ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 21. 24. 3. 2013"

Transkript

1 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

2 ÚVODNÍ SLOVO Termín konání: března 2013 místo konání: PVA EXPO PRAHA Organizátor: ABF, a.s. Počet vystavovatelů: 592 Návštěvnost: Čistá výstavní plocha: m 2 Hrubá výstavní plocha: m 2 Souběžné akce: Děkujeme všem vystavovatelům a spolupracujícím firmám za účast, podporu a spolupráci v rámci jubilejního 20. ročníku veletrhu FOR HABITAT a souběžně probíhajících veletrhů FOR FURNITURE, FOR OFFICE,FOR GARDEN a FOR GREENERY. Novinkou letošního ročníku byla prodejní výstava květin FLOWERS a poprvé byla součástí této akce také výstava nových možností bydlení s názvem BYDLENÍ -nové projekty, pořádaná společností M.I.P. Group. Velice nás potěšil mimořádný zájem návštěvníků, kterých během čtyř dnů přišlo rekordních Na výstavní ploše m 2 představilo své expozice 592 firem a společností. Velký zájem vyvolal také rozsáhlý doprovodný program složený z konferencí, přednášek a seminářů. Věříme, že pro Vás byly veletrhy obchodně úspěšné a jsme rádi, že se staly největší jarní akcí, zaměřenou na bydlení v České republice. Se všemi zájemci o další ročník se těšíme na setkání v termínu Za tým pořádající společnosti se na setkání těší realizační tým jarních veletrhů ABF a.s. Spoluorganizátor: graf NÁvTĚvNOSTI Počet návštěvníků PLOCHa vystavovatelů m 2 POČET vystavovatelů Záštita: rok 2012 rok HABITAT FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR FURNITURE FOR OFFICEFOR FOR OFFICE GARDEN+GREENERY FOR GARDEN+GREENERY FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN+GREENERY FOR 0 Odborná spolupráce:

3 VERNISÁŽ Soubor veletrhů FOR HABITAT-FOR FURNITURE-FOR OFFICE-FOR GARDEN-FOR GREENERY slavnostně zahájil předseda představenstva ABF, a.s. Pavel Sehnal a prezident AČN Martin Čudka. Vernisáž proběhla 21. března za přítomnosti mnoha dalších významných hostů. GALAVEČER Druhý večer veletržního dění patřil galavečeru, který se konal v Klubu Duplex na Václavském náměstí. Po slavnostním zahájení proběhlo vyhlášení výsledků odborných soutěží GRAND PRIX, TOP EXPO a Nábytek roku. Po skončení oficiální části následoval raut, tombola, vystoupení taneční skupiny a diskotéka. Celým večerem provázel moderátor Vladimír Vlach.

4 FOR HABITAT 20. veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí Jubilejní ročník populárního veletrhu FOR HABITAT zaznamenal v duchu významného výročí velice úspěšný průběh k čemuž přispělo několik faktorů. Bylo rozšířeno odborné zaměření veletrhu s důrazem na stavbu a rekonstrukce, což se se projevilo právě na začátku stavební sezóny jako krok správným směrem. K slavnostnější atmosféře akce bezesporu přispělo také umístění v nové výstavní hale č. 3, která se svou návazností na novou vstupní halu stala maximálně frekventovaným místem. Posledním a nejpříjemnějším aspektem úspěšnosti celého souboru jarních veletrhů se stala rekordně vysoká návštěvnost, která zařadila akci svým počtem návštěvníků mezi nejvyhledávanější veletržní události v ČR. FOR HABITAT Počet vystavovatelů: 151 Čistá výstavní plocha: m² Hrubá výstavní plocha: m² Počet návštěvníků: Novým a vítaným prvkem veletrhu, který akci obohatil a přispěl tak ke komplexnosti nabídky, se stal souběžný projekt BYDLENÍ, zaměřený na oblast developerských projektů a činnost realitních kanceláří. Umístění veletrhu FOR HABITAT a projektu BYDLENÍ ve stejné hale se projevilo pro vystavovatele jako strategicky výhodné propojení. Pro návštěvníky znamenala tato tématická návaznost oborů možnost sladění všech svých požadavků ohledně bydlení. Zahrady, nábytek a dekorace, které byly umístěny v dalších výstavních halách, nevyjímaje. Jarní soubor veletrhů nabídnul ucelený přehled všech komodit souvisejících s bydlením. Od pořízení parcely či bytu, přes výběr oken, dveří, podlah i nábytku, až po zahrady a nezbytné bytové doplňky a dekorace.

5 FOR HABITAT Veletrhu FOR HABITAT se zúčastnilo mnoho renomovaných fi rem z nejrůznějších oborů. Tradičně se nosnou částí akce staly fi rmy prezentující pevné interiérové prvky. Atraktivní odvětví bazény-sauny se v letošním ročníku představilo opravdu velice reprezentativními expozicemi, které lákaly do nové haly davy návštěvníků. S kladným ohlasem bylo přijato i zdůraznění oboru rekonstrukcí, renovací a stavby. Mezi vystavovatele se nově zařadily i společnosti nabízející stavby domů na klíč včetně dřevostaveb a také kompletních služeb souvisejících s pořizováním domu. Příjemnou perličkou veletrhu byla specializovaná hala bytových doplňků a dekorací, která se těšila zvýšené návštěvnosti. Právě velký zájem odborníků i nejširší veřejnosti o veletržní dění potvrdil vracející se trend přímého kontaktu výrobců a dovozců se zákazníky, zaštítěný rámcem atmosféry kvalitní prezentační akce. Všechny aspekty průběhu akce potvrdily, že FOR HABITAT & spol. má své pevné a osvědčené místo na domácí veletržní scéně. SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ výrobek grand PrIX FOr HaBITaT 2013 vítězný EXPONÁT: Firma: Lightway s. r. o. Za: LIgHTWaY BLUE PErFOrmaNCE 0.6 GRAND PRIX Zdůvodnění: Izolační prvek zabraňující kondenzaci vlhkosti ve světlovodech je příkladem inovace úspěšného, na trhu zavedeného výrobku. Dané řešení umožňuje i aplikaci v pasivních domech. SOUTĚŽ O NEJZDaŘILEJŠÍ EXPOZICI Odborná porota vyhodnotila jako nejlepší expozici veletrhu FOR HABITAT firmu BEmaTECH s. r. o. TOP EXPO Zdůvodnění: Minimalisticky pojatý prostor expozice odpovídá předkládanému sortimentu a je vhodně doplněn interaktivními prostředky výstavní techniky.

