GRUNDFOS CENÍK Vodní hospodáøství. Platný od Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "GRUNDFOS CENÍK 2013. Vodní hospodáøství. Platný od 1. 1. 2013 Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH"

Transkript

1 GRUNDFOS CENÍK 2013 Vodní hospodáøství Platný od Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH

2 Ceník Grundfos 2013 Část Vodní hospodářství Instrukce k používání ceníku 2013: 1. Elektronický ceník Grundfos 2013 ve formátu PDF se skládá ze souhrnného ceníku a ze 4 dílčích ceníků (všechny ceníky v PDF jsou v podobě shodné s tištěným ceníkem): Vytápění - chlazení - větrání Průmysl Dávkování Vodní hospodářství 2. Každý dílčí ceník obsahuje výrobkové skupiny čerpadel a příslušenství, které náleží do dané oblasti aplikace (např. ceník Vodní hospodářství obsahuje čerpadla SQ, SQE, atd.) 3. Obsah daného dílčího ceníku (např. Vodní hospodářství) zobrazíte kliknutím na "Záložky" v levé části obrazovky (pokud již nejsou zobrazeny, viz ilustrace níže) 4. Kliknutím na příslušný řádek Obsahu najdete začátek dané výrobk. skupiny (např. Hydro MPC) 5. Určitý výrobek lze v daném dílčím ceníku nalézt rovněž pomocí "Úpravy - Hledat" (resp. pomocí CTRL+F) zadáním celého resp. části objednacího čísla nebo názvu výrobku Kromě tohoto ceníku, který právě používáte, jsou k dispozici ceníky v Excel: CZ Velkoobchodní ceník pro import (obj., název, cena v, rabat., EAN, celní sazebník, hmotnost, náhrada) CZ ceník Grundfos 2013 pro smluvního partnera ve formátu Excel, který obsahuje : Velkoobchodní ceník pro import Ceník 2013 a marže v Kč (přepočet pro daný kurz a rabaty) CZ ceník Grundfos 2013 pro zákazníka smluvního partnera ve formátu Excel, který obsahuje : Ceník 2013 a marže v Kč (přepočet pro daný kurz a rabaty) Vyhledávání (zadáním celého resp. části objednacího čísla nebo názvu výrobku) Nabídka pro vašeho zákazníka Velkoobchodní ceník pro import Ceny v tomto ceníku jsou uvedeny v, bez DPH. Firma Grundfos si vyhrazuje právo kdykoli provést úpravu cen. Současně si vyhrazuje právo na ukončení prodejů některého z výrobků, případně změnu produktů. Jednotlivé výrobky jsou řazeny do cenových skupin A, A1, B, B1, C, C1, D1,, K, N, P, PD, S a Z a jejich označení je uvedeno u jednotlivých výrobků. Skupiny A1, B1 a C1 obsahují energeticky úsporná, elektronicky regulovaná čerpadla. Ceník obsahuje informace o standardních dodacích lhůtách. Aktuální seznam výrobků dodatelných z našich centrálních skladů (cca čerpadel a příslušenství) naleznete v Grundfos Extranet. Další informace a technickou podporu ochotně poskytnou pracovníci fy Grundfos pro kontaktní údaje klikněte zde.

3 3 Národní cena kvality České republiky Společnost Grundfos s.r.o. získala v programu Národní cena kvality České republiky (NCK CR) hlavní ocenění v nejvyšší kategorii, nazvané Excelentní firmy. Ocenění společnost převzala na slavnostním večeru 27. listopadu 2012 ve Španělském sálu Pražského hradu. O cenu se letos ucházelo více než 40 společností. Národní cena kvality ČR je nejprestižnější ocenění, které může organizace v ČR získat. Národní cena kvality ČR je založena na důsledném a objektivním ověřování efektivnosti a kvalitě všech činností organizace a na jejich hodnocení, zejména z pohledu uspokojování požadavků zákazníka a dosahování trvale udržitelné ekonomické úspěšnosti. Národní cena kvality ČR je založena na modelu excelence EFQM, který je osvědčeným nástrojem užívaným dlouhodobě úspěšnými firmami na celém světě. Nov ové výrobky v ceníku 2013 OBĚHOVÁ ČERPADLA MAGNA3 / OVLADAČ GRUNDFOS GO Nová otáčkově regulovaná oběhová čerpadla MAGNA3, rozšiřující stávající řadu MAGNA, představují svou energetickou účinností, unikátními funkcemi a rozsahem výkonů špičku na trhu: Nejnižší hodnoty koeficientu energetické účinnosti EEI 0,20 v dané kategorii na trhu (Směrnice EuP/ErP požaduje od EEI 0,27) Unikátní funkce AUTOADAPT vedoucí objektivně k největším úsporám el. energie Inovativní unikátní funkce FLOWADAPT umožňující nahradit vyvažovací ventily v soustavě Rozšířený teplotní rozsah -10 C až +110 C Celkově 150 různých velikostí (včetně zdvojených čerpadel a cirkulačních čerpadel v provedení N) Snadnější a rychlejší instalace Pohodlné a intuitivní ovládaní pomocí displeje na čerpadle nebo pomocí dálkového ovladače Grundfos GO, který lze nainstalovat na iphone, ipod, ipad nebo na chytré telefony se systémem Android NOVÝ MODEL ALPHA2 Nová otáčkově regulovaná oběhová čerpadla ALPHA2 pro menší soustavy představují svou energetickou účinností špičku na trhu: Nejnižší hodnoty koeficientu energetické účinnosti EEI 0,20 na trhu (u velikosti je EEI 0,15; Směrnice EuP/ErP požaduje od EEI 0,27) Unikátní funkce AUTOADAPT vedoucí objektivně k největším úsporám el. energie Kromě indikace el. příkonu ve wattech nově i údaj o průtoku Nově určeno i pro klimatizaci Tepelně-izolační kryty součástí dodávky DÁVKOVACÍ ČERPADLA SMART DIGITAL Dávkovací čerpadla SMART Digital splňují požadavky na spolehlivé, úsporné a precizní dávkování při optimálním poměru cena/výkon. Nová verze DDE-PR s rozšířenými možnostmi hlášení statusu Možnost připojení na síť Profibus Hlava čerpadla volitelně z korozivzdorné oceli

4 4 NOVÉ MODELY PŘEČERPÁVACÍ PÁVACÍ STANICE MULTILIFT Celkově 8 modelů pro spolehlivé odvádění odpadních vod z jedno- a vícegeneračních RD i velkých objektů. Dvě zcela nové verze MOG a MDG s mělnicím zařízením Unikátní plynule výškově nastavitelný (pomocí otočné příruby) výstup Bezkontaktní řízení od hladiny pomocí piezoelektrického snímače Nové řešení vnitřku sběrné nádrže k eliminaci vytváření usazenin Zdokonalené řízení PŘEČEPÁVACÍ STANICE SOLOLIFT2 Zdokonalená řada 5 modelů (nahrazují původní řadu SOLOLIFT+) pokrývající potřeby odvádění odpadních vod zejména z RD (WC, umyvadla, sprchy, myčky, pračky, atd.) s mnoha unikátními vlastnostmi, usnadňujícími zejména případný servis Profesionání mělnicí zařízení Výměna motoru/čerpadla bez nutné demontáže vlastní stanice Možnost odblokování pomocí šroubováku, možnost použití akuvrtačky k zajištění provozu při výpadku el. proudu STANICE CONLIFT PRO PŘEČERPÁVÁNÍ KONDENZÁTU Nové 3 modely Conlift 1, 2 a 2 ph+ (nahrazují původní modely conlift a Conlift L) pro spolehlivé odvádění kondenzátu Conlift 1 a 2 nahrazují původní modely Conlift L a Conlift (conlift 2 navíc s poruchovou signalizací) Nový model Conlift 2 ph+ s neutralizační jednotkou pro neutralizaci zvlášť kyselého kondenzátu KALOVÁ ČERPADLA SE/SL S OBĚŽNÝM KOLEM S-TUBE S Nová čerpadla SE a SL s oběžným kolem S-tube poskytují vyšší účinnosti a odpovídají požadavkům na moderní kalová čerpadla. Vysoká hydraulická účinnost Velká průchodnost 75 až 160 mm Motory účinnostní třídy IE3 (požadavek Směrnice EuP/ErP od ) Jednoduchá instalace a servis ČERPADLA S AXIÁLNÍM SÁNÍM NK(G)(E) (E)/NB(G) /NB(G)(E) (E) Čerpadla s axiálním sáním NK(G) a NB(G) pro oblast TZB i průmyslové aplikace splňují nejnáročnější požadavky. Modely v provedení litina i korozivzdorná ocel pro výkony až do 2000 m 3 /h Provedení E - čerpadla s elektronickou regulací Široká nabídka jednoduchých i dvojitých ucpávek pro různé kapaliny Verze pro specifické aplikace (horkovodní aplikace, agresivní kapaliny, monitorování ložisek, ATEX atd.) Motory účinnostní třídy IE3 (požadavek Směrnice EuP/ErP od )

5 5 Standardní dodací lhůty Vodní hospodářství Standardní dodací lhůty (v pracovních dnech) čerpadel Grundfos ve standardním provedení uvedených v tomto ceníku Strana ceníku SQ, SQE 4 až 10 (SQ), 10 až 20 (SQE) 12 SP 10 až SP Chladicí pláště 20 až SP-NE, MP1 10 až 20 (MP1), 20 až 30 (SP-NE) 40 SB 10 až SPO 10 až CMBE, MQ, JP, Hydrojet, RMQ 4 až 10; 10 až 20 (RMQ) 44 HYDROMONO CR 10 až HydroMulti-E 20 až HYDRO MPC 20 až CR až CR až 6 69 CRI, CRN 10 až 20 (do velikosti 20), 20 až 30 (od velikosti 32) 72 HS 30 a více 82 Control MPC 20 až CUE 20 až Sololift2, Liftaway, Conlift1/2/2pH+ 4 až 10 (Sololift2, Conlift), 10 až 20 (Liftaway) 91 Multilift 10 až Unilift CC, Multibox 4 až Unilift KP 4 až Unilift AP 12 4 až Unilift AP 35(B), 50(B) 4 až DPK, DWK 20 až DW 10 až SEG 4 až DP, EF do 2.6 kw 10 až SE1, SEV do 11 kw 20 až SL, SLV do 2.6 kw 20 až SL1, SLV do 11 kw 20 až SL, SE 9-30 kw 20 až S 20 až AMD, AMG, AFG 20 až Příslušenství LC(D) 20 až PUST 20 až PEHD 20 až Pomona 20 až Smart Digital 10 až DME 10 až Příslušenství dávkování 10 až Pozn.: 1. Položky označené v excelovém ceníku ve sloupci SKLAD EU " * " jsou výrobky dostupné do 4 pracovních dnů od objednání 2. Aktuální dostupnost jednotlivých položek je možné prověřit v nástroji GRUNDFOS EXTRANET, list "Dostupnost"

6 6 Záruční podmínky Obecně se záruční podmínky řídí Občanským zákoníkem. Prodejce odpovídá za jakost, kompletnost, funkci a provedení prodaného výrobku. Záruční doba za výrobek je u čerpadel a řídicích regulačních prvků (systémů) Grundfos po dobu 24 měsíců od data prodeje čerpadla, nejdéle však do 30 měsíců od data výroby. Mokroběžná oběhová a cirkulační čerpadla mají záruku prodlouženou na 36 měsíců od data prodeje, ne však déle než 42 měsíců od data výroby. U čerpadel ALPHA A LPHA2 (mimo ALPHA2L) a COMFORT BA/BXA PM poskytuje společnost Grundfos záruku 60 měsíců od data prodeje, ne však déle než 66 měsíců od data výroby. U tlakových nádob výrobce GWS LTD., které se používají u vodáren Hydrojet a Vodárens odárenských setů, poskytuje společnosti Grundfos záruku 60 měsíců od data výroby tlakové nádoby. Datum výroby se určuje dle výrobního čísla, které je uvedeno na štítku čerpadla nebo výrobku. Výrobní musí být zaznačeno v záručním listě nebo v dokladu tento list nahrazujícím. Záruku v této délce poskytuje společnost Grundfos spol. s r.o. Olomouc. Nároky z vad nad rámec této záruky je nutno uplatňovat a požadovat u prodejce. Uvedená doba záruky se nevztahuje na opotřebitelné díly. V případě uplatnění reklamace ve stanovené záruční lhůtě bude tato uznána a provedena bezúplatná oprava jen za předpokladu, že : bude předložen řádně vyplněný záruční list nebo doklad tento list nahrazující s udáním data prodeje, potvrzením prodejce o prodeji, montážní firmy, která prováděla montáž připojení čerpadla nebo zařízení a odborné elektromontážní firmy, která prováděla připojení na elektrorozvodnou síť (toto neplatí pro výrobky s kabelem ukončeným zástrčkou) výrobek nebyl násilně mechanicky poškozen, nebyly provedeny žádné úpravy, opravy nebo neoprávněné manipulace výrobek byl odborně instalován, připojen a provozován dle platných provozně-montážních a bezpečnostních předpisů a norem výrobek byl použit pro účel daný provozně-montážními předpisy výrobce výrobek byl zajištěn proti přetížení Výrobce neodpovídá za škody a vícenáklady související s uplatněním záruky.

