XVC 204 XVC 304 XVC 504 XVC 704 XVC 1004 P 5 GN 2/3 5 GN 1/1 7 GN 1/1 10 GN 1/1 20 GN 1/1C

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "XVC 204 XVC 304 XVC 504 XVC 704 XVC 1004 P 5 GN 2/3 5 GN 1/1 7 GN 1/1 10 GN 1/1 20 GN 1/1C"

Transkript

1

2 Chef Top TM Druhy Pečících Zařízení ChefTop Kombinované pečící zařízení XVC 054 XVC GN 2/3 3 GN 1/1 ChefTop 3,2kW ChefTop 3,2kW XVC 204 XVC 304 XVC 504 XVC 704 XVC 1004 P 5 GN 2/3 5 GN 1/1 7 GN 1/1 10 GN 1/1 20 GN 1/1C ChefTop 5,3kW ChefTop 5,3kW ChefTop 7,6kW ChefTop 10,6 kw ChefTop Energie 31,6 kw ChefTop Plyn 11,4kW ChefTop Energie 10,6kW ChefTop Energie 18,6 kw ChefTop Plyn A40kW ChefTop Plyn 15kW ChefTop Plyn 19,5kW XVC 1004 PL Dveře se otevírají z leva do prava

3 Jeden z nejvíce rozšířených druhů na světě, navrženy pro Vaše každodenní potřeby. XVC 1204 XVC 2004 XVC 4004 P / XVC 3204 P 6 GN 2/1 10 GN 2/1 20 GN 2/1/16 GN 2/1 ChefTop Energie 18,5kW ChefTop Energie 28kW ChefTop Energie 46,5kW XVC 4004 P / XVC 3204 P Dveře se otevírají z leva do prava

4 Vaření s CHEF TOP TM Kombinovaná pára v kombi peci. Kombinované pece od CHEF TOP TM udělaljí přípravu vašeho menu nenahraditelnou, když přijde na to dosáhnout výborného uvářeného výsledku. Tato kniha receptů je vytvořena k provádění několika správných postupů pro daný důvod, bez omezení vaší kreativity a profesionality. Užij si to!!! Obsah: Chef touch digitální kontrolní panel strana 3 Parametry vaření strana 4 Chef touch digitální nastavení operačních programů strana 6 Postupy vaření strana 7 Zapnutí Vypnutí přístroje a vařící cykly strana 12 Programování strana 13 Automatické vaření strana 14 Rady od kuchaře k docílení stejnoměrného vaření strana 18 Doporučené nádobí a přihrádky strana 20 Doporučená středová teplota strana 21 Profesionální vaření gastronomických produktů strana 20 Speciální nastavení pece strana 26 Profesionální pečení chleba a cukrařských výrobků strana 27 MAXI. Link technologie strana 68 Receptůry: TĚSTOVINY A RÝŢE strana 31 ZELENINA JMNMK strana 23 MASO strana 38 RYBA strana 48 CHLÉB strana 56 DEZERTY strana 60 POZOR! Zařízení smí být použito jen pro své účely. Pece jsou navrženy pouze pro vaření a pečení jídla. Jakékoliv jiné využití je brané jako nezprávné. Pracovní teplota pecí je od 0 do 260 C.

