LOOKBOOK JARO - LÉTO 2010

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "LOOKBOOK JARO - LÉTO 2010"

Transkript

1 LOOKBOOK JARO - LÉTO 2010

2 Dámská obuv

3 Baleríny Model.: Cena: 449 Kč Velikosti: Rock n Roll-baleríny v aktuálním černo/bílém károvaném vzoru. Model: Cena: 449 Kč Rock n Roll-baleríny v aktuálním černo/modrém károvaném vzoru. Model: Cena: 449 Kč Šedé Rock n Roll-baleríny ve vzhledu velurové kůže s dekorativními nýty a sponou.

4 Baleríny Model: Cena: 449 Kč Purpurové Rock n Rollbaleríny ve vzhledu velurové kůže s dekorativními nýty a sponou. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: 35 Modré Rock n Roll-baleríny ve vzhledu velurové kůže s dekorativními nýty a sponou. Model: Velikosti: Sportovní Rock n Roll-baleríny v bronzové barvě, s mašlí zdobenou nýty.

5 Baleríny Model: Cena: 449 Kč Velikosti: R o c k n R o l l - b a l e r í n y ve vzhledu hadí kůže s dekorativní sponou. Model: Cena: 449 Kč Černé baleríny v módním designu s řemínky u kotníku a s ozdobnými nýty. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Modré baleríny v módním designu s řemínky u kotníku a s ozdobnými nýty.

6 Baleríny Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Bílé baleríny v módním designu s řemínky u kotníku a s ozdobnými nýty. Model: Cena: 449 Kč Vkusné baleríny v zelené barvě s dekorativním řasením a ozdobným dvojtým stehem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Vkusné baleríny ve fi alové barvě s dekorativním řasením a ozdobným dvojtým stehem.

7 Baleríny Model: Cena: 449 Kč Vkusné baleríny v bílé barvě s dekorativním řasením a ozdobným dvojtým stehem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé baleríny v saténovém vzhledu s ozdobnými zlatými nýty a stehy. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Saténové baleríny s leopardím vzhledem.

8 Baleríny Model: Velikosti: Béžové baleríny s ozdobnými nýty a stehy. Model: Značka: Janet D. Cena: 799 Kč Baleríny z velurové kůže s ozdobnou mašlí. Model: Velikosti: Modré baleríny v saténovém vzhledu, s dekorativními křišťálovými kamínky.

9 Baleríny Model: Značka: Janet D. Cena: 799 Kč Velikosti: Baleríny z velurové kůže s ozdobnou mašlí.

10 Sport Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Sportovní šněrovací obuv ve fi alové barvě. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Sportovní šněrovací obuv ve vzhledu hadí kůže. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Módní slippery s aktuálním tyrkysovo/černým károvaným vzorem.

11 Sport Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Kotníková šněrovací obuv s tyrkysovým potiskem. Model: Elegantní sneakery v krémovo/béžové kombinaci se saténovou tkaničkou v bronzové barvě. Model: Velikosti: Elegantní sneakery v černo/ béžové kombinaci se saténovou tkaničkou v béžové barvě.

12 Klínová obuv Model: Velikosti: Sportovní klínová obuv v černé barvě s aktuálním károvaným vzorem a s malou ozdobnou mašlí. Model: Sportovní lodičky s korkovým klínem a s veselým květinovým designem. Model: Velikosti: Sportovní lodičky s károvaným klínem a s veselým květinovým designem.

13 Klínová obuv Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Černé klínové lodičky z měkké kůže s dekorativním řasením. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Klínové lodičky z měkké kůže ve fuchsiové barvě, s ozdobným řasením. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Velikosti: Modré klínové lodičky z měkké kůže s dekorativním řasením.

14 Klínová obuv Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Klínová obuv z velurové kůže v černé barvě, s otevřenou špičkou a s řemínkem v oblasti kotníku. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Velikosti: Klínová obuv z velurové kůže, s otevřenou špičkou a s řemínkem v oblasti kotníku. Model: Velikosti: Římské sandály s korkovým klínem, v koňakové barvě, s ozdobnými nýty.

15 Klínová obuv Model: Velikosti: Římské sandály s klínem, ve fi alové barvě, s ozdobnými nýty. Model: Velikosti: Římské sandály v zelené barvě, s mírným klínem, zdobené dekorativními nýty. Model: Velikosti: Černé saténové lodičky s otevřenou špičkou a mírným korkovým klínem, zdobené dekorativním uzlem.

16 Klínová obuv Model: Velikosti: Hnědé saténové lodičky s mírným korkovým klínem, zdobené dekorativní výšivkou a perličkami. Model: Velikosti: Saténové lodičky s otevřenou špičkou, s korkovým klínem, v tyrkysové barvě, zdobené dekorativní výšivkou a perličkami. Model: Velikosti: Saténové lodičky s otevřenou špičkou, zdobené černou dekorativní krajkou a mašlí.

17 Klínová obuv Model: Velikosti: 35 Bílé saténové lodičky s otevřenou špičkou, s korkovým klínem, zdobené dekorativním uzlem. Model: Velikosti: Fialové lodičky s řemínkem v oblasti kotníku a s ozdobným pleteným klínem. Model: Klínové lodičky s otevřenou špičkou, v šedé barvě, ve vzhledu velurové kůže, zdobené výrazným řemínkem.

18 Klínová obuv Model: Modré klínové lodičky ve vzhledu velurové kůže, s řemínkem v oblasti kotníku. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Hnědé kotníkové sandály v římském stylu, zdobené zajímavým klínem. Model: Kotníkové sandály s úzkým klínem, v letních barevných kombinacích.

19 Klínová obuv Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Tmavomodré kotníkové sandály ve vzhledu velurové kůže, s platformou a korkovým klínem. Model : Cena: 449 Kč Velikosti: Černé sandály ve vzhledu velurové kůže, s platformou a korkovým klínem. Model: Velikosti: Černé římské sandály s XXL platformou a korkovým klínem, zdobené zlatými sponami.

20 Otevřené kozačky Model: Cena: 699 Kč Velikosti: Černé otevřené kozačky s řemínky, s vyvýšenou vrchní částí a s trychtýřovitým podpatkem. Model: Cena: 699 Kč Tmavošedé otevřené kozačky se širokými ozdobnými pásky, zdobené nýty a s nápadným trychtýřovitým podpatkem. Model: Cena: 799 Kč Velikosti: Černé otevřené kozačky se širokými elastickými pásky a s rovným podpatkem.

21 Otevřené kozačky Model: Značka: Catwalk Cena: 999 Kč Velikosti: Letní otevřené kozačky na decentní platformě, zdobené XS-nýty, s tenkým podpatkem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Šedé kotníkové sandály ve vzhledu velurové kůže, zdobené dekorativními řemínky a nýty. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé kotníkové sandály ve vzhledu velurové kůže, zdobené dekorativními řemínky a nýty.

22 Otevřené kozačky Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé kotníkové sandály ve vzhledu velurové kůže, s nařasenou vrchní částí. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé kotníkové sandály ve stylu žabky, zdobené dekorativními nýty a očky.

23 Římské sandály Model: Velikosti: 35 Hnědé římské sandály s řemínky v oblasti kotníku, zdobené barevnými kamínky. Model: Velikosti: Tmavohnědé římské sandály, zdobené dekorativními kamínky. Model: Římské sandály s barevnými řemínky, v moderním vzhledu hadí kůže.

24 Římské sandály Model: Velikosti: Bílé sandály zdobené výraznými nýty. Model: Cena: 449 Kč Klasické římské sandály v džínsovém vzhledu, s dekorativními řemínky a velkými ozdobnými kameny. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Módní římské sandály zdobené mnoha dekoračními doplňky.

25 Římské sandály Model: Černé sandály zdobené výraznými nýty. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Černé sandály v bandážovém vzhledu se širokými elastickými pásky. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé římské sandály ve vzhledu krokodýlí kůže, s malým XS podpatkem.

26 Římské sandály Model: Velikosti: Kotníkové římské sandály v šeříkové barvě s mírným trychtýřovitým podpatkem. Model: Velikosti: Římské sandály v koňakovo/ hnědo/fi alové barvě s mírným podpatkem. Model: Velikosti: Tmavohnědé kotníkové lodičky s otevřenou špičkou, ve vzhledu hadí kůže.

27 Lodičky Model: Velikosti: Půvabné Mary-Jane-lodičky v šedo/fi alové barvě, s trychtýřovitým podpatkem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Klasické lodičky v purpurové barvě s jemným trychtýřovitým podpatkem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Klasické lodičky v tyrkysové barvě s jemným trychtýřovitým podpatkem.

28 Lodičky Model: Dámské lodičky s výraznou špičkou v béžovo hnědé barvě, ve vzhledu hadí kůže. Model: Saténové lodičky s otevřenou špičkou, s dekorační mašlí a černým lakovaným podpatkem. Model: Lodičky s otevřenou špičkou v petrolejové barvě, ve vzhledu velurové kůže, zdobené výraznou sponou.

