Pokud nejste automechanik, politik, ekonom a velmi odolný člověk, nikdy tam nechoďte.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Pokud nejste automechanik, politik, ekonom a velmi odolný člověk, nikdy tam nechoďte."

Transkript

1 Stránka č. 1 z 9 Jak to chodí v AAA. Pokud nejste automechanik, politik, ekonom a velmi odolný člověk, nikdy tam nechoďte. Týden přemýšlím, zda-li to stojí za to, psát o tom o čem každý ví alespoň z doslechu. Nakonec jsem usoudil že má, protože důvěřivců v poctivý nákup vozidla je mnohem víc, než podvodníků, kteří je prodávají a tak každá zkušenost s nákupem v AAA je jen k dobru dalším potenciálním zákazníkům těchto mafiánů :30 h AAA manažer Dobrý den, mohu vám nějak pomoci? Zákazník Ano, rád bych po třech letech vyměnil auto. Mám Peugeota 206, kterého jsem dal na inzerci S bazar a kvůli kterému mně již po 15-té voláte, že ho chcete vykoupit. AAA manažer A budete brát od nás vůz pane, a v jaké cenové relaci? Zákazník No něco do ,- Kč s tím, že mé auto inzeruji za , a vy projevujete 3x denně zájem. Následuje počítačové sezení, kdy vám manažer ukazuje tzv. osobní karty jednotlivých vozidel. Zároveň vás ujišťuje o tom, že by vám vlastně ani parametry a hlavně vady vozidla neměl ukazovat. Ale vám jako VIP klientovy to ukáže, aby předešel pozdějším nedorozuměním a vy jste si mohl vybrat to správné vozidlo. Byl opravdu hodný a že jste VIP klient, vám řekne ještě mnohokrát. Vybírám si Citroena C5 r.v ,0 Hdi cena ,- 14:00 h Poté následuje prohlídka vytipovaného vozidla s krátkou projížďkou.

2 Stránka č. 2 z 9 Kupodivu vše ve vozidle funguje, jak má. Zákazník Ano to vozidlo se mi líbí a za cenu ,- si ho vezmu. AAA manažer zbystří a okamžitě mizí bez jediného slova v útrobách jeho fabriky na podvody. Čekání je dlouhé. 15:10 h Vychází klouček sotva po maturitě? a ptá se Pane vy chcete nechat v protiůčtu vozidlo?- Po kladné odpovědi se jme mé vozidlo projet. Klouček během jízdy -- Hmm, jede to pěkně, nic nevrže, nic nebouchá, kolik si představujete? Zákazník No vzhledem k tomu, že ho inzeruji za ,- a vy neustále projevujete zájem, tak těch ,- Po jízdě se změní vizáž kloučka k nepoznání No ,- to nebude ale něco vám vymyslíme. S touto větou odchází do fabriky na podvody. 16:15 h Zničený klouček vychází pane já vás zklamu, z Prahy nám povolili za vaše auto ,-Kč. Nenávidím Prahu. Zákazník politý horkem se zmůže jen na Před třemi roky jsem ho u vás kupoval za ,- a dalších ,- jsem do něho vrazil, například novou zadní nápravu za ,- zhruba před třemi měsíci!!! Klouček Hmm, to je mi líto.

