MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511"

Transkript

1 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau

2 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2

3 1509,1511 Kliková skříň, vačka TRUBKA DRŽÁK ŠROUB M6x20 ČSN a ŠROUB M6x12 ČSN PODLOŽKA 6,4 ČSN MATICE M6 ČSN ŠROUB M6x ZÁTKA - MĚRKA KROUŽEK 14x HŘÍDEL VAČKOVÁ SESTAVA OSA SESTAVA TŘMENOVÝ KROUŽEK TŘECÍ KROUŽEK KROUŽEK 11x ZDVIHÁTKO TYČKA SESTAVA TÉSNÉNÍ POD HLAVU GH a TĚSNĚNÍ POD HLAVU GH ZÁTKA KROUŽEK TĚSNÍCÍ 10x ŠROUB M8x30 ČSN PODLOŽKA 8,4 ČSN ČEP PODLOŽKA VYMEZOVACÍ SEGMENT OSA RAMENO ČEP TRUBKA ROZPĚR.ZADNÍHO KOLA PRUŽINA PODLOŽKA ŠROUB TŘMENOVÝ KROUŽEK LOŽISKO GUFERO 30x52x10 MVQ KOLO REGULÁTORU KLUZÁK KROUŽEK POJISTNÝ MEZIKOLO HŘÍDEL VAČKOVÁ VÍKO SESTAVA (obsahuje poz. č. 32 a 33) SKŘÍŇ ÚPLNÁ GH a SKŘÍŇ ÚPLNÁ GH b SKŘÍŇ ÚPLNÁ GH 1509 xxu 1 40c SKŘÍŇ ÚPLNÁ GH 1511 xxu PODLOŽKA VYMEZOVACÍ HLÍDAČ OLEJE KROUŽEK TĚSNÍCÍ 10x PODLOŽKA 10,2 ČSN MATICE M10x1 STARÉ ČÍSLO ŠROUB KROUŽEK TŘECÍ 1 * VÍKO ÚPLNÉ (obsahuje a 47) 1 pouze u typu xxu 2 Dokompletovat JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 3

4 1509,1511 Klika, píst HŘÍDEL KLIKOVÝ GH 1509AXX 4 1a HŘÍDEL KLIKOVÝ GH 1511 Axx PERO WOOD 6x PERO WOOD 5X6, LOŽISKO GUFERO 25x42x PODLOZKA 16 CSN MATICE M16x1,5 CSN OJNICE SESTAVA J PÁNEV OJNIČNÍ II. POLOVINA PÁNEV OJNIČNÍ I. POLOVINA ČEP PÍSTNÍ GH a ČEP PÍSTNÍ GH KROUŽEK 20 ČSN PÍST PRŮMĚR 75,5 TYP HPO 2 13a PÍST 86 GH KROUŽEK PÍSTNÍ - STÍRACÍ 2 14a KROUŽEK STÍRACÍ OCELOVÝ S PRUŽ KROUŽEK PÍSTNÍ - MINUTOVÝ 2 15a KROUŽEK PÍSTNÍ CHROMOVÝ PR.86x KROUŽEK PÍSTNÍ - TĚSNÍCÍ 4 16a KROUŽEK PÍSTNÍ FEROX PASTOREK PODLOŽKA VYMEZOVACÍ PODLOŽKA VYMEZOVACÍ ŠROUB M8x40 ČSN PODLOŽKA 8 ČSN LOPATKA 1 JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 4

5 1509,1511 Hlava válce, karburátor JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 5

6 1509,1511 Hlava válce, karburátor HLAVA VÁLCE GH a HLAVA VÁLCE GH VÍKO HLAVY ODDYCH HLAVY SESTAVA TĚSNĚNÍ VÍKA VENTILU ŠROUB M6x12 ČSN PODLOŽKA 6,4 ČSN KOLENO MATICE KLOUB VAHADLO ŠROUB VEDENÍ TYČEK KLÍNEK VENTILU MISKA VENTILOVÝCH PRUŽIN PRUŽINA VENTILU VENTIL SACÍ VENTIL VÝFUKOVÝ TĚSNĚNÍ VLOŽKA MIKUNI TĚSNĚNÍ ŠROUB M8x KARBURÁTOR MIKUNI GH a KARBURÁTOR MIKUNI GH ŠROUB M6x TĚSNĚNÍ KOLENO PODLOŽKA 6,4 ČSN MATICE M6 ČSN MATICE M8 ČSN PODLOŽKA 8,4 ČSN MATICE M6 ČSN , ŠROUB M5x10 ČSN PODLOŽKA 5,1 ČSN a PODLOŽKA 5,3 ČSN PLECH USMĚRŇOVACÍ PODLOŽKA 8,4 ČSN MATICE M8 ČSN KROUŽEK POJISTNÝ 12 2 * HLAVA ÚPLNÁ GH 1509 (obsahuje a 23) 1 * HLAVA ÚPLNÁ GH 1511 (obsahuje a 23) 1 1 Pod tuto matici se montuje panel STOP spínače JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 6

