Dovolte, abychom se Vám představili

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Dovolte, abychom se Vám představili"

Transkript

1

2

3 Když si položíme otázku, co se dnes v bankovním světě nejrychleji rozvíjí, jsou to elektronické bezhotovostní platby. Ke dnes již zcela běžné platební kartě s magnetickým proužkem nebo čipem jsou to bezkontaktní platební karty a nové médium mobilní telefon s možností bezkontaktní platby (NFC technologie). Tyto platební nástroje se objevují na stále nových a nových místech, kde úspěšně nahrazují platbu v hotovosti. Náplní práce a hlavním směrem činnosti společnosti SONET je podpořit zavádění elektronických plateb všude tam, kde to přináší užitek a prospěch. Že se nám to daří, dokládá naše vedoucí pozice na českém a slovenském trhu, kde máme více jak akceptačních míst s naším řešením. Rádi budeme v této oblasti spolupracovat i s Vámi. Jan Pištělák ředitel společnosti

4 Dovolte, abychom se Vám představili Jsme česká společnost se sídlem v Brně, působící na trhu již od roku Poskytujeme bankám, obchodníkům, poskytovatelům platebních služeb a dalším podnikatelským subjektům komplexní služby v oblasti platebních terminálů. Hlavní činností naší společnosti je vývoj softwaru pro platební terminály (POS). Díky neustále se zvyšujícím požadavkům ze strany našich zákazníků jsme vyvinuli univerzální software platformu, nezávislou na použitém typu hardwaru, umožňující rychle a flexibilně reagovat na Vaše požadavky. Kromě běžných platebních aplikací nabízíme také speciální aplikace, jako například službu propojení platebního terminálu s pokladním systémem, dobíjení kreditů mobilních telefonů, Dynamic Currency Conversion, Cash-Back, platbu šeků, aplikace pro platební kiosky a mnohé další. Vyvinuli jsme také informační systém pro acquiring POSMan, manažerský informační systém POSMan Plus a monitorovací aplikaci hpos pro platební terminály. Více najdete na našich webových stránkách (www.sonet.cz). Součástí naší nabídky jsou platební terminály předních světových výrobců Verifone, Ingenico a Spire Payments, kteří vždy reflektují aktuální požadavky trhu, a proto Vám můžeme nabídnout efektivní platební nástroje pro každý druh Vašeho podnikání. Klientské zázemí zajišťuje naše servisní infrastruktura. Ve všech zemích, ve kterých poskytujeme naše služby, máme vybudovanou vlastní síť servisní podpory školený tým techniků s mnohaletými zkušenostmi v problematice platebních terminálů. Součástí servisu je odborné call centrum, které řeší problémy našich zákazníků neprodleně, flexibilně a v pohodlí pracoviště zákazníka. Důležitá je pro nás vysoká odbornost a specializace, proto se pravidelně účastníme odborných školení, seminářů a konferencí, jako je například Cardforum, zaměřené na odvětví platebních karet a souvisejících oblastí, konferencí pořádaných Združením pre bankové karty na Slovensku a dalších. Přečíst si také můžete naše články v odborných publikacích a periodikách. I díky Vám, našim obchodním partnerům, můžeme smysluplně pomáhat ve svém okolí, a to například prostřednictvím Nadačního fondu Rotary klub Brno, který dlouhodobě podporuje Ústav sociální péče Kociánka Brno a Diakonii Betlém. Jsme také partnerem Českého filharmonického sboru Brno či Mahenovy činohry Národního divadla Brno. Snažíme se být Vám, našim klientům, co nejblíže, proto jsme Vám k dispozici v našich kancelářích v Praze, Brně, Bratislavě a Budapešti. Do budoucna je naším cílem rozšíření aktivit také do dalších okolních zemí.

