Copywriting. Václav Hejna Kdosi napsal: Nemám zapotřebí se tu chlubit, stačí se podívat na reference a články si u mě objednat.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Copywriting. Václav Hejna 2013-2014. Kdosi napsal: Nemám zapotřebí se tu chlubit, stačí se podívat na reference a články si u mě objednat."

Transkript

1 Copywriting Václav Hejna Kdosi napsal: Nemám zapotřebí se tu chlubit, stačí se podívat na reference a články si u mě objednat.

2 Tyto články již nelze objednat, ani jinak použít. Jedna se pouze o reference a již prodané texty z roku Václav Hejna

3 Mé pohledy na copywriting Copywritingové řádění a ten češtin Tak ono nefunguje hned všechno, jak by mělo. Dokonce i odmítnutí nabídky, která by mi mohla udělat ostudu. Trápit se článkem bez řádných informací o výrobku, problému aj- To je asi jako kdyby měl laik popisovat způsob operace mozku na pět normostran. Tak do toho bych se nepouštěl, ovšem cena za podobné články a NS bývá několikanásobně vyšší, než popis jak líbat slečnu. Ovšem dnes to bylo o něčem jiném. Odmítnutí čtyř článků na téma bílkovinná dieta složená z několika druhů jídla. Třeba bílkovinná polévka od Oriflame. Jen jsem se ráno zamyslel a říkám si, ne, moudřejší ustoupí. Rozum na to, a co ta pětistovka za deset stránek?, za deset stránek? Vždyť i ta jedna za padesátku mi dala zabrat. Nedal jsem dohromady ani ten čas s pádem a podstatnými jmény, slovesy, zájmeny a citoslovci Ya. Ovšem článek není jen tak o tom copywritingování, ale o tom,jak jsem se v redakci Public 24 snažili, aby vše fungovalo. Nejhorší bylo se stavit ten náš inzertní systém pro vkládání poptávek a nabídek na textování. Je vidět, že nám to češtinování taky moc nejde. Dnes bych dal na radu i malého Bubiho, který říká, tedy štěká, že raději lehnout na balkón. A zkuset podle zásad SEO napsat dneska 300 slov minimálně. Nene, je pátek třináctého. Není to špatný nápad pustit si Billyho Idola a už toho nechat. Film Pátek třináctého by asi také nebyl k zahození.

4 Copywriting, to není PR... Vypůjčil jsem si skladbu od skupiny Krucipüsk, Rokenrol to není prdel., ona to fakt není legrace (poněkud slušněji vyjádřeno) ani copywriting, ani rokenrol. Rokenrol neumím ani zahrát, ani tancovat, ani zpívat. A už vůbec ne, že pod strojem je zasranej vosí roj. Budiž, copywriting je jen psaní. A poslední dobou o Bubim, to je maskot Public 24 a vlastně i maskot Copywriting 24 a jïných projektů 24, kromě ČT24, to je veřejnoprávní televize a s ní nemáme nic společného. Jen tu 24, snad. Moje Public24 vzniklo dřív než ČT24 a to v roce Fakt. Ale o tom není článek. Článek je o psaní samotném. Psaní na zakázku a psaní jen tak. Jak přitáhnou lidi, jednoduchým textem o tom, jak pejsci s páníčkama, panem doktorem Radoslavem a kolegou Nebeským poletíme na nějakou planetu pojmenovanou po pejskovi Anieka. No, napadlo by vás to jméno? Mimochodem, píšu stále povídky. Taky píšu o levném plynu, o voňavkách, psím žrádle, o ústředním topení, úklidových službách a naposledy o nějakém počítačovém programu, který mi zrovna nesedí. Za peníze napíšete optimistický článek i o neodolatelné vůni hovna ležícího na chodníku na pravém místě, kam jste šlápli. Hlavně pozitivní text, za padesát korun za stránku. Copywriting opravdu není PR. (Public relations. aby to nebyla prdel). Napište článek v 1. osobě množného čísla, aby to dávalo smysl, pokud to smysl nedává napište tam zájmena s přídavnými jmény a citoslovci ve druhé osobě obojetného čísla. Náš zákazník, náš pán. Bubi se chytá za čenich a nevěří vlastním brýlím. Pardon, skafandru. Cvičí dlouhou cestu na planetu Anieka 458. A teď tam zkuste narvat dalších asi 45 slov, aby jich bylo tři sta. Potřebuji to kvůli SEO analýze, jinak mi zase bude svítit jiné světýlko, než zelené. Bubi se na mě pobaveně dívá, jak tu po pokoji honím slova a opakuji do zblbnutí to slovo copywriting, pardon kopywrajting, Ani anglicky to neumí, prohlásil a zakousl svou poslední granulku. Lepší než mě samotného. A máme 309 slov. Splněno, text mohu odevzdat. To určitě za pajsku? Takhle jsem se na tom nadřel. Copywriting to není PR.

5 Copywriting není lhaní o produktech Dnes jsem se musel zasmát spolu s kolegy. Zkus prodávat ten vynikající chleba, ale upozorňuj zákazníky pekařství, že v něm může být i zapečený šváb. Ti se v naší pekárně občas objeví. Zajímalo by mě, kolik těch chlebů prodám a nebo prostě vyhodím. V lepším případě prodám po koruně jako krmení pro prasata. To nás v redakci, včetně pejska Bubiho, Paetra Peterssona či Stáníka dovedlo k nápadu, že bychom mohli prodávat články s upozorněním, VÁŽENÝ ZÁKAZNÍKU, OBČAS SI MUSÍTE ČLÁNEK OPRAVIT, prohlásil jsem a sklidil bouřlivý smích, až se zastavila výroba obědů v rodinách. Napište prodejní článek, ale zní část zadání, ale nesmíte o výrobku napsat, že bez dodatku to prostě nefunguje. Podle zásad AdWords nesmíme přechválit náš výrobek, který by vedl ke zdravotním problémům. Mimochodem, ty zásady jsem nečetl. Já asi zřejmě také působím ujmu na zdravotním stavu zákazníků. Jednou jsem dokonce způsobil psychický šok. Vlastně včera, k úplnému vymazání komentářů. Pár tisíc za seminář, přednášky na vysokých školách a jak ze sebe udělat borce. Dokonalá služba, která z vás na sto procent promění ve značku. Co to tady mele, dělám to už skoro patnáct let, tisíce a tisíce zájemců. Při pohledu na šedesát komentářů a položených hloupých (pitomých a debilních) otázek, jako by to psala jedna osoba. Začínám pochybovat o těch tísících a tisících množících se otázek, na které bych stíhal odpovídat, protože omílání své dokonalosti už postačilo. Jsem ve svém oboru jednička Předběhl jsem i ty jedničky, které díky mě jsou dvojky, béčka. Copywriting a jednička v oboru. Napsal jsem snad 200 stránek svých vlastních příběhů, které si přečtou tisíce a tisíce (deset) čtenářů a zájemců o můj psychokurz, jak být borec. On to ten Arnold Schwarzenneger neměl opravdu lehké. On to neměl lehké nikdo, kdo se chtěl stát jedničkou. Tak odpovídám sám na jednu otázku. Už je smazaná. Neptejte se na to, co byste měla dělat, udělejte to, hned, jiná možnost stejně není. V copywritingu neplatí, že můj článek za nějakou sumu není dokonalý. MILÝ ZÁKAZNÍKU, MUSÍŠ SI HO OPRAVIT PODLE TVÉHO VKUSU. Od čeho je tu copywriter, který není jen pisálek. To by asi nestačilo.

