KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA"

Transkript

1 KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

2 PROFIL SPOLEČNOSTI Pomáháme našim klientům rozšířit a zefektivnit jejich podnikání prostřednictvím internetových a mobilních technologií. Jsme webový integrátor a stavíme rozsáhlé weby a portály. Současná řešení posouváme o další generaci, vymýšlíme a realizujeme nové online služby. Sledujte Twitter pro aktuální informace ze světa Webové integrace twitter.com/wintegration

3 O NÁS 3 KDO JSME HISTORIE SPOLEČNOSTI Lundegaard byl založen v roce 1998 v České republice a významně přispěl k růstu komerčního využití internetu a interaktivních medií obecně. V roce 2002 inicioval vytvoření oborové asociace poskytovatelů internetových řešení v České republice Asociace.BIZ. Společnost Lundegaard je členem UX Asociace, jejímž cílem je budovat komunitu lidí, kteří se zajímají o návrhy uživatelských rozhraní, použitelnost a přístupnost. Společnost Lundegaard se pravidelně umisťuje na předních příčkách v soutěži WebTop100 hodnocení webových prezentací 100 největších českých společností. WEBOVÁ INTEGRACE Využívejte příležitostí, které přináší webová integrace v oblasti obchodu, komunikace a marketingu. Nechte si navrhnout neotřelý koncept a architekturu a zároveň nastavit související interní procesy, vyvinout portál nebo webovou prezentaci a naplnit ji vhodným obsahem. Požadujte zkušený tým tvořený konzultanty, projektovými manažery, analytiky, programátory, testery, designéry, specialisty na business procesy i uživatelská rozhraní. Nechte si vytvořit řešení šité na míru vašim potřebám, které lze jednoduše doplňovat o nové funkce či moduly. WEBOVÝ INTEGRÁTOR Cílem práce webového integrátora je uvedení všech dotčených subjektů do souladu a zaměření na dosažení určených (obchodních či jiných) přínosů pro zadavatele. Webový integrátor koordinuje práci všech subjektů zapojených do projektu webové integrace.

4 NABÍZENÁ ŘEŠENÍ Řešení, která dodáváme, zahrnují mnoho odborností a opírají se o produkty, které detailně známe. V rámci dodávky řešení hledáme vždy nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. Veškeré informace o nabízených řešních naleznete na našem webu

5 ŘEŠENÍ 5 WEBOVÉ PORTÁLY Online služby pomáhají zákazníkům udržet s vámi kontakt a zároveň jim usnadňují život. Zpřístupnění personalizovaných informací v klientské zóně nebo netradiční obsah například produktový katalog s možností objednávky a sledováním jejího průběhu jsou jen zlomkem možností. Podívejte se na naše reference a nechte se inspirovat. PŘÍPADOVÁ STUDIE ŠKODA TRANSPORTATION Zjednodušit uživatelům z různých cílových skupin přístup k informacím o produktech společnosti. Poukázat na kvalitu produktů. CO JE WEBOVÝ PORTÁL Za portálová řešení je možné považovat takové weby, které poskytují cílovým skupinám uživatelů informace přebírané z interních nebo externích systémů provozovatele na základě jejich identity. Jsou to dostatečně výkonná a robustní řešení, aby umožnila další plynulý rozvoj portálů a pokryla časem vzrůstající nároky na výkon i nové funkcionality. VÝHODY Silná provozní platforma umožňující plno- hodnotný provoz a rozvoj portálu, poskytující nástroje pro snadnou decentralizovanou správu. Podpora různých klientských platforem (vícekanálová multichannel komunikace) a nost výměny dat ve strukturované podobě. schopstanovené cíle portálu a umožňující přehledně a uživatelsky přívětivě prezentovat velké množ- Vhodná informační architektura podporující ství informací. Prezentovat společnost jako technologického leadera. Přesunout správu obsahu na ne-technické uživatele (zástupce jednotlivých dceřiných společností), a to v návaznosti na implementaci dostatečně výkonného nástroje pro decentralizovanou správu obsahu a struktury prezentace.

6 ŘEŠENÍ 6 E-COMMERCE E-commerce je metoda řízení obchodních aktivit na internetu. Propojuje řadu oborů, aktivit a nástrojů umožňujích realizaci prodejních aktivit prostřednictvím internetu a dalších digitálních technologií. V Lundegaardu chápeme e-commerce jako rozsáhlou problematiku a při návrhu a realizaci projektu zohledňujeme veškeré její aspekty. PŘÍMÝ PRODEJ FINANČNÍCH PRODUKTŮ V Lundegaardu máme bohaté zkušenosti s vývojem prodejních řešení pro poskytovatele finančních služeb. Soustředíme se na prodejní část s integrací na interní systémy klientů. V rámci prodejní části se snažíme kontinuálním zlepšováním celého prodejního procesu zlepšovat obchodní výsledky online prodeje. VÝHODY Naší prioritou je obchodní výkonnost dodaného řešení. Důraz klademe na bezpečnost. Naše řešení procházejí bezpečnostními audity. Provozujeme řešení s vysokou dostupností (High Availability) a pod velkou zátěží. Volíme vhodné nástroje pro konkrétní účel. PŘÍPADOVÁ STUDIE CETELEM SLOVENSKO Cílem projektu je výrazné omlazení vzhledu a funkčnosti dosluhující webové prezentace spolu se zefektivněním správy obsahu webu, ale zároveň je nutné zachovat vysokou míru konverze samotného procesu žádosti o úvěr. Důraz je kladen na vysokou samoobslužnost a přímý prodej finančních produktů ruku v ruce se zvýšením již tak vysoké konverze.

7 ŘEŠENÍ 7 PODPORA PRODEJNÍ SÍTĚ Řešení postavená na platformě ipresent posouvají prodejní proces o celou generaci dále. Umožňují efektivní řízení činnosti prodejní sítě, lepší přípravu prodejců a jejich profesionální práci v přímém kontaktu se zákazníkem. To vše na moderních dotykových zařízeních. ÚSPORA ČASU A PRÁCE Platforma ipresent zkracuje dobu vyřízení objednávky na minimum a podstatně snižuje nutnost zapojení lidských zdrojů. Objednávky dokáže automaticky přenést přímo do CRM/ ERP systému. JASNÉ OBCHODNÍ VÝSLEDKY Objednávky uzavřené prostřednictvím řešení postavených na platformě ipresent mají až o 5 % vyšší průměrnou hodnotu objednávky než zakázky vyřízené standardními obchodními kanály, položek na jednotlivé objednávce je až o 10 % více. VÝHODY ipresent rozšiřuje možnosti CRM o práci v terénu. Obchodní zástupci mají vždy k dispozici aktuální materiály a informace o klientovi. Objednávku lze vyřídit ihned přímo u zákazníka. PŘÍPADOVÁ STUDIE ELEKTRONICKÝ KATALOG PRO 3M ESPE Řešení elektronického katalogu je postaveno na platformě ipresent, která umožňuje centrálně spravovat veškeré prezentační materiály (prezentace, PDF, videa, tabulky ) a automatizovaně je distribuovat do koncových mobilních zařízení (zejména tabletů) obchodníků. Obchodníci tak mají vždy k dispozici kompletní a aktuální materiály. Prezentace materiálů na tabletech je velmi jednoduchá a uživatelsky přívětivá.

8 ŘEŠENÍ 8 BIOMETRICKÝ PODPIS Elektronický (nebo též dynamický) biometrický podpis je horké téma současnosti. Téměř všechny finanční instituce v ČR jej buď již používají, nebo se nasazením této technologie právě zabývají. Vy jej ještě nemáte? ZRYCHLENÍ, AUTOMATIZACE A ZABEZPEČENÍ PROCESŮ V současné době se stále více firem zbavuje závislosti na papírových dokumentech a přechází na práci s dokumenty elektronickými. Pro sjednání určité služby je však obvykle nutné podepsat smlouvu, což dosud znemožňovalo celý proces sjednání plně digitalizovat. Dynamický biometrický podpis odstraňuje tuto poslední překážku a umožnuje využít všech výhod elektronických dokumentů se zachováním většiny výhod tradičních podpisů. Plně automatizovaný proces zkracuje dobu vyřízení žádosti z dnů na minuty a navíc přináší vyšší bezpečnost a odolnost proti lidským chybám. VÝHODY Je vždy dostupný. Nemůže být ztracen. Není přenositelný. Nemůže být zapomenut. Nemůže být použit (vytvořen) neúmyslně. PŘÍPADOVÁ STUDIE ESIGNING PRO CETELEM Součástí řešení byla prvotní rešerše možností a technologické proveditelnosti záměru zavést možnost tzv. vizuálního elektronického biometrického podpisu. Po zhodnocení možností, vyrobení proof of concept prototypů a zvážení legislativních aspektů bylo s klientem zvoleno a realizováno řešení postavené na technologiích společnosti Signotec.