29 Lodičky Model: Velikosti: Lodičky na platformě ve vzhledu velurové kůže, ve fi alové barvě. Model: Velikosti: 35 Modré lodičky na platformě, ve vzhledu velurové kůže, zdobené nýty. Model: Velikosti: Černé lodičky s otevřenou špičkou, na platformě, ve vzhledu hadí kůže.

30 Sandály Model: Cena: 399 Kč Velikosti: 35 Řemínkové sandály v tyrkysovo/modro/černé barvě, ve vzhledu hadí kůže. Model: Cena: 399 Kč Stříbrné společenské sandály s metalizovaným podpatkem. Model: Značka: Catwalk Cena: 999 Kč Velikosti: Společenské sandály v moderní fi alové barvě, s lesklým podpatkem a s ozdobnými kamínky.

31 Sandály Model: Cena: 399 Kč Černé kotníkové sandály se širokými elastickými řemínky a nápadným podpatkem. Model: Značka: Catwalk Cena: 799 Kč Velikosti: Černé sandály na XLplatformě, se širokými řemínky a výrazným podpatkem. Model: Černé řemínkové sandály bohatě zdobené výraznými nýty.

32 Sandály Model: Velikosti: 35 Černé společenské sandály na platformě zdobené třpytivými kamínky. Model: Značka: Catwalk Cena: 799 Kč Velikosti: Extravagantní černé sandály na platformě, s výrazným podpatkem, zdobené sponami. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Fialovo/šedé řemínkové sandály v římském stylu, s mírným trychtýřovitým podpatkem.

33 Sandály Model: Cena: 449 Kč Hnědo/béžové řemínkové sandály se zajímavým podpatkem. Model: Značka: Janet D. Cena: 799 Kč Velikosti: Barevné řemínkové sandály z měkké kůže, s elegantním podpatkem. Model: Značka: Catwalk Cena: 999 Kč Velikosti: Stříbrné sandály na mírné platformě, zdobené lesklými kamínky.

34 Sandály Model: Značka: Catwalk Cena: 999 Kč Velikosti: Zlaté společenské sandály s elegantním zdobením.

35 Dámské pantofle Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Řemínkové dámské pantofl e v letních barvách. Model: Cena: 449 Kč Dámské pantofl e v letním pleteném designu, v černo/zeleno/modrých tónech. Model: Velikosti: Dámské pantofl e v moderní tyrkysové barvě s extravagantním podpatkem.

36 Dámské pantofle Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Dámské pantofl e s výrazným podpatkem v koňakové barvě, zdobené nýty. Model: Cena: 449 Kč Řemínkové dámské pantofl e ve svěžích barevných kombinacích, zvýrazněné zajímavým podpatkem. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Dámské pantofl e v koňakové barvě, zdobené stříbrnými nýty.

37 Dianetty - žabky Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Černé žabky zdobené výraznými stříbrnými prvky.

38

39 Baleríny Model: Značka: 5th Avenue Cena: 799 Kč Pohodlná kožená balerína s malými ozdobnými mašličkami v pastelově modré barvě. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 799 Kč Pohodlná kožená balerína s malými ozdobnými mašličkami v pastelově purpurové barvě. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 799 Kč Pohodlná kožená balerína s malými ozdobnými mašličkami v hnědé barvě.

40 Římský styl Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Vysoké kožené sandály s bandážovými řemínky v pastelově purpurové barvě. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Hnědé vysoké lodičky s otevřenou špičkou, z kůže a s bandážovýmí řeminky. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Černé vysoké lodičky s otevřenou špičkou, z kůže a s bandážovými řemínky doplněnými nýty.

41 Vysoké lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Velikosti: Neobvyklé, černé, vysoké lodičky s otevřenou špičkou z kůže a s řemínky. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1399 Kč Černé, vysoké lodičky s otevřenou špičkou z kůže s širokými řemínky na nízké platformě. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1399 Kč Neobvyklé kožené sandály v modré barvě na nízké platformě.

42 Vysoké lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Elegantní vysoké sandály z černé velurové kůže. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Velikosti: Vysoké sandály s řemínky ve švestkové barvě z jemné kůže a se středně vysokým trychtýřovitým podpatkem. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Vysoké kožené sandály v koňakové barvě s extravagantním bočním šněrováním.

43 Vysoké lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Elegantní kožené sandály v barvě švestky s neobvyklým řemínkovým designem. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Elegantní kožené sandály v černé barvě s vysoko nasazeným kotníkovým poutkem.

44 Lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Kožené lodičky v pastelově šedé barvě s trychtýřovitým podpatkem v designu dřeva. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Velikosti: Modré kožené lodičky s ozdobným švem a klínovým podpatkem v designu dřeva. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Černé lodičky s řemínkem z kůže a s klínovým podpatkem v designu dřeva.

45 Lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Černé kožené lodičky s decentní platformou a s okrasnými nýty v oblasti paty. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Kožené dámské lodičky v modré barvě s výrazným podpatkem. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Černé, elegantní, kožené lodičky s otevřenou špičkou s decentní platformou a úzkým podpatkem.

46 Lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Velikosti: Klasické kožené lodičky se špičkou v černé barvě.

47 Pánská obuv

48 Sportovní Model: Značka: Memphis One Velikosti: Sportovní slippery v letní bílé barvě a s mnoha detaily Model: Značka: AM Shoe Cena: 1399 Kč Velikosti: Stylové kožené sneakery v kombinaci šedé, černé a bílé barvy. Model: Značka: AM Shoe Cena: 1399 Kč Velikosti: Tmavě modré kožené sneakery s aplikacemi na bocích obuvi ve stylovém retro vzhledu.

49 Sportovní Model: Značka: Blue Fin Velikosti: Letní pantofl e s překříženými pásky v béžové a šedé barvě.

50 Klasické Model: Značka: Borelli Cena: 1799 Kč Velikosti: Módní slippery v béžové velurové kůži s ozdobnými stehy. Model: Značka: Borelli Cena: 1799 Kč Velikosti: Elegantní kožené slippery v černé barvě s módními ozdobnými stehy a hranatou špičkou. Model: Značka: Borelli Cena: 1799 Kč Velikosti: Elegantní, černá, kožená obuv na šněrování s ozdobnými stehy v klasickém stylu.

51

52 Malé děti Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Balerínky s řemínky na cvočkové zapínání v bílé a růžové barvě s hravým ozdobným stehem. Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Obuv pro malé holčičky v růžové barvě s bílými puntíky a zapínacími řemínky. Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Flexibilní chlapecké botičky v pískové a hnědé barvě s odlehčením v podešvi.

53 Malé děti Model: Značka: Elefanten Cena: 999 Kč Velikosti: Extrémně fl exibilní a lehký model obuvi se šněrováním a trojitou podešví v červené barvě a dekoračními proužky. Model: Značka: Elefanten Cena: 999 Kč Velikosti: Flexibilní, lehká sportovní obuv v béžové barvě a trojitou podešví a zapínáním na suchý zip.

54 Holčičky Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Letní sandálky se zapínáním na suchý zip a s velkou květinovou aplikací v růžové a červené barvě. Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Lehké sportovní sandálky v růžové a křiklavě růžové barvě se zapínáním na suchý zip.

55 Chlapecké Model: Značka: Elefanten Cena: 1199 Kč Velikosti: Tmavě modrá sportovní obuv s robustní podešví, dvojitým zapínáním na suchý zip a kombinací různých materiálů.

56 Tašky

57 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 249 Kč Barva: koňaková Hnědá závěsná taška zdobená nýty a dekoračním řasením. Model: Cena: 249 Kč Barva: béžová, hnědá Prostorná taška v tmavohnědé barvě s pestrým kašmírovým vzorem.

58 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 349 Kč Barva: hnědá Prostorná taška v tmavohnědé barvě se zajímavými vzory v barvách půdy. Model: Cena: 349 Kč Barva: béžová Letní plátěná taška v béžové barvě s květinovým vzorem a ozdobnou výšivkou.

59 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 349 Kč Barva: černá, tyrkysová Prostorná taška v tyrkysové barvě s bílým květinovým vzorem a s dekorativními prvky. Model: Cena: 399 Kč Barva: purpurová, červená, černá Taška do města v černo/fi a- lové kombinaci, s mnohými ozdobnými detaily a barevnými vzory.

60 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 399 Kč Barva: bílo/purpurová Bílá letní taška s květinovým vzorem v růžovo/fi alových tónech. Model: Cena: 399 Kč Barva: koňaková, černá, purpurová Hnědá taška s kašmírovým vzorem v koňakovo/oranžovo/ tyrkysové kombinaci.

61 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 399 Kč Barva: vícebarevná Prostorná plátěná taška v bronzové barvě s květinovým vzorem. Model: Cena: 449 Kč Barva: černá Prostorná taška v černo/bílém zebrovaném vzhledu.

62 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Barva: šedo/modrá Nostalgická taška ve vzhledu hadí kůže, v šedo/modré kombinaci. Model: Barva: vícebarevná Nostalgická taška ve vzhledu hadí kůže, s květinovým potiskem v růžových tónech.

