AGNOVIA s.r.o

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "AGNOVIA s.r.o. www.agnovia.cz +420 777 976 010 www.zdravi.agnovia.cz"

Transkript

1

2 Dobrý den! Hola! Na začátku dovolte několik slov o našem průvodci po Kubě. Jmenuje se Matej Dobrík a Latinskou Ameriku navštěvuje od roku Poprvé ji navštívil jako turista a zamiloval se do ní natolik, že tam později mezi roky strávil část univerzitního studia na Fakultě architektury Univerzity UNAM v Mexico City. Ještě v době studií a následně i po dobu praxe se začal aktivně věnovat cestování a průvodcovství po latinskoamerickém regionu od Kuby přes Mexiko a Střední Ameriku až po Argentinu. Jeho úkolem bude pomoci vám k poznání místních reálií tohoto ostrova, provést vás jeho různými provinciemi a památkami a pomoci nahlédnout do života místních obyvatel a to vše v spolupráci s místním průvodcem jménem José. Věřím, že po návratu budete moct říct, že jste se s touto zemí sžili a zůstala vám pod kůži. Připojte se a společně prožijete dny plné poznávání, ochutnávání místních specialit, latino rytmů na úžasných a rozmanitých místech, včetně času pro relaxaci na pláži. Zdraví vás náš průvodce Matej.

3 KUBA má tolik barev, impulzů a paradoxů zároveň! Ostrov, který se nachází na pomezí Karibského moře a Atlantiku, je jednou z posledních komunistických bašt, která se vlní ve všudypřítomném rytmu salsy a rumby. Nezáleží na tom, jestli upřednostňujete potápění, odpočinek na nádherných plážích, dobrodružné výpravy do přírody, nebo vás zajímá původní místní architektura, historie nebo umění a hudba. Kuba splní všechna přání. Budete se zde cítit jako doma, zažijete Kubu na vlastní kůži a zamilujete se do ní. Města jsou plná poutavé architektury, umění, chytlavých tónů a místních lidí, kteří mají tanec v každém kroku. KUBA nabízí kilometry nádherných pláží, které skrývají polozapomenuté zátoky s průzračnou vodou Karibiku. Uchvátí vás tajemné vodopády uprostřed tropické přírody, nebo pestrobarevný podmořský svět korálových útesů. Venkov, který okouzlí svou autentickou atmosférou, můžete vidět jak a kde se suší ty nejlepší tabákové listy na světě. Historie promíchaná se současností ostrova vás bude celou dobu doprovázet. Vytváří současný obraz kubánské společnosti dvě války za nezávislost a několik dekád úspěšné kubánské revoluce. Místa, kde se před pádem železné opony rozhodovalo o budoucnosti planety a vzpomínky na Che Guevaru a Fidela Castra. Rum, doutníky a známá kubánská věta: No es fácil, s kterou se Kubánci rádi podělí o své každodenní starosti běžného života, dokreslují kolorit země. Vysněná a nezapomenutelná KUBA a její elegantní bulváry Havany, koloniální architektura a památky pod patronátem UNESCO, vůně doutníků a omamná chuť rumu a světoznámých koktejlů Mojito a Daiquiri, putování po stopách Hemingwaye, dlouhonohé tanečnice kabaretu Tropicana, tradiční hudba a svůdné latino rytmy, život, temperament, pohoda, ale i přírodní tropický ráj a neuvěřitelné výhledy na zem, shrbené vápencové skvosty Mogotes, karibské pláže a korálové útesy, jedinečná fauna a flóra, na pláži pečené ryby a humři, krokodýlí maso, čerstvá káva a čokoláda, dobře známé a svěží kubánské pomeranče, zábava a tanec, ale i mystická santérie a její božstvo. Objevte nejen starobylou Havanu, nejzápadnější provincii Pinar Del Rio, pro Karibik nejtypičtější a temperamentní Trinidad, světoznámé pláže ostrova Santa Maria, které zastíní i známé Varadero, nebo zachovalé Sancti Spiritus, ale i mnohá jiná pestrá a skrytá místa tohoto okouzlujícího ostrova. Pojďte zažít karibský komunismus na vlastní oči. Cestovat, poznávat, obdivovat, ochutnávat a tancovat prosto žít. Viva la Cuba!

