AUKČNÍ KATALOG K 6. AUKCI FOTOGRAFIÍ PRO LEONTINKU 21. listopadu 2011, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha

Download "AUKČNÍ KATALOG K 6. AUKCI FOTOGRAFIÍ PRO LEONTINKU 21. listopadu 2011, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha"

1 AUKČNÍ KATALOG K 6. AUKCI FOTOGRAFIÍ PRO LEONTINKU 21. listopadu 2011, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha

2 FOTOGRAFIE PRO LEONTINKU Aukce se uskuteční 21. listopadu 2011 od 19 hodin v hotelu Intercontinental Praha, ve spolupráci s aukční síní artkunst s. r. o., (galerie 5. patro), Myslíkova 9, Praha 1, z darů současných fotografů a laskavých mecenášů. Výtěžek dražby bude rozdělen v grantovém řízení na jaře 2012 především na podporu dlouhodobých projektů, například Osobní asistence a Svítání. Fotografie jsou k nahlédnutí na základě telefonické dohody na mobilním telefonu na adrese Karlovarská 114, Praha 6 od Aukce je podporována Magistrátem hl. m. Prahy, záštitu převzal primátor hl. města Prahy.

3 Nadace Leontinka děkuje všem dárcům, partnerům, sponzorům, díky kterým se podařilo 6. aukci fotografií pro Leontinku uskutečnit. Partneři: Komunikační agentura: Vážení příznivci Nadace Leontinka, již pošesté se setkáváme při benefiční aukci fotografií. Šest let není vlastně dlouhá doba, děti v tomto věku jdou obvykle do první třídy. Přesto si myslím, že v mnoha ohledech se dá šestiletá práce v nadaci nazvat během na dlouhou trať. Všech běžců dlouhých tratí si hluboce vážím. Je důležité vědět, že neběžíte sami, máte společný cíl a můžete se na sebe navzájem spolehnout. Víte, že cíl je hodně daleko a už od začátku s tím počítáte. Dlouhá trať přináší překážky. Musíme se učit rozložit si tempo, vypilovat techniku, spojit síly a dovednosti, pečlivě si rozložit síly i dech, abyste trasu zvládli. Je nutné být velice rozvážný, neplýtvat velkými slovy. Vítězstvím je v tomto případě dlouhodobý partnerský vztah těch, kteří se navzájem znají a respektují se. Takto cítím i zavazující partnerství našich spolupracovníků, partnerů, fotografů, kteří věnují fotografie do benefiční aukce a všech podpůrců, kteří důvěřují práci nadace. Zachovejte nám i nadále svou přízeň. Děkuji vám, že běžíte s námi. Mgr. Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka, listopad 2011 Mediální partneři:

4 Kat. č. 001 Avanesian Garik (1959) Hráči z Buchary, 2010 Formát: 30 x 40 cm Technika: barevná fotografie Odhadní cena: Kč Kat. č. 002 Beneš Marian (1975) Bohemian National Hall I, NY, 2003 Rozměr: 46 x 43 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 5

5 Kat. č. 003 Bína Antonín (1957) Rovensko, 2001 Rozměr: 40 x 28 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 6 Kat. č. 004 Bína Antonín (1957) Womad, 2001 Rozměr: 47 x 31 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 005 Březina Jan (1975) Islandský sen, nedatováno Rozměr: 60 x 35 cm, digitální fotografie, tištěná a kašírovaná na kapa desku Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 006 Bučina Ferdinand ( ) Parník na Labi, nedatováno (40. léta?) Rozměr: 25 x 25 cm, ušlechtilý černobílý světlostálý pigmentový tisk na matném papíře Nadaci věnoval Tomáš Rasl, nesignováno Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 7

6 Kat. č. 007 Dezort Jovan (1934) Orba s kravami na Cezavách v Židlochovicích, 50. léta Rozměr: 40 x 30 cm, černobíla fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 008 Dostál František (1938) Dvojice, 1978 Rozměr:25 x 39 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 009 Dostál František (1938) Zima v Praze, 1982 Rozměr: 28 x 38 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 010 Drnek William Jan (1960) Zrcadlení, 2005 Rozměr: 60 x 60 cm, barevný tisk HP Design Jet Odhadní cena: Kč 8 9

7 Kat. č. 011 Dvořáková Alena (1970) Fišer Viktor (1967) Přírodní lázně Petrioli (Itálie), 2009, z projektu VODA Rozměr: 45 x 30 cm, černobílá fotografie, BW light Jet print Nadaci věnovali autoři, signováno Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 012 Fišer Jaroslav (1965) Artista z cyklu Veteše, 2010 Rozměr: 40 x 60 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena Kč Kat. č. 013 Fišerová Milada (1980) Balet, 2008 Rozměr: 28 X 28 cm, technika Van Dyke Nadaci věnovala autorka, signováno Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 014 Gil Ivo (1941) Portrét z ulice, 1966 Rozměr: 40 x 30 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 10 11

8 Kat. č. 015 Glos Hynek (1973), Pinkas Martin (1973) X-PORTRAIT, Jiří Ježek, cyklista, 2010 Rozměr: 40 x 40 cm, digitální roentgenové snímky Nadaci věnovali autoři, signováno Odhadní cena: Kč Kat. č. 016 Glos Hynek (1973), Pinkas Martin (1973) X-PORTRAIT, Anna Kulíšková, alpské lyžování, 2010 Rozměr: 40 x 40 cm, digitální roentgenové snímky Nadaci věnovali autoři, signováno Odhadní cena: Kč Kat. č. 017 Heller Jiří (1957) Praha zmalovaná ze souboru Rozměr: 45 x 30 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 018 Hlavica Robert (1973) Sloni, 2008 Rozměr: 60 x 90 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 12 13

9 Kat. č. 019 Hucek Miroslav (1934) Paříž, 1966 Rozměr: 24 x 30 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 020 Hucková Barbara (1964) Neratovice, 1997 Rozměr: 24 x 30 cm, černobílá fotografie Nadaci věnovala autorka, signováno Odhadní cena: Kč Kat. č. 021 Chrapek Zdeněk (1948) Staré auto, 1969 Rozměr: 28 x 28 cm, bromostříbrná černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Kat. č. 022 Chrapek Zdeněk (1948) Vojanovy sady, 2001 Rozměr: 28 x 28 cm, bromostříbrná černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 14 15

10 Kat. č. 023 Jung Rudolf (1954) Gábina, z cyklu Avirilky Fragmenty, 4/10, 2008 Rozměr: 16,5 x 23,5 cm, kalotypie na barytu Foma-Chamois Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 16 Kat. č. 024 Kavan Ondřej (1954) Bez názvu, 2009 Rozměr: 69 x 90cm, velikost papíru 79 x 10 cm, inkoustový tisk papír Hehnemuehle Photo Rag, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 025 Koliš Jiří (1953) Ondřej Synek, 2010 Rozměr: 45 x 30 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 026 Krist Tomáš (1973) Skokan na MS v Liberci, 2009 Rozměr: 60 x 42, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 17

11 Kat. č. 027 Kula Vlastimil (1950) Indián, 2010 Rozměr: 50 x 40 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 028 Mancová-Pechová Margita (1948) Bez názvu, 1988 Rozměr: 30 x 40 cm, černobílá fotografie Nadaci věnovala autorka, signováno Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena Kč Kat. č. 029 Major Sládková Hana (1973) Kámen a voda, 2002 Rozměr: 30 x 45 cm, barevná, Nikon FM2 Nadaci věnovala autorka, signováno Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 030 Malý Antonín (1950) Dogs and cats 1, 2011 Rozměr: 33 x 48 cm, art print Odhadní cena: Kč 18 19

12 Kat. č. 031 Malý Antonín (1950) Dogs and cats 2, 2011 Rozměr: 33 x 48 cm, art print Odhadní cena: Kč Kat. č. 032 Malý Antonín (1950) Dogs and cats 3, 2011 Rozměr: 33 x 48 cm, art print Odhadní cena: Kč Kat. č. 033 Pohribný Jan Sisyfos, z cyklu Andělé, 2010 Rozměr: 48 x 26 cm, pigmentový tisk, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 034 Rambousek Robert (1975) Mezi nebem a zemí, 2009 Rozměr: 100 x 66 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 20 21

