- Adéla Tomanová
1
2 První aukce vynesla na projekt Nový start korun, díky doprodejům se částka zvýšila na korun V neděli se v rámci aukčního dne Galerie Kodl a Aukční síně Vltavín na pražském Žofíně konala i charitativní aukce ve prospěch Konta BARIÉRY. Zájemci se mohli poprat o první stovku ze sbírky 300 uměleckých děl, které věnovala společnost ČEZ. Celkem bylo vydraženo 58 artefaktů v ceně korun. To překročilo vyvolávací cenu všech děl o více než 700 tisíc. Kupci si mohli dovolit přistoupit na o něco vyšší částky, k cenám obrazů totiž nejsou připočítávány aukční přirážky jako v obvyklých komerčních dražbách. Nejdražší vydraženou položkou se stal obraz Martina Benky Odpočinek. Po velké bitvě zaplatí kupec za olej na plátně 920 tisíc korun místo vyvolávací ceny 90 tisíc! Podobný obří skok potkal i plátno Slovenská krajina od Erdelyiho. Z vyvolávacích 40 tisíc se vyšplhal až na 465 tisíc. Nevydražená díla je možné zakoupit v kanceláři nadace za vyvolávací cenu navýšenou o 10%. Zbylé dvě stovky uměleckých děl ze sbírky budou vydraženy v rámci dvou aukcí v příštím roce. Utržené peníze půjdou do poslední koruny na projekt Konta BARIÉRY Nový start. Chystá se pomoci symbolické sedmičce lidí, kteří se na vozíku ocitli v průběhu posledního roku. Čekají je obrovské výdaje jako vozík, bezbariérová úprava bytu či auta, počítač... Pomoc s uhrazením těchto položek snad alespoň částečně přispěje i k překonání psychického náporu, který s sebou nová životní situace přinesla. Proto všem, kdo zakoupením díla na projekt přispěli, mockrát děkujeme. Doprodejem se částka určená na projekt Nový start zatím zvýšila na korun. Doprodej k mimořádné aukci obrazů na Žofíně 01 Adámek Rudolf Na podzim tempera, lepenka, rámováno, zaskleno, 31x43 cm, 02 Achrer Josef Pohár pro Gaudího kombinovaná technika, plátno, dat. 99, rámováno, 100x85 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč
3 07 Bauer Jiří Blata olej, plátno, rámováno, 84x129 cm, Prodejní cena: Kč 08 Benedikt Václav Zvíře olej, plátno, dat. 77, rámováno, 100x75 cm, sign. UD Prodejní cena: Kč 09 Benedikt Václav Svěží krajina olej, plátno, dat. 94, rámováno, 62x85 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 12 Bílek František Květen ( 1945 ) plaketa, bronz, dřevo, deska, 20x46 cm, sign. LD 13 Bílková Marie Modrá zahrada koláž, rámováno, paspartováno, zaskleno, 25x20 cm, sign. PD Prodejní cena: Kč
4 14 Bílková Marie Hudební nabídka koláž, rámováno, paspartováno, zaskleno, 25x20 cm, nesign. Prodejní cena: Kč 15 Bílková Marie Zdenička koláž, rámováno, paspartováno, zaskleno, 27x20 cm, nesign. Prodejní cena: Kč 16 Bláha František Předjaří pod Homolkou akvarel, lepenka, dat. 50, rámováno, paspartováno, zaskleno, 35x61 cm, 24 Brožík Václav Portrét šlechtice olej, plátno, rámováno, 41x32 cm, nesign. Prodejní cena: Kč 25 Březina Jan Vesnička olej, sololit, rámováno, 26x32 cm, Prodejní cena: Kč
5 26 Bubeníček Ota Vožický hrad olej, plátno, rámováno, 59x70 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 28 Burda Václav Ohnivý keř barevná fotografie, deska, dat. 2001, rámováno, 51x75 cm, Prodejní cena: Kč 31 B. J. signatura J. B. Dr. Edvard Beneš plaketa, bronz, mramorový sokl, průměr 17 cm, sign. 32 Čihák Edvard Kairo olej, plátno, rámováno, 46x32 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 36 Dillinger Petr V háji suchá jehla, papír, dat. 29, rámováno, paspartováno, zaskleno, 16x21 cm, Prodejní cena: Kč