3 Stránka č. 3 z 9 Zákazník Vraťte mi technický průkaz, ať mohu odjed autem za ,- a vaše auto za ,- si zde nechte. Klouček Je mi to líto, myslíte, že se dnes nedohodneme? Zákazník Dnes? Ani zítra, ani za týden. Klouček A když vám slevím na tom novém autě ,- a přidáme letní pneu na ráfkách? Zákazník začne bleskově počítat No dobrá, to je jako byste mi dali za moje auto ,-. To bych zkousl. Klouček Ano pane, jakoby ,- a mizí ve fabrice na podvody. 17:20 h AAA manažer č Pane můžete jít se mnou? Odvádí mne do kanceláře, kde sedí né příliš ochotná úřednice. Úřednice Takže jste se dohodli? To je dobře - a zakládá jakési papíry do složek. Mohu váš OP a ŘP? Děkuji.-- Něco datluje do počítače a potom mi dává k přečtení smlouvu. Nevěřím vlastním očím Moment slečno, já auto nechci na úvěr a cena vozidla není ,- ale ,- a sleva ,- tedy konečná ,-. Odečtu-li moje auto za ,- činí to ,-. Úřednice No právě tu cenu ,- máte pouze v případě, že vozidlo berete na úvěr. Zákazník No tak to jsme se nepochopili,-- natahuji ruku po OP a Řp a byl jsem rychlejší, protože úřednice chtěla OP i ŘP bleskově odsunout z mého dosahu. S vašimi managery jsem dohodl cenu ,- Úřednice Tak vydržte, já jdu pro pana manažera. 18:15 h

4 Stránka č. 4 z 9 Vchází manažer č. 3 Dobrý den Pavel XY, no pane, čemu nerozumíte? Zákazník Myslím, že rozumím všemu, jen né vašim podivným praktikám. Manažer č. 3 Ale tak si k tomu sedneme. Začíná neuvěřitélná masáž o výhodnosti úvěru, trvající zhruba hodinu. Zákazník Je to velmi zajímavé, ale neslyšel jsem o tomto druhu nákupu dobré reference, tudíž úvěr nechci. Chci vidět ve smlouvě cenu odprodeje mého vozu za ,- a nákupní cenu vašeho vozu za ,- jinak odcházím. Manažer č. 3 Počkejte vy mně ani nenecháte domluvit, já mám pro vás bonus 5 000,- na ruku v hotovosti. Zákazník Nechci 5 000,- v hotovosti. Odepište je od ceny vozu. Manažer na lístek z hospody počítá nové auto, my vám za vaše auto dáme ,-, ať vidíte, že nejsme škrobi ,- máte od nás dárek. Cena tedy bude ,-. Zákazník Ne to nechci, znovu opakuji, že chci aby vaše auto bylo za ,- a moje pro vás za ,-. To znamená, že vám dám ,- a odjedu novým autem a mé zde zůstane. Manažer č. 3 Pane vy jste to domotal. Cena nového auta je 63000,-. Zákazník Odcházím vraťte mi doklady k mému autu. Manažer č. 3 Počkejte chvilinku venku, my se poradíme. Zákazník jsme zde s manželkou o hladu 6 hodin, odjíždíme. -- Při odchodu z fabriky na podvody vidím, že moje auto je již bez čalounění dveří, a technik zkoumá jeho útroby. Zákazník k dělníkovi -- Moment pane, to auto je stále moje. Dělník Dostal jsem pokyn k vyklizení a prohlídce auta. Zákazník To je špatný pokyn, možná s tím budu chtít odjet.

5 Stránka č. 5 z 9 19:20 h Vychází manažer č. 3 Můžete pane, myslím, že se dohodneme. Zákazník No bylo by to zapotřebí. Manažer č. 3 Takže podívejte uděláme to takto. My vám dáme auto, a domluvíme Vám zdarma úvěr, protože bez úvěru od vás nemůžeme vykoupit vaše auto. Je to pro vás velice výhodné, protože přeplatíte za dva roky poze ,- to vám žádná banka nedá. Zákazník Mohu úvěr zaplatit bez sankcí třeba zítra? Manažer č. 3 Jistě mají tam jen asi 0,5% poplatek za předčasné splacení. A předkládá smlouvu, kde se liší naprosto všechna dohodnutá čísla. Zákazník -- Pak nechápu, proč vám nemůžu dát rovnou hotovost. Odpovědí je ticho a předstíraná zaneprázdněnost. Zahledím se do smlouvy. Smluva: Cena auta ,- Úvěr ,- Odečet za mé auto ,- Bonus 5000,- Poplatek za udělení úvěru Doplatek hotovosti ,- Polatek za přistavení vozu k prodeji ,-

