KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA"

Transkript

1 KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

2 PROFIL SPOLEČNOSTI Pomáháme našim klientům rozšířit a zefektivnit jejich podnikání prostřednictvím internetových a mobilních technologií. Jsme webový integrátor a stavíme rozsáhlé weby a portály. Současná řešení posouváme o další generaci, vymýšlíme a realizujeme nové online služby. Sledujte Twitter pro aktuální informace ze světa Webové integrace twitter.com/wintegration

3 O NÁS 3 KDO JSME HISTORIE SPOLEČNOSTI Lundegaard byl založen v roce 1998 v České republice a významně přispěl k růstu komerčního využití internetu a interaktivních medií obecně. V roce 2002 inicioval vytvoření oborové asociace poskytovatelů internetových řešení v České republice Asociace.BIZ. Společnost Lundegaard je členem UX Asociace, jejímž cílem je budovat komunitu lidí, kteří se zajímají o návrhy uživatelských rozhraní, použitelnost a přístupnost. Společnost Lundegaard se pravidelně umisťuje na předních příčkách v soutěži WebTop100 hodnocení webových prezentací 100 největších českých společností. WEBOVÁ INTEGRACE Využívejte příležitostí, které přináší webová integrace v oblasti obchodu, komunikace a marketingu. Nechte si navrhnout neotřelý koncept a architekturu a zároveň nastavit související interní procesy, vyvinout portál nebo webovou prezentaci a naplnit ji vhodným obsahem. Požadujte zkušený tým tvořený konzultanty, projektovými manažery, analytiky, programátory, testery, designéry, specialisty na business procesy i uživatelská rozhraní. Nechte si vytvořit řešení šité na míru vašim potřebám, které lze jednoduše doplňovat o nové funkce či moduly. WEBOVÝ INTEGRÁTOR Cílem práce webového integrátora je uvedení všech dotčených subjektů do souladu a zaměření na dosažení určených (obchodních či jiných) přínosů pro zadavatele. Webový integrátor koordinuje práci všech subjektů zapojených do projektu webové integrace.

4 NABÍZENÁ ŘEŠENÍ Řešení, která dodáváme, zahrnují mnoho odborností a opírají se o produkty, které detailně známe. V rámci dodávky řešení hledáme vždy nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. Veškeré informace o nabízených řešních naleznete na našem webu

5 ŘEŠENÍ 5 WEBOVÉ PORTÁLY Online služby pomáhají zákazníkům udržet s vámi kontakt a zároveň jim usnadňují život. Zpřístupnění personalizovaných informací v klientské zóně nebo netradiční obsah například produktový katalog s možností objednávky a sledováním jejího průběhu jsou jen zlomkem možností. Podívejte se na naše reference a nechte se inspirovat. PŘÍPADOVÁ STUDIE ŠKODA TRANSPORTATION Zjednodušit uživatelům z různých cílových skupin přístup k informacím o produktech společnosti. Poukázat na kvalitu produktů. CO JE WEBOVÝ PORTÁL Za portálová řešení je možné považovat takové weby, které poskytují cílovým skupinám uživatelů informace přebírané z interních nebo externích systémů provozovatele na základě jejich identity. Jsou to dostatečně výkonná a robustní řešení, aby umožnila další plynulý rozvoj portálů a pokryla časem vzrůstající nároky na výkon i nové funkcionality. VÝHODY Silná provozní platforma umožňující plno- hodnotný provoz a rozvoj portálu, poskytující nástroje pro snadnou decentralizovanou správu. Podpora různých klientských platforem (vícekanálová multichannel komunikace) a nost výměny dat ve strukturované podobě. schopstanovené cíle portálu a umožňující přehledně a uživatelsky přívětivě prezentovat velké množ- Vhodná informační architektura podporující ství informací. Prezentovat společnost jako technologického leadera. Přesunout správu obsahu na ne-technické uživatele (zástupce jednotlivých dceřiných společností), a to v návaznosti na implementaci dostatečně výkonného nástroje pro decentralizovanou správu obsahu a struktury prezentace.

6 ŘEŠENÍ 6 E-COMMERCE E-commerce je metoda řízení obchodních aktivit na internetu. Propojuje řadu oborů, aktivit a nástrojů umožňujích realizaci prodejních aktivit prostřednictvím internetu a dalších digitálních technologií. V Lundegaardu chápeme e-commerce jako rozsáhlou problematiku a při návrhu a realizaci projektu zohledňujeme veškeré její aspekty. PŘÍMÝ PRODEJ FINANČNÍCH PRODUKTŮ V Lundegaardu máme bohaté zkušenosti s vývojem prodejních řešení pro poskytovatele finančních služeb. Soustředíme se na prodejní část s integrací na interní systémy klientů. V rámci prodejní části se snažíme kontinuálním zlepšováním celého prodejního procesu zlepšovat obchodní výsledky online prodeje. VÝHODY Naší prioritou je obchodní výkonnost dodaného řešení. Důraz klademe na bezpečnost. Naše řešení procházejí bezpečnostními audity. Provozujeme řešení s vysokou dostupností (High Availability) a pod velkou zátěží. Volíme vhodné nástroje pro konkrétní účel. PŘÍPADOVÁ STUDIE CETELEM SLOVENSKO Cílem projektu je výrazné omlazení vzhledu a funkčnosti dosluhující webové prezentace spolu se zefektivněním správy obsahu webu, ale zároveň je nutné zachovat vysokou míru konverze samotného procesu žádosti o úvěr. Důraz je kladen na vysokou samoobslužnost a přímý prodej finančních produktů ruku v ruce se zvýšením již tak vysoké konverze.

