AZ TEAMBUILDING s.r.o.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "AZ TEAMBUILDING s.r.o."

Transkript

1 AZ s.r.o. Moravská Praha 2 Česká republika Naším cílem, je pomoci Vám dosáhnout Vašich cílů!

2 O NÁS Naše poslání V AZ Teambuilding vytváříme a realizujeme programy, jež Vám dají zážitky, na které se nezapomíná. Zábavnou formou zlepšujeme výkonnost týmů a podporujeme jejich efektivní fungování. Máme bohatou nabídku inovativních teambuildingových aktivit, které zaměříme na Vaše potřeby a cíle. Pokud máte nápad, který byste chtěli uskutečnit a v žádné nabídce jste ho nenašli, stačí říct a my Vám ho rádi zrealizujeme. Milujeme kreativitu a možnost Vám pomoci dosáhnout vysokých cílů. Dále nabízíme: - AZ Teambuilding s.r.o. AZ TRAINING Programy pro osobní a profesní rozvoj Koučování, motivace, firewalking, leadership, time management, prezentační dovednosti, etiketa, komunikace, prodejní dovednosti, osobnostní typologie, empatie, otázky, vedení jednání a vyjednávání, jednání s problémovými typy, řeč těla, řešení konfliktů, stress management, firemní konstelace, zákon přitažlivosti, vision board, board-breaking, NLP, atd. AZ INCENTIVE TOURS Incentivní zájezdy po světě i v rámci České republiky Relax a wellness, Golf, Luxusní plavby, Safari, Potápění, Jachting, Lyžování, Heliskying, Koncerty, Formule 1, Vstupenky na OH, MS, HL, atd. AZ EVENTS Kompletní zajištění Vaší firemní akce. Konference, plesy, vánoční večírky, oslavy povýšení, večerní programy, moderátoři, ubytování, catering, večerní programy: casino, magická show, ochutnávka vín, barmanská show, whisky night, ochutnávka doutníků, salsa party, brazilské tance, 30tá léta, DJ, hudební skupiny, živé sochy, věštkyně, karikaturisté, sushi night a mnoho dalších. AZ NADACE Organizace a zajištění charitativních akcí, Projekty pro školství, zdravotnictví a děti, Filantropní korporátní projekty

3 METODIKA Naše programy jsou postaveny na bázi učení prožitkem, při které se Vaše vědomosti propojí se silným zážitkem. Vytvoříme pro Vás příležitosti, kdy budete moci vystoupit ze své zóny komfortu, což přispěje k Vašemu osobnímu růstu. Náš teambuilding funguje na metodě challenge by choice, což znamená, že účast na aktivitách je dobrovolná. Pro zvýšení efektivnosti týmu je důležité maximálně využít možnosti, schopnosti a dovednosti jednotlivých členů daného týmu, které bývají často velmi různorodé. Aby byla skupina schopna maximálně využít svůj potenciál, bude během programu několikrát postavena do situací, kde získá příležitost zlepšit si svou komunikaci, rozvinout toleranci a spolupráci. Smyslem těchto aktivit je rozvoj kvalit a předpokladů, které jsou důležité pro efektivní práci. Dochází při nich nejen k posílení tvůrčí týmové práce, ale i k zaujímání týmových rolí a odhalování přirozených vůdčích osobností. Nabízíme půldenní, denní i několika denní programy. Vše závisí na Vašich potřebách a cílech. Rádi Vám nabídneme osobní schůzku, kde probereme Vaše představy a cíle, na základě kterých Vám připravíme nezávazný návrh programu. "Když se lidská mysl otevře nové myšlence, nikdy se už neuzavře zpět do původní polohy."

4 AZ V rámci AZ nabízíme tyto teambuildingové programy: DYNAMICS o Blok těchto krátkých týmových kreativních úkolů prověří a rozvine komunikační, kooperační a kreativní týmové procesy. Po aktivitách bude následovat krátký rozbor. Skupina si při něm uvědomí klíčové momenty postupu, přednosti, rezervy svého chování a stanoví si zásadní prvky, při kterých se chce v dalším konání zlepšit. Nově získané poznatky může tým ihned aplikovat v dalších aktivitách a následně v praxi. TEAM CHALLENGE o Team Challenge je zábavný, bláznivý, ale zároveň náročný program a staví účastníky před různé výzvy. Team Challenge je navržený tak, aby motivoval účastníky k společné práci, aby využívali každý svých schopností. Program prověří týmového ducha, otestuje vaši zručnost, poznáte sám sebe a své kolegy, zažijete neskutečný adrenalin, který Vás bude hnát dál, vyzkoušíte si nové věci a navíc se skvěle odreagujete v přírodě s partou lidí. ADVENTURES o Potřebujete změnu? Něco nového pro Váš tým? Přijďte a vyzkoušejte Adventures Teambuilding. Tento program je zábavný, adrenalinový a zažijete při něm neskutečná dobrodružství. Aktivity jsou navržené tak, aby účastníky motivovaly ke spolupráci, a aby kombinovali své schopnosti, jak jednotlivě tak v rámci celého týmu. Posilujte týmového ducha, morálku, tvořivost a kamarádství ve Vašem týmu.

5 DYNAMICS PAVOUČÍ SÍŤ Úspěšné splnění vyžaduje dobrý nápad, zapojení a spolupráci všech účastníků a kvalitní řízení skupiny. Tato aktivita slouží především jako modelová situace, při níž se projeví charakteristické rysy fungování skupiny. Podmínkou úspěchu je nasazení, kvalitní komunikace a práce s časem, dále pak koncentrace a schopnost motivace sebe samých i po prvních neúspěších. LANA Nízké lanové překážky, jsou pro účastníky další výbornou příležitostí překonat svou vnitřní zónu komfortu. Tentokrát jsou umístěny cca 1 m nad zemí a při jejich zdolání je zapotřebí odhodlání, zručnost, fyzická koordinace a dobrá komunikace. Hlavním aspektem této aktivity je důvěra a to nejen v sebe samého, ale i ve Váš tým, který vás jistí. NATOČ TO! Právě jste dorazili do produkčního a nahrávacího centra. Vaším úkolem je natočit krátký video klip. Kreativitě se meze nekladou. Jak se postavíte k netradičnímu úkolu? Při této aktivitě se projeví nápaditost a organizační schopnosti týmu, rozdělení rolí a časové plánování. Podíváme se na to, jak si váš tým umí rozdělit etapy tvorby a role při natáčení. Budeme hodnotit úpravu scény, řešení záběru, využití rekvizit, originalitu textu, kostýmy a mnohé další Večer si všichni společně užijeme promítání ARCHITEKT Tato skvělá aktivita vám dá příležitost zaujmout různé role při realizaci nového projektu. Komunikace mezi architekty, projektanty a staviteli bude klíčem ke zvládnutí tohoto nelehkého a zábavného úkolu. Dobře se u toho pobavíte, až zjistíte, jak různě mohou být instrukce interpretovány a jaké výsledky mohou nedorozumění přinést. Toto je velmi silná aktivita na poznání komunikačních stylů spolupracovníků.

6 LYŽE Nyní na vás čeká netradiční prostředek transportu a tím jsou speciální lyže. Jak poznáte, že je váš tým sehraný a dobře koordinovaný? Kdo se ujme vedení a provede tým územím plným nástrah a různých úkolů? Zde je zapotřebí výborná komunikace a synchronizace celého týmu. OBŘÍ KLÁVESNICE Čeká na vás úkol odjištění obřího časového spínače, při kterém zapojíte všechny své fyzické síly, stejně tak jako schopnosti komunikovat, plánovat a organizovat. Týmová spolupráce a časový aspekt zde budou hrát klíčovou roli a tým projeví své schopnosti, jak dosáhnout co nejlepšího výsledku v co nekratším časovém limitu. KROKY DO NEZNÁMA Základem je zjištění, jak tým zachází s chybami a omyly a lidmi, které tyto chyby dělají. Tato aktivita vrhne světlo na proces týmu. Aby váš tým mohl postoupit vpřed, budou muset všichni udělat kroky do neznáma. Odhodlání vstoupit tam, kde ještě nikdo před tím nebyl, je úžasnou metaforou pro posunutí týmu za hranice jejich dosavadních zkušeností. Hlavními aspekty této aktivity jsou komunikace a koučování HELIOVÁ TYČ Vaším cílem je položit trubku na zem a přitom se jí stále dotýkat. Budete sami překvapeni, že z počátku bude Váš tým dosahovat pravého opaku, než byl původní záměr. K úspěšnému zvládnutí úkolu je zapotřebí skvělý týmový duch a odhodlání skupiny, povzbuzení, výborná komunikace a dobrá strategie. TOXICKÝ ODPAD Právě jste se dostali k toxickému odpadu, který je nutno zneškodnit! Vaším cílem je ho přemístit do bezpečné oblasti. Má to jen malý háček, Ti kteří se odpadu nepřímo dotýkají, nevidí. Jak si tím Váš tým poradí? Tato aktivita je výborná pro rozvoj komunikačních schopností. a mnohé další.