6 Stránka č. 6 z 9 Jistě chápete, že na mne šly mrákoty. Manažer č. 3 Pane vy nám dáte prakticky ,- v hotovosti a odjíždíte novým vozem. Vaše paní je venku již unavená a jistě se těší domů. Jsem unaven i já, podléhám a z posledních sil se ptám -- Úvěr mohu opravdu zaplatit hned zítra? A bez navýšení za jakékoli služby a sankce ze strany Essoxu? Manažer č. 3 Jistě pane. Úřednice obrací oči v sloup a já si připadám jako blbec. Šedesátistránkový spis bezmyšlenovitě podepisuji, ale u smlouvy samotné se zarazím Slabě se zeptám A není to všechno habaďůra a podvod? Manažer To byste nás urazil. Děláme pro vás mnohem víc, než musíme. 20:00 h S novým autem z bazaru konečně odjíždíme k domovu, 90 km vzdálenému. Manželka má úžeh a hlad druhý den. 8:00 h Po přečtení smlouvy jdou na mne opět mrákoty. Dva nově vložené listy učinily své. Úvěr není ,- ani ,-. Úvěr je ,- a úrok je 29,99%.

7 Stránka č. 7 z 9 Odcházím za našim podnikovým právníkem, který mi sdělí, že po prostudování smlouvy nemám mnoho šancí. Sám tomu příliš neporozuměl, protože věty typu dle třetí věty těchto podmínek, uvedné v odatvci tři pátého oddílu se mu nechtělo strávit celý den, tímto melouchem :00 h Dle instrukcí ve smlouvě dávám auto prohlédnout v servisu Citroen. ( jinak neplatí pojistka na ½ roku. Na co to vlastně pojistka je nevědí ani manageři AAA). V Citroenu mají jarní akci za 245,-Kč. No skvěle. Domluvím si jarní prohlídku a výměnu oleje. Faktura je na 3 500,- protože mě neřekli, že u nich litr oleje stojí 500,- Kč. Protokol o prohlídce mne rovněž nepotěšil. Celková cena závad na vozidle je zhruba za ,- Prý dle ceny náhradních dílů. To, že jsem měl na autě brzdy životu nebezpečné se ani zmiňovat nebudu, ale to, že tam někdo z bazaru ubrousil šrouby na pouzdrech brzd, aby tam mohl nasadit kola z naprosto jiného typu vozidla je svinstvo :-) Mrákoty zde byly opět. 13:00 h Odjíždím s protokolem o závadách do Olomouce AAA bazaru. Pilný čtenář jistě tuší, jak jsem dopadl. Ani jeden z managerů, který mne vůz prodal nebyl přítomen, ti přítomní neměli tušení, co s problémem učinit a Praha by to jistě stejně zamítla. (Nenávidím Prahu podruhé během týdne). Na tuhle frázi si v AAA zvykněte. Pokud nejste ovšem zrovna v AAA Praha. Auto nemáte nárok vrátit ani vyměnit, to jsem prý špatně pochopil. Platí to jen u vozů nad ,-. Úvěr u ESSOxu (slibovali Cetelem) doplatit můžete, ale postihnou vás takové sankce, že si to rychle rozmyslíte.

8 Stránka č. 8 z 9 Shrnutí je takové, že v roli toho blbce a zákazníka jsem byl já. Zaplatím za šunku z olomouckého AAA bazaru ,- a nejnutnější opravy vyjdou na ,- s pocitem, že jste stejně něco ošulil. Pro mne je to neocenitelná zkušenost o tom, co se v naší malé zemi může dít a je to zákonem chráněno. Klamavá cena i reklama Lhaní zákazníkovi o ceně a nezveřejněné poplatky Uvádění v omyl Podstrčení do smlouvy dodatečně listy ke smlouvě o skutečných podmínkách Žádná práva zákazníka Naprostá bezmoc proti organizovaným šmejdům AAA zkrátka o autě, které vám vychválí, jako to nejlepší, co jim na place momentálně stojí, při sebemenším problému nevědí vůbec, ale doslova vůbec nic, protože jsou přece DISKONT. Ps. Moje auto vykoupené za ,- mimochodem nabízejí téměř za ticíc ,- a je to opět to nejlepší, co za ty peníze dostanete v celé Evropě. A po velice pečlivém majiteli. Jak tohle zjistili?