5 digitální kontrolní panel Vyber Cas si na krok displaji vaření Ukazující se čas / středová teplota Vybrání dalsího údaje Display pro teplotu v peci / T delta teplota Nastav hodnotu vaření/vyber program číslo Display pro klima lux START/ STOP Infra-červené vařenírozhraní Uložené zzz programy/cool progr./ zzz Ulož mycí Vyber z Chef Unox progr. program přednastavených progr. Display zzz ukazující progr./vlastni nastavení zzz Ukazuje právě ovládane zařízení Vybrání (určení) zařízení k ovládání Vyber blast chill/ mrazící krok Ukazující se čas/středová tepl. tploteplota Nastav blast chill/ mrazící údaje Display na teplotu v peci/t delta Nastav dddelta hodnoty-blast teplota chill/mraž. mrazící údaje X START/ STOP blast chill/ mražení Infra-červené rozhraní Uložené programy Ulož blast chill/ mražení program Vyber z přednast.progr.blast chill chill/ Ukazuje mražení blast chill/ mražení Ukazuje právě program ovládane zařízení jjjjjjjjjjj Vybrání(určení)zařízení k ovládání ovládání Určení zařízení k ovládání CHEF TOUCH digitální panel umožňuje kontrolovat různá zařízení UNOX CHEF TOP, která jsou připojena k peci. Funkce MASTER SLAVE umožňuje ovládat vice zařízení z jednoho ovládacího panelu. Pec ovládající další zařízení se stane MASTER OVEN. Pece ovládané s MASTER OVEN se stanou SLAVE OVEN a jejich kontrolní panely se stanou neaktivní. V nouzi se může Master Slave přepnout tlačítkem 14 a ovládaný přístroj se zobrayuje na displeji 13. X Ukazující se čas Nastav na holdomat Display údaje pro teplotu Nastav číselné hodnoty Display pro určení vlhka vvvvlhkosti START/ STOP holdomat Infra-červené rozhraní X X X X Ukazuje právě ovládané zař. zazařízení Vybrání zař.k obsluze ovládání

6 PARAMETRY VAŘENÍ ČAS Ten záleží na tom kolik jídla vložíme do pece. Čím více jídla v ložíme do pece, tím déle se bude dělat a obráceně. Nesnižujte potřebný čas vaření, jídlo by mohlo být nedovařené. Abychom jídlo nevysušovali a nespalili na povrchu, nepřekračujte potrebnou dobu vaření. VNITŘNÍ TEPLOTA V PECI Nastavením precizní teploty uvnitř pece, zaručujeme precizní uvaření produktu na venek i ze vnitř. Nižší teplota než je specifická pro dannou surovinu ji bude vysušovat a neuvaří ji. Vyšší teplota než je specifická pro dannou surovinu ji spálí na povrchu a dostatečně ji neuvaří uvnitř. (krom toho případu kdy toto se stane chtěným, např. u masa) ODSTRANĚNÍ VLHKA/PÁRY Z PECE Horkovzdušný systém DRY MAXI patentovaný firmou UNOX umožňuje odstranit vlhkost z pece( uvolněnou z vařených surovin) během vaření, to umožní vaření bez jakékoli vlhkosti v peci. 10 červených světýlek představují procentuelní vlhkost 10 % až 100 %,která může být odstraněna z dutiny pece. Např. tato funkce může být využita v poslední fázi zabarvování masa, nebo při dopékaní chleba, cukroví, tak že vnějšek je celý křupavý a rozpadá se a vnitřek krásně suchý.

7 VPOUŠTENÍ PÁRY DO PECE Představujeme nastavitelné množství páry za použití funkce STEAM MAXI, kde můžeme regulovat i její teplotu, které nám umožní různé typy vaření. steam (jenom pára) mixed convenction-steam vaření (horký vzduch+pára) 10 modrých světýlek představují procentuelnost páry vpouštěnou do vnitř pece, 10 % až 100 % se mohou nastavit při každém kroku vaření. Zmáčkněte tlačítko tolikrát až se vám ukáže KLIMA LUX a začne blikat. Použijte tlačítko k nastavení požadovaného % páry vpuštěné s STEAM MAXI. Použijte tlačítko k nastavení požadovaného % odpařování s DRY MAXI. Interní nastavení vlhkosti v troubě se ukazuje na elipse KLIMA LUX. Poznámka: Oba systémy nemohou být použity vzájemně. Využití KLIMA LUX je doplňkové. Jestliže tento parametr není nastaven pak pec běží v konvektomatním nastavení.

