ČNS, pobočka v Hradci Králové, výsledková listina 129. aukce ze dne

Download "ČNS, pobočka v Hradci Králové, výsledková listina 129. aukce ze dne"

1 ČNS, pobočka v Hradci Králové, výsledková listina 129. aukce ze dne Byzanc. Mauricius Tiberius ( ). Solidus (4,30 g). Sear-478-1/ ,- 2. Tremissis (1,48 g). Sear-488 1/ ,- 3. Constantinus X. Ducas ( ). Histamenon (4,43 g). Sear mimořádná zachovalost 0/ ,- 4. Alexius I. Comnenus ( ). Hyperpyron (4,25 g). Sear / ,- 5. Johannes II. Comnenus ( ). Hyperpyron (4,23 g). Sear / ,- 6. Hyperpyron (4,26 g). Sear-1938, Sabatier-LIII/11-1/ ,- 7. Československo. 10 dukát 1929 sv. Václav, raženo 1564 ks (34,9 g). n. hr., n. škr. 0/ ,- 8. Česko Kč 2007 Ševčínský důl Příbram (7,7857 g), plexi pouzdro, orig. etue, certifikát 0/ , Kč 2008 řetězový most ve Stádlci (7,7949 g), plexi pouzdro, orig. etue, certifikát 0/ , Kč 2008 pivovar v Plzni (7,7797 g), plexi pouzdro, orig. etue, certifikát 0/ , Kč 2009 zdymadlo na Labi (7,7801 g), plexi pouzdro, orig. etue, certifikát 0/ ,- 12. Habsburkové. Josef II. 1 dukát 1787 A (3,49 g). Nov.-55 0/ ,- 13. Ferdinand V. 4 dukát 1842 A (13,98 g). Nov.-46. dr. hry, n. zvlněn, rysky 0/ , dukát 1848 A. Au (3,65 g). dobové ouško, n. škr. 1/ ,- 15. F. J. I. 1 dukát 1854 A (3,47 g). rysky 1/ , dukát 1855 A (3,42 g) 1/ , dukát 1866 E (3,49 g). vlas. škr. R 1/ , dukát 1868 A. vlas. rysky 0/ , dukát vlas. rysky 0/ , dukát 1906 (3,47 g). dírka, dr. hr. 1/ , zlatník 1876 KB. n. rysky 0/ , zlatník 1882 b.zn. n. rysky 1/ , K 1915 novoražba (33,86 g). KM-629. n. hr. 0/ , K 1898 b.zn. (6,78 g) 1/ , K 1902 b.zn. 1/ , K 1902 KB 0/ , K 1895 KB (3,38 g), značená NOVORAŽBA s č. 19 (Au 0.900, raženo 115 ks, certifikát č. 019) 0/ , K 1896 KB (3,38 g). n. rysky R 0/ , K 1902 KB 1/ , K 1912 KB (3,39 g). n. rysky 0/ , K 1913 KB (3,39 g). n. rysky R 0/ , K 1914 KB (3,39 g). n. rysky R 0/ , K 1915 KB (3,38 g), značená NOVORAŽBA s č. 11 (Au 0.900, raženo 115 ks, certifikát č. 011) 0/ ,- 34. Státy Evropy. Nizozemí - Batávská rep. Dukát 1802 (3,48 g). Friedberg ražba z poškozeného razidla -1/ ,- 35. Nizozemí - Utrecht. Dukát 1839 (3,54 g). Friedberg-331. rysky 0/ ,- 36. Prusko. Vilém II. 20 M 1910 A (7,96 g). KM-124a. rysky 0/ ,- 37. Rusko. Mikuláš II. 10 rubl 1900 ФЗ (8,55 g). KM-64-1/ ,- 38. Turecko. Abdul Mejid ( ). 100 piastr AH 1255/14 (7,10 g). KM-679. n. hry 1/ , piastr AH 1255/15 (7,15 g). KM-649. n. hry 1/ , piastr AH 1255/22 (7,12 g). KM-679 1/ ,- 41. Abdul Aziz ( ). 100 piastr AH 1277/1 (7,09 g). KM-708. n. hr. -1/ , piastr AH 1277/2 (7,14 g). KM-708 1/ , piastr AH 1277/3 (7,14 g). KM-708 1/ , piastr AH 1277/4 (7,07 g). KM-708 1/ ,-

2 piastr AH 1277/7 (7,09 g). KM-708 1/ , piastr AH 1277/8 (7,16 g). KM-708. dr. hry 1/ , piastr AH 1277/10 (7,16 g). KM-708. dr. škr. 1/ ,- 48. Murad V. (1876). 100 piastr AH 1293/1 (7,09 g). KM-715. dr. hr. R 1/ ,- 49. Abdul Hamid II. ( ). 100 piastr AH 1293/2 (7,23 g). KM-730 1/ , piastr AH 1293/14 (7,26 g). KM-730 1/ , piastr AH 1293/14 (7,17 g). KM-730 1/ , piastr AH 1293/18 (7,19 g). KM-730 tém. 0/ , piastr AH 1293/29 (7,24 g). KM-730 0/ , piastr AH 1293/29 (7,19 g). KM-730 tém. 0/ , piastr AH 1293/30 (7,30 g). KM-730. dr. hry 0/ , piastr AH 1293/31 (7,25 g). KM-730 0/ , piastr AH 1293/31 (7,21 g). KM-730 0/ , piastr AH 1293/32 (7,20 g). KM-730 0/ ,- 59. Mohammed V. ( ). 100 piastr AH 1327/1 (7,25 g). KM-754 tém. 0/ , piastr AH 1327/2 (7,24 g). KM-754 0/ , piastr AH 1327/3 (7,23 g). KM-754 0/ , piastr AH 1327/3 (7,21 g). KM-754. dr. rysky, n. hr. 0/ , piastr AH 1327/4 (7,25 g). KM-754 0/ , piastr AH 1327/4 (7,22 g). KM-754 1/ , piastr AH 1327/5 (7,24 g). KM-754. hr., vada mat. tém. 0/ , piastr AH 1327/6 (7,22 g). KM-754. hry 1/ , piastr AH 1327/7 (7,22 g). KM-754 0/ ,- 68. Velká Británie. Victoria ( ). Libra 1877 S Sydney (7,95 g). Friedberg-11 1/ ,- 69. Mimoevropské státy. Guyana. 100 dollar 1976 Eldorado, Au (5,74 g). KM-46 LR ,- 70. Mexiko. 50 pesos 1946 (41,65 g). KM-481. n. hr., n. škr. 0/ , pesos 1959 (16,65 g). KM-478. n. škr. 0/ ,- 72. USA. 20 dollar 1888 S (33,42 g). KM n. hry, dr. škr. -1/ , dollar 1924 (33,41 g). KM-131. n. škr. 1/ ,- 74. Medaile. Česko. Dukát 1996 k narození dítěte. Dětská hlavička v peřince, opis / zemské znaky, zn. mincovny a punc. Autorka J. Truhlíková-Spěváková. Au , 19 mm (3,49 g), plexi pouzdro, etue, certifikát LR ,- 75. Med. ze série "dukáty Karla IV." fy Zlatá koruna s.r.o. - desetidukát Korunovaný portrét Karla IV., znaky, opis / pražské historické dominanty, opis PRAHA KARLŮV MOST. Sign. Kolářský. Au 0.986, 42 mm (34,03 g), čísl. na hraně (č. 10), orig. etue s čísl. certifikátem, náklad 100 ks 0/ ,- 76. Slovensko. 5. výročí ústavy SR Plaketa s motivem poštovní známky v hodnotě 4 Sk. Jednostr. Au 0.585, 27x34 mm (5,71 g), jednostr. Ag 0.925, 27x34 mm (4,21 g), obě číslovány (č. 181). Společná luxus. dřevěná etue, čísl. certifikát s vylepenou známkou a podpisy autorů (Činovský, Baláž), náklad 200 ks 2 ks 1/ ,- 77. Cappadocia. Aribarzanes I. (95-63 př.). AR drachma. Portrét doprava / Athena doleva, opis. SG / ,- 78. Elymais. Orodes II. (50-70 n.l.). AE drachma. SG / ,- 79. Orodes V. ( n.l.). AE drachma. SG / ,- 80. Illyrie. Dyrrachium (229 př.). AR drachma. Kráva s teletem, nápis KTHTOZ / čtvercový ornament. SG-jako / ,- 81. Epidamnos (229 př.). AR drachma. Kráva s teletem, nápis APIΣTΩN / čtvercový ornament. SG / ,- 82. Ionie - Phokaia ( př.). AE 14. Hlava nymfy Phokaie doleva / hlava gryfa doleva. SG-4566, Sear / ,- 83. Lydie - Sardeis ( př.). AE 16. Hlava Apollona doprava / po stranách kyje nápis ΣAPA. SG / ,- 84. AE 15. Hlava Apollona doprava / loď, nápis 3/ ,- 85. Persie - království Achaimeniden - Lýdie. Ag šekel cca př. Král s kopím / inkusní obdélník. SG / ,-

