská příručka UN053 DPCUNC060 Dílenská příručka UNC060 NOLOCUST752 Návod na obsluhu LOCUST 752 NOUNC060 Návod na obsluhu UNC060 NOUNC061 Návod na obsluhu UNC061 LAMELA-DH Lamela spojková Vypínací DH112 ND pro LKT80,81,81T ND pro převodové skříně Hnací hřídel Vnitřní kužel 5 R Venkovní kroužek Jádro synchronu 4 a 5 R Objímka Vnitřní kužel pro 2,3 a 4 R Hnané kolo 4 R Hnané kolo 3 R Jádro synchr.2 a 3 R Hnané kolo 2 R Hnané kolo 1 R Objímka spojky 10

11 Hnané kolo zpátečky Hřídel spojovací přední Hnaný hřídel Kolo stálého záběru Kolo 4 R Kolo 3 R Kolo 2 R Předlohový hřídel podložka podložka podložka podložka podložka podložka podložka podložka ND pro náhonové skříně hřídel Příruba ozubené kolo Zubová spojka ozubené kolo N Náhon otáčkoměru LKT N Náhon otáčkoměru LKT Pružné uložení agregátů Pružina kombinovaná Pružina válcová Náhon nápravy kolo hřídel Kardan přední Kardan střední Kardan zadní Homokinetický kloub Naviják hřídel Lamela venkovní LKT80 11

12 Lamela vnitřní LKT80 Zadní náprava typ přední náprava typ Diskové kolo LKT 14x Poloosa Poloosa Hydraulický systém Olejový chladič JANKA 2, Kryt chladiče ND pro UDS-doprodej Náhon čerpadel ozubené kolo ozubené kolo ozubené kolo ozubené kolo ozubené kolo hřídel hřídel hřídel hřídel Víko 12

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej SKA000 - AVC Čadca, a.s. výprodej platnost ceníku od 8..0 do vyprodání zásob 0600 Skříň spojky T8 Tatra Kód Skarab: 06 SKP: 0000 Obch.č.: 00 0600 Skříň spojky Tatra Kód Skarab: 8 SKP: 0080 Obch.č.: 00

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87)

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87) J87 10357 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 442176812405 7681240 5 290 2 J87 14408 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 44217681234 7681234 6 844 7 J87 10010 ČELO BLOKU MOTORU 442110140035 1014003 2

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S 1 102794820 TĚSNĚNÍ DVEŘÍ DELŠÍ ks 105 Kč 2 102922000 SVĚTLO SMĚROVÉ ORANŽOVÉ ks 80 Kč 3 111920200 SKLO SVĚTLOMETU KRYCÍ 9170 ks 100 Kč 4 193913000 SKŘÍŇKA SPÍNACÍ ks 130 Kč 5 193922085 PŘERUŠOVAČ MAGNETICKÝ

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

Nabídka originálních náhradních dílů na vozy LIAZ,KAROSA a AVIA.

Nabídka originálních náhradních dílů na vozy LIAZ,KAROSA a AVIA. Jiří Strnad, AUTO-STAR Komenskeho 527 295 01 Mnichovo Hradiště Tel: +420326771834,326303824 Fax:+420326771835 E-mail:autostar@iol.cz Nabídka originálních náhradních dílů na vozy LIAZ,KAROSA a AVIA. Mototechna

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Škoda Fabia 1,2 44 kw

Škoda Fabia 1,2 44 kw Škoda Fabia 1,2 44 kw Subkritérium A1: Práce Práce (bez materiálu) Poznámka kontrola vozu: zjištění závady/ servisní prohlídka prohlédnutí vozu, ať už za účelem zjištění závady před opravou či servisní

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

Katalog náhradních dílů 1

Katalog náhradních dílů 1 A B C D PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEDNÍ NÁPRAVA E HYDRAULICKÝ ROZVADĚČ HDS 1505 F G HYDRAULICKÉ VÁLCE HYDRAULICKÝ VÁLEC 80x40x90 Katalog náhradních dílů 1 A-PŘEVODOVKA Katalog náhradních dílů 2