13 Kat. č. 035 Rasl Tomáš (1975) Nohy, 1994 Rozměr: 24 x 30 cm, ušlechtilý černobílý světlostálý pigmentový tisk na matném papíře Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 22 Kat. č. 036 Růžičková Hana (1969) Čiré vody u Sun Islandu, Maledivy, 2004 Rozměr: 30 x 21 cm, barevná fotografie tištěná, laminovaná Nadaci věnovala autorka, signováno Technika: sken kinofilmu, foceno Canon 300V Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: 600,- Kč Kat. č. 037 Saudek Jan (1935) Mirka, 1988 Rozměr: 30 x 40 cm, klasická fotografie na bromo-stříbrném papíře, kolorovaná Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 038 Saudková Sára (1967) Duha, 2009 Rozměr: 30 x 40 cm, klasická fotografie na bromo-stříbrném papíře, kolorovaná Nadaci věnovala autorka, signováno Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 23

14 Kat. č. 039 Skoupilová Petra (1944) Polední slunce, 1984 Rozměr: 57 X 37 cm, černobílá bromostříbrná fotografie Nadaci věnovala autorka, signováno Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 040 Souralová Veronika (1968) Japonští školáci v chrámu Todaidži ve městě Nara, 2010 Rozměr: 45 x 30 cm, barevná fotografie Nadaci věnovala autorka, signováno Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 041 Steinbach Jiří (1972) Oculus Mundi, 2011 Rozměr: 40 x 40 cm, digitální barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: 700 Kč Kat. č. 042 Stiburek Lubomír (1957) Rašeliniště SOOS (ze souboru Imaginativní krajiny), 2010 Rozměr: 50 x 70 cm, fotoplátno na rámu, barevná fotografie Odhadní cena: Kč 24 25

15 Kat. č. 043 Stránská Lucie (1951) Dalího krajina v Bolívii 2011 Rozměr: 30 x 40 cm, barevná digitální fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 26 Kat. č. 044 Sýkora Viktor (1966) Bez názvu, 2011 Rozměr: 50 x 70 cm, barevná fotografie, číslováno 1/7 Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 045 Sýkora Viktor (1966) Křídla, 2011 Rozměr: 50 x 60 cm, barevná fotografie, číslováno 1/7 Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 046 Škácha Oldřich (1941) Václav Havel a Barack Obama, 2009 Rozměr: 24 x 30 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 27

16 Kat. č. 047 Štreit Jindřich Lidé Vítkovska, 2009 Rozměr: 32 x 46 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 28 Kat. č. 048 Thoma Zdeněk Tibetská noc, 1991 Rozměr: 30 x 41 cm, barevná fotografie na kapě Odhadní cena: Kč Kat. č. 049 Turek Jiří (1965) Princess, 2004/2008 Rozměr: 59 x 42 cm, archivní epson print Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 050 Ulrych Petr (1965) Private rehearsal, 2007, limit. s. 1/5 rozměr: 90 x 55 cm, fotopapír na kapě, UV laminace, kovový rám Nielsen Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 29

17 Kat. č. 051 Vano Robert (1948) Bon voyage, Cannes 2000 Rozměr: černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 052 Vasiljeva Natalja (1966) Malva, 2004 Rozměr: 27 x 27 cm, bromostříbrná černobílá fotografie Nadaci věnovala autorka, signováno Odhadní cena: Kč Kat. č. 053 Vasiljeva Natalja (1966) Slunečnice, 2004 Rozměr: 27 x 27 cm, bromostříbrná černobílá fotografie Nadaci věnovala autorka, signováno Odhadní cena: Kč Kat. č. 054 Virt Robert (1966) Vinice Lanzarote, 2008 Rozměr: 40 x 30 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč 30 31

18 Kat. č. 055 Všetečka Jiří (1937) Karlův most v mlze, 1996 Rozměr: 50 x 50 cm, barevná fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 056 Wágner Martin (1980) Bez názvu, 2008 Rozměr: 40 x 30 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena: Kč Kat. č. 057 Zach Jiří Georgo (1972) Přátelství na celý život Rozměr: 45 x 30 cm, černobílá fotografie Odhadní cena: Kč Vyvolávací cena Kč 32 33

19 O autorech: A Avanesian Garik (1959) Fotograf a vydavatel, již 16 let žije a působí v Praze. V roce 2006 získal titul EFIAP. Vydává časopis PhotoArt a knihy z foto tematikou. B Bína Antonín (1957) Absolvoval Institut výtvarné fotografie. Je členem AF ČR. Od roku 1991 profesionální fotograf. Ve svých volných pracích preferuje dokumentární černobílou fotografií. Spolupracuje s celostátně působícími vydavatelstvími a periodiky. Více na Beneš Marian (1975) Vystudoval FAMU, držitel Fulbrightova stipendia pro postgraduální studium v USA. Absolvent International Center of Photography v New Yorku, kde byl také vyučujícím asistentem, Je pedagogem na odborných školách zaměřených na reklamu a fotografii. Březina Jan (1975) Fotograf, lektor institutu digitální fotografie a vášnivý cestovatel, který se ve své tvorbě snaží zachytit krásy našeho světa a sdílet je s ostatními prostřednictvím své tvorby. Více na Bučina Ferdinand ( ) Byl kameramanem a fotografie ho provázela jeho obrazovým vnímáním. Fotografoval přírodu a život lidí. D Dezort Jovan (1934) Člen Asociace profesionálních fotografů ČR a Syndikátu novinářů ČR. Absolvent Střední průmyslové školy grafické v Praze oboru fotografie pracoval v letech 1960 až 1975 jako redaktor fotoreportér ČTK, následně v časopisu Vlasta. Léta už je ve svobodném povolání. Získal za svou práci řadu ocenění např. Zlatou pečeť na World Press Photo v Haagu (1970) atd. Mapoval festival Pražské jaro, třicet let mezinárodní hudební soutěž Concertino Praga. Více na Dostál František (1938) Jeho fotografický pohled na svět, na jeho neuvěřitelné analogie a náhodné situace jsou jakýmsi navázáním na Roberta Doisneau či Elliota Erwita. Do svých fotografií vkládá humorné asociace avšak v jeho tvorbě jsou zastoupeny i hlubší sondy do života konce tisíciletí. Drnek Jan William (1960) Původem technický kybernetik, dnes především fotograf a cestovatel. Špičkový odborník na color managment a velkoplošný tisk. Fotografie si sám zpracovává, tiskne a adjustuje. Publikuje fotky na výstavách, v cestovatelských časopisech a knihách. Více na Dvořáková Alena (1970) a Fischer Viktor (1967) Absolventi FAMU, publikují černo-bílé fotografie na rozhraní dokumentu a subjektivní fotografie. Držitelé patnácti cen Czech Press Photo, vystavují doma i v zahraničí. Zastupuje je Leica Gallery Prague a Pražský dům fotografie. Členové agentury Choiceimages. Více na

