Kanceláře a sídla na klíč

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Kanceláře a sídla na klíč"

Transkript

1 Váš partner na kancelářském trhu v regionu střední a východní Evropy. Kanceláře a sídla na klíč Dnes si vyberte, zítra si prohlédněte a pozítří užívejte! Plně vybavené a zařízené kanceláře Virtuální kanceláře Sídla Vyberte si podle svých aktuálních potřeb

2 Nabídka pronájmu kanceláří a sídel na klíč: Pronájem kanceláří a sídel na klíč, řešení pokrývající potřeby nově zakládané firmy, malé a střední firmy, stejně jako velkých mezinárodních podniků. SÍDLO SPOLEČNOSTI Pronájem v Praze od 790 Kč za měsíc VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ Pronájem v Praze od Kč za měsíc PLNĚ VYBAVENÁ KANCELÁŘ Pronájem v Praze od Kč měsíčně za osobu Proč zvolit právě kancelář či sídlo na klíč? Máte možnost krátkodobého pronájmu den, měsíc nebo rok? Je to na vás! Ušetříte - nulové vstupní investice, nižší mzdové náklady v administrativě a IT. Personál, vybavení kanceláře i technologie zajistí dodavatel. Zvýšíte produktivitu práce, můžete se soustředit více na hlavní byznys. Zvýšíte obchodní image firmy první dojem se počítá! Prostory máte k dispozici okamžitě. Zbavte se závazků, přejděte na flexibilní nájemní smlouvu.

3 Hledáte řešení pro vaše podnikání? Potýkáte se v dnešní náročné době s vysokými náklady či nízkou produktivitou? Officeadvisor má pro vás řešení. Prostory od 10 m 2 v moderních administrativních centrech s výbornou dopravní dostupností, parkováním a občanskou vybaveností. Plně vybavená kancelář pro společnosti všech velikostí Užívání atraktivní adresy ve velkém městě pro obchodní účely i k zápisu do obchodního rejstříku. Sídlo pro zakládané i přesídlujcí společnosti Okamžitě dostupné a zařízené prostory bez nutnosti vstupních investic umožňující okamžitý vstup na nový obchodní trh. Plně vybavená kancelář pro expandující společnost Virtuální kancelář pro práci z vlastního bytu Image, zázemí a služby velké firmy s personálem pro vyřízení pošty i telefonních hovorů. Možnost pronájmu zasedacích místností. Plně vybavená kancelář začínající firmy a v pohybu Krátkodobý nájem umožňující navyšovat či redukovat pronajatou plochu dle aktuálních potřeb firmy. Virtuální kancelář pro podnikatele na cestách. Bezstarostné obchodní cesty bez jediného zmeškaného telefonátu či nevyřízené pošty s možností využití denní kanceláře. co potřebujete ke správnému rozhodnutí. Neplaťte zbytečně za prostory, které nevyužijete.

4 Výhody pronájmu kancelářských prostor na klíč. Flexibilita Image Víte jaké budou vaše obchodní potřeby za rok? Ne? Pak neuzavírejte žádné dlouhodobé smlouvy! Jednoduše snižujte nebo navyšujte čtvereční metry a služby dle aktuální potřeby. Plaťte za to, co skutečně spotřebujete. První dojem se počítá! Získejte image atraktivní adresy, moderní budovy či profesionálního týmu a služeb prakticky přes noc. Vyměňte kavárny, hotely a pracovnu ve svém bytě za nejlepší adresy v Praze, Bratislavě, Budapešti, Bukurešti a Varšavě. Okamžitá připravenost Finanční úspora Doslova za pár hodin můžete mít zprovozněnou kancelář zařízenou nábytkem a nastaveným telefonním systémem s vlastním telefonním a faxovým číslem, službou přijímání hovorů jménem klienta, hlasovou schránkou vysokorychlostní datovou linkou. Cenové porovnání plně vybavené a zařízené kanceláře s dlouhodobým pronájmem tradiční kanceláře: Tradiční pronájem kanceláří Pronájem kanceláře na klíč Vstupní investice stavební úpravy a vzduchotechnika pořízení nábytku, koberců atp. telekomunikace IT infrastruktura odměny právníkům a zprostředkovatelům nulové vstupní investice Měsíční provozní náklady nájemné poplatky za služby správy centra údržba a opravy poplatky za energie administrativní personál a IT úklid recepční úspora až 60 % V nájmu za kancelář na klíč je již zahrnuta cena za nábytek, vybavení kanceláře, technologie, personál centra, služby, energie, úklid, údržbu, prostory recepce, kuchyně, odpočinkových zón a chodeb. Zvolte si ze stovek lokalit ve střední a východní Evropě. Fixní ceny bez překvapení.

