cestovní kancelář POZNÁVACÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE AKTIVNÍ DOVOLENÁ RELAXACE, LÁZNĚ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "cestovní kancelář POZNÁVACÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE AKTIVNÍ DOVOLENÁ RELAXACE, LÁZNĚ"

Transkript

1 cestovní kancelář POZNÁVACÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE AKTIVNÍ DOVOLENÁ RELAXACE, LÁZNĚ 2013

2 Vážení zákazníci, díky přízni, kterou jste nám projevili v předcházející sezoně, nám bylo umožněno v letošní sezoně 2013 připravit pro Vás rozšířené portfolio zájezdů. Nově s námi můžete poznávat krásy Paříže a Irska či aktivně prožít svou dovolenou v Tatrách, u jezer Solné komory či v Medvědí soutěsce. Nechybí ani již tradiční nabídka letních pobytů v Itálii v Caorle a Chorvatsku, jednodenních i vícedenních poznávacích zájezdů, zájezdů zaměřených na odpočinek a relaxaci, zájezdů konaných v době adventu a dalších. Věříme, že si z naší nabídky zájezdů vyberete a společně tak budeme mít možnost poznávat a obdivovat krásy daných zemí. Rádi Vám přichystáme také dovolenou na míru. Na setkání s Vámi se těší Vaše cestovní kancelář Bohemian tour. Pojištění proti úpadku a insolvence Cestovní kancelář Bohemian tour má uzavřenou Pojistnou smlouvu na pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře (dále jen Pojištění pro případ úpadku CK ) s Českou podnikatelskou pojišťovnou a.s. Pojištění pro případ úpadku CK zahrnuje zejména (v případě insolventnosti cestovní kanceláře): zajištění návratu z místa pobytu do ČR, vrácení již zaplacené částky zájezdu v případě, že se zájezd neuskutečnil, vrácení rozdílu mezi zaplacenou částkou a cenou částečně poskytnutého zájezdu v případě, že se zájezd uskutečnil pouze z části. Cestovní pojištění Cestovní pojištění není zahrnuto v ceně zájezdu. Ke každému zájezdu můžete uzavřít komplexní cestovní pojištění přímo v naší kanceláři. V kombinaci s cestovním pojištěním lze přiobjednat pojištění nákladů souvisejících se zrušením cesty storno. Cestovní pojištění doporučujeme sjednat a uhradit při zakoupení zájezdu. Námi nabízené cestovní pojištění je produktem ČSOB pojišťovny. Podrobné informace obdržíte na vyžádání v CK. Typy a sazby cestovního pojištění: 1) základní 17 Kč/os./den pojištění léčebných výloh do 1,5 mil. a úrazu. 2) komplexní 27 Kč/os./den pojištění léčebných výloh do 1,5 mil., úrazu, odpovědnosti za škodu a storna zájezdu do 10 tis. 3) rozšířené 30 Kč/os./den - pojištění léčebných výloh do 1,5 mil., úrazu, odpovědnosti za škodu a storna zájezdu do 20 tis. *Více informací v CK. Dárkové poukazy Udělejte radost svým blízkým a darujte jim poukaz na jakýkoliv zájezd z naší nabídky. Rádi Vám dárkový poukaz na vyžádání vystavíme. INFORMACE K DOPRAVĚ Dopravu zajišťujeme zájezdovými autobusy firmy Bohemian servis s.r.o., popřípadě autobusy našich smluvních partnerů. Všechny autobusy jsou vybaveny WC, videem a vždy je v nich možnost zakoupit během cesty občerstvení ve formě teplých a studených nápojů za české koruny.

3 OBSAH POBYTOVÉ ZÁJEZDY Kemp Falconera, Caorle, Itálie...4 Letní tábory Caorle...5 Víkendové koupání v Caorle...5 Apartmány Chorvatsko...6 Kemp Baška Voda, Střední Dalmácie, Chorvatsko...7 Kemp Straško, Pag-Novalja, Chorvatsko...7 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ Velký okruh Irskem...8 Skandinávie a Norsko...9 Velikonoční Paříž a Versailles...10 Holandsko - země tulipánů...10 Benátky...11 Karneval v Benátkách...11 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - JEDNODENNÍ Orlí hnízdo a jezero Königsee...12 Budapešť...12 Krakow a Wieliczka...12 Krakow a Osvětim...13 Salzburg...13 Údolí Wachau...13 Vídeň a zábavní park Prater...11 AKTIVNÍ DOVOLENÁ Jezera Solné komory, Rakousko - cyklistika...14 Liptov a Štrbské pleso - turistika...14 Vrátná Dolina a Jánošíkovy diery - turistika...15 Medvědí soutěska, Rakousko - turistika...15 Pochod slováckými vinohrady - turistika...15 RELAXACE, LÁZNĚ Budapešť a termální lázně Szechenyi...16 Györ Maďarsko...16 Mosonmagyaróvár Maďarsko...16 Velký Meder - Slovensko...17 Bešeňová - Slovensko...17 Podhájská Slovensko...17 OSTATNÍ Adventy...18 Další zájezdy...19

4 POBYTOVÉ ZÁJEZDY 4 Kemp Falconera - Severní Itálie, Caorle Klidný kemp Falconera se nachází na okraji města Caorle, přímo u pozvolné písečné pláže. Ideální místo pro všechny věkové kategorie včetně rodin s malými dětmi. Vybavení kempu: obchod, restaurace, wifi, pizzerie, bary a další restaurace v bezprostřední blízkosti. Možnost zapůjčení sportovního materiálu, lehátek a slunečníků, jízdních kol, motorového člunu. Ubytování Ve stanech či karavanech pro 4-5 osob. Stan je tvořen 2 samostatnými ložnicemi s 10 cm vysokými matracemi a rošty, kuchyňkou s kompletním vybavením (kuchyňské náčiní, malá lednice, možnost zapůjčení el.vařiče zdarma), el. osvětlením, zásuvkou 220 V, sušákem na prádlo, plastovým zahradním nábytkem a sluneční clonou. Součástí každého karavanu je předsíň, ve které se nachází kompletně vybavená kuchyňka (kuchyňské náčiní, malá lednice, elektrický vařič, varná konvice), el. osvětlení, zásuvka 220 V, sušák na prádlo a plastový zahradní nábytek. Možné sprovoznění toalety a klimatizace za příplatek. Fakultativní výlety: lodní výlet do Benátek, lodní výlet na protější ostrov. Stravování: 1500,-Kč plná penze (3x denně), 990,-Kč polopenze (2x denně) Termín Stan/os. Karavan/os. Termín Stan/os. Karavan/os Kč 3390 Kč Kč 4990 Kč Kč 3490 Kč Kč 4990 Kč Kč 3790 Kč Kč 4990 Kč Kč 3990 Kč Kč 4990 Kč Kč 4490 Kč Kč 4990 Kč Kč 4690 Kč Kč 4890 Kč Kč 4990 Kč Kč 3890 Kč Kč 4990 Kč Kč 3490 Kč Cena zahrnuje: 7x ubytování ve stanu nebo karavanu který je plně obsazen, dopravu klimatizovaným autobusem s WC, spotřebu vody, plynu, elektřiny, pojištění proti úpadku CK, pobytovou taxu, služby českého delegáta. Cena nezahrnuje: parkovné, závěrečný úklid, cestovní pojištění, povlečení Vlastní doprava: 700,-Kč/os., možnost vlastní dopravy je omezena, pouze po dohodě v CK. Nástupní místa: Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov, Zlín (za příplatek). * Ceny platné pro dospělou osobu při plně obsazeném stanu/karavanu. Děti do 4 let ubytování zdarma při 2 plně platících dospělých osobách (bez nároku na lůžko) platí pouze Kč/doprava. Děti 4-12 let sleva 10%. Příplatek za neobsazené lůžko Kč/stan, Kč/karavan. Vlastní doprava sleva 700 Kč/os. Příplatek za povlečení 90 Kč/osoba, příplatek za parkování 350 Kč za osobní auto / týden. Vratná kauce za karavan 1000,-Kč, za stan 300,-Kč. Kauce se vybírá vždy při příjezdu a vrací při odjezdu po předání uklizeného a nepoškozeného stanu nebo karavanu. Skupinové ceny vykalkulujeme individuálně podle počtu osob.

5 5 Letní tábor - Severní Itálie, Caorle POBYTOVÉ ZÁJEZDY Stejně jako v minulých letech se uskuteční ve spolupráci se zkušenými vedoucími letní pobytové dětské tábory v kempu Falconera. Organizace tábora: děti budou rozděleny do jednotlivých skupin tak, aby v každé skupině byly děti malé i velké. Každá skupina bude mít svou vedoucí (vedoucího), se kterou (kterým) budou dělat všechny činnosti během dne (hygiena, umývání svého použitého nádobí po každém jídle, pobyt u moře, hry, procházky, výlety na kole, sportování, návštěva vodního parku ). Ubytování je zajištěno ve stanech pro 4-5 osob. Stan je tvořen 2 samostatnými ložnicemi s 10 cm vysokými matracemi a rošty, kompletním kuchyňským vybavením (kuchyňské náčiní, malá lednice), el. osvětlením, zásuvkou 220 V, sušákem na prádlo, plastovým zahradním nábytkem a sluneční clonou. Stravování probíhá formou české plné penze (jídlo 4x denně), pitný režim zajištěn (celodenní přístup k čaji nebo šťávě). Termíny: , , , , Cena: Kč/dítě do 18 let Cena zahrnuje: 7x ubytování ve stanu, plnou penzi, dopravu klimatizovaným autobusem, pobytovou taxu, služby českého delegáta, spotřebu energií, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: závěrečný úklid, cestovní pojištění včetně odpovědnosti za škodu 240 Kč/dítě, ložní prádlo, vratnou kauci 200 Kč/dítě. Nástupní místa: Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Víkendové koupání - Severní Itálie, Caorle 1. den Odjezd z nástupních míst ve večerních hodinách přes Rakousko do Itálie. 2. den V ranních hodinách příjezd do Caorle a následně celodenní koupání u moře (možnost návštěvy místních tradičních dopoledních trhů). Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR. 3. den V brzkých ranních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termíny: , , , , , , , , , , , , , , Cena: Kč Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění 51 Kč.

