ACCON. Sídlo Skácelova 71, Skácelova 41 a, Brno Kontakt www Specifikace poradenství

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ACCON. Sídlo Skácelova 71, Skácelova 41 a, Brno Kontakt 420605919419 e-mail info@accon.cz www www.accon.cz. Specifikace poradenství"

Transkript

1 A

2 ACCON Sídlo Skácelova 71, Skácelova 41 a, Brno Kontakt www ACCON GROUP je profesionální poradenská skupina, jejíž činnost směřuje k zákazníkům veřejné i komerční sféry v rámci trhu Evropské unie v oblastech manažerského, investičního a personálního již od roku 1993.

3 A.I.P. Consulting International, s.r.o. Sídlo Kozí 71, Brno Kontakt www Nabízíme školení a semináře manažerských, komunikačních, prezentačních či prodejních dovedností.

4 AG vzdělávací agentura, Ing. Alena Chládková Sídlo Palánek 71, Vyškov-Brňany Kontakt www Pořádáme otevřené i zakázkové semináře z oblasti pracovněprávní, daní, sociálního a zdravotního pojištění. Našich služeb využívají mzdové účetní, personalisté a vedoucí zaměstnanci. Provozujeme pracovně právní poradenskou kancelář. Akreditace MV ČR.

5 Akademie Jana Amose Komenského, o.s. Sídlo 71, Břeclav-pobočka Kontakt www Specializujeme se na rozvoj a realizaci systému vzdělávání dospělých v širokém spektru vědních oborů i zájmových oblastí.

6 Aliacte, s.r.o. Sídlo Purkyňova 71, Brno Kontakt www Pořádání tréninků pro firmy i jednotlivce v oblasti pozitivního postoje nebo komunikací.

7 Alliance française Brno - Francouzská aliance Sídlo Moravské náměstí 71, Brno Kontakt www Centrum francouzského jazyka a kultury. Nabízíme kurzy skupinové, individuální i firemní, moderní výuka francouzštiny, rodilí mluvčí i čeští lektoři. Jsme jediné centrum zkoušek Delf a Dalf na Moravě. Mediatéka, festival Bonjour Brno atd.

8 ALTEGO, s.r.o. Sídlo Kameníčkova 71, Brno Kontakt www Vzdělávací a tréninková firma zabývající se tvorbou seminářů, tréninků a workshopů pro manažery firem, obchodní zástupce a pracovníky v zázemí firmy.

9 AMPEC Publishing, s.r.o. Sídlo Škroupova 71, Brno Kontakt www Vzdělávání v oblasti obchodních a manažerských dovedností

10 APROFES, s.r.o. Sídlo Příkop 71, Brno Kontakt www Nabízíme přehled pracovních nabídek a zaměstnání. Poskytujeme psychologické a personální, psychologickou a pracovní diagnostiku.

11 ArcaNova, spol. s r.o. Sídlo Jiráskova 71, Brno Kontakt www Nabízíme mentální trénování, rozvíjení a zlepšování funkce mozku a jeho duševních i duchovních dispozic a procesů.

12 ARNEX, s.r.o. Sídlo Pellicova 71, Brno Kontakt www Pořádáme letní intenzivní kurzy anglického jazyka.

13 Asociace trenérů a konzultantů managementu Sídlo Údolní 71, Brno-město Kontakt www Organizování vzdělávacích a tréninkových programů. Pořádání odborných konferencí.

14 Asociace univerzit třetího věku České republiky Sídlo Antonínská 71, Brno Kontakt www Provoz neziskového sdružení zájemců o vzdělávání seniorů na univerzitní úrovni.

15 ASPENA jazyková škola, s.r.o. Sídlo Obilní trh 71, Brno Kontakt www Firemní kurzy a individuální kurzy připravujeme po důkladné analýze potřeb zákazníka. Dle požadavků na obsah, zaměření, intenzitu a časové možnosti zajistíme jazykový kurz na míru. Jazykové kurzy angličtiny pro děti od tří měsíců do 14 let speciální metod

16 ATACHE, s.r.o. Sídlo Kytnerova 71, Brno Kontakt www Poskytujeme koučink a motivační kurzy, obchodní i manažerské vzdělávání, kurzy BOZP a e-learningová školení.

17 AZ - DIALOG, s.r.o. Sídlo Pražákova 71, Brno Kontakt www Poskytujeme školení a tréninky na míru v oblasti obchodních a manažerských dovedností. Nabízíme systémy vzdělávání.

18 Bankovní institut vysoká škola, a.s. Sídlo Ul. 17 listopadu 71, Břeclav Kontakt www Nabízíme bakalářský a magisterský program - finance, bankovnictví, pojišťovnictví, veřejná správa, management, právo, hospodářství, sociální a zdravotní služby, kurzy, certifikace v Praze a mnoha regionech v ČR.

19 British council Sídlo Solniční 71, Brno Kontakt www Organizujeme a registrujeme na cambridgeské jazykové zkoušky a zkoušku IELTS.

20 Brněnská personalistika, spol. s r.o. Sídlo Údolní 71, Brno Kontakt www Specialisté v oblasti rozvoje lidských zdrojů a akreditovaná vzdělávací společnost s 16letou tradicí. Recruitment, assessment/development centre, Talent Management, Interim HR Management, psychologická diagnostika, personální audit, motivace zaměstnanců,

21 Business progress, s.r.o. Sídlo Botanická 71, Brno Kontakt www Provoz vzdělávací a tréninkové společnosti.

22 Centrum andragogiky, s.r.o. Sídlo Janáčkova 71, Hustopeče Kontakt www Centrum andragogiky, s.r.o. je moderní a rychle se rozvíjející vzdělávací a poradenská společnost. Je zaměřena na firemní vzdělávání a zvyšování efektivity činnosti firem a organizací.

23 CERTLINE, s.r.o. Sídlo třída Generála Píky 71, Brno Kontakt www Provádíme akreditované certifikace. Školíme pro management jakosti QMS ISO 9001, environmentální management EMS ISO 14001, bezpečnost informací ISMS ISO/IEC 27001, dále management BOZP OHSAS a IT služeb ITSM , ISO a , HACCP

24 Cílený koučink Sídlo Lidická 71, Brno Kontakt www Specializujeme se na individuální a týmové pracovní, životní nebo sportovní koučování. Koučink, jako moderní forma vzdělávání, pomáhá například nastavit priority a cíle, zlepšit time-management nebo převést teoretické znalosti ze školení do praxe.

25 Consolidated Group Care, s.r.o. Sídlo Křenová 71, Brno Kontakt www Nabídka celoživotního vzdělávání pro pracovníky v sociální oblasti.

26 CONSTANT GLOBAL, s.r.o. Sídlo Mezírka 71, Brno Kontakt www Výuka ruského jazyka pro začátečníky i pokročilé. Pořádání kurzů pro pracovníky firem s rusky mluvící klientelou.

27 C-to-Learning, s.r.o. Sídlo Srbská 71, Brno Kontakt www Nabídka jazykové výuky.

28 Česká asociace MBA škol Sídlo José Martího 71, Praha,celá ČR Kontakt www Hlavním posláním asociace je v souladu s jejími stanovami zajišťovat, udržovat a dále rozvíjet vysokou úroveň studia MBA v České republice.

29 DECAMON S.R.O. Sídlo Klajdovská 71, Brno Kontakt www Poradenství zaměřujeme na tyto oblasti: Analýza vzdělávacích potřeb, Development centrum, Assessment centrum, BELBIN týmové role, Koučink

30 doc. PhDr. Drahomíra Dlouhá, CSc. Sídlo Berkova 71, Brno Kontakt www Poskytuji psychologické pro firmy a přednášky z psychologie managementu.

31 Dopravní vzdělávací institut, a.s. Sídlo Nádražní 71, Brno Kontakt www Pořádáme odborné vzdělávací akce pro zaměstnance Českých drah i pro veřejnost. Nabízíme produktové a jazykové kurzy, školení řidičů.

32 DRING Consulting s.r.o. Sídlo Olomoucká 71, Brno Kontakt www Granty a dotace z EU, dotace pro podnikání. Zpracování projektu, žádosti o dotaci, finanční analýza a řízení projektu, studie proveditelnosti, strategie rozvoje a regionální rozvoj. Regionální marketing. Další profesní vzdělávání a školení na míru.

33 DUALITY, s.r.o. Sídlo Bešůvka 71, Brno Kontakt www Realizujeme projekty zaměřené na identifikaci a rozvoj potenciálu lidí. Působíme v oblasti personální psychologie.

34 Elevatio, s.r.o. Sídlo Velkomoravská 71, Hodonín Kontakt www Nabízíme firemní vzdělávání na míru či v oblasti managementu, marketingu, personalistiky a IT.