5 Detailní popis služeb. Kancelářské prostory na klíč (Serviced Offices) představují ideální řešení pro dynamické organizace hledající pracovního prostředí na míru, tj. možnost krátkodobého pronájmu prostor připravených k okamžitému užívání bez jakýchkoliv vstupních investic a dalších závazků. Poskytnutí sídla společnosti VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ PLNĚ VYBAVENÁ A ZAŘÍZENÁ KANCELÁŘ Řešení pro nově zakládané nebo stěhující se firmy garantující splnění zákonných povinností souvisejících s registrací společnosti. Přesunutím sídla z adresy na malé obci na prestižní adresu ve velkém městě se můžete den ze dne přiblížit novým zakázkám, zvýšit svoji atraktivitu nebo změnou místní příslušnosti sídla vyřešit řadu problémů svého podnikání. Poskytnutí atraktivní obchodní adresy pro umístění sídla společnosti pro zápis do obchodního rejstříku. Příjem, úschova a přeposílání doručené pošty klienta. Pronájem zasedacích a konferenčních místností. Zvolte si optimální řešení pro váš rozvoj. Nejrychlejší a nejlevnější cesta k vaší nové pobočce firmy, způsob, jak bez rizika vstoupit do nového regionu i na nový trh. Virtuální kancelář je sekretariát vaší firmy, atraktivní zázemí velké firmy, umožní vám plnou koncentraci na hlavní předmět podnikání, obchodní cesty bez starosti, že zmeškáte jediný telefonát či jedinou poštovní obálku. Služby Poskytnutí sídla rozšířené o: Přidělení místního telefonního čísla s 24x7 záznamovou službou a možností přesměrování. Profesionální přijímání a vyřizování telefonních hovorů operátorkou centra jménem společnosti klienta. Administrativní podpora Krátkodobý pronájem vybavené kanceláře. Snadno, rychle a zdarma ke kanceláři či sídlu na klíč. Žádné dlouhodobé smlouvy, žádné počáteční výdaje, žádné full-time náklady na administrativní pracovníky. Řešení využívají zejména podniky, které hledají úsporu nákladů, chtějí se vyhnout vysokým vstupním výdajům a potřebují okamžité řešení vybavených kanceláří s funkční provozní infrastrukturou a administrativním sekretariátem. Možnost pronájmu prostor od 10 m 2 až po řádově stovky m 2. Plně vybavená a zařízená kancelář s okamžitou možností pronájmu, výbornou dopravní dostupností a 24x7 přístupem. Okamžitá datová & hlasová konektivita - vysokorychlostní Internet a telekomunikační řešení do druhého dne. Zasedací místnosti, odpočinkové zóny, kuchyňky, dokumentační centrum. Administrativní podpora, služby recepce včetně zpracování pošty, přijímání a vyřizování hovorů jménem klienta, technická IT podpora.

