Předběžná nabídka zájmových kroužků na školní rok 2015/2016, termíny budou upřesněny v měsíci září 2015 podle zájmu žáků

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Předběžná nabídka zájmových kroužků na školní rok 2015/2016, termíny budou upřesněny v měsíci září 2015 podle zájmu žáků"

Transkript

1 Předběžná nabídka zájmových kroužků na školní rok 2015/2016, termíny budou upřesněny v měsíci září 2015 podle zájmu žáků Kroužky organizované a vedené pedagogy naší školy (Ceny jsou uvedeny za 30 lekcí mimo kroužku Věda nás baví) Název kroužku Vyučující Orientační ceny Věda nás baví p. Lucie Žáčková Cena: 1125,-Kč za, délka lekce 60 min. Ročník: středa VĚDA NÁS BAVÍ pořádá kroužky pro žáky mateřských i základních škol. Žáci se hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, astronomie, přírodopis, inženýrství, strojírenství) a získané znalosti si ověří na jednoduchých praktických experimentech, např. sestaví si funkční čističku vody, objeví prastaré fosilie, vyzkouší si metodu chromatografie apod. ve školním roce 2014/2015 se malí vědci mohou těšit na úplně nové experimenty. Základy společenských tanců a společenského chování Mgr. Lucie Hadravová Cena 830,- Kč Ročník: Náplní kroužku bude děti seznámit se základními společenskými tanci (jejich historie, hudba a základní kroky). Stejně tak nedílnou součástí bude podat základy společenského chování a základy etikety. Cvičení z matematiky Mgr. Lucie Hadravová Cvičení z českého jazyka 9. ročník Mgr. Lenka Řádková V těchto kroužcích mají žáci 9. ročníků možnost rozšířené přípravy na přijímací zkoušky. Mgr. Linda Pravcová Cena: 950,- Kč Výtvarná dílna 1. ročník Mgr. Lenka Holíková Mgr. Adéla Šáfrová V prvním ročníku se žáci hravou formou seznamují s různými výtvarnými technikami, téma je Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá. Díla vašich dětí si můžete v červnu prohlédnout na vernisáži Výtvarné dílny.

2 Výtvarná dílna 2. ročník Mgr. Edita Havránková Mgr. Jana Malinová Cena: 950, - Kč Tématem výtvarné dílny ve druhém ročníku je Tam, kde se mi dobře žije. Společně najdeme naše nejoblíbenější místa na Zemi a výtvarně je ztvárníme. Výtvarná dílna 3. ročník Mgr. Romana Stanislavová Mgr. Romana Lipová Mgr. Radka Eliášová Cena: 950, - Kč V rámci projektu Výtvarná dílna každoročně pořádáme výstavy a vernisáže v budově školy, úspěšně se zapojujeme do výtvarných soutěží a používáme nové a netradiční techniky. St Dívčí klub sudý týden Dana Strakošová Ročník: Cena: 1320,- Kč V tomto kroužku se zaměříme na ruční práce korálkování, papírování, malování na textil i hedvábí, batikování. Vyzkoušíme si pletení z papíru i pedigu, šití a občas si něco dobrého uvaříme. Vyrobíme vánoční dárky, upečeme cukroví. Út Keramika Ročník: Pohádkové zpívání Ročník: Dana Strakošová Mgr. Adéla Šáfrová Cena: 1230,- Kč Chcete si zazpívat a naučit se pohádkové písničky? Pak jste tady správně! Atletika Ročník: Mgr. Květa Svobodová + aprobovaný trenér Cena: 800,- Kč Pod záštitou klubu AC Pardubice otevíráme kroužek atletiky. Žáci se v něm naučí základům atletické abecedy, která je dobrou průpravou pro jakýkoliv sport. Cena 830,- Kč Flétnička Mgr. Pavlína Dlabková Flétnička (1. 3. ročník) naučíme se hrát jednoduché skladby a písničky, pojmenovat a poznávat noty, rytmické hry, zároveň rozvíjíme správné dýchání a jemnou motoriku.

