Download "Doprodej k mimořádné aukci obrazů na Žofíně"

1

2 První aukce vynesla na projekt Nový start korun, díky doprodejům se částka zvýšila na korun V neděli se v rámci aukčního dne Galerie Kodl a Aukční síně Vltavín na pražském Žofíně konala i charitativní aukce ve prospěch Konta BARIÉRY. Zájemci se mohli poprat o první stovku ze sbírky 300 uměleckých děl, které věnovala společnost ČEZ. Celkem bylo vydraženo 58 artefaktů v ceně korun. To překročilo vyvolávací cenu všech děl o více než 700 tisíc. Kupci si mohli dovolit přistoupit na o něco vyšší částky, k cenám obrazů totiž nejsou připočítávány aukční přirážky jako v obvyklých komerčních dražbách. Nejdražší vydraženou položkou se stal obraz Martina Benky Odpočinek. Po velké bitvě zaplatí kupec za olej na plátně 920 tisíc korun místo vyvolávací ceny 90 tisíc! Podobný obří skok potkal i plátno Slovenská krajina od Erdelyiho. Z vyvolávacích 40 tisíc se vyšplhal až na 465 tisíc. Nevydražená díla je možné zakoupit v kanceláři nadace za vyvolávací cenu navýšenou o 10%. Zbylé dvě stovky uměleckých děl ze sbírky budou vydraženy v rámci dvou aukcí v příštím roce. Utržené peníze půjdou do poslední koruny na projekt Konta BARIÉRY Nový start. Chystá se pomoci symbolické sedmičce lidí, kteří se na vozíku ocitli v průběhu posledního roku. Čekají je obrovské výdaje jako vozík, bezbariérová úprava bytu či auta, počítač... Pomoc s uhrazením těchto položek snad alespoň částečně přispěje i k překonání psychického náporu, který s sebou nová životní situace přinesla. Proto všem, kdo zakoupením díla na projekt přispěli, mockrát děkujeme. Doprodejem se částka určená na projekt Nový start zatím zvýšila na korun. Doprodej k mimořádné aukci obrazů na Žofíně 01 Adámek Rudolf Na podzim tempera, lepenka, rámováno, zaskleno, 31x43 cm, 02 Achrer Josef Pohár pro Gaudího kombinovaná technika, plátno, dat. 99, rámováno, 100x85 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč

3 07 Bauer Jiří Blata olej, plátno, rámováno, 84x129 cm, Prodejní cena: Kč 08 Benedikt Václav Zvíře olej, plátno, dat. 77, rámováno, 100x75 cm, sign. UD Prodejní cena: Kč 09 Benedikt Václav Svěží krajina olej, plátno, dat. 94, rámováno, 62x85 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 12 Bílek František Květen ( 1945 ) plaketa, bronz, dřevo, deska, 20x46 cm, sign. LD 13 Bílková Marie Modrá zahrada koláž, rámováno, paspartováno, zaskleno, 25x20 cm, sign. PD Prodejní cena: Kč

4 14 Bílková Marie Hudební nabídka koláž, rámováno, paspartováno, zaskleno, 25x20 cm, nesign. Prodejní cena: Kč 15 Bílková Marie Zdenička koláž, rámováno, paspartováno, zaskleno, 27x20 cm, nesign. Prodejní cena: Kč 16 Bláha František Předjaří pod Homolkou akvarel, lepenka, dat. 50, rámováno, paspartováno, zaskleno, 35x61 cm, 24 Brožík Václav Portrét šlechtice olej, plátno, rámováno, 41x32 cm, nesign. Prodejní cena: Kč 25 Březina Jan Vesnička olej, sololit, rámováno, 26x32 cm, Prodejní cena: Kč

5 26 Bubeníček Ota Vožický hrad olej, plátno, rámováno, 59x70 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 28 Burda Václav Ohnivý keř barevná fotografie, deska, dat. 2001, rámováno, 51x75 cm, Prodejní cena: Kč 31 B. J. signatura J. B. Dr. Edvard Beneš plaketa, bronz, mramorový sokl, průměr 17 cm, sign. 32 Čihák Edvard Kairo olej, plátno, rámováno, 46x32 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 36 Dillinger Petr V háji suchá jehla, papír, dat. 29, rámováno, paspartováno, zaskleno, 16x21 cm, Prodejní cena: Kč