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY TATRA

ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY TATRA ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY TATRA MOTOTECHNA JKPOV NÁZEV Množství skladem Cena CZK / ks 50011430 800029510000 SADA PISTNICH KROUZKU T148 120,00 STD 1265 130,00 Kč 50011989 800029510050 SADA PISTNICH KROUZKU

Více

Ceník vyráběných součástí:

Ceník vyráběných součástí: Ceník vyráběných součástí: dne 20.2.2014 Vyzvedněte si vždy aktuální ceník. Typ stroje Obj.kód Cena Katalogové Množství JAWA 175 villiers Kč číslo kříž stupaček - stojan kříž stupaček komplet 0103 600

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

SKARAB s.r.o. Výběr z ceníku TANAX TRUCKS Bánovce n.b. Ceník je platný v období: 1.10.2009-31.12.2009 nebo do vyprodání zásob. A

SKARAB s.r.o. Výběr z ceníku TANAX TRUCKS Bánovce n.b. Ceník je platný v období: 1.10.2009-31.12.2009 nebo do vyprodání zásob. A Výběr z ceníku TANAX TRUCKS Bánovce n.b. Ceník je platný v období: 1.10.2009-31.12.2009 nebo do vyprodání zásob. A Kód SKARAB Č. mot. JKPOV Název MJ 4181 341400110 442018810734 211 341300110 442018810744

Více

Rozvodovka a koncové převody

Rozvodovka a koncové převody 3. KAPITOLA Rozvodovka a koncové převody Skříň rozvodovky s pravým a levým portálem tvoří zadní nápravu traktorů Zetor. Koncepčně je provedení zadní nápravy u všech typů traktorů Z 2011 Z 6945 stejné a

Více

MV3-047 (MV ) náhradní díly pro sběrací návěs. (sada 02/28+02/29) Řetězový třmen (MV3-030 MV3-031)

MV3-047 (MV ) náhradní díly pro sběrací návěs. (sada 02/28+02/29) Řetězový třmen (MV3-030 MV3-031) Skupina - Kryty tabulka č. 01 532098520028 4701.01 Oko závěsu 1 998 Kč Skupina - Podlahový dopravník tabulka č. 02 532034250378 4702.01 Tažná řetězka 837 Kč 532038101018 4702.05 Hnací hřídel Ø 40-4t 532038110728

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy skupina - Rozvodová skříň Rozmetadlo RUR-10 tab č. 01+02+03 943370612 11001.01 Plášť skříně I 031250912 93125009 11001.02 Kuželové soukolí 2 958 Kč 2 312 Kč 11,60 kg 031250892 (sada 01/02-17z + 03/01-16z)

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

číslo název označení ks cena obrázek 1 karta still / saxby 380362 1 300,-- 2 karta still / saxby 39401 1 550,-- 3 karta still 389528 1 550,--

číslo název označení ks cena obrázek 1 karta still / saxby 380362 1 300,-- 2 karta still / saxby 39401 1 550,-- 3 karta still 389528 1 550,-- číslo název označení ks cena obrázek 1 karta still / saxby 380362 1 300,-- 2 karta still / saxby 39401 1 550,-- 3 karta still 389528 1 550,-- 4 karta still 616237 1 250,-- 5 karta still 134339 1 550,--

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro radličkový kypřič půdy MERKUR 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným a pružinovým

Více

Části motorů a strojů

Části motorů a strojů Části motorů a strojů Katalog výrobků 2014-2015 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno

Více

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.5A 1 924,00 Kč SIM162100 Soukolí náhonu otáčkoměru 273,00 Kč

Více

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 MOTOR PARILLA GAZELLE 60cc KÓD POZICE Prodejní cena - Kč ### Popis položky MOTOR PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG MOTOR PARILLA

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17. Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1 Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1. 12-063-99906 Úplná karosérie svařená (Tudor) pro levé řízeni 1 110-701100 1. 12-064-99906 Úplná karosérie

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Obsah Úvodem...9 Základní technický popis...10 Škoda Felicia se představuje...10 Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Údržba a kontrola technického stavu...14 Pravidelná

Více

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů tr@bi.cz 2003 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo Obsah 1 Motor 4 1.1 Válec a kliková skříň...................................................... 4 1.2 Kliková hřídel..........................................................