6 37 Dinele T. M. Nicola Tesla busta, bronz, výška 80 cm, sign. vpravo na rukávu Prodejní cena: Kč 38 Doležal Z cyklu o vodě kombinovaná technika, karton, dat. 99, rámováno, zaskleno, 65x65 cm, Prodejní cena: Kč 41 Duša Ferdiš Ružomberok dřevoryt, rámováno, paspartováno, zaskleno, 33,5x30 cm, Prodejní cena: Kč 42 Duša Ferdiš Krajina u Hlubočep dřevoryt, papír, rámováno, paspartováno, zaskleno, 24x36,5 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 43 Duša Ferdiš Strečno dřevoryt, papír, rámováno, paspartováno, zaskleno, 37x32 cm, Prodejní cena: Kč
7 48 Gabriel Karel Vltava od Baby olej, plátno, dat. 42, rámováno, 49x78 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 49 Grafnetr Ludvík Černínská ulice akvarel, papír, dat. 1950, rámováno, paspartováno, zaskleno, 41x34 cm, Prodejní cena: Kč 50 Halata Dobroslav Touhy acryl, plátno, dat. 97, rámováno, 55x40 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 51 Halata Dobroslav Budoár acryl, plátno, dat. 96, rámováno, 65x80 cm, sign. LD 52 Halata Dobroslav Figurální kompozice acryl, plátno, rámováno, 55x70 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč
8 58 Halata Sylvestr Vrby uhel, papír, rámováno, paspartováno, zaskleno, 41x60 cm, Prodejní cena: Kč 59 Halata Sylvestr Sklizeň brambor lept, dat. 54, rámováno, paspartováno, zaskleno, 28x40 cm, Prodejní cena: Kč 67 Herbst Jaroslav Olše lavírovaná kresba, lepenka, dat. 30, rámováno, paspartováno, zaskleno, 60x47 cm, Prodejní cena: Kč 68 Heřmanská Eva Anděl blažené smrti smalt, rámováno, 50x50 cm, Prodejní cena: Kč 70 Hlávka Ladislav Riviéra olej, plátno, dat. 32, rámováno, 66x100 cm, Prodejní cena: Kč
9 74 Hovorka Krkonoše olej, deska, dat. 1938, rámováno, 39x50 cm, Prodejní cena: Kč 77 Hurt Josef Jaro pastel, velur, rámováno, paspartováno, zaskleno, 29x35 cm, Prodejní cena: Kč 81 Ivančevič T. Karel Baxa reliéf, bronz, 46x35 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 83 Jaroš Bohumil Krajina kvaš, lepenka, rámováno, zaskleno, 60x87 cm, sign. LD 87 Ježek Alois Cikánská ulička v bývalém ghetu perokresba, papír, dat. 1928, rámováno, paspartováno, zaskleno, 19,5x30 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč
10 91 Jiránek Miloš Portrét Vrchlického pastel, velurový papír, rámováno, paspartováno, zaskleno, 34x42 cm, Prodejní cena: Kč 94 Justich Rainhold? Lesní veduta olej, plátno, rámováno, 68x78 cm, nečitelně
Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč
VíceMIROSLAV TICHÝ. 25. září 2016, hodin
VíceAjvazovskij nezklamal, Pradier, Sopko a Jetelová překvapili
Ajvazovskij nezklamal, Pradier, Sopko a Jetelová překvapili text VAŠÁTKOVÁ VENDULA datum 01.12.2017 Čtvrteční večerní dražba Arthouse Hejtmánek nabídla 149 artefaktů, které se prodaly za celkových více
VícePrvní ochutnávka (díl třetí)
VíceZamýšlená akvizice výtvarného umění
Zamýšlená akvizice výtvarného umění Slovní a fotografická dokumentace (přední a zadní strana) souboru výtvarných děl akademického malíře Václava Zemana: 1) Modré goloásky, návrh filmového plakátu, 1970
VíceDoc. ak. mal. Vladimír Drápal, Červený kůň, 40 x 31 cm, malba na skle, 2003 Cena: 4000