6 . a nyní samotné články

7 Recenze na Aludisky.cz Psát o automobilech a podobně není pro mě legrace... jako technický antitalent. No, posuďte sami... Proč vlastně aludisky Tak hlavně z frajeřiny. Moje auto bylo takové nijaké. Ale dnes, když vyrazím za kamarády na víkend na Šumavu, ptají se mě, zda nemám nové. Nejen to, že vypadá lépe, ale má také lepší vlastnosti. Kola jsou lehčí a montáž se mi zdá snazší. Já jako motorista to dokážu ocenit. Tak probíráme to i v práci, mezi řidiči. Jsem i profesionál. Kde vybrat aludisky Hledal jsem různě. Kamarádi radili. Ovšem nejlepší možnost jsem našel na internetu. Na stránkách Mohl jsem si vybrat podle značky mého auta. Mám A 4 Avanta. Samozřejmě, že jsem našel některá kola. Překvapil mě i další výběr. Kamarádi z práce mají také zájem. Opravdu nikdo si nestěžoval, že by svého miláčka na čtyřech kolech nenašel. Výběr disků od patnáctek až po devatenáctky mě také mile překvapil. Tady jsem prostě našel všechno. A slušné ceny k tomu. Uvažuji, že si skutečně zkrášlím své auto. Už jsem to dokonce probíral i se svým šéfem. Byl opravdu spokojený s výběrem na stránkách Proč na aludisky.net... snadná obsluha při hledání Když jsem stránky navštívil, tak jako první mě překvapila jednoduchost, žádné zbytečné řeči a rady. Jak sami uvádí, znají potřebné parametry a já nemusím už nic jiného řešit. Rovnou jsem si mohl vybrat značku svého auta. A samozřejmě ihned našel. Vše je srovnané pěkně podle abecedy. Navíc mě to po zadání nahoře nabídlo možnost poslat výběr kol kamarádovi na . A samozřejmě výběr podle roku výroby, velikost kol. Prostě všechno, co potřebuji. Poslal jsem to i známému z autoservisu. Taky říkal, že je to dobrá stránka. Můžu si vybrat podle designu, velikosti kol... Snadný nákup Tak hlavně, že nikam nemusím jezdit. Všechno si objednám doma a nechám si aludisky přivézt. Minule jsem byl opravdu spokojený. Kamarádům jsem poradil stránky

8

9 Autobaterie Typy autobaterií Standardní autobaterie Hodí se hlavně pro starší typy vozidel. Pro osobní, nákladní automobily. Ale i autobusy a zemědělskou techniku. Dnes se často vyrábí jako hybridní se sníženou potřebou údržby. Bezúdržbové autobaterie Hlavní výhodou je vyšší výkon při startu. Má prodlouženou životností. Jsou zcela uzavřené, bez možností kontroly hladiny elektrolytu. Vyrábí se pro osobní i nákladní vozidla. Trakční baterie Jsou určeny k napájení stejnosměrných proudem různých zařízení. Využívají se pro lodě, obytné přívěsy, chaty, invalidní vozíky, golfové vozíky, zvedací zařízení a jiné. Životnost je několik set vybíjecích a nabíjecích cyklů. Skladovat se musí při plném nabití. Údržba autobaterií Autobaterii prospívá časté používání. Pokud ji dlouho nepoužíváme, na elektrodách dojde k zatvrdnutí (sulfataci). Nabíjíme je zdrojem stejnosměrného proudu stejným napětím, jaké má baterie, o velikosti jedné desetiny kapacity baterie. Pokud se nejedná o bezúdržbovou baterii, je vhodné občas zkontrolovat hladinu elektrolytu Případně dolít destilovanou vodou. Vývody baterie by měly být čisté, svorky dobře utažené a s vývody nakonzervované. Dobíjení autobaterií Za normálních okolností má nabíjení na starosti alternátor vozidla. Pokud motor běží, spotřebiče ve voze a motor odebírá energii z alternátoru, nikoliv z autobaterie. Autobaterie se zároveň dobíjí. V ideálním případě není téměř potřeba baterii dodatečně nabíjet. Při krátkých jízdách ve městě, při velkému odběru spotřebičů v pohotovostním režimu. Při častému startování či poruše se autobaterie nestihne zcela dobít, proto je ji nutné ještě dobíjet pomocí nabíječky. I baterie, která není v provozu se samovolně vybíjí. I když auto stojí, je doporučeno udržovat autobaterii v plně nabitém stavu. Nabíječky autobaterií Klasické nabíječky U těchto nabíječek nabíjíme autobaterii maximálně jednou desetinou celkové kapacity autobaterie. Tedy nabíjecí proud u autobaterie kapacity 44Ah bude 4.4A. Baterii budeme nabíjet 10 (4.4A * 10h = 44Ah kapacity)hodin, poté ji nabíjet přestaneme, aby nedošlo k přebití. U klasických údržbových autobaterií nezapomeneme uvolnit víka autobaterie. Nabíjením a reakcemi uvnitř baterie dochází k tvorbě vodíku. Pokud by zůstala víka uzavřena neměl by kam odcházet a hrozila by exploze autobaterie. Při nabíjení

10 nemanipulujte s otevřeným ohněm. Nabíjejte vždy v dobře větrané místnosti. Po nabití před montáží ponechte autobaterii dvě hodiny v klidu. Klasické nabíječky jsou vhodné pro autobaterie starší konstrukce. Automatické nabíječky U automatických nabíječek není nutné počítat dobu nabíjení nebo nabíjecí proud. Nabíječky samy analyzují stav autobaterie. Nedojde ani k přebití baterie. Obsahují též ochranu proti přepólování či přetížení. Jsou vhodné pro všechny druhy autobaterií i pro baterie na motorky. Nabíjení baterií typu AGM/GEL Vždy se přesvědčte, zda nabíječka podporuje režim pro nabíjení akumulátorů AGM/GEL. Pro nabíjení těchto akumulátorů nepoužívejte klasické nabíječky.

