cestovní kancelář POZNÁVACÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE AKTIVNÍ DOVOLENÁ RELAXACE, LÁZNĚ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "cestovní kancelář POZNÁVACÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE AKTIVNÍ DOVOLENÁ RELAXACE, LÁZNĚ"

Transkript

1 cestovní kancelář POZNÁVACÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE AKTIVNÍ DOVOLENÁ RELAXACE, LÁZNĚ 2013

2 Vážení zákazníci, díky přízni, kterou jste nám projevili v předcházející sezoně, nám bylo umožněno v letošní sezoně 2013 připravit pro Vás rozšířené portfolio zájezdů. Nově s námi můžete poznávat krásy Paříže a Irska či aktivně prožít svou dovolenou v Tatrách, u jezer Solné komory či v Medvědí soutěsce. Nechybí ani již tradiční nabídka letních pobytů v Itálii v Caorle a Chorvatsku, jednodenních i vícedenních poznávacích zájezdů, zájezdů zaměřených na odpočinek a relaxaci, zájezdů konaných v době adventu a dalších. Věříme, že si z naší nabídky zájezdů vyberete a společně tak budeme mít možnost poznávat a obdivovat krásy daných zemí. Rádi Vám přichystáme také dovolenou na míru. Na setkání s Vámi se těší Vaše cestovní kancelář Bohemian tour. Pojištění proti úpadku a insolvence Cestovní kancelář Bohemian tour má uzavřenou Pojistnou smlouvu na pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře (dále jen Pojištění pro případ úpadku CK ) s Českou podnikatelskou pojišťovnou a.s. Pojištění pro případ úpadku CK zahrnuje zejména (v případě insolventnosti cestovní kanceláře): zajištění návratu z místa pobytu do ČR, vrácení již zaplacené částky zájezdu v případě, že se zájezd neuskutečnil, vrácení rozdílu mezi zaplacenou částkou a cenou částečně poskytnutého zájezdu v případě, že se zájezd uskutečnil pouze z části. Cestovní pojištění Cestovní pojištění není zahrnuto v ceně zájezdu. Ke každému zájezdu můžete uzavřít komplexní cestovní pojištění přímo v naší kanceláři. V kombinaci s cestovním pojištěním lze přiobjednat pojištění nákladů souvisejících se zrušením cesty storno. Cestovní pojištění doporučujeme sjednat a uhradit při zakoupení zájezdu. Námi nabízené cestovní pojištění je produktem ČSOB pojišťovny. Podrobné informace obdržíte na vyžádání v CK. Typy a sazby cestovního pojištění: 1) základní 17 Kč/os./den pojištění léčebných výloh do 1,5 mil. a úrazu. 2) komplexní 27 Kč/os./den pojištění léčebných výloh do 1,5 mil., úrazu, odpovědnosti za škodu a storna zájezdu do 10 tis. 3) rozšířené 30 Kč/os./den - pojištění léčebných výloh do 1,5 mil., úrazu, odpovědnosti za škodu a storna zájezdu do 20 tis. *Více informací v CK. Dárkové poukazy Udělejte radost svým blízkým a darujte jim poukaz na jakýkoliv zájezd z naší nabídky. Rádi Vám dárkový poukaz na vyžádání vystavíme. INFORMACE K DOPRAVĚ Dopravu zajišťujeme zájezdovými autobusy firmy Bohemian servis s.r.o., popřípadě autobusy našich smluvních partnerů. Všechny autobusy jsou vybaveny WC, videem a vždy je v nich možnost zakoupit během cesty občerstvení ve formě teplých a studených nápojů za české koruny.

3 OBSAH POBYTOVÉ ZÁJEZDY Kemp Falconera, Caorle, Itálie...4 Letní tábory Caorle...5 Víkendové koupání v Caorle...5 Apartmány Chorvatsko...6 Kemp Baška Voda, Střední Dalmácie, Chorvatsko...7 Kemp Straško, Pag-Novalja, Chorvatsko...7 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ Velký okruh Irskem...8 Skandinávie a Norsko...9 Velikonoční Paříž a Versailles...10 Holandsko - země tulipánů...10 Benátky...11 Karneval v Benátkách...11 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - JEDNODENNÍ Orlí hnízdo a jezero Königsee...12 Budapešť...12 Krakow a Wieliczka...12 Krakow a Osvětim...13 Salzburg...13 Údolí Wachau...13 Vídeň a zábavní park Prater...11 AKTIVNÍ DOVOLENÁ Jezera Solné komory, Rakousko - cyklistika...14 Liptov a Štrbské pleso - turistika...14 Vrátná Dolina a Jánošíkovy diery - turistika...15 Medvědí soutěska, Rakousko - turistika...15 Pochod slováckými vinohrady - turistika...15 RELAXACE, LÁZNĚ Budapešť a termální lázně Szechenyi...16 Györ Maďarsko...16 Mosonmagyaróvár Maďarsko...16 Velký Meder - Slovensko...17 Bešeňová - Slovensko...17 Podhájská Slovensko...17 OSTATNÍ Adventy...18 Další zájezdy...19

4 POBYTOVÉ ZÁJEZDY 4 Kemp Falconera - Severní Itálie, Caorle Klidný kemp Falconera se nachází na okraji města Caorle, přímo u pozvolné písečné pláže. Ideální místo pro všechny věkové kategorie včetně rodin s malými dětmi. Vybavení kempu: obchod, restaurace, wifi, pizzerie, bary a další restaurace v bezprostřední blízkosti. Možnost zapůjčení sportovního materiálu, lehátek a slunečníků, jízdních kol, motorového člunu. Ubytování Ve stanech či karavanech pro 4-5 osob. Stan je tvořen 2 samostatnými ložnicemi s 10 cm vysokými matracemi a rošty, kuchyňkou s kompletním vybavením (kuchyňské náčiní, malá lednice, možnost zapůjčení el.vařiče zdarma), el. osvětlením, zásuvkou 220 V, sušákem na prádlo, plastovým zahradním nábytkem a sluneční clonou. Součástí každého karavanu je předsíň, ve které se nachází kompletně vybavená kuchyňka (kuchyňské náčiní, malá lednice, elektrický vařič, varná konvice), el. osvětlení, zásuvka 220 V, sušák na prádlo a plastový zahradní nábytek. Možné sprovoznění toalety a klimatizace za příplatek. Fakultativní výlety: lodní výlet do Benátek, lodní výlet na protější ostrov. Stravování: 1500,-Kč plná penze (3x denně), 990,-Kč polopenze (2x denně) Termín Stan/os. Karavan/os. Termín Stan/os. Karavan/os Kč 3390 Kč Kč 4990 Kč Kč 3490 Kč Kč 4990 Kč Kč 3790 Kč Kč 4990 Kč Kč 3990 Kč Kč 4990 Kč Kč 4490 Kč Kč 4990 Kč Kč 4690 Kč Kč 4890 Kč Kč 4990 Kč Kč 3890 Kč Kč 4990 Kč Kč 3490 Kč Cena zahrnuje: 7x ubytování ve stanu nebo karavanu který je plně obsazen, dopravu klimatizovaným autobusem s WC, spotřebu vody, plynu, elektřiny, pojištění proti úpadku CK, pobytovou taxu, služby českého delegáta. Cena nezahrnuje: parkovné, závěrečný úklid, cestovní pojištění, povlečení Vlastní doprava: 700,-Kč/os., možnost vlastní dopravy je omezena, pouze po dohodě v CK. Nástupní místa: Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov, Zlín (za příplatek). * Ceny platné pro dospělou osobu při plně obsazeném stanu/karavanu. Děti do 4 let ubytování zdarma při 2 plně platících dospělých osobách (bez nároku na lůžko) platí pouze Kč/doprava. Děti 4-12 let sleva 10%. Příplatek za neobsazené lůžko Kč/stan, Kč/karavan. Vlastní doprava sleva 700 Kč/os. Příplatek za povlečení 90 Kč/osoba, příplatek za parkování 350 Kč za osobní auto / týden. Vratná kauce za karavan 1000,-Kč, za stan 300,-Kč. Kauce se vybírá vždy při příjezdu a vrací při odjezdu po předání uklizeného a nepoškozeného stanu nebo karavanu. Skupinové ceny vykalkulujeme individuálně podle počtu osob.

