Zájezd do Hongkongu, Cookových ostrovů a na RWC na Novém Zélandu

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Zájezd do Hongkongu, Cookových ostrovů a na RWC na Novém Zélandu"

Transkript

1 Zájezd do Hongkongu, Cookových ostrovů a na RWC na Novém Zélandu Po více jak ročních přípravách se sešlo 54 účastníků zájezdu na letišti v Praze-Ruzyni a po rozloučení s rodinnými příslušníky se vydali na letadlo směr Londýn. Po příletu do Londýna je čekalo nemilé překvapení, neboť právě náš let do Hongkongu v hod. byl z technických důvodů zrušen a po dlouhých debatách s letištním personálem se našly dva náhradní lety, ale až kolem hod. Čekání na letišti každý trávil po svém, někdo bloumal po obchodech, někdo pospával v sedačkách a většina se sešla v místním výčepu a krátili si dlouhou chvíli. Byla to chvíle dost dlouhá a někoho to poznamenalo tak, že po nástupu do náhradního letadla personál na palubě prohlásil, že ti v těch společných zelených tričkách již během letu nedostanou žádný alkoholický nápoj. Hongkong Vinou zrušeného spoje jsme místo po polední přilétli na místní letiště až v podvečer, autobus nás odvezl do výborného hotelu Harbour Plaza 8 Degrees. Část výpravy se vydala na organizovanou večeři s místní průvodkyní Šmudlinkou a druhá část se jala prozkoumávat horké uličky v okolí hotelu. Večeře to byly pro obě party velmi dobré, pro nás samozřejmě exotické a první kontakt, jak se nasytit hůlkama. Snídaně v hotelu byly vynikající, každý si mohl dát na co měl chuť, buď evropský typ snídaně nebo místní. Čekal nás výlet trajektem do bývalé portugalské kolonie Macaa. Cesta příjemná, čekalo nás město se supermoderní výstavbou a také starým městem, někdo si po obědě udělal výlet na místní televizní věž, pobyt v Macau jsme zakončili v místním obrovském kasínu, vše ve stylu Benátek, ztratili se jen Jadrníčkovi, ale zpáteční loď v přístavu stihli. Moře bylo dost rozbouřené a tak natěšení Číňané, kteří se před nás při nástupu nahrnuli, skoro do jedno naplnili připravené pytlíky. Druhý den nás čekal půldenní výlet po Hongkongu, na vyhlídku, mezi mrakodrapy v zálivu, zkontrolovat díry v domech pro draky, vykoupat se na krásné pláži, do kláštera, lodí po zálivu ve čtvrti Aberdeen aj. Potom si před zápasem každý trochu dobil baterky na pokojích a hurá taxíky na místo zápasu. Týmu Potbellied Pigs očividně chyběli starší hráči a tak neváhali nasadit do zápasu

2 právě trénující hochy do 21 let. Na ty a na rozhodčího, který pískal jenom naše prohřešky jsme samozřejmě nestačili a tak porážka 30:15 před zraky vícekonzulky z velvyslanectví Barbory Čápové ani nijak nebolela. Hrálo se sice v podvečer, ale bylo horko jako v prádelně. Po zápase nás místní klub odvezl autobusem do centra do jejich oblíbeného pubu, vzájemné předání zápasových suvenýrů, piva na ex na přátelství a každý si pak prožil večer jak chtěl. Další den nás čekal odlet do Aucklandu a tak po pozdnější snídani poslední procházky po městě, kolem poledne na letiště a hurá na Zéland. Hamilton Tentokrát let velice příjemný, kompletní stravovací a picí servis, přílet brzy ráno do Aucklandu. Začalo nezbytné vyplňování formulářků, celníci Potápkovi zabavili česnek a klobásy a ten byl z toho tak rozhozený, že nedorozumněním s přítelkyní na letišti nechal na vozíku všechna zavazadla, toto ovšem zjistil až po příjezdu autobusem do 120km vzdáleného Hamiltonu. Hotel Kingsgate na okraji města velmi dobrý, bydlela v něm spolu s námi i výprava týmu Japonska, které jsme následný den viděli v zápase RWC s domácím týmem. Bojovali, ale na tak velkého soupeře nestačili. Japonci se po tomto zápase stěhovali dál po NZ a jejich tým vystřídala v našem hotelu výprava týmu Samoy. Snídaně v hotelu na vidličku, ovoce, sladké tečky vše k dispozici. Jediná nevýhoda našeho hotelu byla, že byl trochu z ruky od centra a tak kdo chtěl více poznávat, dost se nachodil pěšky. V sobotu se udělalo krásné počasí, nás čekal zápas s tradičním soupeřem Yellowbellies (již třetí, zatím bilance na vítězné zápasy 1:1). Jak nám ukazoval jejich manažer Fritz fotku z roku 1999, kdy jsme s nimi hráli poprvé, tak z našeho týmu vyběhlo do dnešního zápasu 7 pamětníků a u domácích 6. Před zápasem se hrály i hymny, u Novozélandské došly v přehrávači baterky a tak ji dozpívali sami hráči. Domácí měli v zápase převahu a tak zaslouženě vyhráli 45:20. Třetí poločas v klubovně vynikající, domácky připravená jídla a moučníky, lahoda. V televizi jsme sledovali překvapivé vítězství Irů nad Austrálií. V neděli nás čekalo sledování zápasu Wales-Samoa a velmi sympatický výkon hráčů z Tichomořských ostrovů na vítězství nestačil, Wales využil jediné jejich chyby a vyhrál.

3 Rotorua Ráno odjezd na první výletní den do jeskyní Waitomo, zářící červy (světlušky), cesta loďkou jeskyní, pak hledání peněženky Petra Š., prý ji určitě zapomněl v hotelu na stolku, telefonáty do hotelu, nic, našel ji na autobusové sedačce pod bundou... Oběd v nedalekém motelu, nákup ovoce v místní tržnici, další zastávka u lanového mostu přes řeku Waikato a pak směr sírou zamořená Rotorua. Řidič nás provezl městem, všude z podzemí kouřily horké a smradlavé prameny. Hotel Dewonwood nic moc, dost stísněné podmínky, ale o to větší sranda. Horký bazém na dvoře přímo vybízel k večernmu koupání a tím i spojeným ochutnávkám všeho možného. Druhý den jsme jeli do sopečné oblasti Wai-o-Tapu, množství gejzírů, smradlavých bublajících kráterů, vodopády, sopečná barevná jezera aj. U jednoho gejzíru měl hezký zážitek prezident Jirka, kdy ho zastavila česky mluvící dívka a se slovy pane, já vás znám z fotek a televize se poklonila světovému věhlasu týmu OBP. Nakonec se z dívenky vyklubala dcera Petra Průši člena OBP, ona pracovala rok na NZ a nyní jej s přítelem dále poznává. Hezké to setkání, tak daleko od domova. V lesním potoce proběhlo koupání nováčků, ale toto koupání v horké vodě st. teplé bylo spíše za odměnu. Žádná špína na nich neulpěla (jak to bývá tradicí), jen trochu smrděli sírou a podobnými pachy. Večer jsme navštívili tradiční Maorský večer v jejich vesnici, ale dost to připomínalo soubor divadelních ochotníků a ne jejich typické bojové tance. Jídlo ve stylu Hangi (maso a přílohy pečené v díře v zemi) bylo výborné. Gisborne, Napier Ráno odjezd na východní pobřeží, asi 350 km, zvrásněnými horami, kolem velkých jezer a potoky prokousávající se rozeklanými údolími. Ještě jsme zastavili na místních vinicích na plánovanou ochutnávku vína, ale hostitelé nebyli zrovna moc štědří a tak nás spíše než mini vzorky místního vína zaujal obrovský pomerančový sad, kde se válely zralé plody pod stromy a byly strašně sladké. Město Gisborne je známé tím, že zde vychází jako první slunce na celém světě, což ráno fotografovalo na nedalekém kopci několik členů naší výpravy. Hotel Portside v přístavu byl opravdu luxusní a jen škoda, že jsme si ho mohli užít jen jednu noc. Ráno po focení u sochy Jamese Cooka na mořském pobřeží (zde právě prvně přistál při objevení NZ) jsme pokračovali podél pobřeží na jih, v městečku Wairoa jsme se zastavili na malý oběd, Martin Ch. poskytl redaktorce místního deníku malý rozhovor a pak jsme se do jejich plátku společně vyfotili. Městečko Napier, nově postavené po zemětřesenía požárech ve stylu art-deco, je velice malebné a procházka v něm byla moc příjemná. V podvečer jsme jeli a místo našeho dalšího zápasu s týmem Old Boys Marist. Sídlí v areálu asi 20-ti ragyových hřišť, obrovská klubovna se suvenýry od týmů z celého světa dávala tušit, že toto je klub na velmi dobré úrovni.