3 Kroužek s rodilým mluvčím Aj Mgr. Hedvika Skřeková Cena 1800,- Kč + rodilý mluvčí V kroužku výuky s rodilým mluvčím pracujeme s tématy, která jsou probírána ve výuce Angličtiny. Slovíčka a fráze jsou procvičovány zábavnou formou (správné slovíčko dítě plácne plácačkou, hledáním ukrytých obrázků, přiřazováním textu k obrázkům, vyslovením slova společně s pohybem, zajímavými pracovními listy, nově děti pracují se speciálním programem na interaktivní tabuli, apod.) Školní učivo je o několik slovíček či frází rozšířeno. Klub přemýšlivých dětí Ročník: Cena: 920,- Kč Mgr. Linda Pravcová Chceš řešit, luštit, skládat, bádat, pátrat, doplňovat, přemýšlet? Hrát logické a deskové hry? Jednotlivě i ve skupinách? Přidej se k nám! Šachy Bc. Jan Stanislav Ročník: Pohybové hry pro 1. až Cena 800,- Kč Mgr. Pavlína Dlabková 4. ročník Cvičíme hravou a zábavnou formou motivační hry, míčové hry, hry s netradičními materiály, závodivé hry a další. Vhodné i pro děti, které se teprve učí, že pohyb je důležitý, potřebný a zdravý. Doučko pro 4. ročník Mgr. Pavlína Dlabková Cena 800,- Kč Náplní kroužku je procvičování a upevňování učiva podle aktuálních potřeb žáků. Procvičujeme matematiku a český jazyk. Turistický kroužek Ročník: Mgr. Edita Havránková p. Zuzana Bulisová Cena 1050,- Kč + předpokládané výdaje na každý výlet Také ve školním roce 2015/2016 bude pokračovat práce turistického kroužku. Nebude v pracovním týdnu, ale vždy jednou za měsíc v sobotu se vydáme s Vašimi dětmi za poznáváním nejen našeho blízkého okolí, ale i do vzdálenějších míst našeho kraje. Čeká nás osm výletů - Babiččino údolí, cesta z Potštejna do Litic nad Orlicí, Dopravní křižovatky aneb do České Třebové vlakem, Velorexem, letadlem i lodí, Vánoční jarmark Slatiňany, Muzeum divadla Drak Hradec Králové Labyrint, Archeopark Všestary, ZOO Praha, tradiční Kutnohorské stříbření. Umožněte svým dětem, aby víkendy trávily aktivně! Na výlety budeme jezdit vlakem nebo autobusem, zájemci o kroužek dostanou přesná data a místa výletů v měsíci září. Klokánci - cvičení na míčích Mgr. Jana Malinová Mgr. Edita Havránková 60 minut Cena 890, - Kč Ročník: Zábavná rehabilitace, rovnováha, koordinace a posílení celého těla dohromady? ANO -je to možné díky fitballu. Za doprovodu říkanek, písniček

4 a pohádek si protáhnete těla na velkých míčích. Spojíme tak radost z pohybu s udržením správného postavení páteře. Kroužek je vhodný pro žáky 1. až 3. ročníku. Šikulové Cena: 1040,- Kč Mgr. Adéla Šáfrová Ročník: Rádi tvoříte? Tak přijďte na tento kroužek! Budeme skládat, lepit a tvořit nejrůznější výrobky a to nejen z televizního pořadu. Taneční průprava Jana Holíková Ročník: Cena: 800,- Kč Rádi tancujete? Přijďte se naučit ladně pohybovat i improvizovat do našeho kroužku taneční průpravy. v letošním roce se budeme zabývat hlavně výrazovým tancem. Kroužek procvičování angličtiny Mgr. Zuzana Musilová Ročník: Kroužek je určen pro děti od 1. do 5. třídy. Na kroužku děti procvičují probrané učivo, s pomocí pedagoga se vrací do posledních hodin a doplňují, co jim dělalo problémy. Luští křížovky, zpívají písničky, různými způsoby upevňují slovní zásobu. Dopisují pracovní sešit a cvičení z hodin. Kroužek spontánního tance Mgr. Zuzana Musilová Cena: 800,- Kč Kroužek je určen dětem, které se rády pohupují a tančí v rytmu hudby, chtějí se pohybem odreagovat a přitom se neučit kroky nebo taneční sestavy. Děti si prostě jen tak zatancují pro radost a odpočinou si pohybem. Procvičování angličtiny pro větší děti Mgr. Jana Lochmanová Ročník: Opakujeme učivo podle aktuálních potřeb žáků, procvičujeme slovní zásobu, pracujeme s textem, překládáme. Procvičování němčiny Mgr. Zuzana Musilová Ročník: Pracujeme s textem, rozšiřujeme slovní zásobu, píšeme krátké texty, opakujeme a prohlubujeme probírané učivo ročníku. Konverzace v angličtině Mgr. Jana Lochmanová 45 minut týdně Ročník: Procvičování gramatiky a slovní zásoby, konverzační témata pro každodenní situace jídlo, cestování, představení se, zájmy, anglicky mluvící země a další. Florbal Mgr. Jaromír Pilc Cena: 800,- Kč 45 minut týdně Středa