9 ŘEŠENÍ 9 MOBILNÍ ŘEŠENÍ V dnešním světě, kdy přístupy z mobilních zařízení v nejednom segmentu převažují nad klasickými desktopy je mobilní řešení samozřejmou a zásadní součástí jakékoli online služby či aplikace. MULTI- CHANNEL STRATEGIE V rámci budování multi-channel strategie navrhujeme a realizujeme vždy nejvhodnější způsob, jak zajistit maximální uživatelský zážitek na mobilních zařízeních. Vždy uvažujeme nad typickými mobilními scénáři použití ať se již jedná o responsive web, mobilní web či nativní aplikaci. RESPONSIVE A MOBILNÍ WEB Využití technik RWD (responsive web design) považujeme dnes již za standard, který zajišťuje širokou použitelnost napříč velkým spekt- rem mobilních zařízení. Možnosti HTML5 jsou dnes takové, že i velmi specifické funkce lze realizovat bez nutnosti nativního vývoje pro konkrétní platformy. ŘEŠÍME... Optimalizace uživatelského zážitku mobilní kontext je důležitější než zařízení. Integrace na interní systémy a jednotný backoffice. Online i offline scénáře. PŘÍPADOVÁ STUDIE KLIENTSKÁ ZÓNA CETELEM Cílem projektu bylo vytvořit pohodlnou mobilní verzi klientské zóny pro zákazníky společnosti Cetelem, která bude k dispozici jako moderní alternativa běžné velké (desktopové) klientské zóny. Mobilní klientská zóna přináší klientům Cetelemu možnost mít přehled a správu nad svými finančními transakcemi kdykoli a kdekoli je to nutné.

10 ŘEŠENÍ 10 WEBOVÉ APLIKACE Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem a údržbou systémů a aplikací postavených na architektuře klient-server a využívajících pro svůj běh webový prohlížeč. ZADÁNÍ OD BYZNYSU Jsme schopni porozumět potřebám společnosti a navrhnout řešení, které bude nejen funkčně dostatečné, ale i uživatelsky přívětivé. SPOLUPRÁCE S IT Zvládneme dohodnout všechny potřebné vývojové a provozní záležitosti s vaším IT oddělením. Rozumíme pravidlům pro nasazování a provoz aplikací v korporacích. AGILNÍ VÝVOJ Máme zkušenosti s agilním vývojem, který se nám osvědčuje u vývoje webových aplikací a jejich následného rozvoje. VÝHODY Vývoj webových aplikací řešíme od samého začátku analýzy požadavků a návrhu řešení, následuje vývoj a samozřejmě rozvoj, včetně garantovaných servisních služeb. Aplikace dodáváme na různých technologických platformách PHP,.NET nebo JAVA se silným důrazem na frontendovou část vývoje. Multiplatformnost jsme schopni dodat řešení na různých platformách. Důraz na uživatelský prožitek (UX). Silný front-end. Integrace na okolní systémy. PŘÍPADOVÁ STUDIE ALDISA Cílem tohoto projektu byla automatizace schvalování standardních servisních služeb a integrace na stávajíci obchodní systém běžící na databázi Oracle 10.2g. Konkrétně požadavky na aplikaci: Zefektivnit schvalování tak, aby pracovníci ALD odbavovali jen nestandardní požadavky. Přístupnosr 24x7 prostrednictvím internetu. Maximální uživatelská přívětivost.

11 ŘEŠENÍ 11 INTRANET Intranet je široký pojem a každá společnost vnímá jeho využití jinak od podpory otevřenější komunikace, lepšího sdílení informací až po pracovní nástroj podporující spolupráci týmů a jejich efektivitu. FIREMNÍ KNOW- HOW Role internetu se většinou během života a růstu firmy mění a rozvíjí, vždy ale zůstává hlavní vstupní branou a rozcestníkem k firemním informacím a know-how. Pomáháme firmám již s jeho návrhem a analýzou tak, aby byl zaměstnanci dobře přijat a zůstal dlouhodobě funkční, živý a zdravý. Dle primárních cílů realizujeme intranety primárně na bázi našeho CMS LARS Vivo či na platformě Microsoft Sharepoint, případně vhodně zkombinované či doplněné o komunikační služby typu Yammer. VÝHODY Podpora moderních forem obsahu, interakcí, videa. Prvky sociálních sítí a uživatelsky vytvářený obsah. Důraz na kvalitní vyhledávání. Rychle realizovatelné typické agendy. PŘÍPADOVÁ STUDIE INTRANET METLIFE Cílem nového intranetu bylo nahradit nevyhovující intranet, který byl morálně i technologicky zastaralý. Původnímu řešení chyběla větší atraktivita a užitečnost, existovala zde velká závislost na dodavateli a nebylo jej snadné rozvíjet. V současnosti probíhá monitoring užití intranetu v pilotním provozu a na základě získaných informací a zpětné vazby od jeho uživatelů je plánován další rozvoj včetně realizace méně důležitých požadavků či složitějších agend, na které se nedostalo v rámci předchozí etapy.

12 ŘEŠENÍ 12 MICROSITE Máte skvělý produkt a potřebujete jej na internetu tím správným způsobem zviditelnit a prodat? Nebo jej jen potřebujete dostat do povědomí vašich zákazníků, podpořit jeho image, vymezit se vůči konkurenci? Právě pro vás jsme schopni vymyslet ideální a efektivní způsob, jak svůj výrobek na duktových stránkách ideálně pro- prodat. RYCHLOST VYTVOŘENÍ Time to market je klíčovým atributem pro úspěch vašeho produktu. Máte všechny materiály pohromadě? V takovém případě může být microsite připravená do týdne. Nemáte je? Pomůžeme vám s nimi. MĚŘENÍ VÝKONNOSTI Microsite se dělá s janým obchodním záměrem. Důležité je tedy důkladné měření chování uživatelů (včetně nastavení cílů a měření konverze) a další vylepšování pro lepší plnění obchodních cílů. VÝHODY Vizuálně originální a kreativní žádné zakoupené šablony. Responsivní (RWD), pro optimální zobrazení na dotykových zařízeních. Rychle realizovatelné. PŘÍPADOVÁ STUDIE PRAVIDELNÉ INVESTOVÁNÍ ČS Řešení je postaveno na našem systému CMS LARS Vivo, který se stará o bezproblémový chod a správu obsahu. Pro návrh webu byl zvolen jednostránkový layout, který je pro účely responzivního designu vybaven breakpointy pro telefony, tablety a desktopové prohlížeče tak, aby obsah byl na všech zařízeních vhodně dostupný a především použitelný.

13 NAŠE SLUŽBY Poskytujeme služby, které zahrnují široké spektrum dovedností. Od přípravy projektu přes jeho realizaci až po další optimalizace a rozvoj. Veškeré informace o nabízených služeb naleznete na našem webu

14 SLUŽBY 14 PŘÍPRAVA KONCEPTY WEBOVÝCH PROJEKTŮ Stojíme si za tím, že příprava kvalitního konceptu zásadně ovlivňuje úspěšnost nejen webových projektů. Příprava konceptu zahrnuje jak fázi výzkumu a analýzy, tak i samotného návrhu (prototypování, uživatelské testování, webová grafi ka ). Cílem je připravit podklad pro realizační fáze projektu, který odpoví na otázky CO, PROČ a JAK má být vyrobeno. PROTOTYPOVÁNÍ NEJEN WEBOVÝCH APLIKACÍ WEBOVÁ GRAFIKA UŽIVATELSKÉ TESTO- VÁNÍ POUŽITELNOSTI SOFTWAROVÁ ANALÝZA Na základě vašich požadavků Průměrný návštěvník webových Pomocí uživatelského testování Analýza požadavků na informač- vytvoříme interaktivní prototyp stránek věnuje jen zlomek zjistíte jak váš web (e-shop či ní systém (ať již webovou aplikaci, budoucí aplikace (webu), na které sekundy tomu, aby si udělal mobilní aplikaci) používají vaši nebo portál) pro nás představuje si ověříte její fungování představu o důvěryhodnosti vaší skuteční uživatelé a jestli plní nástroj, s jehož použitím jsme a odhalíte případné nedostatky firmy nebo produktu. A právě jejich očekávání. schopni určit, jaké konkrétní již ve fázi návrhu. grafický design je klíčový prvek, Na základě toho odhalíte největší řešení zákazník potřebuje. Díky použití profesionálních nástrojů který mnohdy rozhoduje o tom, problémy, na které vaši uživa- Na základě této analýzy se- je příprava prototypu vel- zda se z návštěvníka stane telé naráží (např. zjistíte, proč vám stavujeme katalog požadavků, mi rychlá a umožňuje několikanásobné zákazník. zákazníci nedokončí objednávku které musí nový systém splnit. iterace. Maketu aplikace Ve webovém designu existuje ve vašem e-shopu). Tento katalog je následně možné můžete podrobit např. uživatelskému řada možných i nemožných řeše- Čím dříve začnete web testovat, využít pro vyhodnocení výběrového testování a získat cennou ní, ale funkčnost a přehlednost tím dříve odstraníte problémy, řízení, specifikaci zadání zpětnou vazbu již v počátečních pro nás vždy budou na prvním které mohou zapříčinit ztrátu pro dodavatele a nakonec i pro fázích projektu, mnohem dříve, místě. Naším cílem je navrhovat vašich zákazníků. ověření, zda dodaný informační než započne samotný vývoj. takový design, který je přehledný, systém skutečně splňuje veškeré splňuje standardy přístupnosti požadavky. a zároveň k uživateli komunikuje intuitivním a svěžím stylem.