6 POBYTOVÉ ZÁJEZDY 6 Apartmán Munivrana - Omiš - Nemira Vzdálenost od moře cca 110 m, od Omiše cca 3 km. Oblázkové pláže, menší přímořské letovisko. Studio pokoj s manželskou postelí, minikuchyň, WC, sprcha, balkon. Apartmán 1/2 +2 ložnice, obývák s rozkládacím gaučem, kuchyň, WC, sprcha, terasa. Apartmán 1/4 2 ložnice, kuchyň, WC, sprcha, balkon ; ; ostatní termíny STUDIO Kč Kč Kč Kč AP1/ Kč Kč Kč Kč AP1/ Kč Kč Kč Kč Termín * Cena za studio/apartmán. Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, spotřebu vody, plynu a energie, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, pobytovou taxu (1 Eur/dospělá os./den, 0,5 Eur/dítě let/den, dítě do 12 let zdarma), cestovní pojištění. Apartmány Sv. Petar, Turanj, Sv. Filip i Jakov, Pakoštane, Drage (Severní Dalmácie) Vzdálenost apartmánů od moře cca 100 m 500 m. Tradiční velmi pěkná navštěvovaná letoviska. Oblázkové, kamenité i písčité pláže. V místě: restaurace, kavárny, hospůdky, pizzerie, obchody, dobré podmínky pro vodní sporty. Termín STUDIO Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč AP 1/ Kč Kč Kč Kč Kč * Cena za studio/apartmán. Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, ručníky, povlečení, spotřebu vody, plynu a energie, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, pobytovou taxu (1 Eur/dospělá os./den; 0,5 Eur/dítě let/den; dítě do 12 let zdarma), cestovní pojištění. Apartmány Makarská riviera Apartmány v jednom z nejkrásnějších letovisek v Chorvatsku. Apartmány vzdáleny m od pláže. Vybavená kuchyňka, WC, parkování. Oblázkové pláže, rušnější letovisko. Součástí studia/apartmánů je sat tv, klimatizace, balkon/terasa. Termín STUDIO 1/ AP 1/ AP 1/ AP 1/ AP1/ * Cena za studio/apartmán. Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, spotřebu vody, plynu a energie, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, pobytovou taxu, registrační poplatek, cestovní pojištění.

7 7 Kemp Baško Polje Chorvatsko - Baška Voda POBYTOVÉ ZÁJEZDY Mobilhomy: ¼+1: obývací pokoj s klimatizací a s rozkládacím gaučem, TV satelit, rádio s CD-přehrávačem,DVDpřehrávač, ložnice rodičů, ložnice dětí (3 lůžka), plně vybavená kuchyňka, koupelna s teplou vodou a WC, velká terasa se stolem a židlemi. Termín Mobilhome 1/ * Cena za apartmán. Cena zahrnuje: ubytování pro 4 osoby na 7 nocí, pobytovou taxu, přihlašovací poplatek, spotřebu elekřiny, vody a plynu, klimatizaci, parkování, používání hřišť, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, ložní prádlo a ručníky (lze pronajmout na místě za 20 Eur/týden/ mobilhome), závěrečný úklid, cestovní pojištění. Nástupní místa: Ostrava, Havířov, Frýdek Místek, Nový Jičín, Olomouc, Brno. Velmi oblíbený kemp vhodný pro děti, s oblázkovou pláží vzdálenou cca 300 m. Vybavení kempu: restaurace, směnárna, obchod, sejf na recepci, pošta, info služba, parkoviště, hřiště pro míčové hry. Stany: Pro 4 osoby, vybavené dřevěnou podlahou, ledničkou, stoly, židlemi, vařičem, nádobím, lehátky a dalším kemp. vybavením. Termín Počet dní Dospělá osoba Dítě do 14 let Dítě do 9 let Cena zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování ve stanu pro 4 osoby, spotřebu vody, plynu a energie, služby delegáta v místě pobytu, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: stravování, pobytovou taxu (350 Kč/ dospělá os./pobyt, 290 Kč/dítě let/pobyt, 100 Kč/dítě do 12 let), cestovní pojištění, parkovné 300,-Kč/týden. Kemp Straško Chorvatsko - Pag - Novalja Velmi oblíbený kemp s oblázkovou pláží na ostrově Pag. Vybavení kempu: restaurace, pizzeria, pivnice, obchod, pekárna, půjčovna jízdních kol, skútrů a šlapadel, dětský koutek, wifi. Sportovní aktivity v kempu: tenisové kurty, beach volejbalové hřiště, stolní tenis, aerobic, aquaaerobic. Část kempu vyhrazena pro nudisty. Ubytování v chatkách pro 2-4 nebo v bungalovech pro 5-6 osob a v mobilhomech pro 4-6 osob. Fakultativní výlety: ostrov Rab, Zadar, Fish piknik. Termín Chatka 2-4 Bungalov 4 Bungalov 6 Mobilhome 4 Mobilhome Cena zahrnuje: ubytování za chatku/mobilhome/bungalov, spotřebu vody a energií, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: dopravu autobusem (1 890 Kč tam i zpět), lázeňské poplatky (40 Kč/dospělá os./den pobytu, 20 Kč/dítě let/den pobytu, děti do 12 let zdarma), parkovné (100 Kč/auto/den pobytu), polopenzi (175 Kč/os./den pobytu), plnou penzi (195 Kč/os./den pobytu), cestovní pojištění, závěrečný úklid. Nástupní místa: Ústí nad Labem, Lovosice, Litoměřice, Praha, Brno bez příplatku. Děčín, Teplice za příplatek 60 Kč/os.

8 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ Velký okruh Irskem 8 1. den Odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách. Noční tranzit přes Německo do Francie. 2. den Cesta Francií, Eurotunel z Calais do Anglie. Návštěva Stonehenge. Ubytování v blízkosti. 3. den Po snídani odjezd směr Wales, trajektem do irského Rosslare. Ubytování v Rosslare. 4. den Návštěva muzea whisky Old Midleton Distillery, Blarney Castle, NP Killarney jedinečná a krásná krajina, Muckross Abbey. Ubytování v dané oblasti. 5. den Ring of Kerry poloostrovem Iveragh (Bog village, Waterville), návrat na ubytování. 6. den Kouzelná vesnice Adare s dlouhými ofinami doškových střech (dnes považována za nejkrásnější vesnici v Irsku), Kilfenora místní hřbitov s vysokými kříži, Cliffs of Moher útesy, jejichž nejvyšší bod činí 201 metrů nad hladinou Atlantiku, Burren krajina tvořená řadami skalních útesů, terasami a vápencovými deskami, ubytování v okolí Burrenu. 7. den Po snídani přejezd do Dublinu, prohlídka města, možnost návštěvy některé z typických hospůdek, nocleh v Dublinu. 8. den Přejezd do Severního Irska - Carrick-a-Rede-Rope Bridge provazový most, Giant s Causeway Obrův chodník, Dunluce Castle, návrat na ubytování do Dublinu. 9. den Přeplutí z Dublinu do Walesu, zastávka v Llanfair - městečku s nejdelším názvem na světě, cesta pohořím Snowdonia Forrest - romantické pohoří s vodopády, jezery a nedotčenou přírodou, ubytování v blízkosti Londýna. 10. den Po snídani přejezd do Londýna, celodenní prohlídka města, pozdě večer přejezd Eurotunelem do Calais a cesta zpět do ČR. 11. den Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: Kč Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, ubytování ve dvoulůžkových pokojích 6x v Irsku, 2x v Anglii (hotel nebo B&B), 8x snídaně, trajekty, Eurotunel, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: případné vstupné, cestovní pojištění (základní 187 Kč, komplexní vč. storna 330 Kč). Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha, Plzeň.

9 9 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ Skandinávie - Norsko Nádražní 760/2, , Holešov Tel.: , 1. den V ranních hodinách odjezd ze Zlína směr Německo. Večer nalodění na trajekt Rostock - Trelleborg. 2. den Vylodění v Trelleborgu, přejezd do Osla. Návštěva Vigeland parku (v případě nepřízně počasí prohlídka muzeí). Večer příjezd do kempu. 3. den Ráno odjezd z kempu, jezero Fagerness, tunel Laersdal - nejdelší tunel na světě 24,5 km, Sněžná cesta (Aurlandsvegen) - krásné výhledy na Aurlandsfjord, trajektem přes Sognefjorden nejdelší a nejhlubší norský fjord, ubytování v kempu. 4. den Volný den v kempu. Možnost procházky po naučné stezce (7-14 km), která nabízí krásné výhledy na horskou řeku s mnoha vodopády a peřejemi. 5. den Odjezd z kempu do národního parku Jostedalsbreen (největší evropský ledovec) a návštěva ledovcového splazu Nigardsbreen, možnost procházky (2-6 km), ubytování v kempu. 6. den Odjezd z kempu, v případě dobrého počasí vyhlídková hora Dalsnibba (1496 m.n.m) s nádherným výhledem na Geirangerfjord a Geiranger, jeden z nejkrásnějších fjordů v Norsku, zařazený do seznamu UNESCO projížďka lodí po Geirangerfjordu, ubytování v kempu. 7. den Světoznámá Trolí stezka, procházka po trolí stezce přes vodopády (4-8 km), Trollveggen (nejvyšší kolmá stěna v Evropě), možnost nákupu suvenýrů v Dombasu, ubytování v kempu. 8. den Národní park Rondane, který je nejstarším norským národním parkem, pěší túra náhorními plošinami (2-8 km), ubytování v krásném přímořském kempu ve Stromstadu. 9. den Možnost si prohlédnout Stromstad a doplnit zásoby na zpáteční cestu nebo procházka v okolí kempu. Kolem poledne odjezd na trajekt do Trelleborgu. Ve večerních hodinách nalodění na trajekt. 10. den Vylodění v Rostocku, ve večerních hodinách příjezd do nástupních míst. Jedná se o turisticky nenáročný zájezd. Délku turistických tras si lze individuálně zvolit. Termín: Cena: Kč Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování ve 4 lůžkových chatkách (6x v Norsku, 1x ve Švédsku), 7x polopenzi, služby průvodce, trajekty, poplatky za podmořské tunely, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: kajuty, doporučené vstupné NOK, povlečení, cestovní pojištění (základní 170 Kč, komplexní vč. storna 300 Kč). Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha, Plzeň.

