LOOKBOOK JARO - LÉTO 2010

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "LOOKBOOK JARO - LÉTO 2010"

Transkript

1 LOOKBOOK JARO - LÉTO 2010

2 Dámská obuv

3 Baleríny Model.: Cena: 449 Kč Velikosti: Rock n Roll-baleríny v aktuálním černo/bílém károvaném vzoru. Model: Cena: 449 Kč Rock n Roll-baleríny v aktuálním černo/modrém károvaném vzoru. Model: Cena: 449 Kč Šedé Rock n Roll-baleríny ve vzhledu velurové kůže s dekorativními nýty a sponou.

4 Baleríny Model: Cena: 449 Kč Purpurové Rock n Rollbaleríny ve vzhledu velurové kůže s dekorativními nýty a sponou. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: 35 Modré Rock n Roll-baleríny ve vzhledu velurové kůže s dekorativními nýty a sponou. Model: Velikosti: Sportovní Rock n Roll-baleríny v bronzové barvě, s mašlí zdobenou nýty.

5 Baleríny Model: Cena: 449 Kč Velikosti: R o c k n R o l l - b a l e r í n y ve vzhledu hadí kůže s dekorativní sponou. Model: Cena: 449 Kč Černé baleríny v módním designu s řemínky u kotníku a s ozdobnými nýty. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Modré baleríny v módním designu s řemínky u kotníku a s ozdobnými nýty.

6 Baleríny Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Bílé baleríny v módním designu s řemínky u kotníku a s ozdobnými nýty. Model: Cena: 449 Kč Vkusné baleríny v zelené barvě s dekorativním řasením a ozdobným dvojtým stehem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Vkusné baleríny ve fi alové barvě s dekorativním řasením a ozdobným dvojtým stehem.

7 Baleríny Model: Cena: 449 Kč Vkusné baleríny v bílé barvě s dekorativním řasením a ozdobným dvojtým stehem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé baleríny v saténovém vzhledu s ozdobnými zlatými nýty a stehy. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Saténové baleríny s leopardím vzhledem.

8 Baleríny Model: Velikosti: Béžové baleríny s ozdobnými nýty a stehy. Model: Značka: Janet D. Cena: 799 Kč Baleríny z velurové kůže s ozdobnou mašlí. Model: Velikosti: Modré baleríny v saténovém vzhledu, s dekorativními křišťálovými kamínky.

9 Baleríny Model: Značka: Janet D. Cena: 799 Kč Velikosti: Baleríny z velurové kůže s ozdobnou mašlí.

10 Sport Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Sportovní šněrovací obuv ve fi alové barvě. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Sportovní šněrovací obuv ve vzhledu hadí kůže. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Módní slippery s aktuálním tyrkysovo/černým károvaným vzorem.

11 Sport Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Kotníková šněrovací obuv s tyrkysovým potiskem. Model: Elegantní sneakery v krémovo/béžové kombinaci se saténovou tkaničkou v bronzové barvě. Model: Velikosti: Elegantní sneakery v černo/ béžové kombinaci se saténovou tkaničkou v béžové barvě.

12 Klínová obuv Model: Velikosti: Sportovní klínová obuv v černé barvě s aktuálním károvaným vzorem a s malou ozdobnou mašlí. Model: Sportovní lodičky s korkovým klínem a s veselým květinovým designem. Model: Velikosti: Sportovní lodičky s károvaným klínem a s veselým květinovým designem.

13 Klínová obuv Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Černé klínové lodičky z měkké kůže s dekorativním řasením. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Klínové lodičky z měkké kůže ve fuchsiové barvě, s ozdobným řasením. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Velikosti: Modré klínové lodičky z měkké kůže s dekorativním řasením.

14 Klínová obuv Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Klínová obuv z velurové kůže v černé barvě, s otevřenou špičkou a s řemínkem v oblasti kotníku. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Velikosti: Klínová obuv z velurové kůže, s otevřenou špičkou a s řemínkem v oblasti kotníku. Model: Velikosti: Římské sandály s korkovým klínem, v koňakové barvě, s ozdobnými nýty.

15 Klínová obuv Model: Velikosti: Římské sandály s klínem, ve fi alové barvě, s ozdobnými nýty. Model: Velikosti: Římské sandály v zelené barvě, s mírným klínem, zdobené dekorativními nýty. Model: Velikosti: Černé saténové lodičky s otevřenou špičkou a mírným korkovým klínem, zdobené dekorativním uzlem.

16 Klínová obuv Model: Velikosti: Hnědé saténové lodičky s mírným korkovým klínem, zdobené dekorativní výšivkou a perličkami. Model: Velikosti: Saténové lodičky s otevřenou špičkou, s korkovým klínem, v tyrkysové barvě, zdobené dekorativní výšivkou a perličkami. Model: Velikosti: Saténové lodičky s otevřenou špičkou, zdobené černou dekorativní krajkou a mašlí.

17 Klínová obuv Model: Velikosti: 35 Bílé saténové lodičky s otevřenou špičkou, s korkovým klínem, zdobené dekorativním uzlem. Model: Velikosti: Fialové lodičky s řemínkem v oblasti kotníku a s ozdobným pleteným klínem. Model: Klínové lodičky s otevřenou špičkou, v šedé barvě, ve vzhledu velurové kůže, zdobené výrazným řemínkem.

18 Klínová obuv Model: Modré klínové lodičky ve vzhledu velurové kůže, s řemínkem v oblasti kotníku. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Hnědé kotníkové sandály v římském stylu, zdobené zajímavým klínem. Model: Kotníkové sandály s úzkým klínem, v letních barevných kombinacích.

19 Klínová obuv Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Tmavomodré kotníkové sandály ve vzhledu velurové kůže, s platformou a korkovým klínem. Model : Cena: 449 Kč Velikosti: Černé sandály ve vzhledu velurové kůže, s platformou a korkovým klínem. Model: Velikosti: Černé římské sandály s XXL platformou a korkovým klínem, zdobené zlatými sponami.

20 Otevřené kozačky Model: Cena: 699 Kč Velikosti: Černé otevřené kozačky s řemínky, s vyvýšenou vrchní částí a s trychtýřovitým podpatkem. Model: Cena: 699 Kč Tmavošedé otevřené kozačky se širokými ozdobnými pásky, zdobené nýty a s nápadným trychtýřovitým podpatkem. Model: Cena: 799 Kč Velikosti: Černé otevřené kozačky se širokými elastickými pásky a s rovným podpatkem.

21 Otevřené kozačky Model: Značka: Catwalk Cena: 999 Kč Velikosti: Letní otevřené kozačky na decentní platformě, zdobené XS-nýty, s tenkým podpatkem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Šedé kotníkové sandály ve vzhledu velurové kůže, zdobené dekorativními řemínky a nýty. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé kotníkové sandály ve vzhledu velurové kůže, zdobené dekorativními řemínky a nýty.

22 Otevřené kozačky Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé kotníkové sandály ve vzhledu velurové kůže, s nařasenou vrchní částí. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé kotníkové sandály ve stylu žabky, zdobené dekorativními nýty a očky.

23 Římské sandály Model: Velikosti: 35 Hnědé římské sandály s řemínky v oblasti kotníku, zdobené barevnými kamínky. Model: Velikosti: Tmavohnědé římské sandály, zdobené dekorativními kamínky. Model: Římské sandály s barevnými řemínky, v moderním vzhledu hadí kůže.

24 Římské sandály Model: Velikosti: Bílé sandály zdobené výraznými nýty. Model: Cena: 449 Kč Klasické římské sandály v džínsovém vzhledu, s dekorativními řemínky a velkými ozdobnými kameny. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Módní římské sandály zdobené mnoha dekoračními doplňky.

25 Římské sandály Model: Černé sandály zdobené výraznými nýty. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Černé sandály v bandážovém vzhledu se širokými elastickými pásky. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Černé římské sandály ve vzhledu krokodýlí kůže, s malým XS podpatkem.

26 Římské sandály Model: Velikosti: Kotníkové římské sandály v šeříkové barvě s mírným trychtýřovitým podpatkem. Model: Velikosti: Římské sandály v koňakovo/ hnědo/fi alové barvě s mírným podpatkem. Model: Velikosti: Tmavohnědé kotníkové lodičky s otevřenou špičkou, ve vzhledu hadí kůže.

27 Lodičky Model: Velikosti: Půvabné Mary-Jane-lodičky v šedo/fi alové barvě, s trychtýřovitým podpatkem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Klasické lodičky v purpurové barvě s jemným trychtýřovitým podpatkem. Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Klasické lodičky v tyrkysové barvě s jemným trychtýřovitým podpatkem.

28 Lodičky Model: Dámské lodičky s výraznou špičkou v béžovo hnědé barvě, ve vzhledu hadí kůže. Model: Saténové lodičky s otevřenou špičkou, s dekorační mašlí a černým lakovaným podpatkem. Model: Lodičky s otevřenou špičkou v petrolejové barvě, ve vzhledu velurové kůže, zdobené výraznou sponou.