7 ŘEŠENÍ 7 PODPORA PRODEJNÍ SÍTĚ Řešení postavená na platformě ipresent posouvají prodejní proces o celou generaci dále. Umožňují efektivní řízení činnosti prodejní sítě, lepší přípravu prodejců a jejich profesionální práci v přímém kontaktu se zákazníkem. To vše na moderních dotykových zařízeních. ÚSPORA ČASU A PRÁCE Platforma ipresent zkracuje dobu vyřízení objednávky na minimum a podstatně snižuje nutnost zapojení lidských zdrojů. Objednávky dokáže automaticky přenést přímo do CRM/ ERP systému. JASNÉ OBCHODNÍ VÝSLEDKY Objednávky uzavřené prostřednictvím řešení postavených na platformě ipresent mají až o 5 % vyšší průměrnou hodnotu objednávky než zakázky vyřízené standardními obchodními kanály, položek na jednotlivé objednávce je až o 10 % více. VÝHODY ipresent rozšiřuje možnosti CRM o práci v terénu. Obchodní zástupci mají vždy k dispozici aktuální materiály a informace o klientovi. Objednávku lze vyřídit ihned přímo u zákazníka. PŘÍPADOVÁ STUDIE ELEKTRONICKÝ KATALOG PRO 3M ESPE Řešení elektronického katalogu je postaveno na platformě ipresent, která umožňuje centrálně spravovat veškeré prezentační materiály (prezentace, PDF, videa, tabulky ) a automatizovaně je distribuovat do koncových mobilních zařízení (zejména tabletů) obchodníků. Obchodníci tak mají vždy k dispozici kompletní a aktuální materiály. Prezentace materiálů na tabletech je velmi jednoduchá a uživatelsky přívětivá.

8 ŘEŠENÍ 8 BIOMETRICKÝ PODPIS Elektronický (nebo též dynamický) biometrický podpis je horké téma současnosti. Téměř všechny finanční instituce v ČR jej buď již používají, nebo se nasazením této technologie právě zabývají. Vy jej ještě nemáte? ZRYCHLENÍ, AUTOMATIZACE A ZABEZPEČENÍ PROCESŮ V současné době se stále více firem zbavuje závislosti na papírových dokumentech a přechází na práci s dokumenty elektronickými. Pro sjednání určité služby je však obvykle nutné podepsat smlouvu, což dosud znemožňovalo celý proces sjednání plně digitalizovat. Dynamický biometrický podpis odstraňuje tuto poslední překážku a umožnuje využít všech výhod elektronických dokumentů se zachováním většiny výhod tradičních podpisů. Plně automatizovaný proces zkracuje dobu vyřízení žádosti z dnů na minuty a navíc přináší vyšší bezpečnost a odolnost proti lidským chybám. VÝHODY Je vždy dostupný. Nemůže být ztracen. Není přenositelný. Nemůže být zapomenut. Nemůže být použit (vytvořen) neúmyslně. PŘÍPADOVÁ STUDIE ESIGNING PRO CETELEM Součástí řešení byla prvotní rešerše možností a technologické proveditelnosti záměru zavést možnost tzv. vizuálního elektronického biometrického podpisu. Po zhodnocení možností, vyrobení proof of concept prototypů a zvážení legislativních aspektů bylo s klientem zvoleno a realizováno řešení postavené na technologiích společnosti Signotec.

9 ŘEŠENÍ 9 MOBILNÍ ŘEŠENÍ V dnešním světě, kdy přístupy z mobilních zařízení v nejednom segmentu převažují nad klasickými desktopy je mobilní řešení samozřejmou a zásadní součástí jakékoli online služby či aplikace. MULTI- CHANNEL STRATEGIE V rámci budování multi-channel strategie navrhujeme a realizujeme vždy nejvhodnější způsob, jak zajistit maximální uživatelský zážitek na mobilních zařízeních. Vždy uvažujeme nad typickými mobilními scénáři použití ať se již jedná o responsive web, mobilní web či nativní aplikaci. RESPONSIVE A MOBILNÍ WEB Využití technik RWD (responsive web design) považujeme dnes již za standard, který zajišťuje širokou použitelnost napříč velkým spekt- rem mobilních zařízení. Možnosti HTML5 jsou dnes takové, že i velmi specifické funkce lze realizovat bez nutnosti nativního vývoje pro konkrétní platformy. ŘEŠÍME... Optimalizace uživatelského zážitku mobilní kontext je důležitější než zařízení. Integrace na interní systémy a jednotný backoffice. Online i offline scénáře. PŘÍPADOVÁ STUDIE KLIENTSKÁ ZÓNA CETELEM Cílem projektu bylo vytvořit pohodlnou mobilní verzi klientské zóny pro zákazníky společnosti Cetelem, která bude k dispozici jako moderní alternativa běžné velké (desktopové) klientské zóny. Mobilní klientská zóna přináší klientům Cetelemu možnost mít přehled a správu nad svými finančními transakcemi kdykoli a kdekoli je to nutné.

