Aukční katalog č. 45. Aukční síň Procházka spol. s r.o. ročník XX/2015

Download "Aukční katalog č. 45. Aukční síň Procházka spol. s r.o. ročník XX/2015"

1 Aukční síň Procházka spol. s r.o. ročník XX/2015 Aukční katalog č aukce výtvarného umění, 21. listopadu 2015 v Hotelu Malý pivovar, ul. Karla IV. č. 8, České Budějovice

2 1. František Bílek ( ) Živé památce J. A. Komenského, značeno v desce F B 1915, datováno 1915, barevný dřevoryt/papír, 48,8 x 39,5 cm, pasparta, sklo, ( ) 3.800, (EUR 140) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pirner) 2. František Tavík Šimon ( ) Zlatá ulička v Praze, signováno vpravo dole T. F. Šimon, nedatováno, barevný lept/papír, 26,3 x 24,5 cm, sklo, ( ) 8.000, (EUR 296) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pirner) 3. Václav Štětka ( ) Výlov rybníka, signováno vpravo dole Václav Štětka, nedatováno, barevná litografie/papír, 38 x 51,5 cm, pasparta, sklo, ( ) 1.400, (EUR 52) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Švabinský, Hynais) 4. Jan Halla ( ) Český Krumlov, signováno vpravo dole Jan Halla 1953, datováno 1953, barevný lept/papír, 28,5 x 43,5 cm, pasparta, sklo, ( ) 800, (EUR 30) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pokorný, Lauda), Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha (prof. Svolinský) 5. František Tavík Šimon ( ) Katedrála v Rouen, značeno razítkem TFŠ dole uprostřed, ligatura FTŠ 1913 vpravo na boku, datováno 1916, barevný lept/ papír, 33,5 x 30 cm, pasparta, sklo, ( ) 8.500, (EUR 315) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pirner) Poznámka: Členská prémie spolku Mánes pro rok Oldřich Kulhánek ( ) Zabalená tvář, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 1982, datováno 1982, litografie/papír, tisk 57/70, 48 x 37 cm, sklo, ( ) 8.000, (EUR 296) Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha (prof. Svolinský) 7. Jiří Anderle (nar. 1936) Chlapec na kole, signováno dole uprostřed Anderle, nedatováno, lept/papír, tisk 86/200, 19 x 15 cm, volný list ( ) 2.600, (EUR 96) Vysoká škola uměleckoprůmyslová škola Praha, Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pelc, Silovský) 8. Josef Liesler ( ) Lidový festival na lodi, signováno vpravo dole Liesler 78, datováno 1978, barevná litografie/papír, 37,5 x 54 cm, pasparta, sklo, ( ) 2.800, (EUR 103) Vysoká škola architektury na ČVUT Praha (prof. Blažíček) - 2 -

3 PROGRAM 45. AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ 21. listopadu sobota v Hotelu Malý pivovar, ul. Karla IV. č. 8, České Budějovice PŘEDPOKLÁDANÝ ČASOVÝ PROGRAM hodin vstup do sálu hodin I. aukční kolo: dražba položek č přestávka - platební pauza hodin II. aukční kolo: dražba položek závěrečná platba předpokládaný konec aukce Vstupné na aukci je 50 Kč nebo předem zakoupený aukční katalog. Prohlídka dražených exponátů je možná: v Galerii Procházka, Dům umění nám. Přemysla Otakara II. 38 České Budějovice pondělí až pátek sobota po dohodě - tel v den konání dražby v Galerii Procházka, Dům umění nám. Přemysla Otakara II. 38 České Budějovice sobota telefon do místa konání dražby Dražební podmínky 1. Osoby účastnící se dražby se svou přítomností podřizují podmínkám obsaženým v aukčním řádu, který je v plném znění k dispozici v Aukční síni Procházka, nám. Přemysla Otakara II. 38, České Budějovice a dále v místě konání dražby. 2. Dražbu provádí na žádost vlastníků dražených předmětů Aukční síň Procházka spol. s r.o..průběh aukce se řídí aukčním řádem a ustanoveními Občanského zákoníku, zákona o veřejných dražbách číslo 26/2000 Sb. a předpisy souvisejícími. 3. Dražba je veřejná, vstup je podmíněn pouze zaplacením vstupného a kapacitou místnosti pro dražbu určené. I při splnění těchto podmínek však nelze do této místnosti vpustit osoby podnapilé či jinak porušující pravidla slušného chování. 4. Dražitelem může být fyzická osoba starší 18 let nebo právnická osoba, která se před dražbou prokáže při registraci dražitelů. 5. Exponáty budou draženy v pořadí, které odpovídá tomuto katalogu, ve kterém jsou dražené předměty popsány, včetně uvedení nejnižšího podání (vyvolávací ceny). 6. Dražebník zajistí při dražbě vyvolání předmětu jeho pořadovým číslem. Po vyvolání předmětu mohou dražitelé činit příhozy zvednutím zálohovaného dražebního čísla. Dražba předmětu se koná, pokud dražitelé činí příhozy. Za příhozy se přitom považuje: a) 50 Kč, činí-li okamžitá dražební cena méně než Kč b) 100 Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň Kč, ale méně než Kč c) 500 Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň Kč, ale méně než Kč d) Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň Kč, ale méně než Kč e) Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň Kč, ale méně než Kč f) Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň Kč, ale méně než Kč g) Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň Kč Kdo má přiklepnutý nejvyšší příhoz, stává se vydražitelem. O pořadí příhozů rozhoduje osoba pověřená konáním dražby 7. Dosažená cena je cenou kupní. Vydražitel se zavazuje, že v souladu s 18 odst. 2 zákona č. 26/2000 Sb. O veřejných dražbách, uhradí dražebníkovi poplatek za provedení dražby ve výši stanovené dražební vyhláškou, to je 15% z ceny dosažené vydražením. Cenu i poplatek je vydražitel povinen zaplatit v průběhu nejbližší platební pauzy. Tato cena je pro vydražitele konečná, poplatek se zaokrouhluje na celých 50 Kč nahoru. 8. Odhad ceny, určení a popis předmětu provádí odborníci. Údaje v katalogu jsou výsledkem pečlivých šetření, přesto však nemůže být přesnost posudků zaručena. Má se obecně za to, že každý zájemce má možnost si nabízené předměty osobně prohlédnout a seznámit se tak s jejich stavem za podmínek stanovených dražební vyhláškou. Reklamace týkající se ceny, jakosti, stavu a funkčnosti jsou po příklepu vyloučeny. 9. Dražitel může dražit kteroukoliv věc i bez osobní přítomnosti na dražbě: - vyhotoví-li ověřenou písemnou plnou moc k zastoupení v dražbě, - určí-li věci, které za něho má zástupce dražit, - určí-li limit, do kterého za něho má zástupce přihazovat, a to pro každou věc zvlášť, - účastní-li se dražby formou telefonického kontaktu, to pouze po písemné či ústní dohodě. 10. Položky označené v katalogu písmenem P může dražit pouze občan ČR. Ceny uvedené v EUR jsou zaokrouhlené částky, které odpovídají nejnižšímu podání (vyvolávací ceně) a slouží pouze pro orientaci

4 9. Karel Štěch ( ) Interiér klášterního kostela Nanebevzetí Panny Marie - Zlatá Koruna, signováno vpravo dole K. Štěch, nedatováno, lept/papír, 24,3 x 18,5 cm, volný list ( ) 350, (EUR 13) Uměleckoprůmyslová škola Praha, Akademie výtvarných umění Praha (prof. Šimon) 10. Jan Halla ( ) Český Krumlov, signováno vpravo dole Jan Halla 1953, datováno 1953, lept/papír, 21 x 14,5 cm, volný list ( ) 300, (EUR 11) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pokorný, Lauda), Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha (prof. Svolinský) 11. Michael Florian ( ) Dačice, signováno vpravo dole Florian, nedatováno, kolorovaný dřevoryt/papír, 12,2 x 11,8 cm, pasparta, sklo, ( ) 350, (EUR 13) Studia soukromá 12. Michael Florian ( ) U Punčochářů Stará Říše, signováno vpravo dole M. Florian, datováno 1956, kolorovaný dřevoryt/papír, 13,5 x 21,3 cm, pasparta, sklo, ( ) 450, (EUR 18) Studia soukromá 13. Jan Halla ( ) Jindřichův Hradec, signováno vpravo dole J. Halla, nedatováno, barevná litografie/papír, 21 x 38 cm, pasparta, sklo, ( ) 350, (EUR 13) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pokorný, Lauda), Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha (prof. Svolinský) 14. Jan Halla ( ) České Budějovice, signováno vpravo dole Halla, nedatováno, litografie/papír, 26,5 x 37 cm, sklo, ( ) 350, (EUR 13) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pokorný, Lauda), Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha (prof. Svolinský) 15. Josef Mayer ( ) Praha, signováno vpravo dole J. Mayer, nedatováno, barevný lept/papír, 23,7 x 23 cm, sklo, ( ) 1.200, (EUR 45) Uměleckoprůmyslová škola Praha (prof. Jakesch, Dítě) 16. Josef Mayer ( ) U kostela, značeno monogramem vpravo dole JM, nedatováno, barevný lept/papír, 11 x 8,2 cm, volný list ( ) 250, (EUR 10) Uměleckoprůmyslová škola Praha (prof. Jakesch, Dítě) 17. J. Techl Tok Vydry, signováno vpravo dole J. Techl 50, datováno 1950, lept/papír, 23,5 x 16 cm, pasparta, sklo, ( ) 300, (EUR 11) 18. Jaroslav Skrbek ( ) Chrám sv. Mikuláše v Praze - Mostecká ulice, signováno vpravo dole Jaroslav Skrbek 1923, datováno 1923, lept/papír, 26,5 x 18,7 cm, sklo, ( ) 400, (EUR 15) Uměleckoprůmyslová škola Praha, Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pirner, Švabinský) - 4 -

