GRUNDFOS CENÍK Vodní hospodáøství. Platný od Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "GRUNDFOS CENÍK 2013. Vodní hospodáøství. Platný od 1. 1. 2013 Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH"

Transkript

1 GRUNDFOS CENÍK 2013 Vodní hospodáøství Platný od Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH

2 Ceník Grundfos 2013 Část Vodní hospodářství Instrukce k používání ceníku 2013: 1. Elektronický ceník Grundfos 2013 ve formátu PDF se skládá ze souhrnného ceníku a ze 4 dílčích ceníků (všechny ceníky v PDF jsou v podobě shodné s tištěným ceníkem): Vytápění - chlazení - větrání Průmysl Dávkování Vodní hospodářství 2. Každý dílčí ceník obsahuje výrobkové skupiny čerpadel a příslušenství, které náleží do dané oblasti aplikace (např. ceník Vodní hospodářství obsahuje čerpadla SQ, SQE, atd.) 3. Obsah daného dílčího ceníku (např. Vodní hospodářství) zobrazíte kliknutím na "Záložky" v levé části obrazovky (pokud již nejsou zobrazeny, viz ilustrace níže) 4. Kliknutím na příslušný řádek Obsahu najdete začátek dané výrobk. skupiny (např. Hydro MPC) 5. Určitý výrobek lze v daném dílčím ceníku nalézt rovněž pomocí "Úpravy - Hledat" (resp. pomocí CTRL+F) zadáním celého resp. části objednacího čísla nebo názvu výrobku Kromě tohoto ceníku, který právě používáte, jsou k dispozici ceníky v Excel: CZ Velkoobchodní ceník pro import (obj., název, cena v, rabat., EAN, celní sazebník, hmotnost, náhrada) CZ ceník Grundfos 2013 pro smluvního partnera ve formátu Excel, který obsahuje : Velkoobchodní ceník pro import Ceník 2013 a marže v Kč (přepočet pro daný kurz a rabaty) CZ ceník Grundfos 2013 pro zákazníka smluvního partnera ve formátu Excel, který obsahuje : Ceník 2013 a marže v Kč (přepočet pro daný kurz a rabaty) Vyhledávání (zadáním celého resp. části objednacího čísla nebo názvu výrobku) Nabídka pro vašeho zákazníka Velkoobchodní ceník pro import Ceny v tomto ceníku jsou uvedeny v, bez DPH. Firma Grundfos si vyhrazuje právo kdykoli provést úpravu cen. Současně si vyhrazuje právo na ukončení prodejů některého z výrobků, případně změnu produktů. Jednotlivé výrobky jsou řazeny do cenových skupin A, A1, B, B1, C, C1, D1,, K, N, P, PD, S a Z a jejich označení je uvedeno u jednotlivých výrobků. Skupiny A1, B1 a C1 obsahují energeticky úsporná, elektronicky regulovaná čerpadla. Ceník obsahuje informace o standardních dodacích lhůtách. Aktuální seznam výrobků dodatelných z našich centrálních skladů (cca čerpadel a příslušenství) naleznete v Grundfos Extranet. Další informace a technickou podporu ochotně poskytnou pracovníci fy Grundfos pro kontaktní údaje klikněte zde.

3 3 Národní cena kvality České republiky Společnost Grundfos s.r.o. získala v programu Národní cena kvality České republiky (NCK CR) hlavní ocenění v nejvyšší kategorii, nazvané Excelentní firmy. Ocenění společnost převzala na slavnostním večeru 27. listopadu 2012 ve Španělském sálu Pražského hradu. O cenu se letos ucházelo více než 40 společností. Národní cena kvality ČR je nejprestižnější ocenění, které může organizace v ČR získat. Národní cena kvality ČR je založena na důsledném a objektivním ověřování efektivnosti a kvalitě všech činností organizace a na jejich hodnocení, zejména z pohledu uspokojování požadavků zákazníka a dosahování trvale udržitelné ekonomické úspěšnosti. Národní cena kvality ČR je založena na modelu excelence EFQM, který je osvědčeným nástrojem užívaným dlouhodobě úspěšnými firmami na celém světě. Nov ové výrobky v ceníku 2013 OBĚHOVÁ ČERPADLA MAGNA3 / OVLADAČ GRUNDFOS GO Nová otáčkově regulovaná oběhová čerpadla MAGNA3, rozšiřující stávající řadu MAGNA, představují svou energetickou účinností, unikátními funkcemi a rozsahem výkonů špičku na trhu: Nejnižší hodnoty koeficientu energetické účinnosti EEI 0,20 v dané kategorii na trhu (Směrnice EuP/ErP požaduje od EEI 0,27) Unikátní funkce AUTOADAPT vedoucí objektivně k největším úsporám el. energie Inovativní unikátní funkce FLOWADAPT umožňující nahradit vyvažovací ventily v soustavě Rozšířený teplotní rozsah -10 C až +110 C Celkově 150 různých velikostí (včetně zdvojených čerpadel a cirkulačních čerpadel v provedení N) Snadnější a rychlejší instalace Pohodlné a intuitivní ovládaní pomocí displeje na čerpadle nebo pomocí dálkového ovladače Grundfos GO, který lze nainstalovat na iphone, ipod, ipad nebo na chytré telefony se systémem Android NOVÝ MODEL ALPHA2 Nová otáčkově regulovaná oběhová čerpadla ALPHA2 pro menší soustavy představují svou energetickou účinností špičku na trhu: Nejnižší hodnoty koeficientu energetické účinnosti EEI 0,20 na trhu (u velikosti je EEI 0,15; Směrnice EuP/ErP požaduje od EEI 0,27) Unikátní funkce AUTOADAPT vedoucí objektivně k největším úsporám el. energie Kromě indikace el. příkonu ve wattech nově i údaj o průtoku Nově určeno i pro klimatizaci Tepelně-izolační kryty součástí dodávky DÁVKOVACÍ ČERPADLA SMART DIGITAL Dávkovací čerpadla SMART Digital splňují požadavky na spolehlivé, úsporné a precizní dávkování při optimálním poměru cena/výkon. Nová verze DDE-PR s rozšířenými možnostmi hlášení statusu Možnost připojení na síť Profibus Hlava čerpadla volitelně z korozivzdorné oceli

4 4 NOVÉ MODELY PŘEČERPÁVACÍ PÁVACÍ STANICE MULTILIFT Celkově 8 modelů pro spolehlivé odvádění odpadních vod z jedno- a vícegeneračních RD i velkých objektů. Dvě zcela nové verze MOG a MDG s mělnicím zařízením Unikátní plynule výškově nastavitelný (pomocí otočné příruby) výstup Bezkontaktní řízení od hladiny pomocí piezoelektrického snímače Nové řešení vnitřku sběrné nádrže k eliminaci vytváření usazenin Zdokonalené řízení PŘEČEPÁVACÍ STANICE SOLOLIFT2 Zdokonalená řada 5 modelů (nahrazují původní řadu SOLOLIFT+) pokrývající potřeby odvádění odpadních vod zejména z RD (WC, umyvadla, sprchy, myčky, pračky, atd.) s mnoha unikátními vlastnostmi, usnadňujícími zejména případný servis Profesionání mělnicí zařízení Výměna motoru/čerpadla bez nutné demontáže vlastní stanice Možnost odblokování pomocí šroubováku, možnost použití akuvrtačky k zajištění provozu při výpadku el. proudu STANICE CONLIFT PRO PŘEČERPÁVÁNÍ KONDENZÁTU Nové 3 modely Conlift 1, 2 a 2 ph+ (nahrazují původní modely conlift a Conlift L) pro spolehlivé odvádění kondenzátu Conlift 1 a 2 nahrazují původní modely Conlift L a Conlift (conlift 2 navíc s poruchovou signalizací) Nový model Conlift 2 ph+ s neutralizační jednotkou pro neutralizaci zvlášť kyselého kondenzátu KALOVÁ ČERPADLA SE/SL S OBĚŽNÝM KOLEM S-TUBE S Nová čerpadla SE a SL s oběžným kolem S-tube poskytují vyšší účinnosti a odpovídají požadavkům na moderní kalová čerpadla. Vysoká hydraulická účinnost Velká průchodnost 75 až 160 mm Motory účinnostní třídy IE3 (požadavek Směrnice EuP/ErP od ) Jednoduchá instalace a servis ČERPADLA S AXIÁLNÍM SÁNÍM NK(G)(E) (E)/NB(G) /NB(G)(E) (E) Čerpadla s axiálním sáním NK(G) a NB(G) pro oblast TZB i průmyslové aplikace splňují nejnáročnější požadavky. Modely v provedení litina i korozivzdorná ocel pro výkony až do 2000 m 3 /h Provedení E - čerpadla s elektronickou regulací Široká nabídka jednoduchých i dvojitých ucpávek pro různé kapaliny Verze pro specifické aplikace (horkovodní aplikace, agresivní kapaliny, monitorování ložisek, ATEX atd.) Motory účinnostní třídy IE3 (požadavek Směrnice EuP/ErP od )

5 5 Standardní dodací lhůty Vodní hospodářství Standardní dodací lhůty (v pracovních dnech) čerpadel Grundfos ve standardním provedení uvedených v tomto ceníku Strana ceníku SQ, SQE 4 až 10 (SQ), 10 až 20 (SQE) 12 SP 10 až SP Chladicí pláště 20 až SP-NE, MP1 10 až 20 (MP1), 20 až 30 (SP-NE) 40 SB 10 až SPO 10 až CMBE, MQ, JP, Hydrojet, RMQ 4 až 10; 10 až 20 (RMQ) 44 HYDROMONO CR 10 až HydroMulti-E 20 až HYDRO MPC 20 až CR až CR až 6 69 CRI, CRN 10 až 20 (do velikosti 20), 20 až 30 (od velikosti 32) 72 HS 30 a více 82 Control MPC 20 až CUE 20 až Sololift2, Liftaway, Conlift1/2/2pH+ 4 až 10 (Sololift2, Conlift), 10 až 20 (Liftaway) 91 Multilift 10 až Unilift CC, Multibox 4 až Unilift KP 4 až Unilift AP 12 4 až Unilift AP 35(B), 50(B) 4 až DPK, DWK 20 až DW 10 až SEG 4 až DP, EF do 2.6 kw 10 až SE1, SEV do 11 kw 20 až SL, SLV do 2.6 kw 20 až SL1, SLV do 11 kw 20 až SL, SE 9-30 kw 20 až S 20 až AMD, AMG, AFG 20 až Příslušenství LC(D) 20 až PUST 20 až PEHD 20 až Pomona 20 až Smart Digital 10 až DME 10 až Příslušenství dávkování 10 až Pozn.: 1. Položky označené v excelovém ceníku ve sloupci SKLAD EU " * " jsou výrobky dostupné do 4 pracovních dnů od objednání 2. Aktuální dostupnost jednotlivých položek je možné prověřit v nástroji GRUNDFOS EXTRANET, list "Dostupnost"

6 6 Záruční podmínky Obecně se záruční podmínky řídí Občanským zákoníkem. Prodejce odpovídá za jakost, kompletnost, funkci a provedení prodaného výrobku. Záruční doba za výrobek je u čerpadel a řídicích regulačních prvků (systémů) Grundfos po dobu 24 měsíců od data prodeje čerpadla, nejdéle však do 30 měsíců od data výroby. Mokroběžná oběhová a cirkulační čerpadla mají záruku prodlouženou na 36 měsíců od data prodeje, ne však déle než 42 měsíců od data výroby. U čerpadel ALPHA A LPHA2 (mimo ALPHA2L) a COMFORT BA/BXA PM poskytuje společnost Grundfos záruku 60 měsíců od data prodeje, ne však déle než 66 měsíců od data výroby. U tlakových nádob výrobce GWS LTD., které se používají u vodáren Hydrojet a Vodárens odárenských setů, poskytuje společnosti Grundfos záruku 60 měsíců od data výroby tlakové nádoby. Datum výroby se určuje dle výrobního čísla, které je uvedeno na štítku čerpadla nebo výrobku. Výrobní musí být zaznačeno v záručním listě nebo v dokladu tento list nahrazujícím. Záruku v této délce poskytuje společnost Grundfos spol. s r.o. Olomouc. Nároky z vad nad rámec této záruky je nutno uplatňovat a požadovat u prodejce. Uvedená doba záruky se nevztahuje na opotřebitelné díly. V případě uplatnění reklamace ve stanovené záruční lhůtě bude tato uznána a provedena bezúplatná oprava jen za předpokladu, že : bude předložen řádně vyplněný záruční list nebo doklad tento list nahrazující s udáním data prodeje, potvrzením prodejce o prodeji, montážní firmy, která prováděla montáž připojení čerpadla nebo zařízení a odborné elektromontážní firmy, která prováděla připojení na elektrorozvodnou síť (toto neplatí pro výrobky s kabelem ukončeným zástrčkou) výrobek nebyl násilně mechanicky poškozen, nebyly provedeny žádné úpravy, opravy nebo neoprávněné manipulace výrobek byl odborně instalován, připojen a provozován dle platných provozně-montážních a bezpečnostních předpisů a norem výrobek byl použit pro účel daný provozně-montážními předpisy výrobce výrobek byl zajištěn proti přetížení Výrobce neodpovídá za škody a vícenáklady související s uplatněním záruky.