7 1509,1511 Ovládání sestava OVLÁDÁNÍ SESTAVA (obsahuje 2-10, 19 a 30) PANEL SESTAVA PÁKA PODLOŽKA 8,4 ČSN a PODLOŽKA 8,4 ČSN PÁČKA TÁHLO SYTIČE POUZDRO 1 7a POUZDRO MATICE M5 ČSN PÁČKA PRUŽINA PRUŽINA PÁKA REGULÁTORU SESTAVA PODLOŽKA 6,4 ČSN PODLOŽKA 6,4 ČSN MATICE M6 ČSN ŠROUB M6x TÁHLO PLYNU PRUŽINA TÁHLA ČEP ŠROUB M6x12 ČSN PODLOŽKA 6,4 ČSN ŠROUB M4X22 ČSN ŠROUB SPOJOVACÍ ŠROUB M4x10 ČSN KNOFLÍK PODLOŽKA 4, KABEL ZKRATOVAČE ŠROUB M6x12 ČSN PODLOŽKA 6,4 ČSN PODLOŽKA 5,3 MM 1 JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 7

8 1509,1511 Startér STARTOVADLO - SESTAVA KOŠ SESTAVA RUKOJEŤ STARTOVADLA 1 3a ZÁCHYT PLASTOVÝ MISKA S PRUŽINOU "VARI" 1 4a PRUŽINA SAMOTNÁ CÍVKA PRUŽINA STARTÉRU ZÁPADKA PODLOŽKA PRUŽINA PLECH POUZDRO PODLOŽKA 6,4 ČSN ŠROUB M6x SKŘÍŇ VENTILÁTORU ŠROUB M6X PODLOŽKA 6,4 ČSN ŠROUB M6x12 ČSN MATICE M6 ČSN ŠŤÍT I PRŮCHODKA GUMOVÁ ŠŇURA STARTOVACÍ ŠROUB M6x12 ČSN PODLOŽKA 6,4 ČSN ŠŤÍTEK OHV 1 JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 8

9 1509,1511 Nádrž, vzduchový filtr MATICE VÍKO FILTRU VLOŽKA V MEZISTĚNA TRUBKA ROZPĚRNÁ ŠROUB M8x TĚSNĚNÍ DNO FILTRU UZÁVĚR NÁDRŽE (obsahuje pol. č.7) NÁDRŽ ÚPLNÁ - MODRÁ 1 10A NÁDRŽ ÚPLNÁ ČERVENÁ KOHOUT PALIVOVÝ G30 FRABEL HADIČKA PALIVOVÁ SPONA SPONA ŠROUB M6x12 ČSN PODLOŽKA 6,4 ČSN MATICE M8 ČSN PODLOŽKA 8,4 ČSN DRŽÁK NÁDRŽE SESTAVA ŠTÍTEK GH a ŠTÍTEK GH ŠTÍTEK JIKOV 1 JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 9

10 1509,1511 Tlumič výfuku ŠROUB M4x10 ČSN PODLOŽKA PODLOŽKA 4, KRYT TLUMIČE KRYT POTRUBÍ TLUMIČ VÝFUKU - SESTAVA TĚSNĚNÍ POTRUBÍ ŠROUB M8x30 ČSN PODLOŽKA 8,4 ČSN MATICE M8 ČSN JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 10

11 1509,1511 Zapalování ROHATKA - SVAŔENÁ SESTAVA KOLO VENTILÁTORU PLECH - ZRUŠENO KOLO OBĚŽNÉ - SESTAVA SPÍNAĆ ZAPALOVÁNÍ BOTKA KABELOVÁ OK ŠROUB M5x20 DIN 912-8, PODLOŽKA 5,3 ČSN SVÍČKA ZAPALOVACÍ N17C 1 * NÁVLEK NA KABEL 1 JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 11