7 TEAM CHALLENGE PŘEŽITÍ Je to tvrdý, je to drsný a zároveň nezapomenutelný! Plavíš se po řece, jezdíš na koni, rýžuješ zlato, zachraňuješ potraviny, bojuješ s rytíři, spíš na hradě, Nenechávej si o tom vyprávět. Musíš to zažít! NOČNÍ VÝSADEK Je večer, posadí Tě do autobusu a odvezou neznámo kam. Neznáš cestu zpět, nemáš nic, pouze baterku, šifru a své přátele V lese musíte společně najít místo, kde vás čeká leiserová síť, střelba z airsoftové zbraně, zřícenina a kdo ví co ještě. Je tma, máte jen jeden druhého, spoléháte se sami na sebe! MISSION IMPOSSIBLE Vaší misí, pokud se ji rozhodnete přijmout, je zneškodnit nukleární bombu! Tajný kód vám umožní přístup ke kufříku s dalšími informacemi. Zdánlivě neřešitelný úkol má řešení! Dokážete být dostatečně kreativní a vynalézaví? Proto, abyste získali části mapy s vyznačeným místem, kde je kód, musíte projít řadou náročných úkolů. Víc Vám neprozradíme. Jste připraveni tuto misi přijmout? DOBYTÍ SEVERNÍHO PÓLU Jděte po stopách slavné hry Járy Cimrmana. Každý tým má za úkol splnit své úkoly tak, aby společně Dobyli Severní pól. Zažijete běh na sněžnicích, sněžné skútry, psí spřežení a možná si i vyzkoušíte, jaké to je: Jdu na sever a už jdu na jih!

8 PEVNOST BOYARD Hra Pevnost Boyard je na motivy známé francouzské televizní hry, ve které proti sobě bojují jednotlivé týmy o poklad. Během této strategické hry budete muset projevit odvahu a zároveň se dobře pobavíte. Hledejte klíče, indicie a zažijte adrenalin, slizké disciplíny, logické hry a nakonec snad i nějakou odměnu! CURLING V hale jsou čtyři dráhy. Na jedné dráze hrají proti sobě v ideálním případě dva čtyřčlenné týmy. Samozřejmostí je veškeré vybavení, odborný výklad a pomoc instruktora, který Vám vysvětlí vše potřebně. TAJNÝ ZÁVOD Každý tým má své auto, každý tým má stejné informace. Je jen na Vás, jak rychle zvládnete rozluštit, kam máte jet. Čeká Vás plnění zdánlivě neřešitelných úkolů, které však díky práci týmu zvládnete. Kdo jako první dojede do tajného cíle, odměna ho nemine GEO CHALLENGE Všude kolem je jen les. Vy máte mapu a buzolu a je jen na Vás, jak si s tím poradíte. Musíte najít, kudy vede cesta, obejít všechna stanoviště, plnit zdánlivě neřešitelné úkoly a to vše v co nejrychlejším čase. Jakým směrem je tedy západ? PO STOPÁCH KARLA IV. Máte mapu, máte instrukce kam jít. Společně s Vaším týmem projdete tajná zákoutí Prahy, musíte plnit zapeklité úkoly, řešíte hádanky a hledáte klíče, abyste mohli v cíli otevřít truhlu s pokladem. Který tým bude nejrychlejší a najde poklad císaře Karla IV?

9 HRY BEZ HRANIC Na motivy úspěšného televizního seriálu budete soutěžit týmy proti sobě v nejrůznějších disciplínách na vodě i na suchu. Dokážete využít potenciál každého z týmu, abyste vyhráli pohár? DRAČÍ LODĚ Týmová souhra je nesmírně důležitá, bez ní to prostě nepůjde. Jediné, co je třeba, je souhra lidí, kteří se společně motivují. Rytmus pádlování udává bubeník na špici, který tím pádem udává i rychlost, jakou se vydáte po proudu řeky, kormidelník na zádi určuje směr jízdy. Jednoduché? Vyzkoušejte si vašeho týmového ducha STAVBA IGLŮ Sníh je úžasný stavební materiál. Zkuste si každý tým postavit své vlastní iglú, kreativitě se meze nekladou. Postavte si ze sněhu dům snů, který Vám i pravý Eskymák bude závidět. Pomocí našich zkušených stavitelů, kteří Vám půjčí to správné nářadí, se můžete vyřádit nejen na stavbě Vašeho paláce, ale můžete zkusit i vlastní ledovou sochu KULINÁŘSKÝ Zažijte trošku jiný teambuilding. Sushi Night, kuchyně Thajská, Indická, Mexická, Italská, ale i Česká Poznejte tajemství kuchyně společně se svým týmem. Zkuste si spolu uvařit nějakou mňamku a přitom se výborně pobavit SNOWTUBING Zažijte adrenalin na sněhu. Jeďte neuvěřitelnou rychlostí na člunkách nebo raftech. Odvažte se zažít něco jiného a soutěžte, kdo dorazí jako první do cíle. a mnohé další.

10 ADVENTURES PAINTBALL Rozdělíte se na týmy a musíte přijít s dobrou strategií, abyste zneškodnili své protihráče. Vítězství závisí nejen na dobré taktice, ale i na výborné komunikaci. Každý účastník bude mít k dispozici masku, zbraň, CO2, náboje a oblečení. Hrát se bude o vlajku, VIP rescue, na posledního hráče, atd. AIRSOFT Láká Vás střelba z airsoftových zbraní? Stačí říct! Kolik bodů dokážete vystřílet pro svůj tým z různých zbraní? Zamířit! Pal! LUKOSTŘELBA Zábava a soutěžení jsou hlavní aspekty této disciplíny. Nicméně dalším přínosem této sportovní a polytechnické aktivity je potřebná seberealizace, získávání náležité tělesné síly, posilování pozitivního myšlení, rozvíjení potřebných vlastností a schopností, posunutí dočasně limitujících možností. Nezanedbatelným faktorem je poznávání vašich kolegů v netradičním prostředí. VYSOKÁ LANA Vysoká lana jsou skvělým zážitkem. Posunete se přes vlastní zónu komfortu, rozvinete svou sebedůvěru, naučíte se věřit sami sobě, ale i svému týmu, který Vás jistí. Je to výborný prostředek pro rozvoj vzájemné důvěry a pro překonání vlastních hranic. Tento intenzivní zážitek Vám dá prostor nejen k odreagování, ale i ke stmelení kolektivu.

11 LETY HELIKOPTÉROU Chcete odměnit své zaměstnance za výborné výsledky? Potřebujete další prostředek motivace? Let čtyřmístnou helikoptérou Robinson 44 je netradiční zážitek, na který se nezapomíná! LETY V SIMULÁTORU Chcete něco opravdu netradičního? Nabízíme Vám možnost vyzkoušet si letět na místě pilota v B738 nebo A320! Tato zařízení jsou využívána především pro výcvik pilotů, ale můžete si je vyzkoušet i vy! Také budete mít možnost podívat se do makety kabiny Boeingu 737! LET STÍHAČKOU L39 Usedněte do kokpitu podzvukového letounu L-39 Albatros a okuste pořádnou rychlost až 800km/h! Pokud budete chtít, zažijete silné přetížení nebo let hlavou dolů a nemine Vás ani výcvik katapultáže. ČTYŘKOLKY Po prvotním proškolení už je jen na Vás, jakou rychlostí se budete řítit terénem, co vše si na čtyřkolkách vyzkoušíte. Je to silný adrenalinový zážitek, kterému přijde na chuť snad každý. FIREWALKING Firewalking je jeden z nejintenzivnějších zážitků, který je možné v dnešní době zažít. Poznáte, jak je možné skrze metaforu chůze po žhavém uhlí, překonat limity Vašeho života. Dokážete si, že neuvěřitelné je skutečností.

