V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km."

Transkript

1 50

2 Nechte se unášet touhou. Objevte smyslové potěšení luxusu zaměřeného na pocit. Zcela nový model Infiniti Q50 přináší právě takové potěšení. Intenzivní zážitek z vysokého výkonu a nejmodernějších technologií. Luxus našel svou budoucnost. Je čas dopřát si jej. V NADŠENÍ

3 V SEKUNDÁCH Rychlost má své zvláštní kouzlo. V okamžiku, kdy vyrazíte vpřed, můžete všemi smysly naplno procítit výkon a dokonalost podloženou nejmodernějšími technologiemi. Je to mnohem více, než jen pouhý pohyb. INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID vás nenutí do kompromisu mezi účinností a radostí z jízdy. I když dokáže dosáhnout spotřeby 6,2 l/100 km, nabízí také výkon 364 koňských sil s překvapivě rychlou reakcí a emise CO 2 méně pouze 144 g/km. NÁPOR AKCELERACE mění mechanickou sílu v emocionální zážitek. Přesně vyladěný motor dodává točivý moment v širším rozsahu otáček a zatlačí vás do sedadla na delší dobu. Pocit zrychlení je tím intenzivnější, čím rychleji jedete.

4 Co hledáte? Jaký pocit očekáváte? Jakmile usednete za volant, model Q50 vám připraví skutečně intenzivní zážitek. Je připraven stát se tím, po čem toužíte. PŘÍMÉ ADAPTIVNÍ ŘÍZENÍ prohlubuje váš pocit naprosté kontroly nad vozem a vaše soustředění na silnici digitálně propojeným řízením, které nabízí dosud nebývalé možnosti přizpůsobení ovladatelnosti a potlačuje nežádoucí vibrace. VOLIČ JÍZDNÍHO REŽIMU INFINITI umožňuje jediným pohybem přepínače přizpůsobit chování vozu jízdním podmínkám, vašim potřebám i vaší náladě.

5 V OKAMŽICÍCH Existují skryté úrovně radosti z jízdy, které se projeví, když technologie v souladu s designem zajistí dokonalé spojení se silnicí. Stačí jen okamžik na zjištění, co se skrývá pod povrchem. AERODYNAMIKA S NULOVÝM VZTLAKEM směřuje proud vzduchu tak, aby byl vůz Q50 při pohybu neustále v rovnováze, pomáhá udržovat výjimečnou stabilitu v rychlosti a kontakt s vozovkou. DVOUPÍSTOVÉ TLUMIČE přizpůsobují tlumení podle jízdních podmínek a zaručují dokonalou jízdu a přesnou odezvu při řízení za všech situací.

6 V PŘEDVÍDÁNÍ Každý váš dotek má sílu. Největší odezva a nejtěsnější propojení může vycházet z letmého kontaktu, z nejjemnějšího doteku prstem. Odhalte, jak správně navržená technologie může přeměnit vaše gesta v mocný vliv. INFINITI INTOUCH integruje váš digitální život a všechny aplikace do systému, který přirozeně reaguje na váš dotek. Dotekem, klepnutím nebo potažením můžete procházet y, poslouchat hudbu nebo komunikovat v sociálních sítích. NAVIGACE INFINITI INTOUCH s intuitivním trojrozměrným zobrazením a jednoduchým rozhraním vás snadno a s jistotou dovede do cíle, a to i v hustém městském provozu. INTELIGENTNÍ TEMPOMAT (ICC Intelligent Cruise Control) automaticky zpomalí, když zjistí zpomalení provozu před vámi. Když je cesta volná, opět zrychlí na vámi požadovanou rychlost. Méně úsilí, více lehkosti.

7 V PROBUZENÍ Vizionáři nejen vidí svět přesněji, ale také sní o nových, dosud nepoznaných zážitcích. Představte si jedinečnou vizi luxusu, který není v ničem svázán konvencemi minulosti, ale ve všem sleduje vaše smyslové potěšení. SVĚTLOMETY LED svým jedinečným provedením doplňují umělecký design modelu Infiniti Q50 a přispívají k jeho nepřehlédnutelnosti. Natáčejí se také podle toho, jak řídíte, a zvyšují viditelnost při manévrování. SMART BEAM ASISTENT automaticky ztlumí dálková světla, když se blíží protijedoucí vozidlo. Přispívá tak k ohleduplnosti, bezpečnosti i vašemu pohodlí.

8 NEODOLATELNÁ PŘITAŽLIVOST INFINITI Q50

9 ATMOSFÉRA Přívětivé a nevšední prostředí interiéru dokáže vzbudit nečekané emoce. 360 Lidí 6 Zemí 0,48 Milimetrů JEDINEČNÉ MATERIÁLY Pohlaďte si opěru pro ruce a konečky vašich prstů zakusí nezaměnitelně příjemný pocit. To není náhoda, ale výsledek našeho osmnáctiměsíčního výzkumu, při kterém jsme oslovili 360 lidí po celém světě, aby vyjádřili nejpříjemnější hmatový vjem, a podle něj jsme vytvořili dokonalé materiály. Pružnost a povrchová struktura povrchu odpovídá papilárním liniím na vašich prstech a vzbuzuje tak dojem dokonalého doteku. SVĚŽÍ A ČISTÝ VZDUCH PŘI KAŽDÉM NÁDECHU I když není vidět, nelze jej přehlédnout. Systém dvouzónové adaptivní klimatizace se samočinnou recirkulací. Je vybaven polyfenolovým filtrem, který zachycuje 99,5 % alergenů z okolního vzduchu. BOHATÝ PROSTOR Interiér modelu Q50 byl navržen s důrazem na dostatek místa i pocit z volného prostoru. Prvky interiéru, jako je strop a sloupky čelního skla, jsou tvarovány tak, aby budily dojem otevřenosti. Zadní strana opěradel předních sedadel zajišťuje cestujícím vzadu více místa pro nohy. Široké otevírání zavazadlového prostoru nabízí snadný přístup k jednomu z největších objemů v této třídě.

10 VÝKON Špičkovou kvalitu montáže, ekonomiku provozu a výkon lze změřit pomocí přístrojů a vyjádřit grafy. Skutečná výjimečnost motorů Infiniti se však pozná až podle pocitu při řízení. 364 k 6,2 * l/100 km 3,5LITROVÝ MOTOR V6 S TECHNOLOGIÍ INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID Systém s kombinovaným výkonem 364 koňských sil reaguje na dotek plynového pedálu s překvapivou rychlostí, přičemž dosahuje emisí CO 2 pouhých 144 g/km. Dokáže přejít z čistě elektrického do plně hybridního režimu s intenzitou a přirozenou reakcí, která vám dá zapomenout na vše, co jste si dosud mysleli o hybridech. 170 k 4,4 * l/100 km 2,2LITROVÝ TURBODIESEL S PŘÍMÝM VSTŘIKOVÁNÍM Vyznačuje se čistým spalováním a ekonomickým provozem spolu s výjimečnou živostí. Tento motor díky nejnovější dieselové technologii dosahuje spotřeby 4,4 * l/100 km, přičemž dává výkon 170 k a točivý moment 400 Nm. A to vše při emisích CO 2 méně než 115 g/km. 211 k 6,3 * l/100 km 2,0LITROVÝ PŘEPLŇOVANÝ BENZINOVÝ MOTOR Technologie čtyřválcového benzinového motoru s turbodmychadlem přináší mimořádnou citlivost a akceleraci v širokém rozsahu otáček. Různé možnosti jízdních režimů spolu s vysokým výkonem 211 k a točivým momentem 350 Nm zaručují výjimečnou ovladatelnost a strhující zážitek z jízdy. Infiniti Q50 2.0t zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhých 7,2 s a dosahuje kombinované spotřeby paliva jen 6,3 * l/100 km. ŘADICÍ PÁČKY Z HOŘČÍKOVÉ SLITINY POD VOLANTEM umožňují rychlé řazení při sportovní jízdě. * Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva. 364 k 546 Nm 144 g/km CO 2