3 86. Thrakia - Chersonesos ( př.). Triobol. Protome lva / inkusní čtverec. SG / ,- 87. Thrakia - Mesembria ( stol. př.). AE 13. Loukoťové kolo s nápisem META / hlava (2,73 g). SG / ,- 88. AE 10 (z let př.). Loukoťové kolo s nápisem META / Athena v přilbě. SG-jako / ,- 89. Makedonie. Filip II. ( př.). AE 16. SG-jako kor. 3/ ,- 90. AE 18. Hlava Apollona / jezdec zprava. SG / ,- 91. Alexander III. ( př.). AR drachma. Hlava Herakla ve lví kůži doprava / Zeus na trůně, písm. K a půlměsíc. SG-jako / ,- 92. AE 16. Hlava Herakla / kyj, nápis -1/ ,- 93. Kassander ( př.). AE 20. Hlava mladého Herakla ve lví kůži / jezdec na koni zleva, nápisy. SG / ,- 94. Antigonos II. Gonatás ( př.). AE 18. Hlava Atheny v přilbě / Pan vztyčuje trofej. SG / ,- 95. Perseus ( př.). AE 19. Hlava Persea doprava / orel. SG / ,- 96. Egypt. Ptolemaios II. Philadelphos ( př.). AE 17. Zeus doprava / orel. SG / ,- 97. Ptolemaios V. Epiphanes ( př.). AE 24. Hlava panovníka ve sloní kůži / orel doleva -1/ ,- 98. Keltské dobové napodobeniny. AE 16 - napodobenina mince města Thessaloniky. Hlava Juna / dva kentauři. SG / ,- 99. Řím - císařství. Tiberius (14-37). Dupondius, neurčitelný, kontramarka TI C A 5/5/ , Claudius (41-54). As. Kráčející Minerva, S. C. C-84, S-537 2/ , Nero (54-68). As, blíže neurč. prasklý 2/ , Traianus (98-117). Denár (z let ). COS V PP SPQR OPTIMO (PRINC), minc. Řím. RIC-118 3/4 80 0, As. Kráčející Victoria, TR. POT. COS. IIII P. P. 2/ , Marcus Aurelius ( ). AE 20, minc. Cyzikus. SG-jako olámaný 1/ , Septimius Severus ( ). Denár. PM TRP V COS II PP. Seaby-442. napr., n. okr. 1/ , Geta ( ). Denár. SPEI PERPETVAE. Seaby-192a 1/ , Alexander Severus ( ). Sestercius, minc. Řím. RIC-642 3/ , Maximinus I. ( ). Denár. SALVS AVGVSTI. Seaby-85a. n. vylom. 1/ , Otacilia Severa (237). Antoninianus. CONCORDIA AVGG. Seaby-9 1/ , Gordianus III. ( ). Antoninianus. VIRTVTI AVGVSTI. RIC-95 1/ , Philippus I. ( ). Antoninianus. LIBERALITAS AVGG II. dr. vylom. -1/ , Traianus Decius ( ). Antoninianus. GENIVS EXERC ILLVRICIANI. RIC-49-1/ , Herennia Etruscilla (251). Antoninianus. PVDICITIA AVG. RIC-58 1/ , Gallienus ( ). Antoninianus. DIANAE CONS AVG XI -1/ , Postumus ( ). Antoninianus. HERC PACIFERO. Seaby-101 1/ , Claudius II. Gothicus ( ). Antoninianus. LIBERT AVG, minc. Řím. RIC-62. dr. okr. 1/ , Severina (270). Antoninianus. CONCORDIAE MILITVM / Γ XXIA, minc. Lugdunum. RIC-4-1/ , Aurelianus ( ). Antoninianus. CONCORDIA / XXIIΓ. Sear / , Antoninianus. IOVI CONSER / *T, minc. Mediolanum. RIC-129 1/ , Antoninianus. IOVI CONSER / S, minc. Mediolanum. RIC-129. dr. nedor. 1/ , Antoninianus. ORIENS AVG / S, minc. Mediolanum. RIC-137-1/ , Antoninianus. CONCORDIA / XXIQ. Sear / , Antoninianus. Victoria věnčí císaře, CONCORDIA MILITVM 1/ ,-

4 124. Probus ( ). Antoninianus. CONCORDIA MILIT -1/ , Antoninianus. ADVENTVS AVG / RںZ, minc. Řím. RIC-156-1/ , Antoninianus. FIDES MILITVM / RIЄ, minc. Řím. RIC-170-1/ , Antoninianus. IOVI CON PROB AVG / R B, minc. Řím. RIC-173-1/ , Antoninianus. VIRTVS PROBI AVG / XXII, minc. Siscia. RIC-816. dr. kor. -1/ , Antoninianus. SOLI INVICTO / KAB, minc. Serdica. RIC-862 1/ , Antoninianus. VIRTVS PROBI AVG / KAB, minc. Serdica. RIC-878 1/ , Maximianus Herculius ( ). Follis. GENIO POPVLI ROMANI, minc. Thessalonika. RIC-19b 1/ , Follis. GENIO POPVLI ROMANI, minc. Heraclea. RIC-17 B 1/ , Follis. SACRA MONET AVGG ET CAESS NOSTR, minc. Ticinum. RIC-45 B 1/ , Redukovaný follis. GENIO AVGVSTI / IЗ SMN, minc. Nicomedia. RIC-54a 1/ , Constantius I. ( ). Follis. GENIO POPVLI ROMANI, minc. Heraclea. RIC-20a 2/ , Follis. GENIO POPVLI ROMANI, minc. Antiochia. RIC-51a -1/ , Follis. GENIO POPVLI ROMANI B / PLC, minc. Lugdunum. RIC-165a -1/ , Follis. GENIO POPVLI ROMANI SF / PTR, minc. Trier. RIC-642a -1/ , Maximianus Daza ( ). Follis. GENIO AVGVSTI ΓSIS, minc. Siscia. RIC-199-1/ , Constantinus I. ( ). Follis. Victoria na kvadrize, bez opisu / CONS, minc. Constantinopol. RIC-37. n. napr. 1/ , Maxentius ( ). Follis. CONSERV VRBSVAE AQP, minc. Aquilea. RIC-121a 2/ , Follis. CONSER VRB SVAE / RET, minc. Řím. RIC-258-1/ , Licinius I. ( ). Follis. IOVI CONSERVATORI AVGG, minc. Siscia. Sear patina 1/ , AE follis. IOVI CONSERVATORI / SMHΓ X II Γ, minc. Heraclea. RIC-52-1/ , Follis. GENIO AVGVSTI / NK, minc. Nicomedia. RIC-71b 1/ , Follis. IOVI CONSERVARORI AVGNN, minc. Siscia, 5. dílna. RIC-232a -2/ , Licinius II. ( ). AE follis. IOVI CONSERVATORI X II Γ / SMAL B, minc. Alexandria. RIC-30 B 1/ , Constantinus II. ( ). Follis. GLORIA EXERCITVS C SIS, minc. Siscia. RIC-236 1/ , Follis. PROVIDENTE CAESS PTR, minc. Trier. RIC-463 P 1/ , Follis. CAESARVM NOSTRORVM / TSBVI, minc. Thessalonica. RIC-128. patina 1/ , Constantius II. ( ). AE follis. PROVIDENIAE CAESS / STRᑌ, minc. Trier. RIC-463 S. dr. vylom. 1/ , AE 22. FEL TEMP REPARATIO B* / TSB, minc. Thessalonica. RIC-133 B -1/ , AE 18, blíže neurč. FEL TEMP REPARATIO / SIRM, minc. Sirmium. dr. okr. 2/ , Julianus II. Apostata ( ). AE 28. SECVRITAS REI PVB / *TESA, minc. Thessalonica. RIC-223-2/ , Valens ( ). AE3. SECVRITAS REIPVBLICAE / ASIS, minc. Siscia. RIC-7b/IV 1/ , Valentinianus II. ( ). AE2. GLORIA ROMANORUM ANTB (z let ), minc. Antiochia. RIC-IX. Antiochia 59a -1/ , Řím - kolonie. Egypt. Gallienus ( ). Bilon. tetradrachma. Orel doleva, IΔL, rok 14 (266/267). Kamp / , Diokletianus ( ). Bilon. tetradrachma. Orel doleva, rok 9 (292/293). Kamp / ,-

5 159. Bilon. tetradrachma. Zeus na trůně, LH, rok 8 (291/292). Kamp.-118/81. n. kor. -1/ , Maximianus ( ). Bilon. tetradrachma. Niké doprava, LZ, rok 7 (291/292). Kamp / , Bilon. tetradrachma. Niké doleva, LS*, rok 6 (290/291). Kamp / , Byzanc. Justin I. ( ). AE follis. Velké M, hvězda a dva kříže, minc. Constantinopol. Sear-64 2/ , AE pentanummia. Zn. */Є. Sab.-53/XI; 12 3/ , Justinian I. ( ). AE follis. THYM / Є, minc. Theoupolis. Sear-221. excentr., nedor. -1/ , Heraclius I. ( ). Follis. Sab.-22/XXVIII; 27-1/ , Kušánovci. Vima Kadphises ( ). AE unit. Stojící panovník / bůh Šiva s býkem 2/ , AE 23 unit. Stojící panovník / postava na koni. Mi / , Kaniška ( ). AE unit. Stojící panovník / stojící bohyně Mao 2/ , /4 unit. Stojící král / stojící bohyně Nanaia -1/ , Huviška ( ). AE unit. Stojící panovník / bůh s býkem -2/ , Vasiška ( ). 1/4 unit. Stojící panovník / bůh Šiva s býkem 2/ , Čína. Dynastie Sin (Xin) (9-25 n.l.). Wang Mang (9-25). Huo Bu (tvar kalhot). patina 1/ , Da Quan Wu Shi (50 wu zhu). patina 1/ , Dynastie Tchang (Tang) ( ). Kao Tsu ( ) Tong Bao, var. se svisolu čárkou na rubu. zelená patina 1/ , Egypt - Mamlúci. Barqúq ( ). 2/3 dirham 2/ , Indie - Pushkalvati. AE karašpana (cca př.n.l.). Lev / slon -2/ , Indie - Kašmír. Ranbír Singh ( ). Ag rupie VS 1914 (AD 1857), minc. Srínagar 1/ , Indie - Nagasové z Narwaru (Postkušáni). Cu unit (fluorit) cca n. l. MA /1 95 0, Cu unit (fluorit) cca n. l., různé var. krávy. MA ks 1 až , Indie - Sikhové. Ranjit Singh ( ). 1 rupie VS 1884 (AD 1828). KM-21 1/ , Indie - Velcí Mughálové. Šáh Akbar ( ). Cu dam AH 964, minc. Narnol -1/ , Cu dam AH 1000, minc. Urdu Zafar Qarin -1/ , Šáh Muhammad ( ). Ag rupie AH 1146, rok vl. 16, minc. Itawa 2/ , Irán. Anonymní fals města Mashhad b.l. (18. stol.) -3/ , Seldžukovci z Rúmu. Kajcubád I. ( ). Ag dirham AH 625 (AD 1228), minc. Siwás. vylom. hr. 2/ , Pozdní doba bronzová (cca 1000 př.). Sekyrka z okruhu tzv. ukládacích platidel. Bronz 122x43x18 mm (214,7 g). Lit.: Sejbal-Dějiny peněz na Moravě. zelená patina Z , Oldřich ( , 1034). Denár, opačně orientovaný rubní opis. Cach-288, F.-VII/9 1/ , Denár. Cach-292 1/ , Břetislav I. ( ). Denár. Cach-310 1/ , Denár. Cach-319. n. nedor., n. zvlněn 1/ , Vratislav II. ( ). Knížecí denár (nález Nespeky). Cach-347, F.- IX/5. nastřižen 1/ , Královský denár (úzká koruna). Cach-354 1/ , Břetislav II. ( ). Denár. Cach-386. n. nedor. 0/ , Denár. Cach-386, F.-X/14. opisy část. nedor. -1/ , Denár. Cach-388a, F.-X/22 1/ , Denár, pod poprsím kulička. Cach-389a, F.-X/20. n. nedor. 1/ , Bořivoj II. ( , , ). Denár. Cach-413, F.-X/23 2/ , Denár. Cach-414-1/ , Denár. Cach-421. vylom., opisy téměř nevyraženy 1/ ,-