4 Zápas za umělého osvětlení byl velice pohledný, náš tým podal nejlepší výkon na celém zájezdu, na soupeře, kteří opravdu uměli, to sice nestačilo, porážka 35:15, ale velmi dobrý dojem z našeho vystoupení. Samozřejmě jsme i tento tým pozvali do Prahy na oslavy našeho 25. výročí založení v roce 2013 a oni se vážně zabývali myšlenkou, že by mohli přijet. Byli by ozdobou turnaje! Po vydařeném třetím poločase jsme nasedli do autobusu a přes noc jsme jeli zpět na letiště do Aucklandu, kde nám ráno letělo letadlo na Cookovy ostrovy. V závěru cesty se autobus choval dost podivně, měl poruchu vzduchotechniky a po příjezdu na letiště byl k další cestě nepoužitelný, řidič si zavolal servisní mechaniky a opravovali a opravovali. Ještě, že jsme to zvládli a letadlo nám neuletělo!

5 Cookovy ostrovy Vzhledem k časovému posunu jsme po 3,5 hodinovém letu přistáli na letišti na ostrově Rarotonga o den dřín než jsme odletěli. Ubytování ve vynikajícím hotelovém resortu Edgewater, dvoulůžkové pokoje nebo bungalovy pro party 6 osob. Vše na břehu moře, písečná pláž, potápění mezi korály a barevnými rybkami, krásné teplo, balzám po studených novozélanských dnech. Snídaně jsou sice bezmasé, tousty, džemy, med, plno ovoce aj., někdo mektá, že nemá párky a klobásu, ale musíme ctít místní zvyky. Druhý den tradiční místní večeře s tancy a zpěvy, velmi pěkné. V následujích dnech si každý dělal co chtěl. Někdo jen tak zevloval po plážích. Někdo si půjčil skůtry či auto na výlety, někdo se přihlásil na potápění, lov ryb, pozorování velryb (neúspěšné). Prostě naprostá pohoda, večery s dobrou mňamkou, pár lahví rumu nebo vína nesmělo nikdy chybět. Čekal nás samozřejmě i zápas s místním týmem Avatiu Nikao Mongoose, tak jsme byly zvědavi, jak budeme v takovém horku schopni vůbec hrát. Zápas se měl hrát od hod., hřiště bylo slušné, se šatnami si domácí nedělali starosti, oni se svlékli pod palmami, my na terase nějaké zavřené klubovny a hrálo se. Rozhodčí ctil veteránská pravidla, horko bylo, že pomalu nešlo se pořádně nadýchnout a právě zde se ukázalo, kdo se v takových těžkých podmínkách přinutí hrát nebo kdo toho má plné kecky. Soupeř to byl k poražení, ale nakonec remízu 30:30 brali oba týmy. Po zápase jsme zajeli do Liquer shopu doplnit zásoby na večer a další dny, čekal nás třetí poločas v leteckém hangáru přímo o přistávací dráhy a opravdu nás jedno přistávající letadlo hlukem dost vyděsilo. Vynikající stravu připravili místní borci, ryby, saláty a výborné přílohy mizely v našich hráčích. Na velkém plátně jsme sledovali další zápasy RWC a domácí tým byl velice milý a příjemný hostitel. Další dny probíhaly opět výlety po ostrově, na další pláže, treky přes hory, kajaky, tržiště apod. Škoda, že už s námi nebyl Kamil s Honzou, jim se na ostrově nelíbilo, předčasně naši výpravu opustili a letěli poznávat Jižní ostrov na NZ. Pobyt na tomto rajském ostrově jsme si moc užili, ale 6 dní uběhlo a my se museli dle plánu vrátit zpět na NZ. Auckland Tak jsme se vrátili zpět na Zéland, o den napřed než jsme vyletěli, pozorným celníkům neutekla ani špetka trávy v kopačkách, okamžitě ji pinzetou odstranili. Ovšem u někoho pár přísně zakázaných uzenin dovážených do země neobjevili. Motel Albert, skromný, ale příjemný motel s nedalekými asijskými restauracemi. Po vyřešení pár problémů se spaním obříků na manželských postelích se většina vydala na jídlo do nedalekých hospůdek, každý měl nějaké zážitky. U jednoho stolu Zděnda bez mrknutí oka objednal 7 polévek, ač chtěl jen pro sebe, tak tu teplou vodu museli