7 7 Základní ceny sevisních služeb Běžný pozáruční servis Popis Cena za hodinu práce servisního technika - mechanika na dílně 25,00 S Cena za hodinu práce servisního technika - mechanika s výjezdem 35,00 S Cena za hodinu práce specialisty elektro 40,00 S Cena za čas strávený na cestě (neplatí pro řidiče) 20,00 S Cena za ujetý kilometr 0,80 S Zjištění závady / stavu čerpadla bez provedení opravy 15,00 S Příplatky Popis Za práci v soboru a v noci ( h) plus 50% S Za práci v neděli a ve svátek plus 100% S Ověření výkonu čerpadel Motor do kw včetně 1,1 CZC ,00 S 3 CZC ,00 S 7,5 CZC ,00 S 15 CZC ,00 S 22 CZC ,00 S 30 CZC ,00 S Vystavení protokolu s Q-H křivkou a naměřenými údaji Popis Vystavení protokolu s Q-H křivkou a naměřenými údaji CZC ,00 S

8 8 GRUNDFOS VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (VOP) PRO ROK Všeobecné podmínky 1.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavřené s prodávajícím t.j. firmou Grundfos s. r. o., ať už písemnou formou, na základě objednávky nebo dodatkem. S těmito VOP je kupující seznámen při podpisu první kupní smlouvy, přičemž VOP jsou zároveň uvedené na webové stránce prodávajícího. Uzavřením každé kupní smlouvy se tyto VOP stávají její součástí, kupující přijímá jejich znění (písemnou formou, objednávkou, dodatkem) a jejich obsah či platnost není dotčena existencí případných všeobecných nákupních podmínek kupujícího - aplikace těchto je, pokud je písemně firma Grundfos neuzná, vyloučena Kupující souhlasí, že pro vymezení smluvních stran, předmětu smlouvy a samotnou platnost postačují údaje uvedené v Objednávce nebo Dodacím listu a pro vymezení podmínek plnění smlouvy a ceny postačují tyto VOP, Ceníky Grundfos a ustanovení Obchodního zákoníku, pokud nebylo písemně dopředu dohodnuto jinak Kupující bere na vědomí, že prodávající není povinný zkoumat organizační schéma kupujícího a považuje ve smyslu 16 Obchodního zákoníku každého zaměstnance kupujícího, který objednal nebo potvrdil převzetí zboží, za jeho zplnomocněného zástupce Prodávající neodpovídá za žádné škody, či prodlení dodávek a nároků z nich plynoucích způsobené vyšší mocí t. j. zejména neobvyklými povětrnostními podmínkami, neobvyklými dopravními problémy, stávkami a pod., t.j. stavy, jejichž průběh nemohl prodávající svou činností účinně ovlivnit Při překročení dodací lhůty prodávajícím je kupující oprávněn požádat prodávajícího do 2 týdnů o prohlášení, zda prodávající odstoupí od smlouvy nebo ji bude plnit v dodatečné lhůtě. Pokud se prodávající k této žádosti nevyjádří, je kupující oprávněn odstoupit od smlouvy Důsledky jakýchkoliv změn v dodávkách provedené na žádost kupujícího jdou k jeho tíži, zejména potom zvýšení ceny, prodloužení termínu dodávky a pod Nabídky připravené obchodně - technickými pracovníky prodávajícího jsou nezávazné. Technická prohlášení obchodnětechnických pracovníků prodávajícího se pro prodávajícího stávají platným jen po jejich písemném potvrzení. 2. Dodací podmínky 2.1. Prodávající se zavazuje řádně splnit tuto smlouvu ve sjednaném rozsahu předmětu plnění a ve sjednané dodací lhůtě (době plnění). Dodržení doby plnění je závislé od řádné a včasné součinnosti kupujícího. Při nesplnění povinnosti součinnosti (opožděná žádost o dodání, odepření zboží, atd.) se dodací lhůta automaticky prodlužuje. V této době je kupující povinen dodávku zboží přijmout. Pokud toto kupující nesplní je prodávající zplnomocněn odstoupit od ještě nesplněné části smlouvy o dodávce nebo požadovat náhradu škody. Dodací lhůta se prodlužuje v případě, že bez zavinění prodávajícího nastanou okolnosti, které způsobí, že zboží nemůže být dodáno ve správné lhůtě a to o dobu, po kterou takovéto okolnosti trvají. skladovací náklady. Ve smlouvě může být ujednáno i plnění u kupujícího Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího okamžikem splnění dodávky zboží kupujícímu, pokud není uvedeno ve smlouvě jinak Je-li sjednáno odeslání zboží prodávajícím, je povinnost dodat zboží splněna předáním zboží prvnímu dopravci ve sjednaném místě předání, případně bez určení místa předání k přepravě pro kupujícího do místa určení dle přepravních dispozic v kupní smlouvě a to podle obvyklých zvyklostí a na účet kupujícího. Okamžikem tohoto předání prvnímu dopravci k přepravě pro kupujícího přechází nebezpečí škody na zboží na kupujícího. Prodávající avizuje odeslání zboží. Kupující je povinen předat prodávajícímu ve své objednávce dopravní dispozice. V případě, že kupující nedá žádné odesílací dispozice, zvolí prodávající způsob dopravy sám, podle svého zvážení a s ohledem na ekonomičnost dopravy Kupující je povinný v objednávce prodávajícímu uvést dopravní dispozice (kdo zabezpečuje dopravu, přesnou dodací adresu firma, ulice, město, PSČ, kontaktní osoba, telefon). V případě, že kupující neposkytne žádané informace, zvolí prodávající způsob dopravy sám, podle svého uvážení a s ohledem na fin. náročnost dopravy V případě vyzvednutí zboží kupujícím ve skladě Olomouc je prodávající oprávněn účtovat a kupující povinen zaplatit manipulační poplatek za osobní odběr ze skladu ve výši 4 EUR za každou jednotlivou takto dodávanou objednávku V případě objednávky zboží kupujícím v hodnotě nižší než 300,- EUR v ceníkových cenách bez DPH bude prodávající oprávněný účtovat (fakturovat) a kupující povinný zaplatit manipulační poplatek za malou objednávku ve výši 9,- EUR V případě objednávky náhradních dílů kupujícím v hodnotě nižší než 200,- EUR v ceníkových cenách bez DPH bude prodávající oprávněný účtovat (fakturovat) a kupující povinný zaplatit manipulační poplatek za malou objednávku ve výši 9,- EUR V případě zaslání zboží na místo určení na území České republiky v hodnotě nižší než 1 600,- EUR v ceníkových cenách bez DPH hradí kupující přepravní náklady. Výše uvedené platí za podmínky zaslání zboží v hodnotě nižší než 1 600,- EUR v ceníkových cenách bez DPH na jedno místo a v jednom termínu, přičemž každé místo a každý termín je samostatnou dodávkou na požádání zákazníka, jestli není dohodnuto jinak Pro převzetí zboží kupujícím se sjednává postup dle 451 obchodního zákoníku, dále jen OBZ. Při přebírání zásilky kupující dbá následujících pokynů: Věnuje mimořádnou pozornost vnějšku balení a kompletnosti dodávky. 1. Balení, tzn. povrchu kartonu, ochranné pásce a veškerým, i drobným porušením a trhlinám, obzvláště pak průrazům kartonu a deformacím rohu balíku. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení s balíkem během přepravy a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. 2. kompletnost dodávky - každý nákladový kus doprovází jeho dodací list a dodací list kompletní dodávky. Pokud kupující narazí při kontrole na jakýkoli zmíněný či podobný ukazatel toho, že došlo k neoprávněnému vniknutí do zásilky, či možnému poškození, či ztrátě během přepravy, zaznamená tuto skutečnost do přepravního listu nebo sepíše reklamační protokol, eventuálně sepíše záznam o stavu, v jakém byl balík doručen a o případných dalších poškozeních. Tímto jednáním kupující zajistí snazší řešení případné pozdější reklamace a minimalizujete vznik možných škod Sjednává se, že prodávající splní svůj závazek dodat zboží dle této smlouvy jeho odevzdáním kupujícímu. Součástí odevzdání zboží kupujícímu je dodací list. Odevzdání zboží kupujícímu se rozumí předání zboží kupujícímu v místě plnění, kterým je sídlo prodávajícího nebo v případě odeslání zboží místo předání zboží prvnímu dopravci k přepravě pro kupujícího. Pokud kupující do 15. dnů od data vystavení faktury neodebere zboží z důvodů, Způsob přepravy, ložení, přepravní dispozice: které nejsou na straně prodávajícího, je tímto dnem dodání splněno, na kupujícího přechází nebezpečí škody na zboží a prodávající je oprávněn zboží uskladnit na náklady kupujícího. O této skutečnosti bez prodlení vyrozumí kupujícího a sdělí mu 1 / 3 - strany se dohodly, že povinnost označit zboží ve smyslu 413 OBZ je splněna vyplněním přepravních a dodacích listin, které provázejí zboží

9 9 GRUNDFOS VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (VOP) PRO ROK zboží bude zabaleno (opatřeno pro přepravu) způsobem obvyklým v obchodním styku pro přepravu sjednaného zboží a to v středoevropských povětrnostních podmínkách. Balení nad tento rámec hradí kupující zvlášť' (speciální obaly, kontejnery atd.) - prodávající prohlašuje, že plní veškeré zákonné povinnosti stanovené pro nakládání s odpady Zpětné vzetí materiálu z našich dodávek je vyloučeno. Pokud nebylo předem dohodnuto jinak Vady dodávky je kupující povinen písemně oznámit prodávajícímu ve lhůtě a postupem dle OBZ, včetně uplatnění nároků z vad s tím, že vady množství mohou být reklamovány do 2 dnů od obdržení zásilky a vady skryté do 6-ti měsíců od obdržení zboží. Při přebírání zásilky kupující dbá následujících pokynů: Věnuje mimořádnou pozornost vnějšku balení a kompletnosti dodávky. 1. Balení, tzn. povrchu kartonu, ochranné pásce a veškerým, i drobným porušením a trhlinám, obzvláště pak průrazům kartonu a deformacím rohu balíku. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení s balíkem během přepravy a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. 2. kompletnost dodávky - každý nákladový kus doprovází jeho dodací list a dodací list kompletní dodávky. Pokud kupující narazí při kontrole na jakýkoli zmíněný či podobný ukazatel toho, že došlo k neoprávněnému vniknutí do zásilky, či možnému poškození, či ztrátě během přepravy, zaznamená tuto skutečnost do přepravního listu nebo sepíše reklamační protokol, eventuálně sepíše záznam o stavu, v jakém byl balík doručen a o případných dalších poškozeních. Tímto jednáním kupující zajistí snazší řešení případné pozdější reklamace a minimalizujete vznik možných škod Drobné, nepodstatné vady nemají za následek odklad povinnosti uhradit kupní cenu. Prodávající dodá zboží v kvalitě obvyklé u firmy Grundfos Prodávající přejímá záruku za jakost prodávaného zboží v délce sjednané záruční doby. Záruční doba je stanovena v záručním listě nebo faktuře. Záruční list se vydává pro účely prodeje dle Občanského zákoníku a faktura se zárukou se vydává pro účely prodeje dle Obchodního zákoníku. Záruka zaniká vedle důvodu uvedených v OBZ zejména dále: - je-li dodané zboží skladováno, instalováno, nebo používáno v rozporu s technickými podmínkami, příp. doporučeními prodávajícího, účelem použití zboží a dále při neodborné instalaci, či manipulaci - v případě zásahů, oprav, úprav, demontáží, resp. obdobnou činností, prováděnou neodbornou osobou, jsou-li některé díly zboží vyměněny za cizí bez vědomí prodávajícího. V případě výskytu vad má kupující právo pouze na opravu, nebo výměnu dílů uznaných Autorizovaným servisním partnerem, nebo pověřeným zástupcem prodávajícího. Bezplatně mohou být vyměněny pouze díly, u nichž je vada zaviněná konstrukčními nebo výrobními závadami výrobce. Na výměnu celého zboží má kupující právo pouze v případě, že Autorizovaný servisní partner, nebo pověřený zástupce prodávajícího uzná zařízení neopravitelné. Prodávající neodpovídá za jiné škody vzniklé v souvislosti s vadami výrobku (např. ušlý zisk a pod.). O způsobu vyřízení reklamace rozhoduje prodávající. Prodávající si vyhrazuje právo modifikovat část, nebo celou dodávku tak, aby vyhověl garančním podmínkám případně si vyhrazuje právo na výměnu dodaného zboží, považuje-li tento způsob za vhodnější. 2 / 3 Výměna nebo oprava dílů prodlužuje záruční dobu. Jestliže kupující nemůže zboží pro jeho vadu užívat, dochází k zastavení záruční doby. Záruční doba se přeruší a pokračuje až poté, co prodávající vady zboží odstraní. O dobu, která byla potřebná pro odstranění vad a po kterou nemohl kupující zboží používat se záruční doba prodlužuje V případě, že kupující zboží odmítne, či bud' částečně nebo jiným způsobem znemožní prodávajícímu splnit kupní smlouvu, uhradí prodávajícímu smluvní pokutu ve výši 25% z ceny každého neodebraného kusu. Prodávající může odstoupit od smlouvy v případě, že kupující nesplní některou z povinností stanovenou v Rámcových obchodních smlouvách (dále jen ROS), ostatních kupních smlouvách nebo těchto Všeobecných obchodních podmínkách Prodávající je vázán svým návrhem kupní smlouvy do uplynutí 30 dnů od jeho odeslání (odevzdání kupujícímu). Pokud v této lhůtě prodávající neobdrží písemný souhlas kupujícího s návrhem, projeveným platným potvrzením této smlouvy, smlouva nevznikne. Toto se netýká velkoobchodních partnerů, kteří mají s prodávajícím podepsány ROS a ostatní smlouvy s taxativně stanovenou dobou platnosti Prodávající si vyhrazuje právo dílčích dodávek Prodávající si vyhrazuje dodat zboží v pozměněném konstrukčním, případně dílenském provedení proti objednanému, pokud takovéto změny nemají funkční vliv na účel použití zboží Kupující nesmí provádět jakékoliv změny ani úpravy na dodaném zboží, ani je označovat jinak než je provedeno ve výrobním závodě. Nesmí je ani označovat značkami, které mohou vyvolat zdání, že se jedná o jiný výrobek než dodaný. 3. Ceny a platební podmínky 3.1. Veškeré ceny se tvoří dohodou smluvních stran v procesu formování kupní smlouvy, vycházející z platných Ceníkových cen prodávajícího Veškeré cenové nabídky prodávajícího se uvádí v EUR cenách. EUR měna je měnou řídící pro všechny nabídky a CZK měna na nabídkách má pouze informativní charakter. Veškeré přepočty měny na jinou než EUR se provádí oficiálním denním kurzem ČNB platným ke dni nabídky Veškerá fakturace je prováděna v měně EUR, pokud nebyla s prodávajícím předem dohodnuta fakturace v jiné měně. V případě fakturace v jiné měně než je EUR, je tato přepočítána oficiálním denním kurzem ČNB platným v den přijetí objednávky Ceny jsou stanoveny bez daní, poplatků, pojištění a dopravy, které budou účtovány zvláště, zpravidla v dodavatelské faktuře, pokud se smluvní strany nedohodnou jinak Ceny dodaného zboží jsou splatné způsobem a v době uvedené v kupní smlouvě. Nemá-li smlouva takovéto ujednání, jsou ceny splatné na základě dodavatelské faktury prodávajícího dle data splatnosti faktury, které je na ní uvedeno, a to na účet prodávajícího, který je určen ve faktuře. Zboží se považuje za zaplacené teprve dnem, v kterém může prodávající s částkou disponovat Veškeré dodávky budou účtovány dodavatelskými fakturami, jejichž obsah určí prodávající Při nezaplacení předchozí dodávky má prodávající právo pozastavit plnění dalších dodávek, aniž by se na něj vztahovaly jakékoliv sankce a následky stanovené zákonem nebo smlouvou pro opožděné plnění dodávek. Dále je prodávající oprávněn dodat pozastavené či následující dodávky pouze proti platbě v hotovosti předem, odstoupit od smlouvy po stanovení přiměřené dodatečné lhůty nebo požadovat náhradu škody vzniklé prodávajícímu nesplněním závazků kupujícím.