12 SEGWAY Segway je jedinečný způsob dopravy. Sám si udržuje rovnováhu a snadno se ovládá. Vyzkoušejte si s námi cestu Prahou na tomto vozítku. Zažijte trošku jinou formu adrenalinu, ale pozor Segway je vysoce návykový VZNÁŠEDLA Zkuste si další formu vzdušných adrenalinových akcí. Zažijte zcela výjimečnou a originální jízdu na vzduchovém polštáři. Díky praktičnosti je tento adrenalinový sport možný v kterémkoli ročním období a rozhodně stojí za vyzkoušení. TANDEMOVÝ SESKOK Skutečný adrenalinový zážitek, při kterém překonáte své hranice. Po krátké instruktáži jdete do letadla a společně s instruktorem zažijete volný pád z výšky 4000m Krásný let! RAFTY Cílem této aktivity je, aby tým získal všechny indicie, které budou rozmístěné na rybníce a schované v jeho okolí. Tyto indicie pomohou týmu získat přístup k bonusové aktivitě. K úspěšnému splnění úkolu je zapotřebí představivost, týmová spolupráce, rychlost, koordinace, fyzické nasazení a zaměření na výsledek. LET BALÓNEM Nasedněte do horkovzdušného balónu a obdivujte krásy České republiky z ptačí perspektivy. Odpoutejte se od Vašich problémů, užívejte si ticha a vychutnávejte si svobodu.

13 ZORBING Zorbing je určen pro milovníky adrenalinu i pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového. Z mírného svahu s bezpečným dojezdem na rovince se budete kutálet průhlednou bublinou o průměru cca 3 metry. Zážitek, který zorbing přináší je bizarní, radostný a nabudí vás. Nejčastější reakcí během jízdy uvnitř bubliny je směs křiku a smíchu. Kouli budete opouštět s úsměvem na tváři a v očích budete mít slzy smíchu. AQUAZORBING Vyzkoušejte si zorbing na vodě. Aquazorbing je výstřední vodní adrenalinová záležitost vhodná jak pro děti tak pro dospělé. Zažijte koupání, při kterém si nesmočíte ani vlásek, zato se Vám parádně zatočí hlava. Řiťte se v kouli po vodní hladině a zkuste, kolik toho uběhnete. PSÍ SPŘEŽENÍ - MUSHING Mushing je zážitek na který se nezapomíná! Nechejte se provézt psím spřežením po zasněžených pláních a zažijte pocit plárníků, nebo se vydejte po rozkvetlých loukách na na terénních bugginách, které jsou místo motoru taženy psy. K dispozici budete mít samozřejmě ochranné pomůcky, vesty, helmy, bude zajištěno radiové spojení mezi kontrolními body, vyznačená trasa, atd. JÍZDA NA SNĚŽNÉM SKÚTRU Existuje spousta zimních radovánek. Jednou z nich je jízda na sněžném skútru. Vyzkoušíte si, jaké to je skútr sám řídit. Bude pro vás připravena trasa, po které se vydáte a pokusíte se jí zvládnout v co nejkratším časovém limitu. BĚH NA SNĚŽNICÍCH Při této aktivitě si prověříte nejen své fyzické síly, koordinaci, ale hlavně se u ní dobře pobavíte. Váš tým vyrazí na sněžnicích po určené trase, kde Vás budou čekat různé úkoly. Zde platí heslo: Jeden za všechny, všichni za jednoho! a mnohé další.

14 DALŠÍ SLUŽBY Ubytování Rádi Vám zajistíme vhodnou lokalitu pro uspořádání Vašeho firemního setkání, která bude odpovídat Vašim požadavkům a cenovým představám. Doprava V případě zájmu můžeme zajistit dopravu ze sídla Vaší firmy na místo firemního setkání a zpět. Ceny pro vítěze Přejete si mít na akci týmová trička s firemním potiskem, ceny pro vítěze, nebo cokoli jiného? Stačí říct. Profesionální DVD záznam z Vaší akce Jednou z úžasných odměn pro Vaše zaměstnance je profesionální DVD záznam z Vašho programu, který jim připomene neuvěřitelné zážitky. Dále je možné pro Vás připravit krátký reklamní šot na prezentaci Vaší firmy. Proč se neodlišit? Pojištění Před realizací programu doporučujeme sjednat úrazové pojištění účastníků, které Vám rádi zajistíme. Flexibilita Spokojenost klienta je vždy na prvním místě a proto jsme otevřeni jakýmkoli přáním a podnětům. Návrhy programů a návrhy rozpočtů se dají flexibilně upravit.

15 REFERENCE a další.

16 Kontakt Dobrý šéf přesvědčí podřízené, aby důvěřovali jeho schopnostem. Výborný šéff však motivuje lidi, aby věřili především sami sobě. MTrainDev. Renata Kronowetterová mail: Mobil: Těšíme se na Vás!!!

OUTDOOR PROGRAMY. Poznámka: cena je uvedena orientační při délce trvání 2 hodiny. Může se lišit na základě aktivit.. Minimum

OUTDOOR PROGRAMY. Poznámka: cena je uvedena orientační při délce trvání 2 hodiny. Může se lišit na základě aktivit.. Minimum OUTDOOR PROGRAMY Klienti mají za úkol vyřešit to, jak překonat lanové překážky před nimi. Vhodné pro kolektivy (zejména pro akce typu teambuilding). Místo: okolí Hotelu DUO Poznámka: cena je uvedena orientační

Více

Pondělí. Přijď si zastřílet z profesionálního luku, kuše či foukačky.

Pondělí. Přijď si zastřílet z profesionálního luku, kuše či foukačky. Pondělí 10:15 11:30 Relax yourself Výroba náušnic Kongresový sál Vyrob si vlastní nášnice z různých materiálů. 15:00 16:00 Get the feel Lukostřelba - Sraz u hlavní recepce Přijď si zastřílet z profesionálního

Více

Pavel Vlk SIT TRAVEL s.r.o.

Pavel Vlk SIT TRAVEL s.r.o. 1991 2013 91 013 Cestovní kancelář SIT TRAVEL v současnosti zajišťuje servis pro více než 40 předních firem a institucí. To spolu s dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oboru zaručuje profesionální servis

Více

gamifikace pro verejnost hravý event marketing

gamifikace pro verejnost hravý event marketing ˇ pro verejnost hravý event marketing Chtěli byste dát vědět více lidem o své instituci, značce či produktu a oslovit nové cílové skupiny? více motivovat již stávající klienty k určité činnosti a vzbuzovat

Více

NABÍDKA NA FIREMNÍ AKCE

NABÍDKA NA FIREMNÍ AKCE NABÍDKA NA FIREMNÍ AKCE KONFERENCE TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY FIREMNÍ VEČÍRKY OSTATNÍ FIREMNÍ AKCE DÁREK PRO OBCHODNÍ PARTNERY A KLIENTY ROZŠÍŘENÍ BENEFITNÍHO PROGRAMU PRO ZAMĚSTNANCE NETRADIČNÍ CENY DO

Více

Nabídka programů na hradě Šternberk

Nabídka programů na hradě Šternberk Nabídka programů na hradě Šternberk Následující nabídka programů je speciálně vytvořena pro příměstské tábory ASC UP 2012. Cena programu činí 170 Kč. Součástí programu je vždy prohlídka hradu (malý okruh)

Více

Způsob jak odměnit své zaměstnance za dobrou práci, posílit vzájemné vztahy mezi vámi a obchodními partnery nebo jak odměnit vaše významné klienty