63 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Barva: purpurová Nostalgická taška ve fi alové barvě, ve vzhledu hadí kůže, zdobená barevným prošíváním. Model: Cena: 349 Kč Barva: tyrkysová Bílá letní taška s květinovým potiskem v tyrkysové barvě, zdobená pestrým uchem.

64 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 349 Kč Barva: oranžová Bílá letní taška s květinovým potiskem v oranžové barvě, zdobená pestrým uchem. Model: Cena: 349 Kč Barva: růžová Bílá letní taška s květinovým potiskem v růžové barvě, zdobená pestrým uchem.

65 Vzhled hadí kůže Model: Cena: 349 Kč Barva: purpurová, hnědá, tyrkysová Elegantní taška ve vzhledu hadí kůže, ve fi alovo/hnědé barvě. Model: Cena: 399 Kč Barva: vícebarevná Prostorná taška ve vzhledu hadí kůže, s ozdobnými barevnými pruhy.

66 Vzhled hadí kůže Model: Cena: 399 Kč Barva: hnědá, šedá Prostorná taška ve vzhledu hadí kůže, s květinovým potiskem.

67 Vakové & závěsné tašky Model: Cena: 399 Kč Barva: béžová,žlutá, tyrkysová, purpurová, černá Prostorná vaková taška v béžové barvě, s prodlouženým uchem. Model: Cena: 399 Kč Barva: černá, bílá Černá taška do města, zdobená elegantními nýty a třásněmi.

68 Vakové & závěsné tašky Model: Cena: 399 Kč Barva: modrá, bílá, purpurová, šedá Prostorná taška s dekorativní XL-mašlí, v modré barvě. Model: Barva: petrolejová Prostorná taška v petrolejové barvě, s dekorativním řasením a ozdobným zipem.

69 Vakové & závěsné tašky Model: Cena: 449 Kč Barva: bílá, černá Bílá letní taška se spleteným uchem, s ozdobným XLkvětem, s řasením a dekorativními třásněmi. Model: Barva: černá, bílá Prostorná taška v černé barvě, zdobená dekorativními nýty.

70 Vakové & závěsné tašky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 799 Kč Barva: koňaková Elegantní taška v koňakové barvě s dekorativními ozdobnými pásky, nýty a s ozdobnou sponou. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 699 Kč Barva: písková Prostorná taška v letní pískové barvě, ve vzhledu krokodýlí kůže.

71 Ležérní styl Model: Cena: 399 Kč Barva: purpurová, hnědá, černá Vkusná taška s lemováním v purpurové barvě. Model: Cena: 399 Kč Barva: béžová, černá Taška do města v béžové barvě, s dvojtým zipem a s ozdobným řasením.

72 Ležérní styl Model: Cena: 449 Kč Barva: béžová Taška do města ve vkusné krémovo/béžovo/černé barvě. Model: Cena: 449 Kč Barva: hnědá Vkusná taška v tmavohnědo/ tyrkysovo/žluté kombinaci, zdobená mnohými dekoračními prvky.

73 Malé tašky & peněženky Model: Cena: 299 Kč Barva: bílá, černá Bílá letní taška s uchem, zdobená nýty ve stříbrné barvě. Model: Cena: 349 Kč Barva: hnědá, černá, bílá Tmavohnědá taška do města, zdobená dekoračním trojzipem.

74 Malé tašky & peněženky Model: Cena: 399 Kč Barva: béžová, černá Béžová taška do města, zdobená zipem. Model: Cena: 449 Kč Barva: černá, bílá Černá taška do města, doplněná šňůrkami a ozdobnými nýty.

75 Malé tašky & peněženky Model: Cena: 199 Kč Barva: hnědá Elegantní peněženka v kašmírovém vzhledu, v hnědo/červené barevné kombinaci. Model: Cena: 199 Kč Barva: černá Elegantní peněženka v kašmírovém vzhledu, v černo/fi alové barevné kombinaci.

76 Malé tašky & peněženky Model.: Značka: 5th Avenue Cena: 449 Kč Barva: béžová, černá Vkusná peněženka z hnědé kůže s elegantním zapínáním.

V létě letí nízké ceny

V létě letí nízké ceny V létě letí nízké ceny Výrazná dámská halenka s tropickým květinovým potiskem, S-XL 1 Vzdušná dámská halenka, s vyšívaným výstřihem a gumou ve spodní části, S-XXL Pohodlné dámské šortky se širokou gumou

Více

Udělejte si radost i na podzim

Udělejte si radost i na podzim Udělejte si radost i na podzim Pletený svetr v elegantním stylu, světle modrá nebo pudrová barva, S-L Dámský svetr s elegantním lemováním kolem krku a záplatami na loktech, ve kterém se budete cítit pohodlně

Více

799,- 1190,- 199,- Tato nabídka platí od 13. 3. do 8. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Kalhoty dámské s elastanem, dobře sedí na každé postavě

799,- 1190,- 199,- Tato nabídka platí od 13. 3. do 8. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Kalhoty dámské s elastanem, dobře sedí na každé postavě Tato nabídka platí od 13. 3. do 8. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Kalhoty dámské s elastanem, dobře sedí na každé postavě 799,- Bunda dámská zapínání ke krku, 1490,Kabelka dámská Šátek dámský 1190,-

Více

Šetříme na společných nákupech

Šetříme na společných nákupech Šetříme na společných nákupech Stylové pruhované triko, pánské, v šedé barvě, M-XXL 1 Dámský top na ramínka s indiánským potiskem 179,- 219,- Pánské kraťasy s bočními kapsami, modré nebo béžové, M-XL Ležérní

Více

Nechte se okouzlit JARNÍMI CENAMI! Katalog. jaro

Nechte se okouzlit JARNÍMI CENAMI! Katalog. jaro Nechte se okouzlit JARNÍMI CENAMI! Katalog jaro 2015 Rozkveťte do krásy Jarní bavlněný top s tropickým květovaným potiskem, různé barvy DÁMSKÁ KOLEKCE 3 JARNÍ KVĚTOVANÉ VZORY V LEHKÝCH CENÁCH! Tuhle svěží

Více

sluší Tady je svět ještě v pořádku Bunda dámská 1990,- Bunda pánská 1990,- Legíny dámské 279,- Jeans pánské 899,-

sluší Tady je svět ještě v pořádku Bunda dámská 1990,- Bunda pánská 1990,- Legíny dámské 279,- Jeans pánské 899,- sluší Bunda dámská 1990,- Bunda pánská 1990,- Legíny dámské 279,- Jeans pánské 899,- Tato nabídka platí od 22. 10. do 17. 11. 2015. Tady je svět ještě v pořádku Zahřejte se s námi Bunda dámská různé barvy,

Více

U nás. nejlevněji! zahájíte školní rok. Více za méně méně... každý den! 179,- 119,- 119,-

U nás. nejlevněji! zahájíte školní rok. Více za méně méně... každý den! 179,- 119,- 119,- U nás zahájíte školní rok nejlevněji! Nápadité chlapecké triko s veselou liškou, se stahovacími lemy na rukávech, bavlna, Roztomilá dívčí mikina s obrázkem králíčka, s dlouhým rukávem, Stylové manšestrové

Více

445,- 38 42 575,- 36 44 545,- 365,- 36 42 425,- 425,- E. ART. 76190 PODPRSENKA CZK

445,- 38 42 575,- 36 44 545,- 365,- 36 42 425,- 425,- E. ART. 76190 PODPRSENKA CZK 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION A. ART. 76188 545,- C. ART. 76192 S KOŠÍČKY PUSH-UP. Zapínání na zádech. Kontrastní nastavitelná ramínka. Řasení. 80% Polyamid + 20% Elastan Tisk + černá. 36, 38, 40, 42, 44

Více

Hřejivá nabídka, která vás rozveselí. Více za méně každý den! Nabídka je platná ve dnech od 25. 9. 2015 do 8. 10. 2015 nebo do vyprodání zásob

Hřejivá nabídka, která vás rozveselí. Více za méně každý den! Nabídka je platná ve dnech od 25. 9. 2015 do 8. 10. 2015 nebo do vyprodání zásob Hřejivá nabídka, která vás rozveselí Pzimní bunda s kapucí pro dívky, v růžové nebo fialové barvě, 2-7 let Stylová chlapecká bunda s kapucí a praktickými kapsami na zapínání, červená nebo zelená, 2-7 let

Více

SET 3ks RUČNĚ VYŠÍVANÉ. 99 Kč [3,95 ] 149 Kč [5,95 ] 199 Kč [7,95 ] 199 Kč [7,95 ] za soupravu VYROBENO Z LASTUR PERLORODEK. 299 Kč [11,95 ] 399 Kč

SET 3ks RUČNĚ VYŠÍVANÉ. 99 Kč [3,95 ] 149 Kč [5,95 ] 199 Kč [7,95 ] 199 Kč [7,95 ] za soupravu VYROBENO Z LASTUR PERLORODEK. 299 Kč [11,95 ] 399 Kč DA Šála v cihlové barvě, x 0 cm, vhodná pro ženy i muže. Kč DA0 Paví oko šeříkové - souprava ručně vyšívaných náušnic a náhrdelníku, s kovovou spirálou. Délka náušnic: 0 cm, náhrdelní: 0 cm, délka přívěšku:

Více

sassa kolekce podzim/zima 2010 fashion

sassa kolekce podzim/zima 2010 fashion sassa kolekce podzim/zima 2010 Mladistvá série v ohlášeném retro stylu. Zajímavé provedení s barevně odsazenou lemovkou a lesklou gumičkou u pantů a stringů. Nový ženský tvar košilky se širokými ramínky

Více

E. ART. 76190 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION PODPRSENKA

E. ART. 76190 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION PODPRSENKA 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION C. ART. 76192 S KOŠÍČKY PUSH-UP. Zapínání na zádech. Kontrastní nastavitelná ramínka. Řasení. 80% Polyamid + 20% Elastan Tisk + černá., 44 D. ART. 76193 STŘEDNĚ ŠIROKÉ. Nařasený

Více

Tato nabídka platí od 11. 9. do 7. 10. 2014.

