LOOKBOOK JARO - LÉTO 2010

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "LOOKBOOK JARO - LÉTO 2010"

Transkript

1 LOOKBOOK JARO - LÉTO 2010

2 Dámská obuv

3 Baleríny Model.: Cena: 449 Kč Velikosti: Rock n Roll-baleríny v aktuálním černo/bílém károvaném vzoru. Model: Cena: 449 Kč Rock n Roll-baleríny v aktuálním černo/modrém károvaném vzoru. Model: Cena: 449 Kč Šedé Rock n Roll-baleríny ve vzhledu velurové kůže s dekorativními nýty a sponou.

4 Baleríny Model: Cena: 449 Kč Purpurové Rock n Rollbaleríny ve vzhledu velurové kůže s dekorativními nýty a sponou. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: 35 Modré Rock n Roll-baleríny ve vzhledu velurové kůže s dekorativními nýty a sponou. Model: Velikosti: Sportovní Rock n Roll-baleríny v bronzové barvě, s mašlí zdobenou nýty.

5 Baleríny Model: Cena: 449 Kč Velikosti: R o c k n R o l l - b a l e r í n y ve vzhledu hadí kůže s dekorativní sponou. Model: Cena: 449 Kč Černé baleríny v módním designu s řemínky u kotníku a s ozdobnými nýty. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Modré baleríny v módním designu s řemínky u kotníku a s ozdobnými nýty.

6 Baleríny Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Bílé baleríny v módním designu s řemínky u kotníku a s ozdobnými nýty. Model: Cena: 449 Kč Vkusné baleríny v zelené barvě s dekorativním řasením a ozdobným dvojtým stehem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Vkusné baleríny ve fi alové barvě s dekorativním řasením a ozdobným dvojtým stehem.

7 Baleríny Model: Cena: 449 Kč Vkusné baleríny v bílé barvě s dekorativním řasením a ozdobným dvojtým stehem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé baleríny v saténovém vzhledu s ozdobnými zlatými nýty a stehy. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Saténové baleríny s leopardím vzhledem.

8 Baleríny Model: Velikosti: Béžové baleríny s ozdobnými nýty a stehy. Model: Značka: Janet D. Cena: 799 Kč Baleríny z velurové kůže s ozdobnou mašlí. Model: Velikosti: Modré baleríny v saténovém vzhledu, s dekorativními křišťálovými kamínky.

9 Baleríny Model: Značka: Janet D. Cena: 799 Kč Velikosti: Baleríny z velurové kůže s ozdobnou mašlí.

10 Sport Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Sportovní šněrovací obuv ve fi alové barvě. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Sportovní šněrovací obuv ve vzhledu hadí kůže. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Módní slippery s aktuálním tyrkysovo/černým károvaným vzorem.

11 Sport Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Kotníková šněrovací obuv s tyrkysovým potiskem. Model: Elegantní sneakery v krémovo/béžové kombinaci se saténovou tkaničkou v bronzové barvě. Model: Velikosti: Elegantní sneakery v černo/ béžové kombinaci se saténovou tkaničkou v béžové barvě.

12 Klínová obuv Model: Velikosti: Sportovní klínová obuv v černé barvě s aktuálním károvaným vzorem a s malou ozdobnou mašlí. Model: Sportovní lodičky s korkovým klínem a s veselým květinovým designem. Model: Velikosti: Sportovní lodičky s károvaným klínem a s veselým květinovým designem.

13 Klínová obuv Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Černé klínové lodičky z měkké kůže s dekorativním řasením. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Klínové lodičky z měkké kůže ve fuchsiové barvě, s ozdobným řasením. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Velikosti: Modré klínové lodičky z měkké kůže s dekorativním řasením.

14 Klínová obuv Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Klínová obuv z velurové kůže v černé barvě, s otevřenou špičkou a s řemínkem v oblasti kotníku. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Velikosti: Klínová obuv z velurové kůže, s otevřenou špičkou a s řemínkem v oblasti kotníku. Model: Velikosti: Římské sandály s korkovým klínem, v koňakové barvě, s ozdobnými nýty.

15 Klínová obuv Model: Velikosti: Římské sandály s klínem, ve fi alové barvě, s ozdobnými nýty. Model: Velikosti: Římské sandály v zelené barvě, s mírným klínem, zdobené dekorativními nýty. Model: Velikosti: Černé saténové lodičky s otevřenou špičkou a mírným korkovým klínem, zdobené dekorativním uzlem.

16 Klínová obuv Model: Velikosti: Hnědé saténové lodičky s mírným korkovým klínem, zdobené dekorativní výšivkou a perličkami. Model: Velikosti: Saténové lodičky s otevřenou špičkou, s korkovým klínem, v tyrkysové barvě, zdobené dekorativní výšivkou a perličkami. Model: Velikosti: Saténové lodičky s otevřenou špičkou, zdobené černou dekorativní krajkou a mašlí.

17 Klínová obuv Model: Velikosti: 35 Bílé saténové lodičky s otevřenou špičkou, s korkovým klínem, zdobené dekorativním uzlem. Model: Velikosti: Fialové lodičky s řemínkem v oblasti kotníku a s ozdobným pleteným klínem. Model: Klínové lodičky s otevřenou špičkou, v šedé barvě, ve vzhledu velurové kůže, zdobené výrazným řemínkem.

18 Klínová obuv Model: Modré klínové lodičky ve vzhledu velurové kůže, s řemínkem v oblasti kotníku. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Hnědé kotníkové sandály v římském stylu, zdobené zajímavým klínem. Model: Kotníkové sandály s úzkým klínem, v letních barevných kombinacích.

19 Klínová obuv Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Tmavomodré kotníkové sandály ve vzhledu velurové kůže, s platformou a korkovým klínem. Model : Cena: 449 Kč Velikosti: Černé sandály ve vzhledu velurové kůže, s platformou a korkovým klínem. Model: Velikosti: Černé římské sandály s XXL platformou a korkovým klínem, zdobené zlatými sponami.

20 Otevřené kozačky Model: Cena: 699 Kč Velikosti: Černé otevřené kozačky s řemínky, s vyvýšenou vrchní částí a s trychtýřovitým podpatkem. Model: Cena: 699 Kč Tmavošedé otevřené kozačky se širokými ozdobnými pásky, zdobené nýty a s nápadným trychtýřovitým podpatkem. Model: Cena: 799 Kč Velikosti: Černé otevřené kozačky se širokými elastickými pásky a s rovným podpatkem.

21 Otevřené kozačky Model: Značka: Catwalk Cena: 999 Kč Velikosti: Letní otevřené kozačky na decentní platformě, zdobené XS-nýty, s tenkým podpatkem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Šedé kotníkové sandály ve vzhledu velurové kůže, zdobené dekorativními řemínky a nýty. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé kotníkové sandály ve vzhledu velurové kůže, zdobené dekorativními řemínky a nýty.

22 Otevřené kozačky Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé kotníkové sandály ve vzhledu velurové kůže, s nařasenou vrchní částí. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé kotníkové sandály ve stylu žabky, zdobené dekorativními nýty a očky.

23 Římské sandály Model: Velikosti: 35 Hnědé římské sandály s řemínky v oblasti kotníku, zdobené barevnými kamínky. Model: Velikosti: Tmavohnědé římské sandály, zdobené dekorativními kamínky. Model: Římské sandály s barevnými řemínky, v moderním vzhledu hadí kůže.

24 Římské sandály Model: Velikosti: Bílé sandály zdobené výraznými nýty. Model: Cena: 449 Kč Klasické římské sandály v džínsovém vzhledu, s dekorativními řemínky a velkými ozdobnými kameny. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Módní římské sandály zdobené mnoha dekoračními doplňky.

25 Římské sandály Model: Černé sandály zdobené výraznými nýty. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Černé sandály v bandážovém vzhledu se širokými elastickými pásky. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé římské sandály ve vzhledu krokodýlí kůže, s malým XS podpatkem.

26 Římské sandály Model: Velikosti: Kotníkové římské sandály v šeříkové barvě s mírným trychtýřovitým podpatkem. Model: Velikosti: Římské sandály v koňakovo/ hnědo/fi alové barvě s mírným podpatkem. Model: Velikosti: Tmavohnědé kotníkové lodičky s otevřenou špičkou, ve vzhledu hadí kůže.

27 Lodičky Model: Velikosti: Půvabné Mary-Jane-lodičky v šedo/fi alové barvě, s trychtýřovitým podpatkem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Klasické lodičky v purpurové barvě s jemným trychtýřovitým podpatkem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Klasické lodičky v tyrkysové barvě s jemným trychtýřovitým podpatkem.

28 Lodičky Model: Dámské lodičky s výraznou špičkou v béžovo hnědé barvě, ve vzhledu hadí kůže. Model: Saténové lodičky s otevřenou špičkou, s dekorační mašlí a černým lakovaným podpatkem. Model: Lodičky s otevřenou špičkou v petrolejové barvě, ve vzhledu velurové kůže, zdobené výraznou sponou.

