BDR WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte. Dvoububnová sekačka Double-drum mower Zweitrommelmäher

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "BDR-1200. WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte. Dvoububnová sekačka Double-drum mower Zweitrommelmäher"

Transkript

1 Dvoububnová sekačka Double-drum mower Zweitrommelmäher BD-00 CZ Česky EN English DE Deutsch Náhradní díly Spare parts Ersatzteile 00

2 7 WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte 8 Příslušenství k BD-00 Vodící kola BD-00 číslo dílu: Obj.č. Plochu připojovací desky před montáží dvoububnového sečení namazat tukem LV -! Ochranný rám BD-00 číslo dílu: Obj.č Kryt řemenů úplný V-belt cover assembly iemensabdeckung komplett Pryžová podložka ubber pad Gummiunterlage Dvoububnové sečení BD-00 Double-drum mowing unit -Trommelmähwerk Pojezd BD-00 Wheel drive adantrieb Podložka 8 Washer Unterlegscheibe Matice M6 Nut Mutter Podložka 6,6 Washer Unterlegscheibe Matice M6 Nut Mutter Sekačka dvoububnová BD Obj. číslo: 6 Datum vytvoření:. prosince 008

3 Štítek výrobní BD-00 Manufacturing plate Typenschild Příložka krátká Short plate kurze Lasche Příložka na zástěrku Mudflap plate Lasche für Schmutzfänger Zástěrka mezi kola Mudflap between wheels Schmutzfänger zwischen äder Kolo VDZ.00"-0 KT 80 TT pravé ight wheel echtes ad Kolo.00"-0 KT 80 TT levé Left wheel Linkes ad Brzdový štít pravý úplný ight brake plate assembly echter Bremsschild komplett Pero /6"x70 Key Feder Brzdový štít levý úplný Left brake plate assembly Linker Bremsschild komplett Náboj kola.00-0 Wheel hub adnabe Ložisko EUOPLAST Bearing Lager Brzdová čelist pr. Brake shoe Bremsbacke Krytka VINYLFLEX válcová 80x0 Cylindrical cap Zylindrische Kappe Pružina čelisti ADELA Brake shoe spring Bremsbackenfeder Držák řídítek předmontovaný Preassembled handlebar holder Lenkholmhalter vormontiert A 8 - Utahovací matice Self-locking nut Anzugsmutter Řídítka BD-00 úplná Handlebar assembly Lenkholme komplett Kryt převodovky horní BD- 00 Upper gearbox cover Obere Getriebeabdeckung Kryt převodovky spodní Lower gearbox cover untere Getribeabdeckung Kladka pohonu disků Disc drive pulley Scheibenantriebsrolle Kladka spojky pojezdu Wheel drive clutch pulley Kupplungsrolle des adantriebs Čep kladky pojezdu svař. Wheel drive pulley pin (weld.) ollenbolzen des adantriebs Schweißteil Čep ramene kladky nože Pin of blade pulley arm Armbolzen der Messerrolle Převodová skříň Peerless MST 0-77 Gearbox Getriebe Klínový řemen OPTIBELT 7x0 Ld 6T6K V-belt Keilriemen Řemenice pojezdu BD- 00 Wheel drive pulley adantriebsriemenscheibe Řadící páka sestava Gear shifting lever assembly Schalthebel Baugruppe Tažná destička Drawing plate Zugplatte Podložka s nosem Tab washer Unterlegscheibe mit Nase Klínový řemen OPTIBELT 7x0670 Ld 6T6K V-belt Keilriemen Krytka VINYLFLEX válcová 6x0 Cylindrical cap Zylindrische Kappe Pružina tažná TZ,8x,6x,8x0 Spring Feder Pružina TZ 0,8x8,8x6,x60 Spring Feder 8-0 Motor úplný Engine assembly Motor komplett Šasi BD-00 svař. Chassis weldment Chassis Schweißteil Připojovací deska s čepy Connecting plate with pins Anschlussplatte mit Zapfen Kroužek etaining ring Sprengring Šroub M6x Bolt Schraube Šroub BN 6 /" x /" UNF Bolt Schraube Podložka 6,6 Washer Unterlegscheibe Pojistný kroužek x etaining ring Sprengring - - Matice M8 Nut Mutter Podložka 0 Washer Unterlegscheibe Šroub M0x0 Bolt Schraube Šroub M6x0 Bolt Schraube Šroub B M8x6 Bolt Schraube Šroub B M8x80 Bolt Schraube Matice M8 Nut Mutter Šroub M8x0 Bolt Schraube Šroub M8x0 Bolt Schraube Podložka 8 Washer Unterlegscheibe Matice M0 Nut Mutter Podložka B 0, Washer Unterlegscheibe Matice M6 Nut Mutter Podložka 6 Washer Unterlegscheibe Šroub M6x0 Bolt Schraube Šroub Mx Bolt Schraube Podložka Washer Unterlegscheibe Podložka B 8, Washer Unterlegscheibe Matice M6 Nut Mutter Podložka B 6, Washer Unterlegscheibe Šroub M6x6 Bolt Schraube Kroužek etaining ring Sprengring Pojezd BD Obj. číslo: - Datum vytvoření: 0. prosince 008