15 SLUŽBY 15 DODÁNÍ WEBOVÝ FRONT END SOFTWAROVÝ VÝVOJ WEB BUILDING TESTOVÁNÍ PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ Základem moderního webového Jsme schopni dodat řešení na Vhodný návrh nasazení, jeho pro- Testování patří mezi nejdůleži- Dobré řízení spolupráce, zakázky řešení je optimalizace jeho kódu všech třech hlavních web- vedení a návazná obsluha systé- tější aktivity při vývoji projektu a projektu je nedílnou součástí nejen pro různé typy a verze těch- vých platformách PHP, JAVA, mu pro správu webového obsahu a zajišťuje určitou úroveň kvality úspěchu vytvářeného řešení. Dle to prohlížečů, ale i různá koncová MICROSOFT.NET. (WCMS) jsou klíčem k úspěšnému výsledného řešení. Odpovídající typu zakázky, preferencí klienta zařízení, která dnes uživatelé používají. V posledních letech to také znamená implementaci responsivního web designu (RWD), přizpůsobujícího se různým formátům a velikostem zobrazovacích zařízení. Mezi principy, které umožňují pokrytí diverzity koncových zařízení návštěvníků, patří zejména přístupy mobile-first, Základem integračních řešení zůstavá použití transakčních relačních databází. Pro jednodušší webová řešení využíváme databázové systémy MySQL/ InnoDB a PostgreSQL, pro podniková řešení pak často Oracle a Microsoft SQL Server. Tam, kde lze využít jejich přednosti, se nebojíme do projektu zapojit též nosql databáze (CouchDB). zvládnutí dodávky a fungující správy webu s minimem dodatečných technických zásahů. V dnešní době představuje WCMS nástroj, který dává uživatelům možnost kompletní správy obsahu webu, počínaje textem přes fotografie a videa až po správu formulářů. Nedílnou součástí práce web buildera je správa struktury webu, ať se již rozsah testování vám umožní udržet či podpořit důvěru uživatelů nebo zákazníků ve vaši značku. Při realizaci projektů v oblasti testování vycházíme nejen z ověřených metod a postupů pro testování software, ale jsme též schopni přizpůsobit se metodikám, které jsou používané u našich zákazníků. a jeho firemní kultury volíme standardnější i agilnější metody project governance, vždy ale takové, aby vedly k dodržení základních parametrů projektu času, rozpočtu a kvality. Za neméně důležité považujeme řízení očekávání klienta a neustálé ověřování správného chápání očekávaných obchodních přínosů řešení. progressive enhancement nebo jedná o vytváření nových sekcí naopak graceful degradation. na webu, nebo přesuny stránek ve struktuře.

16 SLUŽBY 16 SERVIS SLA TECHNICKÉ KONZULTACE WEBHOSTING WEBTENANCE WORLD WIDE WEB SERVICE Pro servisní služby webových Nevíte si rady s provozem Hosting nabízíme v několika Programy Webtenance jsou Hledáte způsob, jak zjednodušit řešení je klíčové udržování vašeho zákaznického portálu? podobách: naší klíčovou službou v rámci proces správy webů v rámci více know-how v rámci určeného servisního týmu, které zahrnuje průběžnou aktualizaci dokumentace a předání znalostí při změně členů servisního týmu. Poskytujeme tak závazek kontinuity servisu dodaného řešení. Jsme schopni nabídnout garanci vyřešení incidentu dle jeho kategorizace v dohodnutých termínech, a to až v režimu 24x7. Z vlastní produkce máme bohaté mnohaleté zkušenosti s návrhem, implementací a provozem online aplikací. Nabízíme třeba reverzní analýzu a doporučení optimalizace běhového prostředí pro webové aplikaci na bázi LAMP, Java/JEE nebo MS/IIS/.NET. Dále návrh a případnou realizaci konfigurace vysoce dostupné provozní infrastruktury na bázi dedikovaných fyzických či virtuálních (IaaS) serverů. SDÍLENÝ Sdílený hosting je určen zejména pro menší webová řešení s návštěvností do desítek tisíc přístupů denně. U sdíleného webhostingu garantujeme dostupnost 99,5% DEDIKOVANÝ V případě specifických požadavků na vyšší dostupnost nebo výkon řešení nabízíme možnost pronájmu dedikovaného virtuálního či fyzického serveru včetně návrhu optimálního sizingu. CLOUD Pro řešení, u kterých se nabízí nasazení do cloudu. servisu a podpory webových řešení (na platformě PHP). Jedná se o ucelený balíček služeb, který zajistí hladký provoz a rozvoj vašich webů. Garantujeme vám odezvu, tj. čas potvrzení a zahájení prací na vašem požadavků. V případě, že budete potřebovat provést rychlou aktualizaci webu, změnit obsah či něco přidat, máte jistotu, kdy se tak stane pokud je požadavek rutinní, je vyřešen v čase velmi blízkém dohodnuté garanci odezvy. zemí či regionů? Nepracujete s CMS systémem denně, nebo se jej nechcete učit ovládat? Chcete se zaměřit na jádro vašeho podnikání a starosti s webem přenechat profesionálům? Nabízíme vám jedinečnou službu, která vychází z naší práce pro nadnárodní společnosti. Převezmeme správu prezentací na vašem CMS systému, zajistíme proškolení našich pracovníků a domluvíme se s vaším IT oddělením, i když je třeba dislokované na jiném kontinentu.

17 SLUŽBY 17 VÝKON QUICKSCAN Zhodnotíme aktuální stav vašeho webu z hlediska technického řešení, designu i použitelnosti. Zaměříme se na ty nejdůležitější náležitosti webu, identifikujeme slabá místa a nedostatky. Výstupem je srozumitelný dokument obsahující přehled nedostatků a sadu doporučení, které vám pomohou při další optimalizaci nebo redesignu. WEBDOKTORKA Rádi byste věděli, kdo jsou návštěvníci vašeho webu, jaké je jejich chování a jak je váš web efektivní? Analýza návštěvnosti Webdoktorka je skvělou službou pro internetový marketing, která přemění surové statistiky návštěvnosti do jasných a vizualizovaných výstupů. Pro koho je Webdoktorka určena: Pro Správce webu. Pro Internetové Specialisty. Pro Marketingové Specialisty. Pro Obchodníky A Obchodní Ředitele.

18 KLÍČOVÉ PRODUKTY Opíráme se o produkty vlastní, jako je CMS LARS Vivo, tak i etablované produkty třetích stran. V každém případě nabízené produkty detailně známe a umíme je maximálně využít pro realizaci požadovaných řešení Veškeré informace o nabízených produktů naleznete na našem webu

19 PRODUKTY 19 CMS LARS VIVO Content Management System CMS LARS Vivo slouží ke snadnému vytváření a editaci internetových prezentací bez znalosti programování. Systém je určen pro střední a velké organizace. Exis- tuje ale i v odlehčené, cenově výhodné LITE verzi pro menší internetové prezentace. K dispozici je také licence LDK, která zahrnuje zdrojové kódy a vývojářskou dokumentaci pro vlastní vývoj. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Editace stránek přímo při jejich prohlížení. Knihovna připravených komponent a stránek. Schvalovací proces podle potřeb organizace. Podrobný web o CMS Vivo. VÝHODY Snadná editace. Mnohonásobné využití. Technologická nezávislost. Možné plánování a změny vzhledu.

20 PRODUKTY 20 MAGENTO Magento je světově nejrozšířenější e-commerce platforma pro vytváření a provozování on-line prodejního kanálu. K dispozici je jak komunitní (open source) edice Magento pro společnosti střední a větší velikosti, tak i verze pro rychle rostoucí korporátní zákazníky. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Produktový katalog s možností integrace s CRM a ERP systémy. Jednoduchá administrace a integrované marketingové nástroje. Platforma připravená na velkou návštěvnost. VÝHODY Pokročilá administrace. Rychlá návratnost investice. Podpora růstu obchodu. Plné přizpůsobení.

