ACCON. Sídlo Skácelova 71, Skácelova 41 a, Brno Kontakt www Specifikace poradenství

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ACCON. Sídlo Skácelova 71, Skácelova 41 a, Brno Kontakt 420605919419 e-mail info@accon.cz www www.accon.cz. Specifikace poradenství"

Transkript

1 A

2 ACCON Sídlo Skácelova 71, Skácelova 41 a, Brno Kontakt www ACCON GROUP je profesionální poradenská skupina, jejíž činnost směřuje k zákazníkům veřejné i komerční sféry v rámci trhu Evropské unie v oblastech manažerského, investičního a personálního již od roku 1993.

3 A.I.P. Consulting International, s.r.o. Sídlo Kozí 71, Brno Kontakt www Nabízíme školení a semináře manažerských, komunikačních, prezentačních či prodejních dovedností.

4 AG vzdělávací agentura, Ing. Alena Chládková Sídlo Palánek 71, Vyškov-Brňany Kontakt www Pořádáme otevřené i zakázkové semináře z oblasti pracovněprávní, daní, sociálního a zdravotního pojištění. Našich služeb využívají mzdové účetní, personalisté a vedoucí zaměstnanci. Provozujeme pracovně právní poradenskou kancelář. Akreditace MV ČR.

5 Akademie Jana Amose Komenského, o.s. Sídlo 71, Břeclav-pobočka Kontakt www Specializujeme se na rozvoj a realizaci systému vzdělávání dospělých v širokém spektru vědních oborů i zájmových oblastí.

6 Aliacte, s.r.o. Sídlo Purkyňova 71, Brno Kontakt www Pořádání tréninků pro firmy i jednotlivce v oblasti pozitivního postoje nebo komunikací.

7 Alliance française Brno - Francouzská aliance Sídlo Moravské náměstí 71, Brno Kontakt www Centrum francouzského jazyka a kultury. Nabízíme kurzy skupinové, individuální i firemní, moderní výuka francouzštiny, rodilí mluvčí i čeští lektoři. Jsme jediné centrum zkoušek Delf a Dalf na Moravě. Mediatéka, festival Bonjour Brno atd.

8 ALTEGO, s.r.o. Sídlo Kameníčkova 71, Brno Kontakt www Vzdělávací a tréninková firma zabývající se tvorbou seminářů, tréninků a workshopů pro manažery firem, obchodní zástupce a pracovníky v zázemí firmy.

9 AMPEC Publishing, s.r.o. Sídlo Škroupova 71, Brno Kontakt www Vzdělávání v oblasti obchodních a manažerských dovedností

10 APROFES, s.r.o. Sídlo Příkop 71, Brno Kontakt www Nabízíme přehled pracovních nabídek a zaměstnání. Poskytujeme psychologické a personální, psychologickou a pracovní diagnostiku.

11 ArcaNova, spol. s r.o. Sídlo Jiráskova 71, Brno Kontakt www Nabízíme mentální trénování, rozvíjení a zlepšování funkce mozku a jeho duševních i duchovních dispozic a procesů.

12 ARNEX, s.r.o. Sídlo Pellicova 71, Brno Kontakt www Pořádáme letní intenzivní kurzy anglického jazyka.

13 Asociace trenérů a konzultantů managementu Sídlo Údolní 71, Brno-město Kontakt www Organizování vzdělávacích a tréninkových programů. Pořádání odborných konferencí.

14 Asociace univerzit třetího věku České republiky Sídlo Antonínská 71, Brno Kontakt www Provoz neziskového sdružení zájemců o vzdělávání seniorů na univerzitní úrovni.

15 ASPENA jazyková škola, s.r.o. Sídlo Obilní trh 71, Brno Kontakt www Firemní kurzy a individuální kurzy připravujeme po důkladné analýze potřeb zákazníka. Dle požadavků na obsah, zaměření, intenzitu a časové možnosti zajistíme jazykový kurz na míru. Jazykové kurzy angličtiny pro děti od tří měsíců do 14 let speciální metod

16 ATACHE, s.r.o. Sídlo Kytnerova 71, Brno Kontakt www Poskytujeme koučink a motivační kurzy, obchodní i manažerské vzdělávání, kurzy BOZP a e-learningová školení.

17 AZ - DIALOG, s.r.o. Sídlo Pražákova 71, Brno Kontakt www Poskytujeme školení a tréninky na míru v oblasti obchodních a manažerských dovedností. Nabízíme systémy vzdělávání.

18 Bankovní institut vysoká škola, a.s. Sídlo Ul. 17 listopadu 71, Břeclav Kontakt www Nabízíme bakalářský a magisterský program - finance, bankovnictví, pojišťovnictví, veřejná správa, management, právo, hospodářství, sociální a zdravotní služby, kurzy, certifikace v Praze a mnoha regionech v ČR.

19 British council Sídlo Solniční 71, Brno Kontakt www Organizujeme a registrujeme na cambridgeské jazykové zkoušky a zkoušku IELTS.