11 JÍZDNÍ VLASTNOSTI Díky inteligenci a výkonu technologie Infiniti Direct Response můžete model Q50 řídit přesně tak, jak vám vyhovuje. OŽIVUJÍCÍ ÚČINNOST Žádný jiný hybridní systém nedosahuje takové akcelerace. Elektromotor s výkonem 68 k a nejmodernější lithium-iontové baterie systému Infiniti Direct Response Hybrid umožňují jízdu v čistě elektrickém režimu do rychlosti až 80 km/h. Benzinový motor V6 s objemem 3,5 litru se v tomto režimu vypíná a zcela odpojuje, což přispívá k maximální mechanické účinnosti. Přesto však dokáže reagovat na váš požadavek se strhující intenzitou. CITLIVĚJŠÍ BRZDĚNÍ Dynamický výkon modelu Q50 je dokonale pod kontrolou díky sportovním brzdám s protilehlými třmeny (pouze u verze Q50S Hybrid). Zvýšený brzdný výkon umožňuje snížit rychlost s větší pohotovostí a jistotou. 96 OSOBNÍCH NASTAVENÍ LEHKÁ KOLA Atraktivní 19" kola z hliníkové slitiny podtrhují vzhled a výkon modelu Q50. Díky své konstrukci a materiálu výrazně snižují neodpruženou hmotnost. Tato úspora hmotnosti umožňuje přesnější vyladění odpružení, což přispívá k citlivějšímu ovládání a větší živosti modelu Q50. AERODYNAMICKÁ ČISTOTA Horní i spodní část karoserie modelu Q50 usměrňuje tok vzduchu nad vozem, pod ním a kolem něj a vytváří tak mimořádně účinný přítlak. Minimalizací tlaku pod vozem a efektu sání v horní části se podařilo dosáhnout nulového vztlaku vpředu i vzadu. To snižuje účinky vzdušných turbulencí při vyšší rychlostech a přináší zvýšený pocit kontroly a kontaktu s povrchem vozovky. OSTŘEJŠÍ ŘAZENÍ Když pomocí řadicí páčky z hořčíkové slitiny (pouze u sportovních verzí 7AT * ) přeřadíte na nižší stupeň, systém přizpůsobování otáček (Downshift Rev Matching) (k dispozici pouze u modelů Q50S Hybrid) automaticky aktivuje meziplyn, aby připravil motor na nový převod. Hladké podřazování přispívá ke sportovnímu pocitu z jízdy, zvyšuje stabilitu a umožňuje konzistentní využívání výkonu motoru. ELEKTRIZUJÍCÍ PROPOJENÍ Pro vyladění jízdní dynamiky modelu Q50 je k dispozici téměř 100 parametrů. Přímé adaptivní řízení první technologie svého druhu na světě umožňuje dosud nevídaným způsobem přizpůsobit mechanismus řízení. Řízení je nejen příjemnější díky odfiltrování nežádoucích vibrací volantu, ale můžete si také přesně nastavit jeho ostrost s ohledem na požadovanou reakci. NEKOMPROMISNĚ POD KONTROLOU Když jsou jízdní podmínky optimální, systém inteligentního pohonu všech kol (AWD All-Wheel Drive) směruje 100 % výkonu na zadní kola a přispívá tak ke sportovnímu pocitu z jízdy. Současně však neustále sleduje otáčení kol, polohu plynového pedálu a rychlost vozu a může přesměrovat až 50 % dostupného výkonu na přední nápravu pro zvýšení trakce a ovladatelnosti v obtížnějších situacích. Již žádné kompromisy mezi ovladatelností a radostí z řízení. * Sedmistupňová automatická převodovka.

12 ZÁBAVA A ASISTENCE Vyspělé technologie systému Infiniti InSuite zjednodušují činnosti a předvídají vaše potřeby. Můžete tak být stále v kontaktu a mít vše pod kontrolou. 8 7 HORNÍ " " SPODNÍ DVĚ NASTAVITELNÉ DOTYKOVÉ OBRAZOVKY INTUITIVNÍ TECHNOLOGIE Systém Infiniti InTouch vám zajišťuje intuitivní kontrolu nad systémy vozu a umožňuje snadno používat oblíbené aplikace. Pomocí dvou dotykových obrazovek můžete nastavit klimatizaci, hledat na Google, sledovat sociální média nebo měnit některá z řady nastavení souvisejících s pohodlím vše ze stejného elegantního rozhraní. A pokud si přizpůsobíte prostředí Infiniti InTuition, zapamatuje si vaši osobní volbu aplikací, takže je budete mít stále k dispozici. INTELIGENTNÍ OSVĚTLENÍ Systém adaptivních světlometů (AFS Adaptive Front-lighting System) osvětluje nejen cestu před vámi, ale také prostor v okolí. Nastavuje světlomety podle úhlu natočení volantu a zajišťuje tak lepší viditelnost v zatáčkách. Model Q50 dále nabízí technologii High Beam Assist, která automaticky ztlumí dálková světla, když se blíží protijedoucí vozidlo (volitelná výbava). BEZPEČNÝ PROSTOR Asistent kontroly vzdálenosti (DCA Distance Control Assist) pomocí radaru sleduje vozidlo před vámi a pomáhá vám udržovat bezpečný odstup. Pokud se vzdálenost příliš zkrátí, systém může s uvolněním plynu automaticky aktivovat brzdy a upozornit vás na nutnost brzdění. Pokud máte sešlápnutý plynový pedál a blížíte se k jinému vozidlu, systém může vyvinout sílu, která tlačí pedál vzhůru a pomůže vám jej uvolnit. POHODLÍ V PROVOZU Inteligentní tempomat pro celý rozsah rychlostí (ICC Intelligent Cruise Control) umožňuje volbu požadované rychlosti a automaticky zpomalí váš vůz v houstnoucím provozu až do případného úplného zastavení. Jakmile se provoz uvolní, opět zrychlí na přednastavenou rychlost. Tato revoluční inovace s možností pohodlného přizpůsobení je k dispozici na jediné stisknutí tlačítka. SNADNÉ PARKOVÁNÍ Systém sledování okolí vozidla (AVM Around View Monitor) s předním a zadním sonarovým systémem a detekcí pohyblivých objektů zajišťuje výjimečný přehled o okolí při parkování. Na obrazovce vidíte simulovaný pohled z ptačí perspektivy pod úhlem 360, který zřetelně ukazuje předměty zjištěné kolem vozu. Systém vás navíc upozorní, pokud ve vaší blízkosti zjistí pohybující se objekty. Pomáhá vám zachovávat intuitivní přehled o okolí a usnadňuje manévrování s vozem. LUXUSNÍ POSLECH Exkluzivní zvukový systém nové generace BOSE Premium je tvořen 14 samostatnými reproduktory včetně tří basových o průměru 10", které zajišťují věrnou reprodukci nízkých tónů u hudby všech žánrů. Jejich umístění a seřízení je přesně přizpůsobeno interiéru modelu Q50. Systém filtruje nežádoucí zvuky a deformace a obklopí vás bohatým a realistickým zvukem. INTELIGENTNÍ KLÍČ INFINITI si automaticky pamatuje všechna nastavení vašeho vozu. Poloha sedadla řidiče, předvolby navigace, nastavení klimatizace, zvukového systému a jízdních vlastností vše je nastaveno přesně podle vašich požadavků.

13 OCHRANA Koncepce dynamického bezpečnostního štítu Infiniti (DSS Dynamic Safety Shield) zahrnuje několik vrstev technologií, které sledují jízdní podmínky, pomáhají vyhnout se nehodě a chránit vás i vaše spolucestující, když k ní přesto dojde. VIDÍ, CO VY NEMŮŽETE Systém Blind Spot Intervention pomocí čidel zjišťuje vozidla v přilehlém pruhu, která vjíždějí do oblasti vašeho slepého úhlu, a pomáhá vám vyhnout se srážce. Nejprve se rozsvítí varovná kontrolka. Pokud začnete přejíždět do obsazeného pruhu, ozve se varovný signál. Systém také aktivuje brzdy na opačné straně, aby vám pomohl navést vůz zpět do středu stávajícího jízdního pruhu. STÁLE VE STŘEHU Systém prediktivního varování před čelní srážkou (FCW Forward Collision Warning) 1 vás může upozornit na možnou kolizi, a to i tehdy, když je příčina mimo váš zorný úhel. Pomocí radaru neustále monitoruje a analyzuje relativní rychlost nejen vozidla před vámi, ale také vozidla jedoucího před ním. Pokud některá ze vzájemných rychlostí překročí bezpečnou mez, upozorní vás a přitáhne bezpečnostní pás. STÁLE VE SVÉM PRUHU Systém prevence vyjetí z pruhu (LDP Lane Departure Prevention, LDW Lane Departure Warning) pomocí kamery sleduje, zda neopouštíte svůj jízdní pruh bez toho, abyste dali znamení o změně směru jízdy, a pokud ano, upozorní vás zvukovým signálem. Když i nadále pokračujete ve vyjíždění, systém vám pomůže jemně navést vůz zpět do správného pruhu. Systém aktivního řízení jízdy v pruhu (ALC Active Lane Control) (k dispozici pouze s přímým adaptivním řízením) vám navíc může pomoci při jízdě v bočním větru nebo po šikmém povrchu. VÍCE JISTOTY PŘI COUVÁNÍ Systém prevence srážky při couvání od společnosti Infiniti (BCI Back-Up Collision Intervention) jako první svého druhu využívá sadu pokročilých senzorů pro zjištění blížících se vozidel z obou stran. Při zjištění vozidla vás upozorní nejprve varovnou kontrolkou, poté zvukovým signálem a následně zvýšeným odporem plynového pedálu. Systém také může automaticky aktivovat brzdy a pomoci vám vyhnout se srážce (pouze v kombinaci s automatickou převodovkou). PŘIPRAVENO K OCHRANĚ Při brzdění za určitých podmínek dojde k automatickému předepnutí předních bezpečnostních pásů, které tak mohou lépe zadržet vaše tělo a pomáhají zvýšit účinnost dalších bezpečnostních prvků, jako jsou například airbagy. ZMÍRNĚNÍ ŠKOD Systém nouzového přímého brzdění (FEB Forward Emergency Braking) sleduje oblast před vozem s ohledem na riziko možné srážky. Pokud zjistí hrozící nehodu, upozorní řidiče, automaticky aktivuje brzdy a předepne bezpečnostní pás řidiče, aby snížil rychlost a minimalizoval škody.

