Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme!

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme!"

Transkript

1

2 Náš příběh Historie firmy Společnost Activstar byla založena na Slovensku. Postupne expandujeme do celé Evropy. Naší vizí je pomoc lidem: zlepšit zdraví a fyzickou kondici, dostat se na vyšší příjem, zlepšit kvalitu života sobě, své rodině a blízkým, získat finanční svobodu pasivní příjem. Spolu to dokážeme!

3 Vytvořte si pasivní příjem Je to název, kterým se označuje zdroj opakovaně se vyskytujícího příjmu. Je to příjem, který Vám bude proudit denně, dokonce i tehdy, když už nebudete aktivně pracovat... A co Vy??? Jaké % z Vašeho příjmu je pasivní příjem? Společnost Activstar dává výbornou možnost, jak si pasivní příjem vytvořit.

4 Model práce tradičního podnikání Výrobce Distributor Velkoobchod Maloobchod KLIENT Nový model práce Výrobce Activstar Distributor VY KLIENT Co tak mít více času na rodinu, koníčky a dívat se na to, jak Váš příjem narůstá? Mnoho nadnárodních a velkých firem zvolili takovýto model práce a patří mezi ně i společnost Activstar. Nedávno vyšla kniha, ktorá hovoří o práci, která bude ve 21. století vzkvétat Lidé pomáhají lidem.

5 Pozorně si přečtěte tuto příležitost... Jak si za nasledující 2 4 roky můžete vybudovat finanční nezávislost v práci, která je: zábavná, plná odměn, založena na pomoci druhým.

6 Představte si, jaké by bylo užívat si život naplno... jezdit v krásných autech, bydlet v pěkném domě, a užívat si luxusní dovolené... Každý z nás má různé sny a cíle... Ale většině z nás se je splnit nepodaří. Může za to: rychlá doba stres a pracovní vytížení nedostatek příležitostí Někdy jsme v práci od rána do večera, ale i tak mnohokrát přežíváme od výplaty do výplaty.

7 Možná přišel čas na změnu Představte si, že se ráno probudíte a budete sami sobě šéfem a na účet vám bude chodit tolik peněz, kolik potřebujete. Žádný pracovní nápor, žádný šéf a žádný stres z nedostatku peněz. Kdyby jste poznali systém, ve ktorém se dají vydělat zajímavé peníze, využili by jste ho? U nás můžete začít vydělávat peníze ihned. Je to velmi jednoduché, časově nenáročné a dá se pracovat při vaší současné práci. Přišel čas vyjít z bludného kruhu.

8 Výhody spolupráce s Activstar Dostanete obchod na klíč. Možnost cestovat + časová svoboda. Budujete si svůj úspěch tím, že pomáháte druhým. Nízká počáteční investice. Motivační odměny, věrnostní program a autoprogram. Možnost vybrat si lidi, se kterými budete pracovat. Potenciál neomezeného příjmu. Můžete pracovat z domu, volná pracovní doba. Společnost Activstar je výrobcem produktů.

9 Produkty Activstar - zdravé nápoje Activminerals - příchuť citrón, pomeranč, grep, zelený čaj Unikátní směs synergicky působících minerálů a vitamínů pro celkovou výživu a odolnost organismu. Lahodná chuť + maximální vstřebatelnost. Složení: B1 - Tiamin B2 - Riboflavin B3 - Nikotinamid B5 - Kyselina pantoténová B6 Pyridoxin B7 - Biotin B9 - Kyselina listová B12 Vitamín C Vitamín D Vitamín E Vitamín K1 Vápník Horčík Draslík

10 Activcell příchuť pomeranč. Regenerace buněk, podpora krvetvorby a posilnění imunity organismu. Resveratrol Betaglukan Acerola extrakt Echinacea Brusinka Kurkumin Zinek B9 Kys. listová Vitamín B12 Inulin Selén silný antioxidant, chrání srdečně-cévní systém, zpomaluje stárnutí; - má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky. aktivuje imunitní systém do přirozené úrovně, - ochrana před radiací a zářením znásobuje účinek účinných látek. medicína využívá na léčení virů a infekcí. antikarcinogenní a protizánětlivý účinek, - prevence infarktu, rakoviny a chorob srdce. protinádorový a protizánětlivý účinek. - vhodný při vypadávání vlasů a lámaní nehtů. tvorba DNA, krvetvorba. nevyhnutelný pro krvetvorbu a centrální nervový systém. podpora imunity a trávení, podporuje vstřebávání vápníku. - antioxidant.

