- Milan Švec
1 AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST 21. DUBNA 2013 GALERIE MALDOROR
2
3
4 AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel romanmejstrik@orlysartauctions.com
5 DRAŽBA GALERIE MALDOROR Přemyslova 9, Praha 2-Vyšehrad 21. dubna 2013 od hod. PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA dubna 2013 Galerie Maldoror Přemyslova 9, Praha hod. Orlys Art Auctions Přemyslova 9, , Praha 2-Vyšehrad
6
7 SEZNAM AUTORŮ Anlaufová Jitka 129 Anonym 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036, 037, 039, 040 Balcar Jiří 100 Bauch Jan 143 Bazovský Miloš Alexander 096 Bolf Josef 117, 118 Bonnard Pierre 010 Boštík Václav 130 Boudník Vladimír 169 Brunovský Albín 139 Čapek Josef 009 Daumier Honoré 005, 006 Dlouhý Bedřich 131 Florianová Marie 004 Foltýn František 024 Gabriel Michal 125, 163 Gavarni Paul 007, 011 Gočár Josef 015 Gross František 028, 029 Gutfreund Otto 013 Hájek Karel 074 Hájek Miloslav 092, 132, 141 Hanke Jiří 078 Hejna Václav 109, 155 Hlinomaz Josef 103 Hoffmeister Adolf 017, 018 Hochová Dagmar 065, 066, 067, 068, 069, 070 Istler Josef 111, 154 Janeček Ota 128 Janošek Čestmír 105 Janoušek Vladimír 134 Janoušková Věra 061, 062, 119 Karlíková Olga 087, 088, 089, 090, 091 Klápště Jaroslav 112 Koblasa Jan 104, 144, 145 Kolář Jiří 148 Kolíbal Stanislav 102, 124 Kolínská Jitka 153 Kompánek Vladimír 133 Konečný Bohumil 097, 098 Kotík Jan 025, 093 Kotík Pravoslav 041, 042, 043, 044, 045, 046, 047, 048, 049, 050, 051, 052, 053, 054, 055, 056, 057 Kovařík Slavoj 083 Kremlička Rudolf 012, 020 Kubíček Jánuš 161 Kunc Jaromír 023 Laška Pavel 058, 059, 060 Liesler Josef 121 Malich Karel 149, 150, 151 Manet Édouard 008, 014 Matasová Adéla 085, 086 Menčík Václav 157 Micl 110 Miškovská Miroslava 158, 159, 160 Mokrý František V. 027 Nemes Endre 016 Nešleha Pavel 095 Nikl Petr 165 Novák Ladislav 079, 080 Ovčáček Eduard 075, 135 Padrtová Ludmila 156 Palcr Zdeněk 063 Pánek Karel 038 Paur Jaroslav 106 Peterka František 120 Pichl Petr 166 Pittermann Emil Arthur 022 Plocek Vilém 113 Rambousek Jan 021 Reisenauer Pavel 122, 123 Róna Jaroslav 164, 170 Ronovský František 116 Rotterová Romana 127 Seydl Zdenek 140 Singer Michal 107 Sion Zbyšek 099 Sopko Jiří 142 Souček Ludvík 071, 072, 073 Steklík Jan 108, 136, 137, 138 Střížek Antonín 126 Sýkora Zdenek 147 Šejn Miloš 081 Šimotová Adriena 146 Šlitr Jiří 101 Špála Václav 002 Štreit Jindřich 077 Švabinský Max 001 Teige Karel 019 Tichý František 152 Tichý Miloslav 076 Tikal Václav 162 Toyen 168 Vacek Jaroslav 064 Váchal Josef 003 Válová Jitka 082, 094 Valter Karel 114 Vožniak Jaroslav 167 Vyleťal Josef 084 Zoubek Olbram 115 Zykmund Václav 026
8
9 001. MAX ŠVABINSKÝ ( ) Kamélie, nedatováno, akvatinta, 19 x 14 cm, signováno vpravo dole M. Švabinský 3.500, Kč 002. VÁCLAV ŠPÁLA ( ) Eva, 1934, linoryt, akvarel 19,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole V. Špála , Kč 003. JOSEF VÁCHAL ( ) Polní nemocnice z cyklu Fronta, 1919, barevný dřevoryt, 26,5 x 27 cm, signováno vpravo dole J. Váchal , Kč
10 004. MARIE FLORIANOVÁ ( ) Vesnice, nedatováno, tempera, papír, 25,5 x 24 cm, signováno vpravo dole Marie Florianová 005. HONORÉ DAUMIER ( ) Le plaisir de la chasse, nedatováno, litografie, 20 x 24,7 cm, nesignováno 5.000, Kč 2.000, Kč 006. HONORÉ DAUMIER ( ) Actualites, nedatováno, litografie, 20 x 29 cm, signováno vlevo dole H. D , Kč 007. PAUL GAVARNI ( ) Les martires, 19. stol., litografie, 20 x 15,5 cm, nesignováno 3.000, Kč
11 008. ÉDOUARD MANET ( ) Dívka s kloboukem, nedatováno, suchá jehla, 11,5 x 9,5 cm, neznačeno 5.000, Kč 009. JOSEF ČAPEK ( ) Dívčí hlava, 1918, linoryt, 24,4 x 19 cm, signováno vpravo dole Josef Čapek , Kč 010. PIERRE BONNARD ( ) Toaleta, nedatováno, suchá jehla, 21,5 x 16 cm značeno v desce dole uprostřed P. B , Kč
12 011. PAUL GAVARNI ( ) Fiziognomi des chanteurs, litografie, 21 x 17,5 cm, nesignováno 5.000, Kč 012. RUDOLF KREMLIČKA ( ) Žena, 30. léta, litografie, papír, 13 x 16,8 cm, nesignováno 2.000, Kč 013. OTTO GUTFREUND ( ) Zátiší s hruškami, 20. léta, tužka, papír, 12,3 x 20,7 cm, pozůstalostní razítko na rubu , Kč 014. ÉDOUARD MANET ( ) Muž v cilindru, nedatováno, suchá jehla, 11,5 x 7,5 cm, značeno vlevo nahoře v desce E. M , Kč
13 015. JOSEF GOČÁR ( ) Architektonický návrh, 1914, tužka, tuš, papír, 46,3 x 36 cm, signováno vpravo dole Jos. Gočár , Kč 016. ENDRE NEMES ( ) Dvě figury, 1938, suchá jehla, 22,6 x 16,8 cm, signováno vpravo dole E. Nemes , Kč 017. ADOLF HOFFMEISTER ( ) Vystřihovánka, 1927, akvarel, tužka, papír, 43 x 59,5 cm, signováno vpravo dole A. H , Kč
14 018. ADOLF HOFFMEISTER ( ) Krajina, nedatováno, linoryt, 17,5 x 13,5 cm 1.500, Kč 019. KAREL TEIGE ( ) Krajina, nedatováno, linoryt, 15 x 20 cm 3.000, Kč 020. RUDOLF KREMLIČKA ( ) Toaleta, 30. léta, litografie, 16,8 x 13,3 cm, nesignováno 2.000, Kč 021. JAN RAMBOUSEK ( ) Bio, 1920, lept, papír, 18 x 11,8 cm, signováno vlevo dole Rambousek 1.000, Kč
15 022. EMIL ARTHUR PITTERMANN ( ) Mořské pobřeží, 1915, olej, plátno, 59,5 x 84 cm, signováno vlevo dole 1915 E. Pittermann , Kč 023. JAROMÍR KUNC ( ) Krajina, nedatováno, olej, karton, 65 x 80 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc 8.000, Kč