21 PRODUKTY 21 IPRESENT ipresent podporuje výkon prodejní sítě. Obchodním zástupcům umožňuje prezentovat v atraktivní podobě soubory PDF, prezentace PowerPoint, videa a využívat vlastní aplikace v HTML5. To vše na mobilních zařízeních přímo v terénu. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Obohacuje možnosti CRM systému. usnadňuje prodejní aktivity v terénu. ipresent umožňuje bezproblémové vyřízení objednávky přímo u zákazníka. VÝHODY Široké možnosti přizpůsobení. Online i offline bez rozdílu. Interaktivní formuláře.

22 PRODUKTY 22 MICROSOFT SHAREPOINT Platforma Microsoft SharePoint představuje bezpečné místo pro uložení a sdílení informací společnosti. SharePoint nejčastěji využíváme pro realizaci intranetů, které umožňují společnostem jasně řídit tok informací, sdílet znalosti mezi zaměstnanci a podporovat jejich tvůrčí činnost. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Sdílení vlastního obsahu, sestavování poutavých webů. Využití sociálních sítí, sdílení nápadů a vlastních výsledků. Účinné řízení projektů, neustálé propojení členů týmu. VÝHODY Optimalizace nákladů. Řízení bezpečnostních rizik. Organizace práce.

23 PRODUKTY 23 SIGNOTEC Společnost Signotec patří mezi celosvětové lídry na trhu platforem pro elektronický biometrický podpis. Lundegaard je jedním ze dvou partnerů společnosti Signotec v České republice. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Jediný evropský výrobce softwaru i hardwaru pro biometrické podepisování. Již několik realizací v ČR a SR (Air Bank, T-Mobile, Cetelem). Řešení, které v ČR obstálo ve vyšetřování v rámci sporu o podpis (případ nedošel ani k soudu). VÝHODY Software i hardware od jediného dodavatele; Uživatelský prožitek.

24 TECHNOLOGIE A PARTNEŘI Technologie, které jsme za dobu své existence použili, vedly k uzavření mnoha partnerství, na nichž stavíme při dodávání řešení.

25 TECHNOLOGIE A PARTNEŘI 25 TECHNOLOGIE APLIKACNI A DATABÁZOVÉ PLATFORMY PHP5 (Vivo, Nette, Symfony2, Phalcon) Java SE/EE/Android Microsoft.NET (C#, ASP.NET MVC, Web Forms) RDBMS (MySQL, PostgreSQL, Oracle, Microsoft SQL Server) NoSQL (CouchDB, Table Storage) DHTML/CSS Javascript (jquery) Objective-C CLOUDOVÉ PLATFORMY Microsoft Azure Amazon Web Services APLIKAČNÍ A WEBOVÉ SERVERY Jboss AS Apache Tomcat Apache WWW Server Microsoft IIS VÝVOJOVÉ NÁSTROJE A PLATFORMY SCM systémy a platformy Git, Bitbucket, Stash Nástroje pro sestavení a řízení závislostí (Build & dependency management tools) Composer, Phing, Maven, Ant Nástroje kontinuální integrace Jenkins CI Kolaborační nástroje JIRA, Confluence, Hipchat IM PORTALOVE PLATFORMY CMS LARS Vivo Microsoft Sharepoint Liferay Magento SYSTEMOVE PLATFORMY GNU/Linux (Debian/Ubuntu, RHEL/CentOS) Windows Server Mac OS X Android ios

26 TECHNOLOGIE A PARTNEŘI 26 NAŠI PARTNEŘI Uzavřeli jsme silná partnerství jak již v oblasti technologií, tak například uživatelského rozhraní (UX). Jsme také zakladatelem asociace.biz.

27 Lundegaard spol. s r.o. e-business solution provider Veškerá práva vyhrazena. Verze: 10.0 Datum vytvoření: 2. dubna 2014 Lundegaard spol. s r.o. Futurama Business Park Sokolovská 651/136A, Praha 8 Karlín tel.: fax: KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA PROFIL SPOLEČNOSTI Pomáháme našim klientům rozšířit a zefektivnit jejich podnikání prostřednictvím internetových a mobilních technologií. Jsme webový integrátor a

Více

Firemní profil FG Forrest

Firemní profil FG Forrest Firemní profil FG Forrest Název: FG Forrest, a.s. Sídlo: Praha 1, Václavské nám. 823/33, 110 00 IČ: 2529 0568 Obchodní rejstřík: Rok založení: Kdo jsme: Součástí skupiny FG Forrest: spisová značka B 6941

Více

Software a související služby

Software a související služby Software a související služby Webové technologie, přístup uživatele do systému přes webový prohlížeč Software na zakázku Webové stránky a e-shopy s plnou administrací Intranet, webové aplikace, informační

Více

KAČ OMUNI /K AGENTURA

KAČ OMUNI /K AGENTURA KOMUNIKAČ AGENTURA Kdo jsme Jsme všestranná komunikační agentura s širokým portfoliem služeb, které realizuje tým odborníků s dlouholetou praxí v oblasti vývoje komunikační strategie na trhu B2B i B2C.

Více

Olga Rudikova 2. ročník APIN

Olga Rudikova 2. ročník APIN Olga Rudikova 2. ročník APIN Redakční (publikační) systém neboli CMS - content management system (systém pro správu obsahu) je software zajišťující správu dokumentů, nejčastěji webového obsahu. (webová

Více

Úvod. Klíčové vlastnosti. Jednoduchá obsluha

Úvod. Klíčové vlastnosti. Jednoduchá obsluha REQUESTOR DATASHEET Úvod Requestor Service Desk poskytuje kompletní řešení pro správu interních i externích požadavků, které přicházejí do organizace libovolnou cestou. Produkt je zaměřen na vytvoření

Více

Cloudové řešení pro ŠKODA AUTO

Cloudové řešení pro ŠKODA AUTO Cloudové řešení pro ŠKODA AUTO Automobilový výrobce společnost ŠKODA AUTO, která působí na více než 100 trzích v rámci celého světa, implementovala cloudové řešení MS Azure. Nahrazením původního řešení

Více

EMBARCADERO TECHNOLOGIES. Jak na BYOD chytře? Možnosti zapojování různých mobilních zařízení do podnikových informačních systémů.

EMBARCADERO TECHNOLOGIES. Jak na BYOD chytře? Možnosti zapojování různých mobilních zařízení do podnikových informačních systémů. Jak na BYOD chytře? Možnosti zapojování různých mobilních zařízení do podnikových informačních systémů. Trendy a móda EMBARCADERO TECHNOLOGIES Popularita a prodej mobilních zařízení roste Skoro každý má

Více

E-ŘEŠENÍ INTERNETOVÉ APLIKACE NAD SOFT-4-SALE

E-ŘEŠENÍ INTERNETOVÉ APLIKACE NAD SOFT-4-SALE E-ŘEŠENÍ E-řešení je společným názvem pro skupinu internetových nadstaveb. V systému Soft-4-Sale poskytují podporu e-řešením, která Vám pomohou s prodejem a propagací zboží a služeb na internetu. Systém

Více

eman s.r.o. Profil společnosti

eman s.r.o. Profil společnosti eman s.r.o. Profil společnosti Kdo jsme? Společnost eman je předním českým poskytovatelem mobilních řešení. Nabízíme služby v oblasti zakázkového vývoje mobilních aplikací, mobilních a responzivních webů

Více

Tovek Server. Tovek Server nabízí následující základní a servisní funkce: Bezpečnost Statistiky Locale

Tovek Server. Tovek Server nabízí následující základní a servisní funkce: Bezpečnost Statistiky Locale je serverová aplikace určená pro efektivní zpracování velkého objemu sdílených nestrukturovaných dat. Umožňuje automaticky indexovat data z různých informačních zdrojů, intuitivně vyhledávat informace,

Více

PragueBest 2011. www.praguebest.cz info@praguebest.cz +420 286 891 273 1

PragueBest 2011. www.praguebest.cz info@praguebest.cz +420 286 891 273 1 PragueBest 2011 www.praguebest.cz info@praguebest.cz +420 286 891 273 1 1. Informace o společnosti 1.1. PROFIL Obchodní název společnosti Právní forma PragueBest s.r.o. Společnost s ručením omezeným Základním

Více

Microsoft SharePoint Portal Server 2003. Zvýšená týmová produktivita a úspora času při správě dokumentů ve společnosti Makro Cash & Carry ČR

Microsoft SharePoint Portal Server 2003. Zvýšená týmová produktivita a úspora času při správě dokumentů ve společnosti Makro Cash & Carry ČR Microsoft SharePoint Portal Server 2003 Zvýšená týmová produktivita a úspora času při správě dokumentů ve společnosti Makro Cash & Carry ČR Přehled Země: Česká republika Odvětví: Velkoobchod Profil zákazníka

Více

financnasprava.sk Portál Technologie Microsoft zjednodušují komunikaci občanů s Finanční správou SR a činí výběr daní transparentnějším.

financnasprava.sk Portál Technologie Microsoft zjednodušují komunikaci občanů s Finanční správou SR a činí výběr daní transparentnějším. Případová studie Portál financnasprava.sk Technologie Microsoft zjednodušují komunikaci občanů s Finanční správou SR a činí výběr daní transparentnějším. Portál financnasprava.sk Uvedení portálu do života

Více

People Manager Komplexní řízení zdrojů a projektů jednoduše

People Manager Komplexní řízení zdrojů a projektů jednoduše People Manager Komplexní řízení zdrojů a projektů jednoduše Hlavní funkce Řízení portfolia projektů Podpora pro Demand Management a prioritizaci Podpora pro rozhodování při plánování releasů aplikací Přehled

Více

KATALOG SLUŽEB NÁSLEDNÉ PODPORY

KATALOG SLUŽEB NÁSLEDNÉ PODPORY KATALOG SLUŽEB NÁSLEDNÉ PODPORY Společnost WEBCOM a. s. Vám nabízí kompletní pokrytí Vašich požadavků na zajištění služeb technické podpory Microsoft Dynamics přesně podle Vašich potřeb a v požadovaném

Více

Staňte se bodem zájmu!