11 Activbody - příchuť malina. Unikátní směs synergicky působících přírodních látek a informace o ochraně a výživě pohybového ústrojí. MSM Glukosamin HCI - protizánětlivé působení, - podporuje metabolismus a funkčnost kloubní chrupavky - zmírňuje zánět a bolesti - sehrává důležitou úlohu pri tvorbě nehtů, šlach, kůže, očí, kostí, vaziva, srdečních chlopní. Chondroitin sulfát používá se při zánětu a bolesti - dodává chrupavce pružnost. Acerola extrakt Ovovital Vitamín D3 Vitamín C Inulin znásobuje účinek účinných látek; - působí při zánětech, anémii, revma... přírodní zdroj vápníku, Zn, Mn, Li, Se, Cu. nenahraditelný pro vstřebávání vápníku a fosforu, - na tvorbu kostí a zubů. chrání tělo před infekcemi, traumaty a stresům. podpora imunity a trávení, podporuje vstřebávání vápníku

12 Activstart - příchuť citron. Unikátní směs synergicky působících látek na podporu psychického a fyzického výkonu. Taurin zvyšuje koncentraci a navozuje celkový pocit pohody L-Arginin - má velký význam při vytváření oxidu dusnatého (NO), - snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a rakoviny - efekt účinku je založený na objevu, který byl v r oceněn Nobelovou cenou za medicínu a fyziku. Schizandra působí antidepresívně, zvyšuje fyzickou a duševní aktivitu, snižuje únavu, patří mezi adaptogeny. Kofein - má povzbuzující účinky na centrální nervovou soustavu. Zelený čaj - má osvěžující účinek na organismus, který je vystavován vysokému pracovnímu výkonu anebo dlouhodobé psychické zátěži. Kurkumin protinádorový a protizánětlivý účinek. Acerola extrakt znásobuje účinek účinných látek. Inulin podpora imunity a trávení, podporuje vstřebávání vápníku.

13 Activdetox - unikátní směs synergicky působících přírodních látek, které napomáhají detoxikaci, očistě organismu, při odstraňování poruch trávení a při podpoře imunity. Acai berry Aloe vera silný antioxidant, pomáhá snižovat cholesterol, - působí regeneračně na cévní stěny a zlepšuje jejich elasticitu, - odstraňuje jedy, choroboplodné zárodky a viry, - pri hubnutí odbourává tukové buňky a zrychluje metabolismus. obsahuje víc než 200 farmakologicky významných látek Mladý ječmen obsahuje celou škálu živin potřebných pro růst, stavbu a fungování buněk jednotlivých tkání - napomáhá při poruchách trávení a při kožních problémech. Chrom omezuje chuť na sladké Spirulina má prokazatelné protinádorové vlastnosti hlavně díky schopnosti vázat na sebe volné radikály - má dezinfekční účinky a napomáhá přijímat tělu železo a tak napomáhá při odstranění chudokrevnosti. Lapacho pročišťuje cévy, má antiseptické, antibakteriální a anitivirové účinky - odstraňuje z těla odpadové látky, toxiny a těžké kovy. - zamezuje vytváření otoků a usazení v krevním oběhu. Urychluje trávení, metabolismus, je vhodný jako doplněk při hubnutí.

14 Activ 3 příchuť čokoláda. Unikátní směs synergicky působících látek pro celkovou výživu a odolnost organismu. Cordyceps používá se více jak let jako zdroj energie a byl klasifikován jako prodĺužovač života, - přírodní antibiotikum, neutralizátor různých jedů, antioxidant - pomáhá při prochladnutí, zánětech dýchacích cest, močových cest, také při obnově jater a ledvin, - přírodní afrodiziakum. Reishi zpomaluje proces stárnutí buněk, - ničí choroboplodné zárodky, - v Japonsku a Číně je zařazena jako léčivo, - preventivně působí proti vzniku trombóz, - má protizánětlivé protivirové a protialergické účinky. Shiitake - má účinky zaměřené na choroby horních dýchacích cest, špatný krevní oběh a problémy s játrou - pomáhá při léčbě vředů a žaludečních problémů, - protinádorové účinky, snižování hladiny cholesterolu a vysokého krevního tlaku. Acerola extrakt znásobuje účinek účinných látek. Inulin čekanková probiotická vláknina. Informace - Zdroj:

15 Activfiltr filtrace vody 5-stupňový See True inovativní vodní filtrační systém, který využívá technologii s nanostříebrem a transparentní filtrační náplně (zásadité/orp/ antibakteriální). - odstraňuje nečistoty suspendovaných částic podobných rzi a částice do velikosti 5 mikronů, - snižujte tvrdost vody, - odstraňuje chlór, barvu, zápach a organické nečistoty, - snižuje hladinu železa, těžké kovy, organické látky, - zvyšuje ph vody na ph tělových tekutin, - vylepšuje chuť a odstraňuje zápach vody. Více o produktech a novinkách si prohlédněte na

16 Marketingový plán s měsíčním kvalifikačním obdobím 1. stupeň Marže poradce je 40% z ceny pro poradce. Na provizích se vyplácí 30% z ceny produktu. PLATINUM STAR GOLD STAR 20% DIAMANT STAR 23% bodů MANAGER 25% bodů SILVER STAR 17% bodů 8% BRONZ STAR 11% 14% bodů bodů 5% 300 bodů 800 bodů bodů 1 bod = 1 bez DPH

17 GOLD MANAGER MANAGER 25% GOLD STAR 25% 17% bodů MANAGER 25% MANAGER 25% bodů bodů bodů Manažer, který má ve své struktuře manažera dostává ke své provizi +5% z celkového obratu každého svého prvního Manažera Rentier dostává ke své provizi +1% z celkového obratu všech svých Manažerů

18 Rozdíl mezi běžnou prací a Activstar Dobrá zpráva je to, že vy můžete mít neomedzený počet spotřebitelů, klientů, prodejců a manažerů. Kolik chcete. Není žádný limit. Běžná práce Zaměstnání Podnikání Activstar Pasivní příjem zaplaceno jednorázově zaplaceno několikrát VY

19 Pro poradce Activstar s.r.o. už od kvalifikace 17%. Podmínky kvalifikace o Autoprogram je určen pro poradce společnosti Activstrar s.r.o.. o Minimální kvalifikace pro získání auta Activstar je 17% a 300 zpětná provize z týmu. o Za každý měsíc, ve ktorém poradce dosáhne vyšší kvalifikaci, mu společnost Activstar s.r.o. vyplatí příspěvek na splátku leasingu podle tabulky níže. o Za každý měsíc, ve ktorém poradce Activstar nesplní podmínky autoprogramu, uhradí plnou splátku auta a smluvní pokutu ve výšce 70 (platí jen pro auta získané ze společnosti Activstar s.r.o.). Nižší splátka anebo auto zadarmo Kvalifikace 17% b. Minimální výška provizí Výška příspěvku % % % Společnost Activstar s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu podmínek.

20 Pro poradce Activstar s.r.o. už od kvalifikace BRONZ MANAGER. Podmínky kvalifikace Nižší splátka anebo auto zadarmo o Autoprogram je určen pro poradce Activstrar s.r.o.. o Minimální kvalifikace pro zařazení do autoprogramu podle vlastního výběru je BRONZ MANAGER. o Podmínkou účasti manažera v programu je úspěšné uzavření leasingové smlouvy na vybrané vozidlo s dobou trvání leasingu 60 měsíců. o Vozidlo musí být, podle podmínek programu, polepené po obou stranách logem Activstar. Společnost Activstar s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu podmínek.

21 Zamysleme se Dokážete ovlivnit zvyšování daní? Ovlivníte to, aby se nezvyšovaly ceny v obchodech? NE? Populace stárne Myslíte si, že se dočkáte důchodu? Pokud ano, jaký bude? Budete si schopni při současném příjmu našetřit dost peněz na to, aby jste mohli odejít do důchodu? Anebo budete muset pracovat až do smrti? To, co ale dokážete ovlivnit, je výška vašeho příjmu. Kde chcete být za 2 roky.

22 Vzdělávání a podpora od nás Máme vzdelávání na vícerých úrovních Firemní semináře 2. Vzdělávací program Networker Školící materiály a videoškolení 4. Systém práce, který stačí následovat, 5. Získáte svůj vlastní e-shop

23 Kontaktujte člověka, který Vám představil tuto příležitost, vysvětlí Vám: podmínky spolupráce, získáte podporu firmy a svého sponzora, přesný plán s brožurkou Jak začít a všechny potřebné informace na USB klíči.

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme!