5 5 Letní tábor - Severní Itálie, Caorle POBYTOVÉ ZÁJEZDY Stejně jako v minulých letech se uskuteční ve spolupráci se zkušenými vedoucími letní pobytové dětské tábory v kempu Falconera. Organizace tábora: děti budou rozděleny do jednotlivých skupin tak, aby v každé skupině byly děti malé i velké. Každá skupina bude mít svou vedoucí (vedoucího), se kterou (kterým) budou dělat všechny činnosti během dne (hygiena, umývání svého použitého nádobí po každém jídle, pobyt u moře, hry, procházky, výlety na kole, sportování, návštěva vodního parku ). Ubytování je zajištěno ve stanech pro 4-5 osob. Stan je tvořen 2 samostatnými ložnicemi s 10 cm vysokými matracemi a rošty, kompletním kuchyňským vybavením (kuchyňské náčiní, malá lednice), el. osvětlením, zásuvkou 220 V, sušákem na prádlo, plastovým zahradním nábytkem a sluneční clonou. Stravování probíhá formou české plné penze (jídlo 4x denně), pitný režim zajištěn (celodenní přístup k čaji nebo šťávě). Termíny: , , , , Cena: Kč/dítě do 18 let Cena zahrnuje: 7x ubytování ve stanu, plnou penzi, dopravu klimatizovaným autobusem, pobytovou taxu, služby českého delegáta, spotřebu energií, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: závěrečný úklid, cestovní pojištění včetně odpovědnosti za škodu 240 Kč/dítě, ložní prádlo, vratnou kauci 200 Kč/dítě. Nástupní místa: Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Víkendové koupání - Severní Itálie, Caorle 1. den Odjezd z nástupních míst ve večerních hodinách přes Rakousko do Itálie. 2. den V ranních hodinách příjezd do Caorle a následně celodenní koupání u moře (možnost návštěvy místních tradičních dopoledních trhů). Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR. 3. den V brzkých ranních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termíny: , , , , , , , , , , , , , , Cena: Kč Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění 51 Kč.

6 POBYTOVÉ ZÁJEZDY 6 Apartmán Munivrana - Omiš - Nemira Vzdálenost od moře cca 110 m, od Omiše cca 3 km. Oblázkové pláže, menší přímořské letovisko. Studio pokoj s manželskou postelí, minikuchyň, WC, sprcha, balkon. Apartmán 1/2 +2 ložnice, obývák s rozkládacím gaučem, kuchyň, WC, sprcha, terasa. Apartmán 1/4 2 ložnice, kuchyň, WC, sprcha, balkon ; ; ostatní termíny STUDIO Kč Kč Kč Kč AP1/ Kč Kč Kč Kč AP1/ Kč Kč Kč Kč Termín * Cena za studio/apartmán. Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, spotřebu vody, plynu a energie, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, pobytovou taxu (1 Eur/dospělá os./den, 0,5 Eur/dítě let/den, dítě do 12 let zdarma), cestovní pojištění. Apartmány Sv. Petar, Turanj, Sv. Filip i Jakov, Pakoštane, Drage (Severní Dalmácie) Vzdálenost apartmánů od moře cca 100 m 500 m. Tradiční velmi pěkná navštěvovaná letoviska. Oblázkové, kamenité i písčité pláže. V místě: restaurace, kavárny, hospůdky, pizzerie, obchody, dobré podmínky pro vodní sporty. Termín STUDIO Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč * Cena za studio/apartmán. Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, ručníky, povlečení, spotřebu vody, plynu a energie, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, pobytovou taxu (1 Eur/dospělá os./den; 0,5 Eur/dítě let/den; dítě do 12 let zdarma), cestovní pojištění. Apartmány Makarská riviera Apartmány v jednom z nejkrásnějších letovisek v Chorvatsku. Apartmány vzdáleny m od pláže. Vybavená kuchyňka, WC, parkování. Oblázkové pláže, rušnější letovisko. Součástí studia/apartmánů je sat tv, klimatizace, balkon/terasa. Termín STUDIO 1/ AP 1/ AP 1/ AP 1/ AP1/ * Cena za studio/apartmán. Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, spotřebu vody, plynu a energie, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, pobytovou taxu, registrační poplatek, cestovní pojištění.