AUKCE OBRAZŮ Vážení přátelé, nadační fond České myelomové skupiny podporuje boj odborníků i společnosti proti mnohočetnému myelomu, druhému nejčastějšímu krevnímu nádoru. Jedním z jeho klíčových poslání
VícePoř. č. 72 Večer u moře 52 x 105 cm, olej na plátně, značeno vpravo dole B. Küpfer ROMA rámováno
VíceAUKCE UMĚNÍ PRO RADOST
VíceODEHNAL KATALOG VÝSTAVY
VíceVýstava obrazů skupiny BENE
Výstava obrazů skupiny BENE Nosticova galerie na zámku v Trmicích od 1.9.2010 do 31.10.2010 katalog obrazů 1 1 ZIMNÍ LES 2 STARÝ MAJÁK Novozámská Miluše Novozámská Miluše rozměr 30 x 26 rozměr 30 x 50
Více1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč
VíceBENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH GREEN DOORS
BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH GREEN DOORS Pár slov úvodem Green Doors je nestátní nezisková organizace, která se věnuje pracovní a sociální rehabilitaci mladých lidí se schizofrenií. Provozuje
VíceSrdečně Vás zveme na pravidelné dražby umění, vždy každý měsíc!
VíceAktuální dražba - ZÁŘÍ, sobota, 28.9.2013 od 15.00 hod
VíceAUKCE STARÉHO MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ 30. ŘÍJNA 2011 AUGUSTINE HOTEL PRAGUE
VíceVážení sběratelé umění a příznivci naší galerie,
Vážení sběratelé umění a příznivci naší galerie, je tomu přesně rok, co jsme uvažovali nad významem čísla sedm a přisuzovali mu magickou sílu štěstěny. Tenkrát jsme však ještě neměli tušení, že nás ona
VíceSpranger, van Goyen, Hartmann a další
VíceAktuální dražba - Září, čtvrtek, 25.9.2014 od 18.00 hod
Aktuální dražba - Září, čtvrtek, 25.9.2014 od 18.00 hod DALŠÍ SKVĚLÁ DÍLA V DRAŽBĚ 25.9.2014 NA: www.bussmark.cz poř. č. 27 V případě odhalení falza, do 10 dnů ode dne vydražení, vracíme vydražiteli celou
VícePoř. č. 49 O žních 60 x 80 cm, olej na plátně, značeno vlevo dole F. Engelmüller rámováno
Srdečně Vás zveme na pravidelné dražby umění, vždy každý měsíc! Vstup zdarma, bez dražební jistoty. Občerstvení zajištěno. Dražit můžete jak osobně na místě, tak po telefonu. Garantujeme zajímavý výběr
VíceVýtěžekbude použitna rekonstrukci budovdenníhostacionáředc90o.s.
VíceDÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě
DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě koupi 2 obrazů cena 7 000 Kč, v případě koupi 4 obrazů cena
VíceKatalog aukce pro Green Doors. O.s. Green Doors Galerie Artinbox
Víceopen society of artists
open society of artists SVÌTOVÁ UNIE KULTURY WORLD UNION OF CULTURE MLÁDE V AKCI MÙJ NEJKRÁSNÌJŠÍ ZÁ ITEK 4. roèník mezinárodní umìlecké soutì e pro dìti a mláde PRAHA ØÍJEN 2015 Umìlecká soutì pro dìti
VíceMísto, datum a čas zahájení dražby od 16:00 hod. v aukční síni společnosti Aukční centrum Bussmark, s.r.o., Štúrova 1701/55, Praha 4 Krč.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné souboru věcí movitých dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon ). Místo, datum a čas zahájení dražby
VíceKonkretizovaný výstup Konkretizované učivo Očekávané výstupy RVP
Ročník: I. III. - rozeznává různé přírodní materiály - seznamuje se s rozličnými technikami přechází od hry k experimentu Experimenty s nástroji - kresba: rukou, tužkou, rudkou, uhlem, dřívkem, fixy, malba
VíceJana Káninská Mlýn. Neznámý autor Tučňáci. 500,- Kč. 500,- Kč. Patron: Suchá jehla 8 x 8 cm. Vyvolávací cena: Suchá jehla 10x 10 cm.