35 Global Management Studio, s.r.o. Sídlo Slovákova 71, Brno Kontakt www Nabízíme vzdělávání. Zajišťujeme vzdělávací on-line videokurzy pro soukromý i pracovní život, pro jednotlivce i firmy.

36 Gradua-CEGOS, s.r.o. Sídlo Veveří 71, Brno Kontakt www Komplexní služby v oblasti vzdělávání. Široká nabídka témat vzdělávání. Otevřené a zakázkové kurzy a školení, profesní vzdělávání, příprava k certifikacím, certifikace a rekvalifikace. Development centre. Poradenství ve vzdělávání.

37 Hubbardova akademie administrativy Brno, o.p.s. Sídlo Křenová 71, Brno Kontakt www Poskytujeme výukové kurzy v oblasti marketingu a podnikání.

38 Chí-Rhó Sídlo Svatopluka Čecha 71, Kontakt www Osvětová činnost v oblasti kultury, filosofie a duchovních nauk.

39 ILC International House Brno Sídlo Sukova 71, Brno Kontakt www Jazyková škola zaměřená na angličtinu a němčinu, člen mezinárodní sítě jazykových škol International House. Výuka angličtiny, němčiny, češtiny pro cizince. Kurzy pomaturitní, odpolední a večerní, firemní, obchodní, konverzační. Angličtina pro děti.

40 IMPS,a.s. Sídlo Hudcova 71, Brno Kontakt www Provoz vzdělávacího institutu "Prometheus". Kompletní manažerská příprava. Studium na soukromé, polské vysoké škole.

41 Ing. Jiří Herman Sídlo Lužná 71, Brno Kontakt www Nabídka celoživotního postkvalifikačního vzdělávaní zaměstnanců v zařízeních zdravotnické a sociální péče.

42 Ing. Pavel Štohl, s.r.o. Sídlo Václavské náměstí 71, Znojmo Kontakt www Nabídka vzdělávacích, rekvalifikačních, počítačových a jazykových kurzů.

43 Ing. Petr Galatík Sídlo A. B. Svojsíka 71, Vyškov-Dědice Kontakt www Nabízíme služby zaměřené na konzultace, trenérství či koučink jednotlivců, týmů i celých společností.

44 Integrovaná střední škola Sokolnice Sídlo Učiliště 71, Sokolnice Kontakt www blíže nespecifikované v rozsahu nabízené činnosti dalšího vzdělávání

45 INTKOS - Sugestopedická škola jazyků Sídlo Tumaňanova 71, Brno Kontakt www Nabízíme speciální intenzivní týdenní kurzy cizích jazyků sugestopedickou metodou. Sugestopedie je škola hrou. Učení je daleko rychlejší, efektivnější a zábavnější způsob učení se cizím jazyků. Nabízíme týdenní a víkendové kurzy pro dospělé i děti.

46 Japonský akademický klub Sídlo Česká 71, Brno Kontakt www Nabízíme jazykové kurzy, přednášky, filmové projekce či pronájem mobilní čajovny. Realizujeme workshopy a kulturní akce.

47 Jazyková škola HELLO Sídlo Pekárenská 71, Brno Kontakt www Jazykové kurzy pro firmy a veřejnost: skupinové, individuální a intenzivní. Příprava k jazykovým certifikátům. Akreditované centrum Cambridgeských zkoušek a Goethe Institut. Pomaturitní studium: angličtina, němčina, španělština. Překlady a tlumočení.

48 Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PELIKÁN, s.r.o. Sídlo Lidická 71, Brno Kontakt www Jazyková škola v centru města, držitel prestižní ceny LABEL. Pomaturitní studium a kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny. Firemní kurzy, státní jazykové zkoušky, TOEFL ITP, zk. ČJ pro cizince A1 k získání trvalého pobytu.

49 Jazykové centrum Correct, s.r.o. Sídlo Kozí 71, Brno Kontakt www Specializujeme se na výuku českého jazyka pro cizince. V nabídce je 7 typů kurzů češtiny, individuální a firemní výuka českého jazyka, Skype výuka.

50 Jazykové pobyty - Student Agency Sídlo náměstí Svobody 71, Brno Kontakt www Jazykové pobyty v zahraničí pro děti, mládež, dospělé, manažery a seniory. Jazykové kurzy pro začátečníky, pokročilé i odborníky. Zajistíme komplexní servis ubytování, dopravu, víza a cestovní pojištění. Více informací získáte na našich pobočkách.

51 Kanu system, s.r.o. Sídlo Královka 71, Brno Kontakt www Zajištění školení a tréningů manažerů a prodejního personálu v komunikačních, manažerských a prezentačních dovednostech a v psychologii prodeje.

52 KESWICK PARTNERS, s.r.o. Sídlo Gorkého 71, Brno Kontakt www Nabídka jazykových kurzů pro dospělé i děti.

53 KONSENS, s.r.o. Sídlo Ladova 71, Brno Kontakt www Nabídka vzdělávacích a rozvojových programů. Poskytování organizačně-ekonomického, personálního a právního.

54 Koučink Centrum, s.r.o. Sídlo Oderská 71, Brno Kontakt www Nabídka vzdělávání a kurzů v oblasti koučinku. Pořádání otevřených i firemních kurzů, odborných konferencí a workshopů.

55 KTP -Společnot pro kvalifikaci a trhu práce Sídlo Běhounská 71, Brno Kontakt www blíže nespecifikované v rozsahu nabízené činnosti dalšího vzdělávání

56 KURZY JÍLEK - jazyková škola Sídlo Štefánikova 71, Brno Kontakt www Jazyková škola v centru moravské metropole, která nabízí denní pomaturitní studium, dopolední a večerní docházkové kurzy, týdenní a víkendové kurzy několika pokročilostí a intenzity výuky. Vyučujeme kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, i

57 L. P. Elektro, s.r.o. Sídlo Novoměstská 71, Brno Kontakt www Poskytování služeb v oblasti vzdělávání zaměstnanců.

58 LITE anglická škola Sídlo Cejl 71, Brno Kontakt www Výuka angličtiny netradiční efektivní metodou zaměřenou na Vaši schopnost mluvit. Kurzy angličtiny pro veřejnost, firmy i děti, individuální výuka, intenzivní kurzy angličtiny. Kurzy zahajujeme během celého roku. Ukázková hodina zdarma každý týden.

59 LUTO Automotive CZ, s.r.o. Sídlo Národní třída 71, Hodonín Kontakt www Nabídka služeb v oblasti personalistiky a osobnostního.

60 Majda agency - Institut jazykového vzdělavání Sídlo Gorkého 71, Brno Kontakt www Jazyková škola nabízející výuku angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny v atraktivním prostředí. Jazykové kurzy různých typů a pokročilostí. Moderní učebny, knihovna, studovna, video, aerobic.

61 MEK-IN Sídlo Třískalova 71, Brno Kontakt www Poradenství zaměřujeme na tyto oblasti: Analýza vzdělávacích potřeb, Development centrum, Assessment centrum, BELBIN týmové role, Koučink

62 METODICA, institut pro další vzdělávání Sídlo Palackého třída 71, Kontakt www Nabízíme služby v oblasti tvorby, realizace, řízení a vyhodnocování programů dalšího vzdělávání.

63 Monika Petkova Sídlo Libušino údolí 71, Brno Kontakt www Pořádání akcí pro firmy i jednotlivce v oblasti profesionální image, společenské etikety a přípravy na pracovní pohovor.

64 MORAVIAN BUSINESS SCHOOL, a.s. Sídlo Lidická 71, Brno Kontakt www Poskytování MBA studia a LLM studia. Spolupráce s anglickou univerzitou Liverpool John Moores University a hospodářskými komorami.

65 Na Křižovatce, s.r.o. Sídlo Údolní 71, Brno Kontakt www Nabídka skupinových, individuálních i firemních jazykových kurzů, pomaturitního studia a jazykových auditů.

66 NC consulting, spol. s r.o. Sídlo třída Kpt. Jaroše 71, Brno Kontakt www Poskytujeme vzdělávání,, semináře, kurzy a trénink obchodníků.

67 Nepustilova jazyková škola Sídlo Sokolská 71, Brno Kontakt www Kurzy angličtiny, němčiny a francouzštiny Nepustilovou metodou. Logický výklad gramatiky a systém drilových cvičení. Jazyková škola nabízí výuku v týdenních, víkendových, dvouměsíčních a čtyřměsíčních kurzech. Prodej vlastních učebnic, CDmp3 a DVD.

68 Österreich Institut Brno, s.r.o. Sídlo Moravské náměstí 71, Brno Kontakt www Výuka německého jazyka. Pořádání všeobecných, odborných, dětských, firemních i individuálních kurzů.