7 7 Základní ceny sevisních služeb Běžný pozáruční servis Popis Cena za hodinu práce servisního technika - mechanika na dílně 25,00 S Cena za hodinu práce servisního technika - mechanika s výjezdem 35,00 S Cena za hodinu práce specialisty elektro 40,00 S Cena za čas strávený na cestě (neplatí pro řidiče) 20,00 S Cena za ujetý kilometr 0,80 S Zjištění závady / stavu čerpadla bez provedení opravy 15,00 S Příplatky Popis Za práci v soboru a v noci ( h) plus 50% S Za práci v neděli a ve svátek plus 100% S Ověření výkonu čerpadel Motor do kw včetně 1,1 CZC ,00 S 3 CZC ,00 S 7,5 CZC ,00 S 15 CZC ,00 S 22 CZC ,00 S 30 CZC ,00 S Vystavení protokolu s Q-H křivkou a naměřenými údaji Popis Vystavení protokolu s Q-H křivkou a naměřenými údaji CZC ,00 S

8 8 GRUNDFOS VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (VOP) PRO ROK Všeobecné podmínky 1.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavřené s prodávajícím t.j. firmou Grundfos s. r. o., ať už písemnou formou, na základě objednávky nebo dodatkem. S těmito VOP je kupující seznámen při podpisu první kupní smlouvy, přičemž VOP jsou zároveň uvedené na webové stránce prodávajícího. Uzavřením každé kupní smlouvy se tyto VOP stávají její součástí, kupující přijímá jejich znění (písemnou formou, objednávkou, dodatkem) a jejich obsah či platnost není dotčena existencí případných všeobecných nákupních podmínek kupujícího - aplikace těchto je, pokud je písemně firma Grundfos neuzná, vyloučena Kupující souhlasí, že pro vymezení smluvních stran, předmětu smlouvy a samotnou platnost postačují údaje uvedené v Objednávce nebo Dodacím listu a pro vymezení podmínek plnění smlouvy a ceny postačují tyto VOP, Ceníky Grundfos a ustanovení Obchodního zákoníku, pokud nebylo písemně dopředu dohodnuto jinak Kupující bere na vědomí, že prodávající není povinný zkoumat organizační schéma kupujícího a považuje ve smyslu 16 Obchodního zákoníku každého zaměstnance kupujícího, který objednal nebo potvrdil převzetí zboží, za jeho zplnomocněného zástupce Prodávající neodpovídá za žádné škody, či prodlení dodávek a nároků z nich plynoucích způsobené vyšší mocí t. j. zejména neobvyklými povětrnostními podmínkami, neobvyklými dopravními problémy, stávkami a pod., t.j. stavy, jejichž průběh nemohl prodávající svou činností účinně ovlivnit Při překročení dodací lhůty prodávajícím je kupující oprávněn požádat prodávajícího do 2 týdnů o prohlášení, zda prodávající odstoupí od smlouvy nebo ji bude plnit v dodatečné lhůtě. Pokud se prodávající k této žádosti nevyjádří, je kupující oprávněn odstoupit od smlouvy Důsledky jakýchkoliv změn v dodávkách provedené na žádost kupujícího jdou k jeho tíži, zejména potom zvýšení ceny, prodloužení termínu dodávky a pod Nabídky připravené obchodně - technickými pracovníky prodávajícího jsou nezávazné. Technická prohlášení obchodnětechnických pracovníků prodávajícího se pro prodávajícího stávají platným jen po jejich písemném potvrzení. 2. Dodací podmínky 2.1. Prodávající se zavazuje řádně splnit tuto smlouvu ve sjednaném rozsahu předmětu plnění a ve sjednané dodací lhůtě (době plnění). Dodržení doby plnění je závislé od řádné a včasné součinnosti kupujícího. Při nesplnění povinnosti součinnosti (opožděná žádost o dodání, odepření zboží, atd.) se dodací lhůta automaticky prodlužuje. V této době je kupující povinen dodávku zboží přijmout. Pokud toto kupující nesplní je prodávající zplnomocněn odstoupit od ještě nesplněné části smlouvy o dodávce nebo požadovat náhradu škody. Dodací lhůta se prodlužuje v případě, že bez zavinění prodávajícího nastanou okolnosti, které způsobí, že zboží nemůže být dodáno ve správné lhůtě a to o dobu, po kterou takovéto okolnosti trvají. skladovací náklady. Ve smlouvě může být ujednáno i plnění u kupujícího Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího okamžikem splnění dodávky zboží kupujícímu, pokud není uvedeno ve smlouvě jinak Je-li sjednáno odeslání zboží prodávajícím, je povinnost dodat zboží splněna předáním zboží prvnímu dopravci ve sjednaném místě předání, případně bez určení místa předání k přepravě pro kupujícího do místa určení dle přepravních dispozic v kupní smlouvě a to podle obvyklých zvyklostí a na účet kupujícího. Okamžikem tohoto předání prvnímu dopravci k přepravě pro kupujícího přechází nebezpečí škody na zboží na kupujícího. Prodávající avizuje odeslání zboží. Kupující je povinen předat prodávajícímu ve své objednávce dopravní dispozice. V případě, že kupující nedá žádné odesílací dispozice, zvolí prodávající způsob dopravy sám, podle svého zvážení a s ohledem na ekonomičnost dopravy Kupující je povinný v objednávce prodávajícímu uvést dopravní dispozice (kdo zabezpečuje dopravu, přesnou dodací adresu firma, ulice, město, PSČ, kontaktní osoba, telefon). V případě, že kupující neposkytne žádané informace, zvolí prodávající způsob dopravy sám, podle svého uvážení a s ohledem na fin. náročnost dopravy V případě vyzvednutí zboží kupujícím ve skladě Olomouc je prodávající oprávněn účtovat a kupující povinen zaplatit manipulační poplatek za osobní odběr ze skladu ve výši 4 EUR za každou jednotlivou takto dodávanou objednávku V případě objednávky zboží kupujícím v hodnotě nižší než 300,- EUR v ceníkových cenách bez DPH bude prodávající oprávněný účtovat (fakturovat) a kupující povinný zaplatit manipulační poplatek za malou objednávku ve výši 9,- EUR V případě objednávky náhradních dílů kupujícím v hodnotě nižší než 200,- EUR v ceníkových cenách bez DPH bude prodávající oprávněný účtovat (fakturovat) a kupující povinný zaplatit manipulační poplatek za malou objednávku ve výši 9,- EUR V případě zaslání zboží na místo určení na území České republiky v hodnotě nižší než 1 600,- EUR v ceníkových cenách bez DPH hradí kupující přepravní náklady. Výše uvedené platí za podmínky zaslání zboží v hodnotě nižší než 1 600,- EUR v ceníkových cenách bez DPH na jedno místo a v jednom termínu, přičemž každé místo a každý termín je samostatnou dodávkou na požádání zákazníka, jestli není dohodnuto jinak Pro převzetí zboží kupujícím se sjednává postup dle 451 obchodního zákoníku, dále jen OBZ. Při přebírání zásilky kupující dbá následujících pokynů: Věnuje mimořádnou pozornost vnějšku balení a kompletnosti dodávky. 1. Balení, tzn. povrchu kartonu, ochranné pásce a veškerým, i drobným porušením a trhlinám, obzvláště pak průrazům kartonu a deformacím rohu balíku. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení s balíkem během přepravy a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. 2. kompletnost dodávky - každý nákladový kus doprovází jeho dodací list a dodací list kompletní dodávky. Pokud kupující narazí při kontrole na jakýkoli zmíněný či podobný ukazatel toho, že došlo k neoprávněnému vniknutí do zásilky, či možnému poškození, či ztrátě během přepravy, zaznamená tuto skutečnost do přepravního listu nebo sepíše reklamační protokol, eventuálně sepíše záznam o stavu, v jakém byl balík doručen a o případných dalších poškozeních. Tímto jednáním kupující zajistí snazší řešení případné pozdější reklamace a minimalizujete vznik možných škod Sjednává se, že prodávající splní svůj závazek dodat zboží dle této smlouvy jeho odevzdáním kupujícímu. Součástí odevzdání zboží kupujícímu je dodací list. Odevzdání zboží kupujícímu se rozumí předání zboží kupujícímu v místě plnění, kterým je sídlo prodávajícího nebo v případě odeslání zboží místo předání zboží prvnímu dopravci k přepravě pro kupujícího. Pokud kupující do 15. dnů od data vystavení faktury neodebere zboží z důvodů, Způsob přepravy, ložení, přepravní dispozice: které nejsou na straně prodávajícího, je tímto dnem dodání splněno, na kupujícího přechází nebezpečí škody na zboží a prodávající je oprávněn zboží uskladnit na náklady kupujícího. O této skutečnosti bez prodlení vyrozumí kupujícího a sdělí mu 1 / 3 - strany se dohodly, že povinnost označit zboží ve smyslu 413 OBZ je splněna vyplněním přepravních a dodacích listin, které provázejí zboží

9 9 GRUNDFOS VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (VOP) PRO ROK zboží bude zabaleno (opatřeno pro přepravu) způsobem obvyklým v obchodním styku pro přepravu sjednaného zboží a to v středoevropských povětrnostních podmínkách. Balení nad tento rámec hradí kupující zvlášť' (speciální obaly, kontejnery atd.) - prodávající prohlašuje, že plní veškeré zákonné povinnosti stanovené pro nakládání s odpady Zpětné vzetí materiálu z našich dodávek je vyloučeno. Pokud nebylo předem dohodnuto jinak Vady dodávky je kupující povinen písemně oznámit prodávajícímu ve lhůtě a postupem dle OBZ, včetně uplatnění nároků z vad s tím, že vady množství mohou být reklamovány do 2 dnů od obdržení zásilky a vady skryté do 6-ti měsíců od obdržení zboží. Při přebírání zásilky kupující dbá následujících pokynů: Věnuje mimořádnou pozornost vnějšku balení a kompletnosti dodávky. 1. Balení, tzn. povrchu kartonu, ochranné pásce a veškerým, i drobným porušením a trhlinám, obzvláště pak průrazům kartonu a deformacím rohu balíku. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení s balíkem během přepravy a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. 2. kompletnost dodávky - každý nákladový kus doprovází jeho dodací list a dodací list kompletní dodávky. Pokud kupující narazí při kontrole na jakýkoli zmíněný či podobný ukazatel toho, že došlo k neoprávněnému vniknutí do zásilky, či možnému poškození, či ztrátě během přepravy, zaznamená tuto skutečnost do přepravního listu nebo sepíše reklamační protokol, eventuálně sepíše záznam o stavu, v jakém byl balík doručen a o případných dalších poškozeních. Tímto jednáním kupující zajistí snazší řešení případné pozdější reklamace a minimalizujete vznik možných škod Drobné, nepodstatné vady nemají za následek odklad povinnosti uhradit kupní cenu. Prodávající dodá zboží v kvalitě obvyklé u firmy Grundfos Prodávající přejímá záruku za jakost prodávaného zboží v délce sjednané záruční doby. Záruční doba je stanovena v záručním listě nebo faktuře. Záruční list se vydává pro účely prodeje dle Občanského zákoníku a faktura se zárukou se vydává pro účely prodeje dle Obchodního zákoníku. Záruka zaniká vedle důvodu uvedených v OBZ zejména dále: - je-li dodané zboží skladováno, instalováno, nebo používáno v rozporu s technickými podmínkami, příp. doporučeními prodávajícího, účelem použití zboží a dále při neodborné instalaci, či manipulaci - v případě zásahů, oprav, úprav, demontáží, resp. obdobnou činností, prováděnou neodbornou osobou, jsou-li některé díly zboží vyměněny za cizí bez vědomí prodávajícího. V případě výskytu vad má kupující právo pouze na opravu, nebo výměnu dílů uznaných Autorizovaným servisním partnerem, nebo pověřeným zástupcem prodávajícího. Bezplatně mohou být vyměněny pouze díly, u nichž je vada zaviněná konstrukčními nebo výrobními závadami výrobce. Na výměnu celého zboží má kupující právo pouze v případě, že Autorizovaný servisní partner, nebo pověřený zástupce prodávajícího uzná zařízení neopravitelné. Prodávající neodpovídá za jiné škody vzniklé v souvislosti s vadami výrobku (např. ušlý zisk a pod.). O způsobu vyřízení reklamace rozhoduje prodávající. Prodávající si vyhrazuje právo modifikovat část, nebo celou dodávku tak, aby vyhověl garančním podmínkám případně si vyhrazuje právo na výměnu dodaného zboží, považuje-li tento způsob za vhodnější. 2 / 3 Výměna nebo oprava dílů prodlužuje záruční dobu. Jestliže kupující nemůže zboží pro jeho vadu užívat, dochází k zastavení záruční doby. Záruční doba se přeruší a pokračuje až poté, co prodávající vady zboží odstraní. O dobu, která byla potřebná pro odstranění vad a po kterou nemohl kupující zboží používat se záruční doba prodlužuje V případě, že kupující zboží odmítne, či bud' částečně nebo jiným způsobem znemožní prodávajícímu splnit kupní smlouvu, uhradí prodávajícímu smluvní pokutu ve výši 25% z ceny každého neodebraného kusu. Prodávající může odstoupit od smlouvy v případě, že kupující nesplní některou z povinností stanovenou v Rámcových obchodních smlouvách (dále jen ROS), ostatních kupních smlouvách nebo těchto Všeobecných obchodních podmínkách Prodávající je vázán svým návrhem kupní smlouvy do uplynutí 30 dnů od jeho odeslání (odevzdání kupujícímu). Pokud v této lhůtě prodávající neobdrží písemný souhlas kupujícího s návrhem, projeveným platným potvrzením této smlouvy, smlouva nevznikne. Toto se netýká velkoobchodních partnerů, kteří mají s prodávajícím podepsány ROS a ostatní smlouvy s taxativně stanovenou dobou platnosti Prodávající si vyhrazuje právo dílčích dodávek Prodávající si vyhrazuje dodat zboží v pozměněném konstrukčním, případně dílenském provedení proti objednanému, pokud takovéto změny nemají funkční vliv na účel použití zboží Kupující nesmí provádět jakékoliv změny ani úpravy na dodaném zboží, ani je označovat jinak než je provedeno ve výrobním závodě. Nesmí je ani označovat značkami, které mohou vyvolat zdání, že se jedná o jiný výrobek než dodaný. 3. Ceny a platební podmínky 3.1. Veškeré ceny se tvoří dohodou smluvních stran v procesu formování kupní smlouvy, vycházející z platných Ceníkových cen prodávajícího Veškeré cenové nabídky prodávajícího se uvádí v EUR cenách. EUR měna je měnou řídící pro všechny nabídky a CZK měna na nabídkách má pouze informativní charakter. Veškeré přepočty měny na jinou než EUR se provádí oficiálním denním kurzem ČNB platným ke dni nabídky Veškerá fakturace je prováděna v měně EUR, pokud nebyla s prodávajícím předem dohodnuta fakturace v jiné měně. V případě fakturace v jiné měně než je EUR, je tato přepočítána oficiálním denním kurzem ČNB platným v den přijetí objednávky Ceny jsou stanoveny bez daní, poplatků, pojištění a dopravy, které budou účtovány zvláště, zpravidla v dodavatelské faktuře, pokud se smluvní strany nedohodnou jinak Ceny dodaného zboží jsou splatné způsobem a v době uvedené v kupní smlouvě. Nemá-li smlouva takovéto ujednání, jsou ceny splatné na základě dodavatelské faktury prodávajícího dle data splatnosti faktury, které je na ní uvedeno, a to na účet prodávajícího, který je určen ve faktuře. Zboží se považuje za zaplacené teprve dnem, v kterém může prodávající s částkou disponovat Veškeré dodávky budou účtovány dodavatelskými fakturami, jejichž obsah určí prodávající Při nezaplacení předchozí dodávky má prodávající právo pozastavit plnění dalších dodávek, aniž by se na něj vztahovaly jakékoliv sankce a následky stanovené zákonem nebo smlouvou pro opožděné plnění dodávek. Dále je prodávající oprávněn dodat pozastavené či následující dodávky pouze proti platbě v hotovosti předem, odstoupit od smlouvy po stanovení přiměřené dodatečné lhůty nebo požadovat náhradu škody vzniklé prodávajícímu nesplněním závazků kupujícím.