11 Autorské právo a unikátnost Zabývat se originalitou textu či jakéhokoliv díla je spíše záminkou pro piráty. Jsem proti pirátům, z jednoduchého hlediska, sám jsem autorem několika originálních textů. Nestojím o to, aby mi někdo mé texty kradl. Ani nyní či v budoucnu. Pokud budu autorem hudby, budu bojovat proti jakémukoliv nelegálnímu stahování, byť se mu těžko ubráním, pokud bude mé dílo uveřejněno na internetu. Jsem pro placené články. Můj čas jsou peníze. Nedávno jsem psal několik článků, kdy jsem musel použít mnohé informace, např. jiné weby zabývající se problematikou služby či zboží, o kterém musím ve svém textu psát. Originálnost díla samotného o nabídce restaurace nemůže být čistě originální... PR článek o restauraci má svá i nepsaná pravidla. Nemohu knedlíky zaměnit za jiné slovo, jelikož by vyhledávače zaregistrovaly originalitu slova pro zákazníka vyhledávající pojem, vepřové, zelí, knedlíky. Autorské právo na internetu Internet je médium, kde najdu stejné či podobné texty, jako bych koupil jinou formu... Při koupi klasických novin platím jistě spotřební materiál, tedy papír, náklady na tisk, distribuci aj. V případě online zpravodajství mám k dispozici okamžité informace za minimální náklady a to i pro redakci samotnou. Balíček zpravodajství, které nemá k dispozici konkrétní deník se platí mediální společnosti či tiskové agentuře. Stojí řádově několik tisíc za měsíc. Fotografie k článku okolo Kč. Jsem proti používání agenturních fotografií od redaktorů, které byly vytvořeny kdesi ve válečné zóně. Stála je skoro život. Unikátnost originálního díla Jsem pro, abych si mohl informace, které autor chce zpeněžit zůstaly ke komerčnímu užití. Stejně jako hudba či filmy. Pokud autor svolí k stahování filmu ve free zóně, je to jeho rozhodnutí. Většinou ale autor nevystupuje sám, má své agentury, které si nechávají za distribuci platit. Jsem pro stejná práva pro mě, ale i ty, pro které tvořím. Kdo chce může číst mé originální texty. Někdo je zakoupí, vydá a nechává k dispozici. Stejně tak jaký je osud originálních skladeb či filmů. Jistě bych byl nerad, kdyby se můj článek objevil duplicitně jinde bez mého souhlasu, případně proplacení. Dělám to sám a zadarmo Občas čtu nebo dokonce slyším, že mnoho autorů tvoří zcela zadarmo... budiž, je to chvályhodné. Ale nerad od těch samých slyším, že podporují tzv. Pirátství, protože oni také sami nic za své výtvory nechtějí.

12 Nic totiž není zadarmo, ani dobré srdce...

13 Produkt pro omlazení a regeneraci pleti, Bio Lab Mask Bio Lab Mask slouží jako maska na obličej i tělo. Poradí si jak s vráskami, tak pomůže i při celulitidě či akné. ReCell pomáhá vytvořit novou tkáň ReCell pracuje tak, že využívá vrozené schopnosti těla regenerovat a znovu vytvářet novou tkáň. Kombinuje nejaktivnější látky pro posílení přirozené pevnosti a má na pleť regenerační účinky. Stimuluje produkci nových stavebních proteinů a oživuje stávající buňky. Dále zahrnuje hlemýždí sliz či rostlinné buňky např. z dubových kořenů, extrakt z kaviáru či ovčí placentu a vodu z Mrtvého moře. Bio Lab Mask osvěží a omladí Bio Lab Mask je řešení pro vaší pleť, počínaje suchou a citlivou pokožkou, ale poradí si i s mastnou pletí. Odstraní tmavé kruhy, váčky pod očima a sníží množství vrásek v jejich okolí. Dále vás zbaví jizev, rozšířených pórů a obnoví pleť. Již se nebudete bát vrásek a jiných problémů s pletí. Maska Bio Lab Mask slouží nejen k hlubokému čištění pórů, důkladně ji také vyčistí, zbaví nečistot a make-upu. Odstaní vrásky, nerovnoměrnou pigmentací a mnohé další problémy. Vše bez ohledu na váš věk, typ pleti či pohlaví. Pomůže proti 99% problémů s pletí u mužů i žen. Stimuluje produkci kolagenu a pokožku okamžitě osvěží. Reguluje funkce vaší pleti díky vyvážené úrovni ph, jehož hodnota je důležitá pro vznik akné či vrásek. Snižuje výskyt váčků pod očima. Zpevňuje pleť a brání stárnutí všech typů pleti. Působí proti poškození sluncem. Otevírá uzavřené póry a odstraňuje mrtvé buňky. Póry jsou poté pevné a pleť viditelně hladší. Výsledkem je svěží, hladká a mladší pleť. Stimuluje cirkulaci krve a zrychluje vstřebávání aktivních látek hluboko do vaší pleti. Už po prvním použití masky bude vaše tvář čistší. Zpevňuje pleť na krku a obličeji. Bio Lab Mask zlepšuje elasticitu a strukturu pleti, zajišťuje celodenní hydrataci. Pleť poté vypadá zářivěji a je odolněji. Masku Bio Lab Mask využijte tehdy, pokud hledáte intenzivní způsob jak bojovat proti vráskám. Dále rozšířeným, špinavým pórům a akné na obličeji či těle. Při celulitidě či jiných povrchovým poškozeních. Dále například jizvy od odřenin, popálenin nebo jiných zranění. Také podráždění po holení, vyvolaném alergiemi aj. Jak použít Bilo Lab Mask Omyjte a osušte obličej. Naneste tenkou vrstvu Bio Lab Mask na obličej nebo krk. Na jizvy či na tělo do oblastí poranění aj. Naneste kruhovým pohybem pleť masírujte. Vyhněte se okolí očí. Poté nechte masku

14 20 minut působit. Kromě všech výhod pro vaši pleť je použití masky možností uvolnit se. Zatímco maska pracuje vy máte čas na relaxaci. To vám pomůže bojovat se stresem a vy se potom budete cítit lépe a vypadat mladě. Nakonec opláchněte vlažnou vodou. Po použití masky se budete cítit skvěle a neodolatelným se stane pocit omládnutí. Vaše pleť bude obrazem mládí a svěžesti.