12 1509,1511 Kryt, zkratovací tlačítko KRYT PRAVÝ 1 1a KRYT LEVÝ KRYTKA TLAČÍTKO ZKRATOVACÍ ŠŤÍTEK PANELU 1 JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 12

13 1509,1511 Karburátor JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 13

14 1509,1511 Karburátor ŠROUB ŠROUB PODLOŽKA 4,3 ČSN KOMORA PLOVÁKOVÁ PLAST KROUŽEK TĚSNÍCÍ 45x PLOVÁK KOMPLETNÍ OSIČKA ZÁVĚSU POJISTKA JEHLY JEHLA VENTILU SEDLO VENTILU (součástí pozice 11) TĚLESO KARBURÁTORU GH a TĚLESO KARBURÁTORU GH KLAPKA STARTOVACÍ ŠROUB M3x PRUŽINA ZKRUTNÁ UCPÁVKA OSIČKA STARTOVACÍ KLAPKY TRYSKA BĚHU NAPRÁZDNO KROUŽEK ŠROUB BĚHU NAPRÁZDNO 1 * ŠOUB BĚHU NAPRÁZDNO KOMPLETNÍ (obsahuje 18 a 19) KRYTKA TRYSKY VOLNOBĚHU ŠROUB DORAZOVÝ PRUŽINA ÚCHYT OSIČKA ŠKRTÍCÍ KLAPKY KOMPLETNÍ PODLOŽKA KLAPKA ŠKRTÍCÍ TRYSKA 1 * 3721 KARBURÁTOR MCS 2824 GH * 3727 KARBURÁTOR MCS 2824 GH JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 14

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau QUANTUM Verze 128802-0910 12F802-1955 12F802-3168 12H802-3169 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 81 691740 POJISTKA ŠROUBU VÝFUKU 159 691753 DRŽÁK ISTI

Více

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau INTEC EDGE Verze 121602-0197 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 163 691894 T SN NÍ SÁNÍ 259 691189 DRŽÁK 300A 693331 VÝFUK TICHÝ CHOD 425A 690244 ŠROUB

Více

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau SPRINT Verze 9D902-2004 10D902-0155 10A902-2275 QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový 81 691179 POJISTKA ŠROUB VÝFUKU 163 271139S T SN NÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU 300

Více

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA Vladimír Bernklau 1453,1454,1447 Válec a kliková sk í JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 2 1453,1454,1447 Rozpis díl 1 9943224 GUFERO 17x35x10 2 1

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L Vladimír Bernklau 1460, 1475,1486 Válec a kliková sk í Provedení/znak motoru Držák trysek Tlumi výfuku Vrtání válce Ozna ení na hlav v oblasti A SB 130 /

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 669,40 12 910,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S 1 102794820 TĚSNĚNÍ DVEŘÍ DELŠÍ ks 105 Kč 2 102922000 SVĚTLO SMĚROVÉ ORANŽOVÉ ks 80 Kč 3 111920200 SKLO SVĚTLOMETU KRYCÍ 9170 ks 100 Kč 4 193913000 SKŘÍŇKA SPÍNACÍ ks 130 Kč 5 193922085 PŘERUŠOVAČ MAGNETICKÝ

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 MOTOR PARILLA GAZELLE 60cc KÓD POZICE Prodejní cena - Kč ### Popis položky MOTOR PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG MOTOR PARILLA

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 MOTOR Prodejní cena - Kč KÓD POZICE B.10.004.D Popis položky Motor LKE R12 - kompletní bez DPH 40 289,25 včetně DPH 48 750,00 VÁLEC A HLAVA VÁLCE 1 1 2 3 4 4 4 11

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243 ENGINE GASKET SET B... LOCTITE 243 I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2

Více

Ceník vyráběných součástí:

Ceník vyráběných součástí: Ceník vyráběných součástí: dne 20.2.2014 Vyzvedněte si vždy aktuální ceník. Typ stroje Obj.kód Cena Katalogové Množství JAWA 175 villiers Kč číslo kříž stupaček - stojan kříž stupaček komplet 0103 600

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka 65 KDFU 130 932.6 321.2 805 901 826.2 824 576 Sestava 550.3 151 Plášť čerpadla 156.1 Výtlačné koleno 156.2 Výtlačné koleno 828.2 321.2 Ložisko 350.2 Horní těleso ložiska 400.1 Těsnění výtlačného kolena

