nabídka pronájmu 2013 / 2014

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "nabídka pronájmu 2013 / 2014"

Transkript

1 Loď Explorer nabídka pronájmu 2013 / 2014 fotografie interiéru a exteriéru, parametry a půdorysy ceník pronájmu, nabídka nápojů a cateringu podmínky pronájmu a nástupní místa powered by

2

3 Možné aktivity na lodi Explorer Explorer je prostorná obytná motorová loď se čtyřmi kajutami a velkým salonem. Opalovat se můžete na sundecku na přídi, před větrem se schováte v kryté horní kormidelně, nebo v salonu. Na lodi nechybí ani vybavená kuchyňka a sociální zařízení. Na Exploreru pořádáme výletní plavby na míru, ale i vícedenní plavby. Nabízíme jej také jako neobvyklý prostor pro firemní akce. A pokud se chcete naučit řídit motorovou loď, Explorer je vám, s jeho kapitány - výcvikáři, plně k dispozici. Výletní plavby kapacita 12 osob a posádka Nabízíme plavby doslova šité na míru. Objednat si můžete výlety v centru i okolí Prahy, ale i plavbu pod Slapy. Můžete s námi vidět i mnoho akcí pořádaných na vodě. Samozřejmostí je i občerstvení. A pokud budete chtít, můžete si je také chvíli zkusit řídit. Vícedenní plavby kapacita 6-8 osob a posádka Hoďte všechny starosti za hlavu, naše posádka se postará o řízení lodě, ale třeba i o stravování. Na Exploreru můžete strávit dva dny nebo celý týden. Doplout můžete pod Slapy, ale klidně až do Amsterdamu. Explorer je ideální pro rodinu i pro větší skupinu. Firemní akce kapacita 12 osob a posádka Explorer je reprezentativní loď, která se hodí také na výlety s obchodními partnery či klienty, ale i pro teambuilding, prezentace či diskrétní jednání. Je vybavena pro mediální prezentace. Celou loď můžete i obrendovat. Zajistíme i catering. Cvičné plavby kapacita 6 osob a posádka Nabízíme vám kvalitní výcvik, při kterém získáte na perfektně vybaveném Exploreru nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti. Tým zkušených kapitánů - výcvikářů má dohromady odplutých více než 100 let a cvičné plavby jsou naším koníčkem.

4

5

6

7

8

9 Parametry a půdorysy lodě Explorer počet osob den / noc: 12 + posádka / 8 10 osob délka / šířka / ponor: 13 / 4,2 / 1,1 metru výkon / max. rychlost: 126 HP / 16 km / hodina rok výroby / rekonstrukce: 2002 / 2013 Interiér: salon 8 osob, jídelna 4 osoby, kajuty 8 osob Exteriér standardní verze: kormidelna 8 osob Exteriér maximální verze: kormidelna 10 osob, sundeck 10 osob Exteriér zimní verze: kormidelna 4 osoby

10 Ceník pronájmu lodě Explorer hodina pronájmu CZK / 96 EUR CZK / 120 EUR 2 hodiny pronájmu CZK / 180 EUR CZK / 228 EUR 3 hodiny pronájmu CZK / 252 EUR CZK / 324 EUR 4 hodiny pronájmu CZK / 312 EUR CZK / 408 EUR 5 hodin pronájmu CZK / 360 EUR CZK / 480 EUR 6 hodin pronájmu CZK / 396 EUR CZK / 540 EUR 7 hodin pronájmu CZK / 432 EUR CZK / 588 EUR 8 hodin pronájmu CZK / 468 EUR CZK / 624 EUR 9 hodin pronájmu CZK / 504 EUR CZK / 660 EUR 10 hodin pronájmu CZK / 540 EUR CZK / 696 EUR každá další hodina pronájmu 600 CZK / 24 EUR 600 CZK / 24 EUR při vícedenním pobytu ceny po dohodě ceny po dohodě Cena obsahuje pronájem lodě, služby kapitána, pohonné hmoty a úklid lodě. 1 hodina, přistavení a odstavení * 900 CZK / 36 EUR 900 CZK / 36 EUR * Například při nástupu a výstupu na Rašínově či Hořejšího nábřeží nebude přistavení a odstavení účtováno, při nástupu a výstupu na Kampě bude účtováno CZK / 90 EUR. 1 hodina, obsluha na lodi 200 CZK / 8 EUR 200 CZK / 8 EUR 1 hodina, tlumočník či průvodce cena na vyžádání cena na vyžádání konzumace vlastního alkoholu + 10% z ceny pronájmu + 10% z ceny pronájmu konzumace vlastního cateringu + 10% z ceny pronájmu + 10% z ceny pronájmu noc na lodi, za osobu 450 CZK / 18 EUR 450 CZK / 18 EUR noc na lodi, celá loď CZK / 108 EUR CZK / 108 EUR Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