1 Jana Káninská Mlýn Suchá jehla 8 x 8 cm 500,- Kč 2 Neznámý autor Tučňáci Suchá jehla 10x 10 cm 500,- Kč 3 Jana Káninská Balon Suchá jehla 8 x 13 cm 500,- Kč 4 Neznámý autor Odraz Suchá jehla 13 x 10
VíceAukční den. Žofín Slovanský ostrov v sobotu 11. května 2002 v 11:00 hodin. Obrazy, kresby 17. - 20. století. Sochy, plastiky, objekty
R Aukční den www.galerie-vltavin.cz www.galeriekodl.cz Žofín Slovanský ostrov v sobotu 11. května 2002 v 11:00 hodin Obrazy, kresby 17. - 20. století Sochy, plastiky, objekty Česká a světová grafika 92.
VíceAukční den. Žofín Slovanský ostrov v neděli 1. prosince 2002 v 11:00 hodin. www.galerie-vltavin.cz. www.galeriekodl.cz
Aukční den www.galerie-vltavin.cz www.galeriekodl.cz Žofín Slovanský ostrov v neděli 1. prosince 2002 v 11:00 hodin 45. Toyen 66. Pierre-Auguste Renoir Obrazy, kresby 17. - 20. století Sochy, plastiky,
VíceAktuální dražba - Září, čtvrtek, od hod
Více45. AUKCE. Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika. ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV Neděle 16. února 2003 v 11 hodin. www.galerie-vltavin.
R 45. AUKCE www.galerie-vltavin.cz ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV Neděle 16. února 2003 v 11 hodin 111 Václav Radimský Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika 45. aukce Klubu dražitelů Aukční
VíceAukční den. www.galerie-vltavin.cz. www.galeriekodl.cz. Žofín Slovanský ostrov. Sobota 26. 4. 2003 Malý sál 11:00 hodin
R Aukční den www.galerie-vltavin.cz www.galeriekodl.cz Žofín Slovanský ostrov Sobota 26. 4. 2003 Malý sál 11:00 hodin 88. Jan Zrzavý 133. Antonín Hudeček Obrazy, kresby 17. - 21. století Sochy, plastiky,
VícePříloha č. 9 VÝTVARNÁ VÝCHOVA
Žák při vlastních tvůrčích činnostech pojmenovává prvky vizuálně obrazného vyjádření (světlostní poměry, barevné kontrasty, proporční ) Žák využívá a kombinuje prvky vizuálně obrazného vyjádření ve vztahu
VícePořadatelé Aukčního dne: Aukční Galerie Kodl Aukční síň Vltavín
Tisková zpráva 68. aukce Aukční Galerie Kodl a 103. aukce Aukční síně Vltavín, neděle 6.května 2012-13:00 hodin Palác Žofín - Slovanský ostrov Praha 1, Slovanský ostrov 226 Celkový počet položek: 411 Prodaných
VícePřílohy. Seznam příloh: Příloha č. 3: Ukázky předmětů z osobní pozůstalosti E. Destinnové uchovávané ve sbírkovém fondu Muzea hlavního města Prahy
- 72 - Přílohy Seznam příloh: Příloha č. 1: Ukázky předmětů z osobní pozůstalosti E. Destinnové uchovávané ve sbírkovém fondu Muzea hlavního města Prahy Příloha č. 2: Doplňující fotografie Příloha č. 3:
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 240/14 Dražebník vyhlašuje konání veřejné společné dražby dobrovolné (dále jen dražba) dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných o dra
Aktuální dražba - Červen, čtvrtek, 26.6.2014 od 18.00 hod DALŠÍ SKVĚLÁ DÍLA V DRAŽBĚ 26.6.2014 NA: www.bussmark.cz poř. č. 51 V případě odhalení falza, do 10 dnů ode dne vydražení, vracíme vydražiteli
VíceKAREL HYNEK MÁCHA A HRADY ŽEBRÁK A TOČNÍK (1831-1836) 1836)
KAREL HYNEK MÁCHA A HRADY ŽEBRÁK A TOČNÍK (1831-1836) 1836) Dovolte, abych Vám nemusel představovat Karla Hynka Máchu. Všichni ho známe z hodin literatury a někdo dokonce i z hodin výtvarné výchovy. Pro
VíceVýtvarná výchova/základní pojmy pro VV a výtvarné techniky