6 37 Dinele T. M. Nicola Tesla busta, bronz, výška 80 cm, sign. vpravo na rukávu Prodejní cena: Kč 38 Doležal Z cyklu o vodě kombinovaná technika, karton, dat. 99, rámováno, zaskleno, 65x65 cm, Prodejní cena: Kč 41 Duša Ferdiš Ružomberok dřevoryt, rámováno, paspartováno, zaskleno, 33,5x30 cm, Prodejní cena: Kč 42 Duša Ferdiš Krajina u Hlubočep dřevoryt, papír, rámováno, paspartováno, zaskleno, 24x36,5 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 43 Duša Ferdiš Strečno dřevoryt, papír, rámováno, paspartováno, zaskleno, 37x32 cm, Prodejní cena: Kč

7 48 Gabriel Karel Vltava od Baby olej, plátno, dat. 42, rámováno, 49x78 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 49 Grafnetr Ludvík Černínská ulice akvarel, papír, dat. 1950, rámováno, paspartováno, zaskleno, 41x34 cm, Prodejní cena: Kč 50 Halata Dobroslav Touhy acryl, plátno, dat. 97, rámováno, 55x40 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 51 Halata Dobroslav Budoár acryl, plátno, dat. 96, rámováno, 65x80 cm, sign. LD 52 Halata Dobroslav Figurální kompozice acryl, plátno, rámováno, 55x70 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč

8 58 Halata Sylvestr Vrby uhel, papír, rámováno, paspartováno, zaskleno, 41x60 cm, Prodejní cena: Kč 59 Halata Sylvestr Sklizeň brambor lept, dat. 54, rámováno, paspartováno, zaskleno, 28x40 cm, Prodejní cena: Kč 67 Herbst Jaroslav Olše lavírovaná kresba, lepenka, dat. 30, rámováno, paspartováno, zaskleno, 60x47 cm, Prodejní cena: Kč 68 Heřmanská Eva Anděl blažené smrti smalt, rámováno, 50x50 cm, Prodejní cena: Kč 70 Hlávka Ladislav Riviéra olej, plátno, dat. 32, rámováno, 66x100 cm, Prodejní cena: Kč

9 74 Hovorka Krkonoše olej, deska, dat. 1938, rámováno, 39x50 cm, Prodejní cena: Kč 77 Hurt Josef Jaro pastel, velur, rámováno, paspartováno, zaskleno, 29x35 cm, Prodejní cena: Kč 81 Ivančevič T. Karel Baxa reliéf, bronz, 46x35 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč 83 Jaroš Bohumil Krajina kvaš, lepenka, rámováno, zaskleno, 60x87 cm, sign. LD 87 Ježek Alois Cikánská ulička v bývalém ghetu perokresba, papír, dat. 1928, rámováno, paspartováno, zaskleno, 19,5x30 cm, sign. LD Prodejní cena: Kč

10 91 Jiránek Miloš Portrét Vrchlického pastel, velurový papír, rámováno, paspartováno, zaskleno, 34x42 cm, Prodejní cena: Kč 94 Justich Rainhold? Lesní veduta olej, plátno, rámováno, 68x78 cm, nečitelně

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

Ajvazovskij nezklamal, Pradier, Sopko a Jetelová překvapili

Ajvazovskij nezklamal, Pradier, Sopko a Jetelová překvapili Ajvazovskij nezklamal, Pradier, Sopko a Jetelová překvapili text VAŠÁTKOVÁ VENDULA datum 01.12.2017 Čtvrteční večerní dražba Arthouse Hejtmánek nabídla 149 artefaktů, které se prodaly za celkových více

První ochutnávka (díl třetí)

První ochutnávka (díl třetí) První ochutnávka (díl třetí) Výběr z nadcházejících aukcí, podzim 2017 text SKŘIVÁNEK JAN datum 22.09.2017 Loni na přelomu listopadu a prosince sběratelé a investoři na šesti aukcích utratili více než