10 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ 10 Velikonoční Paříž a Versailles Termín: Cena: Kč 1. den Odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách přes Německo do Francie. 2. den V dopoledních hodinách příjezd do Paříže, okružní prohlídková jízda autobusem, návštěva Eiffelovy věže, La DéFence, Vítězný oblouk, Champs Elyssée, procházka čtvrtí Montmartre, bazilika Sacré Coeur, Moulin Rouge. Odjezd na ubytování do hotelu F1. 3. den Celodenní prohlídka Paříže, umělecká galerie v bývalém nádraží d Orsay, Invalidovna s hrobkou císaře Napoleona, před polednem odjezd do rozsáhlého komplexu s nádhernými zahradami a sochami Versailles, návštěva galerie Louvre se slavným obrazem Mona Lisa, odjezd na ubytování. 4. den Pěší prohlídka, Latinská čtvrť, Notre Dame, Pařížská radnice, Centre Pompidoua. Ve večerních hodinách odjezd do ČR. 5. den V odpoledních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, 2x ubytování v hotelu F1 na předměstí Paříže, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: 2 denní slevová průkazka na vstupné Pass Mussee 39 Eur/os platná do všech námi plánovaných objektů mimo Eiffelovu věž, děti do 18 let a studenti do 26 let z EU vstupné zdarma, cestovní pojištění 85 Kč/osoba, snídaně za příplatek 135 Kč/den, doporučené vstupné cca 60 EUR (vč. Pass Mussee), cestovní pojištění (základní 85 Kč, komplexní vč. storna 135 Kč). Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha. Holandsko země tulipánů Termín: Cena: Kč 1. den Odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách přes Německo do Holandska. 2. den V ranních hodinách příjezd do Amsterdamu společná projížďka lodí, následně pěší prohlídka městem, ve zbytku dne individuální volno dle zájmu, odjezd na ubytování do hotelu de Rijper Eilanden *** ve městě de Rijp. 3. den Po snídani odjezd do skanzenu Zaanse Schans, návštěva rybářské vesnice Volendam, zastávka v sýrárně ve Volendamu, Aftsluitdijk Enclose Dam uzavírací hráz, technický zázrak, projížďka po hrázi, odjezd na ubytování do hotelu. 4. den V ranních hodinách příjezd do Aalsmeeru burza květin, Keukenhof návštěva největšího květinového parku v Evropě, Rotterdam vyhlídka z věže Euromast, Den Haag, návštěva města, Madurodam miniaturní Holandsko, odjezd do Scheveningenu (předměstí Haagu, přímořské lázeňské město se spoustou atrakcí), ve večerních hodinách odjezd do ČR. 5. den V dopoledních až odpoledních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, 2x ubytování ve čtyřlůžkových pokojích v hotelu De Rijper Eilanden *** se soc.zařízením na pokoji, 2x snídaně formou švédských stolů, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: doporučené vstupné cca 60 EUR, příplatek za dvoulůžkový pokoj Kč/osoba, jednolůžkový pokoj Kč, cestovní pojištění (základní 85 Kč, komplexní vč. storna 135 Kč). Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha.

11 11 Benátky POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - VÍCEDENNÍ Termín: , Cena: Kč 1. den - Odjezd z nástupních míst ve večerních hodinách. Noční tranzit přes Rakousko do Itálie. 2. den - Příjezd do městečka Caorle v ranních hodinách, prohlídka města, přejezd do přístavu Punta Sabbioni a cca ½ hodinová plavba lodí do Benátek. V doprovodu českého průvodce prohlídka památek - náměstí sv. Marka, bazilika sv. Marka, Dóžecí palác, zvonice sv. Marka, most Rialto přes Canal Grande, Most Vzdechů atd. Následně individuální program. Ve večerních hodinách plavba lodí zpět do přístavu a odjezd zpět do ČR. 3. den - V brzkých ranních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena nezahrnuje: lodní lístek z Punta Sabionni do Benátek a zpět (cca 16 EUR/osoba), případné vstupné do památek, cestovní pojištění 51 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Karneval v Benátkách Termín: Cena: Kč 1. den - Odjezd z nástupních míst ve večerních hodinách. Noční tranzit přes Rakousko do Itálie. 2. den - Příjezd do přístavu Punta Sabionni v ranních hodinách a cca ½ hodinová plavba lodí do Benátek. V doprovodu českého průvodce prohlídka památek - náměstí sv. Marka, bazilika sv. Marka, Dóžecí palác, zvonice sv. Marka, most Rialto přes Canal Grande, Most Vzdechů atd. Následně individuální účast na karnevalových oslavách v ulicích. Ve večerních hodinách plavba lodí zpět do přístavu a odjezd zpět do ČR. 3. den V ranních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena nezahrnuje: lodní lístek z Punta Sabionni do Benátek a zpět (cca 16 EUR/osoba), případné vstupné do památek, cestovní pojištění 51 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Vídeň a zábavní park Prater - jednodenní Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Vídně a následně prohlídka města a nejvýznamnějších památek s průvodcem nebo celodenní návštěva zábavního parku Prater. Každý účastník má možnost volby. Odjezd zpět do ČR v odpoledních hodinách. Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 550 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek a vstupné na atrakce v Prateru, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov.

12 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - JEDNODENNÍ 12 Orlí hnízdo a jezero Königsee Odjezd z nástupních míst předchozí den (pátek) v pozdních nočních hodinách. V ranních hodinách příjezd do Obersalzbergu. Odtud výjezd speciálním autobusem po alpské silnici a výtahem na vrcholek hory Kehlstein, kde se tyčí proslulá stavba Orlí hnízdo. V odpoledních hodinách přejezd k jezeru Königsee a následně plavba lodí k ostrůvku Sv. Bartoloměje a individuální program. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 990 Kč Cena nezahrnuje: jízdenku speciálním autobusem a výtahem (cca 15,5 EUR/dospělá osoba, 9 EUR/dítě 6-14 let, dítě do 6 let zdarma), lodní lístek (cca 14,70 EUR/dospělá osoba, 8,20 EUR/dítě 6-17 let, dítě do 6 let zdarma), cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Budapešť Dopoledne příjezd do Budapešti a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Parlament, Náměstí Hrdinů, Štěpánský dóm, Rybářská bašta, Hradní návrší). Navštívíte také největší a nejstarší tržnici v Maďarsku, kde budete mít možnost nakoupit suvenýry a ochutnat nejrůznější místní speciality. Dále individuální program. Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách. V nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 750 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Krakow a Wieliczka V dopoledních hodinách příjezd do Wieliczky a následně prohlídka solných dolů s průvodcem. V odpoledních hodinách přejezd do Krakowa s prohlídkou historického města (Wawel s katedrálou, centrální náměstí Rynek, tržnice Sukiennice a další). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 690 Kč Cena nezahrnuje: vstupné do Wieliczky, případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Ostrava.

13 13 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - JEDNODENNÍ Krakow a Osvětim V dopoledních hodinách příjezd do Osvětimi a následně prohlídka koncentračního tábora Auschwitz I a Auschwitz II Berkenau s průvodcem. V odpoledních hodinách přejezd do Krakowa a prohlídka historického města (Wawel s katedrálou, centrální náměstí Rynek, tržnice Sukiennice a další). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 690 Kč Cena nezahrnuje: vstupné do Osvětimi cca 20 PLN, případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Ostrava. Salzburg Odjezd z nástupních míst předchozí den (pátek) v pozdních nočních hodinách. V ranních hodinách zastávka u vyhlídky na jezero solné komory Mondsee. Dopoledne příjezd do Salzburgu a následně návštěva nejzajímavějších míst a památek města (zahrada Mirabell, Mozartovo náměstí s Mozartovým pomníkem, Mozartův rodný dům, náměstí Residenzplatz a Domplatz, romantický Petrský hřbitov, pevnost Hohensalzburg). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 990 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Údolí Wachau Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. V dopoledních hodinách příjezd do rakouského Melku a prohlídka města (barokní klášter). Následně přejezd a prohlídka nejzajímavějších památek ve Spitzu (gotický kostel, náměstí), Dürnsteinu a Kremsu (zřícenina hradu, zámek). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 720 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov.

14 AKTIVNÍ DOVOLENÁ Jezera Solné komory Rakousko (nenáročný cyklozájezd) 14 Termín: STÁTNÍ SVÁTEK Cena: Kč/dospělá osoba Kč/děti 6-14 let Kč/děti 3-6 let, Kč/dítě do 3 let Předběžný program zájezdu: 1. den Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách do Rakouska. Zastávka u jezera Traunsee, městečko Gmunden, zámek Ort, přesun na ubytování do St. Gilgenu u jezera Wolfgangsee, individuální prohlídka městečka (dle časových možností výjezd lanovkou na vyhlídkovou horu Zwölferhorn). 2. den Cyklotúra kolem jezera Wolfgangsee přes městečko Strobl do St. Wolfgangu (cca 20 km), zde možnost výletu zubačkou na vyhlídkovou horu Schafberg. Návrat zpět do St. Gilgenu lodí po jezeře Wolfgangsee nebo stejnou cyklotrasou (cca 20 km). Jezero Fuschlsee, zámek Fuschl místo natáčení Sissi (cca 20 km). Celková trasa 40/60 km. 3. den Autobusem přesun do lázeňského městečka Bad Ischl a následně cyklotúra u jezera Hallstattersee, městečko Hallstatt. Celková trasa cca 45 km. 4. den Cyklotúra k jezeru Attersee a Mondsee příp. Irsee. Celková trasa cca 30/42 km. Odtud v odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR. Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Program není povinný, účastníci mohou využít také soukromé pláže u ubytování ke koupání a odpočinku. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem vč. přepravy kola, služby průvodce, 3x ubytování ve čtyřlůžkových pokojích, 3x polopenzi, povlečení, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: případné vstupné, příplatek za dvoulůžkový pokoj 200 Kč/os, lanovka na Zwölferhorn cca 21Eur/ dospělá osoba, 14,5 Eur/děti, zubačka na Schafberg cca 30 Eur/dospělá osoba, 15 Eur/děti do 16 let, plavba po jezeře Wolfgangsee s přepravou kola cca 10,6 Eur/osoba, cestovní pojištění (základní 68 Kč, komplexní vč. storna 108 Kč). Nástupní místa: Zlín, Holešov, Kroměříž, Brno. Liptov a Štrbské pleso Slovensko (turistika a relaxace) Termín: Cena: Kč/osoba 1. den Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách na Slovensko. V poledních hodinách příjezd na Chopok a zde společná turistika. Odjezd na ubytování do hotelu v Demänovské dolině, večeře. 2. den Po snídani návštěva Demänovské jeskyně Slobody a následně přejezd do Vysokých Tater Štrbského plesa s výjezdem lanovkou na Solisko a túrou na Predné Solisko. V podvečerních hodinách návrat zpět na ubytování, večeře. 3. den Po snídani odjezd do termálních lázní Bešeňová a zde celodenní relaxace. Odtud v podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, 2x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, 2x polopenzi, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: lanovky na Chopok a Solisko - cca 20 Eur/dospělá osoba, 16 Eur/mládež let a senioři nad 60 let, děti do 6 let zdarma, vstupné do jeskyně cca 7 Eur/dospělá osoba, 6 Eur/studenti, 3,5 Eur/děti 6-15 let (poplatek za fotografování/video cca 10 Eur), vstupné do lázní Běšeňová, cestovní pojištění (základní 51 Kč, komplexní vč. storna 81 Kč). Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Vizovice.