4 WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte Nárazník madlo svařenec Hnací kotouč HADY spojky disc Bumper handle weldment Stoßstange/Griff Schweißteil Šroub M8x0 Bolt Schraube Brzdový klíč Brake toggle Bremsnocken Brzdová čelist široká Wide brake shoe breite Bremsbacke Deska brzdy svařenec Brake plate weldment Bremseplatte Schweißteil Pružina čelisti ADELA Brake shoe spring Bremsbackenfeder Pružina tažná TZ xx0x0 Spring Feder HADY spojka Hardy disc HADY-Kupplung Spojovací hřídel Propeller shaft Zwischenwelle Driving disc of HADY Drehscheibe der HADY- Kupplung Pero /x/8 Key Feder Převodovka Peerless Gearbox Getriebe Hřídel náhonu pravý ight drive shaft rechte Antriebswelle Disk spodní Lower disc Untere Scheibe Příruba Flange Flansch Disk BD-00 Disc Scheibe Unašeč disku Disc holder Scheibenmitnehmer Vymezovací podložka 6xx0, Spacer ring Distanzunterlegscheibe Vymezovací podložka 0,x0xx0, Spacer ring Distanzunterlegscheibe Řemenice dvojitá Double pulley Doppelscheibe Klínový řemen OPTIBELT TX7 6 Ld 6T6K V-belt Keilriemen Řemenice disků hnaná Drive pulley of discs getriebene iemenscheibe der Scheiben Pero /6"x0 Key Feder Hřídel náhonu levý Left drive shaft linke Antriebswelle Převodovka Peerless Gearbox Getriebe Napínák řemene V-belt tension pulley iemenspannrolle ozpěrné pouzdro Distance bushing Distanzbuchse Plynová vzpěra BETZ LIFT-O-MAT DS Gas spring Gasstrebe Podložka 8 Washer Unterlegscheibe Kryt pláště disku Cover of disc casing Abdeckung des Scheibengehäuses Nýt trhací ASL 80 Tear rivet Sprengniet Pero 6e7x6x Key Feder Těsnicí kroužek G -0-7 Shaft seals Welledichtung Ložisko 600-S (0xx) Bearing Lager Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring Pojistný kroužek x,7 etaining ring Sprengring Podložka B 0, Washer Unterlegscheibe Matice M0 Nut Mutter Šroub M6x Bolt Schraube Šroub M0x0 Bolt Schraube Šroub BN / x UNC Bolt Schraube Matice M8 Nut Mutter Podložka Washer Unterlegscheibe Šroub M8x0 Bolt Schraube Pojistný kroužek x etaining ring Sprengring Podložka B Wascher Unterlegscheibe Pojistný kroužek 0x, etaining ring Sprengring Podložka B 8, Washer Unterlegscheibe Šroub M6x0 Bolt Schraube Matice M6 Nut Mutter Podložka B 6, Washer Unterlegscheibe Kroužek 6 etaining ring Sprengring Pojistný kroužek 8x0,8 etaining ring Sprengring - - Šroub M6x6 Bolt Schraube Podložka 6 Washer Unterlegscheibe ám sekačky BD-00 Mower frame Mäherrahmen Dvoububnové sečení BD Obj. číslo: - Datum vytvoření: 0. prosince 008

5 8 WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte Závlačka,x0 Cotter pin Splint Červený knoflík STAT AC000 ed knob ote Kugel Šipka Arrow Pfeil Stupnice řazení + Gear shifting scale Schaltungsskala Nýt s trnem x8 ivet with spine Stopfenniet Nýt trhací SSL 6 MB Tear rivet Sprengniet Samolepka pravá brzda Sticker ight brake Aufkleber - rechte Bremse Samolepka levá brzda Sticker Left brake Aufkleber - linke Bremse Samolepka páčka plynu STAT Sticker Accelerator lever Aufkleber - Gashebel Samolepka ADELA náhon Sticker Drive Aufkleber - Antrieb Samolepka ADELA pojezd Sticker Wheel drive Aufkleber - adantrieb Stahovací páska,8x0 VPC Tightening tape Abziehband Ochrana bowdenu Bowden cable protection Bowdenzugschutz Bowden směrové brzdy Bowden cable of directional brake Bowdenzug der ichtungsbremse Bowden aut. brzdy BD-00 Bowden cable of automatic brake Bowdenzug der automatischen Bremse Bowden spojky pojezdu BD-00 Bowden cable of wheel drive Bowdenzug der clutch adantriebskupplung Bowden kladky disků BD-00 Bowden cable of disc pulley Bowdenzug der Scheibenrolle Kroužek 6 etaining ring Sprengring Bowden brzdy disků BD-00 Bowden cable of disc brake Bowdenzug der Scheibenbremse Doraz pryžový ubber stop Gummianschlag Páčka STAT LV0000 (část šroub) Lever (part bolt) Hebel (Teil Schraube) Buben spojky STAT 0800 Clutch disc Kupplungstrommel Páčka STAT LV0000 (část páčka) Lever (part lever) Hebel (Teil Hebel) ukojeť STAT MA0800 Handle Griff 88 - Samolepka BD-00 Sticker Aufkleber Samolepka VAI (70x) Sticker Aufkleber Páčka plynu STAT AT00 (L00/) Accelerator lever Gashebel Páka STAT LC07700 Lever Hebel Držák páky DC-0 Lever holder Hebelhalter Čep páčky krátký Short lever pin Kurzer Hebelbolzen Páčka ovládací pravá svař. ight control lever weldment echter Bedienungshebel Schweißteil Řídítka BD-00 svař. Handlebar weldment Lenkholme Schweißteil Matice M Nut Mutter Šroub Mx Bolt Schraube Podložka B, Washer Unterlegscheibe Kroužek etaining ring Sprengring Matice M6 Nut Mutter Šroub M6x0 Bolt Schraube Podložka B 6, Washer Unterlegscheibe 87 - Řídítka BD-00 úplná Obj. číslo: - Datum vytvoření:. prosince 008

6 Pouzdro A 0/x6 Bearing Lager Pouzdro A 0/x0 Bearing Lager Ložisko 600-S (0xx) Bearing Lager Pojistný kroužek 0x etaining ring Sprengring Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring Kladka pro řemen X7 V-belt pulley olle für iemen ameno kladky svařenec oller arm weldment ollenarm Schweißteil Kladka pohonu disků Obj. číslo: - Datum vytvoření:. prosince 008

7 - Pojistný kroužek 0x etaining ring Sprengring Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring Kladka napínáku Pulley of tension pulley Spannrolle Ložisko 600-S (0xx) Bearing Lager ameno napínáku svařenec Tension pulley arm weldment Spannrollenarm Schweißteil Napínák řemene Obj. číslo: - Datum vytvoření: 0. prosince 008