Způsob jak odměnit své zaměstnance za dobrou práci, posílit vzájemné vztahy mezi vámi a obchodními partnery nebo jak odměnit vaše významné klienty TEAMBUILDING Způsob jak odměnit své zaměstnance za dobrou práci, posílit vzájemné vztahy mezi vámi a obchodními partnery nebo jak odměnit vaše významné klienty Naše společnost BEST KITES pro vás má velmi

Více

SKUPINOVÝ PROGRAM NA OBJEDNÁVKU 2014

SKUPINOVÝ PROGRAM NA OBJEDNÁVKU 2014 SKUPINOVÝ PROGRAM NA OBJEDNÁVKU 2014 LANOVÉ AKTIVITY /ADRENALIN A ZÁBAVA/ Připravíme pro vás slaňování z mostu, lezení po skále, superadrenalinové sbíhání 80m Vranovské přehrady, skok do houpačky z mostu,

Více

11. EDBF MISTROVSTVÍ EVROPY DRAČÍCH LODÍ 11 TH EDBF EUROPEAN DRAGON BOAT NATIONS CHAMPIONSHIPS. Praha Račice 24. 27.7.2014

11. EDBF MISTROVSTVÍ EVROPY DRAČÍCH LODÍ 11 TH EDBF EUROPEAN DRAGON BOAT NATIONS CHAMPIONSHIPS. Praha Račice 24. 27.7.2014 11. EDBF MISTROVSTVÍ EVROPY DRAČÍCH LODÍ 11 TH EDBF EUROPEAN DRAGON BOAT NATIONS CHAMPIONSHIPS Praha Račice 24. 27.7.2014 ÚVOD Vážené dámy, vážení pánové! Po úspěšném evropském šampionátu dračích lodí

Více

Rozhodně přijď, pokud ti je 11 a víc let.

Rozhodně přijď, pokud ti je 11 a víc let. Pondělí 10:15 11:30 Relax yourself Kreativní svět Kongresový sál Vyrob si vlastní umělecké dílo. 15:00 16:00 Get the feel Lukostřelba - Sraz u hlavní recepce P ijď si zast ílet z profesionálního luku,

Více

La Bodeguita del Medio kousek Havany pro Vaše akce v Praze

La Bodeguita del Medio kousek Havany pro Vaše akce v Praze La Bodeguita del Medio kousek Havany pro Vaše akce v Praze LA BODEGUITA DEL MEDIO La Bodeguita del Medio je kubánský music bar restaurant v centru Prahy, u Staroměstského náměstí, s živelnou atmosférou

Více

management Komplexní program rozvoje manažerů 4MOTION TM Cesta vzhůru

management Komplexní program rozvoje manažerů 4MOTION TM Cesta vzhůru 4MOTION TM Komplexní program rozvoje manažerů Cesta vzhůru management 4MOTION TM : Program rozvoje manažerů Manažerský rozvoj není událost, ale proces. Místo jednorázových interních školení zvolte komplexní

Více

ZÁŽITKY PRO FIRMY ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY. užijte si. ...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem?

ZÁŽITKY PRO FIRMY ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY. užijte si. ...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem? ZÁŽITKY PRO FIRMY užijte si vztahy se svými klienty, je to pro Vás jediná spolehlivá investice, která se Vám stonásobně vrátí...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem? ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY vznikla

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Resort Devět Skal*** Vysočina Žďárské vrchy Lokalita Hotel byl postaven vedle původního turistického hotelu pana Chocholáče - dnes zrekonstruovaná Milovská restaurace.

Více

Leadrem uvnitř aneb jak nejlépe využít svých osobnostních kvalit k rozvoji školy

Leadrem uvnitř aneb jak nejlépe využít svých osobnostních kvalit k rozvoji školy Informace o projektu Leadrem uvnitř aneb jak nejlépe využít svých osobnostních kvalit k rozvoji školy Projekt je určen: vedoucím pracovníkům (ředitelé, zástupci, předsedové předmětových komisí) všech typů

Více

Turistická chata ve Špindlerově Mlýně

Turistická chata ve Špindlerově Mlýně Turistická chata ve Špindlerově Mlýně Nově zrekonstruovaná Turistická chata ve Špindlerově Mlýně nabízí velmi levné a stylové ubytování v srdci lyžařského areálu Svatý Petr. Cena od 150,-Kč na osobu. -

Více

Školní výlet s aktivitami = Offpark Sušice

Školní výlet s aktivitami = Offpark Sušice Školní výlet s aktivitami = Offpark Sušice Offpark je první volnočasové outdoorové centrum na Šumavě, které nabízí celou řadu sportovního a lehce adrenalinového vyţití. Záţitkové aktivity jsou soustředěny

Více

NABÍDKA AREÁLU WWW.AMFIKBUKOVINA.CZ

NABÍDKA AREÁLU WWW.AMFIKBUKOVINA.CZ NABÍDKA AREÁLU WWW.AMFIKBUKOVINA.CZ KRYTÉ PROSTORY PROVOZOVNA: Popovice 379, tel.: (+420) 724 390 839 e-mail: info@amfikbukovina.cz RESTAURACE Kapacita: 40 míst + 40 míst terasa Příjemné posezení na letní

Více

ŠKOLICÍ STŘEDISKO NÁCHOD

ŠKOLICÍ STŘEDISKO NÁCHOD ŠKOLICÍ STŘEDISKO NÁCHOD zpráva o činnosti v roce 2013 Duha Školicí středisko Náchod je organizace, která pořádá vzdělávací programy především pro instruktory, vedoucí, lektory, ale i mládež a dospělé

Více

PROGRAMOVÁ NABÍDKA PRO ZÁKLADNÍ A STŘEDNÍ ŠKOLY. jaro, léto, podzim 2010. Bílá, Pustevny - BESKYDY

PROGRAMOVÁ NABÍDKA PRO ZÁKLADNÍ A STŘEDNÍ ŠKOLY. jaro, léto, podzim 2010. Bílá, Pustevny - BESKYDY PROGRAMOVÁ NABÍDKA PRO ZÁKLADNÍ A STŘEDNÍ ŠKOLY jaro, léto, podzim 2010 Školní výlety Školy v přírodě Adaptační kurzy Bílá, Pustevny - BESKYDY SUN Outdoor o.s. Bílá 149, 739 15 pošta Staré Hamry, tel.:

Více

NABÍDKA - PRONÁJEM AKTIVIT 2015

NABÍDKA - PRONÁJEM AKTIVIT 2015 NABÍDKA - PRONÁJEM AKTIVIT 2015 Vážení přátelé, předkládám Vám nabídku doprovodných programů lanového parku Hradec Králové. Tyto programy můžete využít při realizaci dětských dnů, firemních setkání či

Více

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz konference, školení, relaxační pobyty Relax hotel Monínec*** leží na Javorové skále 70 km na jih od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Je nejvyšším bodem v

Více

VÍCE, NEŽ ČEKÁTE WWW.OLIVEFOOD.CZ

VÍCE, NEŽ ČEKÁTE WWW.OLIVEFOOD.CZ VÍCE, NEŽ ČEKÁTE ŠÉFKUCHAŘ Daniel Beneš Execu?ve Chef Nasbíral bohaté zkušenos? v restauraci Zlatá Praha ve známém hotelu Intercon?nental, získal ocenění Gourmet Challenge a několikrát se také stal mistrem

Více

OSOBNOST MANAŽERA 3 1.1 Rysy osobnosti manažera 3 Schopnosti 4 Inteligence 4

OSOBNOST MANAŽERA 3 1.1 Rysy osobnosti manažera 3 Schopnosti 4 Inteligence 4 OBSAH ÚVOD 1 KAPITOLA 1 OSOBNOST MANAŽERA 3 1.1 Rysy osobnosti manažera 3 Schopnosti 4 Inteligence 4 Znalosti, dovednosti a zkušenosti 5 Vlastnosti osobnosti 5 Motivy a potřeby 6 Postoje 7 Hodnoty 7 Zvláštní