11 Nabídka nápojů na lodi Explorer Nealko nápoje minerální voda neperlivá, 0,5 ltr.. minerální voda perlivá, 0,5 ltr. coca cola, 0,33 ltr. ice tea, 0,33 ltr.. dětské pitíčko, 0,25 ltr. 20 CZK / 1 EUR 20 CZK / 1 EUR 20 CZK / 1 EUR 20 CZK / 1 EUR 10 CZK / 0,5 EUR Pivo Birell, 0,33 ltr.. Pilsner Urquel, 0,33 ltr. 30 CZK / 1,5 EUR 40 CZK / 2 EUR Víno bílé víno Špalek, 0,75 ltr. červené víno Špalek, 0,75 ltr. Bohemia Sekt brut, 0,75 ltr. Bohemia Sekt demi sec, 0,75 ltr. 300 CZK / 15 EUR 300 CZK / 15 EUR 200 CZK / 10 EUR 200 CZK / 10 EUR Tvrdý alkohol vodka, 0,05 ltr.. whisky, 0,05 ltr. becherovka, 0,05 ltr.. 60 CZK / 3 EUR 60 CZK / 3 EUR 60 CZK / 3 EUR Teplé nápoje čaj Earl Grey, ovocný nebo zelený s mátou káva Jacobs Krönung Espresso nebo Caffe Crema káva Jacobs Krönung Cappuccino nebo Latte Macchiato horká čokoláda Milka 20 CZK / 1 EUR 20 CZK / 1 EUR 30 CZK / 1,5 EUR 30 CZK/ 1,5 EUR Pochutiny tyčinky brambůrky 20 CZK / 1 EUR 30 CZK / 1,5 EUR Při konzumaci vlastního alkoholu účtujeme poplatek ve výši 10% z ceny pronájmu lodě. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

12 Nabídka cateringu na lodi Explorer Wine Food Market (pro 1+ osob) italské uzeniny, sýry, zelenina, olivy, bagety Cena: Wine Food Market, navýšená o 30% Tramezziny a bagety (pro 4+ osob) variace obložených tramezzinů a baget Cena: 100 CZK / 4 EUR Masové prkénko (pro 8+ osob) pečený roastbeef, marinovaná vepřová panenka, grilované kachní prsa, šunka od kosti, grilovaná zelenina, zeleninové krudites, 4 druhy omáček, 2 druhy pečiva, 400 gramů / osoba Cena: 400 CZK / 16 EUR Řízkový raut (pro 8+ osob) vepřové, telecí a kuřecí řízky, 3 druhy omáček, 3 druhy pečiva, 400 gramů / osoba Cena: 400 CZK / 16 EUR Grilování (pro 8+ osob) hovězí svíčková, vepřová panenka, kuřecí prsa, 3 druhy omáček, kukuřičný klas, česneková bageta, pečivo, 400 gramů / osoba Cena: 700 CZK / 28 EUR Ovocná mísa (pro 8+ osob) 5 druhů ovoce, 400 gramů / osoba Cena: 70 CZK / 3 EUR Při konzumaci vlastního cateringu účtujeme poplatek ve výši 10% z ceny pronájmu lodě. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