20 Brněnská personalistika, spol. s r.o. Sídlo Údolní 71, Brno Kontakt www Specialisté v oblasti rozvoje lidských zdrojů a akreditovaná vzdělávací společnost s 16letou tradicí. Recruitment, assessment/development centre, Talent Management, Interim HR Management, psychologická diagnostika, personální audit, motivace zaměstnanců,

21 Business progress, s.r.o. Sídlo Botanická 71, Brno Kontakt www Provoz vzdělávací a tréninkové společnosti.

22 Centrum andragogiky, s.r.o. Sídlo Janáčkova 71, Hustopeče Kontakt www Centrum andragogiky, s.r.o. je moderní a rychle se rozvíjející vzdělávací a poradenská společnost. Je zaměřena na firemní vzdělávání a zvyšování efektivity činnosti firem a organizací.

23 CERTLINE, s.r.o. Sídlo třída Generála Píky 71, Brno Kontakt www Provádíme akreditované certifikace. Školíme pro management jakosti QMS ISO 9001, environmentální management EMS ISO 14001, bezpečnost informací ISMS ISO/IEC 27001, dále management BOZP OHSAS a IT služeb ITSM , ISO a , HACCP

24 Cílený koučink Sídlo Lidická 71, Brno Kontakt www Specializujeme se na individuální a týmové pracovní, životní nebo sportovní koučování. Koučink, jako moderní forma vzdělávání, pomáhá například nastavit priority a cíle, zlepšit time-management nebo převést teoretické znalosti ze školení do praxe.

25 Consolidated Group Care, s.r.o. Sídlo Křenová 71, Brno Kontakt www Nabídka celoživotního vzdělávání pro pracovníky v sociální oblasti.

26 CONSTANT GLOBAL, s.r.o. Sídlo Mezírka 71, Brno Kontakt www Výuka ruského jazyka pro začátečníky i pokročilé. Pořádání kurzů pro pracovníky firem s rusky mluvící klientelou.

27 C-to-Learning, s.r.o. Sídlo Srbská 71, Brno Kontakt www Nabídka jazykové výuky.

28 Česká asociace MBA škol Sídlo José Martího 71, Praha,celá ČR Kontakt www Hlavním posláním asociace je v souladu s jejími stanovami zajišťovat, udržovat a dále rozvíjet vysokou úroveň studia MBA v České republice.

29 DECAMON S.R.O. Sídlo Klajdovská 71, Brno Kontakt www Poradenství zaměřujeme na tyto oblasti: Analýza vzdělávacích potřeb, Development centrum, Assessment centrum, BELBIN týmové role, Koučink

30 doc. PhDr. Drahomíra Dlouhá, CSc. Sídlo Berkova 71, Brno Kontakt www Poskytuji psychologické pro firmy a přednášky z psychologie managementu.

31 Dopravní vzdělávací institut, a.s. Sídlo Nádražní 71, Brno Kontakt www Pořádáme odborné vzdělávací akce pro zaměstnance Českých drah i pro veřejnost. Nabízíme produktové a jazykové kurzy, školení řidičů.

32 DRING Consulting s.r.o. Sídlo Olomoucká 71, Brno Kontakt www Granty a dotace z EU, dotace pro podnikání. Zpracování projektu, žádosti o dotaci, finanční analýza a řízení projektu, studie proveditelnosti, strategie rozvoje a regionální rozvoj. Regionální marketing. Další profesní vzdělávání a školení na míru.

33 DUALITY, s.r.o. Sídlo Bešůvka 71, Brno Kontakt www Realizujeme projekty zaměřené na identifikaci a rozvoj potenciálu lidí. Působíme v oblasti personální psychologie.

34 Elevatio, s.r.o. Sídlo Velkomoravská 71, Hodonín Kontakt www Nabízíme firemní vzdělávání na míru či v oblasti managementu, marketingu, personalistiky a IT.

35 Global Management Studio, s.r.o. Sídlo Slovákova 71, Brno Kontakt www Nabízíme vzdělávání. Zajišťujeme vzdělávací on-line videokurzy pro soukromý i pracovní život, pro jednotlivce i firmy.

36 Gradua-CEGOS, s.r.o. Sídlo Veveří 71, Brno Kontakt www Komplexní služby v oblasti vzdělávání. Široká nabídka témat vzdělávání. Otevřené a zakázkové kurzy a školení, profesní vzdělávání, příprava k certifikacím, certifikace a rekvalifikace. Development centre. Poradenství ve vzdělávání.

37 Hubbardova akademie administrativy Brno, o.p.s. Sídlo Křenová 71, Brno Kontakt www Poskytujeme výukové kurzy v oblasti marketingu a podnikání.

38 Chí-Rhó Sídlo Svatopluka Čecha 71, Kontakt www Osvětová činnost v oblasti kultury, filosofie a duchovních nauk.

39 ILC International House Brno Sídlo Sukova 71, Brno Kontakt www Jazyková škola zaměřená na angličtinu a němčinu, člen mezinárodní sítě jazykových škol International House. Výuka angličtiny, němčiny, češtiny pro cizince. Kurzy pomaturitní, odpolední a večerní, firemní, obchodní, konverzační. Angličtina pro děti.