4 PROGRAM den HAVANA Tato perla Antil, je jedno z nejneodolatelnějších míst Karibiku. Havana patří mezi světové historické metropole, kde dnes žije více než 2 mil. obyvatel. Havanu často srovnávají dokonce s Manhattanem, především pro její kultivovanost, dynamičnost a rychlé životní tempo. Na rozdíl od jiných metropolí, tady si staré americké vozy vychutnávají pomalou jízdu po poloprázdných bulvárech, bez zbytečného dopravního ruchu. Určitě do jednoho z nich nasedněte a provezte se přes Malecón, krásné zelené parky, bulvár El Prado, všude kolem vás domy a sídla ve stylu art deco a belle epoque a jedinečná kubánská architektura. Havana nemá žádné slumové čtvrtě, zato revoluční období se podepsalo na její chátrající tváři, zejména v části Havana Vieja, která je i právě díky tomu, jedna z nejfotografovanějších koloniálních čtvrtí světa. Projděte Plaza de la Catedral, Plaza de Armas, Plaza Vieja a Plaza de San Francisco místa, kde se střídají obnovené paláce a chátrající, postupně mizející památky, kde stále žije velká část nejchudšího kubánského obyvatelstva, mnoho umělců a bohémů a která byla zároveň domovem Ernesta Hemingwaye. Dáte si namíchat oblíbené Mojito v Bodeguite nebo dáte přednost tomu nejlepšímu Daiquiri v jeho oblíbeném baru Floridita? Nebo ochutnáte populární Langusta a la Hemingwayna na terase jeho hotelu. Havana Vieja a její neuvěřitelná atmosféra magicky přitahuje lidi, kteří mají rádi život. Je to místo, kde je možné zažít autentický styl života pod holým nebem. Nemusíme snad dodávat, že od roku 1982 je pod patronátem UNESCO. Promenáda po El Prado je další povinnou jízdou. Malecon je jedna z nejmladších čtvrtí Havany a je epicentrem střetu všech generací, místem pouličních koncertů a zasněných pohledů, které se upírají za velkou louží a touží po růžové budoucnosti. Na konci bulváru El Prado se tyčí nepřehlédnutelný Capitol, bývalé sídlo parlamentu, stavba připomínající Capitol ve Washingtonu, odkud je možné pozorovat nejrušnější část Havana Vieja. Neminete příležitost ohodnotit krásné tanečnice kabaretu La Tropicana, které tancují v pestrých kostýmech připomínající karneval v Rio de Janeiro. Nevěstince byste od Fidelovy revoluce hledali marně, jsou dávno zapadlé prachem. Ten se ale tady víří do pozdních nočních hodin v nejkvalitnějších hudebních podnicích, nebo dáte přednost komfortnější atmosféře se sklenkou rumu a vůní doutníku u latino-jazz, sone a trove? Havana vás bude lákat jako Siréna na moři, budete z ní chtít stále víc a víc a kdo si nedá pozor, ten ji pak neopustí. Nebyli byste první ani poslední. Mimochodem tento rok uplyne 500 let od založení Havany, a tedy oslavy jsou na místě!