6 200. Vladislav I. ( , ). Denár. Cach-534. opisy téměř nevyraženy 1/ , Denár. Cach-540. n. nedor. -1/ , Denár z období 2. vlády. Cach-549, F.-XV/13. nedor. opisy 2/ , Denár z období 2. vlády. Cach-552. část. nedor. opisy 2/ , Denár. Cach-553. opisy nedor. 1/ , Denár. Cach-554. opisy téměř nevyraženy -1/ , Denár, var. křížek před a za hlavou. Cach-556. nedor. opisy, dr. nedor. 1/ , Denár. Cach-557. opisy část. nedor. 1/ , Denár. Cach-558. nastřižen, část. nedor. opisy 1/ , Denár. Cach-559. část. nedor. opisy 1/ , Denár. Cach-561. opisy nedor. 1/ , Soběslav I. ( ). Denár. Cach-571. n. nedor. 1/ , Denár. Cach-572. část. nedor. opisy 1/ , Denár. Cach-574, F.-XVI/18. nedor. opisy 2/ , Denár. Cach-577. dr. nedor. 1/ , Denár. Cach-579, F.-XVI/25. část. nedor. 2/ , Denár. Cach-581. opis nedor. 1/ , Denár. Cach-582. n. nedor. -1/ , Denár. Cach-584, F.-XVII/2. část. nedor. -2/ , Vladislav II. ( ). Denár. Cach-587. opisy nedor. RR 1/ , Denár, mezi hlavami písmeno A. Cach-597b. dr. nedor. -1/ , Soběslav II. ( ). Denár. Cach-618. n. nedor. 1/ , Denár. Cach-618. opisy nevyraženy 1/ , Denár. Cach-619. n. nedor. 1/ , Bedřich (1173, , ). Denár. Cach-623. dr. nedor. -1/ , Denár. Cach-623. nízký obsah Ag se zbytky postř., dr. nedor. 1/ , Denár. Cach-627. n. nedor. 1/ , Denár, tečky u hlavy. Cach-627 var. (nepopsaná). dr. nedor. 1/ , Konrád Ota (1182, ). Denár. Cach-639. dr. nedor. RR 1/ , Jindřich Břetislav ( ). Denár. Cach-646. dr. nedor., opisy nevyraženy RRR -1/ , Přemysl Otakar II. ( ). Střední brakteát z let Cach-813. zmačklý, prasklý, perforace, patina , Václav II. ( ). Pražský groš. Sm.-1 1/ , Pražský groš. Sm.-2. n. nedor. 1/ , Pražský groš (3,34 g). Sm.-2. sty kor. -1/ , Pražský groš (písmena C a D v opise WENCEZLAVS SECVNDVS nedořezána - puncováno do razidla vylomeným puncem - viz. nález Olešník, Num. sborník XI/1970 str , aukce AUREA 25/869)(3,76 g). Sm.-2, Hás.-19. n. nedor. -1/ , Pražský groš (3,27 g). Sm.-4. sty kor., nedor. -1/ , Pražský groš. Sm.-4. nedor. -1/ , Jan Lucemburský ( ). Pražský groš. Cast.-1/1. nedor. -1/ , Pražský groš. nedor., škr. 1/ , Pražský groš. dr. nedor. 1/ , Pražský groš. nedor. -1/ , Pražský groš. excentr., nedor. 2/ , Pražský groš, DOBOVÉ FALSUM raženo asi v kutnohorské mincovně, Cu plátováno stříbrem, různé (3,09 g, 3,37 g, 2,83 g, 3,52 g). SZ-č. 133, str ks R 1 až , Karel IV. ( ). Pražský groš (kroužek ve spodní smyčce ocasu lva) (3,47 g). Pinta-II.a/1. nedor., patina 1/ , Pražský groš (3,52 g). Pinta-III.a/1. n. kor., nedor. -1/ , Pražský groš (3,66 g). Ves.-4b. nedor. 2/ , Pražský groš. Sm.-1. z 1/3 nedoražen -1/ , Václav IV. ( ). Pražský groš. Hána-III./a2. nedor. -1/ ,-

7 248. Pražský groš. Hána-XIV/d1. nedor. 2/ , Pražský groš (kolem koruny perlovec). Veselý-11. nedor. -2/ , Pražský groš. Veselý-12. nedor. 2/ , Pražský groš, blíže neurč. 3 ks , Pražský groš, blíže neurč. 3 ks , Husité ( ). Kruhový peníz se lvem a čtyřrázem z let Hánatyp I., var , Mezivládí ( ). Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu (okolo r. 1450). Rad.-I/10. n. nedor. 3 ks -1 až , Ladislav Pohrobek ( ). Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 1x okr. 2 ks , Jiří z Poděbrad ( ). Pražský groš. excentr., dr. kor., nedor. 2/ , Pražský groš (2,48 g). nedor. 1/ , Pražský groš (2,53 g). nedor. -1/ , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, oba tečka pod ocasem lva. Rad.-jako I/21, 22 2 ks 2, , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 7 ks 1 až , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 7 ks 1 až , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 7 ks 1 až , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 10 ks , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 10 ks , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 10 ks , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 20 ks -1 až , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 35 ks , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 37 ks , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 40 ks , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 40 ks , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 40 ks , Kruhový peníz se lvem bez čtyřrázu, blíže neurč. 40 ks , Vladislav II. ( ). Pražský groš, blíže neurč. nedor., vada mat. 2/ , Pražský groš (2,56 g). n. nedor. 1/ , Pražský groš (2,47 g). dr. nedor. -1/ , Pražský groš (2,97 g). nedor. -1/ , Pražský groš (2,55 g). n. nedor. -2/ , Pražský groš, blíže neurč. patina, dr. kor., nedor. 2/ , Pražský groš, blíže neurč. dr. hr., nedor. 2/ , Pražský groš, blíže neurč. n. zvlněn, nedor. -2/ , Bílý peníz jednostranný 2 ks , Bílý peníz jednostranný, blíže neurč. 10 ks , Bílý peníz jednostranný, blíže neurč. 10 ks , Bílý peníz jednostranný, blíže neurč. 10 ks , Ludvík I. ( ). Bílý peníz jednostr. n. nedor., okr , Bílý peníz jednostranný, blíže neurč. 10 ks , Bílý peníz jednostranný, blíže neurč. 10 ks , Vladislav I., olomoucký kníže ( ). Denár (4 hvězdy). Cach-532. nedor. 2/ , Denár (3 hvězdy). Cach-532. opisy nevyraženy, vylom. -1/ , Lehnice - Břeh. Jiří ( ). XV krejcar SJ-390/138. n. vada mat. 2/ , Kristián ( ). XV krejcar SJ-428/151. dr. vada mat. 2/ , XV krejcar SJ-433/151 2/ , krejcar 1669 CB. SJ-444. n. vylom. -1/ , krejcar 1670 CB. SJ-447/149. vada stř., nedor. 2/ , Ludvík ( ). XV krejcar SJ-410/144 3/ , Münsterberg - Olešnice. Jindřich Václav, Karel Fridrich ( ). 3 krejcar kipr. (1)622 BZ. SJ-176 tab. XXVII/47. dr. kor. 0/ , Sylvius Fridrich ( ). 3 krejcar 1675 SP. SJ-214 0/ ,-

8 298. Opava. Karel Liechtenstein ( ). 3 krejcar (1)616 IZ. SJ-24, tab. XXX/10. n. kor., n. nedor. 2/ , Svídnice. Ludvík II. ( ). 1/2 groš Fried.-jako 364. dr. vylom., napr. 2/ , Würtemberg - Olešnice. Kristián Ulrich ( ). 1 krejcar 1683, 84, 85. SJ-281, 283, 287/74 3 ks 1 až , krejcar SJ-281 tab. XXVIII/74. lak. 1/ , Karel Fridrich ( ). VI krejcar 1714 CvL. SJ-359/98 2/ , Městské ražby. Brno. Městský peníz bez čtyřrázu se šachovanou orlicí (po r. 1452). Rad.-II/ , Městský peníz bez čtyřrázu se šachovanou orlicí (po r. 1452). Rad.-II/16. n. nedor. 3 ks , Městský peníz bez čtyřrázu se šachovanou orlicí (po r. 1452). Rad.-II/16. dr. nedor. 4 ks , Jihlava. Peníz bez čtyřrázu. Rad.-II/ , Peníz bez čtyřrázu. Rad.-II/10. n. nedor. 3 ks 1 až , Peníz bez čtyřrázu. Rad.-II/10. nedor. 3 ks -1 až , Peníz bez čtyřrázu. Rad.-II/10. nedor. 4 ks -1 až , Svídnice. Brakteátový haléř z XV. stol., hlava kance. Kop , Znojmo. Peníz bez čtyřrázu. Rad.-II/21. n. nedor., dvojráz? , Peníz bez čtyřrázu. Rad.-II/22. nedor , Peníz bez čtyřrázu. Rad.-II/22a (asi 21) , Schwarzenberg. Ferdinand Vilém Eusebius ( ). Tolar 1696 MM Vídeň - Mittermayer na spoluvládu. Dvouportrét, typ s rozděleným letopočtem a květinou (28,94 g). Don.-3868, Mont.-3228, Polívka-121 1/ , Bamberk, bisk. Adam Fridrich ( ). 1 pfennig KM-128. n. nedor., n. skvr. 1/ , Kolín n. R., arcib. Maxmilián Fridrich ( ). 1/4 stuber 1766 EG-IK. KM-161. škr. 1/ , Olomouc, arcib. Leopold Vilém ( ). XV krejcar 1662 špice. SV- 138/A2/B1. n. vada mat. 2/ , XV krejcar 1662 špice (PRIИC - obrácené N). SV-138/A2/B2 2/ , Karel II. Liechtenstein ( ). XV krejcar 1694 špice (za hlavou arabeska). SV-389/E4/D2 0/ , XV krejcar 1694 SAS (na obvodu líce i rubu kroužkový vzor!!). SV- 390/G3/F3 R 1/ , XV krejcar 1694 SAS. SV-390/G1/F1 1/ , VI krejcar 1683 SAS. SV-360 1/ , krejcar 1669 špice. SV-321 1/ , krejcar 1670 špice. SV-326-1/ , Salcburk, arcib. Hieronymus ( ). 1 krejcar KM-451 1/ , krejcar KM-458 1/ , Ferdinand ( ). 1 krejcar KM-491 1/ , Vatikán, církevní stát. Pius VI. ( ). Mezzo baiocco b.l., r. XXIII. KM-2-1/ , Pius VII. ( ). Baiocco 1802 R. KM-112 1/ , Mezzo baiocco 1816 B. KM-109a 1/ , Lev XII. ( ). Mezzo baiocco 1824 B. KM-127 0/ , Řehoř XVI. ( ). 1 scudo 1834 R, rok 4. KM-155. hlazen v ploše 1/ , baiocchi 1845 B. KM-146-1/ , Mezzo baiocco 1837 B. KM-145a 1/ , Quattrino 1836 B. KM-144a 0/ , Pius IX. ( ). 10 soldi 1869 R. KM-187a 1/ , soldo 1867 R. KM-182a. n. škr. 1/ , Lev XIII. ( ). 50. výr. vysvěcení na kněze Portrét zleva, titulatura / znak, něm. opis. Ag? 28 mm. m. o. 2/ , Pius X. ( ). Svátostka b.l. Portrét doprava, titulatura / Panna Marie, latin. opis. Sign. Spalletta. Sn 33 mm, pův. o. n. hry, n. kor. 1/1 75 0,-