29 Lodičky Model: Velikosti: Lodičky na platformě ve vzhledu velurové kůže, ve fi alové barvě. Model: Velikosti: 35 Modré lodičky na platformě, ve vzhledu velurové kůže, zdobené nýty. Model: Velikosti: Černé lodičky s otevřenou špičkou, na platformě, ve vzhledu hadí kůže.

30 Sandály Model: Cena: 399 Kč Velikosti: 35 Řemínkové sandály v tyrkysovo/modro/černé barvě, ve vzhledu hadí kůže. Model: Cena: 399 Kč Stříbrné společenské sandály s metalizovaným podpatkem. Model: Značka: Catwalk Cena: 999 Kč Velikosti: Společenské sandály v moderní fi alové barvě, s lesklým podpatkem a s ozdobnými kamínky.

31 Sandály Model: Cena: 399 Kč Černé kotníkové sandály se širokými elastickými řemínky a nápadným podpatkem. Model: Značka: Catwalk Cena: 799 Kč Velikosti: Černé sandály na XLplatformě, se širokými řemínky a výrazným podpatkem. Model: Černé řemínkové sandály bohatě zdobené výraznými nýty.

32 Sandály Model: Velikosti: 35 Černé společenské sandály na platformě zdobené třpytivými kamínky. Model: Značka: Catwalk Cena: 799 Kč Velikosti: Extravagantní černé sandály na platformě, s výrazným podpatkem, zdobené sponami. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Fialovo/šedé řemínkové sandály v římském stylu, s mírným trychtýřovitým podpatkem.

33 Sandály Model: Cena: 449 Kč Hnědo/béžové řemínkové sandály se zajímavým podpatkem. Model: Značka: Janet D. Cena: 799 Kč Velikosti: Barevné řemínkové sandály z měkké kůže, s elegantním podpatkem. Model: Značka: Catwalk Cena: 999 Kč Velikosti: Stříbrné sandály na mírné platformě, zdobené lesklými kamínky.

34 Sandály Model: Značka: Catwalk Cena: 999 Kč Velikosti: Zlaté společenské sandály s elegantním zdobením.

35 Dámské pantofle Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Řemínkové dámské pantofl e v letních barvách. Model: Cena: 449 Kč Dámské pantofl e v letním pleteném designu, v černo/zeleno/modrých tónech. Model: Velikosti: Dámské pantofl e v moderní tyrkysové barvě s extravagantním podpatkem.

36 Dámské pantofle Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Dámské pantofl e s výrazným podpatkem v koňakové barvě, zdobené nýty. Model: Cena: 449 Kč Řemínkové dámské pantofl e ve svěžích barevných kombinacích, zvýrazněné zajímavým podpatkem. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Dámské pantofl e v koňakové barvě, zdobené stříbrnými nýty.

37 Dianetty - žabky Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Černé žabky zdobené výraznými stříbrnými prvky.

38

39 Baleríny Model: Značka: 5th Avenue Cena: 799 Kč Pohodlná kožená balerína s malými ozdobnými mašličkami v pastelově modré barvě. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 799 Kč Pohodlná kožená balerína s malými ozdobnými mašličkami v pastelově purpurové barvě. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 799 Kč Pohodlná kožená balerína s malými ozdobnými mašličkami v hnědé barvě.

40 Římský styl Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Vysoké kožené sandály s bandážovými řemínky v pastelově purpurové barvě. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Hnědé vysoké lodičky s otevřenou špičkou, z kůže a s bandážovýmí řeminky. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Černé vysoké lodičky s otevřenou špičkou, z kůže a s bandážovými řemínky doplněnými nýty.

41 Vysoké lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Velikosti: Neobvyklé, černé, vysoké lodičky s otevřenou špičkou z kůže a s řemínky. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1399 Kč Černé, vysoké lodičky s otevřenou špičkou z kůže s širokými řemínky na nízké platformě. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1399 Kč Neobvyklé kožené sandály v modré barvě na nízké platformě.

42 Vysoké lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Elegantní vysoké sandály z černé velurové kůže. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Velikosti: Vysoké sandály s řemínky ve švestkové barvě z jemné kůže a se středně vysokým trychtýřovitým podpatkem. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Vysoké kožené sandály v koňakové barvě s extravagantním bočním šněrováním.

43 Vysoké lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Elegantní kožené sandály v barvě švestky s neobvyklým řemínkovým designem. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Elegantní kožené sandály v černé barvě s vysoko nasazeným kotníkovým poutkem.

44 Lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Kožené lodičky v pastelově šedé barvě s trychtýřovitým podpatkem v designu dřeva. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Velikosti: Modré kožené lodičky s ozdobným švem a klínovým podpatkem v designu dřeva. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Černé lodičky s řemínkem z kůže a s klínovým podpatkem v designu dřeva.

45 Lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Černé kožené lodičky s decentní platformou a s okrasnými nýty v oblasti paty. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Kožené dámské lodičky v modré barvě s výrazným podpatkem. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Černé, elegantní, kožené lodičky s otevřenou špičkou s decentní platformou a úzkým podpatkem.

46 Lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Velikosti: Klasické kožené lodičky se špičkou v černé barvě.

47 Pánská obuv

48 Sportovní Model: Značka: Memphis One Velikosti: Sportovní slippery v letní bílé barvě a s mnoha detaily Model: Značka: AM Shoe Cena: 1399 Kč Velikosti: Stylové kožené sneakery v kombinaci šedé, černé a bílé barvy. Model: Značka: AM Shoe Cena: 1399 Kč Velikosti: Tmavě modré kožené sneakery s aplikacemi na bocích obuvi ve stylovém retro vzhledu.

49 Sportovní Model: Značka: Blue Fin Velikosti: Letní pantofl e s překříženými pásky v béžové a šedé barvě.

50 Klasické Model: Značka: Borelli Cena: 1799 Kč Velikosti: Módní slippery v béžové velurové kůži s ozdobnými stehy. Model: Značka: Borelli Cena: 1799 Kč Velikosti: Elegantní kožené slippery v černé barvě s módními ozdobnými stehy a hranatou špičkou. Model: Značka: Borelli Cena: 1799 Kč Velikosti: Elegantní, černá, kožená obuv na šněrování s ozdobnými stehy v klasickém stylu.

51

52 Malé děti Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Balerínky s řemínky na cvočkové zapínání v bílé a růžové barvě s hravým ozdobným stehem. Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Obuv pro malé holčičky v růžové barvě s bílými puntíky a zapínacími řemínky. Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Flexibilní chlapecké botičky v pískové a hnědé barvě s odlehčením v podešvi.

53 Malé děti Model: Značka: Elefanten Cena: 999 Kč Velikosti: Extrémně fl exibilní a lehký model obuvi se šněrováním a trojitou podešví v červené barvě a dekoračními proužky. Model: Značka: Elefanten Cena: 999 Kč Velikosti: Flexibilní, lehká sportovní obuv v béžové barvě a trojitou podešví a zapínáním na suchý zip.

54 Holčičky Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Letní sandálky se zapínáním na suchý zip a s velkou květinovou aplikací v růžové a červené barvě. Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Lehké sportovní sandálky v růžové a křiklavě růžové barvě se zapínáním na suchý zip.

55 Chlapecké Model: Značka: Elefanten Cena: 1199 Kč Velikosti: Tmavě modrá sportovní obuv s robustní podešví, dvojitým zapínáním na suchý zip a kombinací různých materiálů.

56 Tašky

57 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 249 Kč Barva: koňaková Hnědá závěsná taška zdobená nýty a dekoračním řasením. Model: Cena: 249 Kč Barva: béžová, hnědá Prostorná taška v tmavohnědé barvě s pestrým kašmírovým vzorem.

58 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 349 Kč Barva: hnědá Prostorná taška v tmavohnědé barvě se zajímavými vzory v barvách půdy. Model: Cena: 349 Kč Barva: béžová Letní plátěná taška v béžové barvě s květinovým vzorem a ozdobnou výšivkou.

59 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 349 Kč Barva: černá, tyrkysová Prostorná taška v tyrkysové barvě s bílým květinovým vzorem a s dekorativními prvky. Model: Cena: 399 Kč Barva: purpurová, červená, černá Taška do města v černo/fi a- lové kombinaci, s mnohými ozdobnými detaily a barevnými vzory.

60 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 399 Kč Barva: bílo/purpurová Bílá letní taška s květinovým vzorem v růžovo/fi alových tónech. Model: Cena: 399 Kč Barva: koňaková, černá, purpurová Hnědá taška s kašmírovým vzorem v koňakovo/oranžovo/ tyrkysové kombinaci.