10 ŘEŠENÍ 10 WEBOVÉ APLIKACE Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem a údržbou systémů a aplikací postavených na architektuře klient-server a využívajících pro svůj běh webový prohlížeč. ZADÁNÍ OD BYZNYSU Jsme schopni porozumět potřebám společnosti a navrhnout řešení, které bude nejen funkčně dostatečné, ale i uživatelsky přívětivé. SPOLUPRÁCE S IT Zvládneme dohodnout všechny potřebné vývojové a provozní záležitosti s vaším IT oddělením. Rozumíme pravidlům pro nasazování a provoz aplikací v korporacích. AGILNÍ VÝVOJ Máme zkušenosti s agilním vývojem, který se nám osvědčuje u vývoje webových aplikací a jejich následného rozvoje. VÝHODY Vývoj webových aplikací řešíme od samého začátku analýzy požadavků a návrhu řešení, následuje vývoj a samozřejmě rozvoj, včetně garantovaných servisních služeb. Aplikace dodáváme na různých technologických platformách PHP,.NET nebo JAVA se silným důrazem na frontendovou část vývoje. Multiplatformnost jsme schopni dodat řešení na různých platformách. Důraz na uživatelský prožitek (UX). Silný front-end. Integrace na okolní systémy. PŘÍPADOVÁ STUDIE ALDISA Cílem tohoto projektu byla automatizace schvalování standardních servisních služeb a integrace na stávajíci obchodní systém běžící na databázi Oracle 10.2g. Konkrétně požadavky na aplikaci: Zefektivnit schvalování tak, aby pracovníci ALD odbavovali jen nestandardní požadavky. Přístupnosr 24x7 prostrednictvím internetu. Maximální uživatelská přívětivost.

11 ŘEŠENÍ 11 INTRANET Intranet je široký pojem a každá společnost vnímá jeho využití jinak od podpory otevřenější komunikace, lepšího sdílení informací až po pracovní nástroj podporující spolupráci týmů a jejich efektivitu. FIREMNÍ KNOW- HOW Role internetu se většinou během života a růstu firmy mění a rozvíjí, vždy ale zůstává hlavní vstupní branou a rozcestníkem k firemním informacím a know-how. Pomáháme firmám již s jeho návrhem a analýzou tak, aby byl zaměstnanci dobře přijat a zůstal dlouhodobě funkční, živý a zdravý. Dle primárních cílů realizujeme intranety primárně na bázi našeho CMS LARS Vivo či na platformě Microsoft Sharepoint, případně vhodně zkombinované či doplněné o komunikační služby typu Yammer. VÝHODY Podpora moderních forem obsahu, interakcí, videa. Prvky sociálních sítí a uživatelsky vytvářený obsah. Důraz na kvalitní vyhledávání. Rychle realizovatelné typické agendy. PŘÍPADOVÁ STUDIE INTRANET METLIFE Cílem nového intranetu bylo nahradit nevyhovující intranet, který byl morálně i technologicky zastaralý. Původnímu řešení chyběla větší atraktivita a užitečnost, existovala zde velká závislost na dodavateli a nebylo jej snadné rozvíjet. V současnosti probíhá monitoring užití intranetu v pilotním provozu a na základě získaných informací a zpětné vazby od jeho uživatelů je plánován další rozvoj včetně realizace méně důležitých požadavků či složitějších agend, na které se nedostalo v rámci předchozí etapy.

12 ŘEŠENÍ 12 MICROSITE Máte skvělý produkt a potřebujete jej na internetu tím správným způsobem zviditelnit a prodat? Nebo jej jen potřebujete dostat do povědomí vašich zákazníků, podpořit jeho image, vymezit se vůči konkurenci? Právě pro vás jsme schopni vymyslet ideální a efektivní způsob, jak svůj výrobek na duktových stránkách ideálně pro- prodat. RYCHLOST VYTVOŘENÍ Time to market je klíčovým atributem pro úspěch vašeho produktu. Máte všechny materiály pohromadě? V takovém případě může být microsite připravená do týdne. Nemáte je? Pomůžeme vám s nimi. MĚŘENÍ VÝKONNOSTI Microsite se dělá s janým obchodním záměrem. Důležité je tedy důkladné měření chování uživatelů (včetně nastavení cílů a měření konverze) a další vylepšování pro lepší plnění obchodních cílů. VÝHODY Vizuálně originální a kreativní žádné zakoupené šablony. Responsivní (RWD), pro optimální zobrazení na dotykových zařízeních. Rychle realizovatelné. PŘÍPADOVÁ STUDIE PRAVIDELNÉ INVESTOVÁNÍ ČS Řešení je postaveno na našem systému CMS LARS Vivo, který se stará o bezproblémový chod a správu obsahu. Pro návrh webu byl zvolen jednostránkový layout, který je pro účely responzivního designu vybaven breakpointy pro telefony, tablety a desktopové prohlížeče tak, aby obsah byl na všech zařízeních vhodně dostupný a především použitelný.