6 Design: Boris Klimek NÁBYTEK ROKU 2013 Cena Asociace českých nábytkářů Design: Aleš Barták NÁBYTEK ROKU 2013 Cena Asociace českých nábytkářů Design: Matěj Chabera NÁBYTEK ROKU 2013 Cena Asociace českých nábytkářů Design: David Vodrážka/mmstudio NÁBYTEK ROKU 2013 Cena Asociace českých nábytkářů Design: Jiří Pelcl NÁBYTEK ROKU 2013 Cena Asociace českých nábytkářů Design: Petr Šebela NÁBYTEK ROKU 2013 Cena Asociace českých nábytkářů FOR FURNITURE 3. mezinárodní veletrh nábytku a bytového designu Historicky největší přehlídka nábytku a bytového designu byla věnována především novinkám a trendům v oboru. Ve třech výstavních halách byli k vidění výrobci i dovozci sedacího a čalouněného nábytku, postelí, kuchyní, kuchyňských spotřebičů,vestavěného,stylového a teakového nábytku i mnoho dalších komodit spadajících do interiéru domů či bytů. Zaměření celé akce, propagující současný design v bydlení, rozšířila opět hala designu s názvem DESIGN SHAKER, ve které měli možnost designéři a fi rmy prezentovat své produkty. Bonusem pro návštěvníky byla návštěvnická soutěž s možností získat luxusní sedačku německého výrobce Ponsel. FOR FURNITURE Počet vystavovatelů: 188 Čistá výst. plocha: m 2 Hrubá výst. plocha: m 2 Počet návštěvníků: DOPrOvODNÉ akce: Tisková konference AČN Nábytek roku 2013 Poradenské centrum architektů ze společnosti Bytový ateliér Cyklus přednášek na téma V čem se liší vizualizace interiéru od návrhu interiéru a proč si najímat interiérového designéra Jarní favorit veletrhů soutěž o nejpopulárnější exponát veletrhu SPOLUPOŘaDaTEL: NÁBYTEK roku 2013 Soutěž vyhlašovaná Asociací českých nábytkářů o nejlepší design a inovace nábytku v daném roce. mediální ParTNEr: VÍTĚZNÝ VÝROBEK NOMINOVANÉ EXPONÁTY Produkt: židle MOJO Výrobce: TON a.s. Design: Michal Riabič Produkt: výškově nastavitelná pohovka ELEMENT Výrobce: mminterier Produkt: křeslo Mushka Výrobce: FORM, spol. s r.o. Produkt: Sluha 1,2,3 Výrobce: LUGI s.r.o. Produkt: křeslo No.3 Výrobce: mminterier Produkt: postel Nightbook Výrobce: POLSTRIN DESIGN spol. s.r.o. Produkt: židle a stůl FIGURE Výrobce: SITUS furniture s.r.o. NÁBYTEK ROKU 2013 Cena Asociace českých nábytkářů

7 Odborná porota letos udělila tři ceny v soutěži Grand prix a 2 čestná uznání za veletrh FOR FURNITURE. vítězné EXPONÁTY: Firma: rott s.r.o. / Exponát: MASIVNÍ STŮL S MOŽNOSTÍ ROZKLÁDÁNÍ Zdůvodnění: Tvarově kultivovaný a řemeslně čistě zpracovaný mobiliář se vyznačuje výraznou příčnou kresbou horní desky a zdůrazněním boční skladby masivu. Firma: NaDOP výroba NÁBYTKU a.s. / Exponát: SEDaCÍ SOUPrava mirela Zdůvodnění: Čalouněná sedací souprava nabízí systém polohovatelných opěrek a područek, včetně horizontálního posunu sedáku. Sestava je doplněna ovládacím stolkem a úložným prostorem. Firma: KaPLaN NÁBYTEK s.r.o. / Exponát: JÍDELNÍ SET arca Zdůvodnění: Jídelní stůl ARCA s židlemi a čalouněným sedákem vyniká kvalitním řemeslným zpracováním, komfortním rozkládáním a židlemi s dobrým ergonomickým opěradlem. GRAND PRIX ČESTNÉ UZNÁNÍ: Firma: JECH CZ s.r.o / Exponát: POHOvKa SIrIUS Zdůvodnění: Osobitý design klasické sedací soupravy nabízí možnost snadné úpravy na dvoulůžko. Subtilní tvarové řešení detailů odlehčuje celkový design mobiliáře. Firma: marubi s.r.o. / Exponát: OBŘÍ váza 1 Zdůvodnění: Obří vázy jsou osobitými objekty s možností univerzálního užití v exteriéru i interiéru, zaujmou svými rozměry a udržením vysoké kvality i ve zvoleném měřítku. TOP EXPO SOUTĚŽ O NEJZDaŘILEJŠÍ EXPOZICI V kategorii TOP EXPO FOR FURNITURE a FOR OFFICE vyhodnotila odborná porota jako nejlepší expozici fi rmy JECH CZ s.r.o. Zdůvodnění: Expozice dominuje adekvátně zvoleným měřítkem pro daný prostor. Uplatněním vertikál a logo typu jasně defi nuje vnitřní prostor pro prezentaci produktů.

8 Letošní Design shaker aneb přetřes otázek a nápadů současného designu úspěšně navázal na loňskou premiéru. Propagace současného designu v bydlení byla k vidění v nově otevřené hale a poutala velký zájem návštěvníků. Jednalo se o výběrovou halu s novinkami a designovými exponáty. Mezi vystavovateli byly zastoupeny takové firmy jako je TON, Sedlák Interiéry, Gutmann, design by Dara, Nadop, Spazio casa, Artemide, Hagos,Cedr Group, Design vision a desítky dalších firem. Pozornost poutala letos premiérově expozice design POINT. Pod tímto názvem soustředil tým designérek, řadu přestižních značek jako je Polstrin design, Brik, Design propaganda, Kojiart, Jespen,Marubi,Apparel, Arcubo,, Naty naty, Neuk Profi lighting, Kreative interier, ookidoo a kreativní prostor. Doprovodný program: KAM KRÁČÍ ČESKÝ DESIGN? DISKUSE U KULATÝCH STOLŮ Téma: Umění a architektura v historii vždy odrážely společenský vývoj. Design jako nová moderní disciplína se musí zařadit po jejich boku Moderátor diskuze: redaktor ČRo Robert Mikoláš. Účastníci diskuze: prof. Dr. Ing. arch. Bořek Šípek, PhDr. Lenka Žižková, Ing. arch. Boris Hála, Ph.D., Karel Pacák, Ing. arch. Jitka Pálková, MgA. Roman Vrtiška, Ing. Karel Smejkal, Ph.D. Významným zahraničním hostem diskuse byl Markus Wiesner z Rakouska, prezident Evropského svazu výrobců nábytku (EFIC European Furniture Industries Confederation) a majitel výrobní společnosti Wiesner Hager, která je celosvětově známa svým vstřícným přístupem ke kvalitnímu designu a mimořádně kvalitnímu zpracování svého nábytku. Hlavní mediální partner:

9 FOR OFFICE Prezentačně-kontraktační, odborný veletrh FOr OFFICE přinesl novinky, trendy a nejnovější technologie ve vybavení kanceláří, obchodních a společenských prostor. Představily se fi rmy nabízející moderní kancelář, vybavení i novinky pro zdravé sezení v kanceláři a nové inovace od předních fi rem jako HON, zastupující kancelářský nábytek značky EXNER, HOBIS a OFFICE PRO, dále KMD, WERTO. Poprvé se na veletrhu prezentovala fi rma LINAK, která představila své systémy a elektrické pohony pro nejrůznější aplikace, hravě využitelné i pro kanceláře a nábytkáře. Návštěvníkům se zde představila ukázkově zařízená a plně funkční moderní kancelář od fi rmy LINSTRAM. Veletrh mimo jiné nabídnul návštěvníkům z odborné veřejnosti kvalitní doprovodný program přednášky a workshopy na téma koučink, facility management a lidské zdroje, operační systémy nebo ukázky výuky cizích jazyků. FOR OFFICE Počet vystavovatelů: 38 Čistá výstavní plocha: 805 m 2 Hrubá výstavní plocha: 1610 m 2 Počet návštěvníků: GRAND PRIX SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ EXPONÁT grand PrIX Odborná porota letos udělila cenu v soutěži o nejlepší exponát GRAND PRIX fi rmě HON a.s. za výškově NaSTavI- TELNý KaNCELÁŘSKý STŮL. Zdůvodnění: Výškově nastavitelný kancelářský stůl umožňuje libovolné nastavení optimální pracovní výšky. Přidaná hodnota výrobku spočívá ve snadném a úsporném skladování, transportu a následné rychlé montáži.

10 FOR GARDEN 7. mezinárodní veletrh zahrad FOR GREENERY 3. veletrh veřejné a městské zeleně, mobiliáře a vybavení FOR GARDEN FOR GREENERY Sedmý ročník mezinárodního veletrhu zahrad - FOr garden představil největší českou přehlídku zahradního nábytku, techniky a vybavení. Zároveň však poskytl možnost prezentace desítkám fi rem z oboru realizace a údržby zahrad. Veletrh odborně rozšiřuje FOr greenery, který je zaměřený na veřejnou a městskou zeleň, vybavení veřejných prostranství měst a obcí. Je zaměřený na správu krajů, měst a obcí. Počet vystavovatelů: 159 Čistá výstavní plocha: m 2 Celková výstavní plocha: m 2 Počet návštěvníků: ODBOrNý DOPrOvODNý PrOgram rodinná zahrada v souladu s architekturou, sídlem, krajinou celodenní konference v rámci veletrhu FOR GREENERY Trendy při tvorbě zahrad vi celodenní konference v rámci veletrhu FOR GARDEN

11 GRAND PRIX Odborná porota udělila tři ceny v soutěži o nejlepší exponát grand PrIX a jedno čestné uznání. OCENĚNÉ výrobky v SOUTĚŽI grand PrIX 2013 agrostis TrÁvNÍKY s.r.o. Exponát: rozkvetlá LOUKa NaTUr garden Zdůvodnění: Složení travní směsi, květenství louky představuje inovativní přístup, který je plně v souladu s ekologickými hledisky. Směs je vhodná pro zakládání zahrad v souladu s přírodou a je cenově dostupná a umožní masové rozšíření tohoto fenoménu. ODBOrNÁ POrOTa SOUTĚŽÍ Ing. Veronika Pincová Ing. Samuel Burian Mgr. Jiří Pálka PrOFIgraSS s.r.o. Exponát: PrECISION Tm SOIL SENSOr Zdůvodnění: Bezdrátový senzor vlhkosti půdy pro ovládání závlah je jediný výrobek tohoto druhu, navíc s velmi příznivou cenou. Senzor umožní optimalizaci zavlažování a kromě přínosu pro zavlažené kultury přinese i úsporu závlahové vody a energie. TEraSY EXPErT s.r.o. Exponát: TErmO JaSaN NaTWOOD ZvLNĚNý Zdůvodnění: Exponát představuje unikátní technologii úpravy dřeva dostupných domácích dřevin, které díky této technologii získají trvanlivost a mechanické vlastnosti, kterými předčí dovážená tropická dřeva. materiál je vysoce trvanlivý, objemově mimořádně stabilní a cenově dostupný. ČESTNÉ UZNÁNÍ grand PrIX 2013 TEraSY EXPErT s.r.o. Exponát: OBKLaDOvÉ PaNELY CLICKBOarD Zdůvodnění: Obkladové panely vynikají vysokou objemovou strukturou umožňující jednoduchým způsobem vytvářet i velké plochy bez dilatačních spár. Jedná se o suchou technologii pomocí profilového zámku bez nutnosti dodatečných úprav spojů s vydařeným designem a s příznivou cenou. TOP EXPO Tradiční soutěž o nejzdařilejší expozici. Nominovány jsou automaticky všechny expozice veletrhu FOr garden a FOr greenery. Odborná porota vyhodnotila po zhlédnutí prezentací všech expozic vystavovatelů FOR GARDEN a FOR GREENERY jako nejlepší expozici společnosti BETON BrOŽ, s.r.o. Velkorysá expozice představuje široký sortiment tvarových prvků do exteriérů. Zajímavým dominantním prvkem je kreativně prezentovaná iluze japonské zahrady.

12 MARKETINGOVÁ KAMPAŇ Soubor jarních veletrhů FOr HaBITaT FOr FUrNITUrE FOr OFFICE FOr garden FOr greenery, výstava květin FLOWErS i rozsáhlý doprovodný program pro odbornou veřejnost byl provázen masivní reklamní kampaní. Organizátor veletrhu, abf, a.s. letos investoval maximální množství prostředků do propagace, aby usnadnil vystavovatelům tíživou ekonomickou situaci a zvýšil tím i počet návštěvníků akce, včetně důrazu na odborníky a v případě laické veřejnosti na jejich koupěschopnost. veletrhy měly téměř 100 mediálních partnerů. v tištěných a internetových médiích vyšlo na 300 inzerátů a samostatně byla vedena Pr kampaň na doprovodné programy veletrhů s množstvím článků. Letos byla výrazně podpořena outdoorová reklama. Poprvé byly využity transparenty nad ulicí Legerovou a Sokolskou v Praze /33 transparentů/, rozsáhlá billboardová a bigboardová kampaň, plakáty B1 ve stanicích pražského metra na eskalátorech, ale i dalších 300 plakátů na stanicích mhd. v pražském metru byly využity podlahové nálepky ve stanicích, včetně doplňující roznášky cestujícím v podobě letáků. Standardně abf využívá i velkoplošné polepy pražských tramvají, které mají velký zásah díky mobilitě po celém městě. Během akce proběhla v metru pravidelná hlášení o konání veletrhů v Letňanech. Na veletrh bylo elektronickou formou pozváno téměř návštěvníků.. Letošní rozhlasová kampaň využila nejen rozhlasových spotů, ale i sponzoring programů, soutěže a čtené informace. v televizi se informace objevila na ČT PrIma a na kabelových televizích. Zvlášť cíleně byla připravována internetová kampaň, která obsahuje 20 různých druhů bannerů objevujících se na stovkách webových stránek. Důraz je kladen i na sociální síť Facebook, kde kromě představení jednotlivých vystavovatelů a jejich konkrétních exponátů byla propagována návštěvnická soutěž o sedací soupravu za Kč doplněná rovněž PC reklamou.