10 10 GRUNDFOS VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (VOP) PRO ROK Platba směnkou, šekem, nebo jiným způsobem než převodem na účet prodávajícího je možná jen po výslovném souhlasu prodávajícího. Příslušný závazek se považuje za splněný teprve okamžikem, kdy je odpovídající částka připsána na účet prodávajícího. Náklady eskontu a jiné náklady nese kupující a jsou splatné okamžitě Uplatnění reklamace nezakládá právo kupujícího pozastavit platbu dodávek Platby, které obdrží prodávající se započítávají nejprve na nejblíže splatný dluh kupujícího a teprve poté na účel uvedený v platebních dokumentech K přijímání inkasa plateb je oprávněn pouze jednatel prodávajícího nebo osoba jím zmocněná Smluvní strany si sjednávají smluvní pokuty pro případ prodlení se splněním peněžitých závazků kupujícího ve výši 0,05% z dlužné částky denně za každý den prodlení do 30 dnů a ve výši 0,5 % denně z dlužné částky při prodlení nad 30 dnů. Vedle všech smluvních pokut tj. i těch sjednaných v konkrétních kupních či rámcových smlouvách lze navíc uplatnit i náhradu škody a to i v rozsahu převyšujícím smluvní pokuty, přičemž na škodu se smluvní pokuty (vzniklé, vyúčtované i zaplacené) nezapočítávají Započet plateb na splnění závazku zaplatit kupní cenu je možné, pokud ke dni splatnosti daňového dokladu existují vzájemné pohledávky a závazky prodávajícího a kupujícího. Kupující si může započítat jen své splatné pohledávky, které byly předem uznané prodávajícím, nebo právoplatným rozhodnutím soudu; jinak zápočet kupujícím není dovolený. 4. Další ujednání 4.1. Dodané zboží zůstává vlastnictvím prodávajícího až do okamžiku zaplacení celé kupní ceny (výhrada vlastnictví) Kupující je oprávněn nakládat se zbožím podléhajícím výhradně vlastnictví jen pro svou potřebu. Nesmí je dále prodat, převést nebo dát do zástavy třetímu subjektu, pokud nebude přenesená tato stejná, nijak nezměněná, výhrada převodu vlastnického práva až po úplné zaplacení zboží také na jeho zákazníky (třetí osoby). Vlastnictví prodávajícího nezaniká ani při úpravě, či zpracování zboží dodaného s výhradou vlastnictví. V případě úpravy, či zpracování a spojení zboží s jiným zbožím, které nepatří prodávajícímu, náleží mu takto vzniklý podíl na nově vytvořené věci v poměru hodnoty dodaného zboží k ostatnímu zboží v době zpracování a vzájemného spojení těchto zboží. Pokud kupující získá výhradní vlastnické právo k takto vytvořené nové věci, bude pro prodávajícího bezúplatně spravovat jeho zboží (díl) až do přechodu vlastnického práva. Stanovení výše podílu přísluší prodávajícímu Podpisem každé dílčí kupní smlouvy postupuje kupující bezplatně prodávajícímu veškeré pohledávky plynoucí z případného dalšího prodeje, či převodu zboží podléhajícího výhradě vlastnictví, a to se vším příslušenstvím pohledávek. Kupující je povinen informovat své dlužníky neprodleně o postoupení pohledávek a současně neprodleně zaslat prodávajícímu veškeré doklady o těchto skutečnostech a poskytnout mu úplné informace tak, aby mohl své pohledávky řádně uplatnit a vymáhat. Současně je kupující povinen vydat prodávajícímu neprodleně veškeré zboží s výhradou vlastnictví, které se u něj nachází. Závazky kupujícího z kupní smlouvy, včetně úhrady ceny, tímto nejsou dotknuté Veškeré údaje o váze, rozměrech, technických charakteristikách, cenách, parametrech a dalších vlastnostech výrobků uvedených v katalozích, prospektech, zápisech, reklamačních článcích, cenících a pod., mají informativní charakter. Tato data jsou závazná pouze tehdy, jsou-li obsažena v kupní smlouvě Prodávající je a zůstává výhradním vlastníkem všech výkresů, modelů a veškeré dokumentace, se kterou se mohl kupující seznámit v průběhu realizace smlouvy, případně, kterou obdržel. Tyto údaje může použít pouze kupující a to výhradně v souvislosti s realizací kupních smluv. Tato dokumentace je důvěrné povahy a nesmí být publikována, kopírována ani předávána třetí straně bez předchozího výslovného souhlasu prodávajícího. Současně je kupující povinen zachovávat mlčenlivost o všech skutečnostech, se kterými se seznámí v průběhu spolupráce s prodávajícím s výjimkou těch, které prodávající ke zveřejnění určí Neplnění ujednání kupních smluv nebo těchto Všeobecných obchodních podmínek zakládá právo prodávajícímu okamžitě odstoupit od smlouvy. Dnem okamžitého odstoupení se stávají splatné veškeré závazky kupujícího, zejména i závazky finanční. Účinky okamžitého odstoupení nastávají dnem jeho doručení poštou, faxem, em nebo osobním předáním kupujícímu Osoby podepisující každou dílčí kupní či jinou smlouvu svým podpisem potvrzují, že mají jednatelské oprávnění (zmocnění) k takovémuto úkonu a berou na vědomí, že ponesou veškeré následky zejména škody, ukáže-li se toto prohlášení nepravdivé. Zodpovědnost kupujícího z uzavřené kupní smlouvy tímto není dotknutá Ostatní otázky touto smlouvou neřešené se řídí OBZ Ustanovení ROS, ostatních kupních smluv, dílčích a rámcových kupních smluv mají přednost před těmito Všeobecnými obchodními podmínkami, pokud příslušné skutečnosti upravují jinak Případné nepoužití některých ustanovení Všeobecných obchodních podmínek nemá za následek, že jiná ustanovení by neměla být či nejsou použita Jako místo příslušného soudu se sjednává Olomouc. Každá ze stran však může žalovat druhou stranu v místě jejího sídla. Rozhodným právem je právo České republiky s výjimkou ustanovení o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (CISG) Ustanovení všech smluv i těchto Všeobecných obchodních podmínek mají přednost před ustanoveními zákonnými s výjimkou těch, které mají kogentní povahu. Olomouc, prosinec / 3

11 11 Základní ceny obalových materiálů Obalový materiál dodávaný se zbožím Popis Paleta EUR 00I255 3,00 Paletová ohrádka Grundfos 00ID6325 3,00

12 3" ponorná čerpadla SQ 1 / SQE 1 / SQ 2 / SQE 2 SQ 1, SQ 1-N, SQE 1, SQE 1-N (1x V, 1,5 m kabel) Přípojka čerpadla Rp 1¼ motoru Výkon SQ 1-35 MS 3 0, ,70 B SQ 1-35 N MS 3 - NE 0, ,80 B SQE 1-35 MSE 3 0, ,50 B1 SQE 1-35 N MSE 3 NE 0, ,50 B1 SQ 1-50 MS 3 0, ,80 B SQ 1-50 N MS 3 - NE 0, ,70 B SQE 1-50 MSE 3 0, ,60 B1 SQE 1-50 N MSE 3 NE 0, ,80 B1 SQ 1-65 MS 3 0, ,20 B SQ 1-65 N MS 3 - NE 0, ,30 B SQE 1-65 MSE 3 0, ,00 B1 SQE 1-65 N MSE 3 NE 0, ,70 B1 SQ 1-80 MS 3 1, ,40 B SQ 1-80 N MS 3 - NE 1, ,60 B SQE 1-80 MSE 3 1, ,60 B1 SQE 1-80 N MSE 3 NE 1, ,70 B1 SQ 1-95 MS 3 1, ,20 B SQ 1-95 N MS 3 - NE 1, ,60 B SQE 1-95 MSE 3 1, ,40 B1 SQE 1-95 N MSE 3 NE 1, ,10 B1 SQ MS 3 1, ,90 B SQ N MS 3 - NE 1, ,50 B SQE MSE 3 1, ,70 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,60 B1 SQ MS 3 1, ,90 B SQ N MS 3 - NE 1, ,50 B SQE MSE 3 1, ,40 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,40 B1 SQ MS 3 1, ,90 B SQ N MS 3 - NE 1, ,90 B SQE MSE 3 1, ,10 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,60 B1 SQ MS 3 1, ,70 B SQ N MS 3 - NE 1, ,70 B SQE MSE 3 1, ,90 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,00 B1 SQ 2, SQ 2-N, SQE 2, SQE 2-N (1x V, 1,5 m kabel) Přípojka čerpadla Rp 1¼ motoru Výkon SQ 2-35 MS 3 0, ,80 B SQ 2-35 N MS 3 - NE 0, ,20 B SQE 2-35 MSE 3 0, ,80 B1 SQE 2-35 N MSE 3 NE 0, ,40 B1 SQ2-55 MS 3 0, ,50 B SQ 2-55 N MS 3 - NE 0, ,70 B SQE 2-55 MSE 3 0, ,30 B1 SQE 2-55 N MSE 3 NE 0, ,90 B1 SQ 2-70 MS 3 1, ,20 B SQ 2-70 N MS 3 - NE 1, ,00 B SQE 2-70 MSE 3 1, ,70 B1 SQE 2-70 N MSE 3 NE 1, ,90 B1 SQ 2-85 MS 3 1, ,10 B SQ 2-85 N MS 3 - NE 1, ,20 B SQE 2-85 MSE 3 1, ,60 B1 SQE 2-85 N MSE 3 NE 1, ,40 B1 SQ MS 3 1, ,40 B SQ N MS 3 - NE 1, ,10 B SQE MSE 3 1, ,90 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,40 B1 SQ MS 3 1, ,50 B SQ N MS 3 - NE 1, ,60 B SQE MSE 3 1, ,70 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,20 B1 Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 12