8 0 0 - Mazací hlavice kulová přímá M8x Straight ball nipple gerader Kugelschmierkopf Závěs kola pravý ight wheel hinge rechte adaufhängung Podložka B Washer Unterlegscheibe Kolo 0/0F Wheel ad Závěs kola levý Left wheel hinge linke adaufhängung Zátka obdélníková EUOPLAST F 60x0x Oblong cap echteckkappe Kroužek etaining ring Sprengring Podložka kluzná Sliding washer Gleitunterlegscheibe ám vodicích kol BD-00 Leading wheel frame Leiträderrahmen Vodící kola BD Obj. číslo: Datum vytvoření: 0. prosince 008

9 6 Sada ks poz. +ks poz. obj.číslo: Podložka B 0, Washer Unterlegscheibe Šroub M0x0 Bolt Schraube Matice M0 Nut Mutter Nůž BD-00 Blade Messer Podložka Washer Unterlegscheibe Disk horní svař. Upper disc weldment obere Scheibe Schweißteil Disk BD Obj. číslo: - Datum vytvoření: 0. prosince 008

10 - Kroužek pojistný 6 QUICKLOCK etaining ring Sprengring Podložka 6,6 Washer Unterlegscheibe Nýt trhací ASL 80 Tear rivet Sprengniet Krytka bubnu brzdy Brake drum cap Abdeckung der Bremstrommel Brzdový štít levý svař. Left brake plate weldment Linker Bremsschild Schweißteil Brzdový štít levý úplný Obj. číslo: - Datum vytvoření: 0. prosince 008

11 - Kroužek pojistný 6 QUICKLOCK etaining ring Sprengring Podložka 6,6 Washer Unterlegscheibe Nýt trhací ASL 80 Tear rivet Sprengniet Krytka bubnu brzdy Brake drum cap Abdeckung der Bremstrommel Brzdový štít pravý svař. ight brake plate weldment echter Bremsschild Schweißteil Brzdový štít pravý úplný Obj. číslo: - Datum vytvoření: 0. prosince 008

12 Samolepka šipka malá Sticker Small arrow Aufkleber - kleiner Pfeil Samolepka VAI 0x0 Sticker Aufkleber Samolepka BD-00 malá Small sticker kleiner Aufkleber Kryt řemenů V-belt cover iemensabdeckung Kryt řemenů úplný Obj. číslo: - Datum vytvoření: 0. prosince 008

13 Samolepka LWA 0 Sticker Aufkleber Samolepka neb. klín. řemen Sticker Danger V-belt Aufkleber - Gefahr von Keilriemen Samolepka nebezpečný prostor Sticker Dangerous area Aufkleber - Gefahrbereich Samolepka nebezpečí Sticker Danger Aufkleber - Gefahr Kryt převodovky horní Upper gearbox cover obere Getriebeabdeckung Kryt převodovky horní BD Obj. číslo: Datum vytvoření: 0. prosince 008

14 Před montáží namazat tukem LV - Pozici. před montáží namazat tukem LV - Pozice.: použít na vymezení vůle, počet ks dle potřeby. - Vymezovací podložka 0,x0xx0, Spacer ring Distanzunterlegscheibe Pojistný kroužek 0x, etaining ring Sprengring Nastavovací pouzdro Adjusting housing Einstellbuchse Řadící páka svařenec Gear shifting lever weldment Schalthebel Schweißteil Řadící páka sestava Obj. číslo: - Datum vytvoření: 0. prosince 008

15 Plenta zadní pravá ight rear screen rechte hintere Blende Šroub Mx Matice M Nut Mutter Podložka B, Washer Unterlegscheibe Ovl. element HJW M8x Control element Schaltelement Ovl. element HJW M8x0 Control element Schaltelement Ovl. element HJW M6x Control element Schaltelement Ovl. element HJW M6 samoj. Self-locking control element selbstsperrendes Schaltelement Ochranná plachta BD-00 Protective screen Schutzblende Plenta zadní levá Left rear screen linke hintere Blende Příchytka PEX/Al tr.6 Clamp Schelle ám vnitřní plenty Inner screen frame ahmen der inneren Blende Ochranný rám svař. Protective frame weldment Schutzrahmen Schweißteil Zadní část rámu levá Left rear part of frame linker hinterer Teil des ahmens Zadní část rámu pravá ight rear part of frame rechter hinterer Teil des ahmens Ochranný rám BD Obj. číslo: Datum vytvoření: 0. prosince 008

16 Pouzdro A 0/x0 Bearing Lager Pouzdro A 0/x6 Bearing Lager Matice M6 Nut Mutter Podložka B 6, Washer Unterlegscheibe Šroub M6x0 Bolt Schraube Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring Ložisko 600-S (0xx) Bearing Lager Kladka pojezdu Wheel drive pulley adantriebsrolle Pouzdro ložiska kladky oller bearing housing Buchse des ollenlagers ameno kladky pojezdu Wheel drive roller arm ollenarm des adantriebs Kladka spojky pojezdu Obj. číslo: - Datum vytvoření: 0. prosince 008

17 Hustit na 0 kpa - Duše.0-0 T Tyre tube Schlauch Plášť.00-0 KT-80 TT Tyre eifen áfek.00-0" Wheel rim Felge Kolo.00"-0 KT 80 TT levé Obj. číslo: Datum vytvoření: 0. prosince 008

18 Hustit na 0 kpa - Duše.0-0 T Tyre tube Schlauch Plášť.00-0 KT-80 TT Tyre eifen áfek.00-0" Wheel rim Felge Kolo VDZ.00"-0 KT 80 TT pravé Obj. číslo: Datum vytvoření: 0. prosince 008

19 Podložka 8 Washer Unterlegscheibe Šroub BN 6 /6"x7/8" UNF Bolt Schraube Matice M8 Nut Mutter Podložka B 8, Washer Unterlegscheibe Šroub M8x Bolt Schraube Podložka Washer Unterlegscheibe Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring Podložka Washer Unterlegscheibe Šroub BN 6 7/6"x /" UNF Bolt Schraube Pero 6,e7x0 Key Feder Deska motoru úplná Engine plate assembly Motorplatte komplett Motor HONDA GXV-0 UT DN OH Engine Motor Hnací řemenice Driving belt pulley treibende iemenscheibe Motor úplný Obj. číslo: - Datum vytvoření: 0. prosince 008