5 4. 8. den Pinar del Rio, Viňales, Cayo Levisa Nejzápadnější provincie ostrova je právem označována za zelenou a nejméně dotčenou. Mogoty (vysoké vápencové tvary), které vám vyrazí dech, zde vytváří nezapomenutelné panorama. Naleznete zde rolníky, kteří nám dovolí nahlédnout do jejich tradičního způsobu života a porovnat kvalitu jejich home made doutníků. Připijete si s nimi? Pěstují se tu ty nejkvalitnější tabákové listy na světě a vy samozřejmě navštívíte i fabriku na výrobu doutníků, kde nahlédnete do složitého procesu od sušení až po samotné ochutnávání. Ti odvážnější si budou moci neopakovatelnou atmosféru Viňales vychutnat i z koňského sedla. Součástí provincie Pinar del Rio je i Ostrov Cayo Levisa. Ráj na pomezí Karibiku, Mexického zálivu a Atlantického oceánu. Pokojná atmosféra tohoto ostrova přímo vyzývá k opalování, odpočinku a meditaci. Pyšní se hustými lesy a neobyčejně čistou vodou, což ocení zejména milovníci šnorchlování, potápění a vodních sportů. Ubytujete se v blízkosti nádherné pláže s jemným pískem, v jediném ubytovacím zařízení na tomto půvabném ostrově, který nabízí cabanos resp. malé chaty Villa Cayo Levisa. Toto místo nabízí krásné pláže s přidanou hodnotou téměř žádní turisté. Las Terrazas. Návrat na pevninu cestu zpět do Havany si zkrátíte nocí v národním parku La Guira. Tady se odvážnějším rozproudí adrenalin v žilách na visutých lanovkách v korunách stromů. A ještě jedna noc v Havaně! den TRINIDAD Cestou do Trinidadu se na krátkou dobu zastavíme a připomeneme si kousek historie v Bahía de los Cochinos (Zátoka sviní), kde se vylodili kubánští emigranti podporováni CIA, aby svrhli vládu Fidela Castra. Zástavku lze využít jak ke koupání, ale především zde můžete ochutnat jednu z místních specialit domácího krokodýla z místní farmy. (Samozřejmě bude i speciální zelenina.) Trinidad nejlépe zachované koloniální místo na Kubě patřící na seznam UNESCO vás okouzlí půvabem starobylých ulic, nezměněných již po staletí. Bezpochyby patří ke koloniálním pokladům Kuby. Trinidad ukrývá nejvíce galerií na jednoho obyvatele města na světě a je pravděpodobné, že pokud odoláte nákupní horečce v Havaně, tak tady již neodoláte nabídky malované vzpomínky na Kubu. Tohle městečko skutečně patří do zlatého věku Kuby. Společně s Valle de los Ingenios je živou vzpomínkou země na období před 500 lety a to i s jeho původní urbanizací, pokřivenými uličkami dlážděnými kamením na zmatení pirátů. Budete se zde potulovat dlouho do noci. Velmi příjemné a pokojné procházky přes nejstarší části města v denních hodinách vám vytvoří dojem malé vesničky, kde spíš uvidíte krávu než místní obyvatelé. To se ale po setmění rychle změní a vy se

6 pravděpodobně sžijete s tímto kubánským biorytmem a zamíříte na escalinata. Tyto známé schody používané jako univerzální tančírna, které překvapivě neslouží jako atrakce pro turisty, ale jako autentická taneční škola různorodých kubánských rytmů. Tady nezůstane jediné triko suché. Je to vskutku zakonzervovaný způsob života a jedno z nejcharizmatičtějších městeček Latinské Ameriky. Aby toho nebylo málo, ubytováni budete na poloostrově Ancón, kde se po probdělé noci budete koupat na karibské straně ostrova. Že nechcete odpočívat? Kdo má výdrž, může se projet v koňském sedle podívat na domácí obyvatelstvo, které vás osvěží canchancharou ( je v tom opět rum?) den Cayo Santa Maria Cestou na závěrečný odpočinek, poprosíme o trochu vážnosti. Přicházíme do Santa Clara! Připravte se na setkání s revolucí! Podíváte se do mauzolea Kubánci adoptovaného syna Ernesta Che Guevaru, ale o detailech jeho života až na místě. Cayo Santa Maria Zde by měl přijít ten vysněný relax, ale my již odpočíváme deset dní a pokračujeme O plážích ostrova Cayo Santa Maria se samotný Fidel Castro vyjádřil, že svou krásou dalece předčí pláže Varadera. Čeká tu na vás 20 kilometrů skvostných pláží a ubytování v nádherném, luxusním čtyřhvězdičkovém all-inclusive hotelovém komplexu s obrovským bazénem a pláží přímo u hotelu, která se po obou stranách rozléhá kam až oko dohlédne a jediná přímá přístupová cesta na pláž vede právě přes hotelový komplex. K dispozici je potápěčské centrum a podmořské dno bohaté na korály a ryby. Je tu možné zahlédnout i mořské želvy či delfíny. Závěrečný relax na ostrově Cayo Santa Maria, kterého barva moře vám ukáže celou paletu tyrkysové a modré. Pokud jste se dostali až na toto místo, máte za sebou koupel na všech stranách ostrova svobody, stále si užíváte pohodu, tady problémy nechodí a všechno je tady a la maňana. A vy jste se dostali Kubě skutečně pod kůži.