16 024. FRANTIŠEK FOLTÝN ( ) Abstraktní kompozice, nedatováno, tuš, papír, 31,5 x 22 cm, signováno vpravo dole Foltýn , Kč 025. JAN KOTÍK ( ) Figury, 1. pol. 40. let, olej, karton, 38,5 x 46 cm, nesignováno , Kč Vystaveno: 2013 Jan Kotík (Malá retrospektiva), Galerie Maldoror, Praha
17 026. VÁCLAV ZYKMUND ( ) Ikaros, , 10 suchých jehel, různé velikosti, vše signováno vpravo dole V. Zykmund , Kč
18 027. FRANTIŠEK V. MOKRÝ ( ) Vltavský břeh léta, olej, překližka, 56 x 73 cm, signováno vlevo dole F. V. Mokrý , Kč 028. FRANTIŠEK GROSS ( ) bez názvu, 1. pol. 30. let, tužka, papír, 15 x 20 cm, signováno vlevo dole F. G , Kč 029. FRANTIŠEK GROSS ( ) Figury, 1. pol. 30. let, tužka, papír, 20 x 28 cm, nesignováno 8.000, Kč
19 ČESKOSLOVENSKÝ PLAKÁT ZE SBÍRKY RUDOLFA KÁDNERA, PRAHA Celostátní spartakiáda ofset, 85 x 59,5 cm, nesignováno 3.500, Kč 031. Kovo Praha ofset, 57,5 x 42 cm, 1. pol 50. let, nesignováno 3.000, Kč 032. Cebo ofset 1. pol 50. let, 85 x 59,5 cm, nesignováno 3.500, Kč 033. Zetaprinton 30 ofset 1. pol 50. let, 57,5 x 42 cm, nesignováno 3.000, Kč
20 034. ŠKODA RADIO TESLA 1. pol 50. let, ofset, 86 x 60,5 cm, nesignováno 3.500, Kč 1. pol 50. let, ofset, 86 x 60,5 cm, nesignováno 3.500, Kč 036. LYŽAŘSKÉ ŠKOLY 1. pol 50. let, ofset, 59 x 40,6 cm, nesignováno 2.500, Kč CELOSTÁTNÍ SPARTAKIÁDA 1954, ofset, 49,8 x 70 cm, nesignováno 3.000, Kč
21 038. KAREL PÁNEK Závod míru, 1956, ofset, 86 x 60,5 cm, signováno K. Pánek , Kč 039. ANONYM První celostátní spartakiáda, 1954, ofset, 49,8 x 70 cm, nesignováno 3.000, Kč 040. ANONYM První celostátní spartakiáda, 1954, ofset, 49,8 x 70 cm, nesignováno 3.000, Kč
22 041. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Krajina s lavičkou, 1920, akvarel, papír, 25 x 22 cm, signováno vlevo dole Kotík , Kč 042. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Hudebník s tanečnicí, nedatováno, kombinovaná technika, papír, 13,5 x 20 cm, signováno vpravo dole P. K , Kč
23 043. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Dvojice, 1930, olej, překližka, 33,5 x 18,7 cm, signováno vlevo dole P. K , Kč 044. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) V loži, 1928, olej, plátno, karton, 22 x 17,5 cm, signováno vlevo dole P. K , Kč
24 045. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Amsterodam, 1931, kvaš, papír, 35 x 54 cm, signováno vpravo nahoře P. K , Kč 046. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Lesní scéna, 20. léta, kvaš, papír, 17,3 x 24,8 cm, signováno vpravo dole P. K , Kč 047. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Dvě ženy, 1947, kvaš, papír, 29,4 x 21,4 cm, signováno vpravo dole P. Kotík , Kč
25 048. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Dvě figury, 1929, kvaš, papír, 16 x 10 cm, signováno vlevo dole P. K , Kč 049. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Rozhovor, 1940, kvaš, papír, 30 x 21,5 cm, signováno P. K , Kč 050. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Abstraktní motiv, 1958, olej, karton, 30 x 22 cm, signováno vlevo dole P. Kotík , Kč
26 051. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Krajina se stavením, 1941, kombinovaná technika, papír, 21,5 x 30 cm, signováno vlevo dole P. Kotík , Kč 052. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Baudelaire, 40. léta, kvaš, papír, 9,4 x 18 cm, signováno vlevo dole K. P , Kč
27 053. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Abstraktní motiv, 1959, kombinovaná technika, papír, 18,5 x 27,5 cm, signováno dole uprostřed P. Kotík , Kč 054. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Figury, 1933, olej, plátno, 41 x 27 cm, signováno vpravo dole Kotík 33 na rubu P. K , Kč
28 055. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Akt, 1946, pastel, papír, 43,8 x 59 cm, signováno vpravo dole P. K , Kč 056. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) V pasáži, 1957, kvaš, papír, 30 x 43,5 cm, signováno vlevo dole P. Kotík , Kč
29 057. PRAVOSLAV KOTÍK ( ) Velikonoce, 1958, olej, plátno, 61,4 x 50,2 cm, signováno vpravo dole P. Kotík , Kč
30 058. PAVEL LAŠKA ( ) Na okraji města, 1963, kombinovaná technika, papír, 59,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole Laška , Kč
31 059. PAVEL LAŠKA ( ) Abstraktní struktura, 1963, kombinovaná technika, papír, 61 x 42 cm, signováno vpravo dole Laška , Kč 060. PAVEL LAŠKA ( ) Černobílá struktura, 1963, kombinovaná technika, papír, 60 x 42 cm, signováno vpravo dole Laška , Kč
32 061. VĚRA JANOUŠKOVÁ ( ) Figura, 1972, koláž, papír, 35,4 x 31,6 cm, signováno vpravo dole V. J , Kč 062. VĚRA JANOUŠKOVÁ ( ) Dvě figury, 1972, koláž, papír, 35 x 30 cm, signováno vpravo dole V. J , Kč
33 063. ZDENĚK PALCR ( ) Sedící, 1958, bronz, výška 16,9 cm, odlitek z 80. let č. 1/ , Kč 064. JAROSLAV VACEK (1923) Figura, 1983, patinovaný cín, výška 48,2 cm signováno Vacek , Kč
34 065. DAGMAR HOCHOVÁ ( ) z cyklu Děti, 1960, originální fotografie, 17 x 16,5 cm, signováno na rubu 1960 D. Hochová 4.500, Kč 066. DAGMAR HOCHOVÁ ( ) z cyklu Děti, 1960, originální fotografie, 16,5 x 16,5 cm, signováno na rubu 1960 D. Hochová 4.500, Kč 067. DAGMAR HOCHOVÁ ( ) z cyklu Děti, 1958, originální fotografie, 16,5 x 16,5 cm, signováno na rubu 1958 D. Hochová 4.500, Kč 068. DAGMAR HOCHOVÁ ( ) z cyklu Děti Sud, 1961, originální fotografie, 18 x 17,5 cm, signováno na rubu Sud 1961 D. Hochová 4.500, Kč