5 Žáci si osvojí základní pravidla hry florbal. Seznámí se základními herními systémy (obrana, útok, brankář). Sehrajeme turnaje a zápasy s jinými školami z Pardubic a okolí. Kroužek je určen pro žáky 1. až 9. třídy naší školy. Lekce 45 min. Hra na akustickou kytaru p. Tomáš Bohó Cena: 100 Kč za lekci Základní hraní na akustickou kytaru, stupnice, akordy, písničky. Na kytaru bez not ( ročník) Mgr. Hana Zábranská 60 minut týdně Máte doma starou kytaru a nevíte co s ní? Nebo chcete umět na něco hrát a nechcete se učit noty? Je to jednoduché. Stačí přijít s kytarou. Za chvíli se naučíš hrát hned několik písniček. Budeme si zpívat ( ročník) Mgr. Hana Zábranská 60 minut týdně Chceš se naučit písničky, které se zpívají třeba u táboráku? Stačí mít chuť a přijít se je naučit. Budeme zpívat s klavírem i kytarou, budeme si hrát s hudbou například malovat a vymýšlet hudební doprovody. Kroužky organizované neziskovou společností Kroužky Východní Čechy, kroužky budou probíhat na naší škole, ale povedou ho lektoři společnosti Kroužky Východní Čechy(Ceny jsou uvedeny za ) Název kroužku In line bruslení Orientační ceny Cena: 140 Kč/lekce Říjen až listopad a duben až červen, venku v areálu školy děti naučíme základní techniky a dovednosti.

6 Badminton Cena 650,- Kč Populární sport, který dětem procvičí celé tělo a ještě je bude tato olympijská disciplína bavit. Basketbal Basketbal patří mezi nejrozšířenější sportovní hry ve světě. Děti na kroužku získají základní basketbalové dovednosti a současně rozvíjejí své pohybové schopnosti. Bojové sporty a sebeobrana Komplexní sportovní průprava. Učíme děti koordinaci, obratnost, rychlost, postřeh a základní prvky sebeobrany. Podporujeme kamarádství a spolupráci. Agresivitu a útočnost v našich kroužcích nenajdete. Vhodné i pro holky. Cena600 Kč + 650,- Kč na Vaření potraviny Velmi oblíbený kroužek (i u rodičů ochutnávačů :o)). V ceně jsou zahrnuty potraviny, ze kterých děti budou vařit (jak nepečené cukroví, saláty, tousty, pomazánky, sladkosti a zdravé svačinky, tak i více složitější pokrmy). Délka kroužku je 1,5 hodiny v ZŠ. Vhodné i pro kluky. Cena: 600, - Kč Hip hop a moderní tanec Taneční sestavy různých žánrů populární skladby. Děti se budou účastnit naší velké taneční soutěže, na Vánoce vystupovat na Staroměstském náměstí a především se budou učit tančit to, co je baví. Kluci vítáni. Cena: 600, - Kč Aerobik a moderní tanec Sestavy z aerobiku a také taneční sestavy naučíme děti na oblíbené a populární skladby. Děti vystoupí na naší velké taneční soutěži a 2x za rok na Kroužkované podívané. Roztleskávačky CHEERLEADING Cena: 1050,- Kč Dynamické a efektní taneční sestavy vhodné na jakoukoliv rytmickou