69 Persona Unica, s.r.o. Sídlo Olomoucká 71, Brno Kontakt www Zabýváme se zážitkovým vzděláváním, rozvojem jednotlivců a skupin. Nabízíme teamspirit a teambuildingové kurzy, indoorové vzdělávání a koučink.

70 PERSPEKTIVA CZ, s.r.o. Sídlo Bašty 71, Brno Kontakt www Personální agentura zaměřená na výběr odborníků a personální v oblasti IT a telekomunikací. Nabízíme služby pro mezinárodní i české společnosti. Uchazečům nabízíme pozice: programátor, konzultant, vedoucí projektu, správce sítě a další.

71 Petr Cejpek Sídlo Londýnské náměstí 71, Brno Kontakt www Nabízím koučink pro firmy, vzdělávání a osobnostní rozvoj zaměstnanců, pořádání firemních a kulturních akcí.

72 PhDr. Pavel Navrátil PhD. Sídlo Renneská třída 71, Brno-Štýřice Kontakt www Pořádání odborných kurzů a školení v sociální práci. Aplikovaný výzkum a tvorba metodiky sociální práce.

73 POINT GLOBAL SERVICE, s.r.o. Sídlo Údolní 71, Brno Kontakt www Vzdělávání zejména v oblasti cizích jazyků.

74 PRIMA LINGUA, s.r.o. Sídlo Ječná 71, Brno Kontakt www Nabídka jazykových kurzů pro firmy i veřejnost včetně překladů a tlumočení.

75 Profit management ČR, s.r.o. Sídlo Skřivanova 71, Brno Kontakt www Nabídka kurzů zaměřených na rozvoj vrcholového, středního a nižšího managementu. Organizace postojových workshopů a lektorských tréninků.

76 PSYCHO - SERVIS, s.r.o. Sídlo Klášterská 71, Tišnov Kontakt www Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti. Jazyková a počítačová výuka.

77 RSDr. Petr Krajáč, PhD. Sídlo Jabloňová 71, Vyškov-Křečkovice Kontakt www Pořádání a realizace rozvojových programů i projektů pro management, firmy a organizace. Nabídka seminářů i tréninků pro managery a obchodníky.

78 SEKURKON, s.r.o. Sídlo Šumavská 71, Brno Kontakt www Připravujeme a organizačně zajišťujeme odborné konference, semináře a sympozia, nejen v oboru stavebnictví.

79 Skill rating, s.r.o. Sídlo Veveří 71, Brno Kontakt www Pořádáme vzdělávací a školicí kurzy, nabízíme přehled a výběr. Absolvovaná školení, kurzy a semináře s hodnocením a doporučením lektorů.

80 Soliton.cz, o. s. Sídlo Orlí 71, Brno Kontakt www Provoz sdružení pro podporu věd a vzdělávání. Nabídka v oblasti filmové a televizní tvorby, popularizace vědy a techniky.

81 Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno Sídlo Hybešova 71, Brno Kontakt www poradenské a konzultační služby v Další vzdělávání pedagogických pracovníků

82 Šerpa, o.s. Sídlo Voříškova 71, Brno Kontakt www Nabízíme osvědčené programy pro komplexní rozvoj osobnosti.

83 TDS Brno - sekce vzdělávání Sídlo U vlečky 71, Brno Kontakt www Pořádání vzdělávacích seminářů a kurzů v oblasti managementu.

84 top vision s.r.o. Sídlo U Půjčovny 71, Praha,Brno Kontakt www Manažerský rozvoj - pořádáme odborné semináře, interaktivní tréninky, výroční fóra, diskusní odpoledne a interní firemní rozvojové programy ke všem oblastem podnikového řízení. Disponujeme širokou a nezávislou sítí manažerů, expertů a lektorů v ČR.

85 TSM, spol. s r. o. - vzdělávací agentura Sídlo Dukelská 71, Vyškov-Předměstí Kontakt www Pořádáme semináře i zakázková školení v Brně, Praze, Ostravě a dalších městech po celé ČR již více než 20 let. Školíme v oblasti personální, celní, ekonomické, daňové, sociální, stavební, právní, archiv a další. Nabízíme i kurzy jazykové, počítačové či v

86 TUTOR Sídlo Moravské náměstí 71, Brno Kontakt www Nabídka jazykových kurzů pro veřejnost i firmy a pomaturitního studia. Pořádání přípravných kurzů na přijímací zkoušky na VŠ.

87 Ústav pro jazyk český AV ČR, v.v.i. Sídlo Královopolská 71, Brno Kontakt www Nabídka výuky cizích jazyků.

88 Vinařská akademie Valtice Sídlo nám. Svobody 71, Valtice Kontakt www Nabídka vzdělávání v oblasti vinařství. Propagace a výstavnictví vína.

89 VUT,fakulta podnikatelská Sídlo Kolejní 71, Brno Kontakt www Jedná se o prestižní Mezinárodní manažersko marketingové studium s dlouhodobou tradicí, kdy bude zahajován již 19 běh. Jde o společný program Fakulty podnikatelské a University K. Adamieckiego v Katowicích - Polsko. Možná návaznost na studia MBA.

90 Vzdělávací nadace Jana Husa Sídlo Žerotínovo náměstí 71, Brno Kontakt www

91 Vzdělávací ústav pro bezpečnostní strategie, s.r.o. Sídlo Lidická 71, Brno Kontakt www Nabízíme kurzy schopnosti rychlého přístupu k informacím, jejich správného vyhodnocení a vlastní obrany před konkurencí.

92 Zřetel, s.r.o. Sídlo Zvonařka 71, Brno Kontakt www Nabídka školení v oblasti project managmentu, prezentačních dovedností, osobního rozvoje, řešení konfliktů, kreativity a teambuildingu.

93 Krajská hospodářská komora Jihomoravského kraje Sídlo Vystaviště 1 71, Brno Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

94 Okresní hospodářská komora Blansko Sídlo nám. Republiky 1 71, Blansko Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

95 Okresní hospodářská komora Brno - venkov Sídlo Dvořákova 71, Brno Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

96 Okresní hospodářská komora Břeclav Sídlo nám. T. G. Masaryka 71, Břeclav Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

97 Okresní hospodářská komora Hodonín Sídlo Svatoborská , Kyjov Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

98 Okresní hospodářská komora Vyškov Sídlo Havlíčkova 71, Vyškov Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

99 Okresní hospodářská komora Znojmo Sídlo nám. Svobody 18 71, Znojmo Kontakt www Poradenství v oblasti podpory dalšího vzdělávání vedoucí k efektivnějšímu podnikání.

100 Knihovna Jiřího Mahena v Brně Sídlo Kobližná 4 71, Brno Kontakt www Poradenství v oblasti dalšího vzdělávání dospělých s realizací vzdělávacích programů

101 Městská knihovna Vyškov Sídlo Nádražní 4 71, Vyškov Kontakt www Poradenství v oblasti dalšího vzdělávání dospělých s realizací vzdělávacích programů

102 Městská knihovna Hodonín Sídlo Národní třída 36 71, Hodonín Kontakt www Poradenství v oblasti dalšího vzdělávání dospělých s realizací vzdělávacích programů

103 Městská knihovna Znojmo Sídlo Zámečnická 288/9 71, Znojmo Kontakt www Poradenství v oblasti dalšího vzdělávání dospělých s realizací vzdělávacích programů

104 Městská knihovna Blansko Sídlo Rožmitálova 2302/4 71, Blansko Kontakt www Poradenství v oblasti dalšího vzdělávání dospělých s realizací vzdělávacích programů

105 Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Brně Sídlo Polní 1011/37 71, Brno Kontakt www https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/jhm Poradenství v oblasti rozšiřování profesních znalostí v oblasti vzdělávání dospělých

ZÁKLADNÍ NABÍDKA SLUŽEB

ZÁKLADNÍ NABÍDKA SLUŽEB ZÁKLADNÍ NABÍDKA SLUŽEB CROSSLINE SERVICES s.r.o. Jeremiášova 870 155 00 Praha 5 IČO: 241 43 065 DIČ: CZ24143065 Kontaktní osoba: Ing. Veronika Kimmer GSM: +420 777 755 618 veronika.kimmer@crosslineservices.cz

Více

praha a brno červenec prosinec 2009

praha a brno červenec prosinec 2009 profesní semináře praha a brno červenec prosinec 2009 budete vynikat Proč Tutor? Široká nabídka seminářů Veřejné nebo zakázkové firemní kurzy Kvalitní a profesionální lektorský tým Moderní učebny v centru

Více

AKADEMIE PERSONALISTIKY 1

AKADEMIE PERSONALISTIKY 1 AKADEMIE PERSONALISTIKY 1 Akademie personalistiky 1 Institut personalistiky při VŠE v Praze (INPER) připravuje ve spolupráci se svými partnery ucelený program dalšího vzdělávání pro pracovníky personálních