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme! Náš příběh Historie firmy Společnost Activstar byla založena na Slovensku. Postupne expandujeme do celé Evropy. Naší vizí je pomoc lidem: zlepšit zdraví a fyzickou kondici, dostat se na vyšší příjem, zlepšit

Více

OSTATNÍ BYLINNÉ KONCENTRÁTY, UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ ZDROJE, ZELENÉ POTRAVINY, DALŠÍ STRAVNÍ DOPLŇKY A ANTISEPTICKÉ PRODUKTY

OSTATNÍ BYLINNÉ KONCENTRÁTY, UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ ZDROJE, ZELENÉ POTRAVINY, DALŠÍ STRAVNÍ DOPLŇKY A ANTISEPTICKÉ PRODUKTY OSTATNÍ BYLINNÉ KONCENTRÁTY, UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ ZDROJE, ZELENÉ POTRAVINY, DALŠÍ STRAVNÍ DOPLŇKY A ANTISEPTICKÉ PRODUKTY STIMARAL - povzbuzující a adaptogenní přípravek MO 387,- Kč - obsah 30ml Přípravek

Více

PhytoChi ("energie z bylin") PhytoChi - skutečný, nefalšovaný výživový doplněk

PhytoChi (energie z bylin) PhytoChi - skutečný, nefalšovaný výživový doplněk PhytoChi ("energie z bylin") Neobsahuje žádný kofein ani chemické látky na bázi amfetamínu, jako jsou např. efedrin (z mahuangu) nebo synefrin (z hořkých pomerančů) atd. Výraz "energie" je často chybně

Více

ZRALÝ VĚK BUĎTE STÁLE AKTIVNÍ. www.mojeprostata.cz. Rudolf Hrušínský: Dělám, co můžu, a když nemůžu, dělám to pomalejc.

ZRALÝ VĚK BUĎTE STÁLE AKTIVNÍ. www.mojeprostata.cz. Rudolf Hrušínský: Dělám, co můžu, a když nemůžu, dělám to pomalejc. komerční PřÍlOHa SPOleČnOSTI MeDIaPlaneT získejte přesné informace Jak se orientovat na internetu v otázkách rakoviny? Cévní mozková příhoda Kde hledat vhodnou pomoc? březen 2014 ZRALÝ VĚK foto: ArchIV

Více

Infračervené záření a jeho působení na lidský organismus

Infračervené záření a jeho působení na lidský organismus Infračervené záření a jeho působení na lidský organismus Z čistě fyzikálního hlediska je infračervené záření elektromagnetické vlnění, které se na stupnici elektromagnetického vlnění nalézá mezi červenou

Více

ODBORNÝ ČASOPIS 5-6/2013 REEXPORT LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ DO ZAHRANIČÍ

ODBORNÝ ČASOPIS 5-6/2013 REEXPORT LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ DO ZAHRANIČÍ ODBORNÝ ČASOPIS 5-6/2013 REEXPORT LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ DO ZAHRANIČÍ TERMÍNY ODPOLEDNÍCH ODBORNÝCH KONFERENCÍ PRO FARMACEUTICKÉ ASISTENTY A MAGISTRY PODZIM 2013: BRNO Hotel Holiday Inn, Křížkovského 20 čtvrtek

Více

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Pedagogická fakulta BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. 2012 Klára SLÍPKOVÁ

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Pedagogická fakulta BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. 2012 Klára SLÍPKOVÁ Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Pedagogická fakulta BAKALÁŘSKÁ PRÁCE 2012 Klára SLÍPKOVÁ Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Pedagogická fakulta Katedra výchovy ke zdraví Změny tělesné

Více

Výživa pro profesionálního tanečníka

Výživa pro profesionálního tanečníka JANÁČKOVA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V BRNĚ Divadelní fakulta Taneční pedagogika Výživa pro profesionálního tanečníka Diplomová práce Autor práce: Zdeňka Kerlesová, DiS. Vedoucí práce: doc. Mgr. Jarmila

Více

KLOBOUK NOVÝCH INSPIRACÍ

KLOBOUK NOVÝCH INSPIRACÍ KLOBOUK NOVÝCH INSPIRACÍ ANEB I ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL MŮŽE BAVIT METODIKA PRO PEDAGOGICKÉ PRACOVNÍKY Metodika pro pedagogické pracovníky je vydána v rámci projektu Aplikace zásad zdravého životního stylu

Více

léčba v hotelu dvořák geriatrický léčebný program To je vaše geriatrická lázeňská

léčba v hotelu dvořák geriatrický léčebný program To je vaše geriatrická lázeňská geriatrický léčebný program geriatrický léčebný program O procesu stárnutí existují nesčetné teorie: Vědci se zabývali telomerázou, melatoninem, podkalorickou výživou, poškozením buněk, opotřebováním,