Tato nabídka platí od 11. 9. do 7. 10. 2014. 1. Dámský kabát, v nabídce i pánský, 1690 Kč 2. Dámské kalhoty, 799 Kč 3. Kabelka, v nabídce více stylů a barevných provedení, 499 Kč 4. Šátek, módní barvy, v nabídce i jiné styly, 249 Kč 4. 1. 3. 2. Tato

Více

Ceník oděvů GASTRO 2011 dafne@dafne.cz www.dafne.cz Stranačíslo Název 5 1 Sako s ozdobným přestřižením v pase 2 150,- -sukně klasická 850,- 5 2 Sako

Ceník oděvů GASTRO 2011 dafne@dafne.cz www.dafne.cz Stranačíslo Název 5 1 Sako s ozdobným přestřižením v pase 2 150,- -sukně klasická 850,- 5 2 Sako Ceník oděvů GASTRO 2011 dafne@dafne.cz www.dafne.cz Stranačíslo Název cena 5 1 Sako s ozdobným přestřižením v pase 2 150,- -sukně klasická 850,- 5 2 Sako klasické na jeden knoflík 2 150,- 6 1 Sako dámské

Více

sassa kolekce jaro/léto 2010 fashion

sassa kolekce jaro/léto 2010 fashion sassa kolekce jaro/léto 2010 Art. 34933 košilka Art. 44932 string 599,- Kč 239,- Kč 22,95 8,95 Art. 24932 push-up Art. 34932 panty fashion Série s drobným karo potiskem - mladistvá série z dvoubarevného

Více

Více za méně každý den!

Více za méně každý den! Polštář s ozdobným nápisem v béžovo-bílé kombinaci nebo s motivem geometrických vzorů v červeno-bílém provedení, 40 x 40 cm Elegantní saténová halenka, krémová nebo černá barva, S-XL Měkoučká deka z mikrovlákna,

Více

SLEVY. 1100 Kč [44,00 ] Platí od TEĎ do 28.2.2013 nebo do vyprodání zásob

SLEVY. 1100 Kč [44,00 ] Platí od TEĎ do 28.2.2013 nebo do vyprodání zásob SLEVY až 1100 Kč [44,00 ] příloha k hlavnímu katalogu Platí od TEĎ do 28.2.2013 nebo do vyprodání zásob VELKÉ KABELKY 6 Kč 27,5 FC5020 Laina purple&brown FC5023 Laina red&brown Podržtaška - háček na kabelku,

Více

JARNÍMI CENAMI! Nechte se okouzlit. Více za méně každý den! 119,- 159,- 249,- 119,- cenový. cenový

JARNÍMI CENAMI! Nechte se okouzlit. Více za méně každý den! 119,- 159,- 249,- 119,- cenový. cenový Nechte se okouzlit JARNÍMI CENAMI! 1 Flitrovaný top se zlatým vzorem, světle hnědý, korálový nebo slonovinový, S-XL Lehké dámské tričko s plastickým potiskem, bílé nebo tyrkysové, XS-XL Elegantní 7/8 kalhoty

Více

léta Tady je svět ještě v pořádku Kalhoty dámské, materiál: 100 % viskóza, se vzorem, velikost: S-2XL 499,- Tato nabídka platí od 9.4. do 5.5.

léta Tady je svět ještě v pořádku Kalhoty dámské, materiál: 100 % viskóza, se vzorem, velikost: S-2XL 499,- Tato nabídka platí od 9.4. do 5.5. léta Klobouk dámský, elegantní, v bílé barvě 169,- Tričko dámské, nebo s elastanem, různé druhy a barvy, velikost: S-2XL/38-48 Kalhoty dámské, materiál: 100 % viskóza, se vzorem, velikost: S-2XL 499,-

Více

Nabídka, která vás rozhýbe

Nabídka, která vás rozhýbe Nabídka, která vás rozhýbe Dámské sportovní triko s vtipným potiskem, v bílé, šedé nebo růžové barvě, XS-XL Pánské triko s vintage potiskem, v různých barvách a velikostech M-XL nebo M-XXL Dámské teplákové

Více

Tady je svět ještě v pořádku

Tady je svět ještě v pořádku Tato nabídka platí od 5. 3. do 1. 4. 2015. Kabát dámský, různé barvy, velikost 38-48 1690,Kalhoty, více barev, S-2XL 499,Kabelka, v nabídce více druhů a barevných provedení 499,Šátek, v nabídce více druhů

Více

Katalog reklamního textilu 2014

Katalog reklamního textilu 2014 Katalog reklamního textilu 2014 Obsah Trika pánská... 3 Triko pánské T160... 4 Triko pánské EXCLUSIVE... 5 Triko pánské V - Neck... 6 Triko pánské dlouhý rukáv... 7 Triko pánské bez rukávů... 8 Triko pánské

Více

Můj styl. Můj život. bonprix slaví 10. narozeniny! bonprix.cz 840 840 200 KLUB BONPRIX 10% SLEVA. Cena 19 Kč PODZIM 2014 TRIČKO 199

Můj styl. Můj život. bonprix slaví 10. narozeniny! bonprix.cz 840 840 200 KLUB BONPRIX 10% SLEVA. Cena 19 Kč PODZIM 2014 TRIČKO 199 Cena 19 Kč PODZIM 2014 TRIČKO 199 VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA CZSK2F Platnost do 21.01.2015 130SK2_CO001 KLUB BONPRIX 10% SLEVA Podrobnosti viz hlavní katalog nebo na bonprix.cz Můj styl. Můj život. bonprix

Více

katalog 2012 tepláky barva zelená, růžové detaily / jemný potisk Jumping na levé přední nohavici a levé zadní části panáček loga Jumping / pevná všitá guma v pase / v pase tunýlek s tkaničkou v barvě potisku

Více

00 bílá. 01 černá. 02 námořní modrá. 03 světle šedý melír. 04 žlutá. 05 královská modrá. 06 lahvově zelená. 07 červená. 08 písková.

00 bílá. 01 černá. 02 námořní modrá. 03 světle šedý melír. 04 žlutá. 05 královská modrá. 06 lahvově zelená. 07 červená. 08 písková. TRIKA Classic 160 Classic 160 dětská V-Neck 160 Heavy 200 Heavy V-Neck 200 Duo Sandwich 160 Colormix 200 Pique V-neck 200 City 150 Love 150 Pure 150 Spaghetti Top 180 Long Sleeve 180 Fit-T Long Sleeve

Více

Oblečení pro malé. za ještě menší ceny. Více za méně méně... každý den! 59,- 49,- 119,-

Oblečení pro malé. za ještě menší ceny. Více za méně méně... každý den! 59,- 49,- 119,- Oblečení pro malé za ještě menší ceny Kojenecká mikina s obrázkem kočičky nebo lišky, oranžová nebo tyrkysová, Kvalitní kojenecké tepláky s výšivkou, z hrubého materiálu, s dvojitými švy, tmavomodré, světle

Více

I NA PODZIM VÁS OSLOVÍME NÍZKÝMI CENAMI

I NA PODZIM VÁS OSLOVÍME NÍZKÝMI CENAMI I NA PODZIM VÁS OSLOVÍME NÍZKÝMI CENAMI Dámská zimní bunda, různé barvy, S-XL Dívčí bunda s kapucí obšitou kožíškem, 2-7 let Chlapecká bunda s kapucí, 2-7 let Chlapecké zimní boty, 22-27 299,- 179,- 179,-

Více

Humanic Breaking News JARO 2013 WE LOVE SHOES

Humanic Breaking News JARO 2013 WE LOVE SHOES Humanic Breaking News JARO 2013 WE LOVE SHOES ŽENY SOFT & COOL Clean Chic, ale viděno růžovými brýlemi. Módní jaro svádí úzkými podpatky lodiček, jemnými balerínkami i extravagantními sandály z lakové

Více

525,- 575,- 545,- 475,- 775,- 925,- 895,- 545,- LITEX SPORTSWEAR COLLECTION. Art. 84007. Art. 84008. Art. 84011 Kč. Art. 84003. Art. 84046. Art.