10 10 GRUNDFOS VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (VOP) PRO ROK Platba směnkou, šekem, nebo jiným způsobem než převodem na účet prodávajícího je možná jen po výslovném souhlasu prodávajícího. Příslušný závazek se považuje za splněný teprve okamžikem, kdy je odpovídající částka připsána na účet prodávajícího. Náklady eskontu a jiné náklady nese kupující a jsou splatné okamžitě Uplatnění reklamace nezakládá právo kupujícího pozastavit platbu dodávek Platby, které obdrží prodávající se započítávají nejprve na nejblíže splatný dluh kupujícího a teprve poté na účel uvedený v platebních dokumentech K přijímání inkasa plateb je oprávněn pouze jednatel prodávajícího nebo osoba jím zmocněná Smluvní strany si sjednávají smluvní pokuty pro případ prodlení se splněním peněžitých závazků kupujícího ve výši 0,05% z dlužné částky denně za každý den prodlení do 30 dnů a ve výši 0,5 % denně z dlužné částky při prodlení nad 30 dnů. Vedle všech smluvních pokut tj. i těch sjednaných v konkrétních kupních či rámcových smlouvách lze navíc uplatnit i náhradu škody a to i v rozsahu převyšujícím smluvní pokuty, přičemž na škodu se smluvní pokuty (vzniklé, vyúčtované i zaplacené) nezapočítávají Započet plateb na splnění závazku zaplatit kupní cenu je možné, pokud ke dni splatnosti daňového dokladu existují vzájemné pohledávky a závazky prodávajícího a kupujícího. Kupující si může započítat jen své splatné pohledávky, které byly předem uznané prodávajícím, nebo právoplatným rozhodnutím soudu; jinak zápočet kupujícím není dovolený. 4. Další ujednání 4.1. Dodané zboží zůstává vlastnictvím prodávajícího až do okamžiku zaplacení celé kupní ceny (výhrada vlastnictví) Kupující je oprávněn nakládat se zbožím podléhajícím výhradně vlastnictví jen pro svou potřebu. Nesmí je dále prodat, převést nebo dát do zástavy třetímu subjektu, pokud nebude přenesená tato stejná, nijak nezměněná, výhrada převodu vlastnického práva až po úplné zaplacení zboží také na jeho zákazníky (třetí osoby). Vlastnictví prodávajícího nezaniká ani při úpravě, či zpracování zboží dodaného s výhradou vlastnictví. V případě úpravy, či zpracování a spojení zboží s jiným zbožím, které nepatří prodávajícímu, náleží mu takto vzniklý podíl na nově vytvořené věci v poměru hodnoty dodaného zboží k ostatnímu zboží v době zpracování a vzájemného spojení těchto zboží. Pokud kupující získá výhradní vlastnické právo k takto vytvořené nové věci, bude pro prodávajícího bezúplatně spravovat jeho zboží (díl) až do přechodu vlastnického práva. Stanovení výše podílu přísluší prodávajícímu Podpisem každé dílčí kupní smlouvy postupuje kupující bezplatně prodávajícímu veškeré pohledávky plynoucí z případného dalšího prodeje, či převodu zboží podléhajícího výhradě vlastnictví, a to se vším příslušenstvím pohledávek. Kupující je povinen informovat své dlužníky neprodleně o postoupení pohledávek a současně neprodleně zaslat prodávajícímu veškeré doklady o těchto skutečnostech a poskytnout mu úplné informace tak, aby mohl své pohledávky řádně uplatnit a vymáhat. Současně je kupující povinen vydat prodávajícímu neprodleně veškeré zboží s výhradou vlastnictví, které se u něj nachází. Závazky kupujícího z kupní smlouvy, včetně úhrady ceny, tímto nejsou dotknuté Veškeré údaje o váze, rozměrech, technických charakteristikách, cenách, parametrech a dalších vlastnostech výrobků uvedených v katalozích, prospektech, zápisech, reklamačních článcích, cenících a pod., mají informativní charakter. Tato data jsou závazná pouze tehdy, jsou-li obsažena v kupní smlouvě Prodávající je a zůstává výhradním vlastníkem všech výkresů, modelů a veškeré dokumentace, se kterou se mohl kupující seznámit v průběhu realizace smlouvy, případně, kterou obdržel. Tyto údaje může použít pouze kupující a to výhradně v souvislosti s realizací kupních smluv. Tato dokumentace je důvěrné povahy a nesmí být publikována, kopírována ani předávána třetí straně bez předchozího výslovného souhlasu prodávajícího. Současně je kupující povinen zachovávat mlčenlivost o všech skutečnostech, se kterými se seznámí v průběhu spolupráce s prodávajícím s výjimkou těch, které prodávající ke zveřejnění určí Neplnění ujednání kupních smluv nebo těchto Všeobecných obchodních podmínek zakládá právo prodávajícímu okamžitě odstoupit od smlouvy. Dnem okamžitého odstoupení se stávají splatné veškeré závazky kupujícího, zejména i závazky finanční. Účinky okamžitého odstoupení nastávají dnem jeho doručení poštou, faxem, em nebo osobním předáním kupujícímu Osoby podepisující každou dílčí kupní či jinou smlouvu svým podpisem potvrzují, že mají jednatelské oprávnění (zmocnění) k takovémuto úkonu a berou na vědomí, že ponesou veškeré následky zejména škody, ukáže-li se toto prohlášení nepravdivé. Zodpovědnost kupujícího z uzavřené kupní smlouvy tímto není dotknutá Ostatní otázky touto smlouvou neřešené se řídí OBZ Ustanovení ROS, ostatních kupních smluv, dílčích a rámcových kupních smluv mají přednost před těmito Všeobecnými obchodními podmínkami, pokud příslušné skutečnosti upravují jinak Případné nepoužití některých ustanovení Všeobecných obchodních podmínek nemá za následek, že jiná ustanovení by neměla být či nejsou použita Jako místo příslušného soudu se sjednává Olomouc. Každá ze stran však může žalovat druhou stranu v místě jejího sídla. Rozhodným právem je právo České republiky s výjimkou ustanovení o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (CISG) Ustanovení všech smluv i těchto Všeobecných obchodních podmínek mají přednost před ustanoveními zákonnými s výjimkou těch, které mají kogentní povahu. Olomouc, prosinec / 3

11 11 Základní ceny obalových materiálů Obalový materiál dodávaný se zbožím Popis Paleta EUR 00I255 3,00 Paletová ohrádka Grundfos 00ID6325 3,00

12 3" ponorná čerpadla SQ 1 / SQE 1 / SQ 2 / SQE 2 SQ 1, SQ 1-N, SQE 1, SQE 1-N (1x V, 1,5 m kabel) Přípojka čerpadla Rp 1¼ motoru Výkon SQ 1-35 MS 3 0, ,70 B SQ 1-35 N MS 3 - NE 0, ,80 B SQE 1-35 MSE 3 0, ,50 B1 SQE 1-35 N MSE 3 NE 0, ,50 B1 SQ 1-50 MS 3 0, ,80 B SQ 1-50 N MS 3 - NE 0, ,70 B SQE 1-50 MSE 3 0, ,60 B1 SQE 1-50 N MSE 3 NE 0, ,80 B1 SQ 1-65 MS 3 0, ,20 B SQ 1-65 N MS 3 - NE 0, ,30 B SQE 1-65 MSE 3 0, ,00 B1 SQE 1-65 N MSE 3 NE 0, ,70 B1 SQ 1-80 MS 3 1, ,40 B SQ 1-80 N MS 3 - NE 1, ,60 B SQE 1-80 MSE 3 1, ,60 B1 SQE 1-80 N MSE 3 NE 1, ,70 B1 SQ 1-95 MS 3 1, ,20 B SQ 1-95 N MS 3 - NE 1, ,60 B SQE 1-95 MSE 3 1, ,40 B1 SQE 1-95 N MSE 3 NE 1, ,10 B1 SQ MS 3 1, ,90 B SQ N MS 3 - NE 1, ,50 B SQE MSE 3 1, ,70 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,60 B1 SQ MS 3 1, ,90 B SQ N MS 3 - NE 1, ,50 B SQE MSE 3 1, ,40 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,40 B1 SQ MS 3 1, ,90 B SQ N MS 3 - NE 1, ,90 B SQE MSE 3 1, ,10 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,60 B1 SQ MS 3 1, ,70 B SQ N MS 3 - NE 1, ,70 B SQE MSE 3 1, ,90 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,00 B1 SQ 2, SQ 2-N, SQE 2, SQE 2-N (1x V, 1,5 m kabel) Přípojka čerpadla Rp 1¼ motoru Výkon SQ 2-35 MS 3 0, ,80 B SQ 2-35 N MS 3 - NE 0, ,20 B SQE 2-35 MSE 3 0, ,80 B1 SQE 2-35 N MSE 3 NE 0, ,40 B1 SQ2-55 MS 3 0, ,50 B SQ 2-55 N MS 3 - NE 0, ,70 B SQE 2-55 MSE 3 0, ,30 B1 SQE 2-55 N MSE 3 NE 0, ,90 B1 SQ 2-70 MS 3 1, ,20 B SQ 2-70 N MS 3 - NE 1, ,00 B SQE 2-70 MSE 3 1, ,70 B1 SQE 2-70 N MSE 3 NE 1, ,90 B1 SQ 2-85 MS 3 1, ,10 B SQ 2-85 N MS 3 - NE 1, ,20 B SQE 2-85 MSE 3 1, ,60 B1 SQE 2-85 N MSE 3 NE 1, ,40 B1 SQ MS 3 1, ,40 B SQ N MS 3 - NE 1, ,10 B SQE MSE 3 1, ,90 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,40 B1 SQ MS 3 1, ,50 B SQ N MS 3 - NE 1, ,60 B SQE MSE 3 1, ,70 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,20 B1 Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 12

