Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Download "Doprodej k mimořádné aukci obrazů na Žofíně"

1

2 První aukce vynesla na projekt Nový start korun, díky doprodejům se částka zvýšila na korun V neděli se v rámci aukčního dne Galerie Kodl a Aukční síně Vltavín na pražském Žofíně konala i charitativní aukce ve prospěch Konta BARIÉRY. Zájemci se mohli poprat o první stovku ze sbírky 300 uměleckých děl, které věnovala společnost ČEZ. Celkem bylo vydraženo 58 artefaktů v ceně korun. To překročilo vyvolávací cenu všech děl o více než 700 tisíc. Kupci si mohli dovolit přistoupit na o něco vyšší částky, k cenám obrazů totiž nejsou připočítávány aukční přirážky jako v obvyklých komerčních dražbách. Nejdražší vydraženou položkou se stal obraz Martina Benky Odpočinek. Po velké bitvě zaplatí kupec za olej na plátně 920 tisíc korun místo vyvolávací ceny 90 tisíc! Podobný obří skok potkal i plátno Slovenská krajina od Erdelyiho. Z vyvolávacích 40 tisíc se vyšplhal až na 465 tisíc. Nevydražená díla je možné zakoupit v kanceláři nadace za vyvolávací cenu navýšenou o 10%. Zbylé dvě stovky uměleckých děl ze sbírky budou vydraženy v rámci dvou aukcí v příštím roce. Utržené peníze půjdou do poslední koruny na projekt Konta BARIÉRY Nový start. Chystá se pomoci symbolické sedmičce lidí, kteří se na vozíku ocitli v průběhu posledního roku. Čekají je obrovské výdaje jako vozík, bezbariérová úprava bytu či auta, počítač... Pomoc s uhrazením těchto položek snad alespoň částečně přispěje i k překonání psychického náporu, který s sebou nová životní situace přinesla. Proto všem, kdo zakoupením díla na projekt přispěli, mockrát děkujeme. Doprodejem se částka určená na projekt Nový start zatím zvýšila na korun. Doprodej k mimořádné aukci obrazů na Žofíně 01 Adámek Rudolf Na podzim tempera, lepenka, rámováno, zaskleno, 31x43 cm, 02 Achrer Josef Pohár pro Gaudího kombinovaná technika, plátno, dat. 99, rámováno, 100x85 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč

3 07 Bauer Jiří Blata olej, plátno, rámováno, 84x129 cm, Prodejní cena: Kč 08 Benedikt Václav Zvíře olej, plátno, dat. 77, rámováno, 100x75 cm, sign. UD Prodejní cena: Kč 09 Benedikt Václav Svěží krajina olej, plátno, dat. 94, rámováno, 62x85 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 12 Bílek František Květen ( 1945 ) plaketa, bronz, dřevo, deska, 20x46 cm, sign. LD 13 Bílková Marie Modrá zahrada koláž, rámováno, paspartováno, zaskleno, 25x20 cm, sign. PD Prodejní cena: Kč

4 14 Bílková Marie Hudební nabídka koláž, rámováno, paspartováno, zaskleno, 25x20 cm, nesign. Prodejní cena: Kč 15 Bílková Marie Zdenička koláž, rámováno, paspartováno, zaskleno, 27x20 cm, nesign. Prodejní cena: Kč 16 Bláha František Předjaří pod Homolkou akvarel, lepenka, dat. 50, rámováno, paspartováno, zaskleno, 35x61 cm, 24 Brožík Václav Portrét šlechtice olej, plátno, rámováno, 41x32 cm, nesign. Prodejní cena: Kč 25 Březina Jan Vesnička olej, sololit, rámováno, 26x32 cm, Prodejní cena: Kč

5 26 Bubeníček Ota Vožický hrad olej, plátno, rámováno, 59x70 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 28 Burda Václav Ohnivý keř barevná fotografie, deska, dat. 2001, rámováno, 51x75 cm, Prodejní cena: Kč 31 B. J. signatura J. B. Dr. Edvard Beneš plaketa, bronz, mramorový sokl, průměr 17 cm, sign. 32 Čihák Edvard Kairo olej, plátno, rámováno, 46x32 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 36 Dillinger Petr V háji suchá jehla, papír, dat. 29, rámováno, paspartováno, zaskleno, 16x21 cm, Prodejní cena: Kč