5 19. František Kobliha ( ) Tajemná květina, signováno vpravo dole F. Kobliha, nedatováno, dřevoryt/papír, 7,5 x 5 cm, volný list ( ) 350, (EUR 13) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Ženíšek) 20. Jan Konůpek ( ) Orfeus se loučí s Eurydikou, signováno vpravo dole Konůpek 39, datováno 1939, lept/papír, 26,8 x 20,5 cm, volný list ( ) 800, (EUR 30) Vysoké učení technické Praha, Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pirner) 21. Max Švabinský ( ) Zahučaly bory, signováno vpravo dole M. Švabinský, nedatováno, litografie/papír, 18 x 13,5 cm, pasparta, sklo, ( ) 600, (EUR 22) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pirner) 22. Max Švabinský ( ) Básník, signováno vpravo dole M. Švabinský, nedatováno, litografie/papír, 16 x 11,3 cm, pasparta, sklo, ( ) 600, (EUR 22) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pirner) 23. Bohumil Kočura (Kočí) (1894?) PF 1928, signováno vpravo dole B. Kočura, datováno 1927, kolorovaný linoryt/papír, 21 x 16,5 cm, volný list ( ) 500, (EUR 18) 24. Bohumil Kočura (Kočí) (1894?) PF 1929, signováno vpravo dole B. Kočura, datováno 1928, linoryt/papír, 26 x 18,5 cm, volný list ( ) 500, (EUR 18) 25. Alois Moravec ( ) PF 1928 Miloslava Novotného (Iliada), signováno vpravo dole A. Moravec, datováno 1928, suchá jehla/papír, tisk 33/60, 24,5 x 16,8 cm, volný list ( ) 350, (EUR 13) Uměleckoprůmyslová škola Praha (prof. Kysela), Akademie výtvarných umění Praha (prof. Švabinský) 26. Václav Špála ( ) Autoportrét, signováno vpravo dole V. Špála, nedatováno, linoryt/papír, 11,8 x 8 cm, pasparta, sklo, ( ) 2.500, (EUR 93) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Bukovac, Thiele) 27. Alois Moravec ( ) PF 1928 dr. B. Zítka (Sv. Václav), nesignováno, datováno 1927, suchá jehla/papír, tisk 33/60, 24,5 x 16,7 cm, volný list ( ) 350, (EUR 13) Uměleckoprůmyslová škola Praha (prof. Kysela), Akademie výtvarných umění Praha (prof. Švabinský) 28. Neurčeno Sen, signováno vpravo dole, vročeno 30. léta 20. století, suchá jehla, lept/papír, 19 x 19 cm, volný list ( ) 600, (EUR 22) - 5 -

6 29. Ludmila Jiřincová ( ) Vzpomínka na léto signováno dole uprostřed L. Jiřincová, nedatováno, lept/papír. 10 x 8 cm, volný list ( ) 1.200, (EUR 45) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Šimon) 30. Rostislav Štěpáník ( ) Zátiší s ananasem, signováno vpravo dole Štěpáník 78, datováno 1978, barevná serigrafie/papír, 43 x 29,5 cm, volný list ( ) 600, (EUR 22) Uměleckoprůmyslová škola Zlín 31. Karel Vik ( ) Zámecké schody, signováno vpravo dole Vik, v desce VK, nedatováno, barevný dřevoryt/papír, 10,2 x 5,8 cm, volný list ( ) 250, (EUR 10) 32. J. Techl Po cestě, signováno vpravo dole J. Techl, nedatováno, lept/papír, 24,5 x 17 cm, pasparta, sklo, ( ) 300, (EUR 11) 33. Jan Halla ( ) Motýl na louce, signováno vpravo dole Halla, nedatováno, barevná litografie/papír, tisk 25/120, 26 x 44 cm, volný list ( ) 300, (EUR 11) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pokorný, Lauda), Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha (prof. Svolinský) 34. Milan Peterka ( ) Ze Šumavy, signováno vpravo dole M. Peterka 70, datováno 1970, barevná litografie/papír, 33 x 48 cm, pasparta, sklo, ( ) 600, (EUR 22) Vysoká škola výtvarných umění Bratislava (prof. Čemický, Mudroch) 35. Cyril Chramosta ( ) Jihočeský masopust, signováno vpravo dole Cyril Chramosta 1985, datováno 1985, barevná litografie/papír, 30 x 48 cm, pasparta, sklo, ( ) 800, (EUR 30) Stavební průmyslová škola v Praze (malbu studoval u Nového, Vonáška, Blažíčka) 36. Jan Halla ( ) U rybníka, signováno vpravo dole Halla, nedatováno, barevná litografie/papír, 18,5 x 42 cm, volný list ( ) 250, (EUR 10) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pokorný, Lauda), Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha (prof. Svolinský) 37. Václav Sivko ( ) Zahradní restaurace v noci, signováno vpravo dole V. Sivko 47, datováno 1947, kombinovaná grafická technika/papír, 21 x 36,3 cm, pasparta, sklo, oblepka ( ) 600, (EUR 22) Státní grafická škola Praha (J. Vodrážka), Uměleckoprůmyslová škola Praha (prof. Tröster) 38. Bohumila Doleželová ( ) Tanečníci, signováno vpravo dole Míla, nedatováno, lept/papír, 14,7 x 19,8 cm, volný list ( ) 500, (EUR 19) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pukl) - 6 -

7 39. Václav Johanus (nar. 1947) Naděje, signováno vpravo dole Václav Johanus, nedatováno, serigrafie/papír, průměr 16 cm, pasparta, sklo, ( ) 1.200, (EUR 45) 40. Václav Johanus (nar. 1947) Kapří sny (dva kusy), signováno vpravo dole Václav Johanus 82, datováno 1982, serigrafie papír, 14,2 x 12 cm, volný list; signováno vpravo dole Václav Johanus, nedatováno, serigrafie/papír, tisk 67/100, volný list ( ) 800, (EUR 30) 41. Karel Oberthor ( ) V zahradě ptáků Ohniváků, signováno dole uprostřed K. Oberthor 73, datováno 1973, barevná litografie/papír, tisk 4/50, 24,5 x 13,7 cm, pasparta, sklo, ( ) 500, (EUR 19) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Silovský, Pukl, Obrovský) 42. Karel Oberthor ( ) Žlutý klaun, signováno dole uprostřed K. Oberthor 97, datováno 1997, barevná litografie/papír, tisk 4/50, 24,5 x 13,5 cm, pasparta, sklo, ( ) 450, (EUR 17) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Silovský, Pukl, Obrovský) 43. Karel Oberthor ( ) Na pastvě, signováno dole uprostřed K. Oberthor 65, datováno 1965, barevná litografie/papír, autorský tisk, 44,5 x 33,3 cm, pasparta, sklo, ( ) 850, (EUR 32) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Silovský, Pukl, Obrovský) 44. Eva Bednářová ( ) Dáma s vějířem, signováno vpravo dole Eva Bednářová 1976, datováno 1976, barevná litografie/papír, tisk 167/200, 33,5 x 24 c m, pasparta, sklo, ( ) 1.200, (EUR 45) Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha (prof. Strnadel) 45. Josef Liesler ( ) Italské střípky, signováno vpravo dole Liesler 65, datováno 1965, barevná litografie/papír, tisk 13/150, 19 x 12,5 cm, pasparta, sklo, ( ) 600, (EUR 22) Vysoká škola architektury na ČVUT Praha (prof. Blažíček) 46. Karel Valter ( ) Kalich, signováno dole uprostřed Valter K 86, datováno 1986, lept/papír, tisk 76/80, 14,5 x 10,4 cm, volný list ( ) 800, (EUR 30) Učitelský ústav v Českých Budějovicích 47. Jindřich Boška (nar. 1931) Na kříži, signováno vpravo dole Boška, nedatováno, kombinovaná grafická technika/papír, autorský tisk, 17,2 x 12 cm, volný list ( ) 450, (EUR 17) Studia soukromá u F. Grosse, V. Boukala, Th. Bechnika 48. Jan (Jeňýk) Antonín Pacák ( ) Vinobraní, signováno vpravo dole Jeňýk Pacák, datováno 1998, linoryt/papír, autorský tisk, 26 x 14,5 cm, pasparta, sklo, ( ) 800, (EUR 30) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Paderlík, Sychra) - 7 -