15 Biostimulační laser Chcete se zbavit vrásek, akné či oparů? Trpíte poruchami pigmentace, špatně se vám zhojily jizvy? Neustále vás zlobí nehty. Máte jizvy po popáleninách, omrzlinách. Nebo vám vypadávají vlasy? Potřebujete zklidnit pleť po čištění či epilaci voskem? K tomu všemu vám pomůže biostimulační laser. Laser je světlo, které má specifické vlastnosti. Živočišná buňka není přizpůsobena využít a zpracovat denní světlo, ovšem dokáže velmi dobře zužitkovat světlo laseru. Laser povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Zde se přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou, to vede k jejich lepší výživě, tak i lepšímu fungování. K čemu se používá Laser pomocí svého světla usnadňuje fungování buněk, urychluje jejich dělení a buňky vyživuje. Při pravidelném používání laseru přispívá ke zlepšení kondice pokožky, větší pružnosti a elasticitě. Pleť se zklidní a zlepší se její vzhled. Také se vypne, vyhladí a tím se dosáhne odstranění drobných defektů. Omlazení a zpevnění pleti obličeje či dekoltu ocení hlavně klientky ve věku nad 30 let. Laser tak zpomaluje proces stárnutí velmi výrazně. Pomocí laseru je možné ošetřit i větší plochu pokožky. Například celý obličej a krk. Léčba akné Akné ovlivňují mnohé faktory. Třeba genetická dispozice, zvýšená produkce mazu, hormonální změny či bakterie na kůži. Zhoršovat akné může i neustálé tření kůže či vymačkávání. Přispívat může i užívání některých léků, používání příliš mastných krémů. Léčba biostimulačním laserem je velmi úspěšná. Pleť reaguje na léčbu laserem rychle a s viditelnými výsledky již po několika aplikacích. Léčba je bezbolestná. Další možnosti využití biostimulačního laseru Léčí se jim dále vrásky, poruchy pigmentu, popraskané žilky, opary, jizvy, hematomy, opruzeniny. Regeneruje růst vlasů. Dále pomáhá při zlepšení vzhledu nehtů. Regeneruje podkoží a pomáhá po depilaci. Cena procedury biostiulačním laserem se pohybuje okolo Kč. Vše trvá pouze 20 minut. Dále nezapomeňte, že k dosažení co nejlepšího výsledku je nutno dodržet veškerá doporučení odborníka i co se týče životního stylu a životosprávy.

16 Nepříjemná bolest v krku Co způsobuje bolest v krku Může jít o nachlazení, například pobyt v průvanu. Rychlá jízda na motorce, kdy se špatně obléknete. Příliš studené pivo v horkém letním dni. Ale častou příčinou může být předzvěst chřipky. Jaké jsou příznaky? Máte potíže při polykání. Škrábání a nebo bolesti. Ochraptělost a bolet při mluvení. Vyschlo v krku a máte stále chuť na něco horkého, co vám tento nepříjemný pocit zažene. Jak jednoduše se bolestí v krku zbavit? Pokud vyléčíte nachlazení, například pití horkých nápojů, např s citronem, pak odezní i tato bolest. Hlavně nedat na babské a chlapské řeči. Mohli byste si uškodit jinak. Zbavíte se sice bolestí v krku, ovšem přijde další problém. Budete muset léčit bolesti hlavy či žaludku. Jaké jsou prostředky, při větších obtížích? Mnohdy nepomohou horké nápoje, čaje, bylinky. Nepomůže ani opěvovaný grog. Musíte navštívit lékárnu. Dobrý přípravek a i doporučovaný je Neo-angin. Každé dvě hodiny cucat, jak doporučuje výrobce a váš lékárník. Můžete zakoupit i sprej. Je účinnější. Typy na samoléčbu Sliznice udržujte vlhké, pijte. Dezinfikovat krk, například výše uvedeným přípravkem Neo-angin. Bylinkové čaje, kloktání aj. Používat přípravky, které tlumí bolest. Po třech dnech k lékaři Nepodceňujte své zdraví a jděte k lékaři. Nehrajte si na hrdiny. Může jít o vážnější onemocnění, než se sami domníváte. Může se dostavit horečka, zánět mandlí. Bolesti se stále zhoršují. Pokud máte obtíže s dýcháním. A vzhůru, bez bolesti Pokud se zbavíte této nepříjemné bolesti v krku, můžete dále žít aktivně. Sportovat, zajít s kamarády na jedno. Nastartovat svého miláčka na dvou kolech a užívat si rychlost. Jít s milou na procházku.

17 Byty Jinočany Chcete bydlet v krásném kraji nedaleko Českého krasu? Jezdit na víkendy do okolí Karlštejna. Zažít dobrodružství na Velké Americe nedaleko vesničky Mořina? Užívat si volný čas na Berounce s přáteli? A mít to kousek domů? Zajet si do Svatého Jana pod Skalou. Nové byty nedaleko Prahy Tvoří je tři nízkopodlažní bytové domy. Zde je k dispozici bytů. Vybrat si můžete byty o velikosti 2+kk či 3+kk. A to od 39,1 m2 až po luxusní 92,42 m2. Ve výstavbě je také viladům, kde bude pouze 6 bytových jednotek 4+kk a přízemní byty mají prostorné oplocené předzahrádky. Obec Jinočany Jinočany se nachází nedaleko hlavního města Prahy. Najdete zde velmi dobré dopravní spojení s metropolí. Například rychlostní komunikaci R1 a nájezd na dálnici D5. Stanice metra Zličín je vzdálená pouze tři kilometry. Odtud vás dopraví autobusy MHD (Pražské integrované dopravy). Snadno a rychle se tedy dostanete do centra Prahy. V obci je kompletní občanská vybavenost. Mateřská a základní škola, zdravotní středisko (zubař, praktický lékař, lékárna), pošta, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště a jiné. Na nákupy nebo za zábavou můžete využít obchodního a zábavního centra Zličín. Zde naleznete velkou možnost obchodů, ale i multikino, kavárny, restaurace, ale i fitness. Další sportovní vyžití jako je tenis, squash, fitness, sauna, solárium atd. Naleznete i v nedaleké Rudné u Prahy. Vybavenost bytů V bytech naleznete koupelnu a toaletu. Ty jsou vybaveny keramickými dlaždicemi. Dále umyvadlo včetně plastových zápachových uzávěrů s nerez růžicí. Baterie včetně propojovacích hadic, vana 160/70. Vanovou baterií s ruční sprchou. V některých bytech naleznete i sprchovou vaničku se zástěnou. Ventil a sifon pro automatickou pračku. V obývacím a dalších obytných místnostech je plovoucí podlaha lamino v barvě dřeva. V kuchyni je zděř pro napojení digestoře, kterou si dodá sám majitel bytu spolu s kuchyňskou linkou. Kontaktujte nás Pokud se nám naše nabídka zalíbila. Chcete si užívat volného času v přírodě. Možnost trvalého bydlení, kde se i vaše děti budou cítit dobře. Neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle nebo na Těšíme se na vaše další dotazy, na které vám rádi odpovíme. Poskytneme vám informace o cenách či možnosti financování.