7 Termín: Cena letenky: EUR Skupinová rezervace: KLM Vídeň Amsterdam 6:55 9: Amsterdam Havana 10:45 16: Havana Amsterdam 16:45 8: Amsterdam Vídeň 11:50 13:35 Možnost změny odletu z Prahy a připojení ke skupině v Amsterdamu. Cena zájezdu: EUR/1 osobu dvoulůžkový pokoj EUR/1 osobu jednolůžkový pokoj Cena zahrnuje: Ubytování 14 nocí v 3*, 4* a 5* hotelech Strava po dobu celého zájezdu s výjimkou 2 dnů v Havaně (oběd, večeře) 14x snídaně typu bufet 1x polopenze v Viňales, hotel Los Jazmines 1x oběd po dobu programu v Viňales 2x snídaně, oběd a večeře, hotel Cayo Levisa 6x all-inclusive, hotel Playa 5* - Cayo Santa Maria (4 noci) a hotel Ancón 3* - Trinidad (2 noci) kompletní strava, alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly v hotelech a na pláži. Luxusní klimatizovaný autobus po dobu zájezdu Slovensky/česky mluvící průvodce Matej a místní anglicky mluvící průvodce Cena nezahrnuje: Příležitostné vstupy do muzeí, památek, navštívíte dle chuti cca 40 EUR Fakultativní výlety možnost výletu na koních cca 20 EUR Cestovní pojištění povinnost pro vstup po dobu celého pobytu Vstupní víza - cca 28 EUR Výstupní taxa z Kuby cca 20 EUR Info:

8

ZÁJEZD KUBA S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT

ZÁJEZD KUBA S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT NABÍDKA ZÁJEZDU PRO: MISSIS MODELS (2.) TERMÍN ZÁJEZDU : 29.10. 10.11.2015 DOPRAVA : Letecky SWISS AIR EDELWEISS POČET OSOB : SKLADBA POKOJŮ : STRAVOVÁNÍ : Havana snídaně Varadero ALL INCLUSIVE POČET NOCÍ

Více

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA www.caribissimo.com Obsah: Vážení a milí cestovatelé!!!... 3 Základní data...4 Časová pásma, Státní zřízení, Elektrický proud... 4 Míry a váhy, Poštovní služba, Média... 5 Telefonování

Více

splníme Vaše sny www.azteambuilding.cz

splníme Vaše sny www.azteambuilding.cz splníme Vaše sny Milí přátelé, každý kontinent má svůj osobitý charakter, své jedinečné kouzlo. Stejně tak se velmi liší jednotlivé lokality v rámci těchto kontinentů, což umožňuje cestovateli nepřeberný

Více

24 let jsme tady pro Vás!

24 let jsme tady pro Vás! 24 let jsme tady pro Vás! Vážení a milí cestovatelé, děkujeme Vám za Vaši stálou přízeň, díky které vstupujeme společně s Vámi do naší 24. sezóny. Letos jsme Vám připravili opět spoustu kvalitních a zajímavých

Více

Turecko TURECKO. Belek. Antalya. Konakli. Side. Alanya

Turecko TURECKO. Belek. Antalya. Konakli. Side. Alanya TURECKO Turecko Kouzelná země ležící na pomezí Evropy a Asie s atmosférou Orientu se stala jednou z nejoblíbenějších dovolenkových des nací. Tradiční turecká pohos nnost se to ž proměnila v síť kvalitních