8 49. Karel Valter ( ) Zátiší, signováno dole uprostřed Valter K 69, datováno 1969, papírotisk/papír, 33 x 45 cm, sklo, ( ) , (EUR 925) Učitelský ústav v Českých Budějovicích 50. Jaroslav Hovadík ( ) Dopis, signováno vpravo dole J. Hovadík 73, datováno 1973, strukturální grafika/papír, 48 x 32 cm, volný list ( ) 8.000, (EUR 296) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Sychra) 51. Oldřich Kulhánek ( ) Výslech, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 1990, datováno 1990, barevná litografie/papír, tisk 7/90, 66 x 50,5 cm, volný list ( ) 8.000, (EUR 296) Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha (prof. Svolinský) 52. Josef Liesler ( ) Kompozice 69, signováno vpravo dole Liesler 69, datováno 1969, barevná litografie/papír, 64,5 x 49 cm, volný list ( ) 4.500, (EUR 167) Vysoká škola architektury na ČVUT Praha (prof. Blažíček) 53. Jindřich Boška (nar. 1931) Geometrický rastr, signováno vpravo dole Boška, nedatováno, kombinovaná grafická technika/papír, 25,3 x 18,7 cm, volný list ( ) 700, (EUR 26) Studia soukromá u F. Grosse, V. Boukala, Th. Bechnika 54. Karol Felix (nar. 1961) Kontemplace, signováno vpravo dole Karol Felix, datováno 1993, barevný lept/papír, tisk 97/100, 29,5 x 20,7 cm, volný list ( ) 2.800, (EUR 105) Vysoká škola výtvarných umění Bratislava (prof. Brunovský) 55. Ewa Nemoudry (nar. 1957) Muž co mě pronásleduje, signováno vpravo dole Ewa Nemoudry, nedatováno, barevná litografie/papír, tisk 49/70, 54 x 76 cm, volný list ( ) 2.800, (EUR 105) Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha (prof. Svoboda) 56. Ewa Nemoudry (nar. 1957) Klamovka, signováno vpravo dole Ewa Nemoudry, nedatováno, barevná litografie/papír, tisk 73/80, 34,8 x 54,4 cm, volný list ( ) 2.200, (EUR 105) Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha (prof. Svoboda) - 8 -

9 57. Jiří Voves (nar. 1945) Bez názvu, signováno vpravo dole J. Voves, nedatováno, kombinovaná technika/plátno, 45 x 35 cm, lišta ( ) 5.000, (EUR 185) Fakulta architektury na ČVUT Praha; architektura na Akademii výtvarných umění Praha (prof. Cubr) 58. Joachym Beruschka (nar. 1973) Jezírko, signováno vpravo dole Joachym Beruschka 10, datováno 2010, olej, akryl/plátno, 75 x 100 cm, ( ) , (EUR 592) Grafická škola Praha, Newcastle College, Byam Shaw School of Art, Londýn 59. Dalibor Říhánek (nar. 1946) Zvědavost, signováno vlevo nahoře D. Říhánek MMXIV, datováno 2014, olej, akryl/plátno, 80 x 65 cm, ( ) , (EUR 610) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Jiroudek), stipendium Academia di belle Arti, Řím (prof. E. Greco) 60. Dalibor Říhánek (nar. 1946) Vlasatá, signováno vpravo dole D. Říhánek I/XII, MMXII, datováno 2012, olej, akryl/plátno, 90 x 65 cm, ( ) , (EUR 850) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Jiroudek), stipendium Academia di belle Arti Řím (prof. E. Greco) 61. Roman Kubička (nar. 1948) Vrakoviště, nesignováno, vročeno 1971, olej/plátno, 41 x 41 cm, lišta ( ) 3.500, (EUR 130) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Jiroudek, Paderlík) 62. Eva Prokopcová (nar. 1948) Cesta, signováno vpravo dole Eva 85, datováno 1985, olej/plátno, 20 x 27,2 cm, lišta ( ) 1.800, (EUR 67) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Smetana) 63. Josef Winkler (?) Kompozice A 031, signováno vpravo dole Winkler (?), datováno 2003 (na rubu), kombinovaná technika/plátno, 100 x 120 cm, lišta ( ) , (EUR 410) 64. Jakub Stretti (nar. 1967) Čaj zelený TEE, signováno vlevo dole J. Stretti 2003, datováno 2003, akryl/plátno, 140 x 90 cm, lišta ( ) , (EUR 1.370) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Hodonský, Malich) - 9 -

10 65. Bohumil Pavlík ( ) Kytice máků, signováno vlevo dole B. Pavlík, nedatováno, olej/masonit, 35 x 48 cm, ( ) 800, (EUR 30) Učitelský ústav 66. Bohumil Pavlík ( ) Kytice šeříků, signováno vpravo dole B. Pavlík 62, datováno 1962, olej/plátno, 55 x 61 cm, ( ) 1.200, (EUR 45) Učitelský ústav 67. Bohumil Pavlík ( ) Kytice aster, signováno vpravo dole B. Pavlík 62, datováno 1962, olej/masonit, 47 x 38 cm, sklo, ( ) 800, (EUR 30) Učitelský ústav 68. Bohumil Pavlík ( ) Kytice růží, signováno vpravo dole B. Pavlík 62, datováno 1962, olej/plátno, 61 x 73 cm, ( ) 2.100, (EUR 80) Učitelský ústav 69. Áda Novák ( ) Kytice šeříků, signováno vlevo dole Áda Novák, nedatováno, olej/plátno, 81 x 46,5 cm, ( ) 5.000, (EUR 185) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Nowak) 70. Daniel Kepr ( ) Kytice jiřin, nesignováno, vročeno 80. léta 20. století, olej/plátno, 66 x 52 cm, ( ) 2.500, (EUR 92) Státní grafická škola Praha, studia soukromá u B. Laudy 71. Nesignováno Slunečnice ve váze, nesignováno, nedatováno, kombinovaná technika/masonit, 50 x 60 cm, ( ) 1.500, (EUR 55) 72. Daniel Kepr ( ) Zátiší s melounem, signováno vpravo dole D. Kepr, nedatováno, olej/plátno, 40 x 50 cm, ( ) 2.100, (EUR 80) Státní grafická škola Praha, studia soukromá u B. Laudy

11 73. Áda Novák ( ) Jednoty, signováno vlevo dole Áda Novák, nedatováno, olej/plátno, 37 x 73 cm, ( ) 5.000, (EUR 185) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Nowak) 74. Jan Kojan ( ) Zátiší s rybami, nesignováno, datováno 1928 (na rubu), olej/karton, 49,5 x 70 cm, ( ) 9.000, (EUR 333) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Hynais, Krattner) 75. Ota Matoušek ( ) Pole na jaře, signováno vpravo dole Ota Matoušek 48, datováno 1948, olej/plátno, 55 x 100 cm, ( ) 8.000, (EUR 296) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Preisler, Pirner) 76. Ota Matoušek ( ) Polní cesta do Střížova, signováno vpravo dole Ota Matoušek, datováno 1942 (na rubu), olej/plátno, 40 x 55 cm, ( ) 4.000, (EUR 150) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Preisler, Pirner) 77. Karel Stehlík ( ) Na Vltavě, signováno vlevo dole Kar. Stehlík, nedatováno, olej/masonit, 41 x 60 cm, ( ) 4.500, (EUR 166) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Nejedlý) 78. Áda Novák ( ) Jaro III., signováno vlevo dole Áda Novák 76, datováno 1976, olej/plátno, 60 x 100 cm, ( ) 8.500, (EUR 315) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Nowak)

12 Z atelieru Antonína Málka 79. Antonín Málek (nar. 1937) Černá svatozář, signováno vlevo dole Málek 2013, datováno 2013, akryl/plátno, 60 x 50 cm, ( ) , (EUR 2.410) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 80. Antonín Málek (nar. 1937) Temný mrak, signováno vpravo dole Málek 2014, datováno 2014, akryl/plátno, 70 x 50 cm, ( ) , (EUR 2.410) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 81. Antonín Málek (nar. 1937) Vládce, signováno vpravo dole Málek , datováno , akryl/plátno, 40 x 50 cm, ( ) , (EUR 2.110) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 82. Antonín Málek (nar. 1937) Červená kapka, signováno vlevo dole Málek 2012, datováno 2012, akryl/masonit, 55 x 33 cm, ( ) , (EUR 1.705) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 83. Antonín Málek (nar. 1937) Žlutá kapka, signováno vlevo dole Málek 2012, datováno 2012, akryl/plátno, 49,5 x 40 cm, ( ) , (EUR 1.705) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 84. Antonín Málek (nar. 1937) Bílá kapka, signováno vlevo dole Málek 2012, datováno 2012, akryl/masonit, 47 x 24 cm, ( ) , (EUR 1.500) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada)

