FlyDVB-T Duo CardBus

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "FlyDVB-T Duo CardBus"

Transkript

1 FlyDVB-T Duo CardBus č e s k ý m a n u á l

2 F l y D V B - T D U O C a r d B u s 01 Obsah 02 Požadavky na systém Obsah balení 03 Zapojení zařízení 04 Instalace 06 LifeView DTV EPG 07 Vyhledávání a editace kanálů Digitální kanály 08 Analogové kanály 09 Nastavení 13 PIP režim (Obraz v obraze) 15 Nahrávání Vytvoření videonahrávky TimeShifting 16 Klávesové zkratky a dálkový ovladač

3 F l y D V B - T D U O C a r d B u s 02 LifeView představuje první digitální a analogovou TV kartu pro Vaše PC FlyDVB-T Duo CardBus. Spojte perfektní digitální TV a kvalitní analogovou TV do jedné karty! Vysoké video rozlišení a krystalicky čisté stereo audio u DVB-T vysílání. Mezi podporované obrazové normy patří obvyklý PAL, SECAM i americké NTSC. Nechybí podpora i pro zvukové normy, konkrétně MTS, EIAJ, BTSC, A2 a NiCAM. K připojení externích zdrojů videa zde slouží jeden S-Video a jeden kompozitní vstup se dvěma RCA audio stereo vstupy. Díky exkluzivní MST technologii můžete sledovat jak digitální, tak i analogové video ve stejný čas. Mezi zajímavé schopnosti patří například MST (Multiple Streaming Technology), která umožňuje využít analogové i digitální tuner současně a nabízí funkce PIP/POP, které kombinují obraz z obou těchto zdrojů. Požadavky na systém - Pentium 4 nebo AMD Athlon 2.0GHz nebo vyšší (doporučeno 2.4GHz a více) - System RAM: 256MB nebo více (doporučeno 512MB) - Windows 2000 / XP - 100MB volného prostoru na pevném disku pro instalaci software + další prostor pro případné nahrávání a ukládání - CD-ROM nebo DVD mechanika - VGA chipset s podporou DirectX DirectX 9.0c nebo vyšší - Dostupný CardBus slot - TV anténa nebo TV kabel pro analogovou TV a pro digitální TV Obsah balení - FlyDVB-T Duo CardBus karta - NTSC / PAL redukce (2x) - AV kabel - Dálkový ovladač - Anténa - Taška - Instalační CD

4 F l y D V B - T D U O C a r d B u s 03 Zapojení zařízení Audio (R) Audio (L) Video S-Video AV in NTSC / PAL Digitální anténa TV anténa AV: Audio (L / R): S-Video / Video : zapojte AV kabel do 9-pin zdířky FlyDVB-T Duo CardBus připojení levého / pravého reproduktoru připojení externího zařízení jako VCR nebo videokamera Pokud používáte jednu anténu pro příjem digitálního i analogového signálu, použijte rozdvojku pro zapojení do FlyDVB-T Duo CardBus. Digitální TV příjem Analogový TV příjem

5 F l y D V B - T D U O C a r d B u s 04 Instalace 1. Vložte instalační CD do CD-ROM mechaniky Vašeho počítače. 2. Pokud se automaticky nezobrazí průvodce instalací, spusťte jej manuálně. 3. Jako první nainstalujte DirectX 9.0. Klikněte na odkaz DirectX a následujte instrukce na obrazovce. 4. Připojte FlyDVB-T Duo CardBus do Vašeho počítače.

6 F l y D V B - T D U O C a r d B u s Windows 2000 / XP automaticky odhalí nový hardware a spustí průvodce pro instalaci ovladače zařízení. Vložte instalační CD do CD-ROM mechaniky. Vyberte Instal from a list or specific location (Advanced) a klikněte na Next. 6. Vyberte Search for the best driver in these locations, ujistěte se že je označeno pole Search removable media a klikněte na Next. 7. Windows bude nyní hledat ovladače na instalačním CD a poté je automaticky nainstaluje. Pro dokončení instalace poté klikněte na Finish. 8. Nyní nainstalujte LifeView DTV. Klikněte na odkaz LifeView DTV Setup a následujte instrukce na obrazovce.