Více

Adaptační program. Adaptační kurz. Program adaptačního kurzu

Adaptační program. Adaptační kurz. Program adaptačního kurzu Adaptační kurz Adaptační kurz je velmi propracovaný pobyt, který kombinuje prvky dobrodružství a tzv. zážitkové pedagogiky. Hlavním cílem je rozvoj nově vznikajícího kolektivu a seznámení žáků či studentů

Více

STRATEGICKÁ HRA MAGNETIC CHALLENGE

STRATEGICKÁ HRA MAGNETIC CHALLENGE STRATEGICKÁ HRA MAGNETIC CHALLENGE Jen chvilka postačí k pochopení pravidel a k jejich vysvětlení příteli. Magnetická výzva je zábavná, strhující, poučná kombinační hra, která kombinuje hru a zábavu s

Více

večer jako z bondovky

večer jako z bondovky večer jako z bondovky Vysoké sázky večer jako z bondovky Přisedněte k pokerovému stolu a zahrajte si o záchranu celého lidstva. bondovský večírek profesionální kasíno agentská hra Připravili jsme večírek,

Více

Váš tým ve formě. Test Your Team. Souhra. Řešení problémů. Kondice. Tvořivost. Výkonnost. Komunikace

Váš tým ve formě. Test Your Team. Souhra. Řešení problémů. Kondice. Tvořivost. Výkonnost. Komunikace Souhra Řešení problémů Test Your Team Komunikace 1 Tvořivost Kondice Výkonnost Váš tým ve formě Charakter programu: Jedná se o celodenní program vhodný pro firemní týmy. Zahrnuje pestrou řadu zajímavých

Více

NABÍDKA SPOLUPRÁCE,,AKCE A PARTY

NABÍDKA SPOLUPRÁCE,,AKCE A PARTY NABÍDKA SPOLUPRÁCE,,AKCE A PARTY O NÁS RFK Invest, a.s. je společnost, která se v posledních letech kromě jiného specializovala zejména na zajišťování nejrůznějších promo akcí, akcí v oblasti public relations

Více

Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )!

Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )! Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )! Investiční poradce: povolání s budoucností Povolání investičního poradce Vám

Více

PONEC. Nabídka akcí v divadle Ponec TANEC PRAHA. Divadlo Ponec provozuje o. s. Tanec Praha

PONEC. Nabídka akcí v divadle Ponec TANEC PRAHA. Divadlo Ponec provozuje o. s. Tanec Praha Nabídka akcí v divadle Ponec Divadlo Ponec provozuje o. s. Tanec Praha Hledáte originální místo pro firemní večírek, vánoční párty nebo setkání s klienty? Uspořádejte netradiční akci v divadle Ponec, kterou

Více

Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce

Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce Hledáte prostor pro reprezentativní akci, večírek či konferenci? Divadlo na Šantovce Vám nabízí širokou a pestrou škálu možností v originálním prostoru, který

Více

AQUAPALACE HOTEL PRAGUE

AQUAPALACE HOTEL PRAGUE KONFERENCE & AKCE AQUAPALACE HOTEL PRAGUE Aquapalace Hotel Prague je součástí největšího obchodně zábavního komplexu ve střední Evropě. Areál je umístěn strategicky nedaleko dálnice D1 při vjezdu do hlavního

Více

V delávání. be hranic NABÍDKA KURZŮ

V delávání. be hranic NABÍDKA KURZŮ V delávání be hranic NABÍDKA KURZŮ Manažerské dovednosti Náev kuru/aměření Termín konání Cena Leadership Komplexní dlouhodobý kur 10 900 Kč OTEVŘENÉ KURZY Vhodné pro všechny cílové skupiny Náev kuru/aměření

Více

EVENT SERVICES. Presentation & Degustation. Cigar Master Roller. Catering & Culinary. Entertainment. Extra Services. Premium Blend

EVENT SERVICES. Presentation & Degustation. Cigar Master Roller. Catering & Culinary. Entertainment. Extra Services. Premium Blend PREMIUM [ pri:mίəm] dle slovníku říká: luxusní, prvotřídní, vysoce kvalitní, těžko dostupný Poskytujeme svým klientům profesionální Event Full Servis. Zajistíme na nejvyšší úrovni akci minimalistického

Více

Poptáváte prostory v klidové zóně bez zástavby a rušné dopravy? Potřebujete prostory pro velký či malý počet osob? Je součastí Vaší poptávky catering?

Poptáváte prostory v klidové zóně bez zástavby a rušné dopravy? Potřebujete prostory pro velký či malý počet osob? Je součastí Vaší poptávky catering? Poptáváte prostory v klidové zóně bez zástavby a rušné dopravy? Potřebujete prostory pro velký či malý počet osob? Chcete pohodlně a bez stresu zaparkovat? Je součastí Vaší poptávky catering? Přejete si

Více

Miliónový rok. David Kirš a Bohdana Kabátová www.milionovyrok.cz

Miliónový rok. David Kirš a Bohdana Kabátová www.milionovyrok.cz Miliónový rok David Kirš a Bohdana Kabátová www.milionovyrok.cz ÚSPĚCH NENÍ ŽÁDNÉ TAJEMSTVÍ ZPŮSOB MYŠLENÍ + VĚCI DĚLAT MÁTE JEDEN CÍL OVLÁDAT ENERGII (život sám i hmotné věci v něm jsou energie) (otevřete

Více

Jednodenní zážitkový kurz první pomoci pro LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY a ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Jednodenní zážitkový kurz první pomoci pro LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY a ŠKOLY V PŘÍRODĚ Jednodenní zážitkový kurz první pomoci pro LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY a ŠKOLY V PŘÍRODĚ Co Vám nabízíme? Celodenní zážitkový kurz první pomoci pro děti na táborech a školách v přírodě a jejich vedoucí program

Více

Calypso Ladyboys Cabaret

Calypso Ladyboys Cabaret Kulturní fenomén, nákupní ráj a turistické poklady. Vítejte v Bangkoku, v jednom z nejvíce kosmopolitních, kontrastních a lákavých měst Asie. Přijeďte nalézt impozantní chrámy, hotely pro každou kapsu

Více

www.tuv-sud.cz TÜV SÜD Czech s.r.o. Letní akademie TÜV SÜD Czech

www.tuv-sud.cz TÜV SÜD Czech s.r.o. Letní akademie TÜV SÜD Czech www.tuv-sud.cz TÜV SÜD Czech s.r.o. Letní akademie TÜV SÜD Czech Vážení obchodní přátelé, v rámci letošní letní sezóny si Vám dovolujeme nabídnout zajímavé ZÁŢITKOVÉ KURZY měkkých i tvrdých dovedností

Více

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích.

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích. Panství Bechyně Panství Bechyně Společnost Panství Bechyně s.r.o. Vám nabízí široké spektrum služeb, a to nejen pronájem konferenčních a školicích prostor, ale také zajištění programu, koordinace akcí,

Více

DIVADLO NA ŠANTOVCE. Benefity Divadla na Šantovce:

DIVADLO NA ŠANTOVCE. Benefity Divadla na Šantovce: NABÍDKA PRO FIRMY DIVADLO NA ŠANTOVCE Divadlo na Šantovce vám nabízí jedinečný multifunkční prostor, který je ideální k pořádání firemních akcí, prezentací, školení, koncertů a dalších tematických eventů

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá!

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Fortuna West 3 *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám

Více

dárek od Nás srdeční záležitost! www.emotion.eu , na, pad na da Idealn , rek emotion rekreační šeky

dárek od Nás srdeční záležitost! www.emotion.eu , na, pad na da Idealn , rek emotion rekreační šeky dárek od Nás srdeční záležitost! www.emotion.eu Idealn,, na, pad na da, rek emotion rekreační šeky Nezapomenutelné dárky pro každou příležitost EMOTION MARKETING & TOURISMUS emotion rekreační šek IncentIVa

Více

VÝCHOVNÉ A VZDĚLÁVACÍ STRATEGIE,

VÝCHOVNÉ A VZDĚLÁVACÍ STRATEGIE, VZDĚLÁVACÍ OBOR TĚLESNÁ VÝCHOVA VYUČOVACÍ PŘEDMĚT TĚLESNÁ VÝCHOVA Charakteristika vyučovacího předmětu: Tělesná výchova svým obsahem navazuje na výstupy vzdělávací oblasti Člověk a zdraví na 1. stupni.