61 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 399 Kč Barva: vícebarevná Prostorná plátěná taška v bronzové barvě s květinovým vzorem. Model: Cena: 449 Kč Barva: černá Prostorná taška v černo/bílém zebrovaném vzhledu.

62 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Barva: šedo/modrá Nostalgická taška ve vzhledu hadí kůže, v šedo/modré kombinaci. Model: Barva: vícebarevná Nostalgická taška ve vzhledu hadí kůže, s květinovým potiskem v růžových tónech.

63 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Barva: purpurová Nostalgická taška ve fi alové barvě, ve vzhledu hadí kůže, zdobená barevným prošíváním. Model: Cena: 349 Kč Barva: tyrkysová Bílá letní taška s květinovým potiskem v tyrkysové barvě, zdobená pestrým uchem.

64 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 349 Kč Barva: oranžová Bílá letní taška s květinovým potiskem v oranžové barvě, zdobená pestrým uchem. Model: Cena: 349 Kč Barva: růžová Bílá letní taška s květinovým potiskem v růžové barvě, zdobená pestrým uchem.

65 Vzhled hadí kůže Model: Cena: 349 Kč Barva: purpurová, hnědá, tyrkysová Elegantní taška ve vzhledu hadí kůže, ve fi alovo/hnědé barvě. Model: Cena: 399 Kč Barva: vícebarevná Prostorná taška ve vzhledu hadí kůže, s ozdobnými barevnými pruhy.

66 Vzhled hadí kůže Model: Cena: 399 Kč Barva: hnědá, šedá Prostorná taška ve vzhledu hadí kůže, s květinovým potiskem.

67 Vakové & závěsné tašky Model: Cena: 399 Kč Barva: béžová,žlutá, tyrkysová, purpurová, černá Prostorná vaková taška v béžové barvě, s prodlouženým uchem. Model: Cena: 399 Kč Barva: černá, bílá Černá taška do města, zdobená elegantními nýty a třásněmi.

68 Vakové & závěsné tašky Model: Cena: 399 Kč Barva: modrá, bílá, purpurová, šedá Prostorná taška s dekorativní XL-mašlí, v modré barvě. Model: Barva: petrolejová Prostorná taška v petrolejové barvě, s dekorativním řasením a ozdobným zipem.

69 Vakové & závěsné tašky Model: Cena: 449 Kč Barva: bílá, černá Bílá letní taška se spleteným uchem, s ozdobným XLkvětem, s řasením a dekorativními třásněmi. Model: Barva: černá, bílá Prostorná taška v černé barvě, zdobená dekorativními nýty.

70 Vakové & závěsné tašky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 799 Kč Barva: koňaková Elegantní taška v koňakové barvě s dekorativními ozdobnými pásky, nýty a s ozdobnou sponou. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 699 Kč Barva: písková Prostorná taška v letní pískové barvě, ve vzhledu krokodýlí kůže.

71 Ležérní styl Model: Cena: 399 Kč Barva: purpurová, hnědá, černá Vkusná taška s lemováním v purpurové barvě. Model: Cena: 399 Kč Barva: béžová, černá Taška do města v béžové barvě, s dvojtým zipem a s ozdobným řasením.

72 Ležérní styl Model: Cena: 449 Kč Barva: béžová Taška do města ve vkusné krémovo/béžovo/černé barvě. Model: Cena: 449 Kč Barva: hnědá Vkusná taška v tmavohnědo/ tyrkysovo/žluté kombinaci, zdobená mnohými dekoračními prvky.

73 Malé tašky & peněženky Model: Cena: 299 Kč Barva: bílá, černá Bílá letní taška s uchem, zdobená nýty ve stříbrné barvě. Model: Cena: 349 Kč Barva: hnědá, černá, bílá Tmavohnědá taška do města, zdobená dekoračním trojzipem.

74 Malé tašky & peněženky Model: Cena: 399 Kč Barva: béžová, černá Béžová taška do města, zdobená zipem. Model: Cena: 449 Kč Barva: černá, bílá Černá taška do města, doplněná šňůrkami a ozdobnými nýty.

75 Malé tašky & peněženky Model: Cena: 199 Kč Barva: hnědá Elegantní peněženka v kašmírovém vzhledu, v hnědo/červené barevné kombinaci. Model: Cena: 199 Kč Barva: černá Elegantní peněženka v kašmírovém vzhledu, v černo/fi alové barevné kombinaci.

76 Malé tašky & peněženky Model.: Značka: 5th Avenue Cena: 449 Kč Barva: béžová, černá Vkusná peněženka z hnědé kůže s elegantním zapínáním.

445,- 38 42 575,- 36 44 545,- 365,- 36 42 425,- 425,- E. ART. 76190 PODPRSENKA CZK

445,- 38 42 575,- 36 44 545,- 365,- 36 42 425,- 425,- E. ART. 76190 PODPRSENKA CZK 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION A. ART. 76188 545,- C. ART. 76192 S KOŠÍČKY PUSH-UP. Zapínání na zádech. Kontrastní nastavitelná ramínka. Řasení. 80% Polyamid + 20% Elastan Tisk + černá. 36, 38, 40, 42, 44

Více

U nás. nejlevněji! zahájíte školní rok. Více za méně méně... každý den! 179,- 119,- 119,-

U nás. nejlevněji! zahájíte školní rok. Více za méně méně... každý den! 179,- 119,- 119,- U nás zahájíte školní rok nejlevněji! Nápadité chlapecké triko s veselou liškou, se stahovacími lemy na rukávech, bavlna, Roztomilá dívčí mikina s obrázkem králíčka, s dlouhým rukávem, Stylové manšestrové

Více

VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015

VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015 VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015 Pouzdro na ipad / Tablet Pouzdro na ipad / Tablet z eko kůže Barva modrá / oranžová Rozměr: 22,5 x 26 cm. V dárkové krabici. Dostupnost skladem: modrá - 140 ks oranžová

Více

léta Tady je svět ještě v pořádku Kalhoty dámské, materiál: 100 % viskóza, se vzorem, velikost: S-2XL 499,- Tato nabídka platí od 9.4. do 5.5.

léta Tady je svět ještě v pořádku Kalhoty dámské, materiál: 100 % viskóza, se vzorem, velikost: S-2XL 499,- Tato nabídka platí od 9.4. do 5.5. léta Klobouk dámský, elegantní, v bílé barvě 169,- Tričko dámské, nebo s elastanem, různé druhy a barvy, velikost: S-2XL/38-48 Kalhoty dámské, materiál: 100 % viskóza, se vzorem, velikost: S-2XL 499,-

Více

free your mind...! CZE Kombinéza Soffio 111 Boty Sensitive D10 Kompletní oblečení jezdců. Bez kompromisů.

free your mind...! CZE Kombinéza Soffio 111 Boty Sensitive D10 Kompletní oblečení jezdců. Bez kompromisů. free your mind...! Kompletní oblečení jezdců. Bez kompromisů. Kombinéza Soffio 111 Zvolte si jeden ze 20 výchozích střihů a vyberte si požadované barvy a jejich kombinaci. Nebo nám zadejte požadavek nového

Více

Vesta dámská 1190,- Vesta pánská 699,- Svetr pánský 349,- Kabelka dámská 399,- Jeans dámské, pánské 699,- Jeans pánské 899,-

Vesta dámská 1190,- Vesta pánská 699,- Svetr pánský 349,- Kabelka dámská 399,- Jeans dámské, pánské 699,- Jeans pánské 899,- Tato nabídka platí od 10. 9. do 6. 10. 2015. Vesta 1190,- Vesta pánská 699,- Svetr pánský 349,- Kabelka 399,- Jeans dámské, pánské 699,- Jeans pánské 899,- Aby vás počasí nepřekvapilo Kabát dámský 1990,-

Více

Triko dámské Raglan-V 200 g/m 2 (raglánové dámské triko s výstřihem do V, elastický úplet-interlock)

Triko dámské Raglan-V 200 g/m 2 (raglánové dámské triko s výstřihem do V, elastický úplet-interlock) proven.cz I oranžová reklama tel: 377.455.755 I fax: 377.455.757 I e-mail: info@proven.cz Triko dámské Raglan-V 200 g/m 2 (raglánové dámské triko s výstřihem do V, elastický úplet-interlock) 105 černá

Více

Ceník potisku reklamních předmětů

Ceník potisku reklamních předmětů Ceník potisku reklamních předmětů Uvedené ceny jsou bez DPH SÍTOTISK - deštníky, tašky, batohy, vaky na šaty, nafukovací lehátka, míče do29 600,00 Kč 500,00 Kč od 30 20,00 Kč 15,00 Kč od 50 18,50 Kč 12,00

Více

Příloha krojového řádu č. 1

Příloha krojového řádu č. 1 Junák svaz skautů a skautek ČR Příloha krojového řádu č. 1 Základní součásti kroje Základní košile Kategorie: skauti / ky vodní skauti /ky Barva: béţová tmavomodrá Materiál: Označení: Způsob nošení: Vyrábí

Více

LOVEMUSIC PRODUCTION Ceník a příklady kalkulace

LOVEMUSIC PRODUCTION Ceník a příklady kalkulace LOVEMUSIC PRODUCTION Ceník a příklady kalkulace PLÁTĚNÉ TAŠKY Ceník Barvy tašek Rozměr tisku do 35 x 25 cm white Množství Jedna barva tisku Dvě barvy tisku Tři barvy tisku Čtyři barvy tisku burgundy 50

Více

Více za méně každý den!