9 340. Pius XI. ( ). Med. na rok Žehnající poprsí, nápis / vatikánský chrám, opis nápis. Bronz postř. 26 mm, pův. o. a očko. Pam. med. na návštěvu Říma b.l. Portrét, titulatura / vatikánské náměstí, nápis. Bronz postř. (dr. setřeno) 23 mm, pův. o. 2 ks 1/ , lira KM-18 1/ , Med. na svatý rok Portrét, opis / zářící kříž, opis a nápis. Bílý kov 25,5 mm, pův. o. Pius XII. ( ). Med. na jubilejní rok Portrét, titulatura / dveře do chrámu, opis a nápis. Bronz postř. 22,5 mm, pův. o. 2 ks 1/ , Pavel VI. ( ). Med. na výročí založení Říma Římské historické budovy, opis / Kristus s dvěma chlapci. Bronz postř. 34 mm 1/1 80 0, Jan Pavel II. ( ). Návštěva v Československu Portrét, opis / papežský znak, opis. Sign. St. Mosaz 31,5 mm. Mírová medaile. Portrét, titulatura / kříž, latinský opis. Zn. R. Sv. Bílý kov 35 mm 2 ks 0 až , Turistická sada mincí - 3x 50 lira, 4x 100 lira, 1x 200 lira, 1x 500 lira (bimet.), vše ve společném obalu. KM-Y-122, 231, 238, 239, 255, 256, 264, 267, ks 0/ , Vratislav, bisk. Arc. Karel ( ). 3 krejcar SJ-97, tab. XII/33. n. nedor. 1/ , krejcar kipr portrétní. SJ-116, tab. XIII/43 0/ , krejcar kipr portrétní. SJ-117, tab. XIII/44. dr. vada mat. 1/ , František Ludvík ( ). XV krejcar 1693 LPH. SJ-197/76. dr. vada mat. 1/ , XV krejcar 1694 LPH. SJ-203/76. zcela n. vada mat. 0/ , Svátostky. P. Marie / sv. Jan Boromejský. Bronz ovál 38x27 mm, pův. příčné ouško (18. stol.). zelená patina -1/ , Soubor svátostek: Panna Maria (2x); Příbram; Sv. František; S. T. John Neumann C.SS.R. / Panna Maria s dítětem; Maria Lanzendorf / Sontag Berg, vše pův. o. 6 ks 0 až , Sv. František z Assisi, portrét s ptáky / sv. Klára z Assisi, poprsí s liliemi a knihou. Ag? 33 mm (14,6 g) LR 160 0, Československo Kčs 1990 Anežka, var. bez zn. autora R 0/ , Kčs 1969 SNP (plameny). zcela n. hry 0/ , Kč 1932 R 1/ , hal R 0/ , hal obě var. (tečky a bez teček) 2 ks R 1/ , Československo + ČR - mince PROOF. 100 Kčs 1978 Karel IV., pův. plexi etue LR , Kčs 1979 Botto, pův. plexi etue LR , Kčs 1984 Bell, pův. plexi etue LR 420 0, Kčs 1988 Benka, pův. plexi etue LR , Kčs 1971 Hviezdoslav, pův. plexi etue LR 380 0, Kčs 1974 Jesenský, pův. plexi etue LR , Kčs 1978 Kremnica, pův. plexi etue LR , Kčs 1979 KSČ, pův. plexi etue LR , Kčs 1986 Praha, pův. plexi etue LR 650 0, Kč 2004 vstup do EU (23,3 g Ag + 7,776 g Au), plexi pouzdro, etue, karta (přehnutá) LR , Leopold V. ( ). Fenik. Lev? doprava / orlice. CNA-B29 2/ , Albrecht V. ( ). Enžský černý fenik se čtyřrázem, minc. Enže, ražba okolo r Rad.-28 1/ , Zikmund Tyrolský ( ). 1 krejcar b.l. Hall. Sa.-819/346 2/ , Fridrich V. ( ). 1/2 groš, blíže neurč. Koch-jako Fa47. vylom. hr. 3/ , Arc. Karel II. Štýrský ( ). 3 krejcar b.l. Štýrský Hradec. M.A.-48, tab. 8/25. dr. nedor. 2/ , Arc. Ferdinand ( ). 3 krejcar b.l. n. hr. -1/ , Arc. Ferdinand II. ( ). Štýrský 2 fenik (1)615. KM-556 1/ , Arc. Leopold ( ). 10 krejcar Hall. KM / , Arc. Ferdinand Karel ( ). 3 krejcar 1642 Hall. KM-829 1/ ,-

10 krejcar 1642 Hall. M.A / , krejcar 1646 Hall. KM-829. patina 1/ , krejcar 1647 Hall. KM-829 1/ , krejcar b.l. KM x dr. vada mat., 1x zprohýb. 2 ks 1/-1, 2/2 60 0, Arc. Zikmund František ( ). XV krejcar KM-853-1/ , Andreas Hofer (1809). 1 krejcar dr. skvrny -1/ , Béla III. ( ). Cu mince - byzantský typ. Husz.-72 1/ , Cu mince - arabský typ. Husz.-73 1/ , Ladislav III. ( ). Denár. Husz.-76 1/ , Ladislav IV. ( ). Denár. Husz n. nedor. -1/ , Ludvík I. ( ). Denár. Husz / , Zikmund ( ). Parvus. Husz n. nedor. 1/ , Parvus. Husz /2 60 0, Vladislav II. ( ). Denár 1507 KH. Husz n. okr. 1/ , Denár 1507 HK. Husz.-811 tém. 0/ , Malkontenti ( ). XX poltura 1705 PH. naprasklá hr. -1/ , Poltura 1705 KB -2/ , Tolar b.l. Jáchymov - Roll ( ). MKČ-106 (zn. mm. na rubu). dr. sty kor. -1/ , Groš 1551 Vídeň (hubáček). Sa vylom. hr., vada mat. 2/ , krejcar 1563 Vratislav - Freyberger. SJ-61, tab. XXXXVI/16. n. nedor. -1/ , Haléř 1548 Vratislav - Westermayer. MKČ-163 1/ , Bílý peníz jednostr. dr. vada mat. 3 ks 1 až , Bílý peníz jednostr., blíže neurč. 10 ks 500 0, Denár 1544 KB. Husz / , Denár 1561 KB. Husz / , Denár 1565 KB. Husz / , krejcar 1566 Jáchymov - Geitzköfler. MKČ-219, Chaurův podložní lístek -1/ , krejcar 1567 Jáchymov - Geitzköfler. MKČ-219, Chaurův podložní lístek. n. nedor. -1/ , krejcar 1569 Jáchymov - Geitzköfler. MKČ-219 2/ , krejcar 1570 Č. Budějovice - Gebhart. MKČ-249, Chaurův podložní lístek 2/ , Bílý groš b.l. Č. Budějovice - Gebhart. MKČ-263 (opisová var.). dr. nedor. 2/ , Bílý groš 1573 K. Hora - Šatný. MKČ-203-1/ , Bílý groš 1574 K. Hora - Šatný. MKČ-204. sty kor. -1/ , Bílý groš 1574 Praha - Harder -2/ , Bílý groš 1574 Jáchymov - Geitzköfler. MKČ-238-1/ , Bílý peníz 1568 K. Hora - Šatný. MKČ-206. nedor. střed , Bílý peníz 1575 Praha? - Harder. MKČ-189. část. olám. okr , Denár 1566 KB. Husz / , Denár 1569 KB. Husz / , Denár 1577 KB posmrtný. Husz / , Denár 1578 KB posmrtný. Husz / , tolar 1604 Hall. KM perfektně opravená stopa 1/ , Tolar 1579 K. Hora - Šatný. MKČ-366-1/ , Tolar 1580 Jáchymov - Kadner. MKČ-393 2/ , Tolar 1587 K. Hora - Šatný. MKČ-366-1/ , Tolar 1587 Jáchymov - Hoffmann. MKČ-393-1/ , Tolar 1590 K. Hora - Šatný. MKČ-366 1/ , Tolar 1595 K. Hora - Herold. MKČ-366-1/ , Tolar 1597 Č. Budějovice - Mattighofer. MKČ-428 1/ , Tolar 1601 K. Hora - Špís. MKČ-367-1/ , Tolar 1604 K. Hora - Enderle. MKČ-369-1/ , Bílý groš 1584 Č. Budějovice - Mattighofer. MKČ-444. st. kor. 1/ , Bílý groš 1586 Č. Budějovice - Mattighofer. KMČ-444 1/ ,-