13 NAŠE SLUŽBY Poskytujeme služby, které zahrnují široké spektrum dovedností. Od přípravy projektu přes jeho realizaci až po další optimalizace a rozvoj. Veškeré informace o nabízených služeb naleznete na našem webu

14 SLUŽBY 14 PŘÍPRAVA KONCEPTY WEBOVÝCH PROJEKTŮ Stojíme si za tím, že příprava kvalitního konceptu zásadně ovlivňuje úspěšnost nejen webových projektů. Příprava konceptu zahrnuje jak fázi výzkumu a analýzy, tak i samotného návrhu (prototypování, uživatelské testování, webová grafi ka ). Cílem je připravit podklad pro realizační fáze projektu, který odpoví na otázky CO, PROČ a JAK má být vyrobeno. PROTOTYPOVÁNÍ NEJEN WEBOVÝCH APLIKACÍ WEBOVÁ GRAFIKA UŽIVATELSKÉ TESTO- VÁNÍ POUŽITELNOSTI SOFTWAROVÁ ANALÝZA Na základě vašich požadavků Průměrný návštěvník webových Pomocí uživatelského testování Analýza požadavků na informač- vytvoříme interaktivní prototyp stránek věnuje jen zlomek zjistíte jak váš web (e-shop či ní systém (ať již webovou aplikaci, budoucí aplikace (webu), na které sekundy tomu, aby si udělal mobilní aplikaci) používají vaši nebo portál) pro nás představuje si ověříte její fungování představu o důvěryhodnosti vaší skuteční uživatelé a jestli plní nástroj, s jehož použitím jsme a odhalíte případné nedostatky firmy nebo produktu. A právě jejich očekávání. schopni určit, jaké konkrétní již ve fázi návrhu. grafický design je klíčový prvek, Na základě toho odhalíte největší řešení zákazník potřebuje. Díky použití profesionálních nástrojů který mnohdy rozhoduje o tom, problémy, na které vaši uživa- Na základě této analýzy se- je příprava prototypu vel- zda se z návštěvníka stane telé naráží (např. zjistíte, proč vám stavujeme katalog požadavků, mi rychlá a umožňuje několikanásobné zákazník. zákazníci nedokončí objednávku které musí nový systém splnit. iterace. Maketu aplikace Ve webovém designu existuje ve vašem e-shopu). Tento katalog je následně možné můžete podrobit např. uživatelskému řada možných i nemožných řeše- Čím dříve začnete web testovat, využít pro vyhodnocení výběrového testování a získat cennou ní, ale funkčnost a přehlednost tím dříve odstraníte problémy, řízení, specifikaci zadání zpětnou vazbu již v počátečních pro nás vždy budou na prvním které mohou zapříčinit ztrátu pro dodavatele a nakonec i pro fázích projektu, mnohem dříve, místě. Naším cílem je navrhovat vašich zákazníků. ověření, zda dodaný informační než započne samotný vývoj. takový design, který je přehledný, systém skutečně splňuje veškeré splňuje standardy přístupnosti požadavky. a zároveň k uživateli komunikuje intuitivním a svěžím stylem.

15 SLUŽBY 15 DODÁNÍ WEBOVÝ FRONT END SOFTWAROVÝ VÝVOJ WEB BUILDING TESTOVÁNÍ PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ Základem moderního webového Jsme schopni dodat řešení na Vhodný návrh nasazení, jeho pro- Testování patří mezi nejdůleži- Dobré řízení spolupráce, zakázky řešení je optimalizace jeho kódu všech třech hlavních web- vedení a návazná obsluha systé- tější aktivity při vývoji projektu a projektu je nedílnou součástí nejen pro různé typy a verze těch- vých platformách PHP, JAVA, mu pro správu webového obsahu a zajišťuje určitou úroveň kvality úspěchu vytvářeného řešení. Dle to prohlížečů, ale i různá koncová MICROSOFT.NET. (WCMS) jsou klíčem k úspěšnému výsledného řešení. Odpovídající typu zakázky, preferencí klienta zařízení, která dnes uživatelé používají. V posledních letech to také znamená implementaci responsivního web designu (RWD), přizpůsobujícího se různým formátům a velikostem zobrazovacích zařízení. Mezi principy, které umožňují pokrytí diverzity koncových zařízení návštěvníků, patří zejména přístupy mobile-first, Základem integračních řešení zůstavá použití transakčních relačních databází. Pro jednodušší webová řešení využíváme databázové systémy MySQL/ InnoDB a PostgreSQL, pro podniková řešení pak často Oracle a Microsoft SQL Server. Tam, kde lze využít jejich přednosti, se nebojíme do projektu zapojit též nosql databáze (CouchDB). zvládnutí dodávky a fungující správy webu s minimem dodatečných technických zásahů. V dnešní době představuje WCMS nástroj, který dává uživatelům možnost kompletní správy obsahu webu, počínaje textem přes fotografie a videa až po správu formulářů. Nedílnou součástí práce web buildera je správa struktury webu, ať se již rozsah testování vám umožní udržet či podpořit důvěru uživatelů nebo zákazníků ve vaši značku. Při realizaci projektů v oblasti testování vycházíme nejen z ověřených metod a postupů pro testování software, ale jsme též schopni přizpůsobit se metodikám, které jsou používané u našich zákazníků. a jeho firemní kultury volíme standardnější i agilnější metody project governance, vždy ale takové, aby vedly k dodržení základních parametrů projektu času, rozpočtu a kvality. Za neméně důležité považujeme řízení očekávání klienta a neustálé ověřování správného chápání očekávaných obchodních přínosů řešení. progressive enhancement nebo jedná o vytváření nových sekcí naopak graceful degradation. na webu, nebo přesuny stránek ve struktuře.