14 VÝBĚR Odstíny, které se mění podle světla a úhlu pohledu. Kombinace barev exteriéru a exteriéru, které odrážejí výjimečnou energii a náladu. Lak odolný proti poškrábání (Scratch Shield), jehož lesk vydrží déle. To je jen několik příkladů, jak Infiniti využívá barev k vyjádření pocitu, navození jistoty a ztvárnění emocí. Barvy exteriéru (KÓD) Barvy interiéru (KÓD) Obložení interiéru moonlight white (qaa) liquid platinum (k23) HAGANE BLUE (RBP) graphite shadow (kad) CHESTNUT BRONZE (can) venetian ruby (nah) malbec black (gac) black obsidian (kh3) WHEAT * (C) stone (K) graphite * (G) KACCHU aluminum maple WOOD Gun Metal * K dispozici i v látkovém provedení. Kola Kola 17" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 5 DĚLENÝMI PAPRSKY A PNEUMATIKAMI S OCHRANOU PROTI DEFEKTU 19" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 5 TROJITÝMI PAPRSKY A PNEUMATIKAMI S OCHRANOU PROTI DEFEKTU 18" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 7 DVOJITÝMI PAPRSKY A PNEUMATIKAMI S OCHRANOU PROTI DEFEKTU INFINITI Europe, Divize Nissan International SA, CH , Z.A. La Pièce Bât. B2, Route de l Etraz, 1180 Rolle, Švýcarsko Tato brožura obsahuje pouze obecný popis a slouží pro informační účely. Může podléhat změnám a nepředstavuje žádnou nabídku, prohlášení nebo záruku (výslovnou ani předpokládanou) ze strany společnosti INFINITI Europe. Než na základě této brožury přijmete rozhodnutí o nákupu, obraťte se přímo na centrum Infiniti a ověřte si přesnost uvedených informací včetně toho, jak se vztahují na konkrétní vůz. Společnost INFINITI Europe si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění kdykoli provést změny v cenách, barvách, materiálech, výbavě, specifikacích a modelech, případně ukončit dostupnost modelů a vybavení. Z důvodů neustálého vývoje výrobků a dalších okolností před výrobou i po ní se skutečný vůz, použité materiály a výbava mohou lišit od této brožury. Některé vozy jsou vyobrazeny s volitelnou výbavou. Přesné informace získáte prohlédnutím skutečného vozu. Dostupnost a dodací lhůty konkrétních verzí a úrovní výbavy se mohou lišit. Specifikace, výbava a příslušenství mohou být v různých zemích různé. Další informace o dostupnosti, výbavě a příslušenství získáte od svého centra Infiniti. 1 Smyslem systému varování před čelní srážku je upozornit vás, než dojde ke střetu. Sám nemůže srážce zabránit. Pracuje pouze v omezeném rozsahu rychlostí. Jezděte vždy opatrně. Společnost Infiniti vynaložila značné úsilí na to, aby vzorky barev v této brožuře co nejpřesněji odpovídaly skutečným barvám vozů. Vzorky barev se mohou mírně lišit v závislosti na tisku a na tom, zda jsou osvětleny denním, zářivkovým nebo žárovkovým světlem. Skutečné barvy si můžete prohlédnout ve svém centru Infiniti.

15 ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ INFINITI Při návrhu a výrobě originálního příslušenství Infiniti používáme stejně přísné standardy jako u samotných vozů Infiniti. Široká nabídka kvalitních výrobků navržených s ohledem na hladkou integraci je zárukou dokonalého sladění a stylu. 17" STŘÍBRNÁ KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY Ať již se vydáte kamkoli, nikdo nezapochybuje o vašem smyslu pro styl a sportovní design. Kola z hliníkové slitiny s 10 paprsky a pneumatikami 225/55 R 17. PRAHY DVEŘÍ Osvětlené prahy z nerezové oceli s decentním nápisem Infiniti dodají vašemu vozu moderně sportovní vzhled. Prahy dodávané v sadě po dvou osvětlují vstup do vozu a chrání jeho lak. BOX DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU Skládací box do zavazadlového prostoru z odolného a pružného materiálu brání pohybu přepravovaných předmětů při jízdě, chrání zavazadlový prostor před poškozením a pomáhá udržovat pořádek. ZADNÍ SPOILER * S designem přizpůsobeným pro dokonalé osazení a barvou sladěnou s karoserií zdůrazňuje sportovní, aerodanymický vzhled vozu. TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ Splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost a funkčnost. Tažné zařízení vám umožní vzít si s sebou opravdu cokoli. Je integrováno do konstrukce vozu a schváleno pro hmotnost taženého vozidla do 1,5 t. Když se tažné zařízení nepoužívá, lze jej snadno odebrat. VYOBRAZENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: mřížka chladiče Midnight Black, střešní nosič, střešní box, světla na uvítanou. KOBEREČKY Na míru vyrobené koberečky s emblémem modelu dokonale doplňují kultivovaný a luxusní interiér modelu Q50. Jsou opatřeny povrchovou úpravou odpuzující nečistoty a díky upevňovacímu háčku vždy drží na místě. * Informace o možnosti použití získáte od místního centra Infiniti.

16 SPOLEČNÁ VÁŠEŇ Zrychlený tep. Zlomky sekund. Získaná i ztracená vítězství. Svět Formule 1 klade maximální požadavky na technologie i lidskou vynalézavost. Úspěch přímo závisí na vášni vložené do každé inovace a každého projetého kola. A právě díky této vášni se stal tým Infiniti Red Bull Racing dominantní silou posledních závodních sezón. Vyobrazený vůz je model RB10/2014. Informace a obrázky odpovídají situaci v době tisku. V závodech Formule 1 se setkává konstrukční genialita s emočním nadšením, což jsou hodnoty, které vyznává i značka Infiniti. Pocit vzrušení, který se prostřednictvím našeho partnera, týmu Red Bull Racing, šíří mezi příznivce a vytváří svébytnou kulturu Formule 1. Nadšení a odhodlání dovedlo tento tým v posledních pěti letech ke čtyřem vítězstvím v Poháru konstruktérů Formule 1. Naše jedinečné partnerství založené na společných hodnotách je příslibem nových netušených možností pro monoposty Formule 1 i vozy Infiniti. Na této výměně technologií a myšlenek se přímo podílejí i naši jezdci Formule 1. Jejich jedinečný cit pro řízení je zárukou, že každý budoucí vůz Infiniti nabídne svým řidičům maximální dynamiku pro strhující jízdu.

17 Maximální luxus vyžaduje víc než dokonalost. Je to pocit nespoutané radosti, která se dotýká něčeho zvláštního ve vašem srdci. V Infiniti jsme přesvědčeni, že jsou situace, kdy je třeba usadit rozum na zadní sedadlo a nechat řídit emoce čisté a původní. A samozřejmě nezapomínat na smyslové vjemy, ať již jde o uhlazené linie karoserie, vůni kůže nebo strhující zvuk motoru. Společnost Infiniti byla založena v roce 1989 a její modelová řada sedanů, coupé, kabrioletů, crossoverů a SUV je nyní k dispozici v 50 zemích po celém světě. Značka Infiniti si získala respekt svým vyzývavým přístupem ke kategorii exkluzivních vozů, popíráním konvencí, neodolatelným a provokativním designem a maximální pozorností k detailu. Naše nadšení pro dokonalou přesnost, strhující výkon a nespoutanou radost z jízdy také přivedlo společnost Infiniti v roce 2011 k partnerství s týmem Red Bull Racing. Není tedy divu, že řídit vůz Infiniti je něco skutečně speciálního.

