cestovní kancelář POZNÁVACÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE AKTIVNÍ DOVOLENÁ RELAXACE, LÁZNĚ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "cestovní kancelář POZNÁVACÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE AKTIVNÍ DOVOLENÁ RELAXACE, LÁZNĚ"

Transkript

1 cestovní kancelář POZNÁVACÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE AKTIVNÍ DOVOLENÁ RELAXACE, LÁZNĚ 2013

2 Vážení zákazníci, díky přízni, kterou jste nám projevili v předcházející sezoně, nám bylo umožněno v letošní sezoně 2013 připravit pro Vás rozšířené portfolio zájezdů. Nově s námi můžete poznávat krásy Paříže a Irska či aktivně prožít svou dovolenou v Tatrách, u jezer Solné komory či v Medvědí soutěsce. Nechybí ani již tradiční nabídka letních pobytů v Itálii v Caorle a Chorvatsku, jednodenních i vícedenních poznávacích zájezdů, zájezdů zaměřených na odpočinek a relaxaci, zájezdů konaných v době adventu a dalších. Věříme, že si z naší nabídky zájezdů vyberete a společně tak budeme mít možnost poznávat a obdivovat krásy daných zemí. Rádi Vám přichystáme také dovolenou na míru. Na setkání s Vámi se těší Vaše cestovní kancelář Bohemian tour. Pojištění proti úpadku a insolvence Cestovní kancelář Bohemian tour má uzavřenou Pojistnou smlouvu na pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře (dále jen Pojištění pro případ úpadku CK ) s Českou podnikatelskou pojišťovnou a.s. Pojištění pro případ úpadku CK zahrnuje zejména (v případě insolventnosti cestovní kanceláře): zajištění návratu z místa pobytu do ČR, vrácení již zaplacené částky zájezdu v případě, že se zájezd neuskutečnil, vrácení rozdílu mezi zaplacenou částkou a cenou částečně poskytnutého zájezdu v případě, že se zájezd uskutečnil pouze z části. Cestovní pojištění Cestovní pojištění není zahrnuto v ceně zájezdu. Ke každému zájezdu můžete uzavřít komplexní cestovní pojištění přímo v naší kanceláři. V kombinaci s cestovním pojištěním lze přiobjednat pojištění nákladů souvisejících se zrušením cesty storno. Cestovní pojištění doporučujeme sjednat a uhradit při zakoupení zájezdu. Námi nabízené cestovní pojištění je produktem ČSOB pojišťovny. Podrobné informace obdržíte na vyžádání v CK. Typy a sazby cestovního pojištění: 1) základní 17 Kč/os./den pojištění léčebných výloh do 1,5 mil. a úrazu. 2) komplexní 27 Kč/os./den pojištění léčebných výloh do 1,5 mil., úrazu, odpovědnosti za škodu a storna zájezdu do 10 tis. 3) rozšířené 30 Kč/os./den - pojištění léčebných výloh do 1,5 mil., úrazu, odpovědnosti za škodu a storna zájezdu do 20 tis. *Více informací v CK. Dárkové poukazy Udělejte radost svým blízkým a darujte jim poukaz na jakýkoliv zájezd z naší nabídky. Rádi Vám dárkový poukaz na vyžádání vystavíme. INFORMACE K DOPRAVĚ Dopravu zajišťujeme zájezdovými autobusy firmy Bohemian servis s.r.o., popřípadě autobusy našich smluvních partnerů. Všechny autobusy jsou vybaveny WC, videem a vždy je v nich možnost zakoupit během cesty občerstvení ve formě teplých a studených nápojů za české koruny.

3 OBSAH POBYTOVÉ ZÁJEZDY Kemp Falconera, Caorle, Itálie...4 Letní tábory Caorle...5 Víkendové koupání v Caorle...5 Apartmány Chorvatsko...6 Kemp Baška Voda, Střední Dalmácie, Chorvatsko...7 Kemp Straško, Pag-Novalja, Chorvatsko...7 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ Velký okruh Irskem...8 Skandinávie a Norsko...9 Velikonoční Paříž a Versailles...10 Holandsko - země tulipánů...10 Benátky...11 Karneval v Benátkách...11 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - JEDNODENNÍ Orlí hnízdo a jezero Königsee...12 Budapešť...12 Krakow a Wieliczka...12 Krakow a Osvětim...13 Salzburg...13 Údolí Wachau...13 Vídeň a zábavní park Prater...11 AKTIVNÍ DOVOLENÁ Jezera Solné komory, Rakousko - cyklistika...14 Liptov a Štrbské pleso - turistika...14 Vrátná Dolina a Jánošíkovy diery - turistika...15 Medvědí soutěska, Rakousko - turistika...15 Pochod slováckými vinohrady - turistika...15 RELAXACE, LÁZNĚ Budapešť a termální lázně Szechenyi...16 Györ Maďarsko...16 Mosonmagyaróvár Maďarsko...16 Velký Meder - Slovensko...17 Bešeňová - Slovensko...17 Podhájská Slovensko...17 OSTATNÍ Adventy...18 Další zájezdy...19

4 POBYTOVÉ ZÁJEZDY 4 Kemp Falconera - Severní Itálie, Caorle Klidný kemp Falconera se nachází na okraji města Caorle, přímo u pozvolné písečné pláže. Ideální místo pro všechny věkové kategorie včetně rodin s malými dětmi. Vybavení kempu: obchod, restaurace, wifi, pizzerie, bary a další restaurace v bezprostřední blízkosti. Možnost zapůjčení sportovního materiálu, lehátek a slunečníků, jízdních kol, motorového člunu. Ubytování Ve stanech či karavanech pro 4-5 osob. Stan je tvořen 2 samostatnými ložnicemi s 10 cm vysokými matracemi a rošty, kuchyňkou s kompletním vybavením (kuchyňské náčiní, malá lednice, možnost zapůjčení el.vařiče zdarma), el. osvětlením, zásuvkou 220 V, sušákem na prádlo, plastovým zahradním nábytkem a sluneční clonou. Součástí každého karavanu je předsíň, ve které se nachází kompletně vybavená kuchyňka (kuchyňské náčiní, malá lednice, elektrický vařič, varná konvice), el. osvětlení, zásuvka 220 V, sušák na prádlo a plastový zahradní nábytek. Možné sprovoznění toalety a klimatizace za příplatek. Fakultativní výlety: lodní výlet do Benátek, lodní výlet na protější ostrov. Stravování: 1500,-Kč plná penze (3x denně), 990,-Kč polopenze (2x denně) Termín Stan/os. Karavan/os. Termín Stan/os. Karavan/os Kč 3390 Kč Kč 4990 Kč Kč 3490 Kč Kč 4990 Kč Kč 3790 Kč Kč 4990 Kč Kč 3990 Kč Kč 4990 Kč Kč 4490 Kč Kč 4990 Kč Kč 4690 Kč Kč 4890 Kč Kč 4990 Kč Kč 3890 Kč Kč 4990 Kč Kč 3490 Kč Cena zahrnuje: 7x ubytování ve stanu nebo karavanu který je plně obsazen, dopravu klimatizovaným autobusem s WC, spotřebu vody, plynu, elektřiny, pojištění proti úpadku CK, pobytovou taxu, služby českého delegáta. Cena nezahrnuje: parkovné, závěrečný úklid, cestovní pojištění, povlečení Vlastní doprava: 700,-Kč/os., možnost vlastní dopravy je omezena, pouze po dohodě v CK. Nástupní místa: Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov, Zlín (za příplatek). * Ceny platné pro dospělou osobu při plně obsazeném stanu/karavanu. Děti do 4 let ubytování zdarma při 2 plně platících dospělých osobách (bez nároku na lůžko) platí pouze Kč/doprava. Děti 4-12 let sleva 10%. Příplatek za neobsazené lůžko Kč/stan, Kč/karavan. Vlastní doprava sleva 700 Kč/os. Příplatek za povlečení 90 Kč/osoba, příplatek za parkování 350 Kč za osobní auto / týden. Vratná kauce za karavan 1000,-Kč, za stan 300,-Kč. Kauce se vybírá vždy při příjezdu a vrací při odjezdu po předání uklizeného a nepoškozeného stanu nebo karavanu. Skupinové ceny vykalkulujeme individuálně podle počtu osob.

5 5 Letní tábor - Severní Itálie, Caorle POBYTOVÉ ZÁJEZDY Stejně jako v minulých letech se uskuteční ve spolupráci se zkušenými vedoucími letní pobytové dětské tábory v kempu Falconera. Organizace tábora: děti budou rozděleny do jednotlivých skupin tak, aby v každé skupině byly děti malé i velké. Každá skupina bude mít svou vedoucí (vedoucího), se kterou (kterým) budou dělat všechny činnosti během dne (hygiena, umývání svého použitého nádobí po každém jídle, pobyt u moře, hry, procházky, výlety na kole, sportování, návštěva vodního parku ). Ubytování je zajištěno ve stanech pro 4-5 osob. Stan je tvořen 2 samostatnými ložnicemi s 10 cm vysokými matracemi a rošty, kompletním kuchyňským vybavením (kuchyňské náčiní, malá lednice), el. osvětlením, zásuvkou 220 V, sušákem na prádlo, plastovým zahradním nábytkem a sluneční clonou. Stravování probíhá formou české plné penze (jídlo 4x denně), pitný režim zajištěn (celodenní přístup k čaji nebo šťávě). Termíny: , , , , Cena: Kč/dítě do 18 let Cena zahrnuje: 7x ubytování ve stanu, plnou penzi, dopravu klimatizovaným autobusem, pobytovou taxu, služby českého delegáta, spotřebu energií, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: závěrečný úklid, cestovní pojištění včetně odpovědnosti za škodu 240 Kč/dítě, ložní prádlo, vratnou kauci 200 Kč/dítě. Nástupní místa: Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Víkendové koupání - Severní Itálie, Caorle 1. den Odjezd z nástupních míst ve večerních hodinách přes Rakousko do Itálie. 2. den V ranních hodinách příjezd do Caorle a následně celodenní koupání u moře (možnost návštěvy místních tradičních dopoledních trhů). Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR. 3. den V brzkých ranních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termíny: , , , , , , , , , , , , , , Cena: Kč Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění 51 Kč.