Více

AKADEMIE PERSONALISTIKY

AKADEMIE PERSONALISTIKY AKADEMIE PERSONALISTIKY Akademie personalistiky Institut personalistiky při VŠE v Praze (INPER) připravuje ve spolupráci se svými partnery ucelený program dalšího vzdělávání pro pracovníky personálních

Více

Vzděláváním ke konkurenceschopnosti chemického průmyslu v ČR

Vzděláváním ke konkurenceschopnosti chemického průmyslu v ČR Vzděláváním ke konkurenceschopnosti chemického průmyslu v ČR Společnost TEMPO byla založena na podzim roku 1996 v Ostravě. V roce 1998 jsme začali působit v Praze. Nyní školíme po celé ČR. Nabízíme vám

Více

praha a brno slevu Proč Tutor? Pro firmy profesní semináře LEDEn červen 2010 budete vynikat z vaší firmy a získejte

praha a brno slevu Proč Tutor? Pro firmy profesní semináře LEDEn červen 2010 budete vynikat z vaší firmy a získejte LEDEn červen 2010 profesní semináře praha a brno budete vynikat Proč Tutor? Široká nabídka seminářů Veřejné nebo zakázkové firemní kurzy Kvalitní a profesionální lektorský tým Moderní učebny v centru Prahy

Více

OBECNÉ INFORMACE. Oskara Motyky 2985/7, 702 00 OSTRAVA tel.: +420 591 124 075, mob.: +420 722 047 904 e mail: rubiso@centrum.cz

OBECNÉ INFORMACE. Oskara Motyky 2985/7, 702 00 OSTRAVA tel.: +420 591 124 075, mob.: +420 722 047 904 e mail: rubiso@centrum.cz OBECNÉ INFORMACE Oskara Motyky 2985/7, 702 00 OSTRAVA tel.: +420 591 124 075, mob.: +420 722 047 904 e mail: rubiso@centrum.cz Obsah Profil Identifikační údaje Nabídka klientům Návrh vzdělávacích programů

Více

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI. Společnost: Slůně svět jazyků, s.r.o. Zástupce: Ing. Lucie Vlková, výkonná ředitelka

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI. Společnost: Slůně svět jazyků, s.r.o. Zástupce: Ing. Lucie Vlková, výkonná ředitelka Projekt vznikl za přispění Nadace ČEZ Společnost: Slůně svět jazyků, s.r.o. Zástupce: Ing. Lucie Vlková, výkonná ředitelka Jak na cizí jazyky? Proč se učím? Čeho chci dosáhnout? Konkrétní cíle v jazyce

Více

Curriculum vitae - Stanislav Loskot. Vysokoškolské, magisterský program, MBA (Ústav práva a právní vědy)

Curriculum vitae - Stanislav Loskot. Vysokoškolské, magisterský program, MBA (Ústav práva a právní vědy) Profesní životopis Jméno a příjmení Mgr. Stanislav Loskot, MBA Adresa Košařiska 112 Milíkov 739 81 Telefon +420 737 977 779 E-mail Státní příslušnost loskot.stanislav@gmail.com Česká republika Datum narození

Více

AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE www.amakcz.cz BŘEZEN 2015

AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE www.amakcz.cz BŘEZEN 2015 NEWSLETTER AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE www.amakcz.cz BŘEZEN 2015 AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE AMAK je mezinárodní vysoká škola realizující bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy

Více

Zahraniční partner Liverpool John Moores University (www.ljmu.ac.uk)

Zahraniční partner Liverpool John Moores University (www.ljmu.ac.uk) Instituce založená Krajskou hospodářskou komorou Jižní Moravy za účelem realizace společného záměru 5. moravských univerzit, 5. moravských krajských obchodních komor a 5. moravských krajů v oblasti profesního

Více

ZADÁVACÍ PODMÍNKY VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

ZADÁVACÍ PODMÍNKY VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Název projektu: Vzdělávání konkurenceschopnost prosperita Registrační číslo projektu: CZ.04.1.03/4.1.11.3/2922 ZADÁVACÍ PODMÍNKY VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ s uveřejněním dle Příručky pro příjemce finanční podpory

Více

Seznam jazykových škol v Brně

Seznam jazykových škol v Brně --- --- Seznam jazykových škol v Brně --- Informační centrum pro mládež Brno (ICM Brno) působící při Asociaci středoškolských klubů České republiky, o.s., Česká 11, 602 00 Brno tel: +420 542 218 065 fax:

Více

Dlouhodobý záměr vzdělávací a vědecké, výzkumné, vývojové, inovační a další činnosti B.I.B.S., a. s. vysoké školy na období 2015 2020

Dlouhodobý záměr vzdělávací a vědecké, výzkumné, vývojové, inovační a další činnosti B.I.B.S., a. s. vysoké školy na období 2015 2020 Dlouhodobý záměr vzdělávací a vědecké, výzkumné, vývojové, inovační a další činnosti B.I.B.S., a. s. vysoké školy na období 2015 2020 Září 2015 Dlouhodobý záměr vzdělávací, vědecké a výzkumné, vývojové,

Více

OPEN MANAGEMENT AKREDITOVANÝ PROGRAM PRO TOP MANAŽERY

OPEN MANAGEMENT AKREDITOVANÝ PROGRAM PRO TOP MANAŽERY OPEN MANAGEMENT AKREDITOVANÝ PROGRAM PRO TOP MANAŽERY PROGRAM OPEN MANAGEMENT je intenzivní kurz pro TOP manažery, senior manažery a HR specialisty, kteří si chtějí osvojit vědecké či praktické znalosti

Více

NABÍDKOVÝ LIST. UNIVERZITA JANA AMOSE KOMENSKÉHO PRAHA s.r.o.

NABÍDKOVÝ LIST. UNIVERZITA JANA AMOSE KOMENSKÉHO PRAHA s.r.o. NABÍDKOVÝ LIST UNIVERZITA JANA AMOSE KOMENSKÉHO PRAHA s.r.o. Odborné zaměření Soukromá univerzita s hlavní činností v oblasti terciárního vzdělávání, výzkumu a vývoje. Hlavní zaměření v oblasti vzdělávání:

Více

Ing. Michael Ledvina. RNDr. Petr Beránek. Stanislava Fojtíková. Ing. Eleonora Herlíková

Ing. Michael Ledvina. RNDr. Petr Beránek. Stanislava Fojtíková. Ing. Eleonora Herlíková Ing. Michael Ledvina Působení ve Svazu účetních člen Metodické rady Svazu účetních pro podnikatele předseda Metodické rady Svazu účetních pro neziskové auditor, člen KA ČR člen Komory certifikovaných účetních

Více

Výcvik v konzultantských dovednostech

Výcvik v konzultantských dovednostech Výcvik v konzultantských dovednostech PRO KOHO JE VÝCVIK URČEN: Výcvik je určen těm studentům psychologie a příbuzných oborů, kteří mají zájem se do budoucna věnovat práci v HR, nebo konzultanta poskytujícího

Více

Ing. Ludvík FILIP Poradenství a konzultace Pod Břízami 5240 430 04 Chomutov http://www.nbqc.cz

Ing. Ludvík FILIP Poradenství a konzultace Pod Břízami 5240 430 04 Chomutov http://www.nbqc.cz VZDĚLÁNÍ A KVALIFIKACE 1980-1984 SPŠ stavební Brno, Kudelova 8 obor Zdravotně vodohospodářské stavby (36-54-6) zakončený úspěšně maturitní zkouškou 2008-2011 Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky,

Více

Každý vrchol si žádá své... Kdo jsme? Váš partner pro další vzdělávání!