16 SLUŽBY 16 SERVIS SLA TECHNICKÉ KONZULTACE WEBHOSTING WEBTENANCE WORLD WIDE WEB SERVICE Pro servisní služby webových Nevíte si rady s provozem Hosting nabízíme v několika Programy Webtenance jsou Hledáte způsob, jak zjednodušit řešení je klíčové udržování vašeho zákaznického portálu? podobách: naší klíčovou službou v rámci proces správy webů v rámci více know-how v rámci určeného servisního týmu, které zahrnuje průběžnou aktualizaci dokumentace a předání znalostí při změně členů servisního týmu. Poskytujeme tak závazek kontinuity servisu dodaného řešení. Jsme schopni nabídnout garanci vyřešení incidentu dle jeho kategorizace v dohodnutých termínech, a to až v režimu 24x7. Z vlastní produkce máme bohaté mnohaleté zkušenosti s návrhem, implementací a provozem online aplikací. Nabízíme třeba reverzní analýzu a doporučení optimalizace běhového prostředí pro webové aplikaci na bázi LAMP, Java/JEE nebo MS/IIS/.NET. Dále návrh a případnou realizaci konfigurace vysoce dostupné provozní infrastruktury na bázi dedikovaných fyzických či virtuálních (IaaS) serverů. SDÍLENÝ Sdílený hosting je určen zejména pro menší webová řešení s návštěvností do desítek tisíc přístupů denně. U sdíleného webhostingu garantujeme dostupnost 99,5% DEDIKOVANÝ V případě specifických požadavků na vyšší dostupnost nebo výkon řešení nabízíme možnost pronájmu dedikovaného virtuálního či fyzického serveru včetně návrhu optimálního sizingu. CLOUD Pro řešení, u kterých se nabízí nasazení do cloudu. servisu a podpory webových řešení (na platformě PHP). Jedná se o ucelený balíček služeb, který zajistí hladký provoz a rozvoj vašich webů. Garantujeme vám odezvu, tj. čas potvrzení a zahájení prací na vašem požadavků. V případě, že budete potřebovat provést rychlou aktualizaci webu, změnit obsah či něco přidat, máte jistotu, kdy se tak stane pokud je požadavek rutinní, je vyřešen v čase velmi blízkém dohodnuté garanci odezvy. zemí či regionů? Nepracujete s CMS systémem denně, nebo se jej nechcete učit ovládat? Chcete se zaměřit na jádro vašeho podnikání a starosti s webem přenechat profesionálům? Nabízíme vám jedinečnou službu, která vychází z naší práce pro nadnárodní společnosti. Převezmeme správu prezentací na vašem CMS systému, zajistíme proškolení našich pracovníků a domluvíme se s vaším IT oddělením, i když je třeba dislokované na jiném kontinentu.

17 SLUŽBY 17 VÝKON QUICKSCAN Zhodnotíme aktuální stav vašeho webu z hlediska technického řešení, designu i použitelnosti. Zaměříme se na ty nejdůležitější náležitosti webu, identifikujeme slabá místa a nedostatky. Výstupem je srozumitelný dokument obsahující přehled nedostatků a sadu doporučení, které vám pomohou při další optimalizaci nebo redesignu. WEBDOKTORKA Rádi byste věděli, kdo jsou návštěvníci vašeho webu, jaké je jejich chování a jak je váš web efektivní? Analýza návštěvnosti Webdoktorka je skvělou službou pro internetový marketing, která přemění surové statistiky návštěvnosti do jasných a vizualizovaných výstupů. Pro koho je Webdoktorka určena: Pro Správce webu. Pro Internetové Specialisty. Pro Marketingové Specialisty. Pro Obchodníky A Obchodní Ředitele.

18 KLÍČOVÉ PRODUKTY Opíráme se o produkty vlastní, jako je CMS LARS Vivo, tak i etablované produkty třetích stran. V každém případě nabízené produkty detailně známe a umíme je maximálně využít pro realizaci požadovaných řešení Veškeré informace o nabízených produktů naleznete na našem webu

19 PRODUKTY 19 CMS LARS VIVO Content Management System CMS LARS Vivo slouží ke snadnému vytváření a editaci internetových prezentací bez znalosti programování. Systém je určen pro střední a velké organizace. Exis- tuje ale i v odlehčené, cenově výhodné LITE verzi pro menší internetové prezentace. K dispozici je také licence LDK, která zahrnuje zdrojové kódy a vývojářskou dokumentaci pro vlastní vývoj. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Editace stránek přímo při jejich prohlížení. Knihovna připravených komponent a stránek. Schvalovací proces podle potřeb organizace. Podrobný web o CMS Vivo. VÝHODY Snadná editace. Mnohonásobné využití. Technologická nezávislost. Možné plánování a změny vzhledu.