7 F l y D V B - T D U O C a r d B u s 06 LifeView DTV Změnit vzhled Naladěné kanály SnapShot (zachytí aktuální záběr) Úroveň hlasitosti Vypnout zvuk (MUTE) Přeskočit na začátek / konec Zastavit přehrávání (STOP) Nahrávání (REC) Nahrávání TimeShift / spustit nebo pozastavit přehrávání (PLAY / PAUSE) Zobrazit kanály Zvětšit zobrazení na celý monitoru Posunout prohlížený snímek dopředu / dozadu pomocí myši Signál TV: AV in: S-Video: DVB: PIP: TWIN: Scan: Play: Swap: Tx: EPG: přepnutí na analogový příjem. vyberte jako zdroj pokud je připojeno externí zařízení využívající video. vyberte jako zdroj pokud je připojeno externí zařízení využívající S-Video. vyberte jako zdroj pokud je připojena pozemní anténa (nastaveno od výrobce). zapnutí / vypnutí PIP režimu, který umožňuje sledovat zároveň digitální i analogový zdroj. zapnutí / vypnutí Twin režimu, který umožňuje sledovat zároveň digitální i analogový zdroj. nastavení a vyhledávání kanálů. prohlížení uložených snímků zachycených pomocí SnapShot a nahraných videozáznamů. vyberte pro výměnu videa v malém a velkém zobrazení v režimu PIP. zapnutí / vypnutí teletextu. zapnutí / vypnutí elektronického průvodce programů. - EPG Elektronický programový průvodce je nabízen digitálními TV stanicemi. Obsahuje informace o chystaných programech a jejich přesný čas. Pro aktualizaci informací klikněte na Update. Pokud kliknete na Rec u vybraného programu, zařadí se tento do plánu pro nahrávání.

8 F l y D V B - T D U O C a r d B u s 07 Vyhledávání a editace kanálů - Digitální kanály 1. Vyberte Tool Scan nebo klikněte na tlačítko. 2. Pokud chcete využít automatického vyhledávání, označte Auto Scan a vyberte zemi ve které se nacházíte. Klikněte na Scan pro začátek vyhledávání. Zobrazí se průběh vyhledávání.

9 F l y D V B - T D U O C a r d B u s Pro manuální vyhledávání kanálů, označte Transponder Scan a napište frekvenci hledaného kanálu. Klikněte na Scan pro začátek vyhledávání. 4. Nalezené kanály se zobrazí v okně. Pro smazání některého z kanálů jej označte a klikněte na Delete. Pro editaci klikněte na Edit. Seznam nastavených frekvencí uložíte kliknutím na Save as. Pro vložení frekvence klikněte na Import. Pro načtení jiného seznamu kanálů klikněte na Load. Aktualizaci pro jednotlivé frekvence v regionech jsou dostupné na - Analogové kanály 1. V režimu TV vyberte Tool Scan nebo klikněte na tlačítko. 2. vyberte zemi, ve které se nacházíte, TV standard a zdroj. 3. Klikněte na Scan pro automatické vyhledávání. 4. Ve vytvořeném seznamu kanálů můžete změnit název jednotlivých kanálů nebo audio / stereo zvuk, kliknutím na položku.