6 37 Dinele T. M. Nicola Tesla busta, bronz, výška 80 cm, sign. vpravo na rukávu Prodejní cena: Kč 38 Doležal Z cyklu o vodě kombinovaná technika, karton, dat. 99, rámováno, zaskleno, 65x65 cm, Prodejní cena: Kč 41 Duša Ferdiš Ružomberok dřevoryt, rámováno, paspartováno, zaskleno, 33,5x30 cm, Prodejní cena: Kč 42 Duša Ferdiš Krajina u Hlubočep dřevoryt, papír, rámováno, paspartováno, zaskleno, 24x36,5 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 43 Duša Ferdiš Strečno dřevoryt, papír, rámováno, paspartováno, zaskleno, 37x32 cm, Prodejní cena: Kč

7 48 Gabriel Karel Vltava od Baby olej, plátno, dat. 42, rámováno, 49x78 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 49 Grafnetr Ludvík Černínská ulice akvarel, papír, dat. 1950, rámováno, paspartováno, zaskleno, 41x34 cm, Prodejní cena: Kč 50 Halata Dobroslav Touhy acryl, plátno, dat. 97, rámováno, 55x40 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 51 Halata Dobroslav Budoár acryl, plátno, dat. 96, rámováno, 65x80 cm, sign. LD 52 Halata Dobroslav Figurální kompozice acryl, plátno, rámováno, 55x70 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč

8 58 Halata Sylvestr Vrby uhel, papír, rámováno, paspartováno, zaskleno, 41x60 cm, Prodejní cena: Kč 59 Halata Sylvestr Sklizeň brambor lept, dat. 54, rámováno, paspartováno, zaskleno, 28x40 cm, Prodejní cena: Kč 67 Herbst Jaroslav Olše lavírovaná kresba, lepenka, dat. 30, rámováno, paspartováno, zaskleno, 60x47 cm, Prodejní cena: Kč 68 Heřmanská Eva Anděl blažené smrti smalt, rámováno, 50x50 cm, Prodejní cena: Kč 70 Hlávka Ladislav Riviéra olej, plátno, dat. 32, rámováno, 66x100 cm, Prodejní cena: Kč

9 74 Hovorka Krkonoše olej, deska, dat. 1938, rámováno, 39x50 cm, Prodejní cena: Kč 77 Hurt Josef Jaro pastel, velur, rámováno, paspartováno, zaskleno, 29x35 cm, Prodejní cena: Kč 81 Ivančevič T. Karel Baxa reliéf, bronz, 46x35 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 83 Jaroš Bohumil Krajina kvaš, lepenka, rámováno, zaskleno, 60x87 cm, sign. LD 87 Ježek Alois Cikánská ulička v bývalém ghetu perokresba, papír, dat. 1928, rámováno, paspartováno, zaskleno, 19,5x30 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč

10 91 Jiránek Miloš Portrét Vrchlického pastel, velurový papír, rámováno, paspartováno, zaskleno, 34x42 cm, Prodejní cena: Kč 94 Justich Rainhold? Lesní veduta olej, plátno, rámováno, 68x78 cm, nečitelně

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

Doc. ak. mal. Vladimír Drápal, Červený kůň, 40 x 31 cm, malba na skle, 2003 Cena: 4000 AUKCE OBRAZŮ Vážení přátelé, nadační fond České myelomové skupiny podporuje boj odborníků i společnosti proti mnohočetnému myelomu, druhému nejčastějšímu krevnímu nádoru. Jedním z jeho klíčových poslání

Výstava obrazů skupiny BENE

Aktuální dražba - Září, čtvrtek, 25.9.2014 od 18.00 hod

Konkretizovaný výstup Konkretizované učivo Očekávané výstupy RVP

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč

DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě koupi 2 obrazů cena 7 000 Kč, v případě koupi 4 obrazů cena

Výtvarná výchova/základní pojmy pro VV a výtvarné techniky

Výtvarná výchova/základní pojmy pro VV a výtvarné techniky Identifikátor materiálu EU: ICT 3 10 Anotace Autor Jazyk Vzdělávací oblast Vzdělávací obor ICT = Předmět/Téma Očekávaný výstup Speciální vzdělávací potřeby Klíčová slova Druh učebního materiálu Druh interaktivity