13 3" ponorná čerpadla SQ 3 / SQE 3 / SQ 5 / SQE 5 SQ 3, SQ 3-N, SQE 3, SQE 3-N (1x V, 1,5 m kabel) Přípojka čerpadla Rp 1¼ motoru Výkon SQ 3-30 MS 3 0, ,70 B SQ 3-30 N MS 3 - NE 0, ,40 B SQE 3-30 MSE 3 0, ,80 B1 SQE 3-30 N MSE 3 NE 0, ,00 B1 SQ 3-40 MS 3 0, ,50 B SQ 3-40 N MS 3 - NE 0, ,20 B SQE 3-40 MSE 3 0, ,50 B1 SQE 3-40 N MSE 3 NE 0, ,00 B1 SQ 3-55 MS 3 1, ,20 B SQ 3-55 N MS 3 - NE 1, ,00 B SQE 3-55 MSE 3 1, ,70 B1 SQE 3-55 N MSE 3 NE 1, ,90 B1 SQ 3-65 MS 3 1, ,10 B SQ 3-65 N MS 3 - NE 1, ,20 B SQE 3-65 MSE 3 1, ,60 B1 SQE 3-65 N MSE 3 NE 1, ,30 B1 SQ 3-80 MS 3 1, ,40 B SQ 3-80 N MS 3 - NE 1, ,10 B SQE 3-80 MSE 3 1, ,90 B1 SQE 3-80 N MSE 3 NE 1, ,40 B1 SQ 3-95 MS 3 1, ,50 B SQ 3-95 N MS 3 - NE 1, ,60 B SQE 3-95 MSE 3 1, ,70 B1 SQE 3-95 N MSE 3 NE 1, ,60 B1 SQ MS 3 1, ,20 B SQ N MS 3 - NE 1, ,50 B SQE MSE 3 1, ,40 B1 SQE N MSE 3 NE 1, ,90 B1 SQ 5, SQ 5-N, SQE 5, SQE 5-N (1x V, 1,5 m kabel) Přípojka čerpadla Rp 1½ motoru Výkon SQ 5-15 MS 3 0, ,10 B SQ 5-15 N MS 3 - NE 0, ,80 B SQE 5-15 MSE 3 0, ,80 B1 SQE 5-15 N MSE 3 NE 0, ,00 B1 SQ 5-25 MS 3 0, ,00 B SQ 5-25 N MS 3 - NE 0, ,80 B SQE 5-25 MSE 3 0, ,80 B1 SQE 5-25 N MSE 3 NE 0, ,40 B1 SQ 5-35 MS 3 1, ,20 B SQE 5-35 MSE 3 1, ,70 B1 SQ 5-35N MS 3 - N 1, ,00 B SQE 5-35 N MSE 3 NE 1, ,50 B1 SQ 5-50 MS 3 1, ,10 B SQ 5-50 N MS 3 - NE 1, ,20 B SQE 5-50 MSE 3 1, ,60 B1 SQE 5-50N MSE 3 NE 1, ,10 B1 SQ 5-60 MS 3 1, ,50 B SQ 5-60 N MS 3 - NE 1, ,60 B SQE 5-60 MSE 3 1, ,70 B1 SQE 5-60 N MSE 3 NE 1, ,60 B1 SQ 5-70 MS 3 1, ,20 B SQ 5-70 N MS 3 - NE 1, ,50 B SQE 5-70 MSE 3 1, ,40 B1 SQE 5-70 N MSE 3 NE 1, ,90 B1 Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 13

14 3" ponorná čerpadla SQ 7 / SQE 7 / komplety SQ 7, SQ 7-N, SQE 7, SQE 7-N (1x V, 1,5 m kabel) Přípojka čerpadla Rp 1½ motoru Výkon SQ 7-15 MS 3 0, ,70 B SQ 7-15 N MS 3 - NE 0, ,70 B SQE 7-15 MSE 3 0, ,80 B1 SQE 7-15 N MSE 3 NE 0, ,40 B1 SQ 7-30 MS 3 1, ,20 B SQ 7-30 N MS 3 - NE 1, ,60 B SQE 7-30 MSE 3 1, ,40 B1 SQE 7-30 N MSE 3 NE 1, ,30 B1 SQ 7-40 MS 3 1, ,90 B SQE 7-40 MS 3 - NE 1, ,90 B SQ 7-40 N MSE 3 1, ,10 B1 SQE 7-40 N MSE 3 NE 1, ,50 B1 Komplet pro udržování konstantního tlaku vč. čerpadla sestávající z: ponorného čerpadla SQE s plochým ponorným kabelem 3 X 1,5 mm ², s 20 kabelovými úchytkami k upevnění kabelu na výtlačné potrubí. Membránová tlaková nádoba 8 l / 10, s tlakovým snímačem 0-6 barů s 2 m kabelu, kulový kohout 3/4" s vyprazdňováním a manometr 0-10 barů, řídicí jednotka CU 301 Délka kabelu [m] SQE ,60 B1 SQE ,00 B1 SQE ,50 B1 SQE ,40 B1 SQE ,70 B1 SQE ,10 B1 SQE ,00 B1 SQE ,90 B1 Komplet pro udržování konstantního tlaku bez čerpadla Sestávající z řídicí jednotky CU 301, membránové tlaková nádoby 8 litrů s tlakovým snímačem 0-6 barů s 2 m kabelu, Všechna SQE kulového ventilu 3/4" s vyprazdňováním, manometru 0-10 bar, úchytkek k upevnění kabelu na výtlačné potrubí ,80 P (20 ks) Všechna SQ membránové tlaková nádoby 19 litrů, Pressure manager PM1, manometru 0-6 bar, T kusu k instalaci manometru ,00 P SQ s pevnou kabelovou délkou, s volným koncem kabelu Provedení SQ 1-65 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,80 B SQ 1-80 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,40 B SQ 1-80 s 50 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,20 B SQ s 70 m ponorného plochého kabelu 3 X 2,5 mm², kompletn ě propojeno ,80 B SQ 2-35 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,00 B SQ 2-55 s 10 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,60 B SQ 2-55 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,60 B SQ 2-55 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,40 B SQ 2-55 s 60 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,60 B SQ 2-70 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,50 B SQ 2-70 s 60 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,20 B SQ 2-70 s 80 m ponorného plochého kabelu 3 X 2,5 mm², kompletn ě propojeno ,10 B SQ 2-85 s 40 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,10 B SQ 2-85 s 80 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,30 B SQ 3-40 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,60 B SQ 3-40 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,30 B SQ 3-55 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,10 B SQ 3-55 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,20 B SQ 3-65 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,00 B SQ 3-65 s 40 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,10 B SQ 3-80 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,30 B SQ 3-80 s 50 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,50 B SQ 3-95 s 70 m ponorného plochého kabelu 3 X 2,5 mm², kompletn ě propojeno ,80 B SQ s 80 m ponorného plochého kabelu 3 X 4 mm², kompletn ě propojeno ,30 B SQ 5-35 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,10 B SQ 5-50 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,20 B SQ 5-50 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,00 B SQ 5-60 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,40 B SQ 5-70 s 30 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,10 B SQ 7-40 s 15 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,80 B Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 14

15 3" ponorná čerpadla SQE SQE s pevnou kabelovou délkou, s volným koncem kabelu Provedení SQE 2-55 s 40 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,30 B1 SQE 2-85 s 60 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,50 B1 SQE s 80 m ponorného plochého kabelu 3 X 2,5 mm², kompletn ě propojeno ,90 B1 SQE 3-65 s 20 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,40 B1 SQE 3-65 s 40 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,20 B1 SQE 5-50 s 40 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,50 B1 SQE 5-70 s 40 m ponorného plochého kabelu 3 X 1,5 mm², kompletn ě propojeno ,20 B1 SQE 1 NE - SQE 7 NE z chromniklové oceli bez motorového kabelu, potřebné kabelové sady viz příslušenství motoru Výkon 3x400 VY (přímé) Přípojka čerpadla Rp 1¼ SQE 2-35 NE MSE 3- NE 0, ,30 B1 SQE 2-50 NE MSE 3- NE 0, ,50 B1 SQE 2-65 NE MSE 3- NE 1, ,50 B1 SQE 2-75 NE MSE 3- NE 1, ,30 B1 SQE 2-90 NE MSE 3- NE 1, ,20 B1 SQE NE MSE 3- NE 1, ,20 B1 SQE NE MSE 3- NE 1, ,40 B1 Přípojka čerpadla Rp 1½ SQE 5-15 NE MSE 3- NE 0, ,00 B1 SQE 5-25 NE MSE 3- NE 0, ,00 B1 SQE 5-35 NE MSE 3- NE 1, ,50 B1 SQE 5-45 NE MSE 3- NE 1, ,30 B1 SQE 5-55 NE MSE 3- NE 1, ,20 B1 SQE 5-65 NE MSE 3- NE 1, ,40 B1 Motorový kabel není součástí výrobku (objednacího čísla). V tělese čerpadla je zpětný ventil. Tento je možno v případě potřeby odstranit bez demontáže čerpadla. Ochrana motoru, ochrana proti zvýšení teploty a havarijní ochrana proti běhu nasucho jen ve spojení s úplnou ochranou motoru CU 300. Doporučujeme použití ponorné elektrody. Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 15

16 3" ponorná čerpadla Příslušenství SQ/SQE Řídicí jednotky CU ,90 P CU ,70 P Tlakový snímač Popis Grundfos Nerez ocel, měřicí rozsah 0-6 barů, výstupní signál: 4-20 ma ,70 P K nastavení SQE je potřeba CU 300 nebo CU 301 s tlak. čidlem 0-6 bar (viz také Komplet pro udržování konstantního tlaku bez čerpadla) Potenciometr pro SQE Popis SPP1 ve skříňce pro montáž na stěnu IP ,10 P Software pro výpočet otáček SQE Popis Software pro výpočet otáček Program pro výpočet otáček na CD ROM, vč. Návodu na dotaz P Dálková ovládací a diagnostická jednotka R100 Popis Ovladač Grundfos R 100 (prodej bude ukončen v 1. pol. 2013) Umožňuje infračervenou komunikaci s jednotkou CU ,10 P MI 201 ipod Touch s donglem a krytem ,00 P Ovladač Grundfos GO MI 202 dongle pro iphone ,00 P MI301 univerzální dongle ,00 P Kryt pro MI 201 kryt pro ipod Touch ,00 P Ponorný kabel pro pitnou vodu Popis 3 x 1,5 mm² kulatý, 3-žilový, včetně ochranného vodiče 00ID7946 1,80 P 3 x 2,5 mm² kulatý, 3-žilový, včetně ochranného vodiče 00ID7947 2,70 P 3 x 4,0 mm² kulatý, 3-žilový, včetně ochranného vodiče 00ID7948 4,60 P 3 x 6,0 mm² kulatý, 3-žilový, včetně ochranného vodiče 00RM4098 5,90 P 3 x 1,5 mm² plochý, včetně ochranného vodiče 00RM3952 1,70 P Při objednávání uvést délku v m Kabelová spojka Popis Pro ponorný kabel Smrštovací manžeta k vodotěsnému spojení kabelu od motoru a pevné spojení 3 X 1,5 mm², 3 X 2,5 mm² ,50 P KM ponorného kabelu a pevné spojení 3 X 4,0 mm², 3 X 6,0 mm² ,50 P Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 16

17 3" ponorná čerpadla Příslušenství SQ/SQE Kabelové úchytky Popis Kabelové úchytky sestávají ze 7,5 m pryžového pásku s otvory a 16 ks knoflíků, 1 sada pro cca 40 m výtlačného potrubí ,60 P Lanko z korozivzdorné oceli Popis Lanko (1.4401) Průměr 2 mm, k upevnění čerpadla ve studni (dovolené zatížení cca. 100 kg), při objednávání udejte délku v m 00ID8957 0,60 P Lankové svorky Popis Lankové svorky (1.4401) pro 2 mm ocelové lanko, 2 kusy na oko lanka 00ID8960 0,70 P Chladicí plášť Popis Chladicí plášť Chromniklová ocel ,90 P Síto pro chladicí plášť, chromniklová ocel ,40 P Ukládací úchytky Chromniklová ocel (sada = 2 kusy) ,50 P Tlakový spínač Pressure manager pro SQ Popis Pressure manager Tlaková řídicí jednotka PM 1/1, ,30 P Tlaková řídicí jednotka PM 1/2, ,30 P Tlaková řídicí jednotka PM ,00 P Manometr Připojení Průměr 0-6 bar G1/4 50 mm 00ID3266 2,60 P 0-10 bar G1/4 63 mm 00ID ,70 P Tlaková nádoba Objem v litrech Připojení Průměr v mm Výška v mm Hmotnost v kg 8 G1/ , ,40 P 18 G1/ , ,40 P 24 G , ,60 P 33 G , ,00 P 60 G ,60 P 80 G ,10 P Snímače Popis Rozsah Hladinový snímač vč. 30 m kabelu JUMO ,5 bar ,20 P Hladinový snímač vč. 65 m kabelu JUMO bar ,40 P Hladinový snímač vč. 105 m kabelu JUMO bar na dotaz P Tlakový spínač Condor mdr21/6 1-6 bar 00ID ,00 P Průtokový spínač pro SQE1, SQE2, SQE3 Grundfos mdr 21/6 1" 0-5 m3/h ,20 P Průtokový spínač pro SQE5, SQE7 Grundfos FS m3/h ,50 P Průtokoměr (pulsní) 1 l/puls Bdr.Dahl QN 2,5 0-5 m3/h ,10 P Průtokoměr (pulsní) 2,5 l/puls Bdr.Dahl QN m3/h ,40 P Průtokoměr (pulsní) 5 l/puls Bdr.Dahl QN m3/h ,00 P Tlakový snímač pro CU 300 vč. 2 m kabel Danfos MBS bar ,70 P Tlakový snímač pro CU 300 vč. 2 m kabel Danfos MBS bar ,70 P Tlakový snímač pro CU 301 vč. 2 m kabel Grundfos 0-6 bar ,70 P Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 17