11 431. Bílý groš 1588 K. Hora - Šatný. MKČ-376 2/ , Bílý groš 1595 K. Hora - Herold. MKČ-376 1/ , Bílý groš 1595 K. Hora - Herold. MKČ-376 1/ , Bílý groš 1599 K. Hora - Dominig. MKČ-376. n. nedor. 2/ , Bílý groš 159? K. Hora - Herold / Dominig. MKČ-376. n. nedor. -1/ , Bílý groš 1605 K. Hora - Enderle. MKČ-378-2/ , Malý groš 159Z K. Hora - Šatný. HN-1b/opis 7a. n. kor., n. nedor. 1/ , Malý groš 1593 Praha - Ercker. HN-33/opis 7a, MKČ-348 1/ , Malý groš 1595 K. Hora - Šatný. HN-8/opis 7a. n. nedor., kor. 2/ , Malý groš Č. Budějovice - Mattighofer. HN-28a/opis 7b -1/ , Malý groš 1599 K. Hora - Dominig. HN-8/opis 7a -1/ , Malý groš 1599 Jáchymov - Hoffmann. HN-8b/opis 7c 1/ , Malý groš 1600 K. Hora - Špís. HN-12a/opis 7a. n. nedor. střed na líci 1/ , Malý groš 1601 K. Hora - Špís. HN-12a/opis 7a, Chaurův podložní lístek 2/ , Malý groš 160Z Jáchymov - Taubenreutter. HN-9/opis 7c 1/ , Malý groš 1603 K. Hora - Enderle. HN-13a/opis 7a 1/ , Malý groš 160? K. Hora - Enderle ( ). HN-13?/opis 7a. dr. nedor. -1/ , Malý groš 1603 Jáchymov - Taubenreutter. HN-9/opis 7c 1/ , Malý groš 1604 K. Hora - Enderle. HN-13a/opis 7a. dr. nedor., dr. vylom. 2/ , Malý groš Jáchymov - Gipfler. HN-11a/opis 7c 1/ , Malý groš 1606 Jáchymov - Lengefelder. HN-12a/opis 7c, Chaurův podložní lístek -1/ , Malý groš 1607 K. Hora - Enderle. HN-15/opis 7a. n. nedor. 1/ , Malý groš 1608 K. Hora - Škréta. HN-19a/opis 7a -1/ , Malý groš 1609 K. Hora - Škréta. HN-19a/opis 7a, Chaurův podložní lístek.n. nedor. 1/ , Malý groš 1610 K. Hora - Škréta. HN-19a/opis 7a -1/ , Bílý peníz 1581 b.zn. K. Hora - Šatný. MKČ-383. část. nedor , Denár 1581 KB. Husz / , Početní peníz 1592 Č. Budějovice - Mattighofer. Mrštík-102. rýhy, vada střížku 2/ , Početní peníz 1604 b.zn. K. Hora - Enderle. Mrštík-66a 2/ , Početní peníz 1605 Jáchymov - Gipfler. Mrštík-88 4/ , Početní peníz 1608 Jáchymov - Lengefelder. Mrštík-89, Chaurův podložní lístek 1/ , Početní groš 1609 K. Hora - Škréta. Mrštík-71c, Chaurův podložní lístek 2/ , Početní groš 1610 Jáchymov - Lendefelder. Mrštík-90a, Chaurův podložní lístek 2/ , Početní groš 1610 Jáchymov - Lendefelder. Mrštík-90 var. na líci dr. ox. 1/ , Početní groš 1611 Praha - Hübner. Mrštík-49-2/ , Široký groš 1615 N-B. Husz nedor. 2/ , Bílý groš 1618 K. Hora - Hölzl. MKČ-537. prohnutý, nedor., dr. kor. 2/ , Bílý groš 1619 K. Hora - Hölzl. MKČ-537. n. nedor., n. kor. -1/ , Malý groš 1612 K. Hora - Šultys (lev malá hlava). HN-2/opis 2. dr. nedor. -1/ , Malý groš 1612 K. Hora - Šultys (lev velká hlava). HN-2/opis 2. dr. nedor. 1/ , Malý groš K. Hora - Hölzl. HN-3a/opis 3a 2/ , Malý groš K. Hora - Hölzl. HN-3c/opis 8 1/ , Malý groš K. Hora - Hölzl. HN-3a/opis 3a. vada ražby pod lvem -1/ , Malý groš K. Hora - Hölzl. HN-3a/opis 3a. dr. nedor. -1/ , Malý groš K. Hora - Hölzl (široká plná koruna). HN-3a/opis 3a. dr. nedor. -1/ , Malý groš K. Hora - Hölzl (úzká koruna). HN-3a/opis 3a 1/ , Malý groš K. Hora - Hölzl (malá koruna). HN-3a/opis 3a. dr. nedor. 1/ ,-

12 478. Malý groš K. Hora - Hölzl (malá koruna). HN-3a/opis 3a. dr. nedor. -1/ , Malý groš K. Hora - Hölzl (malá koruna). HN-3a/opis 3a. dr. nedor., dr. škr. -1/ , Malý groš K. Hora - Hölzl (malá koruna). HN-3a/opis 3a. dr. nedor., dr. vylom. -1/ , Malý peníz 1619 K. Hora - Hölzl (průměr 10 mm). MKČ-550. n. nedor. R , Denár 1619 KB. Husz okr. 1/ , krejcar 1620 Praha - Škréta. MKČ-655. rub část. nedor. -1/ , krejcar 1620 Jáchymov - Lengefelder. MKČ-678. n. nedor. 2/ , krejcar 1620 Praha - Škréta. MKČ-656. n. nedor., n. vada mat. 0/ , krejcar 1620 K. Hora - Hölzl. MKČ-671. rub n. nedor. 2/ , krejcar 1620 Opava - Cantor. MKČ-689-2/ , krejcar 1620 Opava - Cantor. MKČ-690 3/ , krejcar kipr Brno. MKČ-861. n. nedor. -1/ , krejcar kipr Slezsko. SJ-124 tab. XXXXVII/41 var. perlovec - tečky. vylom. okraj (přiložen) 0/ , krejcar kipr Praha - Hübner R -2/ , krejcar 1622, 24, 25, 31, 34 Vídeň. 2x dírka 5 ks , krejcar (1)624 Vídeň - Fellner. KM dr. nedor. 1/ , krejcar 1625 Brno - Wohnsiedler. MKČ-884. just. -1/ , krejcar 1626, Cu dobový PADĚLEK 2/ , krejcar 1629 HR Vratislav - Riedel+Ziesler. MKČ / , krejcar 1630 Praha - du Bois. MKČ-761-1/ , krejcar 1630 Št. Hradec. KM-352 2/ , krejcar 1630 Vídeň - Fellner. KM dr. vada mat. 2/ , krejcar 1633 Št. Hradec. KM-352 1/ , krejcar 1637 Praha - Wolker. MKČ-763 1/ , krejcar 1637 Olomouc - Sonnenschein. MKČ-937 2/ , krejcar 1624 K. Hora - Hölzl. MKČ-817-1/ , krejcar 1627 W Vratislav - Riedel. MKČ / , krejcar 1637 Praha - Wolker. MKČ-764. n. nedor. -1/ , /2 krejcar (1)628 K. Hora - Hölzl. MKČ-821 R , Grešle (trojník), různé 8 ks , Denár 1631 KB. Husz tém. 0/ , krejcar 1628 PH Kladsko - Hema. MKČ / , krejcar 1629 PH Kladsko - Hema. NŠ-113. patina -1/ , krejcar 1629 PH Kladsko - Hema. MKČ / , krejcar 1630 PH Kladsko - Hema. MKČ / , krejcar 1637 Olomouc - Sonnenschein. MKČ kor. 2/ , krejcar 1628 MI Vratislav - Reichart. MKČ / , krejcar 1638 Praha - Wolker. MKČ / , krejcar 1639 Praha - Wolker. MKČ nedor. 2/ , krejcar 1640 Sv. Vít. KM / , krejcar 1641 Praha - Wolker. MKČ n. nedor., patina -1/ , krejcar 1643 Praha - Wolker. MKČ patina 2/ , krejcar 1645 Praha - Wolker. MKČ n. nedor. 1/ , krejcar 1648 Praha - Wolker. MKČ n. nedor. 1/ , krejcar 1654 Praha - Wolker. MKČ střed část. nedor. 1/ , krejcar 1656 Vratislav - Hübner. MKČ / , krejcar 1656? GH Vratislav - Hübner. část. nedor. -1/ , krejcar 1657 K. Hora - Hackl, Chaurova značka??. MKČ okr., n. nedor. -1/ , krejcar 1648 Těšín a Skočov - Loss+Bremen. MKČ vylom. hr. 2/ , krejcar 1648 Těšín a Skočov - Loss+Bremen. MKČ / , /2 krejcar 1655 Praha - Margalík. MKČ-1185 RR ,-

13 529. Grešle 1650 Těšín a Skočov - Görloff. MKČ-jako 1358, ale rok 1650 neuvádí 2/ , Denár 1642 KB. Husz nedor. 1/ , Tolar 1695 CB Břeh - Brettschneider. Nech prohnutý válcováním, dr. vada mat. -1/ , XV krejcar 1659 Vídeň - Faber (ARCHID : AVS : DVX). Nech vada mat. 2/ , XV krejcar 1660 GH Vratislav - Hübner. Nech / , XV krejcar 1660 GH Vratislav - Hübner. Nech patina -1/ , XV krejcar 1660 CA Vídeň - Cetto. Nech / , XV krejcar 1661 GH Vratislav - Hübner. Nech / , XV krejcar 1661 CA Vídeň - Cetto (AV DVX). Nech / , XV krejcar 1661 KB (zn. po stranách Madony nahoře, let. nahoře uprostřed opisu). Nech / , XV krejcar 1662 CA Vídeň - Cetto. Nech / , XV krejcar 1662 CA Vídeň - Cetto. Nech / , XV krejcar 1662 CA Vídeň - Cetto (lícní opis nahoře rozdělen ozdobným křížkem). Nech vada mat. 1/ , XV krejcar 1662 CA Vídeň - Cetto (jednoduchý perlovec). Nech / , XV krejcar 1663 GH Vratislav - Hübner. Nech / , XV krejcar 1663 CA Vídeň - Cetto. Nech.-1907a/a 1/ , XV krejcar 1663 CA Vídeň - Cetto. Nech.-1907b (AVST - DVX) 1/ , XV krejcar 1663 CA Vídeň - Cetto (nad hlavou arabeska). Nech.-1907b/a 1/ , XV krejcar 1664 Praha - Margalík. Höl.-PRA perf. ražbou -1/ , XV krejcar 1664 GH Vratislav - Hübner. Nech / , XV krejcar 1664 FBL Kladsko - Lisola. Nech.-970 R 1/ , XV krejcar 1664 CA Vídeň - Cetto. Nech.-1909b. skvrna 1/ , XV krejcar 1664 KB. Nech / , XV krejcar 1665 KB. Nech / , XV krejcar 1674 KB. Nech n. nedor. -1/ , XV krejcar 1675 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech / , XV krejcar 1675 Vídeň - Faber. Nech / , XV krejcar 1675 IAN Štýrský Hradec - Nowak. Nech / , XV krejcar 1675 KB. Nech / , XV krejcar 1675 Bratislava - Cetto. Nech / , krejcar 1675 b.zn. Sv. Vít (přerývaný let. z r. 1664). Nech R -1/ , krejcar 1675 GS Sv. Vít - Strauss. Nech / , XV krejcar 1676 Vídeň - Faber. Nech / , XV krejcar 1676 KB. Nech tém. 0/ , XV krejcar 1677 IAN Štýrský Hradec - Nowak. Nech / , XV krejcar 1677 KB. Nech n. vada mat. -1/ , XV krejcar 1677 NB/IS Velká Baňa (HUN B : REX). Nech / , XV krejcar 1678 KB. Nech / , XV krejcar 1679 KB. Nech / , XV krejcar 1679 NB Velká Baňa. Nech / , XV krejcar 1680 KB. Nech / , XV krejcar 1681 KB. Nech / , XV krejcar 1682 KB. Nech / , XV krejcar 1683 KB. Nech / , XV krejcar 1684 MM Vídeň - Mittermayer. Nech / , XV krejcar 1684 KB. Nech / , XV krejcar 1685 VBW Mainz - Wildering. Nech / , XV krejcar 1685 neznámá mincovna (nad hlavou květina). Nech.-2672, Höl.- MAI/ R 2/ , XV krejcar 1685 KB. Nech / , XV krejcar 1685 NB/PO Velká Baňa - Österreicher. Nech dr. vylom. hr. -1/ ,-