13 Podmínky pronájmu lodě Explorer 1. Výklad pojmů V těchto podmínkách pronájmu plavidel se pod uvedenými pojmy rozumí: Pronajímatel: Dutch Masters s.r.o., která v rámci své činnosti poskytuje za úplatu plavidlo nájemci. Nájemce: fyzická či právnická osoba, která za úplatu užívá plavidlo provozované pronajímatelem. Plavidlo: člun či loď, které pronajímatel v rámci své činnosti poskytuje za úplatu nájemci. Kapitán: osoba pronajímatelem pověřená k řízení plavidla. Objednávka pronájmu: písemně potvrzená nabídka pronájmu, ve které se pronajímatel zavazuje, že nájemci poskytne za úplatu k užívání plavidlo a nájemce, že s touto nabídkou souhlasí. 2. Smluvní vztah Smluvní vztah vzniká mezi pronajímatelem a nájemcem písemným potvrzením objednávky pronájmu plavidla, případně zaplacením zálohy za pronájem objednaného plavidla v požadovaném termínu. Záloha ve výši 100 % z ceny pronájmu musí být zaplacena nejpozději do 7 dnů po potvrzení objednávky při více než 14 dnů před zahájením pronájmu, a nejpozději do 3 dnů po potvrzení objednávky při méně než 14 dnech před zahájením pronájmu, nejpozději však 3 dny před zahájením pronájmu. Nezaplatí-li nájemce pronajímateli v termínu splatnosti zálohu za pronájem objednané lodě, pak se objednávka i smluvní vztah bez dalšího ruší. 3. Povinnosti pronajímatele Na počátku nájemního období předá pronajímatel plavidlo nájemci. Pronajímatel je povinen přenechat pronajaté plavidlo ve stavu způsobilém k řádnému užívání, aby mohlo sloužit účelu, k jakému je určeno, a rovněž zajistí odpovídající bezpečnostní výbavu. Pronajímatel je povinen plavidlo pojistit proti odpovědnosti za vzniklou škodu. Pronajímatel je rovněž řádně a včas dodat i další objednané služby (catering apod.) 4. Povinnosti nájemce Nájemce je povinen užívat plavidlo jako řádný uživatel v souladu s jeho účelem. Skončí-li nájem, je nájemce povinen vrátit pronajaté plavidlo pronajímateli ve smluveném čase, na smluveném místě a ve stavu, v jakém jej převzal. Nájemce je povinen ohlásit kapitánovi okamžitě způsobené škody jakéhokoli druhu, nebo skutečnosti či okolnosti, které by mohly vést ke škodě. Nájemce je povinen řídit se pokyny pronajímatele a kapitána tak, aby plavidlo nebylo poškozeno a aby nebyla poškozena práva pronajímatele. 5. Odpovědnost Nájemce je odpovědný za jím způsobené škody, které vzniknou během trvání nájemní smlouvy. Nebude-li nájemce dbát ustanovení článku Povinnosti nájemce, může pronajímatel požadovat náhradu škody a úhradu nákladů s tím spojených.