7 hudbu. Připravíme tým děvčat, které pak rozproudí každou školní sportovní akci. V CENĚ BAREVNÉ POMPONY. Divadlo a dramatika Děti naučíme bez ostychu komunikovat, prosadit se, recitovat prohloubíme jejich fantazii, naučíme je správně mluvit, podpoříme kamarádské vztahy ve skupině a v neposlední řadě v kroužku připravíme divadelní představení Kč Top dívky kosmetika a pomůcky Dívkám od 13 do 16 let naše metodika poradí, jak podpořit svou krásu a jak o sebe správně pečovat. Jak ze staršího oblečení vytvořit trendy outfit, či jak se upravit do tanečních ,- Kč veškerý Švadlenka materiál Šití, pletení, háčkování, vyšívání Vítáme i kluky! Cena 600,- Kč Kroužek 112 První pomoc na názorných pomůckách, praktické ukázky a besedy s policisty, hasiči a záchranáři. Naučíme děti správně postupovat v život ohrožujících situacích. Elektrotechnický kroužek Cena: 1100,- Kč Děti si samy složí různá zajímavá elektrotechnická zapojení z technické stavebnice, která hraje, bliká, točí se, vysílá morseovku. Naše unikátní metodika děti také seznámí s předními světovými vědci a vynálezci. V ceně je pracovní metodický sešit. Kroužek vhodný pro kluky i holky.

Naše tábory. Jak se přihlásit na tábor

Naše tábory. Jak se přihlásit na tábor Úvodem Věříme, že si z naší bohaté nabídky táborů a soustředění vyberete a že s námi aktivně strávený čas o letních prázdninách vás uspokojí a přinese vám zážitky a vzpomínky na celý život. Naše tábory

Více

D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava. Brněnská 29, Jihlava

D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava. Brněnská 29, Jihlava D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava Brněnská 29, Jihlava PRO OBDOBÍ 2011-2012 Obsah I. Charakteristika zařízení:... 3 II. Cíle vzdělávání:... 3 III. Délka vzdělávání:... 4 IV. Formy a obsah vzdělávání:...

Více

volnočasové aktivity příloha berounského měsíčníku Radniční list

volnočasové aktivity příloha berounského měsíčníku Radniční list volnočasové aktivity příloha berounského měsíčníku Radniční list 2012/2013 Seznam organizací Aikido Ikeda Dojo Beroun... 4 Aqua Aerobic - Alena Beránková Vančová... 3 Angličtina s Jimmym... 9 Ateliér na

Více

KROUŽKY/EXTRA COURSES 2014/2015 II. semester

KROUŽKY/EXTRA COURSES 2014/2015 II. semester act Sunny Canadian International School KROUŽKY/EXTRA COURSES 2014/2015 II. semester KROUŽKY PRO DĚTI Z MATEŘSKÝCH ŠKOL AKTUÁLNĚ ZE ŽIVOTA NA SUNNY CANADIAN SCHOOL TANEČKY S PANÍ LYNCH Paní Lynch je tanečnice

Více

Bližší informace ke kroužkům

Bližší informace ke kroužkům Sportovní kroužky Bližší informace ke kroužkům Florbalový klub Hradečtí lvi FBC Sion Florbalový klub nabízí příležitost pro děti, které chtějí hrát závodně i pro ty, co si chtějí jen tak zasportovat a

Více

PROJEKT 2012 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Ing. Lucie Hájková Vedoucí pracoviště Louka

PROJEKT 2012 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Ing. Lucie Hájková Vedoucí pracoviště Louka PROJEKT 2012 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Ing. Lucie Hájková Vedoucí pracoviště Louka Brno, listopad 2012 1 ÚVOD 1 CHARAKTERISTIKA PRACOVIŠTĚ LOUKA...3 2 MATERIÁLNÍ PODMÍNKY...3

Více

Školní vzdělávací program ŠKOLA PRO VŠECHNY. Masarykova základní škola. Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí - 1 -

Školní vzdělávací program ŠKOLA PRO VŠECHNY. Masarykova základní škola. Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí - 1 - Školní vzdělávací program ŠKOLA PRO VŠECHNY Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí - 1 - Obsah A. Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání 1. Identifikační údaje.....