35 069. DAGMAR HOCHOVÁ ( ) z cyklu Děti, 1960, originální fotografie, 16,5 x 16,5 cm, signováno na rubu D. Hochová 4.500, Kč 070. DAGMAR HOCHOVÁ ( ) portrét Josefa Váchala originální fotografie, 20 x 13 cm, signováno na rubu Hochová 4.500, Kč
36 071. LUDVÍK SOUČEK ( ) Fotogram, 1. pol 50. let, vintage print, 18 x 24 cm, na rubu autorské razítko copyright Ludvík Souček 6.000, Kč Vystaveno: 2008 Ludvík Souček, fotografie z 50. let, galerie Maldoror, Praha, k.č LUDVÍK SOUČEK ( ) bez názvu, 1. pol 50. let, vintage print, 23,8 x 17,5 cm, na rubu autorské razítko copyright Ludvík Souček 6.000, Kč Vystaveno: 2008 Ludvík Souček, fotografie z 50. let, galerie Maldoror, Praha, k.č LUDVÍK SOUČEK ( ) Fotogram, 1. pol 50. let, vintage print, 17,5 x 24 cm, na rubu autorské razítko copyright Ludvík Souček 6.000, Kč
37 074. KAREL HÁJEK ( ) Ulice, nedatováno, vintage print, 37 x 29,2 cm, signováno na rubu autorským razítkem K. Hájek 3.000, Kč vystaveno: celostátní výstava uměleckých fotografií, Praha, č. K. 18, viz. etiketa na rubu 075. EDUARD OVČÁČEK (1933) Fotografika, 1981, originální fotografie, 36,2 x 28,4 cm, signováno na rubu E. Ovčáček , Kč 076. MIROSLAV TICHÝ ( ) Žena, 80. léta, vintage print, 23,8 x 17,8 cm, nesignováno , Kč
38 077. JINDŘICH ŠTREIT (1946) Ženská věznice, 1992, fotografie, 26,5 x 37 cm, signováno na rubu Jindřich Štreit 1992 ženská (pardubická) věznice 7.000, Kč 078. JIŘÍ HANKE (1944) Pohledy z okna, 1986, originální fotografie, 23 x 32,5 cm, signováno vpravo dole Hanke, vlevo /8. 55, 3.000, Kč Vystaveno: 2008 Galerie Lidice, Hluboká tajemnost TAO
39 079. LADISLAV NOVÁK ( ) bez názvu, 1964, alchymáž, kombinovaná technika, 21 x 29 cm, signováno vpravo dole autorskou značkou , Kč 080. LADISLAV NOVÁK ( ) bez názvu, 1962, alchymáž, 20 x 28 cm signováno vpravo dole autorskou značkou , Kč
40 081. MILOŠ ŠEJN (1947) bez názvu, 2007, 5 kusů kombinovaných technik, karton, 100 x 68 cm, každá signována dole uprostřed Miloš Šejn , Kč Vystaveno: 2008 Galerie Lidice, Hluboká tajemnost TAO
41 082. JITKA VÁLOVÁ ( ) Postavy, 2008, mastné křídy, karton, 100 x 68 cm, signováno vpravo dole J. Válová , Kč Vystaveno: 2008 Galerie Lidice, Hluboká tajemnost TAO, reprodukováno v katalogu na straně č SLAVOJ KOVAŘÍK ( ) Všední den a neděle, 1967, olej, koláž, karton, 50,5 x 78 cm, signováno vpravo dole S. Kovařík 1967 IX , Kč
42 084. JOSEF VYLEŤAL ( ) bez názvu, 70. léta, olej, plátno, 77,6 x 110 cm, nesignováno Provenience: Věra Jirousová, Praha , Kč
43 085. ADÉLA MATASOVÁ (1940) bez názvu, 2008, serigrafie, autorský tisk, 46 x 46 cm, signováno vpravo dole Adéla Matasová , Kč 086. ADÉLA MATASOVÁ (1940) bez názvu, 2008, serigrafie, výtisk č. 52/45, 46 x 46 cm, signováno vpravo dole Adéla Matasová , Kč
44 087. OLGA KARLÍKOVÁ ( ) bez názvu, 1973, tužka, papír, 42 x 29,5 cm, nesignováno, nedatováno 2.500, Kč 088. OLGA KARLÍKOVÁ ( ) bez názvu, 1973, tužka, papír, 42 x 29,5 cm, nesignováno, nedatováno 2.500, Kč 089. OLGA KARLÍKOVÁ ( ) bez názvu, 1973, tužka, papír, 42 x 29,5 cm, signováno dole O. K , Kč
45 090. OLGA KARLÍKOVÁ ( ) bez názvu, 1. pol. 60. let, kvaš, papír, 29,7 x 19,5 cm, nesignováno 6.000, Kč Provenience: Věra Jirousová, Praha 091. OLGA KARLÍKOVÁ ( ) bez názvu, 1. pol. 60. let, kvaš, papír, 29 x 19,7 cm, nesignováno 6.000, Kč Provenience: Věra Jirousová, Praha
46 092. MILOSLAV HÁJEK ( ) Abstraktní motiv, 1960, tempera, papír, 37 x 21,8 cm, signováno vlevo dole H , Kč 093. JAN KOTÍK ( ) bez názvu, 1963, koláž, 29 x 20 cm, signováno vpravo dole J. Kotík , Kč Vystaveno: 2013 Jan Kotík (Malá retrospektiva), Galerie Maldoror, Praha 094. JITKA VÁLOVÁ ( ) Postavy, 1978, tuš, papír, 42,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole J. Válová , Kč
47 095. PAVEL NEŠLEHA ( ) Kostel, 1959, olej, plátno, 65 x 90 cm, signováno na rubu vpravo nahoře P. Nešleha , Kč 096. ALEXANDER M. BAZOVSKÝ ( ) Vesnice, (50. léta), tempera, papír, 20 x 33,5 cm, signováno vpravo dole M. B. A , Kč
48 097. BOHUMIL KONEČNÝ ( ) Svět motorů stalo se 8. března, 1979, kolorovaná kresba, karton, 28,5 x 40 cm, signováno vlevo nahoře B. Konečný 2.000, Kč 098. BOHUMIL KONEČNÝ ( ) Zápisník Nebezpečné křižovatky A jedna runda na mně, 1972, kolorovaná kresba, karton, 31,3 x 40,5 cm, signováno vlevo vlevo dole B. Konečný 2.000, Kč
49 099. ZBYŠEK SION (1938) Portrét Vratislava Brabence, 1973, olej, sololit, 63 x 45 cm, signováno vpravo dole Z. Sion , Kč
50 100. JIŘÍ BALCAR ( ) Město (fantom), 1956/57, akvarel, tuš, papír, 26 x 15,6 cm, nesignováno , Kč 101. JIŘÍ ŠLITR ( ) Pohled na město, 1961, hnědá sépie, pero, papír, 37,5 x 49 cm, signováno vpravo dole Šlitr , Kč
51 102. STANISLAV KOLÍBAL (1925) bez názvu, 2005, akvarel, papír, 74,5 x 55 cm, signováno dole uprostřed Kolíbal , Kč
52 103. JOSEF HLINOMAZ ( ) Slečny, muž a balon, 1977, olej, karton, 47 x 33 cm, signováno vlevo dole Hlinomaz , Kč
53 104. JAN KOBLASA (1932) z cyklu la Balena, 1968, barevná litografie, papír, výtisk č. 12/30, 65 x 46 cm, signováno vpravo dole K , Kč 105. ČESTMÍR JANOŠEK (1935) Mrazovka, 1998, kombinovaná technika, karton, 28,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole Janošek , Kč 106. JAROSLAV PAUR ( ) Měsíční krajina, nedatováno, kombinovaná technika, karton, 26 x 35 cm, signováno vpravo dole J. Paur 8.000, Kč