Učební plán předmětu. Průřezová témata

Učební plán předmětu. Průřezová témata Výtvarná výchova (Umění a kultura) Učební plán předmětu Ročník 8 Dotace 1 Povinnost povinný (skupina) Dotace skupiny Vzdělávací předmět jako celek pokrývá následující PT: ENVIRONMENTÁLNÍ VÝCHOVA: - Lidské

open society of artists

open society of artists open society of artists SVÌTOVÁ UNIE KULTURY WORLD UNION OF CULTURE MLÁDE V AKCI MÙJ NEJKRÁSNÌJŠÍ ZÁ ITEK 4. roèník mezinárodní umìlecké soutì e pro dìti a mláde PRAHA ØÍJEN 2015 Umìlecká soutì pro dìti

www.ossp.cz reg. obchodní rejstřík Krajský obchodní soud Praha, oddíl C, vložka 52576 Škola je držitelem Certifikátu kvality ISO 9001:2000

www.ossp.cz reg. obchodní rejstřík Krajský obchodní soud Praha, oddíl C, vložka 52576 Škola je držitelem Certifikátu kvality ISO 9001:2000 6341M01 EKONOMIKA A PODNIKÁNÍ z Kolína vlakem v 6.48 hodin (sraz v 6,30 hodin v nádražní hale, jízdenka bude zakoupena Příjezd: 31. 8. 2011 v 16.43 1 800,- (do 15. 7. na účet školy 4304130 574/ 0600, variabilní

Pořadatelé Aukčního dne: Aukční Galerie Kodl Aukční síň Vltavín Tisková zpráva 69. aukce Aukční Galerie Kodl a 107. aukce Aukční síně Vltavín, neděle 2. prosince 2012-13:00 hodin Palác Žofín - Slovanský ostrov Praha 1, Slovanský ostrov 226 Celkový počet položek: 477

Pořadatelé Aukčního dne: Aukční Galerie Kodl Aukční síň Vltavín Tisková zpráva 68. aukce Aukční Galerie Kodl a 103. aukce Aukční síně Vltavín, neděle 6.května 2012-13:00 hodin Palác Žofín - Slovanský ostrov Praha 1, Slovanský ostrov 226 Celkový počet položek: 411 Prodaných

1. Černý anděl. keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- Spací anděl. textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,-

1. Černý anděl. keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- Spací anděl. textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,- 1. Černý anděl Asociace Pro HANDICAP keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- 2. Spací anděl Zdeňka Froňková textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,- 3. Pojď, svezeme se Marie Svobodová malba - kombinovaná technika;

BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH O.s. GREEN DOORS

BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH O.s. GREEN DOORS BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH O.s. GREEN DOORS Občanské sdružení Green Doors Občanské sdružení Green Doors je nestátní nezisková organizace, která se věnuje pracovní a sociální rehabilitaci

Obraz v domácnosti. Pravidla umístění obrazu

Obraz v domácnosti. Pravidla umístění obrazu Obraz v domácnosti Pravidla umístění obrazu Závěsný obraz v interiéru bytu Správné umístění obrazu v interiéru má podporovat a zdůrazňovat umělecké hodnoty obrazu. Umístění obrazu má tvůrčí charakter,velký

AUKCE v Rudolfinu. Aukční katalog. Galerie Peron a Galerie Solidet. 1. 12. 2012 ve 14 hodin Sukova síň - Alšovo nábřeží 12, 110 01 Praha 1

AUKCE v Rudolfinu. Aukční katalog. Galerie Peron a Galerie Solidet. 1. 12. 2012 ve 14 hodin Sukova síň - Alšovo nábřeží 12, 110 01 Praha 1 Galerie Peron a Galerie Solidet 1. 12. 2012 ve 14 hodin Sukova síň - Alšovo nábřeží 12, 110 01 Praha 1 V rámci aukce proběhne benefiční dražba uměleckých děl členů spolku EXPLOSIA MÁNES ve prospěch společné

Katalog. č. 1. Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč. Katalog. č. 2