14 579. XV krejcar 1686 KB. Nech / , XV krejcar 1687 KB. Nech / , XV krejcar 1688 KB. Nech / , XV krejcar 1689 KB. Nech / , XV krejcar 1690 KB. Nech / , XV krejcar 1690 KB. Nech / , XV krejcar 1691 KB. Nech zcela n. škr. 1/ , XV krejcar 1692 KB. Nech tém. 0/ , XV krejcar 1693 MMW Vratislav - Wackerl. Nech n. excentr. 1/ , XV krejcar 1693 MMW Vratislav - Wackerl. Nech / , XV krejcar 1693 CB Břeh - Brettschneider. Nech.-920, MKČ / , XV krejcar 1693 KB. Nech tém. 0/ , XV krejcar 1694 MV Praha - Waist. Nech / , XV krejcar 1694 MMW Vratislav - Wackerl (španělský štít). Nech / , XV krejcar 1694 MMW Vratislav - Wackerl (kruhový štít). Nech n. okr. 1/ , XV krejcar 1694 MMW Vratislav - Wackerl. Nech.-neuvádí, MKČ-neuvádí, MzA-tab.193, Höl.-BRE R -1/ , XV krejcar 1694 CB Břeh - Brettschneider. Nech.-921, MKČ / , XV krejcar 1694 IA Štýrský Hradec - Aigmann. Nech / , XV krejcar 1694 GCS Sv. Vít - Strauss (přerývaný let. z r. 1693). Nech R -1/ , XV krejcar 1694 Hall. Nech / , XV krejcar 1694 KB. Nech / , XV krejcar 1679 IAN Št. Hradec - Nowak. Nech / , VI krejcar 1671 KB. Nech / , VI krejcar 1672 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech / , VI krejcar 1672 KB. Nech / , VI krejcar 1673 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech / , VI krejcar 1674 KB. Nech / , VI krejcar 1676 Bratislava - Cetto. Nech n. just. 1/ , VI krejcar 1676 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech / , VI krejcar 1677 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech n. zvlněn 1/ , VI krejcar 1677 FIK Opolí - Kirschenhofer. Nech na rubu n. vada razidla -1/ , VI krejcar 1679 Vídeň - Faber. Nech / , VI krejcar 1683 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech na líci kor. 2/ , VI krejcar 1689 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech / , krejcar 1659 GH Vratislav - Hübner. Nech / , krejcar 1659 GW Kladsko. Nech.-975 R 1/ , krejcar 1660 GH Vratislav - Hübner. Nech / , krejcar 1661 GH Vratislav - Hübner. Nech / , krejcar 1661 Graz, pod znaky písm. L. Nech / , krejcar 1665 Vídeň - Cetto. Nech / , krejcar 1665 Neuburg - Triangel. Nech / , krejcar 1669 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech / , krejcar 1669 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech / , krejcar 1669 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech / , krejcar 1669 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech / , krejcar 1669 Vídeň - Faber. Nech / , krejcar 1669 Vídeň - Faber. Nech / , krejcar 1669 IGW Graz. Nech / , krejcar 1669 IGW Graz. Nech / , krejcar 1670 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech / , krejcar 1670 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech n. sty kor. -1/ , krejcar 1672 Vídeň - Faber. Nech / , krejcar 1675 Bratislava. Nech kraj. střížek 1/ ,-

15 krejcar 1682 Hall. Nech / , krejcar 1682 Hall. Nech vada střížku 1/ , krejcar 1692 b.zn. Hall. Nech hr. -1/ , krejcar 1693 KB. Nech / , krejcar 1695 GE Praha - Egerer. Nech.-202a. 2x hr., patina 2/ , krejcar 1696 CK K. Hora. Nech patina -1/ , krejcar 1696 CB Břeh - Brettschneider. Nech / , krejcar 1698 GE Praha - Egerer. Nech / , krejcar 1699 CK K. Hora - Krahe. Nech sty kor. -1/ , krejcar 1701 GE Praha - Egerer. Nech tmavá patina 1/ , krejcar 1703 GE Praha - Egerer. Nech / , krejcar 1704 IA Graz - Aigmann. Nech / , krejcar 1705 GE Praha - Egerer. Nech / , krejcar 1671 SHS Vratislav - Hammerschmidt. Nech / , krejcar 1698 MMW Vratislav - Wackerl. Nech.-jako 764 (DVX BV SIL ) 1/ , krejcar 1698 CB Břeh - Brettschneider. Nech / , krejcar 1700 b.zn. Vídeň. Nech / , /2 krejcar 1698 GE Praha - Egerer. Nech kor , Grešle 1671 Opolí. Nech patina 1/ , Grešle 1679, 1694, 1697 (2x) Opolí. Nech.-865, 883, ks 2/ , Grešle 1680 b.zn. Opolí. Nech / , Grešle 1695 MB Břeh. Nech / , krejcar 1706 GE Praha - Egerer. Nov.-9. dr. vada mat. 2/ , krejcar 1706 GE Praha - Egerer. Nov.-9. n. zvlněn 2/ , krejcar 1706 CB Břeh - Brettschneider. Nov.-9. dr. vada mat. 2/ , krejcar 1706 FN Vratislav - Nowak. MKČ / , krejcar 1706 FN Vratislav - Nowak. MKČ / , krejcar 1706 FN Vratislav - Nowak. MKČ / , krejcar 1707 GE Praha - Egerer. Nov.-9. n. okr. -1/ , krejcar 1707 GE Praha - Egerer. MKČ krajový střížek -1/ , krejcar 1707 K. Hora - Wohnsiedler. MKČ / , krejcar 1707 FN Vratislav - Nowak. MKČ / , krejcar 1707 FN Vratislav - Nowak. MKČ / , krejcar 1708 FN Vratislav - Nowak. MKČ / , krejcar 1709 GE Praha - Egerer. MKČ / , krejcar 1709 GE Praha - Egerer. MKČ / , krejcar 1709 FN Vratislav - Nowak. MKČ-jako / , krejcar 1710 K. Hora - Wohnsiedler. MKČ / , krejcar 1711 FN Vratislav - Nowak. MKČ n. kor. 1/ , krejcar 1711 PW / CH Bratislava - Wodrich. Nov.-10 1/ , krejcar 1705 Mnichov. Nov.-5-1/ , krejcar 1706 Mnichov. Her / , Poltura 1706 FT Sibiň. Nov.-7. vada střížku R 2/ , Tolar 1716 Praha - Scharff. MKČ hr. 2/ , /2 tolar 1713 K. Hora - Wohnsiedler. MKČ / , /2 tolar 1740 b.zn. Praha - Scharff. MKČ n. just. -1/ , krejcar 1740 KB Madona 1/ , VI krejcar 1735 Hall 2/ , VI krejcar 1736 b.zn. Praha - Scharff. MKČ m. o., patina -2/ , krejcar 1716 b.zn. Praha - Scharff. MKČ / , krejcar 1723 b.zn. Praha - Scharff. MKČ / , krejcar 1740 b.zn. Praha - Scharff. Nov.-19. n. okr. 2/ , /2 krejcar 1713 K. Hora - Wohnsiedler. MKČ-1873 R , /2 krejcar 1716 K. Hora - Wohnsiedler. MKČ , /2 krejcar 1719 K. Hora - Weyer. MKČ , /2 krejcar 1732 Praha - Scharff. MKČ-1848 R ,-

Hradec Králové. Zlato Zlato 1. Byzanc. Mauricius Tiberius (582-602). Solidus (4,30 g). Sear-478-1/1 6000 2. Tremissis (1,48 g). Sear-488 1/1 2800 3. Constantinus X. Ducas (1059-67). Histamenon (4,43 g). Sear-1847. mimořádná

ČNS, pobočka v Hradci Králové - 135. aukce 22.2.2015

ČNS, pobočka v Hradci Králové - 135. aukce 22.2.2015 ČNS, pobočka v Hradci Králové - 135. aukce 22.2.2015 1. Československo. 1 dukát 1926. dr. škr., poškoz. hrana 1/-1 5.000 0,- 2. 1 dukát 1933 (3,41 g) 0/0 4.000 7500,- 3. Česká republika. 5000 Kč 2013 most

Zlato. okolo 2 andělé / stojící sv. Václav s praporem, český znak, opis. Sign. Španiel. Au 31 mm (20,00 g) 0/ Zlato 1. Československo (1918-39). 2 dukát 1923 (6,99 g) 0/0 18000 2. Dukát 1925 (3,49 g). zcela n. hr. 1/1 5000 3. Československo (1953-92). 2 dukát 1978 Karel IV. (6,98 g) 0/0 16000 4. Československo

Hradec Králové. Zlato Zlato 1. Československo. 1 dukát 1926. dr. škr., poškoz. hrana 1/-1 5.000 2. 1 dukát 1933 (3,41 g) 0/0 4.000 3. Česká republika. 5000 Kč 2013 most v Lenoře, plexi pouzdro, pův. etue, karta 0/0 17.000 4.