54 107. MICHAL SINGER (1959) Šiva, 1996, tempera, papír, 41 x 58,5 cm, signováno dole uprostřed Sígr , Kč 108. JAN STEKLÍK (1938) Jazz I., 1959, tužka, barevné pastelky, 17,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole J. S , Kč
55 109. VÁCLAV HEJNA ( ) Mlýnek, 40. léta, olej, překližka, 33 x 45,5 cm, nesignováno , Kč 110. MICL (1969) Večerní radovánky, 2002, olej, plátno, 55 x 80 cm, signováno vpravo dole Micl , Kč
56 111. JOSEF ISTLER ( ) bez názvu, 1979, olej, karton, 36 x 28 cm, signováno vpravo dole Istler a na rubu Istler , Kč
57 112. JAROSLAV KLÁPŠTĚ ( ) Krajina, 1989, tempera, karton, 16 x 25 cm signováno vlevo dole Klápště , Kč 113. VILÉM PLOCEK ( ) Zátiší, 40. léta, kombinovaná technika, plátno, 18 x 24,5 cm, signováno vlevo dole Vilém Plocek 5.000, Kč 114. KAREL VALTER ( ) Na cestě, 60. léta, tempera, karton, 22,5 x 26 cm, signováno vpravo dole Valter 8.000, Kč
58 115. OLBRAM ZOUBEK (1926) Dívka s hadem, nedatováno, cínový reliéf, zlato, 17,5 x 16,4 cm, signováno na rubu O. Zoubek 8.000, Kč 116. FRANTIŠEK RONOVSKÝ ( ) Matka, 1963, olej, plátno, 89 x 54,5 cm, signováno vpravo nahoře F. R , Kč
59 117. JOSEF BOLF (1971) bez názvu, 2012, kombinovaná technika, karton, 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole Josef Bolf , Kč 118. JOSEF BOLF (1971) Portrét, , kombinovaná technika, karton, 35,5 x 49 cm, signováno vpravo dole Josef Bolf , Kč
60 119. VĚRA JANOUŠKOVÁ ( ) Hlava, 1997, litografie 31/200, 40 x 30 cm, signováno vlevo dole Janoušková , Kč 120. FRANTIŠEK PETERKA ( ) bez názvu, nedatováno, kresba bílou tuší, karton, 37 x 17,5 cm, signováno vpravo dole František Peterka 3.500, Kč 121. JOSEF LIESLER ( ) bez názvu, 1949, kombinovaná technika, papír, 47 x 42 cm, signováno vlevo dole Josef leisler , Kč
61 122. PAVEL REISENAUER (1961) Smrtka, nedatováno, tempera, karton, 44 x 29,5 cm, signováno vlevo dole Rei 2.400, Kč 123. PAVEL REISENAUER (1961) V lese, nedatováno, tempera, karton, 25,5 x 36 cm, signováno vpravo dole Rei 2.000, Kč
62 124. STANISLAV KOLÍBAL (1925) bez názvu, 2010, litografie 57/100, 32 x 22,5 cm, signováno dole uprostřed Kolíbal 125. MICHAL GABRIEL (1960) Postava, 1999, litografie 57/100, 35,5 x 28 cm, signováno vpravo dole Michal Gabriel , Kč 1.500, Kč 126. ANTONÍN STŘÍŽEK (1959) bez názvu, 2010, litografie, 43,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole Antonín Střížek , Kč 127. ROMANA ROTTEROVÁ (1931) Malé ticho, 1991, suchá jehla 1/20, 52,5 x 41 cm, signováno vpravo dole Romana Rotterová , Kč
63 128. OTA JANEČEK ( ) Blahopřání, 1968, pastel, papír, 13 x 19 cm, signováno vpravo dole Janeček , Kč 129. JITKA ANLAUFOVÁ (1962) Mlha, 2007, akvarel, karton, 59,5 x 84 cm, signováno na rubu Anlaufová Jitka Vystaveno: 2009, Galerie Lidice, Hluboká tajemnost TAO 2.000, Kč
64 130. VÁCLAV BOŠTÍK ( ) bez názvu, 1993, pastel, papír, 22,5 x 20 cm, signováno dole uprostřed Boštík , Kč
65 131. BEDŘICH DLOUHÝ (1932) Inverze 6. (Vzpomínka na Nepraše), 2008 kombinovaná technika, 102 x 102 cm signováno na rubu Dlouhý , Kč Vystaveno: 2010 Galerie Montanelli Praha, Autoportrét V
66 a. b MILOSLAV HÁJEK ( ) Žena, 1957, bronz, odlitek č. 2/5, výška 34,2 cm, signováno M. Hájek , Kč 133. VLADIMÍR KOMPÁNEK ( ) Figura, nedatováno, patinované dřevo, výška 39,8 cm, signováno K , Kč
67 134. VLADIMÍR JANOUŠEK ( ) Ruka, 80. léta, aluminiový plech, výška 29 cm, nesignováno , Kč
68 135. EDUARD OVČÁČEK (1933) Totem, 1964, polychromované dřevo, výška 201 cm, signováno E. Ovčáček , Kč
69 136. JAN STEKLÍK (1938) Dům radosti, 1965, koláž, tuš, barevné pastelky, 20 x 20,4 cm, nesignováno 5.000, Kč 137. JAN STEKLÍK (1938) Jazz II., 1959, tužka, barevné pastelky, 28 x 21,3 cm, signováno J. S , Kč 138. JAN STEKLÍK (1938) Jazz III., 1959, tužka, barevné pastelky, 17,5 x 23,5 cm, signováno J. S , Kč
70 139. ALBÍN BRUNOVSKÝ ( ) bez názvu, 1964, litografie, výtisk č. 76/200, 20 x 29,8 cm, signováno vpravo dole A. Brunovský , Kč 140. ZDENEK SEYDL ( ) Pohádkový motiv, 1960, koláž, tuš, akvarel, 32,5 x 41 cm, signováno Seydl , Kč 141. MILOSLAV HÁJEK ( ) Šachisté, 1948, tuš, kvaš, 21,2 x 27,1 cm, signováno vpravo nahoře H , Kč
71 142. JIŘÍ SOPKO (1942) Velký smích, 1973, barevné tuše, papír, 18 x 24 cm, signováno vpravo dole Jiří Sopko 9.000, Kč 143. JAN BAUCH ( ) Théseus, 60. léta, tempera, papír, 27,6 x 39,3 cm, nesignováno 6.000, Kč 144. JAN KOBLASA (1932) Anděl, 1958, pastel, papír, 27 x 19 cm, nesignováno 8.000, Kč
72 145. JAN KOBLASA (1932) La Balena, 1968, litografie, papír, zkušební tisk, 46,5 x 65 cm, signováno vpravo dole K , Kč 146. ADRIENA ŠIMOTOVÁ (1926) Kompozice, 1966, suchá jehla, papír, 40 x 22 cm, výtisk číslo 2/15 signováno vpravo dole Adriena Šimotová , Kč 147. ZDENEK SÝKORA ( ) Černobílá struktura, 1971, serigrafie, papír, 59,5 x 59,5 cm, výtisk č. 95/100 signováno na rubu Sýkora , Kč
73 148. JIŘÍ KOLÁŘ ( ) bez názvu, 1977, reliéfní chiasmáž, dřevěná deska, 53,4 x 40,3 cm, signováno na rubu Jiří Kolář 77 P A , Kč
74 149. KAREL MALICH (1924) bez názvu, 2005, barevné plexisklo, 14,8 x 21 cm, signováno vpravo dole K. Malich 5.000, Kč 150. KAREL MALICH (1924) bez názvu, 1963, litografie, 12,2 x 8,5 cm, signováno dole uprostřed K. Malich , Kč 151. KAREL MALICH (1924) bez názvu, 2005, barevné plexisklo, 14,8 x 21 cm, signováno vpravo dole K. Malich 5.000, Kč