6 Společnost Officeadvisor. Officeadvisor je vedoucí společností v oblasti zprostředkování kancelářských prostor na klíč (Serviced Offices) v regionu střední a východní Evropy, kde aktivně působí. Své služby vyhledávání, konzultace a zprostředkování nabízené prostřednictvím online webového portálu nebo telefonickým kontaktem našeho obchodního týmu poskytuje Officeadvisor svým klientům zcela zdarma. Společně s poskytovateli kanceláří a sídel na klíč sdílí Officeadvisor stejný cíl nalézt optimální řešení vedoucí k uspokojení vašich potřeb. K největším výhodám využití služeb Officeadvisor patří: ÚSPORA ČASU Nemusíte trávit hodiny či dny vašeho času nekonečným prohledáváním nabídek na internetu. V Office-advisor máte vše na jednom místě. Stačí 3 x kliknout myší nebo jeden telefonát. ÚSPORA NÁKLADŮ Vyjednáváme nejnižší ceny, registrujeme veškeré speciální nabídky. Naše služby jsou zcela bezplatné. S námi se také vyvarujete nebezpečí chybného porovnání obdržených obchodních podmínek. SNÍŽENÍ RIZIKA Snižte riziko špatného výběru. Každý operátor je jiný, stejně jako rozsah a kvalita jejich služeb. S námi si vyberete toho správného! Společnost Office Advisor je součástí mezinárodní skupiny Officeadvisor Group. Praha Česká republika management konzultanti, marketing, provozní, finanční a právní oddělení Bratislava Slovenská republika obchodní zástupce místní poradce Varšava Polsko obchodní zástupce místní poradce Budapešť Maďarsko obchodní zástupce místní poradce Bukurešť Rumunsko obchodní zástupce místní poradce Navštivte nás na nebo volejte

7 Naše řešení. Officeadvisor vám nabízí stovky vhodných prostor v městech a lokalitách dle vašich preferencí pro vaše kanceláře a sídla na klíč. Využijte atraktivitu moderního business centra v prestižní lokalitě nebo cenově efektivní řešení v nemovitosti standardu B s kvalitní dostupností. 3 kroky k vašim prostorům na klíč! 1. Vyhledejte v naší online databázi požadovanou lokalitu ve střední a východní Evropě nebo jednoduše kontaktujte telefonicky našeho obchodního zástupce. 2. Vyberte si z nabídky kancelářských prostor na klíč v požadované lokalitě plně vybavenou kancelář, virtuální kancelář nebo sídlo vaší společnosti. 3. Získejte informace ve formě detailního reportu o zvoleném centru včetně cenové nabídky. Náš konzultant Vám bude k dispozici pro úspěšné dokončení výběru. V čem jsme jedineční? Nejširší nabídka lokalit Nejširší výběr produktů Plná obslužnost klienta S námi česky a levně Poradíme vám V tom, co děláme, jsme experti Zvolíte atraktivitu moderních administrativních budov standardu A nebo cenově efektivní řešení budov standardu B v dostupných lokalitách? Od nabídky sídel pro nově zakládané společnosti přes virtuální kanceláře pro firmy v pohybu až po plně vybavené kanceláře pro firmy všech velikostí. Jsme jiní, chráníme váš čas a soukromí. Provozovatele kontaktujeme až ve chvíli, kdy si skutečně vyberete. Již žádné mezinárodní hovory se zahraničními zprostředkovateli. Kontaktujte nás na místních telefonních číslech. Jazyková bariera již není překážkou. V regionu střední a východní Evropy žijeme a podnikáme, známe místní specifika. V zahraničí vám s dalšími otázkami mohou pomoci naši partneři. Rozumíme vašim potřebám, které dokážeme uspokojit díky znalostem služeb pronájmů na klíč a intenzivnímu kontaktu s provozovateli center. Jednoduchý systém vyhledání a rezervace.

8 On-line zprostředkování kanceláří a sídel na klíč. Česká republika T: PLNĚ VYBAVENÉ KANCELÁŘE VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘE SÍDLA SPOLEČNOSTÍ Nejširší nabídka kanceláří na klíč. Zadejte své představy o kancelářských prostorách ve střední a východní Evropě na Kontakty International Polsko Česká republika Maďarsko Slovenská republika Rumunsko

nebo zaplatit ročně odvod

nebo zaplatit ročně odvod 1 Obsah O společnosti 4 Náhradní plnění 5 Aktivní telemarketing 6 Klientské centrum 7 Mobilní služby 8 Služby IP telefonie 9 Fixní služby 10 Online konference 12 Videokonference 13 RES+ 14 RES+proLync

Více

Katalog (platný od 1.1.2015)

Katalog (platný od 1.1.2015) Software a služby pro správu domů a bytů Katalog (platný od 1.1.2015) Představujeme společnost Společnost STARLIT byla založena v červnu 1991 a od počátku se věnuje výhradně problematice správy bytů. V