5 Naše hodnoty PŘIBLIŽUJEME TECHNOLOGIE LIDEM Největší radost z naší práce máme, když si jí ani nevšimnete. Když Vám rychlé bezhotovostní platby zjednodušší Váš každodenní život. Krotíme moderní technologie, aby banky, obchodníci i držitelé platebních karet měli více času na vlastní rozvoj. MÁME PRO VÁS VŽDY JASNOU TVÁŘ Jsme jedním z největších hráčů na trhu, přesto fungujeme pružně jako rodinná firma. Tam, kde si velké korporace teprve schvalují procesy, my už dodáváme služby. Nebojíme se rozhodovat. Osobně ručíme za naše produkty i následný servis. Vše s Vámi řeší přímo naši specialisté. A vy si hned vybavíte jejich tvář. BEZPEČNOST AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ Nedržíme se jednoho řešení pro všechny. Z nejnovějších technologií vybíráme vždy tu, která je pro konkrétního klienta nejvhodnější a nejbezpečnější. I to je důvod, proč si nás za partnera v regionu vybraly přední banky, autorizační centra a systémoví integrátoři. V České republice a na Slovensku provozujeme přes platebních terminálů, ostatně i na ostrově Mauricius najdete míst s naším platebním řešením.

6 Důležité milníky společnosti Naše společnost vznikla v roce 1991 se záměrem poskytovat vysoce profesionální služby v oblasti informačních technologií. V roce 1995 se stala členem Aliance partnerů společnosti Tandem Computers, tehdejší světovou špičkou v oblasti transakčních systémů, což nám poskytlo přístup k nejmodernějším technologiím, otevřelo cestu do světa velkých řešení a přivedlo k know-how, tolik chybějícímu na našem trhu. Díky úspěchům dosaženým spoluprací se společností Tandem Computers, která je nyní součástí impéria HP, jsme byli v roce 1999 osloveni americkým výrobcem platebních terminálů Hypercom, a stali se jeho regionálním Master distributorem. Od toho byl už jen krůček k vývoji softwaru pro platební terminály. Tímto začínáme psát zatím nejdelší a nejvýznamnější kapitolu naší společnosti. V roce 2012 došlo k akvizici společnosti Hypercom společností Verifone, díky čemuž jsme se stali také jejím partnerem. Na základě vývoje a potřeb trhu jsme ve stejném roce navázali spolupráci se společností Ingenico a v roce 2013 se společností Spire Payments. V současné době jsme díky vlastní architektuře softwaru pro POS terminály dodavatelem řešení, pokrývající tyto platformy. Naše odhodlání k růstu dokazuje otevření pobočky v maďarské Budapešti v roce 2013, kde nabízíme stejně jako v České a Slovenské republice kromě platebních terminálů i servisní podporu, call centrum a komplexní komunikační infrastrukturu.

7 Čtyři důvody, proč se rozhodnout právě pro nás: VÝVÍJÍME SOFTWARE Vyvíjíme software pro platební terminály různých platforem dle projektů a požadavků zákazníka. Software realizujeme dle nejvyšších standardů v daném oboru, pomocí nejmodernějších informačních technologií a profesionálních metodik. MÁME VLASTNÍ INFORMAČNÍ A MONITOROVACÍ SYSTÉM Vyvíjíme vlastní komplexní informační systém POSMan pro automatizaci všech byznys procesů pro acquiring, terminálový management a řízení servisu. Monitorovací systém, aplikace hpos, umožňuje pravidelné získávání dat o chování jednotlivých platebních terminálů. Manažerský informační systém POSMan Plus pak poskytuje nástroje pro analýzu a reporty z dat předchozích dvou sytémů. NABÍZÍME MULTIPLATFORMOVÉ ŘEŠENÍ Jsme dodavatelem multiplatformového řešení podporujícího hardware značek Verifone, Ingenico a Spire Payments, případně dalších dle projektového požadavku zákazníka. SERVISNÍ INFRASTRUKTURA Našim zákazníkům poskytujeme servisní služby s vysokou profesionalitou a výkonností včetně call centra.