20 F Fišer Jaroslav (1965) Absolvent FAMU, odborný asistent na VŠUP. Uspořádal více než 20 samostatných výstav např. v Curychu, Mnichově, Praze; účastnil se více než 40 kolektivních výstav např. v Praze, Klenové, Amsterdamu, Curychu, Chicagu. Jeho fotografie jsou zastoupeny v soukromých a veřejných sbírkách např. Victoria & Albert Museum, Londýn; Stiftung fur die fotografie/kunsthaus, Curych; Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha. Více na Fišerová Milada (1980) Absolventka umělecko-řemeslné školy v Praze. Pracovala jako modelka a fotografka v Paříži. Nyní pracuje jako fotografka v Praze. Více na G Gil Ivo (1941) Dokumentární fotograf. Věnuje se dlouhodobým projektům. Spoluzakladatel Národního muzea fotografie v Jindřichově Hradci. Zabývá se též kurátorskou činností. Glos Hynek (1973) Narozen v Praze. Fotografování se profesionálně věnuje od 21 let. V současnosti pracuje pro časopis EURO. Více na H Heller Jiří (1957) Fotograf, provozovatel internetového serveru Galerie WWG.CZ, publicista a hráč na didgeridoo. Ve fotografické tvorbě se věnuje zejména záběrům přírody, detailům i panoramatické tvorbě. Tuto tvorbu v poslední době doplňuje aplikací zrcadlení na snímky přírodní, noční, jiné Více na Hlavica Robert (1973) Narozen ve Valašském Meziříčí. Fotografuje především volně žijící zvířata. Snímky pořizuje digitálním fotoaparátem. Převážná část jeho fotografií je z České republiky a Slovenska. Publikuje v časopisech s loveckou a mysliveckou tématikou. Více na Hucek Miroslav (1934) Jeho tvorba se profiluje již od doby, kdy nastoupil na FAMU obor kamera. V roce 1960 začíná spolupracovat s týdeníkem Mladý svět a vytvořil jeho obrazovou tvář v 60. a 70. létech. Soustřeďuje se na žánrové výjevy ze života. Uspořádal řadu samostatných výstav a vydal několik autorských fotografických publikací. Je zastoupen v českých i světových muzeích a soukromých sbírkách. Více na cs.wikipedia.org/wiki/miroslav_hucek Hucková Barbara(1964) Absolventka FAMU. Pracovala jako fotografka ve svobodném povolání a věnovala se aktivitám spojeným s výstavní a nakladatelskou činností. Realizovala několik publikací o Praze. CH Chrapek Zdeněk (1948) Fotografuje svět vážné hudby více než 40 let. Svoji pozornost zaměřuje s oblibou na dirigentský portrét. Spolupracuje s MHF Pražské jaro, Českou filharmonií a dalšími hudebními institucemi. Měl řadu samostatných výstav. J Jung Rudolf (1954) Fotografovat začal v 16 letech. Dnes se věnuje figurální fotografii (Sochy a létavci), uměl. portrétu, dokumentuje nenápadné změny města Prahy (Vnější a vnitřní periferie Prahy), letecké fotografii. Od roku 1995 v České televizi jako vedoucí fotooddělení. Je členem Asociace profesionálních fotografů ČR a od března 2008 i členem SVU Mánes. Více na K Krist Tomáš (1973) Absolvent FTVS UK, s fotografováním začal na střední škole. Od roku 1995 profesionální fotograf, v současné době pracující v Lidových novinách. Více na Kula Vlastimil (1950) Na konci 60. let byl, jak se říká on the road v USA, po návratu studoval na FAMU dokumentární fotografii. Získal řadu zkušeností jako reklamní a divadelní fotograf. Vydal monografii v nakladatelství Taschen. Koliš Jiří (1953) Od 90. let působí jako volný fotograf zaměřený převážně na sportovní fotografii. Zdokumentoval řadu olympiád a prestižních sportovních soutěží. Zvláštní pozornost věnuje lednímu hokeji, golfu, veslování a fotografování pod vodou. Podílel se na vydání řady fotografických publikací a knih. Více na M Major Sládková Hana (1973) Fotografuje od dětství, profesionálně pak od roku Je členkou AF ČR. V současné době se ve své tvorbě věnuje portrétní, svatební a koncertní fotografií. Její srdeční disciplínou je fotografie tance, kterému se sama aktivně věnuje. Vystavuje po celé ČR. Více na Malý Antonín (1950) Od 1973 působí jako samostatný fotograf, věnuje se propagační a reklamní fotografii, fotografii do interiéru a od počátku devadesátých let také užité grafice. Klasickou černobílou a barevnou fotografii často dotváří ručním kolorováním, americkou retuší a i digitálně. Pravidelně vystavuje doma i v zahraničí. Více na Mancová-Pechová Margita (1948) Fotografka slovenského původu. Vystudovala fotografii na FAMU. Má za sebou celou řadu samostatných výstav v ČR, na Slovensku a v zahraničí. Kromě fotografie se věnuje ilustracím, designu a volným obrazovým kreacím vycházejícím z fotografie. Více na P Pinkas Martin (1973) Od roku 1997 profesionálně fotografuji, pro MF DNES, 2003 až dosud pro ekonomický týdeník EURO. Pohribný Jan (1961) Od roku 1986 pracuje jako fotografvýtvarník a pedagog (od roku 2000 pravidelně působí ve Finsku), absolvent FAMU. Významný představitel landscape fotografie. Realizoval více než 40 samostatných výstav. Je zastoupen ve významných světových sbírkách. Více na

21 R Rambousek Robert (1975) Absolvent FAMU. Praxe v několika denících a časopisech. Žije a pracuje v Praze. V profesionální tvorbě realizuje projekty ze všech oborů fotografie, od reklamy, portrétu, módy, až po reportáž a dokument. Od roku 2009 průběžně vzniká cyklus Mezi nebem a zemí. Více na Rasl Tomáš (1975) Absolvoval FAMU. Ve své vlastní tvorbě zobrazuje převážně pustá a hrdá místa v krajině. V roce fotografoval portréty politických vězňů pro Galerii Langhans. Je členem skupiny Český Dřevák. Více na Růžičková Hana (1969) Specializuje se na cestovatelskou fotografii a související autorskou činnost. Mnoho let se profesionálně zabývala organizováním veletrhů a výstav. Od roku 2005 se plně věnuje cestovatelské fotografii a další autorské tvorbě. Více informací o autorce, její nabídce a tvorbě naleznete na S Saudek Jan (1935) Je světově nejznámějším českým fotografem současnosti s více než 400 samostatnými výstavami po celém světě. Je zastoupen ve všech prestižních světových muzeích a uměleckých galeriích. Více na Saudková Sára (1967) Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Jako asistentka Jana Saudka se právě u něj seznámila s taji fotografie. Autorka aktivně a soustředěně fotografuje od roku Věnuje se výhradně volné tvorbě. Více na Skoupilová Petra (1944) V roce 1963 se vyučila fotografkou. Zpočátku se věnovala především fotografování portrétů, později přibyla móda. Na počátku 80. let našla své hlavní téma ženu a ženský svět. V současné době se zaměřuje na akty. Realizuje výstavy po celé ČR. Více na Souralová Veronika (1968) Pro autorku je typická makrofotografie a tvorba koláží. Pořizuje ucelené celky ze života hmyzu, který popularizuje mezi veřejností formou výstav a obrazových publikací. V Roztokách u Prahy provozuje fotografickou galerii Academic. Více na Steinbach Jiří (1972) Povoláním lékař (anesteziolog). První fotografické pokusy v 15ti letech. Více se fotografování věnuje od roku Další zájmy komponování hudby, historie, umění. Stiburek Lubomír (1957) Je fotograf a kameraman. Zpočátku jej zajímala především dokumentární fotografie, několik let také spolupracoval jako fotograf s chebským divadlem. Později se začal věnovat fotografování památek, měst a přírody ČR. Kromě toho jej láká také výtvarná fotografie, výsledkem toho jsou výstavní soubory krajin a aktů. Více na Sýkora Viktor (1966) Jeho hlavní fotografická témata jsou vědecká fotografie a divadelní fotografie. Nezávislý fotograf, vystavuje v ČR i v zahraničí, spolupracoval s National Geographic Magazíne. HYPERLINK viktorphoto.eu/ Š Škácha Oldřich (1941) Vystudoval fotografii na Státní grafické škole v Praze. Pracoval jako fotoreportér pro řadu československých a zahraničních vydavatelství. Od roku 1990 pracoval jako fotograf na volné noze pro Kancelář prezidenta republiky. Zabývá se fotografováním osobností českého politického a kulturního života. Více na Štreit Jindřich (1946) Je členem Sdružení Q Brno, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při pražském domě fotografie a Umělecké besedy v Praze. Pedagogicky působil na FAMU a od roku 1994 vyučuje na Institutu tvůrčí fotografie. Pracuje mezinárodně na dokumentárních projektech. Více na T Thoma Zdeněk (1938) Významný český fotograf, publicista a cestovatel. Napsal čtyři cestopisy čerpající z toulek po Asii. Je autorem fotografií v mnoha reprezentativních publikacích zabývajících se orientální kulturou. Intenzivně se věnuje i výstavní činnosti. Jeho ucelené soubory fotografií byly vystaveny ve více než 70 galeriích a muzeích v České republice, Slovensku, Polsku, Rakousku, Japonsku. Více na Turek Jiří (1965) Od roku 1990 do roku 2000 pracoval v MFD. Od roku 2000 je na volné noze a věnuje se reklamní, portrétní a módní fotografii. Autorsky ho zastupuje Leica Gallery Prague. Více na U Ulrych Petr, (1965) Po absolutoriu televizní a filmové katedry fakulty žurnalistiky University Karlovy pracoval jako novinář a fotograf. Je členem Asociace profesionálních fotografů ČR. Věnuje se převážně volné tvorbě, vystavuje doma i v zahraničí. Je součástí soukromých sbírek v ČR, Německu, Holandsku, Francii a v USA. Autorsky ho zastupuje Leica Gallery Prague. Více na V Vano Robert (1948) V roce 1967 odešel jako devatenáctiletý do USA. Pracoval jako kadeřník, vizážista, maskér a asistent pro fotografy módy. Později se prosadil jako fotograf světových módních časopisů. Autorsky ho zastupuje Leica Gallery Prague. Více na Vasiljeva Natalja (1966) Vystudovala vysokou technickou školu. Od roku 1997 žije v Praze. Ve své fotografické praxi se zaměřuje na poetiku a detail.