13 3" ponorná čerpadla SQ 3 / SQE 3 / SQ 5 / SQE 5 SQ 3, SQ 3-N, SQE 3, SQE 3-N (1x V, 1,5 m kabel) Přípojka čerpadla Rp 1¼ motoru Výkon SQ 3-30 MS 3 0, ,70 B SQ 3-30 N MS 3 - NE 0, ,40 B SQE 3-30 MSE 3 0, ,80 B1 SQE 3-30 N MSE 3 NE 0, ,00 B1 SQ 3-40 MS 3 0, ,50 B SQ 3-40 N MS 3 - NE 0, ,20 B SQE 3-40 MSE 3 0, ,50 B1 SQE 3-40 N MSE 3 NE 0, ,00 B1 SQ 3-55 MS 3 1, ,20 B SQ 3-55 N MS 3 - NE 1, ,00 B SQE 3-55 MSE 3 1, ,70 B1 SQE 3-55 N MSE 3 NE 1, ,90 B1 SQ 3-65 MS 3 1, ,10 B SQ 3-65 N MS 3 - NE 1, ,20 B SQE 3-65 MSE 3 1, ,60 B1 SQE 3-65 N MSE 3 NE 1, ,30 B1 SQ 3-80 MS 3 1, ,40 B SQ 3-80 N MS 3 - NE 1, ,10 B SQE 3-80 MSE 3 1, ,90 B1 SQE 3-80 N MSE 3 NE 1, ,40 B1 SQ 3-95 MS 3 1, ,50 B SQ 3-95 N MS 3 - NE 1, ,60 B SQE 3-95 MSE 3 1, ,70 B1 SQE 3-95 N MSE 3 NE 1, ,60 B1 SQ MS 3 1, ,20 B SQ N MS 3 - NE 1, ,50 B SQE MSE 3 1, ,40 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,90 B1 SQ 5, SQ 5-N, SQE 5, SQE 5-N (1x V, 1,5 m kabel) Přípojka čerpadla Rp 1½ motoru Výkon SQ 5-15 MS 3 0, ,10 B SQ 5-15 N MS 3 - NE 0, ,80 B SQE 5-15 MSE 3 0, ,80 B1 SQE 5-15 N MSE 3 NE 0, ,00 B1 SQ 5-25 MS 3 0, ,00 B SQ 5-25 N MS 3 - NE 0, ,80 B SQE 5-25 MSE 3 0, ,80 B1 SQE 5-25 N MSE 3 NE 0, ,40 B1 SQ 5-35 MS 3 1, ,20 B SQE 5-35 MSE 3 1, ,70 B1 SQ 5-35N MS 3 - N 1, ,00 B SQE 5-35 N MSE 3 NE 1, ,50 B1 SQ 5-50 MS 3 1, ,10 B SQ 5-50 N MS 3 - NE 1, ,20 B SQE 5-50 MSE 3 1, ,60 B1 SQE 5-50N MSE 3 NE 1, ,10 B1 SQ 5-60 MS 3 1, ,50 B SQ 5-60 N MS 3 - NE 1, ,60 B SQE 5-60 MSE 3 1, ,70 B1 SQE 5-60 N MSE 3 NE 1, ,60 B1 SQ 5-70 MS 3 1, ,20 B SQ 5-70 N MS 3 - NE 1, ,50 B SQE 5-70 MSE 3 1, ,40 B1 SQE 5-70 N MSE 3 NE 1, ,90 B1 Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 13

14 3" ponorná čerpadla SQ 7 / SQE 7 / komplety SQ 7, SQ 7-N, SQE 7, SQE 7-N (1x V, 1,5 m kabel) Přípojka čerpadla Rp 1½ motoru Výkon SQ 7-15 MS 3 0, ,70 B SQ 7-15 N MS 3 - NE 0, ,70 B SQE 7-15 MSE 3 0, ,80 B1 SQE 7-15 N MSE 3 NE 0, ,40 B1 SQ 7-30 MS 3 1, ,20 B SQ 7-30 N MS 3 - NE 1, ,60 B SQE 7-30 MSE 3 1, ,40 B1 SQE 7-30 N MSE 3 NE 1, ,30 B1 SQ 7-40 MS 3 1, ,90 B SQE 7-40 MS 3 - NE 1, ,90 B SQ 7-40 N MSE 3 1, ,10 B1 SQE 7-40 N MSE 3 NE 1, ,50 B1 Komplet pro udržování konstantního tlaku vč. čerpadla sestávající z: ponorného čerpadla SQE s plochým ponorným kabelem 3 X 1,5 mm ², s 20 kabelovými úchytkami k upevnění kabelu na výtlačné potrubí. Membránová tlaková nádoba 8 l / 10, s tlakovým snímačem 0-6 barů s 2 m kabelu, kulový kohout 3/4" s vyprazdňováním a manometr 0-10 barů, řídicí jednotka CU 301 Délka kabelu [m] SQE ,60 B1 SQE ,00 B1 SQE ,50 B1 SQE ,40 B1 SQE ,70 B1 SQE ,10 B1 SQE ,00 B1 SQE ,90 B1 Komplet pro udržování konstantního tlaku bez čerpadla Sestávající z řídicí jednotky CU 301, membránové tlaková nádoby 8 litrů s tlakovým snímačem 0-6 barů s 2 m kabelu, Všechna SQE kulového ventilu 3/4" s vyprazdňováním, manometru 0-10 bar, úchytkek k upevnění kabelu na výtlačné potrubí ,80 P (20 ks) Všechna SQ membránové tlaková nádoby 19 litrů, Pressure manager PM1, manometru 0-6 bar, T kusu k instalaci manometru ,00 P SQ s pevnou kabelovou délkou, s volným koncem kabelu Provedení SQ 1-65 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,80 B SQ 1-80 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,40 B SQ 1-80 s 50 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,20 B SQ s 70 m ponorného plochého kabelu 3 X 2,5 mm², kompletn ě propojeno ,80 B SQ 2-35 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,00 B SQ 2-55 s 10 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,60 B SQ 2-55 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,60 B SQ 2-55 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,40 B SQ 2-55 s 60 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,60 B SQ 2-70 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,50 B SQ 2-70 s 60 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,20 B SQ 2-70 s 80 m ponorného plochého kabelu 3 X 2,5 mm², kompletn ě propojeno ,10 B SQ 2-85 s 40 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,10 B SQ 2-85 s 80 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,30 B SQ 3-40 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,60 B SQ 3-40 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,30 B SQ 3-55 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,10 B SQ 3-55 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,20 B SQ 3-65 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,00 B SQ 3-65 s 40 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,10 B SQ 3-80 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,30 B SQ 3-80 s 50 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,50 B SQ 3-95 s 70 m ponorného plochého kabelu 3 X 2,5 mm², kompletn ě propojeno ,80 B SQ s 80 m ponorného plochého kabelu 3 X 4 mm², kompletn ě propojeno ,30 B SQ 5-35 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,10 B SQ 5-50 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,20 B SQ 5-50 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,00 B SQ 5-60 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,40 B SQ 5-70 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,10 B SQ 7-40 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,80 B Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 14

15 3" ponorná čerpadla SQE SQE s pevnou kabelovou délkou, s volným koncem kabelu Provedení SQE 2-55 s 40 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,30 B1 SQE 2-85 s 60 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,50 B1 SQE s 80 m ponorného plochého kabelu 3 X 2,5 mm², kompletn ě propojeno ,90 B1 SQE 3-65 s 20 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,40 B1 SQE 3-65 s 40 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,20 B1 SQE 5-50 s 40 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,50 B1 SQE 5-70 s 40 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,20 B1 SQE 1 NE - SQE 7 NE z chromniklové oceli bez motorového kabelu, potřebné kabelové sady viz příslušenství motoru Výkon 3x400 VY (přímé) Přípojka čerpadla Rp 1¼ SQE 2-35 NE MSE 3- NE 0, ,30 B1 SQE 2-50 NE MSE 3- NE 0, ,50 B1 SQE 2-65 NE MSE 3- NE 1, ,50 B1 SQE 2-75 NE MSE 3- NE 1, ,30 B1 SQE 2-90 NE MSE 3- NE 1, ,20 B1 SQE NE MSE 3- NE 1, ,20 B1 SQE NE MSE 3- NE 1, ,40 B1 Přípojka čerpadla Rp 1½ SQE 5-15 NE MSE 3- NE 0, ,00 B1 SQE 5-25 NE MSE 3- NE 0, ,00 B1 SQE 5-35 NE MSE 3- NE 1, ,50 B1 SQE 5-45 NE MSE 3- NE 1, ,30 B1 SQE 5-55 NE MSE 3- NE 1, ,20 B1 SQE 5-65 NE MSE 3- NE 1, ,40 B1 Motorový kabel není součástí výrobku (objednacího čísla). V tělese čerpadla je zpětný ventil. Tento je možno v případě potřeby odstranit bez demontáže čerpadla. Ochrana motoru, ochrana proti zvýšení teploty a havarijní ochrana proti běhu nasucho jen ve spojení s úplnou ochranou motoru CU 300. Doporučujeme použití ponorné elektrody. Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 15

16 3" ponorná čerpadla Příslušenství SQ/SQE Řídicí jednotky CU ,90 P CU ,70 P Tlakový snímač Popis Grundfos Nerez ocel, měřicí rozsah 0-6 barů, výstupní signál: 4-20 ma ,70 P K nastavení SQE je potřeba CU 300 nebo CU 301 s tlak. čidlem 0-6 bar (viz také Komplet pro udržování konstantního tlaku bez čerpadla) Potenciometr pro SQE Popis SPP1 ve skříňce pro montáž na stěnu IP ,10 P Software pro výpočet otáček SQE Popis Software pro výpočet otáček Program pro výpočet otáček na CD ROM, vč. Návodu na dotaz P Dálková ovládací a diagnostická jednotka R100 Popis Ovladač Grundfos R 100 (prodej bude ukončen v 1. pol. 2013) Umožňuje infračervenou komunikaci s jednotkou CU ,10 P MI 201 ipod Touch s donglem a krytem ,00 P Ovladač Grundfos GO MI 202 dongle pro iphone ,00 P MI301 univerzální dongle ,00 P Kryt pro MI 201 kryt pro ipod Touch ,00 P Ponorný kabel pro pitnou vodu Popis 3 x 1,5 mm² kulatý, 3-žilový, včetně ochranného vodiče 00ID7946 1,80 P 3 x 2,5 mm² kulatý, 3-žilový, včetně ochranného vodiče 00ID7947 2,70 P 3 x 4,0 mm² kulatý, 3-žilový, včetně ochranného vodiče 00ID7948 4,60 P 3 x 6,0 mm² kulatý, 3-žilový, včetně ochranného vodiče 00RM4098 5,90 P 3 x 1,5 mm² plochý, včetně ochranného vodiče 00RM3952 1,70 P Při objednávání uvést délku v m Kabelová spojka Popis Pro ponorný kabel Smrštovací manžeta k vodotěsnému spojení kabelu od motoru a pevné spojení 3 X 1,5 mm², 3 X 2,5 mm² ,50 P KM ponorného kabelu a pevné spojení 3 X 4,0 mm², 3 X 6,0 mm² ,50 P Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 16

17 3" ponorná čerpadla Příslušenství SQ/SQE Kabelové úchytky Popis Kabelové úchytky sestávají ze 7,5 m pryžového pásku s otvory a 16 ks knoflíků, 1 sada pro cca 40 m výtlačného potrubí ,60 P Lanko z korozivzdorné oceli Popis Lanko (1.4401) Průměr 2 mm, k upevnění čerpadla ve studni (dovolené zatížení cca. 100 kg), při objednávání udejte délku v m 00ID8957 0,60 P Lankové svorky Popis Lankové svorky (1.4401) pro 2 mm ocelové lanko, 2 kusy na oko lanka 00ID8960 0,70 P Chladicí plášť Popis Chladicí plášť Chromniklová ocel ,90 P Síto pro chladicí plášť, chromniklová ocel ,40 P Ukládací úchytky Chromniklová ocel (sada = 2 kusy) ,50 P Tlakový spínač Pressure manager pro SQ Popis Pressure manager Tlaková řídicí jednotka PM 1/1, ,30 P Tlaková řídicí jednotka PM 1/2, ,30 P Tlaková řídicí jednotka PM ,00 P Manometr Připojení Průměr 0-6 bar G1/4 50 mm 00ID3266 2,60 P 0-10 bar G1/4 63 mm 00ID ,70 P Tlaková nádoba Objem v litrech Připojení Průměr v mm Výška v mm Hmotnost v kg 8 G1/ , ,40 P 18 G1/ , ,40 P 24 G , ,60 P 33 G , ,00 P 60 G ,60 P 80 G ,10 P Snímače Popis Rozsah Hladinový snímač vč. 30 m kabelu JUMO ,5 bar ,20 P Hladinový snímač vč. 65 m kabelu JUMO bar ,40 P Hladinový snímač vč. 105 m kabelu JUMO bar na dotaz P Tlakový spínač Condor mdr21/6 1-6 bar 00ID ,00 P Průtokový spínač pro SQE1, SQE2, SQE3 Grundfos mdr 21/6 1" 0-5 m3/h ,20 P Průtokový spínač pro SQE5, SQE7 Grundfos FS m3/h ,50 P Průtokoměr (pulsní) 1 l/puls Bdr.Dahl QN 2,5 0-5 m3/h ,10 P Průtokoměr (pulsní) 2,5 l/puls Bdr.Dahl QN m3/h ,40 P Průtokoměr (pulsní) 5 l/puls Bdr.Dahl QN m3/h ,00 P Tlakový snímač pro CU 300 vč. 2 m kabel Danfos MBS bar ,70 P Tlakový snímač pro CU 300 vč. 2 m kabel Danfos MBS bar ,70 P Tlakový snímač pro CU 301 vč. 2 m kabel Grundfos 0-6 bar ,70 P Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 17