40 IMPS,a.s. Sídlo Hudcova 71, Brno Kontakt www Provoz vzdělávacího institutu "Prometheus". Kompletní manažerská příprava. Studium na soukromé, polské vysoké škole.

41 Ing. Jiří Herman Sídlo Lužná 71, Brno Kontakt www Nabídka celoživotního postkvalifikačního vzdělávaní zaměstnanců v zařízeních zdravotnické a sociální péče.

42 Ing. Pavel Štohl, s.r.o. Sídlo Václavské náměstí 71, Znojmo Kontakt www Nabídka vzdělávacích, rekvalifikačních, počítačových a jazykových kurzů.

43 Ing. Petr Galatík Sídlo A. B. Svojsíka 71, Vyškov-Dědice Kontakt www Nabízíme služby zaměřené na konzultace, trenérství či koučink jednotlivců, týmů i celých společností.

44 Integrovaná střední škola Sokolnice Sídlo Učiliště 71, Sokolnice Kontakt www blíže nespecifikované v rozsahu nabízené činnosti dalšího vzdělávání

45 INTKOS - Sugestopedická škola jazyků Sídlo Tumaňanova 71, Brno Kontakt www Nabízíme speciální intenzivní týdenní kurzy cizích jazyků sugestopedickou metodou. Sugestopedie je škola hrou. Učení je daleko rychlejší, efektivnější a zábavnější způsob učení se cizím jazyků. Nabízíme týdenní a víkendové kurzy pro dospělé i děti.

46 Japonský akademický klub Sídlo Česká 71, Brno Kontakt www Nabízíme jazykové kurzy, přednášky, filmové projekce či pronájem mobilní čajovny. Realizujeme workshopy a kulturní akce.

47 Jazyková škola HELLO Sídlo Pekárenská 71, Brno Kontakt www Jazykové kurzy pro firmy a veřejnost: skupinové, individuální a intenzivní. Příprava k jazykovým certifikátům. Akreditované centrum Cambridgeských zkoušek a Goethe Institut. Pomaturitní studium: angličtina, němčina, španělština. Překlady a tlumočení.

48 Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PELIKÁN, s.r.o. Sídlo Lidická 71, Brno Kontakt www Jazyková škola v centru města, držitel prestižní ceny LABEL. Pomaturitní studium a kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny. Firemní kurzy, státní jazykové zkoušky, TOEFL ITP, zk. ČJ pro cizince A1 k získání trvalého pobytu.

49 Jazykové centrum Correct, s.r.o. Sídlo Kozí 71, Brno Kontakt www Specializujeme se na výuku českého jazyka pro cizince. V nabídce je 7 typů kurzů češtiny, individuální a firemní výuka českého jazyka, Skype výuka.

50 Jazykové pobyty - Student Agency Sídlo náměstí Svobody 71, Brno Kontakt www Jazykové pobyty v zahraničí pro děti, mládež, dospělé, manažery a seniory. Jazykové kurzy pro začátečníky, pokročilé i odborníky. Zajistíme komplexní servis ubytování, dopravu, víza a cestovní pojištění. Více informací získáte na našich pobočkách.

51 Kanu system, s.r.o. Sídlo Královka 71, Brno Kontakt www Zajištění školení a tréningů manažerů a prodejního personálu v komunikačních, manažerských a prezentačních dovednostech a v psychologii prodeje.

52 KESWICK PARTNERS, s.r.o. Sídlo Gorkého 71, Brno Kontakt www Nabídka jazykových kurzů pro dospělé i děti.

53 KONSENS, s.r.o. Sídlo Ladova 71, Brno Kontakt www Nabídka vzdělávacích a rozvojových programů. Poskytování organizačně-ekonomického, personálního a právního.

54 Koučink Centrum, s.r.o. Sídlo Oderská 71, Brno Kontakt www Nabídka vzdělávání a kurzů v oblasti koučinku. Pořádání otevřených i firemních kurzů, odborných konferencí a workshopů.

55 KTP -Společnot pro kvalifikaci a trhu práce Sídlo Běhounská 71, Brno Kontakt www blíže nespecifikované v rozsahu nabízené činnosti dalšího vzdělávání

56 KURZY JÍLEK - jazyková škola Sídlo Štefánikova 71, Brno Kontakt www Jazyková škola v centru moravské metropole, která nabízí denní pomaturitní studium, dopolední a večerní docházkové kurzy, týdenní a víkendové kurzy několika pokročilostí a intenzity výuky. Vyučujeme kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, i

57 L. P. Elektro, s.r.o. Sídlo Novoměstská 71, Brno Kontakt www Poskytování služeb v oblasti vzdělávání zaměstnanců.

58 LITE anglická škola Sídlo Cejl 71, Brno Kontakt www Výuka angličtiny netradiční efektivní metodou zaměřenou na Vaši schopnost mluvit. Kurzy angličtiny pro veřejnost, firmy i děti, individuální výuka, intenzivní kurzy angličtiny. Kurzy zahajujeme během celého roku. Ukázková hodina zdarma každý týden.

59 LUTO Automotive CZ, s.r.o. Sídlo Národní třída 71, Hodonín Kontakt www Nabídka služeb v oblasti personalistiky a osobnostního.