10 F l y D V B - T D U O C a r d B u s 09 Nastavení Vyberte Tool Settings. Directory: Pokud máte jako zdroj nastaveno DVB, zobrazí se Vám tyto možnosti nastavení: nastavení místa pro uložení nahrávek a obrázků zachycených pomocí SnapShot. Pro využití průzkumníka klikněte na Browse. Můžete zde zvolit velikost v jaké se mají nahrávky ukládat (například zvolíte-li velikost souboru 650MB, bude snadnější tyto soubory vypalovat, protože CD většinou obsáhne data do této velikosti). Pokud označíte Always On Top, bude se ovládací panel DTV zobrazovat vždy v horní části monitoru. Schedule Recording: nastavení plánování nahrávání pořadů. Pro přidání nového plánu klikněte na Add. Zvolte typ plánu (One time = pouze jedenkrát nebo pokaždé v určitý den v týdnu), vyberte kanál, na kterém Vámi vybraný program poběží, přesný čas začátku vysílání a délku pořadu (= Duration). Nakonec napište název nahrávaného souboru. Klikněte na Add pro potvrzení nastavení. Pokud chcete nastavení zrušit vyberte Cancel. Aby poté došlo k nahrávání i bez Vaší přítomnosti je samozřejmě potřeba, aby byl PC zapnutý. V seznamu se poté zobrazí naplánované nahrávání, pokud si jej přejete zrušit, označte jej a klikněte na Delete. Pro editaci již nastaveného plánu jej označte a klikněte na Edit.

11 F l y D V B - T D U O C a r d B u s 10 Pokud máte jako zdroj nastaveno TV, AV-in nebo S-Video, zobrazí se Vám kromě výše zmíněných možností nastavení ještě tyto: Display: v horní části okna specifikujte velikost zobrazení pro analogové zdroje a také datový formát, ve kterém se video má zobrazovat. V dolní části nastavte požadovaný jas, kontrast, barevný odstín a jeho sytost. Poslední možnost je nastavení ostrosti. Pokud kliknete na Default, nastavení se vrátí k takovému, které nastavil výrobce. Record: tato záložka Vám umožní nastavit kvalitu nahrávaných souborů z AV in a S-Video zdrojů. Pokud vyberete Customized, můžete specifikovat formát nahrávky (MPEG-1, VCD, MPEG-2, SVCD, DVD) a zároveň po kliknutí na Profiles vytvořit nebo editovat profily. Pro vytvoření nového profilu klikněte na Create.

12 F l y D V B - T D U O C a r d B u s 11 - General: napište název nového profilu a vyberte jeho formát (MPEG-1, MPEG-2). - System: zvolte režim Bitstream pro zvolený formát z nabídky General. - Video: nastavte NTSC nebo PAL systém, podle toho v jakém regionu s nacházíte, velikost zobrazení a rychlost. Pro další možnosti nastavení klikněte na Advanced.

13 F l y D V B - T D U O C a r d B u s 12 - Audio: nastavte rychlost a výstup pro reproduktory (mono / stereo). TV Setting: zde můžete upravit možnosti pro analogové TV jako je výběr země, TV standard, mono / stereo zvuk. Pokud vysílání nabízí více jazyků, nastavte, který chcete přijímat. Pokud zvolíte místo MPEG možnost SYSTEM, zpřístupníte způsoby komprese instalované ve Vašem operačním systému. Z internetu můžete stáhnou komprese, které jsou voně k dispozici (například na Nastavení provedete po kliknutí na Property (tato možnost není dostupná u všech formátů).

14 F l y D V B - T D U O C a r d B u s 13 PIP režim (Obraz v obraze) Funkce obraz v obraze umožní sledování dvou programů najednou. Sledovaný program je umístěn v rámečku v rohu obrazovky. Rámeček lze posunovat do různých rohů obrazovky, případně jej zvětšit. Doprovodný zvuk odpovídá obrazu ve standardní velikosti. Režim zapnete kliknutím na. Kliknutím na se zobrazí zároveň dva kanály bok po boku ve stejných oknech. V tomto režimu není možné s jednotlivými okny pracovat, přemisťovat je apod.