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907 Název dílu Počet kusů Kusová cena (Kč.) Celková cena (Kč.) 1 Relátka 3 160 480 2 Kohouty k nádrži 2 50 100 3 Spojky úplné 2 350 700 4 Obložení ke spojce 4 40 160 5 Skla zadní svítilny 6 30 180 6 Zadní

Více

Rozmetadlo RUR-5. náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy

Rozmetadlo RUR-5. náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy skupina - Náhon a střižný kolík Rozmetadlo RUR-5 tabulka č. 01 093120922 5001.01 Hřídel 505 Kč 2,00 kg 038479082 5001.07 Lamela vnější 80/58 13 Kč PN 02038 0,02 kg 038479582 5001.08 Lamela vnitřní 45/70

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

poz. název množství cena celkem

poz. název množství cena celkem 1 4205373038 KOSTKA ROZVADECI 80 188,87 15109,60 2 22100451000 PRIPOJKA STAVIT. 13 T3 A137972 395 4,20 1659,00 3 246224001000 BARVA CELEROL 913-21 10 218,28 2182,80 4 246235202000 PUR EMAIL U 2056/RAL

Více

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05 NÁZEV CENA v Kč za kus BOWDENY KUSOVÉ Lanko plynové J 550,555,05 Lanko plynové J 20-23 rychlopal Lanko plynové J 125-350 šnek Lanko plyn rychlopal st.typ Lanko plyn rychlopal nový typ Lanko plyn Babeta

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů.

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů. Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

ze dne: 21.08.2014 Strana 1 / 5 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 VÝDEJKA č.: V14/202183

ze dne: 21.08.2014 Strana 1 / 5 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 VÝDEJKA č.: V14/202183 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 Auto-moto díly Objednávka/datum: Žižkova 618,664 62 Hrušovany u Brna Faktura č.: Židlochovice Iveta Zoubková Odběratel: Komenského 408 667 01 Židlochovice Strana

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

Příloha č.1 Soupis oceňovaných položek

Příloha č.1 Soupis oceňovaných položek Příloha č.1 Soupis oceňovaných položek Číslo položky 0 261 210 151 Snímač polohy klikov.hřídele BOSCH 676,00 Kč 2 ks 1 352,00 0,31 419,12 0 261 230 112 Čidlo teploty paliva BOSCH 1 455,55 Kč 1 ks 1 455,55

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený

Více

Konstrukce a technická data traktorů Zetor

Konstrukce a technická data traktorů Zetor 2. kapitola Konstrukce a technická data traktorů Zetor Konstrukční charakteristika traktoru Zetor 15 Traktor Zetor 15 se vyráběl ve Zbrojovce Brno v letech 1948 1949 a stal se tak v pořadí druhým sériově

Více

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!!

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! ceny platí do vyprodání skladových zásob kulový čep 8993339 85.301 260 102 rejdový čep 7372170 85.624

Více

MV3-030 (MV3-031) náhradní díly pro sběrací návěs

MV3-030 (MV3-031) náhradní díly pro sběrací návěs Skupina - Kryty MV3-030 (MV3-031) tabulka č. 01 532098520028 3001.01 Oko závěsu Skupina - Podlahový dopravník 1 998 Kč 9,50 kg tabulka č. 02 532034250378 3002.01 Tažná řetězka 837 Kč 532038101018 3002.05

Více

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 924003001 Přední madlo Front handle 1 46 924003046 Šroub ST4,2x16 Screw ST4,2x16 6 2 924003002 Šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25