18 3" ponorná čerpadla Příslušenství SQ/SQE Kabelové sady pro ponorná čerpadla řady SQE-NE sestávají z : teflonového kabelu (kulatého 3-žilového 3,3 mm2) pevně spojeného s vidlicí. Délka kabelové sady 5 m ,20 P 10 m ,80 P 15m ,90 P 20 m ,90 P 30 m ,60 P 40 m ,20 P 50 m ,30 P 60 m ,10 P 70 m ,20 P 80 m ,20 P Kabelové sady pro pitnou vodu (1,5 mm 2 ) pro ponorná čerpadla řady SQ, SQE, SQ-NE, SQE-NE sestávající z: kabelu (plochého 3-žilového 1,5 mm ²) pevně spojeného s vidlicí, 6 matic M4 a 3 šroubů M3x6 Délka kabelu 1,5 m ,00 P 5 m ,30 P 10 m ,90 P 15 m ,40 P 20 m ,50 P 30 m ,20 P 40 m ,00 P 50 m ,50 P 60 m ,50 P 70 m ,10 P 80 m ,60 P 90 m ,20 P 100 m ,90 P Kabelové sady pro pitnou vodu (2,5 mm 2 ) pro ponorná čerpadla řady SQ, SQE, SQ-NE, SQE-NE sestávající z: kabelu (kulatého 3-žilového 2,5 mm ²) pevně spojeného s vidlicí, 6 matic M4 a 3 šroubů M3x6 Délka kabelu 40 m ,00 P 50 m ,00 P 60 m ,10 P 70 m ,50 P 80 m ,40 P 90 m ,50 P 100 m ,90 P Kabelové sady pro pitnou vodu (4 mm 2 ) pro ponorná čerpadla řady SQ, SQE, SQ-NE, SQE-NE sestávající z: kabelu (plochého 3-žilového 4 mm ²) pevně spojeného s vidlicí, 6 matic M4 a 3 šroubů M3x6 Délka kabelu 80 m ,50 P 90 m ,70 P 100 m ,20 P Kabelové sady pro pitnou vodu (6 mm 2 ) pro ponorná čerpadla řady SQ, SQE, SQ-NE, SQE-NE sestávající z: kabelu (kulatého 3-žilového 6 mm ²) pevně spojeného s vidlicí, 6 matic M4 a 3 šroubů M3x6 Délka kabelu 90 m ,50 P 100 m ,60 P čísla kabelových sad platí pro motory model "C" Platnost od: SQ, SQE, SQE NE 18

19 Ponorná čerpadla SA / SP 3A / SP 5A SA (spínání motoru přímé) chromniklová ocel Přípojka čerpadla Rp 1¼ motoru I N [A] SA - 6 MS 402 B 0,37 1, K06 490,50 B SA - 9 MS 402 B 0,37 1, K09 515,90 B SA - 13 MS 402 B 0,55 2, K13 568,50 B SA - 18 MS 402 B 0,75 2, K18 626,10 B SA - 23 MS 402 B 1,1 3, K23 707,70 B SA - 28 MS 402 B 1,5 4, K28 794,60 B SA - 33 MS 402 B 1,5 4, K33 836,80 B SA - 40 MS 402 B 2,2 5, K ,60 B SA - 48 MS 402 B 2,2 5, K ,60 B SA - 55 MS ,0 7, K ,30 B SA - 65 MS ,0 7, K ,40 B SA - 75 MS ,0 9, K ,60 B SA - 90 MS ,0 9, K ,40 B SP 3A (spínání motoru přímé) chromniklová ocel N = chromniklová ocel Přípojka čerpadla Rp 1¼ motoru I N [A] motoru I N [A] SP 3A - 6 MS 402 B 0,37 1, K06 501,80 B SP 3A - 6N MS 4000 R 0,75 1, ,40 B SP 3A - 9 MS 402 B 0,55 2, K09 530,50 B SP 3A - 9N MS 4000 R 0,75 1, ,50 B SP 3A - 12 MS 402 B 0,75 2, K12 586,60 B SP 3A - 12N MS 4000 R 0,75 1, ,50 B SP 3A - 15 MS 402 B 1,1 3, K15 651,40 B SP 3A - 15N MS 4000 R 1,1 2, ,40 B SP 3A - 18 MS 402 B 1,1 3, K18 676,70 B SP 3A - 18N MS 4000 R 1,1 2, ,40 B SP 3A - 22 MS 402 B 1,5 4, K22 753,60 B SP 3A - 22N MS 4000 R 1,5 4, ,60 B SP 3A - 25 MS 402 B 1,5 4, K25 780,50 B SP 3A - 25N MS 4000 R 1,5 4, ,60 B SP 3A - 29 MS 402 B 2,2 5, K29 886,20 B SP 3A - 29N MS 4000 R 2,2 6, ,70 B SP 3A - 33 MS 402 B 2,2 5, K33 956,20 B SP 3A - 33N MS 4000 R 2,2 6, ,40 B SP 3A - 39 MS ,0 7, K ,20 B SP 3A - 39N MS 4000 R 3,0 7, ,00 B SP 3A - 45 MS ,0 7, K ,00 B SP 3A - 45N MS 4000 R 3,0 7, ,10 B SP 3A - 52 MS ,0 9, K ,40 B SP 3A - 52N MS 4000 R 4,0 9, ,90 B SP 3A - 60 MS ,0 9, K ,30 B SP 3A - 60N MS 4000 R 4,0 9, ,90 B Dodávka včetně připojeného přívodního kabelu motoru (plochý vodič, vhodný pro pitnou vodu) s vidlicí pro připojení na kabelovou spojku Grundfos nebo kabelovou soupravu, příp. u MS6 volný konec kabelu pro kabel. spojku MS motory od 5,5 kw do 30 kw včetně, stejně jako všechny MS-R motory, mají teplotní konventor (Tempcon) k hlídání teploty motoru ve spojení s M04 Tempcon pro motory menší než 5,5 kw na dotaz. Motory pro jiná napětí na dotaz. SP 5A (spínání motoru přímé) chromniklová ocel N = chromniklová ocel Přípojka čerpadla Rp 1½ motoru I N [A] motoru I N [A] SP 5A - 4 MS 402 B 0,37 1, K04 496,20 B SP 5A - 4N MS 4000 R 0,75 1, ,00 B SP 5A - 6 MS 402 B 0,55 2, K06 516,50 B SP 5A - 6N MS 4000 R 0,75 1, ,40 B SP 5A - 8 MS 402 B 0,75 2, K08 564,10 B SP 5A - 8N MS 4000 R 0,75 1, ,70 B SP 5A - 12 MS 402 B 1,1 3, K12 637,30 B SP 5A - 12N MS 4000 R 1,1 2, ,20 B SP 5A - 17 MS 402 B 1,5 4, K17 722,70 B SP 5A - 17N MS 4000 R 1,5 4, ,60 B SP 5A - 21 MS 402 B 2,2 5, K21 828,40 B SP 5A - 21N MS 4000 R 2,2 6, ,20 B SP 5A - 25 MS 402 B 2,2 5, K25 863,70 B SP 5A - 25N MS 4000 R 2,2 6, ,90 B SP 5A - 33 MS ,0 7, K ,00 B SP 5A - 33N MS 4000 R 3,0 7, ,70 B SP 5A - 38 MS ,0 9, K ,10 B SP 5A - 38N MS 4000 R 4,0 9, ,30 B SP 5A - 44 MS ,0 9, K ,10 B SP 5A - 44N MS 4000 R 4,0 9, ,80 B SP 5A ) MS ,5 13, K ,70 B SP 5A - 52N MS 4000 R 5,5 13, ,40 B SP 5A ) MS ,5 13, K ,00 B SP 5A - 60N MS 4000 R 5,5 13, ,40 B SP 5A ) MS6 T30 7,5 16, ,20 B SP 5A ) MS6 T30 7,5 16, ,30 B Dodávka včetně připojeného přívodního kabelu motoru (plochý vodič, vhodný pro pitnou vodu) s vidlicí pro připojení na kabelovou spojku Grundfos nebo kabelovou soupravu, příp. u MS6 volný konec kabelu pro kabel. spojku MS motory od 5,5 kw do 30 kw včetně, stejně jako všechny MS-R motory, mají teplotní konventor (Tempcon) k hlídání teploty motoru ve spojení s M04 Tempcon pro motory menší než 5,5 kw na dotaz. Motory pro jiná napětí na vyžádání. 1) Vezměte prosím do úvahy změněný průměr čerpadla SP 5A v provedení R chromniklová ocel na dotaz Platnost od: SP A, SP 19

20 Ponorná čerpadla SP 8A / SP 14A / SP 17 SP 8A (spínání motoru přímé) chromniklová ocel N = chromniklová ocel Přípojka čerpadla Rp 2 motoru I N [A] motoru I N [A] SP 8A - 5 MS 402 B 0,75 2, K05 602,40 B SP 8A - 5N MS 4000 R 0,75 1, ,40 B SP 8A - 7 MS 402 B 1,1 3, K07 713,80 B SP 8A - 7N MS 4000 R 1,1 2, ,60 B SP 8A - 10 MS 402 B 1,5 4, K10 864,70 B SP 8A - 10N MS 4000 R 1,5 4, ,80 B SP 8A - 12 MS 402 B 2,2 5, K ,60 B SP 8A - 12N MS 4000 R 2,2 6, ,80 B SP 8A - 15 MS 402 B 2,2 5, K ,80 B SP 8A - 15N MS 4000 R 2,2 6, ,50 B SP 8A - 18 MS ,0 7, K ,10 B SP 8A - 18N MS 4000 R 3,0 7, ,30 B SP 8A - 21 MS ,0 9, K ,90 B SP 8A - 21N MS 4000 R 4,0 9, ,90 B SP 8A - 25 MS ,0 9, K ,80 B SP 8A - 25N MS 4000 R 4,0 9, ,00 B SP 8A - 30 MS ,5 13, K ,60 B SP 8A - 30N 1) MS 4000 R 5,5 13, ,10 B SP 8A - 37 MS ,5 13, K ,60 B SP 8A - 37N 1) MS 4000 R 5,5 13, ,10 B SP 8A - 44 MS ,5 18, K ,20 B SP 8A - 44N MS 4000 R 7,5 18, ,40 B SP 8A ) MS6 T30 7,5 16, ,00 B SP 8A - 44N 1) MS6 REST30 7,5 17, ,20 B SP 8A - 50 MS6 T30 7,5 18, K ,10 B SP 8A - 50N MS 4000 R 7,5 18, ,50 B SP 8A ) MS6 T30 7,5 16, ,90 B SP 8A - 50N 1) MS6 REST30 7,5 17, ,30 B SP 8A ) MS6 T30 9,2 20, ,60 B SP 8A ) MS6 T30 11,0 24, ,50 B SP 8A ) MS6 T30 11,0 24, ,80 B SP 8A ) MS6 T30 13,0 29, ,30 B SP 8A ) MS6 T30 15,0 33, ,50 B SP 8A ) MS6 T30 15,0 33, ,70 B SP 8A ) MS6 T30 18,5 41, ,10 B SP 14A (spínání motoru přímé) chromniklová ocel Přípojka čerpadla Rp 2 P motoru 2 I N [A] SP 14A - 5 MS 402 B 1,5 4, K05 871,80 B SP 14A - 7 MS 402 B 2,2 5, K ,40 B SP 14A - 10 MS ,0 7, K ,30 B SP 14A - 13 MS ,0 9, K ,20 B SP 14A - 18 MS ,5 13, K ,40 B SP 14A - 25 MS ,5 18, K ,20 B SP 14A ) MS6 T30 7,5 16, ,60 B Dodávka vč. připojeného přívod. kabelu motoru (plochý vodič, vhodný pro pitnou vodu) s vidlicí pro připojení na kabel. spojku Grundfos nebo kabel. soupravu, příp. u MS6 volný konec kabelu pro kabe MS motory od 5,5 kw do 30 kw včetně, stejně jako všechny MS-R motory, mají teplotní konventor (Tempcon) k hlídání teploty motoru ve spojení s M04 Tempcon pro motory menší než 5,5 kw na dotaz. Teplotní snímač PT100 pro MS6 viz příslušenství. 1) Vezměte prosím do úvahy změněný průměr čerpadla SP 8A v provedení R-chromniklová ocel je možno dodat na zvláštní objednávku Motory pro jiná napětí na vyžádání. SP 17, 3x400 V Y, chromniklová ocel SP 17, 3x400 V Y, N = chromniklová ocel Spínání motoru přímé Přípojka čerpadla Rp 2½ motoru I N [A] motoru I N [A] SP 17-1 MS 402 B 0,55 2,20 12A ,30 B SP 17-1N SP 17-2 MS 402 B 1,1 3,40 12A ,00 B SP 17-2N MS 4000R 1,1 2,75 12C ,90 B SP 17-3 MS 402 B 2,2 5,50 12A ,00 B SP 17-3N MS 4000R 2,2 6,05 12C ,60 B SP 17-4 MS 402 B 2,2 5,50 12A ,20 B SP 17-4N MS 4000R 2,2 6,05 12C ,00 B SP 17-5 MS ,0 7,85 12A ,30 B SP 17-5N MS 4000R 3,0 7,85 12C ,70 B SP 17-6 MS ,0 9,60 12A ,10 B SP 17-6N MS 4000R 4,0 9,60 12C ,90 B SP 17-7 MS ,0 9,60 12A ,00 B SP 17-7N MS 4000R 4,0 9,60 12C ,70 B SP 17-8 MS ,5 13,00 12A ,40 B SP 17-8N MS 4000R 5,5 13,00 12C ,60 B SP 17-8 MS6 T30 5,5 13,60 12AA ,30 B SP 17-8N MS6 REST30 5,5 13,60 12CA ,50 B SP 17-9 MS ,5 13,00 12A ,60 B SP 17-9N MS 4000R 5,5 13,00 12C ,00 B SP 17-9 MS6 T30 5,5 13,60 12AA ,50 B SP 17-9N MS6 REST30 5,5 13,60 12CA ,90 B SP MS ,5 13,00 12A ,60 B SP 17-10N MS 4000R 5,5 13,00 12C ,10 B SP MS6 T30 5,5 12,20 12AA ,50 B SP 17-10N MS6 REST30 5,5 13,60 12CA ,90 B SP MS ,5 18,80 12AA ,00 B SP 17-11N MS 4000R 7,5 18,80 12CA ,70 B SP MS6 T30 7,5 16,60 12A ,60 B SP 17-11N MS6 REST30 7,5 17,60 12C ,90 B Platnost od: SP A, S0