20 PRODUKTY 20 MAGENTO Magento je světově nejrozšířenější e-commerce platforma pro vytváření a provozování on-line prodejního kanálu. K dispozici je jak komunitní (open source) edice Magento pro společnosti střední a větší velikosti, tak i verze pro rychle rostoucí korporátní zákazníky. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Produktový katalog s možností integrace s CRM a ERP systémy. Jednoduchá administrace a integrované marketingové nástroje. Platforma připravená na velkou návštěvnost. VÝHODY Pokročilá administrace. Rychlá návratnost investice. Podpora růstu obchodu. Plné přizpůsobení.

21 PRODUKTY 21 IPRESENT ipresent podporuje výkon prodejní sítě. Obchodním zástupcům umožňuje prezentovat v atraktivní podobě soubory PDF, prezentace PowerPoint, videa a využívat vlastní aplikace v HTML5. To vše na mobilních zařízeních přímo v terénu. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Obohacuje možnosti CRM systému. usnadňuje prodejní aktivity v terénu. ipresent umožňuje bezproblémové vyřízení objednávky přímo u zákazníka. VÝHODY Široké možnosti přizpůsobení. Online i offline bez rozdílu. Interaktivní formuláře.

22 PRODUKTY 22 MICROSOFT SHAREPOINT Platforma Microsoft SharePoint představuje bezpečné místo pro uložení a sdílení informací společnosti. SharePoint nejčastěji využíváme pro realizaci intranetů, které umožňují společnostem jasně řídit tok informací, sdílet znalosti mezi zaměstnanci a podporovat jejich tvůrčí činnost. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Sdílení vlastního obsahu, sestavování poutavých webů. Využití sociálních sítí, sdílení nápadů a vlastních výsledků. Účinné řízení projektů, neustálé propojení členů týmu. VÝHODY Optimalizace nákladů. Řízení bezpečnostních rizik. Organizace práce.

23 PRODUKTY 23 SIGNOTEC Společnost Signotec patří mezi celosvětové lídry na trhu platforem pro elektronický biometrický podpis. Lundegaard je jedním ze dvou partnerů společnosti Signotec v České republice. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Jediný evropský výrobce softwaru i hardwaru pro biometrické podepisování. Již několik realizací v ČR a SR (Air Bank, T-Mobile, Cetelem). Řešení, které v ČR obstálo ve vyšetřování v rámci sporu o podpis (případ nedošel ani k soudu). VÝHODY Software i hardware od jediného dodavatele; Uživatelský prožitek.

24 TECHNOLOGIE A PARTNEŘI Technologie, které jsme za dobu své existence použili, vedly k uzavření mnoha partnerství, na nichž stavíme při dodávání řešení.

25 TECHNOLOGIE A PARTNEŘI 25 TECHNOLOGIE APLIKACNI A DATABÁZOVÉ PLATFORMY PHP5 (Vivo, Nette, Symfony2, Phalcon) Java SE/EE/Android Microsoft.NET (C#, ASP.NET MVC, Web Forms) RDBMS (MySQL, PostgreSQL, Oracle, Microsoft SQL Server) NoSQL (CouchDB, Table Storage) DHTML/CSS Javascript (jquery) Objective-C CLOUDOVÉ PLATFORMY Microsoft Azure Amazon Web Services APLIKAČNÍ A WEBOVÉ SERVERY Jboss AS Apache Tomcat Apache WWW Server Microsoft IIS VÝVOJOVÉ NÁSTROJE A PLATFORMY SCM systémy a platformy Git, Bitbucket, Stash Nástroje pro sestavení a řízení závislostí (Build & dependency management tools) Composer, Phing, Maven, Ant Nástroje kontinuální integrace Jenkins CI Kolaborační nástroje JIRA, Confluence, Hipchat IM PORTALOVE PLATFORMY CMS LARS Vivo Microsoft Sharepoint Liferay Magento SYSTEMOVE PLATFORMY GNU/Linux (Debian/Ubuntu, RHEL/CentOS) Windows Server Mac OS X Android ios

26 TECHNOLOGIE A PARTNEŘI 26 NAŠI PARTNEŘI Uzavřeli jsme silná partnerství jak již v oblasti technologií, tak například uživatelského rozhraní (UX). Jsme také zakladatelem asociace.biz.