Více

Doprovázení dětí a mladých lidí v náhradní péči. Tomáš Řemínek a Lucie Brodníčková

Doprovázení dětí a mladých lidí v náhradní péči. Tomáš Řemínek a Lucie Brodníčková Doprovázení dětí a mladých lidí v náhradní péči Tomáš Řemínek a Lucie Brodníčková Občanské sdružení ŠAFRÁN dětem ŠAFRÁN dětem o.s. poskytuje podpůrnou pomoc traumatizovaným dětem od 1.června roku 2005

Více

Školení středního managementu mistři, vedoucí výroby

Školení středního managementu mistři, vedoucí výroby NABÍDKA ŠKOLENÍ Předmětem nabídky je obecný přehled možných školení: Školení obchodníků Školení středního managementu mistři, vedoucí výroby Školení manažerských dovedností Základní prioritou společnosti

Více

PRO TEBE. mladé plody rostou na starých stromech. Budoucnost dětí pomáhají vytvářet jejich rodiče.

PRO TEBE. mladé plody rostou na starých stromech. Budoucnost dětí pomáhají vytvářet jejich rodiče. mladé plody rostou na starých stromech Budoucnost dětí pomáhají vytvářet jejich rodiče. Ale kdo tvoří budoucnost těch osamělých, které rodiče nemají? Nebo těch, které rodiče opustili, ať z vlastní vůle

Více

PIONÝRSKÁ SKUPINA KOLO KOLOVEČ CO VÁS ČEKÁ.

PIONÝRSKÁ SKUPINA KOLO KOLOVEČ CO VÁS ČEKÁ. PIONÝRSKÁ SKUPINA KOLO KOLOVEČ CO VÁS ČEKÁ. AKCE, DÍLNY, VOLNOČASOVÝ KLUB, AIRSOFT, TÁBOR leden červenec 2012 NABÍDKA ČLENSTVÍ Staňte se členy Sdružení PIONÝR Pionýrské skupiny Kolo Koloveč členský příspěvek....

Více

Richard Podroužek Partner

Richard Podroužek Partner Tomáš Krčma Partner Beáta Krčmová Partner Richard Podroužek Partner Pavel Vlk Partner Jsme Connea Travel, vždy spolehlivá, vstřícná a dobře etablovaná cestovní kancelář zaměřená na golfovou, incentivní

Více

Jiří Zmidloch. Realizace firemní akce od A po Z

Jiří Zmidloch. Realizace firemní akce od A po Z Jiří Zmidloch Realizace firemní akce od A po Z Struktura přednášky Obecná část Komunikace s klientem Vizitka Nejlepší teambuilding na světě s.r.o. Představení společnosti Cíl jednání s klientem Proč to

Více

SALES TRAINING WORKSHOP

SALES TRAINING WORKSHOP SALES TRAINING WORKSHOP Obsah 2 Sales Solutions s.r.o. Str. 3 Mission Statement Str. 4 Pro koho je program určen Str. 5 Staré prodejní mýty Str. 6 Základní idea workshopu Str. 7 Příklady základních otázek,

Více

NEWSLETTER - ÚNOR 2014

NEWSLETTER - ÚNOR 2014 NEWSLETTER - ÚNOR 2014 Drazí přátelé, jak už jistě víte, v Latinském kulturním centru se děje mnoho zajímavých akcí, rozhodli jsme se tedy vytvořit pro Vás tento informační newsletter, kde můžete najít

Více

OUTDOOROVÉ ORIENTAČNÍ AKTIVITY

OUTDOOROVÉ ORIENTAČNÍ AKTIVITY OUTDOOROVÉ ORIENTAČNÍ AKTIVITY Vytvořeno v rámci projektu Gymnázium Sušice Brána vzdělávání II Autor: Mgr. Jaroslav Babka Škola: Gymnázium Sušice Předmět: Tělesná výchova Datum vytvoření: březen 2014 Třída:

Více

Hodnocení úrovně vzdělávání

Hodnocení úrovně vzdělávání Hodnocení úrovně vzdělávání Srpen 2012 Hodnocení úrovně vzdělávání Srpen 2012 Dokument byl vypracován skupinou odborných konzultantů KA 02 ve složení: Lucie Jindrová, Martina Heřmanová, Martin Ježek HODNOCENÍ

Více

ŠKOLNÍ VÝLETY 2015 /DUBEN ČERVEN, ZÁŘÍ, ŘÍJEN/

ŠKOLNÍ VÝLETY 2015 /DUBEN ČERVEN, ZÁŘÍ, ŘÍJEN/ ŠKOLNÍ VÝLETY 2015 /DUBEN ČERVEN, ZÁŘÍ, ŘÍJEN/ MŠ, ZŠ, SŠ Výlety pro děti od 4 let. Aktivity ve všech programových variantách jsou přizpůsobeny věku dětí. V případě špatného počasí je připravena náhradní

Více

Monte Bondone (jarní prázdniny) Program a časový harmonogram Sportkids pobytu

Monte Bondone (jarní prázdniny) Program a časový harmonogram Sportkids pobytu Monte Bondone (jarní prázdniny) Program a časový harmonogram Sportkids pobytu Po cca 800km jízdy po dálnici z Prahy sjedete v Itálii u města Trento. Pokračujete jízdou do kopce (20 min.) a jste v Monte

Více

Konference Kongresy Meetingy Prezentace Catering Teambuilding Outdoor Hustopeče

Konference Kongresy Meetingy Prezentace Catering Teambuilding Outdoor Hustopeče Konference Kongresy Meetingy Prezentace Catering Teambuilding Outdoor Hustopeče Postaráme se, aby Vaše konference, školení či jednání probíhalo hladce a úspěšně. O Hotelu Centro*** Hotel Cento Hustopeče

Více

Základní informace o námi nabízených a projektově ověřených akreditovaných kurzech:

Základní informace o námi nabízených a projektově ověřených akreditovaných kurzech: Základní informace o námi nabízených a projektově ověřených akreditovaných kurzech: 1.AKTIVIZAČNÍ TECHNIKY: 1.Psychologická gramotnost pedagoga (rozsah 25 hodin, třídenní celodenní kurz) Prožitkový seminář

Více

Školní vzdělávací program pro školní družinu ZŠ a MŠ Olešnice. Celoroční hra: Jaro, léto, podzim, zima celý rok je prima.

Školní vzdělávací program pro školní družinu ZŠ a MŠ Olešnice. Celoroční hra: Jaro, léto, podzim, zima celý rok je prima. Školní vzdělávací program pro školní družinu ZŠ a MŠ Olešnice Celoroční hra: Jaro, léto, podzim, zima celý rok je prima Školní rok 2009 / 2010 Celoroční hra Charakteristika školní družiny, vybavení Školní

Více

STAVÍME MOSTY REG. Č.: CZ 1.07/1.1.36/02.0019

STAVÍME MOSTY REG. Č.: CZ 1.07/1.1.36/02.0019 Za třídu! Realizační tým Metodik Ing. Jaroslava Hánová Anotace Učitel / Předmět Ing. Libuše Čechová Ing. Pavla Marešová Ing. Jaroslava Hánová / ekonomika, informační a komunikační technologie Ing. Libuše

Více

Tradiční oslavy hodů Obce Piňovice 2010

Tradiční oslavy hodů Obce Piňovice 2010 Tradiční oslavy hodů Obce Piňovice 2010 Projekt pořádání hodů v Piňovicích Jana Brázdová Rok 2009/10 0 Obsah 1. Název projektu... 2 2. Současný stav... 2 3. Základní informace o projektu... 2 4. Cíl projektu...

Více

O čem je Historická příležitost?