Všeobecné obchodní podmínky prodeje průmyslových lepidel 1/2009

Všeobecné obchodní podmínky prodeje průmyslových lepidel 1/2009 Všeobecné obchodní podmínky prodeje průmyslových lepidel 1/2009 společnosti TERMOLAN CZ, s.r.o., Škroupova 957, 500 02 Hradec Králové, IČ: 26009170, Zapsané v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci

Více

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Drátěný Program s.r.o. Libochovice

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Drátěný Program s.r.o. Libochovice Všeobecné obchodní podmínky společnosti Drátěný Program s.r.o. Libochovice Kterým se řídí vzájemné obchodní vztahy mezi: A) Prodávajícím: Obchodní jméno: Drátěný Program s.r.o. Adresa: Vrchlického 705,

Více

a) Není-li dohodnuto kupujícím a prodávajícím jinak, jsou uvedené kupní ceny, vycházející z platného ceníku prodávajícího, účtovány v hotovosti.

a) Není-li dohodnuto kupujícím a prodávajícím jinak, jsou uvedené kupní ceny, vycházející z platného ceníku prodávajícího, účtovány v hotovosti. Všeobecné obchodní, dodací a servisní podmínky společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. Společnost TONSTAV - SERVICE s.r.o., se sídlem v Českých Budějovicích, Okružní 630, PSČ 370 01, IČ: 63907887, zapsaná v

Více

Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Kupní smlouva

Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Kupní smlouva Příloha č. 4 Závazný návrh smlouvy Kupní smlouva " Dodávka tabletů a softwaru pro Základní školu a Mateřskou školu Vřesina, okres Ostrava město, příspěvkovou organizaci" č. j.: podle zákona č. 89/2012

Více

Všeobecné obchodní podmínky pro prodej zboží a služeb KUBYX trade s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky pro prodej zboží a služeb KUBYX trade s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky pro prodej zboží a služeb KUBYX trade s.r.o. Obchodní společnost KUBYX trade s.r.o. je zhotovitelem potisků na textilie, v rámci této své činnosti poskytuje kupujícím buď pouze

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY NÁKUPNÍ ŘÁD. 1. Všeobecná ustanovení. 2. Předmět smlouvy. 3. Místo plnění

OBCHODNÍ PODMÍNKY NÁKUPNÍ ŘÁD. 1. Všeobecná ustanovení. 2. Předmět smlouvy. 3. Místo plnění OBCHODNÍ PODMÍNKY NÁKUPNÍ ŘÁD 1. Všeobecná ustanovení 2. Předmět smlouvy 3. Místo plnění 4. Objednání zboží, uzavření smlouvy 5. Cena a placení 6. Dodací lhůta 7. Dopravní podmínky, poštovné 8. Záruka,

Více

Všeobecné obchodní a dodací podmínky

Všeobecné obchodní a dodací podmínky Všeobecné obchodní a dodací podmínky Všeobecné obchodní a dodací podmínky společnosti STASTO Automation s.r.o., se sídlem Týnec nad Sázavou, K Náklí 512, PSČ 257 41, IČO 496 84 175, zapsané v obchodním

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY I. Základní ustanovení 1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky [dále jen VOP ] upravují smluvní vztahy při dodávce zboží společnosti ONEMS s.r.o., se sídlem Bocanovice č.p. 60,

Více

1. Obchodní a dodací podmínky

1. Obchodní a dodací podmínky Vážený zákazníku, velice si Vážíme Vašeho zájmu o naše výrobky. Pro maximální spokojenost s našimi službami a výrobky, Vám doporučujeme seznámit se s následujícími obchodními podmínkami. 1. Obchodní a

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY. B. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

OBCHODNÍ PODMÍNKY. B. Objednávka a uzavření kupní smlouvy A. Úvodní ustanovení OBCHODNÍ PODMÍNKY Tyto obchodní podmínky platí pro nákup produktu od firmy INTERBUBAK s.r.o. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým je společnost

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ A REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ A REKLAMAČNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ A REKLAMAČNÍ PODMÍNKY PLATNÉ OD 1.9.2013 Dokument Id: CHB.10.40.Dk.6(rev.1) 1. Rozsah platnosti Těmito Všeobecnými obchodními podmínkami (dále jen "Podmínky") se řídí všechny obchodní

Více

VŠEOBECNÉ NÁKUPNÍ PODMÍNKY platné znění ke dni 30. 3. 2015

VŠEOBECNÉ NÁKUPNÍ PODMÍNKY platné znění ke dni 30. 3. 2015 VŠEOBECNÉ NÁKUPNÍ PODMÍNKY platné znění ke dni 30. 3. 2015 1. Uzavření smlouvy, vymezení pojmů, aplikovatelnost 1.1 Kupujícím se rozumí společnost Graphite Týn, spol. s r.o., IČ: 251 82 340, se sídlem

Více

Kupní smlouva č. uzavřená dle ust. 409 a násl. zák. č. 513/1991 Sb. (obchodní zákoník) v platném znění

Kupní smlouva č. uzavřená dle ust. 409 a násl. zák. č. 513/1991 Sb. (obchodní zákoník) v platném znění Kupní smlouva č. uzavřená dle ust. 409 a násl. zák. č. 513/1991 Sb. (obchodní zákoník) v platném znění Článek I. Smluvní strany 1. Prodávající: se sídlem: společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném..

Více

zapsaného v obchodním rejstříku vedeném u Městského úřadu Hlinsko, č. j.žú118420134 (dále jen Prodávající )

zapsaného v obchodním rejstříku vedeném u Městského úřadu Hlinsko, č. j.žú118420134 (dále jen Prodávající ) Všeobecné obchodní podmínky Petra Peška Sídlo: Kameničky 40, PSČ 539 41 Identifikační číslo: 02289512 DIČ: CZ6107130227 zapsaného v obchodním rejstříku vedeném u Městského úřadu Hlinsko, č. j.žú118420134

Více

Všeobecné obchodní podmínky firmy ROSENBERG s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky firmy ROSENBERG s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky firmy ROSENBERG s.r.o. upravující obchodní vztahy mezi firmou ROSENBERG spol. s r.o. (dále jen dodavatel) a jejími smluvními partnery - zákazníky (dále jen odběratel). I. SMLOUVA,

Více

Gigoloz s.r.o., Generála Svobody 242/21, Č. Budějovice 370 01

Gigoloz s.r.o., Generála Svobody 242/21, Č. Budějovice 370 01 Obchodní podmínky 1. Základní údaje Dodavatel Gigoloz s.r.o., Generála Svobody 242/21, Č. Budějovice 370 01 Dodavatel je zapsán pod spisovou značkou C 20398 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Více

Obchodní podmínky. Objednávka a ceny zboží

Obchodní podmínky. Objednávka a ceny zboží Obchodní podmínky Objednávka a ceny zboží - ceny u zboží v systému www.autokseft.cz jsou závazné, a to až do doby jejich změny - Autokseft, s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu cen a to i bez předchozího

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky společnost se sídlem Roman Hošek - HOBBYLAND Jiráskova 422, 262 23 JINCE identifikační číslo: 47516887 I. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen obchodní podmínky ) obchodní společnosti

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Dodavatel: KLEIN automotive s. r.o. Zapsána v obchodním rejstříku vedeném KS v Ostravě oddíl C.,vložka 4776 Nádražní 100 789 91 Štíty IČO:47683228 DIČ:400-47683228 Bankovní

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY GEOMINE a.s. NÁKUPNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY GEOMINE a.s. NÁKUPNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY GEOMINE a.s. NÁKUPNÍ PODMÍNKY 1. Úvodní ustanovení 1.1. Tyto všeobecné obchodní podmínky vydává obchodní společnost Geomine a.s. se sídlem Příbram VI, Husova 570, PSČ 261 02,

Více

1. Všeobecná ustanovení

1. Všeobecná ustanovení Obchodní podmínky 1. Všeobecná ustanovení Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.bazarpocitacu.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Společnost: SOFTLINK s.r.o. Tomkova 409 278 01 Kralupy nad Vltavou IČO: 27109682 Všeobecné obchodní podmínky zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 96937, jednající

Více

zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 92052, (dále jen Prodávající )

zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 92052, (dále jen Prodávající ) Všeobecné obchodní podmínky pro velkoobchod společnosti Sídlo: Jaromírova 146/59, 128 00, Praha 2 Identifikační číslo: 26763028 DIČ: CZ26763028 zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky 1/2014 Čl. 1 Základní ustanovení 1. Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP ) upravují právní vztahy mezi stranami kupní smlouvy (dále jen smlouva nebo kupní smlouva

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY. NETEX, spol. s r.o. I. OBECNÁ USTANOVENÍ

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY. NETEX, spol. s r.o. I. OBECNÁ USTANOVENÍ VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY NETEX, spol. s r.o. I. OBECNÁ USTANOVENÍ 1. Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP ) společnosti NETEX, spol. s r.o., sídlem Děčín Děčín VIII Dolní Oldřichov, Na Hrázi

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky společnosti platné od 01. 06. 2012 1. Úvodní ustanovení 1.1 Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) společnosti (dále jen prodávající ) se sídlem Plzeň, Slavojova 5, PSČ

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY LACH-NER, S.R.O

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY LACH-NER, S.R.O VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY LACH-NER, S.R.O 1. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ 1.1. Tyto všeobecné obchodní a záruční podmínky (dále jen Všeobecné podmínky ) upravují vztahy při dodávkách zboží (dále jen předmětu

Více

Číslo bankovního účtu: 78-5164960297 / 0100 Komerční banka a.s.

Číslo bankovního účtu: 78-5164960297 / 0100 Komerční banka a.s. Obchodní podmínky platné do 6.12.2009 Provozovatel Ing. Petr Sedláček Slunečná 442/8 408 01 Rumburk (dále jen prodávající) IČ: 76145514 DIČ: CZ8209142370 Odpovědná osoba: Ing. Petr Sedláček Telefonní číslo:

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky (CZ občanský zákoník, zákon č. 89/2012 sb.) FURNIERTECHNIK Raspenava s.r.o. CZ-46361 Raspenava 189, Česká republika Identifikační číslo: 27288501, Daňové identifikační číslo:

Více

Článek I. Úvodní ustanovení

Článek I. Úvodní ustanovení VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY pro uzavírání kupních smluv v internetovém obchodě na serveru www.motivationbelt.com Článek I. Úvodní ustanovení 1. Tyto všeobecné smluvní podmínky, dále jen VSP, upravují práva

Více

Kupní smlouva uzavřená podle ustanovení 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník (dále jen občanský zákoník ) mezi

Kupní smlouva uzavřená podle ustanovení 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník (dále jen občanský zákoník ) mezi Příloha č. 4 Návrh kupní smlouvy Kupní smlouva uzavřená podle ustanovení 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník (dále jen občanský zákoník ) mezi Kupující: Sídlo: IČ: 61989061 DIČ: Základní

Více

Reklamační řád Stillea Europe s.r.o.