20 Závlačka,x0 Cotter pin Splint Pružina tlačná,x,x8x6, Spring Feder Kolík x8 Pin Stift Podložka B 8, Washer Unterlegscheibe Matice M0 Nut Mutter Podložka B 0, Washer Unterlegscheibe Aretační páčka Detent lever Arretierhebel Čep Pin Bolzen Točna svařenec Turntable weldment Drehplatte Schweiteil Držák řídítek F-700 Handlebars holder Lenkholmenträger A Držák řídítek předmontovaný A Obj. číslo: - Datum vytvoření: 0. prosince 008

21 - Pojistný kroužek x,7 etaining ring Sprengring Ložisko 600-S (0xx) Bearing Lager Příruba Flange Flansch Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Číslo dílu Ks Příruba Obj. číslo: - Datum vytvoření:. července 008

DS-521D DS-521. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile

DS-521D DS-521. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher DS- Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher DS-D Náhradní díly Spare parts Ersatzteile CZ Česky EN English DE Deutsch 00 DS- 000000 () DS-D DS-D 00000 () 00000

Více

DS-521 1001400001 (4237)

DS-521 1001400001 (4237) DS- 000000 () DS-D 00000 () DS-D 00000 () 0 NE Samolepka VAI (0x) Sticker Aufkleber - 0 NE Samolepka Líza Sticker Aufkleber - 0 NE Štítek DS- Label Schild - 00 00 0 - Kryt rámu spodní Lower frame cover

Více

BDR-620D. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile

BDR-620D. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher BDR-60 Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher BDR-60D Náhradní díly Spare parts Ersatzteile CZ Česky EN English DE Deutsch 009 BDR-60 obj.č. 6 009 00 0 BDR-60D

Více

BDR-620D. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile

BDR-620D. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher BDR-0 Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher BDR-0D Náhradní díly Spare parts Ersatzteile CZ Česky EN English DE Deutsch 00 BDR-0 obj.č. 00 00 0 BDR-0D obj.č.

Více

BDR-620D BDR-620. obj.č obj.č. 4263

BDR-620D BDR-620. obj.č obj.č. 4263 BD-60 obj.č. 46 1 009 00 01 BD-60D obj.č. 464 1 009 00 016 4 14 9 16 10 8 9 7 9 1 1 1 6 1 16 NE Zástěrka boční - úplná Side screen assembly Seitenblende - 0014 00 08 1 1 NE Samolepka speed Sticker Aufkleber

Více

Sekačka dvoububnová BDR-1200

Sekačka dvoububnová BDR-1200 7 8 Příslušenství k BD-00 Vodící kola BD-00 číslo dílu: 0008 00 008 Obj.č. Plochu připojovací desky před montáží dvoububnového sečení namazat tukem LV -! Ochranný rám BD-00 číslo dílu: 0008 00 0 Obj.č.

Více

DS-521D Líza Číslo dílu:

DS-521D Líza Číslo dílu: 0 Poz. 0 ND Samolepka VAI (0x) SAMOLEPKA LÍZA Štítek DS-D Podložka B, Šroub Mx Kryt EN sestava Šroub Mx Šroub ST,x-C-AL Šroub Mx0 Kryt převodovky spodní Podložka, Šroub Mx KYT PŘEVODOVKY horní Podložka,

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 A-3 81010003A Čep 6x41 Knurled pin 6x41 2 A-4 81010004A Matice M6 Nut M6 2 A-5 81010005A

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 Matice M8 Nut M8 2 6 Matice M8 Nut M8 1 8 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub M8x45 Screw M8x45 1

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift 1 785000105 Madlo řidítek Handlebar grip 2 2 785000106 Páka spojky Clutch handle 1 3 795000003 Páka řazení Shift lever 1 4 795000004 Bowden spojky Clutch cable 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 2 6 Šroub M4x25

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 M-08 Matice M8 Nut M8 2 6 M-08 Matice M8 Nut M8 1 8 M-10 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45 001 Štítek Warning label 1 002 Motor 168FB Engine 168FB 1 003 M-08 Matice M8 Nut M8 4 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 005 M-08 Matice M8 Nut M8 2 006 M-08 Matice M8 Nut M8 1 008 M-10 Matice M10 Nut

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16x1x24 Screw 5/16x1x24 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24 1 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 1

Více

Pozice Název Name Strana / Page 1 Motor, výfuk, řemenice Engine control, Air, Exhaust and Pulley. 2 2 Zdvih sečení Lift.

Pozice Název Name Strana / Page 1 Motor, výfuk, řemenice Engine control, Air, Exhaust and Pulley. 2 2 Zdvih sečení Lift. Pozice Název Name Strana / Page 1 Motor, výfuk, řemenice Engine control, Air, Exhaust and Pulley 2 2 Zdvih sečení Lift 3 3 Sedadlo Seat 4 4 Řízení Steering 5 5 Napínání řemenu sečení Cutting clutch 6 6

Více

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 26800401601 ložisko kola bearing 8 3 25400200305 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel

Více

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 ložisko kola Bearing 8 3 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel 2 4 26800703601 podložka Wave washer

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 1 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock nut M8 11 4 Podložka kola Nylon washer 2 5 746000019 Kolo Wheel 1 6 746000058 Pravý kryt nože

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 5 2 GB/T96.1-2002 Velká podložka 8 Big washer 8 5 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 1 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 1 5 M-08 Matice M8

Více

Objed. číslo Název Name

Objed. číslo Název Name STROJ Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 svorka kabelu wire hold 2 2 závěs popruhu harness clamp assembly 1 3 šroub M5x16 screw M5x16 1 4 objímka clamp 1 5 matice M5 nut M5 1 6 152000006 tubus komplet straight