18 Výbava Q50 Q50 Premium Q50 Premium Tech Q50 Sport Q50S Hybrid Sport Q50 Sport Tech Q50S Hybrid Sport Tech Q50 Q50 Premium Q50 Premium Tech Q50 Sport Q50S Hybrid Sport Q50 Sport Tech Q50S Hybrid Sport Tech Provozní parametry Systém stop-start Posilovač řízení s proměnlivým účinkem Balíček prvků řízení 1 Přímé adaptivní řízení Aktivní řízení jízdy v pruhu Aktivní řízení dráhy Šestistupňová manuální převodovka Sedmistupňová automatická převodovka s režimem ručního řazení Sedmistupňová automatická převodovka s režimem ručního řazení a páčkami řazení z hořčíkové slitiny pod volantem Systém rekuperačních brzd Sportovní odpružení Bezpečnost a zabezpečení Sportovní brzdy s protilehlými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) Systém monitorování tlaku v pneumatikách (s varovnou funkcí) (TPMS Tyre Pressure Monitoring System) Balíček prvků na uvítanou Systém monitorování tlaku v pneumatikách (zobrazení tlaku v jednotlivých pneumatikách) (TPMS Tyre Pressure Monitoring System) Asistent rozjezdu do kopce 6 airbagů (čelní airbagy na straně řidiče a spolujezdce, boční airbagy na ochranu kyčlí a hrudníku, podélné hlavové airbagy) Automatické stmívání vnitřního zpětného zrcátka Tempomat Omezovač rychlosti Protiblokovací brzdový systém (ABS Anti-lock Braking System) pro všechna kola, elektronické rozdělování brzdné síly (EBD Electronic Brake Force Distribution), systém řízení trakce (TCS Traction Control System) a dynamické řízení vozidla (VDC Vehicle Dynamic Control) Brzdový asistent (BA Brake Assist) Zvukové varování chodců před blížícím se vozidlem (VSP Approaching Vehicle Sound for Pedestrians) Systém zabezpečení vozu s imobilizérem motoru a alarmem Systém ultrazvukového alarmu Balíček prvků zaměřených na pohodlí 2 Stěrače s rozpoznáváním deště Balíček bezpečnostních prvků (Safety Shield) Inteligentní tempomat (ICC Intelligent Cruise Control) (pro verzi s manuální převodovkou) Inteligentní tempomat (ICC Intelligent Cruise Control) pro celý rozsah rychlostí (pro verzi s automatickou převodovkou) Systémy upozornění a prevence vyjetí z pruhu (LDW Lane Departure Warning a LDP Lane Departure Prevention) Systémy sledování slepého úhlu (BSW Blind Spot Warning) a Blind Spot Intervention Nouzové přímé brzdění (FEB Forward Emergency Braking) Systém prediktivního varování před čelní srážkou (pouze verze s automatickou převodovkou) Asistent kontroly vzdálenosti (pouze verze s automatickou převodovkou) (DCA Distance Control Assist) Prevence srážky při couvání (pouze verze s automatickou převodovkou) Kola 17" kola z hliníkové slitiny s 5 dvojitými paprsky a pneumatikami 225/55 RF17 97W s ochranou proti defektu 18" kola z hliníkové slitiny se 7 dvojitými paprsky a pneumatikami 225/50 RF18 95W s ochranou proti defektu 19" kola z hliníkové slitiny s 5 trojitými paprsky a pneumatikami 245/40 RF19 94W s ochranou proti defektu Exteriér Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie s LED kontrolkou signalizace Vyhřívaná vnější zrcátka s elektrickým ovládáním Balíček prvků na uvítanou Vyhřívaná vnější zrcátka s elektrickým ovládáním, sklápěním a synchronizací při couvání Mlhová světla LED (vpředu i vzadu) Automatické rozsvícení světlometů Halogenové světlomety s automatickým vyrovnáváním výšky a světly pro denní svícení Světlomety LED s automatickým vyrovnáváním výšky a světly pro denní svícení Zadní světla LED Balíček prvků viditelnosti 3 Adaptivní světlomety (AFS Adaptive Front-lighting System) Technologie Smart Beam Elektricky ovládané střešní okno Metalická barva karoserie Lak odolný proti poškrábání (Scratch Shield) Přední nárazník se sportovním designem Dva výfuky s chromovaným zakončením Technologie Volič jízdního režimu Infiniti Drive 4 Infiniti InTouch Dvě dotykové obrazovky (LCD VGA 8" a LCD VGA 7") Přístrojový panel Fine Vision s 5" barevným displejem TFT Navigační systém Infiniti Balíček multimediální výbavy 5 Navigační systém Infiniti Technologie Bluetooth pro připojení mobilního telefonu Systém rozpoznávání hlasu Dálkové odemknutí bez použití klíče Balíček prvků na uvítanou Klíč I-Key s inteligentním přístupem a rozšířenou pamětí Zadní kamera Balíček prvků zaměřených na pohodlí 2 Parkovací čidla vpředu a vzadu se zobrazováním Balíček prvků viditelnosti 3 Systém sledování okolí vozidla (AVM Around View Monitor) s detekcí pohybujících se objektů a naváděním při parkování Pohodlí Systém osvětlení po vystoupení z vozidla (Follow Me Home) Balíček prvků na uvítanou Světla na uvítanou Dvouzónová adaptivní klimatizace Balíček prvků zaměřených na pohodlí 2 Dvouzónová adaptivní klimatizace se samočinnou recirkulací a polyfenolovým filtrem Zadní výdechy klimatizace (pouze verze s automatickou převodovkou) 1 Pouze v kombinaci s 18" koly z hliníkové slitiny s 7 dvojitými paprsky a pneumatikami 225/50 RF W s ochranou proti defektu (Q50 Premium Tech). 2 Pouze v kombinaci se sklopným děleným opěradlem zadních sedadel (40/60). 3 Pouze v kombinaci s balíčkem prvků zaměřených na pohodlí, světlomety LED s automatickým vyrovnáváním výšky a světly pro denní svícení. 4 Dostupnost volitelných režimů a jejich nastavení závisí na typu motoru. 5 Není k dispozici v kombinaci s navigačním systémem Infiniti. Standardní výbava Výbava za příplatek Nelze

19 Barvy a obložení Q50 Q50 Premium Q50 Premium Tech Q50 Sport Q50S Hybrid Sport Q50 Sport Tech Q50S Hybrid Sport Tech Q50 Q50 Premium/ Q50 Premium Tech Q50 Sport/ Q50 Sport Tech Q50S Hybrid Sport/ Q50S Hybrid Sport Tech Pohodlí (pokračování) Infiniti InTuition Plně přizpůsobitelné digitální prostředí Elektricky ovládaná okna všech dveří s automatickým ovládáním (propojení s klíčenkou) Tlačítko zapalování Sluneční clony s osvětlenými vnitřními zrcátky a prodloužením Zvuk AM/FM audio soustava s CD přehrávačem Zvukový systém se 6 reproduktory Konektor USB/iPod a kompatibilní audio konektor RCA Přehrávání audia přes Bluetooth (audio streaming) Balíček multimediální výbavy 1 Audio soustava BOSE Premium Zvukový systém se 14 reproduktory Aktivní potlačení hluku Interiér Multifunkční volant Kožený potah volantu a hlavice řadicí páky Přední opěra pro ruce s úložným prostorem Zásuvky 12 V na středovém panelu Sloupek řízení výškově a podélně nastavitelný (manuálně) Balíček prvků na uvítanou Sloupek řízení výškově a podélně nastavitelný (elektricky) Hliníkové pedály a opěrka pro chodidlo Obložení interiéru Gun Metal Obložení interiéru Kacchu Aluminium Obložení interiéru Maple Wood Prahy předních dveří v provedení Infiniti Aluminium Sedadla Látkové čalounění sedadel Kožené čalounění sedadel Vyhřívaná přední sedadla Přední sedadla se sportovním designem Bederní opěra páteře u řidiče (manuální nastavení) Balíček prvků na uvítanou Bederní opěra páteře u řidiče (elektrické nastavení) Elektrické nastavení předních sedadel s pamětí Sklopné dělené opěradlo zadních sedadel (40/60) 2 Otvor s integrovaným vakem na lyže Zadní středová opěra pro ruce s držákem na pohárek Systém ISOFIX pro ukotvení dětských autosedaček na zadních sedadlech Objem zavazadlového prostoru Lékárnička a výstražný trojúhelník Čalounění Látka Kůže Kůže Kůže Barvy interiéru (kód) Graphite (G) Wheat (C) Graphite (G) Wheat (C) Stone (K) Graphite (G) Stone (K) Graphite (G) Stone (K) Barvy exteriéru Kód Typ Black Obsidian KH3 Základní n n n n n n n n n Moonlight White QAA o o o o o o o o o Liquid Platinum K23 o o o o o o o o o Graphite Shadow KAD o o o o o o o o o Metalická Hagane Blue RBP o o o o o o o o o Chestnut Bronze CAN o o o o o o o o o Venetian Ruby NAH o o o o o o o o o Malbec Black GAC o o o o o o o o o Obložení interiéru Gun Metal n n n n n Kacchu Aluminium o o o n n n n Maple Wood o o *** *, ** *, ** Standardní výbava Výbava za příplatek Nelze *** 1 Není k dispozici v kombinaci s navigačním systémem Infiniti. 2 Pouze v kombinaci s balíčkem prvků zaměřených na pohodlí *, ** Všechny rozměry jsou uvedeny v mm. * Q50, Q50 Premium, Q50 Premium Tech ** Q50 Sport, Q50 Sport Tech, Q50S Hybrid Sport, Q50S Hybrid Sport Tech *** Q50S Hybrid AP