Katalog. č. 1. Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč. Katalog. č. 2 KATALOG AUKCE 2015 Katalog. č. 1 Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč Katalog. č. 2 Zátiší Silvie Horaisová 2011 120 x 80 cm 1.500 Kč Katalog. č. 3 Olympijské hry Anna Hones

Seznam vystavených exponátů - výstava Václav Kiml - Retrospektiva - dodatek katalogu Výstavní síň Mánes 1.6. - 29.6.2006

Seznam vystavených exponátů - výstava Václav Kiml - Retrospektiva - dodatek katalogu Výstavní síň Mánes 1.6. - 29.6.2006 Kat. č.: 1 Název díla: Znamení I. Rozměry (v x š): 161 x 122 cm Kat. č.: 2 Název díla: Lodička Luna Rok vzniku: 1963 Rozměry (v x š): 150 x 122 cm Kat. č.: 3 Název díla: Znamení II. - 1966 Rozměry (v x

Ročník VII. Výtvarná výchova. Období Učivo téma Metody a formy práce- kurzívou. Průřezová témata. Kompetence Očekávané výstupy. Mezipřed.

Ročník VII. Výtvarná výchova. Období Učivo téma Metody a formy práce- kurzívou. Průřezová témata. Kompetence Očekávané výstupy. Mezipřed. IX Barevné cvičení Podzim Kolik barev má podzim Tempera, akvarel Detail obličeje oko, ucho, ústa Hlava z profilu Hlava en face Kresba tužkou Beseda o umění J. Mánes: Josefína Video Mistrovská díla z českých

SWEETSEN FEST 011 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA FRÝDEK-MÍSTEK SOBĚ 30/6 2/7/2011 WWW.SWEETSEN.CZ

SWEETSEN FEST 011 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA FRÝDEK-MÍSTEK SOBĚ 30/6 2/7/2011 WWW.SWEETSEN.CZ SWEETSEN FEST 011 FRÝDEK-MÍSTEK SOBĚ 30/6 2/7/2011 WWW.SWEETSEN.CZ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA Festival Sweetsen fest letos trhal rekordy. Jak v počtu návštěvníků, tak ve vybrané částce pro charitativní organizace.

Příloha č. 9 VÝTVARNÁ VÝCHOVA

Příloha č. 9 VÝTVARNÁ VÝCHOVA Žák při vlastních tvůrčích činnostech pojmenovává prvky vizuálně obrazného vyjádření (světlostní poměry, barevné kontrasty, proporční ) Žák využívá a kombinuje prvky vizuálně obrazného vyjádření ve vztahu

J I Ř Í A N D E R L E

J I Ř Í A N D E R L E negativni verze bez podkladu AUKCE 123 A U K Č N Í S Í Ň V L T A V Í N A U K Č N Í K A T A L O G I J I Ř Í A N D E R L E 30. Jiří Anderle - Těla Čtvrtek 25. září 2014 v 18 hodin, Aukční síň Vltavín, Praha

Lidé a jejich míry Kánon lidské postavy podle Leonarda da V. kresba tužkou Leonardo da V. video (dokument BBC) beseda smyslové citlivosti IX. Lidé a jejich míry Kánon lidské postavy podle Leonarda da V. kresba tužkou Leonardo da V. video (dokument BBC) beseda Odvodí na živém modelu základní proporce lidské postavy. Zjistí

Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011

Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

Ý Ý ň Í ť Í Í Í Í Í ď Í Í Í Í ť ď Í Ť ú Ť ň Í ď Í Í ť ť Í ň ť Í ň ť Í Í Í ú ť ď ň Í Ť Í Ť ň ď Í ú ť ď Í Í ň ď Ť Ý ď ď ň ť Ť ň ť Í ť Í Ď Í Í ť ť Í ď ň Č Í Í ď ď ú Č Í Í Í ň É Ě Í Ý Ě ť ť Í Ž É ú Í ň ň Í

Jsme součástí mezinárodní organizace Environmental Partnership Association.