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 Pojistná matice M10 Lock nut M10 12 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 1 7 B54100044 Šroub

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002 , Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002 Horní tubus Upper pipe 1 15 Madlo ovládání kompletní

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KCM22A-01 Bunkr šneku kompletní Auger housing assembly 1 36 KCM24-19

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KCM22A-01 Bunkr šneku kompletní Auger housing assembly 1 36 KCM24-19 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KCM22A-01 Bunkr šneku kompletní Auger housing assembly 1 36 KCM24-19 Mřížka komínu Chute safety guard 1 2 902100002 Pneumatika

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 8SFDD08-16D Šroub Screw 38 8WF-08D Podložka Flap Gasket 2 8WS-08D Podložka

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 8SFDD08-16D Šroub Screw 38 8WF-08D Podložka Flap Gasket 2 8WS-08D Podložka Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 8SFDD08-16D Šroub Screw 38 8WF-08D Podložka Flap Gasket 2 8WS-08D Podložka Washer 39 8341-765001 Kluzná podpěra krytu Slide shoe 3

Více

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator page 1 issued 10/2002 1 40575 Hutnící deska Tamping plate 1 3 40588 Skříň vibrátoru Vibrator case 1 4 40410 Šroub M20x70 Screw M20x70 4 5 61185

Více

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 924003001 Přední madlo Front handle 1 46 924003046 Šroub ST4,2x16 Screw ST4,2x16 6 2 924003002 Šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25

Více

Pozice Objednací číslo Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4

Pozice Objednací číslo Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY0608-12 Nůž Blade 4 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 5 DY0701-31 Klínek unašeče 4,7x5x35 Blade holder key 4x7x5x35

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 B54100001 Šasí Deck 1 2 B54100002 Táhlo zdvihu Height adjustment Pull Rod 1 3 H40-02 Poklice předního kola

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 B54100001 Šasí Deck 1 2 B54100002 Táhlo zdvihu Height adjustment Pull Rod 1 3 H40-02 Poklice předního kola 1 B54100001 Šasí Deck 1 2 B54100002 Táhlo zdvihu Height adjustment Pull Rod 1 3 H40-02 Poklice předního kola Front Wheel Cover 2 4 B54100004 Šroub M6x14 Screw M6x14 9 5 B54100005 Podložka 6x18x1,5 Washer

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

Od výrobního čísla DYM od Matice kola Kolo

Od výrobního čísla DYM od Matice kola Kolo Pozice DYM0918902 do 20.8.2011 DYM1025101 od 20.8.2011 DYM1229701 od 22.11.2012 Název Name Ks 1 23600105002 23600105002 23600105002 Poklice kola Wheel cover 4 2 26800502801 26800502801 26800502801 Matice

Více

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů HECHT 5060 Katalog náhradních dílů 37 Sestava nosná 38 Poz. Název Typ KS Obj. číslo 1 Nosný rám Tekton 1 11231.096 2 Sestava Pevná náprava 1 3 Sestava převodovky 1 41233.014 4 Sestava nap. pojezdu 1 5

Více

made for garden 146 Rozkres motoru

made for garden 146 Rozkres motoru 146 Rozkres motoru motoru 1 146001001 SCREW šroub 1 2 146001002 RATCHET příruba 1 3 146001003 START ROPE REEL kladka starteru 1 4 146001004 ROPE lanko 1 5 146001005 RECOIL SPRING pružina starteru 1 6 146001006

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Plastová krytka Shifting lever rubber cap Kryt řazení Shifting lever cover

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Plastová krytka Shifting lever rubber cap Kryt řazení Shifting lever cover Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 7100-301 Plastová krytka Shifting lever rubber cap 1 2 7100-302 Kryt řazení Shifting lever cover 1 3 7100-303 Stojan řidítek Handlebar stand 1 4 7100-304 Šroub M6x1x16

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub Screw Vodící kolo Pulley Pouzdro Rotational cover guide sheath 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub Screw Vodící kolo Pulley Pouzdro Rotational cover guide sheath 1 4 1 819900001 Šroub Screw 1 2 819900002 Vodící kolo Pulley 1 3 819900003 Pouzdro Rotational cover guide sheath 1 4 819900004 Držák krytu kotouče Rotational cover holder 1 5 819900005 Kryt kotouče Rotational

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel/fax: +420/491 452 184 E-mail: ntc@ntc-st.cz www.ntc-st.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK REVERZNÍ

Více

made for garden 146 ROZKRES MOTORU

made for garden 146 ROZKRES MOTORU 146 ROZKRES MOTORU 146 PARTLIST MOTORU No obj. číslo Name Název QT 1 146001001 SCREW šroub 1 2 146001002 RATCHET příruba 1 3 146001003 START ROPE REEL kladka starteru 1 4 146001004 ROPE lanko 1 5 146001005

Více

on offer / v nabídce position description QTY název order no./ objednací číslo

on offer / v nabídce position description QTY název order no./ objednací číslo 405441 position description QTY název order no./ objednací číslo on offer / v nabídce 1 Screw 5 Šroub 405441-1 2 Motor cover 1 Kryt motoru 405441-2 3 Screw 4 Šroub 405441-3 4 Brush spring 2 Přítlačná pružina

Více

position description popis QTY order no./ objednací číslo

position description popis QTY order no./ objednací číslo 405441 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Screw Šroub 5 2 Motor cover Kryt motoru 1 3 Screw Šroub 4 4 Brush spring Přítlačná pružina uhlíkového kartáče 2 5 Brush holder Držák uhlíkového

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Objímka Sleeve Ovládání plynu Throttle Lever Šroub M8x25 Bolt M8x25 6

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Objímka Sleeve Ovládání plynu Throttle Lever Šroub M8x25 Bolt M8x25 6 Převodovka Hydraulika 1 263000001 Objímka Sleeve 25 2 2 263000002 Ovládání plynu Throttle Lever 1 3 263000042 Šroub M8x25 Bolt M8x25 6 4 263000011 Šroub M6x35 Bolt M6x35 3 5 M-06 Pojistná matice M6 Locknut