Každý vrchol si žádá své... Kdo jsme? Váš partner pro další vzdělávání! Každý vrchol si žádá své... Kdo jsme? Váš partner pro další vzdělávání! PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI TRADICE společnost založena v roce 1996, DOBRÁ ZNAČKA respekt důvěra partnerství, LÍDR ve vzdělávání na českém

Více

Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka Provozovna: FAKTUM OPAVA Masařská 15, Opava-Město

Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka Provozovna: FAKTUM OPAVA Masařská 15, Opava-Město Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka Provozovna: FAKTUM OPAVA Masařská 15, Opava-Město PŘEDSTAVENÍ REKVALIFIKAČNÍHO ZAŘÍZENÍ Mgr. Zbyněk Rybka, Opava Rekvalifikační zařízení Mgr. Zbyněk Rybka působí

Více

AKTUALIZACE DLOUHODOBÉHO ZÁMĚRU vzdělávací a vědecké, výzkumné, vývojové, inovační a další tvůrčí činnosti pro rok 2015

AKTUALIZACE DLOUHODOBÉHO ZÁMĚRU vzdělávací a vědecké, výzkumné, vývojové, inovační a další tvůrčí činnosti pro rok 2015 Vysoká škola sociálně-správní, Institut celoživotního vzdělávání Havířov o.p.s. AKTUALIZACE DLOUHODOBÉHO ZÁMĚRU vzdělávací a vědecké, výzkumné, vývojové, inovační a další tvůrčí činnosti pro rok 2015 Havířov

Více

VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ NA VUT V BRNĚ. 17. 9. 2009 / barokní aula VUT v Brně Vlastimil Bejček bejcek@cpp.vutbr.cz / 603 426 627

VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ NA VUT V BRNĚ. 17. 9. 2009 / barokní aula VUT v Brně Vlastimil Bejček bejcek@cpp.vutbr.cz / 603 426 627 VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ NA VUT V BRNĚ 17. 9. 2009 / barokní aula VUT v Brně Vlastimil Bejček bejcek@cpp.vutbr.cz / 603 426 627 PROGRAM 1. Informace o vzdělávání zaměstnanců na VUT v Brně 2. Mezinárodní

Více

AKTUALIZACE DLOUHODOBÉHO ZÁMĚRU vzdělávací a vědecké, výzkumné, vývojové, inovační a další tvůrčí činnosti pro rok 2014

AKTUALIZACE DLOUHODOBÉHO ZÁMĚRU vzdělávací a vědecké, výzkumné, vývojové, inovační a další tvůrčí činnosti pro rok 2014 Vysoká škola sociálně-správní, Institut celoživotního vzdělávání Havířov o.p.s. AKTUALIZACE DLOUHODOBÉHO ZÁMĚRU vzdělávací a vědecké, výzkumné, vývojové, inovační a další tvůrčí činnosti pro rok 2014 Havířov

Více

Úvod. Projektový záměr

Úvod. Projektový záměr Vzdělávací program Řízení jakosti a management kvality Realizátor projektu: Okresní hospodářská komora Karviná Kontakt: Svatováclavská 97/6 733 01 KARVINÁ +420 596 311 707 hkok@hkok.cz www.akademieok.cz

Více

Gradua-CEGOS Vzdělávání Gradua

Gradua-CEGOS Vzdělávání Gradua Gradua-CEGOS Veřejné kurzy Zakázkové kurzy na míru Profesní E-learning a blended learning Poradenství ve gradua.cz O Gradua-CEGOS Naše přístupy k řešení Gradua-CEGOS je původem česká vzdělávací a poradenská

Více

slevu profesní semináře praha a brno září prosinec 2010 Proč Tutor? Pro firmy dostaneme vás na vrchol z vaší firmy a získejte

slevu profesní semináře praha a brno září prosinec 2010 Proč Tutor? Pro firmy dostaneme vás na vrchol z vaší firmy a získejte profesní semináře praha a brno září prosinec 2010 dostaneme vás na vrchol Proč Tutor? Široká nabídka seminářů Veřejné nebo zakázkové firemní kurzy Kvalitní a profesionální lektorský tým Moderní učebny

Více

CELOŽIVOTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ. Nikdy. není. pozdě. na vaše. vzdělání. Ceník. profesních kurzů. www.bivs.cz

CELOŽIVOTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ. Nikdy. není. pozdě. na vaše. vzdělání. Ceník. profesních kurzů. www.bivs.cz CELOŽIVOTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ Nikdy není pozdě na vaše vzdělání Ceník profesních kurzů www.bivs.cz PRAHA DLOUHODOBÉ ZÁKLADY BANKOVNICTVÍ (1 semestr) 28. 9. 2011 15. 12. 2011 15 900 Kč/semestr 1001-11 OCEŇOVÁNÍ

Více

Řešení IPN KREDO na Vysoké škole logistiky v Přerově Libor Kavka

Řešení IPN KREDO na Vysoké škole logistiky v Přerově Libor Kavka Řešení IPN KREDO na Vysoké škole logistiky v Přerově Libor Kavka Prorektor pro aplikovaný výzkum a řízení projektů na Vysoké škole logistiky v Přerově Strategický plán rozvoje VŠLG Vychází z IPN KREDO

Více

Bankovní institut vysoká škola, a.s. Praha Karlovy Vary Písek Teplice Břeclav

Bankovní institut vysoká škola, a.s. Praha Karlovy Vary Písek Teplice Břeclav Bankovní institut vysoká škola, a.s. Kdo jsme? První soukromá vysoká škola Atraktivní studijní obory Univerzitní informační systém Skvělé zázemí a nejnovější technika Moderní bezbariérová budova Jsme součástí

Více

Informačně poradenský systém. DPV v Lotyšsku. Lenka Horová. Národní vzdělávací fond, o.p.s.

Informačně poradenský systém. DPV v Lotyšsku. Lenka Horová. Národní vzdělávací fond, o.p.s. Informačně poradenský systém DPV v Lotyšsku Lenka Horová Národní vzdělávací fond, o.p.s. 2007 Sdružení pro Informačně poradenský systém tvořené společnostmi KPMG Česká republika,s.r.o, Gradua-CEGOS, s.r.o.

Více

Studijní obor. Účetnictví a daně. Studijní program Ekonomika a management SPRÁVNÁ VOLBA PRO VZDĚLÁNÍ

Studijní obor. Účetnictví a daně. Studijní program Ekonomika a management SPRÁVNÁ VOLBA PRO VZDĚLÁNÍ Studijní obor Účetnictví a daně Studijní program Ekonomika a management SPRÁVNÁ VOLBA PRO VZDĚLÁNÍ Obecné informace studijní obor je odborně garantován Katedrou financí a účetnictví výuka je zajišťována

Více

Nabídka vzdělávání zaměstnanců financovaného ze zdrojů EU Realizátor projektů ESF: Školamanažerskéhorozvoje rozvoje s.r.o. ro Představení Školy manažerského rozvoje založena v roce 1995 s posláním šířit

Více

Personální zajištění certifikace personálu vzdělávacích institucí

Personální zajištění certifikace personálu vzdělávacích institucí Personální zajištění certifikace personálu vzdělávacích institucí Certifikační proces při certifikaci obou oblastí certifikace lektora vzdělávání i manažera vzdělávání budou zajišťovat a) Kmenoví pracovníci

Více

Vzděláváním ke konkurenceschopnosti chemického průmyslu v ČR. Odborné vzdělávání pro projektové řízení v chemickém průmyslu

Vzděláváním ke konkurenceschopnosti chemického průmyslu v ČR. Odborné vzdělávání pro projektové řízení v chemickém průmyslu Vzděláváním ke konkurenceschopnosti chemického průmyslu v ČR Odborné vzdělávání pro projektové řízení v chemickém průmyslu Základní informace o DRING Consulting Zkušenosti v oblasti grantového a dotačního

Více

... chceš si prodloužit školní léta?... nepřijali Tě na VŠ?

... chceš si prodloužit školní léta?... nepřijali Tě na VŠ? ... chceš si prodloužit školní léta?... nepřijali Tě na VŠ? Pomaturitní studium 2008/2009 Nepřijali Tě na VŠ nebo si chceš prostě jen prodloužit školní léta? Výhody pomaturitního studia u Tutoru: Status

Více

FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ LABYRINT - OSTRAVA 2007

FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ LABYRINT - OSTRAVA 2007 FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ LABYRINT - OSTRAVA 2007 Cíl: Má-li se člověk stát člověkem, musí se vzdělávat. J. A. Komenský představit uceleně odborné i laické veřejnosti úspěšně realizované projekty v oblasti rozvoje

Více

Školy přihlášené do pilotního ověřování jednotné přijímací zkoušky ve školním roce 2014/15

Školy přihlášené do pilotního ověřování jednotné přijímací zkoušky ve školním roce 2014/15 Školy přihlášené do pilotního ověřování jednotné přijímací zkoušky ve školním roce 2014/15 obor * škola kód název oboru délka studia zřizovate l školy okres Integrovaná střední škola, Sokolnice 496 26-41-L/01

Více

"Studium, stáže a stipendia v USA" Velvyslanectví Spojených států, American Centre, Komise J.W. Fulbrighta ve spolupráci s INCHEBOU PRAHA.

Studium, stáže a stipendia v USA Velvyslanectví Spojených států, American Centre, Komise J.W. Fulbrighta ve spolupráci s INCHEBOU PRAHA. DOPROVODNÝ PROGRAM Seminární místnost č. 251 "Studium, stáže a stipendia v USA" Velvyslanectví Spojených států, American Centre, Komise J.W. Fulbrighta ve spolupráci s INCHEBOU PRAHA. Seminární místnost

Více

Centrum andragogiky s.r.o., Hradec Králové. Komplexní služby v oblasti vzdělávání a rozvoje dospělých:

Centrum andragogiky s.r.o., Hradec Králové. Komplexní služby v oblasti vzdělávání a rozvoje dospělých: Centrum andragogiky s.r.o., Hradec Králové Komplexní služby v oblasti vzdělávání a rozvoje dospělých: 1) služby v oblasti personalistiky 2) řízení lidských zdrojů 3) poradenské služby 4) konzultace v oblasti

Více

HR MANAGEMENT DIRECT Pojišťovna, a.s.