Více

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2)

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2) 0-206 CZ-PL-RUS Table of contents Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (2) 20.07.206 Table of contents MS 26, MS 26 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zařízení

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks B Kryt skříně Cover B Šroub Screw B Těsnění Gasket 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks B Kryt skříně Cover B Šroub Screw B Těsnění Gasket 1 4 1 21120-B001-0000 Kryt skříně Cover 1 2 21133-B001-0000 Šroub Screw 1 3 21231-B001-0000 Těsnění Gasket 1 4 21003-B001-0000 Levá skříň Left case 1 5 21004-B001-0000 Průchodka startovací šňůry (skříň) Starter

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.5A 1 924,00 Kč SIM162100 Soukolí náhonu otáčkoměru 273,00 Kč

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub bolt 10 2 25100129601 Gufero 25x40x7 skeleton oil sealer 25x40x7 1 3 26400104201 Víko motoru tank cover 1 4 Čep position fixed pin B8x14 of combination box

Více

CENÍK ND 2014 CENA 2014

CENÍK ND 2014 CENA 2014 CENÍK ND 2014 CENA 2014 Č.položky Název Balení Cena bez DPH 5340306 Třmen 1 762 9942543 LANKO POJEZDU - náhrada 9942585 +LK8820B - - 9944113 LANKO PLYNU - náhrada 9942507 - - 9944115 BOVDEN POJEZDU - náhrada

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST170 1 Motor ST170 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 3 O sealing 1 "O" těsnění 8895101-3 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw M8 55 4 Šroub

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295911 Skříň motoru - kompletní 1 9 716,65 11 660,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Frame 1 Rám 2 Pump casing 1 Kryt čerpadla 3 Handle 1 Rukojeť 4 Mechanical seal 1 Hřídelové těsnění 8895108F 5 O seal 1 O kroužek 8895108-5 6

Více

set order no./ obj. č. sestavy

set order no./ obj. č. sestavy EG 11 IMR (8896109) position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Bolt M6 22 1 Šroub M6 22 2 Washerφ6 6 Podložka φ6 3 Spring Washerφ6 6 Pružná podložka φ6 4 Nut M6 2 Matice M6 5 Receptacle(DC)

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 Matice M8 Nut M8 2 6 Matice M8 Nut M8 1 8 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub M8x45 Screw M8x45 1

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 M-08 Matice M8 Nut M8 2 6 M-08 Matice M8 Nut M8 1 8 M-10 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45 001 Štítek Warning label 1 002 Motor 168FB Engine 168FB 1 003 M-08 Matice M8 Nut M8 4 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 005 M-08 Matice M8 Nut M8 2 006 M-08 Matice M8 Nut M8 1 008 M-10 Matice M10 Nut

Více

EMPH 20 ( )

EMPH 20 ( ) EMPH 20 (8895109) 21 20 19 22 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Engine motor 1 550301 2 Flange bolt M8 25 šroub 4 3 Flange bolt M10 25 šroub 4 4 Pump body zadní kryt čerpadla

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 5 2 GB/T96.1-2002 Velká podložka 8 Big washer 8 5 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 1 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 1 5 M-08 Matice M8

Více

Kód English Czech 1 3C13002 fuel tank cup assembly kompletní zátka nádrže 2 3C13010 fi lter cup fi ltr 3 3S22060251 M6 25 fl ange bolt šroub M6x25 4

Kód English Czech 1 3C13002 fuel tank cup assembly kompletní zátka nádrže 2 3C13010 fi lter cup fi ltr 3 3S22060251 M6 25 fl ange bolt šroub M6x25 4 Unitedpower GG 1300 1 3C13002 fuel tank cup assembly kompletní zátka nádrže 2 3C13010 fi lter cup fi ltr 3 3S22060251 M6 25 fl ange bolt šroub M6x25 4 3S3606118 M6 φ18 plain washer podložka M6φ18 5 3C13008

Více

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR Rozpad ND výrobků ABG - 2011 Obsah ABG Golf Motor....... 3-9 ABG Golf Tělo..... 10-17 ABG 100........... 18-20 ABG 150........... 21-23 ABG 210........... 24-26 ABG 220........... 27-32 ABG 260...........