60 Majda agency - Institut jazykového vzdělavání Sídlo Gorkého 71, Brno Kontakt www Jazyková škola nabízející výuku angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny v atraktivním prostředí. Jazykové kurzy různých typů a pokročilostí. Moderní učebny, knihovna, studovna, video, aerobic.

61 MEK-IN Sídlo Třískalova 71, Brno Kontakt www Poradenství zaměřujeme na tyto oblasti: Analýza vzdělávacích potřeb, Development centrum, Assessment centrum, BELBIN týmové role, Koučink

62 METODICA, institut pro další vzdělávání Sídlo Palackého třída 71, Kontakt www Nabízíme služby v oblasti tvorby, realizace, řízení a vyhodnocování programů dalšího vzdělávání.

63 Monika Petkova Sídlo Libušino údolí 71, Brno Kontakt www Pořádání akcí pro firmy i jednotlivce v oblasti profesionální image, společenské etikety a přípravy na pracovní pohovor.

64 MORAVIAN BUSINESS SCHOOL, a.s. Sídlo Lidická 71, Brno Kontakt www Poskytování MBA studia a LLM studia. Spolupráce s anglickou univerzitou Liverpool John Moores University a hospodářskými komorami.

65 Na Křižovatce, s.r.o. Sídlo Údolní 71, Brno Kontakt www Nabídka skupinových, individuálních i firemních jazykových kurzů, pomaturitního studia a jazykových auditů.

66 NC consulting, spol. s r.o. Sídlo třída Kpt. Jaroše 71, Brno Kontakt www Poskytujeme vzdělávání,, semináře, kurzy a trénink obchodníků.

67 Nepustilova jazyková škola Sídlo Sokolská 71, Brno Kontakt www Kurzy angličtiny, němčiny a francouzštiny Nepustilovou metodou. Logický výklad gramatiky a systém drilových cvičení. Jazyková škola nabízí výuku v týdenních, víkendových, dvouměsíčních a čtyřměsíčních kurzech. Prodej vlastních učebnic, CDmp3 a DVD.

68 Österreich Institut Brno, s.r.o. Sídlo Moravské náměstí 71, Brno Kontakt www Výuka německého jazyka. Pořádání všeobecných, odborných, dětských, firemních i individuálních kurzů.

69 Persona Unica, s.r.o. Sídlo Olomoucká 71, Brno Kontakt www Zabýváme se zážitkovým vzděláváním, rozvojem jednotlivců a skupin. Nabízíme teamspirit a teambuildingové kurzy, indoorové vzdělávání a koučink.

70 PERSPEKTIVA CZ, s.r.o. Sídlo Bašty 71, Brno Kontakt www Personální agentura zaměřená na výběr odborníků a personální v oblasti IT a telekomunikací. Nabízíme služby pro mezinárodní i české společnosti. Uchazečům nabízíme pozice: programátor, konzultant, vedoucí projektu, správce sítě a další.

71 Petr Cejpek Sídlo Londýnské náměstí 71, Brno Kontakt www Nabízím koučink pro firmy, vzdělávání a osobnostní rozvoj zaměstnanců, pořádání firemních a kulturních akcí.

72 PhDr. Pavel Navrátil PhD. Sídlo Renneská třída 71, Brno-Štýřice Kontakt www Pořádání odborných kurzů a školení v sociální práci. Aplikovaný výzkum a tvorba metodiky sociální práce.

73 POINT GLOBAL SERVICE, s.r.o. Sídlo Údolní 71, Brno Kontakt www Vzdělávání zejména v oblasti cizích jazyků.

74 PRIMA LINGUA, s.r.o. Sídlo Ječná 71, Brno Kontakt www Nabídka jazykových kurzů pro firmy i veřejnost včetně překladů a tlumočení.

75 Profit management ČR, s.r.o. Sídlo Skřivanova 71, Brno Kontakt www Nabídka kurzů zaměřených na rozvoj vrcholového, středního a nižšího managementu. Organizace postojových workshopů a lektorských tréninků.

76 PSYCHO - SERVIS, s.r.o. Sídlo Klášterská 71, Tišnov Kontakt www Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti. Jazyková a počítačová výuka.

77 RSDr. Petr Krajáč, PhD. Sídlo Jabloňová 71, Vyškov-Křečkovice Kontakt www Pořádání a realizace rozvojových programů i projektů pro management, firmy a organizace. Nabídka seminářů i tréninků pro managery a obchodníky.

78 SEKURKON, s.r.o. Sídlo Šumavská 71, Brno Kontakt www Připravujeme a organizačně zajišťujeme odborné konference, semináře a sympozia, nejen v oboru stavebnictví.

79 Skill rating, s.r.o. Sídlo Veveří 71, Brno Kontakt www Pořádáme vzdělávací a školicí kurzy, nabízíme přehled a výběr. Absolvovaná školení, kurzy a semináře s hodnocením a doporučením lektorů.

80 Soliton.cz, o. s. Sídlo Orlí 71, Brno Kontakt www Provoz sdružení pro podporu věd a vzdělávání. Nabídka v oblasti filmové a televizní tvorby, popularizace vědy a techniky.