9 Stránka č. 9 z 9 A jeden poznatek na závěr. Můžete podepsat naprosto vše, ale dokud nepodepíšete poslední papír se smlouvou, stále můžete vstát a odejet svým autem. Věřím, že by autobazar přistoupil na řadu vašich požadavků. Jen to chce opravdu pevné nervy, a svatou trpělivost. Já tímto v dané situaci bohužel nevládl a podlehl psychickému teroru ze strany dobře vycvičených managerů AAA. Libor Synek úterý 8. duben :23 přečteno: x

FINANČNÍ GRAMOTNOST PRACOVNÍ SEŠIT 2.ČÁST CZ.1.07/1.2.00/14. 1.2/0052 BEZ OBAV ZVLÁDNU TO

FINANČNÍ GRAMOTNOST PRACOVNÍ SEŠIT 2.ČÁST CZ.1.07/1.2.00/14. 1.2/0052 BEZ OBAV ZVLÁDNU TO FINANČNÍ GRAMOTNOST PRACOVNÍ SEŠIT 2.ČÁST CZ.1.07/1.2.00/14. 1.2/0052 BEZ OBAV ZVLÁDNU TO Kolektiv autorů Euforall o.s. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České

Více

Přečtěte si, jak získat při koupi nemovitosti jistotu správného výběru, za dobré peníze a nejnižší splátky úvěru.

Přečtěte si, jak získat při koupi nemovitosti jistotu správného výběru, za dobré peníze a nejnižší splátky úvěru. Přečtěte si, jak získat při koupi nemovitosti jistotu správného výběru, za dobré peníze a nejnižší splátky úvěru. Napsal: Ing.David Bureš Finanční a realitní expert 2014 David Bureš, www.realitnivyjednavac.cz

Více

Jak na koupi ojetého vozu. Export z www.dtest.cz pro obecbezdekov@seznam.cz. Uzavírání kupní smlouvy. Stáčení tachometru. Omlazování vozidel

Jak na koupi ojetého vozu. Export z www.dtest.cz pro obecbezdekov@seznam.cz. Uzavírání kupní smlouvy. Stáčení tachometru. Omlazování vozidel mimořádná příloha www.dtest.cz Uzavírání kupní smlouvy Stáčení tachometru Omlazování vozidel Prověřování původu vozidla Fyzická prohlídka automobilu Ověřování technického stavu (8.11.2013 10:09) Jak na

Více

Jak na koupi ojetého vozu. Uzavírání kupní smlouvy. Stáčení tachometru. Omlazování vozidel. Prověřování původu vozidla. Fyzická prohlídka automobilu

Jak na koupi ojetého vozu. Uzavírání kupní smlouvy. Stáčení tachometru. Omlazování vozidel. Prověřování původu vozidla. Fyzická prohlídka automobilu mimořádná příloha www.dtest.cz Uzavírání kupní smlouvy Stáčení tachometru Omlazování vozidel Prověřování původu vozidla Fyzická prohlídka automobilu Ověřování technického stavu Jak na koupi ojetého vozu

Více

Ivan Galambica VYMAHAČI

Ivan Galambica VYMAHAČI 1 Ivan Galambica VYMAHAČI 2 Copyright Autor: Ivan Galambica Vydal: Martin Koláček - E-knihy jedou 2014 ISBN: 978-80-7512-024-3 (epub) 978-80-7512-025-0 (mobipocket) 978-80-7512-026-7 (pdf) 3 MOTTO: Neumíš-li