18 3" ponorná čerpadla Příslušenství SQ/SQE Kabelové sady pro ponorná čerpadla řady SQE-NE sestávají z : teflonového kabelu (kulatého 3-žilového 3,3 mm2) pevně spojeného s vidlicí. Délka kabelové sady 5 m ,20 P 10 m ,80 P 15m ,90 P 20 m ,90 P 30 m ,60 P 40 m ,20 P 50 m ,30 P 60 m ,10 P 70 m ,20 P 80 m ,20 P Kabelové sady pro pitnou vodu (1,5 mm 2 ) pro ponorná čerpadla řady SQ, SQE, SQ-NE, SQE-NE sestávající z: kabelu (plochého 3-žilového 1,5 mm ²) pevně spojeného s vidlicí, 6 matic M4 a 3 šroubů M3x6 Délka kabelu 1,5 m ,00 P 5 m ,30 P 10 m ,90 P 15 m ,40 P 20 m ,50 P 30 m ,20 P 40 m ,00 P 50 m ,50 P 60 m ,50 P 70 m ,10 P 80 m ,60 P 90 m ,20 P 100 m ,90 P Kabelové sady pro pitnou vodu (2,5 mm 2 ) pro ponorná čerpadla řady SQ, SQE, SQ-NE, SQE-NE sestávající z: kabelu (kulatého 3-žilového 2,5 mm ²) pevně spojeného s vidlicí, 6 matic M4 a 3 šroubů M3x6 Délka kabelu 40 m ,00 P 50 m ,00 P 60 m ,10 P 70 m ,50 P 80 m ,40 P 90 m ,50 P 100 m ,90 P Kabelové sady pro pitnou vodu (4 mm 2 ) pro ponorná čerpadla řady SQ, SQE, SQ-NE, SQE-NE sestávající z: kabelu (plochého 3-žilového 4 mm ²) pevně spojeného s vidlicí, 6 matic M4 a 3 šroubů M3x6 Délka kabelu 80 m ,50 P 90 m ,70 P 100 m ,20 P Kabelové sady pro pitnou vodu (6 mm 2 ) pro ponorná čerpadla řady SQ, SQE, SQ-NE, SQE-NE sestávající z: kabelu (kulatého 3-žilového 6 mm ²) pevně spojeného s vidlicí, 6 matic M4 a 3 šroubů M3x6 Délka kabelu 90 m ,50 P 100 m ,60 P čísla kabelových sad platí pro motory model "C" Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 18

19 Ponorná čerpadla SA / SP 3A / SP 5A SA (spínání motoru přímé) chromniklová ocel Přípojka čerpadla Rp 1¼ motoru I N [A] SA - 6 MS 402 B 0,37 1, K06 490,50 B SA - 9 MS 402 B 0,37 1, K09 515,90 B SA - 13 MS 402 B 0,55 2, K13 568,50 B SA - 18 MS 402 B 0,75 2, K18 626,10 B SA - 23 MS 402 B 1,1 3, K23 707,70 B SA - 28 MS 402 B 1,5 4, K28 794,60 B SA - 33 MS 402 B 1,5 4, K33 836,80 B SA - 40 MS 402 B 2,2 5, K ,60 B SA - 48 MS 402 B 2,2 5, K ,60 B SA - 55 MS ,0 7, K ,30 B SA - 65 MS ,0 7, K ,40 B SA - 75 MS ,0 9, K ,60 B SA - 90 MS ,0 9, K ,40 B SP 3A (spínání motoru přímé) chromniklová ocel N = chromniklová ocel Přípojka čerpadla Rp 1¼ motoru I N [A] motoru I N [A] SP 3A - 6 MS 402 B 0,37 1, K06 501,80 B SP 3A - 6N MS 4000 R 0,75 1, ,40 B SP 3A - 9 MS 402 B 0,55 2, K09 530,50 B SP 3A - 9N MS 4000 R 0,75 1, ,50 B SP 3A - 12 MS 402 B 0,75 2, K12 586,60 B SP 3A - 12N MS 4000 R 0,75 1, ,50 B SP 3A - 15 MS 402 B 1,1 3, K15 651,40 B SP 3A - 15N MS 4000 R 1,1 2, ,40 B SP 3A - 18 MS 402 B 1,1 3, K18 676,70 B SP 3A - 18N MS 4000 R 1,1 2, ,40 B SP 3A - 22 MS 402 B 1,5 4, K22 753,60 B SP 3A - 22N MS 4000 R 1,5 4, ,60 B SP 3A - 25 MS 402 B 1,5 4, K25 780,50 B SP 3A - 25N MS 4000 R 1,5 4, ,60 B SP 3A - 29 MS 402 B 2,2 5, K29 886,20 B SP 3A - 29N MS 4000 R 2,2 6, ,70 B SP 3A - 33 MS 402 B 2,2 5, K33 956,20 B SP 3A - 33N MS 4000 R 2,2 6, ,40 B SP 3A - 39 MS ,0 7, K ,20 B SP 3A - 39N MS 4000 R 3,0 7, ,00 B SP 3A - 45 MS ,0 7, K ,00 B SP 3A - 45N MS 4000 R 3,0 7, ,10 B SP 3A - 52 MS ,0 9, K ,40 B SP 3A - 52N MS 4000 R 4,0 9, ,90 B SP 3A - 60 MS ,0 9, K ,30 B SP 3A - 60N MS 4000 R 4,0 9, ,90 B Dodávka včetně připojeného přívodního kabelu motoru (plochý vodič, vhodný pro pitnou vodu) s vidlicí pro připojení na kabelovou spojku Grundfos nebo kabelovou soupravu, příp. u MS6 volný konec kabelu pro kabel. spojku MS motory od 5,5 kw do 30 kw včetně, stejně jako všechny MS-R motory, mají teplotní konventor (Tempcon) k hlídání teploty motoru ve spojení s M04 Tempcon pro motory menší než 5,5 kw na dotaz. Motory pro jiná napětí na dotaz. SP 5A (spínání motoru přímé) chromniklová ocel N = chromniklová ocel Přípojka čerpadla Rp 1½ motoru I N [A] motoru I N [A] SP 5A - 4 MS 402 B 0,37 1, K04 496,20 B SP 5A - 4N MS 4000 R 0,75 1, ,00 B SP 5A - 6 MS 402 B 0,55 2, K06 516,50 B SP 5A - 6N MS 4000 R 0,75 1, ,40 B SP 5A - 8 MS 402 B 0,75 2, K08 564,10 B SP 5A - 8N MS 4000 R 0,75 1, ,70 B SP 5A - 12 MS 402 B 1,1 3, K12 637,30 B SP 5A - 12N MS 4000 R 1,1 2, ,20 B SP 5A - 17 MS 402 B 1,5 4, K17 722,70 B SP 5A - 17N MS 4000 R 1,5 4, ,60 B SP 5A - 21 MS 402 B 2,2 5, K21 828,40 B SP 5A - 21N MS 4000 R 2,2 6, ,20 B SP 5A - 25 MS 402 B 2,2 5, K25 863,70 B SP 5A - 25N MS 4000 R 2,2 6, ,90 B SP 5A - 33 MS ,0 7, K ,00 B SP 5A - 33N MS 4000 R 3,0 7, ,70 B SP 5A - 38 MS ,0 9, K ,10 B SP 5A - 38N MS 4000 R 4,0 9, ,30 B SP 5A - 44 MS ,0 9, K ,10 B SP 5A - 44N MS 4000 R 4,0 9, ,80 B SP 5A ) MS ,5 13, K ,70 B SP 5A - 52N MS 4000 R 5,5 13, ,40 B SP 5A ) MS ,5 13, K ,00 B SP 5A - 60N MS 4000 R 5,5 13, ,40 B SP 5A ) MS6 T30 7,5 16, ,20 B SP 5A ) MS6 T30 7,5 16, ,30 B Dodávka včetně připojeného přívodního kabelu motoru (plochý vodič, vhodný pro pitnou vodu) s vidlicí pro připojení na kabelovou spojku Grundfos nebo kabelovou soupravu, příp. u MS6 volný konec kabelu pro kabel. spojku MS motory od 5,5 kw do 30 kw včetně, stejně jako všechny MS-R motory, mají teplotní konventor (Tempcon) k hlídání teploty motoru ve spojení s M04 Tempcon pro motory menší než 5,5 kw na dotaz. Motory pro jiná napětí na vyžádání. 1) Vezměte prosím do úvahy změněný průměr čerpadla SP 5A v provedení R chromniklová ocel na dotaz Platnost od: SP A, SP 19

20 Ponorná čerpadla SP 8A / SP 14A / SP 17 SP 8A (spínání motoru přímé) chromniklová ocel N = chromniklová ocel Přípojka čerpadla Rp 2 motoru I N [A] motoru I N [A] SP 8A - 5 MS 402 B 0,75 2, K05 602,40 B SP 8A - 5N MS 4000 R 0,75 1, ,40 B SP 8A - 7 MS 402 B 1,1 3, K07 713,80 B SP 8A - 7N MS 4000 R 1,1 2, ,60 B SP 8A - 10 MS 402 B 1,5 4, K10 864,70 B SP 8A - 10N MS 4000 R 1,5 4, ,80 B SP 8A - 12 MS 402 B 2,2 5, K ,60 B SP 8A - 12N MS 4000 R 2,2 6, ,80 B SP 8A - 15 MS 402 B 2,2 5, K ,80 B SP 8A - 15N MS 4000 R 2,2 6, ,50 B SP 8A - 18 MS ,0 7, K ,10 B SP 8A - 18N MS 4000 R 3,0 7, ,30 B SP 8A - 21 MS ,0 9, K ,90 B SP 8A - 21N MS 4000 R 4,0 9, ,90 B SP 8A - 25 MS ,0 9, K ,80 B SP 8A - 25N MS 4000 R 4,0 9, ,00 B SP 8A - 30 MS ,5 13, K ,60 B SP 8A - 30N 1) MS 4000 R 5,5 13, ,10 B SP 8A - 37 MS ,5 13, K ,60 B SP 8A - 37N 1) MS 4000 R 5,5 13, ,10 B SP 8A - 44 MS ,5 18, K ,20 B SP 8A - 44N MS 4000 R 7,5 18, ,40 B SP 8A ) MS6 T30 7,5 16, ,00 B SP 8A - 44N 1) MS6 REST30 7,5 17, ,20 B SP 8A - 50 MS6 T30 7,5 18, K ,10 B SP 8A - 50N MS 4000 R 7,5 18, ,50 B SP 8A ) MS6 T30 7,5 16, ,90 B SP 8A - 50N 1) MS6 REST30 7,5 17, ,30 B SP 8A ) MS6 T30 9,2 20, ,60 B SP 8A ) MS6 T30 11,0 24, ,50 B SP 8A ) MS6 T30 11,0 24, ,80 B SP 8A ) MS6 T30 13,0 29, ,30 B SP 8A ) MS6 T30 15,0 33, ,50 B SP 8A ) MS6 T30 15,0 33, ,70 B SP 8A ) MS6 T30 18,5 41, ,10 B SP 14A (spínání motoru přímé) chromniklová ocel Přípojka čerpadla Rp 2 P motoru 2 I N [A] SP 14A - 5 MS 402 B 1,5 4, K05 871,80 B SP 14A - 7 MS 402 B 2,2 5, K ,40 B SP 14A - 10 MS ,0 7, K ,30 B SP 14A - 13 MS ,0 9, K ,20 B SP 14A - 18 MS ,5 13, K ,40 B SP 14A - 25 MS ,5 18, K ,20 B SP 14A ) MS6 T30 7,5 16, ,60 B Dodávka vč. připojeného přívod. kabelu motoru (plochý vodič, vhodný pro pitnou vodu) s vidlicí pro připojení na kabel. spojku Grundfos nebo kabel. soupravu, příp. u MS6 volný konec kabelu pro kabe MS motory od 5,5 kw do 30 kw včetně, stejně jako všechny MS-R motory, mají teplotní konventor (Tempcon) k hlídání teploty motoru ve spojení s M04 Tempcon pro motory menší než 5,5 kw na dotaz. Teplotní snímač PT100 pro MS6 viz příslušenství. 1) Vezměte prosím do úvahy změněný průměr čerpadla SP 8A v provedení R-chromniklová ocel je možno dodat na zvláštní objednávku Motory pro jiná napětí na vyžádání. SP 17, 3x400 V Y, chromniklová ocel SP 17, 3x400 V Y, N = chromniklová ocel Spínání motoru přímé Přípojka čerpadla Rp 2½ motoru I N [A] motoru I N [A] SP 17-1 MS 402 B 0,55 2,20 12A ,30 B SP 17-1N SP 17-2 MS 402 B 1,1 3,40 12A ,00 B SP 17-2N MS 4000R 1,1 2,75 12C ,90 B SP 17-3 MS 402 B 2,2 5,50 12A ,00 B SP 17-3N MS 4000R 2,2 6,05 12C ,60 B SP 17-4 MS 402 B 2,2 5,50 12A ,20 B SP 17-4N MS 4000R 2,2 6,05 12C ,00 B SP 17-5 MS ,0 7,85 12A ,30 B SP 17-5N MS 4000R 3,0 7,85 12C ,70 B SP 17-6 MS ,0 9,60 12A ,10 B SP 17-6N MS 4000R 4,0 9,60 12C ,90 B SP 17-7 MS ,0 9,60 12A ,00 B SP 17-7N MS 4000R 4,0 9,60 12C ,70 B SP 17-8 MS ,5 13,00 12A ,40 B SP 17-8N MS 4000R 5,5 13,00 12C ,60 B SP 17-8 MS6 T30 5,5 13,60 12AA ,30 B SP 17-8N MS6 REST30 5,5 13,60 12CA ,50 B SP 17-9 MS ,5 13,00 12A ,60 B SP 17-9N MS 4000R 5,5 13,00 12C ,00 B SP 17-9 MS6 T30 5,5 13,60 12AA ,50 B SP 17-9N MS6 REST30 5,5 13,60 12CA ,90 B SP MS ,5 13,00 12A ,60 B SP 17-10N MS 4000R 5,5 13,00 12C ,10 B SP MS6 T30 5,5 12,20 12AA ,50 B SP 17-10N MS6 REST30 5,5 13,60 12CA ,90 B SP MS ,5 18,80 12AA ,00 B SP 17-11N MS 4000R 7,5 18,80 12CA ,70 B SP MS6 T30 7,5 16,60 12A ,60 B SP 17-11N MS6 REST30 7,5 17,60 12C ,90 B Platnost od: SP A, S0