6 POBYTOVÉ ZÁJEZDY 6 Apartmán Munivrana - Omiš - Nemira Vzdálenost od moře cca 110 m, od Omiše cca 3 km. Oblázkové pláže, menší přímořské letovisko. Studio pokoj s manželskou postelí, minikuchyň, WC, sprcha, balkon. Apartmán 1/2 +2 ložnice, obývák s rozkládacím gaučem, kuchyň, WC, sprcha, terasa. Apartmán 1/4 2 ložnice, kuchyň, WC, sprcha, balkon ; ; ostatní termíny STUDIO Kč Kč Kč Kč AP1/ Kč Kč Kč Kč AP1/ Kč Kč Kč Kč Termín * Cena za studio/apartmán. Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, spotřebu vody, plynu a energie, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, pobytovou taxu (1 Eur/dospělá os./den, 0,5 Eur/dítě let/den, dítě do 12 let zdarma), cestovní pojištění. Apartmány Sv. Petar, Turanj, Sv. Filip i Jakov, Pakoštane, Drage (Severní Dalmácie) Vzdálenost apartmánů od moře cca 100 m 500 m. Tradiční velmi pěkná navštěvovaná letoviska. Oblázkové, kamenité i písčité pláže. V místě: restaurace, kavárny, hospůdky, pizzerie, obchody, dobré podmínky pro vodní sporty. Termín STUDIO Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč * Cena za studio/apartmán. Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, ručníky, povlečení, spotřebu vody, plynu a energie, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, pobytovou taxu (1 Eur/dospělá os./den; 0,5 Eur/dítě let/den; dítě do 12 let zdarma), cestovní pojištění. Apartmány Makarská riviera Apartmány v jednom z nejkrásnějších letovisek v Chorvatsku. Apartmány vzdáleny m od pláže. Vybavená kuchyňka, WC, parkování. Oblázkové pláže, rušnější letovisko. Součástí studia/apartmánů je sat tv, klimatizace, balkon/terasa. Termín STUDIO 1/ AP 1/ AP 1/ AP 1/ AP1/ * Cena za studio/apartmán. Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, spotřebu vody, plynu a energie, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, pobytovou taxu, registrační poplatek, cestovní pojištění.

7 7 Kemp Baško Polje Chorvatsko - Baška Voda POBYTOVÉ ZÁJEZDY Mobilhomy: ¼+1: obývací pokoj s klimatizací a s rozkládacím gaučem, TV satelit, rádio s CD-přehrávačem,DVDpřehrávač, ložnice rodičů, ložnice dětí (3 lůžka), plně vybavená kuchyňka, koupelna s teplou vodou a WC, velká terasa se stolem a židlemi. Termín Mobilhome 1/ * Cena za apartmán. Cena zahrnuje: ubytování pro 4 osoby na 7 nocí, pobytovou taxu, přihlašovací poplatek, spotřebu elekřiny, vody a plynu, klimatizaci, parkování, používání hřišť, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, ložní prádlo a ručníky (lze pronajmout na místě za 20 Eur/týden/ mobilhome), závěrečný úklid, cestovní pojištění. Nástupní místa: Ostrava, Havířov, Frýdek Místek, Nový Jičín, Olomouc, Brno. Velmi oblíbený kemp vhodný pro děti, s oblázkovou pláží vzdálenou cca 300 m. Vybavení kempu: restaurace, směnárna, obchod, sejf na recepci, pošta, info služba, parkoviště, hřiště pro míčové hry. Stany: Pro 4 osoby, vybavené dřevěnou podlahou, ledničkou, stoly, židlemi, vařičem, nádobím, lehátky a dalším kemp. vybavením. Termín Počet dní Dospělá osoba Dítě do 14 let Dítě do 9 let Cena zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování ve stanu pro 4 osoby, spotřebu vody, plynu a energie, služby delegáta v místě pobytu, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: stravování, pobytovou taxu (350 Kč/ dospělá os./pobyt, 290 Kč/dítě let/pobyt, 100 Kč/dítě do 12 let), cestovní pojištění, parkovné 300,-Kč/týden. Kemp Straško Chorvatsko - Pag - Novalja Velmi oblíbený kemp s oblázkovou pláží na ostrově Pag. Vybavení kempu: restaurace, pizzeria, pivnice, obchod, pekárna, půjčovna jízdních kol, skútrů a šlapadel, dětský koutek, wifi. Sportovní aktivity v kempu: tenisové kurty, beach volejbalové hřiště, stolní tenis, aerobic, aquaaerobic. Část kempu vyhrazena pro nudisty. Ubytování v chatkách pro 2-4 nebo v bungalovech pro 5-6 osob a v mobilhomech pro 4-6 osob. Fakultativní výlety: ostrov Rab, Zadar, Fish piknik. Termín Chatka 2-4 Bungalov 4 Bungalov 6 Mobilhome 4 Mobilhome Cena zahrnuje: ubytování za chatku/mobilhome/bungalov, spotřebu vody a energií, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu autobusem (1 890 Kč tam i zpět), lázeňské poplatky (40 Kč/dospělá os./den pobytu, 20 Kč/dítě let/den pobytu, děti do 12 let zdarma), parkovné (100 Kč/auto/den pobytu), polopenzi (175 Kč/os./den pobytu), plnou penzi (195 Kč/os./den pobytu), cestovní pojištění, závěrečný úklid. Nástupní místa: Ústí nad Labem, Lovosice, Litoměřice, Praha, Brno bez příplatku. Děčín, Teplice za příplatek 60 Kč/os.

8 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ Velký okruh Irskem 8 1. den Odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách. Noční tranzit přes Německo do Francie. 2. den Cesta Francií, Eurotunel z Calais do Anglie. Návštěva Stonehenge. Ubytování v blízkosti. 3. den Po snídani odjezd směr Wales, trajektem do irského Rosslare. Ubytování v Rosslare. 4. den Návštěva muzea whisky Old Midleton Distillery, Blarney Castle, NP Killarney jedinečná a krásná krajina, Muckross Abbey. Ubytování v dané oblasti. 5. den Ring of Kerry poloostrovem Iveragh (Bog village, Waterville), návrat na ubytování. 6. den Kouzelná vesnice Adare s dlouhými ofinami doškových střech (dnes považována za nejkrásnější vesnici v Irsku), Kilfenora místní hřbitov s vysokými kříži, Cliffs of Moher útesy, jejichž nejvyšší bod činí 201 metrů nad hladinou Atlantiku, Burren krajina tvořená řadami skalních útesů, terasami a vápencovými deskami, ubytování v okolí Burrenu. 7. den Po snídani přejezd do Dublinu, prohlídka města, možnost návštěvy některé z typických hospůdek, nocleh v Dublinu. 8. den Přejezd do Severního Irska - Carrick-a-Rede-Rope Bridge provazový most, Giant s Causeway Obrův chodník, Dunluce Castle, návrat na ubytování do Dublinu. 9. den Přeplutí z Dublinu do Walesu, zastávka v Llanfair - městečku s nejdelším názvem na světě, cesta pohořím Snowdonia Forrest - romantické pohoří s vodopády, jezery a nedotčenou přírodou, ubytování v blízkosti Londýna. 10. den Po snídani přejezd do Londýna, celodenní prohlídka města, pozdě večer přejezd Eurotunelem do Calais a cesta zpět do ČR. 11. den Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: Kč Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, ubytování ve dvoulůžkových pokojích 6x v Irsku, 2x v Anglii (hotel nebo B&B), 8x snídaně, trajekty, Eurotunel, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: případné vstupné, cestovní pojištění (základní 187 Kč, komplexní vč. storna 330 Kč). Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha, Plzeň.