Více

2361 Seznam ND k prodeji - KIA

2361 Seznam ND k prodeji - KIA 2361 Seznam ND k prodeji - KIA Nomeklatura Název Množství Cena za ks bez DPH Cena celkem bez DPH 0K01A33040A Kroužek vnitří 1,00 2 317,92 2 317,92 0K01A33047 Ložisko př. kola SPORTAGE 3,00 2 566,88 7 700,64

Více

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s ROZPAD DÍLŮ Petr Halík BG Technik cs, a.s. 3.2.2016 1-3 Obr.1 Pozice Obj. č. Objednací kód Název dílu Počet dílu v stroji 1-1 2000609002 Držák pití 1 1-2 3152050102 Ochrana plastu 1,3m 1-3 3131080105 Láhev

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

1 PŘEVODNÁ ÚSTROJÍ... 7 2 MOTORY... 93

1 PŘEVODNÁ ÚSTROJÍ... 7 2 MOTORY... 93 OBSAH 1 PŘEVODNÁ ÚSTROJÍ................................. 7 1.1 Účel převodných ústrojí a jejich částí....................... 7 1.2 Spojky................................................ 10 1.2.1 Druhy

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

... ozubená kola se starají o pohyb v p ř e d!

... ozubená kola se starají o pohyb v p ř e d! ... ozubená kola se starají o pohyb v p ř e d! Pro změny točivého momentu a otáček montuje ŠKODA do vozů OCTAVIA moderní plně synchronizované převodovky. SP18-37 2 XXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXX

Více

Označení FUCHS. Fuchs. 140 kg a 1ks

Označení FUCHS. Fuchs. 140 kg a 1ks Sklad Skladové číslo 4081 4090 4100 4103 4104 4105 4110 4111 4112 4113 4114 4115 4116 4118 4119 4120 4121 4125 4126 4128 4131 4137 4139 4140 4141 4142 4144 4146 4147 4148 Název ČEP VÁLCE DRAPÁKU ČEP FUCHS

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 Kód 001010094 001010095 001010096 001010097 001010098 001010099 001010100 001010101 001010102 Název /06 - Mísa oplachová (vč. 2 otvoru pro trysky)

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 MOTOR Prodejní cena - Kč KÓD POZICE B.10.004.D Popis položky Motor LKE R12 - kompletní bez DPH 40 289,25 včetně DPH 48 750,00 VÁLEC A HLAVA VÁLCE 1 1 2 3 4 4 4 11

Více

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH 1 OC BK 001 KR L Brzdový kotouč přední levý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 2 OC BK 001 KR R Brzdový kotouč přední pravý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 3 OC BK 002 F Adaptér brzdového kotouče

Více

NABÍDKA ND T148, T815

NABÍDKA ND T148, T815 1 230 710 KLÍČ ZÁSTRČNÝ IMBUS T 148 21,00 Kč 2 193915060 ODPOJOVAČ BATERIE T 148 144,00 Kč 3 193939141 PŘEPÍNAČ NOŽNÍ SVĚTEL 20-005-4048 T 148 80,00 Kč 4 193939172 ZÁSUVKA MONT.SVÍTILNY T 148 18,00 Kč

Více

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka 65 KDFU 130 932.6 321.2 805 901 826.2 824 576 Sestava 550.3 151 Plášť čerpadla 156.1 Výtlačné koleno 156.2 Výtlačné koleno 828.2 321.2 Ložisko 350.2 Horní těleso ložiska 400.1 Těsnění výtlačného kolena

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Žlab - prstová lišta - nůž Fortschritt E 514 tabulka č. 01 4105000836 514001.03 Prstová destička 14 Kč (E512 E516 E517 E524 E301 E302) 0,01 kg 9971901277 514001.04 Nýt 5x25 1 Kč (E512 E516 E517

Více

Ceník ND k bruskám Bona Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8 - Karlín tel.: +420 236 080 211, fax : +420 236 080 219 www.bona.