13 Z atelieru Antonína Málka 85. Antonín Málek (nar. 1937) Drak na věčné časy, signováno vlevo dole Málek 2014, datováno 2014, tužka, bílá křída, akrylová podmalba/papír, 67 x 43 cm, sklo, ( ) , (EUR 630) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 86. Antonín Málek (nar. 1937) Akvárium - klec, signováno vlevo dole Málek 2014, datováno 2014, tužka, bílá křída, akrylová podmalba/papír, 58 x 41 cm, sklo, ( ) , (EUR 630) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) Antonín Málek se narodil v Plzni. Vystudoval výtvarnou školu v Praze ( ) a u profesorů V. Rady a K. Součka pražskou Akademii výtvarných umění ( ). Následujícího roku mu byl udělen čestný rok studia na tomto ústavu. Patřil do skupiny Konfrontace (1961). Účastnil se neveřejných ateliérových výstav Konfrontace I. a II. a též výstavy Konfrontace III. (1965), která byla veřejnou expozicí s oficiálním katalogem. Cílem široké skupiny umělců a teoretiků bylo co nejobsáhlejší zveřejnění proudu nefigurální tvorby v českém výtvarném prostředí. V roce 1968 emigroval do Švédska. Poté střídavě pobýval ve Švédsku a německém Kielu ( ). Od roku 1979 žije trvale v Kolíně nad Rýnem. V současné době se pohybuje mezi Jindřichovým Hradcem, Plzní a Kolínem nad Rýnem. Podílel se na inscenacích Král Ubu (1984) a Apokalyptika (1989) realizovaných v divadle pantomimy KEFKA M. Sládka v Kolíně nad Rýnem. Od sklonku 50. let do poloviny 60. let dvacátého století užíval ve své tvorbě netradiční materiály, destruoval reliéfní struktury maleb a strukturálních grafik. Přelom 60. a 70. let uplynulého století přinesl v Málkově tvorbě návrat k figurální tématice. Vznikala a vznikají díla motivovaná zájmem o osud člověka, která často využívají ironii. Témata hlav, dialogů a portrétů slouží autorovi k poodkrytí roušky lidské existence metodou expresivní výtvarné deformace. Je držitelem řady ocenění a tvůrčích stipendií. Jaromír Procházka s použitím textů Mahuleny Nešlehové

14 87. Joška Florian Praha, signováno vpravo dole Joška Florian 56, datováno 1956, olej/papír, 28 x 38 cm, pasparta, sklo, ( ) 1.500, (EUR 55) 88. Karel Stehlík ( ) Jihočeská vesnice, signováno vpravo dole Stehlík Kar., nedatováno, olej/plátno na kartonu, 21 x 31,5 cm, pasparta, sklo, ( ) 1.000, (EUR 37) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Nejedlý) 89. Otakar Končel První sníh, nesignováno, nedatováno, olej/masonit, 68,5 x 86 cm, ( ) 2.400, (EUR 90) 90. Karel Holešínský ( ) Krajina s rybníkem, signováno vpravo dole Holešínský, nedatováno, olej/masonit, 45 x 60 cm, ( ) 2.500, (EUR 93) 91. J. Kozlanský Krajina, signováno vpravo dole Kozlanský, nedatováno, olej/karton, 24,5 x 42 cm, ( ) 1.200, (EUR 45) 92. Jan Pešťák ( ) Horusický rybník, signováno vpravo dole Pešťák 1977, datováno 1977, olej/plátno, 53 x 78 cm, ( ) 1.900, (EUR 70) 93. Daniel Kepr ( ) Podzimní den, signováno vpravo dole D. Kepr, nedatováno, olej/plátno, 28 x 37 cm, ( ) 1.200, (EUR 45) Státní grafická škola Praha, studia soukromá u B. Laudy 94. Daniel Kepr ( ) U lesní tůně, nesignováno, nedatováno, olej/karton, 18 x 24 cm, ( ) 1.200, (EUR 45) Státní grafická škola Praha, soukromě Lauda 95. Karel Stehlík ( ) Ze Šumavy, signováno vpravo dole Kar. Stehlík, vročeno 1974, olej/masonit, 50 x 77 cm, ( ) 7.000, (EUR 260) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Nejedlý) 96. Karel Stehlík ( ) Jaro, signováno vpravo dole Stehlík, nedatováno, olej/masonit, 35,5 x 100 cm, ( ) 3.500, (EUR130) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Nejedlý)

15 97. Franz Deffreger - kopista Madona, signováno vpravo dole F. Deffreger, nedatováno, olej/dřevěná deska, 42 x 33 cm, 2.500, (EUR 92) 98. Antonín Procházka ( ) Dívka, značeno monogramem AP vlevo dole, nedatováno, tuš, akvarel/papír, 48 x 38 cm (ve výřezu pasparty), pasparta, sklo, ( ) , (EUR 666) Uměleckoprůmyslová škola Praha, Akademie výtvarných umění (prof. Schwaiger) 99. Michal Petrek ( ) Sedící ženský akt, signováno vpravo dole Petrek 54, datováno 1954, 115 x 75,5 cm, ( ) 5.000, (EUR 185) Vysoká škola výtvarných umění Bratislava (prof. Mudroch) 100. Anonym - podle rytiny Roberta van Audenaerda (Flemish, Ghent Ghent) David a Badšeba, nesignováno, nedatováno, pastel/papír, 86,5 x 59,5 cm, sklo, ( ) 8.000, (EUR 296) Poznámka: druhotné označení štítkem na rámu Maratti Carlo 101. František Volf ( ) Odpočinek, nesignováno, nedatováno (vročeno druhá polovina 40. let), tempera/papír, 27,3 x 40 cm (ve výřezu pasparty), pasparta, sklo, ( ) 5.000, (EUR 185) 102. František Gross ( ) Malíř v ateliéru, signováno vpravo nahoře F. Gross 62, datováno 1962, kresba tuší, akvarel, olejový pastel/papír, 38 x 23 cm, pasparta, sklo, ( ) , (EUR 815) ČVUT Praha, Uměleckoprůmyslová škola Praha

16 Titulka monografie Eva Prokopcová, Egon Schiele Art Centrum, Český Krumlov Eva Prokopcová (nar. 1948) Bez názvu, signováno vpravo dole 1996, datováno 1996, olej/plátno, 107 x 90 cm, lišta ( ) , (EUR 1.410) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Smetana) 104. Josef Istler ( ) Kohout, signováno dole uprostřed Istler, vročeno 70. léta 20. století, kombinovaná technika/papír, 45,5 x 34 cm, sklo, ( ) , (EUR 850) Žák Waltra Höfnera (Korčula, Jugoslávie) 105. František Gross ( ) Hudební zátiší, signováno vlevo dole F. Gross 32, datováno 1932, kombinovaná technika/papír, 15 x 19,5 cm (ve výřezu pasparty), pasparta, sklo, ( ) , (EUR 370) ČVUT Praha, Uměleckoprůmyslová škola Praha

17 106. Václav Tikal ( ) Studie k obrazu Klec na mučení I., signováno vpravo dole Tikal, vročeno 1959, tempera, akvarel, tuš/ akvarelový papír, 43,4 x 32,6 cm, volný list ( ) , (EUR 1.410) 107. Rudolf Kremlička značeno Portrét dívky, signováno vpravo dole Kremlička, nedatováno, olej/plátno na kartonu, 65 x 49,5 cm, , Karel Valter ( ) Obraz s holubicí, signováno vpravo dole K Valter 36, datováno 1936, kvaš/ papír, 37,5 x 27,5 cm, volný list ( ) , (EUR 445) Učitelský ústav v Českých Budějovicích Poznámka: z majetku bývalého ředitele Alšovy jihočeské galerie v Hluboké nad Vltavou B. Houdka

18 109. Johann Heinrich Roos připsáno ( ) Na pastvě, nesignováno, vročeno 17. století, olej/dřevěná deska, 17,7 x 23,5 cm, ( ) , (EUR 930) 110. Středoevropský malíř 19. století Zápasníci, signováno vpravo dole, nedatováno, olej/plátno, 18,5 x 29 cm, ( ) , (EUR 555) 111. Adolf Kaufmann ( ) V parku, signováno vpravo dole Kaufmann 84, datováno 1884, olej/plátno, 83 x 50 cm, ( ) , (EUR 930) 112. Pravděpodobně západoevropský malíř 19. století Na pobřeží, nesignováno, nedatováno, olej/dřevěná deska, 21 x 16,5 cm, ( ) , (EUR 665)

19 113. Leo Nyssen ( ) U studny, signováno L. Nyssen, München 1933?, datováno 1933?, olej/plátno, 41 x 51 cm, ( ) , (EUR 740) 114. Jan Vojtěch Angermayer okruh ( ) Květinové zátiší s pohledem do zahrady, nesignováno, 18. století, olej/plech, 9,4 x 12 cm, sklo, ( ) , (EUR 1.295) 115. Středoevropský mistr 18. století Na rozcestí, nesignováno, vročeno 18. století, olej/plátno fixováno na druhotném plátně, 45 x 35 cm, ( ) , (EUR 1.110) Poznámka: restaurováno 116. Středoevropský mistr 18. století Dáma s kavalírem, nesignováno, vročeno 18. století, olej/plátno fixováno na druhotném plátně, 45 x 35 cm, ( ) , (EUR 1.110) Poznámka: restaurováno