8 Vývoj softwaru Dodáváme standardní platební i neplatební aplikace, ale také aplikace vyvinuté na zakázku dle individuálních potřeb zákazníka. Jde o velmi komplexní a profesionálně řízený proces, který se skládá z mnoha důležitých kroků od prvotní analýzy požadavku zadavatele, až po dodání výsledného produktu. Každému z nich proto věnujeme během vývoje maximální pozornost tak, abychom vytvořili mimořádný a prospěšný produkt. Díky úzké spolupráci se zákazníkem pak můžeme zvolit optimální řešení podle jeho konkrétních potřeb. Vývoj softwaru pro platební terminály pro různé zákazníky, HW platformy a různá autorizační centra vyžaduje vedle specifického know-how také vysoce profesionální a zároveň flexibilní organizaci vývojových týmů. Vycházíme z vlastní SW architektury a objektového programování. Do hry dále vstupuje výběr vhodných moderních nástrojů pro tzv. release management a testování, spojené s tvorbou testovacích scénářů a optimalizovaných pro jednotlivé typy aplikací. To jsou klíčové faktory efektivity celého vývojového procesu. Jejich dobré zvládnutí je přesně to, co náš zákazník očekává zkrácený vývojový cyklus a sníženou cenu výsledného produktu proti konkurenci.

9 Informační systém POSMan pro acquiring je velmi důležitou součástí nabídky našich služeb. Jeho funkčnost výrazně překračuje potřeby běžného terminálového managementu (TMS) a řízení servisu (Incident Management System). Jedná se o komplexní informační systém, který automatizuje všechny byznys procesy pro acquiring: multiplatformový terminálový management multi-aplikační management komunikace s autorizačním centrem řízení servisu monitoring chyb a nestandartních stavů znalostní systém pro call centra logistika Manažerský informační modul POSMan Plus poskytuje nástroje pro analýzu, reporty a modelování z dat systému POSMan a aplikace hpos. Zákazník tak získá informace o obchodníkovi a kartových produktech, informace o nastavení POS terminálů (data z TMS), finanční data (obraty na jednotlivých kartových produktech), informace o všech proběhlých servisech, může modelovat profitabilitu obchodníka, má k dispozici informace o době trvání transakcí či o výskytu chyb na všech POS terminálech. Systémy POSMan i POSMan Plus jsou naprosto nezávislé na použité HW platformě terminálů a umožňují velmi efektivní řízení a správu heterogenních sítí POS. Jejich použití snižuje vnitřní náklady acquiringu o %.

10 hpos je soubor služeb integrovaných v aplikaci POS terminálu, jenž umožňuje servisním technikům poslat informaci do POSMan o proběhlé instalaci či servisu (hservis), a dále pravidelné získávání dat o chování POS a jejich vzdálenému nastavení (hmonitor). Více jak 100 údajů je po uzávěrce terminálu odesláno do datového skladu. Spojením dat hpos s daty systému POSMan získává zákazník unikátní množinu dat, která dává jeho pracovníkům nové možnosti jak spravovat a optimalizovat síť POS terminálů a obchodníků (viz POSMan Plus). Systém hpos obsahuje tři základní funkce: 1) hservis zasílá data o servisních událostech na terminálu do aplikace POSMan (aktualizace/dokončení servisního protokolu, kontrola nastavení) 2) hmonitor sbírá data o chování terminálu a jeho nastavení (globální statistiky chování sítě, monitorování stavu jednotlivých POS, detekce nestandardního chování, zachycení chybových stavů, prevence chyb, statistiky transakcí) 3) Remote management zajišťuje vzdálenou správu terminálu podle nejrůznějších scénářů a požadavků (stahování aplikací, inicializace nastavení)

11 Servis & logistika Síť servisních techniků Vysoká kvalita poskytovaných služeb je pro nás prioritou, proto v rámci České i Slovenské republiky disponujeme sítí servisních techniků s mnohaletou praxí a zkušenostmi se servisem všech typů námi nabízených platebních terminálů. Jejich odbornost je pravidelně zvyšována školením zaměřeným na aktuální požadavky zákazníků, nové technologie a kartové produkty, změny interních procesů a na novinky v oblasti hardwaru. Kromě běžných úkonů a oprav poskytujeme školení obsluhy. Důležitou roli v řízení servisu hraje informační systém POSMan, který poskytuje dokonalý přehled o všech otevřených či dokončených servisních úkonech. Call centrum Naše servisní zázemí doplňuje call centrum, jehož pracovníci evidují veškeré telefonáty v infomačním systému POSMan a řeší je dle charakteru problému. Podle našich dlouhodobých statistik máme až 60 % úspěšnost ve vyřešení závad přímo po telefonu, bez nutnosti výjezdu servisního technika. V případě, že je servisní výjezd nutný, je zaevidován a přidělen příslušnému servisnímu technikovi k odbavení. Systém POSMan sleduje vše až do uzavření servisu. Skladové hospodářství a logistika Logistika je nezbytnou součástí poskytovaných služeb. Jejím srdcem je centrální sklad doplněný certifikovanou Security Room (nahrávání klíčů dle předpisu asociace VISA). Odtud putují terminály do regionálních servisních center v celém teritoriu. To vše přes noc. Pro přepravu platebních terminálů a dalšího příslušenství využíváme ekologicky smýšlející společnost DPD. Skladové zásoby a veškerý jejich pohyb evidujeme dle sériových čísel v systému POSMan každou minutu víte, kde se Vaše zařízení nachází.