Doc. ak. mal. Vladimír Drápal, Červený kůň, 40 x 31 cm, malba na skle, 2003 Cena: 4000 AUKCE OBRAZŮ Vážení přátelé, nadační fond České myelomové skupiny podporuje boj odborníků i společnosti proti mnohočetnému myelomu, druhému nejčastějšímu krevnímu nádoru. Jedním z jeho klíčových poslání

Výstava obrazů skupiny BENE

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč

Spranger, van Goyen, Hartmann a další

Spranger, van Goyen, Hartmann a další Spranger, van Goyen, Hartmann a další Nejdražší díla starého umění na loňských aukcích text KOUCKÁ TEREZA foto ART+ datum 05.01.2018 V minulém roce se na domácím trhu objevila řada kvalitních děl starého

Aktuální dražba - Září, čtvrtek, 25.9.2014 od 18.00 hod

DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě koupi 2 obrazů cena 7 000 Kč, v případě koupi 4 obrazů cena

open society of artists

open society of artists open society of artists SVÌTOVÁ UNIE KULTURY WORLD UNION OF CULTURE MLÁDE V AKCI MÙJ NEJKRÁSNÌJŠÍ ZÁ ITEK 4. roèník mezinárodní umìlecké soutì e pro dìti a mláde PRAHA ØÍJEN 2015 Umìlecká soutì pro dìti

Místo, datum a čas zahájení dražby od 16:00 hod. v aukční síni společnosti Aukční centrum Bussmark, s.r.o., Štúrova 1701/55, Praha 4 Krč. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné souboru věcí movitých dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon ). Místo, datum a čas zahájení dražby

Konkretizovaný výstup Konkretizované učivo Očekávané výstupy RVP

Příloha č. 9 VÝTVARNÁ VÝCHOVA

Příloha č. 9 VÝTVARNÁ VÝCHOVA Žák při vlastních tvůrčích činnostech pojmenovává prvky vizuálně obrazného vyjádření (světlostní poměry, barevné kontrasty, proporční ) Žák využívá a kombinuje prvky vizuálně obrazného vyjádření ve vztahu

Pořadatelé Aukčního dne: Aukční Galerie Kodl Aukční síň Vltavín Tisková zpráva 68. aukce Aukční Galerie Kodl a 103. aukce Aukční síně Vltavín, neděle 6.května 2012-13:00 hodin Palác Žofín - Slovanský ostrov Praha 1, Slovanský ostrov 226 Celkový počet položek: 411 Prodaných

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 240/14 Dražebník vyhlašuje konání veřejné společné dražby dobrovolné (dále jen dražba) dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných o dra

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 240/14 Dražebník vyhlašuje konání veřejné společné dražby dobrovolné (dále jen dražba) dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných o dra Aktuální dražba - Červen, čtvrtek, 26.6.2014 od 18.00 hod DALŠÍ SKVĚLÁ DÍLA V DRAŽBĚ 26.6.2014 NA: www.bussmark.cz poř. č. 51 V případě odhalení falza, do 10 dnů ode dne vydražení, vracíme vydražiteli

KAREL HYNEK MÁCHA A HRADY ŽEBRÁK A TOČNÍK (1831-1836) 1836)

KAREL HYNEK MÁCHA A HRADY ŽEBRÁK A TOČNÍK (1831-1836) 1836) KAREL HYNEK MÁCHA A HRADY ŽEBRÁK A TOČNÍK (1831-1836) 1836) Dovolte, abych Vám nemusel představovat Karla Hynka Máchu. Všichni ho známe z hodin literatury a někdo dokonce i z hodin výtvarné výchovy. Pro

Výtvarná výchova/základní pojmy pro VV a výtvarné techniky

Výtvarná výchova/základní pojmy pro VV a výtvarné techniky Identifikátor materiálu EU: ICT 3 10 Anotace Autor Jazyk Vzdělávací oblast Vzdělávací obor ICT = Předmět/Téma Očekávaný výstup Speciální vzdělávací potřeby Klíčová slova Druh učebního materiálu Druh interaktivity