27 Lundegaard spol. s r.o. e-business solution provider Veškerá práva vyhrazena. Verze: 10.0 Datum vytvoření: 2. dubna 2014 Lundegaard spol. s r.o. Futurama Business Park Sokolovská 651/136A, Praha 8 Karlín tel.: fax: KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

www.i-projekt.cz info@i-projekt.cz www.facebook.com/internet.projekt

www.i-projekt.cz info@i-projekt.cz www.facebook.com/internet.projekt 1 je společnost založená v roce 2001 na základech spolupráce několika subjektů, fyzických i právnických osob, podnikajících v oblasti českého internetu již od roku 1998. Motivem ke vzniku byla touha představit

Více

VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ

VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ distanční studijní opora Břetislav Andrlík, Jiří Mikulica Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo říjen 2014 Využití počítačů v účetnictví

Více

Provoz a udržitelný rozvoj datového skladu

Provoz a udržitelný rozvoj datového skladu Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Katedra informačních technologií Studijní program: Aplikovaná informatika Obor: Informační systémy a technologie Provoz a udržitelný rozvoj

Více

Prezentace společnosti GRANT ADVISOR

Prezentace společnosti GRANT ADVISOR Prezentace společnosti GRANT ADVISOR Informační služby Srpen 2008 GRANT ADVISOR, spol. s r.o. je držitelem certifikátu mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001 : 2001. Představení společnosti GRANT ADVISOR GRANT

Více

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž IT PRODUKT ROKU 2009 COMPUTERWORLD 11, 2009 21 Druhé letošní kolo soutěže IT produkt roku právě skončilo a v jeho průběhu postoupila do finále další skupina zajímavých produktů. Tentokrát jich redakce

Více

Řízení vztahů se zákazníky a tvorba hodnoty a přidané hodnoty produktu

Řízení vztahů se zákazníky a tvorba hodnoty a přidané hodnoty produktu Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra managementu firem a institucí Řízení vztahů se zákazníky a tvorba hodnoty a přidané hodnoty produktu Bakalářská práce Autor: Petr Pavlas Bankovní management

Více

Migrace organizace z Microsoft Office na 602Office 1

Migrace organizace z Microsoft Office na 602Office 1 Migrace organizace z Microsoft Office na 602Office 1 Migrace organizace z Microsoft Office na 602Office Migrace organizace z Microsoft Office na 602Office 2 Obsah Záměry a cíle projektu... 4 Podobnosti

Více

Bankovní institut vysoká škola Praha. Diplomová práce

Bankovní institut vysoká škola Praha. Diplomová práce Bankovní institut vysoká škola Praha Využití ITIL pro zavedení procesu řízení změn Diplomová práce Ondřej Kopecký Duben 2011 Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra informačních technologií Využití

Více

Srovnávací analýza metodik vývoje software

Srovnávací analýza metodik vývoje software Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb Vladimír Popelka Srovnávací analýza metodik vývoje software Bakalářská práce 2009 Zadání bakalářské

Více

Dostupnost business intelligence pro všechny

Dostupnost business intelligence pro všechny Dostupnost business intelligence pro všechny Obsah 1. Úvod... 3 2. Předejděte neúspěšné implementaci business intelligence... 4 2.1 Demokratizace business intelligence v praxi...4 3. Poskytnutí obchodního

Více

Vysoká škola ekonomická v Praze. Fakulta informatiky a statistiky

Vysoká škola ekonomická v Praze. Fakulta informatiky a statistiky Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Hlavní specializace: Informační management Název diplomové práce: Manažerské hry jako součást elektronického vzdělávání Vypracoval: Vedoucí

Více

Partnerský program jako zdroj růstu IT byznysu

Partnerský program jako zdroj růstu IT byznysu Linksys se vrací na podnikovou scénu Společnost Belkin dokončila akvizici divize Linksys od firmy Cisco... Více na straně 6 15 17 October 2014 PRAGUE, CZECH REPUBLIC www.natoexhibition.org Zpětný rabat

Více

Jak na elektronickou. David Reichel ředitel divize ebusiness

Jak na elektronickou. David Reichel ředitel divize ebusiness dat?edi? Jak na elektronickou výměnu, září 2009 David Reichel ředitel divize ebusiness Libušina třída 23 623 00 Brno, Česká republika Tel. +420 541 212 199 Fax +420 541 217 969 Email: info@ccv.cz Obsah

Více

Požadavky na informační systém pro řízení lidských. Martina Šrotířová

Požadavky na informační systém pro řízení lidských. Martina Šrotířová Požadavky na informační systém pro řízení lidských zdrojů Martina Šrotířová Bakalářská práce 2013 ABSTRAKT Bakalářská práce zdůrazňuje význam, úlohu a jednotlivé činnosti řízení lidských zdrojů v organizaci.

Více

Obecné principy řízení projektů

Obecné principy řízení projektů CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ JEZERKA O.P.S. Obecné principy řízení projektů Studijní text část 1 Komplexní vzdělávací program pro lektory zaměřený na Evropskou unii a zpracování evropských projektů

Více

3 Výzkum a ověření reálnosti, stanovení finančních potřeb a identifikace rizik u modelu navrhovaného zadavatelem (SWOT analýza)

3 Výzkum a ověření reálnosti, stanovení finančních potřeb a identifikace rizik u modelu navrhovaného zadavatelem (SWOT analýza) 3 Výzkum a ověření reálnosti, stanovení finančních potřeb a identifikace rizik u modelu navrhovaného zadavatelem (SWOT analýza) Při sledování projektů, standardů a doporučení uvedených v kapitole 2 a dále

Více

krok správným směrem Fakulta informatiky a statistiky Vysoká škola ekonomická v Praze Studijní obory, školní rok 2013/2014

krok správným směrem Fakulta informatiky a statistiky Vysoká škola ekonomická v Praze Studijní obory, školní rok 2013/2014 krok správným směrem Fakulta informatiky a statistiky Vysoká škola ekonomická v Praze Studijní obory, školní rok 2013/2014 2 Obsah Studijní program: Aplikovaná informatika 5 Bakalářský studijní obor: Informatika

Více

Výběr vhodné metodiky vývoje softwaru pro společnost HOUR, spol. s r.o.