6 vypít i ostatní, jídlo výborné, jen Póša se u stolu zavzdušnil, ale již jsme ze zájezdu zvyklí na cokoliv. Druhý den se všichni vydali nedalekým vláčkem do centra, prošli obrovský přístav, Fanzónu RWC, navštívili obrovskou šišku All Blacks, kde se ve 3D promítalo o Zélandu. Hodně lidí navštívilo místní TV věž vysokou 230 m, z které byl krásný pohled na celé město s okolními zálivy. Kdo měl vstupenky, tak večer jel na zápas JAR-Samoa na asi 20 km vzdálený North Harbour Stadium. Čendovi s Bábovejma nastoupili při návratu do jiného vlaku, průvodčí je rychle vyvedla z omylu kam jedou, no a na nový vlak si museli trochu připlatit. Další den poznávání Aucklandu, co se předešlý den nestihlo a cesta na společný pozdní oběd po mostě přes celý záliv. Po strastiplné asi 1,5 km pěší cestě od autobusové zastávky jsme se v restauraci dozvěděli, že o naší rezervaci nic nevědí a tak místní kuchař začal po dohodě s ním vařit co jsme si přáli a nebezpečí ponorky bylo zažehnáno. Je pravda, že jsme si mohli objednat jakoukoliv restauraci v centru a tam se dobře najíst, ale nabídka přišla od místního ragbyového klubu a že je to tak daleko nikdo netušil. Večer super zápas Anglie-Skotsko v Eden Parku, kteří Angličané zlomili až v posledních minutách. V neděli nás čekal návrat do Hamiltonu na zápas Wales-Fiji, ještě předtím přišla na domluvenou schůzku Hanka s kamarádkou z Českého klubu, bylo to příjemné setkání. Ač jsme majiteli dopravní agentury volali, kdy má autobus přijet, tak stejně přijel o hodinu později, ještě jsme se zastavili před zápasem v klubovně Yellowbellies na pivko, Čenda tedy bez peněženky, kterou nechal na televizi a šlo se na stadion. Zápas výborný s převahou Walesu, ale i Fiji hráli výborně. Cesta zpět tradičně začala zastávkou v Liquer schopu, aby cesta rychle ubíhala a ta tedy ubíhala. Večeře opět u Číňanů, Pra-Vy v hospodě s umakartovými stoly, ale vynikající kuchař vytvořil během chvilky 8 druhů jídel za babku. Všichni si pochutnali. V pondělí nastal smutný den, kdy část výpravy se vracela domů a tak přijely dopoledne mikrobusy pro odvoz a odvezlyna letiště větší část výpravy a i řidiče, kteří ještě zůstávali pro zápůjčená auta z půjčoven. Pro 2/3 zájezd skončil a určitě bude na co vzpomínat. Severní ostrov přesun Vyvolení řidiči přivezli z letiště 2 mikrobusy a jednoho kombíka, naložili jsme bagáž, sebe, posledního Slávečka a jelo se. Asi po kilometru stop, brzdy, kde je Pařez? Vrátili jsme se do motelu a ten si spokojeně podřimoval u televize. Druhý pokus o odjezd se již podařil, řidiči se zaučovali na jízdu vlevo a měli jsme dojet do asi 300 km vzdálené sopečné oblasti Tongariro. Počasí děs, stále pršelo, na plánovanou vycházku k sopkám nedošlo. Ubytování v horské boudě, kterou jsme si přejmenovali na Luční boudu, dřevěnný hotel s malinkými okny, ale s výbornou hospodou a i horkou výřivkou na dvoře (nikdo z nás však nevyužil). Ráno dlouhý přejezd na trajekt do Wellingtonu, počasí stále mizerné, až po příjezdu na Jižní ostrov alespoň přestalo pršet. Jižní ostrov Po přeplutí úžiny mezi Severním a Jižním ostrovem do přístavu Picton nákup nějakých potravin, piva a vína a ještě večerní přesun do Kaikoury, místa pro pozorování velryb. Ráno ovšem zase leje, viditelnost asi na 30m, výlet lodí zrušen. Jedeme tedy po pobřeží a alespoň na jednom vyhlídkovém

7 místě si fotíme hrající si tuleně. Ve městě Bleinheimu a okolí náštěva 3 vinných sklípků s ochutnávkou, také výrobny čokoládových bonbonů, kde to vyhrál klasický cukrkandl. Cesta serpentinami a horami do městečka Havelock na oběd, městečko proslulé vynikajícími ústřicemi a zelenými mušlemi, několik lidí ochutnalo, ostatní zůstali u klasiky. Potom dojezd do města Nelson, kde existuje nejstarší novozélandský ragbyový klub, přijetí v jejich klubovně s početnou výpravou všelijakých Francouzů, malé občerstvení, předání klubových suvenýrů a dojezd do Garden motelu ve městě Motueka. Jsou to veliké chaty, kde je příjemné bydlení s veškerým komfortem, jen restaurace chybí, ale nějaké zásoby se vždy našly. Ráno nás čekal dlouho očekávaný výlet do Národního parku Abel Tasman, což jsou nádherné scenérie podél pobřeží, ostrovů, skal a pralesa. Dojeli jsme auty do přístavu Marahua, překvapil nás obrovský odliv, kdy lodě byly vzdáleny asi 300 m od pobřeží, měli jsme velkou kliku, neboť byl krásný slunečný den. Línější šli na projížďku lodí, ostatní se vydali na trek asi 8 km tam a 8 km zpět, Čenda s Jirkou si ještě asi 4 km přidali. Nádherná cesta pralesem lemovala pobřeží, možnost dojít na kouzelné opuštěné pláže, fotografové si přišli na své. Cesta zakončena zaslouženými pár pivy v přístavní hospůdce, hurá do města na nákupy a večer grilování dobrých masíček v areálu motelu. Noc po barbecue nebyla tak dlouhá, ráno balit, cesta krásnou pobřežní silnicí do Pictonu, nasednout na trajekt a zpět na Severní ostrov. Wellington Cesta trajektem z Pictonu na sever tentokrát slunečná, fotografové mačkali jeden snímek za druhým, příjezd do Wellingtonu již trochu za klasického oblačna. Našli jsme námi vybraný hotel Adelaide, trochu překvapení, neboť recepční nechtěl nic slyšet o našich objednaných 8 pokojích a nabídl pouze 5. Ani přivolaná majitelka Íránka Fatima nic nedořešila, ač našla mail s objednávkou našich 8 pokojů, trvala na 5, že více stejně nemá. Sice se ještě snažila najít pár pokojů v okolních hotelech, ale marně, vše vzhledem ke čtvrfinálovým zápasům obsazeno. Chlapi se tedy vtěsnali do 2 pokojů s matracemi na zemi a za pomoci pivka, vína a kořaliček to šlo vydržet. V sobotu se všichni vydali poznávat hlavní město NZ Te Papá muzeum, přístav, rušné ulice centra, věžáky, katedrálu, parlament aj. Centrum není tak veliké a vše šlo obejít pěšky. Večer nás čekal první čtvrtfinálový zápas Irsko-Wales a tak město bylo plné zeleného a červeného oblečení fandů obou týmů. V zápase byl nakonec šťastnější Wales a porazil favorizované Iry, kteří po samých vítězstvích ve skupině v tomto rozhodujícím zápase dost vyčichli. V něděli ještě prohlídka všeho co se nestihlo, lanovka, hvězdárna, botanická zahrada... Část naší skupiny, co neměla vstupenky na další čtvrfinále dopoledne odjela směr Auckland, aby si dlohou cestu kolem 650 km rozdělili. Elvis zjistil, že měl vstupenku na včerejší zápas a tak se přemístil k televizi. Město

8 bylo tentokrát plné žlutých Australanů a zelených Jihoafričanů. Ač byla Jižní Afrika v zápase lepší a měla většinou drtivý tlak, tak přesto zvítězila Austrálie, neboť dala rozhodující pětku a jejich obrana nedovolila JAR skórovat. Postupně jsme se sešli v hotelu, koukli v TV na zápas Nový Zéland- Argentina a šli brzo spát, neboť nás čekal dlouhý přejezd na letiště do Aucklandu. Cesta domů Budíček již před 3. hodinou, naložení zbytku zavazadel, nikdo nechybí a nocí směr sever. Patrik Zeiner řídil výborně, pár zastávek již za světla a ani nechtěl střídat, dojel to na letiště v Aucklandu sám. Tam shledání s druhou partou a také dorazil Kamil s Honzou. Pařez předvedl již obehranou scénku se zapomenutou peněženkou v hotelu ve Wellingtonu, po dlouhém hledání ji našel v kapse tašky (nikdy ji tam nedávám!). Nákup posledních dárků, u letadla nebylo hlášeno žádné zpoždění a tak v odlet směr Hongkong. Let bez problémů, trochu času ještě nasát atmosféru ruchu letiště v Hongkongu a již pokračujeme směr Amsterdam. Lety stále za tmy, občerstvení a snaha o spánek, člověk však neví, jak si již druhý 12 hodinový let sednout. Konečně světlo a Evropa! Prohlídka příručních zavazadel, zděšení celníka, který se píchl v peněžence u Táňičky o odznak Dárce krve, snad na to neumřel! Menší letadlo než jsme byli zvyklí nás dopravilo do zamračené a studené Prahy, byli jsme rádi, že už jsme doma, ale na tento dlouhý zajezd hned tak nepůjde zapomenout!