20 Technické údaje Q50 2.2d MP Q50 2.2d AP Q50 2.0t AP Q50S Hybrid AP Q50S Hybrid AWD AP Motor Typ paliva Diesel Diesel Počet válců 4 4 Objem ccm ccm Systém sání Výfukový systém Výkon Přímé vstřikování common rail (CDI Common Rail Direct Injection) Dvojitý výfukový systém, filtr pevných částic pro dieselový motor Přímé vstřikování common rail (CDI Common Rail Direct Injection) Dvojitý výfukový systém, filtr pevných částic pro dieselový motor Diesel-/Benzinmotory 125 kw (170 k) 125 kw (170 k) Elektromotory Spojené motory Točivý moment Diesel-/Benzinmotory 400 N.m při ot/min 400 N.m při ot/min Elektromotory Spojené motory Převodovka Šestistupňová manuální převodovka Sedmistupňová automatická převodovka Poháněná náprava Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Emisní norma Euro 5b+ Euro 5b+ Provozní parametry Maximální rychlost 231 km/h 230 km/h km/h 8,7 s 8,5 s Odhadovaná spotřeba paliva 1 Město 5,6 l/100 km 3, 4 / 5,7 l/100 km 5 6,0 l/100 km Mimo město 3,7 l/100 km 3, 4 / 3,8 l/100 km 5 4,1 l/100 km 3, 4 / 4,2 l/100 km 5 Kombinovaná 4,4 l/100 km 3, 4 / 4,5 l/100 km 5 4,8 l/100 km 3, 4 / 4,9 l/100 km 5 Emise CO g/km 3, 4 / 118 g/km g/km 3, 4 / 128 g/km 5 Systém Direct Response Hybrid Hybridní systém Typ baterie Energie baterie Kapacita baterie Ovladatelnost Řízení Typ Hydraulický a elektrický posilovač řízení Hydraulický a elektrický posilovač řízení Průměr otáčení 11,4 m 11,4 m Zavěšení kol Vpředu Vzadu Brzdy Vpředu/vzadu Objemy a hmotnosti Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Nezávislé víceprvkové zavěšení, tlumiče s dvojokruhovým tlumením (DFP Dual Flow Path), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Nezávislé víceprvkové zavěšení, tlumiče s dvojokruhovým tlumením (DFP Dual Flow Path), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu Pohotovostní hmotnost kg 3 / kg 4 / kg kg 3 / kg 4 / kg 5 Objem zavazadlového prostoru 500 l 500 l Palivová nádrž 74 l 74 l Rozměry Exteriér Součinitel aerodynamického odporu 0,26 3, 4 / 0, ,26 3, 4 / 0,265 5 Celková délka mm 3, 4 / mm mm 3, 4 / mm 5 Celková šířka bez zpětných zrcátek mm mm Celková výška bez podélných mm mm střešních nosičů Rozvor náprav mm mm 1 Uvedené hodnoty byly stanoveny na základě měřicích metod podle evropské směrnice 715/2007/EC. Spotřeba paliva a úroveň CO 2 emisí vozu nejenom na efektivním využití paliva ve voze, ale jsou ovlivněny též stylem jízdy a dalšími mimotechnickými faktory. Benzin Benzin / elektřina (hybridní) Benzin / elektřina (hybridní) 4 V6 V ccm ccm ccm Přímé vstřikování Systém sání s vysokým průtokem vzduchu Systém sání s vysokým průtokem vzduchu Dvojitý výfukový systém Dvojitý výfukový systém Dvojitý výfukový systém 155 kw (211 k) 225 kw (306 k) 225 kw (306 k) 50 kw (68 k) 50 kw (68 k) 268 kw (364 k) 268 kw (364 k) 350 N.m při ot/min 350 N.m při ot/min 350 N.m při ot/min 270 N.m 270 N.m 546 N.m 546 N.m Sedmistupňová automatická převodovka Sedmistupňová automatická převodovka Sedmistupňová automatická převodovka Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Inteligentní pohon všech kol (AWD All-Wheel Drive) Euro 5b+ Euro 5b+ Euro 5b+ 245 km/h 250 km/h 250 km/h 7,2 s 5,1 s 5,4 s 8,6 l/100 km 4 / 8,8 l/100 km 5 8,2 l/100 km 9,6 l/100 km 5,0 l/100 km 4 / 5,2 l/100 km 5 5,1 l/100 km 5,3 l/100 km 6,3 l/100 km 4 / 6,5 l/100 km 5 6,2 l/100 km 6,8 l/100 km 146 g/km 4 / 151 g/km g/km 159 g/km Jeden elektromotor, 2 spojky Jeden elektromotor, 2 spojky Baterie Li-ion Baterie Li-ion 346 V 346 V 50 kw 50 kw Hydraulický a elektrický posilovač řízení Přímé adaptivní řízení Přímé adaptivní řízení 11,4 m 11,2 m 11,4 m Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Nezávislé víceprvkové zavěšení, tlumiče s dvojokruhovým tlumením (DFP Dual Flow Path), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 330 mm vpředu / 308 mm vzadu Sportovně vyladěné, nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a dvoupístovými tlumiči (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Sportovně vyladěné, nezávislé víceprvkové zavěšení s dvoupístovými tlumiči (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s protilehlými hliníkovými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) Sportovně vyladěné, nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a dvoupístovými tlumiči (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Sportovně vyladěné, nezávislé víceprvkové zavěšení s dvoupístovými tlumiči (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s protilehlými hliníkovými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) kg 4 / kg kg kg 500 l 400 l 400 l 80 l 70 l 70 l 0,26 4 / 0, ,275 0, mm 4 / mm mm mm mm mm mm mm mm mm mm mm mm 2 Hodnoty uvedeny podle směrnice 92/21/EC ve verzi 95/48/EC (pohotovostní hmotnost s 90 % paliva v nádrži, řidičem o hmotnosti 68 kg a 7 kg zavazadel) pro vozidla se standardní specifikací. Volitelná výbava a příslušenství mohou tuto hodnotu zvýšit. 3 Q50 4 Q50 Premium, Q50 Premium Tech 5 Q50 Sport, Q50 Sport Tech

21 Navštivte nás online, sestavte si své ideální Infiniti, podívejte se na ceny a další informace. PŘIPOJTE SE Připojte se k naší komunitě a získáte přístup k novinkám od Infiniti. Facebook.com/InfinitiEurope Twitter.com/InfinitiEurope Reference: I2151Q50BRCZCZ

V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km.

V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km. 50 Nechte se unášet touhou. Objevte smyslové potěšení luxusu zaměřeného na pocit. Zcela nový model Infiniti Q50 přináší právě takové potěšení. Intenzivní zážitek z vysokého výkonu a nejmodernějších technologií.

Více

V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km.

V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km. 50 Nechte se unášet touhou. Objevte smyslové potěšení luxusu zaměřeného na pocit. Zcela nový model Infiniti Q50 přináší právě takové potěšení. Intenzivní zážitek z vysokého výkonu a nejmodernějších technologií.

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo.

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo. X50 NÁDECH Nadechněte se. Okamžik stvořený právě pro vás. Model QX50 je vyjádřením vaší osobnosti a výrazem stylu, který pečuje o pohodlí a odměňuje vaše smysly. Luxusní crossover, který kombinuje atraktivní

Více

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima.

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima. 70 Infiniti QX70 se vymyká všem kategoriím. Je to vůz, ve kterém se spojují sportovní vlastnosti, užitná hodnota a moderní umění. Luxusní crossover s odvážným a výrazným designem a překvapivou flexibilitou.

Více

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠEMU PODNIKÁNÍ Sleva 17% již od 395 900 Kč 22% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ Nissan NV200 Combi poskytuje více prostoru, je flexibilní a nabízí širokou

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

Z IMPULSU. Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva.

Z IMPULSU. Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva. 70 Je čas vykročit vpřed. Dopřát si jedinečná potěšení plná nespoutané dynamiky a ryzí odvahy. Obklopit se přepychem zrozeným z neutuchající pozornosti ke hmatovým vjemům a vychutnat si všemi smysly zážitek

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU Inovace představující špičku ve své třídě od 199 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč V případě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM NISSAN

Více

VÝBAVY A CENY CRUZE SW

VÝBAVY A CENY CRUZE SW VÝBAVY A CENY CRUZE SW CENÍK PLATNÝ OD 1.9.2012 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA EMISE CO2 380 000 Kč + 1.7D Eco 1.4 Turbo 1.7D Eco 2.0 VCDi AT 1.4 Turbo 2.0 VCDi 2.0 VCDi AT 302900 Kč 317900 Kč 415900 Kč

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením S městem na jedné vlně od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního klíče rozpozná

Více

ZÁVODNÍ VŮZ PRO BĚŽNOU SILNICI

ZÁVODNÍ VŮZ PRO BĚŽNOU SILNICI Je to přesně model Type R, na který jste čekali. Ostřejší, rychlejší, silnější. Byl zkonstruován s využitím veškerých poznatků získaných ze závodních vozů Honda. Jedná se o čistokrevný sportovní vůz, který

Více

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR NISSAN NV200 VAN Fleetová sleva již při nákupu 1 vozu 288 810 Již od 288 810 Kč MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR Nákladový prostor NV200 byl chytře navržen tak, aby byly vnitřní rozměry co největší a je tak

Více

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 S městem na jedné vlně od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN NOTE CENY OD 179 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB - SLEVA AŽ 60 000 KČ PROSTORNOST PROSTORNÝ INTERIÉR S POSUVNÝMI ZADNÍMI SEDADLY UMOŽŇUJE ZVĚTŠENÍ

Více

ŠKODA Octavia Combi RS

ŠKODA Octavia Combi RS zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC,

Více

RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů VVT-i VVT-i VVT-i

RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů VVT-i VVT-i VVT-i CENÍK LEXUS RX Technické údaje Motor Hybridní systém Převodné ústrojí Výkon RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů

Více

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč OOEXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ SÉRIE CLIO R.S. MONACO GP OOLAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM OOR.S. DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU

Více

Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Standardní cena

Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Standardní cena Nový RAV4 Ceník ZAVÁDĚCÍ NABÍDKA Kombinace paketů se zvýhodněním až 50 000 Kč Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Standardní cena Power 2,0 Valvematic 111 kw 6 M/T AWD 684 900 Kč 2,0 Valvematic 111 kw

Více

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč CLio Renault LaGUna GRanDtoUR Ceník MotoR LIMITED BOSE 16v 140 569 900 dci 130 607 900 dci 150 627 900 677 900 energy dci 150 637 900 dci 175 at esm 735 900 RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h lexus CT 200h CENÍK STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA ABS (protiblokovací systém brzd) BAS (brzdový asistent) BOS (systém upřednostňující brzdění před akcelerací) EBD (elektronická

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ MICRA CENY OD BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ 50 FINANCE 50 PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha novými kvalitními materiály

Více

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ NISSAN MICRA CENY OD BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ ZIMNÍ PNEUMATIKY ZDARMA S NISSAN FINANCE PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha

Více

Dacia Logan & Logan MCV

Dacia Logan & Logan MCV Dacia Logan & Logan MCV Komfort a inteligentní technologie Dotykový multimediální systém Media Nav 2.0*. Tempomat s omezovačem rychlosti*. Zadní parkovací senzor. * Dostupný v závislosti na verzi. Nevídaný

Více

NISSAN QASHQAI NOVÉ GENERACE

NISSAN QASHQAI NOVÉ GENERACE NISSAN QASHQAI NOVÉ GENERACE Inovativní technologie v Nissanu Qashqai BEZPEČNOST Automatické nouzové brzdění Upozornění na vybočení z jízdního pruhu Sledování mrtvého úhlu Rozpoznání únavy během jízdy

Více

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč*

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč* NOVÝ MEGANE od 234 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 75 000 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ SKLADOVÉ

Více

Navíc oproti výbavě Trend:

Navíc oproti výbavě Trend: FORD KA I CENÍK Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Cena vč. DPH Trend 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 184 990 Trend Plus 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 199 990 Titanium 1.2