Více

Z Prahy do Brna autobusem, vlakem, autem, nebo stopem? číslo 14-15 vychází 24. července 2003 / 19,90 Kč / 29,90

Z Prahy do Brna autobusem, vlakem, autem, nebo stopem? číslo 14-15 vychází 24. července 2003 / 19,90 Kč / 29,90 JAK NEJLEVNĚJI CESTOVAT PO ČR Z Prahy do Brna autobusem, vlakem, autem, nebo stopem? NEJLEPŠÍ TIPY A TRIKY Rady pro rodinnou kasu a peněženku 14-15 /03 číslo 14-15 vychází 24. července 2003 / 19,90 Kč

Více

FIRMY SE SKVĚLÝMI PRODUKTY?

FIRMY SE SKVĚLÝMI PRODUKTY? PROČ BEZNADĚJNĚ SELHÁVAJÍ I FIRMY SE SKVĚLÝMI PRODUKTY? Všech 8 důvodů odhalených Včetně příručky na překonání těchto důvodů Dokument ze série Martin Mikláš léto 2013 Jaký názor má Libor Činka? Při čtení

Více

Grafické a textové podklady pro výukovou oporu Nebojme se trhu práce, i když neslyšíme. Autor: Mgr. Veronika Löffelmannová. V Ostravě 29. 8.

Grafické a textové podklady pro výukovou oporu Nebojme se trhu práce, i když neslyšíme. Autor: Mgr. Veronika Löffelmannová. V Ostravě 29. 8. Projekt: Příprava neslyšících žáků a absolventů SŠ ve Zlínském kraji pro lepší uplatnění na trhu práce číslo projektu CZ.1.07/1.2.08/02.0007 Grafické a textové podklady pro výukovou oporu Nebojme se trhu

Více

Právní, spotřebitelská a finanční gramotnost. Autoři: JUDr. Petr Dostalík, Ph.D., Ing. Věra Martinková, Ing. Lenka Bartková

Právní, spotřebitelská a finanční gramotnost. Autoři: JUDr. Petr Dostalík, Ph.D., Ing. Věra Martinková, Ing. Lenka Bartková Právní, spotřebitelská a finanční gramotnost Autoři: JUDr. Petr Dostalík, Ph.D., Ing. Věra Martinková, Ing. Lenka Bartková Obsah Spotřebitelská gramotnost... 1 Nákup zboží přes internet... 1 A jak poznat

Více

Úvod. Vážený budoucí majiteli vlastní nemovitosti,

Úvod. Vážený budoucí majiteli vlastní nemovitosti, Úvod Vážený budoucí majiteli vlastní nemovitosti, právě držíte v ruce brožuru, která Vás připraví na to, jak si bez zdravotní úhony pořídit hypotéku nebo jak se starat o hypotéku, kterou už máte, a nepřijít

Více

HYUNDAISRAZ MORAVA 2009

HYUNDAISRAZ MORAVA 2009 HYUNDAISRAZ MORAVA 2009 Se tentokráte uskutečnil ve dnech 3. 6. září 2009 v prostorách autokempu a hotelu Maják v Soběšovicích na Frýdeckomístecku. Pro všechny účastníky byl tento sraz přelomový, jelikož

Více

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara, 2009 EastBiz Corporation, 2009 Editace: Petr Hyťha, DiS. Jazyková korektura: Dušan

Více

Kapitola 7 Pravidla profesionálního prodeje

Kapitola 7 Pravidla profesionálního prodeje Kapitola 7 Pravidla profesionálního prodeje K dyž se rozhodnete začít s fotbalem, prvním krokem by mělo být naučit se pravidla. Při takovém učení byste přirozeně chtěli používat pravidla moderní, ne knihu

Více

Navigace světem práce. Jak najít tu pravou?