29 Lodičky Model: Velikosti: Lodičky na platformě ve vzhledu velurové kůže, ve fi alové barvě. Model: Velikosti: 35 Modré lodičky na platformě, ve vzhledu velurové kůže, zdobené nýty. Model: Velikosti: Černé lodičky s otevřenou špičkou, na platformě, ve vzhledu hadí kůže.

30 Sandály Model: Cena: 399 Kč Velikosti: 35 Řemínkové sandály v tyrkysovo/modro/černé barvě, ve vzhledu hadí kůže. Model: Cena: 399 Kč Stříbrné společenské sandály s metalizovaným podpatkem. Model: Značka: Catwalk Cena: 999 Kč Velikosti: Společenské sandály v moderní fi alové barvě, s lesklým podpatkem a s ozdobnými kamínky.

31 Sandály Model: Cena: 399 Kč Černé kotníkové sandály se širokými elastickými řemínky a nápadným podpatkem. Model: Značka: Catwalk Cena: 799 Kč Velikosti: Černé sandály na XLplatformě, se širokými řemínky a výrazným podpatkem. Model: Černé řemínkové sandály bohatě zdobené výraznými nýty.

32 Sandály Model: Velikosti: 35 Černé společenské sandály na platformě zdobené třpytivými kamínky. Model: Značka: Catwalk Cena: 799 Kč Velikosti: Extravagantní černé sandály na platformě, s výrazným podpatkem, zdobené sponami. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Fialovo/šedé řemínkové sandály v římském stylu, s mírným trychtýřovitým podpatkem.

33 Sandály Model: Cena: 449 Kč Hnědo/béžové řemínkové sandály se zajímavým podpatkem. Model: Značka: Janet D. Cena: 799 Kč Velikosti: Barevné řemínkové sandály z měkké kůže, s elegantním podpatkem. Model: Značka: Catwalk Cena: 999 Kč Velikosti: Stříbrné sandály na mírné platformě, zdobené lesklými kamínky.

34 Sandály Model: Značka: Catwalk Cena: 999 Kč Velikosti: Zlaté společenské sandály s elegantním zdobením.

35 Dámské pantofle Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Řemínkové dámské pantofl e v letních barvách. Model: Cena: 449 Kč Dámské pantofl e v letním pleteném designu, v černo/zeleno/modrých tónech. Model: Velikosti: Dámské pantofl e v moderní tyrkysové barvě s extravagantním podpatkem.

36 Dámské pantofle Model: Cena: 449 Kč Velikosti: Dámské pantofl e s výrazným podpatkem v koňakové barvě, zdobené nýty. Model: Cena: 449 Kč Řemínkové dámské pantofl e ve svěžích barevných kombinacích, zvýrazněné zajímavým podpatkem. Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Dámské pantofl e v koňakové barvě, zdobené stříbrnými nýty.

37 Dianetty - žabky Model: Cena: 399 Kč Velikosti: Černé žabky zdobené výraznými stříbrnými prvky.

38

39 Baleríny Model: Značka: 5th Avenue Cena: 799 Kč Pohodlná kožená balerína s malými ozdobnými mašličkami v pastelově modré barvě. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 799 Kč Pohodlná kožená balerína s malými ozdobnými mašličkami v pastelově purpurové barvě. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 799 Kč Pohodlná kožená balerína s malými ozdobnými mašličkami v hnědé barvě.

40 Římský styl Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Vysoké kožené sandály s bandážovými řemínky v pastelově purpurové barvě. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Hnědé vysoké lodičky s otevřenou špičkou, z kůže a s bandážovýmí řeminky. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Černé vysoké lodičky s otevřenou špičkou, z kůže a s bandážovými řemínky doplněnými nýty.

41 Vysoké lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Velikosti: Neobvyklé, černé, vysoké lodičky s otevřenou špičkou z kůže a s řemínky. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1399 Kč Černé, vysoké lodičky s otevřenou špičkou z kůže s širokými řemínky na nízké platformě. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1399 Kč Neobvyklé kožené sandály v modré barvě na nízké platformě.

42 Vysoké lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Elegantní vysoké sandály z černé velurové kůže. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Velikosti: Vysoké sandály s řemínky ve švestkové barvě z jemné kůže a se středně vysokým trychtýřovitým podpatkem. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Vysoké kožené sandály v koňakové barvě s extravagantním bočním šněrováním.

43 Vysoké lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Elegantní kožené sandály v barvě švestky s neobvyklým řemínkovým designem. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1299 Kč Elegantní kožené sandály v černé barvě s vysoko nasazeným kotníkovým poutkem.

44 Lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Kožené lodičky v pastelově šedé barvě s trychtýřovitým podpatkem v designu dřeva. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Velikosti: Modré kožené lodičky s ozdobným švem a klínovým podpatkem v designu dřeva. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 999 Kč Černé lodičky s řemínkem z kůže a s klínovým podpatkem v designu dřeva.

45 Lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Černé kožené lodičky s decentní platformou a s okrasnými nýty v oblasti paty. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Kožené dámské lodičky v modré barvě s výrazným podpatkem. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Černé, elegantní, kožené lodičky s otevřenou špičkou s decentní platformou a úzkým podpatkem.

46 Lodičky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 1199 Kč Velikosti: Klasické kožené lodičky se špičkou v černé barvě.

47 Pánská obuv

48 Sportovní Model: Značka: Memphis One Velikosti: Sportovní slippery v letní bílé barvě a s mnoha detaily Model: Značka: AM Shoe Cena: 1399 Kč Velikosti: Stylové kožené sneakery v kombinaci šedé, černé a bílé barvy. Model: Značka: AM Shoe Cena: 1399 Kč Velikosti: Tmavě modré kožené sneakery s aplikacemi na bocích obuvi ve stylovém retro vzhledu.

49 Sportovní Model: Značka: Blue Fin Velikosti: Letní pantofl e s překříženými pásky v béžové a šedé barvě.

50 Klasické Model: Značka: Borelli Cena: 1799 Kč Velikosti: Módní slippery v béžové velurové kůži s ozdobnými stehy. Model: Značka: Borelli Cena: 1799 Kč Velikosti: Elegantní kožené slippery v černé barvě s módními ozdobnými stehy a hranatou špičkou. Model: Značka: Borelli Cena: 1799 Kč Velikosti: Elegantní, černá, kožená obuv na šněrování s ozdobnými stehy v klasickém stylu.

51

52 Malé děti Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Balerínky s řemínky na cvočkové zapínání v bílé a růžové barvě s hravým ozdobným stehem. Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Obuv pro malé holčičky v růžové barvě s bílými puntíky a zapínacími řemínky. Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Flexibilní chlapecké botičky v pískové a hnědé barvě s odlehčením v podešvi.

53 Malé děti Model: Značka: Elefanten Cena: 999 Kč Velikosti: Extrémně fl exibilní a lehký model obuvi se šněrováním a trojitou podešví v červené barvě a dekoračními proužky. Model: Značka: Elefanten Cena: 999 Kč Velikosti: Flexibilní, lehká sportovní obuv v béžové barvě a trojitou podešví a zapínáním na suchý zip.

54 Holčičky Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Letní sandálky se zapínáním na suchý zip a s velkou květinovou aplikací v růžové a červené barvě. Model: Značka: Elefanten Cena: 799 Kč Velikosti: Lehké sportovní sandálky v růžové a křiklavě růžové barvě se zapínáním na suchý zip.

55 Chlapecké Model: Značka: Elefanten Cena: 1199 Kč Velikosti: Tmavě modrá sportovní obuv s robustní podešví, dvojitým zapínáním na suchý zip a kombinací různých materiálů.

56 Tašky

57 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 249 Kč Barva: koňaková Hnědá závěsná taška zdobená nýty a dekoračním řasením. Model: Cena: 249 Kč Barva: béžová, hnědá Prostorná taška v tmavohnědé barvě s pestrým kašmírovým vzorem.

58 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 349 Kč Barva: hnědá Prostorná taška v tmavohnědé barvě se zajímavými vzory v barvách půdy. Model: Cena: 349 Kč Barva: béžová Letní plátěná taška v béžové barvě s květinovým vzorem a ozdobnou výšivkou.

59 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 349 Kč Barva: černá, tyrkysová Prostorná taška v tyrkysové barvě s bílým květinovým vzorem a s dekorativními prvky. Model: Cena: 399 Kč Barva: purpurová, červená, černá Taška do města v černo/fi a- lové kombinaci, s mnohými ozdobnými detaily a barevnými vzory.

60 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 399 Kč Barva: bílo/purpurová Bílá letní taška s květinovým vzorem v růžovo/fi alových tónech. Model: Cena: 399 Kč Barva: koňaková, černá, purpurová Hnědá taška s kašmírovým vzorem v koňakovo/oranžovo/ tyrkysové kombinaci.

61 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 399 Kč Barva: vícebarevná Prostorná plátěná taška v bronzové barvě s květinovým vzorem. Model: Cena: 449 Kč Barva: černá Prostorná taška v černo/bílém zebrovaném vzhledu.

62 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Barva: šedo/modrá Nostalgická taška ve vzhledu hadí kůže, v šedo/modré kombinaci. Model: Barva: vícebarevná Nostalgická taška ve vzhledu hadí kůže, s květinovým potiskem v růžových tónech.