18 Účinný krém proti celulitidě Active PPC Cream. Domácí hubnutí za levné peníze. Pomocí zahřívacího efektu napomáhá redukci tukové vrstvy a celulitidy na konkrétních problémových partiích. Jeho účinky byly potvrzeny certifikací KDFA. Po natření na pokožku působí zevnitř. Jedná se bezpečnou a neinvazivní metodu péče o tělo. Bezbolestně a snadno zpevníte svoji postavu díky asijskému unikátnímu krému PPC. Neinvazivní metoda pomocí krému, je mnohem šetrnější k pokožce, než injekční aplikace. Nová generace krémů PPC Active obsahuje aktivní nano-částice, které snadněji proniknou do pokožky. Proč Active PPC Cream Celulitida je estetický neduh projevující se hrbolatou pokožkou především v oblasti hýždí a stehen. Při celulitidě dochází k zvětšení objemu podkožních tukových buněk. Ty jsou vytlačovány proti povrchu kůže, a vytváří tak na ní nevzhledné ďolíčky, připomínající právě strukturu pomerančové kůry. Krém Active PPC Cream pomáhá účinně proti těmto nežádoucím projevům. V podstatě díky své účinnosti redukuje projevy celulitidy. Dále zeštíhluje problematické partie. Vyhlazuje pokožku. Vyživuje a regeneruje. Účinky Active PPC Cream Zlepšuje elasticitu pokožky Aktivně působí na celulitidu. Nemá žádné vedlejší účinky. Revitalizuje pokožku, brání předčasnému stárnutí. Zrychluje metabolismus Urychluje získávání energie ze stravy. Pozitivně ovlivňuje průběh spalovacích biorytmů v těle a dosahuje se tak nejlepších výsledků. Zaručeně zhubnete Hubnutí, je mnohdy drastická metoda pomocí diet. Odstranění celulitidy je také příliš nákladné a ne příliš příjemné. Nemáte dostatek času. V případě použití Active PPC Cream můžete provádět v klidu domova. Objednejte si náš krém Je zaručeně bezpečný a účinný. Pomůže vám zhubnout. Objednávejte na

19 Celolepy aut Praha Společnost Autofolie Praha s.r.o. je největší společenství profesionálů v oboru v České republice. Provádíme tónování autoskel a celopolepy aut. Například klasické SunTek tónovací autofolie, bezpečnostní autofolie nebo kombinované tónovací a bezpečnostní autofolie. Na naší pobočce v Praze- Zličíně máme nové prostory, kde provádíme celolepy vozidel rychle, kvalitně a dle vašeho přání. Najdete nás v ulici Na Radosti 65/ 46 nedaleko Rozvadovské spojky, před začátkem dálnice D5 směrem na Plzeň. Též blízko Letiště Václava Havla a výpadovky na Karlovy Vary. Nákupní centrum Zličín je od pobočky vzdáleno pouhých 500 metrů. Metro či MHD jen 400 metrů. Nabízíme celopolepy aut, které patří mezi moderní způsob. Ten umožňuje oproti celolaku či částečnému lakování změnit celkový vzhled vozu. A to mnohem levněji. Proč polepovat svá vozidla? Automobil může tak mít jinou barvu nebo originální vzhled. Výhodou je, možnost výběru ze široké palety barev. Splníte si své představy o barvě vašeho vozu. Navíc ochráníte váš lak před opotřebením. Fólii můžete snadno odstranit a uvést tak vůz do původního stavu bez porušení. Autofólie používané naší firmou jsou vyrobené špičkovou technologií. Použít lze na všechny typy a značky vozidel. Dají se použít jako ochrana proti poškrábání a vlivům počasí. Montáž celopolepu netrvá déle než 48 hodin. Nemusíte čekat před dílnou, jak tomu mnohdy bývá u konkurence! Můžete využít komfortní čekárnu s TV, Wifi, a automaty na teplé a studené nápoje a to zcela zdarma. Také vás odvezeme domů a zpět pro již polepené vozidlo. Samozřejmě zdarma. Navštivte naší pobočku, kde si můžete s pomocí našich profesionálně vyškolených specialistů vybrat autofolii, která naprosto změní vaše vozidlo. Zjistíte tak i jejich cenu a další možnosti. Před samotnou návštěvou nás můžete kontaktovat na telefonním čísle Navštívit naše internetové stránky

20 Clinique Repairwear Uplifting Cream Very Dry Skin, produkt pro omlazení a regeneraci pleti Poslední dobou jsem nebyla schopna najít dobrý krém proti stárnutí. Ale nakonec mě oslovil Clinique Repairwear Uplifting Cream Very Dry Skin. Po použití tohoto skvělého krému jsem zjistila že vrásky z mého čela či rýha okolo rtů mizí. Velmi mě potěšilo, že Clinique Repairwear Uplifting Cream Very Dry Skin hydratuje mou pokožku celý den. To dodává mé kůži krásný lesk. Tento krém od firmy Clinique zcela očividně omladil mou tvář a já se nyní cítím sebevědomá. Jistě že mohu doporučit všem, kterým záleží na kráse pleti a chtějí omládnout. Používám velmi malé množství na obličej a na krk a přesto skvěle funguje. Moje dcery si po čtrnácti dnech všimly, že zmizely mé vrásky okolo očí. Pracuji jako sezónní prodavačka během Vánočních akcí během studia na vysoké škole. Tehdy jsem začala používat přípravky Clinique. Začala jsem být právě na tomto krému ve svém věku závislá. Všimla jsem si linek od smíchu a vrásek pod očima. Clinique Repairwear Uplifting Cream Very Dry Skin je prostě kouzelný. Vypadám o deset let mladší. Vlastnosti Clinique Clinique Repairwear Uplifting Cream Very Dry Skin Mnoho žen touží po kráse. Nejen přitáhnout muže vašich snů, ale i práci, která vás baví. Která z vás by nechtěla být třeba redaktorkou v módním časopise. Úspěšnou manažerkou a nebo jen krásnou milenkou pro svého partnera. Krásná tvář je stále považována za nejpřitažlivější, nejen pro básníky a malíře. Clinique Clinique Repairwear Uplifting Cream Very Dry Skin je zpevňující krém pro velmi suchou pokožku. Poskytuje základní výživu buněk. Posiluje přirozený výskyt elastinu a posiluje syntézu kolagenu vaší pleti. Výrazně vyhlazuje jemné vrásky. Použití: Aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pleť a krk. Tento krém je určen výhradně pro ženy. Účinky Clinique Clinique Repairwear Uplifting Cream Very Dry Skin Poskytuje základní výživu buněk. Navrací pleti mladistvý vzhled. Aplikujte ráno a večer na pleť a krk.