Jsme součástí mezinárodní organizace Environmental Partnership Association. Úvodem V roce 2013 začalo naplno fungovat vzdělávací a poradenské centrum Otevřená zahrada, díky němuž jsme nejenom my, ale i kolegové z dalších významných ekologických organizací získali perfektní zázemí

15.1.2015 20:00 v prostorách kavárny klubu Cross, Plynární 1096/23, Praha 7

15.1.2015 20:00 v prostorách kavárny klubu Cross, Plynární 1096/23, Praha 7 Aukční katalog mimořádné dražby kolodiových fotografií 15.1.2015 20:00 v prostorách kavárny klubu Cross, Plynární 1096/23, Praha 7 Legenda u fotografií : pořadové číslo v dražbě identifikační údaj - pořadové

Učební plán předmětu. Průřezová témata Výtvarná výchova (Umění a kultura) Učební plán předmětu Ročník 7 Dotace 2 Povinnost povinný (skupina) Dotace skupiny Vzdělávací předmět jako celek pokrývá následující PT: ENVIRONMENTÁLNÍ VÝCHOVA: - Lidské

Novinky pro běžce dobré vůle č. 2/2015

Novinky pro běžce dobré vůle č. 2/2015 Novinky pro běžce dobré vůle č. 2/2015 Výbor dobré vůle Nadace Olgy Havlové Vážení a milí běžci Výboru dobré vůle Nadace Olgy Havlové, děkuji Vám, že se připojujete k našemu úsilí o pomoc a podporu pro

Nejdražší starožitnosti prvního pololetí Nejdražší starožitnosti prvního pololetí Starožitnosti vydražené od ledna do června 2014 text SKŘIVÁNEK JAN datum 15.07.2014 Ceny starožitností se pohybují o řád jinde než ceny obrazů, pro obě kategorie

AUKČNÍ DEN. neděle 25. dubna 2010 ve 13 hodin, Žofín - Slovanský ostrov, Praha. 55 Toyen (Marie Čermínová), Zbytek noci AUKČNÍ DEN 55 Toyen (Marie Čermínová), Zbytek noci 50 Vlaho Bukovac, Sedící ženský akt neděle 25. dubna 2010 ve 13 hodin, Žofín - Slovanský ostrov, Praha 64. aukce Aukční Galerie Kodl a 83. aukce Aukční

DIVADLO BEZ HRANIC (Křesomyslova 14, Praha 4 Nusle)

DIVADLO BEZ HRANIC (Křesomyslova 14, Praha 4 Nusle) Apokalypsa 2009 (tempera, akryl, 60x42) 4000,- Kč Apokalypsa II. 2009 (tempera, akryl, 42x59) Bubák 2011 (akryl, 48x65) 7000,- Kč 4000,- Kč 5000,- Kč Člověk 2011 (kombinovaná technika, 58x84) Jádro 2009

obilky, semena zbývající ozdoby, plody po zpracování ovoce košíky, dřevité proutí, větvičky koláže jejich části

obilky, semena zbývající ozdoby, plody po zpracování ovoce košíky, dřevité proutí, větvičky koláže jejich části PŘÍLOHA 1 Příklady druhů materiálů, činností a námětů Rostlinné přírodní materiály Skupina materiálu Příklady druhů Činnosti Náměty Suchá Semena, obilky, semena zbývající vtlačovat, navlékat, ozdoby, plody

Základní a mateřská škola Tichá, příspěvková organizace Tichá 282, 742 74 Tichá Učíme se navzájem

Základní a mateřská škola Tichá, příspěvková organizace Tichá 282, 742 74 Tichá Učíme se navzájem Tematický plán 1. ročník ZŠ Tichá Předmět: VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2015/2016 Měsíc Učivo Poznámka Výstupy ŠVP ZÁŘÍ ŘÍJEN KRESBA/MALBA Jsem školák kresba bezprostředních zážitků z prvního dne ve škole Kresba postavy

O Z N Á M E N Í. o výběrovém řízení čís. SKO/M/001/2016 a jeho podmínkách na zjištění zájemce o koupi movitého majetku

O Z N Á M E N Í. o výběrovém řízení čís. SKO/M/001/2016 a jeho podmínkách na zjištění zájemce o koupi movitého majetku 1387/SKO/2016-SKOM Č.j.: UZSVM/SKO/2183/2016-SKOM Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových odbor Odloučené pracoviště Kolín, Karlovo náměstí 45, 280 50 Kolín 1 O Z N Á M E N Í o výběrovém řízení