15 F l y D V B - T D U O C a r d B u s 14 Kliknutím na se obraz v malém rámečku přemístí do velkého a obráceně.

16 F l y D V B - T D U O C a r d B u s P D A a l p h a G P S 15 Nahrávání - Vytvoření videonahrávky Pro zapnutí nahrávání právě prohlíženého programu klikněte na tlačítko REC v dolní části panelu. Nahrávání zastavíte kliknutím na STOP. Nahrávky se automaticky ukládají ve formátu, který byl vybrán v sekci Nastavení pokud je zvolen analogový zdroj (AV in nebo S-Video). Pokud je zvolen jako zdroj DVB, ukládají se nahrávky ve formátu MPEG-2. Během nahrávání není možné měnit kanály nebo zdroje signálu. - TimeShifting Pomocí této funkce můžete např. přeskakovat reklamy na právě sledovaném programu. Stejně tak můžete pozastavit živě vysílaný program a pokračovat v jeho sledování až budete mít čas jednoduše tak, že jej nahrajete jako dočasný soubor. TimeShifting nahrávání spustíte kliknutím na tlačítko PAUSE / PLAY. Zelená stopa na posuvníku značí aktuální stav nahrávky. Šedé místo je Vaší momentální pozicí. Pokud posuvníkem pohnete doprava, spustí se rychle přetáčení vpřed, pokud doleva bude se nahrávka přetáčet vzad. Během nahrávání není možné měnit kanály nebo zdroje signálu. Pro přehrávání uložených záznamů klikněte na.

17 F l y D V B - T D U O C a r d B u s P D A a l p h a G P S 16 Klávesové zkratky a dálkový ovladač F Full Screen obraz na celou plochu monitoru. Ctrl Alt T Power vypnutí programu LifeView DTV. 0, 1, 2 9 0, 1, 2 9 výběr kanálu. Backspace Recall vyvolání posledního kanálu. M Mute zcela vypnout / zapnout zvuk (MUTE). T TV/Radio přepínání mezi TV a rádio příjmem. A SAP přepnout na druhý jazyk. Ch+ nahoru o jeden kanál. Ch- dolů o jeden kanál. VOL+ zvýšit hlasitost. VOL- snížit hlasitost. Enter Enter potvrdit (OK). P PIP zapnout PIP režim. I Source vybrat zdroj signálu. Ctrl R Record/Pause zapnout nahrávání (REC). S Swap přepínání oken v PIP režimu. Ctrl T TimeShift/Pause nahrávání TimeShift. W Rewind rychle přetáčet vzad. E Forward rychle přetáčet vpřed. Q Back přeskočit na začátek. R End přeskočit na konec. Ctrl S Stop zastavit přehrávání nebo nahrávání (REC i TimeShift). Mezerník Play/Pause pustit nebo pozastavit přehrávání (PLAY / PAUSE). Ctrl P funkce SnapShot (zachytit aktuální záběr jako obrázek).

TX-40AS640E TX-48AS640E TX-55AS640E. e Nápověda. Česky

TX-40AS640E TX-48AS640E TX-55AS640E. e Nápověda. Česky TX-40AS640E TX-48AS640E TX-55AS640E e Nápověda Česky Můj Home Screen Můj Home Screen Informace 11 Použití 12 Nastavení 13 Barva OSD 15 Seznam aplikací Informace 16 Použití 17 Nastavení 18 Sledování Základy

Více

TX-P42GT60E TX-P42GTW60 TX-P50GT60E TX-P50GTW60

TX-P42GT60E TX-P42GTW60 TX-P50GT60E TX-P50GTW60 TX-P42GT60E TX-P50GT60E TX-P42GTW60 TX-P50GTW60 enápověda Česky Sledování Moje úvod. obrazovka Informace 11 Použití 12 Nastavení 13 Základy Zapojení 15 Výběr kanálu 18 Informační pruh 20 Volby 22 Titulky

Více

LCD TV with LED Backlight 32 VLE 4304 BF

LCD TV with LED Backlight 32 VLE 4304 BF LCD TV with LED Backlight 32 VLE 4304 BF CZ Obsah -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 4 Nastavení

Více

Uživatelská příručka. Toto je Uživatelská příručka nainstalována v TV.