7 7 Kemp Baško Polje Chorvatsko - Baška Voda POBYTOVÉ ZÁJEZDY Mobilhomy: ¼+1: obývací pokoj s klimatizací a s rozkládacím gaučem, TV satelit, rádio s CD-přehrávačem,DVDpřehrávač, ložnice rodičů, ložnice dětí (3 lůžka), plně vybavená kuchyňka, koupelna s teplou vodou a WC, velká terasa se stolem a židlemi. Termín Mobilhome 1/ * Cena za apartmán. Cena zahrnuje: ubytování pro 4 osoby na 7 nocí, pobytovou taxu, přihlašovací poplatek, spotřebu elekřiny, vody a plynu, klimatizaci, parkování, používání hřišť, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, ložní prádlo a ručníky (lze pronajmout na místě za 20 Eur/týden/ mobilhome), závěrečný úklid, cestovní pojištění. Nástupní místa: Ostrava, Havířov, Frýdek Místek, Nový Jičín, Olomouc, Brno. Velmi oblíbený kemp vhodný pro děti, s oblázkovou pláží vzdálenou cca 300 m. Vybavení kempu: restaurace, směnárna, obchod, sejf na recepci, pošta, info služba, parkoviště, hřiště pro míčové hry. Stany: Pro 4 osoby, vybavené dřevěnou podlahou, ledničkou, stoly, židlemi, vařičem, nádobím, lehátky a dalším kemp. vybavením. Termín Počet dní Dospělá osoba Dítě do 14 let Dítě do 9 let Cena zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování ve stanu pro 4 osoby, spotřebu vody, plynu a energie, služby delegáta v místě pobytu, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: stravování, pobytovou taxu (350 Kč/ dospělá os./pobyt, 290 Kč/dítě let/pobyt, 100 Kč/dítě do 12 let), cestovní pojištění, parkovné 300,-Kč/týden. Kemp Straško Chorvatsko - Pag - Novalja Velmi oblíbený kemp s oblázkovou pláží na ostrově Pag. Vybavení kempu: restaurace, pizzeria, pivnice, obchod, pekárna, půjčovna jízdních kol, skútrů a šlapadel, dětský koutek, wifi. Sportovní aktivity v kempu: tenisové kurty, beach volejbalové hřiště, stolní tenis, aerobic, aquaaerobic. Část kempu vyhrazena pro nudisty. Ubytování v chatkách pro 2-4 nebo v bungalovech pro 5-6 osob a v mobilhomech pro 4-6 osob. Fakultativní výlety: ostrov Rab, Zadar, Fish piknik. Termín Chatka 2-4 Bungalov 4 Bungalov 6 Mobilhome 4 Mobilhome Cena zahrnuje: ubytování za chatku/mobilhome/bungalov, spotřebu vody a energií, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu autobusem (1 890 Kč tam i zpět), lázeňské poplatky (40 Kč/dospělá os./den pobytu, 20 Kč/dítě let/den pobytu, děti do 12 let zdarma), parkovné (100 Kč/auto/den pobytu), polopenzi (175 Kč/os./den pobytu), plnou penzi (195 Kč/os./den pobytu), cestovní pojištění, závěrečný úklid. Nástupní místa: Ústí nad Labem, Lovosice, Litoměřice, Praha, Brno bez příplatku. Děčín, Teplice za příplatek 60 Kč/os.

8 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ Velký okruh Irskem 8 1. den Odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách. Noční tranzit přes Německo do Francie. 2. den Cesta Francií, Eurotunel z Calais do Anglie. Návštěva Stonehenge. Ubytování v blízkosti. 3. den Po snídani odjezd směr Wales, trajektem do irského Rosslare. Ubytování v Rosslare. 4. den Návštěva muzea whisky Old Midleton Distillery, Blarney Castle, NP Killarney jedinečná a krásná krajina, Muckross Abbey. Ubytování v dané oblasti. 5. den Ring of Kerry poloostrovem Iveragh (Bog village, Waterville), návrat na ubytování. 6. den Kouzelná vesnice Adare s dlouhými ofinami doškových střech (dnes považována za nejkrásnější vesnici v Irsku), Kilfenora místní hřbitov s vysokými kříži, Cliffs of Moher útesy, jejichž nejvyšší bod činí 201 metrů nad hladinou Atlantiku, Burren krajina tvořená řadami skalních útesů, terasami a vápencovými deskami, ubytování v okolí Burrenu. 7. den Po snídani přejezd do Dublinu, prohlídka města, možnost návštěvy některé z typických hospůdek, nocleh v Dublinu. 8. den Přejezd do Severního Irska - Carrick-a-Rede-Rope Bridge provazový most, Giant s Causeway Obrův chodník, Dunluce Castle, návrat na ubytování do Dublinu. 9. den Přeplutí z Dublinu do Walesu, zastávka v Llanfair - městečku s nejdelším názvem na světě, cesta pohořím Snowdonia Forrest - romantické pohoří s vodopády, jezery a nedotčenou přírodou, ubytování v blízkosti Londýna. 10. den Po snídani přejezd do Londýna, celodenní prohlídka města, pozdě večer přejezd Eurotunelem do Calais a cesta zpět do ČR. 11. den Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: Kč Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, ubytování ve dvoulůžkových pokojích 6x v Irsku, 2x v Anglii (hotel nebo B&B), 8x snídaně, trajekty, Eurotunel, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: případné vstupné, cestovní pojištění (základní 187 Kč, komplexní vč. storna 330 Kč). Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha, Plzeň.

9 9 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ Skandinávie - Norsko Nádražní 760/2, , Holešov Tel.: , 1. den V ranních hodinách odjezd ze Zlína směr Německo. Večer nalodění na trajekt Rostock - Trelleborg. 2. den Vylodění v Trelleborgu, přejezd do Osla. Návštěva Vigeland parku (v případě nepřízně počasí prohlídka muzeí). Večer příjezd do kempu. 3. den Ráno odjezd z kempu, jezero Fagerness, tunel Laersdal - nejdelší tunel na světě 24,5 km, Sněžná cesta (Aurlandsvegen) - krásné výhledy na Aurlandsfjord, trajektem přes Sognefjorden nejdelší a nejhlubší norský fjord, ubytování v kempu. 4. den Volný den v kempu. Možnost procházky po naučné stezce (7-14 km), která nabízí krásné výhledy na horskou řeku s mnoha vodopády a peřejemi. 5. den Odjezd z kempu do národního parku Jostedalsbreen (největší evropský ledovec) a návštěva ledovcového splazu Nigardsbreen, možnost procházky (2-6 km), ubytování v kempu. 6. den Odjezd z kempu, v případě dobrého počasí vyhlídková hora Dalsnibba (1496 m.n.m) s nádherným výhledem na Geirangerfjord a Geiranger, jeden z nejkrásnějších fjordů v Norsku, zařazený do seznamu UNESCO projížďka lodí po Geirangerfjordu, ubytování v kempu. 7. den Světoznámá Trolí stezka, procházka po trolí stezce přes vodopády (4-8 km), Trollveggen (nejvyšší kolmá stěna v Evropě), možnost nákupu suvenýrů v Dombasu, ubytování v kempu. 8. den Národní park Rondane, který je nejstarším norským národním parkem, pěší túra náhorními plošinami (2-8 km), ubytování v krásném přímořském kempu ve Stromstadu. 9. den Možnost si prohlédnout Stromstad a doplnit zásoby na zpáteční cestu nebo procházka v okolí kempu. Kolem poledne odjezd na trajekt do Trelleborgu. Ve večerních hodinách nalodění na trajekt. 10. den Vylodění v Rostocku, ve večerních hodinách příjezd do nástupních míst. Jedná se o turisticky nenáročný zájezd. Délku turistických tras si lze individuálně zvolit. Termín: Cena: Kč Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování ve 4 lůžkových chatkách (6x v Norsku, 1x ve Švédsku), 7x polopenzi, služby průvodce, trajekty, poplatky za podmořské tunely, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: kajuty, doporučené vstupné NOK, povlečení, cestovní pojištění (základní 170 Kč, komplexní vč. storna 300 Kč). Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha, Plzeň.