Identifikátor materiálu EU: ICT 3 10 Anotace Autor Jazyk Vzdělávací oblast Vzdělávací obor ICT = Předmět/Téma Očekávaný výstup Speciální vzdělávací potřeby Klíčová slova Druh učebního materiálu Druh interaktivity
Více57. aukce Galerie Kodl a 67. aukce Aukční síně Vltavín
Aukce67.qxp 9.11.2006 0:40 Stránka 1 57. aukce Galerie Kodl a 67. aukce Aukční síně Vltavín se koná v neděli 3. prosince 2006 v 13:00 hodin Palác Žofín - Slovanský ostrov Praha 1, Slovanský ostrov 226
Více55. aukce Antikva Nova Kodl a 63. aukce Aukční síně Vltavín
55. aukce Antikva Nova Kodl a 63. aukce Aukční síně Vltavín se koná v neděli 4. prosince 2005 v 13:00 hodin Palác Žofín - Slovanský ostrov Praha 1, Slovanský ostrov 226 Výstava aukčních děl proběhne v
Tisková zpráva 69. aukce Aukční Galerie Kodl a 107. aukce Aukční síně Vltavín, neděle 2. prosince 2012-13:00 hodin Palác Žofín - Slovanský ostrov Praha 1, Slovanský ostrov 226 Celkový počet položek: 477
Více1. Černý anděl. keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- Spací anděl. textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,-
1. Černý anděl Asociace Pro HANDICAP keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- 2. Spací anděl Zdeňka Froňková textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,- 3. Pojď, svezeme se Marie Svobodová malba - kombinovaná technika;
VíceUčební plán předmětu. Průřezová témata
Výtvarná výchova (Umění a kultura) Učební plán předmětu Ročník 8 Dotace 1 Povinnost povinný (skupina) Dotace skupiny Vzdělávací předmět jako celek pokrývá následující PT: ENVIRONMENTÁLNÍ VÝCHOVA: - Lidské
VíceTEMATICKÝ PLÁN. září. říjen. listopad. prosinec
www.galerie-vltavin.cz R Aukční den Žofín Slovanský ostrov neděle 28. 11. 2004 13:00 hodin www.galeriekodl.cz Obrazy, kresby 17. - 21. století Sochy, plastiky, objekty Česká a světová grafika 64. František
VíceNejdražší starožitnosti letošního roku
Nejdražší starožitnosti letošního roku Top 10 2017 text KOUCKÁ TEREZA foto ART+ datum 29.12.2017 Ke koupi deseti nejdražších starožitností již téměř uplynulého roku by případný zájemce potřeboval téměř
VíceKatalog. č. 1. Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč. Katalog. č. 2
KATALOG AUKCE 2015 Katalog. č. 1 Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč Katalog. č. 2 Zátiší Silvie Horaisová 2011 120 x 80 cm 1.500 Kč Katalog. č. 3 Olympijské hry Anna Hones
VíceSeznam vystavených exponátů - výstava Václav Kiml - Retrospektiva - dodatek katalogu Výstavní síň Mánes 1.6. - 29.6.2006
Kat. č.: 1 Název díla: Znamení I. Rozměry (v x š): 161 x 122 cm Kat. č.: 2 Název díla: Lodička Luna Rok vzniku: 1963 Rozměry (v x š): 150 x 122 cm Kat. č.: 3 Název díla: Znamení II. - 1966 Rozměry (v x
IX Barevné cvičení Podzim Kolik barev má podzim Tempera, akvarel Detail obličeje oko, ucho, ústa Hlava z profilu Hlava en face Kresba tužkou Beseda o umění J. Mánes: Josefína Video Mistrovská díla z českých
VíceAUKCE v Rudolfinu. Aukční katalog. Galerie Peron a Galerie Solidet. 1. 12. 2012 ve 14 hodin Sukova síň - Alšovo nábřeží 12, 110 01 Praha 1
Galerie Peron a Galerie Solidet 1. 12. 2012 ve 14 hodin Sukova síň - Alšovo nábřeží 12, 110 01 Praha 1 V rámci aukce proběhne benefiční dražba uměleckých děl členů spolku EXPLOSIA MÁNES ve prospěch společné
Více6.2. II.stupeň. Vzdělávací oblast: Umění a kultura Vyučovací předmět: VÝTVARNÁ VÝCHOVA. Charakteristika vyučovacího předmětu 2.