Více

JAZYKOVÉ KURZY PRO PROFESIONÁLY V ZAHRANIČÍ

JAZYKOVÉ KURZY PRO PROFESIONÁLY V ZAHRANIČÍ JAZYKOVÉ KURZY PRO PROFESIONÁLY V ZAHRANIČÍ Slovo úvodem Vážení klienti, děkujeme, že jste si pro jazykové vzdělání v rámci vaší společnosti zvolili právě STUDENT AGENCY. Dostává se vám do rukou naše specializovaná

Více

Apollo IpHOTEL multimediální řešení - zdroj nových příjmů i vyšší komfort pro hotelové hosty

Apollo IpHOTEL multimediální řešení - zdroj nových příjmů i vyšší komfort pro hotelové hosty Apollo IpHOTEL multimediální řešení - zdroj nových příjmů i vyšší komfort pro hotelové hosty Apollo IpHOTEL Základní informace o produktu: Inteligentní hotelové řešení, které přináší do každého pokoje

Více

praha Průvodce Rejstříky www.jazykovky.cz jazykových škol a kurzů ročník 3 číslo 1 pro zimu 04/05 jazyky, studium, práce

praha Průvodce Rejstříky www.jazykovky.cz jazykových škol a kurzů ročník 3 číslo 1 pro zimu 04/05 jazyky, studium, práce Rejstříky jazykových škol a kurzů Průvodce doporučená prodejní cena: 10 Kč praha ročník 3 číslo 1 pro zimu 04/05 jazyky, studium, práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí jazykové zkoušky

Více

Prezentace společnosti GRANT ADVISOR

Prezentace společnosti GRANT ADVISOR Prezentace společnosti GRANT ADVISOR Informační služby Srpen 2008 GRANT ADVISOR, spol. s r.o. je držitelem certifikátu mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001 : 2001. Představení společnosti GRANT ADVISOR GRANT

Více

DISTRIBUCE. Efektivita v pohybu

DISTRIBUCE. Efektivita v pohybu DISTRIBUCE Efektivita v pohybu MNOHO ÚKOLŮ V JEDINÉM DNI 2 Nejspíše máte obrovské množství závazků. Musíte stíhat doručit zboží v termínu a udržovat náklady pod kontrolou. Není snadné zajistit, aby vše

Více

Kdy můžete nastoupit?

Kdy můžete nastoupit? Kdy můžete nastoupit? Sociální Evropa Praktická příručka pro nábor v Evropě Evropská komise Kdy můžete nastoupit? Praktická příručka pro nábor v Evropě Evropská komise Generální ředitelství pro zaměstnanost,

Více

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž IT PRODUKT ROKU 2009 COMPUTERWORLD 11, 2009 21 Druhé letošní kolo soutěže IT produkt roku právě skončilo a v jeho průběhu postoupila do finále další skupina zajímavých produktů. Tentokrát jich redakce

Více

1. Teoretická část. 1.1 Vymezení pojmů organizace, organizační struktura

1. Teoretická část. 1.1 Vymezení pojmů organizace, organizační struktura Úvod Téma bakalářské práce Organizační struktury podniků v hotelnictví jsem si vybrala proto, ţe mě zajímá organizování v hotelích, a také, jakou náplň práce mají zaměstnanci jednotlivých oddělení. Cílem

Více

BUĎTE MISTREM V PROVÁDĚNÍ ZMĚN

BUĎTE MISTREM V PROVÁDĚNÍ ZMĚN 2011 15. VYDÁNÍ STIMULUJTE VAŠE PODNIKÁNÍ V TOMTO ČÍSLE ONE NEBOJTE SE ZMĚN Získejte konkurenční výhodu VŠE POD KONTROLOU Reagujte na rostoucí potřeby podniku PŘIPRAVTE SE Změn se nemusíte bát BUĎTE MISTREM

Více

MĚNÍCÍ SE SVĚT A ROLE ICT vývoj informačních a komunikačních technologií v souvislostech. GTS. For the Working World.