81 Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno Sídlo Hybešova 71, Brno Kontakt www poradenské a konzultační služby v Další vzdělávání pedagogických pracovníků

82 Šerpa, o.s. Sídlo Voříškova 71, Brno Kontakt www Nabízíme osvědčené programy pro komplexní rozvoj osobnosti.

83 TDS Brno - sekce vzdělávání Sídlo U vlečky 71, Brno Kontakt www Pořádání vzdělávacích seminářů a kurzů v oblasti managementu.

84 top vision s.r.o. Sídlo U Půjčovny 71, Praha,Brno Kontakt www Manažerský rozvoj - pořádáme odborné semináře, interaktivní tréninky, výroční fóra, diskusní odpoledne a interní firemní rozvojové programy ke všem oblastem podnikového řízení. Disponujeme širokou a nezávislou sítí manažerů, expertů a lektorů v ČR.

85 TSM, spol. s r. o. - vzdělávací agentura Sídlo Dukelská 71, Vyškov-Předměstí Kontakt www Pořádáme semináře i zakázková školení v Brně, Praze, Ostravě a dalších městech po celé ČR již více než 20 let. Školíme v oblasti personální, celní, ekonomické, daňové, sociální, stavební, právní, archiv a další. Nabízíme i kurzy jazykové, počítačové či v

86 TUTOR Sídlo Moravské náměstí 71, Brno Kontakt www Nabídka jazykových kurzů pro veřejnost i firmy a pomaturitního studia. Pořádání přípravných kurzů na přijímací zkoušky na VŠ.

87 Ústav pro jazyk český AV ČR, v.v.i. Sídlo Královopolská 71, Brno Kontakt www Nabídka výuky cizích jazyků.

88 Vinařská akademie Valtice Sídlo nám. Svobody 71, Valtice Kontakt www Nabídka vzdělávání v oblasti vinařství. Propagace a výstavnictví vína.

89 VUT,fakulta podnikatelská Sídlo Kolejní 71, Brno Kontakt www Jedná se o prestižní Mezinárodní manažersko marketingové studium s dlouhodobou tradicí, kdy bude zahajován již 19 běh. Jde o společný program Fakulty podnikatelské a University K. Adamieckiego v Katowicích - Polsko. Možná návaznost na studia MBA.

90 Vzdělávací nadace Jana Husa Sídlo Žerotínovo náměstí 71, Brno Kontakt www

91 Vzdělávací ústav pro bezpečnostní strategie, s.r.o. Sídlo Lidická 71, Brno Kontakt www Nabízíme kurzy schopnosti rychlého přístupu k informacím, jejich správného vyhodnocení a vlastní obrany před konkurencí.

92 Zřetel, s.r.o. Sídlo Zvonařka 71, Brno Kontakt www Nabídka školení v oblasti project managmentu, prezentačních dovedností, osobního rozvoje, řešení konfliktů, kreativity a teambuildingu.

93 Krajská hospodářská komora Jihomoravského kraje Sídlo Vystaviště 1 71, Brno Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

94 Okresní hospodářská komora Blansko Sídlo nám. Republiky 1 71, Blansko Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

95 Okresní hospodářská komora Brno - venkov Sídlo Dvořákova 71, Brno Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

96 Okresní hospodářská komora Břeclav Sídlo nám. T. G. Masaryka 71, Břeclav Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

97 Okresní hospodářská komora Hodonín Sídlo Svatoborská , Kyjov Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

98 Okresní hospodářská komora Vyškov Sídlo Havlíčkova 71, Vyškov Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

99 Okresní hospodářská komora Znojmo Sídlo nám. Svobody 18 71, Znojmo Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

100 Knihovna Jiřího Mahena v Brně Sídlo Kobližná 4 71, Brno Kontakt www Poradenství v oblasti dalšího vzdělávání dospělých s realizací vzdělávacích programů

101 Městská knihovna Vyškov Sídlo Nádražní 4 71, Vyškov Kontakt www Poradenství v oblasti dalšího vzdělávání dospělých s realizací vzdělávacích programů

102 Městská knihovna Hodonín Sídlo Národní třída 36 71, Hodonín Kontakt www Poradenství v oblasti dalšího vzdělávání dospělých s realizací vzdělávacích programů

103 Městská knihovna Znojmo Sídlo Zámečnická 288/9 71, Znojmo Kontakt www Poradenství v oblasti dalšího vzdělávání dospělých s realizací vzdělávacích programů

104 Městská knihovna Blansko Sídlo Rožmitálova 2302/4 71, Blansko Kontakt www Poradenství v oblasti dalšího vzdělávání dospělých s realizací vzdělávacích programů

105 Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Brně Sídlo Polní 1011/37 71, Brno Kontakt www https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/jhm Poradenství v oblasti rozšiřování profesních znalostí v oblasti vzdělávání dospělých

NABÍDKA VZDĚLÁVÁNÍ PRO ORGANIZACE. www.marlin.eu

NABÍDKA VZDĚLÁVÁNÍ PRO ORGANIZACE. www.marlin.eu MARLIN, s.r.o. Centrum dalšího vzdělávání www.marlin.eu Nabídka vzdělávání pro organizace made by WIDDEN MEDIA NABÍDKA VZDĚLÁVÁNÍ PRO ORGANIZACE www.marlin.eu 02 03 Zkušenosti na trhu vzdělávání působíme

Více

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB 2010 PPŠ INSTITUT CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ PŘEROV, s.r.o. PALACKÉHO 1380/19, 750 02 PŘEROV TEL: 581 259 138 MOBIL: 724 972 133 E-MAIL: pps@ppsinstitut.cz http://www.ppsinstitut.cz

Více

ASTRA. Pomaturitní studium. Letní intenzivní kurz? a nevíte jak na to? [ www.menu.kult.cz ] Léto je tady! Kterou si vybrat?