6.2. II.stupeň Vzdělávací oblast: Umění a kultura 6.2.12. Vyučovací předmět: VÝTVARNÁ VÝCHOVA Charakteristika vyučovacího předmětu 2. stupeň Obsahové vymezení Vzdělávání v této oblasti přináší umělecké
VíceTABULKA č do té doby největší bosensko- né předměty z Bosny a Hercegoviny 1901 Vánoční výstava a tržnice řemeslných výrobků
TABULKA č. 4 Výstavy pořádané Průmyslovým muzeem v Chrudimi v letech 1901 1914 rok název výstavy od:-do: lidí poznámka 1901 Výstava kurzových prací 5.5.-12.5. 800 po kurzu zdobení kovů 1901 Výstava obrazů
VíceAUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS
VíceSpolečnost TTM o.s. vzdělávací instituce akreditovaná MŠMT ČR pod č.j.: MSMT / nabízí
Společnost TTM o.s. vzdělávací instituce akreditovaná MŠMT ČR pod č.j.: MSMT - 24322/2015-1 nabízí cyklus vzdělávacích programů pro výtvarné pedagogy VÝTVARNÁ LABORATOŘ 1. ÚVODNÍ SEMINÁŘ 2. MOŽNOSTI KRESBY
VícePodmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka
Příloha č.1 usnesení č. 300 RM ze dne 21.5.2008 Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka 1. Minimální přípustná kupní cena je cena dle znaleckého posudku č. 125/2003 2. Nabídky na odkup obrazů
VíceHravý architekt Děti na Pražském hradě 2014 (v rámci mezinárodního festivalu architektury Architecture Week Praha 2014)
Hravý architekt Děti na Pražském hradě 2014 (v rámci mezinárodního festivalu architektury Architecture Week Praha 2014) Základní informace o projektu Charakteristika: mezinárodní výtvarně-architektonický
VíceNadace Charty. K o n t o B a r i é r y
Nadace Charty K o n t o B a r i é r y Aukční katalog 13. aukční salon výtvarníků 388 dárců pro Konto Bariéry Aukce 4. prosince 2016 ve 13 hodin Univerzita Karlova Modrá posluchárna Ovocný trh 3-5, Praha
VíceBENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH O.s. GREEN DOORS
BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH O.s. GREEN DOORS Občanské sdružení Green Doors Občanské sdružení Green Doors je nestátní nezisková organizace, která se věnuje pracovní a sociální rehabilitaci
Více40. AUKCE. Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin. 151A.