MĚNÍCÍ SE SVĚT A ROLE ICT vývoj informačních a komunikačních technologií v souvislostech. GTS. For the Working World. MĚNÍCÍ SE SVĚT A ROLE ICT vývoj informačních a komunikačních technologií v souvislostech GTS. For the Working World. 1 Procházíme obdobím radikální změny. Minulým tisíciletím dominoval překotný vývoj člověka

Více

Prezentace společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. a účetní závěrka za rok 2003 podle IFRS

Prezentace společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. a účetní závěrka za rok 2003 podle IFRS Prezentace společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. a účetní závěrka za rok 2003 podle IFRS No. 1 Obsah 8 Úvodní slovo předsedy představenstva 10 Sedmileté ohlédnutí 12 Rok 2003 plně v barvách T-Mobile

Více

2. Modely a koncepty. Obr. 1 - Komponenty obchodních modelů e-commerce. Klíčové prvky obchodního modelu. Tab. 1 - Klíčové prvky obchodního modelu

2. Modely a koncepty. Obr. 1 - Komponenty obchodních modelů e-commerce. Klíčové prvky obchodního modelu. Tab. 1 - Klíčové prvky obchodního modelu 2. Modely a koncepty Výukové cíle modulu Identifikovat klíčové komponenty modelů elektronického podnikání. (e-commerce) Popsat hlavní obchodní modely B2C. Popsat hlavní obchodní modely B2B. Popsat obchodní

Více

Toyota Financial Services Czech s.r.o.

Toyota Financial Services Czech s.r.o. Výroční zpráva Hospodářský rok 2014 Výroční zpráva / Hospodářský rok 2014 2 Obsah Úvod 5 Společnost 7 Produkty a služby 8 Retail 11 Wholesale 19 Pojištění 21 Technologie a internet 25 Řízení rizik 29 Strategie

Více

I pro Vás máme tu správnou nabídku... Franchising by ManMark

I pro Vás máme tu správnou nabídku... Franchising by ManMark I pro Vás máme tu správnou nabídku... Reference Výsledky Garance a ceny Zdroje Naše specializace Výběrové řízení Personální služby Historie společnosti Historie společnosti 1993-1995 - zajímavý projekt

Více

Příručka. Evropské a národní programy podpor pro MSP

Příručka. Evropské a národní programy podpor pro MSP Příručka Evropské a národní programy podpor pro MSP str. 1 EVROPSKÉ A NÁRODNÍ PROGRAMY PODPOR PRO MSP OD ROKU 2007 OBSAH 1. ÚVOD 2 ČÁST I. KLÍČ K EVROPSKÝM FINANCÍM PRO MALÉ A STŘEDNÍ PODNIKY V OBDOBÍ

Více

SOCIÁLNÍ PODNIKÁNÍ V KOLÍNĚ MOŽNOSTI ZALOŽENÍ SOCIÁLNÍHO PODNIKU

SOCIÁLNÍ PODNIKÁNÍ V KOLÍNĚ MOŽNOSTI ZALOŽENÍ SOCIÁLNÍHO PODNIKU SOCIÁLNÍ PODNIKÁNÍ V KOLÍNĚ MOŽNOSTI ZALOŽENÍ SOCIÁLNÍHO PODNIKU STUDIE VÝCHOZÍ SITUACE OBJEDNAVATEL Úřad vlády ČR Agentura pro sociální začleňování Milan Greineder DODAVATEL NABÍDKY M AM ALOCA, o.s. Havelská

Více

V ČÍSLE ZPRÁVY ORACLE PRO STŘEDNĚ VELKÉ ORGANIZACE. Inteligentní správa dokumentů. Udržení zákazníků. ERP řešení na klíč ČÍSLO 09

V ČÍSLE ZPRÁVY ORACLE PRO STŘEDNĚ VELKÉ ORGANIZACE. Inteligentní správa dokumentů. Udržení zákazníků. ERP řešení na klíč ČÍSLO 09 ČÍSLO 09 ZPRÁVY ORACLE PRO STŘEDNĚ VELKÉ ORGANIZACE V ČÍSLE Udržení zákazníků Poznejte svého zákazníka. Udržte si svého zákazníka. ERP řešení na klíč Nástroj pro profesionály Inteligentní správa dokumentů