21 Daft Punk je vrcholem elektroniky V hudbě jsem měl vždy zmatek. Vnímat jsem jí začal vlastně až v roce 1968, když mi bylo pět let. Tehdy jsem se zeptal svého dědečka, proč vlastně přestali hrát Karla Gotta a Martu Kubišovou. Přijely okupační tanky. Od Poděbrad se táhly kolony, nekonečné množství tanků. To už je dávno. Začátky poslechu elektronické hudby. Nebylo snadné se dostat ke kvalitní hudbě za časů normalizace, ale měl jsem možnost sledovat západoněmeckou a rakouskou televizi. První byla skupina Kraftwerk se skladbou Das Model. Zřejmě v pořadu Musikladen. Kraftwerk: Kraftwerk, německá elektronická skupina, která pro mě osobně začala písní Das Model z roku 1978 z alba Die Mensch Maschine. Po dlouhé době, kdy jsem Kraftwerk poslouchal díky zakoupenému CD Tour De France. Po letech jsem začal vyhledávat další skladby a albumy této německé kapely. Zalíbilo se mi hned několik skladeb. Hlavně, Autobahn, Trans-Euro-Express. Pozdější Das Robot, Computer World a Electric Café. Ovšem přišla další mě neznámá kapela z Francie. Daft Punk: Skupina francouzských hudebníků Guy-Manuela de Homem-Christa a Thomase Bangaltera. Duo je považováno za jeden z nejúspěšnějších elektronických projektů současnosti, Daft Punk jsou také ceněni za své skladby, které měly velký vliv na francouzskou hausovou scénu. V roce 2013 se vydali song s názvem Get Lucky. Během dvou dnů se prodalo 50,000 kopií této skladby. Elektronika, techno a rockerový fanda: Jistě by mnozí fandové čistého rocku či hardrocku namítli cosi o úletu. Fanda AC//DC poslouchá toto. Však samotná skladba Robot Rock si nezadá s mnohými rockovými skladbami. Kytary zde nezanikají v elektronických zvucích kapely, jak je zvykem. Další skladba, která mě vlastně k poslechu Daft Punk přivedla, byl vynikající klip a hudba znázorňující stroj či koloběh života. Around The World. Dobrá hudba má vždy přednost: Jak sám říkám, dobrá hudba je ta, která nám pohne srdcem. Co nás naplní nápady a vytváří pohodu, pro mě je tato kapela dalším impulsem pokračovat a zbavit se občasných depresí. Samozřejmě, že existuje mnoho dalších skupin a žánrů, co si při odpočinku dopřeji.

BONUS2. Těhotenství není nemoc rozhovor s Doc. MUDr. Pavlem Caldou, CSc. Mimořádný rok ve zdravotnictví

BONUS2. Těhotenství není nemoc rozhovor s Doc. MUDr. Pavlem Caldou, CSc. Mimořádný rok ve zdravotnictví Časopis Oborové zdravotní pojišťovny zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) BONUS2 2006 Mimořádný rok ve zdravotnictví Preventivní programy v roce 2007 Těhotenství není nemoc rozhovor s Doc.

Více

3/2013. www.moje-bydleni.com. Zařizujeme kuchyň. Budete se stěhovat?

3/2013. www.moje-bydleni.com. Zařizujeme kuchyň. Budete se stěhovat? 3/2013 www.moje-bydleni.com Zařizujeme kuchyň Budete se stěhovat? KOMERČNÍ PREZENTACE Na první pohled by se mohlo zdát, že na vstupních dveřích se mění maximálně design. Chyba lávky změn probíhá i v tomto

Více

Vše o Půjčce ProBydlení. Pojištění domácnosti se slevou až 30 % Wüstenrot již počtvrté za sebou vítězem soutěže Stavební spořitelna roku

Vše o Půjčce ProBydlení. Pojištění domácnosti se slevou až 30 % Wüstenrot již počtvrté za sebou vítězem soutěže Stavební spořitelna roku Časopis pro klienty společností Wüstenrot jaro 2015 Pojištění domácnosti se slevou až 30 % Vše o Půjčce ProBydlení Wüstenrot již počtvrté za sebou vítězem soutěže Stavební spořitelna roku Postavte a vybavte

Více

3 / 2012 Časopis pro klienty společností Wüstenrot. Vše o pojištění vozidel. Zveme vás na Dny Wüstenrotu

3 / 2012 Časopis pro klienty společností Wüstenrot. Vše o pojištění vozidel. Zveme vás na Dny Wüstenrotu 3 / 2012 Časopis pro klienty společností Wüstenrot Vše o pojištění vozidel Zveme vás na Dny Wüstenrotu author.cz facebook.com/author.cz AUTHOR BICYCL AUTHOR BICYCLES AUTHOR BICYCLES AuthorImage12_195x250_Milos_Wustenrot.indd

Více

Jak se připravit finančně na penzi?

Jak se připravit finančně na penzi? Nabídka finančních služeb Modré pyramidy je kompletní Rozhovor: Petr Rychlý Dřevěný dům vás obejme Magazín klientů Modré pyramidy www.modrapyramida.cz Jak se připravit finančně na penzi? Proč myslet na

Více

ZRALÝ VĚK BUĎTE STÁLE AKTIVNÍ. www.mojeprostata.cz. Rudolf Hrušínský: Dělám, co můžu, a když nemůžu, dělám to pomalejc.