R 40. AUKCE Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin 151A. Kamil Lhoták Grafika, kresby 17. - 20. stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy 40. aukce výtvarného umění se koná v sobotu 6. dubna 2002 v
VícePřehled TOP 150 nadací a fondů podle objemu rozdělených příspěvků 2015
Přehled TOP 150 nadací a fondů podle objemu rozdělených příspěvků 2015 Pořadí Název Člen FD Známka Objem rozdělených Výše kvality nadačních příspěvků nadačního jmění 1 Nadace ČEZ 182 828 000 Kč 500 000
VíceÝ Ý ň Í ť Í Í Í Í Í ď Í Í Í Í ť ď Í Ť ú Ť ň Í ď Í Í ť ť Í ň ť Í ň ť Í Í Í ú ť ď ň Í Ť Í Ť ň ď Í ú ť ď Í Í ň ď Ť Ý ď ď ň ť Ť ň ť Í ť Í Ď Í Í ť ť Í ď ň Č Í Í ď ď ú Č Í Í Í ň É Ě Í Ý Ě ť ť Í Ž É ú Í ň ň Í
Vícewww.ossp.cz reg. obchodní rejstřík Krajský obchodní soud Praha, oddíl C, vložka 52576 Škola je držitelem Certifikátu kvality ISO 9001:2000
6341M01 EKONOMIKA A PODNIKÁNÍ z Kolína vlakem v 6.48 hodin (sraz v 6,30 hodin v nádražní hale, jízdenka bude zakoupena Příjezd: 31. 8. 2011 v 16.43 1 800,- (do 15. 7. na účet školy 4304130 574/ 0600, variabilní
VíceFOTOGRAFIE. 1. října 2017, od hodin. Galerie Nová síň, Voršilská 3, Praha 1
FOTOGRAFIE 1. října 2017, od 16.30 hodin Galerie Nová síň, Voršilská 3, Praha 1 FOTOGRAFIE 1. října 2017, od 16.30 hodin Galerie Nová síň, Voršilská 3, Praha 1 3 AUKCE Galerie Nová síň, Voršilská 3,
VíceD O B R O Č I N N Á A U K C E V Ý T V A R N Ý CH D Ě L
DC 9 0 o.p. s., Nedbalova 36/27, 779 00 Olomouc - Topolany D O B R O Č I N N Á A U K C E V Ý T V A R N Ý CH D Ě L Výtěžek bude použit na rekonstrukci budov denního stacionáře DC 90 o.p.s. DC 90 o.p.s.,
VíceObrazová příloha: 2. František Hudeček: Rytmus, 1964, olej, plátno, 116 x 83 cm. Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem
Obrazová příloha: 1. František Hudeček: Noční chodec, 1967, pero, tuš, papír, 30,5 x 23 cm 2. František Hudeček: Rytmus, 1964, olej, plátno, 116 x 83 cm. Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem 6
Víceobr. 2: Váchal, J.: Erotikové (1922), kolorovaná perokresba 53 x 42 cm, soukromá sbírka.
Obrazová příloha obr. 1: Štyrský, J.: Emilie přichází ke mně ve snu (1933), fotomontáž 30 x23 cm, soukromá sbírka. obr. 2: Váchal, J.: Erotikové (1922), kolorovaná perokresba 53 x 42 cm, soukromá sbírka.
VíceNázev k.ú. OPSUB - název ID vlastnictví Podíl čitatelpodíl jmenovýměra Druh pozemku Způsob využití Číslo LV Radim u Kolína Ziková Jana
Název k.ú. OPSUB - název ID vlastnictví Podíl čitatelpodíl jmenovýměra Druh pozemku Způsob využití Číslo LV Radim u Kolína Ziková Jana 1317590204 1 4 217 zastavěná plocha a nádvoří 78 č.p. 28 Radim u Kolína
VíceDARUJ DVAKRÁT KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL PRO CHARITATIVNÍ PRODEJ NA PODPORU OHROŽENÝCH RODIN
DARUJ DVAKRÁT KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL PRO CHARITATIVNÍ PRODEJ NA PODPORU OHROŽENÝCH RODIN Milí přátelé, obdivovatelé umění! V katalogu, který právě otevíráte, nabízíme ke koupi zajímavá umělecká díla známých
VíceObraz v domácnosti. Pravidla umístění obrazu
Obraz v domácnosti Pravidla umístění obrazu Závěsný obraz v interiéru bytu Správné umístění obrazu v interiéru má podporovat a zdůrazňovat umělecké hodnoty obrazu. Umístění obrazu má tvůrčí charakter,velký
VíceSetkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011
Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030
VíceJsme součástí mezinárodní organizace Environmental Partnership Association.