Uživatelská příručka. Toto je Uživatelská příručka nainstalována v TV. Uživatelská příručka Toto je Uživatelská příručka nainstalována v TV. Obsah této příručky může být za účelem zlepšení kvality změněn bez předchozího upozornění. Zobrazení informací o programu Zobrazení

Více

ipod Návod k použití

ipod Návod k použití ipod Návod k použití Obsah ipod základy... 4 Základní popis ipodu... 5 Ovládání ipodu... 5 Vypnutí zvuku kruhového ovladače... 7 Blokování tlačítek ipodu... 7 Menu ipodu... 8 Přidání a odebrání položek

Více

CZ Manual. Xtreamer Prodigy Ver.3.0.1.

CZ Manual. Xtreamer Prodigy Ver.3.0.1. CZ Manual Xtreamer Prodigy Ver.3.0.1. Úvod Gratulujeme Vám k nákupu Xtreamer Prodigy multimediálního přehrávače, zařízení moderní spotřební elektroniky, které obohatí vaše domácí multimediální zážitky.

Více

DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT SZ-10/SZ-20. Návod k použití

DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT SZ-10/SZ-20. Návod k použití DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT SZ-10/SZ-20 Návod k použití Krok 1 Obsah balení nebo Digitální fotoaparát Řemínek Lithium-iontová baterie (LI-50B) Další nezobrazené příslušenství: záruční karta Obsah se může lišit

Více

O programu HiFile HiFile HiFile

O programu HiFile HiFile HiFile Uživatelská příručka O programu HiFile je multimediální databázová aplikace pro zpracování a archivaci obrazových dokumentů. Má tyto základní vlastnosti: plně český dynamický databázový a archivační software

Více

BE-ON-ROAD 3.9 UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

BE-ON-ROAD 3.9 UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA BE-ON-ROAD 3.9 UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA i 1. SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY... 3 1.1. PODPOROVANÉ OPERAČNÍ SYSTÉMY... 3 1.2. POŽADAVKY NA HARDWARE... 3 2. INSTALACE... 4 2.1. INSTALACE PŘES BE-ON-ROAD WIZARD... 4 2.2.

Více

Uživatelská příručka. www.aponia.com

Uživatelská příručka. www.aponia.com Uživatelská příručka www.aponia.com 1. SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY... 5 1.1. PODPOROVANÉ OPERAČNÍ SYSTÉMY...5 1.2. POŽADAVKY NA HARDWARE...5 2. INSTALACE... 6 2.1. INSTALACE PŘES APONIA WIZARD...6 2.2. INSTALACE

Více

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA S 3000 S 3000CI S 3000CR S 3000CICR DIGITÁLNÍ SATELITNÍ PŘIJÍMAČ

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA S 3000 S 3000CI S 3000CR S 3000CICR DIGITÁLNÍ SATELITNÍ PŘIJÍMAČ HOMECAST UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA S 3000 S 3000CI S 3000CR S 3000CICR DIGITÁLNÍ SATELITNÍ PŘIJÍMAČ Upozornění Pečlivě si přečtěte tento návod a ujistěte se, že uvedeným pokynům rozumíte. Z důvodu bezpečnosti

Více

Digital Satellite and Terrestrial Receiver SRT 5245 Návod k obsluze

Digital Satellite and Terrestrial Receiver SRT 5245 Návod k obsluze Immagine simile Digital Satellite and Terrestrial Receiver SRT 5245 Návod k obsluze ENVIRONMENTAL ISSUES Strong is committed to reducing the impact of its products on the environment. Electronic product

Více

Obrázky, zvuk a video v počítači

Obrázky, zvuk a video v počítači OBRÁZKY, ZVUK A VIDEO V POČÍTAČI KAPITOLA 6 Obrázky, zvuk a video v počítači FOTOGRAFIE V POČÍTAČI PŘEHRÁVÁNÍ HUDBY KOPÍROVÁNÍ HUDBY DO POČÍTAČE SYNCHRONIZACE HUDBY S PŘENOSNÝM PŘEHRÁVAČEM ZÁZNAM ZVUKU