15 AKTIVNÍ DOVOLENÁ 15 Vrátná dolina a Jánošíkovy diery Slovensko (turistika) Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách na Slovensko. V dopoledních hodinách příjezd do Vrátné doliny a Bieleho potoka. Dle vlastního výběru z Vrátné doliny lanovkou na Snilovské sedlo a zde možnost turistických tras nebo z Bieleho potoka pěší turistikou Jánošikovými dierami na Malý Rozsutec. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: STÁTNÍ SVÁTEK Cena: 390 Kč Cena nezahrnuje: lanovku, cestovní pojištění (základní 17 Kč, komplexní vč. storna 27 Kč). Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Vizovice. Medvědí soutěska Rakousko (turistika) Dopoledne příjezd do vesničky Mixnitz a odtud treková túra Medvědí soutěskou. Uvidíte krásné pohledy do údolí, vodopády a projdete se přes 164 žebříků ze dřeva. Odjezd zpět do ČR v odpoledních hodinách. V nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 790 Kč Cena nezahrnuje: vstupné do soutěsky cca 3 EUR/osoba, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Vizovice. Pochod slováckými vinohrady Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd k vinohradům a následně celodenní procházka přes vinice a sklípky s ochutnávkou burčáku a nejrůznějších druhů vín. Možnost zakoupení bohatého občerstvení. Odjezd a návrat zpět do nástupních míst v podvečerních hodinách. Termín: Hodonínské vinohrady, Mutěnické vinohrady Cena: 260 Kč Cena zahrnuje: dopravu autobusem, pojištění proti úpadku CK. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín.

16 RELAXACE, LÁZNĚ 16 Budapešť a termální lázně Szechenyi - vícedenní relaxační Termín: STÁTNÍ SVÁTEK Cena: Kč 1. den - Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Mosonmagyaróvár, zde návštěva termálních lázní, prohlídka města, přejezd do Budapešti. 2. den Prohlídka nejzajímavějších památek Budapešti s průvodcem (Parlament, Náměstí Hrdinů, Štěpánský dóm, Rybářská bašta, Hradní návrší). Navštívíte také největší a nejstarší tržnici v Maďarsku, kde budete mít možnost nakoupit suvenýry a ochutnat nejrůznější místní speciality. Dále individuální program. 3. den - Po snídani možnost koupání v proslulých termálních Szechenyiho lázních, případně individuální program v Budapešti. Odjezd zpět do ČR cca v 16:00 hod. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, 2x ubytování, 2x snídaně, služby průvodce, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní, případné vstupné do památek, cestovní pojištění 51 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Györ Maďarsko Účinky termální vody: choroby kostí a kloubů, chronický zánět kloubů a svalů, gynekologické choroby. Jedny z mála bezchlorových lázní v Maďarsku. Vnitřní i vnější bazény s tobogány a vodopádem, whirpool, dětský bazén. Dopoledne příjezd do Györu a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: 9. 3., , (VÁNOČNÍ TRHY) Cena: 480 Kč/dospělá osoba, 460 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (dospělý cca Forintů, děti a senioři cca Forintů, více na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště. Mosonmagyaróvár Maďarsko Účinky termální vody: choroby kloubů a páteře, dýchací ústrojí. Zdejší léčivý pramen zařazen mezi pěti nejúčinnějšími léčivými vodami v Evropě. Dopoledne příjezd do Mosonmagyaróváru a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: 9. 3., Cena: 480 Kč/dospělá osoba, 460 Kč/děti do 15 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště.

17 17 RELAXACE, LÁZNĚ Velký Meder - Slovensko Účinky termální vody: pohybové ústrojí, regenerační účinky na organizmus člověka. klouby, Vnitřní i vnější bazény s hydromasážemi a vodopády, perličková koupel, dětské bazény, lanový park. Dopoledne příjezd do Velkého Mederu a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 460 Kč/dospělá osoba, 440 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště. Bešeňová Slovensko Účinky termální vody: pohybové ústrojí, urologické a gynekologické potíže. Vnitřní i vnější relaxační bazény, dětský bazén, nejrůznější vodní atrakce, vitální svět, relax centrum. Dopoledne příjezd do Bešeňové a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 470 Kč/dospělá osoba, 450 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště. Podhájská Slovensko Účinky termální vody: nemoci dýchacích cest, kožní onemocnění, bolesti zad, revmatismus, štítná žláza. Vnitřní i vnější relaxační bazény, tobogán, nově otevřené Wellness centrum Aquamarin. Dopoledne příjezd do Podhájské a následně celodenní pobyt v termálních lázních. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: , Cena: 390 Kč/dospělá osoba, 370 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště.

18 ADVENTY 18 Adventní Vídeň Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Vídně a prohlídka města a nejvýznamnějších památek s průvodcem. Následně individuální program na vánočních trzích. Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách. V nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: , Cena: 550 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné do památek, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Adventní Budapešť Dopoledne příjezd do Budapešti a následně prohlídka historického jádra města v doprovodu českého průvodce. Dále návštěva vánočních trhů a individuální program. Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách. V nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 750 Kč Cena nezahrnuje: vstupné do památek (doporučené kapesné HUF, vč. vstupů), cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Adventní Krakow Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Krakowa a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Wawel s katedrálou, kostel Sv. Petra a Pavla, centrální náměstí Rynek, tržnice Sukiennice a další). Následně individuální návštěva vánočních trhů. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Termín: Cena: 690 Kč Cena nezahrnuje: případné vstupné, cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hlinsko pod Hostýnem, Bystřice pod Hostýnem, Ostrava.

19 19 Aquapark Tatralandia Slovensko DALŠÍ ZÁJEZDY Účinky termální vody: pohybové a dýchací ústrojí. Největší celoroční areál vodní zábavy na Slovensku, vnitřní i vnější bazény s množstvím vodních atrakcí, ostrov pirátů z Karibiku, Keltský saunový svět, animační programy pro děti, welness paradoxe, funpark. Vhodné jako dárek pro Vaše děti za vysvědčení. Termín: Cena: 490 Kč/dospělá osoba, 470 Kč/děti do 12 let a senioři nad 60 let Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: vstupné do lázní (více info v CK nebo na cestovní pojištění 17 Kč. Nástupní místa: Holešov, Fryšták, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště. Dopoledne příjezd do Tatralandie a následně celodenní pobyt v areálu s termální vodou a vodní zábavou. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Nákupy v Polském Těšíně Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd k tržnici v Polském Těšíně a následně individuální program. Odjezd zpět do ČR v odpoledních hodinách. Termín: , Cena: 240 Kč Cena zahrnuje: dopravu autobusem, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění. V CK Bohemian tour můžete zakoupit zájezdy do celého světa! Egypt, Turecko, Řecko, Francie, Bulharsko, Exotiku Na rok 2014 připravujeme: Poznávací zájezd na Ukrajinu CK Bohemian tour s.r.o. Nádražní 760/ Holešov (Ve vestibulu českých drah) Tel.: Skype: CK Bohemian tour Otevírací doba: po - pá 9:00-12:00 13:00-17:00

20 Restaurace Cukrovar s.r.o., Palackého 162, Holešov, Všetuly Rezervace na: Tel.: / Parkování ve dvoře Speciality pro gurmány Denní menu Venkovní posezení Oslavy, večírky, soukromé akce Prezentace, školení,... Možnost ubytování Internet zdarma WIFI Na cestě s námi nikdy nejste sami! Říká se, že všechny cesty vedou do Říma. My ale víme, že nezáleží jen na cestě. Důležitý je především způsob, jakým ji absolvujete. Bohemian servis, s.r.o., Váš autobusový dopravce, nabízí komplexní služby v oblasti zajištění přepravy pro cestovní kanceláře, organizace i jednotlivce. Tel.: , Bohemian servis s.r.o.

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ CHORVATSKO CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ Známé a velmi oblíbené turistické centrum Crikvenica je 37 km vzdálené od Rijeky a je již více než sto let považováno za mimořádně vhodné lázeňské

Více

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7%

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7% BOMBASTICKÁ NABÍDKA PRO SKUPINY I JEDNOTLIVCE pobyt u moře BULHARSKO Letovisko - Primorsko Hotel ANCORA BEACH ***+ 2.6. 11.6.2015 Za cenu : 6. 315,- Kč po slevě 7% Možné uplatnit do 31.3.2015, Autobusová

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CHORVATSKO CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky ( základní

Více

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi Achillion hotelové apartmány*** ŘECKO Zakynthos / Amoudi / / Poloha: apartmánový hotel Achillion se nachází v malé vesničce Amoudi cca 6 km od centra Alikanas a Alikes. Achillion leží v klidné části, v

Více

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz Cestovní kancelář Votrok 2014 Kompletní ceny Cestovní kancelář Votrok, Chelčického 967, 500 02 Hradec Králové Telefon 495 534 066 Mobil 725 848 429 E-mail: votrok@votrok.cz www.votrok.cz Při zakoupení

Více

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri Achilleas studia *** 42 Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska Nidri, přímo u písčité pláže s pozvolným přístupem do vody. Centrum Nidri s přístavem a mnoha tavernami je vzdálený asi 1 kilometr.