13 MARKETINGOVÁ KAMPAŇ MÉDIA OUTDOOr: Billboardy v Praze a na dálničních tazích, velkoplošná reklama polepy tramvají PRAHA, METRO podlahová grafika, rámečky B1 u eskalátorů, transparenty v centru PRAHY ulice LEGEROVA a SOKOLSKÁ nad hlavní magistrálou v obou směrech, audio spot. rádia: Blaník, Country Radio, Impuls Tv: TV PRIMA a kabelové TV EvENTY: vernisáž, doprovodné programy, odborné konference LIFESTYLOvÉ ČaSOPISY: REZIDENCE, BYDLENÍ TOP CLASS DENÍKY, TýDENÍKY a měsíčníky: Blesk, Metro, 5+2, Prager Zeitung, Pražský deník, Pražský telegraf, Novinky městské části Praha 8 a 9, Letňanské listy, Inform, Pražský Express, OBOrOvÉ ČaSOPISY: Design & Home; Moderní byt; Bydlení, Domov; Pěkné bydlení; Villa, Podlahy & Interiér; Můj dům; Dům a zahrada; Panel Plus; Lobby; Top trendy v bývání; Bydlení-stavby-reality; Realit; Byty, domy, zahrady; Parlament, vláda, samospráva; Praktik; Building world magazine; Project and Property; Real City; Vše pro dům, byt, zahradu, Hobby; Grand bydlení; Grand reality; Realitní průvodce; Terra; katalog Uniform; Top Kuchyňa; Interiérové vybavení a zařízení; Topi profesional; Marketing a media; Development news, Bulletin ABRA a.s., Chuť a styl, Grand, Krásná a zdravá, Nové byty a domy, Life&Style, Eko byty a domy + Stavba INTErNET: ww.interier.com, www. modernipanelak.cz, www. obydleni.cz, www. e15.cz, www. zlatestranky.ru, ČTK DIrECT mail: Obesílka databáze oborových odborníků s čestnými vstupenkami ( ks), distribuce čestných vstupenek na VIP akcích a konferencích. ZNÁMÉ TVÁŘE NA VELETRHU

14 SEZNAM VYSTAVOVATELŮ FOr HaBITaT 3D Dekorace s.r.o. A&H Invest CZECH s.r.o. ABC real & servis, s.r.o. Able Electric, spol. s r.o. Absolínová Františka AFINA, spol. s r.o. Alena DOLEŽALOVÁ - GATEX ALERTE, spol. s r.o. Aleš Kuchař - DARRÉ NÁCHOD ALUKOV HZ, spol. s r.o. ANTAREF s.r.o. Apis - zateplování oken, s.r.o. AQUA Rain s.r.o. AQUASAR - ONDŘEJ SARVAŠ ART Bazény s.r.o. Ashok Priyadarshi Nayak ASHARIA Atelier Suzanne - Zuzana Gojná a Eva Svobodová ATEX Planá, s.r.o. BAKLY s.r.o. Bazény Desjoyaux, s.r.o. BDK Glass s.r.o. BEMATECH s.r.o. BETAXO CZ s.r.o. BETONTVAR-VIKO s.r.o. BIGTILE, s.r.o. Biokamín EU, s.r.o. Bláha&Hudek s.r.o. BOHEMIA PARKET s.r.o. Brick & Cotto experts s.r.o. Brouk centrum s.r.o. Brown&Johnson s.r.o. CEDR group s.r.o. Cízler Rudolf CONDECOR Construction a.s. CORHA Jihlava, v.o.s. CRYSTAL B s.r.o. Česká rada pro šetrné budovy D & L mont CZ s.r.o. D.R.E.G.S., spol. s r.o. Daniel Teplý De Luxe STYLE s.r.o. DOVA, a.s. EKOCIS, spol. s r.o. Eva Šulcová - Fresh Image Exkluziv.sk EXPOSALE - CZ s.r.o. FENESTRA střešní okna, s.r.o. FILIP DUB - GIBBUS Fishbee s.r.o. Fleur imitée FONTANA WATERCOOLERS s.r.o. FYZIO s.r.o. G.E.A. Vetrano, s.r.o. GAPA MB s.r.o. GATO s.r.o. GEO CENTRUM s.r.o. Gessler s.r.o. (TKG TRADE GROUP) GSERVIS CZ, s.r.o. Hafa Treppen GmbH HARMONIE TV HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. HETH s.r.o. I.R.S. - PRO VÁS s.r.o. INFRAME - Gisela Micková Ing. Martina Černá - malované hedvábí Jiří Novák Jiří Nový JON therm s.r.o. Josef Čurda Kominictví PECHLÁT s.r.o. KONTIS Praha s.r.o. Lampyris s.r.o. Lightway s.r.o. Lock systems s.r.o. LOMAX & Co s.r.o. Marcela Svobodová - MOLITANKY Martin Čuda Martin Patřičný Martin Ptáčník MEUBLE s.r.o. Mgr. Zuzana VIKTORINOVÁ Mikolášek Pavel Miloslav Jahoda Monika Prouzová Natur house - Naturmont s.r.o. NEXUS GROUP s.r.o. NIZZA, s.r.o. NUNA Capital s.r.o. Ondřej Šaur Ondřej Šaur OPTIMI spol. s r.o. Pavel Ciml - CIMEX Pavel Dolejš Pavel Libora - agentura Lcd PETR BAUDYŠ Petr Huspenina - RASTR PORTAS - Jan Masopust PRAŽÁK s.r.o. PRAŽSKÁ ENERGETIKA, a.s. PROMONT střešní okna s.r.o. Public Point s.r.o. PUMAR-1 sp.i REMATIS s.r.o. Revaj ROLLO s.r.o. ROSANA spol. s r.o. Royal Living s.r.o. RYKOS s.r.o. SAMEZALUZIE.CZ s.r.o. SELENE spol. s r.o. SMART SECURITY, s.r.o. Solar-stop s.r.o. STAV. SERVIS LAKAM, s.r.o. Stavebniny Šťastný, spol. s r.o. SUNCOM CZ s.r.o. TB&O Czech Republic s.r.o. TEWIKO systems, s.r.o. Tomáš Brandejský TREND PLUS s.r.o. Truhlářství Jan Rathouský TrustYard s.r.o. TXT Investment s.r.o. UNIPRO-CZECH s.r.o. VETOS dveře a zárubně s.r.o. VITAL TREND s.r.o. VKTSoft s.r.o. Wienerberger cihlářský průmysl a.s. WM Profi s.r.o. FOr FUrNITUrE ABSOLUTE AUDIO s.r.o. Albert PONSEL GmbH & Co. KG AmiNet s.r.o. ANTIK-ART, spol. s r.o. APPAREL s.r.o. ARCUBO ASLANLAR s.r.o. Asociace českých nábytkářů ASON interier s.r.o. Bezvaspaní.cz BOSPOL s.r.o. BRIK A.S. By Dara Rolins, s.r.o. Bytcentrum v.o.s. CARELLI Sdružení M. Žemlička Centrum zdravého spánku a.s. CFH GROUP, a.s. COBA automotive s.r.o. Časopisy pro volný čas s.r.o. Dallmayr Vending & Office, k.s. DELSO INTERIÉRY, s.r.o. design POINT DESIGN ŠKOLA s.r.o. DESIGN VISION s.r.o. Designpropaganda s.r.o. Digestoře SIRIUS s.r.o. DOMESTAV s.r.o. Dřevěný nábytek Jandík Dřevotvar družstvo EFLER s.r.o. EL TRADE CZ, s.r.o. EUROtest s.r.o. EXPATRIA spol. s r.o. FAVOUR, s.r.o. FORM, spol. s r. o. FURNITURE s.r.o. GLOBAL INTERIO s.r.o. GUTMANN kuchyňské spotřebiče s.r.o. H&D, a.s. H-INTERIÉR ROMAN HLOŠKA HAGOS s.r.o. in - ELIS CZ, s.r.o. INDOOR, s.r.o. Ing. arch. Daniela Vranová - ARCH&Interier Ing. Milan Burget - dovoz a prodej JECH CZ s.r.o. JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. JESPEN s.r.o. JM GLOBAL s.r.o. JUSTINUS s.r.o. JV POHODA s.r.o. KANAPA s.r.o. Kaplan nábytek s.r.o. Klastr českých nábytkářů, družstvo KLVAŇA-NÁBYTEK, s.r.o. Kojiart - Jitka Kopejtková Krby Kamna Szekely Kreativní prostor LAVMI, s.r.o. Lipava s.r.o. LK podlahy interiér LUCAFFE CZ s.r.o. LUGI s.r.o. Lusien s.r.o. MACHALA GROUP SE Martin Novák - NOMA Maruby Max-Pelle BT MEDEXO CZ s.r.o. MIRLAND mminterier MOBY Rumburk - interiéry s.r.o. MOLA MOLA MRAKYNÁBYTKU.CZ NADOP - VÝROBA NÁBYTKU, a.s. Naty naty NEJČI nábytek s.r.o.