Comenius meeting Dánsko Svendborg. Finsko Itálie Island Dánsko Česká republika

Comenius meeting Dánsko Svendborg. Finsko Itálie Island Dánsko Česká republika Comenius meeting Dánsko Svendborg Finsko Itálie Island Dánsko Česká republika Sobota 5. září 2009 Kodaň Svendborg Neděle 6. září 2009 Ostrov Strynø Pondělí 7. září 2009 Ostrov Strynø Svendborg Úterý

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 SVATÝ KONSTANTIN

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 SVATÝ KONSTANTIN NABÍDKA VÝLETŮ 2017 SVATÝ KONSTANTIN Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv Výlet do Nesebru Výlet autobusem do architektonické rezervace se starobylými kostely a chrámy, která je zahrnuta do seznamu UNESCO od

Více

NABÍDKA ZÁJEZDU SICÍLIE

NABÍDKA ZÁJEZDU SICÍLIE NABÍDKA ZÁJEZDU SICÍLIE Navrhované datum: 24.10. - 28. 10. 2017 Navrhovaný počet osob pro kalkulaci: 50 Navrhovaný přímý let s leteckou společností Ryanair 24. 10. Praha Trapani: 16.40 19.00 28. 10. Trapani

Více

Bleskový výsadek MOA v Anglii. (aneb Londýn-Cambridge-Canterbury)

Bleskový výsadek MOA v Anglii. (aneb Londýn-Cambridge-Canterbury) Bleskový výsadek MOA v Anglii (aneb Londýn-Cambridge-Canterbury) Rakovník jsme opouštěli ve středu 12. 9. kolem třetí hodiny odpolední. Přijel pro nás zájezdový autobus, kterým jsme po chvíli dorazili

Více

NORSKÝ DENÍK. 1. DEN 27.10. 2008,, pondělí

NORSKÝ DENÍK. 1. DEN 27.10. 2008,, pondělí NORSKÝ DENÍK 1. DEN 27.10. 2008,, pondělí Tímto dnem pro nás začala výprava za dobrodružstvím do Norska. Nad ránem jsme se v letištní hale spojili se zbývajícími účastníky projektu z Břeclavi a po odbavení

Více

NĚMECKO - Údolí Mosely

NĚMECKO - Údolí Mosely NĚMECKO - Údolí Mosely Nabídka incentivní cesty spojené s degustací vín Termín: 26. 30.8. 2015 Počet: 10-15 osob rodí se zde ta nejušlechtilejší vína z odrůdy Ryzlink rýnský Program cesty Během tohoto

Více

MALEDIVY relaxačně poznávací okruh I. (MAL01)

MALEDIVY relaxačně poznávací okruh I. (MAL01) MALEDIVY relaxačně poznávací okruh I. (MAL01) 28.500 Kč / osoba Cena zahrnuje: program zájezdu ubytování ve dvoulůžkových pokojích polopenze transfery lodě zmíněné výlety český průvodce na Maledivách pojištění

Více

8. SPAIN TROPHY 2015

8. SPAIN TROPHY 2015 HONEYTOUR SPORTS s.r.o. Štětínská 341/38 181 00 PRAHA 8 TEL/FAX. 00420 233 550 495 MOBIL 604 762 384 honeytour@quick.cz www.honeytour.cz 8. SPAIN TROPHY 2015 Místo konání: ŠPANĚLSKO Costa Maresme, Costa

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 PRIMORSKO. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny.

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 PRIMORSKO. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny. NABÍDKA VÝLETŮ 2017 PRIMORSKO Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv Aquapark v Primorsku AQUAPLANET pro všechny věkové kategorie a každý si zde najde to své. Čeká Vás den plný zábavy, příjemných zážitků, skluzavky,

Více

SEVER MADAGASKARU + TSARABANJINA

SEVER MADAGASKARU + TSARABANJINA SEVER MADAGASKARU + TSARABANJINA ANKIFY ANKARANA DIEGO SUAREZ - TSARABANJINA PROGRAM ZÁJEZDU: DEN 1: ODLET Z PRAHY 12:25 odlet z Prahy s přestupem v Paříži mezi letišti autobusem. DEN 2: PŘÍLET MADAGASKAR

Více

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel. www.cdtravel.cz Řecko Peloponés Hotel Ritsa** Novinka! Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.cz ŘECKO Peloponés / Tolo / / / / / Poloha: malé, romantické městečko Tolo leží

Více

Týdenní zábavná dovolená v Riccione

Týdenní zábavná dovolená v Riccione Týdenní zábavná dovolená v Riccione Termín cesty: 28.8 4.9 2015 Počet osob: nabídka od 8 osob Doprava: letecky Highlights: 7-denní pobyt ve vyhlášeném letovisku - Riccione Gay pláž Osobní gay průvodce

Více

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. Glikorisa Beach*** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Samos / Pythagorion www.cdtravel.cz Řecko Samos Poloha:oblíbený hotel ve velice klidném až osamoceném

Více

Glykorissa Beach*** Novinka! ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel ,

Glykorissa Beach*** Novinka!  ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel , Glykorissa Beach*** ŘECKO Samos / Pythagorion Poloha: oblíbený hotel v klidném prostředí je zasazen do svahu nad mořem asi 2 km od městečka Pythagorionu, ve kterém je krásný přístav, spousta nákupních

Více

REKONSTRUKCE JÍDELNY A ŠKOLNÍHO DVORA

REKONSTRUKCE JÍDELNY A ŠKOLNÍHO DVORA Září 2009 REKONSTRUKCE JÍDELNY A ŠKOLNÍHO DVORA Během prázdnin započala v areálu naší školy rozsáhlá rekonstrukce jídelny a školního dvora. Jak dlouho potrvá nevíme. Snad do poloviny listopadu. Bohužel

Více

Září Vítání prvňáčků

Září Vítání prvňáčků Září Vítání prvňáčků Letošní školní rok začal v pondělí 3.září. Již tradičně se všichni budoucí prvňáčci (letos jich je 48) shromáždili se svými rodiči na školním hřišti. Čekaly tam na ně paní učitelky

Více

JÓGA NA SARDINII REZIDENČNÍ A VILOVÝ KOMPLEX NA SARDINII U PLÁŽE NA GOLFOVÉM HŘIŠTI

JÓGA NA SARDINII REZIDENČNÍ A VILOVÝ KOMPLEX NA SARDINII U PLÁŽE NA GOLFOVÉM HŘIŠTI JÓGA NA SARDINII REZIDENČNÍ A VILOVÝ KOMPLEX NA SARDINII U PLÁŽE NA GOLFOVÉM HŘIŠTI 17.9. 24.9.2016 7 nocí červen, září 2016 CENA: 7.290 Kč osoba / 7 nocí Cena zahrnuje: 7 x ubytování v apartmánu pro 2

Více

Kurz španělštiny ve Valencii.