Více

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+ ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari Oblíbené letovisko Marmari, vybudované v 80. letech 20. století, leží na severozápadním pobřeží ostrova cca 15 km od hlavního města Kos. Na rozdíl od toho Marmari poskytuje

Více

Itálie - Palmová riviéra

Itálie - Palmová riviéra Itálie - Palmová riviéra Léto 2015 Itálie San Benedetto del Tronto Východní pobřeží střední Itálie má příznivé klimatické podmínky, které umožňují příjemné prožití dovolené od května do konce září. Palmovou

Více

Solná komora-h.rakousko

Solná komora-h.rakousko Jezero Wolfgangsee Plavba lodí po jezeře denní jízdenka: 17,60 se Salzkammergut Erlebnis-Card: 16,40 www.wolgangseeschifffahrt.at Schafbergbahn jízda úzkokolejkou na horu Schafbergbahn jízda tam i zpět:

Více

Hotel Rosa Nautica 3*

Hotel Rosa Nautica 3* Hotel Rosa Nautica 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Datum 10.08.13-17.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní polopenze vlastní hotel 7 800 Kč Ceník Dvoulůžkový

Více

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Amaraigua 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Malgrat de Mar Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní all inclusive vlastní hotel 11

Více

Jezero Traunsee. Letní sáňkařská dráha - Strobl. Plavba lodí po jezeře. Jízda kabinkovou lanovkou na Grünberg (1004 m. n. m.)

Jezero Traunsee. Letní sáňkařská dráha - Strobl. Plavba lodí po jezeře. Jízda kabinkovou lanovkou na Grünberg (1004 m. n. m.) Tipy na výlety Solná komora Karta Salzkammergut Erlebnis Card: k zakoupení ve všech infocentrech v regionu SALZKAMMERGUT a ve vybraných hotelech a penzionech. Cena dospělí: 4,90 EUR, děti zdarma S kartou

Více

Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, 60200 Brno Tel. 542 219 200, tel/fax: 542 219 201

Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, 60200 Brno Tel. 542 219 200, tel/fax: 542 219 201 CHALKIDIKI - letovisko NEA VRASNA 2015 letecké zájezdy ODLETY BRNO,OSTRAVA vily VASILIS, VOULA,CHRISTOS II., APOLLON kód zájezdu termín počet dní/nocí 1. a 2. os. STUDIO 1. až 3. os. APARTMÁN 3. a 4. os.

Více

SICÍLIE 18. 9. 27. 9. 2015

SICÍLIE 18. 9. 27. 9. 2015 SICÍLIE 18. 9. 27. 9. 2015 Proč právě Sicílie? Největší italský ostrov nabízí krásné pláže, hory, divoké kaňony, jedny z nejlépe zachovaných antických památek světa i architektonické pozůstatky vlády Normanů,

Více

Tenis program 2008. Cestovní kancelář Victoria a Senior Tenis Club a. s. pro Vás připravili tenisové pobyty v Chorvatsku s možností:

Tenis program 2008. Cestovní kancelář Victoria a Senior Tenis Club a. s. pro Vás připravili tenisové pobyty v Chorvatsku s možností: Tenis program 2008 Cestovní kancelář Victoria a Senior Tenis Club a. s. pro Vás připravili tenisové pobyty v Chorvatsku s možností: TENIS CUP 1 : tenisový turnaj v kategoriích dvouhra muži, dvouhra ženy,

Více

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 CK TURISTA BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 5 - denní zájezd Již v úvodu naší golfové nabídky jsme uvedli, že golf již zdaleka není drahým sportem (i když tomu ceny v mnoha

Více

KARAVAN EXTRA LUX LORD

KARAVAN EXTRA LUX LORD - KEMP SUTIKLA KARAVAN EXTRA LUX LORD V letovisku najdete také půjčovnu aut, motorek a kol, vodní sporty, směnárnu, tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště, minigolf a možnost řady fakultativních

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především z

Více

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok GREECE TOUR 2012 Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok Po úspěších v minulých letech pokračujeme v pořádání oblíbené dovolené spojené se sportovním vyžitím.

Více

ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ. 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně!

ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ. 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně! ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně! VLAKOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD PRO ŽELEZNIČÁŘE s jízdenkou FIP: ÖBB a FS TERMÍN: 20.9. - 28.9.2014 CENA: 6 990 Kč Program 1. den Odjezd vlakem

Více

ZHAI HUA WUSHU INSTITUTE Škola Tai Ji a Shaolin Kung Fu

ZHAI HUA WUSHU INSTITUTE Škola Tai Ji a Shaolin Kung Fu ZÁJEZD K JADERSKÉMU MOŘI S VÝUKOU TAIJI A SHAOLINU 3. 12. 6. 2011 Zhai Hua Wushu Institute ve spolupráci s cestovní kanceláří Gagrano pořádá zájezd do Itálie se cvičením Taijiquan a Shaolin Kung Fu. Čeká

Více

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI*****

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** EGYPT HURGHADA : Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** Poloha: Luxusní hotel se nachází v oblasti Makadi Bay v části patřící národnímu parku, přímo u široké písečné pláže s korálovým podložím v zálivu Sharm

Více

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011 MěDK Elektra, příspěvková organizace Městské a turistické informační centrum Luhainfo Masarykova 950, 763 26 Luhačovice Tel.: 577 133 980 www.luhacovice.cz E-mail: luhainfo2@mdkelektra.cz NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

Více

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM MAĎARSKO Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů & - AUTOBUSEM 2015 Vánoce a Silvestr autobusem hotel Répce Gold**** - polopenze řádné l. ve 2 lůžk. pokoji 6 790, 8 290, 1 lůžkový pokoj 8 290,

Více

Korutanské Alpy: Nassfeld - apartmány Rosenstöckl ****, sauna v ceně / č.2351

Korutanské Alpy: Nassfeld - apartmány Rosenstöckl ****, sauna v ceně / č.2351 CK TURISTA Korutanské Alpy: Nassfeld - apartmány Rosenstöckl ****, sauna v ceně / č.2351 4,6,8 - denní zájezd Lyžování v jižních Alpách. Nejjižnější lyžování v Rakousku nabízí Korutanské Alpy, které hraničí

Více

Lyžařské kurzy pro školy 2011/12

Lyžařské kurzy pro školy 2011/12 Lyžařské kurzy pro školy 2011/12 Informace o lyžařských střediscích 1.Nassfeld nadmořská výška 686 m 2.278 m. největší lyžařské vysokohorské středisko 110 km upravovaných sjezdovek všech druhů obtížnosti

Více

TERMÍN: 11.09. 20.09., 18.09. 27.09.2015, květen/červen/září 2016. CENA: 5.990 Kč

TERMÍN: 11.09. 20.09., 18.09. 27.09.2015, květen/červen/září 2016. CENA: 5.990 Kč FRANCIE POBYT S VÝUKOU FRANCOUZŠTINY Výuka zahrnuje celkem 12 hodin (6 lekcí, 2 hod. denně) s českou lektorkou. Klienti se učí buď v restauraci přímo v kempu, na pláži nebo na hřišti kempu. Pobyt je vhodný

Více

www.cdtravel.cz Chorvatsko Záhřeb Posedarje Sukošan Tribunj Zadar Omiš Nemira Split Drvenik

www.cdtravel.cz Chorvatsko Záhřeb Posedarje Sukošan Tribunj Zadar Omiš Nemira Split Drvenik Chorvatsko Tel.: 972 243 052 Záhřeb www.cdtravel.cz Chorvatsko Je již dlouhou dobu oblíbeným cílem našich turistů, kteří se sem rádi vracejí. Nádherná příroda, na jedné straně pohoří v Velebit a Biokovo,

Více

SKUPINY 2014 ITÁLIE UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH, MOBILHOMECH UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ VHODNÉ PRO SPORTOVNÍ SKUPINY (AEROBIC, ZUMBA, )

SKUPINY 2014 ITÁLIE UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH, MOBILHOMECH UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ VHODNÉ PRO SPORTOVNÍ SKUPINY (AEROBIC, ZUMBA, ) SKUPINY 2014 ITÁLIE UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH, MOBILHOMECH UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ VHODNÉ PRO SPORTOVNÍ SKUPINY (AEROBIC, ZUMBA, ) ITÁLIE PRO SKUPINY SAN BENEDETTO residence Oceano Turisticky oblíbená oblast

Více

HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO Königssee Salzburg a Hallstatt

HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO Königssee Salzburg a Hallstatt HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO Königssee Salzburg a Hallstatt Prezentace zájezdu Orlí hnízdo (Kehlsteihaus) Cestovní a dopravní kancelář Tihelka Autor: Antonín Tihelka 1 Vážený zákazníku, vítáme Vás na stránkách

Více

ITÁLIE ADRIATICKÁ RIVIÉRA - LIDO DI JESOLO

ITÁLIE ADRIATICKÁ RIVIÉRA - LIDO DI JESOLO ADRIATICKÁ RIVIÉRA - LIDO DI JESOLO ITÁLIE dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře možnost zajištění prostoru pro cvičení aerobiku, hřiště na plážový volejbal, pronájmu fotbalového hřiště možnost

Více

Korutany - gasthof Laggner ** - turistická karta v ceně / č.7242

Korutany - gasthof Laggner ** - turistická karta v ceně / č.7242 CK TURISTA Korutany - gasthof Laggner ** - turistická karta v ceně / č.7242 4 - denní zájezd Turistika v Alpách, v nejjižnější části Rakouska s nejstálejším počasím. Korutany dělí jen necelých 140 km od

Více

ZÁJEZDY 2015. Cestovní kancelář a autobusová doprava JV-TRAVEL AGENCY s.r.o., Riegrova 15, 772 00 Olomouc

ZÁJEZDY 2015. Cestovní kancelář a autobusová doprava JV-TRAVEL AGENCY s.r.o., Riegrova 15, 772 00 Olomouc ZÁJEZDY 2015 Cestovní kancelář a autobusová doprava JV-TRAVEL AGENCY s.r.o., Riegrova 15, 772 00 Olomouc Tel. + fax: 585 207 070, kancelář: 602 752 182, hot-line: 606 730 111 e-mail: info@jv-tour.cz, web:

Více

Vítáme Vás v rekreačním areálu Stříbrný rybník

Vítáme Vás v rekreačním areálu Stříbrný rybník Stříbrný rybník Vítáme Vás v rekreačním areálu Stříbrný rybník Na pomezí Přírodního parku řeky Orlice a Novohradeckých lesů U největšího z rybníků v okolí Hradce Králové Adrenalin park Vodní centrum Celoroční

Více

Týdenní zábavná dovolená v Riccione

Týdenní zábavná dovolená v Riccione Týdenní zábavná dovolená v Riccione Termín cesty: 28.8 4.9 2015 Počet osob: nabídka od 8 osob Doprava: letecky Highlights: 7-denní pobyt ve vyhlášeném letovisku - Riccione Gay pláž Osobní gay průvodce

Více

Bulharsko. Primorsko. Kiten

Bulharsko. Primorsko. Kiten Bulharsko www.cdtravel.cz Bulharsko 4 SOFIJA Bulharsko se v posledních letech opět stalo vyhledávaným cílem našich turistů. Místní letoviska zaznamenávají velký turistický rozmach. Svou nabídkou služeb

Více

ŠPANĚLSKO KATALÁNSKO A BARCELONA

ŠPANĚLSKO KATALÁNSKO A BARCELONA LAST MINUTE ZÁJEZD ZA POZNÁNÍM ŠPANĚLSKO Pobyt u moře s výlety KATALÁNSKO A BARCELONA BARCELONA GOTICKÁ KLÁŠTER MONTSERRAT FIGUERAS (MUZEUM DALÍHO) CASTELLO D EMPÚRIAS CADAQUES BARCELONA MODERNISTICKÁ

Více

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie Central Plaza*** BULHARSKO / Pomorie 2 / / / / Poloha: nový, moderní hotel dostavěný v roce 2012 se nachází na okraji staré části lázeňského městečka Pomorie. Do centra města, kde naleznete malé obchůdky,

Více

Cena zájezdu: 7 990,-Kč / student ve vícelůžkovém pokoji

Cena zájezdu: 7 990,-Kč / student ve vícelůžkovém pokoji Studijní poznávací zájezd Krásy Katalánska Termín zájezdu: 27.9 7.10. 2013 Hotel Guitart 3* v letovisku Lloret de Mar, Costa Brava Cena zájezdu: 7 990,-Kč / student ve vícelůžkovém pokoji V ceně zahrnuto:

Více

CHORVATSKO DALMÁCIE. Hotel

CHORVATSKO DALMÁCIE. Hotel Hotel CHORVATSKO DALMÁCIE Vítejte v jedné z nejkrásnějších částí chorvatského pobřeží, v srdci Dalmácie na Makarské riviéře, perle Jadranu. Na úpatí horského masivu Biokovo se nacházejí vyhlášená letoviska

Více

Skala - Rachoni - Hotel Rachoni Bay ***+

Skala - Rachoni - Hotel Rachoni Bay ***+ CK TURISTA Skala - Rachoni - Hotel Rachoni Bay ***+ 12 - denní zájezd Poloha: Pěkný dvoupatrový hotel, který se nachází ve středisku Rachoni, přímo u písčité pláže vedle hotelu Rachoni Beach ve vzdálenosti

Více

Chorvatsko 2010 stany, karavany, mobilní domy, apartmány

Chorvatsko 2010 stany, karavany, mobilní domy, apartmány Jindřiška Slováčková - cestovní agentura ABC U Rybníka 11 795 01 Rýmařov Tel/Fax (+420) 554 212 300 Mobil (+420) 777 601 227 Email : info@abc-ck.cz www.abc-ck.cz Chorvatsko 2010 stany, karavany, mobilní

Více

100% garance sněhu. Kaprun Zell am See Saalbach Kitzbühel. Zima 2012 2013 časová sleva až 10 % Vánoce děti ZDARMA. ubytování od 600 Kč/os.

100% garance sněhu. Kaprun Zell am See Saalbach Kitzbühel. Zima 2012 2013 časová sleva až 10 % Vánoce děti ZDARMA. ubytování od 600 Kč/os. Vánoce děti ZDARMA 100% garance sněhu Zima 2012 2013 časová sleva až 10 % Kaprun Zell am See Saalbach Kitzbühel ubytování od 600 Kč/os./noc 3x ubytování s polopenzí 2 690 Kč Kaprun Kaprun pod dominantním

Více

Polopenze. Depandance SLAVEN. Depandance AD TURRES bazén. Polopenze. Polopenze. Hotel MEDITERAN. Polopenze. Polopenze. 9. 990,- Kč. 7.

Polopenze. Depandance SLAVEN. Depandance AD TURRES bazén. Polopenze. Polopenze. Hotel MEDITERAN. Polopenze. Polopenze. 9. 990,- Kč. 7. Rychlá přímá a komfortní doprava lu busy nebo autem! Itálie cca 10 hod.! Chorvatsko: Crikvenica cca 11 hod.! Chorvatsko: Makarska cca 15 hod.! 02. 08. - 11. 08. Víkendové koupání v moři: 1. 100,- Kč/os.

Více

LETOVISKA V CHORVATSKU

LETOVISKA V CHORVATSKU LETOVISKA V CHORVATSKU ISTRIE - LETOVISKO KANEGRA*** renovované bungalovy*** umístěné ve stínu stromů B 4 bungalov pro 4 os. - neprůchozí ložnice (2 lůžka), průchozí obývací pokoj (2 lůžka), zařízená kuchyně

Více

Všeobecné informace k zájezdu

Všeobecné informace k zájezdu 2013 Všeobecné informace k zájezdu Blato, Chorvatsko 21. 6. 30. 6. 2013 Ubytování Ubytováni je zajištěno v 4 lůžkových dřevěných chatkách, které mají 2 oddělené ložnice po 2 lůžkách, kuchyňku se základním

Více

Apartmány Budin Blata 94 Vodice

Apartmány Budin Blata 94 Vodice Apartmány Budin Blata 94 Vodice Vodice leží na pobřeží Jaderského moře, při Jadranské magistrále,11 km severozápadně od Šibeniku první zmínka o městě ze 14.století, název Vodice vznikl od četných vodních

Více

MAĎARSKO RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY VÁNOCE / SILVESTR 2009 / 2010 HUNGARY

MAĎARSKO RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY VÁNOCE / SILVESTR 2009 / 2010 HUNGARY MAĎARSKO RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY / 2009 / 2010 HUNGARY Sárvár hotel Park Inn**** RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY 14.11. 17.11. (3 noci) TRASA A, C 4 990,- 27.11. 29.11. (2 noci) TRASA B 3 790,- 26.12. 28.12.

Více

Ubytování v Novém Jičíně

Ubytování v Novém Jičíně Ubytování v Novém Jičíně 1. Hotely 2. Penziony 3. Ubytování v soukromí 4. Ubytovny 1 1. Hotely Hotel Kalač *** hotel se nachází asi 10 minut od centra přijímáme platbu kreditními kartami všech druhů Dvořákova

Více

Tipatour - doprodej volných míst. Česká republika

Tipatour - doprodej volných míst. Česká republika Tipatour - doprodej volných míst Česká republika Západní Čechy Mariánské Lázně Hotel KRAKONOŠ***+, polopenze, vstup do krytého bazénu ZDARMA. Balneoprovoz, solná jeskyně. Veškeré procedury probíhají na

Více

KOS / MARMARI / PSALIDI / LAMBI

KOS / MARMARI / PSALIDI / LAMBI KOS KOS / MARMARI / PSALIDI / LAMBI květen červen červenec srpen září říjen vzduch 24 28 32 33 29 25 voda 21 24 25 25 24 21 MAPA KOSU: Marmari Lambi Kos Psalidi Jedním z nejslavnějších rodáků ostrova Kos

Více

NĚMECKO - Údolí Mosely

NĚMECKO - Údolí Mosely NĚMECKO - Údolí Mosely Nabídka incentivní cesty spojené s degustací vín Termín: 26. 30.8. 2015 Počet: 10-15 osob rodí se zde ta nejušlechtilejší vína z odrůdy Ryzlink rýnský Program cesty Během tohoto

Více

POBYTY a SOUSTŘEDĚNÍ u MOŘE pro MATEŘSKÉ, ZÁKLADNÍ i STŘEDNÍ ŠKOLY a také pro SPORTOVNÍ KOLEKTIVY, AEROBIK i RODINY s DĚTMI

POBYTY a SOUSTŘEDĚNÍ u MOŘE pro MATEŘSKÉ, ZÁKLADNÍ i STŘEDNÍ ŠKOLY a také pro SPORTOVNÍ KOLEKTIVY, AEROBIK i RODINY s DĚTMI Organizátor CESTOVNÍ KANCELÁŘ Ing. Josef Kramoliš JOKRATOUR Pod Strání 2834, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm email: jokratour@jokratour.cz www.jokratour.cz JIŽ 23. SEZÓNA!!! 2014 POBYTY a SOUSTŘEDĚNÍ u MOŘE

Více

CESTOVNÍ KANCELÁŘ - LÉTO 2013 AKTIVNĚ ZDRAVĚ ZÁBAVNĚ LÉTO 2013 CHORVATSKO. +420 603 444 954, ck@dalmatinek.cz, www.dalmatinek.cz

CESTOVNÍ KANCELÁŘ - LÉTO 2013 AKTIVNĚ ZDRAVĚ ZÁBAVNĚ LÉTO 2013 CHORVATSKO. +420 603 444 954, ck@dalmatinek.cz, www.dalmatinek.cz AKTIVNĚ ZDRAVĚ ZÁBAVNĚ LÉTO 2013 CHORVATSKO Makarská riviéra ŽIVOGOŠĆE - chaty DALMATINEK hotelový Makarská riviéra ŽIVOGOŠĆE - vila FILIP Makarská riviéra ŽIVOGOŠĆE - vila MILKA Makarská riviéra ŽIVOGOŠĆE

Více

LÉTO 2016. Připravujeme!!!!!! Do doby vydání nového katalogu a ceníků platí pro zálohování zájezdů na sezónu 2016 ceny roku 2015.