9 9 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ Skandinávie - Norsko Nádražní 760/2, , Holešov Tel.: , 1. den V ranních hodinách odjezd ze Zlína směr Německo. Večer nalodění na trajekt Rostock - Trelleborg. 2. den Vylodění v Trelleborgu, přejezd do Osla. Návštěva Vigeland parku (v případě nepřízně počasí prohlídka muzeí). Večer příjezd do kempu. 3. den Ráno odjezd z kempu, jezero Fagerness, tunel Laersdal - nejdelší tunel na světě 24,5 km, Sněžná cesta (Aurlandsvegen) - krásné výhledy na Aurlandsfjord, trajektem přes Sognefjorden nejdelší a nejhlubší norský fjord, ubytování v kempu. 4. den Volný den v kempu. Možnost procházky po naučné stezce (7-14 km), která nabízí krásné výhledy na horskou řeku s mnoha vodopády a peřejemi. 5. den Odjezd z kempu do národního parku Jostedalsbreen (největší evropský ledovec) a návštěva ledovcového splazu Nigardsbreen, možnost procházky (2-6 km), ubytování v kempu. 6. den Odjezd z kempu, v případě dobrého počasí vyhlídková hora Dalsnibba (1496 m.n.m) s nádherným výhledem na Geirangerfjord a Geiranger, jeden z nejkrásnějších fjordů v Norsku, zařazený do seznamu UNESCO projížďka lodí po Geirangerfjordu, ubytování v kempu. 7. den Světoznámá Trolí stezka, procházka po trolí stezce přes vodopády (4-8 km), Trollveggen (nejvyšší kolmá stěna v Evropě), možnost nákupu suvenýrů v Dombasu, ubytování v kempu. 8. den Národní park Rondane, který je nejstarším norským národním parkem, pěší túra náhorními plošinami (2-8 km), ubytování v krásném přímořském kempu ve Stromstadu. 9. den Možnost si prohlédnout Stromstad a doplnit zásoby na zpáteční cestu nebo procházka v okolí kempu. Kolem poledne odjezd na trajekt do Trelleborgu. Ve večerních hodinách nalodění na trajekt. 10. den Vylodění v Rostocku, ve večerních hodinách příjezd do nástupních míst. Jedná se o turisticky nenáročný zájezd. Délku turistických tras si lze individuálně zvolit. Termín: Cena: Kč Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování ve 4 lůžkových chatkách (6x v Norsku, 1x ve Švédsku), 7x polopenzi, služby průvodce, trajekty, poplatky za podmořské tunely, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: kajuty, doporučené vstupné NOK, povlečení, cestovní pojištění (základní 170 Kč, komplexní vč. storna 300 Kč). Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha, Plzeň.

10 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ 10 Velikonoční Paříž a Versailles Termín: Cena: Kč 1. den Odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách přes Německo do Francie. 2. den V dopoledních hodinách příjezd do Paříže, okružní prohlídková jízda autobusem, návštěva Eiffelovy věže, La DéFence, Vítězný oblouk, Champs Elyssée, procházka čtvrtí Montmartre, bazilika Sacré Coeur, Moulin Rouge. Odjezd na ubytování do hotelu F1. 3. den Celodenní prohlídka Paříže, umělecká galerie v bývalém nádraží d Orsay, Invalidovna s hrobkou císaře Napoleona, před polednem odjezd do rozsáhlého komplexu s nádhernými zahradami a sochami Versailles, návštěva galerie Louvre se slavným obrazem Mona Lisa, odjezd na ubytování. 4. den Pěší prohlídka, Latinská čtvrť, Notre Dame, Pařížská radnice, Centre Pompidoua. Ve večerních hodinách odjezd do ČR. 5. den V odpoledních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, 2x ubytování v hotelu F1 na předměstí Paříže, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: 2 denní slevová průkazka na vstupné Pass Mussee 39 Eur/os platná do všech námi plánovaných objektů mimo Eiffelovu věž, děti do 18 let a studenti do 26 let z EU vstupné zdarma, cestovní pojištění 85 Kč/osoba, snídaně za příplatek 135 Kč/den, doporučené vstupné cca 60 EUR (vč. Pass Mussee), cestovní pojištění (základní 85 Kč, komplexní vč. storna 135 Kč). Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha. Holandsko země tulipánů Termín: Cena: Kč 1. den Odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách přes Německo do Holandska. 2. den V ranních hodinách příjezd do Amsterdamu společná projížďka lodí, následně pěší prohlídka městem, ve zbytku dne individuální volno dle zájmu, odjezd na ubytování do hotelu de Rijper Eilanden *** ve městě de Rijp. 3. den Po snídani odjezd do skanzenu Zaanse Schans, návštěva rybářské vesnice Volendam, zastávka v sýrárně ve Volendamu, Aftsluitdijk Enclose Dam uzavírací hráz, technický zázrak, projížďka po hrázi, odjezd na ubytování do hotelu. 4. den V ranních hodinách příjezd do Aalsmeeru burza květin, Keukenhof návštěva největšího květinového parku v Evropě, Rotterdam vyhlídka z věže Euromast, Den Haag, návštěva města, Madurodam miniaturní Holandsko, odjezd do Scheveningenu (předměstí Haagu, přímořské lázeňské město se spoustou atrakcí), ve večerních hodinách odjezd do ČR. 5. den V dopoledních až odpoledních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, 2x ubytování ve čtyřlůžkových pokojích v hotelu De Rijper Eilanden *** se soc.zařízením na pokoji, 2x snídaně formou švédských stolů, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: doporučené vstupné cca 60 EUR, příplatek za dvoulůžkový pokoj Kč/osoba, jednolůžkový pokoj Kč, cestovní pojištění (základní 85 Kč, komplexní vč. storna 135 Kč). Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha.

11 11 Benátky POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ Termín: , Cena: Kč 1. den - Odjezd z nástupních míst ve večerních hodinách. Noční tranzit přes Rakousko do Itálie. 2. den - Příjezd do městečka Caorle v ranních hodinách, prohlídka města, přejezd do přístavu Punta Sabbioni a cca ½ hodinová plavba lodí do Benátek. V doprovodu českého průvodce prohlídka památek - náměstí sv. Marka, bazilika sv. Marka, Dóžecí palác, zvonice sv. Marka, most Rialto přes Canal Grande, Most Vzdechů atd. Následně individuální program. Ve večerních hodinách plavba lodí zpět do přístavu a odjezd zpět do ČR. 3. den - V brzkých ranních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena nezahrnuje: lodní lístek z Punta Sabionni do Benátek a zpět (cca 16 EUR/osoba), případné vstupné do památek, cestovní pojištění 51 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Karneval v Benátkách Termín: Cena: Kč 1. den - Odjezd z nástupních míst ve večerních hodinách. Noční tranzit přes Rakousko do Itálie. 2. den - Příjezd do přístavu Punta Sabionni v ranních hodinách a cca ½ hodinová plavba lodí do Benátek. V doprovodu českého průvodce prohlídka památek - náměstí sv. Marka, bazilika sv. Marka, Dóžecí palác, zvonice sv. Marka, most Rialto přes Canal Grande, Most Vzdechů atd. Následně individuální účast na karnevalových oslavách v ulicích. Ve večerních hodinách plavba lodí zpět do přístavu a odjezd zpět do ČR. 3. den V ranních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena nezahrnuje: lodní lístek z Punta Sabionni do Benátek a zpět (cca 16 EUR/osoba), případné vstupné do památek, cestovní pojištění 51 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Vídeň a zábavní park Prater - jednodenní Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Vídně a následně prohlídka města a nejvýznamnějších památek s průvodcem nebo celodenní návštěva zábavního parku Prater. Každý účastník má možnost volby. Odjezd zpět do ČR v odpoledních hodinách. Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 550 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek a vstupné na atrakce v Prateru, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov.

12 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - JEDNODENNÍ 12 Orlí hnízdo a jezero Königsee Odjezd z nástupních míst předchozí den (pátek) v pozdních nočních hodinách. V ranních hodinách příjezd do Obersalzbergu. Odtud výjezd speciálním autobusem po alpské silnici a výtahem na vrcholek hory Kehlstein, kde se tyčí proslulá stavba Orlí hnízdo. V odpoledních hodinách přejezd k jezeru Königsee a následně plavba lodí k ostrůvku Sv. Bartoloměje a individuální program. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 990 Kč Cena nezahrnuje: jízdenku speciálním autobusem a výtahem (cca 15,5 EUR/dospělá osoba, 9 EUR/dítě 6-14 let, dítě do 6 let zdarma), lodní lístek (cca 14,70 EUR/dospělá osoba, 8,20 EUR/dítě 6-17 let, dítě do 6 let zdarma), cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Budapešť Dopoledne příjezd do Budapešti a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Parlament, Náměstí Hrdinů, Štěpánský dóm, Rybářská bašta, Hradní návrší). Navštívíte také největší a nejstarší tržnici v Maďarsku, kde budete mít možnost nakoupit suvenýry a ochutnat nejrůznější místní speciality. Dále individuální program. Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách. V nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 750 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Krakow a Wieliczka V dopoledních hodinách příjezd do Wieliczky a následně prohlídka solných dolů s průvodcem. V odpoledních hodinách přejezd do Krakowa s prohlídkou historického města (Wawel s katedrálou, centrální náměstí Rynek, tržnice Sukiennice a další). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 690 Kč Cena nezahrnuje: vstupné do Wieliczky, případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Ostrava.

13 13 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - JEDNODENNÍ Krakow a Osvětim V dopoledních hodinách příjezd do Osvětimi a následně prohlídka koncentračního tábora Auschwitz I a Auschwitz II Berkenau s průvodcem. V odpoledních hodinách přejezd do Krakowa a prohlídka historického města (Wawel s katedrálou, centrální náměstí Rynek, tržnice Sukiennice a další). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 690 Kč Cena nezahrnuje: vstupné do Osvětimi cca 20 PLN, případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Ostrava. Salzburg Odjezd z nástupních míst předchozí den (pátek) v pozdních nočních hodinách. V ranních hodinách zastávka u vyhlídky na jezero solné komory Mondsee. Dopoledne příjezd do Salzburgu a následně návštěva nejzajímavějších míst a památek města (zahrada Mirabell, Mozartovo náměstí s Mozartovým pomníkem, Mozartův rodný dům, náměstí Residenzplatz a Domplatz, romantický Petrský hřbitov, pevnost Hohensalzburg). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 990 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Údolí Wachau Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. V dopoledních hodinách příjezd do rakouského Melku a prohlídka města (barokní klášter). Následně přejezd a prohlídka nejzajímavějších památek ve Spitzu (gotický kostel, náměstí), Dürnsteinu a Kremsu (zřícenina hradu, zámek). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 720 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov.