MINCE ZLATÉ ČSR AFRIKA JIŽNÍ

MINCE ZLATÉ ČSR AFRIKA JIŽNÍ MINCE ZLATÉ ČSR 1. Dukát 1979, Karel IV. 0/0 2 000,- 2 400,- 2. Dukát 1980, Karel IV. 0/0 2 100,- 2 600,- 3. Dukát 1981, Karel IV. 0/0 2 000,- 2 500,- 4. Dukát 1982, Karel IV. 0/0 2 000,- 2 400,- AFRIKA

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v Hradci Králové. pořádá v neděli 21. února ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v Hradci Králové pořádá v neděli 21. února 2016 137. NEVEŘEJNOU AUKCI NUMISMATICKÉHO MATERIÁLU POUZE PRO ČLENY ČESKÉ NUMISMATICKÉ SPOLEČNOSTI ve Velkém sále Hradecké

56. DRAŽBA BRNO 13. 3. 2009 BRNO 13. 3. 2009

56. DRAŽBA BRNO 13. 3. 2009 BRNO 13. 3. 2009 56. DRAŽBA BRNO 13. 3. 2009 BRNO 13. 3. 2009 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního numismatického materiálu: ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz

-2/ ,- 2. Justinus II. ( ). Solidus (4,175 g), minc. Constantinopolis (R: VICTORIA AVGGGE / CONOB). Sear-346. n. ČNS, pobočka v Hradci Králové Výsledková listina 132. aukce ze dne 22.9.2013 1. Byzanc. Justinianus I. (527-565). Solidus z let 538-545 (4,352 g), minc. Constantinopolis (R: VICTORIA AVGGGS * / CONOB -

ZLATO x 1 Československo dukát 1931 Sv. Václav 0/ Československo kompletní sada 1, 2, 5, 10 dukát 1978 Karel IV. ZLATO x 1 Československo 1918-39 dukát 1931 Sv. Václav 0/0 11000 2 Československo 1953-92 kompletní sada 1, 2, 5, 10 dukát 1978 Karel IV. 0/0 200000 v původní společné etui 4 ks x 3 dukát 1982 Karel IV.

g), plexi pouzdro LR ,- ČNB LR ,- etue ČNB LR ,- pouzdro, etue. skvrnky LR ,- etue 0/ ,-

g), plexi pouzdro LR ,- ČNB LR ,- etue ČNB LR ,- pouzdro, etue. skvrnky LR ,- etue 0/ ,- Výsledková listina 138. aukce ze dne 18. září 2016 1. Česká republika. 2500 Kč 2004 vstup do EU (Au 7,776 g, Ag 23,328 g), plexi pouzdro LR 7500 0,- 2. 2500 Kč 2008 pivovar v Plzni (Au 22 mm, 7,82 g),

ANTIKA 34 Podunajští východní Keltové stol. př. Kr. tetradrachma hlava. x x ZLATO x 1 Československo 1918-39 dukát 1929 Sv. Václav 0/0 35000 x 2 dukát 1933 Sv. Václav 0/0 10000 3 Československo 1953-92 dukát 1978 Karel IV. /raženo 7707 ks/ etue 0/0 14000 x 4 dukát 1979 Karel IV.

zdobeném zlatém medailonu se závěsem 14 karátů, celková váha 7,12g

zdobeném zlatém medailonu se závěsem 14 karátů, celková váha 7,12g ZLATO 1 Keltové-Bojové 1/24 statéru typ Athena/Alkis 0,27g podobný jako 1-/1-3600 Kostial 37 21/24 statéru typ Athena/Alkis? 0,32g podobný jako Kostial 38 1-/1-3500 31/24 statéru /suberát/ Athéna/Alkis

2. Habsburkové. Rudolf II. ( ). Dukát 1592 Praha - Ercker (3,63 g). MKČ-298

2. Habsburkové. Rudolf II. ( ). Dukát 1592 Praha - Ercker (3,63 g). MKČ-298 Výsledková listina 133. aukce ČNS, pobočka Hradec Králové ze dne 16.2.2014 A - číslo položky v katalogu B - popis C - zachovalost D - vyvolávací cena F - dosažená cena A B C D F 1. Československo. 1 dukát

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v Hradci Králové. pořádá v neděli 18. září

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v Hradci Králové. pořádá v neděli 18. září ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v Hradci Králové pořádá v neděli 18. září 2016 138. NEVEŘEJNOU AUKCI NUMISMATICKÉHO MATERIÁLU POUZE PRO ČLENY ČESKÉ NUMISMATICKÉ SPOLEČNOSTI ve Velkém sále Hradecké

BRNO 17. 3. 2012 2012 3. 17. BRNO DRAŽBA

BRNO 17. 3. 2012 2012 3. 17. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 17. 3. 2012 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí,

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, z.s. pobočka v Hradci Králové. pořádá v neděli 19. února ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, z.s. pobočka v Hradci Králové pořádá v neděli 19. února 2017 139. NEVEŘEJNOU AUKCI NUMISMATICKÉHO MATERIÁLU POUZE PRO ČLENY ČESKÉ NUMISMATICKÉ SPOLEČNOSTI ve Velkém sále

2015 9. BRNO 19. 9. 2015 19. BRNO DRAŽBA

BRNO 2. 4. 2016 2016 4. 2. BRNO DRAŽBA

ORLÍ 20, 602 00 BRNO

ZLATO x 1 Keltové - Bójové na Moravě II. stol. př. Kr. 1/8 statéru abstraktní 1/1 6000 ZLATO x 1 Keltové - Bójové na Moravě II. stol. př. Kr. 1/8 statéru abstraktní 1/1 6000 provedení, pravděpodobně typu Athena Alkis? 0,88g x 2 Byzanc Romanos III. 1028-34 histamenon Sear-1819 1-/1-8000 x

ORLÍ 20, 602 00 BRNO

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě. Vás i Vaše přátele srdečně zve na 84. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě. Vás i Vaše přátele srdečně zve na 84. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě Vás i Vaše přátele srdečně zve na 84. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI která se koná v neděli dne 11. května 2014 v Jihlavě ve velkém estrádním sále Domu

& H. D. R A U C H, W I E N #3/0 p

& H. D. R A U C H, W I E N #3/0 p & H. D. RAUCH, WIEN Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí, úterý 9.30 12.00

& H. D. R A U C H, W I E N BRNO 30. 5. 2010 2010 5. 30. BRNO 60. DRAŽBA Sazba: Miloslav Vymazal Tisk: Europrinty, spol. s r.o.

& H. D. R A U C H, W I E N BRNO 30. 5. 2010 2010 5. 30. BRNO 60. DRAŽBA Sazba: Miloslav Vymazal Tisk: Europrinty, spol. s r.o. & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 30. 5. 2010 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí

DUKÁT spol. s r. o. Orlí BRNO. pořádá DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek

DUKÁT spol. s r. o. Orlí BRNO. pořádá DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek BRNO 13. 3. 2008 DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO pořádá 13. 3. 2008 53. DRAŽBU mincí, medailí, bankovek KORESPONDENČNÍ Dražba pouze na písemné limity uzávěrka 13. 3. 2008 do 20.00 hod. 2 Vážení

24 Napoleon III. jako president II. republiky 20 francs 1852 A KM-774 zbytky

24 Napoleon III. jako president II. republiky 20 francs 1852 A KM-774 zbytky ZLATO x 1 Československo 1918-39 dukát 1923 Sv. Václav nep. hr. 0/0 9000 x 2 dukát 1923 Sv. Václav dr. hr. 0/0 9000 x 3 dukát 1924 Sv. Václav 0/0 11000 x 4 dukát 1925 Sv. Václav ryska 0/0 9000 x 5 dukát

BRNO 30. 11. 2013 2013 11. 30. BRNO DRAŽBA

BRNO 30. 11. 2013 2013 11. 30. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 30. 11. 2013 Aukce živě Live-Bidding Ve spolupráci s Nume.cz jsme pro Vás připravili první živou numismatickou aukci v České republice. V naší 70. aukci můžete nyní dražit i na

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, pobočka v NYMBURCE-PODĚBRADECH

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, pobočka v NYMBURCE-PODĚBRADECH ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, pobočka v NYMBURCE-PODĚBRADECH pořádá mimořádnou členskou aukci, tentokrát KORESPONDENČNÍ, s uzávěrkou dne 17. listopadu 2013. Aukce je pořádána podle aukčního řádu schváleného

ČESKA NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, pobočka v NYMBURCE-PODĚBRADECH

ČESKA NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, pobočka v NYMBURCE-PODĚBRADECH ČESKA NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, pobočka v NYMBURCE-PODĚBRADECH pořádá mimořádnou členskou schůzi spojenou s neveřejnou dražbou numismatického materiálu pro členy České numismatické společnosti dne 9. března

AN.aukce. I. aukce - NUMISMATIKA. Jihlava 15.6.2016. Korespondenční

AN.aukce. I. aukce - NUMISMATIKA. Jihlava 15.6.2016. Korespondenční AN.aukce I. aukce - NUMISMATIKA Jihlava 15.6.2016 Korespondenční Jihlava 2016 D R A Ž E B N Í V Y H L Á Š K A AN.aukce, zastoupená Radkem Nápravníkem, Hosov 165 586 01 Jihlava, IČO: 46173200, (dále jen

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 26. 4. 2009 57. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. Program

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 26. 4. 2009 57. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. Program DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO pořádá 26. 4. 2009 57. DRAŽBU mincí, medailí, bankovek KONGRESOVÉ CENTRUM VELETRHY BRNO (vstup z ulice Hlinky, parkoviště u zastávky tramvají) Program 7.30 Otevření

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě. Vás i Vaše přátele srdečně zve na 82. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě. Vás i Vaše přátele srdečně zve na 82. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě Vás i Vaše přátele srdečně zve na 82. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI která se koná v neděli dne 12. května 2013 v Jihlavě ve velkém estrádním sále Domu

Ivan Chládek & H. D. Rauch, Wien BRNO DRAŽBA. mince medaile bankovky

Ivan Chládek & H. D. Rauch, Wien BRNO DRAŽBA. mince medaile bankovky Ivan Chládek & H. D. Rauch, Wien BRNO 17.11.2016 79. DRAŽBA mince medaile bankovky 79 DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO Tel: 542 221 124 E-mail: info@dukat-mince.cz pořádá 17. listopadu 2016 ve čtvrtek

pátek 21. dubna v hod.

pátek 21. dubna v hod. 80 pátek 21. dubna v 15.00 hod. DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO Tel: 542 221 124 E-mail: info@dukat-mince.cz pořádá 22. dubna 2017 v sobotu 80. DRAŽBU mincí, medailí, bankovek KONGRESOVÉ CENTRUM

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA ŠUMPERK

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA ŠUMPERK ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA ŠUMPERK Vás srdečně zve na neveřejnou aukci numismatického materiálu, která se koná v sobotu 7. listopadu 2015 v Domě kultury (sady 1. máje - u hotelu Grand). PROGRAM:

BRNO 13. 4. 2014 2014 4. 13. BRNO DRAŽBA

BRNO 13. 4. 2014 2014 4. 13. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 13. 4. 2014 Živá aukce live auction Ve spolupráci s Nume.cz jsme pro Vás připravili již druhou živou numismatickou aukci. V naší 71. aukci můžete dražit i na internetu! Chytré

10 Dukát ke vzniku samostatné České republiky český dukátová medaile k 10. výročí Komerční banky 2000 /Vitanovský/

10 Dukát ke vzniku samostatné České republiky český dukátová medaile k 10. výročí Komerční banky 2000 /Vitanovský/ ZLATO 1 Keltové-Bojové 1/24 statéru typ Athena/Alkis 0,27g podobný jako 1-/1-2900 Kostial 37 2 1/24 statéru typ Athena/Alkis 0,32g podobný jako Kostial 38 1-/1-2800 3 1/8 statéru typ Athena/Alkis? 0,98g

BRNO 27. 11. 2010 2010 11. 27. BRNO DRAŽBA

BRNO 27. 11. 2010 2010 11. 27. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 27. 11. 2010 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí,

BRNO 5. 6. 2014 2014 6. 5. BRNO DRAŽBA

Panovníci českých zemí Karty na rozstříhání

Panovníci českých zemí Karty na rozstříhání Panovníci českých zemí Karty na rozstříhání Oblast: Člověk a jeho svět Předmět: Vlastivěda Tematický okruh: LIDÉ A ČAS Ročník: 4. Klíčová slova: Panovnické rody v českých zemích, panovníci jednotlivých

BRNO 20. 4. 2013 2013 4. 20. BRNO DRAŽBA

BRNO 20. 4. 2013 2013 4. 20. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 20. 4. 2013 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí,

ORLÍ 20, BRNO

ORLÍ 20, BRNO BRNO 14. 6. 2017 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí až čtvrtek 9.30 12.00

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 21. 11. 2009 58. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. BÍLÝ DŮM, Žerotínovo nám. 6, BRNO.