12 Sídlo společnosti SONET, s.r.o. Lužická 2093/ Brno Česká republika tel: fax: Obchodní zastoupení Praha Gemini, budova B Na Pankráci 1724/ Praha 4 Česká republika tel: fax: SONET Slovakia, s.r.o. Pluhová 192/ Bratislava Slovenská republika tel: fax: SONET S.r.o Magyarországi Fióktelepe EMKE Building Rákóczi út Budapest Hungary Index 01-07/2014

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015 Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Vážení partneři, do sedmnáctého ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards přihlásili

Více

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA PROFIL SPOLEČNOSTI Pomáháme našim klientům rozšířit a zefektivnit jejich podnikání prostřednictvím internetových a mobilních technologií. Jsme webový integrátor a

Více

Call centrum jako součást podpory klienta

Call centrum jako součást podpory klienta Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra financí a ekonomie Call centrum jako součást podpory klienta Diplomová práce Autor: Bc. Adéla Jílková Finance Vedoucí práce: Ing. Marcela Soldánová Praha Duben

Více

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014 Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft Přehled vítězů a finalistů soutěže Cena generální ředitelky za inovativní přístup

Více

KEMAS O PCS. PCS spol. s r. o., divize Security je autorizovaným partnerem a servisním střediskem depotních systémů KEMAS.

KEMAS O PCS. PCS spol. s r. o., divize Security je autorizovaným partnerem a servisním střediskem depotních systémů KEMAS. KEMAS O PCS PCS spol. s r. o., divize Security poskytuje dodávky kvalitních technologií vyhovujících velkým, středním i malým aplikacím s profesionální technickou podporou a servisem. V rámci nabízených

Více

cesta k mobilitě neznají přesný cíl, proměňují sebe i každého, kdo se na ně vydá.

cesta k mobilitě neznají přesný cíl, proměňují sebe i každého, kdo se na ně vydá. výroční zpráva 2013 cesta k mobilitě Jsou cesty, na kterých jsme v cíli ještě dříve, než jsme vyjeli. Zatímco jsme tady, chceme už být tam. Cesta se stává otázkou času chceme být jinde co nejrychleji,

Více

Allianz pojišťovna, a. s. Výroční. S vámi od A do Z

Allianz pojišťovna, a. s. Výroční. S vámi od A do Z Allianz pojišťovna, a. s. Výroční zpráva 2012 S vámi od A do Z Základní ekonomické údaje Vybrané ukazatele (v mil. Kč) 2012 2011 Změna 2012/2011 Hrubé předepsané pojistné 11 568 11 044 4,7 % Životní pojištění

Více

podnikové informační systémy

podnikové informační systémy Erp třídy BYZNYS podnikové informační systémy Podnikové informační systémy kategorie ERP je možno definovat jako řešení, pomocí kterých lze efektivně plánovat a řídit veškeré klíčové podnikové procesy

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA Norsko

VÝROČNÍ ZPRÁVA Norsko Česká republika Francie Indie Norsko Itálie CETELEM ČR, a.s. Karla Engliše 5/3208, 150 00 Praha 5, Tel.: +420 257 080 111, fax: +420 257 080 128 cetelem@cetelem.cz www.cetelem.cz Obsahová část: Public