Více

NOVÝ LEXUS RC F STANDARDNÍ VÝBAVA RC F

NOVÝ LEXUS RC F STANDARDNÍ VÝBAVA RC F NOVÝ LEXUS RC F CENÍK STANDARDNÍ VÝBAVA RC F AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Automatický systém sledování tlaku v pneumatikách (AL-TPWS) Integrované

Více

OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY

OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY NOVÝ JUKE NISMO RS Bonus od CENA OD 589 000 KČ 55 000 KČ FINANCE 50 50 OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY 214 KONÍ, POHON VŠECH 4 KOL, ZESÍLENÁ KAROSERIE, VYLEPŠENÉ BRZDY NISMO RS, VYLEPŠENÉ ODPRUŽENÍ A TLUMIČE,

Více

VOZY K OKAmŽitÉmU ODBĚRU S AKČNÍ SLeVOU NA WWW.ReNAULt.CZ

VOZY K OKAmŽitÉmU ODBĚRU S AKČNÍ SLeVOU NA WWW.ReNAULt.CZ NOVÝ MegaNe grandtour od 274 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

Dacia Celebration. Limitovaná série

Dacia Celebration. Limitovaná série Dacia Celebration Limitovaná série Dacia slaví úspěch a uvádí limitovanou sérii Celebration U značky Dacia je vše možné: koupit si vůz 4X4, elegantní sedan, 5místné stylové vozidlo, jednoprostorový vůz

Více

M{ZD{ CX-3 204210_15R1_CX3_V3_COVERS.indd 1-3 29/05/2015 16:22:22

M{ZD{ CX-3 204210_15R1_CX3_V3_COVERS.indd 1-3 29/05/2015 16:22:22 M{ZD{ CX-3 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 1 1 2 2 3 5 2 4 3 16 17 SKYACTIV TECHNOLOGY 18 19 6 1 7 5 2 4 3 8 20 21 NEJBEZPEČNĚJŠÍ MÍSTO NA SILNICI Každá Mazda, kterou vyrobíme, je vybavena celou škálou

Více

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012 NOVÉ CLIO již od 229 900 Kč NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! OO7" MULTIMEDIÁLNÍ DOTYKOVÝ DISPLEJ S NAVIGACÍ OOMOTORY ENERGY TCe 90 SE SPOTŘEBOU 4,5 l/100 km O O 5 HVĚZDIČEK EURO NCAP RENAULT CLIO,

Více

ípadě zakoupení a využití havarijního pojištění Nissan CASCO*

ípadě zakoupení a využití havarijního pojištění Nissan CASCO* NOVÝ NISSAN QASHQAI Sleva až 80 000 Kč v p v případ ípadě zakoupení a využití havarijního pojištění Nissan CASCO* V případp ípadě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma. BEZPEČNOSTNÍ

Více

Prodej a servis vozů LS 460 AWD. Vybudovali jsme pro Vás 5ti hvězdičkový servis, který si tato značka zaslouží.

Prodej a servis vozů LS 460 AWD. Vybudovali jsme pro Vás 5ti hvězdičkový servis, který si tato značka zaslouží. CENÍK Lexus který si tato značka zaslouží. Standardní výbava AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA ABS (protiblokovací brzdový systém) AVS (adaptivní odpružení s režimy normal/comfort/sport) BAS (brzdový

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN PULSAR CENY OD 299 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ OPERATIVNÍ LEASING OD 8 799 KČ* MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších

Více

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO NEJBEZPEČNĚJŠÍ MALÝ RODINNÝ VŮZ ROKU 2014 CENY OD SLEVA AŽ 384 900 KČ 70 000 KČ V NISSAN CASCO OPERATIVNÍ LEASING OD 10 699 KČ* BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE Nový Nissan Qashqai nabízí široké spektrum nejnovějších

Více

RENAULT SCÉNIC LIMITED od 369 900 kč* získejte BoNUS 15 000 kč. PŘI výkupu vašeho STÁvAJíCíHo vozu

RENAULT SCÉNIC LIMITED od 369 900 kč* získejte BoNUS 15 000 kč. PŘI výkupu vašeho STÁvAJíCíHo vozu CLIo Renault SCÉNIC CENík MoToR LIFE LIMITED BOSE 1,6 16v 110 439 900 459 900 Energy TCe 130 499 900 549 900 dci 110 499 900 519 900 569 900 dci 110 EDC 554 900 604 900 Energy dci 130 559 900 609 900 RENAULT

Více

CENÍK NOVÝ FORD FIESTA

CENÍK NOVÝ FORD FIESTA CENÍK NOVÝ FORD FIESTA Motor Výkon Převodovka 3dv. Cena včetně DPH 5dv. Ambiente 1.25 Duratec 60 k (44 kw) 5st. manuální 209 990 224 990 1.25 Duratec 60 k (44 kw) 5st. manuální 234 990 249 990 1.25 Duratec

Více

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20.

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Hyundai ix20 Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Model ix20 dokazuje, že největší prostor ve svém segmentu nemusí být na úkor stylu. Přitom jeho svěží a dynamický design je doplněn

Více

000 KČ AŤ JE VAŠE NÁLADA JAKÁKOLIV, NOVÝ JUKE JE NA NI PŘIPRAVEN. VYBÍRAT SI MŮŽETE S REŽIMŮ NORMAL, SPORT ČI ECO... STAČÍ STISKNOUT TLAČÍTKO.

000 KČ AŤ JE VAŠE NÁLADA JAKÁKOLIV, NOVÝ JUKE JE NA NI PŘIPRAVEN. VYBÍRAT SI MŮŽETE S REŽIMŮ NORMAL, SPORT ČI ECO... STAČÍ STISKNOUT TLAČÍTKO. NOVÝ NISSAN JUKE SE SLEVOU BONUS 50 000 Kč 30 000 KČ PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ PERSONALIZACE ZDARMA V HODNOTĚ 6 000 KČ JÍZDA PLNÁ ZÁŽITKŮ DYNAMICKÝ STYL, POHON VŠECH 4 KOL, MOTOR O VÝKONU 190 KONÍ, PRÉMIOVÁ

Více

Servisní knížka. Verze 1.0. Rover 75 Rover 75 Tourer

Servisní knížka. Verze 1.0. Rover 75 Rover 75 Tourer Servisní knížka Verze 1.0 Rover 75 Rover 75 Tourer Vaše motorizace Výkon (PS) Točivý moment (N/m) 0-100 km (s) Maximální rychlost (km/h) Spotřeba (l/100 km) Výroba v letech Benzín 1.8 120 160 10.9 195

Více

Nová ŠkodaFabia RS SIMPLY CLEVER

Nová ŠkodaFabia RS SIMPLY CLEVER Nová ŠkodaFabia RS SIMPLY CLEVER Sílu nemusíte využívat stále. Někdy stačí jen vědomí, že když ji budete potřebovat, je tu. Jako 180 koní, které čekají na pobídku Vaší pravé nohy. Vítejte ve světě síly

Více

(uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC

(uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC (uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC Motor - 2987cm3 (OM 642 DE30LA) Převodovka manuální 6-ti stupňová Výkon - 140 kw / 190 koní Barva ČERNÁ METALÍZA Emisní norma EURO 6 Celková

Více

VÝBAVY A CENY ORLANDO

VÝBAVY A CENY ORLANDO VÝBAVY A CENY ORLANDO CENÍK PLATNÝ OD 1.7.2013 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 425200 Kč Z AT 2.0 VCDi 163k 2.0 VCDi 163k AT 1.4 Turbo Vnější vzhled Nárazníky v barvě karoserie Vnější zpětná zrcátka v barvě

Více

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství 2013 Model - standardní ceny zážehový motor 2.0 l 103 kw (10 k) 2.0 l CVT 103 kw (10 k) Visia Acenta 360 Tekna 81 700 517 700 566 700 585 700-562 700 611 700 630 700-607 700 656 700 675 700 Speciální nabídka

Více

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 70 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 20 000 Kč.

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 70 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 20 000 Kč. Nový Auris Hybrid Ceník Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 70 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 20 000 Kč. Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena Zvýhodnění Zaváděcí cena Active

Více

GRAND SCÉNIC 5místný Od 384 900 Kč

GRAND SCÉNIC 5místný Od 384 900 Kč GRAND SCÉNIC 5místný Od 384 900 Kč ZVÝHODNĚNÍ AŽ 105 000 Kč SLEVA 70 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ

Více

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH FORD RANGER I CENÍK Mimořádná nabídka* Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH Výhodné financování od Ford Credit *Zvýhodněná nabídka platí do 30. 9. 2015.

Více

Tuning & Výkon OCHRANNÝ KRYT NÁRAZNÍKU SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16

Tuning & Výkon OCHRANNÝ KRYT NÁRAZNÍKU SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16 Sedici Tuning & Výkon SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16 Rozměry: 6,5J x 16 Pro použití s pneumatikami 205/60 R16. Skládá se ze čtyř ráfků 71805635. č. 71805634 Ozdobná modrá krytka. č. 71803435 Ozdobná červená

Více

Porsche Brno. Citigo Elegance 1,0 MPI AP 55kW (75 PS) 158115. Citigo Elegance 1,0 MPI 44kW (60 PS) 132740

Porsche Brno. Citigo Elegance 1,0 MPI AP 55kW (75 PS) 158115. Citigo Elegance 1,0 MPI 44kW (60 PS) 132740 Motorizace modelu Fabia: /63kW EU5-5,2 l/100km - 121 g/km CO2, Motorizace modelu Roomster: /63kW EU5-5,7 l/100km - 134 g/kmco2, Motorizace modelu : /63kW EU5-6,1 l/100km - 119 g/kmco2, /77kW EU5-6,4 l/100km

Více

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design.