63 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Barva: purpurová Nostalgická taška ve fi alové barvě, ve vzhledu hadí kůže, zdobená barevným prošíváním. Model: Cena: 349 Kč Barva: tyrkysová Bílá letní taška s květinovým potiskem v tyrkysové barvě, zdobená pestrým uchem.

64 Mix vzorů & dekorační potisk Model: Cena: 349 Kč Barva: oranžová Bílá letní taška s květinovým potiskem v oranžové barvě, zdobená pestrým uchem. Model: Cena: 349 Kč Barva: růžová Bílá letní taška s květinovým potiskem v růžové barvě, zdobená pestrým uchem.

65 Vzhled hadí kůže Model: Cena: 349 Kč Barva: purpurová, hnědá, tyrkysová Elegantní taška ve vzhledu hadí kůže, ve fi alovo/hnědé barvě. Model: Cena: 399 Kč Barva: vícebarevná Prostorná taška ve vzhledu hadí kůže, s ozdobnými barevnými pruhy.

66 Vzhled hadí kůže Model: Cena: 399 Kč Barva: hnědá, šedá Prostorná taška ve vzhledu hadí kůže, s květinovým potiskem.

67 Vakové & závěsné tašky Model: Cena: 399 Kč Barva: béžová,žlutá, tyrkysová, purpurová, černá Prostorná vaková taška v béžové barvě, s prodlouženým uchem. Model: Cena: 399 Kč Barva: černá, bílá Černá taška do města, zdobená elegantními nýty a třásněmi.

68 Vakové & závěsné tašky Model: Cena: 399 Kč Barva: modrá, bílá, purpurová, šedá Prostorná taška s dekorativní XL-mašlí, v modré barvě. Model: Barva: petrolejová Prostorná taška v petrolejové barvě, s dekorativním řasením a ozdobným zipem.

69 Vakové & závěsné tašky Model: Cena: 449 Kč Barva: bílá, černá Bílá letní taška se spleteným uchem, s ozdobným XLkvětem, s řasením a dekorativními třásněmi. Model: Barva: černá, bílá Prostorná taška v černé barvě, zdobená dekorativními nýty.

70 Vakové & závěsné tašky Model: Značka: 5th Avenue Cena: 799 Kč Barva: koňaková Elegantní taška v koňakové barvě s dekorativními ozdobnými pásky, nýty a s ozdobnou sponou. Model: Značka: 5th Avenue Cena: 699 Kč Barva: písková Prostorná taška v letní pískové barvě, ve vzhledu krokodýlí kůže.

71 Ležérní styl Model: Cena: 399 Kč Barva: purpurová, hnědá, černá Vkusná taška s lemováním v purpurové barvě. Model: Cena: 399 Kč Barva: béžová, černá Taška do města v béžové barvě, s dvojtým zipem a s ozdobným řasením.

72 Ležérní styl Model: Cena: 449 Kč Barva: béžová Taška do města ve vkusné krémovo/béžovo/černé barvě. Model: Cena: 449 Kč Barva: hnědá Vkusná taška v tmavohnědo/ tyrkysovo/žluté kombinaci, zdobená mnohými dekoračními prvky.

73 Malé tašky & peněženky Model: Cena: 299 Kč Barva: bílá, černá Bílá letní taška s uchem, zdobená nýty ve stříbrné barvě. Model: Cena: 349 Kč Barva: hnědá, černá, bílá Tmavohnědá taška do města, zdobená dekoračním trojzipem.

74 Malé tašky & peněženky Model: Cena: 399 Kč Barva: béžová, černá Béžová taška do města, zdobená zipem. Model: Cena: 449 Kč Barva: černá, bílá Černá taška do města, doplněná šňůrkami a ozdobnými nýty.

75 Malé tašky & peněženky Model: Cena: 199 Kč Barva: hnědá Elegantní peněženka v kašmírovém vzhledu, v hnědo/červené barevné kombinaci. Model: Cena: 199 Kč Barva: černá Elegantní peněženka v kašmírovém vzhledu, v černo/fi alové barevné kombinaci.

76 Malé tašky & peněženky Model.: Značka: 5th Avenue Cena: 449 Kč Barva: béžová, černá Vkusná peněženka z hnědé kůže s elegantním zapínáním.

V létě letí nízké ceny

V létě letí nízké ceny V létě letí nízké ceny Výrazná dámská halenka s tropickým květinovým potiskem, S-XL 1 Vzdušná dámská halenka, s vyšívaným výstřihem a gumou ve spodní části, S-XXL Pohodlné dámské šortky se širokou gumou

Více

Módní obuv Jaro / Léto 2010: NOVÉ TRENDY přináší společnost DEICHMANN

Módní obuv Jaro / Léto 2010: NOVÉ TRENDY přináší společnost DEICHMANN Flirtujeme s létem Trendy v obuvi společnosti DEICHMANN S příchodem jara se těšíme na nové módní trendy v obuvi, které nám přinese nadcházející sezona. Jarem a létem roku 2010 nás budou provázet naši staří

Více

Udělejte si radost i na podzim

Udělejte si radost i na podzim Udělejte si radost i na podzim Pletený svetr v elegantním stylu, světle modrá nebo pudrová barva, S-L Dámský svetr s elegantním lemováním kolem krku a záplatami na loktech, ve kterém se budete cítit pohodlně

Více

799,- 1190,- 199,- Tato nabídka platí od 13. 3. do 8. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Kalhoty dámské s elastanem, dobře sedí na každé postavě

799,- 1190,- 199,- Tato nabídka platí od 13. 3. do 8. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Kalhoty dámské s elastanem, dobře sedí na každé postavě Tato nabídka platí od 13. 3. do 8. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Kalhoty dámské s elastanem, dobře sedí na každé postavě 799,- Bunda dámská zapínání ke krku, 1490,Kabelka dámská Šátek dámský 1190,-

Více

Šetříme na společných nákupech

Šetříme na společných nákupech Šetříme na společných nákupech Stylové pruhované triko, pánské, v šedé barvě, M-XXL 1 Dámský top na ramínka s indiánským potiskem 179,- 219,- Pánské kraťasy s bočními kapsami, modré nebo béžové, M-XL Ležérní

Více

Nechte se okouzlit JARNÍMI CENAMI! Katalog. jaro

Nechte se okouzlit JARNÍMI CENAMI! Katalog. jaro Nechte se okouzlit JARNÍMI CENAMI! Katalog jaro 2015 Rozkveťte do krásy Jarní bavlněný top s tropickým květovaným potiskem, různé barvy DÁMSKÁ KOLEKCE 3 JARNÍ KVĚTOVANÉ VZORY V LEHKÝCH CENÁCH! Tuhle svěží

Více

U nás. nejlevněji! zahájíte školní rok. Více za méně méně... každý den! 179,- 119,- 119,-

U nás. nejlevněji! zahájíte školní rok. Více za méně méně... každý den! 179,- 119,- 119,- U nás zahájíte školní rok nejlevněji! Nápadité chlapecké triko s veselou liškou, se stahovacími lemy na rukávech, bavlna, Roztomilá dívčí mikina s obrázkem králíčka, s dlouhým rukávem, Stylové manšestrové

Více

Připravte se na první zvonění

Připravte se na první zvonění Připravte se na první zvonění Moderní chlapecké triko se sportovním motivem, modré či tmavě modré, Stylové legínky pro malé parádnice, květované, tmavě modré nebo béžové, Batůžek pro předškoláky, s oblíbenými

Více

sluší Tady je svět ještě v pořádku Bunda dámská 1990,- Bunda pánská 1990,- Legíny dámské 279,- Jeans pánské 899,-

sluší Tady je svět ještě v pořádku Bunda dámská 1990,- Bunda pánská 1990,- Legíny dámské 279,- Jeans pánské 899,- sluší Bunda dámská 1990,- Bunda pánská 1990,- Legíny dámské 279,- Jeans pánské 899,- Tato nabídka platí od 22. 10. do 17. 11. 2015. Tady je svět ještě v pořádku Zahřejte se s námi Bunda dámská různé barvy,

Více

Hřejivá nabídka, která vás rozveselí. Více za méně každý den! Nabídka je platná ve dnech od 25. 9. 2015 do 8. 10. 2015 nebo do vyprodání zásob

Hřejivá nabídka, která vás rozveselí. Více za méně každý den! Nabídka je platná ve dnech od 25. 9. 2015 do 8. 10. 2015 nebo do vyprodání zásob Hřejivá nabídka, která vás rozveselí Pzimní bunda s kapucí pro dívky, v růžové nebo fialové barvě, 2-7 let Stylová chlapecká bunda s kapucí a praktickými kapsami na zapínání, červená nebo zelená, 2-7 let

Více

445,- 38 42 575,- 36 44 545,- 365,- 36 42 425,- 425,- E. ART. 76190 PODPRSENKA CZK

445,- 38 42 575,- 36 44 545,- 365,- 36 42 425,- 425,- E. ART. 76190 PODPRSENKA CZK 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION A. ART. 76188 545,- C. ART. 76192 S KOŠÍČKY PUSH-UP. Zapínání na zádech. Kontrastní nastavitelná ramínka. Řasení. 80% Polyamid + 20% Elastan Tisk + černá. 36, 38, 40, 42, 44