15 SEZNAM VYSTAVOVATELŮ NEUK s.r.o. No. 1 Family. kom. spol. Oeseder Mobel-Industrie Math. Wiemann GmbH a Co. KG Ondřej Homolka ookidoo s.r.o. P+R s.r.o., JAWA nábytek Pavel Hlobil Petr Hanuš - Hany Petr Vlček - Amaro PF NÁBYTEK spol. s r.o. PHASE SLOVAKIA s.r.o. PK-INTERIÉR -Pavel Kružík POLSTRIN DESIGN, s.r.o. PROFI lighting spol. s r.o. Purtex s.r.o. Radek Szabo ROTT s.r.o. SBO-CZ s.r.o. SEDEA, s.r.o. SEDLÁK INTERIER s.r.o. SEMQELB s.r.o. SHS Agentura, s.r.o. Schindler Systems, s.r.o. SITUS furniture s.r.o. SOFALAND s.r.o. SOMME s.r.o. SPAZIO DESIGNER ITALIANO s.r.o. Spíme.cz-Novotný Petr SPOOON & CO. s.r.o. StarDeco s.r.o. Strojírna STELON Břidličná s.r.o. SULTÁN s.r.o. Štěpán Kos - TOPP Tomáš Kovařík TON a.s. TOP DESIGN - designový nábytek s.r.o. TOYPEX s.r.o. TRIANT s.r.o. Váš český nábytek VEDUCO s.r.o. Vilém Duchoň VIOLA EU s.r.o. VYMONA s.r.o. Wossner GmbH Mobelwerk Zuzana Schubertová - Epes Rádes FOr OFFICE A-WebSys, spol. s r.o. ABRA Software a.s. BONO Art s.r.o. Brand Gifts, a.s. DAVID KALIBERKA DEZYNED s.r.o. Domanský s.r.o. Evald Kost s.r.o. HON a.s. IFMA CZ Ing. Libor Štolc - PC DESIGN JURA Czech s.r.o. Karel Kramer - ICECUBEBAR.CZ KM-SYSTÉM, s.r.o. - organizační složka KMD PLUS s.r.o. LINAK C&S s.r.o. Mladá Fronta, a.s. OFFICE PRO RESIZE, s.r.o. Strojírna STELON Břidličná s.r.o. Šiba s.r.o. TIMEScz s.r.o. USB Media, spol. s r.o. VINICOLA s.r.o. VVG Studio WERTO s.r.o. FOr garden FOr greenery Agrostis Trávníky, s.r.o. Alena Šťastná AMISPOL s.r.o. AQUASTART, spol. s r.o. ARTKRIS Przybyla Krzysztof Ash Ray s.r.o. ASKO a.s. ASSO s.r.o. AZ Ekotherm, s.r.o. Beton Brož s.r.o. Boušek s.r.o. CATLER COLMEX s.r.o. Confico Trading, s. r. o. CRYSTAL B s.r.o. ČESKÉ PLOTY, s.r.o. Český spolek perenářů DIMENZA a.s. DOPPLER CZ spol. s r.o. DřevostavbyCZ s.r.o. D-STYL Daniela Matyšková EAST-FAMILY s.r.o. ECOKAMEN s.r.o. EDEN Ekogreen, s.r.o. FaKOPA s.r.o. FAST ČR, a.s. FLERA s.r.o. Flora Bohemica, s.r.o. FLORA SERVIS FLORAL STUDIO KLAPKA FLORAVIL, s.r.o. Flower Service s.r.o. GABRIEL s.r.o. Garden season GERDA Slovensko s.r.o. GODELMANN CZ, s.r.o. Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Green engineering s.r.o. GRENEX s.r.o. GUTTA ČR Praha, s.r.o. Hartman Czech spol. s r.o. HORKA stavební, spol. s r.o. INET InterEKoTechnik spol. s r.o. Ing. Hraňová Alena ing. Ivana Burešová PROFI TERASY Ing. Miroslava Paclová, HORTIservis.cz INTERSERVIS Export - Import s.r.o. INTREA-PIKO s.r.o. IRIMON, spol. s r.o. Ittec spol. s r.o. ITTS GmbH Ivana Musilová Josef Roušal Kámen Becke Moravia, s.r.o. KAMENOLOM JAVORKA, s.r.o. Karavan Centrum HYKRO s.r.o. KARSIT HOLDING, s.r.o. KERAMIKA DUB s.r.o. Kvet-ináč LandART atelier s.r.o. LED-ZAHRADA Lenka Nünning LESY HL. M. PRAHY LICON-CZ s.r.o. Life Balance s.r.o. Living in green s.r.o. Lovochemie, a.s. LUKA GARDEN s.r.o. LUKON BULBS M + H, Míča a Harašta s.r.o. Martin Belšan Martin Hampl Michal Karlík MiVAL - Milan Valášek MTC CZ, s.r.o. Nejkrásnější dárek - Mgr. Markéta Rigová NORMAN spol. s r.o. NUDE Juice and Smoothie co., s.r.o. Okrasné školky Jašovi Outdoordesign Pecina s.r.o. POGRA s.r.o. Pragoflora s.r.o. Probst Profi Press s.r.o. PROFIGRASS, s.r.o. Progrill, s.r.o. QUICKTOUR s.r.o. ROLUX žaluzie s.r.o. ROTO SK spol. s r.o. Říha Vladimír - EVK SAFE TREES, s.r.o. SEED SERVICE s.r.o. SG GROUP, s.r.o. SCHELLEX, spol. s r. o. SIESTA BOHEMIA s.r.o. SIZ s.r.o. spoint distribution s.r.o. Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu o.s. Starbuild s.r.o. Starkl - zahradník spol. s r.o. STOA - Zahradní minigolf s.r.o. STZN, s.r.o. SUBIO EKO s.r.o. Svaz zakládání a údržby zeleně Svitek Vladimír - SVIH Szkolka Roslin Ozdobnych Clematisy Školky - Montano, spol. s r.o. Terasy EXPERT s.r.o. terrasystems czech s.r.o. TRANSFORM a.s. Travní koberce, spol. s r.o. UBUD INTERIER s.r.o. UCS-CZ s.r.o. Vegetační úpravy Vladimír Udržal VOŠ a SZeŠ Benešov W. Kordes Söhne Rosenschulen GmbH & Co KG Weiss&Wild, s.r.o. Werco spol. s r.o. WoodFire, s.r.o. WPC - WOODPLASTIC s.r.o. WPC CZECH s.r.o. ZAHRADNÍ NÁBYTEK, s.r.o. Zahradnictví Franc Zámecké zahradnictví Ctěnice z-ráj s.r.o.