Ceník ND k bruskám Bona Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8 - Karlín tel.: +420 236 080 211, fax : +420 236 080 219 www.bona. Bruska Belt 412991000 Belt - prachový pytel bez zipu ks 1 598,33 Kč 1 918 Kč 412991215 Belt - bederní pás k tažení ks 4 376,67 Kč 5 252 Kč 4121126003 Belt - brusný válec 200 mm ks 12 470,00 Kč 14 964 Kč

Více

Výukový materiál zpracovaný v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Výukový materiál zpracovaný v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost Výukový materiál zpracovaný v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost Registračníčíslo: CZ.1.07/1. 5.00/34.0084 Šablona: III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Sada:

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

Obsah. Úvodem... 9. Přehled výroby traktorů Zetor v letech 1946 2008... 17. Provoz a údržba traktorů Zetor... 141

Obsah. Úvodem... 9. Přehled výroby traktorů Zetor v letech 1946 2008... 17. Provoz a údržba traktorů Zetor... 141 Obsah Úvodem............................................................. 9 Historie traktorů Zetor................................................ 10 Traktory Zetor UŘ I..................................................

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 669,40 12 910,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ OBJ. ČÍSLO NÁZEV ZBOŽÍ DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks E24216100018000 VÝZTUHA 11 138,40 E24216170000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ L 6 1 091,60 E24216180000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ P 6 657,00

Více

OKRUHY K MATURITNÍ ZKOUŠCE - STROJNICTVÍ

OKRUHY K MATURITNÍ ZKOUŠCE - STROJNICTVÍ OKRUHY K MATURITNÍ ZKOUŠCE - STROJNICTVÍ 1. Spoje a spojovací součásti rozdělení spojů z hlediska rozebíratelnosti rozdělení spojů z hlediska fyzikální podstaty funkce 2. Spoje se silovým stykem šroubové

Více

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN

Více

PROSTĚJOV E.M.T. spol. s r. o. 798 21 Bedihošť 41 Tel.: +420 582 368 778 Fax: +420 582 369 567 E-mail: infopv@emt-czech.cz

PROSTĚJOV E.M.T. spol. s r. o. 798 21 Bedihošť 41 Tel.: +420 582 368 778 Fax: +420 582 369 567 E-mail: infopv@emt-czech.cz KONTAKTY Člen skupiny www.emt-slovakia.sk www.emt-czech.cz Centrála PRAHA-východ E.M.T. spol. s r. o. Modletice 134 251 01 Říčany Tel.: +420 222 500 000 Fax: +420 222 500 010 E-mail: info@emt-czech.cz

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

ceník pro maloodběratele Platnost od

ceník pro maloodběratele Platnost od ceník pro maloodběratele 2015 Platnost od 1.2.2015 Modelářské díly a potřeby Příslušenství pro elektrolety Příslušenství pro modely lodí Příslušenství pro makety Spalovací motory Přesný spojovací materiál

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka Spojka 1 Spojka 1. 10-122-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný do 5. série 1 110-150070 1. 10-126-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný od 6. do 16. série 1 110-150071 1. 10-130-7051

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

Katalog výroby od 1.9.2014

Katalog výroby od 1.9.2014 Katalog výroby od 1.9.2014 Výroba: vyroba@tkmoto.cz Telefon výroba: 733 689 983 Popis výrobku Obrázek Skl. číslo Jawa pérák Krytka zadního kola, surová 0001 Krytka zadního kola, chrom 0002 Krytka předního

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2)

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2) 0-206 CZ-PL-RUS Table of contents Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (2) 20.07.206 Table of contents MS 26, MS 26 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zařízení

Více

Detailní stav skladů ke dni 21.5.2014 Sklad: Sklad Skalka PB

Detailní stav skladů ke dni 21.5.2014 Sklad: Sklad Skalka PB Detailní stav skladů ke dni.5.2014.05.14 08:59 : Skalka PB 431 hrdlo 1598 svitilna zarovka 4082 palivomer 43 hadice 6272 zarovka H3 37 LISKOVNICE KOVOVA 594, 1 188,72 40115 VOZIK LISKOVNICE 5,61 711, 90