Staňte se bodem zájmu! Nabídka služeb / 2011 Staňte se bodem zájmu! Tvorba webových aplikací Nabídka Tvorba dynamických webových prezentací, internetových ochodů a dalších webových aplikací dle přání zákazníka. Společně s grafickou

Více

Slovenská spořitelna:

Slovenská spořitelna: Případová studie Slovenská spořitelna: Microsoft Dynamics CRM pro správu klientů ze segmentu malých a středních podniků Jak jsme Slovenské spořitelně usnadnily a zefektivnily práci s klienty ze segmentu

Více

případová studie KB - BLOK systém, s.r.o. Nová webová prezentace rozšířená o e-shop www.fg.cz

případová studie KB - BLOK systém, s.r.o. Nová webová prezentace rozšířená o e-shop www.fg.cz případová studie KB - BLOK systém, s.r.o. Nová webová prezentace rozšířená o e-shop www.fg.cz KB - BLOK systém, s.r.o. Nová webová prezentace rozšířená o e-shop Nová webová prezentace rozšířená o e-shop.

Více

DN Portál Efektivní obchod v terénu díky mobilnímu B2B systému DN Portál

DN Portál Efektivní obchod v terénu díky mobilnímu B2B systému DN Portál DN Portál Efektivní obchod v terénu díky mobilnímu B2B systému DN Portál www.data-norms.cz Efektivní obchod v terénu díky mobilnímu B2B systému DN Portál Podpořte své zákazníky a obchodní zástupce nasazením

Více

Cloud Computing pro státní správu v praxi. Martin Vondrouš - Software602, a.s. Pavel Kovář - T-Systems Czech Republic a.s.

Cloud Computing pro státní správu v praxi. Martin Vondrouš - Software602, a.s. Pavel Kovář - T-Systems Czech Republic a.s. Cloud Computing pro státní správu v praxi Martin Vondrouš - Software602, a.s. Pavel Kovář - T-Systems Czech Republic a.s. Portál SecuStamp.com Proč vznikl portál SecuStamp.com Na trhu chybělo» Jednoduché

Více

Bohemia Energy. Případová studie. Uzavírání smluv prostřednictvím tabletů přineslo významné zvýšení výkonu obchodní sítě.

Bohemia Energy. Případová studie. Uzavírání smluv prostřednictvím tabletů přineslo významné zvýšení výkonu obchodní sítě. Bohemia Energy Uzavírání smluv prostřednictvím tabletů přineslo významné zvýšení výkonu obchodní sítě Případová studie Únor 2015 Shrnutí Společnost Bohemia Energy, největší alternativní dodavatel energií

Více

Bohemia Energy. Případová studie. Uzavírání smluv prostřednictvím tabletů přineslo významné zvýšení výkonu obchodní sítě.

Bohemia Energy. Případová studie. Uzavírání smluv prostřednictvím tabletů přineslo významné zvýšení výkonu obchodní sítě. Bohemia Energy Uzavírání smluv prostřednictvím tabletů přineslo významné zvýšení výkonu obchodní sítě Případová studie Květen 2016 Shrnutí Společnost Bohemia Energy, největší alternativní dodavatel energií

Více

Testing as a Service. Přístupné, flexibilní a cenově výhodné řešení pro ověření kvality softwaru. Kompletní portfolio služeb testování softwaru

Testing as a Service. Přístupné, flexibilní a cenově výhodné řešení pro ověření kvality softwaru. Kompletní portfolio služeb testování softwaru Testing as a Service Přístupné, flexibilní a cenově výhodné řešení pro ověření kvality softwaru Kompletní portfolio služeb testování softwaru Předem známé náklady na testování, umožňující efektivní tvorbu

Více

DODATEČNÉ INFORMACE K ZADÁVACÍM PODMÍNKÁM Č. 3. Zadavatel: Název veřejné zakázky: Česká republika Ministerstvo zemědělství

DODATEČNÉ INFORMACE K ZADÁVACÍM PODMÍNKÁM Č. 3. Zadavatel: Název veřejné zakázky: Česká republika Ministerstvo zemědělství Zadavatel: Česká republika Ministerstvo zemědělství Název veřejné zakázky: Vytvoření nového informačního systému MZe pro výzkum a vývoj - "VÝZKUM-AGRI" Sídlem: Těšnov 65/17, 110 00 Praha 1 Nové Město Evidenční

Více

Symphony. www.symphony.cz. Nová generace e-commerce řešení pro cestovní ruch

Symphony. www.symphony.cz. Nová generace e-commerce řešení pro cestovní ruch Symphony www.symphony.cz Nová generace e-commerce řešení pro cestovní ruch Zcela nová generace rezervačních systémů Symphony není pouze rezervační systém, představuje zcela novou generaci v poskytování

Více

Mobilní aplikace ve světě ERP. Asseco Solutions, a.s. a Simac Technik ČR, a.s.

Mobilní aplikace ve světě ERP. Asseco Solutions, a.s. a Simac Technik ČR, a.s. Mobilní aplikace ve světě ERP Michal Hanko Petr Kolda Asseco Solutions, a.s. a Simac Technik ČR, a.s. Skupina Asseco Solutions Asseco Solutions je průkopníkem a vizionářem na poli informačních systémů

Více

Uptime Maximální dostupnost Vašich konvergovaných ICT infrastruktur. Uptime Maintenance and Support Services

Uptime Maximální dostupnost Vašich konvergovaných ICT infrastruktur. Uptime Maintenance and Support Services Uptime Maximální dostupnost Vašich konvergovaných ICT infrastruktur. Uptime Maintenance and Support Services Obsah 02 Úvod 04 Multi-vendor 06 Znalostní báze 08 Servisní portál 10 Globální servisní centra

Více

Moderní metody automatizace a hodnocení marketingových kampaní

Moderní metody automatizace a hodnocení marketingových kampaní Moderní metody automatizace a hodnocení marketingových kampaní SAS CI Roadshow 2014 24/09/2014 Vít Stinka Agenda Představení společnosti Unicorn Systems Aliance Unicorn Systems a SAS Celkový koncept Customer

Více

Cloudové služby kancelářského softwaru hostované společností Microsoft Kvalitní nástroje pro firemní nasazení za přijatelnou cenu Vždy aktuální verze

Cloudové služby kancelářského softwaru hostované společností Microsoft Kvalitní nástroje pro firemní nasazení za přijatelnou cenu Vždy aktuální verze Cloudové služby kancelářského softwaru hostované společností Microsoft Kvalitní nástroje pro firemní nasazení za přijatelnou cenu Vždy aktuální verze Office, e-mail, sdílení dokumentů, videokonference

Více

Reportingová platforma v České spořitelně

Reportingová platforma v České spořitelně Reportingová platforma v České spořitelně Agenda Implementované prostředí Cognos 8 v ČS Marek Varga, Česká spořitelna, a.s. Využití platformy Cognos z pohledu businessu Petr Kozák, Česká spořitelna, a.s.