ASTRA. Pomaturitní studium. Letní intenzivní kurz? a nevíte jak na to? [ www.menu.kult.cz ] Léto je tady! Kterou si vybrat? ročník 2 03 číslo 2 02 Průvodce brněnskými jazykovými školami a dalšími vzdělávacími institucemi ı Léto je tady! využijte letních intenzivních kurzů Kterou si vybrat? anketa jazykových škol... str. 2 Pomaturitní

Více

EJČÁRŮV MANUÁL. Váš průvodce světem vzdělávání PRAHA, BRNO, OSTRAVA, ČESKÁ LÍPA, ČESKÉ BUDĚJOVICE, HRADEC KRÁLOVÉ. www.everesta.cz

EJČÁRŮV MANUÁL. Váš průvodce světem vzdělávání PRAHA, BRNO, OSTRAVA, ČESKÁ LÍPA, ČESKÉ BUDĚJOVICE, HRADEC KRÁLOVÉ. www.everesta.cz EJČÁRŮV MANUÁL Váš průvodce světem vzdělávání PRAHA, BRNO, OSTRAVA, ČESKÁ LÍPA, ČESKÉ BUDĚJOVICE, HRADEC KRÁLOVÉ www.everesta.cz INBOO VZDĚLÁVÁNÍ Akademie EVERESTA Akreditované a koncepční programy Personalistika,

Více

Jak se dostat na ekonomické fakulty

Jak se dostat na ekonomické fakulty Jak se dostat na ekonomické fakulty Ekonomických oborů je velké množství a dají se studovat ve spojení s určitým odvětvím, studia nabízejí veřejné i soukromé vysoké školy. Management, cestovní ruch, podniková

Více

praha Průvodce Rejstříky www.jazykovky.cz jazykových škol a kurzů ročník 3 číslo 1 pro zimu 04/05 jazyky, studium, práce

praha Průvodce Rejstříky www.jazykovky.cz jazykových škol a kurzů ročník 3 číslo 1 pro zimu 04/05 jazyky, studium, práce Rejstříky jazykových škol a kurzů Průvodce doporučená prodejní cena: 10 Kč praha ročník 3 číslo 1 pro zimu 04/05 jazyky, studium, práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí jazykové zkoušky

Více

Gradua-CEGOS, s. r. o. vzdělávání a poradenství

Gradua-CEGOS, s. r. o. vzdělávání a poradenství Gradua-CEGOS, s. r. o. vzdělávání a poradenství Praha Brno Plzeň Hradec Králové České Budějovice Tábor GUIDE prezenční blended e-learning Vzdělávání a poradenství 2010 ní slovo Vážené dámy, vážení pánové,

Více

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření za rok 2013 (dle ust. 21 zákona č. 248/95 Sb., o obecně prospěšných společnostech)

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření za rok 2013 (dle ust. 21 zákona č. 248/95 Sb., o obecně prospěšných společnostech) Výroční zpráva o činnosti a hospodaření za rok 2013 (dle ust. 21 zákona č. 248/95 Sb., o obecně prospěšných společnostech) Projednáno a schváleno správní radou obecně prospěšné společnosti červen 2014

Více

Kam po škole.cz. Bonusy. Velký přehled pomaturitního vzdělání. Maturita jako rozcestí alternativy po maturitě

Kam po škole.cz. Bonusy. Velký přehled pomaturitního vzdělání. Maturita jako rozcestí alternativy po maturitě Kam po škole.cz Vše o vzdělávání a praxi absolventů středních škol Číslo 1 / 2009 Cena 29 Kč Maturita jako rozcestí alternativy po maturitě Přihlašte se na vysokou školu na poslední chvíli Jak si najít

Více

SEZNAM VYSOKOŠKOLSKÝCH PORADEN

SEZNAM VYSOKOŠKOLSKÝCH PORADEN SEZNAM VYSOKOŠKOLSKÝCH PORADEN VEŘEJNÉ VYSOKÉ ŠKOLY UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE MASARYKOVA UNIVERZITA V BRNĚ UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI JIHOČESKÁ UNIVERZITA V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA

Více

Ing. Marek Vochozka, MBA, Ph. D. rektor

Ing. Marek Vochozka, MBA, Ph. D. rektor Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích 212 Výroční zpráva činnosti Výroční zpráva o činnostio 212 1. Úvod Vážené čtenářky, vážení čtenáři, zpracování výroční zprávy je příležitostí

Více

AKADEMIE STING, o.p.s., vysoká škola v Brně. Výroční zpráva o činnosti za kalendářní rok 2014

AKADEMIE STING, o.p.s., vysoká škola v Brně. Výroční zpráva o činnosti za kalendářní rok 2014 AKADEMIE STING, o.p.s., vysoká škola v Brně Výroční zpráva o činnosti za kalendářní rok 2014 Brno, květen 2015 OBSAH 1 ÚVOD... 3 2 ZÁKLADNÍ ÚDAJE... 3 2.1 KONTAKTNÍ ÚDAJE... 3 2.2 ORGANIZAČNÍ SCHÉMA...