Pořadatelé Aukčního dne: Aukční Galerie Kodl Aukční síň Vltavín Tisková zpráva 69. aukce Aukční Galerie Kodl a 107. aukce Aukční síně Vltavín, neděle 2. prosince 2012-13:00 hodin Palác Žofín - Slovanský ostrov Praha 1, Slovanský ostrov 226 Celkový počet položek: 477

1. Černý anděl. keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- Spací anděl. textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,-

1. Černý anděl. keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- Spací anděl. textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,- 1. Černý anděl Asociace Pro HANDICAP keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- 2. Spací anděl Zdeňka Froňková textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,- 3. Pojď, svezeme se Marie Svobodová malba - kombinovaná technika;

Učební plán předmětu. Průřezová témata

Učební plán předmětu. Průřezová témata Výtvarná výchova (Umění a kultura) Učební plán předmětu Ročník 8 Dotace 1 Povinnost povinný (skupina) Dotace skupiny Vzdělávací předmět jako celek pokrývá následující PT: ENVIRONMENTÁLNÍ VÝCHOVA: - Lidské

Nejdražší starožitnosti letošního roku

Nejdražší starožitnosti letošního roku Nejdražší starožitnosti letošního roku Top 10 2017 text KOUCKÁ TEREZA foto ART+ datum 29.12.2017 Ke koupi deseti nejdražších starožitností již téměř uplynulého roku by případný zájemce potřeboval téměř

Katalog. č. 1. Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč. Katalog. č. 2

Katalog. č. 1. Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč. Katalog. č. 2 KATALOG AUKCE 2015 Katalog. č. 1 Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč Katalog. č. 2 Zátiší Silvie Horaisová 2011 120 x 80 cm 1.500 Kč Katalog. č. 3 Olympijské hry Anna Hones

Seznam vystavených exponátů - výstava Václav Kiml - Retrospektiva - dodatek katalogu Výstavní síň Mánes 1.6. - 29.6.2006

Seznam vystavených exponátů - výstava Václav Kiml - Retrospektiva - dodatek katalogu Výstavní síň Mánes 1.6. - 29.6.2006 Kat. č.: 1 Název díla: Znamení I. Rozměry (v x š): 161 x 122 cm Kat. č.: 2 Název díla: Lodička Luna Rok vzniku: 1963 Rozměry (v x š): 150 x 122 cm Kat. č.: 3 Název díla: Znamení II. - 1966 Rozměry (v x

Ročník VII. Výtvarná výchova. Období Učivo téma Metody a formy práce- kurzívou. Průřezová témata. Kompetence Očekávané výstupy. Mezipřed.

Ročník VII. Výtvarná výchova. Období Učivo téma Metody a formy práce- kurzívou. Průřezová témata. Kompetence Očekávané výstupy. Mezipřed. IX Barevné cvičení Podzim Kolik barev má podzim Tempera, akvarel Detail obličeje oko, ucho, ústa Hlava z profilu Hlava en face Kresba tužkou Beseda o umění J. Mánes: Josefína Video Mistrovská díla z českých

AUKCE v Rudolfinu. Aukční katalog. Galerie Peron a Galerie Solidet. 1. 12. 2012 ve 14 hodin Sukova síň - Alšovo nábřeží 12, 110 01 Praha 1

AUKCE v Rudolfinu. Aukční katalog. Galerie Peron a Galerie Solidet. 1. 12. 2012 ve 14 hodin Sukova síň - Alšovo nábřeží 12, 110 01 Praha 1 Galerie Peron a Galerie Solidet 1. 12. 2012 ve 14 hodin Sukova síň - Alšovo nábřeží 12, 110 01 Praha 1 V rámci aukce proběhne benefiční dražba uměleckých děl členů spolku EXPLOSIA MÁNES ve prospěch společné

6.2. II.stupeň. Vzdělávací oblast: Umění a kultura Vyučovací předmět: VÝTVARNÁ VÝCHOVA. Charakteristika vyučovacího předmětu 2.