Kurz španělštiny ve Valencii. Kurz španělštiny ve Valencii. Valencie Valencie se nachází na středomořském pobřeží Španělska, je to moderní město plné historie i kultury. Výborné klima, písčité pláže, i, navíc, obrovské množství kulturních

Více

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** 110 / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou atmosférou, kvalitními službami a s velice dobrým umístěním v atraktivní čtvrti Carihuela, a pouze 50 m od pláže a promenády, na

Více

Program pro skupiny: Cena: Kč 1.150, -/os.ubytování v hotelu (Kč 990,-/os. ubytování nad vinnými sklepy)

Program pro skupiny: Cena: Kč 1.150, -/os.ubytování v hotelu (Kč 990,-/os. ubytování nad vinnými sklepy) Krajinou Lichtenštejnů Přijeďte se přesvědčit o jedinečnosti Lednicko-valtického areálu. Tento unikátní park o rozloze okolo 280 km2 tvořil mocný rod Lichtenštejnů po dobu tří staletí a od roku 1996 je

Více

MAR DEL SUR 2** Letecká spol. Termín Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ

MAR DEL SUR 2** Letecká spol. Termín Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ MAR DEL SUR 2** Měna Kč Stravování ALL INCLUSIVE Země a lokalita Kuba, Varadero Letecká spol. Termín 23.02.2017-07.03.2017 51 700 Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ 23.02.2017-07.03.2017 51 700 Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ 23.02.2017-10.03.2017

Více

Jak nás Anetka vzala na Malši

Jak nás Anetka vzala na Malši Jak nás Anetka vzala na Malši 25.7. - 2.8. 2015 V sobotu ráno jsme se všichni nasnídali, oblékli, maminka s tatínkem vše dobalili a nastal čas vše naložit do auta a že toho bylo na týden pod stanem v divočině

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2015. ITÁLIE Ischia. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezony.

NABÍDKA VÝLETŮ 2015. ITÁLIE Ischia. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezony. NABÍDKA VÝLETŮ 2015 ITÁLIE Ischia Půldenní výlet kolem ostrova Ischia Půldenní okruh kolem ostrova Ischia s českým průvodcem. Prohlídky a zastávky na nejzajímavějších místech ostrova, výjezd do nejvýše

Více

Olympiáda ve Vencouveru se zlomila do druhé půlky a my se vydali na letošní běžky do rodiště jednoho z potencionálních medailistů tohoto zimního

Olympiáda ve Vencouveru se zlomila do druhé půlky a my se vydali na letošní běžky do rodiště jednoho z potencionálních medailistů tohoto zimního Olympiáda ve Vencouveru se zlomila do druhé půlky a my se vydali na letošní běžky do rodiště jednoho z potencionálních medailistů tohoto zimního klání, do okolí Klínovce na hřebeny Krušných hor. Ty jsou

Více

Den čtvrtý neděle 21. června 2015 Sloup v Čechách

Den čtvrtý neděle 21. června 2015 Sloup v Čechách Den čtvrtý neděle 21. června 2015 Sloup v Čechách Ráno jsme se opět probudili do neslunečného dne. Dnešní den jsme potřebovali, aby nám počasí přálo a tak jsme poustevníkovi na hrad vzkázali, ať pošle

Více

Anaxos Garden studia. www.cdtravel.cz Řecko Lesvos. ŘECKO Lesvos / Anaxos. Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz.

Anaxos Garden studia. www.cdtravel.cz Řecko Lesvos. ŘECKO Lesvos / Anaxos. Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz. Anaxos Garden studia Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz.org ŘECKO Lesvos / Anaxos www.cdtravel.cz Řecko Lesvos / / Poloha: příjemná studia tvoří 4 budovy, které jsou umístěny

Více

SRÍ LANKA POBYTOVÉ ZÁJEZDY

SRÍ LANKA POBYTOVÉ ZÁJEZDY Strana 1 Středozápadní pobřeží Nejznámější letovisko severně od Colomba, které je také centrem rybolovu vč. dražeb ryb na pláži. Waikkal Malé letovisko umístěné severně od Colomba je vhodné pro klidnou

Více

ARGENTINA A BRAZÍLIE

ARGENTINA A BRAZÍLIE ARGENTINA A BRAZÍLIE Buenos Aires vodopády Iguaçú Manaus Amazon Village - Rio de Janeiro Termín realizace LEDEN 2015, počet účastníků 12+1 průvodce 1. den - odlet z Prahy do Buenos Aires Ve večerních hodinách

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 NESEBR. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny.

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 NESEBR. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny. NABÍDKA VÝLETŮ 2017 NESEBR Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv Výlet do Varny s návštěvou Delfinária Odjezd: 09.00 hodin (krátká zastávka u městečka Obzor) Příjezd do Varny: přibližně v 10.15 hodin Návštěva

Více

Letní vý cvikový tá bor ne mecký ch dog

Letní vý cvikový tá bor ne mecký ch dog Letní vý cvikový tá bor ne mecký ch dog Termín: 2. - 9. 7. 2016 Místo: Lokalita: Kontakt: Mapa: Rekreační středisko Luka (www.rsluka.cz) Podhradí nad Dyjí Jiří Košut, jiri.kosut@gmail.com, tel.: 775 772

Více

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Amaraigua 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Malgrat de Mar Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní all inclusive vlastní hotel 11

Více

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok GREECE TOUR 2012 Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok Po úspěších v minulých letech pokračujeme v pořádání oblíbené dovolené spojené se sportovním vyžitím.

Více

CHORVATSKO vlakem. průvodce: Libuše Sládečková. Pro železničáře České a Slovenské republiky a jejich rodinné příslušníky.

CHORVATSKO vlakem. průvodce: Libuše Sládečková. Pro železničáře České a Slovenské republiky a jejich rodinné příslušníky. CHORVATSKO vlakem HVAR Ostrov s vůní levandule pobyt u moře s organizovanými výlety strava: ALL INCLUSIVE LIGHT průvodce: Libuše Sládečková Pro železničáře České a Slovenské republiky a jejich rodinné

Více

Resort a kemp Michael

Resort a kemp Michael Resort a kemp Michael Vytisknout PDF Zaostrog / Makarská Riviéra / Chorvatsko Vážený zákazníku, do tohoto PDF jsou vloženy pouze základní informace o objektu a jeho ubytovacích jednotkách, který Vás zaujal.

Více

1. VARIANTA ČTRNÁCTIDENNÍ POBYT 3.8. 16.8.2011 S 20 TI LÉČENÍMI V RESORTU RAGARA BEACH

1. VARIANTA ČTRNÁCTIDENNÍ POBYT 3.8. 16.8.2011 S 20 TI LÉČENÍMI V RESORTU RAGARA BEACH POBYT NA FILIPÍNÁCH S FILIPÍNSKÝM LÉČITELEM ČTYŘI VARIANTY POBYTU 1. VARIANTA ČTRNÁCTIDENNÍ POBYT 3.8. 16.8.2011 S 20 TI LÉČENÍMI V RESORTU RAGARA BEACH Odlet z Prahy Ruzyně 1.8.2011 v 15.50 h. do Dubaje.

Více

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel. Hotel Vivas*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz ALBÁNIE / Durres (Drač) www.cdtravel.cz Albánie / / / Poloha: hotel se nachází přímo na pláži a zároveň

Více

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou

Více

JIHOZÁPADNÍ POBŘEŽÍ - LUX LE MORNE *****

JIHOZÁPADNÍ POBŘEŽÍ - LUX LE MORNE ***** JIHOZÁPADNÍ POBŘEŽÍ - LUX LE MORNE ***** - denní zájezd Poloha: jihozápa pobřeží ostrova, resort leží na poloostrově v těsné blízkosti majestátní skály Le Morne Brabant, u krásné 600 m dlouhé písečné pláže,

Více

Bournemouth 2.-8. listopadu 2015

Bournemouth 2.-8. listopadu 2015 Bournemouth 2.-8. listopadu 2015 1. den Skřipov Odjezd ze Skřipova v ranních hodinách. Klimatizovaný zahraniční autobus pravděpodobně externího dopravce bude přistaven ke škole. Autobus bude vybaven DVD,

Více

1. DEN Na nádraží jsme se měli sejít v 8 35 h ( Terka 8 25 h). Všichni, až na výjimky (nebyla to Terka) přišli včas. Jeli jsme naší oblíbenou trasou, vlakem samozřejmě. Vyzkoušeli jsme si krásný, nový