Více za méně každý den! 119 299,- Ubrus odolný vůči skvrnám s vánočním vzorem, 110 x 155 cm Talíře se zlatým vzorem: dezetrní 29 Kč hluboký 42 Kč velký 59 Kč 24 dílná sada příborů pro každou příležitost Více za méně každý den!

Více

* 2006 Kanada. 2010 partner ZOH Vancouver. Kombinace trendů do města i přírody. Inovativní tkaniny. Prověřené konstrukční metody.

* 2006 Kanada. 2010 partner ZOH Vancouver. Kombinace trendů do města i přírody. Inovativní tkaniny. Prověřené konstrukční metody. Představení značky * 2006 Kanada 2010 partner ZOH Vancouver Kombinace trendů do města i přírody Inovativní tkaniny Prověřené konstrukční metody Dlouhá životnost Sportovní duch Logo inspirováno Zimními

Více

Hity. DRESS- CODE v podání Pharrella Williamse a Justina Timberlakea SEZÓNY FASHION. Hvězdná obuv přichází NA SCÉNU PROTOŽE MILUJEME OBUV.

Hity. DRESS- CODE v podání Pharrella Williamse a Justina Timberlakea SEZÓNY FASHION. Hvězdná obuv přichází NA SCÉNU PROTOŽE MILUJEME OBUV. SHOE FASHION MAGAZÍN SPOLEČNOSTI DEICHMANN PROTOŽE MILUJEME OBUV. VYDÁNÍ /04 WWW.DEICHMANN.COM Hity SEZÓNY Hvězdná obuv přichází NA SCÉNU DRESS- CODE v podání Pharrella Williamse a Justina Timberlakea

Více

www.mcprint.cz Zakázkový potisk fotopotisk

www.mcprint.cz Zakázkový potisk fotopotisk Zakázkový potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie Puzzle obrázek z vlastní fotografie PUZZLE Puzzle obrázek formát dílky rozměr cena Kč A01 3404 152 x 102 cm 1996, A0 1748 102 x 78 cm 1146,

Více

Katalog kostýmů a doplňků. Oblékneme Vaši akci!

Katalog kostýmů a doplňků. Oblékneme Vaši akci! Katalog kostýmů a doplňků Oblékneme Vaši akci! EHOSTESKA s.r.o. Pod Vilami 22 Praha 4, 140 00 tel. +420 222 521 226 fax +420 277 270 967 kostymy@ehosteska.cz Představujeme Vám nový katalog originálních

Více

KATALOG PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ Červenec 2014 PROPAGAČNÍ MATERIÁLY. fm group Czech & Slovakia

KATALOG PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ Červenec 2014 PROPAGAČNÍ MATERIÁLY. fm group Czech & Slovakia KATALOG PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ Červenec 2014 PROPAGAČNÍ MATERIÁLY fm group Czech & Slovakia PROPAGAČNÍ MATERIÁLY pracujte s katalogy představujte produkty dozvěďte se více o FM podělte se o své znalosti

Více

Dámská konopná obuv - jaro - léto

Dámská konopná obuv - jaro - léto Dámská konopná obuv - jaro - léto Lehkost Velikost: 36-40 Cena: 1.470 Kč Elegance Velikost: 36-40, kůže či provedení Cena: 2.450 Kč Ornament Velikost: 36-40, kůže či Cena: 1.270 Kč Dámská konopná obuv

Více

C&A představuje módní trendy pro jaro/léto 2011 Mezinárodní módní přehlídka v hale Burg-Wächter Castello v Düsseldorfu

C&A představuje módní trendy pro jaro/léto 2011 Mezinárodní módní přehlídka v hale Burg-Wächter Castello v Düsseldorfu C&A představuje módní trendy pro jaro/léto 2011 Mezinárodní módní přehlídka v hale Burg-Wächter Castello v Düsseldorfu Společnost C&A Vám s potěšením oznamuje, že se již nyní můžete seznámit s výhledem

Více

KATALOG PONOŽKOVÉ A PUNČOCHOVÉ ZBOŽÍ ČESKÉ VÝROBY

KATALOG PONOŽKOVÉ A PUNČOCHOVÉ ZBOŽÍ ČESKÉ VÝROBY GAPO-GALIA, s.r.o. KATALOG PONOŽKOVÉ A PUNČOCHOVÉ ZBOŽÍ ČESKÉ VÝROBY GAPO-GALIA, s.r.o. Vážení zákazníci, dostává se vám do rukou nový katalog společnosti GAPO-GALIA, s. r. o., velkoobchodu a maloobchodu

Více

Prime. Hvězda mezi psími oblečky

Prime. Hvězda mezi psími oblečky Móda pro psy 2015 Prime Hvězda mezi psími oblečky V letošním roce zavádíme do kolekce oblečků úžasný model Prime, který v sobě skrývá všechny důležité funkce. Použitý materiál je vodotěsný a švy jsou zapošity

Více

TEXTIL, ČEPICE, DEŠTNÍKY

TEXTIL, ČEPICE, DEŠTNÍKY 3 1483 Tričko PROMO 135 g/m², 100% bavlna velikost: S - XXL 45,00 bílé 53,90 barevné 2098 Tričko PREMIUM 150 g/m², 100% bavlna velikost: S - XXL 53,00 bílé 69,00 barevné 2099 Tričko ORIGINAL 145 g/m²,

Více

Tereza Kostková Podzim Zima 2015/2016

Tereza Kostková Podzim Zima 2015/2016 Tereza Kostková Podzim Zima 2015/2016 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Autumn 2015 Showrooms... 17 18 šaty 353-866A růže sako 553-350, košile 753-002B bílá, sukně 153-450 košile 753-002B černobílá,

Více

KATALOG BRAŠEN A OBALŮ

KATALOG BRAŠEN A OBALŮ KATALOG BRAŠEN A OBALŮ a netbooky spotřební materiál a počítačové doplňky RUCKSACKS batohy pro volný čas SLEEVES ochranné obaly BUSINESS BAGS klasické brašny LIFESTYLE BAGS designové batohy a brašny WWW.LOGOLAND.EU

Více

Taška přes rameno s polem pro potisk 170x60x190 mm. 150- Kč

Taška přes rameno s polem pro potisk 170x60x190 mm. 150- Kč NOVINKY! Taška přes rameno Taška přes rameno s polem pro potisk 170x60x190 mm 240,- Kč Podsedák Podsedák bílý rozměr 35 x 35 cm 150- Kč Ponožky Bílé sublimační ponožky. Velikost 35/38, 39/42, 43/46. Složení:

Více

Skleněné magnetické tabule. Skleněné foto rámečky. Příslušenství. Magnety. s možností popisu

Skleněné magnetické tabule. Skleněné foto rámečky. Příslušenství. Magnety. s možností popisu Skleněné magnetické tabule Skleněné foto rámečky s možností popisu Příslušenství Magnety Ceny dle rozměrů: 10 x 60 cm 35 x 35 cm 45 x 45 cm 40 x 60 cm 60 x 80 cm 100 x 100 cm 90 x 120 cm 120 x 150 cm Kč

Více

Barvy loga: Červená Pantone 187 C, Modrá Pantone 647 C, Šedá Pantone 7534 C

Barvy loga: Červená Pantone 187 C, Modrá Pantone 647 C, Šedá Pantone 7534 C Příloha č. 2 k č.j.: PPR-1402-5/Čj-2015-990656 Podpořeno grantem z Norska Technické specifikace propagačních předmětů s logem norway grants Logo norway grants bude umístěno na propagačních předmětech přesně

Více

Hygienické potřeby. Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa.