Více

Uživatelská příručka

Uživatelská příručka Uživatelská příručka Revize: R00 (2007/11) Obchodní značky: Microsoft, Windows, Windows logo, Windows Media, Outlook a ActiveSync jsou registrovanými značkami nebo značkami korporace Microsoft v USA a/nebo

Více

LT-32A60BU LT-32A60SU LT-26A60BU LT-26A60SU

LT-32A60BU LT-32A60SU LT-26A60BU LT-26A60SU РУССКИЙ POLSKI ČESKY MAGYAR ROMANIAN БЪЛГАРСКИ LT-32A60BU LT-32A60SU LT-26A60BU LT-26A60SU ШИРОКОЭКРАННЫЙ ЦВЕТНОЙ ТЕЛЕВИЗОР PANORAMICZNY TELEWIZOR LCD ŠIROKOÚHLÝ LCD MONITOR SZÉLESVÁSZNÚ LCD-KIJELZŐ TV

Více

DGH 8000 (SCANMATE-B) ULTRAZVUKOVÝ B-SKEN

DGH 8000 (SCANMATE-B) ULTRAZVUKOVÝ B-SKEN DGH 8000 (SCANMATE-B) ULTRAZVUKOVÝ B-SKEN B DGH 8000 Scanmate NÁVOD K OBSLUZE Návod pouze pro Scanmate Software v3.0.0 Výrobce zař ízení Odpovědný zástupce DGH TECHNOLOGY, INC. 110 110 SUMMIT DRIVE SUITE

Více

LC-19SH7E LC-26SH7E LC-32SH7E LC-42SH7E

LC-19SH7E LC-26SH7E LC-32SH7E LC-42SH7E PIN SHARP ELECTRONICS (Europe) GmbH Sonnistraße 3, D-20097 Hamburg, Deutschland SHARP CORPORATION http://www.sharp-eu.com Wydrukowano w Polsce Nyomtatás helye: Lengyelország Vytištěno v Polsku Vytlačené

Více

Přijímač digitální satelitní TV s integrovaným dekodérem CryptoWorks. Obrázek se může lišit od skutečného vzhledu výrobku.

Přijímač digitální satelitní TV s integrovaným dekodérem CryptoWorks. Obrázek se může lišit od skutečného vzhledu výrobku. Přijímač digitální satelitní TV s integrovaným dekodérem CryptoWorks CR-FOX CI Návod k obsluze Obrázek se může lišit od skutečného vzhledu výrobku. Děkujeme vám za vaše rozhodnutí k nákupu tohoto výrobku.

Více

FreeAgent GoFlex Home Uživatelská příručka

FreeAgent GoFlex Home Uživatelská příručka FreeAgent GoFlex Home Uživatelská příručka Uživatelská příručka k systému FreeAgent GoFlex?Home 2011 Seagate Technology LLC. Všechna práva vyhrazena. Seagate, Seagate Technology, logo Wave a FreeAgent

Více

Filmy z vašeho života

Filmy z vašeho života Pinnacle Studio Verze 17 Včetně aplikací Pinnacle Studio Plu a Pinnacle Studio Ultimate Filmy z vašeho života Copyright 2013 Corel Corporation. Všechna práva vyhrazena. Respektujte prosím práva umělců

Více

Uživatelská příručka k aplikaci Pinnacle Studio 18. Včetně aplikace Pinnacle Studio Plus a Pinnacle Studio Ultimate

Uživatelská příručka k aplikaci Pinnacle Studio 18. Včetně aplikace Pinnacle Studio Plus a Pinnacle Studio Ultimate Uživatelská příručka k aplikaci Pinnacle Studio 18 Včetně aplikace Pinnacle Studio Plus a Pinnacle Studio Ultimate Obsah Dříve než začnete................................. 1 Zkratky a konvence...................................