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. NOVÝ YARIS Ceník - zaváděcí ceny Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. Akční - zaváděcí ceny Entry Power Active

Více

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva CITROËN C-ELYSÉE AKTUÁLNÍ AKCE Sleva až 36 600 Kč Prodloužená značková záruka EssentialDrive na 5 let nebo 80 000 km* Exkluzivní financování s Citroën Financial Services s dodatečnou slevou 40 000 Kč na

Více

SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE

SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE VOZIDLA IHNED K ODBĚRU: SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE BÍLÁ METALÍZA ABS + EBD + posilovač brzdné síly, ESP + TCS, elektricky ovládaná přední okna, posilovač řízení, immobilizér, centrální zamykání

Více

Za 10 887 Kč Úrok 2,99 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena. 659 900 Kč - 90 000 Kč 569 900 Kč 2,0 D-4D 91 kw 6 M/T AWD 704 900 Kč

Za 10 887 Kč Úrok 2,99 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena. 659 900 Kč - 90 000 Kč 569 900 Kč 2,0 D-4D 91 kw 6 M/T AWD 704 900 Kč Nový RAV4 Ceník Za 10 887 Kč = Úrok 2,99 % + měsíčně + Garance budoucí hodnoty vozu Výhodná nabídka modelů s pohonem 4 2 (FWD) Nabídka pro modely s pohonem 4 4 (AWD) Kombinace paketů se zvýhodněním až

Více

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM Představujeme Fiat Sedici, elegantní a výkonné SUV, které překvapí ekonomickou spotřebou a ohleduplností k životnímu prostředí. Tento pohotový všestranný automobil

Více

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství Kia Soul osvoboďte svoji mysl Městský crossover Kia Soul je dalším výrazem revolučního rozšiřování produktové řady osobních automobilů značky Kia. Jako

Více

ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT

ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT Nov ý NOVÉ TWINGO ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT FINANCOVÁNÍ NA TŘETINY NOVÝ RENAULT TWINGO OD 71 633 Kč PŘI ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0% ÚROKEM VÝBAVA MOTOR CENÍK Life 1,0 SCe 12V 70/52 kw

Více

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK CENY OD 543 900 KČ 50 NISSAN FINANCE 50 NAVIGACE ZDARMA BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK Nový Nissan X-Trail nyní nabízí pokročilé technologie, které přispívají k bezpečnější jízdě při všech jízdních podmínkách.

Více

NISSAN QASHQAI+2 2013

NISSAN QASHQAI+2 2013 2013 Speciální nabídka QASHQAI2 již od 0.000 Kč 5* PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA Nissan Finance 50/50 Financování s 0% navýšením* od 01.07.2013 do 31.08.2013 Model - standardní ceny zážehový motor 1.6 l 86 kw (117

Více

NOVÝ FORD FOCUS ST I CENÍK

NOVÝ FORD FOCUS ST I CENÍK NOVÝ FORD FOCUS ST I CENÍK Cena včetně DPH Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka 5dv. kombi ST 2.0 EcoBoost benzín 250 k (184 kw) 6st. manuální 698 990 Kč 718 990 Kč 2.0 Duratorq TDCi nafta 185 k (136 kw)

Více

TOYOTA, váš životní úlovek

TOYOTA, váš životní úlovek TOYOTA, váš životní úlovek Těší nás, že jsme se stali partnerem Českomoravské myslivecké jednoty a společně můžeme pečovat o přírodu. Na pomoci přírodě nám záleží stejně jako na poskytování kvalitního

Více

NOVÝ DISCOVERY SPORT DISCOVERY SPORT SE LR-SD4 AUTOMATIC. Základní cena 1 235 047 Kč Nakonfigurovaná výbava na přání: Celková cena 1 512 863 Kč*

NOVÝ DISCOVERY SPORT DISCOVERY SPORT SE LR-SD4 AUTOMATIC. Základní cena 1 235 047 Kč Nakonfigurovaná výbava na přání: Celková cena 1 512 863 Kč* NOVÝ DISCOVERY SPORT DISCOVERY SPORT SE LR-SD4 AUTOMATIC Základní cena 1 235 047 Kč Nakonfigurovaná výbava na přání: Celková cena 1 512 863 Kč* Zobrazené ceny a produkty v konfigurátoru mají čistě informativní

Více

ENERGY 2,3 dci 165 k S&S. 2,3 dci 125 k

ENERGY 2,3 dci 165 k S&S. 2,3 dci 125 k nový furgon dvoukabina Od 412 900 Kč 10 3% FINANCOVÁNÍ 17 LET Č. V EVROPĚ 1) PŘEDNÍ POHON ZADNÍ POHON ROZMĚRY MAXIMÁLNÍ OBJEM NÁKLADOVÉHO PROSTORU (m 3 ) MAXIMÁLNÍ UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ (kg) 110 k BUSINESS

Více

DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku. pojištění s 10% nebo 100 000 km**

DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku. pojištění s 10% nebo 100 000 km** Nový Již od 249 900 Kč Pro prvních 150 klientů balíček příslušenství za poloviční cenu.* Aktuální Akce DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku BeZ poplatků Prodloužená smluvní 1,8 % záruka na Snížené +

Více

již od 591 000 Kč CENÍK AKČNÍ NABÍDKA ACTIVE 1.6 THP 165k S&S MAN6 691 000 Kč 100 000 Kč 591 000 Kč

již od 591 000 Kč CENÍK AKČNÍ NABÍDKA ACTIVE 1.6 THP 165k S&S MAN6 691 000 Kč 100 000 Kč 591 000 Kč PEUGEOT 508 již od 591 000 Kč CENÍK VÝBAVA MOTOR CENA AKČNÍ NABÍDKA AKČNÍ CENA ACTIVE 1.6 THP 165k 691 000 Kč 100 000 Kč 591 000 Kč 1.6 THP 165k S&S EAT6 731 000 Kč 100 000 Kč 631 000 Kč 1.6 BlueHDI 120k

Více

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Příloha č. 1 zadávací dokumentace Technické podmínky pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Automobily musí splňovat následující

Více

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ MICRA OPERATIVNÍ LEASING 99 KČ OD 4 999 BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ 50 FINANCE 50 PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha novými kvalitními materiály

Více

Léto v novém stylu Exkluzivní nabídka vozů z Vašeho Porsche Centra

Léto v novém stylu Exkluzivní nabídka vozů z Vašeho Porsche Centra Léto v novém stylu Exkluzivní nabídka vozů z Vašeho Porsche Centra Cayenne S Diesel Cena bez DPH: 2 550 022,00 Kč Cena včetně DPH: 3 085 527,00 Kč Cayenne Turbo S Cena bez DPH: 3 512 396,69 Kč Cena včetně

Více

Cena včetně DPH Motor Výkon Převodovka 5dv. sedan kombi. 1.6 Duratec Ti-VCT 85 k / 63 kw 5st. manuální 299 990 - -

Cena včetně DPH Motor Výkon Převodovka 5dv. sedan kombi. 1.6 Duratec Ti-VCT 85 k / 63 kw 5st. manuální 299 990 - - CENÍK FORD FOCUS Cena včetně DPH Motor Výkon Převodovka 5dv. sedan kombi 1.6 Duratec Ti-VCT 85 k / 63 kw 5st. manuální 299 990 - - 1.6 Duratec Ti-VCT 105 k / 77 kw 5st. manuální 319 990 329 990 339 990

Více

Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena. 3,0 l D-4D 140 kw 5 A/T 1 129 900 Kč. 3,0 l D-4D 140 kw 5 A/T 1 199 900 Kč

Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena. 3,0 l D-4D 140 kw 5 A/T 1 129 900 Kč. 3,0 l D-4D 140 kw 5 A/T 1 199 900 Kč Nový Land Cruiser Ceník ZAVÁDĚCÍ NABÍDKA Pakety výbav se slevou 50 % (zvýhodnění až 100 000 Kč) Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena 3dveřový Power 3,0 l D-4D 140 kw 6 M/T 1 079 900 Kč 3,0 l D-4D

Více

CENÍK FORD FOCUS doprodej skladových vozů

CENÍK FORD FOCUS doprodej skladových vozů CENÍK FORD FOCUS doprodej skladových vozů Motor Palivo Výkon Převodovka Cena včetně DPH 5dv. kombi 1.6 Duratec Ti-VCT benzín 85 k / 63 kw 5st. manuální 309 990-1.6 Duratec Ti-VCT benzín 105 k / 77 kw 5st.