Novinky pro běžce dobré vůle č. 5/2014

Novinky pro běžce dobré vůle č. 5/2014 Novinky pro běžce dobré vůle č. 5/2014 Výbor dobré vůle Nadace Olgy Havlové Vážení přátelé běžci dobré vůle, ani v těchto chladných zimních dnech naše spolupráce nepřestává. Ráda bych Vám poděkovala za

KAREL HYNEK MÁCHA A HRADY ŽEBRÁK A TOČNÍK (1831-1836) 1836)

KAREL HYNEK MÁCHA A HRADY ŽEBRÁK A TOČNÍK (1831-1836) 1836) KAREL HYNEK MÁCHA A HRADY ŽEBRÁK A TOČNÍK (1831-1836) 1836) Dovolte, abych Vám nemusel představovat Karla Hynka Máchu. Všichni ho známe z hodin literatury a někdo dokonce i z hodin výtvarné výchovy. Pro

Kultura a umění - Výtvarná výchova

Kultura a umění - Výtvarná výchova Hlavní okruhy komunikačních účinků odůvodnění odlišných vysvětlování a obhájení Hlavní kompetence Očekávané výstupy dle RVP ZV Kultura a umění - Výtvarná výchova Učivo Metody práce (praktická cvičení)

Novinky pro běžce dobré vůle č. 3/2015

Novinky pro běžce dobré vůle č. 3/2015 Novinky pro běžce dobré vůle č. 3/2015 Výbor dobré vůle Nadace Olgy Havlové Vážení a milí běžci Výboru dobré vůle Nadace Olgy Havlové, noční běh Prahou se blíží, proto Vám přejeme, abyste poslední letní

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2012/2013 Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce. Pablo Picasso

AUKČNÍ SÍŇ VLTAVÍN. neděle 30. listopadu 2014 ve 13 hodin, Žofín - Slovanský ostrov, Praha OBRAZY, SOCHY, ČESKÁ A SVĚTOVÁ GRAFIKA 18. 21.

AUKČNÍ SÍŇ VLTAVÍN. neděle 30. listopadu 2014 ve 13 hodin, Žofín - Slovanský ostrov, Praha OBRAZY, SOCHY, ČESKÁ A SVĚTOVÁ GRAFIKA 18. 21. negativni verze bez podkladu AUKČNÍ GALERIE KODL AUKČNÍ SÍŇ VLTAVÍN A U K Č N Í D E N 7 9. To y e n ( M a r i e Č e r m í n o v á ), S e n 1 0 4. V á c l a v B o š t í k, B e z n á z v u neděle 30. listopadu

AUKCE 34 SOBOTA 19. 10. 2013

AUKCE 34 SOBOTA 19. 10. 2013 AUKCE 34 SOBOTA 19. 10. 2013 VÝTVARNÉ UMĚNÍ, STAROŽITNOSTI, DESIGN A ČESKÉ UMĚLECKÉ SKLO AUKČNÍ DŮM SÝPKA Údolní 70, Brno Tržiště 3, Praha 1 www.sypka.cz AUKCE 34 SOBOTA 19. 10. 2013 VÝTVARNÉ UMĚNÍ, STAROŽITNOSTI,

VY_32_INOVACE_17 B. Smetana : Vltava_37

VY_32_INOVACE_17 B. Smetana : Vltava_37 VY_32_INOVACE_17 B. Smetana : Vltava_37 Autor: Jindřiška Čalová Škola : Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Název projektu : Zkvalitnění ITC ve slušovské škole Číslo projektu :

Anotace: Nové učivo Sbírka pro Národní divadlo- pracovní list k textu. Opakování-křížovka na opakování pojmů k Národnímu divadlu.

Anotace: Nové učivo Sbírka pro Národní divadlo- pracovní list k textu. Opakování-křížovka na opakování pojmů k Národnímu divadlu. Číslo projektu CZ.1.07/1.4.00/21.0624 Název šablony klíčové aktivity: I/2-Inovace zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti Název DUM: Sbírka pro Národní divadlo Třída: 8.