GRUNDFOS CENÍK 2014. Vytápění - Chlazení - Větrání. Platný od 1. 1. 2014. Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH

GRUNDFOS CENÍK 2014. Vytápění - Chlazení - Větrání. Platný od 1. 1. 2014. Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH GRUNDFOS CENÍK 2014 Vytápění - Chlazení - Větrání Platný od 1. 1. 2014 Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH Ceník Grundfos 2014 Část Vytápění Chlazení Větrání Instrukce k používání ceníku 2014: 1. Elektronický

Více

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Drátěný Program s.r.o. Libochovice

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Drátěný Program s.r.o. Libochovice Všeobecné obchodní podmínky společnosti Drátěný Program s.r.o. Libochovice Kterým se řídí vzájemné obchodní vztahy mezi: A) Prodávajícím: Obchodní jméno: Drátěný Program s.r.o. Adresa: Vrchlického 705,

Více

GRUNDFOS CENÍK 2014. Vodní hospodářství. Platný od 1. 1. 2014. Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH

GRUNDFOS CENÍK 2014. Vodní hospodářství. Platný od 1. 1. 2014. Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH GRUNDFOS CENÍK 2014 Vodní hospodářství Platný od 1. 1. 2014 Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH Ceník Grundfos 2014 Část Vodní hospodářství Instrukce k používání ceníku 2014: 1. Elektronický ceník Grundfos

Více

Všeobecné obchodní podmínky pro prodej zboží a služeb KUBYX trade s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky pro prodej zboží a služeb KUBYX trade s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky pro prodej zboží a služeb KUBYX trade s.r.o. Obchodní společnost KUBYX trade s.r.o. je zhotovitelem potisků na textilie, v rámci této své činnosti poskytuje kupujícím buď pouze

Více

a) Není-li dohodnuto kupujícím a prodávajícím jinak, jsou uvedené kupní ceny, vycházející z platného ceníku prodávajícího, účtovány v hotovosti.

a) Není-li dohodnuto kupujícím a prodávajícím jinak, jsou uvedené kupní ceny, vycházející z platného ceníku prodávajícího, účtovány v hotovosti. Všeobecné obchodní, dodací a servisní podmínky společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. Společnost TONSTAV - SERVICE s.r.o., se sídlem v Českých Budějovicích, Okružní 630, PSČ 370 01, IČ: 63907887, zapsaná v

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky A/ Úvodní ustanovení: 1/ Firma Gravo Tech s.r.o., Platanová 665, 294 71 Benátky n. Jiz. II., IČO 25628992, DIČ CZ25628992 je založená na základě platných právních norem ČR,

Více

Všeobecné obchodní a dodací podmínky

Všeobecné obchodní a dodací podmínky Všeobecné obchodní a dodací podmínky Všeobecné obchodní a dodací podmínky společnosti STASTO Automation s.r.o., se sídlem Týnec nad Sázavou, K Náklí 512, PSČ 257 41, IČO 496 84 175, zapsané v obchodním

Více

GRUNDFOS CENÍK 2015. Vytápění - Chlazení - Větrání Vodní hospodářství Průmysl Dávkování. Platný od 1. 3. 2015. Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH

GRUNDFOS CENÍK 2015. Vytápění - Chlazení - Větrání Vodní hospodářství Průmysl Dávkování. Platný od 1. 3. 2015. Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH GRUNDFOS CENÍK 2015 Vytápění - Chlazení - Větrání Vodní hospodářství Průmysl Dávkování Platný od 1. 3. 2015 Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH Ceník Grundfos 2015 Souhrnný ceník Instrukce k používání ceníku

Více

A. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

A. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ Všeobecné obchodní a smluvní podmínky firmy GRAITEC s. r.o. Platné od: 15/08/2014 A. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ A1. Tyto všeobecné obchodní a smluvní podmínky (dále jen VOP") upravují vztah mezi společností

Více

Kupní smlouva č. uzavřená dle ust. 409 a násl. zák. č. 513/1991 Sb. (obchodní zákoník) v platném znění

Kupní smlouva č. uzavřená dle ust. 409 a násl. zák. č. 513/1991 Sb. (obchodní zákoník) v platném znění Kupní smlouva č. uzavřená dle ust. 409 a násl. zák. č. 513/1991 Sb. (obchodní zákoník) v platném znění Článek I. Smluvní strany 1. Prodávající: se sídlem: společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném..

Více

Všeobecné obchodní podmínky prodeje průmyslových lepidel 1/2009

Všeobecné obchodní podmínky prodeje průmyslových lepidel 1/2009 Všeobecné obchodní podmínky prodeje průmyslových lepidel 1/2009 společnosti TERMOLAN CZ, s.r.o., Škroupova 957, 500 02 Hradec Králové, IČ: 26009170, Zapsané v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci

Více

NÁVRH KUPNÍ SMLOUVY. Smluvní strany. Kupující: Sídlo: Žlutava 271, Napajedla Jejímž jménem jedná: Ing. Stanislav Kolář - starosta

NÁVRH KUPNÍ SMLOUVY. Smluvní strany. Kupující: Sídlo: Žlutava 271, Napajedla Jejímž jménem jedná: Ing. Stanislav Kolář - starosta NÁVRH KUPNÍ SMLOUVY Kupující: Smluvní strany Název: Obec Žlutava Sídlo: Žlutava 271, 763 61 Napajedla Jejímž jménem jedná: Ing. Stanislav Kolář - starosta E-mail: obeczlutava@volny.cz Telefon/fax: 577

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY GEOMINE a.s. NÁKUPNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY GEOMINE a.s. NÁKUPNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY GEOMINE a.s. NÁKUPNÍ PODMÍNKY 1. Úvodní ustanovení 1.1. Tyto všeobecné obchodní podmínky vydává obchodní společnost Geomine a.s. se sídlem Příbram VI, Husova 570, PSČ 261 02,

Více

I. Zboží je zasláno dle možností prodejce a jeho momentální vytíženosti a to nejdéle do 5 dnů od potvrzení objednávky (osobí převzetí, dobírka).

I. Zboží je zasláno dle možností prodejce a jeho momentální vytíženosti a to nejdéle do 5 dnů od potvrzení objednávky (osobí převzetí, dobírka). 1. Úvodní ustanovení Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup v e- shopu http://www.fler.cz/shop/martina_j (dále jen prodejce).obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce

Více

GRUNDFOS CENÍK 2013. Vytápìní - Chlazení - Vìtrání. Platný od 1. 1. 2013 Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH

GRUNDFOS CENÍK 2013. Vytápìní - Chlazení - Vìtrání. Platný od 1. 1. 2013 Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH GRUNDFOS CENÍK 2013 Vytápìní - Chlazení - Vìtrání Platný od 1. 1. 2013 Ceny jsou uvedeny v a bez DPH Ceník Grundfos 2013 Část Chlazení - Větrání Instrukce k používání ceníku 2013: 1. Elektronický ceník

Více

K U P N Í S M L O U V A. uzavřena podle 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, mezi smluvními stranami

K U P N Í S M L O U V A. uzavřena podle 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, mezi smluvními stranami K U P N Í S M L O U V A uzavřena podle 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, mezi smluvními stranami Kupující: Název: Obec Baška Sídlo: Baška 420, 739 01 Baška Zastoupena:

Více

OBCHODÍ PODMÍKY. 2. Tyto obchodní podmínky a ustanovení v nich obsažená jsou nedílnou součástí kupní smlouvy uzavřené mezi prodávajícím a kupujícím.

OBCHODÍ PODMÍKY. 2. Tyto obchodní podmínky a ustanovení v nich obsažená jsou nedílnou součástí kupní smlouvy uzavřené mezi prodávajícím a kupujícím. OBCHODÍ PODMÍKY EUROSTOCK Czech Republic s.r.o. IČ: 293 70 825 se sídlem Pražská 674/156, 642 00 Brno zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 76227 (dále jako prodávající

Více

Kupující je povinen převzít zboží objednané a dodané v souladu s kupní smlouvou a těmito obchodními podmínkami.

Kupující je povinen převzít zboží objednané a dodané v souladu s kupní smlouvou a těmito obchodními podmínkami. 1. Úvodní ustanovení Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem

Více

Kupující může objednávat zboží nabízené prodávajícím prostřednictvím internetového obchodu. Kupující je svoji objednávkou vázán.

Kupující může objednávat zboží nabízené prodávajícím prostřednictvím internetového obchodu. Kupující je svoji objednávkou vázán. OBCHODNÍ PODMÍNKY Toto jsou závazné nákupní podmínky serveru www.tdifun.cz. Tyto obchodní podmínky popisují a upravují vzájemný smluvní vztah mezi prodávajícím (Zdeněk Hájek, Okružní 1754/5, 737 01 Český

Více

2/1 Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

2/1 Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. 1. Úvodní ustanovení Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce U švadlenky Růženky ( Růžena Košťáková, Ičo: 42470587, živnostenský list vydal Mú Varnsdorf dne 31.8.1992 ). Podmínky blíže

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY vydané ve smyslu 273 obchodního zákoníku

OBCHODNÍ PODMÍNKY vydané ve smyslu 273 obchodního zákoníku OBCHODNÍ PODMÍNKY vydané ve smyslu 273 obchodního zákoníku Prodávající: SAMPRO, s.r.o. Zapsaná v obchodním rejstříku v Hradci Králové, oddíl C, vložka 21507 Zastoupena: Pavlem Krajčírem jednatelem společnosti

Více

Kupní smlouva uzavřená podle 409 a násl. obchodního zákoníku I. Smluvní strany

Kupní smlouva uzavřená podle 409 a násl. obchodního zákoníku I. Smluvní strany číslo smlouvy kupujícího: číslo smlouvy prodávajícího: uchazeč v dále uvedené smlouvě řádně a správně doplní údaje na zeleně vyznačených místech dle své předkládané nabídky 1.1. Prodávající: Prodávající:

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY pro spotřebitele (fyzické osoby)

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY pro spotřebitele (fyzické osoby) Obchodní podmínky společnosti BAMTYRE s.r.o., se sídlem České družiny 2049/29, 160 00 Praha 6 Dejvice, IČO 01408763, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 205944

Více

Obchodní podmínky prodejce

Obchodní podmínky prodejce Obchodní podmínky prodejce Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky, zejména Občanským zákoníkem 89/2012 v platném znění (dále jen občanský zákoník ). Kupující zasláním

Více

Reklamační řád. Verze 1.01. poslední změna 22/08/2011. Vytvořil CZ101/Behunek. Reklamační řád Hafele Czech & Slovakia s.r.o.

Reklamační řád. Verze 1.01. poslední změna 22/08/2011. Vytvořil CZ101/Behunek. Reklamační řád Hafele Czech & Slovakia s.r.o. Reklamační řád Verze 1.01 poslední změna 22/08/2011 Vytvořil CZ101/Behunek Print: 31.08.2011 Page 1/5 Obsah 1. Základní ustanovení... 3 2. Rozsah platnosti... 3 3. Reklamace... 3 3.1. Základní pojmy reklamace...

Více

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Aqua holding s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Aqua holding s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky společnosti Aqua holding s.r.o. Se sídlem: Holečkova 789/49, 150 00 PRAHA 5 IČ: 29136491 DIČ: CZ29136491 zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Step TRUTNOV a.s.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Step TRUTNOV a.s. VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Step TRUTNOV a.s. I. ÚVODNÍ USTANOVENÍ 1. Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále též jen VOP ) upravují právní vztah mezi společností Step TRUTNOV a.s., se sídlem Na Příkopě

Více

Další informace a technickou podporu ochotně poskytnou pracovníci fy Grundfos pro kontaktní údaje klikněte zde.