Více

e-mail: reditel 7.zs@volny.cz tel. řed.: 312 681 166 fax/sekr.: 312 681 165 č.j.:1216/08 Kladno: 6.8.2008 Magistrát města Kladna oddělení školství

e-mail: reditel 7.zs@volny.cz tel. řed.: 312 681 166 fax/sekr.: 312 681 165 č.j.:1216/08 Kladno: 6.8.2008 Magistrát města Kladna oddělení školství e-mail: reditel 7.zs@volny.cz tel. řed.: 312 681 166 fax/sekr.: 312 681 165 č.j.:1216/08 Kladno: 6.8.2008 Magistrát města Kladna oddělení školství nám. 17.listopadu 2840 K L A D N O 272 63 Obsah: 1) Základní

Více

Bližší informace ke kroužkům

Bližší informace ke kroužkům Sportovní kroužky Bližší informace ke kroužkům Florbalový klub Hradečtí lvi FBC Sion Florbalový klub nabízí příležitost pro děti, které chtějí hrát závodně i pro ty, co si chtějí jen tak zasportovat a

Více

Škola se specializací na estetiku a tvořivost

Škola se specializací na estetiku a tvořivost Základní škola Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace Aloisina výšina 642/51, Liberec 15, 460 15; www.zs-aloisinavysina.cz Tel.: 482 751 233, e-mail: info@zs-aloisinavysina.cz Škola se specializací

Více

PROJEKT 2015 PRACOVIŠTĚ LOUKA

PROJEKT 2015 PRACOVIŠTĚ LOUKA PROJEKT 2015 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Mgr. Kateřina Konečná Vedoucí pracoviště Louka Brno, listopad 2014 1 Obsah 1 CHARAKTERISTIKA PRACOVIŠTĚ LOUKA... 3 2 MATERIÁLNÍ

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY Základní škola Senice na Hané, okres Olomouc, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2011/2012 Zpracovala: Mgr. Kateřina Prucková ředitelka školy Rozdělovník: Obec Senice

Více

volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list

volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list 8 Aqua-aerobik Baby Club Hrošík Telefon: 737 148 736 babyclub.hrosik@seznam.cz Internetové stránky: www.babyclub-hrosik.cz.

Více

LEGATO. Projekt 2013. Cesta je cíl

LEGATO. Projekt 2013. Cesta je cíl pracoviště LEGATO Stamicova 7, Brno Kohoutovice Projekt 2013 Cesta je cíl Předkladatel: Milada Jovanovská 1. Charakteristika pobočky: Klademe stejný důraz na proces jako na výsledek. V roce 2013 završíme

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZÁKLADNÍ ŠKOLY MIKULOVA

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZÁKLADNÍ ŠKOLY MIKULOVA Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594 VÝROČNÍ ZPRÁVA ZÁKLADNÍ ŠKOLY MIKULOVA 2009-2010 V Praze dne 19.9.2010 Zpracoval: Mgr. Radek Pulkert ředitel školy Projednáno a schváleno školskou radou dne 20.9.

Více

Jsem o krok dál aneb dialogem ke komunitnímu vzdělávání

Jsem o krok dál aneb dialogem ke komunitnímu vzdělávání Program neformálního předškolního vzdělávání je finančně podpořen: od 1. 11. 2011 z prostředků Nadace Open society fund Praha Jsem o krok dál aneb dialogem ke komunitnímu vzdělávání od 1. ledna 2014 také

Více

PROJEKT 2013 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Ing. Lucie Hájková Vedoucí pracoviště Louka

PROJEKT 2013 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Ing. Lucie Hájková Vedoucí pracoviště Louka PROJEKT 2013 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Ing. Lucie Hájková Vedoucí pracoviště Louka Brno, listopad 2012 1 ÚVOD 1 CHARAKTERISTIKA PRACOVIŠTĚ LOUKA... 3 2 MATERIÁLNÍ PODMÍNKY...