20 117. František Muzika ( ) Krypta, signováno vpravo dole F. Muzika, datováno 1944, tužka, uhel, kvaš, běloba/papír, 66,5 x 40,2 cm, pasparta, sklo, ( ) , (EUR ) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Obrovský, Krattner, Štursa), Académie des beaux- arts, Paříž Vystaveno: František Muzika, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Publikováno: Vlastimil Tetiva, Vlasta Koubská, František Muzika, Gallery ve spolupráci s Alšovou jihočeskou galerií a Národním muzeem, Praha 2012, reprodukováno str. 171 (vyobrazení 134) 118. Václav Zykmund ( ) Sedm z osmi suchých jehel cyklu Proměny, signováno vpravo dole V. Zikmund 36, datováno 1936, suchá jehla/papír, tisk 40/50, 13 x 9 cm, pasparta, sklo, oblepka ( ) 7.500, (EUR 280) České vysoké učení technické Praha (prof. Blažíček, Bouda, Drahoňovský), Filozofická fakulta Univerzity Karlovy Praha

21 119. Josef Istler ( ) Postava IV., signováno vpravo dole Istler, datováno 1993, kombinovaná technika/karton, 70 x 50 cm, Žák Waltra Höfnera (Korčula, Jugoslávie) Poznámka: na rubu dva štítky (česky, německy) s technickým popisem díla; vývozní razítko Národní galerie v Praze 27/81/94 ( ) , (EUR ) PLATEBNÍ PAUZA

22 120. František Viktor Mokrý ( ) Zátiší s kyticí a panenkou, signováno vpravo dole F. V. Mokrý, nedatováno, olej/plátno, 73 x 60 cm, ( ) 6.000, (EUR 222) Uměleckoprůmyslová škola Praha (prof. Dítě, Hofbauer, Preisler), Akademie výtvarných umění Praha (prof. Preisler) Poznámka: malba lokálně poškozena 121. Jiří Hudeček ( ) Kytice, signováno vpravo dole Hudeček 34, datováno 1934, olej/plátno, 85 x 70 cm, ( ) 5.000, (EUR 185) Studia soukromá u Antonína Hudečka) 122. Karol Molnár ( ) U stolu, signováno vpravo dole Molnár K., nedatováno, olej/plátno na kartonu, 88 x 70 cm, ( ) , (EUR 815) Ukrajinská akademie výtvarných umění v Praze, Akademie výtvarných umění Praha (prof. Obrovský) 123. Václav Špála ( ) Děvče, značeno monogramem VŠ vpravo dole, konec 20. let 20. století, akvarel/papír, 29,7 x 21 cm, pasparta, sklo, ( ) , (EUR 1.665) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Bukovac, Thiele) 124. Jindřich Schenk (1892?) Kytice jiřin, signováno vpravo dole Jindř. Schenk, datováno 1957, olej/plátno, 81 x 90 cm, ( ) , (EUR 430) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Šimon, Krattner) 125. František Viktor Mokrý ( ) Práce v zahradě, signováno vpravo dole F. V. Mokrý, nedatováno, olej/plátno, 76 x 100 cm, ( ) 8.000, (EUR 296) Uměleckoprůmyslová škola Praha (prof. Dítě, Hofbauer, Preisler), Akademie výtvarných umění Praha (prof. Preisler)

23 126. Jan Zrzavý ( ) Dáma u stolku, signováno vpravo nahoře J. Zrzavý 1918, datováno 1918, pastel/papír, 42 x 27,1 cm (ve výřezu pasparty), pasparta, sklo, ( ) , (EUR 6.670) 127. František Tichý ( ) Hráč na mandolínu, signováno vpravo dole Tichý 33, datováno 1933, perokresba tuší, akvarel/papír, 49,8 x 33,5 cm, pasparta, sklo, ( ) , (EUR 5.740) Akademie výtvarných umění Praha (prof, Krattner)

24 128. Středoevropský malíř 19. století Horské jezero nesignováno, nedatováno, olej/plátno, 21 x 29 cm, ( ) 8.000, (EUR 296) 129. Středoevropský malíř 19. století V lesíku, nesignováno, nedatováno, olej/plech, 12 x 17,3 cm, ( ) , (EUR 370) 130. Charles Dubois Za úplňku, signováno vlevo dole Ch. Dubois, nedatováno, olej/dřevěná deska, 18 x 32 cm, ( ) 9.000, (EUR 333) 131. Charles Landelle připsáno Portrét chlapce signováno, 2. polovina 19. století, olej/plátno fixované na novém plátně, , (EUR 1.222) 132. Jan Skramlík ( ) Zátiší s košem ovoce, signováno vpravo dole J. Skramlík, nedatováno, olej/karton, 25 x 23 cm, sklo, ( ) 3.500, (EUR 130) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Brožík), Akademie výtvarných umění Mnichov (prof. Lindenschmidt) 133. Amalie Mánesová ( ) Zátiší s květy, značeno monogramem AM 1847, datováno 1847, lavírovaná kresba tuší/papír, 15 x 22 cm, pasparta, sklo, ( ) 4.000, (EUR148) u Antonína Mánesa

25 134. Josef Douba ( ) Děti, signováno vpravo dole Jos. Douba, nedatováno, olej/plátno, 60 x 81 cm, sklo, ( ) , (EUR 1.370) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Pirner, Sequens) 135. Vilém Mařík(1912?) Na hrázi Bezdreva, signováno vpravo dole Mařík 44, datováno 1944, olej/plátno, 29 x 42 cm, ( ) 2.300, (EUR 85) Státní průmyslová škola v Praze 136. Václav Štětka ( ) Výlov rybníka, signováno vlevo dole Václav Štětka, vročeno 40. léta 20. století, olej/plátno, 71 x 108 cm, ( ) , (EUR 930) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Švabinský, Hynais) 137. Emmanuel Bachrach Barée ( ) Na vyjížďce, signováno vlevo dole E. Bachrach Barée, nedatováno, olej/dřevěná deska, 17,5 x 22,5 cm, ( ) , (EUR 445) 138. Monogramista SH Návrat z lesa, značeno monogramem SH 867, datováno 1867, olej/plátno, 23 x 29 cm, ( ) , (EUR 370)

26 139. Julius Mařák ( ) Lesní interiér s tůní, nesignováno, nedatováno, lavírovaná kresba tuší, akvarel, běloba/papír, 33,5 x 46,5 cm, pasparta, sklo, ( ) , (EUR 1.850) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Haushofer), Mnichovská akademie (prof. Rottmann) Na rubu: Originál Jul. Mařáka (lesní interiér s tůní v /pravém pozadí nahoře hrad ve středu popředí nad/tůní 2 rozeklané, do leva nakloněné stromy/výřez 46,5 x 33,5 cm/ /Ant. Novotný (podpis); razítko; Ph.Dr. Antonín Novotný/zástupce ředitele/ musea hl. města Prahy 140. František Tichý ( ) Fantom, signováno dole uprostřed Tichý 45, datováno 1945, kresba tuší, akvarel/papír, 30 x 23,5 cm, pasparta, sklo, ( ) , (EUR 1.480) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Krattner) 141. František Hudeček ( ) Noční chodec, signováno vlevo dole Fr. Hudeček, vročeno 40. léta 20. století, tuš, akvarel/papír, 33 x 21 cm, pasparta, sklo, ( ) , (EUR 667) Uměleckoprůmyslová škola Praha (prof. Kysela)

27 142. Jaroslav Ronek ( ) Lokomotiva, signováno vpravo dole Ronek, nedatováno, olej/karton, 50 x 60 cm, sklo, ( ) 5.000, (EUR 185) u Reisnera, Preislera 143. Karel Holešínský ( ) Městský interiér, signováno vlevo dole Holešínský K. nedatováno, olej/masonit, 40 x 50 cm, ( ) 2.500, (EUR 93) 144. Jaroslav Polanský ( ) Chalupy na Vysočině, signováno vpravo dole J. Polanský 43 (?), datováno 1943 (?), olej/plátno, 34 x 50 cm, ( ) 3.500, (EUR 130) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Nejedlý) 145. Adolf Träger ( ) Dominikánský klášter v Českých Budějovicích, signováno vpravo dole Adolf Träger, nedatováno, olejová tempera/překližka, 33,5 x 46 cm, ( ) 9.500, (EUR 390) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Bukovac, Schwaiger) 146. Josef Beran ( ) Léto u Bavor, signováno vpravo dole J. Beran 69, datováno 1969, tempera /papír, 43 x 57 cm, sklo, ( ) 4.600, (EUR 170) Škola umění Zlín (Wiesner, Hroch) 147. František Studený ( ) Zátoka, signováno vpravo dole St 1968, datováno 1968, olej/plátno na kartonu, 45 x 60 cm, lišta ( ) , (EUR 595) České vysoké učení technické Praha (prof. Bouda, Blažíček) 148. Alois Fišárek ( ) Jarní vesnice, signováno vpravo dole Al. Fišárek 76, datováno 1976, tempera/papír, 41 x 59 cm, pasparta, sklo, ( ) 2.500, (EUR 93) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Nejedlý, Nechleba) 149. Daniel Kepr ( ) Věneček, signováno vpravo dole D. Kepr, nedatováno, olej/plátno, 79 x 92 cm, ( ) 5.000, (EUR 185) Státní grafická škola Praha, soukromě Lauda