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 21. 11. 2009 58. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. BÍLÝ DŮM, Žerotínovo nám. 6, BRNO. DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO pořádá 21. 11. 2009 58. DRAŽBU mincí, medailí, bankovek BÍLÝ DŮM, Žerotínovo nám. 6, BRNO Program 7.30 Otevření sálu, prohlídka materiálu 9.00 I. část aukce (pol.

ZLATO x 1 Keltové - Bójové 2.-1. stol. př. Kr. 1/24 statéru typ Athena-Alkis 0,35g 1/1 3000

ZLATO x 1 Keltové - Bójové 2.-1. stol. př. Kr. 1/24 statéru typ Athena-Alkis 0,35g 1/1 3000 ZLATO x 1 Keltové - Bójové 2.-1. stol. př. Kr. 1/24 statéru typ Athena-Alkis 0,35g 1/1 3000 Kostial-36 x 2 1/8 statéru typ Athena-Alkis 0,97g Kostial-34 1/1 7000 x 3 statér typ Athena-Niké 8,05g NS 24/18,

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě. Vás i Vaše přátele srdečně zve na 83. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě. Vás i Vaše přátele srdečně zve na 83. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě Vás i Vaše přátele srdečně zve na 83. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI která se koná v neděli dne 10. listopadu 2013 v Jihlavě ve velkém estrádním sále Domu

7,00 hod. prohlídka materiálu. Jan N o v á k, Ke Skalce 35, 586 01 Jihlava

7,00 hod. prohlídka materiálu. Jan N o v á k, Ke Skalce 35, 586 01 Jihlava ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě Vás i Vaše přátele srdečně zve na 81. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI která se koná v neděli dne 11. listopadu 2012 v Jihlavě v ESTRÁDNÍM SÁLE Domu kultury,

BRNO 24. 11. 2012 2012 11. 24. BRNO DRAŽBA

BRNO 24. 11. 2012 2012 11. 24. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 24. 11. 2012 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí,

ORLÍ 20, 602 00 BRNO

ORLÍ 20, 602 00 BRNO BRNO 13. 6. 2013 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí, úterý 9.30 12.00

61. AUKCE Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 9. 6. 2013

61. AUKCE Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 9. 6. 2013 61. AUKCE Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 9. 6. 2013 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník: ing. Jaroslav Syrový, Bělehradská 60, Praha 2, IČO:11208457 Vyhlašuje konání 61. dobrovolné

ORLÍ 20, BRNO

ORLÍ 20, BRNO BRNO 13. 6. 2018 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí až čtvrtek 9.30 12.00

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 29. 11. 2008 55. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. BÍLÝ DŮM, Žerotínovo nám. 6, BRNO.

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 29. 11. 2008 55. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. BÍLÝ DŮM, Žerotínovo nám. 6, BRNO. DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO pořádá 29. 11. 2008 55. DRAŽBU mincí, medailí, bankovek BÍLÝ DŮM, Žerotínovo nám. 6, BRNO Program 7.30 Otevření sálu, prohlídka materiálu 9.00 I. část aukce (pol.

Stupnice příhozů: do 2000Kč Kč do 5000Kč Kč do 100Kč... 5Kč do 200Kč. 10Kč nad 10000Kč Kč nebo 1000Kč. do 500Kč. Česká numismatická společnost, pobočka v Domažlicích 2. Neveřejná drobná aukce numismatického materiálu s prezentací na internetu 24. Června 2010, 17.00 hod, restaurace "U Votavů", Jana Procházky 88, Domažlice!!!

Romulus Licinius I. Licinius I. Licinius II.

Romulus Licinius I. Licinius I. Licinius II. 1. Romulus ( 309) follis, 309 312, Ostia, 6.71 g. Av: IMP MAXENTIVS DIVO ROMVLO N V FILIO, prostovlasá hlava Romula zprava. Rv: AETERNA MEMORIA, orel s roztaženými křídly zprava stojí na hexastylové svatyni

Stupnice příhozů: do 500Kč. 20Kč. do 2000Kč Kč do 5000Kč Kč do 10000Kč Kč nad 10000Kč Kč nebo 1000Kč. do 200Kč. Česká numismatická společnost, pobočka v Domažlicích Neveřejná drobná aukce numismatického materiálu s prezentací na internetu 24. Června 2010, 17.00 hod, restaurace "U Votavů", Jana Procházky 88, Domažlice!!!

ORLÍ 20, BRNO

ORLÍ 20, BRNO Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního numismatického materiálu: ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí až čtvrtek 9.30 17.00 hodin Pátek

& H. D. R A U C H, W I E N BRNO 26. 11. 2011

& H. D. R A U C H, W I E N BRNO 26. 11. 2011 & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 26. 11. 2011 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí,

Sálová aukce jarní aukce mincí, papírových platidel, řádů a vyznamenání

Sálová aukce jarní aukce mincí, papírových platidel, řádů a vyznamenání Filatelie Klim Strana 1/53 Sálová aukce - 67. jarní aukce mincí, papírových platidel, řádů a vyznamenání Zlaté ražby - Rakousko Uhersko Zikmund Lucemburský 1387-1437 - Dukát b.l. Kremnica, váha 3.55g,

P.Gregor - Seznam článků ( připomínky hlaste na mail.greggy.@tiscali.cz )

P.Gregor - Seznam článků ( připomínky hlaste na mail.greggy.@tiscali.cz ) 881 nuz1934_1 Numismatické zprávy 1934/1 Běšinovský poklad - pozn.k nálezu kouřimskému nález, Běšínov u Kouřimi 1927, denár, Bořivoj II.,Vladislav II., Soběslav I. O mincích arabských ( východního a západního

1. Keltové. Napodobenina keltské mince - "fantasy coin". Au 0.987, 1,86 g

1. Keltové. Napodobenina keltské mince - fantasy coin. Au 0.987, 1,86 g Výsledková listina 137. aukce ze dne 21. února 2016 A B C D F 1. Keltové. Napodobenina keltské mince - "fantasy coin". Au 0.987, 1,86 g 0/0 1600 1600,- 2. Řím, císařství. Eudocia, manželka Theodosia II.

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě. Vás i Vaše přátele srdečně zve na 85. NEVEŘEJNOU ČLENSKOU AUKCI ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě Vás i Vaše přátele srdečně zve na 85. NEVEŘEJNOU ČLENSKOU AUKCI která se koná v neděli dne 16. listopadu 2014 v Jihlavě ve velkém estrádním sále Domu

ORLÍ 20, 602 00 BRNO

Ivan Chládek & H. D. Rauch, Wien BRNO DRAŽBA. mince medaile bankovky Ivan Chládek & H. D. Rauch, Wien BRNO 14. 4. 2018 83. DRAŽBA mince medaile bankovky 83 pátek 13. dubna ve 12.00 hod. DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO Tel: 542 221 124 E-mail: info@dukat-mince.cz

Dražebník KM NUMIS s.r.o., Stoličkova 1968/31, Kroměříž, IČ ,

Dražebník KM NUMIS s.r.o., Stoličkova 1968/31, Kroměříž, IČ , 1 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník KM NUMIS s.r.o., Stoličkova 1968/31, 767 01 Kroměříž, IČ 05731950, vyhlašuje konání dobrovolné společné dražby movitých věcí, konané podle zákona 26/2000 Sb. v platném znění.

Emisní plán České mincovny pro rok 2012 - Medaile

zlaté medaile Umění investovat

Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá 55. neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti. Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá 55. neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti. Aukce se koná v sobotu 18. května 2019!!! v klubovně T.j. Orel Lannova

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 18. 3. 2010 59. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 18. 3. 2010 59. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO pořádá 18. 3. 2010 59. DRAŽBU mincí, medailí, bankovek KORESPONDENČNÍ Dražba pouze na písemné limity uzávěrka 18. 3. 2010 do 12.00 hod. 2 Vážení přátelé, předkládáme

Jižní Afrika, Jiří V. 1910-1936 6 ½ Sovereign 1925 SA, Pretoria, 3.994g, KM.20 0/0 3200

Jižní Afrika, Jiří V. 1910-1936 6 ½ Sovereign 1925 SA, Pretoria, 3.994g, KM.20 0/0 3200 str.1 MINCE A MEDAILE ZE ZLATA Josef II., ( 1765 - ) 1780-1790 1 Sovráno 1786 A, Vídeň, P.21, KM.33, 11.010g, nep. rysky, patina 2/1-14000 Česká republika 1993-2 2500 Kč 2004 - vstup ČR do EU, bimetalová

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě. Vás i Vaše přátele srdečně zve na 87. NEVEŘEJNOU ČLENSKOU AUKCI

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě. Vás i Vaše přátele srdečně zve na 87. NEVEŘEJNOU ČLENSKOU AUKCI ČESKÁ UMISMATICKÁ SPOLEČOST pobočka v J I H L A V Ě Vás i Vaše přátele srdečně zve na 87. EVEŘEJOU ČLESKOU AUKCI která se koná v neděli dne 6. prosince 25 v Jihlavě ve velkém estrádním sále Domu kultury,

ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz

ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz BRNO 17. 3. 2011 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí, úterý 9.30 12.00

Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti.

Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti. Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti. Aukce se koná v sobotu 4. května 2013!!! v klubovně T.j. Orel Lannova třída

Sálová aukce podzimní aukce papírových platidel, mincí, řádů a vyznamenání

Sálová aukce podzimní aukce papírových platidel, mincí, řádů a vyznamenání Filatelie Klim Strana 1/45 Sálová aukce - 69. podzimní aukce papírových platidel, mincí, řádů a vyznamenání Zlaté ražby - Rakousko Uhersko Gold coinage - Austria Monarchy 1501 Leopold I. 1657-1705 - 1/4