14 AKTIVNÍ DOVOLENÁ Jezera Solné komory Rakousko (nenáročný cyklozájezd) 14 Termín: STÁTNÍ SVÁTEK Cena: Kč/dospělá osoba Kč/děti 6-14 let Kč/děti 3-6 let, Kč/dítě do 3 let Předběžný program zájezdu: 1. den Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách do Rakouska. Zastávka u jezera Traunsee, městečko Gmunden, zámek Ort, přesun na ubytování do St. Gilgenu u jezera Wolfgangsee, individuální prohlídka městečka (dle časových možností výjezd lanovkou na vyhlídkovou horu Zwölferhorn). 2. den Cyklotúra kolem jezera Wolfgangsee přes městečko Strobl do St. Wolfgangu (cca 20 km), zde možnost výletu zubačkou na vyhlídkovou horu Schafberg. Návrat zpět do St. Gilgenu lodí po jezeře Wolfgangsee nebo stejnou cyklotrasou (cca 20 km). Jezero Fuschlsee, zámek Fuschl místo natáčení Sissi (cca 20 km). Celková trasa 40/60 km. 3. den Autobusem přesun do lázeňského městečka Bad Ischl a následně cyklotúra u jezera Hallstattersee, městečko Hallstatt. Celková trasa cca 45 km. 4. den Cyklotúra k jezeru Attersee a Mondsee příp. Irsee. Celková trasa cca 30/42 km. Odtud v odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR. Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Program není povinný, účastníci mohou využít také soukromé pláže u ubytování ke koupání a odpočinku. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem vč. přepravy kola, služby průvodce, 3x ubytování ve čtyřlůžkových pokojích, 3x polopenzi, povlečení, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: případné vstupné, příplatek za dvoulůžkový pokoj 200 Kč/os, lanovka na Zwölferhorn cca 21Eur/ dospělá osoba, 14,5 Eur/děti, zubačka na Schafberg cca 30 Eur/dospělá osoba, 15 Eur/děti do 16 let, plavba po jezeře Wolfgangsee s přepravou kola cca 10,6 Eur/osoba, cestovní pojištění (základní 68 Kč, komplexní vč. storna 108 Kč). Nástupní místa: Zlín, Holešov, Kroměříž, Brno. Liptov a Štrbské pleso Slovensko (turistika a relaxace) Termín: Cena: Kč/osoba 1. den Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách na Slovensko. V poledních hodinách příjezd na Chopok a zde společná turistika. Odjezd na ubytování do hotelu v Demänovské dolině, večeře. 2. den Po snídani návštěva Demänovské jeskyně Slobody a následně přejezd do Vysokých Tater Štrbského plesa s výjezdem lanovkou na Solisko a túrou na Predné Solisko. V podvečerních hodinách návrat zpět na ubytování, večeře. 3. den Po snídani odjezd do termálních lázní Bešeňová a zde celodenní relaxace. Odtud v podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, 2x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, 2x polopenzi, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: lanovky na Chopok a Solisko - cca 20 Eur/dospělá osoba, 16 Eur/mládež let a senioři nad 60 let, děti do 6 let zdarma, vstupné do jeskyně cca 7 Eur/dospělá osoba, 6 Eur/studenti, 3,5 Eur/děti 6-15 let (poplatek za fotografování/video cca 10 Eur), vstupné do lázní Běšeňová, cestovní pojištění (základní 51 Kč, komplexní vč. storna 81 Kč). Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Vizovice.

15 AKTIVNÍ DOVOLENÁ 15 Vrátná dolina a Jánošíkovy diery Slovensko (turistika) Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách na Slovensko. V dopoledních hodinách příjezd do Vrátné doliny a Bieleho potoka. Dle vlastního výběru z Vrátné doliny lanovkou na Snilovské sedlo a zde možnost turistických tras nebo z Bieleho potoka pěší turistikou Jánošikovými dierami na Malý Rozsutec. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: STÁTNÍ SVÁTEK Cena: 390 Kč Cena nezahrnuje: lanovku, cestovní pojištění (základní 17 Kč, komplexní vč. storna 27 Kč). Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Vizovice. Medvědí soutěska Rakousko (turistika) Dopoledne příjezd do vesničky Mixnitz a odtud treková túra Medvědí soutěskou. Uvidíte krásné pohledy do údolí, vodopády a projdete se přes 164 žebříků ze dřeva. Odjezd zpět do ČR v odpoledních hodinách. V nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 790 Kč Cena nezahrnuje: vstupné do soutěsky cca 3 EUR/osoba, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Vizovice. Pochod slováckými vinohrady Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd k vinohradům a následně celodenní procházka přes vinice a sklípky s ochutnávkou burčáku a nejrůznějších druhů vín. Možnost zakoupení bohatého občerstvení. Odjezd a návrat zpět do nástupních míst v podvečerních hodinách. Termín: Hodonínské vinohrady, Mutěnické vinohrady Cena: 260 Kč Cena zahrnuje: dopravu autobusem, pojištění proti úpadku CK. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín.

16 RELAXACE, LÁZNĚ 16 Budapešť a termální lázně Szechenyi - vícedenní relaxační Termín: STÁTNÍ SVÁTEK Cena: Kč 1. den - Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Mosonmagyaróvár, zde návštěva termálních lázní, prohlídka města, přejezd do Budapešti. 2. den Prohlídka nejzajímavějších památek Budapešti s průvodcem (Parlament, Náměstí Hrdinů, Štěpánský dóm, Rybářská bašta, Hradní návrší). Navštívíte také největší a nejstarší tržnici v Maďarsku, kde budete mít možnost nakoupit suvenýry a ochutnat nejrůznější místní speciality. Dále individuální program. 3. den - Po snídani možnost koupání v proslulých termálních Szechenyiho lázních, případně individuální program v Budapešti. Odjezd zpět do ČR cca v 16:00 hod. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, 2x ubytování, 2x snídaně, služby průvodce, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní, případné vstupné do památek, cestovní pojištění 51 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Györ Maďarsko Účinky termální vody: choroby kostí a kloubů, chronický zánět kloubů a svalů, gynekologické choroby. Jedny z mála bezchlorových lázní v Maďarsku. Vnitřní i vnější bazény s tobogány a vodopádem, whirpool, dětský bazén. Dopoledne příjezd do Györu a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: 9. 3., , (VÁNOČNÍ TRHY) Cena: 480 Kč/dospělá osoba, 460 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (dospělý cca Forintů, děti a senioři cca Forintů, více na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště. Mosonmagyaróvár Maďarsko Účinky termální vody: choroby kloubů a páteře, dýchací ústrojí. Zdejší léčivý pramen zařazen mezi pěti nejúčinnějšími léčivými vodami v Evropě. Dopoledne příjezd do Mosonmagyaróváru a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: 9. 3., Cena: 480 Kč/dospělá osoba, 460 Kč/děti do 15 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště.

17 17 RELAXACE, LÁZNĚ Velký Meder - Slovensko Účinky termální vody: pohybové ústrojí, regenerační účinky na organizmus člověka. klouby, Vnitřní i vnější bazény s hydromasážemi a vodopády, perličková koupel, dětské bazény, lanový park. Dopoledne příjezd do Velkého Mederu a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 460 Kč/dospělá osoba, 440 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště. Bešeňová Slovensko Účinky termální vody: pohybové ústrojí, urologické a gynekologické potíže. Vnitřní i vnější relaxační bazény, dětský bazén, nejrůznější vodní atrakce, vitální svět, relax centrum. Dopoledne příjezd do Bešeňové a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 470 Kč/dospělá osoba, 450 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště. Podhájská Slovensko Účinky termální vody: nemoci dýchacích cest, kožní onemocnění, bolesti zad, revmatismus, štítná žláza. Vnitřní i vnější relaxační bazény, tobogán, nově otevřené Wellness centrum Aquamarin. Dopoledne příjezd do Podhájské a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: , Cena: 390 Kč/dospělá osoba, 370 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště.

18 ADVENTY 18 Adventní Vídeň Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Vídně a prohlídka města a nejvýznamnějších památek s průvodcem. Následně individuální program na vánočních trzích. Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách. V nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: , Cena: 550 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Adventní Budapešť Dopoledne příjezd do Budapešti a následně prohlídka historického jádra města v doprovodu českého průvodce. Dále návštěva vánočních trhů a individuální program. Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách. V nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 750 Kč Cena nezahrnuje: vstupné do památek (doporučené kapesné HUF, vč. vstupů), cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Adventní Krakow Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Krakowa a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Wawel s katedrálou, kostel Sv. Petra a Pavla, centrální náměstí Rynek, tržnice Sukiennice a další). Následně individuální návštěva vánočních trhů. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 690 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hlinsko pod Hostýnem, Bystřice pod Hostýnem, Ostrava.