Reklamační řád Stillea Europe s.r.o. Reklamační řád Stillea Europe s.r.o. Poslední revize: 1.1.2013 Obsah Obsah... 2 Reklamační řád... 3 Vyřízení reklamace... 3 Záruční podmínky... 3 Spotřební materiál... 7 Závěrečná ustanovení... 7 Reklamační

Více

KUPNÍ SMLOUVA č. I. Předmět smlouvy

KUPNÍ SMLOUVA č. I. Předmět smlouvy KUPNÍ SMLOUVA č. Smluvní strany Odběratel Název zadavatele: Obec Hlohovčice Sídlo zadavatele: Hlohovčice 80, 345 61 Hlohovčice IČ: 00572403 Osoba oprávněná jednat: Josef Kaigl, starosta obce Telefon: +420

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY MORIS distribution, divize spol. MORIS design s.r.o.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY MORIS distribution, divize spol. MORIS design s.r.o. 1. Společná ustanovení VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY MORIS distribution, divize spol. MORIS design s.r.o. 1.1 Všeobecné obchodní podmínky prodávajícího (dále jen VOP ) upravují běžnou obchodní spolupráci

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky 1 Všeobecné obchodní podmínky upravující obchodní vztahy mezi společností PILA KRYTA, s.r.o., IČ 27647072 (prodávající, dodavatel) a jejími zákazníky (kupujícími, objednateli) I. Uzavření a obsah smlouvy

Více

Obchodní podmínky firmy Miroslav Resler Computer Shop, IČO 61208647

Obchodní podmínky firmy Miroslav Resler Computer Shop, IČO 61208647 Obchodní podmínky firmy Miroslav Resler Computer Shop, IČO 61208647 I. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ Tyto všeobecné obchodní podmínky firmy Miroslav Resler Computer Shop, IČO 61208647, se sídlem Pickova 1096, 56201

Více

Kupující může objednávat zboží nabízené prodávajícím prostřednictvím internetového obchodu. Kupující je svoji objednávkou vázán.

Kupující může objednávat zboží nabízené prodávajícím prostřednictvím internetového obchodu. Kupující je svoji objednávkou vázán. OBCHODNÍ PODMÍNKY Toto jsou závazné nákupní podmínky serveru www.tdifun.cz. Tyto obchodní podmínky popisují a upravují vzájemný smluvní vztah mezi prodávajícím (Zdeněk Hájek, Okružní 1754/5, 737 01 Český

Více

Všeobecné obchodní podmínky ELSO system spol. s r.o.

Všeobecné obchodní podmínky ELSO system spol. s r.o. Všeobecné obchodní podmínky ELSO system spol. s r.o. 1 Všeobecné ustanovení (3) Tyto Všeobecné obchodní podmínky společnosti ELSO system spol. s r.o. se sídlem ve Fryštáku, Zlínská 419, IČ:60748303(dále

Více

Smlouva kupní. (uzavřená dle 2079 a násl. zák.č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku) (dále jen jako prodávající )

Smlouva kupní. (uzavřená dle 2079 a násl. zák.č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku) (dále jen jako prodávající ) Smlouva kupní (uzavřená dle 2079 a násl. zák.č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku) K níže uvedenému dni, měsíci a roku uzavřely strany Prodávající: Sídlo: Zastupující: IČ: DIČ: Bankovní spojení: Kontaktní

Více

Místem plnění je sklad prodávajícího, kde prodávající předá zboží dopravci přepravní firmě.

Místem plnění je sklad prodávajícího, kde prodávající předá zboží dopravci přepravní firmě. Obchodní podmínky Doprava, balné ČR A. Pro objednávky do cca 9kg v ceně 96,- Kč. A1. Pro objednávky do 50kg v ceně 198,- Kč. B. Pro objednávky od 51kg do 350kg dle ceníku. C. Pro objednávky od 351kg až

Více

KUPNÍ SMLOUVA KS 12/069/PB

KUPNÍ SMLOUVA KS 12/069/PB KUPNÍ SMLOUVA KS 12/069/PB podle zák. 513/1991 Sb. 262 odst.1 a následujících dle obchodního zákoníku, uzavřená mezi dvěma smluvními stranami: 1. Kupující: Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková

Více

Obchodní podmínky společnosti OPTICONTROL s.r.o., se sídlem Zahumení 103/19, 664 31 Lelekovice, IČO: 46342494, DIČ: CZ 46342494

Obchodní podmínky společnosti OPTICONTROL s.r.o., se sídlem Zahumení 103/19, 664 31 Lelekovice, IČO: 46342494, DIČ: CZ 46342494 Obchodní podmínky společnosti OPTICONTROL s.r.o., se sídlem Zahumení 103/19, 664 31 Lelekovice, IČO: 46342494, DIČ: CZ 46342494 OBSAH 1. Obecná ustanovení 2. Ochrana informací a práv třetích osob 3. Předmět

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY TOP TISK obaly s.r.o.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY TOP TISK obaly s.r.o. VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY TOP TISK obaly s.r.o. se sídlem Brno Kaštanová 125b, PSČ 620 00, IČ 277 16 899, DIČ CZ27716899 zapsané v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně v odd. C, vl. 54023

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY ( dále jen VOP ) společnosti METEL s.r.o. IČ: 25974289 1. Pro účely těchto Všeobecných obchodních podmínek se rozumí: 1.1. Dodavatel: METEL s.r.o. Žižkův kopec 617, 552 03 Česká

Více

Záruční podmínky uvedené v záručních listech jednotlivých skupin výrobků

Záruční podmínky uvedené v záručních listech jednotlivých skupin výrobků Záruční podmínky uvedené v záručních listech jednotlivých skupin výrobků Plynové kotle nástěnné a stacionární včetně kondenzačních, kotle pro přetlakové hořáky, kotle na pyrolytické spalování dřeva, elektrokotle,

Více

Obchodní podmínky společnosti Realitní kuchařka s.r.o., IČ: 04198948, se sídlem Holandská 630/11, 101 00, Praha 10

Obchodní podmínky společnosti Realitní kuchařka s.r.o., IČ: 04198948, se sídlem Holandská 630/11, 101 00, Praha 10 Obchodní podmínky společnosti Realitní kuchařka s.r.o., IČ: 04198948, se sídlem Holandská 630/11, 101 00, Praha 10 Tyto obchodní podmínky jsou nedílnou součástí kupní smlouvy a platí pro nákup v internetovém

Více

Vlastnické právo ke zboží přechází na Kupujícího úplným zaplacením kupní ceny a jeho převzetím.

Vlastnické právo ke zboží přechází na Kupujícího úplným zaplacením kupní ceny a jeho převzetím. Obchodní podmínky 1. Úvodní ustanovení Tyto Obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě Stephencordina.cz (www.stephencordina.cz). Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti Prodávajícího

Více

Obchodní podmínky. kupující - spotřebitel

Obchodní podmínky. kupující - spotřebitel Obchodní podmínky kupující - spotřebitel I. Základní ustanovení, vymezení pojmů. Obchodní podmínky a Reklamační řád (dále jen Obchodní podmínky), je zpracován dle Zákona na ochranu spotřebitele č. 634/1992

Více

OBCHODNÍ PODMÍ NKY PRO Š KOLY

OBCHODNÍ PODMÍ NKY PRO Š KOLY OBCHODNÍ PODMÍ NKY PRO Š KOLY Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. 5. 2014, v aktualizované verzi pro konkrétní smluvní vztah vždy ke dni odeslání objednávky (dílčí kupní smlouvy), případně

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY týkající se spolupráce v rozsahu smluv uzavíraných se spotřebiteli

OBCHODNÍ PODMÍNKY týkající se spolupráce v rozsahu smluv uzavíraných se spotřebiteli OBCHODNÍ PODMÍNKY týkající se spolupráce v rozsahu smluv uzavíraných se spotřebiteli Obchodní podmínky společnosti TME Czech Republic s. r. o. Prodávající:, se sídem Ostrava, Mariánské Hory, Slévárenská

Více

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o. Obchodní podmínky 1. Všeobecná ustanovení Všeobecné podmínky pro nakupování prostřednictvím e-shopu determinují obchodní vztahy mezi společností Realtime Technologies, s.r.o., IČ: 27110079, se sídlem Veská

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY společnosti HAPex s.r.o., IČ 259 18 231, DIČ: CZ25918231 se sídlem v Hradci Králové, náměstí E.F.Buriana 777/6.PSČ 500 04 zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Hradci

Více

Všeobecné obchodní podmínky B+J Power s.r.o. dodavatelské podmínky

Všeobecné obchodní podmínky B+J Power s.r.o. dodavatelské podmínky Všeobecné obchodní podmínky B+J Power s.r.o. dodavatelské podmínky 1. Úvodní ustanovení 1.1. Tyto všeobecné obchodní podmínky vydává obchodní společnost B+J Power s.r.o., se sídlem v Táboře, Údolní 501,

Více

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Mětským soudem v Praze, oddíl C, vložka 223519.

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Mětským soudem v Praze, oddíl C, vložka 223519. Obchodní podmínky Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží v internetovém obchodě www.littlecool.cz. Podmínky blíže upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Kontaktní údaje: Název:

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY 1. Všeobecná ustanovení Tyto obchodní podmínky slouží k tomu, aby obchodní vztahy se zákazníky měly právně závazný základ pro obě strany. Práva a povinnosti prodávajícího a

Více

REKLAMAČNÍ ŘÁD META Obsah reklamačního řádu: 1. OBECNÁ USTANOVENÍ

REKLAMAČNÍ ŘÁD META Obsah reklamačního řádu: 1. OBECNÁ USTANOVENÍ ,META skladovací technika s.r.o. U Smaltovny 2 (areál Sfinx) CZ-370 01 České Budějovice Czech Republic Tel: ++420-38-7316796 Fax: ++420-38-7316702 Email: meta@meta-online.cz Internet:www.meta-online.cz

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Prodávající Všeobecné obchodní podmínky Kupující GPT, s. r. o. Velkoobchodní prodej Antala Staška 1075 Praha 4, 140 00 Telefon: 241 440 422 Fax: 241 443 926 E-mail:gastro@gpt.cz IČO: 27123120 DIČ: CZ27123120

Více

GRUNDFOS CENÍK 2013. Vytápìní - Chlazení - Vìtrání. Platný od 1. 1. 2013 Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH

GRUNDFOS CENÍK 2013. Vytápìní - Chlazení - Vìtrání. Platný od 1. 1. 2013 Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH GRUNDFOS CENÍK 2013 Vytápìní - Chlazení - Vìtrání Platný od 1. 1. 2013 Ceny jsou uvedeny v a bez DPH Ceník Grundfos 2013 Část Chlazení - Větrání Instrukce k používání ceníku 2013: 1. Elektronický ceník

Více

KUPNÍ SMLOUVA KS 13/081/PB

KUPNÍ SMLOUVA KS 13/081/PB KUPNÍ SMLOUVA KS 13/081/PB podle zák. 513/1991 Sb. 262 odst.1 a následujících dle obchodního zákoníku, uzavřená mezi dvěma smluvními stranami: 1. Kupující: Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková

Více

Všeobecné obchodní podmínky www.ekostavivo.cz

Všeobecné obchodní podmínky www.ekostavivo.cz Všeobecné obchodní podmínky www.ekostavivo.cz 1. Kontaktní údaje Název: Jiří Lodr Sídlo/bydliště: Osvračín 37, 345 61 Staňkov IČ: 88634248 Telefon: +420 606 346 883 Email: info@ekostavivo.cz Kontaktní

Více

Daňové identifikační číslo: Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 193414.

Daňové identifikační číslo: Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 193414. Obchodní firma: Sídlo: WEDA consulting s.r.o. Neumannova 1453/28, 156 00 Praha Identifikační číslo 24290564 Daňové identifikační číslo: CZ24290564 Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku u Městského

Více

Obchodní podmínky Strana ) 1 (celkem ) 6)

Obchodní podmínky Strana ) 1 (celkem ) 6) firmy Metal Produkt Servis Praha s.r.o. Obchodní společnost Metal Produkt Servis Praha, s.r.o. ( dále jen MPS nebo také objednatel) vyhlašuje tímto podle ust. 273 odst.1) obchodního zákoníku 513/1991 sb.