Více

... se všemi jeho kouzly a půvaby nazývají obyvatelé Lefkady svůj domov. Ostrov nádherných, romantických pláží a jedinečných přírodních scenérií,

... se všemi jeho kouzly a půvaby nazývají obyvatelé Lefkady svůj domov. Ostrov nádherných, romantických pláží a jedinečných přírodních scenérií, Lefkada Řeckem v miniatuře...... se všemi jeho kouzly a půvaby nazývají obyvatelé Lefkady svůj domov. Ostrov nádherných, romantických pláží a jedinečných přírodních scenérií, místo, které uchvátí každého,

Více

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes Hotel Montreal**+ Novinka! Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Zakynthos / Alykes www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos / / / Poloha: jednoduchý rodinný hotel se

Více

SARDINIE REZIDENČNÍ A VILOVÝ KOMPLEX NA SARDINII S ČESKÝM SERVISEM. CENA JIŽ OD Kč osoba / 7 nocí v apartmánu pro 2 osoby

SARDINIE REZIDENČNÍ A VILOVÝ KOMPLEX NA SARDINII S ČESKÝM SERVISEM. CENA JIŽ OD Kč osoba / 7 nocí v apartmánu pro 2 osoby SARDINIE REZIDENČNÍ A VILOVÝ KOMPLEX NA SARDINII S ČESKÝM SERVISEM CENA JIŽ OD 3.695 Kč osoba / 7 nocí v u pro 2 osoby Cena zahrnuje: 7 x ubytování v u pro 2 osoby, český servis v místě pobytu, zajištění

Více

Sweet Park*** www.cdtravel.cz Turecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel. 972 243 055, mob: 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel.

Sweet Park*** www.cdtravel.cz Turecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel. 972 243 055, mob: 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel. Sweet Park*** TURECKO / Side 120 / / / / / Nově postavený hotel Sweet Park se nachází 2 km od historického městečka Side a 300 m od krásné pláže. Jedná se dva komplexy, jeden nově postavený a druhý rekonstruovaný

Více

Zájezd do Anglie ( 26.5. 2014 30.5. 2014) V ranních hodinách ( cca. v 5 hodin ) jsme vyrazili do vytoužené Anglie. Ještě jsme se zastavili v Praze na

Zájezd do Anglie ( 26.5. 2014 30.5. 2014) V ranních hodinách ( cca. v 5 hodin ) jsme vyrazili do vytoužené Anglie. Ještě jsme se zastavili v Praze na Zájezd do Anglie ( 26.5. 2014 30.5. 2014) V ranních hodinách ( cca. v 5 hodin ) jsme vyrazili do vytoužené Anglie. Ještě jsme se zastavili v Praze na Zličíně pro naši paní průvodkyni. Všichni jsme se moc

Více

Plavba: Z Miami po tropickém Karibiku na lodi MSC Divina (Karibik)

Plavba: Z Miami po tropickém Karibiku na lodi MSC Divina (Karibik) Plavba: Z Miami po tropickém Karibiku na lodi MSC Divina (Karibik) Plavba s českým delegátem! Akční plavba! Objevte s námi sluncem zalité pláže tropického Karibiku. Plavbu započneme v Miami, ze kterého

Více

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013 BLUE HORIZON NNNN Rhodos letovisko Trianta/Ixia CZE TIP 52519A 4,7/6 Poloha: přímo na oblázkovo písečné pláži. Rhodos město cca 8 km. Autobusová zastávka před hotelem. Možnosti pro nakupování cca 250 m.

Více

Poznávací okruh Islandem

Poznávací okruh Islandem Poznávací okruh Islandem Termín cesty: 25. 7. 2. 8. 2015 Objevte magickou energii a nikdy nekončící dny pohádkového Islandu. Navštivte společně s námi zemi, která proslula největší koncentrací činných

Více

NAMIBIA Adventure / 1 5 dnů + 2 dny let

NAMIBIA Adventure / 1 5 dnů + 2 dny let NAMIBIA Adventure / 1 5 dnů + 2 dny let (červen až listopad) ostatní měsíce po domluvě Program denní itinerář cesty : 1. odlet Praha 2. přílet Windhoek (hl.m. Namibie ), odjezd do půjčovny,převzetí vozů,

Více

Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel , mob ,

Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel , mob , Hotel Vivas*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 97 22 43 053, mob. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz ALBÁNIE / Durres (Drač) www.cdtravel.cz Albánie / / / Poloha: hotel se nachází přímo

Více

ŠvP Rokytnice n. Jizerou 2011

ŠvP Rokytnice n. Jizerou 2011 ZŠ Rudná ŠvP Rokytnice n. Jizerou 2011 Můj milý deníčku... 8. A na horách Autoři: Žactvo Korektor: Martin Isoz 8. června 2011 1 Pondělí 6. 6. 2011 1.1 MI & VI Pondělní den byl dnem úvodním. V osm hodin

Více

KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA *****

KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA ***** KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA ***** 8,11,12,15 - denní zájezd Resortem protéká 650 m dlouhá řeka. Mnoho zábavy pro děti v Mitsis Wonderland. K dispozici 10 tematických restaurací. Poloha:

Více

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti Hotel Green Bay*** Kontakt: Henrieta Fagulová, tel. 606 226 673, email: fagulova@cdtravel.cz Novinka! ŘECKO Thassos / Trypiti www.cdtravel.cz / / Poloha: menší rodinný hotel s přátelským přístupem majitelů

Více

Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok 16 - denní zájezd Rušné letovisko a ostrov slonů. Resort je tvořen

Více

INDICKÝ OCEÁN (MAURICIUS) - RÉCIF ATTITUDE 3*+ - 10 DNÍ

INDICKÝ OCEÁN (MAURICIUS) - RÉCIF ATTITUDE 3*+ - 10 DNÍ INDICKÝ OCEÁN (MAURICIUS) - RÉCIF ATTITUDE 3*+ - 10 DNÍ 10 - denní zájezd Pobytový zájezd, 10 dní, 3+* hotel, polopenze Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob. Zájezd Vám dokážeme prodloužit, nakombinovat

Více

TREKKING V BARMĚ. Unikátní průzkumná výprava do hor nově otevřených oblastí, kde masová turistika ještě nepronikla.

TREKKING V BARMĚ. Unikátní průzkumná výprava do hor nově otevřených oblastí, kde masová turistika ještě nepronikla. TREKKING V BARMĚ Unikátní průzkumná výprava do hor nově otevřených oblastí, kde masová turistika ještě nepronikla. To nejlepší z Barmy pro aktivní a dobrodružněji založené cestovatele. Trekking v horách

Více

Hotel Montreal**+ Novinka! ŘECKO Zakynthos / Alykes

Hotel Montreal**+ Novinka!  ŘECKO Zakynthos / Alykes Hotel Montreal**+ Novinka! ŘECKO Zakynthos / Alykes / / / 2 Poloha: jednoduchý rodinný hotel se nachází v blízkosti klidného letoviska Alykes přímo u pláže, v okolí hotelu je dostatek ochodů a taveren,

Více

Převzetí Domova sv. Moniky

Převzetí Domova sv. Moniky KRONIKA 2008 Převzetí Domova sv. Moniky 1. 1. 2008 jsme převzali od Centra zdravotních a sociálních služeb města Liberce Domov pro matky s dětmi v tísni, který dostal jméno Domov sv. Moniky. Maškarní karneval