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M6x40 Screw M6x Dekorační kryt Decorative cover Ovládání

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M6x40 Screw M6x Dekorační kryt Decorative cover Ovládání 1 7100-322 Šroub M6x40 Screw M6x40 2 2 7100-2015-302 Dekorační kryt Decorative cover 1 3 7100-2015-303 Ovládání plynu Throttles control 1 4 7100-2015-304 Páka aretace řidítek Handlebar lock lever 1 5 P-16

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x16 Hex bolt M8x Domeček ložiska Bearing support

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x16 Hex bolt M8x Domeček ložiska Bearing support 1 26800606401 Šroub M8x16 Hex bolt M8x16 6 2 26300233801 Domeček ložiska Bearing support 2 3 26800707601 Podložka 20x37x2 Flat washer 20x37x2 5 4 25284100101 Vnější pouzdro šneku Auger sheath 2 5 25284000101

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Sběrný tunel Collector channel 1 2 M-04 Matice M4 Nut M4 3 3 SK-04*12 Šroub M4x12 Screw M4x12 3 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Sběrný tunel Collector channel 1 2 M-04 Matice M4 Nut M4 3 3 SK-04*12 Šroub M4x12 Screw M4x12 3 4 Sečení Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 516100079 Sběrný tunel Collector channel 1 2 M-04 Matice M4 Nut M4 3 3 SK-04*12 Šroub M4x12 Screw M4x12 3 4 S-08*40 Šroub M8x40 Bolt M8x40 5 5 516100042 Držák

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Objímka Sleeve Ovládání plynu Throttle Lever Bowden plynu Throttle

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Objímka Sleeve Ovládání plynu Throttle Lever Bowden plynu Throttle Šasí Převodovka Korba 1 263000001 Objímka Sleeve 25 2 2 263000002 Ovládání plynu Throttle Lever 1 3 263000003 Bowden plynu Throttle Cable 1 4 263000004 Šroub M6x40 Bolt M6x40 1 5 M-06 Matice M6 Nut M6

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing ring 2 4 927000004 Píst Piston 1 5 927000005 Pístní čep Piston pin 1 6 927000006 Pojistka

Více

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES řada KLASIK KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 GC Rám Frame 1 95a Podložka 8 Washer P Kryt

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 GC Rám Frame 1 95a Podložka 8 Washer P Kryt OBSAH 2. Žací stroj 12. Žací kryt, Sečení 15. Přední osa 17. Páka zdvihu 18. Napínání varia 20. Diferenciál 22. Převodovka 25. Kapotovací prvky 27. Přístrojový panel 29. Elektroinstalace 32. Sedadlo 34.

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Matice M8 Lock nut M8 9 2 KC55-10 Kloub táhla řazení Shift lever joint 1 3 GB/T Matice M8x1 Nut M8x1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Matice M8 Lock nut M8 9 2 KC55-10 Kloub táhla řazení Shift lever joint 1 3 GB/T Matice M8x1 Nut M8x1 1 Matice M8 Lock nut M8 9 2 KC55-10 Kloub táhla řazení Shift lever joint 1 3 GB/T 6171-2000 Matice M8x1 Nut M8x1 1 4 Táhlo řazení Shift lever 1 5 KC30-05 Podložka horního madla Handle pad 2 6 Šroub vratový

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Matice M8 Lock nut M8 9 2 KC55-10 Kloub táhla řazení Shift lever joint 1 3 GB/T Matice M8x1 Nut M8x1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Matice M8 Lock nut M8 9 2 KC55-10 Kloub táhla řazení Shift lever joint 1 3 GB/T Matice M8x1 Nut M8x1 1 Matice M8 Lock nut M8 9 2 KC55-10 Kloub táhla řazení Shift lever joint 1 3 GB/T 6171-2000 Matice M8x1 Nut M8x1 1 4 KC26-04A Táhlo řazení Shift lever 1 5 KC30-05 Podložka horního madla Handle pad 2 6

Více

Pozice Objednací číslo Název Description Počet Pozice Objednací číslo Název Description Počet

Pozice Objednací číslo Název Description Počet Pozice Objednací číslo Název Description Počet Pozice Objednací číslo Název Description Počet Pozice Objednací číslo Název Description Počet 1 154000001 Šroub M5x40 Screw M5x40 1 34 152000028 Pružná podložka 6 Spring washer 6 1 2 154000002 Levé madlo

Více

Strana / Page

Strana / Page Pozice / Position Popis / Description 1 Výfuk - Muffler 2 Rám - Frame 3 Motor, Řemenice motoru - Engine, Sheave 4 Palivová nádrž - Fuel tank 5 Řízení - Steering 6 Sedadlo - Seat 7 Řemenový převod pojezdu

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 STG8062Ae-15 Řidítka Handlebar 1 38 BJ Podložka Flat washer 3 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 STG8062Ae-15 Řidítka Handlebar 1 38 BJ Podložka Flat washer 3 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 STG8062Ae-15 Řidítka Handlebar 1 38 BJ-8-016 Podložka Flat washer 3 2 STG8062Ae-05 Ovládací páka pojezdu Control handle for driving 1 39 SB-21A-10 Kolo Wheel 2 3

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Stroj Stroj Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 M-08 Matice M8 Hex flange nut M8 9 35 Pružná podložka Spring washer 6 2 KC55-10 Kloub táhla řazení Shift lever joint

Více

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Pila stolová Table saw SP 350 C NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420 401

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 8SFDD08-16D Šroub Hex screw 6 2 8WS-08D Pružná podložka Spring washer 6 3 8WF-08D Podložka Flat washer 6 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 8SFDD08-16D Šroub Hex screw 6 2 8WS-08D Pružná podložka Spring washer 6 3 8WF-08D Podložka Flat washer 6 4 1 8SFDD08-16D Šroub Hex screw 6 2 8WS-08D Pružná podložka Spring washer 6 3 8WF-08D Podložka Flat washer 6 4 8145-765001 Kryt ložiska Bearing housing 2 5 8210-765001 Plastové pouzdro Hex Flange Bearings