Navigace světem práce. Jak najít tu pravou? Navigace světem práce Jak najít tu pravou? Evropská kontaktní skupina Dejvická 28, 160 00 Praha 6 www.ekscr.cz, info@ekscr.cz, facebook.com/ekscr Navigace světem práce. Jak najít tu pravou? Vydala: Evropská

Více

autoesa 2ver.qxd 28.8.2004 13:51 StrÆnka 1 přihlašte se PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / vychází 1. 9. 31. 10. 2004 / www.autoesa.cz / info@autoesa.

autoesa 2ver.qxd 28.8.2004 13:51 StrÆnka 1 přihlašte se PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / vychází 1. 9. 31. 10. 2004 / www.autoesa.cz / info@autoesa. autoesa 2ver.qxd 28.8.2004 13:51 StrÆnka 1 přihlašte se PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / vychází 1. 9. 31. 10. 2004 / www.autoesa.cz / info@autoesa.cz autoesa 2ver.qxd 28.8.2004 13:51 StrÆnka 2 autoesa 2ver.qxd

Více

JD TE ZA LEPÍ PRACÍ. Nejvýnosn jí profese a jak se k nim dostat. Osobní Þnance doporu ují: Jak se p ipojit k internetu ZDARMA KNÍKA UVNIT

JD TE ZA LEPÍ PRACÍ. Nejvýnosn jí profese a jak se k nim dostat. Osobní Þnance doporu ují: Jak se p ipojit k internetu ZDARMA KNÍKA UVNIT ZDARMA KNÍKA UVNIT OSOBNÍ BANKROT ROZHOVOR: JI Í RUSNOK 8/05 JD TE ZA LEPÍ PRACÍ Nejvýnosn jí profese a jak se k nim dostat Osobní Þnance doporu ují: Jak se p ipojit k internetu editorial Peníze 8 Profese,

Více

1.SEMINÁŘ. Autorsky nekorigovaný text

1.SEMINÁŘ. Autorsky nekorigovaný text 1.SEMINÁŘ Autorsky nekorigovaný text Americká vojenská základna/stanice v ČR?! Důvod k radosti či k obavám? (Kolik vojáků tu bude? Proti komu to bude? Zvětší či zmenší to naši bezpečnost? Budou stát američtí

Více

Radek Karban & Tomas Roud

Radek Karban & Tomas Roud Radek Karban & Tomas Roud Copyright 2013 SEO Expert Stránka č. 2 www.seo-expert.cz Jak vybrat dodavatele SEO služeb... 4 Patičkové odkazy a systémy lišt, vedou k penalizaci, tzv. banu... 4 Podívejte se

Více

JAK PRODAT NEMOVITOST

JAK PRODAT NEMOVITOST JAK PRODAT NEMOVITOST Předkládám Vám zjednodušený manuál prodeje nemovitosti. PETR MIKYSKA OSOBNÍ REALITNÍ MAKLÉŘ 2014 Petr Mikyska, JAK PRODAT NEMOVITOST Tento ebook jsem vytvořil pro Vás a Vaše známé,

Více

JAK SAMOSTATNĚ A ÚSPĚŠNĚ PODNIKAT VE FINANCÍCH

JAK SAMOSTATNĚ A ÚSPĚŠNĚ PODNIKAT VE FINANCÍCH www.milionovapraxe.cz JAK SAMOSTATNĚ A ÚSPĚŠNĚ PODNIKAT VE FINANCÍCH Radoslav Černý 2013 Jak samostatně a úspěšně podnikat ve financích napsal Radoslav Černý pro www.milionovapraxe.cz Prohlášení Tento

Více

Umísťování bývalých vězňů po výkonu trestu na pracovní trh

Umísťování bývalých vězňů po výkonu trestu na pracovní trh Umísťování bývalých vězňů po výkonu trestu na pracovní trh Záznam ze semináře Seminář pořádaný Výborem pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu ČR dne 13. března 2012 v Zaháňském salónku

Více

Podpora integrace cizinců v ČR

Podpora integrace cizinců v ČR Podpora integrace cizinců v ČR obsahová analýza hloubkových rozhovorů s cizinci a s odborníky, kteří s cizinci přicházejí při své práci do styku Realizátor výzkumu: Institut zdravotní politiky a ekonomiky

Více

Půjčujte si s rozumem!