HR MANAGEMENT DIRECT Pojišťovna, a.s. HR MANAGEMENT DIRECT Pojišťovna, a.s. OBSAH DIRECT Pojišťovna, a.s. Human resources nábor odměňování a benefity mzdy a administrativa personální controlling vzdělávání a rozvoj interní komunikace Dotazy

Více

Připravte se s Tutorem na život!

Připravte se s Tutorem na život! Studium je [ ku:l ] > > Školní rok 2012/2013 Připravte se s Tutorem na život! Proč Tutor Největší vzdělávací společnost zaměřená na studenty středních škol a zároveň největší jazyková škola pro veřejnost

Více

Studijní obor. Sociální management. Studijní program Hospodářská politika a správa SPRÁVNÁ VOLBA PRO VZDĚLÁNÍ

Studijní obor. Sociální management. Studijní program Hospodářská politika a správa SPRÁVNÁ VOLBA PRO VZDĚLÁNÍ Studijní obor Sociální management Studijní program Hospodářská politika a správa studijní obor je odborně garantován Katedrou ekonomie a veřejné správy výuka je zajišťována vysoce kvalifikovanými pedagogy

Více

Nabídka AQE advisors, a.s. Rozvoj psychologicko-manažerských dovedností ve zdravotnických profesích

Nabídka AQE advisors, a.s. Rozvoj psychologicko-manažerských dovedností ve zdravotnických profesích Nabídka AQE advisors, a.s. Rozvoj psychologicko-manažerských dovedností ve zdravotnických profesích 1 OBSAH 1. PŘEDSTAVENÍ NABÍDKY AQE ADVISORS... 3 2. POPIS KURZŮ... 4 2.1. Efektivní komunikace s pacientem...

Více

S námi na trh práce CZ.1.04/3.3.05/96.00079 Doba realizace projektu od 1. 4. 2013 do 31. 3. 2015

S námi na trh práce CZ.1.04/3.3.05/96.00079 Doba realizace projektu od 1. 4. 2013 do 31. 3. 2015 S námi na trh práce CZ.1.04/3.3.05/96.00079 Doba realizace projektu od 1. 4. 2013 do 31. 3. 2015 Příjemce: Kvalifikační a personální agentura, o.p.s. (Závodní 815, Třinec) KaPA, o.p.s. byla založena v

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 ANNUAL REPORT 2009

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 ANNUAL REPORT 2009 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 ANNUAL REPORT 2009 Ve Vsetíně, dne 29. ledna 2010 Adresa: Jiráskova 1817, 755 01 Vsetín, CZ www.dantien.webnode.cz dantienvsetin@gmail.com Telefon: +420 603 833 326 Základní údaje o

Více

školní léta?... užít si zábavu a najít nové kamarády?... nebo vás nepřijali na vysokou školu?

školní léta?... užít si zábavu a najít nové kamarády?... nebo vás nepřijali na vysokou školu? Chcete si prodloužit školní léta?... užít si zábavu a najít nové kamarády?... nebo vás nepřijali na vysokou školu? pomaturitní studium 2010/2011 Studium je [KU:L] anglický jazyk Přípravné kurzy na VŠ Nultý

Více

Nabídka individuální výuky

Nabídka individuální výuky EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM Gymnázium Boženy Němcové, HK 495 581 645 775 27 00 17 777 16 00 17 733 35 04 24 www.evcentrum.cz info@evcentrum.cz Nabídka individuální výuky Přehled jazykových služeb: Pomaturitní

Více

VYSOKÁ ŠKOLA REGIONÁLNÍHO ROZVOJE

VYSOKÁ ŠKOLA REGIONÁLNÍHO ROZVOJE VYSOKÁ ŠKOLA REGIONÁLNÍHO ROZVOJE Historie VŠRR státní souhlas MŠMT v listopadu 2003 akreditace prvního studijního oboru Regionální rozvoj ve studijním programu Regionální rozvoj v prosinci 2003 (PS) rozšíření

Více

Lean Management. ATTN Consulting s.r.o., Krapkova 1159/3, 779 00 Olomouc www.attn.cz, email: attn@attn.cz, tel: +420 585 751 601

Lean Management. ATTN Consulting s.r.o., Krapkova 1159/3, 779 00 Olomouc www.attn.cz, email: attn@attn.cz, tel: +420 585 751 601 Lean Management LEAN MANAGEMENT Lean - štíhlé myšlení je formou odstraňování plýtvání v myšlení, v chování a v jednání lidí, jako neustálá cesta k dalšímu novému růstu a rozvoji. Lze říci, že skutečně

Více

Bakalářský studijní obor Manažerská ekonomika specializace Marketing. pro studenty studující od roku 2011/2012

Bakalářský studijní obor Manažerská ekonomika specializace Marketing. pro studenty studující od roku 2011/2012 Studijní obor Manažerská ekonomika Bakalářský studijní obor Manažerská ekonomika specializace Marketing pro studenty studující od roku 2011/2012 V první fázi studia oboru Manažerská ekonomika získá student

Více

Projekt TECH-NET. Nové materiály a technologie - spojení výzkumu, vývoje a technické praxe

Projekt TECH-NET. Nové materiály a technologie - spojení výzkumu, vývoje a technické praxe Projekt TECH-NET Nové materiály a technologie - spojení výzkumu, vývoje a technické praxe ing. Blanka Tomková Ph.D. Fakulta textilní TUL Hlavní manažer projektu Hlavní cíl projektu: OP VK - oblast podpory

Více

"Studium, stáže a stipendia v USA" Velvyslanectví Spojených států, American Centre, Komise J.W. Fulbrighta ve spolupráci s INCHEBOU PRAHA

Studium, stáže a stipendia v USA Velvyslanectví Spojených států, American Centre, Komise J.W. Fulbrighta ve spolupráci s INCHEBOU PRAHA DOPROVODNÝ PROGRAM Seminární místnost č. 251 "Studium, stáže a stipendia v USA" Velvyslanectví Spojených států, American Centre, Komise J.W. Fulbrighta ve spolupráci s INCHEBOU PRAHA 10,20-11,00 Na střední

Více

ZADÁVACÍ DOKUMENTACE

ZADÁVACÍ DOKUMENTACE ZADÁVACÍ DOKUMENTACE k podání nabídky a k prokázání splnění kvalifikace včetně zadávacích podmínek V rámci získaného grantového projektu pro zaměstnance John Crane Sigma a.s. vyhlašujeme výběrové řízení

Více

Směrnice č. 005/2015 upravující pravidla pro přijímací řízení do studijních programů v akademickém roce 2015/2016 na B.I.B.S., a.s.

Směrnice č. 005/2015 upravující pravidla pro přijímací řízení do studijních programů v akademickém roce 2015/2016 na B.I.B.S., a.s. Směrnice č. 005/2015 upravující pravidla pro přijímací řízení do studijních programů v akademickém roce 2015/2016 na B.I.B.S., a.s. (dále BIBS) Tato směrnice upravuje pravidla a pravomoci pro přijímací

Více

PŘEDSTAVENÍ FIRMY. POČÍTAČOVÁ SLUŢBA s.r.o., Stupkova 413/1a, Olomouc

PŘEDSTAVENÍ FIRMY. POČÍTAČOVÁ SLUŢBA s.r.o., Stupkova 413/1a, Olomouc PŘEDSTAVENÍ FIRMY POČÍTAČOVÁ SLUŢBA s.r.o., Stupkova 413/1a, Olomouc KDO JSME Naše firma oslavila v letošním roce jiţ 18. narozeniny. Od roku 1996 se věnujeme vzdělávání dospělých v oblasti profesních

Více

Výzva k podání nabídky

Výzva k podání nabídky Výzva k podání nabídky v rámci výběrového řízení na zajištění vzdělávacích aktivit Projekt: Číslo projektu: Zvýšení adaptability zaměstnanců a zmírnění dopadů ekonomické krize vzděláváním zaměstnanců společnosti

Více

KATALOG SEMINÁŘŮ TZÚ PRO SYSTÉMY KVALITY

KATALOG SEMINÁŘŮ TZÚ PRO SYSTÉMY KVALITY KATALOG SEMINÁŘŮ TZÚ PRO SYSTÉMY KVALITY Úplný katalog vzdělávacích akcí Textilního zkušebního ústavu, s.p. Nabídka seminářů... 3 1. Interní auditor QMS základní kurz... 4 2. Interní auditor QMS udržování