Více

1,8 % sazbu havarijního pojištění

1,8 % sazbu havarijního pojištění 0800 700 112 Již od 249 900 Kč Nejrychleji rostoucí značka v Evropě Aktuální akce S financováním Chytrá volba plaťte méně a získejte více! Zaplaťte na měsíční splátce limitované série Celebration méně,

Více

Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky

Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky Nákup nových osobních automobilů pro městskou část Praha 4 Požadovaná technická specifikace vozidel Minimální

Více

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč*

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 90 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

Nový Land Cruiser. Ceník. Pakety výbav se slevou 50 % (zvýhodnění až 100 000 Kč) ZAVÁDĚCÍ NABÍDKA. Power 3,0 l D-4D 140 kw 6 M/T 1 009 900 Kč

Nový Land Cruiser. Ceník. Pakety výbav se slevou 50 % (zvýhodnění až 100 000 Kč) ZAVÁDĚCÍ NABÍDKA. Power 3,0 l D-4D 140 kw 6 M/T 1 009 900 Kč Nový Land Cruiser Ceník ZAVÁDĚCÍ NABÍDKA Pakety výbav se slevou 50 % (zvýhodnění až 100 000 Kč) Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena 3dveřový Power 3,0 l D-4D 140 kw 6 M/T 1 009 900 Kč 3,0 l D-4D

Více

CENÍK I NOVÝ FORD C-MAX + GRAND C-MAX

CENÍK I NOVÝ FORD C-MAX + GRAND C-MAX CENÍK I NOVÝ FORD CMAX + GRAND CMAX Zaváděcí nabídka* Systém KeyFree s bezdotykovým ovládáním pátých dveří k výbavě zdarma ušetříte 17 000 Kč *Zaváděcí nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů

Více

s BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

s BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN JUKE CENY OD 259 900 KČ s BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ se slevou 55 000 Kč JÍZDA PLNÁ ZÁŽITKŮ DYNAMICKÝ STYL, POHON VŠECH 4 KOL, MOTOR O VÝKONU 190 KONÍ, PRÉMIOVÁ VÝBAVA, BEZPEČNOSTNÍ

Více

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč*

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FinAnCoVání ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

NOVÝ FORD MONDEO HEV I CENÍK

NOVÝ FORD MONDEO HEV I CENÍK NOVÝ FORD MONDEO HEV I CENÍK Zaváděcí nabídka* Sada LED PLUS 2 s unikátními adaptivními LED světlomety CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ 50% Prodloužená záruka Ford Protect a permanentní mobilita bez příplatku ZDARMA

Více

ů k opník mezi crossovery, první model Subaru s m otorem Boxer Diesel, prv ní model s a utomatickou převodovkou Lineartronic s dieslem Poprv

ů k opník mezi crossovery, první model Subaru s m otorem Boxer Diesel, prv ní model s a utomatickou převodovkou Lineartronic s dieslem Poprv Průkopník mezi crossovery, první model Subaru s motorem Boxer Diesel, první model s automatickou převodovkou Lineartronic s dieslem 1) Outback stál u zrodu populární kategorie crossoverů. Model Outback

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů NOVÝ LEXUS NX ceník STANDARDNÍ VÝBAVA NX AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Režim EV (Electric Vehicle) Systém sledování tlaku v pneumatikách (TPWS)

Více

Cena včetně DPH Motor Výkon Převodovka 5dv. sedan kombi. 1.6 Duratec Ti-VCT 85 k / 63 kw 5st. manuální 299 990 - -

Cena včetně DPH Motor Výkon Převodovka 5dv. sedan kombi. 1.6 Duratec Ti-VCT 85 k / 63 kw 5st. manuální 299 990 - - CENÍK FORD FOCUS Cena včetně DPH Motor Výkon Převodovka 5dv. sedan kombi 1.6 Duratec Ti-VCT 85 k / 63 kw 5st. manuální 299 990 - - 1.6 Duratec Ti-VCT 105 k / 77 kw 5st. manuální 319 990 329 990 339 990

Více

1.5 EcoBoost benzín 110 kw / 150 k 6st. manuální 4x2 607 940. 2.0 Duratorq TDCi nafta 110 kw / 150 k 6st. manuální 4x2 673 940

1.5 EcoBoost benzín 110 kw / 150 k 6st. manuální 4x2 607 940. 2.0 Duratorq TDCi nafta 110 kw / 150 k 6st. manuální 4x2 673 940 FORD KUGA I CENÍK Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Pohon Cena vč. DPH 1.5 EcoBoost benzín 110 kw / 150 k 6st. manuální 4x2 607 940 Trend 2.0 Duratorq TDCi nafta 110 kw / 150 k 6st. manuální 4x2 673

Více

NOVÝ FORD FOCUS I CENÍK

NOVÝ FORD FOCUS I CENÍK NOVÝ FORD FOCUS I CENÍK Zaváděcí nabídka* Bonus 10 000 Kč na všechny motory 1.0 EcoBoost 125 k (ceny v tabulce níže nezahrnují bonus 10 000 Kč) *Zaváděcí nabídka platí pouze u participujících autorizovaných

Více

Motor Palivo Výkon Převodovka. 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 244 990 259 990

Motor Palivo Výkon Převodovka. 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 244 990 259 990 CENÍK FORD FIESTA Motor Palivo Výkon Převodovka 3dv. Cena včetně DPH 5dv. Ambiente 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 218 990 233 990 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 244 990

Více

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 30 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 33 000 Kč.

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 30 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 33 000 Kč. Auris Touring Sports Ceník Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 30 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 33 000 Kč. Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena Zvýhodnění Zaváděcí cena

Více

SADA NÁSTAVCŮ PRAHŮ** Č. 50903082

SADA NÁSTAVCŮ PRAHŮ** Č. 50903082 Příslušenství Alfa 159 - Alfa 159 Sportwagon SADA NÁSTAVCŮ PRAHŮ** Č. 50903082 Alfa 159 a Alfa 159 Sportwagon Tuning a výbava AERODYNAMICKÁ SADA PRO PŘEDNÍ ČÁST** Č. 50903083 DEFLEKTORY PROTI AERODYNAMICKÉMU

Více

NOVÝ CAPTUR NABÍDKA ŠAMPIONŮ. ZIMNÍ PNEUMATIKY VČETNĚ PŘEZUTÍ OD 2 999 Kč POVINNÉ RUČENÍ ZDARMA

NOVÝ CAPTUR NABÍDKA ŠAMPIONŮ. ZIMNÍ PNEUMATIKY VČETNĚ PŘEZUTÍ OD 2 999 Kč POVINNÉ RUČENÍ ZDARMA NABÍDKA ŠAMPIONŮ NOVÝ CAPTUR ZIMNÍ PNEUMATIKY VČETNĚ PŘEZUTÍ OD 2 999 Kč POVINNÉ RUČENÍ ZDARMA VÝBAVA MOTOR CENÍK Authentique Energy 0,9 TCe 90/66 kw S&S 299 900 Energy 1,5 dci 90/66 kw S&S 359 900 Expression

Více

Ford Fiesta Trend 1.25 Duratec 82 k, 5dveřová karoserie se zvýhodněním 14 000 Kč

Ford Fiesta Trend 1.25 Duratec 82 k, 5dveřová karoserie se zvýhodněním 14 000 Kč FORD FIESTA I CENÍK Mimořádný bonus* Ford Fiesta Trend 1.25 Duratec 82 k, 5dveřová karoserie se zvýhodněním 14 000 Kč cena 269 990 Kč Akční nabídka* Fiesta audio se systémem SYNC, Bluetooth handsfree a

Více

SPOTŘEBA (l/100 km) město / mimo město / kombinovaná

SPOTŘEBA (l/100 km) město / mimo město / kombinovaná Ceník Platnost od 5. srpna 2010 Motorizace MOTOR PŘEVODOVKA VÝKON (kw) SPOTŘEBA (l/100 km) město / mimo město / kombinovaná KAROSERIE JX-E JLX-ES JLX-EL 1.6 VVT 5MT 78 10,2 / 7,1 / 8,2 3dveřová 539 900

Více

teploty Chromované kliky dveří Výškově nastavitelný volant Systém UConnect Radio s 6 reproduktory, vstupy AUX-IN a USB a ovládáním na volantu

teploty Chromované kliky dveří Výškově nastavitelný volant Systém UConnect Radio s 6 reproduktory, vstupy AUX-IN a USB a ovládáním na volantu N O V Ý POP 500 Verze POP vás vítá ve světě 500. Nabízí ležérní styl, který je ideální pro každý den. POP 7 airbagů LED světla denního svícení Nová elipsovitá světla 14 ocelová kola* Elektricky ovládaná

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA IS 250 / IS 300h

STANDARDNÍ VÝBAVA IS 250 / IS 300h lexus is ceník STANDARDNÍ VÝBAVA IS 250 / IS 300h AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Integrované řízení jízdní dynamiky (VDIM) Režim EV (Electric

Více

Auris Modelový rok 2014

Auris Modelový rok 2014 Auris Modelový rok 2014 Ceník NABÍDKA BŘEZEN 2015 Paket Trend ZDARMA Paket Trend+ se zvýhodněním 55 000 Kč Za 6 974 Kč = Úrok 2,99 % + měsíčně + Garance budoucí hodnoty vozu Akční paket Trend se zvýhodněním

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů NOVÝ LEXUS NX ceník STANDARDNÍ VÝBAVA NX AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Režim EV (Electric Vehicle) (NX 300h) Systémy ovládání brzdové soustavy,

Více

již od 331 500 Kč ACCESS 1.2 PureTech 82k MAN5 341 500 Kč 10 000 Kč 331 500 Kč ACTIVE 1.2 PureTech 82k MAN5 377 500 Kč 35 000 Kč 342 500 Kč

již od 331 500 Kč ACCESS 1.2 PureTech 82k MAN5 341 500 Kč 10 000 Kč 331 500 Kč ACTIVE 1.2 PureTech 82k MAN5 377 500 Kč 35 000 Kč 342 500 Kč PEUGEOT 2008 již od 331 500 Kč ceník Výbava Motor CENA AKČNÍ NABÍDKA AKČNÍ CENA ACCESS 82k 341 500 Kč 10 000 Kč 331 500 Kč 75k 395 000 Kč 10 000 Kč 385 000 Kč ACTIVE 82k 377 500 Kč 35 000 Kč 342 500 Kč

Více