Více

Základní kurz buněčné medicíny. Co byste měli vědět o mikroelementech a o práci našeho institutu

Základní kurz buněčné medicíny. Co byste měli vědět o mikroelementech a o práci našeho institutu Základní kurz buněčné medicíny Co byste měli vědět o mikroelementech a o práci našeho institutu první stupeň Cíle kurzu / I / 1. Nemoci vznikají na úrovni buněk 2. Nedostatek bioenergie v buňkách je nejčastější

Více

ENERGETIX ZDRAVÍ KRÁSA VARIABILITA PŘÍLEŽITOST

ENERGETIX ZDRAVÍ KRÁSA VARIABILITA PŘÍLEŽITOST www.energetix.cz cena 40,- Kč číslo 7-8 2009 ENERGETIX ve světě Poreč 2009 Novinky Magnetické kalhotky jedinečný výrobek pro ženy Mimořádná akce pro všechny členy a manažery pro letní období Měď jako stopový

Více

Jak dál po léčbě lymfomu. Informační příručka pro pacienty

Jak dál po léčbě lymfomu. Informační příručka pro pacienty Jak dál po léčbě lymfomu Informační příručka pro pacienty Kolektiv autorů, pacientské sdružení Lymfom Help, 2010 Jak dál po léčbě lymfomu Informační příručka pro pacienty Kolektiv autorů, pacientské sdružení

Více

MANUÁL. k výuce zdravého chování. ve výživě. pro II. st. ZŠ. PROJEKT PODPORY ZDRAVÍ č. 10 407

MANUÁL. k výuce zdravého chování. ve výživě. pro II. st. ZŠ. PROJEKT PODPORY ZDRAVÍ č. 10 407 MANUÁL k výuce zdravého chování ve výživě pro II. st. ZŠ PROJEKT PODPORY ZDRAVÍ č. 10 407 V RÁMCI DOTAČNÍHO PROGRAMU MZ ČR NÁRODNÍ PROGRAM ZDRAVÍ PROJEKTY PODPORY ZDRAVÍ Řešitel projektu: MUDr. Lydie Ryšavá,

Více

JAK A PROČ VÝŽIVA OVLIVŇUJE ZDRAVÍ

JAK A PROČ VÝŽIVA OVLIVŇUJE ZDRAVÍ JAK A PROČ VÝŽIVA OVLIVŇUJE ZDRAVÍ Zdravotní tvrzení na potravinách Kritéria zdraví Ochrana organismu Hlavní složky stravy Zdravotní tvrzení 1 JAK A PROČ VÝŽIVA OVLIVŇUJE ZDRAVÍ / Zdravotní tvrzení na

Více

SOUHRN POTRAVINY A VÝŽIVA III. ROČNÍK KUCHAŘ - ČÍŠNÍK SSOU ATHOZ

SOUHRN POTRAVINY A VÝŽIVA III. ROČNÍK KUCHAŘ - ČÍŠNÍK SSOU ATHOZ SOUHRN POTRAVINY A VÝŽIVA III. ROČNÍK KUCHAŘ - ČÍŠNÍK SSOU ATHOZ 1 FYZIOLOGIE VÝŽIVY Trávicí ústrojí a jeho části Vše, co živý organismus potřebuje na výstavbu a ustavičnou přestavbu svého těla, získává

Více

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE Hypertrichóza a nežádoucí ochlupení je běžným kosmetickým problémem jak u mužů, tak u žen. Mechanismus depilace pomocí pulsního světla a VPL je založen na principu selektivní

Více

Copywriting. Václav Hejna 2013-2014. Kdosi napsal: Nemám zapotřebí se tu chlubit, stačí se podívat na reference a články si u mě objednat.

Copywriting. Václav Hejna 2013-2014. Kdosi napsal: Nemám zapotřebí se tu chlubit, stačí se podívat na reference a články si u mě objednat. Copywriting Václav Hejna 2013-2014 Kdosi napsal: Nemám zapotřebí se tu chlubit, stačí se podívat na reference a články si u mě objednat. Tyto články již nelze objednat, ani jinak použít. Jedna se pouze

Více

Manuál pro léčbu zařízením kvantové medicíny RIKTA

Manuál pro léčbu zařízením kvantové medicíny RIKTA Stránka 1 z 173 Stránka 2 z 173 OBSAH Předmluva...9 Kvantová terapie. Mechanismus účinku a klinické účinky... 10 Kapitola 1... 14 ZÁKLADNÍ INFORMACE O PŘÍSTROJI KVANTOVÉ TERAPIE RIKTA... 14 Použití zařízení:...