Více

CENÍK. 7 000-10 000 Kč. Leštění hliníkových dílů Páčky na řidítka. Motocyklové díly JAWA 500-02. Benzínový kohoutek. Třecí tlumič sedla

CENÍK. 7 000-10 000 Kč. Leštění hliníkových dílů Páčky na řidítka. Motocyklové díly JAWA 500-02. Benzínový kohoutek. Třecí tlumič sedla CENÍK Motocyklové nádrže Jawa 500 OHC Jawa Pérák Jawa Kývačka Jawa Panelka Jawa ČZ Stadion Manet Jawa Robot Jawa Spec. 175,250 Jawa Villiers Jawa 350 OHV, SV Jawa Duplex Jawa Rumpál Ariel BSA PUCH Leštění

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KARSIT K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 2011 0-5500-874 SKUPINY STROJE page 1A MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 1B MOTOR 20/22 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 4 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6 3 ŘÍZENÍ

Více

Odstavení traktoru 153 Preventivní denní údržba 153 Motory traktorů Zetor UŘ 1 157 Všeobecné údaje o motorech 157 Přehled motorů používaných v

Odstavení traktoru 153 Preventivní denní údržba 153 Motory traktorů Zetor UŘ 1 157 Všeobecné údaje o motorech 157 Přehled motorů používaných v Obsah Úvodem 9 Historie traktorů Zetor 10 Traktory Zetor UŘ I 13 Přehled výroby traktorů Zetor v letech 1946-2008 17 Počet vyrobených traktorů Zetor podle typů 17 Vyobrazení traktorů Zetor vyráběných v

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 VRTULE V 503, V 503A, V 503AP AVIA PROPELLER, s.r.o. 199 00 Praha 9 Letňany, Česká Republika Dok. č.: 073-8921.7 Vydání: Revize: Únor 2009 ŘADA V 503 PLATNÉ OZNAČENÍ

Více

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau SPRINT Verze 9D902-2004 10D902-0155 10A902-2275 QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový 81 691179 POJISTKA ŠROUB VÝFUKU 163 271139S T SN NÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU 300

Více

(lze je rozpojit i za běhu) přenáší pohyb prostřednictvím kapaliny. rozpojovat hřídele za běhu

(lze je rozpojit i za běhu) přenáší pohyb prostřednictvím kapaliny. rozpojovat hřídele za běhu zapis_casti_stroju_spojky08/2012 STR Bc 1 z 6 13. Hřídelové spojky Rozdělení: spojují #1 a přenáší mezi nimi otáčivý #2 Schéma zapojení spojky #4 Další funkce spojek vyrovnávají vyosení spojovaných hřídelů

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 Matice M8 Nut M8 2 6 Matice M8 Nut M8 1 8 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub M8x45 Screw M8x45 1

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 M-08 Matice M8 Nut M8 2 6 M-08 Matice M8 Nut M8 1 8 M-10 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub

Více

Příloha č. 1 ke KRPB-72392/ČJ AO. Strana 1 ze 6. minimální cena Kč. kód typ r. v. stav km. stručný popis technického stavu

Příloha č. 1 ke KRPB-72392/ČJ AO. Strana 1 ze 6. minimální cena Kč. kód typ r. v. stav km. stručný popis technického stavu 25988 Renault Laguna 3,0 1995 230612 3000 62708 Škoda Felicia kombi 1,9 D 1996 324362 4000 63943 Škoda Felicia 1,3 1997 147400 2000 64196 Škoda Felicia 1,3 1998 196210 3000 64657 Škoda Felicia 1,3 1998

Více

Objed. číslo Název Name

Objed. číslo Název Name STROJ Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 svorka kabelu wire hold 2 2 závěs popruhu harness clamp assembly 1 3 šroub M5x16 screw M5x16 1 4 objímka clamp 1 5 matice M5 nut M5 1 6 152000006 tubus komplet straight

Více