Více

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA Kč

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA Kč MNOŽSTEVNÍCH SLEVY 3 KS 10% PŘI ODBĚRU 6 KS 15% 10 KS 20% MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA V PŘÍPADĚ ODBĚRU VŠECH 40 ks NÍŽE UVEDENÝCH ŠATŮ PAUŠÁLNÍ CENA 80.000 Kč PLUS BONUS ZNAČKOVÉ ŠATY AKAY HEDVÁBÍ, POSETÉ PERLIČKAMI

Více

sassa kolekce podzim/zima 2010 fashion

sassa kolekce podzim/zima 2010 fashion sassa kolekce podzim/zima 2010 Mladistvá série v ohlášeném retro stylu. Zajímavé provedení s barevně odsazenou lemovkou a lesklou gumičkou u pantů a stringů. Nový ženský tvar košilky se širokými ramínky

Více

SET 3ks RUČNĚ VYŠÍVANÉ. 99 Kč [3,95 ] 149 Kč [5,95 ] 199 Kč [7,95 ] 199 Kč [7,95 ] za soupravu VYROBENO Z LASTUR PERLORODEK. 299 Kč [11,95 ] 399 Kč

SET 3ks RUČNĚ VYŠÍVANÉ. 99 Kč [3,95 ] 149 Kč [5,95 ] 199 Kč [7,95 ] 199 Kč [7,95 ] za soupravu VYROBENO Z LASTUR PERLORODEK. 299 Kč [11,95 ] 399 Kč DA Šála v cihlové barvě, x 0 cm, vhodná pro ženy i muže. Kč DA0 Paví oko šeříkové - souprava ručně vyšívaných náušnic a náhrdelníku, s kovovou spirálou. Délka náušnic: 0 cm, náhrdelní: 0 cm, délka přívěšku:

Více

Více za méně každý den!

Více za méně každý den! Polštář s ozdobným nápisem v béžovo-bílé kombinaci nebo s motivem geometrických vzorů v červeno-bílém provedení, 40 x 40 cm Elegantní saténová halenka, krémová nebo černá barva, S-XL Měkoučká deka z mikrovlákna,

Více

Ceník oděvů GASTRO 2011 dafne@dafne.cz www.dafne.cz Stranačíslo Název 5 1 Sako s ozdobným přestřižením v pase 2 150,- -sukně klasická 850,- 5 2 Sako

Ceník oděvů GASTRO 2011 dafne@dafne.cz www.dafne.cz Stranačíslo Název 5 1 Sako s ozdobným přestřižením v pase 2 150,- -sukně klasická 850,- 5 2 Sako Ceník oděvů GASTRO 2011 dafne@dafne.cz www.dafne.cz Stranačíslo Název cena 5 1 Sako s ozdobným přestřižením v pase 2 150,- -sukně klasická 850,- 5 2 Sako klasické na jeden knoflík 2 150,- 6 1 Sako dámské

Více

sassa kolekce jaro/léto 2010 fashion

sassa kolekce jaro/léto 2010 fashion sassa kolekce jaro/léto 2010 Art. 34933 košilka Art. 44932 string 599,- Kč 239,- Kč 22,95 8,95 Art. 24932 push-up Art. 34932 panty fashion Série s drobným karo potiskem - mladistvá série z dvoubarevného

Více

Tato nabídka platí od 11. 9. do 7. 10. 2014.

Tato nabídka platí od 11. 9. do 7. 10. 2014. 1. Dámský kabát, v nabídce i pánský, 1690 Kč 2. Dámské kalhoty, 799 Kč 3. Kabelka, v nabídce více stylů a barevných provedení, 499 Kč 4. Šátek, módní barvy, v nabídce i jiné styly, 249 Kč 4. 1. 3. 2. Tato

Více

SLEVY. 1100 Kč [44,00 ] Platí od TEĎ do 28.2.2013 nebo do vyprodání zásob

SLEVY. 1100 Kč [44,00 ] Platí od TEĎ do 28.2.2013 nebo do vyprodání zásob SLEVY až 1100 Kč [44,00 ] příloha k hlavnímu katalogu Platí od TEĎ do 28.2.2013 nebo do vyprodání zásob VELKÉ KABELKY 6 Kč 27,5 FC5020 Laina purple&brown FC5023 Laina red&brown Podržtaška - háček na kabelku,

Více

E. ART. 76190 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION PODPRSENKA

E. ART. 76190 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION PODPRSENKA 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION C. ART. 76192 S KOŠÍČKY PUSH-UP. Zapínání na zádech. Kontrastní nastavitelná ramínka. Řasení. 80% Polyamid + 20% Elastan Tisk + černá., 44 D. ART. 76193 STŘEDNĚ ŠIROKÉ. Nařasený

Více

JARNÍMI CENAMI! Nechte se okouzlit. Více za méně každý den! 119,- 159,- 249,- 119,- cenový. cenový

JARNÍMI CENAMI! Nechte se okouzlit. Více za méně každý den! 119,- 159,- 249,- 119,- cenový. cenový Nechte se okouzlit JARNÍMI CENAMI! 1 Flitrovaný top se zlatým vzorem, světle hnědý, korálový nebo slonovinový, S-XL Lehké dámské tričko s plastickým potiskem, bílé nebo tyrkysové, XS-XL Elegantní 7/8 kalhoty

Více

léta Tady je svět ještě v pořádku Kalhoty dámské, materiál: 100 % viskóza, se vzorem, velikost: S-2XL 499,- Tato nabídka platí od 9.4. do 5.5.

léta Tady je svět ještě v pořádku Kalhoty dámské, materiál: 100 % viskóza, se vzorem, velikost: S-2XL 499,- Tato nabídka platí od 9.4. do 5.5. léta Klobouk dámský, elegantní, v bílé barvě 169,- Tričko dámské, nebo s elastanem, různé druhy a barvy, velikost: S-2XL/38-48 Kalhoty dámské, materiál: 100 % viskóza, se vzorem, velikost: S-2XL 499,-

Více

Nabídka, která vás rozhýbe

Nabídka, která vás rozhýbe Nabídka, která vás rozhýbe Dámské sportovní triko s vtipným potiskem, v bílé, šedé nebo růžové barvě, XS-XL Pánské triko s vintage potiskem, v různých barvách a velikostech M-XL nebo M-XXL Dámské teplákové

Více

Katalog reklamního textilu 2014

Katalog reklamního textilu 2014 Katalog reklamního textilu 2014 Obsah Trika pánská... 3 Triko pánské T160... 4 Triko pánské EXCLUSIVE... 5 Triko pánské V - Neck... 6 Triko pánské dlouhý rukáv... 7 Triko pánské bez rukávů... 8 Triko pánské

Více

Můj styl. Můj život. bonprix slaví 10. narozeniny! bonprix.cz 840 840 200 KLUB BONPRIX 10% SLEVA. Cena 19 Kč PODZIM 2014 TRIČKO 199

Můj styl. Můj život. bonprix slaví 10. narozeniny! bonprix.cz 840 840 200 KLUB BONPRIX 10% SLEVA. Cena 19 Kč PODZIM 2014 TRIČKO 199 Cena 19 Kč PODZIM 2014 TRIČKO 199 VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA CZSK2F Platnost do 21.01.2015 130SK2_CO001 KLUB BONPRIX 10% SLEVA Podrobnosti viz hlavní katalog nebo na bonprix.cz Můj styl. Můj život. bonprix

Více

Tady je svět ještě v pořádku

Tady je svět ještě v pořádku Tato nabídka platí od 5. 3. do 1. 4. 2015. Kabát dámský, různé barvy, velikost 38-48 1690,Kalhoty, více barev, S-2XL 499,Kabelka, v nabídce více druhů a barevných provedení 499,Šátek, v nabídce více druhů

Více

Humanic Breaking News JARO 2013 WE LOVE SHOES

Humanic Breaking News JARO 2013 WE LOVE SHOES Humanic Breaking News JARO 2013 WE LOVE SHOES ŽENY SOFT & COOL Clean Chic, ale viděno růžovými brýlemi. Módní jaro svádí úzkými podpatky lodiček, jemnými balerínkami i extravagantními sandály z lakové

Více

00 bílá. 01 černá. 02 námořní modrá. 03 světle šedý melír. 04 žlutá. 05 královská modrá. 06 lahvově zelená. 07 červená. 08 písková.