Více

Praktická kniha detoxikace a očisty organismu. Jan Anděl ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o. www.zdravisusmevem.cz

Praktická kniha detoxikace a očisty organismu. Jan Anděl ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o. www.zdravisusmevem.cz Praktická kniha detoxikace a očisty organismu Jan Anděl ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o. 2 Obsah: Lidské tělo v hlavní roli 4 Detoxikace za starých časů 9 Proč je třeba detoxikovat organismus 14 Jaké problémy se

Více

Dětská leukémie průvodce pro rodiče

Dětská leukémie průvodce pro rodiče MUDr. Lucie Šrámková Dětská leukémie průvodce pro rodiče Haima Unie pro pomoc dětem s poruchou krvetvorby Haima Unie pro pomoc dětem s poruchou krvetvorby Dětská leukémie Průvodce pro rodiče MUDr. Lucie

Více

BONUS2. Těhotenství není nemoc rozhovor s Doc. MUDr. Pavlem Caldou, CSc. Mimořádný rok ve zdravotnictví

BONUS2. Těhotenství není nemoc rozhovor s Doc. MUDr. Pavlem Caldou, CSc. Mimořádný rok ve zdravotnictví Časopis Oborové zdravotní pojišťovny zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) BONUS2 2006 Mimořádný rok ve zdravotnictví Preventivní programy v roce 2007 Těhotenství není nemoc rozhovor s Doc.

Více

ZÁSADY SPRÁVNÉ VÝŽIVY

ZÁSADY SPRÁVNÉ VÝŽIVY ZÁSADY SPRÁVNÉ VÝŽIVY Dr. Adelle Davis ZÁSADY SPRÁVNÉ VÝŽIVY - Dr. Adelle Davis www.h-poradna.cz >Poradna Přírodní Medicíny Hrdlička< 0 V předmluvě této knihy Dr. Currier z Akademie výživy USA uvádí: "Jestliže

Více

Byliny používané k léčbě onemocnění u potkanů

Byliny používané k léčbě onemocnění u potkanů Byliny používané k léčbě onemocnění u potkanů Důležité poznámky: Jde hlavně o byliny. U každé si pozorně přečtěte způsob léčby a nepřekračujte dávkování, některé přírodní léky mohou mít při překročení

Více

Ne, děkuji. 8 téma. www.behej.com

Ne, děkuji. 8 téma. www.behej.com 8 téma Maso? Ne, děkuji Nakolik maso prospívá tělu sportovce? Jak souvisí touha vyhrávat a posouvat si hranice osobního maxima se složením naší potravy? Potřebujeme ke zlepšování se nezbytnou dávku agresivity,

Více

Moderní trendy rozvoje chemie

Moderní trendy rozvoje chemie Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky Střední průmyslová škola chemická, Brno, Vranovská 65 vydává v rámci projektu Moderní trendy rozvoje chemie

Více

www.bbcentrum.cz zdarma zacvičte s podzimní únavou

www.bbcentrum.cz zdarma zacvičte s podzimní únavou 03 2013 www.bbcentrum.cz zdarma zacvičte s podzimní únavou w w w. m ko l o. cz AUTHOR BICYCLES 2013 author.cz rám dural 6061 700c ASL vidlice RST Vita TnL, zdvih 60 mm převodník Suntour NEX-T102 měnič

Více

Lékárníci hledají recept na zjednodušení systému doplatků na léky

Lékárníci hledají recept na zjednodušení systému doplatků na léky ODBORNÝ ČASOPIS 5-6/2015 Lékárníci hledají recept na zjednodušení systému doplatků na léky PODZIMNÍ KONFERENCE PRO ASISTENTY A LÉKÁRNÍKY HRADEC KRÁLOVÉ, Hotel Tereziánský Dvůr, 22. 9. 2015 BRNO, Hotel

Více

Návykové látky, rizika jejich zneužívání a možná prevence

Návykové látky, rizika jejich zneužívání a možná prevence V ÝUKOVÝ TEXT Návykové látky, rizika jejich zneužívání a možná prevence Úvod Zrychlení životního tempa, celospolečenský tlak na intenzivní výkon, velká urbanizace, rostoucí nezaměstnanost a anonymita představují

Více