Více

OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA

OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA Malý penzion rodinného typu, skládající se z několika budov. Leží v malém centru Succhivo na jihu ostrova, které je oblíbené díky umístění

Více

Vzdělávací exkurze do Švýcarska

Vzdělávací exkurze do Švýcarska Simona Prachařová 3. C Vzdělávací exkurze do Švýcarska Ve dnech 25. 10. 29. 10. se někteří žáci vyššího gymnázia zúčastnili exkurze do Švýcarska. Velké Meziříčí jsme opustili ve středu večer. Cesta byla

Více

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013 APHRODITE NNNN CZE TIP42934A 4/6 Poloha: vzdálenost od široké pláže cca 200 m. V okolí řada obchodů, barů, restaurací a diskoték. Vybavení: 180 pokojů na 7 patrech, výtahy k dispozici. Dále v hotelu naleznete

Více

Comenius návštěva ve Španělsku březen 2015

Comenius návštěva ve Španělsku březen 2015 Comenius návštěva ve Španělsku březen 2015 Druhé letošní setkání v rámci projektu Comenius se konalo ve španělském Molins de Rei, malém městečku nedaleko Barcelony. 2. března, v pondělí ráno jsme se všichni

Více

SLUNCE JE VŠUDE - přeshraniční projekt ZŠ LÁZNĚ LIBVERDA a ZŠ BOLESLAWIEC

SLUNCE JE VŠUDE - přeshraniční projekt ZŠ LÁZNĚ LIBVERDA a ZŠ BOLESLAWIEC SLUNCE JE VŠUDE - přeshraniční projekt ZŠ LÁZNĚ LIBVERDA a ZŠ BOLESLAWIEC Na počátku roku 2012 nás oslovili zástupci Základní školy z polského Boleslawiece a nabídli nám spolupráci na přeshraničním projektu

Více

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. www.cdtravel.cz Řecko Lefkada Achilleas studia *** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Lefkada / Nidri Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska

Více

Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34.

Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34. Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34.0774 ANOTACE Číslo a název šablony: III/2 Inovace a zkvalitnění

Více

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri Achilleas studia *** 42 Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska Nidri, přímo u písčité pláže s pozvolným přístupem do vody. Centrum Nidri s přístavem a mnoha tavernami je vzdálený asi 1 kilometr.

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 DJUNI. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny.

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 DJUNI. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny. NABÍDKA VÝLETŮ 2017 DJUNI Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv Aquapark v Primorsku AQUAPLANET pro všechny věkové kategorie a každý si zde najde to své. Čeká Vás den plný zábavy, příjemných zážitků, skluzavky,

Více

CK BUS TOUR-FOLTÝNOVÁ

CK BUS TOUR-FOLTÝNOVÁ PROVENCE 2011 Vážení rodiče, milí studenti! V letošním školním roce máte poprvé možnost volby komplexní zahraniční exkurze. Po několika rocích, kdy se nabízelo pouze Chorvatsko, tedy destinace relativně

Více

Lefteris studia. www.cdtravel.cz Řecko Santorini. ŘECKO Santorini / Kamari. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.

Lefteris studia. www.cdtravel.cz Řecko Santorini. ŘECKO Santorini / Kamari. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel. Lefteris studia Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.cz ŘECKO Santorini / Kamari www.cdtravel.cz Řecko Santorini / / / / / Popis ostrova: Santorini je ostrov určený spíše

Více

Nabídka. Vinland Golf Academy - začátečníci - Cihelny

Nabídka. Vinland Golf Academy - začátečníci - Cihelny Nabídka Vinland Golf Academy - začátečníci - Cihelny 24. 5. 30. 5. 2015 Vážení obchodní partneři a přátelé, dovolujeme si Vám nabídnout projekt golfové akademie pro Vás či Vaše obchodní partnery a klienty,

Více

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky.

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky. Olimp*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz BULHARSKO / Pomorie www.cdtravel.cz Bulharsko Poloha: nový pětipatrový hotel se nachází ve staré

Více

Nidri - Hotel Gregory s ***

Nidri - Hotel Gregory s *** CK TURISTA Nidri - Hotel Gregory s *** 11 - denní zájezd Poloha: Menší rodinný hotel sestávající ze dvou dvoupatrových budov má ideální polohu přímo u pláže. Centrální ulice, tvořící jedno z center střediska,

Více

SINGAPUR BORNEO TENISOVÝ TURNAJ WTA itinerář zájezdu

SINGAPUR BORNEO TENISOVÝ TURNAJ WTA itinerář zájezdu SINGAPUR BORNEO TENISOVÝ TURNAJ WTA 25.10. 2.11. 2017 itinerář zájezdu 1 ODLET Z PRAHY První den odlet z Prahy via Istanbul. 25.10. 2 26.10. 3 27.10. 4 PŘÍLET DO SINGAPURU Odpoledne přílet do Singapuru,

Více

Letní vý cvikový tá bor ne mecký ch dog

Letní vý cvikový tá bor ne mecký ch dog Letní vý cvikový tá bor ne mecký ch dog Termín: 4. - 11. 7. 2015 Místo: Lokalita: Kontakt: Mapa: Rekreační středisko Luka (www.rsluka.cz) Podhradí nad Dyjí Jiří Košut, jiri.kosut@gmail.com, tel.: 702 952

Více

NAMIBIA Off Road / 20 dnů + 2 dny let

NAMIBIA Off Road / 20 dnů + 2 dny let NAMIBIA Off Road / 20 dnů + 2 dny let ( září - listopad) ostatní měsíce po domluvě Program denní itinerář cesty : 1. přílet Windhoek (hl.m. Namibie ), odjezd do půjčovny,převzetí vozů, nákup potravin a

Více

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

ZAHRANIČNÍ STÁŽ V RUSKU - ST. PETERSBURG 2016

ZAHRANIČNÍ STÁŽ V RUSKU - ST. PETERSBURG 2016 Studentky: Tereza Hollíková, Michaela Trnková Termín: 21. 6. - 24. 7. 2016 Informace o termínu stáže jsme obdržely 25.5.2016, tudíž asi tři týdny před odletem. Termín 17.6. který udala ruská univerzita,

Více

Isar Cup Moosburg První ročník 2011 7 červen - 8 červen 2014

Isar Cup Moosburg První ročník 2011 7 červen - 8 červen 2014 Isar Cup Moosburg První ročník 2011 7 červen - 8 červen 2014 Isar Cup Počet týmů: 72 Number of games: 5 Kategorie: mladší přípravka, starší přípravka, mladší žáci, starší žáci A-B, mladší dorostenci A-B,

Více

Maroko levně a na vlastní pěst. Krásný trek pohořím Antiatlas

Maroko levně a na vlastní pěst. Krásný trek pohořím Antiatlas Maroko levně a na vlastní pěst. Krásný trek pohořím Antiatlas 12. ledna 2015 Michal Hruška, pro idnes.cz Maroko není jen poušť a oceán. Městečko Tafraoute, uhnízděné v nádherném, klidném údolí Ameln, je

Více

Ř E C K O. Termín : 20. -29. září 2014. Relaxačně-poznávací zájezd

Ř E C K O. Termín : 20. -29. září 2014. Relaxačně-poznávací zájezd Ř E C K O Termín : 20. -29. září 2014 Relaxačně-poznávací zájezd ŘECKO - CHALKIDIKI I v roce 2014 nabízím pobyt v jedné z nejatraktivnějších oblastí Řecka, ve východní oblasti poloostrova Chalkidiki. Čisté