00 bílá. 01 černá. 02 námořní modrá. 03 světle šedý melír. 04 žlutá. 05 královská modrá. 06 lahvově zelená. 07 červená. 08 písková. TRIKA Classic 160 Classic 160 dětská V-Neck 160 Heavy 200 Heavy V-Neck 200 Duo Sandwich 160 Colormix 200 Pique V-neck 200 City 150 Love 150 Pure 150 Spaghetti Top 180 Long Sleeve 180 Fit-T Long Sleeve

Více

Oblečení pro malé. za ještě menší ceny. Více za méně méně... každý den! 59,- 49,- 119,-

Oblečení pro malé. za ještě menší ceny. Více za méně méně... každý den! 59,- 49,- 119,- Oblečení pro malé za ještě menší ceny Kojenecká mikina s obrázkem kočičky nebo lišky, oranžová nebo tyrkysová, Kvalitní kojenecké tepláky s výšivkou, z hrubého materiálu, s dvojitými švy, tmavomodré, světle

Více

I NA PODZIM VÁS OSLOVÍME NÍZKÝMI CENAMI

I NA PODZIM VÁS OSLOVÍME NÍZKÝMI CENAMI I NA PODZIM VÁS OSLOVÍME NÍZKÝMI CENAMI Dámská zimní bunda, různé barvy, S-XL Dívčí bunda s kapucí obšitou kožíškem, 2-7 let Chlapecká bunda s kapucí, 2-7 let Chlapecké zimní boty, 22-27 299,- 179,- 179,-

Více

525,- 575,- 545,- 475,- 775,- 925,- 895,- 545,- LITEX SPORTSWEAR COLLECTION. Art. 84007. Art. 84008. Art. 84011 Kč. Art. 84003. Art. 84046. Art.

525,- 575,- 545,- 475,- 775,- 925,- 895,- 545,- LITEX SPORTSWEAR COLLECTION. Art. 84007. Art. 84008. Art. 84011 Kč. Art. 84003. Art. 84046. Art. Art. 84007 525,- Art. 84008 575,- Art. 84011 545,- Art. 84003 475,- Art. 84051 895,- Art. 84008 Triko bez rukávů. Kombinace barev. Přední díl pšitý. Potisk. S, M, L 100 bílá 575,- Art. 84051 Leggings dlouhé

Více

katalog 2012 tepláky barva zelená, růžové detaily / jemný potisk Jumping na levé přední nohavici a levé zadní části panáček loga Jumping / pevná všitá guma v pase / v pase tunýlek s tkaničkou v barvě potisku

Více

Ceník opravy obuvi a galantérie. platný od

Ceník opravy obuvi a galantérie. platný od Ceník opravy obuvi a galantérie OPRAVY I platný od 1. 1. 2013 DÁMSKÁ PÁNSKÁ Podešve 250,- 330,- Podrážky 150,- 200,- Podrážky speciál 200,- 200,- Patníky 100,- 150,- Patníky vlastní 65,- 65,- Patníky speciál

Více

Art. 81566 Kšilt. Vzadu zapínání na suchý zip. 80% Polyamid + 20% Elastan. universal Tisk. Kč 225,- 370,- Art. 81021 Kč 350,- 395,-

Art. 81566 Kšilt. Vzadu zapínání na suchý zip. 80% Polyamid + 20% Elastan. universal Tisk. Kč 225,- 370,- Art. 81021 Kč 350,- 395,- Art. 81026 370,- Art. 81566 Kšilt. Vzadu zapínání na suchý zip. universal Tisk. 225,- Art. 81566 225,- Art. 81022 495,- Art. 81028 695,- Art. 81020 Art. 81028 Jednílné plavky bez výztuže. Vykrojení do

Více

Módní obuv jaro/léto 2016: Nové trendy

Módní obuv jaro/léto 2016: Nové trendy Protože milujeme módu. Módní trendy jaro/léto 2016 Světlá, vzdušná a stejně jako v předešlých letech také sportovní. Právě taková bude jarní a letní móda roku 2016. Nedbale elegantní vzhled vám dodají

Více

575,- 36 42 375,- 36 40 645,- KOŠÍČKY C 395,- 36 46 425,- 425,- 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION E. ART. 76268 PODPRSENKA CZK A. ART. 76260 C. ART.

575,- 36 42 375,- 36 40 645,- KOŠÍČKY C 395,- 36 46 425,- 425,- 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION E. ART. 76268 PODPRSENKA CZK A. ART. 76260 C. ART. 2 LITEX SWIMWEAR COLLECTION A. ART. 76260 575,- C. ART. 76262 375,- 36 40 E. ART. 76268 645,- KOŠÍČKY C D E B. ART. 76261 395,- 36 46 D. ART. 76263 F. ART. 76269 A. ART. 76260 BEZ VÝZTUŽE. Zavazování za

Více

BMW Motorrad Style kolekce Kit

BMW Motorrad Style kolekce Kit BMW Motorrad Ride & Style Style 29.07.2016 Uvedení na trh 01/2017, popř. 08/2017 Popis výrobku Dámské a pánské stylové oblečení a doplňky Zažijte pocit BMW Motorrad i mimo motocykl Oblíbené kousky pro

Více

legenda popisků velikostní tabulka kolekce plavek KOŠÍČKY VÁZÁNÍ KOSTICE RAMÍNKA vložené košíčky zapínání na zádech vázání za krkem a na zádech

legenda popisků velikostní tabulka kolekce plavek KOŠÍČKY VÁZÁNÍ KOSTICE RAMÍNKA vložené košíčky zapínání na zádech vázání za krkem a na zádech kolekce plavek 04 legenda popisků KOŠÍČKY vložené košíčky VÁZÁNÍ zapínání na zádech košíčky PUSH-UP vázání za krkem a na zádech všité košíčky vázání za krkem a zapínání na zádech 4 výstuž v podprsence

Více

VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015

VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015 VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015 Pouzdro na ipad / Tablet Pouzdro na ipad / Tablet z eko kůže Barva modrá / oranžová Rozměr: 22,5 x 26 cm. V dárkové krabici. Dostupnost skladem: modrá - 140 ks oranžová

Více

BMW Motorrad Style kolekce Logo

BMW Motorrad Style kolekce Logo BMW Motorrad Ride & Style Style 29.07.2016 Uvedení na trh 03/2017 Popis výrobku Nová kolekce Logo s mnoha atraktivními produkty Lifestylové produkty s vysokou identifikací se značkou Klasické základní

Více

Více za méně každý den!

Více za méně každý den! Kojenecké triko s veselým motivem myšáka Mickey nebo Minnie, dívčí v bílé a červené barvě nebo chlapecké v červené a šedé barvě, 6-24 měsíců 179,- Velký plyšový medvídek z příjemného huňatého materiálu,

Více

OBUV 21 ARDON TREK G3145 SNAKE BLACK

OBUV 21 ARDON TREK G3145 SNAKE BLACK G3144 RACER BLUE designová kotníková treková obuv v kombinaci černé a šedé barvy s doplňky ve sportovní tyrkysové dekorativní potisk svršek z poddajného a lehkého materiálu softshell s nepromokavou úpravou

Více

Hrnky. Hrnek bílý A+ Hrnek bílý extra white. Hrnek bílý malý. Hrnek bílý - srdce. Hrnek bílý - ucho srdce. do 330 ml.

Hrnky. Hrnek bílý A+ Hrnek bílý extra white. Hrnek bílý malý. Hrnek bílý - srdce. Hrnek bílý - ucho srdce. do 330 ml. Hrnky do 330 ml od 99 K č Hrnek bílý A+ ( 300 ml ) -A+ kvalita (standardní kvalita za dobrou cenu - nejprodávanější hrnek tohoto výrobce) Hrnek bílý extra white ( 300 ml ) Hrnek bílý malý ( 150 ml ) Hrnek

Více

LA H 002 Fialové květované holinky

LA H 002 Fialové květované holinky LA H 001 Červené květované holinky Holinky s nastavitelnou přezkou pro větší pohodlí a jednoduchost použití. Voděodolné. Odolná gumová podrážka s podpatkem. LA H 002 Fialové květované holinky Holinky s

Více

POUZE V PRODEJNÁCH SALAMANDER

POUZE V PRODEJNÁCH SALAMANDER MODEL POUZE V PRODEJNÁCH SALAMANDER ARA kotníková obuv, velour, modrá. Kč 2.790,- ARA kotníková obuv, velour, šedá. Kč 2.990,- ARA kotníková obuv, velour, modrá. Kč 2.990,- ARA kotníková obuv, velour kombi,

Více

KATALOG REKLAMNÍHO TEXTILU

KATALOG REKLAMNÍHO TEXTILU 2012/13 KATALOG REKLAMNÍHO TEXTILU Vyobrazení vzorků barev v katalogu je pouze orientační. Triko pánské krátký rukáv T160 150-160 g/m 2 S M L XL XXL XXXL lahvově kiwi světlý melír tmavý melír královská

Více

Soupis majetkové podstaty dlužníka Proidentity, s.r.o., Brno, Dusíkova 906, IČO:

Soupis majetkové podstaty dlužníka Proidentity, s.r.o., Brno, Dusíkova 906, IČO: 1. Věci movité: Soupis majetkové podstaty dlužníka Proidentity, s.r.o., 638 00 Brno, Dusíkova 906, IČO: 28 307 569 položka název rok pořízení počet kusů Pozn. 1. Dámské kožené kraťasy Republic černé 2013

Více

VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA

VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA Cena 19 Kč PODZIM 2014 ROLÁKOVÝ PULOVR 499 VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA CZSK3N Platnost do 08.03.2015 130SK3_CO001 KLUB BONPRIX 10% SLEVA Podrobnosti viz hlavní katalog nebo na bonprix.cz Můj styl. Můj život.