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

Od výrobního čísla DYM od Matice kola Kolo

Od výrobního čísla DYM od Matice kola Kolo Pozice DYM0918902 do 20.8.2011 DYM1025101 od 20.8.2011 DYM1229701 od 22.11.2012 Název Name Ks 1 23600105002 23600105002 23600105002 Poklice kola Wheel cover 4 2 26800502801 26800502801 26800502801 Matice

Více

16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Poz. VÝPUST 1 11 373 30-13 0,05 4-12-TT-1-0/04 ks ČSN 42 5551 BOK VANY LEVÝ 1 11 373 P 2-95x395 0,4 2-12-TT-1-0/02 ks ČSN 42 5301 DNO VANY 1 11 373 P 2-200x484 1,5

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 1 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock nut M8 11 4 Podložka kola Nylon washer 2 5 746000019 Kolo Wheel 1 6 746000058 Pravý kryt nože

Více

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů tr@bi.cz 2003 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo Obsah 1 Motor 4 1.1 Válec a kliková skříň...................................................... 4 1.2 Kliková hřídel..........................................................

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX POČET KS Prodejní cena

Více

Objed. číslo Název Name

Objed. číslo Název Name STROJ Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 svorka kabelu wire hold 2 2 závěs popruhu harness clamp assembly 1 3 šroub M5x16 screw M5x16 1 4 objímka clamp 1 5 matice M5 nut M5 1 6 152000006 tubus komplet straight

Více

EGM 30 AVR ( )

EGM 30 AVR ( ) EGM 30 AVR (8896116) position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Fuel meter assy 1 Sestava palivoměru 8896111J 2 Screw M5X6 2 Šroub M5X6 3 Fuel tank cap 1 Zátka palivové nádrže 4 Fuel

Více

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05 NÁZEV CENA v Kč za kus BOWDENY KUSOVÉ Lanko plynové J 550,555,05 Lanko plynové J 20-23 rychlopal Lanko plynové J 125-350 šnek Lanko plyn rychlopal st.typ Lanko plyn rychlopal nový typ Lanko plyn Babeta

Více

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015 Č.položky Název Balení CENA 2015 Cena bez DPH Cena s DPH 1011314 ŠROUB M6x25 ČSN 021151.25 1 1,35 1,63 1012570 ŠROUB M6x6 ČSN 021103.55 1 2,41 2,92 1300516

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 ###295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 057,85 12 170,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

Katalog výroby od 1.9.2014

Katalog výroby od 1.9.2014 Katalog výroby od 1.9.2014 Výroba: vyroba@tkmoto.cz Telefon výroba: 733 689 983 Popis výrobku Obrázek Skl. číslo Jawa pérák Krytka zadního kola, surová 0001 Krytka zadního kola, chrom 0002 Krytka předního

Více

made for garden 146 Rozkres motoru

made for garden 146 Rozkres motoru 146 Rozkres motoru motoru 1 146001001 SCREW šroub 1 2 146001002 RATCHET příruba 1 3 146001003 START ROPE REEL kladka starteru 1 4 146001004 ROPE lanko 1 5 146001005 RECOIL SPRING pružina starteru 1 6 146001006

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka Blade bolt washer Spodní podložka nože Blade

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka Blade bolt washer Spodní podložka nože Blade 1 26800602301 Šroub nože Blade bolt 2 26300107302 Podložka Blade bolt washer 3 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower washer 4 26300357401 Nůž Blade 5 25271700102 Horní podložka nože Blade upper

Více

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907 Název dílu Počet kusů Kusová cena (Kč.) Celková cena (Kč.) 1 Relátka 3 160 480 2 Kohouty k nádrži 2 50 100 3 Spojky úplné 2 350 700 4 Obložení ke spojce 4 40 160 5 Skla zadní svítilny 6 30 180 6 Zadní

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift 1 785000105 Madlo řidítek Handlebar grip 2 2 785000106 Páka spojky Clutch handle 1 3 795000003 Páka řazení Shift lever 1 4 795000004 Bowden spojky Clutch cable 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 2 6 Šroub M4x25

Více

Vymezovací průchodka kompletní Fixing board assembly 1

Vymezovací průchodka kompletní Fixing board assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 601000001 Pravé madlo kompletní Right handle assembly 1 33 601000033 Tlaková hadice Gear pipe assembly 1 2 601000002 Šroub M10x110