6.2. II.stupeň. Vzdělávací oblast: Umění a kultura Vyučovací předmět: VÝTVARNÁ VÝCHOVA. Charakteristika vyučovacího předmětu 2. 6.2. II.stupeň Vzdělávací oblast: Umění a kultura 6.2.12. Vyučovací předmět: VÝTVARNÁ VÝCHOVA Charakteristika vyučovacího předmětu 2. stupeň Obsahové vymezení Vzdělávání v této oblasti přináší umělecké

TABULKA č do té doby největší bosensko- né předměty z Bosny a Hercegoviny 1901 Vánoční výstava a tržnice řemeslných výrobků TABULKA č. 4 Výstavy pořádané Průmyslovým muzeem v Chrudimi v letech 1901 1914 rok název výstavy od:-do: lidí poznámka 1901 Výstava kurzových prací 5.5.-12.5. 800 po kurzu zdobení kovů 1901 Výstava obrazů

Společnost TTM o.s. vzdělávací instituce akreditovaná MŠMT ČR pod č.j.: MSMT / nabízí

Společnost TTM o.s. vzdělávací instituce akreditovaná MŠMT ČR pod č.j.: MSMT / nabízí Společnost TTM o.s. vzdělávací instituce akreditovaná MŠMT ČR pod č.j.: MSMT - 24322/2015-1 nabízí cyklus vzdělávacích programů pro výtvarné pedagogy VÝTVARNÁ LABORATOŘ 1. ÚVODNÍ SEMINÁŘ 2. MOŽNOSTI KRESBY

Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka

Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka Příloha č.1 usnesení č. 300 RM ze dne 21.5.2008 Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka 1. Minimální přípustná kupní cena je cena dle znaleckého posudku č. 125/2003 2. Nabídky na odkup obrazů

Hravý architekt Děti na Pražském hradě 2014 (v rámci mezinárodního festivalu architektury Architecture Week Praha 2014)

Hravý architekt Děti na Pražském hradě 2014 (v rámci mezinárodního festivalu architektury Architecture Week Praha 2014) Hravý architekt Děti na Pražském hradě 2014 (v rámci mezinárodního festivalu architektury Architecture Week Praha 2014) Základní informace o projektu Charakteristika: mezinárodní výtvarně-architektonický

Nadace Charty. K o n t o B a r i é r y

Nadace Charty. K o n t o B a r i é r y Nadace Charty K o n t o B a r i é r y Aukční katalog 13. aukční salon výtvarníků 388 dárců pro Konto Bariéry Aukce 4. prosince 2016 ve 13 hodin Univerzita Karlova Modrá posluchárna Ovocný trh 3-5, Praha

BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH O.s. GREEN DOORS

BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH O.s. GREEN DOORS BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH O.s. GREEN DOORS Občanské sdružení Green Doors Občanské sdružení Green Doors je nestátní nezisková organizace, která se věnuje pracovní a sociální rehabilitaci

Přehled TOP 150 nadací a fondů podle objemu rozdělených příspěvků 2015

Přehled TOP 150 nadací a fondů podle objemu rozdělených příspěvků 2015 Přehled TOP 150 nadací a fondů podle objemu rozdělených příspěvků 2015 Pořadí Název Člen FD Známka Objem rozdělených Výše kvality nadačních příspěvků nadačního jmění 1 Nadace ČEZ 182 828 000 Kč 500 000

Ý Ý ň Í ť Í Í Í Í Í ď Í Í Í Í ť ď Í Ť ú Ť ň Í ď Í Í ť ť Í ň ť Í ň ť Í Í Í ú ť ď ň Í Ť Í Ť ň ď Í ú ť ď Í Í ň ď Ť Ý ď ď ň ť Ť ň ť Í ť Í Ď Í Í ť ť Í ď ň Č Í Í ď ď ú Č Í Í Í ň É Ě Í Ý Ě ť ť Í Ž É ú Í ň ň Í

www.ossp.cz reg. obchodní rejstřík Krajský obchodní soud Praha, oddíl C, vložka 52576 Škola je držitelem Certifikátu kvality ISO 9001:2000

www.ossp.cz reg. obchodní rejstřík Krajský obchodní soud Praha, oddíl C, vložka 52576 Škola je držitelem Certifikátu kvality ISO 9001:2000 6341M01 EKONOMIKA A PODNIKÁNÍ z Kolína vlakem v 6.48 hodin (sraz v 6,30 hodin v nádražní hale, jízdenka bude zakoupena Příjezd: 31. 8. 2011 v 16.43 1 800,- (do 15. 7. na účet školy 4304130 574/ 0600, variabilní