75 152. FRANTIŠEK TICHÝ ( ) Bílý černoch, 1943, litografie, zkušební tisk na zeleném ručním papíře, 30 x 25 cm, signováno vlevo dole Tichý , Kč 153. JITKA KOLÍNSKÁ ( ) Zátiší, 1969, kombinovaná technika, karton, 48,4 x 40 cm, signováno na rubu J. Kolínská , Kč 154. JOSEF ISTLER ( ) Figura, 1996, barevný lept, papír, 16,6 x 12,8 cm, signováno dole uprostřed Istler , Kč
76 155. VÁCLAV HEJNA ( ) Dvě figury, 30. léta, akvarel, tužka, papír, 31 x 22 cm, signováno vpravo nahoře V. Hejna 156. LUDMILA PADRTOVÁ (1931) bez názvu, 2011, pastel, papír, 23 x 17 cm, signováno vpravo dole Pat , Kč 2.000, Kč 157. VÁCLAV MENČÍK (1926) Kompozice, 1979, olej, sololit, 24,5 x 19 cm, signováno dole uprostřed V. Menčík , Kč
77 159. MIROSLAVA MIŠKOVSKÁ Toaleta, 1944, suchá jehla, 17,5 x 12,5 cm, výtisk č. 3/5, signováno vpravo dole Miškovská 158. MIROSLAVA MIŠKOVSKÁ Hlava, 1944, monotyp, 30 x 21 cm, signováno vpravo dole Miškovská , Kč 3.000, Kč 160. MIROSLAVA MIŠKOVSKÁ Akt, 1944, suchá jehla, 17,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole Miškovská 1.000, Kč
78 161. JÁNUŠ KUBÍČEK ( ) Vchod do podsvětí, 1948, koláž, papír, 26 x 41 cm, nesignováno , Kč 162. VÁCLAV TIKAL ( ) Prométheus, 1958, tužka, papír, 20,8 x 25 cm, signováno dole uprostřed Tikal , Kč
79 163. MICHAL GABRIEL (1960) Žralok, 2012, bronz, odlitek č. 1/7, 28,5 x 36 x 92 cm, signováno Gabriel , Kč
80 164. JAROSLAV RÓNA (1957) Pijáci, 2006, olej, plátno, 70 x 60 cm, signováno vpravo dole Róna , Kč
81 165. PETR NIKL (1960) Anděl, 2001, kresba barevnými pastelkami, papír, 50 x 70 cm, signováno Petr Nikl 2001, 7.000, Kč 166. PETR PICHL (1946) Kmen kaštanu, 2010, olej, sololit, 69,5 x 49,5 cm, signováno vlevo nahoře Pichl , Kč
82 167. JAROSLAV VOŽNIAK ( ) Pod hladinou, 1972, suchá jehla, papír, autorský tisk, 42,5 x 54,5 cm, signováno vpravo dole Jaroslav Vožniak , Kč 168. TOYEN ( ) Střelnice, 1939/1973, fotolitografie, 32 x 44 cm, signováno vpravo dole Toyen 39 edice Maintenant Paris , Kč
83 169. VLADIMÍR BOUDNÍK ( ) Stopy materiálu, 1957, aktivní lept, výtisk č. 2/2, 31 x 24 cm, signováno vpravo V. Boudník 1957, dedikace panu J. Kolářovi , Kč vystaveno: 1992 GHMP, Dům u Kamenného zvonu, č. Katalogu: 69, reprodukováno: Vladimír Boudník, GHMP, Národní galerie v Praze, 1992, str. 47
84 170. JAROSLAV RÓNA (1957) Mýtická loď (model), 2006, bronz, model, odlitek č. 8/12, 75,5 x 11,5 x 61,5 cm, signováno Róna , Kč
85
86 Dražební vyhláška o konání společné veřejné dobrovolné dražby podle zákona č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách, v platném znění 1. ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o., se sídlem: Praha 2, Vyšehrad, Přemyslova 97/9, PSČ , IČ: , DIČ: CZ , zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka (dále jen dražebník ), oznamuje, že dne 21. dubna 2013, od hod. provede na žádost vlastníků dražebních předmětů dobrovolnou veřejnou společnou dražbu v Galerii Maldoror, Přemyslova 9, Praha 2 - Vyšehrad. 2. Předměty v dražbě jsou označeny a popsány, včetně uvedení nejnižšího podání (vyvolávací cena), v dražebním (aukčním) katalogu, který je přílohou a nedílnou součástí této vyhlášky. Předměty v dražbě budou draženy v pořadí uvedeném v tomto katalogu. Předměty dražby jsou draženy a nabízeny ve stavu odpovídajícím době jejich vzniku. Údaje o předmětech dražby uvedené v dražebním (aukčním) katalogu jsou uvedeny pouze podle dostupných informací. Prohlídka předmětů dražby se uskuteční ve dnech dubna 2013, denně vždy od hod. do hod. v Galerii Maldoror, Přemyslova 9, Praha 2 Vyšehrad. 3. Dražebník zajistí při dražbě vyvolání předmětů dražby jejich pořadovým číslem, stručným popisem a uvedením nejnižšího podání. Po vyvolání předmětu dražby mohou zájemci (dále také jen dražitelé ) činit příhozy viditelným zvednutím přiděleného dražebního čísla. Dražba předmětu trvá, pokud dražitelé činí příhozy. Za příhoz se považuje a) 100, Kč, činí-li okamžitá aukční cena méně než 5.000, Kč b) 500, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň 5.000, Kč, ale méně než , Kč c) 1.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč d) 2.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč e) 5.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč f) , Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč g) , Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč h) , Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč i) , Kč, činí-li okamžitá aukční cena , a více. O pořadí příhozů rozhoduje osoba pověřená konáním dražby (licitátor). Dražebník si vyhrazuje právo předmět dražby z dražby vyřadit, o čemž bude neprodleně informovat navrhovatele. 4. Vydražitel je povinen vyřídit si své závazky vzniklé z dražby v nejbližší platební přestávce. Vydražiteli bude účtována k ceně, za níž mu je předmět dražby přiklepnut (cena dosažená vydražením), odměna dražebníka za provedení dražby, dle 18, odst. 2 zák č. 26/2000 Sb. (aukční provize) ve výši 22 %, která obsahuje daň z přidané hodnoty. Cenu dosaženou vydražením nelze dodatečně snížit (nelze smlouvat). Cenu dosaženou vydražením je vydražitel, při platbě do , Kč včetně aukční provize, povinen uhradit dražebníkovi o nejbližší platební přestávce, nejpozději však po skončení dražby. Cenu dosaženou vydražením je vydražitel, při platbě vyšší než , Kč včetně aukční provize, povinen uhradit dražebníkovi nejpozději do 14 dnů. Cenu dosaženou vydražením nelze uhradit započtením. Platba směnkou je nepřípustná.