Více

Tričko černé s texturou, pánské nebo dámské, žíhané Č. karty 194 a 195

Tričko černé s texturou, pánské nebo dámské, žíhané Č. karty 194 a 195 Tričko černé s texturou, pánské nebo dámské, žíhané Č. karty 194 a 195 Pohodové trendy tričko na každodenní nošení. Pozorné oko ocení zpracované detaily, jako jemný lem u krku, prošívané rukávy nebo ozdobné

Více

Módní obuv jaro/léto 2018: Nové trendy... přináší společnost Deichmann

Módní obuv jaro/léto 2018: Nové trendy... přináší společnost Deichmann Protože milujeme obuv. Trendy v obuvi jaro/léto 2018 Aktuální kolekce od společnosti Deichmann na jaro a léto přináší řadu osvěžujících a trendy vychytávek. Najdete v ní lodičky a obuv na vysokém podpatku

Více

ATLANTA+ - ATLANTA+ LADY

ATLANTA+ - ATLANTA+ LADY ATLANTA+ - ATLANTA+ LADY Mikina s raglánovými rukávy, s kapucí ve stejné barvě a bílou utahovací šňůrkou s kontrastním prošíváním a kovovými kroužky, výstřih do módního tvaru V, klokaní kapsa na břichu,

Více

sleva bonprix.cz Klub bonprix 10% bonprix App Cena 19 Kč Módní žurnál leden/únor BUNDA Z UMĚLÉ KŮŽE VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA

sleva bonprix.cz Klub bonprix 10% bonprix App Cena 19 Kč Módní žurnál leden/únor BUNDA Z UMĚLÉ KŮŽE VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA Cena 19 Kč Módní žurnál leden/únor BUNDA Z UMĚLÉ KŮŽE 899 VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA 139SK01_CO004 CZ.SK01N Platnost do 16.07.2019 Klub bonprix 10% sleva Podrobnosti viz hlavní katalog nebo na bonprix.cz bonprix.cz

Více

Vesta dámská 1190,- Vesta pánská 699,- Svetr pánský 349,- Kabelka dámská 399,- Jeans dámské, pánské 699,- Jeans pánské 899,-

Vesta dámská 1190,- Vesta pánská 699,- Svetr pánský 349,- Kabelka dámská 399,- Jeans dámské, pánské 699,- Jeans pánské 899,- Tato nabídka platí od 10. 9. do 6. 10. 2015. Vesta 1190,- Vesta pánská 699,- Svetr pánský 349,- Kabelka 399,- Jeans dámské, pánské 699,- Jeans pánské 899,- Aby vás počasí nepřekvapilo Kabát dámský 1990,-

Více

Módní obuv jaro/léto 2017: Nové trendy... přináší společnost Deichmann

Módní obuv jaro/léto 2017: Nové trendy... přináší společnost Deichmann Protože milujeme módu. Módní trendy jaro/léto 2017 To nejdůležitější na úvod: Nuda nás v módě pro jaro/léto 2017 rozhodně nečeká! Velký comeback slaví 80. léta, neonové barvy a trička s nápisy. Široké

Více

KOMPLETY Komplet KLASIK

KOMPLETY Komplet KLASIK KOMPLETY Komplet KLASIK Bunda, triko a kalhoty pas Bunda, triko a kalhoty lacl Cena bez DPH 413,- Kč Cena s DPH 499,73 Kč Cena bez DPH 453,- Kč Cena s DPH 548,13 Kč V pánské i dámské variantě. V modrém

Více

Humanic Breaking News LÉTO 2013 WE LOVE SHOES

Humanic Breaking News LÉTO 2013 WE LOVE SHOES Humanic Breaking News LÉTO 2013 WE LOVE SHOES ŽENY CITY CHIC Léto ve městě a dobrodružství volá. Žhavá džungle velkoměsta si silně potrpí na trend a exotiku. Vlivy etnostylu a závan orientu nás provázejí

Více

PODZIM HŘEJIVÝ. Tato nabídka platí od do

PODZIM HŘEJIVÝ. Tato nabídka platí od do Tady je svět ještě v pořádku Tato nabídka platí od 13. 9. do 9. 10. 2018. HŘEJIVÝ PODZIM Kabát dámský 1990,- Kabát pánský 1690,- Kalhoty dámské Jeans pánské Kabelka Vsaďte na růžovou. Rozzáří vás a její

Více

Více za méně každý den!

Více za méně každý den! Měkký ručník s ozdobnou výšivkou, různé barvy, 50 90 cm Kč 70 140 cm Kč 249,- Dekorativní povlečení na polštář se skandinávským vzorem, šedá barva, různé motivy, 40 x 40 cm Ozdobný rámeček na 4 fotografie

Více

A ZÁKLADNÍ SOUČÁSTI KROJE

A ZÁKLADNÍ SOUČÁSTI KROJE Krojový řád Příloha č. 1 Součásti skautského kroje A ZÁKLADNÍ SOUČÁSTI KROJE A.1. Základní košile Kategorie: skauti/ky vodní skauti/ky béžová tmavomodrá Vyrábí se buď ve 100% bavlně, nebo ze směsi PES

Více

Příloha krojového řádu č. 1

Příloha krojového řádu č. 1 Junák svaz skautů a skautek ČR Příloha krojového řádu č. 1 Základní součásti kroje Základní košile Kategorie: skauti / ky vodní skauti /ky Barva: béţová tmavomodrá Materiál: Označení: Způsob nošení: Vyrábí

Více

free your mind...! CZE Kombinéza Soffio 111 Boty Sensitive D10 Kompletní oblečení jezdců. Bez kompromisů.

free your mind...! CZE Kombinéza Soffio 111 Boty Sensitive D10 Kompletní oblečení jezdců. Bez kompromisů. free your mind...! Kompletní oblečení jezdců. Bez kompromisů. Kombinéza Soffio 111 Zvolte si jeden ze 20 výchozích střihů a vyberte si požadované barvy a jejich kombinaci. Nebo nám zadejte požadavek nového

Více

Tričko černé s texturou, pánské nebo dámské, žíhané Č. karty 194 a 195

Tričko černé s texturou, pánské nebo dámské, žíhané Č. karty 194 a 195 Tričko černé s texturou, pánské nebo dámské, žíhané Č. karty 194 a 195 Pohodové trendy tričko na každodenní nošení. Pozorné oko ocení zpracované detaily, jako jemný lem u krku, prošívané rukávy nebo ozdobné

Více

JARO&LÉTO Dámské Tepláky FAN PROFESIONALITA A PRESTIŽ NOVINKA

JARO&LÉTO Dámské Tepláky FAN PROFESIONALITA A PRESTIŽ NOVINKA PROFESIONALITA A PRESTIŽ JARO&LÉTO 2019 NOVINKA Tepláky FAN jednoduché a velmi pohodlné tepláky. S užšími nohavicemi, lehce sníženým pasem a bez kapes. V pase široká guma a šňůrka na zavázání. Zhotovené

Více

LUXURY COLLECTION BY ADLER KATALOG Značkový reklamní textil MALFINI

LUXURY COLLECTION BY ADLER KATALOG Značkový reklamní textil MALFINI LUXURY COLLECTION BY ADLER KATALOG 26 Značkový reklamní textil MALFINI LUXURY COLLECTION BY ADLER POLOKOŠILE PÁNSKÁ 258 CONTRAST STRIPE LS O LUXUSNÍ KOLEKCI MALFINI Stylová pánská polokošile s dlouhým

Více

595,- 625,- KOŠÍČKY 595,- 445,- 365,- 595,- 475,- 365,- infoline 800 150 550. Art. 69159. Art. 69154

595,- 625,- KOŠÍČKY 595,- 445,- 365,- 595,- 475,- 365,- infoline 800 150 550. Art. 69159. Art. 69154 infoline 800 150 550 V O L Á T Z R M. RT. 69160 OKOVÉ. Na předním dílu pásek s plastovým doplňkem. Podšité. 36, 38, 40, 42, 44 445,- rt. 69154 595,- rt. 69159 625,- KOŠÍČKY rt. 69154 595,- rt. 69160 445,-

Více

Módní obuv podzim/zima 2017/2018: Nové trendy přináší společnost Deichmann

Módní obuv podzim/zima 2017/2018: Nové trendy přináší společnost Deichmann Protože milujeme módu. Módní trendy podzim/zima 2017/2018 Kdo chce hrát v módě prim, ten se na podzim neobejde bez sametu. Další trend, který přetrvá až do nejchladnějšího období roku, jsou řasení a volány,

Více

zima 2014-2015 11-J1085 Péřový zimní kabát s kapucí Matový vnějšímateriál, který je vodě a větru odolný Dvoucestný zip s vnitřní klopou Odepínací kapuce Elastický pás na kapuci, na rukávech a na spodním

Více

275-62-10033 522-62-10023 TITULNÍ STRANA: ORANGE LABEL kabelka, velour, multi. 4.790,-Kč ORANGE LABEL kotníková obuv, velour, multicolor. 3.290,-Kč MUSÍTE MÍT KOTNÍKY JSOU NAŠE LÁSKA 291-18-10029 225-18-10002

Více

Velkoobchodní ceník ( platný od 1.1. 2011)