Hygienické potřeby. Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa. Hygienické potřeby Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa.com VLHČENÉ KAPESNÍČKY 10 vlhčených kapesníků v sáčku Rozměr v

Více

Katalog 2008 značkového reklamního textilu Adler

Katalog 2008 značkového reklamního textilu Adler Katalog 8 značkového reklamního textilu Adler Collection 8/9 Vážení Název Katalogové číslo Materiál Velikosti Gramáž (g/m 2 ) Balení (ks/karton) Strana obchodní pøátelé, 02 Námořní modrá 03 Světle šedý

Více

Červenožlutooranžový přívěšek ze zlomků

Červenožlutooranžový přívěšek ze zlomků Ostatní katalogové číslo 000035 Přívěšky Červenožlutooranžový přívěšek ze zlomků Přívěšek z červených, žlutých a oranžových skleněných zlomků na "stříbrných" kroužcích s oranžovou šňůrkou. Délka přívěšku

Více

nadání Pro módní DIVY V naší nové módní obuvi si užijete kouzelné chvilky Ze světa módy VŠESTRANNÉ FASHION Inspirace přímo od návrhářů

nadání Pro módní DIVY V naší nové módní obuvi si užijete kouzelné chvilky Ze světa módy VŠESTRANNÉ FASHION Inspirace přímo od návrhářů SHOE MAGAZÍN SPOLEČNOSTI DEICHMANN VYDÁNÍ /05 WWW.DEICHMANN.COM FASHION PROTOŽE MILUJEME OBUV. Ze světa módy Inspirace přímo od návrhářů Pro módní DIVY V naší nové módní obuvi si užijete kouzelné chvilky

Více

Stylistka jsi ty! VIOLETTA FRANCESCA LUDMILA

Stylistka jsi ty! VIOLETTA FRANCESCA LUDMILA Stylistka jsi ty! Vstup do světa seriálu Violetta, poznej postavy a jejich styl a přetvoř ho, jak se ti zlíbí. V této knize určuješ módní trendy ty! FRANCESCA je Violettina nejlepší kamarádka. Je to velkorysá

Více

Téma: Druhy VS dle tématu 1 sezónní VY_32_INOVACE_687

Téma: Druhy VS dle tématu 1 sezónní VY_32_INOVACE_687 Téma: Druhy VS dle tématu 1 sezónní Autor: Naděžda Odrášková Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.1072 Ročník: 1. ročník Obor vzdělávání: Aranžér Vzdělávací oblast: Technika aranžování Tematická oblast: Výkladní

Více

List1. ručně nanášenou zlatou fólií.zlato se používá na ozdobné prvky a dodává luxusní vzhled

List1. ručně nanášenou zlatou fólií.zlato se používá na ozdobné prvky a dodává luxusní vzhled B1 antická bílá B2 antická bílá + zlatá folie Krémová povrchová úprava Bílo krémová povrchová úprava zdobená ručně nanášenou zlatou fólií.zlato se používá na ozdobné prvky a dodává luxusní vzhled B6 antická

Více

NABÍDKOVÝ KAtAlOg www.versailles.cz

NABÍDKOVÝ KAtAlOg www.versailles.cz NABÍDKOVÝ KAtAlOg Dárkově balený alkohol 2 A) Obal na 1 láhev ledového nebo slámového vína. Materiál : kraft B) Obal na 1 láhev vína Materiál : kraft C) Obal na Habánské víno. Materiál: přírodní hnědý

Více

skříně na míru / katalog

skříně na míru / katalog / katalog / katalog Profil společnosti Společnost Halbos již patnáct let přináší nápady a inspirace v oblasti interiérů na míru. Pomáháme řešit problémy úložných prostor. Naší specializací jsou zejména

Více

léto 2015 Propagační předměty UNIVERZITY KARLOVY

léto 2015 Propagační předměty UNIVERZITY KARLOVY léto 2015 Propagační předměty UNIVERZITY KARLOVY Charles University POINT Charles University POINT Celetná 14, Praha I Tel.: 224 491 842 point@cuni.cz http://point.cuni.cz http://www.facebook.com/ukpoint

Více

KATALOG PONOŽEK. Miroslav Chromý PVP výroba ponožek, strojní vyšívání

KATALOG PONOŽEK. Miroslav Chromý PVP výroba ponožek, strojní vyšívání KATALOG PONOŽEK Miroslav Chromý PVP výroba ponožek, strojní vyšívání Římov 140,675 22 p. Stařeč IČO: 10084487 DIČ: CZ430128444 tel,fax: 568 883 228 GSM: 603 165 209; 604 818 985 http://www.ponozky.trebicsko.com/

Více

DÁMSKÉ POLO PÁNSKÝ SVETR

DÁMSKÉ POLO PÁNSKÝ SVETR DÁMSKÉ POLO Popis: Dámské polo s krátkým rukávem originálního designu. Tisk motivu simkaret na rameni a ve spodní části předního dílu. Kontrastní léga a knoflík. Ve spodní části tkaný label. Materiál:

Více

LAURA LAURA. spol. s r.o. www.laurapraha.cz

LAURA LAURA. spol. s r.o. www.laurapraha.cz LAURA www.laurapraha.cz spol. s r.o. velkoobchod školní, kancelářské a výtvarné potřeby, párty program LAURA SKOLA Pražská Kostelec nad Černými lesy Telefon: Telefax: E-mail: info@laurapraha.cz Internet:

Více

CESTOVÁNÍ, VOLNÝ ČAS 107

CESTOVÁNÍ, VOLNÝ ČAS 107 CESTOVÁNÍ, VOLNÝ ČAS 1 3500 Šňůrka na krk - lanyard s kovovou karabinkou polyester 48 2 cm potisk: TR3 20 1,8 cm 6,30 3506 Šňůrka na krk - laynard s kovovou karabinkou a poutkem na mobilní telefon, polyester

Více

skocte si zacvicit Turistická 177, 463 34 Hrádek nad Nisou tel.: +420 482 723 610, www.mirkasport.cz s námi tricko Vs4 s řasením na boku, 3/4 rukáv

skocte si zacvicit Turistická 177, 463 34 Hrádek nad Nisou tel.: +420 482 723 610, www.mirkasport.cz s námi tricko Vs4 s řasením na boku, 3/4 rukáv TE11 cerná EDy MElír PinK Vs4 cerná EDy MElír LiLA PinK tricko Vs4 s řasením na boku, 3/4 rukáv 849, Ḵč 399, Ḵč TEPláky TE11 snížený sed foto: radek drbohlav 778 489 751 grafika: švébiš - reklamní ateliér

Více

Vespa Primavera : doplňky & lifestyle kolekce

Vespa Primavera : doplňky & lifestyle kolekce Vespa Primavera : doplňky & lifestyle kolekce Příslušenství ke skútru Obrázky pouze orientační Horní kufr VESPA PRIMAVERA Chromovaný zadní nosič Chromed Top Box Support lakovaný v barvě skútru chromované

Více

PR54 FIREMNÍ IMAGE. Laclové kalhoty PR54-22 A

PR54 FIREMNÍ IMAGE. Laclové kalhoty PR54-22 A 64 6 FIREMNÍ IMGE SLMI SLMI 65 PR54 MÁTE MOŽNOST VOLY PR54 je řada oblečení, která Vám umožní vybrat si nejlépe se hodící k Vám, resp. k Vašemu podnikání. Vyberte si mezi 4 základními barvami, 12 dekoračními

Více

IGELITOVÉ TAŠKY S POTISKEM 2014

IGELITOVÉ TAŠKY S POTISKEM 2014 IGELITOVÉ TAŠKY S POTISKEM 2014 KLASICKÝ POTISK IGELITEK - sítotisk Tisk tiskne se přímými barvami pantone Tisk fotek nelze Tisk do kraje nelze, od kraje je nutné dodržovat cca 2 cm mezery Min. počet do

Více

E X C L U S I V E C O L L E C T I O N M I L L E N I U M 2 0 1 1 limited edition catalogue mango decor 2011

E X C L U S I V E C O L L E C T I O N M I L L E N I U M 2 0 1 1 limited edition catalogue mango decor 2011 E XC L U S I V E C O L L E C T I O N M I L L E N I U M 2 0 1 1 limited edition catalogue mangodecor 2011 Dobrý den, vítejte v katalogu značky MangoDecor. Značka MangoDecor Vám přináší moderní designové

Více

KOLEKCE HERITAGE 57 STRANA 4 8 KOLEKCE JAGUAR LIFESTYLE STRANA 9 13

KOLEKCE HERITAGE 57 STRANA 4 8 KOLEKCE JAGUAR LIFESTYLE STRANA 9 13 KOLEKCE LIFESTYLE 2015 KOLEKCE HERITAGE 57 STRANA 4 8 KOLEKCE LIFESTYLE STRANA 9 13 LEGENDA ZIJE. Byl to mimořádný okamžik, když měla malá skupinka novinářů v květnu 1953 to zvláštní potěšení, poprvé letmo

Více

Značkové a sportovní oblečení

Značkové a sportovní oblečení Značkové a sportovní oblečení Nová značka funkčního oblečení XD APPAREL vyrobeno s respektem k přírodě Proč XD Aparell? Všichni jsme zodpovědní za budoucnost naší planety. XD Apparel je přesvědčení, že

Více

Vyžádejte si od nás tuto šikovnou pomůcku, která Vám usnadní výběr jednorázových ochranných oděvů.