22 Autoři v katalogu: Virt Robert (1966) Vystudoval FAMU na katedře fotografie. Po absolutoriu spolupracoval s reklamními agenturami (portréty hudebníků, tvorba firemních katalogů apod.). Od konce 90. let se specializuje především na fotografování bydlení pro magazíny s touto tématikou. Všetečka Jiří (1937) Jako pedagog působil v letech na katedře fotografie FAMU, 1977 byl jmenován docentem pro obor umělecké fotografie. Fotografuje od roku 1958 se zaměřením na fotografii jako dokument doby. Je autorem 18-ti černobílých knižních publikací, získal ocenění Ministerstva kultury ČSR v soutěžích o nejkrásnější knihu roku Pražský chodec a další. W Wágner Martin (1980) V průběhu posledních 9 let absolvoval více než 20 expedic převážně po zemích bývalého Sovětského svazu. Dvakrát navštívil a fotografoval černobylskou oblast. Více na Z Zach Jiří Georgo (1972) Zaměřuje se na technické, reklamní, reportážní a módní fotografie. Preferuje zachycení pohybu. A Avanesian Garik (1959) 5 B Beneš Marian (1975) 5 Bína Antonín (1957) 6 Březina Jan (1975) 7 Bučina Ferdinand ( ) 7 D Dezort Jovan (1934) 8 Dostál František (1938) 8 Drnek Jan William (1960) 9 Dvořáková Alena (1970) a Fischer Viktor (1967) 10 F Fišer Jaroslav (1965) 10 Fišerová Milada (1980) 11 G Gil Ivo (1941) 11 Glos Hynek (1973) 12 H Heller Jiří (1957) 13 Hlavica Robert (1973) 13 Hucek Miroslav (1934) 14 Hucková Barbara (1964) 14 CH Chrapek Zdeněk (1948) 15 J Jung Rudolf (1954) 16 K Kavan Ondřej (1954) 16 Koliš Jiří (1953) 17 Krist Tomáš (1973) 17 Kula Vlastimil (1950) 18 M Mancová Pechová Margita (1948) 18 Major Hana Sládková (1973) 19 Malý Antonín (1950) P Pinkas Martin (1973) 12 Pohribný Jan (1961) 21 R Rambousek Robert (1965) 21 Rasl Tomáš (1975) 22 Růžičková Hana (1969) 22 S Saudek Jan (1935) 23 Saudková Sára (1967) 23 Skoupilová Petra (1944) 24 Souralová Veronika (1968) 24 Steinbach Jiří (1972) 25 Stiburek Lubomír (1957) 25 Stránská Lucie (1951) 26 Sýkora Viktor (1966) Š Škácha Oldřich (1941) 27 Štreit Jindřich (1946) 28 T Thoma Zdeněk (1938) 28 Turek Jiří (1965) 29 U Ulrych Petr (1965) 29 V Vano Robert (1948) 30 Vasiljeva Natalja (1966) Virt Robert (1966) 31 Všetečka Jiří (1937) 32 W Wágner Martin (1980) 32 Z Zach Jiří Georgo (1972) 33

23 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA A PRAVIDLA AUKCE: PLNÁ MOC K ZASTUPOVÁNÍ PŘI DRAŽBĚ: 1. Aukční síň artkunst s.r.o., Na Švihance 9, Praha 2, IČ: (dále jen dražebník) provádí na žádost NADACE LEONTINKA, Radlická 714/113, Praha 5, IČ veřejnou dobrovolnou dražbu podle ustanovení zákona č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách. Aukce proběhne dne v 19,00 h. v hotelu Intercontinental Praha. 2. Dražební předměty jsou označeny a popsány včetně nejnižšího podání (vyvolávací cena) v aukčním katalogu, který je přílohou a nedílnou součástí této dražební vyhlášky. Položky budou draženy v pořadí uvedeném v katalogu. 3. Dražebník (licitátor) vyvolává položky v pořadí uvedeném v katalogu, se stručným popisem a nejnižším podáním. Po vyvolání položky mohou dražitelé činit příhozy viditelným zvednutím dražebního čísla. Dražba trvá, pokud dražitelé činí příhozy. O pořadí příhozů rozhoduje licitátor. Okamžitá dražební cena příhoz: do Kč 100 Kč Kč 200 Kč Kč 500 Kč nad Kč Kč 5. K vydražené ceně není účtována žádná provize. 6. Vydražitel je povinen, uhradit cenu dosaženou vydražením v hotovosti, platební kartou nebo bankovním převodem po skončení aukce, nejpozději však (po dohodě s dražebníkem) do pěti kalendářních dnů ode dne konání dražby. V případě neuhrazení ceny vydražitelem ve stanovené lhůtě zruší dražebník bezodkladně příklep, čímž se položka stane nevydraženou. 7. Vydražené předměty budou vydražiteli vydány na místě konání ihned po zaplacení ceny nebo v Nadaci Leontinka, Karlovarská 1104/14, Praha 6 na základě potvrzení o zaplacení ceny, v pěti dnech následujících po dražbě na základě telefonické dohody na Účastník dražby může dražit i bez své osobní přítomnosti na základě písemné plné moci, kterou zmocní dražebníka k jeho zastoupení v aukci. Tato plná moc musí obsahovat položky katalogu, jejích přesný popis, vyvolávací cenu a nákupní limit, za který je zmocněný oprávněn předměty vydražit. Dražení po telefonu je možné pouze na základě písemné plné moci a ústní dohody s dražebníkem nejpozději 1 den před aukcí. 9. Registrace dražitelů je možná nejdříve 1 hodinu před aukcí na místě jejího konání. Účastník dražby je povinen doložit svou totožnost pomocí občanského průkazu či cestovního pasu, zapsat se do seznamu účastníků dražby a podepsat čestné prohlášení, že není osobou vyloučenou z dražby podle zákona č 26/2000 Sb. Nadace Leontinka, kanceláře: Karlovarská 1104/14, Praha 6, tel: , fax , ve spolupráci s aukční síní artkunst galerie 5. patro, Myslíkova 9, Praha 1, tel./fax , Pověřuji dražebníka artkunst s.r.o., aby mne zastupoval v dražbě konané dne v Hotelu InterContinental Praha, a dražil za mne následující položky až do výše uvedených limitů: Kat. číslo: Název položky: Vyvolávací cena: Limit: Zavazuji se, že uhradím cenu dosaženou vydražením ve lhůtách stanovených v dražební vyhlášce. jméno a příjmení: adresa: telefon: datum narození: číslo OP/pasu, vydal: mobil: Čestně prohlašuji, že nejsem osobou vyloučenou z dražby podle zákona č.26/2000 Sb. V Praze 2011 podpis:

24 SMLOUVA O PROVEDENÍ DRAŽBY PO TELEFONU: Galerie 5. patro Tímto prohlašuji, že se chci po telefonu zúčastnit dobrovolné veřejné dražby pořádané aukční síní artkunst s.r.o. na žádost vlastníků dražených předmětů dne v Hotelu Intercontinental, Praha. Po telefonu chci dražit následující položky: Kat. číslo: jméno a příjmení: adresa: telefon: mobil: 9. AUKCE, 29. listopadu 2011 MODERNÍ A POVÁLEČNÉ UMĚNÍ SOUČASNÉ UMĚNÍ FOTOGRAFIE 20. A 21. STOLETÍ Malich, Boštík, Kučerová, Válová, Šimotová, Grygar, Kolíbal, Dlouhý, Miró, Kolář, Christo, Chagall, Saint-Phalle, Sam Francis, Kovanda, Kvíčala, Petrbok, Kintera, Merta, Diviš, Róna, Pastrňák, Sedlecký, Mrázková, Písařík, Matoušek, Katz, Vlčková, Streit, Fárová, Holomíček, Tichý, Sudek, Růžička, Lauschmann a další Předaukční výstava v Galerii 5. patro (nově v 1. patře), Myslíkova 9, Praha 1: pátek úterý , denně od 12 do 19 hodin Název položky: datum narození: Aukce: v úterý 29. listopadu 2011 od hod. v Galerii Fotografie Louvre (1. patro), Národní 22, Praha 1 Vyvolávací cena: Limit: číslo OP/pasu, vydal: Zavazuji se, že uhradím cenu dosaženou vydražením ve lhůtách stanovených v dražební vyhlášce. artkunst s. r. o. (provozovna galerie 5. patro) Na Švihance 9, Praha 2, IČ , Čestně prohlašuji, že nejsem osobou vyloučenou z dražby podle zákona č.26/2000 Sb. V Praze 2011 podpis: Galerie 5. patro Myslíkova 9, Praha 1 tel./ fax: ; mobil: ; info@artkunst.cz katalog online na

25 Výstava a aukce je pořádána Nadací Leontinka a společností artkunst s.r.o. Aukci zajišťuje Petr Šimon, artkust s.r.o. Předtisková příprava katalogu FPS Repro. Rámování Čvancara a Houska. Tisk a vazba: Tiskárna Kaliba

AUKČNÍ KATALOG K 5. AUKCI FOTOGRAFIÍ. PRO LEONTINKU 29. listopadu 2010, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha

AUKČNÍ KATALOG K 5. AUKCI FOTOGRAFIÍ. PRO LEONTINKU 29. listopadu 2010, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha AUKČNÍ KATALOG K 5. AUKCI FOTOGRAFIÍ PRO LEONTINKU 29. listopadu 2010, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha FOTOGRAFIE PRO LEONTINKU Aukce se uskuteční 29. listopadu 2010 od 19 hodin v hotelu Intercontinental

AUKČNÍ KATALOG K 8. AUKCI FOTOGRAFIÍ. PRO LEONTINKU 9. prosince 2013, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha

AUKČNÍ KATALOG K 8. AUKCI FOTOGRAFIÍ. PRO LEONTINKU 9. prosince 2013, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha AUKČNÍ KATALOG K 8. AUKCI FOTOGRAFIÍ PRO LEONTINKU 9. prosince 2013, 19 hodin > Hotel Intercontinental Praha FOTOGRAFIE PRO LEONTINKU Aukce se uskuteční 9. prosince 2013 od 19 hodin v hotelu Intercontinental

AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ. PRO LEONTINKU 1. prosince 2015, 19 hodin > Hotel Hilton Old Town Praha

AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ. PRO LEONTINKU 1. prosince 2015, 19 hodin > Hotel Hilton Old Town Praha AUKČNÍ KATALOG K 9. AUKCI FOTOGRAFIÍ PRO LEONTINKU 1. prosince 2015, 19 hodin > Hotel Hilton Old Town Praha FOTOGRAFIE PRO LEONTINKU Aukce se uskuteční 1. prosince 2015 od 19 hodin v hotelu Hilton Old

Michal Gulaši: obránce. leden

Michal Gulaši: obránce. leden Michal Gulaši: obránce leden únor Tomáš Netík: útočník Marek Černošek: obránce březen duben Petr Dvořák, Jana Veselovská: fanoušci Michal Broš: útočník květen červen Martin Zajíc, Matěj Malina: fanoušci

ÚVODNÍ SLOVO. Dr. Stanislav Pokorný Prezident APF ČR Předseda správní rady

ÚVODNÍ SLOVO. Dr. Stanislav Pokorný Prezident APF ČR Předseda správní rady AUKČNÍ KATALOG ÚVODNÍ SLOVO Asociace profesionálních fotografů ČR, jako sdružení předních profesionálních fotografů, ale současně i teoretiků a dalších významných osobností z oboru fotografické tvorby,

Aukční katalog k 2. aukci fotografií pro Leontinku. 23. listopadu 2007 Galerie Louvre

Aukční katalog k 2. aukci fotografií pro Leontinku. 23. listopadu 2007 Galerie Louvre Aukční katalog k 2. aukci fotografií pro Leontinku 23. listopadu 2007 Galerie Louvre Nadace Leontinka děkuje všem dárcům, sponzorům a partnerům, díky kterým se podařilo 2. aukci fotografií pro Leontinku

3. VELETRH A FESTIVAL SOUČASNÉ FOTOGRAFIE ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 17. 10. 2015 Praha Národní dům na Vinohradech

3. VELETRH A FESTIVAL SOUČASNÉ FOTOGRAFIE ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 17. 10. 2015 Praha Národní dům na Vinohradech 2 0 1 5 3. VELETRH A FESTIVAL SOUČASNÉ FOTOGRAFIE ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 17. 10. 2015 Praha Národní dům na Vinohradech V sobotu 17. října proběhl již třetí ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO

Představení titulu a ceník inzerce. Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit. www.magazinuni.cz

Představení titulu a ceník inzerce. Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit. www.magazinuni.cz Představení titulu a ceník inzerce Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit www.magazinuni.cz Představení titulu UNI je kulturní magazín, který se za čtvrtstoletí své existence vyprofiloval

Představení titulu a ceník inzerce. Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit.

Představení titulu a ceník inzerce. Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit. Představení titulu a ceník inzerce Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit www.magazinuni.cz Představení titulu UNI je kulturní magazín, který se za čtvrtstoletí své existence vyprofiloval

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

z e s o u k r o m é s b í r k y p r a n e t e ř e O t a k a r a B r e n n e r a p a n í E v y P e c h á č k o v é

z e s o u k r o m é s b í r k y p r a n e t e ř e O t a k a r a B r e n n e r a p a n í E v y P e c h á č k o v é V úterý 8. března 2016 v odpoledních hodinách se uskutečnila ve studovně Knihovny Antonína Švehly v e r n i s á ž v ý s t a v y V č e l a ř s t v í d ř í v e a n y n í z e s o u k r o m é s b í r k y p

Film náš pomocník. Digitalizace a zpřístupnění souboru krátkých filmů z 50. let. představení projektového týmu

Film náš pomocník. Digitalizace a zpřístupnění souboru krátkých filmů z 50. let. představení projektového týmu Film náš pomocník Digitalizace a zpřístupnění souboru krátkých filmů z 50. let představení projektového týmu Lucie Česálková editorka knihy a souboru DVD, ideová vedoucí projektu Je odbornou asistentkou

Informační bulletin APF č.3

Informační bulletin APF č.3 Informační bulletin APF č.3 Schůze SR APF 9.6. 2014 Přítomni: D.Pavlíková, I. Matějková, M. Beneš, K. Beneš, S. Pokorný, P. Rychtařík, B. Echler, M. Fic, J.Neubert Omluveni: K.Rodinger, Z.Lhoták Schůze

V HLAVNÍ ROLI ŘEKA VYDRA

V HLAVNÍ ROLI ŘEKA VYDRA MĚSTO VIMPERK, ve spolupráci se Správou Národního parku Šumava, pořádá na Kvildě a v okolí ve dnech 5. - 7.6.2015, pod vedením režiséra Jana Svatoše, STUDENTSKÝ FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP ŠUMAVSKÉ ZÁBLESKY

DRAŽBA:středa 29.1.2014 od 14:00 hod.