10 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ 10 Velikonoční Paříž a Versailles Termín: Cena: Kč 1. den Odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách přes Německo do Francie. 2. den V dopoledních hodinách příjezd do Paříže, okružní prohlídková jízda autobusem, návštěva Eiffelovy věže, La DéFence, Vítězný oblouk, Champs Elyssée, procházka čtvrtí Montmartre, bazilika Sacré Coeur, Moulin Rouge. Odjezd na ubytování do hotelu F1. 3. den Celodenní prohlídka Paříže, umělecká galerie v bývalém nádraží d Orsay, Invalidovna s hrobkou císaře Napoleona, před polednem odjezd do rozsáhlého komplexu s nádhernými zahradami a sochami Versailles, návštěva galerie Louvre se slavným obrazem Mona Lisa, odjezd na ubytování. 4. den Pěší prohlídka, Latinská čtvrť, Notre Dame, Pařížská radnice, Centre Pompidoua. Ve večerních hodinách odjezd do ČR. 5. den V odpoledních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, 2x ubytování v hotelu F1 na předměstí Paříže, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: 2 denní slevová průkazka na vstupné Pass Mussee 39 Eur/os platná do všech námi plánovaných objektů mimo Eiffelovu věž, děti do 18 let a studenti do 26 let z EU vstupné zdarma, cestovní pojištění 85 Kč/osoba, snídaně za příplatek 135 Kč/den, doporučené vstupné cca 60 EUR (vč. Pass Mussee), cestovní pojištění (základní 85 Kč, komplexní vč. storna 135 Kč). Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha. Holandsko země tulipánů Termín: Cena: Kč 1. den Odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách přes Německo do Holandska. 2. den V ranních hodinách příjezd do Amsterdamu společná projížďka lodí, následně pěší prohlídka městem, ve zbytku dne individuální volno dle zájmu, odjezd na ubytování do hotelu de Rijper Eilanden *** ve městě de Rijp. 3. den Po snídani odjezd do skanzenu Zaanse Schans, návštěva rybářské vesnice Volendam, zastávka v sýrárně ve Volendamu, Aftsluitdijk Enclose Dam uzavírací hráz, technický zázrak, projížďka po hrázi, odjezd na ubytování do hotelu. 4. den V ranních hodinách příjezd do Aalsmeeru burza květin, Keukenhof návštěva největšího květinového parku v Evropě, Rotterdam vyhlídka z věže Euromast, Den Haag, návštěva města, Madurodam miniaturní Holandsko, odjezd do Scheveningenu (předměstí Haagu, přímořské lázeňské město se spoustou atrakcí), ve večerních hodinách odjezd do ČR. 5. den V dopoledních až odpoledních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, 2x ubytování ve čtyřlůžkových pokojích v hotelu De Rijper Eilanden *** se soc.zařízením na pokoji, 2x snídaně formou švédských stolů, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: doporučené vstupné cca 60 EUR, příplatek za dvoulůžkový pokoj Kč/osoba, jednolůžkový pokoj Kč, cestovní pojištění (základní 85 Kč, komplexní vč. storna 135 Kč). Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha.

11 11 Benátky POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ Termín: , Cena: Kč 1. den - Odjezd z nástupních míst ve večerních hodinách. Noční tranzit přes Rakousko do Itálie. 2. den - Příjezd do městečka Caorle v ranních hodinách, prohlídka města, přejezd do přístavu Punta Sabbioni a cca ½ hodinová plavba lodí do Benátek. V doprovodu českého průvodce prohlídka památek - náměstí sv. Marka, bazilika sv. Marka, Dóžecí palác, zvonice sv. Marka, most Rialto přes Canal Grande, Most Vzdechů atd. Následně individuální program. Ve večerních hodinách plavba lodí zpět do přístavu a odjezd zpět do ČR. 3. den - V brzkých ranních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena nezahrnuje: lodní lístek z Punta Sabionni do Benátek a zpět (cca 16 EUR/osoba), případné vstupné do památek, cestovní pojištění 51 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Karneval v Benátkách Termín: Cena: Kč 1. den - Odjezd z nástupních míst ve večerních hodinách. Noční tranzit přes Rakousko do Itálie. 2. den - Příjezd do přístavu Punta Sabionni v ranních hodinách a cca ½ hodinová plavba lodí do Benátek. V doprovodu českého průvodce prohlídka památek - náměstí sv. Marka, bazilika sv. Marka, Dóžecí palác, zvonice sv. Marka, most Rialto přes Canal Grande, Most Vzdechů atd. Následně individuální účast na karnevalových oslavách v ulicích. Ve večerních hodinách plavba lodí zpět do přístavu a odjezd zpět do ČR. 3. den V ranních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena nezahrnuje: lodní lístek z Punta Sabionni do Benátek a zpět (cca 16 EUR/osoba), případné vstupné do památek, cestovní pojištění 51 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Vídeň a zábavní park Prater - jednodenní Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Vídně a následně prohlídka města a nejvýznamnějších památek s průvodcem nebo celodenní návštěva zábavního parku Prater. Každý účastník má možnost volby. Odjezd zpět do ČR v odpoledních hodinách. Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 550 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek a vstupné na atrakce v Prateru, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov.

12 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - JEDNODENNÍ 12 Orlí hnízdo a jezero Königsee Odjezd z nástupních míst předchozí den (pátek) v pozdních nočních hodinách. V ranních hodinách příjezd do Obersalzbergu. Odtud výjezd speciálním autobusem po alpské silnici a výtahem na vrcholek hory Kehlstein, kde se tyčí proslulá stavba Orlí hnízdo. V odpoledních hodinách přejezd k jezeru Königsee a následně plavba lodí k ostrůvku Sv. Bartoloměje a individuální program. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 990 Kč Cena nezahrnuje: jízdenku speciálním autobusem a výtahem (cca 15,5 EUR/dospělá osoba, 9 EUR/dítě 6-14 let, dítě do 6 let zdarma), lodní lístek (cca 14,70 EUR/dospělá osoba, 8,20 EUR/dítě 6-17 let, dítě do 6 let zdarma), cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Budapešť Dopoledne příjezd do Budapešti a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Parlament, Náměstí Hrdinů, Štěpánský dóm, Rybářská bašta, Hradní návrší). Navštívíte také největší a nejstarší tržnici v Maďarsku, kde budete mít možnost nakoupit suvenýry a ochutnat nejrůznější místní speciality. Dále individuální program. Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách. V nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 750 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Krakow a Wieliczka V dopoledních hodinách příjezd do Wieliczky a následně prohlídka solných dolů s průvodcem. V odpoledních hodinách přejezd do Krakowa s prohlídkou historického města (Wawel s katedrálou, centrální náměstí Rynek, tržnice Sukiennice a další). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 690 Kč Cena nezahrnuje: vstupné do Wieliczky, případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Ostrava.