Více

MENORCA LÉTO 2014. www.delfintravel.cz

MENORCA LÉTO 2014. www.delfintravel.cz MENORCA LÉTO 2014 www.delfintravel.cz Vážení klienti, přemýšleli jsme, jak uvést, jinak než tradičně, náš nový katalog. Pojďme to zkusit malou hádankou. Víte jaký z Baleárských ostrovů má nejvíce pláží

Více

VYUŽIJTE BOHATOU NABÍDKU SLEV! Podrobnější informace naleznete v ceníku. Pro skupiny a kolektivy nad 15 osob neváhejte požádat o SKUPINOVÝ KATALOG.

VYUŽIJTE BOHATOU NABÍDKU SLEV! Podrobnější informace naleznete v ceníku. Pro skupiny a kolektivy nad 15 osob neváhejte požádat o SKUPINOVÝ KATALOG. Léto u more Španelsko, Itálie, Malta, Sicílie ÚVOD Vážení klienti, po úspěšném zakončení loňské sezóny Vám předkládáme další katalog zahraničních pobytů. V tomto katalogu najdete již roky osvědčená místa,

Více

Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy

Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy Jaro a podzim 2015 Jednolůžkový pokoj bez příplatku * platí u vybraných destinací do vyčerpání kapacit Odlety z Brna a Ostravy * platí u vybraných destinací

Více

Lefkada Matina s ***** Zakynthos Admiral Tsilivi *** Lesbos Silver Bay ****

Lefkada Matina s ***** Zakynthos Admiral Tsilivi *** Lesbos Silver Bay **** Lefkada Matina s ***** Zakynthos Admiral Tsilivi *** Lesbos Silver Bay **** ŘECKO 2015 KLIMA Zakynthos má subtropické klima, v létě zde teploty šplhají nad 35 C a v zimě neklesají pod bod mrazu. Podmínky

Více

Kypr. www.vtt.cz. ostrov. Tady si to zamilujete. z Prahy. z Brna. z Ostravy. zdarma. odlety. odlety. odlety. také poznávací zájezdy.

Kypr. www.vtt.cz. ostrov. Tady si to zamilujete. z Prahy. z Brna. z Ostravy. zdarma. odlety. odlety. odlety. také poznávací zájezdy. y z Prahy y z Brna y z Ostravy ostrov Kypr transfery zdarma z 88 míst ČR také poznávací zájezdy Tady si to zamilujete www.vtt.cz ostrov Kypr PRG LCA, 03:25 hod., 2240 km TYP LETADLA/SPOL./ČÍSLO LETU: BOE

Více

5 % poznávací zájezdy. 5 dnů

5 % poznávací zájezdy. 5 dnů do 31.3. PAŘÍŽ, DÁMA NA SEINĚ 5 dnů Notre-Dame PERLY FRANCOUZSKÉHO ALSASKA 3 dny do 28.2. Moulin Rouge Eiffelova věž Paříž je všechno, co chceš. Unikátní památky i fascinující moderna, luxus i neřest,

Více

CESTOVNÍ KANCELÁŘ ŘECKO LÉTO 2008. a řecké ostrovy, Itálie. pobytové zájezdy. 10. sezóna. www.jihospol.tours.cz

CESTOVNÍ KANCELÁŘ ŘECKO LÉTO 2008. a řecké ostrovy, Itálie. pobytové zájezdy. 10. sezóna. www.jihospol.tours.cz CESTOVNÍ KANCELÁŘ ŘECKO LÉTO 28 a řecké ostrovy, Itálie pobytové zájezdy 1. sezóna www.jihospol.tours.cz ŘECKO KRÉTA Vážení přátelé, milí zákazníci, již desátým rokem za Vámi přicházíme s nabídkou našich

Více

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy 2015 Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy www.ck-karavan.cz 2 Úvod Vážení a milí zákazníci, představujeme Vám novou nabídku našich pobytových a poznávacích zájezdů na rok 2015. Především