Vyžádejte si od nás tuto šikovnou pomůcku, která Vám usnadní výběr jednorázových ochranných oděvů. Vyžádejte si od nás tuto šikovnou pomůcku, která Vám usnadní výběr jednorázových ochranných oděvů. Na adrese oop.cz@mmm.com, nebo telefonicky na: +420 261 380 111 Nebo navštivte náš web: www.3m.cz/oopp,

Více

Post-ity. od 24, 80. od 43, 60

Post-ity. od 24, 80. od 43, 60 Post-ity 150.595 Post-It bločky Photo - pět bločků s 50-ti listy ve velikosti 127 x 74,5 mm. Se stojánkem ve vašem designu (od 1000 ks). Rozměr: 12,7 x 74 cm. Technologie potisku: digitální tisk. Plocha

Více

Nabídka vánočních dárků

Nabídka vánočních dárků Nabídka vánočních dárků P r o jekt N AM A - Člověk v tísni Dárky, které dělají radost dvakrát Co nabízíme? O r i g i n á l n í d á r k y, k t e r é p o těší dvakrát Naše dárky vznikají v chráněné dílně

Více

Značkové reflexní prvky

Značkové reflexní prvky Značkové reflexní prvky 1/25 www.altima.cz ,... Reflexní tkaničky... Reflexní deštníky 04... Reflexní obojky a vesty pro psy 05... Reflexní páska, reflexní trička 06... Reflexní připínací odznak, reflexní

Více

Avantgarde Line. Jasper J. Aquamarine Q. Emerald E. Týdenní diář kapesní 8 15 cm 128 stran

Avantgarde Line. Jasper J. Aquamarine Q. Emerald E. Týdenní diář kapesní 8 15 cm 128 stran Avantgarde Line Avantgarde Line Ověřené je lepší neměnit, a tak nejpopulárnější formáty zůstávají stejné, jak jsou na ně zákazníci zvyklí. Vnitřní layouty jsou speciálně navrhované pro každý z těchto rozměrů.

Více

Ceník. stolní kalendáře. KALENDÁŘ A5, stolní (na výšku nebo na šířku), týdenní, 56 stran,28 listů, 7 archů SRA 3

Ceník. stolní kalendáře. KALENDÁŘ A5, stolní (na výšku nebo na šířku), týdenní, 56 stran,28 listů, 7 archů SRA 3 stolní kalendáře Canon imagepress C1+ Digitální barevný tisk s novými efekty KALENDÁŘ A5, stolní (na výšku nebo na šířku), týdenní, 56 stran,28 listů, 7 archů SRA 3 1-5 kusů: 480,- Kč/ks 6-9 kusů: 470,-

Více

Reklama centrum - SLEVY BŘEZEN 2013 pouze do vyprodání zásob

Reklama centrum - SLEVY BŘEZEN 2013 pouze do vyprodání zásob Reklama centrum - SLEVY BŘEZEN 2013 pouze do vyprodání zásob Předměty z této nabídky nelze objednat přes internetový obchod. Pro objednání kontaktujte svého obchodníka nebo na email info@reklama-centrum.cz

Více

SKOLA HROU KREATIVNÍ POTŘEBY

SKOLA HROU KREATIVNÍ POTŘEBY SKOLA HROU KREATIVNÍ POTŘEBY Pěnovky Pěnovka Ideální pro ruční práce, výtvarné a pedagogické aktivity. Na pěnovku lze malovat i kreslit a lze ji také stříhat nebo děrovat speciálními děrovačkami. Vhodná

Více

Katalog výrobků. Chráněné dílny Okénko Občanského sdružení Okna

Katalog výrobků. Chráněné dílny Okénko Občanského sdružení Okna Katalog výrobků Chráněné dílny Okénko Občanského sdružení Okna Kdo jsme Člověk je šťasten tehdy, když má co dělat, v co doufat a koho milovat. Viktor Emanuel Frankl Poslání: Občanské sdružení, které podporuje

Více

CENÍK PE TAŠEK. 1 barevný potisk

CENÍK PE TAŠEK. 1 barevný potisk CENÍK PE TAŠEK Poděbradská 260, 288 02 Nymburk, tel.: 603 244 890, www.lindapress.cz Ceník platný od 18.1.2010 Vezměte prosím na vědomí, že definice barev a jejich podání na obrazovce nebo papíru, je pouze

Více

KOD: 8131_WH Barva: bílá, stuha černá Materiál: 55% bavlna + 45% PE Lemované: ano Strečové: ne Ramínka: nenastavitelné Spodnička: ano

KOD: 8131_WH Barva: bílá, stuha černá Materiál: 55% bavlna + 45% PE Lemované: ano Strečové: ne Ramínka: nenastavitelné Spodnička: ano KOD: 8131_WH ++++ MÓDNÍ BALÓNOVÉ ŠATY S MAŠLÍ ++++ Dokonalost!!!! Famóznost!!!! Elegance!!!! Styl!!!! SEXY!!!! Elegantní a zároveň neskutečně sexy!!!! Staňte se hvězdou každé příležitosti!!!! Buďte jediněčná!!!!

Více

PUZZLE PUZZLE. Potisk fotopotisk. Potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie. 246, Kč. 226, Kč

PUZZLE PUZZLE. Potisk fotopotisk. Potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie. 246, Kč. 226, Kč Puzzle obrázek z vlastní fotografie Puzzle obrázek z vlastní fotografie PUZZLE Puzzle obrázek formát dílky rozměr cena Kč A01 3404 152 x 102 cm 1996, A0 1748 102 x 78 cm 1146, Puzzle obrázek s krabičkou

Více

ALBA A RÁMEČKY ALBA RÁMEČKY CLIP-FIXY PASPARTY PŘÍSLUŠENSTVÍ. platnost od 11.6. 2014

ALBA A RÁMEČKY ALBA RÁMEČKY CLIP-FIXY PASPARTY PŘÍSLUŠENSTVÍ. platnost od 11.6. 2014 2014 ALBA A RÁMEČKY ALBA RÁMEČKY CLIP-FIXY PASPARTY PŘÍSLUŠENSTVÍ platnost od 11.6. 2014 ALBA Soft alba... 3 Zasouvací alba... 4 Memo alba... 5-10 PŘÍSLUŠENSTVÍ Lepení fotografií... 45 Řezačky... 46 Archivace

Více

T9.1-x Prostírání - set 100 Kč

T9.1-x Prostírání - set 100 Kč Ceník výrobků O.s. Okna Dostává se Vám do rukou ceník výrobků Chráněných dílen "Okénko" na tvorbě výrobků se podíleli lidé s tělesným, mentálním, zdravotním nebo kombinovaným. Jakýkoliv nabízený výrobek

Více

Dráty a lana. Přehled výrobků

Dráty a lana. Přehled výrobků Přehled výrobků 29 Pár slov k lana ocelová a jejich složení Jeden pramen lana se skládá z jedné nebo více vrstev lanových drátů, šroubovitě vinutých kolem jádra. Pramencové lano je tvořeno jednou nebo

Více

FRISTADS DOPLŇKY. Nové! DOPLŇKY. Opasek 6331. Opasek 6412. Opasek 6463, 6473. Opasek 6483

FRISTADS DOPLŇKY. Nové! DOPLŇKY. Opasek 6331. Opasek 6412. Opasek 6463, 6473. Opasek 6483 136 16 137 FRISTADS Pro produktivní práci v každém prostředí a počasí potřebuje člověk nejen optimální oblečení, ale také ideální doplňky, aby bylo oblečení perfektně doplněno. Na následujících stránkách

Více

BMW LIFESTYLE / ŽIVOT. SMÍCH. LIFESTYLE.

BMW LIFESTYLE / ŽIVOT. SMÍCH. LIFESTYLE. BMW Lifestyle 2013/2014 Radost z jízdy BMW LIFESTYLE / ŽIVOT. SMÍCH. LIFESTYLE. BMW KOLEKCE: PŘESVĚDČIVÉ A DŮVĚRNĚ ZNÁMÉ LINIE. BMW M KOLEKCE: VYZAŘOVAT DYNAMIKU. BMW DĚTSKÝ PROGRAM: OVLÁDAT DĚTSKÁ SRDCE.

Více

DG Tip, spol. s r.o. - ceník kolekce reklamních předmětů katalogů AVENUE, BULLET a LABEL 2015, platný od 25.9.2015 / prodej on-line na www.dgtip.