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks E1 M-08 Matice M8 Nut M8 9 E2 KC55-10 Spojovací kloub táhla řazení Shift lever joint 1 E3 GB/T 6171-2000 Matice

Pozice Objednací číslo Název Name Ks E1 M-08 Matice M8 Nut M8 9 E2 KC55-10 Spojovací kloub táhla řazení Shift lever joint 1 E3 GB/T 6171-2000 Matice E1 M-08 Matice M8 Nut M8 9 E2 KC55-10 Spojovací kloub táhla řazení Shift lever joint 1 E3 GB/T 6171-2000 Matice M8x1 Nut M8x1 1 E4 KC30-04 Táhlo řazení Shift rod 1 E5 KC55-04 Plastová podložka Plastic

Více

Objednací číslo Pozice r.v r.v.2010 r.v Název Name Ks Poklice předního kola Front wheel cover

Objednací číslo Pozice r.v r.v.2010 r.v Název Name Ks Poklice předního kola Front wheel cover Objednací číslo Pozice r.v. 2009 r.v.2010 r.v. 2011-2013 Název Name Ks 1 23600105103 23600105103 23600105103 Poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 26800401601 Ložisko kola

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 700/22 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 701/22 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KC90.01-00 Skříň kompletní Auger case assembly 1 2 V13*1005 Řemen V13x1005 Belt V13x1005 2 3 KC90.

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KC90.01-00 Skříň kompletní Auger case assembly 1 2 V13*1005 Řemen V13x1005 Belt V13x1005 2 3 KC90. 1 KC90.01-00 Skříň kompletní Auger case assembly 1 2 V13*1005 Řemen V13x1005 Belt V13x1005 2 3 KC90.02-00 Šasí kompletní Deck assembly 1 4 S-08*50 Šroub M8x50 Carriage bolt M8x50 4 5 M-08 Matice M8 Nut

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

Objednací číslo Objednací číslo Pozice r.v r.v Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt

Objednací číslo Objednací číslo Pozice r.v r.v Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Objednací číslo Objednací číslo Pozice r.v. 2014 r.v. 2015 Název Name Ks 1 26800602301 26800606201 Šroub nože Blade tighten bolt 1 2 26300107302 26300107302 Podložka šroubu nože Dishing washer 1 3 26900205001

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Stroj Stroj Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 SB-94 Pojistná matice M8 Flange lock nut M8 9 35 KC26-10 Kryt převodu (šnek komínu) Worm wheel cover 1 2 KC55-10

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) Šroub nože (r.v.

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) Šroub nože (r.v. 1 26800602301 Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) 26800606201 Šroub nože (r.v. od 2015) Blade tighten bolt (Model year > 2015 inc) 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Dishing washer

Více

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper NT65 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks silenblok rubber foot podstava leg šroub inner hexagon screw 4 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks silenblok rubber foot podstava leg šroub inner hexagon screw 4 4 1 638900001 silenblok rubber foot 2 2 638900002 podstava leg 1 3 642000003 šroub inner hexagon screw 4 4 642000004 podložka flat washer 10 5 642000005 matice locknut 10 6 642000006 matice nut 36 7 642000007

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3 Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 26800602301 Šroub nože Blade tighten bolt 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3 26900205001 Přítlačná podložka nože Blade pressing plate 1 4

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) Šroub nože (r.v.

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) Šroub nože (r.v. 1 26800602301 Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) 26800606201 Šroub nože (r.v. od 2015) Blade tighten bolt (Model year > 2015 inc) 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Dishing washer

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ od výr.č. 1691 SPARE PARTS CATALOGUE from S/N 1691 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Tel:

Více

MG013-2 POSUVY-FEEDERS CWF - HF page 1 (total 17) NEKOMPATIBILNÍ DÍLCE NON COMPATIBLE PARTS SERVISNÍ TECHNICKÁ DOKUMENTACE

MG013-2 POSUVY-FEEDERS CWF - HF page 1 (total 17) NEKOMPATIBILNÍ DÍLCE NON COMPATIBLE PARTS SERVISNÍ TECHNICKÁ DOKUMENTACE MG013-2 POSUVY-FEEDERS CWF - HF page 1 (total 17) NEKOMPATIBILNÍ DÍLCE NON COMPATIBLE PARTS MG013-2 POSUVY-FEEDERS CWF - HF page 2 (total 17) CWF 310-3 NÁHRADNÍ DÍLY SPARE PARTS Pozice Kód Název Description

Více

SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ POSUVU DRÁTU CWF 300 SPARE PARTS LIST OF WIRE FEED CWF 300. Typ posuvu. Pozice. Kód posuvu. Obj. číslo Part.

SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ POSUVU DRÁTU CWF 300 SPARE PARTS LIST OF WIRE FEED CWF 300. Typ posuvu. Pozice. Kód posuvu. Obj. číslo Part. SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ POSUVU DRÁTU CWF 300 SPARE PARTS LIST OF WIRE FEED CWF 300 CWF 300 2-kl./2-roll Posi- number tion 30997 CWF 300 000780023 1 Deska Feed plate 650,00 23,21 30997 CWF 300 000780048

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 od výr.č. 2000 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 from S/N 2000 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

Refe. No English Name Czech Name Q'ty Part List 1 Knob matka-růžice 4 8313-765301 2 Flat Washer podložka plochá 11 8WF-08D 3 Square Neck Screw šroub

Refe. No English Name Czech Name Q'ty Part List 1 Knob matka-růžice 4 8313-765301 2 Flat Washer podložka plochá 11 8WF-08D 3 Square Neck Screw šroub 9533 Refe. No English Name Czech Name Q'ty Part List 1 Knob matka-růžice 4 8313-765301 2 Flat Washer podložka plochá 11 8WF-08D 3 Square Neck Screw šroub vratový 2 8SLJD08-30D 4 Chute Deflector usměrňovač

Více

RYCHLOSTNÍ SKØÍÒ-L GEARBOX-ICE 886-22-002

RYCHLOSTNÍ SKØÍÒ-L GEARBOX-ICE 886-22-002 Catalogue & servicing manual RYCHLOSTNÍ SKØÍÒ-L GEARBOX-ICE 886-22-002 Převod Gear ratio Základní Standard provedení Příbal Included D-ANA s.r.o. - JRM Divišov Vlašimská 216 257 26 Divišov 1.67 1.59 Kolo

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) Šroub nože (r.v.