Více

AKADEMIE STING, o.p.s., vysoká škola v Brně. Výroční zpráva o činnosti za kalendářní rok 2013

AKADEMIE STING, o.p.s., vysoká škola v Brně. Výroční zpráva o činnosti za kalendářní rok 2013 AKADEMIE STING, o.p.s., vysoká škola v Brně Výroční zpráva o činnosti za kalendářní rok 2013 Brno, květen 2014 OBSAH 1 ÚVOD... 3 2 ZÁKLADNÍ ÚDAJE... 3 2.1 KONTAKTNÍ ÚDAJE... 3 2.2 ORGANIZAČNÍ SCHÉMA...

Více

Katalog jazykových škol 2007

Katalog jazykových škol 2007 Katalog jazykových škol 2007 Vydáno u příležitosti konference Vzděláváním k vyšší výkonnosti konané dne 24. dubna 2007 v hotelu Olympik Praha OBSAH: úvodní slovo................................... 1 popis

Více

brno Průvodce www.jazykovky.cz ročník 2 číslo 1 pro léto 2004 jazyky, studium, práce

brno Průvodce www.jazykovky.cz ročník 2 číslo 1 pro léto 2004 jazyky, studium, práce Průvodce průvodce brněnskými jazykovými školami a agenturami s rejstříkem jazykových škol a kurzů doporučená prodejní cena: 10 Kč brno ročník 2 číslo 1 pro léto 2004 jazyky, studium, práce jazykové školy,

Více

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření. Vysoké školy finanční a správní za akademický rok 2008/2009

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření. Vysoké školy finanční a správní za akademický rok 2008/2009 Výroční zpráva o činnosti a hospodaření Vysoké školy finanční a správní za akademický rok 2008/2009 Praha únor 2010 O B S A H 1. Úvod 4 1.1 Úplný název soukromé vysoké školy, používaná zkratka názvu, adresa,

Více

Strategický plán rozvoje dalšího vzdělávání v technických oborech v Jihomoravském kraji

Strategický plán rozvoje dalšího vzdělávání v technických oborech v Jihomoravském kraji Strategický plán rozvoje dalšího vzdělávání v technických oborech v Jihomoravském kraji Březen 2012 Zadavatel: Střední škola polytechnická, Brno, Jílová 36g Zpracovatel: KUSTOD s.r.o. Horní Libchava 10,

Více

VYSOKÁ ŠKOLA APLIKOVANÉ PSYCHOLOGIE, s.r.o. TEREZÍN

VYSOKÁ ŠKOLA APLIKOVANÉ PSYCHOLOGIE, s.r.o. TEREZÍN VYSOKÁ ŠKOLA APLIKOVANÉ PSYCHOLOGIE, s.r.o. TEREZÍN VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2013 1 1. ÚVOD Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o. byla založena jako soukromá společnost s ručením omezeným v roce 2007

Více

O B S A H 1. Úvod Základní údaje vysoké škole 5 3. Studijní programy, organizace studia a vzdělávací činnost 4. Studenti 5.

O B S A H 1. Úvod Základní údaje vysoké škole 5 3. Studijní programy, organizace studia a vzdělávací činnost 4. Studenti 5. O B S A H 1. Úvod 3 2. Základní údaje o vysoké škole 5 3. Studijní programy, organizace studia a vzdělávací činnost 13 4. Studenti 21 5. Absolventi 23 6. Zájem o studium 24 7. Akademičtí pracovníci 27

Více

Výroční zpráva 2009 ISBN 978-80-86423-19-7. Neziskovky.cz, o. p. s. Malé náměstí 12 110 00 Praha 1. www.neziskovky.cz tel.

Výroční zpráva 2009 ISBN 978-80-86423-19-7. Neziskovky.cz, o. p. s. Malé náměstí 12 110 00 Praha 1. www.neziskovky.cz tel. Výroční zpráva ISBN 978-80-86423-19-7 Neziskovky.cz, o. p. s. Malé náměstí 12 110 00 Praha 1 www. tel.: +420 224 239 876 bankovní spojení: 204 207 265 / 0300 (v případě, že Neziskovky.cz chcete finančně

Více

SYSTÉMOVÝ ROZVOJ DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ PŘÍLOHY

SYSTÉMOVÝ ROZVOJ DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ PŘÍLOHY SYSTÉMOVÝ ROZVOJ DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ PŘÍLOHY SYSTÉMOVÝ ROZVOJ DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ PŘÍLOHY Publikace vznikla v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, prioritní osa 4: Systémový rámec

Více

Akademické centrum studentských aktivit

Akademické centrum studentských aktivit 1 1 Akademické centrum studentských aktivit VÝROČNÍ ZPRÁVA 2010 1 Obsah OBSAH... 2 ÚVOD... 5 ORGANIZACE A PERSONÁLNÍ ZAJIŠTĚNÍ... 7 ODBORNÉ SEMINÁŘE... 11 VYSOKOŠKOLSKÁ LEGISLATIVA... 14 AKADEMICKÉ SENÁTY...