19 19 Aquapark Tatralandia Slovensko DALŠÍ ZÁJEZDY Účinky termální vody: pohybové a dýchací ústrojí. Největší celoroční areál vodní zábavy na Slovensku, vnitřní i vnější bazény s množstvím vodních atrakcí, ostrov pirátů z Karibiku, Keltský saunový svět, animační programy pro děti, welness paradoxe, funpark. Vhodné jako dárek pro Vaše děti za vysvědčení. Termín: Cena: 490 Kč/dospělá osoba, 470 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště. Dopoledne příjezd do Tatralandie a následně celodenní pobyt v areálu s termální vodou a vodní zábavou. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Nákupy v Polském Těšíně Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd k tržnici v Polském Těšíně a následně individuální program. Odjezd zpět do ČR v odpoledních hodinách. Termín: , Cena: 240 Kč Cena zahrnuje: dopravu autobusem, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění. V CK Bohemian tour můžete zakoupit zájezdy do celého světa! Egypt, Turecko, Řecko, Francie, Bulharsko, Exotiku Na rok 2014 připravujeme: Poznávací zájezd na Ukrajinu CK Bohemian tour s.r.o. Nádražní 760/ Holešov (Ve vestibulu českých drah) Tel.: Skype: CK Bohemian tour Otevírací doba: po - pá 9:00-12:00 13:00-17:00

20 Restaurace Cukrovar s.r.o., Palackého 162, Holešov, Všetuly Rezervace na: Tel.: / Parkování ve dvoře Speciality pro gurmány Denní menu Venkovní posezení Oslavy, večírky, soukromé akce Prezentace, školení,... Možnost ubytování Internet zdarma WIFI Na cestě s námi nikdy nejste sami! Říká se, že všechny cesty vedou do Říma. My ale víme, že nezáleží jen na cestě. Důležitý je především způsob, jakým ji absolvujete. Bohemian servis, s.r.o., Váš autobusový dopravce, nabízí komplexní služby v oblasti zajištění přepravy pro cestovní kanceláře, organizace i jednotlivce. Tel.: , Bohemian servis s.r.o.

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ CHORVATSKO CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ Známé a velmi oblíbené turistické centrum Crikvenica je 37 km vzdálené od Rijeky a je již více než sto let považováno za mimořádně vhodné lázeňské

Více

Glykorissa Beach*** Novinka! ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel ,

Glykorissa Beach*** Novinka!  ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel , Glykorissa Beach*** ŘECKO Samos / Pythagorion Poloha: oblíbený hotel v klidném prostředí je zasazen do svahu nad mořem asi 2 km od městečka Pythagorionu, ve kterém je krásný přístav, spousta nákupních

Více

MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech

MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech 1. den odjezd z nástupních míst v ranních hodinách, přejezd přes Slovensko do Maďarska, dopoledne příjezd do Budapešti. Prohlídka starého Budína Matyášův

Více

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti Hotel Green Bay*** Kontakt: Henrieta Fagulová, tel. 606 226 673, email: fagulova@cdtravel.cz Novinka! ŘECKO Thassos / Trypiti www.cdtravel.cz / / Poloha: menší rodinný hotel s přátelským přístupem majitelů

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CHORVATSKO CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky

Více

Apartmánový dům Billis

Apartmánový dům Billis Apartmánový dům Billis ŘECKO / Leptokarie 52 Poloha: apartmánový dům s menší zahradou a zahram krbem, kde si můžete příjemně posedět s přáteli, se nachází v klidné části nedaleko hlavní turistické třídy

Více

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. Glikorisa Beach*** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Samos / Pythagorion www.cdtravel.cz Řecko Samos Poloha:oblíbený hotel ve velice klidném až osamoceném

Více

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes Hotel Montreal**+ Novinka! Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Zakynthos / Alykes www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos / / / Poloha: jednoduchý rodinný hotel se

Více

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7%

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7% BOMBASTICKÁ NABÍDKA PRO SKUPINY I JEDNOTLIVCE pobyt u moře BULHARSKO Letovisko - Primorsko Hotel ANCORA BEACH ***+ 2.6. 11.6.2015 Za cenu : 6. 315,- Kč po slevě 7% Možné uplatnit do 31.3.2015, Autobusová

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky ( základní

Více

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel. www.cdtravel.cz Řecko Peloponés Hotel Ritsa** Novinka! Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.cz ŘECKO Peloponés / Tolo / / / / / Poloha: malé, romantické městečko Tolo leží

Více

Polopenze 7. 590,- Kč * 5. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4 7 let. Polopenze 7. 590,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let

Polopenze 7. 590,- Kč * 5. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4 7 let. Polopenze 7. 590,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 11. 08. - 18. 08. ZDARMA DOPRAVA pro dítě do 15 let/3.os./htl. Palma, do 12let/3. os./htl.rivijera RIVIJERA superior pokoj,

Více

Hotel Montreal**+ Novinka! ŘECKO Zakynthos / Alykes

Hotel Montreal**+ Novinka!  ŘECKO Zakynthos / Alykes Hotel Montreal**+ Novinka! ŘECKO Zakynthos / Alykes / / / 2 Poloha: jednoduchý rodinný hotel se nachází v blízkosti klidného letoviska Alykes přímo u pláže, v okolí hotelu je dostatek ochodů a taveren,

Více

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4 Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 21. 07. - 28. 07. ZDARMA doprava pro dítě do 12 let/3. os./htl. Rivijera! ALEM hotel. depandance u pláže, zahrada RIVIJERA

Více

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. www.cdtravel.cz Řecko Lefkada Achilleas studia *** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Lefkada / Nidri Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska

Více

BULHARSKO po slevě 7%

BULHARSKO po slevě 7% BOMBASTICKÁ NABÍDKA PRO SKUPINY I JEDNOTLIVCE pobyt u moře BULHARSKO Letovisko - Primorsko Hotel ANCORA BEACH ***+ 9.6. 17.6.2015 V ceně : 8. 361,- Kč po slevě 7% Možné uplatnit do 31.3.2015, Doprava kombinovaná

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna. Zahájení prodeje s velkými slevami FIRST MINUTE!!!

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna. Zahájení prodeje s velkými slevami FIRST MINUTE!!! CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Zahájení prodeje s velkými slevami FIRST MINUTE!!! V roce 2018-23. sezóna!! Mimořádná sleva při rezervaci do 31.10.2017 23%. Nečekejte na

Více

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

VELKÉ LOSINY - WELLNESS HOTEL DIANA, TERMÁLY NAPLNO 2017

VELKÉ LOSINY - WELLNESS HOTEL DIANA, TERMÁLY NAPLNO 2017 VELKÉ LOSINY - WELLNESS HOTEL DIANA, TERMÁLY NAPLNO 2017 4 - denní zájezd Oblíbený wellness hotel. Bazén v budově + whirpool + sauna + fitness = zdarma. Poznejte sílu losinské termální vody. Široká nabídka

Více

Polopenze 6. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4

Polopenze 6. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4 CHORVATSKO Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 14. 07. - 21. 07. ZDARMA doprava pro dítě do 14 let/3. os./htl.sirena! Ubytování Stravování 1/2 3-12let/*14 let

Více

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi Achillion hotelové apartmány*** ŘECKO Zakynthos / Amoudi / / Poloha: apartmánový hotel Achillion se nachází v malé vesničce Amoudi cca 6 km od centra Alikanas a Alikes. Achillion leží v klidné části, v

Více

PODHÁJSKA - BUNGALOVY ENERGY I., TERMÁLNÍ BAZÉN ZDARMA, PRODEJ 2016

PODHÁJSKA - BUNGALOVY ENERGY I., TERMÁLNÍ BAZÉN ZDARMA, PRODEJ 2016 PODHÁJSKA - BUNGALOVY ENERGY I., TERMÁLNÍ BAZÉN ZDARMA, PRODEJ 2016 7 - denní zájezd Bungalovy v areálu Energy I. Jen pár kroků od krytého termálního bazénu a venkovního bazénu Energy I. - volný vstup

Více

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI

LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI 3,4,5 - denní zájezd Moderní lázeňský areál s komfortním hotelovým wellness blízko Balatonu a Hévízu. Vnitřní a venkovní

Více

Pracovní doba: 05. 07.- 07. 07.: 08,00 12, 00 nebo telefon: 602 876 877

Pracovní doba: 05. 07.- 07. 07.: 08,00 12, 00 nebo telefon: 602 876 877 Pracovní doba: 05. 07.- 07. 07.: 08,00 12, 00 nebo telefon: 602 876 877 LAST MINUTE!!! Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 07. 07. - 14. 07. ZDARMA doprava pro

Více

Sweet Park*** www.cdtravel.cz Turecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel. 972 243 055, mob: 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel.