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) Šroub nože (r.v. 2680060230 Šroub nože (r.v. 204) Blade tighten bolt (Model year 204) 2680060620 Šroub nože (r.v. od 205) Blade tighten bolt (Model year > 205 inc) 2 2630007302 Podložka šroubu nože Dish washer 3 2690020500

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo position description QTY název 1 Engine ST177F 1 Motor ST177F 2 Pump cover 1 Kryt čerpadla 3 Spring washer 4 Pružná podložka 4 Bolt M8x35 4 Šroub M8x35 5 Mechanical seal 1 hřídelové těsnění 6 Impeller

Více

541 SH. Front Wheel Shaft Assembly. 12 R osa předních kol

541 SH. Front Wheel Shaft Assembly. 12 R osa předních kol 54 SH 54 SH Č. Objed. číslo Název Name Ks R400000 šasi Deck 2 R4000002 táhlo zdvihu Adjustment Pull Rod 3 R4000003 přepážka Frontboard 4 R4000004 kryt předního kola Front Wheel Cover 2 5 šroub Screw 8

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

made for garden 133 H TYČ - NÁSTROJ / MACHINE PARTLIST

made for garden 133 H TYČ - NÁSTROJ / MACHINE PARTLIST made for garden 133 H TYČ - NÁSTROJ / MACHINE PARTLIST TYČ - NÁSTROJ / MACHINE PARTLIST No Obj. číslo název Part Name QT 2-1 2-1 úhlový převod GEAR CASE ASSY 1 2-2 2-2 4538 pojistný kroužek 28 STOP RING

Více

Objed. číslo Název Name

Objed. číslo Název Name Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 146001001 ŠROUB SCREW 1 2 146001002 PODLOŽKA RATCHET 1 3 146001003 KLADKA STARTERU START ROPE REEL 1 4 146001004 LANKO STARTERU ROPE 1 5 146001005 PRUŽINA STARTERU RECOIL

Více

set order no./ obj. č. sestavy

set order no./ obj. č. sestavy EG 11 IMR (8896109) position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Bolt M6 22 1 Šroub M6 22 2 Washerφ6 6 Podložka φ6 3 Spring Washerφ6 6 Pružná podložka φ6 4 Nut M6 2 Matice M6 5 Receptacle(DC)

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST168F-2 1 Motor ST168F-2 2 Pump cover 1 Kryt čerpadla 3 Spring washer 4 Pružná podložka 4 Bolt M8x35 4 Šroub M8x35 5 Mechanical seal

Více

pozn. 1 při přestavbě převodovky (plechové za hliníkovou) je nutná vyměna těchto dílů: made for garden

pozn. 1 při přestavbě převodovky (plechové za hliníkovou) je nutná vyměna těchto dílů: made for garden made for garden made for garden poz. obj. č. NÁZEV počet 1 H01 gumové madlo 2 2 H02 šroub 1 3 H03 matice 1 4 H04 ovládání sytiče 1 5 H05 madlo pravé 1 6 H06 páka spojky 1 7 H07 matice 1 8 H08 šroub 1 9

Více

made for garden engine

made for garden engine made for garden engine Item standart code parts name Qty 1 ZH51300001 carter screw 5 2 ZH51300002 carter screw 2 3 ZH51300003 oil seal 1 4 ZH51300004 cover crankase assy 1 5 ZH51300005 pins 2 6 ZH51300006

Více

53 945017 šroub screw ST5X16

53 945017 šroub screw ST5X16 1 01 štít brzdy kompletní right cover assembly 2 199 čep štítu shield pin 3 198 pouzdro štítu shield pin gland 4 207 pojistka ring 3 5 200 čep spacer pin 6 193 pružina secondary brake spring 7 192 pružina

Více

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM60ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

EMPH 20 ( )

EMPH 20 ( ) EMPH 20 (8895109) 21 20 19 22 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Engine motor 1 550301 2 Flange bolt M8 25 šroub 4 3 Flange bolt M10 25 šroub 4 4 Pump body zadní kryt čerpadla

Více

stroj made for garden

stroj made for garden stroj made for garden 6159 pozice objednací číslo Název Description počet kusů 1 615900001 pěchovací madlo Material Push Stick 1 2 615900002 násypka Feed Hopper 1 3 615900003 příruba násypky Feed Bottom

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST170 1 Motor ST170 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 3 O sealing 1 "O" těsnění 8895101-3 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw M8 55 4 Šroub

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Frame 1 Rám 2 Pump casing 1 Kryt čerpadla 3 Handle 1 Rukojeť 4 Mechanical seal 1 Hřídelové těsnění 8895108F 5 O seal 1 O kroužek 8895108-5 6

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

939 S. Č. Objed. číslo Název Name

939 S. Č. Objed. číslo Název Name Č. Objed. číslo Název Name 1 941001 štít brzdy kompletní right cover assembly 2 939S041 šroub screw M5X40 3 939S042 pouzdro shield gland 4 939S043 pouzdro heavy brock gland 5 941005 štít brzdy front damper

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí : Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0025: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16 RIVETEC E100520 Pg./Str. 1 / 16 70 69 68 67 66 65 64 18 19 17 16 21 27

Více

ROZKRES NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Motorový křovinořez - MOTOR 133 R

ROZKRES NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Motorový křovinořez - MOTOR 133 R ROZKRES NÁHRADNÍCH DÍLŮ Motorový křovinořez - MOTOR 133 R pozice objednací č. název Part name počet 1 133R00001 šroub víka filtru SCREW M5*16 5 2 133R00002 kryt vzduch. filtru OUTSIDE COVER 1 3 133R00003

Více