87 Cenu dosaženou vydražením a aukční provizi lze uhradit bezhotovostním převodem na účet dražitele nebo hotově, vyjma případů, kdy zákon hotovostní platbu vylučuje. 5. Dražitel může dražit kterýkoliv předmět dražby na základě písemného limitu: - vyplní-li vzor písemné plné moci na dražebníka k zastoupení k dražbě, - určí-li předměty dražby, které hodlá prostřednictvím dražebníka dražit, - určí-li limit nejvyšší cenu, za kterou hodlá předmět vydražit. 6. Hodlá-li dražitel dražit předmět dražby po telefonu, aniž by byl osobně přítomen na dražbě, musí splnit následující podmínky: - vyplnit vzor písemné plné moci na dražebníka k zastoupení na dražbě, - určit předměty, které hodlá prostřednictvím dražebníka po telefonu dražit. 7. Vydražené předměty dražby budou vydražitelům odevzdány po úplném zaplacení ceny dosažené vydražením a aukční provize v místě konání dražby, nebo ode dne následujícího po konání dražby v kanceláři dražebníka ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o., Přemyslova 9, Praha 2 - Vyšehrad, a to v prvním týdnu následujícím po dni konání dražby v út čt od do hod.; v následujících týdnech v út st od do hod. Individuální termín je možné dohodnout s dražebníkem (viz. kontakty Dražební a informační servis). Platební podmínky jsou vždy uvedeny na daňovém dokladu vydaném dražebníkem. Dražebník vydá bez zbytečného odkladu vydražiteli, který nabyl vlastnictví předmětu dražby a vypořádal své závazky vůči dražebníkovi, písemné potvrzení o nabytí vlastnictví předmětu dražby. Vydražitel podepíše a převezme protokol o předání předmětu dražby Společná ustanovení důležitá upozornění: Registrace dražitelů je možná kdykoliv ve dnech konání prohlídky předmětů dražby a v den dražby v místě jejich konání, tj. Přemyslova 9, Praha 2, nejpozději však před ukončením dražby. Dražební (aukční) katalog může být rozšířen o dodatek v případě, že se po jeho uzávěrce podaří získat další předměty dražby, které mohou obohatit nabídku dražby. Tento dodatek bude zájemcům k dispozici během výstavy předmětů dražby. Údaje v dražebním (aukčním) katalogu nemají povahu znaleckých posudků. Poškození předmětů dražby běžným časovým opotřebením se v dražebním (aukčním) katalogu neuvádí. Dražebník neodpovídá za skryté vady adjustovaných děl. Ve věci reklamací postupuje dražebník v souladu se zák. č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách, v platném znění a zák. 40/1964 S. občanský zákoník, v platném znění. Reklamace na zboží vydražené v v místě konání dražby se nepřijímají, dražební předměty vydražené na základě plné moci udělené dražebníkovi lze reklamovat nejpozději při převzetí. Osoby, účastnící se dražby se svojí přítomností podřizují podmínkám obsaženým v dražební vyhlášce, která je v tomto katalogu uvedena v plném znění. Licitátor může kdykoli v průběhu dražby, nejpozději však do 30 min. po licitaci poslední položky, nabídnout do dražby kteroukoli položku dříve draženou neúspěšně nebo nezaplacenou. Písemné limity a pokyny k dražbě po telefonu musí být doručeny dražebníkovi do okamžiku zahájení dražby. Za každou vydraženou věc je účtována k tíži kupujícího (vydražitele) odměna dražebníka za provedení dražby, dle 18, odst. 2 zák č. 26/2000 Sb. (aukční provize) ve výši 22 %, z ceny dosažené vydražením včetně DPH. Aukční provize se zaokrouhluje na celých 50, Kč nahoru. Kvitance o zaplacení aukční provize je součástí dokladu o zaplacení ceny dosažené vydražením. Bankovní spojení: Československá obchodní banka, a.s., pobočka Praha Lidická, Praha 5, Lidická 43, č.ú / 0300, IBAN: CZ , BIC: CEKOCZPP V záležitostech souvisejících s konáním dražby, které nejsou výslovně upraveny touto vyhláškou, se postupuje podle zákona č. 26/2000 Sb. a souvisejících právních předpisů. V Praze dne 21. března 2013 ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o., Ing. Roman Mejstřík, jednatel
88 Poznámky:
89
90
91
92
VíceAUKCE UMĚNÍ PRO RADOST
VíceVÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE
VíceAUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS
VíceModerní umění & fotografie 19. 4. 2015
VíceAUKCE STARÉHO MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ 30. ŘÍJNA 2011 AUGUSTINE HOTEL PRAGUE
VíceVÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 1. ČERVNA 2014
VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 1. ČERVNA 2014 GALERIE MALDOROR AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com
VíceAUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ
AUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ 15. DUBNA 2012 AUGUSTINE HOTEL PRAGUE AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603
VíceStrana 1 (celkem 5) No/946DV
VP real, a.s., Hradecká 3 (vchod C1), 130 00 Praha 3 tel.: 272 176 401, fax: 272 176 425, e-mail: info@vpreal.cz, www.vpreal.cz organizace veřejných dražeb, veřejných obchodních soutěží, výběrových řízení,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné souboru věcí movitých dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (d
VíceDražební vyhláška dražby dobrovolné podle 20 z.č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách
Společnost pro dražby a rozhodčí řízení, s.r.o. Bohuslava Martinů 1038, 500 02 Hradec Králové, IČ: 25273400, zapsána v obch. rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 11935 č.j.