Sweet Park*** www.cdtravel.cz Turecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel. 972 243 055, mob: 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel. Sweet Park*** TURECKO / Side 120 / / / / / Nově postavený hotel Sweet Park se nachází 2 km od historického městečka Side a 300 m od krásné pláže. Jedná se dva komplexy, jeden nově postavený a druhý rekonstruovaný

Více

Anatoli studia. Novinka! ŘECKO Kréta / Stalida

Anatoli studia. Novinka!  ŘECKO Kréta / Stalida Anatoli studia ŘECKO Kréta / Stalida / / Poloha: dvoupatrová studia leží v boční uličce rušnějšího střediska Stalida, 30 m od pláže. V centru Stalidy je množství obchodů, restaurací a taveren. Do měst

Více

Chorvatsko. Apartmány Adria Haus. Apartmány Nemira CHORVATSKO / Nemira. www.cdtravel.cz Chorvatsko. CHORVATSKO / Posedarje / / / / / / / / /

Chorvatsko. Apartmány Adria Haus. Apartmány Nemira CHORVATSKO / Nemira. www.cdtravel.cz Chorvatsko. CHORVATSKO / Posedarje / / / / / / / / / Apartmány Adria Haus CHORVATSKO / Posedarje Apartmány Nemira CHORVATSKO / Nemira www.cdtravel.cz 20 / / / / Poloha: apartmánový dům se nachází na kraji osady Posedarje asi 80 m od moře Ubytování: 2 lůžkové

Více

nabídku zahraniční dovolené na rok 2017

nabídku zahraniční dovolené na rok 2017 Výbor ZO OS KOVO připravil opět pro své členy nabídku zahraniční dovolené na rok 2017 V CK Diamant Club s.r.o. lze sjednat individuální rekreaci ušitou na míru každému z Vás zájemců. Dotace na tuto rekreaci

Více

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri Achilleas studia *** 42 Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska Nidri, přímo u písčité pláže s pozvolným přístupem do vody. Centrum Nidri s přístavem a mnoha tavernami je vzdálený asi 1 kilometr.

Více

Řecko Korfu. www.cdtravel.cz Řecko Korfu

Řecko Korfu. www.cdtravel.cz Řecko Korfu Tel.: 972 243 066 Řecký ostrov Korfu (Corfu) je jeden z nejkrásnějších ostrovů Řecka a ve středomoří vůbec. Leží na severu naproti Albánské pevnině. Díky rozmanité floře je nazývaný věčně zeleným ostrovem.

Více

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky.

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky. Olimp*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz BULHARSKO / Pomorie www.cdtravel.cz Bulharsko Poloha: nový pětipatrový hotel se nachází ve staré

Více

Anatoli studia. Novinka! ŘECKO Kréta / Stalida. Kontakt: Jana Handrejchová, tel ,

Anatoli studia. Novinka!  ŘECKO Kréta / Stalida. Kontakt: Jana Handrejchová, tel , Anatoli studia ŘECKO Kréta / Stalida / / Poloha: dvoupatrová studia leží v boční uličce rušnějšího střediska Stalida, 30 m od pláže. V centru Stalidy je množství obchodů, restaurací a taveren. Do měst

Více

Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, Brno, IČO Tel , tel/fax:

Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, Brno, IČO Tel , tel/fax: Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, 60200 Brno, IČO 47903678 Tel. 542 219 200, tel/fax: 542 219 201 Řecko Nei Pori studia Rosa letecky z Brna Poloha: nachází se cca 250 m od pláže, kousek

Více

La Vita s*** Turecko Řecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel ,

La Vita s***  Turecko Řecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel , La Vita s*** Kontakt: Jana Handrejchová, tel 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel.cz TURECKO / Side www.cdtravel.cz Turecko Řecko / / Rodinný hotel La Vita s se nachází 4 km od historického městečka

Více

Holiday Resort*** www.cdtravel.cz Chorvatsko. CHORVATSKO / Zaton. Kontakt: Ing. Henrieta Fagulová, tel.: 606 226 673, email: fagulova@cdtravel.

Holiday Resort*** www.cdtravel.cz Chorvatsko. CHORVATSKO / Zaton. Kontakt: Ing. Henrieta Fagulová, tel.: 606 226 673, email: fagulova@cdtravel. Holiday Resort*** CHORVATSKO / Zaton www.cdtravel.cz Chorvatsko až Poloha: Resort leží v borovicovém háji v dlouhé zátoce chráněné od větru a vln cca 16 km od Zadaru Ubytování: apartmány jsou umístěny

Více

Holiday Resort*** Chorvatsko. CHORVATSKO / Zaton

Holiday Resort***  Chorvatsko. CHORVATSKO / Zaton Holiday Resort*** CHORVATSKO / Zaton www.cdtravel.cz Chorvatsko až Poloha: Resort leží v borovicovém háji v dlouhé zátoce chráněné od větru a vln cca 16 km od Zadaru Ubytování: apartmány jsou umístěny

Více

CROATIA TOUR 2016 CROATIA TOUR 2016 2.7. 9.7. 2016

CROATIA TOUR 2016 CROATIA TOUR 2016 2.7. 9.7. 2016 - CROATIA TOUR 2016 Dovolená v oblasti Zelená Laguna (Poreč) s I.S.C. Sports a CK IDEAL TOUR PRAHA Pokračujeme v krásné tradici oblíbené dovolené pro všechny spojené se sportovním vyžitím pod názvem CROATIA

Více

Apartmánový dům Billis

Apartmánový dům Billis Apartmánový dům Billis Kontakt: Gojná Tereza, tel 737 275 077, email: Tereza.Gojna@osz.org ŘECKO / Leptokarie www.cdtravel.cz Řecko Leptokarie / / Poloha: apartmánový dům s menší zahradou a zahradním krbem,

Více

Polopenze 6. 990,- Kč * 5. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4 7 let. Polopenze 7. 490,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let. 4. 590,- Kč/1/2+2,1/2+1

Polopenze 6. 990,- Kč * 5. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4 7 let. Polopenze 7. 490,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let. 4. 590,- Kč/1/2+2,1/2+1 Víkendové koupání v moři: 1. 200,- Kč! CHORVATSKO Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 01. 09. - 08. 09. Ubytování Stravování 1/2 3-12let/*14 let 3. os. DEPANDANDE

Více

JÓGA NA SARDINII REZIDENČNÍ A VILOVÝ KOMPLEX NA SARDINII U PLÁŽE NA GOLFOVÉM HŘIŠTI

JÓGA NA SARDINII REZIDENČNÍ A VILOVÝ KOMPLEX NA SARDINII U PLÁŽE NA GOLFOVÉM HŘIŠTI JÓGA NA SARDINII REZIDENČNÍ A VILOVÝ KOMPLEX NA SARDINII U PLÁŽE NA GOLFOVÉM HŘIŠTI 17.9. 24.9.2016 7 nocí červen, září 2016 CENA: 7.290 Kč osoba / 7 nocí Cena zahrnuje: 7 x ubytování v apartmánu pro 2

Více

CHORVATSKO DALMÁCIE ŠIBENIK, komplex SOLARIS hotel IVAN

CHORVATSKO DALMÁCIE ŠIBENIK, komplex SOLARIS hotel IVAN ŠIBENIK, komplex SOLARIS hotel IVAN Poloha: Hotely jsou součástí moderního hotelového komplexu Solaris, od města Šibenik jsou vzdáleny 6 km. Vybavení: Klimatizované 2-lůžkové pokoje, hyg. zařízení, SAT

Více

CHORVATSKO DALMÁCIE ŠIBENIK, komplex SOLARIS Kids hotel ANDRIJA

CHORVATSKO DALMÁCIE ŠIBENIK, komplex SOLARIS Kids hotel ANDRIJA ŠIBENIK, komplex SOLARIS Kids hotel ANDRIJA Poloha: Hotely jsou součástí moderního hotelového komplexu Solaris beach resort, od města Šibenik jsou vzdáleny 6 km. Vybavení: Klimatizované 2-lůžkové pokoje

Více

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz Cestovní kancelář Votrok 2014 Kompletní ceny Cestovní kancelář Votrok, Chelčického 967, 500 02 Hradec Králové Telefon 495 534 066 Mobil 725 848 429 E-mail: votrok@votrok.cz www.votrok.cz Při zakoupení

Více

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel. Hotel Vivas*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz ALBÁNIE / Durres (Drač) www.cdtravel.cz Albánie / / / Poloha: hotel se nachází přímo na pláži a zároveň

Více

Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, 60200 Brno Tel. 542 219 200, tel/fax: 542 219 201

Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, 60200 Brno Tel. 542 219 200, tel/fax: 542 219 201 CHALKIDIKI - letovisko NEA VRASNA 2015 letecké zájezdy ODLETY BRNO,OSTRAVA vily VASILIS, VOULA,CHRISTOS II., APOLLON kód zájezdu termín počet dní/nocí 1. a 2. os. STUDIO 1. až 3. os. APARTMÁN 3. a 4. os.

Více

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let. Vlastní 3. 990,- Kč 4. 490,- Kč

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let. Vlastní 3. 990,- Kč 4. 490,- Kč Víkendové koupání v moři: 1. 200,- Kč! CHORVATSKO Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 25. 08. - 01. 09. Ubytování Stravování 1/2 3-12let/*14 let 3. os. SIRENA

Více

JADRAN 2013. Nabídka pro skupiny. Chorvatsko a Černá Hora. Zajistěte si místa na Jadranu včas! www.ckvt.cz

JADRAN 2013. Nabídka pro skupiny. Chorvatsko a Černá Hora. Zajistěte si místa na Jadranu včas! www.ckvt.cz Chorvatsko a Černá Hora Nabídka pro skupiny Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS pro Vás připravila nabídku cenově zvýhodněných pobytových zájezdů pro skupiny 20 a více do nejžádanějších míst a ubytovacích

Více

Hotel Rosa Nautica 3*

Hotel Rosa Nautica 3* Hotel Rosa Nautica 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Datum 10.08.13-17.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní polopenze vlastní hotel 7 800 Kč Ceník Dvoulůžkový

Více

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Amaraigua 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Malgrat de Mar Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní all inclusive vlastní hotel 11

Více

Řecko Kréta. Studia Kronos ** Novinka! ŘECKO Kréta / Bali

Řecko Kréta. Studia Kronos ** Novinka!  ŘECKO Kréta / Bali Studia Kronos ** Novinka! Kontakt: Jana Handrejchová, tel 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel.cz ŘECKO Kréta / Bali www.cdtravel.cz Řecko Kréta / Poloha: nově zrekonstruovaný jednopatrový studiový

Více

CHORVATSKO CRIKVENICA, KAČJAK, Zahájení prodeje s velkými slevami FIRST MINUTE!!!