O čem je Historická příležitost? Pro partnery O čem je Historická příležitost? Historická příležitost je více jak 24týdenní online program o tom, jak vydělat na neopakovatelné politicko-ekonomické změně důchodového systému v České republice,

Více

PRímEstské tábory se školkou

PRímEstské tábory se školkou PRímEstské tábory se školkou Stejně jako v letech 2007, 2008, 2009, 2010 připravujeme pro Vaše děti Příměstské tábory Sluníčka se školkou 2011. PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY SLUNÍČKA SE ŠKOLKOU VE ŽLUTÝCH LÁZNÍCH

Více

BSAA Praha, s.r.o. Poradenství Školení Koučink

BSAA Praha, s.r.o. Poradenství Školení Koučink BSAA Praha, s.r.o. Poradenství Školení Koučink Cílové skupiny Senioři Sbory pedagogů Malé a střední podniky Pedagogické sbory Motto: Spojte příjemné s užitečným Lázeňský vzdělávací pobyt Koncepce Jednoduchý

Více

Hotel Jelínek*** místo pro vaše firemní eventy

Hotel Jelínek*** místo pro vaše firemní eventy Hotel Jelínek*** místo pro vaše firemní eventy Hledáte-li jedinečné prostředí pro zajištění vaší firemní akce, konference, školení či teambuildingu, pak je Hotel Jelínek *** zaručeně tím správny m místem

Více

OUTDOOROVÝ TEAMBULDING JSME NA JEDNÉ LODI

OUTDOOROVÝ TEAMBULDING JSME NA JEDNÉ LODI AHRA Human Resource Agency, s.r.o. Zámecké nám. 44, 738 01 Frýdek-Místek AHRA - Consulting, s.r.o. GSM: +420 721 980 766 Tel.: +420 558 624 116 E-mail: a-hra@a-hra.cz www.a-hra.cz učme se zkušeností a-hrou

Více

Staň se královnou svého života!

Staň se královnou svého života! Chceš být žena, která ví, co v životě chce, kam směřuje a proč? Chceš si být vědoma svých darů a předností a dokázat se za ně ocenit? Chceš se přestat trápit se svými nedostatky, ale naučit se s nimi pracovat?

Více

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU Ideální řešení pro Vaši konferenci, meeting i firemní večírek. Hotel GOLD**** Chotoviny, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz * recepce@hotelchotoviny.cz * 398 998

Více

Projektový manažer 250+ Kariéra projektového manažera začíná u nás!

Projektový manažer 250+ Kariéra projektového manažera začíná u nás! Projektový manažer 250+ Kariéra projektového manažera začíná u nás! F Řízení lidských zdrojů F1 Role projektového manažera a komunikace V tomto tématu bude pozornost věnována zvláště těmto bodům: Role

Více

Jsme společnost poskytující svým klientům profesionální servis v marketingových službách.

Jsme společnost poskytující svým klientům profesionální servis v marketingových službách. Jsme společnost poskytující svým klientům profesionální servis v marketingových službách. NAŠE HLAVNÍ ČINNOST Zajištění hostesek a promotérů Ochutnávky Event marketing Road show Centrála Projekt manager

Více

praha a brno červenec prosinec 2009

praha a brno červenec prosinec 2009 profesní semináře praha a brno červenec prosinec 2009 budete vynikat Proč Tutor? Široká nabídka seminářů Veřejné nebo zakázkové firemní kurzy Kvalitní a profesionální lektorský tým Moderní učebny v centru

Více

Stabilizace a motivace klíčových zaměstnanců. Kultura péče o rozvoj jejich profesního i lidského potenciálu

Stabilizace a motivace klíčových zaměstnanců. Kultura péče o rozvoj jejich profesního i lidského potenciálu Stabilizace a motivace klíčových zaměstnanců Kultura péče o rozvoj jejich profesního i lidského potenciálu Situace složitého období snížené hospodářské prosperity Nové požadavky na chování podniků: flexibilita

Více

Nabídka na symphonii Jaro : Klášter Minoritů Sv.Jakuba, Michnův palác, Trójský zámek, Sacre Coeur, Martinický palác,velká Chuchle..

Nabídka na symphonii Jaro : Klášter Minoritů Sv.Jakuba, Michnův palác, Trójský zámek, Sacre Coeur, Martinický palác,velká Chuchle.. Maxi Service 2013 V letošním roce, máme pro naše klienty řadu novinek v oblasti poskytování eventových služeb. Připravili jsme pro Vás několik zážitkových balíčků, ušitých na míru s vhodným programem i

Více

V. 10 Osobnostní a sociální výchova

V. 10 Osobnostní a sociální výchova 1/7 V. 10 Osobnostní a sociální výchova V.10. 1 Charakteristika předmětu Obsahové, časové a organizační vymezení Osobnostní a sociální výchova rozvíjí praktické dovednosti, které žáci mohou využít v běžném

Více

Certifikovaný trénink. Praktik NLP pro. PDF created with pdffactory trial version www.pdffactory.com

Certifikovaný trénink. Praktik NLP pro. PDF created with pdffactory trial version www.pdffactory.com Certifikovaný trénink Praktik NLP pro Syntéza psychologických poznatků zaměřená na praxi Strategie učení pro XXI. století Systémový model komunikace Způsob, jak získat přístup k neomezenému potenciálu

Více

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

TECHNICKÁ SPECIFIKACE TECHNICKÁ SPECIFIKACE Wakemaster je přenosný dvousloupový system pro celoroční zábavu. Wakeboarding, snowboarding, mountainboarding a další. Jako jediný dvousloupový systém na trhu nabízí inteligentní

Více

Zámecký hotel Sychrov

Zámecký hotel Sychrov Zámecký hotel Sychrov Kongresová nabídka Zámecký hotel Sychrov je mimo jiné předurčen jako cíl kongresové turistiky. Svým vybavením patří mezi nejlepší v Libereckém kraji. Nabízíme komplexní a profesionální

Více

Obsah vzdělávání a celoroční rozvržení práce ve školní družině. Osobnostní a sociální výchova, osobnostní rozvoj.

Obsah vzdělávání a celoroční rozvržení práce ve školní družině. Osobnostní a sociální výchova, osobnostní rozvoj. Obsah vzdělávání a celoroční rozvržení práce ve školní družině. Září : Kamaráde, pojď si s námi hrát Osobnostní a sociální výchova, osobnostní rozvoj. - osvojovat si a dodržovat základy společenského chování

Více

PRODUKTOVÝ KATALOG. TEAMSPIRIT Rafting Team challenge Zpátky ke kořenům Western (Prague) Treasure Hunt

PRODUKTOVÝ KATALOG. TEAMSPIRIT Rafting Team challenge Zpátky ke kořenům Western (Prague) Treasure Hunt PRODUKTOVÝ KATALOG TEAMSPIRIT Rafting Team challenge Zpátky ke kořenům Western (Prague) Treasure Hunt TEAMBUILDING Indy car(-t) project Den draka Vysoké lanové překážky Adventure race TE(I)AM Team Lab

Více

Hokejová přípravka Mami, tati, já chci hrát hokej

Hokejová přípravka Mami, tati, já chci hrát hokej Hokejová přípravka Mami, tati, já chci hrát hokej Hledáme recept na radostné bruslení Mgr.Blanka Jiskrová Organizace v přípravce Zimní období: 2(+1)x 60min./týden led 1 x 60min./ týden tělocvična (bazén)

Více

Naši zaměstnanci se pravidelně účastní gastronomických soutěží.

Naši zaměstnanci se pravidelně účastní gastronomických soutěží. HAPPYCATERING s.r.o. je firma, která se specializuje na poskytování gastronomických služeb od roku 1993. Základem naší činnosti jsou cateringové služby, které poskytujeme tzv. na klíč na celém území ČR.

Více

I.Quest 2014 CHECKLIST A PRVOTNÍ INSTRUKCE

I.Quest 2014 CHECKLIST A PRVOTNÍ INSTRUKCE CHECKLIST A PRVOTNÍ INSTRUKCE Vážení soutěžící, nejprve si zkontrolujte, že Váš startovní balíček obsahuje všechny náležitosti. Pokud zjistíte jakkoli nesrovnalost, ihned se obraťte na organizátory soutěže.

Více

Ročník IV. Tělesná výchova. Období Učivo téma Metody a formy práce- kurzívou. Kompetence Očekávané výstupy. Průřezová témata. Mezipřed.