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Prodávající: ESTELAR s.r.o. Zapsaná v obchodním rejstříku v Brně oddíl C, vložka 45924 Zastoupena: pan Martin Měcháček jednatel společnosti Se sídlem: Tovární 921 769 01 Holešov

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI DELTA LIGHT CZECH S.R.O.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI DELTA LIGHT CZECH S.R.O. VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI DELTA LIGHT CZECH S.R.O. 1. Úvodní ustanovení 1.1 Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen Podmínky ) upravují vztahy mezi společností Delta Light Czech s.r.o.,

Více

Všeobecné obchodní podmínky pro prodej zboží a služeb společnosti Praha Music Center spol. s r. o. Článek I. Úvodní ustanovení

Všeobecné obchodní podmínky pro prodej zboží a služeb společnosti Praha Music Center spol. s r. o. Článek I. Úvodní ustanovení Všeobecné obchodní podmínky pro prodej zboží a služeb společnosti Praha Music Center spol. s r. o. Článek I. Úvodní ustanovení 1. Všeobecné obchodní podmínky vydané podle 1751 Sb., zák. č. 89/2012 Nový

Více

Všeobecné obchodní podmínky společnosti. TITAN-MULTIPLAST s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky společnosti. TITAN-MULTIPLAST s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky společnosti se sídlem Jablonecká 1379, Smržovka, 468 51, IČO 25022229 zapsané v OR vedeným KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 12444 pro prodej zboží právnickým osobám či osobám,

Více

DIVOKÁ KOSMETIKA Obchodní a reklamační podmínky

DIVOKÁ KOSMETIKA Obchodní a reklamační podmínky V Náchodě dne: 1.5.2014 DIVOKÁ KOSMETIKA Obchodní a reklamační podmínky I. Úvodní ustanovení Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen "VOP") jsou závazné pro nákup výrobků značky DIVOKÁ KOSMETIKA (dále

Více

REKLAMAČNÍ ŘÁD. společnosti INGDATA s.r.o.

REKLAMAČNÍ ŘÁD. společnosti INGDATA s.r.o. Strana 1 REKLAMAČNÍ ŘÁD společnosti INGDATA s.r.o. 1. Základní ustanovení a pojmy 1.1. Tento Reklamační řád (dále jen RŘ) navazuje na Všeobecné obchodní podmínky (VOP) dodavatele (vydavatele tohoto RŘ),

Více

Generální kupní smlouva

Generální kupní smlouva Zapsaná ochranná známka u UPV Praha č. 177680 Obchodní firma Josef Vašina - Terno Třebíč, V. Nezvala 9, Třebíč IČ 10084908, DIČ 330-420711475 Zapsán v OR KS Brno oddíl, vložka A.85 Generální kupní smlouva

Více

2) Přijetí a vyřízení objednávky, kupní smlouva

2) Přijetí a vyřízení objednávky, kupní smlouva Obchodní podmínky Provozovatel e-shopu A-Z toner Zbyněk Baránek Družstevní 917 Petřvald u Karviné 735 41 IČ: 47968826 DIČ: CZ7301275531 Odpovědná osoba a kontakt Zbyněk Baránek Tel: 604 579 312 E-mail:

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ, ZÁRUČNÍ A REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ, ZÁRUČNÍ A REKLAMAČNÍ PODMÍNKY Výtažek z obchodních podmínek pro rychlou orientaci: Cena dopravy Pro tuto akci je doprava zdarma. Reklamace Všem zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc. Pokud se na zboží objeví jakákoliv vada,

Více

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě Top Clean CZ s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě Top Clean CZ s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě Top Clean CZ s.r.o. Bod 1. Úvodní ustanovení Práva a povinnosti účastníků kupní smlouvy se řídí právní úpravou kupní smlouvy dle ust. 588 a

Více

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ, DEFINICE A VÝKLAD POJMŮ

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ, DEFINICE A VÝKLAD POJMŮ Obchodní podmínky pro velkoodběratele Všeobecné obchodní podmínky prodeje zboží na www.magic-outlet.cz podnikatelským subjektům (pro velkoobchody) Firma Nákupní Galerie s.r.o. místem podnikání Stolín 51,

Více

KUPNÍ SMLOUVA. společně v textu též smluvní strany, uzavřeli níže uvedeného dne, měsíce a roku, tuto kupní smlouvu (dále jen smlouva ):

KUPNÍ SMLOUVA. společně v textu též smluvní strany, uzavřeli níže uvedeného dne, měsíce a roku, tuto kupní smlouvu (dále jen smlouva ): Příloha č. 2 KUPNÍ SMLOUVA uzavřená dle 409 zákona č. 513/1991 Sb. obchodního zákoníku v platném znění I. Smluvní strany 1.1. Fakultní nemocnice Olomouc se sídlem: I. P. Pavlova 185/6, 779 00 Olomouc Nová

Více

Reklamační řád. Všeobecná ustanovení

Reklamační řád. Všeobecná ustanovení Reklamační řád Všeobecná ustanovení Tento reklamační řád byl zpracován dle platného Občanského zákoníku (č. 89/2012 Sb.) a zákonu o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.) a vztahuje se na zboží, jenž bylo

Více

Článek I - úvodní ustanovení

Článek I - úvodní ustanovení Kompletní znění obchodních podmínek Článek I - úvodní ustanovení 1. Tyto všeobecné smluvní podmínky, dále jen VSP, upravují práva a povinnosti účastníků kupní smlouvy uzavřené na dálku mezi prodávajícím

Více

Všeobecné obchodní podmínky společnosti KB-BK, s.r.o. pro prodej kompresorů

Všeobecné obchodní podmínky společnosti KB-BK, s.r.o. pro prodej kompresorů KB-BK s.r.o. Hulice 29 257 63 okres Benešov IČO: 250 76 621 DIČ: CZ 250 76 621 mobil: +420 724 334 130, +420 602 212 412 tel: +420 317 851 258 Internet: www.kompresoryremeza.cz email: kompresory@kbbk.cz

Více

KUPNÍ SMLOUVA evidována pod č.j. KRPP- 152306-11/ČJ-2012-0300VZ

KUPNÍ SMLOUVA evidována pod č.j. KRPP- 152306-11/ČJ-2012-0300VZ KUPNÍ SMLOUVA evidována pod č.j. KRPP- 152306-11/ČJ-2012-0300VZ uzavřená v souladu s 409 a násl. zákona č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník, ve znění pozdějších předpisů, (dále jen obchodní zákoník ) (dále

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY 1 Fiat 500126 VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Internetového obchodu Fiat 500126 se sídlem Dělnická kolonie 107, Broumov 550 01 identifikační číslo (IČ): 02189852 prodej zboží prostřednictvím internetového

Více

REKLAMAČNÍ ŘÁD. Reklamační řád společnosti KOPLAST spol. s r.o.

REKLAMAČNÍ ŘÁD. Reklamační řád společnosti KOPLAST spol. s r.o. Reklamační řád společnosti. S t r á n k a 1 Obsah 1. Účel a platnost... 3 2. Všeobecné ustanovení, legislativa... 3 3. Neuplatnitelnost záruky vady... 4 4. Postup při uplatňování reklamace kupující spotřebitel...

Více

Všeobecné obchodní a dodací podmínky HELUKABEL CZ, spol. s r.o. platné od 01. 07. 2013

Všeobecné obchodní a dodací podmínky HELUKABEL CZ, spol. s r.o. platné od 01. 07. 2013 Všeobecné obchodní a dodací podmínky HELUKABEL CZ, spol. s r.o. platné od 01. 07. 2013 1. Obecná ustanovení 1.1 Tyto všeobecné obchodní a dodací podmínky společnosti HELUKABEL CZ, spol. s r.o., (dále jen

Více

Kupní smlouva. uzavřená dle ustanovení 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Článek I Smluvní strany

Kupní smlouva. uzavřená dle ustanovení 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Článek I Smluvní strany Příloha č. 5 Návrh kupní smlouvy Kupní smlouva uzavřená dle ustanovení 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník Článek I Smluvní strany Kupující: (dále jen kupující ) Základní škola ÚL, Neštěmická

Více

GRUNDFOS CENÍK 2015. Vytápění - Chlazení - Větrání. Platný od 1. 3. 2015. Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH

GRUNDFOS CENÍK 2015. Vytápění - Chlazení - Větrání. Platný od 1. 3. 2015. Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH GRUNDFOS CENÍK 2015 - Chlazení - Větrání Platný od 1. 3. 2015 Ceny jsou uvedeny v EUR a bez DPH Ceník Grundfos 2015 Část Chlazení Větrání Instrukce k používání ceníku 2015: 1. Elektronický ceník Grundfos

Více

Obchodní podmínky platné do 31.12.2013

Obchodní podmínky platné do 31.12.2013 Obchodní podmínky platné do 31.12.2013 Provozovatel e-shopu Provozovatelem tohoto e-shopu je společnost B2B Partner s.r.o. se sídlem Plzeňská č.p. 3070 Ostrava - Zábřeh PSČ 700 30, IČO 278 30 306, společnost

Více

Všeobecné smluvní podmínky systému Krabičkuj společnosti Hotel Theresia Kolín, a.s.

Všeobecné smluvní podmínky systému Krabičkuj společnosti Hotel Theresia Kolín, a.s. Všeobecné smluvní podmínky systému Krabičkuj společnosti Hotel Theresia Kolín, a.s. Tyto Všeobecné smluvní podmínky upravují smluvní vztah mezi společností Hotel Theresia Kolín, a.s., se sídlem Kolín,

Více

Návod k použití MUZ4 MM3

Návod k použití MUZ4 MM3 Návod k použití MUZ4 MM3 2 3 4 Ujištění dovozce o vydání prohlášení o shodě Vážený zákazníku, dle 13, odst.5 zákona č. 22/97 Sb. Vás ujišťujeme, že na všechny výrobky distribuované společností BSH domácí

Více

Reklamační řád pro výrobky nkt cables CZ (11/2011)

Reklamační řád pro výrobky nkt cables CZ (11/2011) Reklamační řád pro výrobky nkt cables CZ (11/2011) Reklamační řád upravuje práva a povinnosti smluvních stran v oblasti odpovědnosti dodavatele za jakost výrobků a postupů v případě reklamací vyplývající

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY E-SHOPU

OBCHODNÍ PODMÍNKY E-SHOPU OBCHODNÍ PODMÍNKY E-SHOPU společnosti ESTELAR s.r.o., se sídlem Holešov, Palackého 744/1, PSČ 769 01, IČ 269 32 962 Tyto Obchodní podmínky E-shopu se vztahují na prodej a koupi zboží prostřednictvím E-shopu

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky I. Základní ustanovení Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP ) upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží v obchodě suzaglass.com mezi SUZA

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY pro prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu www.koracell.cz

OBCHODNÍ PODMÍNKY pro prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu www.koracell.cz OBCHODNÍ PODMÍNKY pro prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu www.koracell.cz Provozovatel: Žitnoostrovská 1302/3, 929 01 Dunajská Streda, Slovenská republika IČO: 35 763 931 IČ DPH: SK2020273959

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY PERDORMIRE

OBCHODNÍ PODMÍNKY PERDORMIRE OBCHODNÍ PODMÍNKY PERDORMIRE Provozovatelem e-shopu je společnost MACHALA GROUP SE, IČ: 24 13 34 18, se sídlem Hybernská 1271/32, 110 00 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY č. 1/2015

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY č. 1/2015 VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY č. 1/2015 společnosti HABARTline s.r.o., IČO: 45797218 (dále jako Společnost ), 1. PLATNOST OBCHODNÍCH PODMÍNEK 1.1. Tyto Obchodní podmínky upravují vzájemná práva a povinnosti

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP ) upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím...ing. Jiří Špiller...a jeho obchodními partnery (dále jen kupující ). Webová

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (dále jen VOP e - shopu SPERKUJEME.cz)

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (dále jen VOP e - shopu SPERKUJEME.cz) VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (dále jen VOP e - shopu SPERKUJEME.cz) I. Základní ustanovení Tyto VOP upravují vzájemné postavení a vztahy mezi stranami kupní smlouvy, kdy na jedné straně je Lucie Nováčková

Více

FASTENERS. Všeobecné obchodní podmínky

FASTENERS. Všeobecné obchodní podmínky FASTENERS Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) vydala obchodní společnost FASTENERS CZ, a.s. se sídlem na Florenci 1685/9, Praha 1, PSČ

Více

Reklamační řád 1. Všeobecná ustanovení a vymezení pojmů

Reklamační řád 1. Všeobecná ustanovení a vymezení pojmů Reklamační řád 1. Všeobecná ustanovení a vymezení pojmů a. Tento reklamační řád byl zpracován dle ustanovení zákona č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, č. 513/1991 Sb. a z.č. 634/1992 Sb., Zákon o ochraně

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

OBCHODNÍ PODMÍNKY 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ OBCHODNÍ PODMÍNKY obchodní společnosti Win-i-door, s.r.o. se sídlem Bílenecké náměstí 13/9, Dolní Chabry, 184 00 Praha 8 identifikační číslo: 29138795 zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem

Více

1.1. Internetový obchod provozuje prodej prostřednictvím sítě Internet, přes portál Aukro.

1.1. Internetový obchod provozuje prodej prostřednictvím sítě Internet, přes portál Aukro. 1. Všeobecné informace 1.1. Internetový obchod provozuje prodej prostřednictvím sítě Internet, přes portál Aukro. 1.2. Majitelem internetového obchodu je firma: KNS LTD ul. I. Grabowskiej 31/5, 58-304

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO NÁKUP V INTERNETOVÉM OBCHODĚ: Obchodní podmínky vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým je: A KUPUJÍCÍHO (zákazník, spotřebitel). Veškeré smluvní vztahy

Více

To nejdůležitější z obchodních podmínek:

To nejdůležitější z obchodních podmínek: To nejdůležitější z obchodních podmínek: Možnosti platby V obchodě MujOdšťavňovač.cz je možno platit: Na dobírku (při převzetí zboží) Převodem na účet (670100 2207690562/6210 mbank) Platební kartou dopravci

Více