525,- 575,- 545,- 475,- 775,- 925,- 895,- 545,- LITEX SPORTSWEAR COLLECTION. Art. 84007. Art. 84008. Art. 84011 Kč. Art. 84003. Art. 84046. Art. Art. 84007 525,- Art. 84008 575,- Art. 84011 545,- Art. 84003 475,- Art. 84051 895,- Art. 84008 Triko bez rukávů. Kombinace barev. Přední díl pšitý. Potisk. S, M, L 100 bílá 575,- Art. 84051 Leggings dlouhé

Více

Art. 81566 Kšilt. Vzadu zapínání na suchý zip. 80% Polyamid + 20% Elastan. universal Tisk. Kč 225,- 370,- Art. 81021 Kč 350,- 395,-

Art. 81566 Kšilt. Vzadu zapínání na suchý zip. 80% Polyamid + 20% Elastan. universal Tisk. Kč 225,- 370,- Art. 81021 Kč 350,- 395,- Art. 81026 370,- Art. 81566 Kšilt. Vzadu zapínání na suchý zip. universal Tisk. 225,- Art. 81566 225,- Art. 81022 495,- Art. 81028 695,- Art. 81020 Art. 81028 Jednílné plavky bez výztuže. Vykrojení do

Více

575,- 36 42 375,- 36 40 645,- KOŠÍČKY C 395,- 36 46 425,- 425,- 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION E. ART. 76268 PODPRSENKA CZK A. ART. 76260 C. ART.

575,- 36 42 375,- 36 40 645,- KOŠÍČKY C 395,- 36 46 425,- 425,- 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION E. ART. 76268 PODPRSENKA CZK A. ART. 76260 C. ART. 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION A. ART. 76260 575,- C. ART. 76262 375,- 36 40 E. ART. 76268 645,- KOŠÍČKY C D E B. ART. 76261 395,- 36 46 D. ART. 76263 F. ART. 76269 A. ART. 76260 BEZ VÝZTUŽE. Zavazování za

Více

Módní obuv jaro/léto 2016: Nové trendy

Módní obuv jaro/léto 2016: Nové trendy Protože milujeme módu. Módní trendy jaro/léto 2016 Světlá, vzdušná a stejně jako v předešlých letech také sportovní. Právě taková bude jarní a letní móda roku 2016. Nedbale elegantní vzhled vám dodají

Více

OBUV 21 ARDON TREK G3145 SNAKE BLACK

OBUV 21 ARDON TREK G3145 SNAKE BLACK G3144 RACER BLUE designová kotníková treková obuv v kombinaci černé a šedé barvy s doplňky ve sportovní tyrkysové dekorativní potisk svršek z poddajného a lehkého materiálu softshell s nepromokavou úpravou

Více

legenda popisků velikostní tabulka kolekce plavek KOŠÍČKY VÁZÁNÍ KOSTICE RAMÍNKA vložené košíčky zapínání na zádech vázání za krkem a na zádech

legenda popisků velikostní tabulka kolekce plavek KOŠÍČKY VÁZÁNÍ KOSTICE RAMÍNKA vložené košíčky zapínání na zádech vázání za krkem a na zádech kolekce plavek 04 legenda popisků KOŠÍČKY vložené košíčky VÁZÁNÍ zapínání na zádech košíčky PUSH-UP vázání za krkem a na zádech všité košíčky vázání za krkem a zapínání na zádech 4 výstuž v podprsence

Více

ATLANTA+ - ATLANTA+ LADY

ATLANTA+ - ATLANTA+ LADY ATLANTA+ - ATLANTA+ LADY Mikina s raglánovými rukávy, s kapucí ve stejné barvě a bílou utahovací šňůrkou s kontrastním prošíváním a kovovými kroužky, výstřih do módního tvaru V, klokaní kapsa na břichu,

Více

VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015

VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015 VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015 Pouzdro na ipad / Tablet Pouzdro na ipad / Tablet z eko kůže Barva modrá / oranžová Rozměr: 22,5 x 26 cm. V dárkové krabici. Dostupnost skladem: modrá - 140 ks oranžová

Více

Hrnky. Hrnek bílý A+ Hrnek bílý extra white. Hrnek bílý malý. Hrnek bílý - srdce. Hrnek bílý - ucho srdce. do 330 ml.

Hrnky. Hrnek bílý A+ Hrnek bílý extra white. Hrnek bílý malý. Hrnek bílý - srdce. Hrnek bílý - ucho srdce. do 330 ml. Hrnky do 330 ml od 99 K č Hrnek bílý A+ ( 300 ml ) -A+ kvalita (standardní kvalita za dobrou cenu - nejprodávanější hrnek tohoto výrobce) Hrnek bílý extra white ( 300 ml ) Hrnek bílý malý ( 150 ml ) Hrnek

Více

LA H 002 Fialové květované holinky

LA H 002 Fialové květované holinky LA H 001 Červené květované holinky Holinky s nastavitelnou přezkou pro větší pohodlí a jednoduchost použití. Voděodolné. Odolná gumová podrážka s podpatkem. LA H 002 Fialové květované holinky Holinky s

Více

KOMPLETY Komplet KLASIK

KOMPLETY Komplet KLASIK KOMPLETY Komplet KLASIK Bunda, triko a kalhoty pas Bunda, triko a kalhoty lacl Cena bez DPH 413,- Kč Cena s DPH 499,73 Kč Cena bez DPH 453,- Kč Cena s DPH 548,13 Kč V pánské i dámské variantě. V modrém

Více

VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA

VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA Cena 19 Kč PODZIM 2014 ROLÁKOVÝ PULOVR 499 VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA CZSK3N Platnost do 08.03.2015 130SK3_CO001 KLUB BONPRIX 10% SLEVA Podrobnosti viz hlavní katalog nebo na bonprix.cz Můj styl. Můj život.

Více

KATALOG REKLAMNÍHO TEXTILU

KATALOG REKLAMNÍHO TEXTILU 2012/13 KATALOG REKLAMNÍHO TEXTILU Vyobrazení vzorků barev v katalogu je pouze orientační. Triko pánské krátký rukáv T160 150-160 g/m 2 S M L XL XXL XXXL lahvově kiwi světlý melír tmavý melír královská

Více

Více za méně každý den!

Více za méně každý den! Kojenecké triko s veselým motivem myšáka Mickey nebo Minnie, dívčí v bílé a červené barvě nebo chlapecké v červené a šedé barvě, 6-24 měsíců 179,- Velký plyšový medvídek z příjemného huňatého materiálu,

Více

Vesta dámská 1190,- Vesta pánská 699,- Svetr pánský 349,- Kabelka dámská 399,- Jeans dámské, pánské 699,- Jeans pánské 899,-

Vesta dámská 1190,- Vesta pánská 699,- Svetr pánský 349,- Kabelka dámská 399,- Jeans dámské, pánské 699,- Jeans pánské 899,- Tato nabídka platí od 10. 9. do 6. 10. 2015. Vesta 1190,- Vesta pánská 699,- Svetr pánský 349,- Kabelka 399,- Jeans dámské, pánské 699,- Jeans pánské 899,- Aby vás počasí nepřekvapilo Kabát dámský 1990,-

Více

Humanic Breaking News LÉTO 2013 WE LOVE SHOES

Humanic Breaking News LÉTO 2013 WE LOVE SHOES Humanic Breaking News LÉTO 2013 WE LOVE SHOES ŽENY CITY CHIC Léto ve městě a dobrodružství volá. Žhavá džungle velkoměsta si silně potrpí na trend a exotiku. Vlivy etnostylu a závan orientu nás provázejí

Více

Více za méně každý den!

Více za méně každý den! Měkký ručník s ozdobnou výšivkou, různé barvy, 50 90 cm Kč 70 140 cm Kč 249,- Dekorativní povlečení na polštář se skandinávským vzorem, šedá barva, různé motivy, 40 x 40 cm Ozdobný rámeček na 4 fotografie

Více

595,- 625,- KOŠÍČKY 595,- 445,- 365,- 595,- 475,- 365,- infoline 800 150 550. Art. 69159. Art. 69154

595,- 625,- KOŠÍČKY 595,- 445,- 365,- 595,- 475,- 365,- infoline 800 150 550. Art. 69159. Art. 69154 infoline 800 150 550 V O L Á T Z R M. RT. 69160 OKOVÉ. Na předním dílu pásek s plastovým doplňkem. Podšité. 36, 38, 40, 42, 44 445,- rt. 69154 595,- rt. 69159 625,- KOŠÍČKY rt. 69154 595,- rt. 69160 445,-

Více

zima 2014-2015 11-J1085 Péřový zimní kabát s kapucí Matový vnějšímateriál, který je vodě a větru odolný Dvoucestný zip s vnitřní klopou Odepínací kapuce Elastický pás na kapuci, na rukávech a na spodním

Více

Příloha krojového řádu č. 1

Příloha krojového řádu č. 1 Junák svaz skautů a skautek ČR Příloha krojového řádu č. 1 Základní součásti kroje Základní košile Kategorie: skauti / ky vodní skauti /ky Barva: béţová tmavomodrá Materiál: Označení: Způsob nošení: Vyrábí

Více

100 kapslí zdarma! Kupte kávovar Cafissimo a získejte. Ušetřete. až 899 Kč. www.tchibo.cz. Objevte jedinečný svět Tchibo

100 kapslí zdarma! Kupte kávovar Cafissimo a získejte. Ušetřete. až 899 Kč. www.tchibo.cz. Objevte jedinečný svět Tchibo www.tchibo.cz Kupte kávovar Cafissimo a získejte 100 kapslí zdarma! + Ušetřete až 899 Kč Získejte ke koupi libovolného kávovaru Cafissimo 100 kapslí ZDARMA (nevztahuje se na limitované edice Grand Classé).