M Ě ST O B EN E ŠO V

M Ě ST O B EN E ŠO V MĚSTO BENEŠOV KAPITOLY Z HISTORIE MUZEA UMĚNÍ A DESIGNU BENEŠOV 1990-2010... Historie Muzea umění a designu Benešov není vizitkou jeho několika zaměstnanců, ale především úspěchem celého mě sta. Jeho

Viktor Sýkora. Viktor Sýkora (1966), fotograf a vědecký

Viktor Sýkora. Viktor Sýkora (1966), fotograf a vědecký 7 Viktor Sýkora Viktor Sýkora (Hýskov, Česká republika) Viktor Sýkora (1966), fotograf a vědecký pracovník, vystudoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Nyní pracuje na 1. lékařské fakultě

Statut festivalu. Článek 1.: Charakteristika festivalu

Statut festivalu. Článek 1.: Charakteristika festivalu Statut festivalu Článek 1.: Charakteristika festivalu 1.1. Finále Plzeň je festival českých a slovenských filmů. Jeho posláním je umožnit návštěvníkům festivalu v období jednoho týdne srovnání: současné

FOTO ROKU 2012 MILAN JAROŠ, Respekt, Rozloučení s Václavem Havlem, prosinec Závěrečná zpráva. 18. ročník soutěže a výstavy

FOTO ROKU 2012 MILAN JAROŠ, Respekt, Rozloučení s Václavem Havlem, prosinec Závěrečná zpráva. 18. ročník soutěže a výstavy FOTO ROKU 2012 MILAN JAROŠ, Respekt, Rozloučení s Václavem Havlem, prosinec 2011 Závěrečná zpráva 18. ročník soutěže a výstavy Czech press photo je soutěž a následná výstava přinášející nezávislé autentické

Dlouhý Milan Dragoun Milan

Dlouhý Milan Dragoun Milan Dlouhý Milan Na letošní výstavu jsem připravil ukázkové tisky z nástěnného kalendáře Tajemné Petrovicko 2015. Tento kalendář byl vydán ve spolupráci s obcí Petrovice. Celý kalendář byl koncipován tak,

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 LOOK BELLA 2015 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Semifinále soutěže proběhne

Vyvolávací cena: 28.000.000,-Kč!!!

INFORMÁTOR Č E S K Á S L É V Á R E N S K Á S P O L E Č N O S T

INFORMÁTOR Č E S K Á S L É V Á R E N S K Á S P O L E Č N O S T INFORMÁTOR Č E S K Á S L É V Á R E N S K Á S P O L E Č N O S T Divadelní 6 Telefon, fax: 542 214 481 Zodpovídá: P. O. Box 134 Mobil: 603 342 176 Mgr. František Urbánek 657 34 Brno E-mail: slevarenska@volny.cz

MEDIA KIT. Proč inzerovat v deníku PRÁVO? Kde inzerovat v deníku PRÁVO? Kdo jsou čtenáři deníku PRÁVO? [Zadejte text.]

MEDIA KIT. Proč inzerovat v deníku PRÁVO? Kde inzerovat v deníku PRÁVO? Kdo jsou čtenáři deníku PRÁVO? [Zadejte text.] Proč inzerovat v deníku PRÁVO? Kde inzerovat v deníku PRÁVO? Kdo jsou čtenáři deníku PRÁVO? [Zadejte text.] KDO JSME? Vydavatelství Borgis a.s. vydávající deník PRÁVO Deník PRÁVO: vychází 6x týdně Elektronická

Aukční vyhláška č. 1/10 2013

Program kulturní spolupráce mezi Ministerstvem kultury České republiky a Ministerstvem kultury Chorvatské republiky na léta 2013, 2014 a 2015

Program kulturní spolupráce mezi Ministerstvem kultury České republiky a Ministerstvem kultury Chorvatské republiky na léta 2013, 2014 a 2015 Program kulturní spolupráce mezi Ministerstvem kultury České republiky a Ministerstvem kultury Chorvatské republiky na léta 2013, 2014 a 2015 V souladu s článkem 9 Dohody mezi vládou České republiky a

V nepřístupné zóně. galerie /02 paměť a dějiny

V nepřístupné zóně. galerie /02 paměť a dějiny galerie Obrazy okupace roku 1968 jsou výraznou součástí české kolektivní paměti. Následující dvacetiletý pobyt sovětských vojsk na našem území však probíhal převážně vskrytu. V jakém prostředí se okupanti

MUZEUM UMĚNÍ A DESIGNU 1990 2010: PARTNERSKÉ INSTITUCE

MUZEUM UMĚNÍ A DESIGNU 1990 2010: PARTNERSKÉ INSTITUCE PARTNERSKÉ INSTITUCE Kapitola o partnerských institucích není přesným a podrobným dokumentem o veškeré spolupráci, ale výběrem zajímavých příkladů, dokládajících pestrý soubor a hodnoty partnerů, kterých

5/2003 Sb. NAŘÍZENÍ VLÁDY

5/2003 Sb. NAŘÍZENÍ VLÁDY Změna: 98/2006 Sb. Změna: 126/2009 Sb. Změna: 26/2015 Sb. 5/2003 Sb. NAŘÍZENÍ VLÁDY ze dne 16. prosince 2002 o oceněních v oblasti kultury, udělovaných Ministerstvem kultury Vláda nařizuje k provedení

Ceník služeb. Portréty ateliér. /Děti, miminka, těhotenská a rodinná fotografie, móda, fotobook, glamour, akt/

Ceník služeb. Portréty ateliér. /Děti, miminka, těhotenská a rodinná fotografie, móda, fotobook, glamour, akt/ Jindřich Šilhánek Marcus Sawo Na Zámku 649, Nehvizdy, 250 81 Telefon +420 774 229 945 e-mail: foto@marcussawo.cz www.marussawo.cz IČO: 71134336 DIČ: CZ7410030078 Bankovní spojení: Raiffeisen Bank: 2223033028/5500

PAUL HINDEMITH A ČESKÉ ZEMĚ. PhDr. Lenka Přibylová, Ph.D.

PAUL HINDEMITH A ČESKÉ ZEMĚ. PhDr. Lenka Přibylová, Ph.D. PAUL HINDEMITH A ČESKÉ ZEMĚ PhDr. Lenka Přibylová, Ph.D. Ústí nad Labem 2008 Obsah Úvod 9 1. Paul Hindemith - život a dílo v obrysech 13 1. 1 Období mládí a tvůrčích počátků 13 1. 2 Avantgardní období

Sazebník OOA-S pro individuální správu práv

Sazebník OOA-S pro individuální správu práv Ochranná organizace autorská Sdružení autorů děl výtvarného umění, architektury a obrazové složky audiovizuálních děl, z.s. Sdělování prostřednictvím internetu a obdobných sítí downloading, on-demand služby

DRAŽBA Z VÁŽNÝCH ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ ve středu dne 16.9.2015 od 14:00 hod.