Více

Volání...13 Uskutečňování a přijímání hovorů...13 Kontakty...14 Rychlé vytáčení...17 Další funkce volání...17

Volání...13 Uskutečňování a přijímání hovorů...13 Kontakty...14 Rychlé vytáčení...17 Další funkce volání...17 Obsah Začínáme...3 Sestavení...3 Zapnutí telefonu...4 Nápověda...4 Nabíjení baterie...5 Přehled telefonu...6 Ikony na obrazovce...7 Přehled nabídek...8 Procházení nabídek...9 Paměť...10 Jazyk telefonu...11

Více

Úvod. Návod na použití obsahuje tyto kapitoly:

Úvod. Návod na použití obsahuje tyto kapitoly: Úvod Album Maker je produkt používaný pro vytváření digitálních fotoalb, které mají být vytisknuté a svázané do knížky ať už v tvrdých nebo měkkých deskách. Použitím aplikace Album Maker můžete navrhnout

Více

BE-ON-ROAD UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

BE-ON-ROAD UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA BE-ON-ROAD UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA i 1. SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY... 4 1.1. PODPOROVANÉ OPERAČNÍ SYSTÉMY... 4 1.2. POŽADAVKY NA HARDWARE... 4 2. INSTALACE... 5 2.1. INSTALACE PŘES BE-ON-ROAD WIZARD... 5 2.2. INSTALACE

Více

Softwarové řešení pro návrh a tisk karet

Softwarové řešení pro návrh a tisk karet CARDPRESS Softwarové řešení pro návrh a tisk karet Uživatelská příručka Obsah web: www.cardhouse.cz mail : sales@cardhouse.cz tel.: +420 475 214 754 1) Úvodní informace... 1 Požadavky na konfiguraci počítače...1

Více

T-Mobile Internet. Manager. pro Windows NÁVOD PRO UŽIVATELE

T-Mobile Internet. Manager. pro Windows NÁVOD PRO UŽIVATELE T-Mobile Internet Manager pro Windows NÁVOD PRO UŽIVATELE Obsah 03 Úvod 04 Požadavky na hardware a software 04 Připojení zařízení k počítači 05 Uživatelské rozhraní 05 Výběr sítě 06 Připojení k internetu

Více

SyncMaster T200HD/T220HD/T240HD/T260HD. Monitor LCD. U ivatelská př ručka

SyncMaster T200HD/T220HD/T240HD/T260HD. Monitor LCD. U ivatelská př ručka SyncMaster T200HD/T220HD/T240HD/T260HD Monitor LCD U ivatelská př ručka Bezpečnostn pokyny Značky Tyto bezpečnostn pokyny je nutn dodr ovat, abyste zajistili svou bezpečnost a zabránili po kozen majetku.

Více

Navigační software. Navitel Navigator. Uživatelská příručka

Navigační software. Navitel Navigator. Uživatelská příručka Navigační software Navitel Navigator Uživatelská příručka 2011, NAVITEL s.r.o. Všechna práva vyhrazena. 2007 Join-Stock Company CNT. Všechna práva vyhrazena. Obsah této Uživatelské příručky stejně jako

Více

Uživatelská příručka. Nejkompletnější navigační řešení GPS

Uživatelská příručka. Nejkompletnější navigační řešení GPS Uživatelská příručka Uživatelská příručka Nejkompletnější navigační řešení GPS 1 Verze 1.3 Leden 2008 Copyright 1993-2008 ROUTE 66. Všechna práva vyhrazena. ROUTE 66 a logo ROUTE 66 jsou registrované obchodní

Více

1 SIBELIUS 7 FIRST Program Sibelius First slouží k práci s partiturou. Umožňuje vytvoření partitury, její editaci, transpozici, vytváření rozličných hudebních značek pro výraz, techniku přednesu, akordové

Více