Úvodem V roce 2013 začalo naplno fungovat vzdělávací a poradenské centrum Otevřená zahrada, díky němuž jsme nejenom my, ale i kolegové z dalších významných ekologických organizací získali perfektní zázemí
Více38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin
VíceFOTOGRAFIE, VÝTVARNÉ UMĚNÍ AUKCE , 18:00h. MÍSTO KONÁNÍ Art Mozaika Politických vězňů 8, Praha 1
FOTOGRAFIE, VÝTVARNÉ UMĚNÍ AUKCE 18. 12. 2017, 18:00h. MÍSTO KONÁNÍ Art Mozaika Politických vězňů 8, Praha 1 PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA od pondělí 11. 12. do začátku aukce otevírací doba 11-18 h. Obálka: položka
VíceNEWSLETTER LEDEN 2018
NEWSLETTER LEDEN 2018 Vážení a milí čtenáři, vstoupili jsme do nového roku, roku 2018. Letošní rok je všeobecně označován jako rok osmiček, rok osmičkový. Do takového osmičkového roku vstoupila i ARPIDA.
VíceRozpis denních aktivit
Pondělí Rozpis denních aktivit s věcmi, s obrázky), 9.45 10.30 hod. Dílna (kreslení, lepení, koláž, modelování. ) nezlob se..), 13.00 13.45 hod. Povídání s klienty (fotografie, vyprávění, předčítání),
VíceJ I Ř Í A N D E R L E
negativni verze bez podkladu AUKCE 123 A U K Č N Í S Í Ň V L T A V Í N A U K Č N Í K A T A L O G I J I Ř Í A N D E R L E 30. Jiří Anderle - Těla Čtvrtek 25. září 2014 v 18 hodin, Aukční síň Vltavín, Praha
VíceAUKCE UMĚNÍ PRO RADOST
AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST 21. DUBNA 2013 GALERIE MALDOROR AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com
Více42. AUKCE. Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika. ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV 6. října 2002 v 11 hodin. www.galerie-vltavin.
R 42. AUKCE www.galerie-vltavin.cz ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV 6. října 2002 v 11 hodin 16 František Drtikol Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika 42. aukce Klubu Aukční síně Vltavín se
VíceARCHIV NÁRODNÍ GALERIE V PRAZE KRISTIAN PAVEL LANŠTJÁK (* ) Inventář osobního fondu
ARCHIV NÁRODNÍ GALERIE V PRAZE KRISTIAN PAVEL LANŠTJÁK (* 1892-1986) Inventář osobního fondu Časové rozmezí fondu: (1886) 1948-1974 Značka fondu: 110 Číslo evidenčního listu NAD: 75 Evidenční číslo inventáře:
Více,,Příloha č. 1 k vyhlášce č. 381/2007 Sb.
,,Příloha č. 1 k vyhlášce č. 381/2007 Sb. Částka 125 Sbírka zákonů č. 387 / 2008 Strana 6003 Strana 6004 Sbírka zákonů č. 387 / 2008 Částka 125 Částka 125 Sbírka zákonů č. 387 / 2008 Strana 6005 Strana
Více49. AUKCE. 12. října 2003 v 13 hodin. Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika. Kulturní centrum ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV
R 49. AUKCE www.galerie-vltavin.cz Kulturní centrum ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV 12. října 2003 v 13 hodin 52. František Hudeček Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika 49. aukce Aukční síně
VíceZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA
ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2010/2011 Každý umělec byl na začátku amatér. Ralph Waldo Emerson Lukáš Rajchl, Kristýna Janků, Monika Roblová, Tereza Žižková, 14 let Studie oka, 15 13
VíceBenefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér
vltavin_letak_1 5.6.2013 10:52 Stránka 1 Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér 13. 6. 2013 od 18 hodin v aukční síni Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, 110 00 Praha 1 První podání na www.auctions-art.cz
VíceNejdražší starožitnosti prvního pololetí
Nejdražší starožitnosti prvního pololetí Starožitnosti vydražené od ledna do června 2014 text SKŘIVÁNEK JAN datum 15.07.2014 Ceny starožitností se pohybují o řád jinde než ceny obrazů, pro obě kategorie
VíceP Ř E H L E D U S N E S E N Í
Rada města Česká Kamenice P Ř E H L E D U S N E S E N Í z 19. schůze Rady města Česká Kamenice, která se konala dne 24.9.2018 596/19/RM/2018 Stanovisko ke stavbě - stavební úpravy bytového domu vydat souhlas