ZRALÝ VĚK BUĎTE STÁLE AKTIVNÍ. www.mojeprostata.cz. Rudolf Hrušínský: Dělám, co můžu, a když nemůžu, dělám to pomalejc. komerční PřÍlOHa SPOleČnOSTI MeDIaPlaneT získejte přesné informace Jak se orientovat na internetu v otázkách rakoviny? Cévní mozková příhoda Kde hledat vhodnou pomoc? březen 2014 ZRALÝ VĚK foto: ArchIV

Více

Cestovní pojištění s limitem 5 milionů korun, pro děti zdarma

Cestovní pojištění s limitem 5 milionů korun, pro děti zdarma Časopis pro klienty společností Wüstenrot léto 2014 Cestovní pojištění s limitem 5 milionů korun, pro děti zdarma Pojistěte si svůj domov s 20% slevou Stavební spoření Wüstenrot opět vítězí v soutěži Zlatá

Více

Krbcová. Hana. Na špičce jazyka. Věci se snažím vidět optikou čísel str. 1, 10 11, 13

Krbcová. Hana. Na špičce jazyka. Věci se snažím vidět optikou čísel str. 1, 10 11, 13 k v ě t e n 2 0 1 0 / 5 V y c h á z í j a k o p ř í l o h a č a s o p i s u P r o s p e r i t a Ž e n a, k t e r á s e n e z t r a t í Na špičce jazyka Eva Brixi Hana Krbcová Na špičce jazyka Cítím tvé

Více

Výživa pro profesionálního tanečníka

Výživa pro profesionálního tanečníka JANÁČKOVA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V BRNĚ Divadelní fakulta Taneční pedagogika Výživa pro profesionálního tanečníka Diplomová práce Autor práce: Zdeňka Kerlesová, DiS. Vedoucí práce: doc. Mgr. Jarmila

Více

Vážení klienti, vážení obchodní přátelé,

Vážení klienti, vážení obchodní přátelé, 1 Vážení klienti, vážení Vážení obchodní klienti, přátelé, vážení obchodní přátelé, dostává se Vám do rukou již sedmý ročník našeho D.A.S. Magazínu. I v tomto sedmém čísle najdete velmi zajímavé články

Více

Právní, spotřebitelská a finanční gramotnost. Autoři: JUDr. Petr Dostalík, Ph.D., Ing. Věra Martinková, Ing. Lenka Bartková

Právní, spotřebitelská a finanční gramotnost. Autoři: JUDr. Petr Dostalík, Ph.D., Ing. Věra Martinková, Ing. Lenka Bartková Právní, spotřebitelská a finanční gramotnost Autoři: JUDr. Petr Dostalík, Ph.D., Ing. Věra Martinková, Ing. Lenka Bartková Obsah Spotřebitelská gramotnost... 1 Nákup zboží přes internet... 1 A jak poznat

Více

ODBORNÝ ČASOPIS 5-6/2013 REEXPORT LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ DO ZAHRANIČÍ

ODBORNÝ ČASOPIS 5-6/2013 REEXPORT LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ DO ZAHRANIČÍ ODBORNÝ ČASOPIS 5-6/2013 REEXPORT LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ DO ZAHRANIČÍ TERMÍNY ODPOLEDNÍCH ODBORNÝCH KONFERENCÍ PRO FARMACEUTICKÉ ASISTENTY A MAGISTRY PODZIM 2013: BRNO Hotel Holiday Inn, Křížkovského 20 čtvrtek

Více

léto 2014 06 Zručnost karosáře je velmi důležitá! Ženy a finance? Iveco Daily na CNG?

léto 2014 06 Zručnost karosáře je velmi důležitá! Ženy a finance? Iveco Daily na CNG? léto 2014 06 16 18 Ženy a finance? Zručnost karosáře je velmi důležitá! Iveco Daily na CNG? Porovnejte fotografii na titulní stránce s foto grafií na této stránce. Najdete 5 rozdílů? foto: Shutterstock

Více

DO PRÁCE NÁVRAT MALÝ PRŮVODCE SVĚTEM ZAMĚSTNÁNÍ, REKVALIFIKACE A SOCIÁLNÍ POMOCI ZAMĚSTNÁNÍ ANEB JAK SI ZÍSKAT

DO PRÁCE NÁVRAT MALÝ PRŮVODCE SVĚTEM ZAMĚSTNÁNÍ, REKVALIFIKACE A SOCIÁLNÍ POMOCI ZAMĚSTNÁNÍ ANEB JAK SI ZÍSKAT NÁVRAT ANEB JAK SI ZÍSKAT DO PRÁCE ZAMĚSTNÁNÍ MALÝ PRŮVODCE SVĚTEM ZAMĚSTNÁNÍ, REKVALIFIKACE A SOCIÁLNÍ POMOCI TIRÁŽ VYDALA MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 V ROCE 2011 JAKO SOUČÁST PROJEKTU NÁVRAT DO PRÁCE FINANCOVANÉHO

Více

Jaroslav Besperát: Přístup ke klientovi bude alfou a omegou budoucnosti. magazín 2014. Generálníředitel ČPP a.s.

Jaroslav Besperát: Přístup ke klientovi bude alfou a omegou budoucnosti. magazín 2014. Generálníředitel ČPP a.s. magazín 2014 časopis pro klienty společnosti Bohemia Servis Finance a.s. Generálníředitel ČPP a.s. Jaroslav Besperát: Přístup ke klientovi bude alfou a omegou budoucnosti BS Money Centrum Dlouhodobý servis

Více

Účinný přístup k produktivitě a úsporám ve 21. století. Práce na dálku: Jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace.

Účinný přístup k produktivitě a úsporám ve 21. století. Práce na dálku: Jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace. Účinný přístup k produktivitě a úsporám ve 21. století Práce na dálku: Jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace Michal Martoch V Novém Jičíně 10. 5. 2012 Předmluva Žijeme v zajímavé době. Na jednu

Více

časopis s Ostravaky o Ostravě II / 2012

časopis s Ostravaky o Ostravě II / 2012 časopis s Ostravaky o Ostravě II / 2012 editoriál Milí čtenáři, právě držíte v rukou letošní druhé číslo našeho časopisu. Vznikalo na začátku července, v době, o níž se rádo říká, že je léto v plném proudu.

Více

Kanceláře škodí zdraví

Kanceláře škodí zdraví Margareta Křížová: Recept na úspěch nezačíná penězi str. 18 číslo 4 l 14. 4. 2014 l 39 Kč l řízená distribuce l www.profit.cz l měsíčník vydavatelství Mladá fronta Měsíčník pro Kanceláře škodí zdraví Málo

Více

Baba. Zlata Adamovská: je nejhezčí místo v Praze. DUBEN Vychází 30. 4. 2012 / Zdarma. Téma měsíce: Auta do města. Festival na Okoři se šťávou

Baba. Zlata Adamovská: je nejhezčí místo v Praze. DUBEN Vychází 30. 4. 2012 / Zdarma. Téma měsíce: Auta do města. Festival na Okoři se šťávou Nezávislý měsíčník pro Prahu 6 DUBEN Vychází 30. 4. 2012 / Zdarma Spouštíme web Proč radnice privatizuje další byty? Téma měsíce: Auta do města Festival na Okoři se šťávou Zlata Adamovská: Floorballisté

Více

NOVĚJŠÍ VŮZ U PROFESIONÁLŮ KUPTE SI MAGAZÍN PROVĚŘENÉ VOZY S GARANCÍ PŮVODU VICEMISS AGÁTA HANYCHOVÁ ZNÁTE SLUŽBY A BONUSY AUTO ESA?