Další informace a technickou podporu ochotně poskytnou pracovníci fy Grundfos pro kontaktní údaje klikněte zde. Ceník Grundfos 2012 Část Průmysl Instrukce k používání ceníku 2012: 1. Elektronický ceník Grundfos 2012 ve formátu PDF se skládá ze 4 dílčích ceníků : Vytápění - chlazení - větrání Průmysl Dávkování Vodní

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky I. Základní ustanovení Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále "VOP") upravují vztahy mezi prodávajícím a kupujícím v oblasti prodeje zboží, které jsou nabízeny prostřednictvím

Více

Vernostní klub zákazníku NOVINKA. Akce trvá od 1. března do 30. června 2009

Vernostní klub zákazníku NOVINKA. Akce trvá od 1. března do 30. června 2009 Akce trvá od 1. března do 30. června 2009 GRUNDFOS Jarní akce 2009 NAČERPEJTE NOVOU ENERGII Vernostní klub zákazníku Conlift L Kompaktní přečerpávací stanice se zabudovaným zpětným ventilem pracuje zcela

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY ( dále jen VOP ) společnosti METEL s.r.o. IČ: 25974289 1. Pro účely těchto Všeobecných obchodních podmínek se rozumí: 1.1. Dodavatel: METEL s.r.o. Žižkův kopec 617, 552 03 Česká

Více

Smlouva na dodávku zboží a služeb (kupní smlouva)

Smlouva na dodávku zboží a služeb (kupní smlouva) Smlouva Traktor s příslušenstvím a servis str. 1 Smlouva na dodávku zboží a služeb (kupní smlouva) Smluvní strany: KAREL HAHN Zastoupená: Karlem Hahnem Se sídlem: Čs. armády 1884/1a, 74801 Hlučín IČO:

Více

Obchodní podmínky firmy Miroslav Resler Computer Shop, IČO 61208647

Obchodní podmínky firmy Miroslav Resler Computer Shop, IČO 61208647 Obchodní podmínky firmy Miroslav Resler Computer Shop, IČO 61208647 I. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ Tyto všeobecné obchodní podmínky firmy Miroslav Resler Computer Shop, IČO 61208647, se sídlem Pickova 1096, 56201

Více

ve smyslu ust a násl. zákona č. 89/2012 Sb. v platném znění tuto KUPNÍ SMLOUVU Preambule

ve smyslu ust a násl. zákona č. 89/2012 Sb. v platném znění tuto KUPNÍ SMLOUVU Preambule Níže uvedeného dne, měsíce a roku sjednaly smluvní strany: se sídlem.. zast... IČ:. DIČ: CZ.. (dále jen prodávající na straně jedné) a TEPVOS, spol. s r.o. se sídlem 562 01 Ústí nad Orlicí, Královéhradecká

Více

Operace v mezinárodním obchodě. Ing. Jaroslav Demel Přednáška č. 7 23. dubna 2015

Operace v mezinárodním obchodě. Ing. Jaroslav Demel Přednáška č. 7 23. dubna 2015 Operace v mezinárodním obchodě Ing. Jaroslav Demel Přednáška č. 7 23. dubna 2015 Všeobecné podmínky a KS, realizace KS, poruchy KS, zánik KS Vybrané zvláštní operace v mezinárodním prostředí Všeobecné

Více

SMLOUVA NÁKUPNÍ 2017 (smlouva o dodávce zboží nebo výrobků) uzavřená podle ustanovení 2079 a následujících občanského zákoníku

SMLOUVA NÁKUPNÍ 2017 (smlouva o dodávce zboží nebo výrobků) uzavřená podle ustanovení 2079 a následujících občanského zákoníku http:// SMLOUVA NÁKUPNÍ 2017 (smlouva o dodávce zboží nebo výrobků) uzavřená podle ustanovení 2079 a následujících občanského zákoníku Smluvní strany Společnost:, se sídlem Ostrava - Vítkovice, Mírová

Více

Rámcová kupní smlouva

Rámcová kupní smlouva Rámcová kupní smlouva I. Smluvní strany 1. Obchodní společnost: IČ: DIČ: Se sídlem: Bankovní spojení: Číslo účtu: Jednající: Zápis v rejstříku : ( dále jen p r o d á v a j í c í ) a 2. Statutární město

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY pro poskytování služeb a zboží společností CONSITE, s.r.o. znění účinné od 1. 1. 2011 1. Předmět Všeobecných obchodních podmínek 1.1. Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY ( dále jen VOP ) společnosti METEL s.r.o. IČ: 25974289 1. Pro účely těchto Všeobecných obchodních podmínek se rozumí: 1.1. Dodavatel: METEL s.r.o. Žižkův kopec 617, 552 03 Česká

Více

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o. Obchodní podmínky 1. Všeobecná ustanovení Všeobecné podmínky pro nakupování prostřednictvím e-shopu determinují obchodní vztahy mezi společností Realtime Technologies, s.r.o., IČ: 27110079, se sídlem Veská

Více

Kupní smlouva. I. Předmět smlouvy

Kupní smlouva. I. Předmět smlouvy Příloha č. 2 Zadávací dokumentace Obchodní podmínky Kupní smlouva uzavřená níže uvedeného dne, měsíce a roku ve smyslu ustanovení 262 a 409 a násl. Obchodního zákoníku v platném znění mezi těmito smluvními

Více

1.1. Všeobecné obchodní podmínky a reklamační řád vztahující se pouze k internetovému obchodu prodejce Gem world

1.1. Všeobecné obchodní podmínky a reklamační řád vztahující se pouze k internetovému obchodu prodejce Gem world 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ 1.1. Všeobecné obchodní podmínky a reklamační řád vztahující se pouze k internetovému obchodu prodejce Gem world 1.2. Zákazníkem může být a) spotřebitel, nebo b) jiná osoba (zejm.

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY NÁKUPNÍ ŘÁD. 1. Všeobecná ustanovení. 2. Předmět smlouvy. 3. Místo plnění

OBCHODNÍ PODMÍNKY NÁKUPNÍ ŘÁD. 1. Všeobecná ustanovení. 2. Předmět smlouvy. 3. Místo plnění OBCHODNÍ PODMÍNKY NÁKUPNÍ ŘÁD 1. Všeobecná ustanovení 2. Předmět smlouvy 3. Místo plnění 4. Objednání zboží, uzavření smlouvy 5. Cena a placení 6. Dodací lhůta 7. Dopravní podmínky, poštovné 8. Záruka,

Více

KUPNÍ SMLOUVA. uzavřená dle příslušných ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, (dále jen občanský zákoník ) (dále jen smlouva )

KUPNÍ SMLOUVA. uzavřená dle příslušných ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, (dále jen občanský zákoník ) (dále jen smlouva ) KUPNÍ SMLOUVA uzavřená dle příslušných ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, (dále jen občanský zákoník ) (dále jen smlouva ) Článek I. Smluvní strany Obec Chvalšiny Sídlo: Chvalšiny 38,

Více

RÁMCOVÁ KUPNÍ SMLOUVA A SMLOUVA O POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB

RÁMCOVÁ KUPNÍ SMLOUVA A SMLOUVA O POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB RÁMCOVÁ KUPNÍ SMLOUVA A SMLOUVA O POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB kterou níže uvedeného dne, měsíce a roku uzavřely v souladu s ustanoveními zákona č. 513/1991 Sb., Obchodní zákoník, níže uvedené smluvní strany: Prodávající:

Více

RÁMCOVÁ SMLOUVA Dodávka kancelářských potřeb

RÁMCOVÁ SMLOUVA Dodávka kancelářských potřeb RÁMCOVÁ SMLOUVA Dodávka kancelářských potřeb uzavřená níže uvedeného dne, měsíce roku dle ustanovení 1746 odst. 2, 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění mezi: LAW CZ s.r.o.

Více

KUPNÍ SMLOUVA. uzavřená podle 409 a následujících zákona č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník, ve znění pozdějších předpisů.

KUPNÍ SMLOUVA. uzavřená podle 409 a následujících zákona č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník, ve znění pozdějších předpisů. KUPNÍ SMLOUVA uzavřená podle 409 a následujících zákona č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník, ve znění pozdějších předpisů Smluvní strany Příspěvková organizace: Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná

Více

Příloha č. 4 ZD. příspěvková organizace. tel

Příloha č. 4 ZD. příspěvková organizace. tel Příloha č. 4 ZD OBCHODNÍ PODMÍNKY ve smyslu 44 odstavec 3 písmeno a) zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách pro veřejnou zakázku na dodávky Preambule: Tyto obchodní podmínky jsou vypracovány ve

Více

Všeobecné obchodní podmínky (VOP)

Všeobecné obchodní podmínky (VOP) Všeobecné obchodní podmínky (VOP) 1. Úvodní ustanovení 1.1 Prodávající - Aurum1990 Trade Czech s.r.o., IČO: 015 23 392, DIČ: CZ01523392. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem

Více

Kupní smlouva. (dále jen smlouva ) uzavřená dle 2079 a následujících zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, (dále jen občanský zákoník )

Kupní smlouva. (dále jen smlouva ) uzavřená dle 2079 a následujících zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, (dále jen občanský zákoník ) Kupní smlouva (dále jen smlouva ) uzavřená dle 2079 a následujících zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, (dále jen občanský zákoník ) Evidenční číslo kupujícího: D10015. Evidenční číslo prodávajícího:

Více

Gigoloz s.r.o., Generála Svobody 242/21, Č. Budějovice 370 01

Gigoloz s.r.o., Generála Svobody 242/21, Č. Budějovice 370 01 Obchodní podmínky 1. Základní údaje Dodavatel Gigoloz s.r.o., Generála Svobody 242/21, Č. Budějovice 370 01 Dodavatel je zapsán pod spisovou značkou C 20398 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Více

KUPNÍ SMLOUVA. podle 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku (dále jen zákon ) č. xxxxxxxxx. I. Smluvní strany

KUPNÍ SMLOUVA. podle 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku (dále jen zákon ) č. xxxxxxxxx. I. Smluvní strany KUPNÍ SMLOUVA Kupní smlouva č. podle 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku (dále jen zákon ) č. xxxxxxxxx I. Smluvní strany Obec Měšice Se sídlem: Hlavní 55, 250 64 Měšice IČ: 00240451

Více

Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Kupní smlouva

Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Kupní smlouva Příloha č. 4 Závazný návrh smlouvy Kupní smlouva " Dodávka tabletů a softwaru pro Základní školu a Mateřskou školu Vřesina, okres Ostrava město, příspěvkovou organizaci" č. j.: podle zákona č. 89/2012

Více

We are sorry the General Terms and Conditions in English coming soon. Všeobecné obchodní podmínky

We are sorry the General Terms and Conditions in English coming soon. Všeobecné obchodní podmínky We are sorry the General Terms and Conditions in English coming soon. Všeobecné obchodní podmínky I. Základní ustanovení Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále "VOP") upravují vztahy mezi prodávajícím

Více

KUPNÍ SMLOUVA Č. I. Smluvní strany

KUPNÍ SMLOUVA Č. I. Smluvní strany Příloha č. 1 Návrh Kupní smlouvy KUPNÍ SMLOUVA Č. I. Smluvní strany Okresní autobusová doprava Kolín s.r.o. se sídlem Polepská 867, 280 52 Kolín Zastoupená: Ing. Aloisem Koutkem IČ: 25095251 DIČ: CZ25095251

Více

NÁVRH Smlouva č. Nákup IC technologií (dále jen smlouva ) Smluvní strany

NÁVRH Smlouva č. Nákup IC technologií (dále jen smlouva ) Smluvní strany NÁVRH Smlouva č uzavřená podle 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník Nákup IC technologií (dále jen smlouva ) Smluvní strany Kupující: Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice,

Více

1. Obchodní a dodací podmínky

1. Obchodní a dodací podmínky Vážený zákazníku, velice si Vážíme Vašeho zájmu o naše výrobky. Pro maximální spokojenost s našimi službami a výrobky, Vám doporučujeme seznámit se s následujícími obchodními podmínkami. 1. Obchodní a

Více

OBCHODNÍ PODMÍ NKY PRO Š KOLY

OBCHODNÍ PODMÍ NKY PRO Š KOLY OBCHODNÍ PODMÍ NKY PRO Š KOLY Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. 5. 2014, v aktualizované verzi pro konkrétní smluvní vztah vždy ke dni odeslání objednávky (dílčí kupní smlouvy), případně

Více

Další informace a technickou podporu ochotně poskytnou pracovníci fy Grundfos pro kontaktní údaje klikněte zde.