Více

Scénáře a důvody pro nasazení Exchange 2010 a Lync 2010. Martin Panák

Scénáře a důvody pro nasazení Exchange 2010 a Lync 2010. Martin Panák Scénáře a důvody pro nasazení Exchange 2010 a Lync 2010 Martin Panák 1 Agenda Exchange Server 2010 Lync OnLine 2010 Scénáře nasazení Uživatelské rozhraní Vybavení ROI 2 3 Koho oslovit Zákazník provozuje

Více

Cloudové služby kancelářského softwaru hostované společností Microsoft Kvalitní nástroje pro firemní nasazení za přijatelnou cenu Vždy aktuální verze

Cloudové služby kancelářského softwaru hostované společností Microsoft Kvalitní nástroje pro firemní nasazení za přijatelnou cenu Vždy aktuální verze Cloudové služby kancelářského softwaru hostované společností Microsoft Kvalitní nástroje pro firemní nasazení za přijatelnou cenu Vždy aktuální verze Office, e-mail, sdílení dokumentů, videokonference

Více

Kentico CMS. Hledáte rychlý, snadný a efektivní způsob jak si vytvořit firemní web? Dál už hledat nemusíte. Snadné použití pro marketéry

Kentico CMS. Hledáte rychlý, snadný a efektivní způsob jak si vytvořit firemní web? Dál už hledat nemusíte. Snadné použití pro marketéry Hledáte rychlý, snadný a efektivní způsob jak si vytvořit firemní web? Dál už hledat nemusíte. Snadné použití pro marketéry Kvalitní a nepřetržitá globální podpora Flexibilní nástroj pro vývojáře Kentico

Více

Formy komunikace s knihovnami

Formy komunikace s knihovnami Formy komunikace s knihovnami Současné moderní prostředky Jiří Šilha a Jiří Tobiáš, Tritius Solutions a.s., Brno Osnova Základní požadavky na komunikaci s knihovnami Historie komunikace s knihovnami Confluence

Více

Případové studie a kulatý stůl. Dalibor Kačmář, Microsoft

Případové studie a kulatý stůl. Dalibor Kačmář, Microsoft Případové studie a kulatý stůl Dalibor Kačmář, Microsoft Případová studie využití Microsoft Azure společnosti Ness Akviziční systém společnosti Cofidis Vysoká dostupnost celého řešení Zeštíhlení IT oddělení

Více

Podnikový informační systém

Podnikový informační systém Podnikový informační systém PROFIS 2016 CRM Profis 2016 Profis CRM je podnikový informační systém pro komplexní řízení vztahu se zákazníky. Díky rozsáhlé funkcionalitě a připraveným modulům lze systém

Více

Leady & MERK Integrace Microsoft Dynamics CRM s aplikacemi Leady a MERK

Leady & MERK Integrace Microsoft Dynamics CRM s aplikacemi Leady a MERK Integrace Microsoft Dynamics CRM s aplikacemi Leady a MERK Strana 1 z 12 Obsah 1. Leady... 3 a. Shrnutí... 3 b. Popis modulu... 3 c. Technické podrobnosti o modulu... 5 2. MERK... 6 a. Shrnutí... 6 b.

Více

VERZE 1.1.1, 1.1.2, 1.2 VIVO.LUNDEGAARD.EU

VERZE 1.1.1, 1.1.2, 1.2 VIVO.LUNDEGAARD.EU CMS LARS VIVO VERZE 1.1.1, 1.1.2, 1.2 VIVO.LUNDEGAARD.EU Jiří Tonar TWITTER #VivoMorning @LundegaardJerry ÚVOD PROGRAM SEMINÁŘE Content Management System LARS Vivo slouží ke snadnému vytváření a editaci

Více

icc Next Generation atlantis Copyright 2011, atlantis

icc Next Generation atlantis Copyright 2011, atlantis icc Next Generation atlantis Copyright 2011, atlantis Zaměření icc zdravotnická zařízení výrobní podniky instituce a samospráva jednotky až stovky agentů malé, střední a velké organizace kontextově zaměřený

Více

Sjednocení dohledových systémů a CMDB

Sjednocení dohledových systémů a CMDB Řízení dodávky IT služeb v enterprise společnosti Sjednocení dohledových systémů a CMDB Václav Souček, ČEZ ICT Services, a.s. Jaroslav Jičínský, AutoCont CZ, a.s. 26. Ledna 2012 Agenda Úvod Výchozí stav

Více

Komunikační strategie a plán rozvoje portálu portal.gov.cz

Komunikační strategie a plán rozvoje portálu portal.gov.cz Příloha č. 2 Výzvy - Detailní popis předmětu VZ Komunikační strategie a plán rozvoje portálu portal.gov.cz V rámci dodávky vznikne dokument s analýzou současného stavu Portálu veřejné správy (PVS), určením

Více

MBI - technologická realizace modelu

MBI - technologická realizace modelu MBI - technologická realizace modelu 22.1.2015 MBI, Management byznys informatiky Snímek 1 Agenda Technická realizace portálu MBI. Cíle a principy technického řešení. 1.Obsah portálu - objekty v hierarchiích,

Více

Cloudové služby kancelářského softwaru hostované společností Microsoft Kvalitní nástroje pro firemní nasazení za přijatelnou cenu Vždy aktuální verze

Cloudové služby kancelářského softwaru hostované společností Microsoft Kvalitní nástroje pro firemní nasazení za přijatelnou cenu Vždy aktuální verze Cloudové služby kancelářského softwaru hostované společností Microsoft Kvalitní nástroje pro firemní nasazení za přijatelnou cenu Vždy aktuální verze Office, e-mail, sdílení dokumentů, videokonference

Více

Microsoft.NET. Komplexní řešení na iready zajišťuje společnosti ELIT CZ, spol. s r.o. nejen 30% celkového obratu

Microsoft.NET. Komplexní řešení na iready zajišťuje společnosti ELIT CZ, spol. s r.o. nejen 30% celkového obratu Microsoft.NET Komplexní řešení na iready zajišťuje společnosti ELIT CZ, spol. s r.o. nejen 30% celkového obratu Přehled Země: Česká republika Odvětví: Obchod Profil zákazníka ELIT CZ, s.r.o. je největším

Více

Optimalizaci aplikací. Ing. Martin Pavlica

Optimalizaci aplikací. Ing. Martin Pavlica Optimalizaci aplikací Ing. Martin Pavlica Vize: Aplikace v dnešním světě IT Ze všech částí IT jsou aplikace nejblíže businessu V elektronizovaném světě významným způsobem podporují business, ten se na

Více

1. Integrační koncept

1. Integrační koncept Příloha č. 2: Technický popis integrace 1. Integrační koncept Z hlediska koncepčního budování Smart Administration na Magistrátu města Mostu je možno hovořit o potřebě integrace tří úrovní systémové architektury

Více

Web Design Factory Projektové řízení pro progresivní společnost

Web Design Factory Projektové řízení pro progresivní společnost Web Design Factory Projektové řízení pro progresivní společnost Případová studie Name Description Projektové řízení pro progresivní společnost Implementace systému Atollon Workshop ve společnosti WDF Version

Více

Technická dokumentace

Technická dokumentace Příloha č.1 výzvy Technická dokumentace k veřejné zakázce malého rozsahu Obsah Technická dokumentace... 1 Předmět zadání k podání cenové nabídky:... 3 Dodávka a služby budou zahrnovat:... 3 Specifikace

Více

Jádrem systému je modul GSFrameWork, který je poskytovatelem zejména těchto služeb:

Jádrem systému je modul GSFrameWork, který je poskytovatelem zejména těchto služeb: Technologie Marushka Základním konceptem technologie Marushka je použití jádra, které poskytuje přístup a jednotnou grafickou prezentaci geografických dat. Jádro je vyvíjeno na komponentním objektovém

Více

TOP 10 produktů a služeb

TOP 10 produktů a služeb TOP 10 produktů a služeb pro bezpečné a efektivní IT OMEGA24 s.r.o. www.omega24.cz Kontakt: Klára Sedláková obchodní manažer +420 601 367 374 info@omega24.cz Radek Štefan jednatel +420 602 778 395 stefan@omega24.cz

Více

Platforma ArcGIS. Platforma ArcGIS se skládá ze čtyř komponent: dat, zdrojů, portálu a aplikací.

Platforma ArcGIS. Platforma ArcGIS se skládá ze čtyř komponent: dat, zdrojů, portálu a aplikací. Platforma ArcGIS Platforma ArcGIS Platforma ArcGIS je tvořena datovým obsahem, službami a softwarovými produkty, které spolu vzájemně komunikují. Je určena každému, kdo chce snadno a rychle sdělit informaci

Více

PŘÍLOHA C Požadavky na Dokumentaci

PŘÍLOHA C Požadavky na Dokumentaci PŘÍLOHA C Požadavky na Dokumentaci Příloha C Požadavky na Dokumentaci Stránka 1 z 5 1. Obecné požadavky Dodavatel dokumentaci zpracuje a bude dokumentaci v celém rozsahu průběžně aktualizovat při každé

Více

PRODUKTY. Tovek Tools

PRODUKTY. Tovek Tools jsou desktopovou aplikací určenou k vyhledávání informací, tvorbě různých typů analýz a vytváření přehledů a rešerší. Jsou vhodné pro práci i s velkým objemem textových dat z různorodých informačních zdrojů.