28 150. František Tichý ( ) Hlava harlekýna, signováno vpravo dole Tichý 42, datováno 1942, kresba uhlem/papír, 53 x 41 cm, pasparta, sklo, ( ) , (EUR 3.333) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Krattner) 151. Václav Teichmann (nar. 1954) Leoš Janáček, signováno vpravo dole Václav Teichmann 2005, datováno 2005, kresba tuší/ruční papír, 42 x 30 cm, volný list ( ) 1.500, (EUR 55) 152. Václav Teichmann (nar. 1954) Antonín Dvořák, signováno vpravo dole Václav Teichmann 2005, datováno 2005, kresba tuší/ruční papír, 42 x 30 cm, volný list ( ) 1.500, (EUR 55) 153. Václav Teichmann (nar. 1954) Bedřich Smetana, signováno vpravo dole Václav Teichmann 2004, datováno 2004, kresba tuší/ruční papír, 42 x 30 cm, volný list ( ) 1.500, (EUR 55) 154. Václav Teichmann (nar. 1954) Karel Havlíček Borovský, signováno vpravo dole Václav Teichmann 2005, datováno 2005, kresba tuší/ruční papír, 42 x 30 cm, volný list ( ) 1.500, (EUR 55)

29 155. Adolf Träger připsáno ( ) Vesnická cesta, nesignováno, nedatováno, olej/plátno, 26 x 35 cm, ( ) 6.000, (EUR 222) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Bukovac, Schwaiger) 156. Jan Holešínský ( ) Předjaří, signováno vpravo dole Holešínský, nedatováno, olej/masonit, 31 x 45 cm, ( ) 1.200, (EUR 45) Výtvarná studia u Jana Kojana 157. Josef Milota (nar. 1938) Lesní tůň Barbora, signováno vpravo dole J. Milota 2013, datováno 2013, olej/plátno na masonitu, 24 x 30 cm, ( ) 2.900, (EUR 107) u F. Líbala 158. Josef Milota (nar. 1938) Zamokřený úhor, signováno vpravo dole J. Milota 2008, datováno 2008, olej/plátno na masonitu, 34 x 44 cm, ( ) 5.400, (EUR 200) u F. Líbala 159. J. Šimek Zimní krajina, signováno vpravo dole J. Šimek 40, datováno 1940, olej/karton, 30 x 39 cm, sklo, ( ) 900, (EUR 33) 160. Otakar Končel Zátoka, signováno vpravo dole Končel 76, datováno 1976, olej/masonit, 45,2 x 122 cm, ( ) 2.300, (EUR 85) 161. Karel Zápeca (1893?) Jasovský rybník, signováno vpravo dole K. Zápeca 1955, datováno 1955, olej/plátno, 35,5 x 50 cm, ( ) 3.500, (EUR 130) Akademie výtvarných umění Petrohrad (prof. Solověv) 162. František Horký ( ) Tůňka, signováno vpravo dole Fr. Horký, nedatováno, olej/karton, 35 x 50 cm, ( ) 2.200, (EUR 82) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Ženíšek) 163. Karel Beneš (1881?) Ovčín, signováno vpravo dole K. Beneš, datováno 9/1932 (na rubu), olej/karton, 34 x 44 cm, sklo, ( ) 4.500, (EUR 167) u Lišky, Maška, Preislera, Jakesche 164. Adolf Träger ( ) Pohled na Kleť u Bohouškovic, signováno vlevo dole Adolf Träger, datováno 1958 (na rubu), olej/plátno, 36 x 60 cm, ( ) 9.500, (EUR 352) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Bukovac, Schwaiger)

30 165. František Hudeček ( ) Čtyři postavy, signováno u levého okraje Fr. Hudeček, vročeno 2. polovina 40. let 20. století, tuš, akvarel/papír, 32 x 44 cm (ve výřezu pasparty), pasparta, sklo, ( ) , (EUR 890) Uměleckoprůmyslová škola Praha (prof. Kysela) 166. Karel Černý ( ) Milenci, signováno vpravo dole K. Černý Š 45, datováno 1945, kresba tuší, akvarel/papír, 20,8 x 29,5 cm, pasparta, sklo, ( ) , (EUR 1.480) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Obrovský) 167. Josef Šíma ( ) Žena u Seiny, signováno vlevo dole Šíma, vročeno , perokresba černou tuší, akvarel/papír, 52,8 x 38,5 cm, volný list ( ) , (EUR 8.150) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Bukovac, Preisler)

31 Z atelieru Antonína Málka 169. Antonín Málek (nar. 1937) Bílá kapka, signováno vlevo dole Málek 2014, datováno 2014, tužka, bílá křída, akrylová podmalba/papír, 54,5 x 36 cm, sklo, ( ) , (EUR 555) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 168. Antonín Málek (nar. 1937) Černé slunce, signováno vlevo dole Málek 2014, datováno 2014, tužka, bílá křída, akrylová podmalba/papír, 37,5 x 52,5 cm, sklo, ( ) , (EUR 555) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 170. Antonín Málek (nar. 1937) Hlava, signováno dole uprostřed Málek V. 2012, datováno 2012, kresba tužkou/papír, 22,3 x 20 cm, pasparta, sklo, ( ) 7.500, (EUR 280) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 171. Antonín Málek (nar. 1937) Hlava - herec, signováno dole uprostřed Málek V. 2012, datováno 2012, kresba tužkou/papír, 20 x 9,7 cm, pasparta, sklo, ( ) 7.500, (EUR 280) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 172. Antonín Málek (nar. 1937) Studie k obrazu Večerní nálada, signováno vlevo dole Málek IX. 13, datováno 2013, kresba tužkou, pastelky/ papír, 26,5 x 17 cm, pasparta, sklo, ( ) , (EUR 370) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) Poznámka: na rubu: studie k obrazu Abendstimmung 173. Antonín Málek (nar. 1937) Pomačkaný II., signováno vpravo dole Málek VIII. 2013, datováno 2013, kresba tužkou/papír, 27 x 20,5 cm, pasparta, sklo, ( ) , (EUR 370) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada)

32 174. František Hudeček ( ) Hlava, signováno Fr. Hudeček, vročeno , tuš, akvarel/papír, 36 x 24 cm (ve výřezu pasparty), pasparta, sklo, ( ) , (EUR 890) Uměleckoprůmyslová škola Praha (prof. Kysela) 175. Ota Janeček ( ) Hlava, signováno vpravo dole Janeček, druhá polovina 40. let 20. století, tužka, akvarel/papír, 38,6 x 27,8 cm, pasparta, sklo ( ) , (EUR 1.300) České vysoké učení technické Praha (prof. Blažíček, Bouda) 176. Jan Kronus (nar. 1947) Oživlé květy plážové, signováno vpravo dole na rámu Kronus, nedatováno, olej, akryl/masonit, 61,5 x 51 cm, ( ) 4.500, (EUR 167) Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy Praha (prof. Bouda, Lidický, Salcman) 177. Jan Kronus (nar. 1947) Oživlé květy pralesní, signováno vpravo dole Kronus, nedatováno, olej, akryl/masonit, 59 x 48 cm, ( ) 4.500, (EUR 167) Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy Praha (prof. Bouda, Lidický, Salcman) 178. Renáta Štolbová (nar. 1958) Anděl s modrým ptáčkem, značeno monogramem RŠ 99 vlevo dole, datováno 1999, kombinovaná technika/papír, 12 x 10 cm, ( ) 2.200, (EUR 80) Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha (prof. Sklenář, Mikulka) 179. Jiří Salajka (nar. 1955) Brána, signováno vpravo dole Salajka, nedatováno, olej/plátno, masonit, 30 x 31,5 cm, ( ) 3.500, (EUR 130) Pedagogická fakulta UJEP Brno

33 Z atelieru Antonína Málka 180. Antonín Málek (nar. 1937) Babysitter, signováno vlevo dole Málek I/12, datováno 2012, kombinovaná technika/papír, 17 x 10,5 cm, pasparta, sklo, ( ) 6.500, (EUR 240) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 181. Antonín Málek (nar. 1937) Přichází to seshora, signováno vlevo dole Málek I/2014, datováno 2014, kombinovaná technika/papír, 15,7 x 8,1 cm, pasparta, sklo, ( ) 6.500, (EUR 240) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 182. Antonín Málek (nar. 1937) Čtyři hlavy, signováno vlevo dole Málek XI. 2014, datováno 2014, kresba tužkou, akvarel/papír, 21 x 19 cm, pasparta, sklo, ( ) 8.000, (EUR 300) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) Poznámka: studie k obrazu Regenbogen 183. Antonín Málek (nar. 1937) Byrokrat, signováno vlevo dole Málek 12, datováno 2012, kresba tužkou/papír, 18 x 16 cm, pasparta, sklo, ( ) 6.000, (EUR 222) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 184. Antonín Málek (nar. 1937) Bílá kapka, signováno vlevo dole Málek V 2014, datováno 2014, kombinovaná technika/papír, 23,6 x 11,5 cm, sklo, ( ) , (EUR 370) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 185. Antonín Málek (nar. 1937) Půlakt, signováno vlevo dole Málek XI. 13, datováno 2013, kresba tužkou, pastelky/papír, 27 x 14 cm, pasparta, sklo, ( ) , (EUR 370) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 186. Antonín Málek (nar. 1937) Trojice, signováno dole uprostřed Málek XII 06 datováno 2006, kombinovaná technika/papír, 12,4 x 19,9 cm, pasparta, sklo, ( ) 6.500, (EUR 240) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada) 187. Antonín Málek (nar. 1937) Ze všech stran, signováno vpravo dole Málek V. 03, datováno 2003, kresba tuší, akvarel/papír, 15 x 21 cm, pasparta, sklo, ( ) 7.000, (EUR 260) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Souček, Rada)