Více

Úvodní studie podnikového IS

Úvodní studie podnikového IS Česká zemědělská univerzita v Praze Provozně ekonomická fakulta Obor Informatika Úvodní studie podnikového IS Systémová integrace Zdeněk Styblík Ahliddin Ibragimov Igor Efimov Pavel Ivon Leden 2015 Obsah

Více

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Brožura franšizing Obsah brožury Profil společnosti Historie společnosti 4 Současné postavení a zahraniční expanze 5 Členstvi v organizacich

Více

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ PRODUKTY A SLUŽBY O NÁS ARTEMIS WEBDESIGN působí na trhu WEB řešení již od roku 2001. Nabízí komplexní služby z oblasti WEB prezentací a aplikací, provádí konzultace v oblasti webdesignu, aplikační architektury

Více

Informační systém ESO9

Informační systém ESO9 Informační systém ESO9 Obsah 1. VÝHODY INFORMAČNÍHO SYSTÉMU ESO9... 3 1.1.1 Generační odlišnost... 3 1.1.2 Personalizace... 3 1.1.3 Vzdálená obsluha a správa systému... 3 1.1.4 Otevřenost... 4 1.1.5 Provázání

Více

Budoucnost distribučních kanálů v České republice a na Slovensku

Budoucnost distribučních kanálů v České republice a na Slovensku Bankovní studie Budoucnost distribučních kanálů v České republice a na Slovensku Trendy a nové vize Březen 2012 1 Obsah Úvod... 3 Hlavní zjištění... 5 Východiska.... 7 Distribuční kanály v bankách... 9

Více

Výroční zpráva 2010 Hypoteční banka, a.s.

Výroční zpráva 2010 Hypoteční banka, a.s. Výroční zpráva 2010 Hypoteční banka, a.s. Hypoteční banka, a.s. 1 Hypoteční ročenka V říjnu 2011 byla provedena oprava informace na straně 98 v odstavci Základní kapitál. 02 Kdo jsme 05 Hypoteční trh je

Více

Výroční zpráva 2013 Komerční banka, a.s.

Výroční zpráva 2013 Komerční banka, a.s. Výroční zpráva 2013 Komerční banka, a.s. Charakteristika za období 2009 2013 Podle Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) Konsolidované údaje (mil. Kč) 2013 2012 1 2011 2010 2009 Finanční

Více

VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ

VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ distanční studijní opora Břetislav Andrlík, Jiří Mikulica Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo říjen 2014 Využití počítačů v účetnictví

Více

Jako ve všech předchozích kolech soutěže platila i v tomto případě

Jako ve všech předchozích kolech soutěže platila i v tomto případě IT PRODUKT 2011 O soutěži Cílem soutěže IT produkt 2011 je vyzdvihnout zařízení s takovými vlastnostmi, které je pozitivně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově

Více

COMOS. Vyšší produktivita díky komplexnímu managementu zařízení

COMOS. Vyšší produktivita díky komplexnímu managementu zařízení COMOS Vyšší produktivita díky komplexnímu managementu zařízení www.siemens.at/comos-cz www.siemens.at/comos COMOS budoucnost managementu zařízení Komplexní požadavky dynamické globální ekonomiky Důsledkem

Více

Assistancenews. Jaro 2011. Cestování Zdraví Automobily Domov & Rodina. Strategický plán Europ Assistance pro roky 2011-2015

Assistancenews. Jaro 2011. Cestování Zdraví Automobily Domov & Rodina. Strategický plán Europ Assistance pro roky 2011-2015 Jaro 2011 Assistancenews Cestování Zdraví Automobily Domov & Rodina Strategický plán Europ Assistance pro roky 2011-2015 10 let výročí Europ Assistance v ČR Rozhovor s Markem Venutou Online fakturace i

Více

1 A M N V L R0Č RÁ T Ý 2 0 1 3 V Z C

1 A M N V L R0Č RÁ T Ý 2 0 1 3 V Z C V Ý R 0 Č N 1 Z R Á V A C T L M 2 0 1 3 IDENTIFIKACE SPOLEČNOSTI CETELEM ČR, a.s. Karla Engliše 5/3208 150 00 Praha 5 IČ: 250 85 689 DIČ: CZ 250 85 689 Registrace u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka

Více

kvalita Životní prostředí bezpečnost soft skills Czech Volba jistoty. Více hodnoty.

kvalita Životní prostředí bezpečnost soft skills Czech Volba jistoty. Více hodnoty. kvalita TECHNIKA Životní prostředí bezpečnost soft skills Czech Volba jistoty. Více hodnoty. AKADEMIE. KATALOG 2010/2011. Vydavatel TÜV SÜD Czech s.r.o. Novodvorská 994/138 142 21 Praha 4 Tel.: +420 239

Více

Pomáháme kultivovat tržní prostředí Zpráva o společenské odpovědnosti 2010

Pomáháme kultivovat tržní prostředí Zpráva o společenské odpovědnosti 2010 www.pwc.cz/csr Pomáháme kultivovat tržní prostředí Zpráva o společenské odpovědnosti 2010 Jak PwC Česká republika přispívá k rozvoji společnosti, v níž působí? foto Obsah Úvodní slovo Jiřího Mosera, řídícího

Více

PŘEHLED KLÍČOVÝCH EKONOMICKÝCH UKAZATELŮ

PŘEHLED KLÍČOVÝCH EKONOMICKÝCH UKAZATELŮ VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 OBSAH OBSAH Přehled klíčových ekonomických ukazatelů 5 Sesouhlasení regulatorního a účetního kapitálu 7 Kapitálové požadavky 7 Úvodní slovo předsedy představenstva 9 Profil společnosti

Více

Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009

Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009 Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009 Moje POHODA 1 OBSAH 2 Novinky ve verzi Říjen 2009 Ing. Petr Klička generální ředitel 9 Kolik podob má POHODA? 10 POHODA a Windows 7 11 Vyšperkovaný e-shop 12

Více

Gradua-CEGOS, s. r. o. vzdělávání a poradenství

Gradua-CEGOS, s. r. o. vzdělávání a poradenství Gradua-CEGOS, s. r. o. vzdělávání a poradenství Praha Brno Plzeň Hradec Králové České Budějovice Tábor GUIDE prezenční blended e-learning Vzdělávání a poradenství 2010 ní slovo Vážené dámy, vážení pánové,

Více

Číslo 1 březen 2008. Více o E-ZAKu na Konferenci ISSS. www.zakazky-online.cz. (podrobnosti na str. 8) vychází nepravidelně

Číslo 1 březen 2008. Více o E-ZAKu na Konferenci ISSS. www.zakazky-online.cz. (podrobnosti na str. 8) vychází nepravidelně E-ZAK je elektronický nástroj, který vám nabídne evidenci, správu a řízení procesu zadávání veřejných zakázek. Zároveň získáte přehlednou internetovou prezentaci o stavu cích řízení v podobě profilu zadavatele.

Více

KB zajišťovala v roce 2007 služby pro 1,58 milionu

KB zajišťovala v roce 2007 služby pro 1,58 milionu STRATEGIE HODNOTY LIDÉ VÝSLEDKY PERSPEKTIVY ČÍSLA A DATA Komerční banka, a.s. Výroční zpráva 2007 KB zajišťovala v roce 2007 služby pro 1,58 milionu klientů www.kb.cz Můj svět. Moje banka. Různí lidé,

Více

Úspěšné projekty. Successful projects

Úspěšné projekty. Successful projects Úspěšné projekty Successful projects Projekty realizované v rámci Integrovaného operačního programu a Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost v gesci Ministerstva vnitra České republiky Vážené

Více

ELEKTRONICKÉ PLATEBNÍ PROSTŘEDKY JAK SE VYHNOUT RIZIKŮM

ELEKTRONICKÉ PLATEBNÍ PROSTŘEDKY JAK SE VYHNOUT RIZIKŮM Průvodce spotřebitele ELEKTRONICKÉ PLATEBNÍ PROSTŘEDKY JAK SE VYHNOUT RIZIKŮM František Klufa OBSAH PŘEDMLUVA 1 1. PLATEBNÍ SVĚT A JEHO ROZVOJ 2 2. DRUHY PLATEBNÍCH PROSTŘEDKŮ UŽÍVANÝCH V ČR 3 2.1. Hotovostní

Více