Více

made for garden 146 ROZKRES MOTORU

made for garden 146 ROZKRES MOTORU 146 ROZKRES MOTORU 146 PARTLIST MOTORU No obj. číslo Name Název QT 1 146001001 SCREW šroub 1 2 146001002 RATCHET příruba 1 3 146001003 START ROPE REEL kladka starteru 1 4 146001004 ROPE lanko 1 5 146001005

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 Kód 001010094 001010095 001010096 001010097 001010098 001010099 001010100 001010101 001010102 Název /06 - Mísa oplachová (vč. 2 otvoru pro trysky)

Více

Části motorů a strojů

Části motorů a strojů Části motorů a strojů Katalog výrobků 2014-2015 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno

Více

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 924003001 Přední madlo Front handle 1 46 924003046 Šroub ST4,2x16 Screw ST4,2x16 6 2 924003002 Šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25

Více

ATLAS COPCO HATZ WACKER VZDUCHOVÉ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY PALIVOVÝ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY Atlas Copco COBRA

ATLAS COPCO HATZ WACKER VZDUCHOVÉ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY PALIVOVÝ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY Atlas Copco COBRA STAVEBNÍ MECHANIZACE KATALOG 2016 ATLAS COPCO VZDUCHOVÉ FILTRY díl 43-201 90 45 180 Atlas Copco,JCB, Kubota,Yanmar 1665911221 1865911221 K 121182320 43-203 91 44 165 Atlas Copco EB10/16/22 680400728 43-204

Více

ATLAS COPCO HATZ VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY 43-201 43-202 43-203 91. 33 Atlas Copco COBRA 43-204.

ATLAS COPCO HATZ VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY 43-201 43-202 43-203 91. 33 Atlas Copco COBRA 43-204. STAVEBNÍ MECHANIZACE 2012 ATLAS COPCO VZDUCHOVÉ FILTRY Délka/ vnější Ø Šířka/ vnitřní Ø Info - použití pro modely: díl 43-201 90 45 180 Atlas Copco,JCB, Kubota,Yanmar 1665911221 1865911221 K 121182320

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro radličkový kypřič půdy MERKUR 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným a pružinovým

Více

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87)

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87) J87 10357 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 442176812405 7681240 5 290 2 J87 14408 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 44217681234 7681234 6 844 7 J87 10010 ČELO BLOKU MOTORU 442110140035 1014003 2

Více

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky ND K M11,M13 Sklad Položka Název položky 195600025020102 ZÁVLAČKA 2,5X20 195380518500300 ŠROUB 195460217565000 MATICE 195460203084000 ŠROUB 195341080010800 PODLOŽKA 195360606001500 POJISTKA 195375215560000

Více

CENÍK. 7 000-10 000 Kč. Leštění hliníkových dílů Páčky na řidítka. Motocyklové díly JAWA 500-02. Benzínový kohoutek. Třecí tlumič sedla

CENÍK. 7 000-10 000 Kč. Leštění hliníkových dílů Páčky na řidítka. Motocyklové díly JAWA 500-02. Benzínový kohoutek. Třecí tlumič sedla CENÍK Motocyklové nádrže Jawa 500 OHC Jawa Pérák Jawa Kývačka Jawa Panelka Jawa ČZ Stadion Manet Jawa Robot Jawa Spec. 175,250 Jawa Villiers Jawa 350 OHV, SV Jawa Duplex Jawa Rumpál Ariel BSA PUCH Leštění

Více

INTEC PRO. Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP. Vladimír Bernklau

INTEC PRO. Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP. Vladimír Bernklau INTEC PRO Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 163 691894 T SN NÍ SÁNÍ 259 691189 DRŽÁK 300 693331 VÝFUK TICHÝ CHOD 425A 690244 ŠROUB

Více

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s ROZPAD DÍLŮ Petr Halík BG Technik cs, a.s. 3.2.2016 1-3 Obr.1 Pozice Obj. č. Objednací kód Název dílu Počet dílu v stroji 1-1 2000609002 Držák pití 1 1-2 3152050102 Ochrana plastu 1,3m 1-3 3131080105 Láhev

Více

UTAHOVACÍ MOMENTY MOTOR

UTAHOVACÍ MOMENTY MOTOR Hlava válců (dan.m) 1 Šroub sacího potrubí (*) 1,3 ± 0,2 2 Šroub odlučovače oleje (*) 1,3 ± 0,2 3 4 Šroub skříní uložení vačkových hřídelů (*) Závrtný šroub skříní uložení vačkových hřídelů (*) 0,5 ± 0,1