34 188. Jaromír Josef Tokstein ( ) Labutí jezero, studie divadelních kostýmů dle časopisu Graphis č. 21, tuš, akvarel/papír, 27 x 30,5 cm, volný list ( ) 600, (EUR 22) 189. Jaromír Josef Tokstein ( ) Antonio Clavé - La dance Espagnole, studie divadelních kostýmů dle časopisu Graphis č. 23, tempera/papír,... cm, volný list ( ) 600, (EUR 22) 190. Jaromír Josef Tokstein ( ) Antonio Clavé - La dance Espagnole, studie divadelních kostýmů dle časopisu Graphis 1950/1951, tempera/papír, 30 x 16,5 cm, volný list ( ) 600, (EUR 22) 191. Jaromír Josef Tokstein ( ) Tanečnice, nesignováno, nedatováno, akvarel/papír, 28 x 27 cm, volný list ( ) 600, (EUR 22) 192. Jaromír Josef Tokstein ( ) Syriene, studie dekoru syrské keramiky dle časopisu Graphis č. 22, tempera, akvarel/papír, průměr 27 cm, volný list ( ) 600, (EUR 22) ; od listopadu 1945 pracoval ve studiu Státní výroby kresleného a loutkového filmu a až do roku 1978 ve studiu kresleného filmu Bratři v triku 193. Viktor Oliva ( ) Noční hlídka, značeno monogramem vlevo dole VO, nedatováno, tuš, tužka, běloba/papír, 12,7 x 18 cm, sklo, ( ) 2.500, (EUR 93) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Sequens) 194. Antonín Waldhauser ( ) Posezení v hostinci, značeno monogramem AW 73 vpravo dole, datováno 1873, kresba tužkou/papír, 12,5 x 17 cm, pasparta, sklo, ( ) 1.400, (EUR 52) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Ruben, Lhota, Haushofer), Akademie výtvarných umění Vídeň (prof. Blaas, Geiger, Rösner, Wurzinger, Perger) 195. Viktor Oliva ( ) Žena dvou mužů, nesignováno, nedatováno, kresba tuší/papír, 30 x 23 cm, pasparta, sklo, ( ) 2.200, (EUR 93) Akademie výtvarných umění Praha (prof. Sequens) 196. Hanuš Schwaiger ( ) Studie historických postav, značeno monogramem HS dole uprostřed, nedatováno, kresba tužkou, částečně kolorovaná/papír, 26 x 14 cm, pasparta, sklo, ( ) 6.000, (EUR 222) Akademie výtvarných umění Vídeň (prof. Trenkwald)

35 197. Václav Rožánek ( ) Ulice v Paříži, nesignováno, vročeno kolem roku 1970, kombinovaná technika/papír, 29 x 19,5 cm, pasparta, sklo, ( ) 6.500, (EUR 240) 198. Václav Rožánek ( ) Veselá hlava, nesignováno, nedatováno, tempera/papír, 29,5 x 21 cm, pasparta, sklo, ( ) 5.000, (EUR 185) 199. Václav Rožánek ( ) Chyšecko, nesignováno, vročeno kolem roku 1970, kombinovaná technika/papír, 29 x 19,5 cm, pasparta, sklo, ( ) 6.000, (EUR 222) 200. Václav Rožánek ( ) Ležící ženský akt, nesignováno, nedatováno, vročeno konec 60. let 20. století, monotyp/papír, 32,5 x 40 cm, volný list ( ) 2.500, (EUR 93) 201. Václav Rožánek ( ) Z Francie, signováno vpravo dole Rožánek, nedatováno, vročeno konec 60. let 20. století, monotyp/ papír, 34,5 x 40 cm, volný list ( ) 2.500, (EUR 93) 202. Neurčeno Pole pod Kletí, signováno vpravo dole nečitelně... 56, datováno 1956, tužka, akvarel/papír, 20 x 30 cm, pasparta, sklo ( ) 600, (EUR 22) 203. Václav Boukal (nar. 1922) Muzikanti, signováno vpravo dole Václav Boukal, nedatováno, kresba tuší, akvarel/papír, 37,5 x 49 cm, pasparta, sklo, ( ) 2.100, (EUR 78) Officina Pragensis (prof. Šváb), Akademie výtvarných umění Praha (prof. Nechleba, Rada) 204. Josef Zikmund (nar. 1927) Novohradské hory, signováno vpravo dole J. Zikmund 91, datováno 1991, tuš, akvarel/papír, 23 x 35 cm, pasparta, sklo, ( ) 600, (EUR 22) 205. Cyril Chramosta ( ) Rodina špačků, signováno vpravo dole Cyril Chramosta, nedatováno, kolorovaná litografie/papír, 24,5 x 16 cm, sklo, ( ) 250, (EUR 10) Stavební průmyslová škola v Praze (malbu studoval u Nového, Vonáška, Blažíčka) 206. Milan Peterka ( ) Od Vimperka, signováno vlevo dole M. Peterka, nedatováno, tempera/papír, 39 x 58 cm, pasparta, sklo, ( ) 1.800, (EUR 67) Vysoká škola výtvarných umění Bratislava (prof. Čemický, Mudroch)

Aukční katalog č. 43. Aukční síň Procházka spol. s r.o. ročník XIX/2014

Aukční katalog č. 43. Aukční síň Procházka spol. s r.o. ročník XIX/2014 Aukční síň Procházka spol. s r.o. ročník XIX/2014 Aukční katalog č. 43 43. aukce výtvarného umění, 22. listopadu 2014 v Hotelu Malý pivovar, ul. Karla IV. č. 8, České Budějovice 1. Josef Krejsa (1896 1941)

Aktuální dražba - Září, čtvrtek, 25.9.2014 od 18.00 hod

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

Aukční katalog č. 44. Aukční síň Procházka s.r.o. ročník XX/2015

Aukční katalog č. 44. Aukční síň Procházka s.r.o. ročník XX/2015 Aukční síň Procházka s.r.o. ročník XX/2015 Aukční katalog č. 44 44. výběrová aukce výtvarného umění, 28. února 2015 v Hotelu Malý pivovar, ul. Karla IV. č. 8, České Budějovice PROGRAM 44. AUKCE VÝTVARNÉHO

Výstava obrazů skupiny BENE

Moderní umění & fotografie 19. 4. 2015

Místo, datum a čas zahájení dražby od 16:00 hod. v aukční síni společnosti Aukční centrum Bussmark, s.r.o., Štúrova 1701/55, Praha 4 Krč. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné souboru věcí movitých dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon ). Místo, datum a čas zahájení dražby

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč

15. 6. 2014 FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST

václav kupka akty

václav kupka akty václav kupka akty 28. 7. 27. 9. 2018 ležící žena 1, 1997

Malířstv. řství 19. století. zimní semestr 2012

Lidé a jejich míry Kánon lidské postavy podle Leonarda da V. kresba tužkou Leonardo da V. video (dokument BBC) beseda smyslové citlivosti IX. Lidé a jejich míry Kánon lidské postavy podle Leonarda da V. kresba tužkou Leonardo da V. video (dokument BBC) beseda Odvodí na živém modelu základní proporce lidské postavy. Zjistí

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 240/14 Dražebník vyhlašuje konání veřejné společné dražby dobrovolné (dále jen dražba) dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných o dra

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 240/14 Dražebník vyhlašuje konání veřejné společné dražby dobrovolné (dále jen dražba) dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných o dra Aktuální dražba - Červen, čtvrtek, 26.6.2014 od 18.00 hod DALŠÍ SKVĚLÁ DÍLA V DRAŽBĚ 26.6.2014 NA: www.bussmark.cz poř. č. 51 V případě odhalení falza, do 10 dnů ode dne vydražení, vracíme vydražiteli

JULIUS MAŘÁK (* ) Inventář osobního fondu

www.sklovitraz-skuhravy.cz

www.sklovitraz-skuhravy.cz www.sklovitraz-skuhravy.cz příklady restaurátorských prácí RESTAUROVÁNÍ VITRAJÍ CHRÁMU SV. BARBORY v kutné hoře Pohled na velkou malovanou vitraj západního průčelí z roku 1903 od Františka Urbana Poslední

Usnesení. Brabec Vladan, nar , bytem Horní náměstí 525, Slavonice. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU

Usnesení. Brabec Vladan, nar , bytem Horní náměstí 525, Slavonice. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU Č. j. 099 EX 3007/04-61 Usnesení Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu v Jindřichově