Půjčujte si s rozumem! Co byste měli a neměli dělat Co byste měli: Buďte realističtí přiznejte si, v jaké jste opravdu situaci a rozhodněte se jí řešit s využitím pomoci, která je k dispozici. Okamžitě kontaktujte své věřitele

Více

31. zasedání Zastupitelstva města Moravský Krumlov konané dne 10.02.2014

31. zasedání Zastupitelstva města Moravský Krumlov konané dne 10.02.2014 ZÁPIS z 31. zasedání zastupitelstva města v Moravském Krumlově, konaného dne 10.02.2014 v zasedací místnosti Městského úřadu, začátek zasedání v 16:00 hod. Přítomno : 16 (16.04 hod.), 17 (16.06 hod.),

Více

INVESTUJTE! CHCETE VÍCE PEN Z? 4/07 JAK M ŽETE UŠET IT NA CESTOVÁNÍ. Telefonní bankovnictví. Pracovní trh v Evropské unii

INVESTUJTE! CHCETE VÍCE PEN Z? 4/07 JAK M ŽETE UŠET IT NA CESTOVÁNÍ. Telefonní bankovnictví. Pracovní trh v Evropské unii JAK M ŽETE UŠET IT NA CESTOVÁNÍ Vychází 2. dubna 2007 49,90 Kč 69 Sk ČASOPIS, SE KTERÝM BUDETE MÍT VÍC PENĚZ NEJ TEN JŠÍ ASOPIS O FINANCÍCH 4/07 CHCETE VÍCE PEN Z? INVESTUJTE! podílové fondy životní pojištění

Více

Jak se stát koučem aneb kdy se to ve dvou (a více) lépe táhne

Jak se stát koučem aneb kdy se to ve dvou (a více) lépe táhne Jak se stát koučem aneb kdy se to ve dvou (a více) lépe táhne Odpověď na takto položenou otázku se zdá být nasnadě koučem se přece stanu absolvováním speciálních tréninků s následnou supervizí či certifikací,

Více

Co je v domě, není pro mě!

Co je v domě, není pro mě! Slovo úvodem Vážení přátelé, v této knize bychom se rádi pokusili poutavou a odlehčenou formou přiblížit co nejširšímu okruhu čtenářů svět nemovitostí v podmínkách České republiky a paletu zajímavých investičních

Více

n e f i n a n č n í k y

n e f i n a n č n í k y f i n a n c e p r o n e f i n a n č n í k y robert a. cooke John Adair Efektivní inovace Lidský mozek je nádherná věc. Začne pracovat, jakmile se probudíme, a zastaví se, jakmile se dostaneme do zaměstnání.

Více

JAK ZÍ SKAT PRA CÍ, KTERA VA S BUDE NEJEN Z ÍVÍT, ALE Í BAVÍT

JAK ZÍ SKAT PRA CÍ, KTERA VA S BUDE NEJEN Z ÍVÍT, ALE Í BAVÍT JAK ZÍ SKAT PRA CÍ, KTERA VA S BUDE NEJEN Z ÍVÍT, ALE Í BAVÍT Petra Harazímová www Blahopřeji Vám a zároveň děkuji! Je úžasné, že se zajímáte o rozvoj své osobnosti, že jste se rozhodli udělat něco sami

Více

OBSAH: Proč zvolit vyšší limit POV... 15-16 Motivace k platbě a podepsání smlouvy... 16

OBSAH: Proč zvolit vyšší limit POV... 15-16 Motivace k platbě a podepsání smlouvy... 16 Manuál k hovoru OBSAH: Struktura hovoru... 1 CS možné situace... 2 Představení - bublina č. 1... 2 Představení - bublina č. 2... 2 Představení - bublina č. 3... 3 Získání informací o voze a potřebách klienta...

Více