Více

Program Leonardo da Vinci. Kompendium projektů 2011 Česká republika

Program Leonardo da Vinci. Kompendium projektů 2011 Česká republika Program Leonardo da Vinci Vážené čtenářky, vážení čtenáři, PROGRAM LEONARDO DA VINCI Národní agentura pro evropské vzdělávací programy (NAEP), která je součástí Domu zahraničních služeb, spravuje a koordinuje

Více

PR 7 5 - OGR 11 5. - 7. LISTOPADU 2012 VUT MU MENDELU CAFÉ PRÁH WANNIECK GALLERY JOBCH.CZ

PR 7 5 - OGR 11 5. - 7. LISTOPADU 2012 VUT MU MENDELU CAFÉ PRÁH WANNIECK GALLERY JOBCH.CZ 5 - PR 7 OGR 11 AM 5. - 7. LISTOPADU 2012 VUT MU MENDELU CAFÉ PRÁH WANNIECK GALLERY JOBCH.CZ PROGRAM NA UNIVERZITÁCH Program JobChallenge má studentům pomoci přestat tápat a ukázat formou přednášek, seminářů,

Více

REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE AKČNÍ PLÁN (2010 2011)

REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE AKČNÍ PLÁN (2010 2011) REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE AKČNÍ PLÁN (2010 2011) AKČNÍ PLÁN (2010 2011) Zpracovatel: Centrum EP - regionální rozvojová agentura Soukenická 54 500 03 Hradec Králové Web: www.cep-rra.cz

Více

Attavena, o.p.s. ÚVOD

Attavena, o.p.s. ÚVOD Attavena, o.p.s. 1 2 Servisní NNO Attavena, o.p.s. ÚVOD Tato publikace si vytkla za cíl shromáždit informace o servisních nestátních neziskových organizacích v ČR a webových portálech zabývajících se touto

Více

VYDÁNÍ PUBLIKACE JE SPOLUFINANCOVÁNO Z EVROPSKÉHO SOCIÁLNÍHO FONDU A STÁTNÍHO ROZPOČTU ČR PROGRAM INICIATIVY SPOLEČENSTVÍ EQUAL SBORNÍK PRODUKTŮ

VYDÁNÍ PUBLIKACE JE SPOLUFINANCOVÁNO Z EVROPSKÉHO SOCIÁLNÍHO FONDU A STÁTNÍHO ROZPOČTU ČR PROGRAM INICIATIVY SPOLEČENSTVÍ EQUAL SBORNÍK PRODUKTŮ VYDÁNÍ PUBLIKACE JE SPOLUFINANCOVÁNO Z EVROPSKÉHO SOCIÁLNÍHO FONDU A STÁTNÍHO ROZPOČTU ČR PROGRAM INICIATIVY SPOLEČENSTVÍ EQUAL SBORNÍK PRODUKTŮ PROGRAM INICIATIVY SPOLEČENSTVÍ EQUAL SBORNÍK PRODUKTŮ Obsah

Více

VYSOKÁ ŠKOLA APLIKOVANÉ PSYCHOLOGIE, s.r.o. TEREZÍN

VYSOKÁ ŠKOLA APLIKOVANÉ PSYCHOLOGIE, s.r.o. TEREZÍN VYSOKÁ ŠKOLA APLIKOVANÉ PSYCHOLOGIE, s.r.o. TEREZÍN VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2014 1 1. ÚVOD Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o. byla založena jako soukromá společnost s ručením omezeným v roce 2007

Více

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2011/2012

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2011/2012 Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2011/2012 Přerov 2. 10. 2012 Vypracoval: RNDr. Vladislav Polívka ředitel školy Schválila školská rada 10. 10. 2012 PhDr. Dagmar Cagášková předsedkyně školské

Více

Rozhledna sociální integrace KATALOG PŘÍKLADŮ DOBRÉ PRAXE V OBLASTI ROMSKÉ INTEGRACE. Otevřená společnost, o.p.s ve spolupráci se sdružením FORINT

Rozhledna sociální integrace KATALOG PŘÍKLADŮ DOBRÉ PRAXE V OBLASTI ROMSKÉ INTEGRACE. Otevřená společnost, o.p.s ve spolupráci se sdružením FORINT Rozhledna sociální integrace KATALOG PŘÍKLADŮ DOBRÉ PRAXE V OBLASTI ROMSKÉ INTEGRACE Otevřená společnost, o.p.s ve spolupráci se sdružením FORINT ROZHLEDNA SOCIÁLNÍ INTEGRACE Katalog příkladů dobré praxe

Více