DG Tip, spol. s r.o. - ceník kolekce reklamních předmětů katalogů AVENUE, BULLET a LABEL 2015, platný od 25.9.2015 / prodej on-line na www.dgtip. DG Tip, spol. s r.o. - ceník kolekce reklamních předmětů katalogů AVENUE, BULLET a LABEL 2015, platný od 25.9.2015 / prodej on-line na www.dgtip.cz BRNO: K Terminálu 2, brno@dgtip.cz, tel. 516 101 111

Více

výtvarný KATALOG podzim/zima vatovky - na brouky Papírové polotovary k dotvoření. Lze je pomalovat, polepit a dozdobit. BARVA žlutá 55x45 mm

výtvarný KATALOG podzim/zima vatovky - na brouky Papírové polotovary k dotvoření. Lze je pomalovat, polepit a dozdobit. BARVA žlutá 55x45 mm Martina SASKOVÁ, Hálkova 1026, 252 63 Roztoky mobil: 724 116 947 IČO: 417 656 99 výtvarný KATALOG podzim/zima vatovky - na brouky Papírové polotovary k dotvoření. Lze je pomalovat, polepit a dozdobit.

Více

Dw - Krycí bílé cíničité glazury

Dw - Krycí bílé cíničité glazury Dw - Krycí bílé cíničité glazury DW10691 bílá 960-1140 C; 27,74 % PbO; KTR 70,2 65,70 DW15391 bílá 960-1140 C; 29 % PbO; KTR 71,3 125,99 DW19691 bílá 960-1140 C; 14,1 % PbO; KTR 71,3 123,05 G - Transparentní

Více

#.8-*'&45:-&]#.8,0-&,$& BMW LIFESTYLE BMW KOLEKCE. Ѹ$0."+Í.É13Á$&410-&Ì/É )0 %06'Á.ě&/*$Ѷ

#.8-*'&45:-&]#.8,0-&,$& BMW LIFESTYLE BMW KOLEKCE. Ѹ$0.+Í.É13Á$&410-&Ì/É )0 %06'Á.ě&/*$Ѷ BMW KOLEKCE. ,EZĜTF&SJD$BSMTPO[BTUBW OBDFTUÙNF[JNÙT UZ4 P1BVMPB4ZEOFZEPNBW1Bă ĜJOFKSBEÙKJ [BÍ O TWđKEFOWFTW OFKPCM CFOÙKĉ LBW SOÙ LEFTJPCKFEO DBG DS NFBDSPJTTBOU,WđMJUÙNUPDIWJML NTFPETUÙIPWBMEP1Bă ĜF "MFUBL

Více

Maison Martin Margiela With H&M LADIES N 1. Kabát z peřiny: Legíny s flitry: Boty:

Maison Martin Margiela With H&M LADIES N 1. Kabát z peřiny: Legíny s flitry: Boty: LADIES N 1 Kabát z peřiny: 6999 Legíny s flitry: 999 Boty: 5999 LADIES N 2 Body s potiskem podprsenky: 999 Denimové kalhoty: 1499 Psaníčko: 1299 LADIES N 3 Rolák: 3999 Náhrdelník: 1299 Sukně: LADIES N

Více

Reflexní předměty. Těšíme se na spolupráci. Arei

Reflexní předměty. Těšíme se na spolupráci. Arei Reflexní předměty Vážení obchodní přátelé, pro nadcházející léto vám posíláme výběr reflexních a ochranných výrobků pro vaší bezpečnost i vašich blízkých Těšíme se na spolupráci Arei 11 MONSTER PŘÍVĚŠKY

Více

Katalog - ceník 2008_ 01. you build we profile

Katalog - ceník 2008_ 01. you build we profile Katalog - ceník 2008_ 01 you build we profile Obsah Obvodové lišty strana 9 strana profily k obkladům strana 21 Dekorativní profily_prolist strana 22 Rohové a ukončovací profily pro vnější rohy_cerfix

Více

Originální identifikace!

Originální identifikace! Originální identifikace! 11 let na trhu Identifikační náramky na akce Reflexní a silikonové náramky Náramky pro děti Ztracenky Papírové a plastové karty Svítící náramky a tyčinky Visačky a pouzdra Šňůrky

Více

JIROUT REKLAMY s.r.o. PAPÍROVÉ TAŠKY

JIROUT REKLAMY s.r.o. PAPÍROVÉ TAŠKY PAPÍROVÉ TAŠKY SORTIMENT POTISK tašky s plochými papírovými držadly tašky s kroucenými papírovými držadly tašky s bavlněnými držadly tašky na lahve, kartonové obaly na lahve ceník potisku tašek TAŠKY S

Více

OSOBNÍ KODEX ŽÁKA školy pro oblast gastronomie a cestovního ruchu

OSOBNÍ KODEX ŽÁKA školy pro oblast gastronomie a cestovního ruchu OSOBNÍ KODEX ŽÁKA školy pro oblast gastronomie a cestovního ruchu Jsme státní škola zřízená Středočeským krajem, zaměřená zejména na profesní přípravu žáků pro oblast gastronomie a cestovního ruchu. Patříme

Více

Nástěnné kalendáře. SALVADOR DALÍ neutrální kalendárium. ks 1-29 30+ 120+ 360+ Kč 189,- 184,- 179,- 169,- CLAUDE MONET. neutrální kalendárium

Nástěnné kalendáře. SALVADOR DALÍ neutrální kalendárium. ks 1-29 30+ 120+ 360+ Kč 189,- 184,- 179,- 169,- CLAUDE MONET. neutrální kalendárium 62600 SALVADOR DALÍ 420 560 mm horní reklamní plocha (laš): 420 60 mm Kč 189,- 184,- 179,- 169,- 62603 CLAUDE MONET 420 560 mm horní reklamní plocha (laš): 420 60 mm Kč 189,- 184,- 179,- 169,- 62601 IMPRESSIONISTS

Více

VYBRANÉ VÝROBKY JARO-LÉTO 2014

VYBRANÉ VÝROBKY JARO-LÉTO 2014 VYBRANÉ VÝROBKY JARO-LÉTO 2014 foto: Robert Vano 2014 MOIRA CZ, a.s. změna obsahu a cen vyhrazena OBSAH KATALOGU CYKLO 06 FRESH 07 X-COMPACT 08 X-AER PRO 09 FASHION 12 SOFT 14 STREET NEW 16 DĚTSKÁ KOLEKCE

Více

kód ZP 04/0011647 - plně hrazeno Anatomicky tvarovaný krční límec vyrobený z dostatečně tuhé pěnové hmoty, potažený bavlněným úpletem.

kód ZP 04/0011647 - plně hrazeno Anatomicky tvarovaný krční límec vyrobený z dostatečně tuhé pěnové hmoty, potažený bavlněným úpletem. PAN 1.01 - límec krční kód ZP 04/0011647 - plně hrazeno Anatomicky tvarovaný krční límec vyrobený z dostatečně tuhé pěnové hmoty, potažený bavlněným úpletem. Výška límce 8 a 10 cm lehké případy tortikolis

Více

FIREMNÍ DÁRKY VÁNOČNÍ NABÍDKA. " PERO JE JAZYKEM MYSLI" Quintus Horatius Flaccus

FIREMNÍ DÁRKY VÁNOČNÍ NABÍDKA.  PERO JE JAZYKEM MYSLI Quintus Horatius Flaccus 13 FIREMNÍ DÁRKY FIREMNÍ DÁRKY VÁNOČNÍ NABÍDKA " PERO JE JAZYKEM MYSLI" Quintus Horatius Flaccus Vážený zákazníku, dovolujeme si Vám představit aktuální katalog značkových psacích potřeb. Stejně jako můžeme

Více

novinka novinka 80853.TM 37340.C 37349.Z 37343.B 37341.M 49101.C 49103.M 49102.R 49104.Z novinka 49112.M 49113.R 49114.Y 49111.B

novinka novinka 80853.TM 37340.C 37349.Z 37343.B 37341.M 49101.C 49103.M 49102.R 49104.Z novinka 49112.M 49113.R 49114.Y 49111.B Drobné dárky 80852.TR 80851.T Vakuový vinný uzávěr Ø 45 71 mm 80853.TM ks 1-89 90+ 450+ 900+ Kč 52,30 50,30 48,50 47,40 37349.Z 37345.C Plastová nálevka s víčkem Ø 34 83 mm ks 1-199 200+ 1 000+ 2 000+

Více

Vánoční hvězdy. Perfektní dárky pro celou rodinu

Vánoční hvězdy. Perfektní dárky pro celou rodinu Vánoční hvězdy Perfektní dárky pro celou rodinu Pro ni Brašna pro laptop Canva/kůže. Odnímatelný ramenní popruh. Zapíná ní na zip. Uvnitř oddělený prostor pro laptop, max. do 15". 2 vnitřní kapsy pro příšlušenství.