VíceZa prvé Úvodní ustanovení, označení dražby
Víceo konání opakované veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o konání opakované veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách I. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání opakované veřejné
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Vyhlášení dražby
Patria Finance, a.s., Jungmannova 745/24, 110 00 Praha 1, IČ 60197226 zapsaná v obchodním rejstříku odd. B, vložka 2583 vedeném Městským soudem v Praze Tel.: (+420) 221 424 111, Fax: (+420) 221 424 222
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 837-DD/16
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 837-DD/16 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceD r a ž e b n í k: Název: IČ: Registrace: Zastoupený: DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. jws s.r.o. Moskevská 1371/7, 40001 Ústí nad Labem 64 65 21 90 Krajský soud v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 10295 Ing. Václav
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.pro dražbu dobrovolnou
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.pro dražbu dobrovolnou Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Datum a čas konání dražby se stanovuje na 16.června 2010.
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 928-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 928-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceVyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč
VíceJAROSLAV VACEK. 25. března 2018, od hodin. Galerie Nová síň, Voršilská 3, Praha 1
JAROSLAV VACEK 25. března 2018, od 15.00 hodin Galerie Nová síň, Voršilská 3, Praha 1 3 AUKCE Galerie Nová síň, Voršilská 3, 110 00 Praha 1 neděle 25. března 2018, od 15.00 hodin PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA úterý
Víceden konání dražby se stanovuje na
Hradec Králové, Nezvalova 423, PSČ 500 03 T 4 9 5 5 1 8 8 3 2 I D v y q d j z w E i n f o @ d r a z b a. i n f o w w w. d r a z b a. i n f o č. j. 438-16/D-1 Česká aukční a dražební, a. s. Hradec Králové,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon ). Místo
DRAŽBA: středa 13.8. 2014 od 14.00 hodin Byt 2+ 1, Vokovice, ulice Sudánská 597/3, Praha 6 Více na tel.: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz Na Vydražitele přechází zástavní právo ve výši 1.200.000,-Kč!!!
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 953-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 953-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 946-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 946-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceDražební vyhláška DOBROVOLNÁ DRAŽBA VEŘEJNÁ SPOLEČNÁ 2017_3
Dražební vyhláška DOBROVOLNÁ DRAŽBA VEŘEJNÁ SPOLEČNÁ 2017_3 vydaná dle příslušných ustanovení 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů Společnost: Adresa sídla: IČ:
VíceDRAŽBA:středa 29.1.2014 od 14:00 hod.
SOUBOR ATRAKTIVNÍCH NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ DRAŽBA:středa 29.1.2014 od 14:00 hod. Souboru nemovitého majetku, který je tvořen: 53 jednotkami bytové a nebytové y. Pražské Předměstí č.p. 350,480
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA D 12/2018
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA D 12/2018 Realit Praha spol. s r. o., IČ: 496 14 509, sídlo: Vyšehradská 1446/53, Praha 2, 120 00, zapsaná v OR u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložka 21062, doručovací adresa:
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 901-DD/17
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 901-DD/17 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceMísto, datum a čas zahájení dražby od 16:00 hod. v aukční síni společnosti Aukční centrum Bussmark, s.r.o., Štúrova 1701/55, Praha 4 Krč.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné souboru věcí movitých dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon ). Místo, datum a čas zahájení dražby
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 908-DD/17
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 908-DD/17 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceSetkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011
Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030
VíceOZNÁMENÍ O KONÁNÍ OPAKOVANÉ DRAŽBY č. 842-ODD/16
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. OZNÁMENÍ O KONÁNÍ OPAKOVANÉ DRAŽBY č. 842-ODD/16 vyhotovené dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem:
VíceČlánek V. Popis práv a závazků váznoucích na předmětu dražby. 1. Na předmětu dražby neváznou žádná práva ani závazky.
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 574-DD/13 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 925-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 925-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceVyvolávací cena: 28.000.000,-Kč!!!
!!! DRAŽBA NEMOVITOSTÍ V INSOLVENCI!!! středa 9.4.2014 od 15:00 hod. Soubor nemovitého majetku, který tvoří: 53 jednotek bytové a nebytové y. Pražské Předměstí č.p. 350,480 a 481 Písek. Více na tel: 602
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 926-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 926-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceMODERNÍ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE
MODERNÍ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 12. října 2014 AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. č. S-15-00113. vyhotovená podle 20 zákona č. 26/2000 Sb. (dále jen zákon ) I. II. III.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. S-15-00113 vyhotovená podle 20 zákona č. 26/2000 Sb. (dále jen zákon ) I. Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání opakované veřejné dražby dobrovolné. Místo dražby: Moravská zemská
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU o provedení elektronické dobrovolné dražby nemovitosti
sp. značka 120 DDr 2/13 JUDr. Dalimil Mika, LL.M., soudní exekutor Exekutorského úřadu Klatovy, se sídlem Za Beránkem 836, 339 01 Klatovy, vydává na základě smlouvy o provedení dobrovolné dražby ze dne
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 810-DD/16
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 810-DD/16 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 991-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 991-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ
MEGAPOL s.r.o. Opava, Olomoucká 386/26, PSČ 746 01, IČ 26793580 zapsaná u KS v Ostravě v oddíle C, vložce 27269 společnost zaměřená na realitní činnost a provádění veřejných dražeb Na základě 20 zákona
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 028/2012
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 028/2012 Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dobrovolné veřejné dražby níže uvedených nemovitostí, která proběhne dne 26.9.2012 v 11.30
VíceDRAŽBA SOUBORU ATRAKTIVNÍCH NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ SKVĚLÁ INVESTICE!!
DRAŽBA SOUBORU ATRAKTIVNÍCH NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ SKVĚLÁ INVESTICE!! 22.1.2014 od 15:00 hod. Více na tel.: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz Pozemky v nejkrásnější části Kolínska Hradišťko
VíceAUKČNÍ VYHLÁŠKA
AUKČNÍ VYHLÁŠKA 1701201701 Bod 1. Elektronická aukce Aukční vyhláškou poskytovatel oznamuje a zveřejňuje veřejně dostupné informace, které jsou závazné pro konání a účast v této aukci. Aukce se řídí přiměřeně
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.