16 ŘEDITELKA OBCHODNÍHO TÝMU Ing. arch. Maria Wohlrabová tel.: mobil: MANAŽERKA VELETRHU FOR HABITAT Soňa Scheeová tel.: mobil: MANAŽERKA VELETRHU FOR FURNITURE Ing. Daniela Boučková tel.: mob.: MANAŽERKA VELETRHU FOR OFFICE Milena Fernandez tel.: mobil: MANAŽERKA VELETRHU FOR GARDEN A FOR GREENERY Ing. Marie Jindrová tel.: mobil: PRODUKCE Bc. Alexandra Wohlrabová tel.: mobil: MARKETING Monika Živković mobil: ZVEME VÁS NA NA PODZIMNÍ VELETRHY FOR INTERIOR FOR DECOR & PRESENT FOR GASTRO & HOTEL 4. veletrh nábytku, interiérů a designu 4. veletrh dekorací, bytových doplňků a dárků 3. veletrh gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů prodejní výstava domácích potřeb A NA JARNÍ VELETRHY FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN FOR GREENERY 21. veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí 4. mezinárodní veletrh nábytku a bytového designu 4. mezinárodní veletrh kancelářského nábytku, vybavení obchodních a společenských prostor 8. mezinárodní veletrh zahrad veletrh veřejné a městské zeleně, mobiliáře a vybavení ABF, a. s. veletržní správa Mimoňská Praha 9 Prosek

VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.for-pets.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.for-pets.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.for-pets.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ÚVODNÍ SLOVO FOR PETS Termín konání: 31. 3. 3. 4. 2011 Místo konání: Pražský

Více

KRONIKA MĚSTA STUDÉNKY 2012

KRONIKA MĚSTA STUDÉNKY 2012 KRONIKA MĚSTA STUDÉNKY 2012 Kronikářka: Bohumíra Šrámková Starosta: Ladislav Honusek Razítko: Tato kronika obsahuje 111 stran, tj. slovy jednostojedenáct stran. 1 OBSAH 1. POLITICKÝ A VEŘEJNÝ ŽIVOT MĚSTA

Více

Úroveň podnikatelského prostředí svědčí o vyspělosti regionu

Úroveň podnikatelského prostředí svědčí o vyspělosti regionu ZPRAVODAJ JIHOČESKÉ HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ročník 10 Úroveň podnikatelského prostředí svědčí o vyspělosti regionu V dubnu se sešli zástupci JHK a několika firem, aby prodiskutovali aktuální hospodářskou situaci

Více

Obsah. Milí přátelé, 03 poslání, cíle a struktura 04-07 rok jinak 08-11 technologie pro společnost. 02 úvodní slovo

Obsah. Milí přátelé, 03 poslání, cíle a struktura 04-07 rok jinak 08-11 technologie pro společnost. 02 úvodní slovo Výroční zpráva Nadace Vodafone 2013/2014 02 Obsah 02 úvodní slovo 03 poslání, cíle a struktura 04-07 rok jinak 08-11 technologie pro společnost 12-17 vpohybu 18-19 blesková pomoc 20-21 zapojení zaměstnanců