LÉTO 2016. Připravujeme!!!!!! Do doby vydání nového katalogu a ceníků platí pro zálohování zájezdů na sezónu 2016 ceny roku 2015. LÉTO 2016 Připravujeme!!!!!! Do doby vydání nového katalogu a ceníků platí pro zálohování zájezdů na sezónu 2016 ceny roku. N eček ejte na L A S T M I N UT E! Do 19.12. slevy za včasný nákup - Využijte

Více

TEMATICKÝ ZÁJEZD aneb pojeďte s ČSJ

TEMATICKÝ ZÁJEZD aneb pojeďte s ČSJ TEMATICKÝ ZÁJEZD aneb pojeďte s ČSJ poznat historii likérky ZWACK Tematický zájezd se koná ve dnech 17. 19. října 2014 Maďarsko Vážení přátelé, předloni jsme uspořádali úspěšný tematický zájezd do BMW

Více

ZELL AM SEE KAPRUN RAKOUSKO

ZELL AM SEE KAPRUN RAKOUSKO Triatlon a cyklocamp 2011 ZELL AM SEE KAPRUN RAKOUSKO Triatlon a cyklocamp 2011 Zell am See Kaprun Rakousko I. termín: 9. 19. června/10 dní Závody během pobytu: Název závodu Vzdálenost Místo 11. 06. 2011

Více

PODHÁJSKA SLOVENSKO. nejlepší ubytování u koupaliště termální bazény v ceně pobyty s programem cvičení, léčitelky, jóga, přednášky, výlety

PODHÁJSKA SLOVENSKO. nejlepší ubytování u koupaliště termální bazény v ceně pobyty s programem cvičení, léčitelky, jóga, přednášky, výlety nejlepší ubytování u koupaliště termální bazény v ceně pobyty s programem cvičení, léčitelky, jóga, přednášky, výlety pro klienty MTM různá zvýhodnění (slevy na stravu, procedury atd.) je nejnavštěvovanější

Více

NABÍDKA ZÁJEZDU PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM. Spojené arabské emiráty a Omán. Termín 3. 1. - 11. 1. 2016. Plavba. Spojené arabské emiráty a Omán

NABÍDKA ZÁJEZDU PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM. Spojené arabské emiráty a Omán. Termín 3. 1. - 11. 1. 2016. Plavba. Spojené arabské emiráty a Omán PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM Termín 3. 1. - 11. 1. 2016 Termín: 3. 1. - 11. 1. 2016 Splendour of the Seas Plná penze Vybavení lodě: Paluba s vodním vyžitím, venkovní i krytý bazén, vířivky, moderní denní lázně

Více

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 CK TURISTA Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 4,5,7 - denní zájezd Děti skipas zdarma Rodinné lyžování v Alpách se službami all inclusive (bez alkoholických

Více

Bohem tour, s. r. o. OA, Pionýrská 23, 662 05 Brno. www.bohemtour.webnode.cz. bohemtour@gmail.com. cestovní kancelář. BOHEM TOUR-p

Bohem tour, s. r. o. OA, Pionýrská 23, 662 05 Brno. www.bohemtour.webnode.cz. bohemtour@gmail.com. cestovní kancelář. BOHEM TOUR-p Bohem tour, s. r. o. OA, Pionýrská 23, 662 05 Brno www.bohemtour.webnode.cz bohemtour@gmail.com cestovní kancelář BOHEM TOUR-p NABÍDKA ZÁJEZDŮ Egypt Tunisko Bulharsko Řecko Turecko Chorvatsko Itálie Exotika

Více

To nejlepší z Anglie. 1.den: odjezd z Vimperka v podvečerních hodinách a přesun přes SRN do Belgie.

To nejlepší z Anglie. 1.den: odjezd z Vimperka v podvečerních hodinách a přesun přes SRN do Belgie. To nejlepší z Anglie Termín: 23. 4. - 29. 4. 2016 Program: 1.den: odjezd z Vimperka v podvečerních hodinách a přesun přes SRN do Belgie. 2 den:. Celodenní návštěva hlavního města EU Bruselu. Dopoledne

Více

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012 Štrbské Pleso/Vysoké Tatry Hotel FIS*** Štrbské Pleso je nejvýše položenou oblastí na Slovensku s nejčistějším vzduchem. Hotel FIS se úrovní ubytování a službami řadí k nejlepším ve Vysokých Tatrách. K

Více

CK BUS TOUR-FOLTÝNOVÁ

CK BUS TOUR-FOLTÝNOVÁ PROVENCE 2011 Vážení rodiče, milí studenti! V letošním školním roce máte poprvé možnost volby komplexní zahraniční exkurze. Po několika rocích, kdy se nabízelo pouze Chorvatsko, tedy destinace relativně

Více

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři w w w.h usto p e ce - cit y. cz rodina sport senioři víno PRO SENIORY Seniorský věk už dnes nemusí být obdobím stráveným v ústraní aktivního společenského života. Stále více institucí myslí na lidi seniorského

Více

Nidri - Hotel Gregory s ***

Nidri - Hotel Gregory s *** CK TURISTA Nidri - Hotel Gregory s *** 11 - denní zájezd Poloha: Menší rodinný hotel sestávající ze dvou dvoupatrových budov má ideální polohu přímo u pláže. Centrální ulice, tvořící jedno z center střediska,

Více

Zimní stadion Ostrov

Zimní stadion Ostrov Zimní stadion Ostrov Tréninkové pobyty a soustředění v Ostrově Vážení manažeři sportovních klubů, sportovci a obchodní přátelé, Rádi bychom Vám představili možnosti Zimního stadionu v Ostrově u Karlových

Více

KYPR, TURECKO a EGYPT

KYPR, TURECKO a EGYPT ROZŠÍŘENÁ NABÍDKA PRO ZAMĚSTNANCE (a rodinné příslušníky) SŽDC, ČD A ČD CARGO. KYPR, TURECKO a EGYPT VÍCE INFORMACÍ O VOLNÝCH TERMÍNECH A CENÁCH na tel. 97 22 43 055 (Turecko, Egypt) a 97 22 43 052 (Kypr)

Více

2015 ITÁLIE PALMOVÁ RIVIÉRA SAN BENEDETTO DEL TRONTO

2015 ITÁLIE PALMOVÁ RIVIÉRA SAN BENEDETTO DEL TRONTO ITÁLIE PALMOVÁ RIVIÉRA SAN BENEDETTO DEL TRONTO apartmány 700-900 m od železniční zastávky San Benedetto del Tronto se nachází ve střední části Jaderského moře na poloviční vzdálenosti mezi městy ANCONA

Více

XML EXPORT ZÁJEZDŮ. popis XML formátu denní aktualizace konečné ceny

XML EXPORT ZÁJEZDŮ. popis XML formátu denní aktualizace konečné ceny prodej zájezdů přes internet XML EXPORT ZÁJEZDŮ popis XML formátu denní aktualizace konečné ceny Formát XML exportu Zajezdy Základní root element, který tvoří kolekce elementů Zajezd a obsahuje popisy

Více

Malování v Provence. 10 - denní zájezd Francie

Malování v Provence. 10 - denní zájezd Francie Malování v Provence 10 - denní zájezd Francie Navštivte a poznejte Provence, rodiště a působiště řady slavných malířů, a přeneste její krásy na malířské plátno! Kdo už někdy držel v ruce paletu a štětec,

Více

2015 ITÁLIE OSTROV SICÍLIE

2015 ITÁLIE OSTROV SICÍLIE ITÁLIE OSTROV SICÍLIE Sicílie PERLA STŘEDOMOŘÍ - ostrov Slunce, ostrov v samém srdci Středozemního moře. Sicílie je úplně jiná než ostatní oblasti Itálie, pestřejší a plná protikladů, má odlišnou a svébytnou

Více

Kulturní informační turistická a cestovní agentura - www.kita.cz. OTROKOVICE Výrobce a provozovatel OLOMOUC HODONÍN LUHAČOVICE

Kulturní informační turistická a cestovní agentura - www.kita.cz. OTROKOVICE Výrobce a provozovatel OLOMOUC HODONÍN LUHAČOVICE Kulturní informační turistická a cestovní agentura - www.kita.cz OTROKOVICE Výrobce a provozovatel OLOMOUC HODONÍN LUHAČOVICE OLOMOUC - město s nejvíce památek na Moravě - Vláček v provozu květen-srpen

Více

NABÍDKA ZÁJEZDU PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM PO KARIBIKU TERMÍN 26.2. - 6.3.2016. Plavba západním Karibikem. www.airmarine.cz

NABÍDKA ZÁJEZDU PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM PO KARIBIKU TERMÍN 26.2. - 6.3.2016. Plavba západním Karibikem. www.airmarine.cz PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM PO KARIBIKU TERMÍN 26.2. - 6.3.2016 Loď Celebrity Reflection Plná penze Termín: 26. 2. - 6. 3. 2016 Loď Celebrity Reflection, člen lodní společnosti Celebrity Cruises, je v provozu

Více

pro kolektivy 2016 Chorvatsko Itálie Lignano Sabbiadoro, Caorle, Riccione, Martinsicuro adrialand.cz AŽ 5 POUKAZŮ SLEVA AŽ ZDARMA

pro kolektivy 2016 Chorvatsko Itálie Lignano Sabbiadoro, Caorle, Riccione, Martinsicuro adrialand.cz AŽ 5 POUKAZŮ SLEVA AŽ ZDARMA pro kolektivy 2016 S garancí NEJNIŽŠÍCH CEN na českém trhu * NEJNIŽŠÍ MOŽNÉ CENY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY PRO ORGANIZÁTORY AŽ 5 POUKAZŮ SLEVA AŽ ZDARMA % Chorvatsko Pag, Povljana, Biograd na Moru, Vodice, Baška

Více

VAL DI SOLE: Rifugio Solander, lokalita Prà del Lago - Commezzadura NOVINKA NA SJEZDOVCE!