CHORVATSKO CRIKVENICA, KAČJAK, Zahájení prodeje s velkými slevami FIRST MINUTE!!! CRIKVENICA, KAČJAK, Zahájení prodeje s velkými slevami FIRST MINUTE!!! V roce 2018-23. sezóna!! Mimořádná sleva při rezervaci do 31.10.2017 23%. Nečekejte na LAST MINUTE! 19.12.2017 sleva Využijte speciálních

Více

Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel , mob ,

Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel , mob , Hotel Vivas*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 97 22 43 053, mob. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz ALBÁNIE / Durres (Drač) www.cdtravel.cz Albánie / / / Poloha: hotel se nachází přímo

Více

JADRAN. pro kolektivy 2010. do 15.12.09-10% do 15.02.10-8% do 15.03.10-5% do 15.12.09-8% do 15.02.10-6% do 15.03.10-3%

JADRAN. pro kolektivy 2010. do 15.12.09-10% do 15.02.10-8% do 15.03.10-5% do 15.12.09-8% do 15.02.10-6% do 15.03.10-3% JADRAN pro kolektivy 2010 Tel.: +420 542 321 322, Fax: +420 542 211 628 (po-pá 8.00-19.00 hod., sobota 9.00-13.00 hod.) e-mail: kolektiv@adrialand.com www.adrialand.com Chorvatsko - Pula - Fažana - vilky

Více

Itálie - Palmová riviéra

Itálie - Palmová riviéra Itálie - Palmová riviéra Léto 2015 Itálie San Benedetto del Tronto Východní pobřeží střední Itálie má příznivé klimatické podmínky, které umožňují příjemné prožití dovolené od května do konce září. Palmovou

Více

PRIMORSKO - HOTEL BELVEDERE ALEXANDRIA CLUB ***+

PRIMORSKO - HOTEL BELVEDERE ALEXANDRIA CLUB ***+ PRIMORSKO - HOTEL BELVEDERE ALEXANDRIA CLUB ***+ 8,11,12,15 - denní zájezd Poloha: Hotel se nachází v severní části letoviska a je vzdálen 100 m od centra, cca 300 m od jižní a cca 150 m od severní pláže.

Více

ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ. 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně!

ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ. 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně! ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně! VLAKOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD PRO ŽELEZNIČÁŘE s jízdenkou FIP: ÖBB a FS TERMÍN: 20.9. - 28.9.2014 CENA: 6 990 Kč Program 1. den Odjezd vlakem

Více

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013 APHRODITE NNNN CZE TIP42934A 4/6 Poloha: vzdálenost od široké pláže cca 200 m. V okolí řada obchodů, barů, restaurací a diskoték. Vybavení: 180 pokojů na 7 patrech, výtahy k dispozici. Dále v hotelu naleznete

Více

APARTMÁNY DARIA CHORVATSKO ZADARSKÁ RIVIÉRA PAKOŠTANE. více info na FOTOGALERIE MAPY VIDEO ON-LINE OBJEDNÁVKA

APARTMÁNY DARIA CHORVATSKO ZADARSKÁ RIVIÉRA PAKOŠTANE. více info na  FOTOGALERIE MAPY VIDEO ON-LINE OBJEDNÁVKA CHORVATSKO ZADARSKÁ RIVIÉRA PAKOŠTANE APARTMÁNY DARIA více info na www.dezka.cz RODINNÉ APARTMÁNY S BAZÉNEM IDEÁLNÍ PRO RODINY S DĚTMI POLOHA: dům s nově vybudovaným bazénem nabízí ubytování v klimatizovaných

Více

Tenis program 2008. Cestovní kancelář Victoria a Senior Tenis Club a. s. pro Vás připravili tenisové pobyty v Chorvatsku s možností:

Tenis program 2008. Cestovní kancelář Victoria a Senior Tenis Club a. s. pro Vás připravili tenisové pobyty v Chorvatsku s možností: Tenis program 2008 Cestovní kancelář Victoria a Senior Tenis Club a. s. pro Vás připravili tenisové pobyty v Chorvatsku s možností: TENIS CUP 1 : tenisový turnaj v kategoriích dvouhra muži, dvouhra ženy,

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 PRIMORSKO. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny.

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 PRIMORSKO. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny. NABÍDKA VÝLETŮ 2017 PRIMORSKO Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv Aquapark v Primorsku AQUAPLANET pro všechny věkové kategorie a každý si zde najde to své. Čeká Vás den plný zábavy, příjemných zážitků, skluzavky,

Více

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou

Více

MAĎARSKO 2013. BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok

MAĎARSKO 2013. BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok MAĎARSKO 2013 BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok Zamárdi HOTEL WELLAMARIN**** Nově postavený hotel se nachází přímo na jižním břehu jezera Balaton v malebném prostředí, s krásným výhledem na severní břeh

Více

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let 1/4

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let 1/4 Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 30. 06. - 07. 07. ZDARMA doprava pro dítě do 12 let/3. os./htl.sirena! ALEM hotel. depandance u pláže, zahrada Polopenze 6.

Více

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+ ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari Oblíbené letovisko Marmari, vybudované v 80. letech 20. století, leží na severozápadním pobřeží ostrova cca 15 km od hlavního města Kos. Na rozdíl od toho Marmari poskytuje

Více

Solná komora-h.rakousko

Solná komora-h.rakousko Jezero Wolfgangsee Plavba lodí po jezeře denní jízdenka: 17,60 se Salzkammergut Erlebnis-Card: 16,40 www.wolgangseeschifffahrt.at Schafbergbahn jízda úzkokolejkou na horu Schafbergbahn jízda tam i zpět:

Více

Jezero Traunsee. Letní sáňkařská dráha - Strobl. Plavba lodí po jezeře. Jízda kabinkovou lanovkou na Grünberg (1004 m. n. m.)

Jezero Traunsee. Letní sáňkařská dráha - Strobl. Plavba lodí po jezeře. Jízda kabinkovou lanovkou na Grünberg (1004 m. n. m.) Tipy na výlety Solná komora Karta Salzkammergut Erlebnis Card: k zakoupení ve všech infocentrech v regionu SALZKAMMERGUT a ve vybraných hotelech a penzionech. Cena dospělí: 4,90 EUR, děti zdarma S kartou

Více

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok GREECE TOUR 2012 Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok Po úspěších v minulých letech pokračujeme v pořádání oblíbené dovolené spojené se sportovním vyžitím.

Více

PRIMORSKO - HOTEL ŽERAVI ALEXANDRIA CLUB ****

PRIMORSKO - HOTEL ŽERAVI ALEXANDRIA CLUB **** PRIMORSKO - HOTEL ŽERAVI ALEXANDRIA CLUB **** 8,,, - denní zájezd Poloha: Nachází se v severní části Primorska, v bezprostře blízkosti severní pláže (cca 80 m). Je vzdálen cca 200 m od centra letoviska.

Více

Korutanské Alpy - hotel**** Trattnig - TOP skipas a wellness v ceně /č.2245

Korutanské Alpy - hotel**** Trattnig - TOP skipas a wellness v ceně /č.2245 CK TURISTA Korutanské Alpy - hotel**** Trattnig - TOP skipas a wellness v ceně /č.2245 5,6,7,8 - denní zájezd Lyžování v Alpách (navíc také předvánoční lyžování a vánoční lyžování) ve skvělých lyžařských

Více

ŠPANĚLSKO COSTA BRAVA

ŠPANĚLSKO COSTA BRAVA POBYT PRO SENIORY 55+ Hotel SANTA MONICA*** Calella Hotel se nachází cca 100 m od písečné pláže. K vybavení hotelu patří recepce, výtah, TV místnost, bar, kavárna, bazén s dětským brouzdalištěm, zavazadlová

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především z

Více

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** 110 / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou atmosférou, kvalitními službami a s velice dobrým umístěním v atraktivní čtvrti Carihuela, a pouze 50 m od pláže a promenády, na

Více

Tipy na výlety Solná komora

Tipy na výlety Solná komora Tipy na výlety Solná komora Karta Salzkammergut Erlebnis Card: k zakoupení ve všech infocentrech v regionu SALZKAMMERGUT a ve vybraných hotelech a penzionech. Cena dospělí: 4,90 EUR, děti zdarma S kartou

Více

Alpy: Nassfeld a Lienzské Dolomity - Erlenhof **** apartmány - aquapark v ceně / č.2244

Alpy: Nassfeld a Lienzské Dolomity - Erlenhof **** apartmány - aquapark v ceně / č.2244 CK TURISTA Alpy: Nassfeld a Lienzské Dolomity - Erlenhof **** apartmány - aquapark v ceně / č.2244 5,7 - denní zájezd Nádherné lyžování v Alpách takřka na rakousko italské hranici. Výborné ubytování v

Více

A dventní V ÍD EŇ 4.12.