13 13 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - JEDNODENNÍ Krakow a Osvětim V dopoledních hodinách příjezd do Osvětimi a následně prohlídka koncentračního tábora Auschwitz I a Auschwitz II Berkenau s průvodcem. V odpoledních hodinách přejezd do Krakowa a prohlídka historického města (Wawel s katedrálou, centrální náměstí Rynek, tržnice Sukiennice a další). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 690 Kč Cena nezahrnuje: vstupné do Osvětimi cca 20 PLN, případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Ostrava. Salzburg Odjezd z nástupních míst předchozí den (pátek) v pozdních nočních hodinách. V ranních hodinách zastávka u vyhlídky na jezero solné komory Mondsee. Dopoledne příjezd do Salzburgu a následně návštěva nejzajímavějších míst a památek města (zahrada Mirabell, Mozartovo náměstí s Mozartovým pomníkem, Mozartův rodný dům, náměstí Residenzplatz a Domplatz, romantický Petrský hřbitov, pevnost Hohensalzburg). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 990 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Údolí Wachau Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. V dopoledních hodinách příjezd do rakouského Melku a prohlídka města (barokní klášter). Následně přejezd a prohlídka nejzajímavějších památek ve Spitzu (gotický kostel, náměstí), Dürnsteinu a Kremsu (zřícenina hradu, zámek). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 720 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov.

14 AKTIVNÍ DOVOLENÁ Jezera Solné komory Rakousko (nenáročný cyklozájezd) 14 Termín: STÁTNÍ SVÁTEK Cena: Kč/dospělá osoba Kč/děti 6-14 let Kč/děti 3-6 let, Kč/dítě do 3 let Předběžný program zájezdu: 1. den Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách do Rakouska. Zastávka u jezera Traunsee, městečko Gmunden, zámek Ort, přesun na ubytování do St. Gilgenu u jezera Wolfgangsee, individuální prohlídka městečka (dle časových možností výjezd lanovkou na vyhlídkovou horu Zwölferhorn). 2. den Cyklotúra kolem jezera Wolfgangsee přes městečko Strobl do St. Wolfgangu (cca 20 km), zde možnost výletu zubačkou na vyhlídkovou horu Schafberg. Návrat zpět do St. Gilgenu lodí po jezeře Wolfgangsee nebo stejnou cyklotrasou (cca 20 km). Jezero Fuschlsee, zámek Fuschl místo natáčení Sissi (cca 20 km). Celková trasa 40/60 km. 3. den Autobusem přesun do lázeňského městečka Bad Ischl a následně cyklotúra u jezera Hallstattersee, městečko Hallstatt. Celková trasa cca 45 km. 4. den Cyklotúra k jezeru Attersee a Mondsee příp. Irsee. Celková trasa cca 30/42 km. Odtud v odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR. Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Program není povinný, účastníci mohou využít také soukromé pláže u ubytování ke koupání a odpočinku. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem vč. přepravy kola, služby průvodce, 3x ubytování ve čtyřlůžkových pokojích, 3x polopenzi, povlečení, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: případné vstupné, příplatek za dvoulůžkový pokoj 200 Kč/os, lanovka na Zwölferhorn cca 21Eur/ dospělá osoba, 14,5 Eur/děti, zubačka na Schafberg cca 30 Eur/dospělá osoba, 15 Eur/děti do 16 let, plavba po jezeře Wolfgangsee s přepravou kola cca 10,6 Eur/osoba, cestovní pojištění (základní 68 Kč, komplexní vč. storna 108 Kč). Nástupní místa: Zlín, Holešov, Kroměříž, Brno. Liptov a Štrbské pleso Slovensko (turistika a relaxace) Termín: Cena: Kč/osoba 1. den Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách na Slovensko. V poledních hodinách příjezd na Chopok a zde společná turistika. Odjezd na ubytování do hotelu v Demänovské dolině, večeře. 2. den Po snídani návštěva Demänovské jeskyně Slobody a následně přejezd do Vysokých Tater Štrbského plesa s výjezdem lanovkou na Solisko a túrou na Predné Solisko. V podvečerních hodinách návrat zpět na ubytování, večeře. 3. den Po snídani odjezd do termálních lázní Bešeňová a zde celodenní relaxace. Odtud v podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, 2x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, 2x polopenzi, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: lanovky na Chopok a Solisko - cca 20 Eur/dospělá osoba, 16 Eur/mládež let a senioři nad 60 let, děti do 6 let zdarma, vstupné do jeskyně cca 7 Eur/dospělá osoba, 6 Eur/studenti, 3,5 Eur/děti 6-15 let (poplatek za fotografování/video cca 10 Eur), vstupné do lázní Běšeňová, cestovní pojištění (základní 51 Kč, komplexní vč. storna 81 Kč). Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Vizovice.

15 AKTIVNÍ DOVOLENÁ 15 Vrátná dolina a Jánošíkovy diery Slovensko (turistika) Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách na Slovensko. V dopoledních hodinách příjezd do Vrátné doliny a Bieleho potoka. Dle vlastního výběru z Vrátné doliny lanovkou na Snilovské sedlo a zde možnost turistických tras nebo z Bieleho potoka pěší turistikou Jánošikovými dierami na Malý Rozsutec. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: STÁTNÍ SVÁTEK Cena: 390 Kč Cena nezahrnuje: lanovku, cestovní pojištění (základní 17 Kč, komplexní vč. storna 27 Kč). Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Vizovice. Medvědí soutěska Rakousko (turistika) Dopoledne příjezd do vesničky Mixnitz a odtud treková túra Medvědí soutěskou. Uvidíte krásné pohledy do údolí, vodopády a projdete se přes 164 žebříků ze dřeva. Odjezd zpět do ČR v odpoledních hodinách. V nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 790 Kč Cena nezahrnuje: vstupné do soutěsky cca 3 EUR/osoba, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Vizovice. Pochod slováckými vinohrady Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd k vinohradům a následně celodenní procházka přes vinice a sklípky s ochutnávkou burčáku a nejrůznějších druhů vín. Možnost zakoupení bohatého občerstvení. Odjezd a návrat zpět do nástupních míst v podvečerních hodinách. Termín: Hodonínské vinohrady, Mutěnické vinohrady Cena: 260 Kč Cena zahrnuje: dopravu autobusem, pojištění proti úpadku CK. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín.