Více

ANGLIČTINA V MATEŘSKÉ ŠKOLCE

ANGLIČTINA V MATEŘSKÉ ŠKOLCE ANGLIČTINA V MATEŘSKÉ ŠKOLCE na co se ptají učitelky a rodiče doplněk k učebnici Hippo and Friends Věra Bitljanová Obsah 2 Dvě otázky úvodem 3 Jak se děti učí cizí jazyk 4 podmínky vrozené schopnosti realistická

Více

Základní škola Hlinsko, ul. Ležáků 1449. Lezákoviny. novinky z naší školy. www.zslezaku.cz

Základní škola Hlinsko, ul. Ležáků 1449. Lezákoviny. novinky z naší školy. www.zslezaku.cz Základní škola Hlinsko, ul. Ležáků 1449 v Lezákoviny novinky z naší školy www.zslezaku.cz Školou krok za krokem Vážení rodiče, rád bych vás seznámil s naší školou. Snažíme se vytvářet prostředí s přátelskou

Více

Nabídka zájmové činnosti na školní rok 2014/2015

Nabídka zájmové činnosti na školní rok 2014/2015 Dům dětí a mládeže Základní umělecké školy Horská 166 543 71 Hostinné Tel. 499 524 131, IČ: 674 407 03 www.ddmhostinne.cz Nabídka zájmové činnosti na školní rok 2014/2015 Vážení rodiče, Pracoviště DDM

Více

Morkovice se představuje

Morkovice se představuje Základní škola Morkovice se představuje Milé děti, vážení rodiče, chtěli bychom vám představit naši školu, která se nachází v krásném klidném prostředí ve městě Morkovice-Slížany. Naše škola má k dispozici

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY Základní škola Senice na Hané, okres Olomouc, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Zpracovala: Mgr. Kateřina Prucková ředitelka školy Rozdělovník: Obec Senice

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ mateřské školy platnost od 1.4.2015 schválil: Jan Faltýnek č.j. mand/438/2015

Více

Mateřská škola Oáza v Praze 12

Mateřská škola Oáza v Praze 12 Mateřská škola Oáza v Praze 12 Školní vzdělávací program pro předškolní vzdělávání Název: Zvídálkovo putování světem her a poznávání Číslo jednací: samostatná evidence 2013/14 Aktualizován: 1. 9. 2014

Více

Výroční zpráva za školní rok 2013/2014

Výroční zpráva za školní rok 2013/2014 Výroční zpráva za školní rok 2013/2014 Brno září 2014 1 1.0 Základní charakteristika školy 1.1 Název právnické osoby vykonávající činnost školy: Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská

Více

Výroční zpráva základní školy

Výroční zpráva základní školy 1. Základní údaje o škole 1.1 Škola Název školy Základní škola Český Těšín Slezská 1740 okres Karviná Adresa školy Slezská 1740, Český Těšín Právní forma příspěvková organizace IČO 48004685 IZO 048004685

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM pro základní školu speciální

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM pro základní školu speciální ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM pro základní školu speciální Vzdělávání žáků se středně těžkým mentálním postižením a vzdělávání žáků s těžkým mentálním postižením a souběžným postižením více vadami zpracovaný

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY Veselý a zdravý rok, do školy už jenom krok ŠVP PT byl projednán v pedagogické radě dne 19. 6. 2014. Dokument byl schválen ředitelem školy dne 19. 6. 2014. 1 OBSAH

Více

Dvanáct je měsíců a každý z nich jinou čepici nosí.

Dvanáct je měsíců a každý z nich jinou čepici nosí. ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ Dvanáct je měsíců a každý z nich jinou čepici nosí. Jsem človíček šikovný a samostatný. V Jablonci nad Nisou 1.1.2010 Obsah: 1. Identifikační údaje...

Více

školní rok 2013 2014

školní rok 2013 2014 ZÁKLADNÍ ŠKOLA VRDY, okres Kutná Hora VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY školní rok 2013 2014 1 Zpracoval: Mgr. Jiří Stýblo, ředitel školy Obsah : 1. Základní údaje o škole 1.1. Identifikační údaje 1.2. Zřizovatel

Více