Velkoobchodní ceník ( platný od 1.1. 2011) Velkoobchodní ceník ( platný od 1.1. 2011) Ceník výrobků platný: - pro příspěvkové organizace, umělecké školy všech stupňů, taneční a divadelní soubory - při nákupu zboží na dobírku - pro ostatní odběratele

Více

jsme tu s Vámi! Obsah Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám nabídnout široký sortiment nažehlovacích záplat, obrázků a aplikací.

jsme tu s Vámi! Obsah Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám nabídnout široký sortiment nažehlovacích záplat, obrázků a aplikací. Obsah 0... Obsah 0... Úvod 0... Nažehlovací motivy z kamínků 0... Nažehlovací aplikace - velké 0... Nažehlovací etikety - velké 0... Nažehlovací etikety - střední 0... Vyšívané nažehlovací obrázky - velké

Více

100 kapslí zdarma! Kupte kávovar Cafissimo a získejte. Ušetřete. až 899 Kč. www.tchibo.cz. Objevte jedinečný svět Tchibo

100 kapslí zdarma! Kupte kávovar Cafissimo a získejte. Ušetřete. až 899 Kč. www.tchibo.cz. Objevte jedinečný svět Tchibo www.tchibo.cz Kupte kávovar Cafissimo a získejte 100 kapslí zdarma! + Ušetřete až 899 Kč Získejte ke koupi libovolného kávovaru Cafissimo 100 kapslí ZDARMA (nevztahuje se na limitované edice Grand Classé).

Více

Triko Classic 160 Single Jersey, 100% bavlna, 160 g/m 2 velikost objednací číslo XS 101 - - 12 S 101 - - 13 M 101 - - 14 L 101 - - 15 XL 101 - - 16

Triko Classic 160 Single Jersey, 100% bavlna, 160 g/m 2 velikost objednací číslo XS 101 - - 12 S 101 - - 13 M 101 - - 14 L 101 - - 15 XL 101 - - 16 Triko Classic 160 100% bavlna, 160 g/m 2 XS 101 - - 12 S 101 - - 13 M 101 - - 14 L 101 - - 15 XL 101 - - 16 XXL 101 - - 17 XXXL 101 - - 18 Trika kvalitní unisexové triko střední gramáže vhodné pro potisk

Více

Designové styly. a jejich kombinace

Designové styly. a jejich kombinace a jejich kombinace Stále častější součástí dnešního životního stylu je snaha zařizovat interiéry inspirované přírodou s ohedem na životní prostředí. Nejde ani tak o konkrétní vzhled, ale o použití zejména

Více

Přineste si. jaro domů díky nízkým cenám 299,- 179,- 89,- 59,- Dekorativní závěs

Přineste si. jaro domů díky nízkým cenám 299,- 179,- 89,- 59,- Dekorativní závěs Přineste si jaro domů díky nízkým cenám Dekorativní závěs s moderními geometrickými vzory, 135 x 240 cm, bílo-šedý Dekorativní polštář s moderním geometrickým vzorem,40 x 40 cm, bílo-šedý Proutěná lucernička

Více

katalog zdravotnických oděvů Pohodlí a kvalita pro každý den

katalog zdravotnických oděvů Pohodlí a kvalita pro každý den katalog zdravotnických oděvů Pohodlí a kvalita pro každý den Firma APEX byla založena v roce 1992 a mimo jiné se specializuje i na výrobu zdravotnických oděvů. Jsme prestižním a dlouholetým dodavatelem

Více

Módní obuv podzim/zima 2018: Nové trendy... přináší společnost Deichmann

Módní obuv podzim/zima 2018: Nové trendy... přináší společnost Deichmann Protože milujeme obuv. Trendy v obuvi podzim/zima 2018 Kolekce na podzim a zimu přináší nespočet nových trendů, které jsou charakteristické svojí pestrostí. Dosud nikdy nebyla tolik žádána extravagance,

Více

HITy, za ceny, které nevyjdou z módy HŘEJIVÁ PODZIMNÍ NABÍDKA 179,- 249, NABÍDKA PLATÍ VE DNECH SKVĚLE DOPLNÍ RŮZNÉ OUTFITY

HITy, za ceny, které nevyjdou z módy HŘEJIVÁ PODZIMNÍ NABÍDKA 179,- 249, NABÍDKA PLATÍ VE DNECH SKVĚLE DOPLNÍ RŮZNÉ OUTFITY HŘEJIVÁ PODZIMNÍ NABÍDKA za ceny, které nevyjdou z módy Cenové HITy, KTERÉ VÁS potěší BLŮZKA S PANTEŘÍM VZOREM pro dámy, z viskózy, s knoflíčky a výstřihem na dekoltu, s kapsami a prodlouženým zaobleným

Více

Polo Purkmistr man LUBONSKY. Polo Purkmistr man GREYTOWN. Kat. číslo:

Polo Purkmistr man LUBONSKY. Polo Purkmistr man GREYTOWN. Kat. číslo: POLO pánská kolekce POLO pánská kolekce Polo Purkmistr man LUBONSKY PW1007 modrá tmavě modrá L, XL, XXL Polo Purkmistr man GREYTOWN PW1006 šedá tmavě šedá L, XXL vpředu, vzadu a na rukávu. vpředu, vzadu

Více

Mu j styl. Mu. 10% sleva. Klub bonprix. bonprix.cz Tel: Cena 19 Kč Módní žurnál lis./pro.

Mu j styl. Mu. 10% sleva. Klub bonprix. bonprix.cz Tel: Cena 19 Kč Módní žurnál lis./pro. Cena 19 Kč Módní žurnál lis./pro. BOLERO S PAJETKAMI 699 VIZ NÁSLEDUJÍCÍ STRANA CZ.SK11N Platnost do 08.05.2018 135SK11_CO001 Klub bonprix 10% sleva Podrobnosti viz hlavní katalog nebo na bonprix.cz Mu

Více

DA3510 Sada tří obrazů v designu MODERN BLACK Materiál: pevná MDF deska s přímým potiskem Rozměr: 3 samostatné obrazy 60 x 60 cm Kč

DA3510 Sada tří obrazů v designu MODERN BLACK Materiál: pevná MDF deska s přímým potiskem Rozměr: 3 samostatné obrazy 60 x 60 cm Kč DA510 Sada tří obrazů v designu MODERN BLACK Materiál: pevná MDF deska s přímým potiskem Rozměr: samostatné obrazy 60 x 60 cm 90 Kč 1 490 Kč [59,60 ] DA518 Sada tří obrazů v designu BLACK&WHITE I Materiál:

Více

Cena 19 Kč Triko s dlouhým rukávem CLICK & SHOP viz následující strana 01 Triko se žebrovanou strukturou a knoflíkovou 01 lištou, dlouhý rukáv 02

Cena 19 Kč Triko s dlouhým rukávem CLICK & SHOP viz následující strana 01 Triko se žebrovanou strukturou a knoflíkovou 01 lištou, dlouhý rukáv  02 Módní žurnál září/říjen Cena 19 Kč Triko s dlouhým rukávem 299 viz následující strana Klub bonprix 10% sleva Podrobnosti viz hlavní katalog nebo na bonprix.cz 140M09_CO001 Uvolněte se! Vaše oblíbená móda

Více

COLLAR UP DRESS UP POLOKOŠILE 256, 257 ŠATY DÁMSKÉ g/m2. úzká léga s 4 knoflíčky v barvě materiálu. Pique, 100 % bavlna

COLLAR UP DRESS UP POLOKOŠILE 256, 257 ŠATY DÁMSKÉ g/m2. úzká léga s 4 knoflíčky v barvě materiálu. Pique, 100 % bavlna KATALO G 2019 ŠATY DÁMSKÉ 271 POLOKOŠILE 256, 257 COLLAR UP DRESS UP 215 g/m2, XS - 2XL 215 g/m2 S - 3XL Nová barva. Bližší informace o termínu naskladnění Vám poskytne XS - 2XL Pique, 100 % bavlna úzká

Více

026 kapesní týdenní 8 x 15 cm. 034 B6 denní 12 x 16,5 cm. 023 A5 týdenní 14,3 x 20,5 cm. 013 B5 týdenní 17 x 24 cm. A5 denní 14,3 x 20,5 cm

026 kapesní týdenní 8 x 15 cm. 034 B6 denní 12 x 16,5 cm. 023 A5 týdenní 14,3 x 20,5 cm. 013 B5 týdenní 17 x 24 cm. A5 denní 14,3 x 20,5 cm DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE DIÁŘE kapesní týdenní 8 x 15 cm B6 denní 12 x 16,5 cm A5 týdenní 14,3 x 20,5 cm A5 denní 14,3 x 20,5 cm B5 týdenní 17 x 24 cm 22 kapesní

Více

KOLEKCE TRENDY. více ZA PŘITAŽLIVÉ CENY 179,- HIT. za méně... každý den NABÍDKA PLATÍ VE DNECH DÁMSKÉ DŽÍNY NEBO DO VYČERPÁNÍ ZÁSOB

KOLEKCE TRENDY. více ZA PŘITAŽLIVÉ CENY 179,- HIT. za méně... každý den NABÍDKA PLATÍ VE DNECH DÁMSKÉ DŽÍNY NEBO DO VYČERPÁNÍ ZÁSOB více za méně... každý den TRENDY KOLEKCE ZA PŘITAŽLIVÉ CENY DÁMSKÉ DŽÍNY přiléhavé, s kapsami, velikosti 36 44 HIT NABÍDKA PLATÍ VE DNECH 7. 2. 20. 2. 2019 NEBO DO VYČERPÁNÍ ZÁSOB VÍCE ZA MÉNĚ... KAŽDÝ

Více

Body s rolákem. Šaty Flared

Body s rolákem. Šaty Flared Body s rolákem Rolák je opět trendy! Body s vysokým rolákem, které zplošťuje bříško a tvaruje hýždě. Z příjemného materiálu s dlouhými rukávy a zapínáním na háček. Materiál: 98% viskóza, 2% elasten. Barva:

Více

NAKOUPILI JSME PŘÍLIŠ MNOHO - VY UŠETŘÍTE! SLEVY VÁNOČNÍCH DEKORACÍ AŽ O 66 % Platnost od TEĎ do vyprodání zásob!