Výběr vhodné metodiky vývoje softwaru pro společnost HOUR, spol. s r.o. Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Simona Dlugošová Výběr vhodné metodiky vývoje softwaru pro společnost HOUR, spol. s r.o.

Více

Tvorba mapové aplikace pro sledování polohy v Cloud serverová část Windows Azure

Tvorba mapové aplikace pro sledování polohy v Cloud serverová část Windows Azure Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Katedra informačních technologií Studijní program: Aplikovaná informatika Obor: Informační systémy a technologie Tvorba mapové aplikace

Více

Dan Rahmel. Joomla. Podrobný průvodce tvorbou a správou webů

Dan Rahmel. Joomla. Podrobný průvodce tvorbou a správou webů Dan Rahmel Joomla Podrobný průvodce tvorbou a správou webů Computer Press, a. s. Brno 2010 Joomla Podrobný průvodce tvorbou a správou webů Dan Rahmel Computer Press, a. s., 2010. Vydání první. Odborná

Více

BUĎTE MISTREM V PROVÁDĚNÍ ZMĚN

BUĎTE MISTREM V PROVÁDĚNÍ ZMĚN 2011 15. VYDÁNÍ STIMULUJTE VAŠE PODNIKÁNÍ V TOMTO ČÍSLE ONE NEBOJTE SE ZMĚN Získejte konkurenční výhodu VŠE POD KONTROLOU Reagujte na rostoucí potřeby podniku PŘIPRAVTE SE Změn se nemusíte bát BUĎTE MISTREM

Více

Titul: Projekt pracoviště pro dlouhodobé ukládání a zpřístupňování dokumentů v digitální podobě. Typ dokumentu: Technologický projekt.

Titul: Projekt pracoviště pro dlouhodobé ukládání a zpřístupňování dokumentů v digitální podobě. Typ dokumentu: Technologický projekt. Titul: Projekt pracoviště pro dlouhodobé ukládání a zpřístupňování dokumentů v digitální podobě Typ dokumentu: Verze: 1 revize 05 21. března 2008 ICZ a.s. ID: 20080321_Technologicky_projekt_v1_r05 Změna:

Více

Jeden z největších světových podnikatelů své doby kdysi řekl: Žádný podnik nevyroste k velikosti,

Jeden z největších světových podnikatelů své doby kdysi řekl: Žádný podnik nevyroste k velikosti, Vážení přátelé, Jeden z největších světových podnikatelů své doby kdysi řekl: Žádný podnik nevyroste k velikosti, pokud nevynalezne způsob, jak měnit nádeníky v ředitele. Tento přístup dokonale ilustruje

Více

Analýza vybraného procesu ve středně velké potravinářské firmě

Analýza vybraného procesu ve středně velké potravinářské firmě Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Adéla Weinsteinová Analýza vybraného procesu ve středně velké potravinářské firmě Bakalářská

Více

Sborník výstupů projektu Tvorba elektronických učebnic

Sborník výstupů projektu Tvorba elektronických učebnic Sborník výstupů projektu Tvorba elektronických učebnic Publikaci pro vás připravila Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kopřivnice, příspěvková organizace; Husova 1302/11,

Více

Vliv moderních informačních technologií na činnost obchodní společnosti

Vliv moderních informačních technologií na činnost obchodní společnosti Vliv moderních informačních technologií na činnost obchodní společnosti Diplomová práce Bc. David Vurma Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r. o. Katedra hotelnictví Studijní obor: Management hotelnictví

Více

Strategie elektronizace zadávání veřejných zakázek pro období let 2011 až 2015 III.

Strategie elektronizace zadávání veřejných zakázek pro období let 2011 až 2015 III. veřejných zakázek pro období III. OBSAH 1. ÚVOD...4 1.1 ÚČEL DOKUMENTU...4 1.2 OBLAST PŮSOBNOSTI DOKUMENTU...4 1.3 STRUKTURA DOKUMENTU...4 2. VÝCHODISKA STRATEGIE ELEKTRONIZACE...5 2.1 ANALÝZA AKTUÁLNÍHO

Více

2. Modely a koncepty. Obr. 1 - Komponenty obchodních modelů e-commerce. Klíčové prvky obchodního modelu. Tab. 1 - Klíčové prvky obchodního modelu

2. Modely a koncepty. Obr. 1 - Komponenty obchodních modelů e-commerce. Klíčové prvky obchodního modelu. Tab. 1 - Klíčové prvky obchodního modelu 2. Modely a koncepty Výukové cíle modulu Identifikovat klíčové komponenty modelů elektronického podnikání. (e-commerce) Popsat hlavní obchodní modely B2C. Popsat hlavní obchodní modely B2B. Popsat obchodní

Více