A dventní V ÍD EŇ 4.12. A dventní V ÍD EŇ 4.12. pátek!!! CA JU N IO R m ob: 777 339 117 m ail: ca.junior@ em ail.cz w w w.cajunior.cz Andělský hrad Bocca Verita Fontána di Trevi Španělské nám. Vatikánská muzea Bazilika Sv. Petra

Více

Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246

Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246 CK TURISTA Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246 4,5,6,7 - denní zájezd Slovinské termální lázně Moravské Toplice se již staly mezi golfisty pojmem. Skvělé

Více

DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ

DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ 5,6,8 - denní zájezd Dovolená v Alpách 2015 Zell am See Kaprun hotel 4* SLEVOVÁ karta Zell am See Kaprun

Více

Lefteris studia. www.cdtravel.cz Řecko Santorini. ŘECKO Santorini / Kamari. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.

Lefteris studia. www.cdtravel.cz Řecko Santorini. ŘECKO Santorini / Kamari. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel. Lefteris studia Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.cz ŘECKO Santorini / Kamari www.cdtravel.cz Řecko Santorini / / / / / Popis ostrova: Santorini je ostrov určený spíše

Více

Anaxos Garden studia. www.cdtravel.cz Řecko Lesvos. ŘECKO Lesvos / Anaxos. Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz.

Anaxos Garden studia. www.cdtravel.cz Řecko Lesvos. ŘECKO Lesvos / Anaxos. Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz. Anaxos Garden studia Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz.org ŘECKO Lesvos / Anaxos www.cdtravel.cz Řecko Lesvos / / Poloha: příjemná studia tvoří 4 budovy, které jsou umístěny

Více

TAM KDE SE POTKÁVÁ MOŘE A HORY

TAM KDE SE POTKÁVÁ MOŘE A HORY TAM KDE SE POTKÁVÁ MOŘE A HORY Dovolená na pobřeží u Národního parku Paklenica. Objevte s námi jeden z nejhezčích koutů Chorvatska - krásná příroda, čisté moře, zdravé horské klima. CHORVATSKO SLEVA do

Více

ZLATÉ PÍSKY - HOTEL MELIÁ GRAND HERMITAGE *****

ZLATÉ PÍSKY - HOTEL MELIÁ GRAND HERMITAGE ***** ZLATÉ PÍSKY - HOTEL MELIÁ GRAND HERMITAGE ***** 8, - denní zájezd Poloha: Hotel se nachází v centrální části letoviska Zlaté Písky. Je vzdálen cca 0 m od pláže a obklopen zelení. Pláž: Prostorná písčitá

Více

Týdenní zábavná dovolená v Riccione

Týdenní zábavná dovolená v Riccione Týdenní zábavná dovolená v Riccione Termín cesty: 28.8 4.9 2015 Počet osob: nabídka od 8 osob Doprava: letecky Highlights: 7-denní pobyt ve vyhlášeném letovisku - Riccione Gay pláž Osobní gay průvodce

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 DJUNI. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny.

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 DJUNI. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny. NABÍDKA VÝLETŮ 2017 DJUNI Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv Aquapark v Primorsku AQUAPLANET pro všechny věkové kategorie a každý si zde najde to své. Čeká Vás den plný zábavy, příjemných zážitků, skluzavky,

Více

DJERBA - SENTIDO DJERBA BEACH ****+

DJERBA - SENTIDO DJERBA BEACH ****+ DJERBA - SENTIDO DJERBA BEACH ****+ 8,, - denní zájezd Poloha: moderní komplex, který se nachází přímo u krásné, dlouhé a písčité pláže Sidi Mahrez v centru turistické zóny. Město Houmpt Souk je vzdáleno

Více

LeoRia s.r.o. cestovní kancelář. C eský restaurant LeoRia CHORVATSKO BULHARSKO ŠPANĚLSKO ITÁLIE

LeoRia s.r.o. cestovní kancelář. C eský restaurant LeoRia CHORVATSKO BULHARSKO ŠPANĚLSKO ITÁLIE LeoRia s.r.o. cestovní kancelář Mírové nám. 208/35 400 01 Ústí nad Labem Tel.: 608 42 42 00, 608 42 42 07 776 46 88 11, 608 42 42 03 email: info@leoria.eu www.leoria.eu www.facebook.com /cestovnikancelar.leoria

Více

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI*****

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** EGYPT HURGHADA : Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** Poloha: Luxusní hotel se nachází v oblasti Makadi Bay v části patřící národnímu parku, přímo u široké písečné pláže s korálovým podložím v zálivu Sharm

Více

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013 BLUE HORIZON NNNN Rhodos letovisko Trianta/Ixia CZE TIP 52519A 4,7/6 Poloha: přímo na oblázkovo písečné pláži. Rhodos město cca 8 km. Autobusová zastávka před hotelem. Možnosti pro nakupování cca 250 m.

Více

CHORVATSKO - Tučepi HOTEL NEPTUN**** Depandance Maslinik. Až 3 děti do 14 let ZDARMA!!! 21.6. 5.7. Období typ ubytování LAST MINUTE CENA původní cena

CHORVATSKO - Tučepi HOTEL NEPTUN**** Depandance Maslinik. Až 3 děti do 14 let ZDARMA!!! 21.6. 5.7. Období typ ubytování LAST MINUTE CENA původní cena LAST MINUTE CHORVATSKO - Tučepi HOTEL NEPTUN**** Depandance Maslinik Až 3 děti do 14 let ZDARMA!!! 21.6. 5.7. Období typ ubytování LAST MINUTE CENA původní cena All inclusive 1/2+1 SWC BP KL 15 946 Kč

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Titris s wellness a aqaparkem / č.2913

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Titris s wellness a aqaparkem / č.2913 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Titris s wellness a aqaparkem / č.2913 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především

Více

LIPNO NAD VLTAVOU - LIPNO LAKE RESORT *****

LIPNO NAD VLTAVOU - LIPNO LAKE RESORT ***** LIPNO NAD VLTAVOU - LIPNO LAKE RESORT ***** 3,4,5,6,8 - denní zájezd Luxusní apartmánový komplex. Sjezdovky Lipno 200m, Frymburk 10 km, Rakousko 20-50 km. Poloha: cca 200 m nad nádrží Lipno, cca 100m od

Více

KARAVAN EXTRA LUX LORD

KARAVAN EXTRA LUX LORD - KEMP SUTIKLA KARAVAN EXTRA LUX LORD V letovisku najdete také půjčovnu aut, motorek a kol, vodní sporty, směnárnu, tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště, minigolf a možnost řady fakultativních

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2015. ITÁLIE Ischia. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezony.

NABÍDKA VÝLETŮ 2015. ITÁLIE Ischia. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezony. NABÍDKA VÝLETŮ 2015 ITÁLIE Ischia Půldenní výlet kolem ostrova Ischia Půldenní okruh kolem ostrova Ischia s českým průvodcem. Prohlídky a zastávky na nejzajímavějších místech ostrova, výjezd do nejvýše

Více

Hotel Caprici 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 12 320 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Caprici 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 12 320 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Caprici 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Santa Susanna Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní polopenze vlastní hotel 9 150 Kč

Více

STRAVOVÁNÍ Snídaně je podávaná formou bufetu, večeře je servírovaná (předkrm, hlavní chod a dezert).

STRAVOVÁNÍ Snídaně je podávaná formou bufetu, večeře je servírovaná (předkrm, hlavní chod a dezert). PELOPONÉS TOLO Golden Beach Hotel Polopenze Pro rodiny s dětmi Přímo u pláže Velmi oblíbené místo Zrenovovaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v klidnější části letoviska u silnice vedoucí

Více

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 CK TURISTA Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 4,5,6,8 - denní zájezd Lyžování ve Slovinsku, v nádherných Julských Alpách. Ubytování v luxusním hotelu****

Více

Kontakt: Jana Handrejchová tel , , prostorách zdarma. Lehátka a slunečníky u bazénu

Kontakt: Jana Handrejchová tel , ,   prostorách zdarma. Lehátka a slunečníky u bazénu Best**+ Kontakt: Jana Handrejchová tel. 97 22 43 055, 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel.cz TURECKO / Side www.cdtravel.cz Turecko Hotel Best má vynikající polohu nedaleko pláže, nákupní zóny letoviska

Více

Nádherná země s překrásným pobřežím.

Nádherná země s překrásným pobřežím. Chorvatsko Nádherná země s překrásným pobřežím. Chorvatské pobřeží Jaderského moře patří vedle řeckého a norského k nejčlenitějším evropským pobřežím. S ostrovy a ostrůvky, jejichž počet překračuje tisíc,

Více

Resort a kemp Michael

Resort a kemp Michael Resort a kemp Michael Vytisknout PDF Zaostrog / Makarská Riviéra / Chorvatsko Vážený zákazníku, do tohoto PDF jsou vloženy pouze základní informace o objektu a jeho ubytovacích jednotkách, který Vás zaujal.

Více

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM MAĎARSKO Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů & - AUTOBUSEM 2015 Vánoce a Silvestr autobusem hotel Répce Gold**** - polopenze řádné l. ve 2 lůžk. pokoji 6 790, 8 290, 1 lůžkový pokoj 8 290,

Více