VAL DI SOLE: Rifugio Solander, lokalita Prà del Lago - Commezzadura NOVINKA NA SJEZDOVCE! VAL DI SOLE: Rifugio Solander, lokalita Prà del Lago - Commezzadura NOVINKA NA SJEZDOVCE! Hotel stojí ve výšce 2045 m n. m. na panoramatickém místě přímo u výstupu z lanovky Daolasa. Kompletně renovované

Více

NABÍDKA ZÁJEZDU. PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM PO KARIBIKU Termín 6.11. - 15.11.2015. Plavba západním Karibikem. www.airmarine.cz

NABÍDKA ZÁJEZDU. PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM PO KARIBIKU Termín 6.11. - 15.11.2015. Plavba západním Karibikem. www.airmarine.cz Miami Mexiko Kajmanské ostrovy Jamajka Bahamy Miami PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM PO KARIBIKU Termín 6.11. - 15.11.2015 Miami Mexiko Kajmanské ostrovy Jamajka Bahamy Miami Loď Celebrity Reflection Plná penze

Více

SLEVY AŽ 30 % Pobytové a poznávací zájezdy. www.ckkalousek.cz. CHORVATSKO ŠPANĚLSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY ZÁJEZDY PRO SKUPINY CHORVATSKO od 699,-Kč/týden

SLEVY AŽ 30 % Pobytové a poznávací zájezdy. www.ckkalousek.cz. CHORVATSKO ŠPANĚLSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY ZÁJEZDY PRO SKUPINY CHORVATSKO od 699,-Kč/týden Pobytové a poznávací zájezdy CHORVATSKO ŠPANĚLSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY ZÁJEZDY PRO SKUPINY CHORVATSKO od 699,-Kč/týden 2015 NOVINKY CHORVATSKO nová nástupní místa po ČR odjezdy pátek a pondělí jízdenky do

Více

Itálie dovolená 2006

Itálie dovolená 2006 levně výhodně kvalitně Cestovní kancelář MMI nástupce CK PhDr. Dagmar Bálková Tour line se všemi právy a povinnostmi Itálie dovolená 2006 V nabídce: apartmány, hotely, penziony Benátska riviéra: CAORLE,

Více

Depandance SLAVEN. Polopenze. Polopenze. Polopenze. Hotel MEDITERAN. Polopenze. Polopenze. Polopenze. 9. 990,- Kč. Hotel ZAGREB. 7.

Depandance SLAVEN. Polopenze. Polopenze. Polopenze. Hotel MEDITERAN. Polopenze. Polopenze. Polopenze. 9. 990,- Kč. Hotel ZAGREB. 7. Rychlá přímá a komfortní doprava lu busy nebo autem! Itálie cca 10 hod.! Chorvatsko: Makarska cca 15 hod.! 26. 07. - 04. 08. Víkendové koupání v moři: 1. 100,- Kč/os. dítě jako 3. os. 3. osoba ZAGREB 8.

Více

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY NA ROK 2012

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY NA ROK 2012 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY NA ROK 2012 Eger, Tokaj, Budapešť - víno a termály EGER, TOKAJ, BUDAPEŠŤ - víno a termály Chcete v Maďarsku poznat kraj termálů a zažít atmosféru slavnosti nejznámějšího maďarského vína

Více

CHORVATSKO země krásných pláží a dobré gastronomie

CHORVATSKO země krásných pláží a dobré gastronomie CHORVATSKO země krásných pláží a dobré gastronomie Nejširší nabídka ubytování v Chorvatsku V katalogu AUTEM EVROPOU 2014 str. 228 286 V katalogu Prázdninové domy a Kempy 2014 str. 20-23 111 pečlivě vybraných

Více

HARKÁNY A KARNEVAL BUSÓJÁRÁS poznávací zájezd. 5.990 Kč. maďarsko. ckcesta.cz. Hotel *** Termín 13.2. - 18.2. SLEVA. 5 % do 31.12.

HARKÁNY A KARNEVAL BUSÓJÁRÁS poznávací zájezd. 5.990 Kč. maďarsko. ckcesta.cz. Hotel *** Termín 13.2. - 18.2. SLEVA. 5 % do 31.12. SLEVA 5 % do 31.12. HARKÁNY A KARNEVAL BUSÓJÁRÁS Hotel *** 5.990 Kč Termín 13.2. - 18.2. Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x snídani, 1x ve če ři, dopravu au to busem vč. výletů dle programu, pobytovou taxu,

Více

Praha 1, Jeruzalémská 10, tel./fax : +420 224 225 430-1 prodej@ckulysses.cz SILVESTR V RAKOUSKU 26.12.2009 2.1.2010 APARTMÁNOVÝ DŮM LANDHAUS RAINER

Praha 1, Jeruzalémská 10, tel./fax : +420 224 225 430-1 prodej@ckulysses.cz SILVESTR V RAKOUSKU 26.12.2009 2.1.2010 APARTMÁNOVÝ DŮM LANDHAUS RAINER SILVESTR V RAKOUSKU 26.12.2009 2.1.2010 APARTMÁNOVÝ DŮM LANDHAUS RAINER APARTMÁN TYP 1 12.990,-Kč obytná ložnice, kuchyně, sociální zařízení, maximální obsazení 2+1 dítě APARTMÁN TYP 2 13.200,-Kč obytná

Více

Albena - Hotel Flamingo Grand *****

Albena - Hotel Flamingo Grand ***** CK TURISTA Albena - Hotel Flamingo Grand ***** 8 - denní zájezd Poloha: Luxusní hotel e nachází přímo v centru střediska Albena a v blízkosti pláže. Pláž: Krásná písečná dlouhá pláž s pozvolným vstupem

Více

DÍTĚ ZDARMA ČASOVÁ SLEVA DÉLKY POBYTU MÍSTO NÁSTUPU OSOBY ZDARMA SLUŽBY SENIOR 55+ JISTOTA

DÍTĚ ZDARMA ČASOVÁ SLEVA DÉLKY POBYTU MÍSTO NÁSTUPU OSOBY ZDARMA SLUŽBY SENIOR 55+ JISTOTA CHORVATSKO 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 DÍTĚ ZDARMA ČASOVÁ SLEVA DÉLKY POBYTU MÍSTO NÁSTUPU OSOBY ZDARMA SLUŽBY SENIOR 55+ JISTOTA Dítě na přistýlce v doprovodu dvou dospělých osob má pobyt ZDARMA. Akci DÍTĚ ZDARMA

Více

Přehled lyžařských zájezdů 2015/16

Přehled lyžařských zájezdů 2015/16 Č. záj. cestovní kancelář, Jiří PETR, * U Jezera 5, 74705 Opava, CZ Přehled lyžařských zájezdů 2015/16 Lyž. dny 402 3 411 6 26. sezóna (V dubnu 2016 začneme už 27. sezonu) Cena před Místo Termín Další

Více

FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013

FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013 FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013 UBYTOVÁNÍ Ubytování je zajištěno ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Cena obsahuje snídaní a veškeré poplatky a je stejná pro oba hotely. Oba hotely jsou luxusní a blízko turistický

Více

9. 590,- Kč. francouzské lůžko. 10. 990,- Kč balkon/ms

9. 590,- Kč. francouzské lůžko. 10. 990,- Kč balkon/ms Rychlá přímá a komfortní doprava lu busy nebo autem! Itálie cca 10 hod.! Chorvatsko: Crikvenica cca 11 hod.! Chorvatsko: Makarska cca 15 hod.! 23. 08. - 01. 09. Víkendové koupání v moři: 1. 100,- Kč/os.

Více

LYŽAŘSKÉ KURZY PRO ŠKOLY

LYŽAŘSKÉ KURZY PRO ŠKOLY LYŽAŘSKÉ KURZY PRO ŠKOLY RAKOUSKO 2013 www.ckpk.cz I www.rakousko.cz I www.molltal.cz I www.nassfeld.cz LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA WWW.CKPK.CZ NASSFELD nadmořská výška 686 m 2.278 m. největší lyžařské vysokohorské

Více

Nabídka ubytování v kempu DroomPark Buitenhuizen. Český dům v Holandsku MS žen 2014

Nabídka ubytování v kempu DroomPark Buitenhuizen. Český dům v Holandsku MS žen 2014 Nabídka ubytování v kempu DroomPark Buitenhuizen Český dům v Holandsku MS žen 2014 Adresa: DroomPark Buitenhuizen Buitenhuizerweg 2 1981 LK Velsen Zuid tel. 0031 23-5383726 www.droomparkbuitenhuizen.nl

Více

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Hotel SwissHouse Apartments & Spa Zeyerova 87, 353 01 Mariánské Lázně, Česká republika Tel +420 354 602 200 GSM +420 777 602 213 www.swisshouse.cz

Více

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz STUDIUM ANGLIČTINY NA

Více

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz WELLNESS & RELAX v Mariánských Lázních marienbad.danubiushotels.cz CÍSAŘSKÉ DNY 3 noci v hotelu Nové Lázně ***** Cena od 9 270 Kč dárek na pokoji 1x minerální koupel v historické Císařské nebo Královské

Více

ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY

ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY cestovní kancelář ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY V Ý J I M E Č N Á N A B Í D K A MOŽNOST OKAMŽITÉ NEZÁVAZNÉ REZERVACE e - m a i l : c k @ l o u d a t o u r. c z 3 7 7 2 2 6 0 6 8 J I Ž 1 6 L E T P R O Š K O L Y

Více

Londýn 1. Nabídka poznávacího a vzdělávacího zájezdu pro žáky ZŠ Školní 2 LONDÝN

Londýn 1. Nabídka poznávacího a vzdělávacího zájezdu pro žáky ZŠ Školní 2 LONDÝN Nabídka poznávacího a vzdělávacího zájezdu pro žáky ZŠ Školní 2 LONDÝN Vážení rodiče, Nabízíme Vašim dětem cestování za poznáním a zdokonalením jazykových znalostí do Anglie. Jedná se o 6-denní zájezd

Více

Maďarsko. Maďarsko. Mosonmagyaróvár Vznikl. Hévíz jedno z nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, Bükfürdo Jedno z nejnovějších lázeňských

Maďarsko. Maďarsko. Mosonmagyaróvár Vznikl. Hévíz jedno z nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, Bükfürdo Jedno z nejnovějších lázeňských Tel.: 972 243 052 Mosonmagyarovar Bükfürdo Hévíz BALATON BUDAPEŠŤ má rozlohu 93 tisíc km 2 Harkány a 10,1 milionu obyvatel. Hlavní město Budapest (2,1 mil obyvatel), středoevropský čas, měna: 1 forint

Více