16 RELAXACE, LÁZNĚ 16 Budapešť a termální lázně Szechenyi - vícedenní relaxační Termín: STÁTNÍ SVÁTEK Cena: Kč 1. den - Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Mosonmagyaróvár, zde návštěva termálních lázní, prohlídka města, přejezd do Budapešti. 2. den Prohlídka nejzajímavějších památek Budapešti s průvodcem (Parlament, Náměstí Hrdinů, Štěpánský dóm, Rybářská bašta, Hradní návrší). Navštívíte také největší a nejstarší tržnici v Maďarsku, kde budete mít možnost nakoupit suvenýry a ochutnat nejrůznější místní speciality. Dále individuální program. 3. den - Po snídani možnost koupání v proslulých termálních Szechenyiho lázních, případně individuální program v Budapešti. Odjezd zpět do ČR cca v 16:00 hod. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, 2x ubytování, 2x snídaně, služby průvodce, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní, případné vstupné do památek, cestovní pojištění 51 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Györ Maďarsko Účinky termální vody: choroby kostí a kloubů, chronický zánět kloubů a svalů, gynekologické choroby. Jedny z mála bezchlorových lázní v Maďarsku. Vnitřní i vnější bazény s tobogány a vodopádem, whirpool, dětský bazén. Dopoledne příjezd do Györu a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: 9. 3., , (VÁNOČNÍ TRHY) Cena: 480 Kč/dospělá osoba, 460 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (dospělý cca Forintů, děti a senioři cca Forintů, více na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště. Mosonmagyaróvár Maďarsko Účinky termální vody: choroby kloubů a páteře, dýchací ústrojí. Zdejší léčivý pramen zařazen mezi pěti nejúčinnějšími léčivými vodami v Evropě. Dopoledne příjezd do Mosonmagyaróváru a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: 9. 3., Cena: 480 Kč/dospělá osoba, 460 Kč/děti do 15 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště.

17 17 RELAXACE, LÁZNĚ Velký Meder - Slovensko Účinky termální vody: pohybové ústrojí, regenerační účinky na organizmus člověka. klouby, Vnitřní i vnější bazény s hydromasážemi a vodopády, perličková koupel, dětské bazény, lanový park. Dopoledne příjezd do Velkého Mederu a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 460 Kč/dospělá osoba, 440 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště. Bešeňová Slovensko Účinky termální vody: pohybové ústrojí, urologické a gynekologické potíže. Vnitřní i vnější relaxační bazény, dětský bazén, nejrůznější vodní atrakce, vitální svět, relax centrum. Dopoledne příjezd do Bešeňové a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 470 Kč/dospělá osoba, 450 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště. Podhájská Slovensko Účinky termální vody: nemoci dýchacích cest, kožní onemocnění, bolesti zad, revmatismus, štítná žláza. Vnitřní i vnější relaxační bazény, tobogán, nově otevřené Wellness centrum Aquamarin. Dopoledne příjezd do Podhájské a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: , Cena: 390 Kč/dospělá osoba, 370 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště.

18 ADVENTY 18 Adventní Vídeň Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Vídně a prohlídka města a nejvýznamnějších památek s průvodcem. Následně individuální program na vánočních trzích. Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách. V nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: , Cena: 550 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Adventní Budapešť Dopoledne příjezd do Budapešti a následně prohlídka historického jádra města v doprovodu českého průvodce. Dále návštěva vánočních trhů a individuální program. Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách. V nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 750 Kč Cena nezahrnuje: vstupné do památek (doporučené kapesné HUF, vč. vstupů), cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Adventní Krakow Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Krakowa a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Wawel s katedrálou, kostel Sv. Petra a Pavla, centrální náměstí Rynek, tržnice Sukiennice a další). Následně individuální návštěva vánočních trhů. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 690 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hlinsko pod Hostýnem, Bystřice pod Hostýnem, Ostrava.

19 19 Aquapark Tatralandia Slovensko DALŠÍ ZÁJEZDY Účinky termální vody: pohybové a dýchací ústrojí. Největší celoroční areál vodní zábavy na Slovensku, vnitřní i vnější bazény s množstvím vodních atrakcí, ostrov pirátů z Karibiku, Keltský saunový svět, animační programy pro děti, welness paradoxe, funpark. Vhodné jako dárek pro Vaše děti za vysvědčení. Termín: Cena: 490 Kč/dospělá osoba, 470 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště. Dopoledne příjezd do Tatralandie a následně celodenní pobyt v areálu s termální vodou a vodní zábavou. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Nákupy v Polském Těšíně Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd k tržnici v Polském Těšíně a následně individuální program. Odjezd zpět do ČR v odpoledních hodinách. Termín: , Cena: 240 Kč Cena zahrnuje: dopravu autobusem, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění. V CK Bohemian tour můžete zakoupit zájezdy do celého světa! Egypt, Turecko, Řecko, Francie, Bulharsko, Exotiku Na rok 2014 připravujeme: Poznávací zájezd na Ukrajinu CK Bohemian tour s.r.o. Nádražní 760/ Holešov (Ve vestibulu českých drah) Tel.: Skype: CK Bohemian tour Otevírací doba: po - pá 9:00-12:00 13:00-17:00

20 Restaurace Cukrovar s.r.o., Palackého 162, Holešov, Všetuly Rezervace na: Tel.: / Parkování ve dvoře Speciality pro gurmány Denní menu Venkovní posezení Oslavy, večírky, soukromé akce Prezentace, školení,... Možnost ubytování Internet zdarma WIFI Na cestě s námi nikdy nejste sami! Říká se, že všechny cesty vedou do Říma. My ale víme, že nezáleží jen na cestě. Důležitý je především způsob, jakým ji absolvujete. Bohemian servis, s.r.o., Váš autobusový dopravce, nabízí komplexní služby v oblasti zajištění přepravy pro cestovní kanceláře, organizace i jednotlivce. Tel.: , Bohemian servis s.r.o.

Poznávací zájezdy PAŘÍŽ A VERSAILLES LONDÝN A JIŽNÍ ANGLIE. 10% do 31.1.

Poznávací zájezdy PAŘÍŽ A VERSAILLES LONDÝN A JIŽNÍ ANGLIE. 10% do 31.1. 10% do 31.1. Poznávací zájezdy PAŘÍŽ A VERSAILLES... se zastávkou v Remeši a koupáním v Ambergu 1. den: Odjezd ve 4.45 hod. z Brna, cesta nonstop přes Německo do Francie, krátká zastávka v Remeši prohlídka

Více

Vyberte si dovolenou z pohodlí domova!!!!