Více

ŘECKO 2014. Již 20. sezónu s námi! Slevy

ŘECKO 2014. Již 20. sezónu s námi! Slevy Již 20. sezónu s námi! ŘECKO 2014 Při včasném objednání: dítě zdarma transfery na/z letiště zdarma zdarma taxi na letiště zdarma parkování na letišti zdarma DVD z vybraných pobytových míst a videoukázky

Více

Možná proto, že ji antické mýty označují jako rodiště boha Dia. Něco na tom asi bude, protože tento největší řecký ostrov je divoce krásný, opojně

Možná proto, že ji antické mýty označují jako rodiště boha Dia. Něco na tom asi bude, protože tento největší řecký ostrov je divoce krásný, opojně Kréta Proč je Kréta tak krásná? Možná proto, že ji antické mýty označují jako rodiště boha Dia. Něco na tom asi bude, protože tento největší řecký ostrov je divoce krásný, opojně voňavý a vlídně romantický.

Více

Katalog zájezdů. léto 2013. SLEva až 20 % SPECIaLISTa. na Tunisko NOvINKa - Egypt. o Vás a Vaše děti NEJLEPŠÍ FIRST MINUTE CENY. v tunisku jako doma

Katalog zájezdů. léto 2013. SLEva až 20 % SPECIaLISTa. na Tunisko NOvINKa - Egypt. o Vás a Vaše děti NEJLEPŠÍ FIRST MINUTE CENY. v tunisku jako doma www.you-travel.cz : 257 314 800 v tunisku jako doma Katalog zájezdů léto 2013 FIRST MINUTE 1 dítě zdarma NEJLEPŠÍ FIRST MINUTE CENY SLEva až 20 % SPECIaLISTa na Tunisko NOvINKa - Egypt STaRáME SE o Vás

Více

Sphere card. www.sphere.cz

Sphere card. www.sphere.cz Sphere card www.sphere.cz Počty obchodních míst v ČR 600 Bydlení 700 Cestování a ubytování Gastronomie 350 Sport a volný čas 800 Móda a doplňky 600 Péče o tělo 600 Více než 9 000 obchodních míst v ČR a

Více

A JEHO OSTROVY CHALKIDIKI THASSOS URANOPOLIS KRÉTA SANTORINI ZAKYNTHOS KOS RHODOS LETECKY Z OSTRAVY. www.charis.cz 1991-2015

A JEHO OSTROVY CHALKIDIKI THASSOS URANOPOLIS KRÉTA SANTORINI ZAKYNTHOS KOS RHODOS LETECKY Z OSTRAVY. www.charis.cz 1991-2015 ŘECKO 2015 A JEHO OSTROVY 24 1991-2015 LETECKY Z OSTRAVY CHALKIDIKI THASSOS URANOPOLIS KRÉTA SANTORINI ZAKYNTHOS KOS RHODOS www.charis.cz Vážení a milí příznivci cestování do Řecka, držíte v rukou již

Více

LETECKÉ EUROVÍKENDY. Nové destinace: Petrohrad Moskva. www.ckneckermann.cz

LETECKÉ EUROVÍKENDY. Nové destinace: Petrohrad Moskva. www.ckneckermann.cz 2012 LETECKÉ EUROVÍKENDY Paříž Řím Milano Sicílie Madrid Barcelona Valencie Bilbao Londýn Istanbul Island Stockholm Helsinky Moskva Petrohrad Ibiza Mallorca www.ckneckermann.cz Nové destinace: Petrohrad

Více

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS KATALOG POBYTOVÝCH A POZNÁVACÍCH ZÁJEZDŮ Řecko Kréta Rhodos Kos Chalkidiki Olympská riviéra Samos Korfu Zakynthos Santorini Mykonos Paros Attika Kypr Praha 2:00 2:50 hod. letu Korfu Informace o oblasti