Více

ASK AČR Registrační list motoru

ASK AČR Registrační list motoru ASK AČR Registrační list motoru Registrační list č.: M/01/08 Platné od: 01.01.2008 Platné do: 31.12.2010 1. Všeobecné 1.1 Výrobce: IAME spa - ZINGONIA (ITALY) 1.2 Obchodní označení -(Typ/model): PARILLA

Více

MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI

MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI Vladimír Bernklau 1415,1429,1443 Válec a kliková sk í 1 1351702 KROUŽEK POJISTNÝ 15 SN 022928.2 2 2 3011984 EP KLIKOVÝ 1 3 3043046 KROUŽEK PÍSTNÍ 67X2 3 4 9943132 LOŽISKO

Více

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 4/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

Katalog náhradních dílů 1

Katalog náhradních dílů 1 A B C D PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEDNÍ NÁPRAVA E HYDRAULICKÝ ROZVADĚČ HDS 1505 F G HYDRAULICKÉ VÁLCE HYDRAULICKÝ VÁLEC 80x40x90 Katalog náhradních dílů 1 A-PŘEVODOVKA Katalog náhradních dílů 2

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

Těsnění. Honda. Husqvarna. Stihl. Tecumseh. Jikov. Sachs. Guttbrod

Těsnění. Honda. Husqvarna. Stihl. Tecumseh. Jikov. Sachs. Guttbrod Katalog výrobků 2016-2017 7 Obsah kapitoly Sady těsnění vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Briggs Honda Husqvarna Mitsubishi Stihl vhodné pro Briggs karburátoru a výfuku skříně válce vhodné pro Honda

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M6x40 Screw M6x Dekorační kryt Decorative cover Ovládání

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M6x40 Screw M6x Dekorační kryt Decorative cover Ovládání 1 7100-322 Šroub M6x40 Screw M6x40 2 2 7100-2015-302 Dekorační kryt Decorative cover 1 3 7100-2015-303 Ovládání plynu Throttles control 1 4 7100-2015-304 Páka aretace řidítek Handlebar lock lever 1 5 P-16

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 Pojistná matice M10 Lock nut M10 12 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 1 7 B54100044 Šroub

Více

UTAHOVACÍ MOMENTY ZAVĚŠENÍ MOTORU

UTAHOVACÍ MOMENTY ZAVĚŠENÍ MOTORU UTAHOVACÍ MOMENTY ZAVĚŠENÍ MOTORU Motory : HFX KFV NFU NFS (dan.m) A = HFX KFV B = NFU Pravý závěs motoru (1) : 6 ± 0,4 (2) : 6 ± 0,6 (3) : 4,5 ± 0,4 Táhlo záchytu reakce (4) : 6 ± 0,6 (5) : 6 ± 0,6 (6)

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Plastová krytka Shifting lever rubber cap Kryt řazení Shifting lever cover

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Plastová krytka Shifting lever rubber cap Kryt řazení Shifting lever cover Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 7100-301 Plastová krytka Shifting lever rubber cap 1 2 7100-302 Kryt řazení Shifting lever cover 1 3 7100-303 Stojan řidítek Handlebar stand 1 4 7100-304 Šroub M6x1x16

Více

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ OBJ. ČÍSLO NÁZEV ZBOŽÍ DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks E24216100018000 VÝZTUHA 11 138,40 E24216170000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ L 6 1 091,60 E24216180000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ P 6 657,00

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

NABÍDKA ND T148, T815

NABÍDKA ND T148, T815 1 230 710 KLÍČ ZÁSTRČNÝ IMBUS T 148 21,00 Kč 2 193915060 ODPOJOVAČ BATERIE T 148 144,00 Kč 3 193939141 PŘEPÍNAČ NOŽNÍ SVĚTEL 20-005-4048 T 148 80,00 Kč 4 193939172 ZÁSUVKA MONT.SVÍTILNY T 148 18,00 Kč

Více

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 7 výroba od roku 2004 v.. 18882 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky schéma BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 7/Strana 2 0005321

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17. Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1 Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1. 12-063-99906 Úplná karosérie svařená (Tudor) pro levé řízeni 1 110-701100 1. 12-064-99906 Úplná karosérie

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více