Vyberte si dovolenou z pohodlí domova!!!! 2014 www.jedeme.eu Vyberte si dovolenou z pohodlí domova!!!! Nové internetové stránky s on-line vyhledáváním zájezdy CK OCEAN letenky do celého světa parkování na letišti fotogalerie z cest nejširší nabídka

Více

Již 24 let na cestách s Vámi. Slevy až 12 % za včasný nákup Slevy pro stálé zákazníky Slevy pro děti. www.kozaktour.cz

Již 24 let na cestách s Vámi. Slevy až 12 % za včasný nákup Slevy pro stálé zákazníky Slevy pro děti. www.kozaktour.cz 2015 Již 24 let na cestách s Vámi Slevy až 12 % za včasný nákup Slevy pro stálé zákazníky Slevy pro děti www.kozaktour.cz Úvod Vážení přátelé cestování, je nám velký potěšením předložit Vám nový katalog

Více

nám. Přemysla Otakara II. 84/24 370 01 České Budějovice tel: 386 355 932, 604 919 838 email: roslo@roslo.cz

nám. Přemysla Otakara II. 84/24 370 01 České Budějovice tel: 386 355 932, 604 919 838 email: roslo@roslo.cz CK ROSLO s.r.o. nám. Přemysla Otakara II. 84/24 370 01 České Budějovice tel: 386 355 932, 604 919 838 email: roslo@roslo.cz CK ROSLO s.r.o. Neckermann partner Lannova 57 370 01 České Budějovice tel: 387

Více

Vyberte si dovolenou z pohodlí domova!

Vyberte si dovolenou z pohodlí domova! 2015 www.jedeme.eu Vyberte si dovolenou z pohodlí domova! Nové internetové stránky s on-line vyhledáváním zájezdy CK OCEAN letenky do celého světa parkování na letišti fotogalerie z cest nejširší nabídka

Více

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii ITÁLIE 2015 CHORVATSKO Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden Děti zdarma Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře Nový kemp ve střední Itálii Obsah 1 Všeobecné informace o zájezdech 2 4 Itálie Lignano (stany

Více

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII A RAKOUSKU

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII A RAKOUSKU 2015 LYŽOVÁNÍ VE FRANCII A RAKOUSKU KORUTANY DÖBRIACH VAL THORENS HOTEL ZANKER**** Vitalhotel Zanker **** se nachází v Korutanech, v městečku Döbriach, 80 m od jezera Millstätter See a 12 km od Bad Kleinkirchheimu.

Více

Pondělí 8.00 9.00 směny za střed. Všechny směny bez poplatku. Možnost devizového poradenství.

Pondělí 8.00 9.00 směny za střed. Všechny směny bez poplatku. Možnost devizového poradenství. CESTOVNÍ KANCELÁŘ w w w. zlintour trips.cz 1 S M Ě N Á R N A Pondělí 8.00 9.00 směny za střed. Všechny směny bez poplatku. Možnost devizového poradenství. Při směnách nad 50.000 CZK individuální kurzy,

Více

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz Cestovní kancelář Votrok 2014 Kompletní ceny Cestovní kancelář Votrok, Chelčického 967, 500 02 Hradec Králové Telefon 495 534 066 Mobil 725 848 429 E-mail: votrok@votrok.cz www.votrok.cz Při zakoupení

Více

26. sezóna. tel.: 553 616 023, mobil: 602 786 895. Obsah: Nyní si Vám dovoluji podat několik základních informací:

26. sezóna. tel.: 553 616 023, mobil: 602 786 895. Obsah: Nyní si Vám dovoluji podat několik základních informací: Cestovní kancelář»vidi«privat: (pro písemný kontakt ) Ing. V. Smolka, Neumannova 16 747 07 Opava, tel.: 553 616 023 Kancelář Opava: (pro osobní kontakt): Horní náměstí 47, 746 01 Opava tel.: 553 616 023,

Více

EVROPA A STŘEDOMOŘÍ FRANCIE ITÁLIE RAKOUSKO NĚMECKO MAĎARSKO SLOVENSKO ŠPANĚLSKO KYPR ADVENTNÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE ZA SUPER CENY

EVROPA A STŘEDOMOŘÍ FRANCIE ITÁLIE RAKOUSKO NĚMECKO MAĎARSKO SLOVENSKO ŠPANĚLSKO KYPR ADVENTNÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE ZA SUPER CENY Španělsko, Kypr, Itálie POBYTY U MOŘE ZA SUPER CENY www.cedok.cz ADVENTNÍ ZÁJEZDY EUROVÍKENDY & TERMÁLNÍ LÁZNĚ FRANCIE ITÁLIE RAKOUSKO NĚMECKO MAĎARSKO SLOVENSKO ŠPANĚLSKO KYPR EVROPA A STŘEDOMOŘÍ ZIMA

Více

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy 2015 Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy www.ck-karavan.cz 2 Úvod Vážení a milí zákazníci, představujeme Vám novou nabídku našich pobytových a poznávacích zájezdů na rok 2015. Především

Více

g zájezdů 2015 Katalo

g zájezdů 2015 Katalo Katalog zájezdů 2015 Katalog zájezdů 2015 Vlasta Radim Slávek Eva Zdeňka Lenka Michal Eva Zdenek Standa Ferda Tonda Lucka Kuba Michal Táňa Martin Tomáš Helča Zbyněk Franta Do nového roku Vám přejeme pevné

Více

40.000 plus. Domyšlené. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat

40.000 plus. Domyšlené. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat CHORVATSKO 2014 40.000 plus Domyšlené cestovní pojištění od odborníka na cestovní pojištění tel.: 844 11 12 11 (při volání z ČR, cena místního hovoru) 00 421 2 2081 1811 (při volání ze zahraničí) www.unionpojistovna.cz

Více

SLEVY AŽ 30 % Pobytové a poznávací zájezdy. www.ckkalousek.cz. CHORVATSKO ŠPANĚLSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY ZÁJEZDY PRO SKUPINY CHORVATSKO od 699,-Kč/týden

SLEVY AŽ 30 % Pobytové a poznávací zájezdy. www.ckkalousek.cz. CHORVATSKO ŠPANĚLSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY ZÁJEZDY PRO SKUPINY CHORVATSKO od 699,-Kč/týden Pobytové a poznávací zájezdy CHORVATSKO ŠPANĚLSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY ZÁJEZDY PRO SKUPINY CHORVATSKO od 699,-Kč/týden 2015 NOVINKY CHORVATSKO nová nástupní místa po ČR odjezdy pátek a pondělí jízdenky do

Více

IveRia-travel s.r.o. CHORVATSKO ITÁLIE - chatky - apartmány - mobilhome. od 400 Kč/týden. NEJLEVNĚJI K MOŘI cena za mobilhom pro 4 osoby