FOTOGRAFIE. 1. října 2017, od hodin. Galerie Nová síň, Voršilská 3, Praha 1

FOTOGRAFIE. 1. října 2017, od hodin. Galerie Nová síň, Voršilská 3, Praha 1 FOTOGRAFIE 1. října 2017, od 16.30 hodin Galerie Nová síň, Voršilská 3, Praha 1 FOTOGRAFIE 1. října 2017, od 16.30 hodin Galerie Nová síň, Voršilská 3, Praha 1 3 AUKCE Galerie Nová síň, Voršilská 3,

D O B R O Č I N N Á A U K C E V Ý T V A R N Ý CH D Ě L

D O B R O Č I N N Á A U K C E V Ý T V A R N Ý CH D Ě L DC 9 0 o.p. s., Nedbalova 36/27, 779 00 Olomouc - Topolany D O B R O Č I N N Á A U K C E V Ý T V A R N Ý CH D Ě L Výtěžek bude použit na rekonstrukci budov denního stacionáře DC 90 o.p.s. DC 90 o.p.s.,

Obrazová příloha: 2. František Hudeček: Rytmus, 1964, olej, plátno, 116 x 83 cm. Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem

Obrazová příloha: 2. František Hudeček: Rytmus, 1964, olej, plátno, 116 x 83 cm. Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem Obrazová příloha: 1. František Hudeček: Noční chodec, 1967, pero, tuš, papír, 30,5 x 23 cm 2. František Hudeček: Rytmus, 1964, olej, plátno, 116 x 83 cm. Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem 6

obr. 2: Váchal, J.: Erotikové (1922), kolorovaná perokresba 53 x 42 cm, soukromá sbírka.

obr. 2: Váchal, J.: Erotikové (1922), kolorovaná perokresba 53 x 42 cm, soukromá sbírka. Obrazová příloha obr. 1: Štyrský, J.: Emilie přichází ke mně ve snu (1933), fotomontáž 30 x23 cm, soukromá sbírka. obr. 2: Váchal, J.: Erotikové (1922), kolorovaná perokresba 53 x 42 cm, soukromá sbírka.

Název k.ú. OPSUB - název ID vlastnictví Podíl čitatelpodíl jmenovýměra Druh pozemku Způsob využití Číslo LV Radim u Kolína Ziková Jana

Název k.ú. OPSUB - název ID vlastnictví Podíl čitatelpodíl jmenovýměra Druh pozemku Způsob využití Číslo LV Radim u Kolína Ziková Jana Název k.ú. OPSUB - název ID vlastnictví Podíl čitatelpodíl jmenovýměra Druh pozemku Způsob využití Číslo LV Radim u Kolína Ziková Jana 1317590204 1 4 217 zastavěná plocha a nádvoří 78 č.p. 28 Radim u Kolína

DARUJ DVAKRÁT KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL PRO CHARITATIVNÍ PRODEJ NA PODPORU OHROŽENÝCH RODIN

DARUJ DVAKRÁT KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL PRO CHARITATIVNÍ PRODEJ NA PODPORU OHROŽENÝCH RODIN DARUJ DVAKRÁT KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL PRO CHARITATIVNÍ PRODEJ NA PODPORU OHROŽENÝCH RODIN Milí přátelé, obdivovatelé umění! V katalogu, který právě otevíráte, nabízíme ke koupi zajímavá umělecká díla známých

Obraz v domácnosti. Pravidla umístění obrazu

Obraz v domácnosti. Pravidla umístění obrazu Obraz v domácnosti Pravidla umístění obrazu Závěsný obraz v interiéru bytu Správné umístění obrazu v interiéru má podporovat a zdůrazňovat umělecké hodnoty obrazu. Umístění obrazu má tvůrčí charakter,velký

Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011

Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

Jsme součástí mezinárodní organizace Environmental Partnership Association.