14 Podmínky pronájmu lodě Explorer 6. Prodlení a porušení závazku V případě, že pronajímatel poruší závazky vyplývající mu ze smlouvy o pronájmu, je nájemce oprávněn od smlouvy odstoupit. Pronajímatel je povinen vrátit s okamžitou platností poskytnuté plnění. V případě, že bude plavidlo předáno nájemci později než ve smluvený čas, má tento právo na náhradu způsobených škod. V případě, že nájemce neuhradí nájemné v termínu splatnosti, dostává se do prodlení. Pronajímatel je pak oprávněn odstoupit od smlouvy o pronájmu a okamžitě si plavidlo převzít. V případě, že je nájemce v prodlení s úhradou jakékoli platby, je povinen zaplatit pronajímateli smluvní pokutu ve výši 0,1 % za každý den prodlení. Pronajímatel není odpovědný za škody způsobené okolnostmi vylučujícími odpovědnost. Za okolnosti vylučující odpovědnost se považuje překážka, jež nastala nezávisle na vůli povinné strany a brání jí ve splnění její povinnosti, jestliže nelze rozumně předpokládat, že by povinná strana tuto překážku nebo její následky odvrátila nebo překonala a dále, že by v době vzniku překážku předvídala. Účinky vylučující odpovědnost jsou omezeny pouze na dobu, dokud trvá překážka, s níž jsou tyto povinnosti spojeny. 7. Odstoupení od smlouvy a reklamace Nájemce je oprávněn odstoupit od smlouvy o pronájmu, musí však o tom pronajímatele bez zbytečných odkladů písemně vyrozumět a uhradit odstupné, a to ve výši: - 10 % smluvené nájemní částky, pokud od smlouvy odstoupí více než měsíc před počátkem nájemního období; - 50 % smluvené nájemní částky, pokud od smlouvy odstoupí více než týden před počátkem nájemního období; % smluvené nájemní částky, pokud od smlouvy odstoupí méně než týden před počátkem nájemního období. V případě extrémně špatného počasí (vítr o síle 5 a více BFT, kroupy, velmi silný déšť, velmi silná vánice, mlha) může o změnu (přesunutí) nájemního období požádat jak pronajímatel, tak nájemce, a to vždy max. 3 hodiny před počátkem nájemního období. V případě pochybností, zda se jedná o případ extrémně špatného počasí, má rozhodující slovo pronajímatel. V případě zrušení smlouvy z tohoto důvodu, je nájemce povinen nahradit veškeré vzniklé náklady a hotové výdaje na straně pronajímatele (např. catering). Na všechny spory bude aplikován český právní řád.

15 Standardní nástupní místa lodě Explorer možnost nástupu Hořejšího nábřeží možnost nástupu Rašínovo nábřeží základna Císařská louka

16 Další nástupní místa lodě Explorer možnost nástupu restaurace Grosseto, přistavení 900 CZK, pro hosty restaurace možnost nástupu Malostranské nábřeží, přistavení 900 CZK

17 Kontakty týmu Skippers Club by Dutch Masters Skippers Club by Dutch Masters Dutch Masters s.r.o. Golčova 1/2, Tvrz Kunratice, Praha 4, Česká republika Otevírací doba kanceláře: pondělí a středa 10. až 18. hodin Poptávky plaveb: gsm: skype: Poptávky specifických služeb: Kamila Lehovcová gsm: Specifické dotazy: Daniël Hagen, ředitel gsm: Dovolená na lodi v Holandsku: Plavby na lodi v Česku: Kapitánské kurzy a cvičné plavby: Rozcestník pro skippery: Turistické informace o Holandsku: Fotografie: Jakub Zdechovan, Jan Mottl a další... Texty: Lucie Poštolková a další... Daniël Hagen *1970 Čechoholanďan, ředitel společnosti Dutch Masters, proplul Holandsko křížem krážem. Lodě jsou jeho koníčkem. Je skutečný specialista na Holandsko a najdete ho převážně na holandských kanálech na motorových lodích. Michal Prokop *1964 Ředitel společnosti Skippers Club se pravidelně plaví jako kapitán na plachetnicích po Chorvatsku, Korsice, Itálii, Řecku a po norských fjordech, kde také rád rybaří, ale má i zkušenosti z kanálové plavby, především po Holandsku. Kpt. Pavel Kocfelda *1947 Je specialistou na vnitrozemskou i mořskou plavbu. Na lodi je jako doma, jeho profesí je lodní doprava. Praxi nasbíral plavbami po celém světě na plachetnicích, motorových lodích, člunech, ale i velkých osobních i nákladních lodích. Petr Boušek *1978 Je milovníkem lodí, věnuje se jim již od dětství. Má bohaté zkušenosti s vnitrozemskou i mořskou plavbou. V mládí závodil na plachetnicích, dnes již preferuje motorové lodě. Zaměřuje se také na renovace a rekonstrukce lodí. Kamila Lehovcová *1977 Má za úkol komunikaci s klíčovými zákazníky, stará se o provoz celé naší flotily, zabezpečení cateringu a dalších návazných služeb. Nabídku našich služeb pro vás bude nejspíš připravovat právě ona. Martina Zíková *1978 Stará se o bezchybný provoz firmy, domlouvá a zajišťuje objednávky klientů, vyřizuje veškerou korespondenci a také komunikaci. Pokud se budete zajímat o některý z produktů nejspíš budete mluvit právě s ní. KAPItaNSke KURZY KPT. PAVEL KOCFELDA ZALozENO 1992