Více

televize A Step Ahead sledovanost Dále nabízíme: informace o respondentech, které jsou doplňovány údaji o jejich životním stylu a spotřebním

televize A Step Ahead sledovanost Dále nabízíme: informace o respondentech, které jsou doplňovány údaji o jejich životním stylu a spotřebním sledovanost televize Provádíme elektronické měření sledovanosti televize (TV metry). Máme vlastní měřicí technologii a komplexní systém pro sběr, údržbu a zpracování dat. Náš tým odborníků má k dispozici

Více

případová studie Lagardère Active ČR Řešení webů významných českých rádií a hudebního komunitního portálu www.fg.cz

případová studie Lagardère Active ČR Řešení webů významných českých rádií a hudebního komunitního portálu www.fg.cz případová studie Lagardère Active ČR Řešení webů významných českých rádií a hudebního komunitního portálu www.fg.cz Lagardère Active ČR Řešení webů významných českých rádií a hudebního komunitního portálu

Více

POSKYTOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH PROVOZNÍCH APLIKACÍ VEŘEJNÉ SPRÁVY

POSKYTOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH PROVOZNÍCH APLIKACÍ VEŘEJNÉ SPRÁVY POSKYTOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH PROVOZNÍCH APLIKACÍ VEŘEJNÉ SPRÁVY Ing. Juraj Žoldák ve spolupráci s Datum Duben 2014 Místo Hradec Králové, ISSS http://itsolutions.vitkovice.cz Charakteristika trhu Možnost využití

Více

ČSOB: Upgrade systému Microsoft Dynamics CRM

ČSOB: Upgrade systému Microsoft Dynamics CRM Případová studie ČSOB: Upgrade systému Microsoft Dynamics CRM Jak jsme společnosti ČSOB zefektivnili práci s firemními klienty ČSOB: Upgrade systému Microsoft Dynamics CRM Celý projekt začal v srpnu, přičemž

Více

Business Suite for Notes

Business Suite for Notes Business Suite for Notes Systém BSFN byl vytvořen na základě zkušeností s podporou a řízením procesů v obchodní firmě. Během několika let existence na trhu se osvědčil u mnoha zákazníků. Z nejvýznamnějších

Více

Network Audit Komplexní provozní a bezpečnostní monitoring sítě

Network Audit Komplexní provozní a bezpečnostní monitoring sítě # DIGITAL TELECOMMUNICATIONS Network Audit Komplexní provozní a bezpečnostní monitoring sítě www.dto.cz Kontakt: Tomáš Vrba obchodní manažer +420 603 485 960 tomas.vrba@dto.cz V případě zájmu o vypracování

Více

Komunikační řešení Avaya IP Office

Komunikační řešení Avaya IP Office Komunikační řešení Avaya IP Office Algotech tým 4. 3. 2014 Algotech Telefon: +420 225 006 555 Fax: +420 225 006 194 E-mail: info@algotech.cz Web: www.algotech.cz Adresa: FUTURAMA Business Park Sokolovská

Více

JAK NA PAPERLESS. Petr Dolejší Senior Solution Consultant

JAK NA PAPERLESS. Petr Dolejší Senior Solution Consultant JAK NA PAPERLESS Petr Dolejší Senior Solution Consultant PAPERLESS CO TO VLASTNĚ JE Wikipedia - Paperless představuje fungování, kde je odstraněno nebo výrazně omezeno používání papíru. Toho se dosáhne

Více

Stav řešení Enterprise Architektury na Moravskoslezském kraji

Stav řešení Enterprise Architektury na Moravskoslezském kraji Stav řešení Enterprise Architektury na Moravskoslezském kraji Zpracoval(a): Ing. Tomáš Vašica Datum: 23. 9. 2015 Obsah prezentace 1. Představení projektového záměru 2. Co očekává Moravskoslezský kraj od

Více

O autorech 13 O odborném korektorovi 13. Poděkování 15 Úvod 17. Cílová skupina této knihy 17 Témata této knihy 17

O autorech 13 O odborném korektorovi 13. Poděkování 15 Úvod 17. Cílová skupina této knihy 17 Témata této knihy 17 Obsah O autorech 13 O odborném korektorovi 13 Poděkování 15 Úvod 17 Cílová skupina této knihy 17 Témata této knihy 17 Část I: Začínáme 18 Část II: Technologie cloud computingu 19 Část III: Cloud computing

Více

Helios Easy. integrované řešení pro řízení

Helios Easy. integrované řešení pro řízení integrované řešení pro řízení Skupina ASSECO je jedním z nejvýznamnějších softwarových domů ve střední Evropě. Chcete držet své náklady více pod kontrolou? Potřebujete, aby vaše investice měly rychlou

Více

Informační systém pro vedení ţivnostenského rejstříku IS RŢP

Informační systém pro vedení ţivnostenského rejstříku IS RŢP Informační systém pro vedení ţivnostenského rejstříku IS RŢP Ing. Miloslav Marčan odbor informatiky MPO Praha listopad 2009 Ministerstvo průmyslu a obchodu Agenda Historie projektu Cíle projektu IS RŽP

Více

Redakční systémy 1. pro správu obsahu

Redakční systémy 1. pro správu obsahu > Analýzy a poradenství > Internetové prezentace a portály > Internetové obchody > Servis a správa webu > Intranety, firemní portály Redakční systémy pro správu obsahu Penframe CMS je uživatelsky přívětivý

Více

Ideální platforma pro Vaše internetové projekty.

Ideální platforma pro Vaše internetové projekty. Ideální platforma pro Vaše internetové projekty. Co je to Cloudia CMS? Cloudia CMS je nástroj pro efektivní vývoj a správu webových aplikací. Obsahuje řadu unikátních vlastností a sofistikovaných mechanismů,

Více

KOMPLEXNÍ PÉČE V OBLASTI MOBILNÍCH TECHNOLOGIÍ

KOMPLEXNÍ PÉČE V OBLASTI MOBILNÍCH TECHNOLOGIÍ KOMPLEXNÍ PÉČE V OBLASTI MOBILNÍCH TECHNOLOGIÍ PRO VAŠI FIRMU VOLBA / NEZÁVISLOST / ŠIRŠÍ MOŽNOSTI PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI Jsme distributor s přidanou hodnotou působící v oboru informačních a komunikačních

Více

Jednorázová hesla pro zvýšení bezpečnosti vzdáleného přístupu mobilních uživatelů

Jednorázová hesla pro zvýšení bezpečnosti vzdáleného přístupu mobilních uživatelů Jednorázová hesla pro zvýšení bezpečnosti vzdáleného přístupu mobilních uživatelů Jedním z řešení bezpečného vzdáleného přístupu mobilních uživatelů k firemnímu informačnímu systému je použití technologie

Více

Proces vývoje HRIS Vema (Human Resources Information System) Jaroslav Šmarda

Proces vývoje HRIS Vema (Human Resources Information System) Jaroslav Šmarda Proces vývoje HRIS Vema (Human Resources Information System) Jaroslav Šmarda Proces vývoje HRIS Vema Vlastnosti HRIS (Human Resources Information System) HRIS Vema Proces vývoje HRIS Vema Vema, a. s. Přední

Více

PRODUKTY Tovek Server 6

PRODUKTY Tovek Server 6 Tovek Server je serverová aplikace určená pro efektivní zpracování velkého objemu sdílených strukturovaných i nestrukturovaných dat. Umožňuje automaticky indexovat data z různých informačních zdrojů, intuitivně

Více

Vytvoření procesně integrační nástavby KUBIKI pro ERP systém MAX+

Vytvoření procesně integrační nástavby KUBIKI pro ERP systém MAX+ Vytvoření procesně integrační nástavby KUBIKI pro ERP systém MAX+ O společnosti IBA CZ Společnost IBA CZ je vývojovým centrem nadnárodní korporace IBA Group, které se specializuje na zakázkový vývoj software

Více

Obsah ČÁST I JAK SE UCHÁZET O ZÁKAZNÍKY NA WEBU KAPITOLA 1

Obsah ČÁST I JAK SE UCHÁZET O ZÁKAZNÍKY NA WEBU KAPITOLA 1 Obsah O autorech 11 Poděkování 13 Předmluva 15 Úvod 17 Proč byste se měli přečíst tuto knihu 17 Co tato kniha obsahuje 18 Jak používat tuto knihu 19 Zpětná vazba od čtenářů 20 Errata 20 ČÁST I JAK SE UCHÁZET

Více

Webový knihovní systém. Ing. Jiří Šilha, LANius s.r.o.