PŮLMARATON OKOLO NOVÉHO VESELÍ

PŮLMARATON OKOLO NOVÉHO VESELÍ Oddíl atletiky TJ Sokol Nové Veselí ve spolupráci s oddílem házené TJ Sokol Nové Veselí, s Odborem všestrannosti Župy Havlíčkovy a okresní asociací Sport pro všechny pořádá 29. ročník SILNIČNÍHO BĚHU NA

Elektronická aukce Jak na to? Lesy České republiky, s.p.

Elektronická aukce Jak na to? Lesy České republiky, s.p. Elektronická aukce Jak na to? Lesy České republiky, s.p. 1.5.2013 Účel prezentace Prezentace je určena všem registrovaným subjektům i budoucím zájemcům o obchod formou Elektronické aukce dříví Lesů ČR.

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í. č. 309 ze dne 07.05.2014

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í. č. 309 ze dne 07.05.2014 č.j.: 333/2014 MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í č. 309 ze dne 07.05.2014 Úprava rozpočtu roku 2014 Rada městské části I. s c h v a l u j e II. 1. úpravu rozpočtu městské části Praha

Charitativní výstup na Sněžku. III. ročník květen 2015

Charitativní výstup na Sněžku. III. ročník květen 2015 Charitativní výstup na Sněžku III. ročník květen 2015 Nadační fond Kateřiny Klasnové a Jaroslava Petrouše transparentní účet Nadačního fondu KlaPeto - 2200692979/2010 Nadační fond KlaPeto se věnuje: zlepšení

20 π FILATELIE 6/2015 FILATELIE A PRÁVO FRANTIŠEK BENEŠ

20 π FILATELIE 6/2015 FILATELIE A PRÁVO FRANTIŠEK BENEŠ Některé z minule popsaných resp. vyobrazených materiálů jsou zveřej něny poprvé, jiné skutečnosti jsou naopak sběratelům dávno známy. Není divu, od té do - by uplynulo skoro čtyřicet let. Přesto se dodnes

Rozvaha (bilance) v plném rozsahu 31.12.2014 (v tisících Kč)

Rozvaha (bilance) v plném rozsahu 31.12.2014 (v tisících Kč) Výčet položek podle vyhlášky č. 504/2002 Sb., ve znění vyhlášky č. 476/2003 Sb. Rozvaha (bilance) v plném rozsahu 31.12.2014 (v tisících Kč) IČ 27157806 Název, sídlo, právní forma a předmět činnosti účetní

nová trpělivost new patience

nová trpělivost new patience nová trpělivost new patience Aukční katalog PRAHA - MÁNES, neděle 4. 3. 2007 od 13:00 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 1. Karel Balcar (1966) Her last veil olej, plátno, 2006, 65 x 70 cm, žák prof. Zdeňka Berana

PŘÁTELÉ UMĚNÍ SOBĚ aukce uměleckých děl pro záchranu budovy pražského Mánesa

PŘÁTELÉ UMĚNÍ SOBĚ aukce uměleckých děl pro záchranu budovy pražského Mánesa PŘÁTELÉ UMĚNÍ SOBĚ aukce uměleckých děl pro záchranu budovy pražského Mánesa 11. 3. 2012 od 13:00 hodin BUDOVA MÁNESA, PRAHA 1, MASARYKOVO NÁBŘEŽÍ 250, PRAHA 1 Aukce uměleckých děl pro záchranu budovy

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2010/2011 Každý umělec byl na začátku amatér. Ralph Waldo Emerson Lukáš Rajchl, Kristýna Janků, Monika Roblová, Tereza Žižková, 14 let Studie oka, 15 13

Dražební vyhláška (aukční řád)

Dražební vyhláška (aukční řád) Strana 1 (aukční řád) Čl. 1 Úvodní ustanovení 1.1 se sídlem třída Kpt. Jaroše 1850/12, 602 00 Brno, IČ 04163893, zapsaná v OR vedeném KS v Brně, oddíl C, vložka 88523 (dále jen ETCETERA ) prodává svým

ČESKÉ VÝTVARNÉ UMĚNÍ 15. - 20. STOLETÍ CZECH FINE ART 15TH - 20TH CENTURY. Praha 11.12.2010 Kaiserštejnský palác