Další informace a technickou podporu ochotně poskytnou pracovníci fy Grundfos pro kontaktní údaje klikněte zde. Ceník Grundfos 2012 Část Chlazení - Větrání Instrukce k používání ceníku 2012: 1. Elektronický ceník Grundfos 2012 ve formátu PDF se skládá ze 4 dílčích ceníků : - chlazení - větrání Průmysl Dávkování

Více

K U P N Í S M L O U V A

K U P N Í S M L O U V A K U P N Í S M L O U V A uzavřená dle 2079 a násl. z.č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění uzavřená mezi níže uvedenými stranami: 1. SMLUVNÍ STRANY Kupující: Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY. B. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

OBCHODNÍ PODMÍNKY. B. Objednávka a uzavření kupní smlouvy A. Úvodní ustanovení OBCHODNÍ PODMÍNKY Tyto obchodní podmínky platí pro nákup produktu od firmy INTERBUBAK s.r.o. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým je společnost

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky Platné od 1. 10. 2017 I. Platnost a závaznost obchodních podmínek 1. Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále také jen VOP ) jsou nedílnou součástí všech smluv o prodeji zboží,

Více

Kupní smlouva. Smluvní strany. 1. Předmět smlouvy JIHOČESKÝ KRAJ. se sídlem: zastoupený: IČ: DIČ: Bankovní spojení: Číslo účtu:

Kupní smlouva. Smluvní strany. 1. Předmět smlouvy JIHOČESKÝ KRAJ. se sídlem: zastoupený: IČ: DIČ: Bankovní spojení: Číslo účtu: Kupní smlouva K U J C P 0 0 0 V 0 E J č. smlouvy kupujícího: SK/OINF/030/15 č. smlouvy prodávajícího VH -09-2015 Smluvní strany JIHOČESKÝ KRAJ se sídlem: zastoupený: IČ: DIČ: Bankovní spojení: Číslo účtu:

Více

Všeobecné obchodní podmínky dle obchodního zákoníku

Všeobecné obchodní podmínky dle obchodního zákoníku Všeobecné obchodní podmínky dle obchodního zákoníku 1. Úvodní ustanovení 1.1.Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen "VOP") upravují smluvní vztah mezi odběratelem a ROMAX CZ, s.r.o., se sídlem Topolná

Více

Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na. internetové adrese (dále jen webová

Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na. internetové adrese  (dále jen webová Obchodní podmínky platné od 1.1.2014 Tyto obchodní podmínky upravují v souladu s ustanovením 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen občanský zákoník ) vzájemná práva a povinnosti

Více

Návod na montáž, obsluhu a údržbu

Návod na montáž, obsluhu a údržbu FILtech tel.: 234 706 311, fax: 234 706 300 e-mail: info.cz@koncept-ekotech.com www.koncept-ekotech.com Návod na montáž, obsluhu a údržbu Sítový filtr HECTRON Neptune 05/2014 (01/2014) Popis Automatický

Více

Všeobecné obchodní podmínky společnosti KB-BK, s.r.o. pro prodej kompresorů

Všeobecné obchodní podmínky společnosti KB-BK, s.r.o. pro prodej kompresorů KB-BK s.r.o. Hulice 29 257 63 okres Benešov IČO: 250 76 621 DIČ: CZ 250 76 621 mobil: +420 724 334 130, +420 602 212 412 tel: +420 317 851 258 Internet: www.kompresoryremeza.cz email: kompresory@kbbk.cz

Více

KUPNÍ SMLOUVA. uzavřená podle 409 a násl. zákona č. 513/1991 Sb., Obchodní zákoník, ve znění pozdějších předpisů. I.

KUPNÍ SMLOUVA. uzavřená podle 409 a násl. zákona č. 513/1991 Sb., Obchodní zákoník, ve znění pozdějších předpisů. I. KUPNÍ SMLOUVA uzavřená podle 409 a násl. zákona č. 513/1991 Sb., Obchodní zákoník, ve znění pozdějších předpisů Kupující: Sídlo: IČ: 27791637 DIČ: Jednající: I. Smluvní strany ARS rozvojová agentura, s.r.o.

Více

pro prodej zboží prostřednictvím on-line elektronického obchodu umístěného na internetové adrese

pro prodej zboží prostřednictvím on-line elektronického obchodu umístěného na internetové adrese OBCHODNÍ PODMÍNKY pro prodej zboží prostřednictvím on-line elektronického obchodu umístěného na internetové adrese www.fler.cz 1 Úvodní ustanovení 1.1 Tyto obchodní podmínky (dále jen obchodní podmínky

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky 1/2014 Čl. 1 Základní ustanovení 1. Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP ) upravují právní vztahy mezi stranami kupní smlouvy (dále jen smlouva nebo kupní smlouva

Více

Níže uvedeného dne, měsíce a roku účastnící

Níže uvedeného dne, měsíce a roku účastnící Níže uvedeného dne, měsíce a roku účastnící a 1) Centrum sociálních služeb Tachov, příspěvková organizace, Americká 242, 347 01 Tachov; IČ: 00377805, zastoupené Bc. Lukášem Bardonem, ředitelem (dále jako

Více

Obchodní podmínky návrh kupní smlouvy

Obchodní podmínky návrh kupní smlouvy Obchodní podmínky návrh kupní smlouvy 1. Návrh smlouvy KUPNÍ SMLOUVA č. ODBĚRATEL: Město Zlaté Hory jménem města jedná: Ing. Milan Rác adresa: Nám. Svobody 80 793 76 Zlaté Hory IČ: 00296481 DIČ: CZ00296481

Více

NÁVRH - KUPNÍ SMLOUVA

NÁVRH - KUPNÍ SMLOUVA NÁVRH - KUPNÍ SMLOUVA uzavřená dle ust. 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen občanský zákoník) společnost: sídlo: Zastoupená: IČ: DIČ: Tel: (dále jen "prodávající") a Statutární

Více

KUPNí SMLOUVA. Číslo: 201<>/ 002Cj/ Ao/ÓO

KUPNí SMLOUVA. Číslo: 201<>/ 002Cj/ Ao/ÓO - - KUPNí SMLOUVA Číslo: 201/ 002Cj/ Ao/ÓO Poliklinika Prosek a.s. se sídlem Lovosická 440/40, 190 00 Praha 9 - Střížkov Zastoupená: Ing. Jiřím Dufkem, ředitelem společnosti IČ:28495306 DIČ: CZ28495306

Více

Kupní smlouva. uzavřená dle 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník

Kupní smlouva. uzavřená dle 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník Kupní smlouva uzavřená dle 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník 1. Smluvní strany Prodávající: Jan Vitoul sídlo: Litovel Nová Ves 5, p. Chudobín 783 21 právní forma: Fyzická osoba zastoupený:

Více

Všeobecné obchodní a dodací podmínky

Všeobecné obchodní a dodací podmínky Všeobecné obchodní a dodací podmínky 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ 1.1. V případě, že nebyly sjednány jiné písemné podmínky, upravují tyto VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ A DODACÍ PODMÍNKY, vydané v souladu s ustanovením 273

Více

Kupní smlouva. č prodávajícího

Kupní smlouva. č prodávajícího K U JC P 0 1 9C X M 3 Kupní smlouva Okupujícího č. 2015011 prodávajícího p / v / r /p /^ y - í í Smluvní strany JIHOČESKÝ KRAJ se sídlem: zastoupený: IČ: Bankovní spojení: Číslo účtu: U Zimního stadionu

Více

Prodávající je fyzická osoba Patrik Čipec, IČ: , sídlem na adrese Maxima Gorkého 605/70, Krnov.

Prodávající je fyzická osoba Patrik Čipec, IČ: , sídlem na adrese Maxima Gorkého 605/70, Krnov. Obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky Úvod Obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.hwczech.eu. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (www.hw-czech.eu)

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (dále jen VOP e - shopu SPERKUJEME.cz)

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (dále jen VOP e - shopu SPERKUJEME.cz) VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (dále jen VOP e - shopu SPERKUJEME.cz) I. Základní ustanovení Tyto VOP upravují vzájemné postavení a vztahy mezi stranami kupní smlouvy, kdy na jedné straně je Lucie Nováčková

Více

VŠEOBECNÉ NÁKUPNÍ PODMÍNKY platné znění ke dni 30. 3. 2015

VŠEOBECNÉ NÁKUPNÍ PODMÍNKY platné znění ke dni 30. 3. 2015 VŠEOBECNÉ NÁKUPNÍ PODMÍNKY platné znění ke dni 30. 3. 2015 1. Uzavření smlouvy, vymezení pojmů, aplikovatelnost 1.1 Kupujícím se rozumí společnost Graphite Týn, spol. s r.o., IČ: 251 82 340, se sídlem

Více

SERVISNÍ SMLOUVA Č.j. KRPK-4111/ČJ VZ

SERVISNÍ SMLOUVA Č.j. KRPK-4111/ČJ VZ Česká republika - Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje se sídlem Sokolovská 108/A, 360 01 Karlovy Vary Zastoupená plk. Mgr. Oldřichem Tomáškem ředitelem Krajského ředitelství policie Karlovarského

Více

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce KLooK

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce KLooK 1. Úvodní ustanovení 1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce KLooK (Magdalena Čandrlová, IČO01582071, zapsána do živnostenského rejstříku dne 8. 4. 2013 ve Slavkově u Brna). Podmínky

Více

Úvodní ustanovení. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Úvodní ustanovení. Objednávka a uzavření kupní smlouvy Úvodní ustanovení Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě http://www.fler.cz/move-material.podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a jeho zákazníků (kupujících).

Více

grundfos jarní akce 2013 Akce trvá od 3. 4. 2013 do 30. 11. 2013.

grundfos jarní akce 2013 Akce trvá od 3. 4. 2013 do 30. 11. 2013. grundfos jarní akce 2013 Akce trvá od 3. 4. 2013 do 30. 11. 2013. INSPIROVÁNO PROFESIONÁLY Sololift2 jsou přečerpávací stanice odpadní vody navržené pro spolehlivý výkon a snadnou instalaci. Inovace přečerpávacích

Více

GRUNDFOS CENÍK 2015. Průmysl. Platný od 1. 3. 2015. Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH

GRUNDFOS CENÍK 2015. Průmysl. Platný od 1. 3. 2015. Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH GRUNDFOS CENÍK 2015 Průmysl Platný od 1. 3. 2015 Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH Ceník Grundfos 2015 Část Průmysl Instrukce k používání ceníku 2015: 1. Elektronický ceník Grundfos 2015 ve formátu PDF

Více

Návod na montáž, obsluhu a údržbu

Návod na montáž, obsluhu a údržbu SANItech tel.: 234 706 311, fax: 234 706 300 e-mail: info.cz@koncept-ekotech.com www.koncept-ekotech.com Návod na montáž, obsluhu a údržbu PRESTO nástěnný WC ventil 1000 XL 08/2015 Popis a funkce zařízení

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY I. Základní ustanovení 1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky [dále jen VOP ] upravují smluvní vztahy při dodávce zboží společnosti ONEMS s.r.o., se sídlem Bocanovice č.p. 60,

Více

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím. 1. Úvodní ustanovení 1.1. Kupující zasláním své objednávky potvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami. Dále pak,že byl obeznámen s možnostmi odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od

Více

K U P N Í S M L O U V A

K U P N Í S M L O U V A K U P N Í S M L O U V A Příloha č. 1 ÚZSVM ÚP České Budějovice č. /2015 uzavřená dle ustanovení 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen občanský zákoník ) na veřejnou zakázku s názvem

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY BRANOPAC CZ s.r.o. se sídlem: Kollárova 1694, Veselí nad Moravou, PSČ 698 01, IČ: 60740582, DIČ: CZ 60740582 společnost zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C,

Více

Návod na montáž, obsluhu a údržbu

Návod na montáž, obsluhu a údržbu SANItech tel.: 234 706 311, fax: 234 706 300 e-mail: info.cz@koncept-ekotech.com www.koncept-ekotech.com Návod na montáž, obsluhu a údržbu PRESTO P 7100 XL 7200 XL 6/2013 (11/2009) Doporučená dovýbava:

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky společnosti platné od 01. 06. 2012 1. Úvodní ustanovení 1.1 Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) společnosti (dále jen prodávající ) se sídlem Plzeň, Slavojova 5, PSČ

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky Tento dokument upravuje všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP ) společnosti PROPEC spol. s r.o., se sídlem Pražská 691, Úvaly u Prahy, PSČ: 250 82, IČ: 489 51 609, společnost

Více

KUPNÍ SMLOUVA Část...

KUPNÍ SMLOUVA Část... Příloha č. 3 KUPNÍ SMLOUVA Část... Článek I. Smluvní strany 1. se sídlem zastoupená:. bankovní spojení:. číslo účtu:. IČ:. DIČ: CZ.... (společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném ) (dále jen prodávající

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY 1 Fiat 500126 VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Internetového obchodu Fiat 500126 se sídlem Dělnická kolonie 107, Broumov 550 01 identifikační číslo (IČ): 02189852 prodej zboží prostřednictvím internetového

Více

KUPNÍ SMLOUVA. uzavřená dle 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů 1. SMLUVNÍ STRANY

KUPNÍ SMLOUVA. uzavřená dle 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů 1. SMLUVNÍ STRANY KUPNÍ SMLOUVA uzavřená dle 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů Dodávka technologie hrubotřídění pro společnost PRAGOTRADE spol. s. r. o. 1. SMLUVNÍ STRANY

Více

PRODEJNÍ A DODACÍ PODMÍNKY. URMET s.r.o. Krupka

PRODEJNÍ A DODACÍ PODMÍNKY. URMET s.r.o. Krupka PRODEJNÍ A DODACÍ PODMÍNKY URMET s.r.o. Krupka Krupka září 2016 1 Platnost a závaznost 1. Tyto všeobecné dodací podmínky upravují rámcově obchodně-právní vztahy mezi společností URMET s.r.o. jako prodávajícím

Více

Smlouva o dodávce LCD monitorů uzavřená podle 409 a násl. zákona č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník, ve znění pozdějších předpisů, mezi:

Smlouva o dodávce LCD monitorů uzavřená podle 409 a násl. zákona č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník, ve znění pozdějších předpisů, mezi: Smlouva o dodávce LCD monitorů uzavřená podle 409 a násl. zákona č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník, ve znění pozdějších předpisů, mezi: Českou národní bankou Na Příkopě 28 115 03 Praha 1 zastoupenou: Ing.

Více

1. Všeobecná ustanovení

1. Všeobecná ustanovení Obchodní podmínky 1. Všeobecná ustanovení Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.bazarpocitacu.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým

Více

Reklamační řád www.bryle-domu.cz

Reklamační řád www.bryle-domu.cz Reklamační řád www.bryle-domu.cz 1. Základní ustanovení 1.1 Reklamační řád je nedílnou součástí Všeobecných obchodních podmínek (VOP) společnosti Venturia s.r.o., Papírenská 114/5, 160 00 Praha 6, IČO:

Více