Více

Vánoční hvězdy. Vyjímečné dárky pro ty, které milujete: Perfektní dárky pro celou rodinu

Vánoční hvězdy. Vyjímečné dárky pro ty, které milujete: Perfektní dárky pro celou rodinu Vánoční hvězdy Perfektní dárky pro celou rodinu Vyjímečné dárky pro ty, které milujete: Sezónní produkty Kolekce Mercedes-Benz. Předměty v tomto letáku jsou k dostání u Vašeho partnera Mercedes-Benz. Červenec

Více

Interiérové barvy s citrusovou vůní. Prince Color Multi Top Classic

Interiérové barvy s citrusovou vůní. Prince Color Multi Top Classic Interiérové barvy s citrusovou vůní Prince Color Multi Top Classic Interiérové barvy od společnosti BASF Vám přináší kolekci odstínů, které zohlední moderní trendy současného bytového designu. Jednotlivé

Více

Reklamní textil ADLER

Reklamní textil ADLER Jánská 81, 5 Nový Bydžov Sharks design s.r.o., Reklamní textil ADLER Sharks 737 design s.r.o. 947 2 Jánská 81 6 708 5 Nový Bydžov 744 info@sharks-reklamy.cz KATALOG29 značkového reklamního TEXTILU značky

Více

BANDÁŽE. 16 Bandáž kotníku šněrovací 04/0078036 PLNĚ HRAZENO. barva modrá a béžová velikosti: obvod lýtka

BANDÁŽE. 16 Bandáž kotníku šněrovací 04/0078036 PLNĚ HRAZENO. barva modrá a béžová velikosti: obvod lýtka 15 Bandáž kotníku navlékací 04/0078035 velikosti: obvod kotníku S (15 20 cm) M (20 25 cm) L (25 30 cm) XL (30 35 cm) XXL (35 40 cm) Indikace: Léčba a prevence přetížení a poranění hlezenního kloubu (distorze,

Více

400701 2,90 Kč/ks ASTANA

400701 2,90 Kč/ks ASTANA Zpátky do školy Bezpečnost 400701 2,90 Kč/ks ASTANA reflexní samolepka, možnost plnobarevného potisknutí digitální technologií Rozměr: 6,7 5,5 cm Minimální množství: 500 ks 6,90 Kč/ks SAFEBEAR plastová

Více

KELÍMKY PODNOSY Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ. www.golemgroup.cz 2015/2016. Vhodné jak pro studené, tak pro teplé nápoje.

KELÍMKY PODNOSY Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ. www.golemgroup.cz 2015/2016. Vhodné jak pro studené, tak pro teplé nápoje. KELÍMKY Vhodné jak pro studené, tak pro teplé nápoje. termín dodání: od 20 dnů minimální počet: 1 500 ks materiál: papír potisk: plnobarevný celoplošný potisk CMYK velikosti kelímků: 100 ml/4 oz (max 120

Více

e-shop www.modni-trendy.eu KATALOG PODZIM - ZIMA 2009

e-shop www.modni-trendy.eu KATALOG PODZIM - ZIMA 2009 KATALOG PODZIM - ZIMA 2009 objednávky: Tel.: 585 203 460 Mobil: 774 585 98 email: objednavky@modni-trendy.eu Zásilkový obchod Módní trendy e-shop www.modni-trendy.eu GLAMOUR je kreativní modelingová agentura

Více

reklamní textil ALEX FOX Zimní nabídka 2014/2015

reklamní textil ALEX FOX Zimní nabídka 2014/2015 reklamní textil ALEX FOX Zimní nabídka 2014/2015 Vážené dámy a pánové, máme radost z Vašeho zájmu a podpory značky ALEX FOX a s radostí Vám na následujících stránkách přinášíme aktuální nabídku pro zimní

Více

NOSIČOVÉ CYKLOBRAŠNY 1001 VARIO 1002 VÍKEND

NOSIČOVÉ CYKLOBRAŠNY 1001 VARIO 1002 VÍKEND katalog CYKLISTIKA NOSIČOVÉ CYKLOBRAŠNY Řada nosičových brašen je určena na jakýkoli typ předního či zadního trubkového nosiče. Jednoduché upínání přes gumy s háčkem a suché zipy umožňuje snadnou manipulaci.

Více

www.advertech.cz Všechny ceny jsou uvedené bez DPH.

www.advertech.cz Všechny ceny jsou uvedené bez DPH. Všechny ceny jsou uvedené bez DPH. Dodavatel si vyhrazuje právo na změnu ceny nebo druhu zboží v případě výrazných kurzových změn nebo dodacích podmínek výrobců. Ceny za potisk, výšivku, gravír předmětů

Více

Džem jako dárek: K narozeninám 1. K ozdobení jedné skleničky potřebujeme: kousek látky,

Džem jako dárek: K narozeninám 1. K ozdobení jedné skleničky potřebujeme: kousek látky, Džem jako dárek: K narozeninám 1. K ozdobení jedné skleničky potřebujeme: kousek látky, gumičku, stužku, dřevěnou květinku na provázku, ozubené nebo obyčejné nůžky. Všechny ozdoby zakoupíme v běžném obchodě

Více

kód ZP 04/0011656 - plně hrazeno

kód ZP 04/0011656 - plně hrazeno PAN 4.01 - Ortéza lokte s klouby kód ZP 04/0011656 - plně hrazeno Elastická loketní ortéza rozepinatelná s jednoosými klouby, umožňující plný rozsah pohybu. Zajišťuje oporu lokte i v rotaci. poranění vazů

Více

POPISY SYSTÉMŮ. Optimální šíře obuvi je zárukou požadovaného komfortu při nošení.

POPISY SYSTÉMŮ. Optimální šíře obuvi je zárukou požadovaného komfortu při nošení. OUTDOOR B U V Membrána, jako sandwich 3 speciálních paropropustných vrstev a jedné voděodolné vrstvy, spolu s mezipodšívkou a usňovým svrškem obuvi tvoří dokonalé řešení optimálního klima uvnitř obuvi.

Více

KATALOG KUCHYŇSKÝCH DVÍŘEK

KATALOG KUCHYŇSKÝCH DVÍŘEK KATALOG KUCHYŇSKÝCH DVÍŘEK 4 Kolekce dvířek MDF Frézování M1 Dvířka s frézováním typu M1 jsou vyráběna na MDF tloušťky 16 a 19 mm. Při objednání dvířek s vodorovnou orientací let je maximální vyráběná

Více

chráněná dílna s.r.o 686 03 Staré Město Tyršova 997 Tel.: 572 541 341, 485 Fax: 572 541 472 E-mail: info@primastyl.cz www.primastyl.

chráněná dílna s.r.o 686 03 Staré Město Tyršova 997 Tel.: 572 541 341, 485 Fax: 572 541 472 E-mail: info@primastyl.cz www.primastyl. chráněná dílna s.r.o chráněná dílna s.r.o 0 Staré Město Tyršova Tel.:, Fax: E-mail: info@primastyl.cz www.primastyl.cz 0 Staré Město Tyršova Tel.:, Fax: E-mail: info@primastyl.cz www.primastyl.cz Úvodní

Více

Pravidla pro oblečení

Pravidla pro oblečení Pravidla pro oblečení (dle WDSF Dress Regulations) PREAMBULE Soutěžní oblečení musí ukazovat sportovní zaměření disciplín tanečního sportu. PRAVOMOCI A PLATNOST Pravidla pro oblečení se vztahují na všechny

Více

ColleCtion 2010 KATALOG2010. KATALOG2010 ZnAčKOvéhO reklamního TeXTILU AdLer C10CZXX

ColleCtion 2010 KATALOG2010. KATALOG2010 ZnAčKOvéhO reklamního TeXTILU AdLer C10CZXX C10CZXX KATALOG20 ZnAčKOvéhO reklamního TeXTILU AdLer ColleCtion 20 KATALOG20 značkového reklamního TeXTIlU adler ColleCtion 20 CLAssIC 160 Dětská CLAssIC 160 1% bavlna, 160 g/m 2 1% bavlna, 160 g/m 2

Více

PŘÍSLUŠENSTVÍ. Mitsubishi Motors Europe B.V. www.mitsubishi-motors-europe.com. www.mitsubishi-motors.cz/sk

PŘÍSLUŠENSTVÍ. Mitsubishi Motors Europe B.V. www.mitsubishi-motors-europe.com. www.mitsubishi-motors.cz/sk www.mitsubishi-motors.cz/sk PŘÍSLUŠENSTVÍ Bylo vynaloženo mnoho úsilí k zajištění toho, aby obsah této publikace byl přesný a aktuální v době předání do tisku. Vyhrazujeme si právo na změnu specifikace,

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

Vlnkový náramek. 16 červených gumiček. 1 koncovku. Budeš potřebovat

Vlnkový náramek. 16 červených gumiček. 1 koncovku. Budeš potřebovat Vlnkový náramek Že je tenhle vícebarevný náramek hodně zajímavý? Vyzkoušej to, přeskakuj z vlnky na vlnku v barvách, pro které se rozhodneš, míchej a střídej barvy podle libosti. Smyčkování je u tohoto

Více