Více

Cestovní ruch na venkově

Cestovní ruch na venkově Cestovní ruch na venkově EUROPEAN CENTRE FOR ECOLOGY AND TOURISM www.eceat.cz Autoři: Ing. Michal Burian, Ph.D., Ing. Ida Vajčnerová, Ph.D., Ing. Petr Novák Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:

Více

Alternativní distribuční kanály a směry jejich vývoje

Alternativní distribuční kanály a směry jejich vývoje Bankovní institut vysoká škola Praha Alternativní distribuční kanály a směry jejich vývoje Diplomová práce Petr Pevný Duben 2011 Bankovní institut vysoká škola Praha Finance a účetnictví Alternativní distribuční

Více

Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí

Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 75 Vysvětlivky Ikony: obecné kurzy kurzy pro začátečníky obchodní kurzy kurzy zakončené

Více

2012_10_obal publikace_v04.pdf 1 10.10.2012 10:52:16 CMY

2012_10_obal publikace_v04.pdf 1 10.10.2012 10:52:16 CMY 2012_10_obal publikace_v04.pdf 1 10.10.2012 10:52:16 C M Y CM MY CY CMY K Text neprošel jazykovou úpravou. Olomoucký klastr inovací, družstvo Autor: Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s. Olomouc 2012 Obsah

Více

professional Superhero 5 tajemství nejlepších prodejců

professional Superhero 5 tajemství nejlepších prodejců Business Networking: Jak spřádat sítě obchodních kontaktů cisco konference: Novinky z budoucnosti telekomunikací Společenské akce letošního léta Amsterdam: Praktický manuál pro business cestovatele Sales

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA >> 2006. K procházení výroční zprávou použijte toto tlačítko:

VÝROČNÍ ZPRÁVA >> 2006. K procházení výroční zprávou použijte toto tlačítko: VÝROČNÍ ZPRÁVA >> 2006 K procházení výroční zprávou použijte toto tlačítko: > 2 > ÚVODNÍ SLOVO 4 > ÚDAJE O SPOLEČNOSTI 6 > STATUTÁRNÍ ORGÁNY 9 > FINANČNÍ SKUPINA DIMENSION 11 > ZPRÁVA PŘEDSTAVENSTVA 14

Více

Implementační manuál PayU pro e-shopy

Implementační manuál PayU pro e-shopy 2.2 Implementační manuál PayU pro e-shopy s využitím šablony www.payu.cz Obsah 1. Úvod 2. Od registrace po spuštění PayU 2.1 Obecné informace 2.2 Popis jednotlivých kroků 3. Implementace PayU 3.1 Obecné

Více

PRODÁNO. S Vaší nemovitostí přijďte k nám! Proč? www.realspektrum.cz

PRODÁNO. S Vaší nemovitostí přijďte k nám! Proč? www.realspektrum.cz číslo 2 2011 Poctivý obchod s nemovitostmi S Vaší nemovitostí přijďte k nám! Proč? 2 930 potenciálních kupců 20 let zkušeností kompletní servis bezpečí a právní jistota síť poboček po celé ČR PRODÁNO Kancelářské

Více

ZÁPADOČSKÁ UNIVEZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ. Bakalářská práce. Vzdělávací procesy v organizaci. Education Process in the Organization

ZÁPADOČSKÁ UNIVEZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ. Bakalářská práce. Vzdělávací procesy v organizaci. Education Process in the Organization ZÁPADOČSKÁ UNIVEZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ Bakalářská práce Vzdělávací procesy v organizaci Education Process in the Organization Jitka Sadílková Cheb 2012 Čestné prohlášení Prohlašuji, že jsem bakalářskou

Více

Dostupnost business intelligence pro všechny

Dostupnost business intelligence pro všechny Dostupnost business intelligence pro všechny Obsah 1. Úvod... 3 2. Předejděte neúspěšné implementaci business intelligence... 4 2.1 Demokratizace business intelligence v praxi...4 3. Poskytnutí obchodního

Více

Střední školy v zahraničí

Střední školy v zahraničí Střední školy v zahraničí Praha Brno Plzeň Liberec Sydney www.studyline.cz Obsah Strana Úvodem 1 Proč využít služeb STUDYLINE? 2 Obecné informace o programu High School 3 Typy středních škol 4 Státní x

Více