DRAŽBA Z VÁŽNÝCH ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ ve středu dne 16.9.2015 od 14:00 hod. y DRAŽBA Z VÁŽNÝCH ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ ve středu dne 16.9.2015 od 14:00 hod. Dražebník nabízí dvougenerační rodinný dům po celkové rekonstrukci, č.p. 37 s příslušenstvím a pozemky v obci Polepy, nedaleko

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Vyhlášení dražby

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Vyhlášení dražby Patria Finance, a.s., Jungmannova 745/24, 110 00 Praha 1, IČ 60197226 zapsaná v obchodním rejstříku odd. B, vložka 2583 vedeném Městským soudem v Praze Tel.: (+420) 221 424 111, Fax: (+420) 221 424 222

České divadlo po 2. světové válce

České divadlo po 2. světové válce České divadlo po 2. světové válce Tematická oblast Divadelní festivaly Datum vytvoření 15.12.2012 Ročník Čtvrtý Stručný obsah Přehlídka hlavních českých divadelních festivalů Způsob využití Výklad nové

SBÍRKA GRAFICKÉHO DESIGNU POHLEDNICE

SBÍRKA GRAFICKÉHO DESIGNU POHLEDNICE SBÍRKA GRAFICKÉHO DESIGNU POHLEDNICE Muzejní sbírka pohlednic patří k nejbohatším, čítá několik tisíc kusů, přičemž její velká část je zatím uložena jako netříděný fond. Vedle místopisných tématik jsou

Povolání Fotografování interiérů ve složitých světelných podmínkách za použití fotografických blesků. 6

Povolání Fotografování interiérů ve složitých světelných podmínkách za použití fotografických blesků. 6 Fotograf Fotograf fotografuje digitální a filmovou technikou, volí adekvátní kompozici, osvětlení, režii a celkové pojetí snímku, provádí úpravy a korekce fotografického obrazu a jeho přípravy pro zhotovení

Mistrovství Evropy v softballu žen. 7. 13. července 2013 Areál SK Joudrs Praha, Praha 8 - Bohnice, Česká republika

Mistrovství Evropy v softballu žen. 7. 13. července 2013 Areál SK Joudrs Praha, Praha 8 - Bohnice, Česká republika Mistrovství Evropy v softballu žen 7. 13. července 2013 Areál SK Joudrs Praha, Praha 8 - Bohnice, Česká republika Hlavní pořadatel Pořadatelé: Nejprestižnější evropský turnaj opět v ČR Nejprestižnější

DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod.

DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod. y DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod. Dražebník nabízí panelový byt 3+1, o celkové podlahové ploše 73,90m2, Přeštická 1091/14, v Hostivaři - Praha 15. Více na tel: 602 14 14 04

STUDUJ S NÁMI! Odborný seminář PR, komunikace a marketingu I.

STUDUJ S NÁMI! Odborný seminář PR, komunikace a marketingu I. STUDUJ S NÁMI! Odborný seminář PR, komunikace a marketingu I. Přednášející: Mgr. Lucie Krausová, Mgr. Jiří Brych, Mgr. Jan Schöppel, Mgr. Oldřich Tichý Kontakt: szabo@cuscz.cz 1 Obsah Popis semináře...

Mistrovství Evropy žen do 22 let v softballu

Mistrovství Evropy žen do 22 let v softballu Mistrovství Evropy žen do 22 let v softballu 2. 7. srpna 2010 Praha 8, Svoboda park Česká republika Vrcholný turnaj evropského významu Na největší softballové akci roku na území České republiky uvidíte

Aukční vyhláška č

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 810-DD/16

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 810-DD/16 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 810-DD/16 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,

ORGANIZÁTOR ÚČAST SEKCE / TÉMATA VSTUPNÍ POPLATEK

ORGANIZÁTOR ÚČAST SEKCE / TÉMATA VSTUPNÍ POPLATEK ORGANIZÁTOR PhotoART Vision je mezinárodní soutěž umělecké fotografie organizovaná vydavatelstvím PhotoArt magazine z Prahy, České Republiky. ÚČAST Fotografická soutěž je otevřena všem amatérským a profesionálním

AUKČNÍ KARTA Praha 4 - Nusle, ul. Rostislavova rozestavěný ateliér

AUKČNÍ KARTA Praha 4 - Nusle, ul. Rostislavova rozestavěný ateliér AUKČNÍ KARTA Praha 4 - Nusle, ul. Rostislavova rozestavěný ateliér 223338 Označení vyhlašovatele a poskytovatele Vyhlašovatel: Poskytovatel: Apartments Bytový dům Rostislavova 3 s.r.o. Tyršova 1832/7,

INFORMAČNÍ BROŽURA K PROJEKTU LOUTKA JAKO NÁSTROJ VZDĚLÁVÁNÍ

INFORMAČNÍ BROŽURA K PROJEKTU LOUTKA JAKO NÁSTROJ VZDĚLÁVÁNÍ INFORMAČNÍ BROŽURA K PROJEKTU LOUTKA JAKO NÁSTROJ VZDĚLÁVÁNÍ CZ. 1.07/1.3.44/02.0052 www.theatrludem.cz a http://loutka-jako-nastroj-vzdelavani.webnode.cz/ Obsah 1Závazná přihláška na semináře Loutka jako

IX. Bienále české krajky Vamberk soutěžní přehlídka současné krajkářské tvorby se uskuteční v červenci 2019

IX. Bienále české krajky Vamberk soutěžní přehlídka současné krajkářské tvorby se uskuteční v červenci 2019 IX. Bienále české krajky Vamberk soutěžní přehlídka současné krajkářské tvorby se uskuteční v červenci 2019 Město Vamberk dlouhodobě věnuje pozornost současné krajkářské tvorbě a podporuje tento obor umělecké

3 Tomáš Petříček Tomáš Petříček (Beroun, Česká republika) Tomáš Petříček již od dětství inklinoval k výtvarné tvorbě. Na berounském gymnáziu ho ovlivnil výtvarník Jaroslav Goldmann, zejména svými názory

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické další dražby nemovitosti Usnesení Č. j. 099 EX 3935/10-212 Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu Kolín

Josef Sládek - malba. Prezentace malby, 2002-2006. Vysoké učení technické v Brně, Fakulta strojního inženýrství, Ústav konstruování, 5.

Josef Sládek - malba. Prezentace malby, 2002-2006. Vysoké učení technické v Brně, Fakulta strojního inženýrství, Ústav konstruování, 5. Josef Sládek - malba Prezentace malby, 2002-2006 Vysoké učení technické v Brně, Fakulta strojního inženýrství, Ústav konstruování, 5. ledna 2007 1 Obsah str.3 Profil str.4 Výstavy str.5 Literatura str.6-47

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.pro dražbu dobrovolnou

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.pro dražbu dobrovolnou DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.pro dražbu dobrovolnou Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Datum a čas konání dražby se stanovuje na 16.června 2010.

1994 Freiburg Galerie Schwarzeskloster / s Danou Kyndrovou / - Sudety dr. Krapf

1994 Freiburg Galerie Schwarzeskloster / s Danou Kyndrovou / - Sudety dr. Krapf 1969 Praha Strahovské koleje 1975 Praha Výstavní síň Fotochemy Václav Jírů 12.3. 29.3. 1975 Olomouc Galerie V podloubí 1977 Praha Galerie U jednorožce / s Janem Všetečkou / 1977 Brno Funkův kabinet Vladimír

jednání Zastupitelstva města Ústí nad Labem

jednání Zastupitelstva města Ústí nad Labem jednání Zastupitelstva města Ústí nad Labem dne: 6. 12. 2017 bod programu: 17 věc: Rozdělení finančních prostředků v oblasti kultury v roce 2018 instituce každoročně podporované důvod předložení: Zákon

Fakulta multimediálních komunikací

Fakulta multimediálních komunikací Fakulta multimediálních komunikací (FMK) uskutečňuje studijní program Mediální a komunikační studia, obor Marketingové komunikace a studijní program Výtvarná umění, obor Multimedia a design a studijní