Více

Realitní magazín. příloha deníku E15. listopad 2014 samostatně neprodejné

Realitní magazín. příloha deníku E15. listopad 2014 samostatně neprodejné Realitní magazín. příloha deníku E15 listopad 2014 samostatně neprodejné 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Nejlepší ceny www.trigema.cz / informace na byty.trigema.cz nebo na bezplatné lince 800 340 350 1 EKOCITY

Více

ale jedná se o kvalitu celého procesu, či spíše všech firemních procesů

ale jedná se o kvalitu celého procesu, či spíše všech firemních procesů Prosperita? Především! Nic jiného neřeším. ročník 10 () Kvalita výrobku nekončí www.prosperita.info www.premium.prosperita.info součástí vydání je S kreditní kartou AURA další výhody Společnost Cetelem

Více

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2011

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2011 KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2011 OBSAH Poslání organizace Základní informace Řídící orgány společnosti Ředitel společnosti

Více

Zpráva o činnosti 09/2011 09/2012. Vypracoval: Jaroslav Pašmik, ředitel pro komunikaci a rozvoj projektů

Zpráva o činnosti 09/2011 09/2012. Vypracoval: Jaroslav Pašmik, ředitel pro komunikaci a rozvoj projektů Zpráva o činnosti 09/2011 09/2012 Vypracoval: Jaroslav Pašmik, ředitel pro komunikaci a rozvoj projektů Září 2012 OBSAH: 1. VÝZNAMNÉ OKAMŽIKY...... 2 2. VÝVOJ ORGANIZACE A ČLENSKÉ ZÁKLADNY.. 3 3. PROFESIONÁLNÍ

Více

ČTĚTE. xxxxx. Veletrhy: Sen o Dakaru: LIAZ opět u Růžového jezera. Reportáž z družstva: Dřevojas Svitavy. Spielwarenmesse Styl a Kabo

ČTĚTE. xxxxx. Veletrhy: Sen o Dakaru: LIAZ opět u Růžového jezera. Reportáž z družstva: Dřevojas Svitavy. Spielwarenmesse Styl a Kabo 3/2015 MĚSÍČNÍK ROČNÍK 61 CENA 20 Kč ČASOPIS ČESKÝCH A MORAVSKÝCH VÝROBNÍCH DRUŽSTEV xxxxx ČTĚTE Sen o Dakaru: LIAZ opět u Růžového jezera Veletrhy: Spielwarenmesse Styl a Kabo Reportáž z družstva: Dřevojas

Více

Výroční zpráva 2009 ISBN 978-80-86423-19-7. Neziskovky.cz, o. p. s. Malé náměstí 12 110 00 Praha 1. www.neziskovky.cz tel.

Výroční zpráva 2009 ISBN 978-80-86423-19-7. Neziskovky.cz, o. p. s. Malé náměstí 12 110 00 Praha 1. www.neziskovky.cz tel. Výroční zpráva ISBN 978-80-86423-19-7 Neziskovky.cz, o. p. s. Malé náměstí 12 110 00 Praha 1 www. tel.: +420 224 239 876 bankovní spojení: 204 207 265 / 0300 (v případě, že Neziskovky.cz chcete finančně

Více

Čtvrtletník akcionářů, zaměstnanců a partnerů Skupiny PSJ STAVÍME ADMINISTRATIVNÍ CENTRUM AVIATICA. Ročník XV. l červen 2014 l číslo 2

Čtvrtletník akcionářů, zaměstnanců a partnerů Skupiny PSJ STAVÍME ADMINISTRATIVNÍ CENTRUM AVIATICA. Ročník XV. l červen 2014 l číslo 2 LIDÉ & STAVBY Čtvrtletník akcionářů, zaměstnanců a partnerů Skupiny PSJ STAVÍME ADMINISTRATIVNÍ CENTRUM AVIATICA Ročník XV. l červen 2014 l číslo 2 PSJ ZMĚNILO BRNĚNSKOU KANCELÁŘ A PŘESTĚHOVALO SE DO BUDOVY

Více

Ostrava 2015. Kandidatura na titul Evropské hlavní město kultury ZPRÁVA O ČINNOSTI

Ostrava 2015. Kandidatura na titul Evropské hlavní město kultury ZPRÁVA O ČINNOSTI Ostrava 2015 Kandidatura na titul Evropské hlavní město kultury ZPRÁVA O ČINNOSTI úvod Ostrava je město, kde se kultura nejen konzumuje, ale kde také vzniká. V Ostravě vyrůstají, studují, žijí a tvoří

Více

final report 22. - 25. 5. 2007 Brno - V stavi tû ...ve svûtle reklamy

final report 22. - 25. 5. 2007 Brno - V stavi tû ...ve svûtle reklamy ...ve svûtle reklamy 24. mezinárodní veletrh obalového, papírenského a tiskařského průmyslu - materiály, stroje a technologie 22. - 25. 5. 2007 Brno - V stavi tû final report www.embaxprint.cz fiekli o

Více

Závěrečná zpráva. Evropský rok dobrovolných činností na podporu aktivního občanství 2011 1

Závěrečná zpráva. Evropský rok dobrovolných činností na podporu aktivního občanství 2011 1 Závěrečná zpráva Evropský rok dobrovolných činností na podporu aktivního občanství 2011 1 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky Březen 2012 1 Dále jen Evropský rok dobrovolnictví

Více

Koncepce rozvoje Moravské galerie v Brně na období 2014-2018. Moravská galerie v Brně. Husova 18, 662 Brno. Pražákův palác Jurkovičova vila

Koncepce rozvoje Moravské galerie v Brně na období 2014-2018. Moravská galerie v Brně. Husova 18, 662 Brno. Pražákův palác Jurkovičova vila Koncepce rozvoje Moravské galerie v Brně na období 2014-2018 Moravská galerie v Brně Husova 18, 662 Brno Pražákův palác Jurkovičova vila Rodný dům Josefa Hoffmanna Uměleckoprůmyslové muzeum Místodržitelský

Více

Nadace Naše dítě Sdružení Linka bezpečí dětí a mládeže Výroční zpráva 2003

Nadace Naše dítě Sdružení Linka bezpečí dětí a mládeže Výroční zpráva 2003 Nadace Naše dítě Sdružení Linka bezpečí dětí a mládeže Výroční zpráva 2003 Plyšového medvídka na titulní straně vyrobili žáci prvního ročníku Střední průmyslové školy oděvní v Praze 7. Výroční zpráva Nadace

Více

Duben přinesl nového premiéra

Duben přinesl nového premiéra Nezávislý měsíčník pro kraje, města a obce ČR www.krajskenoviny.cz číslo 04 / duben 2009 ročník 8 cena 15 Kč Pohádkové zážitky na hradech a zámcích Značka Česká republika nyní zažívá bezprecedentní publicitu,