NAKOUPILI JSME PŘÍLIŠ MNOHO - VY UŠETŘÍTE! SLEVY VÁNOČNÍCH DEKORACÍ AŽ O 66 % Platnost od TEĎ do vyprodání zásob! NAKOUPILI JSME PŘÍLIŠ MNOHO - VY UŠETŘÍTE! SLEVY VÁNOČNÍCH DEKORACÍ AŽ O % Platnost od TEĎ do vyprodání zásob! ks Ø 8 cm zavěste do prostoru, do okna, na lustr atd DA Se zlatým třpytivým zdobením 9 Kč

Více

Polokošile Premium Polo Kód výrobce: Značka: Fruit of the Loom Popis: cena:

Polokošile Premium Polo Kód výrobce: Značka: Fruit of the Loom Popis: cena: Polokošile Premium Polo Kód výrobce: 63-218-0 Zpevněné zapínání na tři knoflíky ve stejné barvě k dispozici ve velikostech S 3XL material: 100% cotton (ash: 90% cotton/10%polyester) gramáž bílý: 170 g/m²

Více

a v dobré náladě více 119,- 179,- 119,- HIT HIT za méně... každý den NABÍDKA PLATÍ VE DNECH LEŽÉRNÍ BLŮZA LEGÍNY Z UMĚLÉ KŮŽE

a v dobré náladě více 119,- 179,- 119,- HIT HIT za méně... každý den NABÍDKA PLATÍ VE DNECH LEŽÉRNÍ BLŮZA LEGÍNY Z UMĚLÉ KŮŽE více za méně... každý den a v dobré náladě HIT LEŽÉRNÍ BLŮZA pro dámy, 100% viskóza, s potiskem a prodlouženým zadním dílem, velikosti 34 44 ELEGANTNÍ ŠATY pro dámy, s kostičkovaným a květinovým potiskem,

Více

Valentýnská nabídka a daleko více!

Valentýnská nabídka a daleko více! Valentýnská nabídka a daleko více! Medvídek ve valentýnském svetříku, daruj jej milované osobě Valentýnské voňavé svíčky, různé druhy 42,- Dekorativní váza se stuhou a kovovým srdíčkem Sada 2 skleniček

Více

Deštníky a čepice. Monet 80220 Deštník s dřevěnou rukojetí rozměry: Ø 105 cm barva na obrázku: 51 bordó cena: 3,58

Deštníky a čepice. Monet 80220 Deštník s dřevěnou rukojetí rozměry: Ø 105 cm barva na obrázku: 51 bordó cena: 3,58 Deštníky a čepice Deštníky a čepice Monet 80220 Deštník s dřevěnou rukojetí rozměry: Ø 105 cm barva na obrázku: 51 bordó cena: 3,58 Automat 80450 Nylonový automatický deštník s dřevěnou rukojetí, 8 panelů

Více

Zupany TABULKA VELIKOSTÍ ŽUPANY 2018/2019 DÁMSKÉ: S 34/36 M 38/40 L 42/44 XL 46/48 2 XL 50/52 3 XL 54/56

Zupany TABULKA VELIKOSTÍ ŽUPANY 2018/2019 DÁMSKÉ: S 34/36 M 38/40 L 42/44 XL 46/48 2 XL 50/52 3 XL 54/56 Zupany 2018/2019 TABULKA VELIKOSTÍ DÁMSKÉ: S 34/36 M 38/40 L 42/44 XL 46/48 2 XL 50/52 3 XL 54/56 PÁNSKÉ: M 46/48 L 50/52 XL 54/56 2 XL 58/60 3 XL 62/64 4 XL 66/68 DĚTSKÉ - ŠKOLNÍ DĚTI: MLADŠÍ 122 128

Více

Obsah. Tailor Made. cofee - značka, která se nosí

Obsah. Tailor Made. cofee - značka, která se nosí Obsah 4 6 8 10 12 14 16 18 20 22 24 26 28 30 32 34 36 38 40 42 44 46 48 50 52 54 56 58 60 62 64 66 68 4046 4031 4033 4034 1733 1734 2099 2089 4044 4041 1926 4048 4030 4051 4052 4050 4055 4032 4042 4036

Více

Katalog 2016 / 17 reklamní textil

Katalog 2016 / 17 reklamní textil Katalog 2016 / 17 reklamní textil strana 03 Triko pánské T160 krátký rukáv strana 05 Triko pánské EXCUIVE strana 05 Triko pánské V - Neck strana 07 Triko pánské dlouhý rukáv strana 09 strana 43 Triko pánské

Více

Elegantně a stylově. i na podzim. Více za méně každý den! 179,- 179,- 179,- 119,- 119,-

Elegantně a stylově. i na podzim. Více za méně každý den! 179,- 179,- 179,- 119,- 119,- Elegantně a stylově i na pzim Lehký rolák s 3/4 rukávem, volný střih, v béžové nebo pudrové barvě, S-L Pohlný svetřík z měkkého materiálu, v černé, šedé, mátové nebo pudrově růžové barvě, S-L Vzdušná košile

Více

975,- 1045,- 1045,- 195,- B. ART. J1165 TRIKO CZK

975,- 1045,- 1045,- 195,- B. ART. J1165 TRIKO CZK A. ART. J1114 DÁKÉ DOUHÝ RUKÁVE. Rukáv s manžetou na ohrnutí. tojáček a léga s tmavě mrou pšívkou. Zip. Aplikace Crystals from warovski. 90% Polyamid + 10% Elastan/ycra 100 bílá + tmavě mrá,, 1045,- B.

Více

99 Kč [3,95 ] 199 Kč [7,95 ]

99 Kč [3,95 ] 199 Kč [7,95 ] DA* + vaše velikost Žlutá tunika/plážové minišaty zdobené ručně našívanými kamínky u výstřihu, poly-šifon. Velikosti: M, L, XL (vzor obj. č. DAM). Délka podle velikosti 0- cm. 0 Kč Kč [,0 ] Akrylový náramek

Více

obsah cofee - značka, která se nosí

obsah cofee - značka, která se nosí cofee - značka, která se nosí obsah Kolekce značky cofee zaujímá vedoucí pozici v segmentu 3D reklamy a tím se stává výzvou pro ostatní díky svému designu a kvalitnímu provedení. Propracovaný design výrobků

Více

MÓDNÍ KOLEKCE Luxusní třída obytných vozů. Vyrobeno V německu.

MÓDNÍ KOLEKCE Luxusní třída obytných vozů. Vyrobeno V německu. MÓDNÍ KOLEKCE 2019 Luxusní třída obytných vozů. Vyrobeno V německu. MÓDNÍ KOLEKCE MORELO 2019 Představujeme Vám novou českou módní kolekci německé značky morelo pro rok 2019. Spojili jsme revoluční materiály

Více

FLAKONKY Číslo Výška (mm) Objem (ml) Barva flakonu Barva zdobení Tvar Zdobení Struktura Cena prodej 450097 63 7 tyrkys zlatá šestiúhelník tyrkys

FLAKONKY Číslo Výška (mm) Objem (ml) Barva flakonu Barva zdobení Tvar Zdobení Struktura Cena prodej 450097 63 7 tyrkys zlatá šestiúhelník tyrkys 450097 63 7 tyrkys zlatá šestiúhelník tyrkys kámen - 254 Kč 450197 63 7 sv. zelená zlatá šestiúhelník - - 146 Kč 450213 61 6 tm. fialová zlatá lastura rudý kámen - 269 Kč 450397 61 6 tyrkys zlatá lastura

Více

Kolekce Alpine BUTIK 2017

Kolekce Alpine BUTIK 2017 Kolekce Alpine BUTIK 2017 OBSAH 1 TRIKA POLO TRIKA KOŠILE STRANA 5 2 MIKINY BUNDY ČEPICE STRANA 13 3 BUTIK PRO DĚTI STRANA 18 4 DOPLŇKY A MODELY STRANA 21 5 TAŠKY A BATOHY STRANA 27 1TRIKA POLO TRIKA

Více