Více

Marketing a management

Marketing a management Studijní obor Marketing a management Studijní program Ekonomika a management SPRÁVNÁ VOLBA PRO VZDĚLÁNÍ studijní obor je odborně garantován Katedrou podnikové ekonomiky a managementu výuka je zajišťována

Více

Vzdělávací aktivity CAPLu pro období 2014 2016

Vzdělávací aktivity CAPLu pro období 2014 2016 Vzdělávací aktivity CAPLu pro období 2014 2016 jsou zaměřeny především na následující odborné oblasti a cílové skupiny : - MLS modulární vzdělávací systém OSN - distanční studium na mezinárodní certifikát

Více

Podpora podnikatelek Reg. č. projektu CZ.1.04/3.4.04/00293

Podpora podnikatelek Reg. č. projektu CZ.1.04/3.4.04/00293 Reg. č. projektu CZ.1.04/3.4.04/00293 Projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR Společnost Ascari s.r.o. IČO: 284 04

Více

METODIKA PRO PROVEDENÍ KONTROLY TECHNICKÉ KAPACITY

METODIKA PRO PROVEDENÍ KONTROLY TECHNICKÉ KAPACITY Zadavatel: Česká republika Ministerstvo zemědělství Název veřejné zakázky: Zajištění jazykové výuky na Ministerstvu zemědělství pro období září 2015 červen 2018 Sídlem: Těšnov 65/17 110 00 Praha 1 Nové

Více

E-LEARNINGOVÝCH KURZŮ

E-LEARNINGOVÝCH KURZŮ Rovné příležitosti žen a mužů v komunitní knihovně Vsetín partnerství a zdravá komunita - celoživotní vzdělávání prosperita grantový projekt číslo CZ.1.04/3.4.04/26.00328 NABÍDKA SPECIFICKÝCH E-LEARNINGOVÝCH

Více

Akce je financována z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR

Akce je financována z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR Akce je financována z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR Zadávací dokumentace k výběrovému řízení na dodávku kurzů projektového managementu

Více

Strategické dokumenty JMK

Strategické dokumenty JMK Strategické dokumenty JMK Koncepční dokumenty Jihomoravského kraje a jejich vzájemné vazby Dílčí koncepce Dlouhodobý záměr vzdělávání a vzdělávací soustavy Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb Koncepce

Více

Intenzivní jednoleté studium

Intenzivní jednoleté studium Intenzivní jednoleté studium V září jdeme do pomaturitka, tam nesmíš chybět! Přidáš se? angličtina, němčina, španělština Jednoleté pomaturitní studium je určeno Vám absolventům úplného středního vzdělání,

Více

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno Hybešova 15, 602 00 Brno IČ: 60555980 DIČ: CZ60555980

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno Hybešova 15, 602 00 Brno IČ: 60555980 DIČ: CZ60555980 Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno Hybešova 5, 602 00 Brno IČ: 60555980 DIČ: CZ60555980 SŠ Nabídka vzdělávacích programů DVPP na 2. pololetí školního

Více

způsobilosti prostřednictvím realizace systémového rozvoje trenérských

způsobilosti prostřednictvím realizace systémového rozvoje trenérských Zkvalitnění programu pedagogické způsobilosti prostřednictvím realizace systémového rozvoje trenérských zdrojů Poskytovatel t projektu: MŠMT (OP RLZ) Zkld Základní charakteristika k projektu: Doba trvání

Více

Centrum podpory projektů, Vysoké učení technické v Brně, Kounicova 67a, 69001 Brno

Centrum podpory projektů, Vysoké učení technické v Brně, Kounicova 67a, 69001 Brno Poskytovatel kurzu: Český institut reklamní a marketingové komunikace (ČIRMK) ve spolupráci s Vysokým učením technickým v Brně ČIRMK je sdružením právnických osob Asociace českých reklamních agentur a

Více

DESETIDENNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

DESETIDENNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM OLOMOUC TRAINING CENTRE s.r.o., Brněnská 47, 779 00 Olomouc tel: 585 417 828, 723 560 038, fax: 585 417 823 e mail: jana.palkova@otc-olomouc.cz N A B Í Z Í M E V Á M DESETIDENNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM MARKETING

Více

Západomoravská vysoká škola Třebíč, o.p.s.

Západomoravská vysoká škola Třebíč, o.p.s. Západomoravská vysoká škola Třebíč, o.p.s. Ladislav Dokoupil (Jméno) Datum : úterý, 11. října 2011 Obsah : Obsah :... 2 1 Veřejnosprávní studia... 3 1.1 Studijní program Hospodářská politika a správa...

Více

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB 2010 PPŠ INSTITUT CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ PŘEROV, s.r.o. PALACKÉHO 1380/19, 750 02 PŘEROV TEL: 581 259 138 MOBIL: 724 972 133 E-MAIL: pps@ppsinstitut.cz http://www.ppsinstitut.cz

Více

MPA. Master of Public Administration. MPA@vsci.cz. www.cevroinstitut.cz

MPA. Master of Public Administration. MPA@vsci.cz. www.cevroinstitut.cz MPA Master of Public Administration MPA@vsci.cz Vysoká škola CEVRO Institut Je moderní vysoká škola akreditovaná MŠMT ČR a MV ČR MAGISTERSKÉ A BAKALÁŘSKÉ STUDIUM Veřejná správa Politologie Právní specializace

Více

Možnosti poradenství v sociálním podnikání. Gabriela Kurková a Eva Dorňáková Praha 25.6. 2015

Možnosti poradenství v sociálním podnikání. Gabriela Kurková a Eva Dorňáková Praha 25.6. 2015 Možnosti poradenství v sociálním podnikání Gabriela Kurková a Eva Dorňáková Praha 25.6. 2015 P3 People, Planet, Profit, o.p.s. Poslání: Prosazování a podpora sociálního podnikání v ČR. Aktivity P3 poskytujeme

Více

Řízení kvality, kontroling, rizika. Klíčová aktivita 2 Komplexní vzdělávání. Kateřina Hrazdilová Bočková Martina Polčáková Branislav Lacko

Řízení kvality, kontroling, rizika. Klíčová aktivita 2 Komplexní vzdělávání. Kateřina Hrazdilová Bočková Martina Polčáková Branislav Lacko Sylabus modulu G: Řízení kvality, kontroling, rizika Klíčová aktivita 2 Komplexní vzdělávání Kateřina Hrazdilová Bočková Martina Polčáková Branislav Lacko 6. 12. 2010 Cílem dokumentu je seznámit účastníky

Více

AKADEMIE LÉKÁRENSKÉ PÉČE NOVÝ FORMÁT STUDIA PRO MANAGEMENT LÉKÁREN

AKADEMIE LÉKÁRENSKÉ PÉČE NOVÝ FORMÁT STUDIA PRO MANAGEMENT LÉKÁREN AKADEMIE LÉKÁRENSKÉ PÉČE NOVÝ FORMÁT STUDIA PRO MANAGEMENT LÉKÁREN AKADEMIE LÉKÁRENSKÉ PÉČE NOVÝ FORMÁT STUDIA PRO MANAGEMENT LÉKÁREN Dvousemestrální (roční) studijní program na principu MBA Studium zaměřené

Více

SELF MANAGEMENT TRAINING OSOBNÍ ROZVOJ

SELF MANAGEMENT TRAINING OSOBNÍ ROZVOJ SELF MANAGEMENT TRAINING OSOBNÍ ROZVOJ Individuální koučink Motto: K čemu je dobrá inspirace, když po ní nenásleduje čin? (Anthony Robbins) Vážení zájemci o osobní rozvoj, dovolujeme si Vás oslovit s možností

Více

PŘEDSTAVENÍ ORGANIZACE

PŘEDSTAVENÍ ORGANIZACE VÝROČNÍ ZPRÁVA 2008 TRIALOG /Brněnský institut rozvoje občanské společnosti/ sídlo: Orlí 20, 602 00 Brno; kancelář: Colova 17, 616 00 Brno; IČ 605 75 450; DIČ CZ60575450; tel.: +420 542 221 501; fax: +420

Více

CENTRUM VZDĚLÁVÁNÍ VŠEM V ROCE 2014

CENTRUM VZDĚLÁVÁNÍ VŠEM V ROCE 2014 CENTRUM VZDĚLÁVÁNÍ VŠEM V ROCE 2014 v roce 2014 je informačně-poradenské centrum Jihomoravského kraje. Jeho cílem je zvyšovat zájem obyvatel regionu o další vzdělávání a rozvíjet jejich konkurenceschopnost

Více

Zpráva o auditu QforScan POSITIVE s.r.o.