Usnesení. Č. j. 121 EX 530/07-168

Usnesení. Č. j. 121 EX 530/07-168 Usnesení Č. j. 121 EX 530/07-168 Soudní exekutor JUDr. Vendula Flajšhansová, Exekutorský úřad Plzeň-sever, se sídlem Divadelní 2728/3a, 301 00 Plzeň, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního

U S N E S E N Í. kterým se podle ustanovení 336b o.s.ř. vydává DRAŢEBNÍ VYHLÁŠKA

U S N E S E N Í. kterým se podle ustanovení 336b o.s.ř. vydává DRAŢEBNÍ VYHLÁŠKA Č.j.: 151 EX 59/10-111 U S N E S E N Í kterým se podle ustanovení 336b o.s.ř. vydává DRAŢEBNÍ VYHLÁŠKA JUDr. Filip Exner, soudní exekutor Exekutorského úřadu Praha 7, se sídlem Praha 7, Jankovcova 938/18,

INSCENACE OPER LEOŠE JANÁČKA V NDM

INSCENACE OPER LEOŠE JANÁČKA V NDM INSCENACE OPER LEOŠE JANÁČKA V NDM 1919/1920 JEJÍ PASTORKYŇA, 1. 11. 1919, Městské divadlo Dirigent: Emanuel Bastl Výprava: Karel Štapfer Choreografie: Achille Viscusi 1923/1924 KÁŤA KABANOVÁ, 18. 1. 1924,

DRAŽBA:středa 29.1.2014 od 14:00 hod.

AUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ

AUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ AUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ 15. DUBNA 2012 AUGUSTINE HOTEL PRAGUE AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603

CELNÍ ÚŘAD PRO HLAVNÍ MĚSTO PRAHU 113 54, Praha 1, Washingtonova 7, P.O.BOX 741. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 1/2014

CELNÍ ÚŘAD PRO HLAVNÍ MĚSTO PRAHU 113 54, Praha 1, Washingtonova 7, P.O.BOX 741. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 1/2014 CELNÍ ÚŘAD PRO HLAVNÍ MĚSTO PRAHU 113 54, Praha 1, Washingtonova 7, P.O.BOX 741 V Praze dne 22.05.2014 Čj.: 78850/2014-510000-42.1 Vyřizuje/telefon: Krumlová/281004258 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 1/2014 Shora

ČESKÉ VÝTVARNÉ UMĚNÍ 15. - 20. STOLETÍ CZECH FINE ART 15TH - 20TH CENTURY. Praha 11.12.2010 Kaiserštejnský palác

ČESKÉ VÝTVARNÉ UMĚNÍ 15. - 20. STOLETÍ CZECH FINE ART 15TH - 20TH CENTURY. Praha 11.12.2010 Kaiserštejnský palác ČESKÉ VÝTVARNÉ UMĚNÍ 15. - 20. STOLETÍ CZECH FINE ART 15TH - 20TH CENTURY Praha 11.12.2010 Kaiserštejnský palác ČESKÉ VÝTVARNÉ UMĚNÍ 15. - 20. STOLETÍ CZECH FINE ART 15TH - 20TH CENTURY MÍSTO KONÁNÍ /

Finanční úřad pro Jihočeský kraj,

Finanční úřad pro Jihočeský kraj, Finanční úřad pro Jihočeský kraj Mánesova 1803/3a, 371 87 České Budějovice Územní pracoviště v Jindřichově Hradci Oddělení vymáhací Česká ulice 1284, 377 01 Jindřichův Hradec Č. j.: 1800668/14/2205-25200-303469

FOTOGRAFIE, VÝTVARNÉ UMĚNÍ AUKCE , 18:00h. MÍSTO KONÁNÍ Art Mozaika Politických vězňů 8, Praha 1 FOTOGRAFIE, VÝTVARNÉ UMĚNÍ AUKCE 18. 12. 2017, 18:00h. MÍSTO KONÁNÍ Art Mozaika Politických vězňů 8, Praha 1 PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA od pondělí 11. 12. do začátku aukce otevírací doba 11-18 h. Obálka: položka

Portfolio. No vot n a

Portfolio. No vot n a Portfolio A le No vot n a ná EARTH WITHOUT ART IS EH Alena Novotná * 4.4.1993 Sobotecká 92, 511 01 Turnov, ČR +420 720 241 914 info@atelierartmix.com artmix@email.cz www.atelierartmix.com Výtvarné práce

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické další dražby nemovitosti Usnesení Č. j. 099 EX 3935/10-212 Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu Kolín

VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 1. ČERVNA 2014 VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 1. ČERVNA 2014 GALERIE MALDOROR AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com

Aukční vyhláška č. 1/10 2013

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU PRO ELEKTRONICKOU DRAŽBU

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU PRO ELEKTRONICKOU DRAŽBU Soudní exekutor Mgr. Tomáš Tunkl Exekutorský úřad Český Krumlov tel.: 387 201 481 adresa: Tovární 197, 381 01 Český Krumlov e-mail: epodatelna@vasexekutor.cz datová schránka: y5kwpyg internetové stránky:

Usnesení. Č. j. 121 EX 290/09-37

Usnesení. Č. j. 121 EX 290/09-37 Usnesení Č. j. 121 EX 290/09-37 Soudní exekutor JUDr. Vendula Flajšhansová, Exekutorský úřad Plzeň-sever, se sídlem Divadelní 2728/3a, 301 00 Plzeň, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního

Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka

Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka Příloha č.1 usnesení č. 300 RM ze dne 21.5.2008 Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka 1. Minimální přípustná kupní cena je cena dle znaleckého posudku č. 125/2003 2. Nabídky na odkup obrazů

Usnesení. Žáček Josef, nar , bytem Přehořov 65, Přehořov. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU

Usnesení. Žáček Josef, nar , bytem Přehořov 65, Přehořov. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU Č. j. 121 EX 1097/08-156 Usnesení Soudní exekutor JUDr. Vendula Flajšhansová, Exekutorský úřad Plzeň-sever, se sídlem Divadelní 2728/3a, 301 00 Plzeň, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního

Vyvolávací cena: 28.000.000,-Kč!!!

Uzávěrkový protokol o provedené dražbě Uzávěrkový protokol o provedené dražbě 25.4.2009 katalogové č. 1 Anderle Jiří Kamasútra El ladid 6 000.00 Kč 6 Barnet Josef Václav Ženský akt 18 000.00 Kč 8 Barnet Josef Václav Most u Turnova 10 000.00

Zn. oprávněného: Naše zn.: V Praze dne: 101 EX 463/ USNESENÍ

Zn. oprávněného: Naše zn.: V Praze dne: 101 EX 463/ USNESENÍ Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, 197 00 Praha 19 - Kbely tel: 220 802 310, e-mail: podatelna@dvlcek.eu, ID datové schránky: ue8g86f Zn. oprávněného: Naše zn.:

Zn. oprávněného: Naše zn.: V Praze dne: 1065EX1912/RVPIP/Bj 101 EX 1935/12-158 5.8.2015 USNESENÍ

Zn. oprávněného: Naše zn.: V Praze dne: 1065EX1912/RVPIP/Bj 101 EX 1935/12-158 5.8.2015 USNESENÍ Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, 197 00 Praha 19 - Kbely tel: 220 802 310, e-mail: podatelna@dvlcek.eu, ID datové schránky: ue8g86f Zn. oprávněného: Naše zn.:

Usnesení. oprávněného VZP ČR, KP pro Středočeský kraj, ÚP Benešov, IČO: , se sídlem Husovo nám. 555, Benešov. proti

Usnesení. oprávněného VZP ČR, KP pro Středočeský kraj, ÚP Benešov, IČO: , se sídlem Husovo nám. 555, Benešov. proti Č. j. 121 EX 7524/09-50 Usnesení Soudní exekutor JUDr. Vendula Flajšhansová, Exekutorský úřad Plzeň-sever, se sídlem Divadelní 2728/3a, 301 00 Plzeň, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního

Usnesení. Č. j. 099 EX 10107/11-86

Usnesení. Č. j. 099 EX 10107/11-86 Usnesení Č. j. 099 EX 10107/11-86 Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu v Hradci

Usnesení. Č. j. 121 EX 6621/10-62

Usnesení. Č. j. 121 EX 6621/10-62 Usnesení Č. j. 121 EX 6621/10-62 Soudní exekutor JUDr. Vendula Flajšhansová, Exekutorský úřad Plzeň-sever, se sídlem Divadelní 2728/3a, 301 00 Plzeň, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické další dražby nemovitých věcí

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické další dražby nemovitých věcí Č. j. 121 EX 2601/06-147 Usnesení Soudní exekutor JUDr. Vendula Flajšhansová, Exekutorský úřad Plzeň-sever, se sídlem Divadelní 2728/3a, 301 00 Plzeň, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního

AUKČNÍ (DRAŽEBNÍ) ŘÁD

AUKČNÍ (DRAŽEBNÍ) ŘÁD AUKČNÍ (DRAŽEBNÍ) ŘÁD I. OBECNÁ USTANOVENÍ 1. Pro účely tohoto aukčního řádu se dražebníkem rozumí společnost European Arts Investments s. r. o. (dále jen aukční dům ), která organizuje dražbu v souladu