NOVĚJŠÍ VŮZ U PROFESIONÁLŮ KUPTE SI MAGAZÍN PROVĚŘENÉ VOZY S GARANCÍ PŮVODU VICEMISS AGÁTA HANYCHOVÁ ZNÁTE SLUŽBY A BONUSY AUTO ESA? è. 1/roèník 4. ZDARMA SPECIAL LINE / www.grandprinc.cz / vychází v dubnu 2007 / vydává Auto ESA ve spolupráci s MAGAZÍN jaro 2007 PROVĚŘENÉ VOZY S GARANCÍ PŮVODU MÁME AUTA PRO VŠECHNY! KUPTE SI NOVĚJŠÍ

Více

vesele i vážně o nás pro nás Nezávislý časopis od zaměstnanců pro zaměstnance Ročník: 2 číslo: 5 datum vydání: 1. září 2012

vesele i vážně o nás pro nás Nezávislý časopis od zaměstnanců pro zaměstnance Ročník: 2 číslo: 5 datum vydání: 1. září 2012 Véčko vesele i vážně o nás pro nás Nezávislý časopis od zaměstnanců pro zaměstnance Ročník: 2 číslo: 5 datum vydání: 1. září 2012 Redakce vaří Křížovka s tajenkou Omalovánky a spojovačka pro děti Další

Více

Důkladný odpočinek i pracovní úspěchy Vám přeje redakce Hlasu Trojky

Důkladný odpočinek i pracovní úspěchy Vám přeje redakce Hlasu Trojky H LAS T červen 2009 16. ročník, č. 6 Vážení čtenáři, červen se chýlí ke konci a několika chladnějšími dny nás poněkud znejistěl, zda to milované léto, tak slibně nakročené už v květnu, náhodou neskončilo.

Více

Život a zdraví si chráníme nedostatečně V pojištění mají Češi v Evropské unii stále co dohánět

Život a zdraví si chráníme nedostatečně V pojištění mají Češi v Evropské unii stále co dohánět www.cap.cz Přílohu připravila www.medialni.cz KOMERČNÍ PŘÍLOHA 15. LISTOPADU 2005 Život a zdraví si chráníme nedostatečně V pojištění mají Češi v Evropské unii stále co dohánět Nebýt pojištěn rovná se

Více

INVESTUJTE! CHCETE VÍCE PEN Z? 4/07 JAK M ŽETE UŠET IT NA CESTOVÁNÍ. Telefonní bankovnictví. Pracovní trh v Evropské unii

INVESTUJTE! CHCETE VÍCE PEN Z? 4/07 JAK M ŽETE UŠET IT NA CESTOVÁNÍ. Telefonní bankovnictví. Pracovní trh v Evropské unii JAK M ŽETE UŠET IT NA CESTOVÁNÍ Vychází 2. dubna 2007 49,90 Kč 69 Sk ČASOPIS, SE KTERÝM BUDETE MÍT VÍC PENĚZ NEJ TEN JŠÍ ASOPIS O FINANCÍCH 4/07 CHCETE VÍCE PEN Z? INVESTUJTE! podílové fondy životní pojištění

Více

Centrum ALMA, o. p. s. PRÁCE A JÁ. Metodika hledání práce pro ženy

Centrum ALMA, o. p. s. PRÁCE A JÁ. Metodika hledání práce pro ženy Centrum ALMA, o. p. s. PRÁCE A JÁ Metodika hledání práce pro ženy Romana Růžičková (ed.) Praha 2014 ESF OPPA Projekt Alma work & go Reg. č. CZ.2.17/2.1.00/35053 Práce a já Metodika hledání práce pro ženy

Více

číslo 2 podzim 2013 www.activa.cz VINOHRADSKÝ PAVILON RÁJEM DESIGNU CHRÁNIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ JE ZPŮSOB ŽIVOTA PODLE ZDRAVÉHO ROZUMU

číslo 2 podzim 2013 www.activa.cz VINOHRADSKÝ PAVILON RÁJEM DESIGNU CHRÁNIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ JE ZPŮSOB ŽIVOTA PODLE ZDRAVÉHO ROZUMU číslo 2 podzim 2013 www.activa.cz VINOHRADSKÝ PAVILON RÁJEM DESIGNU CHRÁNIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ JE ZPŮSOB ŽIVOTA PODLE ZDRAVÉHO ROZUMU Butiky BIBELOT: OD Kotva, Praha 1, Pasáž Myslbek, Praha 1, Centrum Chodov,

Více

professional Teambuilding od A až po Z Samsung Armani: Miniatura ve stylu Haute Couture Vídeň: Jasně a stručně Deset zásad užitečného brainstormingu

professional Teambuilding od A až po Z Samsung Armani: Miniatura ve stylu Haute Couture Vídeň: Jasně a stručně Deset zásad užitečného brainstormingu professional 2 2008 čtvrtletník pro firemní zákazníky společnosti T-Mobile Samsung Armani: Miniatura ve stylu Haute Couture Vídeň: Jasně a stručně Doprava, hotely, restaurace, noční život a sem tam památka

Více

Tento dokument je určen pouze klientům Českého vzdělávacího centra, je chráněný autorským zákonem a není povoleno jej dále jakkoliv šířit či

Tento dokument je určen pouze klientům Českého vzdělávacího centra, je chráněný autorským zákonem a není povoleno jej dále jakkoliv šířit či Aby se vám nesmáli, že platíte zbytečně víc, než ostatní Vybrané postupy, jak neplatit v roce 2013 ani o korunu víc, než ostatní Co před vámi chtějí zatajit: Praktické tipy, které vám pomohou vyjednat

Více

JAK UBĚHNOUT MARATON ZA 100 DNÍ

JAK UBĚHNOUT MARATON ZA 100 DNÍ JAK UBĚHNOUT MARATON ZA 100 DNÍ (kompletní průvodce přípravou a tréninkem) Miloš Škorpil a kol. Extra Média vychází s podporou společnosti Adidas ČR tréninkové plány prověřili čtenáři deníku Lidové noviny

Více