18 Člun Beast nabídka pronájmu Skipperská škola kapitánské kurzy a cvičné plavby Holandsko na lodi pro rodinu, partu přátel či firmu Dutch Masters s.r.o Golčova 1/2, Tvrz Kunratice, Praha 4, Czech Republic

., : 265212041/300 ČSOB

., : 265212041/300 ČSOB VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Cestovní kancelář CZECH SURF s.r.o. Buchlovská 9, Velehrad, 68706, tel: 776001109, crew@surf-trip.cz, www.surf-trip.cz, IČO: 03095444., Bankovní spojení : 265212041/300 ČSOB Praha 2,

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Níže jsou uvedeny všeobecné obchodní podmínky, kterými se řídí právní a jiné vztahy mezi společností SKY WALKERS Czech Republic s.r.o. (dále jen poskytovatel ) a mezi objednatelem či uživatelem služeb

Více

Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdech cestovní kanceláře Akvila Travel, s.r.o.

Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdech cestovní kanceláře Akvila Travel, s.r.o. Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdech cestovní kanceláře Akvila Travel, s.r.o. 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ 1.1 Tyto Všeobecné smluvní podmínky (dále jen Podmínky) jsou platné na všechny zájezdy, pobyty

Více

Všeobecné obchodní a smluvní podmínky CK

Všeobecné obchodní a smluvní podmínky CK Všeobecné obchodní a smluvní podmínky CK Smluvní vztah mezi cestovní kanceláří Ing. Karel Topič CK Australia Puzzle, Viva Travel, dovolenánapřání.cz, zapsaným v živnostenském rejstříku (pořadatelem zájezdu-dovolené,

Více

I. Úvodní ustanovení. II. Definice pojmů VŠEOBECNÉ PODMÍNKY POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ

I. Úvodní ustanovení. II. Definice pojmů VŠEOBECNÉ PODMÍNKY POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ I. Úvodní ustanovení 1) Tyto Všeobecné podmínky upravují podmínky poskytování služeb elektronických komunikací poskytovaných společností Mikenopa a.s. a jsou nedílnou součástí každé Smlouvy o poskytování

Více

Všeobecné smluvní podmínky společnosti CAD Studio, a.s. pro podnikatele

Všeobecné smluvní podmínky společnosti CAD Studio, a.s. pro podnikatele Všeobecné smluvní podmínky společnosti CAD Studio, a.s. pro podnikatele A) OBECNÁ ČÁST 1. Všeobecná ustanovení 1.1. Tyto Všeobecné smluvní podmínky společnosti CAD Studio, a.s., verze pro podnikatele (dále

Více

Obchodní podmínky pro překlady a tlumočení

Obchodní podmínky pro překlady a tlumočení Obchodní podmínky pro překlady a tlumočení Čl. I Vznik smluvního vztahu 1. Tyto obchodní podmínky (dále jen Obchodní podmínky ) tvoří nedílnou součást rámcové smlouvy o překladatelských a tlumočnických

Více

159/1999 Sb. ZÁKON ze dne 30. června 1999

159/1999 Sb. ZÁKON ze dne 30. června 1999 159/1999 Sb. ZÁKON ze dne 30. června 1999 o některých podmínkách podnikání a o výkonu některých činností v oblasti cestovního ruchu a o změně zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších

Více

SMLOUVA NA POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB (dále jen Smlouva )

SMLOUVA NA POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB (dále jen Smlouva ) SMLOUVA NA POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB (dále jen Smlouva ) 1. Smluvní strany 1.1 Zákazník *) Číslo Smlouvy: Číslo doplňkové Služby: Obchodní firma jméno a příjmení Sídlo / bydliště IČ / Rodné číslo / Dat.nar: Oprávněná