Ročník IV. Tělesná výchova. Období Učivo téma Metody a formy práce- kurzívou. Kompetence Očekávané výstupy. Průřezová témata. Mezipřed. Gymnastika Příprava ke sportovnímu výkonu příprava organismu, zdravotně zaměřené činnosti Cvičení během dne, rytmické a kondiční formy cvičení pro děti tanečky, základy estetického pohybu Zvládá základní

Více

NOVINKY Brand, Sponzoring & Eventy

NOVINKY Brand, Sponzoring & Eventy str_1 Plán akcí ke stažení ZDE NOVINKY Brand, Sponzoring & Eventy BRAND Úvodní strana / Brand str_2 BRAND Telefónica reklamní předměty Rádi bychom Vám připomněli novou nabídku reklamních předmětů s logem

Více

Nabídka animačních programů RC Sepetná

Nabídka animačních programů RC Sepetná Nabídka animačních programů RC Sepetná Indoor programy a) Relaxcentrum Sepetná b) Zábavné večery Outdoor programy a) Areál penzionu Sluníčko b) Okolí RC Sepetná Indoor programy a) Relaxcentrum Sepetná

Více

Tisková zpráva NA KTERÉM STAČÍ I JÍT. sobota 28. 5. 2011 ve 14 hodin Pražský hrad - Staroměstské náměstí (cca 4 km)

Tisková zpráva NA KTERÉM STAČÍ I JÍT. sobota 28. 5. 2011 ve 14 hodin Pražský hrad - Staroměstské náměstí (cca 4 km) Tisková zpráva a pořádají druhý ročník charitativního běhu Prahou BĚH PRO GORILY NA KTERÉM STAČÍ I JÍT sobota 28. 5. 2011 ve 14 hodin Pražský hrad - Staroměstské náměstí (cca 4 km) Výnos z akce půjde na

Více

Mateřská škola Ostrava Plesná, příspěvková organizace, Dobroslavická 42/4 725 27 Ostrava Plesná

Mateřská škola Ostrava Plesná, příspěvková organizace, Dobroslavická 42/4 725 27 Ostrava Plesná Školní rok 2013/2014 1. INTEGROVANÝ BLOK Název integrovaného bloku: Učím se žít s druhými HLAVNÍ VÝCHOVNĚ VZDĚLÁVACÍ ZÁMĚR adaptace a seznámení se s organizací dne a vnitřními podmínkami MŠ učení se základním

Více

PŘEDVÁNOČNÍ VEČÍRKY, ZAKONČENÍ ROKU, PODĚKOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮM

PŘEDVÁNOČNÍ VEČÍRKY, ZAKONČENÍ ROKU, PODĚKOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮM PŘEDVÁNOČNÍ VEČÍRKY, ZAKONČENÍ ROKU, PODĚKOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮM Překvapte své zaměstnance, obchodní partnery a uspořádejte netradiční firemní party na horách. Skvělá možnost, jak poděkovat osobám, které si

Více

Specializace z dramatické výchovy ročník TÉMA CASOVÁ DOTACE

Specializace z dramatické výchovy ročník TÉMA CASOVÁ DOTACE Specializace z dramatické výchovy ročník TÉMA 2 Základy teorie vysvětlí pojem dramatická výchova, předmět dramatické výchovy, její vztah k dramatické výchovy charakterizuje její kontext a využití ve estetické

Více

SVATEBNÍ SEN. v hotelu Savannah****deluxe

SVATEBNÍ SEN. v hotelu Savannah****deluxe SVATEBNÍ SEN v hotelu Savannah****deluxe NEJPOVOLANĚJŠÍ PARTNER PRO VAŠI SVATBU SNŮ Toužíte po nezapomenutelných momentech? Rádi byste si užili vysněnou svatbu, uvolněnou atmosféru a spokojené hosty?

Více

Pojď hrát hokej Část 2 Příprava na ledě

Pojď hrát hokej Část 2 Příprava na ledě Praktická příručka k projektu Pojď hrát hokej Část 2 Příprava na ledě PŘÍPRAVA NA LEDĚ V RÁMCI HOKEJOVÉHO DNE Tato provozní příručka obsahuje zásady pro uskutečnění přípravy na ledě a praktické informace

Více

ZVÝŠENÍ KVALITY ŘÍZENÍ NA MĚSTSKÉM ÚŘADU LANŠKROUN V RÁMCI OP LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST. Reg. č. CZ.1.04/4.1.01/89.00080 KOMPETENČNÍ MODEL

ZVÝŠENÍ KVALITY ŘÍZENÍ NA MĚSTSKÉM ÚŘADU LANŠKROUN V RÁMCI OP LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST. Reg. č. CZ.1.04/4.1.01/89.00080 KOMPETENČNÍ MODEL ZVÝŠENÍ KVALITY ŘÍZENÍ NA MĚSTSKÉM ÚŘADU LANŠKROUN V RÁMCI OP LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST Reg. č. CZ.1.04/4.1.01/89.00080 PRAHA, 2013 Kompetenční model je nástroj práce se zaměstnanci MěÚ Lanškroun. Slouží

Více

Váš kongresový a konferenční Hotel Savannah**** deluxe

Váš kongresový a konferenční Hotel Savannah**** deluxe Váš kongresový a konferenční Hotel Savannah**** deluxe Náš nový kongresový wellness Hotel Savannah Vám nabízí ideální místo pro konference, kongresy, semináře, jednání a akce každého typu až pro 250 osob.

Více

OBSAH. Jak přežít v práci. iii 1. STRACH NA PRACOVIŠTI 1 2. CÍLE KYSLÍK ŽIVOTA 15

OBSAH. Jak přežít v práci. iii 1. STRACH NA PRACOVIŠTI 1 2. CÍLE KYSLÍK ŽIVOTA 15 1. STRACH NA PRACOVIŠTI 1 V následující kapitole najdete odpovědi na otázky: 1 Kolik strachu patří k životu (v zaměstnání)? 2 Strach, co to je? 3 Exkurz: Věda a strach 4 Přespříliš strachu proč je to nebezpečné?

Více

Osobnost vedoucího pracovníka

Osobnost vedoucího pracovníka 1 Osobnost vedoucího pracovníka (přerod spolupracovníka v nadřízeného, silné a slabé stránky, budování autority) odpovědnosti a převažující činnosti v jednotlivých rolích legislativní rámec odpovědností

Více

JAN NOVÁK. Manažerské kompetence. Dynamičnost Cílesměrnost Pečlivost (odpovědnost) -0,59 -0,93

JAN NOVÁK. Manažerské kompetence. Dynamičnost Cílesměrnost Pečlivost (odpovědnost) -0,59 -0,93 HODNOCENÍ Z DEVELOPMENT CENTRA Jméno a příjmení hodnoceného: JAN NOVÁK A. Manažerské kompetence,2 Manažerské kompetence,1 -,2 -,4 Psychická stabilita Dynamičnost Cílesměrnost Pečlivost (odpovědnost) Předvídání

Více

ROČNÍ PLÁN ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY 2012/2013

ROČNÍ PLÁN ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY 2012/2013 ŠKOLNÍ DRUŽINA PŘI ZÁKLADNÍ ŠKOLE VE ZBÝŠOVĚ, J. A. KOMENSKÉHO 473 ROČNÍ PLÁN ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY 2012/2013 Hlavní úkoly ŠD ŠD slouží k výchově, vzdělávání a relaxaci dětí. Tvoří mezistupeň mezi výukou

Více

Závěrečná zpráva projektu Hýčkejte svou alma mater 2014

Závěrečná zpráva projektu Hýčkejte svou alma mater 2014 Závěrečná zpráva projektu Hýčkejte svou alma mater 2014 Název projektu: Seznamovák UP 2014 Jméno a příjmení žadatele: Tomáš BURIAN Studijní obor: Geoinformatika Ročník: 2. navazující Mgr. E-mail: Buri777@seznam.cz

Více

TOP MANAGEMENT PROGRAM

TOP MANAGEMENT PROGRAM 1/1/2015 TTI SUCCESS INSIGHTS TOP MANAGEMENT PROGRAM Popis metody František Vlčík Top Mananagement Program Lidé ve vrcholných pozicích společnosti dosáhli svého postavení kombinací vlastních dovedností,

Více