Více

VILLA TORTUGA 3*** Letecká spol. Termín Kč 12 NOCÍ/14 DNÍ Kč Kč

VILLA TORTUGA 3*** Letecká spol. Termín Kč 12 NOCÍ/14 DNÍ Kč Kč VILLA TORTUGA 3*** Měna Kč Stravování ALL INCLUSIVE Země a lokalita Kuba, Varadero Letecká spol. Termín 29.01.2017-11.02.2017 58 400 Kč 12 NOCÍ/14 DNÍ 01.02.2017-13.02.2017 48 800 Kč 44 900 Kč 06.02.2017-21.02.2017

Více

Náš třídní výlet do Jeseníků - 9.A

Náš třídní výlet do Jeseníků - 9.A Náš třídní výlet do Jeseníků - 9.A 9.5.2016 v pondělí ráno jsme se sešli spolu s našimi učitelkami R. Svobodovou a J. Hanzlíkovou ve vestibulu Hlavního nádraží města Brna. Až jsme se všichni sešli, přesunuli

Více

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI*****

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** EGYPT HURGHADA : Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** Poloha: Luxusní hotel se nachází v oblasti Makadi Bay v části patřící národnímu parku, přímo u široké písečné pláže s korálovým podložím v zálivu Sharm

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CHORVATSKO CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky

Více

Sportovně-dobrodružný kemp České olympijské nadace

Sportovně-dobrodružný kemp České olympijské nadace Sportovně-dobrodružný kemp České olympijské nadace Vranov nad Dyjí 12.-14.6.2015 Za podpory z kampaně P&G Press trip s ambasadorkou Mirkou Knapkovou Na vodě s Mirkou Aktivity na pláži Výlet do okolí DĚKUJEME!

Více

Velká Británie - Londýn. již od Kč 5.690,-!!! Výlet do Windsoru zdarma!!!

Velká Británie - Londýn. již od Kč 5.690,-!!! Výlet do Windsoru zdarma!!! Velká Británie - Londýn již od Kč 5.690,-!!! Výlet do Windsoru zdarma!!! Budovy Parlamentu s věží Big Ben, Westminsterské opatství, Buckinghamský palác, Tower of London, Tower Bridge, Katedrála Sv. Pavla,

Více

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi Achillion hotelové apartmány*** ŘECKO Zakynthos / Amoudi / / Poloha: apartmánový hotel Achillion se nachází v malé vesničce Amoudi cca 6 km od centra Alikanas a Alikes. Achillion leží v klidné části, v

Více

Lužické hory ve dnech 28. - 29. 9. 2013

Lužické hory ve dnech 28. - 29. 9. 2013 Vlastní motto: Byl to krásný pohled do krajiny a nitra. Lužické hory ve dnech 28. - 29. 9. 2013 Nejprve mi dovolte, abych poděkoval za všechny maily, které jsem dostal od vás po návratu ze svého putování

Více

Řecko Korfu. www.cdtravel.cz Řecko Korfu

Řecko Korfu. www.cdtravel.cz Řecko Korfu Tel.: 972 243 066 Řecký ostrov Korfu (Corfu) je jeden z nejkrásnějších ostrovů Řecka a ve středomoří vůbec. Leží na severu naproti Albánské pevnině. Díky rozmanité floře je nazývaný věčně zeleným ostrovem.

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky ( základní

Více

CROATIA TOUR 2016 CROATIA TOUR 2016 2.7. 9.7. 2016

CROATIA TOUR 2016 CROATIA TOUR 2016 2.7. 9.7. 2016 - CROATIA TOUR 2016 Dovolená v oblasti Zelená Laguna (Poreč) s I.S.C. Sports a CK IDEAL TOUR PRAHA Pokračujeme v krásné tradici oblíbené dovolené pro všechny spojené se sportovním vyžitím pod názvem CROATIA

Více

Tatry 2015 - Nízké Tatry a další Slovenské krásy Roháče a Martinské vrchy Moto: Počasí jako v roce 2014 nebo lepší.

Tatry 2015 - Nízké Tatry a další Slovenské krásy Roháče a Martinské vrchy Moto: Počasí jako v roce 2014 nebo lepší. Tatry 2015 - Nízké Tatry a další Slovenské krásy Roháče a Martinské vrchy Moto: Poí jako v roce 2014 nebo lepší. Jedeme na Slovensko jako téměř vždy. Ubytování je již objednáno v pezionu Svatojáský Kaštiel

Více

CZ01-KA

CZ01-KA Discovering olives and grapevine on the Italian organic farm Za olivami a vínem na biofarmu v Itálii 2016-1-CZ01-KA102-023637 Group 1: Olive harvest, sorting and oil production 06.11. 19.11.2016, Perugia

Více

MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech

MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech 1. den odjezd z nástupních míst v ranních hodinách, přejezd přes Slovensko do Maďarska, dopoledne příjezd do Budapešti. Prohlídka starého Budína Matyášův

Více

Golf u moře - Grado, Resort Tenuta Primero - chata, možnost výhodné unlimited FEE / č.3013

Golf u moře - Grado, Resort Tenuta Primero - chata, možnost výhodné unlimited FEE / č.3013 CK TURISTA Golf u moře - Grado, Resort Tenuta Primero - chata, možnost výhodné unlimited FEE / č.3013 4,5,8 - denní zájezd Golf u moře v krásném severoitalském Gradu, kde můžete hrát golf takřka celoročně

Více

PRIMORSKO - HOTEL BELVEDERE ALEXANDRIA CLUB ***+

PRIMORSKO - HOTEL BELVEDERE ALEXANDRIA CLUB ***+ PRIMORSKO - HOTEL BELVEDERE ALEXANDRIA CLUB ***+ 8,11,12,15 - denní zájezd Poloha: Hotel se nachází v severní části letoviska a je vzdálen 100 m od centra, cca 300 m od jižní a cca 150 m od severní pláže.

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2016 PRIMORSKO. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny.

NABÍDKA VÝLETŮ 2016 PRIMORSKO. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny. NABÍDKA VÝLETŮ 2016 PRIMORSKO Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv Aquapark v Primorsku AQUAPLANET pro všechny věkové kategorie a každý si zde najde to své. Čeká Vás den plný zábavy, příjemných zážitků, skluzavky,

Více

INFORMAČNÍ LIST č. 11 - OBEC HORNÍ KNĚŽEKLADY. ORANŽOVÝ ROK 2014 - Generální sponzor akcí je SKUPINA ČEZ.

INFORMAČNÍ LIST č. 11 - OBEC HORNÍ KNĚŽEKLADY. ORANŽOVÝ ROK 2014 - Generální sponzor akcí je SKUPINA ČEZ. INFORMAČNÍ LIST č. 11 - OBEC HORNÍ KNĚŽEKLADY Vážení spoluobčané, přestože se na základě rozhodnutí Vlády ČR dostavba Jaderné elektrárny Temelín de-facto zastavila, Skupina ČEZ v podpoře regionu pokračuje

Více

BAR - HOTEL PRINCESS ****

BAR - HOTEL PRINCESS **** BAR - HOTEL PRINCESS ****, - denní zájezd severozápa část barského pobřeží je co do příroch krás srovnatelná s pobřežím v okolí Budvy. Krásné, rozlehlé pláže, výborné podnebí, příro a kulturní zajímavosti,

Více

Apartmánový dům Billis

Apartmánový dům Billis Apartmánový dům Billis ŘECKO / Leptokarie 52 Poloha: apartmánový dům s menší zahradou a zahram krbem, kde si můžete příjemně posedět s přáteli, se nachází v klidné části nedaleko hlavní turistické třídy

Více