Více

Léto 2014. Djerba Tunisko Egypt Turecko Rhodos Kréta Kypr www.readygo.cz

Léto 2014. Djerba Tunisko Egypt Turecko Rhodos Kréta Kypr www.readygo.cz Léto 2014 Djerba Tunisko Egypt Turecko Rhodos Kréta Kypr www.readygo.cz Vážení klienti a příznivci cestování, rádi Vás vítáme na katalogových stránkách společnosti ReadyGo, s.r.o. Jsme cestovní kancelář

Více

EMIRÁTY BALI MEXIKO INDIE EXOTIKA

EMIRÁTY BALI MEXIKO INDIE EXOTIKA EMIRÁTY BALI MEXIKO INDIE EXOTIKA spojen arabsk emir ty abu dhabi dubaj FUJAIRAH Spojené arabské emiráty Pouštní stát při pobřeží Perského zálivu je stále častějším cílem cestovatelů. Jistota celoročního

Více

MYNACESTÁCH 2015 RELAX& FORMULE 1. Paříž. Amsterdam. ... to je zážitek! Londýn. Barcelona Ženeva Řím

MYNACESTÁCH 2015 RELAX& FORMULE 1. Paříž. Amsterdam. ... to je zážitek! Londýn. Barcelona Ženeva Řím MYNACESTÁCH 2015 Paříž Londýn Amsterdam Barcelona Ženeva Řím RELAX& FORMULE 1... to je zážitek! Monatour slaví 23. narozeniny TRAVELCLUB pro ty, kteří s námi cestují a již léta nám důvěřují... Dámy a pánové

Více

Dovolená pro seniory 55+ JARO a PODZIM 2015

Dovolená pro seniory 55+ JARO a PODZIM 2015 Dovolená pro seniory 55+ Dovolená ušitá na íru právě Vá, io hlavní turistickou sezonu a za skvělé ceny. Dovolená pro seniory 55+ JARO a PODZIM 2015 www.dovolenaproseniory.cz Proč s nái? Nadstandardní delegátská

Více

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály A world of languages Vítejte v Bavard language! Objevte více než 250 vzrušujících jazykových destinací po celém světě vybrané pečlivě našimi experty.

Více

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii ITÁLIE 2015 CHORVATSKO Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden Děti zdarma Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře Nový kemp ve střední Itálii Obsah 1 Všeobecné informace o zájezdech 2 4 Itálie Lignano (stany

Více

Vyberte si dovolenou z pohodlí domova!!!!

Vyberte si dovolenou z pohodlí domova!!!! 2014 www.jedeme.eu Vyberte si dovolenou z pohodlí domova!!!! Nové internetové stránky s on-line vyhledáváním zájezdy CK OCEAN letenky do celého světa parkování na letišti fotogalerie z cest nejširší nabídka

Více

MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU

MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU BŘEZEN 2013 REGION JIŽNÍ ČECHY Jihočeská centrála cestovního ruchu B. Němcové 12/2 370 76 České Budějovice Telefon: +420 387 201 283 e-mail: info@jccr.cz www.jiznicechy.cz

Více

HOLANDSKO. www.holandsko.cz

HOLANDSKO. www.holandsko.cz www.holandsko.cz 2011 OBSAH 1 Kalendář top akcí... 10 2 Nizozemsko... 11 3 Oblasti... 13 4 Květiny a parky... 16 5 Made in Holandsko... 25 6 Pohodové Holandsko... 30 7 Aktivní Holandsko... 33 8 Moře a

Více

FLORIDA NEW YORK LAS VEGAS LOS ANGELES SAN FRANCISCO HAVAJSKÉ OSTROVY OKRUŽNÍ PLAVBY

FLORIDA NEW YORK LAS VEGAS LOS ANGELES SAN FRANCISCO HAVAJSKÉ OSTROVY OKRUŽNÍ PLAVBY Amerika FLORIDA NEW YORK LAS VEGAS LOS ANGELES SAN FRANCISCO HAVAJSKÉ OSTROVY OKRUŽNÍ PLAVBY...objevte Ameriku www.campana.cz Vážení přátelé, předkládáme Vám nabídku zájezdů do Ameriky. Zjednodušení vízové

Více