Více

Výroční zpráva. Školní rok 2012-2013

Výroční zpráva. Školní rok 2012-2013 Výroční zpráva Školní rok 2012-2013 Obsah 1 Charakteristika školského zařízení... 1 1.1 Zhodnocení současného stavu školy... 2 1.1.1 Pozitivní stránky školy... 2 1.1.3 Vize školy možnosti jsou otevřené,

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013-2014

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013-2014 STŘEDNÍ UMĚLECKOPRŮMYSLOVÁ ŠKOLA SKLÁŘSKÁ KAMENICKÝ ŠENOV, Havlíčkova 57, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013-2014 Sídlo organizace: Havlíčkova 57, 47114 Kamenický

Více

Moderní systémy řízení dopravy v Č. Budějovicích

Moderní systémy řízení dopravy v Č. Budějovicích Z D A R M A B E Z P E Č N Ě K C Í L I AŽD Praha RE PORTÉR 4 2009 Č T V R T L E T N Í K A Ž D P R A H A 55 let AŽD Praha POHLED NA VÝZNAMNÉ UDÁLOSTI NAŠÍ SPOLEČNOSTI Moderní systémy řízení dopravy v Č.

Více

Novým prezidentem PK ČR se stal Ing. Miroslav Toman, CSc.

Novým prezidentem PK ČR se stal Ing. Miroslav Toman, CSc. Číslo 10 Ročník VIII 9. října 2007 Cena 16 Kč Vážení čtenáři, na straně 10 11 na 5 otázek odpovídá: Ing. Petr Cingr, ředitel divize masné výroby, AGROFERT HOLDING, a. s., a předseda představenstva společnosti

Více

1/2011 ročník IV. Petr Kadeřábek, Mistr kávy 2010 UNOX SEZONA LEDU ZAČÍNÁ HOTEL & RESTAURANT QUALITY

1/2011 ročník IV. Petr Kadeřábek, Mistr kávy 2010 UNOX SEZONA LEDU ZAČÍNÁ HOTEL & RESTAURANT QUALITY 1/2011 ročník IV. NEODVÁDÍM POZORNOST OD PODSTATY KÁVY KÁ VY Petr Kadeřábek, Mistr kávy 2010 ný ověře nákla d OHLÉDNUTÍ ZA ÚSPĚCHEM ODBORNÝCH GASTRONOMICKÝCH PREZENTACÍ VAŘÍME V KONVEKTOMATU UNOX ATRAKTIVNÍ

Více

ZLÍNTERM, spol. s r. o.

ZLÍNTERM, spol. s r. o. 3 ROČNÍK 23 2013 Cena 30 Kč Firma ZLÍNTERM, spol. s r. o., Otrokovice byla založena v roce 1992 a v průběhu 20 let existence se stala významnou firmou ve Zlínském kraji. Zabezpečuje komplexní realizace:

Více

K Ëemu se kdo v svïtï pot ebovati d ti m Vždycky se hrálo a hraje na výsledky. I v dnešní době, kdy jsme ze všech stran masírováni

K Ëemu se kdo v svïtï pot ebovati d ti m Vždycky se hrálo a hraje na výsledky. I v dnešní době, kdy jsme ze všech stran masírováni o b s a h I zajdeme po jakéms tmavém šneku 1 dolů, a aj, v té bráně veliká síň plná mladého lidu, a po pravé straně sedící zůřivý 2 stařec a držící v ruce veliký měděnný hrnec. I viděl sem, an k němu všickni

Více

OBSAH. (Stěhování do nových prostor)

OBSAH. (Stěhování do nových prostor) VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 OBSAH Úvodní slovo str. 3 Kdo jsme str. 3 Poslání a cíle str. 3 Historie str. 3 Bez lidí by nebylo Pexeso str. 3 Organizační struktura str. 5 Shrnutí roku 2011 str. 6 Výhled 2012 str.

Více

Vážení a milí přátelé, Podesáté v centru města Nabídka na využití současných prostor přišla už před třinácti lety

Vážení a milí přátelé, Podesáté v centru města Nabídka na využití současných prostor přišla už před třinácti lety Ročník XV., Speciál/2015 Vydává Česká abilympijská asociace, o.s. Vážení a milí přátelé, opět se setkáváme u nás v Pardubicích a jsme rádi, že vás už podesáté v řadě můžeme přivítat v Tipsport areně, která

Více

Byty, Domy, Zahrady. pro. Domácí posilovna za hubičku Voňavá marketinková strategie Zimní zahrada, oáza zeleně a relaxace TÉMA: ZAŘIZUJEME LOŽNICI

Byty, Domy, Zahrady. pro. Domácí posilovna za hubičku Voňavá marketinková strategie Zimní zahrada, oáza zeleně a relaxace TÉMA: ZAŘIZUJEME LOŽNICI pro leden - únor 2010 Byty, Domy, Zahrady www.idealni-bydleni.cz 64,- Kč ZDARMA pro obchodní partnery TÉMA: ZAŘIZUJEME LOŽNICI Domácí posilovna za hubičku Voňavá marketinková strategie Zimní zahrada, oáza

Více

Vyhlášena soutěž. Venkovské noviny. Výsledky z příjezdového cestovního ruchu za první pololetí 2007 (leden červen 2007)

Vyhlášena soutěž. Venkovské noviny. Výsledky z příjezdového cestovního ruchu za první pololetí 2007 (leden červen 2007) Jak hodnotí MZe mezinárodní konferenci o LEADERu Čtěte na stranách 4 a 5 Vyhlášena soutěž Čtěte na straně 2 16 stran Venkovské noviny Občasník pro venkov ČÍSLO 8/2007 SRPEN 2007 ZDARMA Výsledky z příjezdového

Více

Národní informační a poradenské středisko pro kulturu. VÝROČNÍ ZPRÁVA za rok 2012

Národní informační a poradenské středisko pro kulturu. VÝROČNÍ ZPRÁVA za rok 2012 Národní informační a poradenské středisko pro kulturu VÝROČNÍ ZPRÁVA za rok 2012, únor 2013 NÁRODNÍ INFORMAČNÍ A PORADENSKÉ STŘEDISKO PRO KULTURU VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2012 PRAHA ÚNOR 2013 výroční zpráva

Více

Sociální partnerství odborných škol. Sborník příspěvků z konference konané 1. března 2011 v Brně v rámci projektu Kurikulum S

Sociální partnerství odborných škol. Sborník příspěvků z konference konané 1. března 2011 v Brně v rámci projektu Kurikulum S Sociální partnerství odborných škol Sborník příspěvků z konference konané 1. března 2011 v Brně v rámci projektu Kurikulum S 1 Publikace vznikla v rámci národního projektu Kurikulum S Podpora plošného

Více