Webový knihovní systém. Ing. Jiří Šilha, LANius s.r.o. Webový knihovní systém Ing. Jiří Šilha, LANius s.r.o. Co všechno nabízíme? ISHARE REKS Smartkatalog www.lanius.cz www.skat.cz RFID UHF Carmen Clavius Požadavky na moderní KIS Základní: zajištění provozu

Více

Dobrý SHOP Popis produktu a jeho rozšíření

Dobrý SHOP Popis produktu a jeho rozšíření Dobrý SHOP Popis produktu a jeho rozšíření 501M012.N01 11/11/2011 www.dlaex.cz info@dlaex.cz OBSAH 1 Úvod...3 2 Účel produktu...3 3 Vlastnosti produktu...3 3.1 Koncepce...3 3.2 Základní y...3 3.3 Doplňkové

Více

Ing. Pavel Rosenlacher

Ing. Pavel Rosenlacher Marketing v sociálních sítích Webová analytika Ing. Pavel Rosenlacher pavel.rosenlacher@vsfs.cz Krátké shrnutí SEO spočívá v lepším zobrazování stránek ve výsledcích vyhledávání na vyhledávačích Souhrnně

Více

Chytrá systémová architektura jako základ Smart Administration

Chytrá systémová architektura jako základ Smart Administration Chytrá systémová architektura jako základ Smart Administration Ing. Petr Škvařil, Pardubický kraj Dipl. Ing.Zdeněk Havelka PhD. A-21 s.r.o. 1 Nepříjemné dotazy Jsme efektivní v provozování veřejné správy?

Více

Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace

Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace Varianta BASIC Obsahem balíčku je: webová stránka včetně: redakčního systému umožňujícího snadnou úpravu obsahu i neprofesionálním uživatelům,

Více

DOCUMENT MANAGEMENT TOOLKIT

DOCUMENT MANAGEMENT TOOLKIT DOCUMENT MANAGEMENT TOOLKIT SPRÁVA DOKUMENTŮ V MODERNÍM PODNIKOVÉM PROSTŘEDÍ Zpracování dokumentů prochází v dnešním firemním světě významnými změnami. Firmy jsou nuceny řešit řadu problémů, které s sebou

Více

Produkty třídy BYZNYS

Produkty třídy BYZNYS Produkty třídy BYZNYS - jistota, spolehlivost a dynamika ve Vašich datech Jiří Rákosník, obchodní ředitel ing. Vlastimil Fousek, vedoucí analytického a vývojového oddělení Produkty třídy BYZNYS informační

Více

Tomáš Chytil 27. Května 2014 Svatá Kateřina. AutoCont řešení s využitím MS platformy

Tomáš Chytil 27. Května 2014 Svatá Kateřina. AutoCont řešení s využitím MS platformy Tomáš Chytil 27. Května 2014 Svatá Kateřina AutoCont řešení s využitím MS platformy Přehled o úkolech, projektech Splnění požadavků ISO auditu Softwarová řešení Jednoduchost administrativních úkonů Elektronizace

Více

VOIPEX Pavel Píštěk, strategie a nové Sdílet projek ts y práv, I né PEX inf a.s orm. ace se správnými lidmi ve správný čas WWW.IPEX.

VOIPEX Pavel Píštěk, strategie a nové Sdílet projek ts y práv, I né PEX inf a.s orm. ace se správnými lidmi ve správný čas WWW.IPEX. VOIPEX Pavel Píštěk, strategie a nové projekty, Sdílet správné IPEX a.s. informace se správnými lidmi ve správný čas Byznys začíná komunikací Agenda 1. Cesta do Cloud služeb. 2. Přínos pro nás a naše zákazníky.

Více

České Budějovice. 2. dubna 2014

České Budějovice. 2. dubna 2014 České Budějovice 2. dubna 2014 1 IBM regionální zástupci - Jihočeský kraj Michal Duba phone: +420 737 264 058 e-mail: michal_duba@cz.ibm.com Zdeněk Barlok phone: +420 731 435 534 e-mail: zdenek_barlok@cz.ibm.com

Více

Nabídka služeb společnosti CReativeMages

Nabídka služeb společnosti CReativeMages Nabídka služeb společnosti CReativeMages 2013 CReativeMages s.r.o. Veškerá práva vyhrazena. Veškeré informace uvedené v tomto dokumentu jsou vlastnictvím CReativeMages s.r.o. Žádná část tohoto dokumentu

Více

Případová studie. Intranet 2.0 pre. HB Reavis Group. Jak jsme zaměstnancům společnosti HB Reavis Group pomohli zefektivnit práci.

Případová studie. Intranet 2.0 pre. HB Reavis Group. Jak jsme zaměstnancům společnosti HB Reavis Group pomohli zefektivnit práci. Případová studie Intranet 2.0 pre HB Reavis Group Jak jsme zaměstnancům společnosti HB Reavis Group pomohli zefektivnit práci. Intranet 2.0 pre HB Reavis Group Se společností Millennium jsme poprvé vyzkoušeli

Více

Základ úspěšných procesů. Správa ů. s ELOxc for Microsoft EWS. Enterprise Content Management

Základ úspěšných procesů. Správa  ů. s ELOxc for Microsoft EWS. Enterprise Content Management Základ úspěšných procesů Správa e-mailů s ELOxc for Microsoft EWS Enterprise Content Management www.elo.com Správa e-mailů s ELOxc for Microsoft EWS Využití informací. Optimalizace procesů. Úspora nákladů

Více

Efektivnější systém pro vyřizování požadavků na IT v ČMSS

Efektivnější systém pro vyřizování požadavků na IT v ČMSS 2 Shared Experience Technologická řešení Efektivnější systém pro vyřizování požadavků na IT v ČMSS Efektivnější systém pro vyřizování požadavků na IT v ČMSS přinesl procesní zpracování požadavků všech

Více

Zadávací dokumentace pro výběrové řízení. Zavedení CRM systému pro MEGA a.s.

Zadávací dokumentace pro výběrové řízení. Zavedení CRM systému pro MEGA a.s. Zadávací dokumentace pro výběrové řízení Zakázka Zavedení CRM systému pro MEGA a.s. Zadavatel: K MEGA a.s. Drahobejlova 1452/54 190 00 Praha 9 1 ZADÁVACÍ DOKUMENTACE PRO VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ 1. IDENTIFIKAČNÍ

Více

Jak být online a ušetřit? Ing. Ondřej Helar

Jak být online a ušetřit? Ing. Ondřej Helar Jak být online a ušetřit? Ing. Ondřej Helar Obsah Co znamená být online ve škole? Rizika online přístupu Skryté náklady na straně školy Jak snížit rizika a náklady? Koncepce SaaS (Software as a Service)

Více

PŘÍLOHA Č. 2 RÁMCOVÉ SMLOUVY SEZNAM SLUŽEB A JEJICH CEN 1. Rozložení subjektů Počet počítačů Počet organizací % malé subjekty 100 6200 97 střední subjekty 1000 180 2.5 velké subjekty 10000 30 0.5 Úroveň

Více

Dobrý CMS Popis produktu a jeho rozšíření

Dobrý CMS Popis produktu a jeho rozšíření Dobrý CMS Popis produktu a jeho rozšíření 503M012.N01 11/09/2012 www.dlaex.cz info@dlaex.cz OBSAH 1 Úvod...3 2 Účel produktu...3 3 Vlastnosti produktu...3 3.1 Koncepce...3 3.2 Základní y...3 3.3 Doplňkové

Více

PŘÍPADOVÁ STUDIE. Czech Property Investments. Jednotný systém pro webovou správu

PŘÍPADOVÁ STUDIE. Czech Property Investments. Jednotný systém pro webovou správu PŘÍPADOVÁ STUDIE Czech Property Investments Jednotný systém pro webovou správu Czech Property Investments Robustní a komplexní řešení pro digitální komunikaci nákupních center CPI, které vedlo ke snížení

Více

Microsoft Dynamics CRM on-line + Office 365 a jejich využití (nejen) na vysokých školách

Microsoft Dynamics CRM on-line + Office 365 a jejich využití (nejen) na vysokých školách Microsoft Dynamics CRM on-line + Office 365 a jejich využití (nejen) na vysokých školách Zdeněk Otáhal a Boris Bělousov Account manager Ředitel společnosti Dynamica, a.s. Dnes jsou všichni on-line, vždy

Více

pátek, 31. května 13

pátek, 31. května 13 Obsah prezentace Elektronická kniha Elektronická knihovna Přínos, zpracování, realizace Distribuce a monitoring Reference Masarykova Univerzita, Univerzita Palackého Code Creator kdo jsme Reference aplikace,

Více

Vítejte. Přednášející:

Vítejte. Přednášející: Vítejte Přednášející: Martin Voslář Asseco Solutions, a.s. Pavel Vošahlík HELIOS Open (ALDOR s.r.o.) Program workshopu HELIOS Mini a Mobile Představení HELIOS Mini Představení HELIOS Mobile Ukázka modelových

Více

ELO ECM Suite 9 Just Better Business

ELO ECM Suite 9 Just Better Business ELO ECM Suite 9 - Ve zkratce ELO ECM Suite 9 Just Better Business ELO Enterprise Content Management www.elo.com ELO ECM Suite 9 - Ve zkratce ELO ECM Suite 9 Just Better Business Z inteligentní správy informací

Více