Více

free your mind...! CZE Kombinéza Soffio 111 Boty Sensitive D10 Kompletní oblečení jezdců. Bez kompromisů.

free your mind...! CZE Kombinéza Soffio 111 Boty Sensitive D10 Kompletní oblečení jezdců. Bez kompromisů. free your mind...! Kompletní oblečení jezdců. Bez kompromisů. Kombinéza Soffio 111 Zvolte si jeden ze 20 výchozích střihů a vyberte si požadované barvy a jejich kombinaci. Nebo nám zadejte požadavek nového

Více

Polo Purkmistr man LUBONSKY. Polo Purkmistr man GREYTOWN. Kat. číslo:

Polo Purkmistr man LUBONSKY. Polo Purkmistr man GREYTOWN. Kat. číslo: POLO pánská kolekce POLO pánská kolekce Polo Purkmistr man LUBONSKY PW1007 modrá tmavě modrá L, XL, XXL Polo Purkmistr man GREYTOWN PW1006 šedá tmavě šedá L, XXL vpředu, vzadu a na rukávu. vpředu, vzadu

Více

jsme tu s Vámi! Obsah Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám nabídnout široký sortiment nažehlovacích záplat, obrázků a aplikací.

jsme tu s Vámi! Obsah Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám nabídnout široký sortiment nažehlovacích záplat, obrázků a aplikací. Obsah 0... Obsah 0... Úvod 0... Nažehlovací motivy z kamínků 0... Nažehlovací aplikace - velké 0... Nažehlovací etikety - velké 0... Nažehlovací etikety - střední 0... Vyšívané nažehlovací obrázky - velké

Více

Velkoobchodní ceník ( platný od 1.1. 2011)

Velkoobchodní ceník ( platný od 1.1. 2011) Velkoobchodní ceník ( platný od 1.1. 2011) Ceník výrobků platný: - pro příspěvkové organizace, umělecké školy všech stupňů, taneční a divadelní soubory - při nákupu zboží na dobírku - pro ostatní odběratele

Více

Triko Classic 160 Single Jersey, 100% bavlna, 160 g/m 2 velikost objednací číslo XS 101 - - 12 S 101 - - 13 M 101 - - 14 L 101 - - 15 XL 101 - - 16

Triko Classic 160 Single Jersey, 100% bavlna, 160 g/m 2 velikost objednací číslo XS 101 - - 12 S 101 - - 13 M 101 - - 14 L 101 - - 15 XL 101 - - 16 Triko Classic 160 100% bavlna, 160 g/m 2 XS 101 - - 12 S 101 - - 13 M 101 - - 14 L 101 - - 15 XL 101 - - 16 XXL 101 - - 17 XXXL 101 - - 18 Trika kvalitní unisexové triko střední gramáže vhodné pro potisk

Více

Přineste si. jaro domů díky nízkým cenám 299,- 179,- 89,- 59,- Dekorativní závěs

Přineste si. jaro domů díky nízkým cenám 299,- 179,- 89,- 59,- Dekorativní závěs Přineste si jaro domů díky nízkým cenám Dekorativní závěs s moderními geometrickými vzory, 135 x 240 cm, bílo-šedý Dekorativní polštář s moderním geometrickým vzorem,40 x 40 cm, bílo-šedý Proutěná lucernička

Více

Deštníky a čepice. Monet 80220 Deštník s dřevěnou rukojetí rozměry: Ø 105 cm barva na obrázku: 51 bordó cena: 3,58

Deštníky a čepice. Monet 80220 Deštník s dřevěnou rukojetí rozměry: Ø 105 cm barva na obrázku: 51 bordó cena: 3,58 Deštníky a čepice Deštníky a čepice Monet 80220 Deštník s dřevěnou rukojetí rozměry: Ø 105 cm barva na obrázku: 51 bordó cena: 3,58 Automat 80450 Nylonový automatický deštník s dřevěnou rukojetí, 8 panelů

Více

katalog zdravotnických oděvů Pohodlí a kvalita pro každý den

katalog zdravotnických oděvů Pohodlí a kvalita pro každý den katalog zdravotnických oděvů Pohodlí a kvalita pro každý den Firma APEX byla založena v roce 1992 a mimo jiné se specializuje i na výrobu zdravotnických oděvů. Jsme prestižním a dlouholetým dodavatelem

Více

Obsah. Tailor Made. cofee - značka, která se nosí

Obsah. Tailor Made. cofee - značka, která se nosí Obsah 4 6 8 10 12 14 16 18 20 22 24 26 28 30 32 34 36 38 40 42 44 46 48 50 52 54 56 58 60 62 64 66 68 4046 4031 4033 4034 1733 1734 2099 2089 4044 4041 1926 4048 4030 4051 4052 4050 4055 4032 4042 4036

Více

obsah cofee - značka, která se nosí

obsah cofee - značka, která se nosí cofee - značka, která se nosí obsah Kolekce značky cofee zaujímá vedoucí pozici v segmentu 3D reklamy a tím se stává výzvou pro ostatní díky svému designu a kvalitnímu provedení. Propracovaný design výrobků

Více

Valentýnská nabídka a daleko více!

Valentýnská nabídka a daleko více! Valentýnská nabídka a daleko více! Medvídek ve valentýnském svetříku, daruj jej milované osobě Valentýnské voňavé svíčky, různé druhy 42,- Dekorativní váza se stuhou a kovovým srdíčkem Sada 2 skleniček

Více

bonprix slaví 10. narozeniny! bonprix.cz 840 840 200 BLACK & WHITE MEETS Cena 19 Kč PODZIM 2014 CZS3N Platnost do 29.03.2015

bonprix slaví 10. narozeniny! bonprix.cz 840 840 200 BLACK & WHITE MEETS Cena 19 Kč PODZIM 2014 CZS3N Platnost do 29.03.2015 CZS3N Platnost do 29.03.2015 Cena 19 Kč PODZIM 2014 TRIKO SE SÍŤOVOU VSADKOU 299 VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA 130S3_CO001 BLACK & WHITE MEETS bonprix.cz 840 840 200 bonprix slaví 10. narozeniny! MILÍ ZÁKAZNÍCÍ,

Více

Elegantně a stylově. i na podzim. Více za méně každý den! 179,- 179,- 179,- 119,- 119,-

Elegantně a stylově. i na podzim. Více za méně každý den! 179,- 179,- 179,- 119,- 119,- Elegantně a stylově i na pzim Lehký rolák s 3/4 rukávem, volný střih, v béžové nebo pudrové barvě, S-L Pohlný svetřík z měkkého materiálu, v černé, šedé, mátové nebo pudrově růžové barvě, S-L Vzdušná košile

Více

026 kapesní týdenní 8 x 15 cm. 034 B6 denní 12 x 16,5 cm. 023 A5 týdenní 14,3 x 20,5 cm. 013 B5 týdenní 17 x 24 cm. A5 denní 14,3 x 20,5 cm

026 kapesní týdenní 8 x 15 cm. 034 B6 denní 12 x 16,5 cm. 023 A5 týdenní 14,3 x 20,5 cm. 013 B5 týdenní 17 x 24 cm. A5 denní 14,3 x 20,5 cm DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE kapesní týdenní 8 x 15 cm B6 denní 12 x 16,5 cm A5 týdenní 14,3 x 20,5 cm A5 denní 14,3 x 20,5 cm B5 týdenní 17 x 24 cm 22 kapesní

Více

FLAKONKY Číslo Výška (mm) Objem (ml) Barva flakonu Barva zdobení Tvar Zdobení Struktura Cena prodej 450097 63 7 tyrkys zlatá šestiúhelník tyrkys

FLAKONKY Číslo Výška (mm) Objem (ml) Barva flakonu Barva zdobení Tvar Zdobení Struktura Cena prodej 450097 63 7 tyrkys zlatá šestiúhelník tyrkys 450097 63 7 tyrkys zlatá šestiúhelník tyrkys kámen - 254 Kč 450197 63 7 sv. zelená zlatá šestiúhelník - - 146 Kč 450213 61 6 tm. fialová zlatá lastura rudý kámen - 269 Kč 450397 61 6 tyrkys zlatá lastura

Více

99 Kč [3,95 ] 199 Kč [7,95 ]

99 Kč [3,95 ] 199 Kč [7,95 ] DA* + vaše velikost Žlutá tunika/plážové minišaty zdobené ručně našívanými kamínky u výstřihu, poly-šifon. Velikosti: M, L, XL (vzor obj. č. DAM). Délka podle velikosti 0- cm. 0 Kč Kč [,0 ] Akrylový náramek