Více

Všeobecné podmínky pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací

Všeobecné podmínky pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací Všeobecné podmínky pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací Všeobecné podmínky pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací občanského sdružení Oslavany.NET

Více

Všeobecné podmínky společnosti Nej TV a.s. 1 / 6

Všeobecné podmínky společnosti Nej TV a.s. 1 / 6 1 / 6 Všeobecné podmínky pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací. Všeobecné podmínky pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací (dále jen Služby) společnosti

Více

Všeobecné podmínky pro pronájmy vozidel

Všeobecné podmínky pro pronájmy vozidel půjčovna kontejnerových a dodávkových vozidel a vozíků do 3,5t Jan Mika sdružení Auto cont Provozovna: Drahy 516, 768 11 Chropyně IČ: 15244172 DIČ:CZ491119002 Tel./fax: 573 355 227 mobil: 603 532 528,

Více

Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s.

Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s. Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s. se sídlem Na Strži 65/1702, 140 62 Praha 4, IČ 26141647, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6304 Zájezdy

Více

a/ CA Michal Varga má právo na zaplacení ceny služeb před jejich poskytnutím.

a/ CA Michal Varga má právo na zaplacení ceny služeb před jejich poskytnutím. VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY ÚČASTI NA ZÁJEZDECH 1. VZNIK SMLUVNÍHO VZTAHU a/ Smluvní vztah mezi cestovní agenturou Michal Varga, Palackého 650/16, 589 01 Třešť, IČ 88306852, DIČ: CZ 7403294382 (dále jen

Více

Všeobecné podmínky společnosti Nej TV a.s. 1 / 6

Všeobecné podmínky společnosti Nej TV a.s. 1 / 6 1 / 6 Všeobecné podmínky pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací. Všeobecné podmínky pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací (dále jen Služby) společnosti

Více

Všeobecné podmínky společnosti sledovanitv.cz s.r.o.

Všeobecné podmínky společnosti sledovanitv.cz s.r.o. Článek 1 Všeobecné podmínky společnosti sledovanitv.cz s.r.o. (dále jen VPS ) Definice pojmů účinné od 18. 8. 2014 1.1. Pro účely VPS mají následující výrazy a fráze níže uvedený význam, pokud není v kontextu

Více

Všeobecné obchodní podmínky pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací společností Vole-j.cz s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací společností Vole-j.cz s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací společností Vole-j.cz s.r.o. (dále jen VOP) 1. Základní ustanovení Obchodní společnost Vole-j.cz s.r.o. (dále

Více

2.1. Součást smlouvy. Tyto Všeobecné podmínky tvoří nedílnou součást smlouvy.

2.1. Součást smlouvy. Tyto Všeobecné podmínky tvoří nedílnou součást smlouvy. q Všeobecné nákupní podmínky Doosan Škoda Power s.r.o. (dále jen Všeobecné podmínky ) 1. DEFINICE NĚKTERÝCH POJMŮ 1.1. INCOTERMS 2010. Obsahuje li smlouva nebo tyto Všeobecné podmínky odkaz na INCOTERMS

Více

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB s účinností od 8.2.2014

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB s účinností od 8.2.2014 VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB s účinností od 8.2.2014 1. Úvodní ustanovení Všeobecné podmínky pro poskytování služeb (dále jen Všeobecné podmínky ) stanovují a upravují práva a povinnosti smluvních

Více

burzauveru.cz s.r.o. Orientace ve Všeobecných obchodních podmínkách

burzauveru.cz s.r.o. Orientace ve Všeobecných obchodních podmínkách burzauveru.cz s.r.o. Orientace ve Všeobecných obchodních podmínkách Na začátek Vám poskytneme několik tipů a doporučení k orientaci v našich službách a dokumentaci: 1. Na našem portále www.burzauveru.cz

Více

Důležité informace o organizaci dopravy, ubytování, rozsahu a kvality služeb,

Důležité informace o organizaci dopravy, ubytování, rozsahu a kvality služeb, o organizaci dopravy, ubytování, rozsahu a kvality služeb, které jsou součástí Smlouvy o zájezdu a Smluvních podmínek Letecká doprava Lety nabízené pořadatelem (dále také jen CK) jsou provozovány renomovanými

Více

Všeobecné podmínky cestovní kanceláře Radynacestu, s.r.o.