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA D 12/2018

Jméno a příjmení Instituce Členství v České komisi pro UNESCO

Jméno a příjmení Instituce Členství v České komisi pro UNESCO Seznam členů České komise pro UNESCO ke dni 31. prosince 2017 Jméno a příjmení Instituce Členství v České komisi pro UNESCO PhDr. Ondřej ANDRYS, MAE. Česká školní inspekce Mgr. Michal BENEŠ, CSc. Rada

příběh jako zdroj inspirace Partnerská nabídka Fotofestival

příběh jako zdroj inspirace Partnerská nabídka Fotofestival příběh jako zdroj inspirace Partnerská nabídka Fotofestival Moravská Třebová 30. 6. 31. 8. 2012 Fotofestival FOTOFESTIVAL Moravská Třebová 2012 je přehlídkou umělecké fotografie, na které se představují

1. Černý anděl. keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- Spací anděl. textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,-

1. Černý anděl. keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- Spací anděl. textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,- 1. Černý anděl Asociace Pro HANDICAP keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- 2. Spací anděl Zdeňka Froňková textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,- 3. Pojď, svezeme se Marie Svobodová malba - kombinovaná technika;

PŘÍLOHA ÈTVRTLETNÍKU AKADEMICKÉ OBCE JU V ÈESKÝCH BUDÌJOVICÍCH

PŘÍLOHA ÈTVRTLETNÍKU AKADEMICKÉ OBCE JU V ÈESKÝCH BUDÌJOVICÍCH PŘÍLOHA ÈTVRTLETNÍKU AKADEMICKÉ OBCE JU V ÈESKÝCH BUDÌJOVICÍCH 2011 Ekonomická fakulta / Fakulta rybářství a ochrany vod / Filozofická fakulta / Pedagogická fakulta / Přírodovědecká fakulta / Teologická

KRÁL FOTOGRAFIE 2007 Vzdělávací projekt, který pomáhá objevovat fotografické talenty mezi žáky 7.-9. tříd základních škol a víceletých gymnázií

KRÁL FOTOGRAFIE 2007 Vzdělávací projekt, který pomáhá objevovat fotografické talenty mezi žáky 7.-9. tříd základních škol a víceletých gymnázií KRÁL FOTOGRAFIE 2007 Vzdělávací projekt, který pomáhá objevovat fotografické talenty mezi žáky 7.-9. tříd základních škol a víceletých gymnázií Korunovace králů fotografie nejmladší fotografické generace

Zřizovací listina organizační složky Městské informační centrum

Zřizovací listina organizační složky Městské informační centrum Odbor kancelář starosty a tajemníka 4.6. Pro jednání zastupitelstva města dne 14. října 2015 Zpracovali: Bc. Lubomír Dobeš, tajemník úřadu, JUDr. Jaroslava Báčová, právník úřadu, Mgr. David Šimek, starosta

Spohr Violin Duo. Oba umělci jsou výhradně zastupováni agenturou Tanja Classical Music Agency. www.koncertniagentura.cz

Spohr Violin Duo. Oba umělci jsou výhradně zastupováni agenturou Tanja Classical Music Agency. www.koncertniagentura.cz Jana Ludvíčková je absolventkou Pražské konzervatoře ( prof. F. Pospíšil) a Guildhall School of Music and Drama v Londýně ( prof. D. Takeno), kde získala mnohá ocenění v rámci studií, jako např: Pyramid

Městský úřad Broumov, třída Masarykova 239, Broumov Odbor finanční a školství, pracoviště agendy správy daní a poplatků

Městský úřad Broumov, třída Masarykova 239, Broumov Odbor finanční a školství, pracoviště agendy správy daní a poplatků Městský úřad Broumov, třída Masarykova 239, 550 0 Broumov Odbor finanční a školství, pracoviště agendy správy daní a poplatků MUBRP00A05R3 Vyřizuje: Bc. Romana Knopová Telefon: 49 504 224 Č. dveří: 235

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 58/2016

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 58/2016 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 58/2016 Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dobrovolné veřejné dražby níže uvedených nemovitostí, která proběhne dne 30.5.2016 ve 12.00

Dražební vyhláška dražby dobrovolné podle 20 z.č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách Společnost pro dražby a rozhodčí řízení, s.r.o. Bohuslava Martinů 1038, 500 02 Hradec Králové, IČ: 25273400, zapsána v obch. rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 11935 č.j.

CZECH PHOTO o.p.s. Výroční zpráva 2017

CZECH PHOTO o.p.s. Výroční zpráva 2017 CZECH PHOTO o.p.s. Výroční zpráva 2017 OBSAH Úvod a shrnutí roku 2017 statutární ředitelkou 2 CZECH PHOTO, o.p.s. (poslání, základní údaje, historie, organizační struktura, cíle) 3 Zpráva o činnosti 4

8. Rokycanské bienále grafiky

8. Rokycanské bienále grafiky 8. Rokycanské bienále grafiky Datum konání: 22.9.2016 POŘADATELÉ Muzeum Dr. Bohuslava Horáka v Rokycanech pobočka Západočeského muzea v Plzni, příspěvkové organizace Město Rokycany Agentura AM art, s.r.o.

Pravidla Rady Kraje Vysočina pro poskytování Studijního stipendia Kraje Vysočina. ze dne č. 13/12

Pravidla Rady Kraje Vysočina pro poskytování Studijního stipendia Kraje Vysočina. ze dne č. 13/12 Rada Kraje Vysočina Pravidla Rady Kraje Vysočina pro poskytování Studijního stipendia Kraje Vysočina ze dne 2. 10. 2012 č. 13/12 Čl. 1 Úvodní ustanovení Účelem těchto Pravidel Rady Kraje Vysočina pro poskytování

Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, Karlovy Vary

Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, Karlovy Vary Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, 360 01 Karlovy Vary Územní pracoviště v Karlových Varech Západní 19, 360 01 Karlovy Vary Č. j.: 856177/17/2401-80542-403465 Vyřizuje: Roman Putnar, Oddělení

Z Á P I S z 5. jednání Komise kulturní, památkové péče a architektury konané dne

Z Á P I S z 5. jednání Komise kulturní, památkové péče a architektury konané dne Z Á P I S z 5. jednání Komise kulturní, památkové péče a architektury konané dne 19. 2. 2019 Dne 19. 2. 2019 se uskutečnilo jednání Komise kulturní, památkové péče a architektury zřízené Radou města Karlovy

--------------------------------------------------- OBEC KUNŽAK náměstí Komenského 74,378 62 Kunžak tel.384 399 101, tel. i fax 384 399 190,e-mail:obec@kunzak.cz, IČO 00 246 964 --------------------------------------------------- vyvěšeno: sňato: Vyřizuje:D.Kudrnová

CELNÍ ÚŘAD KARLOVY VARY 36004 Karlovy Vary, Dubová 246/8, tel: 353 248 203, fax: 353 248 200

CELNÍ ÚŘAD KARLOVY VARY 36004 Karlovy Vary, Dubová 246/8, tel: 353 248 203, fax: 353 248 200 CELNÍ ÚŘAD KARLOVY VARY 36004 Karlovy Vary, Dubová 246/8, tel: 353 248 203, fax: 353 248 200 Číslo jednací: 22892/2010-086100-021 Datum: 23.9.2010 Kontaktní osoba: Svoboda/220 Adresáti rozhodnutí: Dlužník

předseda představenstva

předseda představenstva Dražební vyhláška (ve smyslu zákona 26/2000 Sb. o veřejných dražbách) 1. Jihočeský chovatel a.s. jako osoba organizující dražbu (dražebník) vyhlašuje tímto konání dobrovolné dražby dne 14.10.2016 v areálu

Novinky pro běžce dobré vůle č. 3/2015

Novinky pro běžce dobré vůle č. 3/2015 Novinky pro běžce dobré vůle č. 3/2015 Výbor dobré vůle Nadace Olgy Havlové Vážení a milí běžci Výboru dobré vůle Nadace Olgy Havlové, noční běh Prahou se blíží, proto Vám přejeme, abyste poslední letní