IveRia-travel s.r.o. CHORVATSKO ITÁLIE - chatky - apartmány - mobilhome. od 400 Kč/týden. NEJLEVNĚJI K MOŘI cena za mobilhom pro 4 osoby IveRia-travel s.r.o. cestovní kancelář Mírové nám. 35, 400 01 Ústí nad Labem (nad obchodem se staroz itnostmi - Antik) Tel.: 475 208 585, 475 208 586 Fax: 475 201 377 Mobil: 602 227 808 e-mail: info@iveria.cz

Více

ČLEN ASOCIACE ČESKÝCH CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ A AGENTUR

ČLEN ASOCIACE ČESKÝCH CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ A AGENTUR POBYTOVÉ ZÁJEZDY Autobusová doprava Vlastní doprava Chorvatsko Itálie LÁZEŇSKÉ POBYTY A LÁZEŇSKÉ POBYTY S VÝLETY Maďarsko LÁZEŇSKÉ POBYTY S CYKLOTURISTIKOU Maďarsko Rakousko CYKLOZÁJEZDY Německo Rakousko

Více

ITÁLIE CAORLE. www.ckevasulcova.cz

ITÁLIE CAORLE. www.ckevasulcova.cz 2014 CAORLE HOTELY A APARTMÁNY VŠECH CENOVÝCH KATEGORIÍ - SKUPINY - TRANZITY UBYTOVÁNÍ NA LIBOVOLNÝ POČET NOCÍ V HOTELU I V APARTMÁNU - OPERY PLAVBY - CHORVATSKO - SENIOŘI 55+ www.ckevasulcova.cz PŘÍLOHA

Více

POJIŠTĚNÍ BASIC L3 CENA 15 KČ/OS./DEN

POJIŠTĚNÍ BASIC L3 CENA 15 KČ/OS./DEN předloňská novinka s překvapivě vysokou návratností a n e b T a r v i s i o, R a v a s c l e t t o a Piancavallo se právem zařadily mezi lyžařská střediska, která nezůstávají nespravedlivě opomíjena! pro

Více

ČLEN ASOCIACE ČESKÝCH CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ A AGENTUR

ČLEN ASOCIACE ČESKÝCH CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ A AGENTUR POBYTOVÉ ZÁJEZDY autobusová doprava vlastní doprava Chorvatsko Itálie LÁZEŇSKÉ POBYTY S VÝLETY Maďarsko CYKLOZÁJEZDY Rakousko Německo POBYTOVÉ ZÁJEZDY S VÝLETY Chorvatsko Itálie POZNÁVACÍ ZÁJEZDY vícedenní

Více

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář RELAXACE TOUR cestovní kancelář PodjavorinskÈ 1603, 149 00 Praha 4 tel + fax: 283 870 284, 605 582 721, 732 665 713 www.ckrelaxace.cz e-mail: info@ckrelaxace.cz KATALOG 2007 Česko Slovensko Rakousko Maďarsko

Více

kontakt sleva 10% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 8% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 6% při zakoupení zájezdu do 15.12.

kontakt sleva 10% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 8% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 6% při zakoupení zájezdu do 15.12. JADRAN pro kolektivy 2010 Chorvatsko Pula Fažana Medulin Rabac Pag Povljana Biograd na Moru Vodice Baška Voda Promajna Gradac Itálie Lignano Sabbiadoro Bibione Caorle Rimini Riccione Cupra Marittima Martinsicuro

Více

Pobytové a poznávací zájezdy. pro školní kolektivy. www.ideatour.cz CK IDEA tour; tel.: 466 500 296, 601 353 008; e-mail: ideatour@ideatour.

Pobytové a poznávací zájezdy. pro školní kolektivy. www.ideatour.cz CK IDEA tour; tel.: 466 500 296, 601 353 008; e-mail: ideatour@ideatour. Pobytové a poznávací zájezdy pro školní kolektivy CK IDEA tour, Sladkovského 1892, 530 02 Pardubice www.ideatour.cz Vážení pedagogové, dovolujeme si Vám předložit nabídku poznávacích zájezdů pro školní

Více

Pobytové a poznávací zájezdy Relaxační zájezdy

Pobytové a poznávací zájezdy Relaxační zájezdy 2014 2015 Pobytové a poznávací zájezdy Relaxační zájezdy Školní zájezdy, lyžařské výcviky, školy v přírodě Výhodné balíčky včetně dopravy a skipasů Slevy pro rodiny s dětmi! CKVILLA s.r.o. Štěpanická Lhota

Více

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2015

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2015 SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2015 Již 25. sezónu je s vámi CK SLAN tour 25 letuplynulo od prvního zájezdu cestovní kanceláře SLAN tour. V červnu 1990 náš první zahraničí zájezd vedl do italských Benátek.

Více

24 let jsme tady pro Vás!

24 let jsme tady pro Vás! 24 let jsme tady pro Vás! Vážení a milí cestovatelé, děkujeme Vám za Vaši stálou přízeň, díky které vstupujeme společně s Vámi do naší 24. sezóny. Letos jsme Vám připravili opět spoustu kvalitních a zajímavých

Více

LÉTO 2015. ...čtvrtstoletí na cestách. Speciální ceny pro ucelené skupiny včetne osob zdarma ITÁLIE CHORVATSKO. www.ckpelhrim.cz

LÉTO 2015. ...čtvrtstoletí na cestách. Speciální ceny pro ucelené skupiny včetne osob zdarma ITÁLIE CHORVATSKO. www.ckpelhrim.cz 1990 LÉTO 2015...čtvrtstoletí na cestách Speciální ceny pro ucelené skupiny včetne osob zdarma ITÁLIE CHORVATSKO ITÁLIE *20 % *15 % *10 % Tradiční oblíb CAORLE Caorle je turistickým centrem, kde moře a

Více

Katalog zájezdů 2009. 11. sezona. Cestovní kancelář Mgr. Vladimír Kojan

Katalog zájezdů 2009. 11. sezona. Cestovní kancelář Mgr. Vladimír Kojan 11. sezona Cestovní kancelář Mgr. Vladimír Kojan Katalog zájezdů 2009 turistika cyklistika poznávací zájezdy evropská velkoměsta expedice tuzemské akce vodácké zájezdy jazykové pobyty lázně moře Kalendář

Více

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY l é t o 12 založeno 199 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY OBSAH ÚVOD 2 Informace - platby, pojištění, ubytování, doprava 3 FESTIVAL, soustředění,

Více

HOŠKA - TOUR. Kalendář zájezdů na rok 2015. Více než dvacet čtyři let zkušeností a spokojených zákazníků

HOŠKA - TOUR. Kalendář zájezdů na rok 2015. Více než dvacet čtyři let zkušeností a spokojených zákazníků CESTOVNÍ KANCELÁŘ HOŠKA - TOUR Více než dvacet čtyři let zkušeností a spokojených zákazníků Vážení přátelé, děkujeme, že jste otevřeli náš katalog poznávacích a turistických zájezdů. Za čtvrt století jsme

Více