Zpráva o auditu QforScan POSITIVE s.r.o. Zpráva o auditu QforScan POSITIVE s.r.o. Datum auditu: 11.07.2007 Auditor: Mgr. Dagmar Hartmannová Přítomni během auditu (jméno a funkce): Kamila Ludvíková, manažerka kvality Prezentace firmy Obchodní

Více

Váš partner pro vzdělávání. ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.

Váš partner pro vzdělávání. ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o. Váš partner pro vzdělávání ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o. PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI TRADICE společnost založena v roce 1996 DOBRÁ ZNAČKA LÍDR GOODWILL PROFESIONALITA respekt důvěra partnerství

Více

Obor UROSPRÁVA. doc. Ing. Lenka Fojtíková, Ph.D. garant oboru

Obor UROSPRÁVA. doc. Ing. Lenka Fojtíková, Ph.D. garant oboru Obor UROSPRÁVA doc. Ing. Lenka Fojtíková, Ph.D. garant oboru Proč se rozhodnout pro obor UROSPRÁVA? Chceš vědět jak funguje EU? Chceš vědět jak EU ovlivňuje hospodářský, sociální a politický život v České

Více

PROBLÉMY DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ V ČR

PROBLÉMY DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ V ČR Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR, PROBLÉMY DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ V ČR Erika Konupčíková Plzeň, 6.11.2014 Představení AIVD ČR, o.s. největší sdružení ve vzdělávání dospělých založena v roce 1990

Více

Vývoj pracovního trhu

Vývoj pracovního trhu Vývoj pracovního trhu výběr z dat za 1. čtvrtletí 2012 Tomáš Ervín Dombrovský, LMC Vývoj trhu 18 % pozic vhodných pro absolventy (v r. 2008-24 %) Srovnání poptávky a nabídky, vývoj Jobs.cz březen 2012

Více

Vyhláška rektora č. 4/2013 Přihlašování k tématům bakalářských prací a realizace odborných praxí v akademickém roce 2013/2014

Vyhláška rektora č. 4/2013 Přihlašování k tématům bakalářských prací a realizace odborných praxí v akademickém roce 2013/2014 Vysoká škola sociálně-správní, Institut celoživotního vzdělávání Havířov o.p.s. Vysoká škola sociálně-správní, Havířov Vyhláška rektora č. 4/2013 Přihlašování k tématům bakalářských prací a realizace odborných

Více

Vy znáte své cíle. My cesty, jak jich dosáhnout.

Vy znáte své cíle. My cesty, jak jich dosáhnout. Vy znáte své cíle. My cesty, jak jich dosáhnout. ACCON GROUP sdružení poradenských společností Prezentace služeb ACCON managers & partners, s.r.o. ACCON human resources management, s.r.o. ACCON system

Více

Vzdeláváním k pestrejšímu životu

Vzdeláváním k pestrejšímu životu Asociace institucí Největší profesní asociace ve vzdělávání dospělých s tradicí od roku 1990 ˇ ˇ Vzdeláváním k pestrejšímu životu 33 Kdo jsme? Asociace institucí je největší profesní asociací ve vzdělávání

Více

Seminář VŠE, ČSSI a ICT UNIE 26.10.2011

Seminář VŠE, ČSSI a ICT UNIE 26.10.2011 Výsledky průzkumu nabídky a poptávky po IT profesích v ČR Seminář VŠE, ČSSI a ICT UNIE 26.10.2011 Výzkum Lidské zdroje v ICT vznikl za finanční podpory MŠMT ČR v rámci projektu Sociální síť v regionech

Více

Přidaná hodnota HR očima HR manažerů a CEO

Přidaná hodnota HR očima HR manažerů a CEO Výsledky průzkumu PMF 2015 Přidaná hodnota HR očima HR manažerů a CEO Jana Havlíčková, Preciosa, a.s.; členka představenstva PMF Kateřina Maršíková, Ekonomická fakulta, TUL Síla HR, Praha, Slovanský dům,

Více

dvouměsíčník o řízení lidských zdrojů

dvouměsíčník o řízení lidských zdrojů dvouměsíčník o řízení lidských zdrojů Časopis Profi HR je odborný dvouměsíčník, který se zabývá problematikou HR. Časopis je určen pro odbornou veřejnost, jako jsou HR manažeři, personalisté a ostatní

Více

Studijní obor. Evropská integrace. Studijní program Hospodářská politika a správa SPRÁVNÁ VOLBA PRO VZDĚLÁNÍ

Studijní obor. Evropská integrace. Studijní program Hospodářská politika a správa SPRÁVNÁ VOLBA PRO VZDĚLÁNÍ Studijní obor Evropská integrace Studijní program Hospodářská politika a správa studijní obor je odborně garantován katedrou ekonomie a veřejné správy výuka je zajišťována vysoce kvalifikovanými pedagogy

Více

Prezentace Západočeské univerzity v Plzni. doc. Ing. Jiří Patočka, CSc.

Prezentace Západočeské univerzity v Plzni. doc. Ing. Jiří Patočka, CSc. Prezentace Západočeské univerzity v Plzni doc. Ing. Jiří Patočka, CSc. Západočeská univerzita v Plzni Vývoj vysokého školství v Plzni 1945 vznik Lékařské fakulty v Plzni jako pobočky UK v Praze 1948 vznik

Více

Zadávací dokumentace. Manažerské školení zaměstnanců SOME Jindřichův Hradec s.r.o. 1/7

Zadávací dokumentace. Manažerské školení zaměstnanců SOME Jindřichův Hradec s.r.o. 1/7 Zadávací dokumentace Manažerské školení zaměstnanců SOME Jindřichův Hradec s.r.o. 1/7 Obsah: Identifikační údaje... 3 Specifikace předmětu zakázky... 3 Požadavky na dodavatele... 5 Zpracování nabídkové

Více

UROSPRÁVA na EkF VŠB-TU VŠB-TU Ostrava

UROSPRÁVA na EkF VŠB-TU VŠB-TU Ostrava Obor UROSPRÁVA UROSPRÁVA na EkF VŠB-TU VŠB-TU Ostrava Historie výuka v oboru Eurospráva zahájena v roce 1996/1997 prvních 30 absolventů v roce 2000/2001 radikální změny v roce 2004 se vstupem ČR do EU

Více

ODBORNÉ PORADENSTVÍ PRO STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ KATALOG 2013. Motto: Víte, kde jsou Vaše zdroje?

ODBORNÉ PORADENSTVÍ PRO STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ KATALOG 2013. Motto: Víte, kde jsou Vaše zdroje? ODBORNÉ PORADENSTVÍ PRO STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ KATALOG 2013 Motto: Víte, kde jsou Vaše zdroje? ODBORNÉ PORADENSTVÍ PRO STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ AL-Consulting s.r.o. Metody strategického poradenství v dnešní době

Více

Integrace osob s PAS na pracovní trh

Integrace osob s PAS na pracovní trh Asociace pomáhající lidem s autismem APLA-JM o.s. Integrace osob s PAS na pracovní trh Ing. Tomáš Dostál Mgr. Pavla Kadlová APLA-JM o.s.: Kdo jsme? Vznik v roce 2002 z iniciativy rodičů dětí s autismem,

Více

NABÍZÍME VÁM VZDĚLÁVACÍ PROGRAM- workshop

NABÍZÍME VÁM VZDĚLÁVACÍ PROGRAM- workshop Pro Centre s.r.o. Jana.biskova@procentre.eu Tel. 606628873 NABÍZÍME VÁM VZDĚLÁVACÍ PROGRAM- workshop ŠTÍHLE VIDĚT, MYSLET Workshop se zabývá způsoby, jak motivovat zaměstnance k vyhledávání zlepšení, jak

Více

TWI Training Within Industry

TWI Training Within Industry TWI Training Within Industry CESTA KE KULTUŘE NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ Markéta Šimáková, Executive Manager DMC management consulting s.r.o. 3. 9. 2014 Nebylo by skvělé vytvořit takovou firemní kulturu, jakou

Více

Zpráva o činnosti za rok 2011. Společnost pro projektové řízení, o. s. Zemědělská 5 613 00 Brno IČ: 47608749

Zpráva o činnosti za rok 2011. Společnost pro projektové řízení, o. s. Zemědělská 5 613 00 Brno IČ: 47608749 Zpráva o činnosti za rok 2011 Společnost pro projektové řízení, o. s. Zemědělská 5 613 00 Brno IČ: 47608749 OBSAH OBSAH... 2 1. O Společnosti... 3 2. Činnost SPŘ v roce 2011... 3 3. Aktivity sekcí... 4

Více

Vysoká škola finanční a správní, o.p.s.

Vysoká škola finanční a správní, o.p.s. Vysoká škola finanční a správní, o.p.s. Vyhodnocení přijímacího řízení na navazující magisterské studijní obory akademický rok 2014/2015 Zpracovala: Mgr. Vlasta Ditrichová Ing. Romana Lamačová Předkládá:

Více