IČ: 46511474, zapsaná: KS Hradec Králové oddíl A, vložka 10626 Tel.: 493621003, Fax:493621736, Email pavel@hancar.cz Č. j: 090125 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Bod 1. Dražebník:
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 605-DD/14
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 605-DD/14 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 920-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 920-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 979-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 979-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 723-DD/15
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 723-DD/15 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceMgr. René Černý - RS AUCTIONS dražební a realitní kancelář DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. O KONÁNÍ DRAŽBY DOBROVOLNÉ vyhotovená dle zákona č. 26/2000 Sb.
Mgr. René Černý - RS AUCTIONS dražební a realitní kancelář Mgr. René Černý - RS AUCTIONS tel./fax : 549123628 Kabátníkova 2, 602 00 Brno mobil : 603/573412 IČO : 68100787 zapsán v obchodním rejstříku KS
VíceOznámení o dražbě. oznamují,
Oznámení o dražbě Představenstvo společnosti VINIUM a.s., IČ: 46900195, se sídlem Velké Pavlovice, Hlavní 666, okr. Břeclav, PSČ: 691 06, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně,
VíceFinanční úřad pro Jihomoravský kraj Náměstí Svobody 4, Brno. Územní pracoviště Brno I Příkop 25, Brno
Finanční úřad pro Jihomoravský kraj Náměstí Svobody 4, 602 00 Brno Územní pracoviště Brno I Příkop 25, 604 23 Brno Čj.: 3355423/18/3001-80542-712539 Vyřizuje: Zdeněk Fiedler, Oddělení vymáhací II Telefon:
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 913-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 913-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 921-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 921-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceČeská aukční a dražební, a. s. Hradec Králové, Nezvalova 423, PSČ IČ DIČ CZ
Hradec Králové, Nezvalova 423, PSČ 500 03 T 495 518 832 F 495 518 136 E info@drazba.info I www.drazba.info č. j. 314-06/D-1 Česká aukční a dražební, a. s. Hradec Králové, Nezvalova 423, PSČ 500 03 IČ 25
Víceusnesení 6 EXE947/2010-7 o exekuci) ze dne 1.3.2011. Z-2353/2011-711
Lichý Vladimír, Traplice 402,68704 Traplice Z-229712011-711 D Listina: Usnesení soudu o nařízení exekuce 27 EXE-1077/2010-9 ze dne 21.1.2011; uloženo naprac. Uherské Hradiště. Z-2297/2011-711 pověřený
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 58/2016
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 58/2016 Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dobrovolné veřejné dražby níže uvedených nemovitostí, která proběhne dne 30.5.2016 ve 12.00
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 639-DD/14
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 639-DD/14 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
VíceDRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod.
y DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod. Dražebník nabízí panelový byt 3+1, o celkové podlahové ploše 73,90m2, Přeštická 1091/14, v Hostivaři - Praha 15. Více na tel: 602 14 14 04
VíceAukční vyhláška č. 1/10 2013
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 919-DD/18
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 919-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,
VíceAGH Blatná s.r.o. dražební a realitní kancelář IČ 25 18 70 40 tel. fax 383 420222 www.agh-reality.cz info@agh-reality.cz
AGH Blatná s.r.o. dražební a realitní kancelář IČ 25 18 70 40 tel. fax 383 420222 www.agh-reality.cz info@agh-reality.cz D R A Ž E B N Í strana 1. V Y H L Á Š K A vyhlášení dobrovolné veřejné dražby souboru
VíceDRAŽEBNÍ ŘÁD. platný pro dražby dobrovolné konané. podle zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách
DRAŽEBNÍ ŘÁD platný pro dražby dobrovolné konané podle zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Čl. 1 Rozsah úpravy Dražební řád upravuje podrobnosti o dražbách věcí movitých a nemovitých, podniků a
VíceDRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o.
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. AUKČNÍ VYHLÁŠKA č. 92-EA/15 Článek I. Elektronická aukce Aukční vyhláškou poskytovatel oznamuje a zveřejňuje veřejně dostupné informace, které jsou závazné pro konání
VíceAUKČNÍ VYHLÁŠKA
AUKČNÍ VYHLÁŠKA 3009201401 Bod 1. Elektronická aukce Aukční vyhláškou poskytovatel oznamuje a zveřejňuje veřejně dostupné informace, které jsou závazné pro konání a účast v této aukci. Datum a čas zahájení
VíceZNALECKÝ POSUDEK č. 166/2015
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 886-DD/17
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 886-DD/17 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,
Hradec Králové, Nezvalova 423, PSČ 500 03 T 4 9 5 5 1 8 8 3 2 I D v y q d j z w E i n f o @ d r a z b a. i n f o w w w. d r a z b a. i n f o č. j. 441-16/D-1 Česká aukční a dražební, a. s. Hradec Králové,
VíceAukční vyhláška. Aukční vyhláška. o konání veřejné dražby dobrovolné společné věcí movitých nejvyšší nabídce. I. Oznámení o konání aukce
Aukční vyhláška Aukční vyhláška stanovuje pravidla konání a účasti na níže uvedené veřejné dražbě (dále jen Aukce ) prováděné podle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, pořádané jako dražebníkem
VíceSrdečně Vás zveme na pravidelné dražby umění, vždy každý měsíc!
VíceDražebník ing. Ivona Syrová, Kyjevská 6, Praha 6
Dražebník ing. Ivona Syrová, Kyjevská 6, 160 00 Praha 6 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník ing. Ivona Syrová, Kyjevská 6, 160 00 Praha 6, IČO: 06746845 vyhlašuje konání 79. dobrovolné společné dražby movitých
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. AUKČNÍ VYHLÁŠKA č. 195-EA/16 Článek I. Elektronická aukce Aukční vyhláškou poskytovatel oznamuje a zveřejňuje veřejně dostupné informace, které jsou závazné pro konání
DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. AUKČNÍ VYHLÁŠKA č. 137-EA/15 Článek I. Elektronická aukce Aukční vyhláškou poskytovatel oznamuje a zveřejňuje veřejně dostupné informace, které jsou závazné pro konání
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 06/16/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 06/16/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění I. OZNAČENÍ OSOB 1.1. Navrhovatel: PETO Real a.s., IČ 282 22 962
VíceČlánek 1. Základní ustanovení Aukční řád Aukce Předmět Aukce Vyhlašovatel Smlouva s Vyhlašovatelem Vybraná nabídka Vybraný účastník Aukční portál
Článek 1. Základní ustanovení Tato listina (dále jen,,aukční řád ) upravuje průběh elektronické licitace (dále jen,,aukce ), jejímž cílem je výběr nejvýhodnější nabídky pro zpeněžení majetku (dále jen,,předmět
VícePoř. č. 72 Večer u moře 52 x 105 cm, olej na plátně, značeno vpravo dole B. Küpfer ROMA rámováno