Jsme součástí mezinárodní organizace Environmental Partnership Association. Úvodem V roce 2013 začalo naplno fungovat vzdělávací a poradenské centrum Otevřená zahrada, díky němuž jsme nejenom my, ale i kolegové z dalších významných ekologických organizací získali perfektní zázemí

FOTOGRAFIE, VÝTVARNÉ UMĚNÍ AUKCE , 18:00h. MÍSTO KONÁNÍ Art Mozaika Politických vězňů 8, Praha 1 FOTOGRAFIE, VÝTVARNÉ UMĚNÍ AUKCE 18. 12. 2017, 18:00h. MÍSTO KONÁNÍ Art Mozaika Politických vězňů 8, Praha 1 PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA od pondělí 11. 12. do začátku aukce otevírací doba 11-18 h. Obálka: položka

NEWSLETTER LEDEN 2018

NEWSLETTER LEDEN 2018 NEWSLETTER LEDEN 2018 Vážení a milí čtenáři, vstoupili jsme do nového roku, roku 2018. Letošní rok je všeobecně označován jako rok osmiček, rok osmičkový. Do takového osmičkového roku vstoupila i ARPIDA.

Rozpis denních aktivit

Rozpis denních aktivit Pondělí Rozpis denních aktivit s věcmi, s obrázky), 9.45 10.30 hod. Dílna (kreslení, lepení, koláž, modelování. ) nezlob se..), 13.00 13.45 hod. Povídání s klienty (fotografie, vyprávění, předčítání),

J I Ř Í A N D E R L E

J I Ř Í A N D E R L E negativni verze bez podkladu AUKCE 123 A U K Č N Í S Í Ň V L T A V Í N A U K Č N Í K A T A L O G I J I Ř Í A N D E R L E 30. Jiří Anderle - Těla Čtvrtek 25. září 2014 v 18 hodin, Aukční síň Vltavín, Praha

ARCHIV NÁRODNÍ GALERIE V PRAZE KRISTIAN PAVEL LANŠTJÁK (* ) Inventář osobního fondu

ARCHIV NÁRODNÍ GALERIE V PRAZE KRISTIAN PAVEL LANŠTJÁK (* ) Inventář osobního fondu ARCHIV NÁRODNÍ GALERIE V PRAZE KRISTIAN PAVEL LANŠTJÁK (* 1892-1986) Inventář osobního fondu Časové rozmezí fondu: (1886) 1948-1974 Značka fondu: 110 Číslo evidenčního listu NAD: 75 Evidenční číslo inventáře:

,,Příloha č. 1 k vyhlášce č. 381/2007 Sb.

,,Příloha č. 1 k vyhlášce č. 381/2007 Sb. ,,Příloha č. 1 k vyhlášce č. 381/2007 Sb. Částka 125 Sbírka zákonů č. 387 / 2008 Strana 6003 Strana 6004 Sbírka zákonů č. 387 / 2008 Částka 125 Částka 125 Sbírka zákonů č. 387 / 2008 Strana 6005 Strana

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2010/2011 Každý umělec byl na začátku amatér. Ralph Waldo Emerson Lukáš Rajchl, Kristýna Janků, Monika Roblová, Tereza Žižková, 14 let Studie oka, 15 13

Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér

Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér vltavin_letak_1 5.6.2013 10:52 Stránka 1 Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér 13. 6. 2013 od 18 hodin v aukční síni Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, 110 00 Praha 1 První podání na www.auctions-art.cz

Nejdražší starožitnosti prvního pololetí Nejdražší starožitnosti prvního pololetí Starožitnosti vydražené od ledna do června 2014 text SKŘIVÁNEK JAN datum 15.07.2014 Ceny starožitností se pohybují o řád jinde než ceny obrazů, pro obě kategorie

P Ř E H L E D U S N E S E N Í

P Ř E H L E D U S N E S E N Í Rada města Česká Kamenice P Ř E H L E D U S N E S E N Í z 19. schůze Rady města Česká Kamenice, která se konala dne 24.9.2018 596/19/RM/2018 Stanovisko ke stavbě - stavební úpravy bytového domu vydat souhlas