Více

bonprix.cz 840 840 200 KLUB BONPRIX 10% SLEVA SVOJI OBJEDNÁVKU SI MŮŽETE NECHAT POSLAT PŘÍMO DO NEJBLIŽŠÍ POBOČKY ČESKÉ POŠTY! Cena 19 Kč LÉTO 2014

bonprix.cz 840 840 200 KLUB BONPRIX 10% SLEVA SVOJI OBJEDNÁVKU SI MŮŽETE NECHAT POSLAT PŘÍMO DO NEJBLIŽŠÍ POBOČKY ČESKÉ POŠTY! Cena 19 Kč LÉTO 2014 Cena 19 Kč LÉTO 2014 ÚPLETOVÉ ŠATY 249 VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA CZB3N Platnost do 28.11.2014 129B3_CO001 SVOJI OBJEDNÁVKU SI MŮŽETE NECHAT POSLAT PŘÍMO DO NEJBLIŽŠÍ POBOČKY ČESKÉ POŠTY! Bližší informace

Více

2010 KAT KA A T LOG ALOG

2010 KAT KA A T LOG ALOG 2010 KATALOG REKLAMNÍHO TEXTILU NABÍZÍME ROZŠÍŘENOU KOLEKCI TEXTILU ŠIROKOU ŠKÁLU BAREV A VELIKOSTÍ ROZUMNÉ CENY A PŘÍVĚTIVÉ JEDNÁNÍ Vyobrazení vzorků barev v katalogu je pouze orientační. Triko pánské

Více

Hrnky Hrnek klasik Klasický bílý hrníček 330ml, vhodný pro mytí v myčce, kvalita A+, potisk až 85x215 mm. Hrnek bílý, úzký.

Hrnky Hrnek klasik Klasický bílý hrníček 330ml, vhodný pro mytí v myčce, kvalita A+, potisk až 85x215 mm. Hrnek bílý, úzký. Hrnky Hrnek klasik Klasický bílý hrníček 330ml, vhodný pro mytí v myčce, kvalita A+, potisk až 85x215 mm Váha: +- 330g Hrnek bílý, úzký Bílý hrníček 300ml, nízká hmotnost, vhodný pro mytí v myčce Výška:

Více

Katalog 2015 reklamní textil

Katalog 2015 reklamní textil Katalog 2015 reklamní textil Vážení zákazníci, strana 03 Triko pánské T160 krátký rukáv strana 05 Triko pánské EXCUIVE strana 05 Triko pánské V - Neck strana 07 Triko pánské dlouhý rukáv pro tento rok

Více

Nová kolekce 34,90 54,90 69,90 54,90 69,90 139, 239, 134,50 239, 199, - 50 % Tato nabídka platí od 11. 9. do 30. 9. 2012

Nová kolekce 34,90 54,90 69,90 54,90 69,90 139, 239, 134,50 239, 199, - 50 % Tato nabídka platí od 11. 9. do 30. 9. 2012 Otevírací doba Praha Čakovice, Černý Most, Zličín denně 8 22 Duffy osvěžovač textilií 2v1 250 ml (100 ml = 13,96 Kč) pro všechny hypermarkety Globus s výjimkou hypermarketu Havířov. Nová kolekce 34,90

Více

Více za méně každý den!

Více za méně každý den! 119 299,- Ubrus odolný vůči skvrnám s vánočním vzorem, 110 x 155 cm Talíře se zlatým vzorem: dezetrní 29 Kč hluboký 42 Kč velký 59 Kč 24 dílná sada příborů pro každou příležitost Více za méně každý den!

Více

200. Sváteční saténové šatičky 1,5-2 roky

200. Sváteční saténové šatičky 1,5-2 roky 200. Sváteční saténové šatičky 1,5-2 roky Délka: 55 cm Šířka: 25 cm Materiál: tmavě fialové, krátký rukáv Půjčovné: 100 Kč 201. Šaty SVATEBNÍ - družička 9-11 let Délka: 88 cm Šířka: 43 cm (možnost stáhnutí,

Více

TIBA01 TIBA02. TRAVERTIN hnědá + červená + bílá + žlutá. kostička 2,5x2,5 cm CENA 2 978,00 Kč bez DPH formát 30,2x30,2 cm 1 m2. MRAMOR béžová +hnědá

TIBA01 TIBA02. TRAVERTIN hnědá + červená + bílá + žlutá. kostička 2,5x2,5 cm CENA 2 978,00 Kč bez DPH formát 30,2x30,2 cm 1 m2. MRAMOR béžová +hnědá TRAVERTIN hnědá + červená + bílá + žlutá TIBA01 kostička 2,5x2,5 cm CENA 2 978,00 Kč bez DPH formát 30,2x30,2 cm 1 m2 MRAMOR béžová +hnědá TIBA02 kostička 2,5x2,5 cm CENA 3 803,00 Kč bez DPH formát 30,2x30,2

Více

Tašky, batohy, cestovní zavazadla

Tašky, batohy, cestovní zavazadla Tašky, batohy, cestovní zavazadla Papírová taška s plochým držadlem, bílá kraft papír od 4, 50 Papírová taška s plochým držadlem, natural sulfátový papír od 4, 70 91371.B 440 140 500 mm 913H1.B 320 130

Více

G1051 ARDON O1 G1054 ARDON S1 G1055 ARDON S3

G1051 ARDON O1 G1054 ARDON S1 G1055 ARDON S3 G1051 ARDON O1 G1054 ARDON S1 G1055 ARDON S3 klasická celokožená obuv řady ARDON CLASSIC reflexní pásek pro vyšší viditelnost svršek z buvolí usně voděodolná úprava svršku (verze S3) podšívka a doplňky

Více

Zbožíznalství 3. ročník PP. Textilní galanterie - prezentace

Zbožíznalství 3. ročník PP. Textilní galanterie - prezentace Název školy Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56 Název projektu Digitalizace výuky Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.0977 Číslo šablony VY_32_inovace_ZB50 Číslo materiálu 50 Autor Bc. Ivana

Více

LÉTO 2011. shoemanic breaking news. Garden Party ŽENY

LÉTO 2011. shoemanic breaking news. Garden Party ŽENY shoemanic breaking news LÉTO 2011 ŽENY Garden Party Od tohoto okamžiku velí trendu květinové textilní potisky a ty nás naladí do té správně pestré párty nálady. Kromě lodiček (Slings a Peeptoes) je žena

Více

Triko dámské Raglan-V 200 g/m 2 (raglánové dámské triko s výstřihem do V, elastický úplet-interlock)

Triko dámské Raglan-V 200 g/m 2 (raglánové dámské triko s výstřihem do V, elastický úplet-interlock) proven.cz I oranžová reklama tel: 377.455.755 I fax: 377.455.757 I e-mail: info@proven.cz Triko dámské Raglan-V 200 g/m 2 (raglánové dámské triko s výstřihem do V, elastický úplet-interlock) 105 černá

Více

Více za méně každý den!

Více za méně každý den! Tričko s dlouhým rukávem, dívčí nebo chlapecké, s motivy, různé vzory a barvy, 2-7 let 249,- 89,- Sada pro malého hasiče: hasičský vůz s délkou cca. 50 cm, dvě figurky a hasičská přilba v sadě Plyšový

Více

2 v 1 keramická čajová konvice a hrníček, 400 ml. Cena : 140,00 Kč/ks. Ceny jsou uvedeny bez DPH a do vyprodání zásob

2 v 1 keramická čajová konvice a hrníček, 400 ml. Cena : 140,00 Kč/ks. Ceny jsou uvedeny bez DPH a do vyprodání zásob 2 v 1 keramická čajová konvice a hrníček, 400 ml. Cena : 140,00 Kč/ks Dámské šátky - sada 5 ks šátků složená z náhodně vybraných barev a motivů rozměr : 45 x 45 cm Cena : 27,00 Kč/sada 2v1 - náramek a

Více

Domácí idylka ve znamení nízkých cen

Domácí idylka ve znamení nízkých cen Elegantní stolní lampa ze skla, různé vzory a barvy, výška 33 cm Domácí idylka ve znamení nízkých cen Pletený dekorativní košík, ideální pro skladování drobností, 27,5 x 17,5 x 10 cm, různé barvy 249,-

Více

Módní obuv podzim/zima 2015/2016: Nové trendy... přináší společnost Deichmann

Módní obuv podzim/zima 2015/2016: Nové trendy... přináší společnost Deichmann Protože milujeme módu. Módní trendy podzim/zima 2015/2016 U nových modelů obuvi se kombinují jednoduché, čisté tvary se zajímavými detaily, klasický vzhled se sportovními prvky, retro s novými akcenty

Více

10 Kvalitní dámské triko, které velice elegantně olemuje postavu. Výstřih do V umožní vyniknout všem přednostem každé ženy.