ČESKÉ VÝTVARNÉ UMĚNÍ 15. - 20. STOLETÍ CZECH FINE ART 15TH - 20TH CENTURY. Praha 11.12.2010 Kaiserštejnský palác ČESKÉ VÝTVARNÉ UMĚNÍ 15. - 20. STOLETÍ CZECH FINE ART 15TH - 20TH CENTURY Praha 11.12.2010 Kaiserštejnský palác ČESKÉ VÝTVARNÉ UMĚNÍ 15. - 20. STOLETÍ CZECH FINE ART 15TH - 20TH CENTURY MÍSTO KONÁNÍ /

Občanské sdružení PROHANDICAP VÝROČNÍ ZPRÁVA

Občanské sdružení PROHANDICAP VÝROČNÍ ZPRÁVA Občanské sdružení PROHANDICAP VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013 Název: Občanské sdružení ProHandicap Právní forma: občanské sdružení Adresa: U Dubu 1562, 431 11 Jirkov Tel. 474684 432 Fax: 474684 308 Email: o.s.prohandicap@gmail.com

Kontakty na vyučuj. tková tní symboly. Ing. Jaroslava Syrovátkov. Literatura. Klasifikace. Kancelář: budova H, 6. poschodí, číslo dveří H 713

Kontakty na vyučuj. tková tní symboly. Ing. Jaroslava Syrovátkov. Literatura. Klasifikace. Kancelář: budova H, 6. poschodí, číslo dveří H 713 Veřejn ejnáspráva Ing. Jaroslava Syrovátkov tková tní symboly Kontakty na vyučuj ující Kancelář: budova H, 6. poschodí, číslo dveří H 713 Konzultace: úterý středa 14,30 15,30 hod. 14,30 15,30 hod. E-mail:

56. AUKCE. Spolek Hlahol. Grafika, kresby 18. - 20. stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. 6. listopadu 2004 v 11 hodin R 56. AUKCE www.galerie-vltavin.cz Spolek Hlahol Praha 1, Masarykovo nábř. 16 6. listopadu 2004 v 11 hodin Grafika, kresby 18. - 20. stol. 178. Toyen Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy 56. aukce Aukční

Galerie Františka Drtikola Zámeček - Ernestinum Příbram. Jaroslav Vančát OBRAZ. Obrazy nás pozorují

Galerie Františka Drtikola Zámeček - Ernestinum Příbram. Jaroslav Vančát OBRAZ. Obrazy nás pozorují Galerie Františka Drtikola Zámeček - Ernestinum Příbram Jaroslav Vančát OBRAZ Obrazy nás pozorují Poděkování Karlu Černovskému, Vladovi Jurákovi, Veronice Havlové, Michalu Holanovi, Dáše Rabelové, Zdeňkovi

AUKČNÍ DEN. neděle 28. listopadu 2010 ve 13 hodin, Žofín - Slovanský ostrov, Praha. 66 Jindřich Štyrský, Kompozice 88 Alois Wachsman, Námořník AUKČNÍ DEN 66 Jindřich Štyrský, Kompozice 88 Alois Wachsman, Námořník 23 Jakub Schikaneder, Kontemplace neděle 28. listopadu 2010 ve 13 hodin, Žofín - Slovanský ostrov, Praha 65. aukce Aukční Galerie Kodl

ZPRAVODAJ 9/2015. Vážení přátelé slánského muzea,

ZPRAVODAJ 9/2015. Vážení přátelé slánského muzea, ZPRAVODAJ 9/2015 Vážení přátelé slánského muzea, letní prázdniny jsou za námi, podzim se pomalu blíží a s ním i zahájení nové sezóny KPH, pokračování přednáškového cyklu v malé galerii muzea, ale i ukončení

podporováno Swiss Life Select 1. pololetí 2015 Zpravodaj Nemůžeme vrátit to, co se stalo. Můžeme ale některým příběhům dopsat šťastné konce.

podporováno Swiss Life Select 1. pololetí 2015 Zpravodaj Nemůžeme vrátit to, co se stalo. Můžeme ale některým příběhům dopsat šťastné konce. 1. pololetí 2015 Zpravodaj Nemůžeme vrátit to, co se stalo. Můžeme ale některým příběhům dopsat šťastné konce. Resuscitační přístroje pro novorozence Nadační fond Děti na dlani pomáhá zlepšit zdravotní