Všeobecné podmínky cestovní kanceláře Radynacestu, s.r.o. Všeobecné podmínky cestovní kanceláře Radynacestu, s.r.o. I. Základní ustanovení. Tyto podmínky tvoří nedílnou součást smlouvy o zájezdu (dále jen smlouva) uzavřené mezi cestovní kanceláří Radynacestu,

Více

Čl. 3 Zařízení pro poskytování a užívání služeb. zařízení Poskytovatele Koncové zařízení účastníka doplňková zařízení

Čl. 3 Zařízení pro poskytování a užívání služeb. zařízení Poskytovatele Koncové zařízení účastníka doplňková zařízení Všeobecné podmínky poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací a Všeobecné obchodní podmínky prodeje doplňkových zařízení společnosti UPC Česká republika, s.r.o. Část I. Všeobecné podmínky

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY. pro poskytování služeb webdesignu a dalších souvisejících služeb

OBCHODNÍ PODMÍNKY. pro poskytování služeb webdesignu a dalších souvisejících služeb OBCHODNÍ PODMÍNKY pro poskytování služeb webdesignu a dalších souvisejících služeb obchodní společnosti Poski.com s.r.o. (dodavatel) se sídlem 28. října 1584/281, Ostrava Mariánské Hory, 709 00, IČ:27791505,

Více

3.5 Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou pokud ve Smlouvě není uvedeno jinak.

3.5 Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou pokud ve Smlouvě není uvedeno jinak. Všeobecné podmínky Poskytování telekomunikačních služeb společnosti OXID Networks s.r.o.. 1. Předmět všeobecných podmínek 1.1 Tyto všeobecné podmínky stanovují postup uzavírání smlouvy o poskytování a

Více

Obchodní podmínky pro oblast překladů a korektur společnosti MERIVA TRANSLATIONS s.r.o.

Obchodní podmínky pro oblast překladů a korektur společnosti MERIVA TRANSLATIONS s.r.o. Obchodní podmínky pro oblast překladů a korektur společnosti MERIVA TRANSLATIONS s.r.o. Základní pojmy 1. Zhotovitel Meriva Translations s.r.o., se sídlem Topolová 113, Tábor, IČ: 28072669, DIČ: CZ28072669,

Více

1/7. (dále jen Poskytovatel nebo Kabelnet)

1/7. (dále jen Poskytovatel nebo Kabelnet) Všeobecné podmínky poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací společnosti Kabelnet s.r.o. pro podnikatele se sídlem Jablonecká 416/58, 19000 Praha 9 - Střížkov IČ: 01411110 DIČ CZ01411110

Více

Všeobecné obchodní podmínky strana 1 / 15

Všeobecné obchodní podmínky strana 1 / 15 strana 1 / 15 MgA. Zdeněk Klauda - FinalTek.com Bankovní spojení: Raiffeisenbank a. s. Mikovcova 574/3, 120 04 Praha 2 - Vinohrady Na Příkopě 19, 117 19 Praha 1, ČR zapsán v ŽR, příslušný ÚMČ Praha 2 Číslo

Více

Všeobecné podmínky společnosti WMS s.r.o.

Všeobecné podmínky společnosti WMS s.r.o. Všeobecné podmínky společnosti WMS s.r.o. Článek 1 Definice 1.1 Pro účely VOP mají následující výrazy a fráze níže uvedený význam, pokud není v kontextu použito jinak: 1.1.1 Cena cena za Služby, tj. zejména

Více

Smlouva o podnájmu nebytových prostor

Smlouva o podnájmu nebytových prostor Strana 1 (celkem 11) Smlouva o podnájmu nebytových prostor číslo smlouvy nájemce:. I. článek - Smluvní strany ČEZ, a. s. Se sídlem: Praha 4, Duhová 2/1444, PSČ 140 53 Zapsán v obchodním rejstříku vedeném

Více