10 Kvalitní dámské triko, které velice elegantně olemuje postavu. Výstřih do V umožní vyniknout všem přednostem každé ženy. www.alexfox.cz TRIČKA 100 Triko Child Classic strana 6 Dětské triko z kvalitní mykané prstencově dopřádané bavlny, které přesně padne na děti ve vybraných velikostech 4, 6, 8 a 10 let. Připravili jsme

Více

KOLEKCE ZIMA 2014 / 2015

KOLEKCE ZIMA 2014 / 2015 KOLEKCE ZIMA 2014 / 2015 ZIMNÍ OBUV PRABOS TOBIAS S3 WINTER S13873, O2 WINTER S14873 -zateplená obuv s širokou kompozitovou kaplí, kevlarová planžeta proti propichu, / varianta 02 bez kaple a planžety

Více

OBSAH. cofee - značka, která se nosí TAILOR MADE

OBSAH. cofee - značka, která se nosí TAILOR MADE OBSAH 4 4020 TRUCK 4240 NEW WEDGE 8 40 SQUARED 10 4024 ARMY 12 404 MILITARY 14 4025 URBAN 1 17 TURNED 18 174 TURNED SANDWICH 20 2099 CLASSIC SANDWICH 22 4044 PIPING 24 192 HEAVY 2 404 WASHED CO-FIT 28

Více

Ceník potisku reklamních předmětů

Ceník potisku reklamních předmětů Ceník potisku reklamních předmětů Uvedené ceny jsou bez DPH SÍTOTISK - deštníky, tašky, batohy, vaky na šaty, nafukovací lehátka, míče do29 600,00 Kč 500,00 Kč od 30 20,00 Kč 15,00 Kč od 50 18,50 Kč 12,00

Více

Novinky a TOP produkty Jaro 2007

Novinky a TOP produkty Jaro 2007 Novinky a TOP produkty Jaro 2007 Zapomínáte? Připomeňte se svým zákazníkům! Praktický bloček s Vaším logem, sloganem Magnetický podklad udrží bloček stále na očích! Rozměry dle přání. Cena již od: 19,-

Více

Zakázková výroba obuvi

Zakázková výroba obuvi Zakázková výroba obuvi Použité symboly Obsah: výroba na zakázku obuv na míru, designové úpravy, materiál, barva, dle požadavků vrchový materiál podešev přírodní useň textil jiný materiál O společnosti

Více

JARO I LÉTO Spring I Summer 2011

JARO I LÉTO Spring I Summer 2011 JARO I LÉTO Spring I Summer 2011 Kabát I Coat GUY 22.73079.0318 Rifl e I Jeans DREAM 19.72148.01753 Kabát I Coat GUY 22.73079.0319 22.72144.0311 Kabát I Coat GUY 22.73079.0546 ¾ Kalhoty I Shorts GREUTE

Více

JAK NA VELIKOST? Pro určení správné velikosti oděvu Vám doporučujeme ověřit si velikost dle našich tabulek.

JAK NA VELIKOST? Pro určení správné velikosti oděvu Vám doporučujeme ověřit si velikost dle našich tabulek. ZDRAVOTNICKÉ ODĚVY Milí zákazníci, jsme tradiční česká výrobní firma se zaměřením na zdravotnickou konfekci. Od počátku se profilujeme jako společnost, která přináší módní trendy do výroby, nebojí se používat

Více

KATALOG REKLAMNÍHO TEXTILU

KATALOG REKLAMNÍHO TEXTILU 2007 KATALOG REKLAMNÍHO TEXTILU 2008 katalog.indd 1 9.3.2007 10:17:30 Triko pánské 150-160 gr. S/158 M L XL XXL XXXL Jemný úplet jersey, 100% bavlna, 150-160 gr./m2 Triko s kulatým lemem u krku, krátkým

Více

www.mcprint.cz Zakázkový potisk fotopotisk

www.mcprint.cz Zakázkový potisk fotopotisk Zakázkový potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie Puzzle obrázek z vlastní fotografie PUZZLE Puzzle obrázek formát dílky rozměr cena Kč A01 3404 152 x 102 cm 1996, A0 1748 102 x 78 cm 1146,

Více

Tereza Kostková Podzim-Zima 2014/2015

Tereza Kostková Podzim-Zima 2014/2015 Tereza Kostková Podzim-Zima 2014/2015 Showrooms... šaty 343-775 leopard + káro šaty 343-775 mapa tričko 243-119A mapa, kalhoty 443-483D pruh šaty 343-774 růžová tričko basic 243-101A leopard + káro,

Více

sorbetové KLUB BONPRIX 10% SLEVA bonprix.cz 840 840 200 móda na zimu barvy Cena 19 Kč ZIMA 2014 ROLÁKOVÝ PULOVR 349 CZB2N Platnost do 20.04.

sorbetové KLUB BONPRIX 10% SLEVA bonprix.cz 840 840 200 móda na zimu barvy Cena 19 Kč ZIMA 2014 ROLÁKOVÝ PULOVR 349 CZB2N Platnost do 20.04. Cena 19 Kč ZIMA 2014 ROLÁKOVÝ PULOVR 349 VIZ STRANA 1 CZB2N Platnost do 20.04.2015 sorbetové móda na zimu barvy KLUB BONPRIX 10% SLEVA 130S3_CO001 Podrobnosti viz str. 70 bonprix.cz 840 840 200 MILÍ ZÁKAZNÍCI,

Více

OBUV OBUV. nový katalog firmy. Litomyšl. pracovní vycházková letní. www.vapo-litomysl.cz

OBUV OBUV. nový katalog firmy. Litomyšl. pracovní vycházková letní. www.vapo-litomysl.cz OBUV nový katalog firmy Litomyšl pracovní vycházková letní OBUV www.vapo-litomysl.cz Firma Litomyšl s.r.o. pro Vám připravila zbrusu NOVÝ KATALOG veškerá naše obuv je vyráběna výhradně v České republice

Více

AKCE SIS září 2014. platnost od 16.9.2014. ceny uváděny MOC s DPH (finální ceny pro koncového zákazníka)

AKCE SIS září 2014. platnost od 16.9.2014. ceny uváděny MOC s DPH (finální ceny pro koncového zákazníka) AKCE SIS září 2014 platnost od 16.9.2014 ceny uváděny MOC s DPH (finální ceny pro koncového zákazníka) Farmářka S1 béžová Bezpečnostní kotníková obuv farmářka s tužinkou s PU podrážkou rezistentní olejům.

Více

Význam obuvi. Ochranný před zimou, teplem, poraněním.

Význam obuvi. Ochranný před zimou, teplem, poraněním. Obuv obuv Obuv se vyvíjela společně s člověkem podle jeho životních podmínek v kvalitě a provedení. Obuv je výrobek určený k ochraně lidské nohy,musí splňovat i funkci estetickou Bota je název pro pravý

Více

249 Kč [9,95 ] 149 Kč. 199 Kč [7,95 ] 69 Kč [2,75 ] 99 Kč [3,95 ] 99 Kč. 5 DA4131 Čokoládový pléd s pruhy, 190 x 90 cm, měkčená viskóza.

249 Kč [9,95 ] 149 Kč. 199 Kč [7,95 ] 69 Kč [2,75 ] 99 Kč [3,95 ] 99 Kč. 5 DA4131 Čokoládový pléd s pruhy, 190 x 90 cm, měkčená viskóza. DA07 Organzový bordó-cihlový šál měnící odstín, prošívaný elastickou nití x 80 cm. 99 Kč [7,9 ] DA Čokoládový pléd s pruhy, 90 x 90 cm, měkčená viskóza. 9 Kč 9 Kč [9,9 ] Přírodní režný zdobený klobouk.

Více

www.bonprix.cz Tel: 596 629 630 Cena 19 Kč LétO 2012 Trojúhelníková bikiny podprsenka 349_ CZ.B3 Platnost do 31.12.

www.bonprix.cz Tel: 596 629 630 Cena 19 Kč LétO 2012 Trojúhelníková bikiny podprsenka 349_ CZ.B3 Platnost do 31.12. Cena 19 Kč LétO 2012 Trojúhelníková bikiny podprsenka 349_ viz následující strana CZ.B3 Platnost do 31.12. 2012 2012PC68,00 Podrobnosti viz str. 70 www.bonprix.cz Tel: 596 629 630 Vážení zákazníci, už

Více

ZAJÍČCI LOJZA & MÁŇA. SET 6 ks XXL METALICKÝCH BAREVNÝCH VAJEC. od 49 Kč [1,95 ] VELIKONOČNÍ SET 4 KRASLIC VYMALUJ SI SÁM. 99 Kč

ZAJÍČCI LOJZA & MÁŇA. SET 6 ks XXL METALICKÝCH BAREVNÝCH VAJEC. od 49 Kč [1,95 ] VELIKONOČNÍ SET 4 KRASLIC VYMALUJ SI SÁM. 99 Kč příloha k hlavnímu katalogu Platí od..0 od 0:00 hod do 0..0 nebo do vyprodání zásob. VESELÉ VELIKONOCE ZAJÍČCI LOJZA & MÁŇA od Kč [, ] DA ks metalických barevných vajec XXL, která můžete naplnit dle své

Více