8 Chef Touch DIGITÁLNÍ OPERAČNÍ PANEL S OPERAČNÍMI PROGRAMY Tlačítko k určení kroku vaření jakýkoli program může být rozdělen až do 4 kroků Tlačítko určené k vybrání kroku vaření Následující údaje mohou býti nastaveny pro individuální krok. čas a nebo vnitřní teplota (tyto údaje TIME/CORE TEMP.se automaticky vyruší navzájem, je-li Time nastaven,core Temp. je automaticky neaktivní a obráceně) vnitřní teplota pece, alternativně DELTA T (DELTA T je aktivní pouze je-li středová teplota nastavena) LIMA LUX, je-li nutné nastavit požadovanou %vlhkost odvádění AIR MAXI v pec, nebo je-li nutno přidat vlhkost do pece s STEAM MAXI. Aktivní parametr bliká v jednom ze zapnutých pěti icon. Poznámka: Kompletní cyklus na vaření nemusí vždy obsahovat 4 kroky. Jenom požadované kroky by měli být nastaveny. Neznamená to nějaké omezení přístroje.

9 Postupy při vaření Vaření s nastaveným časem a s vnitřní teplotou První krok: zmáčkni tlačítko do doby co začne čas blikat. použij k nastavení požadovaného času Poznámka: Během vaření kroku 1, nespecifický čas se může zobrazit INF. V tomoto případě pec běží stále a operátor ji musí sám vypnout. Během vaření 2,3,4 HLD můzeme zapnout a to pro HOLD(UDRŽOVÁNÍ) při 70 C, až do doby kdy manuálně pec vypneme. Toto udrží jídla v troubě horké a připravené k servisu. Druhý krok: zmáčkni ještě jednou do doby kdy teplota začne blikat použij na nastavení požadované vnitřní teploty Poznámka: funkce pauze PAU,může být nastavena kdykoli. V tuto chvili se pec zapne do STAND BY programu s fény a tepelnými tělesy vypnuty. Tohle je užitečná funkce na vaření, hlavně když chceme aby jsme snížili termální tlak na potraviny. (strana 16) Třetí krok: CLIMA LUX, je-li to požadováno, k nastavení vlhkosti odvětrání v % s DRY MAXI, nebo k nastavení vstřikování páry v % STEAM MAXI. zmačkni tlačítko do doby než se KLIMA LUX se ukáže a začne blikat. nastav s hodnotu v % nastavení vstřikování páry s STEAM MAXI nastav s požadovánou % nastavení vlhkosti odvětrání s DRY MAXI nechame-li nastavení na O, tak pec poběží bez vstřikování a odvětrávání páry (konvektomat program)

10 Vaření se středovou sondou v nastavené teplotě středová sonda + vnitřní teplota vnitřní teplota nastavená teplota středové sondy Středová teplota produktu ČAS A MINUTY Středová sonda měří rostoucí teplotu v danném produktu během vaření a mělaq by být zastrčena v nejsilnější části se špičkou jehly v centru suroviny. Použijeme-li tento program, nebudeme potřebova nastavit dobu vaření. Pec bude vlastně pokračovat v následujícich programech a automaticky se vypne, až dosáhne požadované středové teploty. Tato funkce usnadní kuchařům práci a už nebudou muset regulerně kontrolovat vaření.toto také optimalizuje dobu a kvalitu vaření a vytvoří, tak stejný výsledek z různě velikých kusů.

11 První krok: zmáčkni tlačítko do doby co začne středová teplota blikat použij na nastavení požadované vnitřní teploty Poznámka: s nastavenou středovou teplotou je čas nastaven automaticky jakmile se dosáhne středové teploty, vařící cyklus se přepne na další krok (je-li nastaven) a nebo se cyklus vypne Druhý krok: zmáčkni ještě jednou do doby kdy teplota začne blikat použij na nastavení požadované vnitřní teploty Poznámka: funkce pauze PAU,může být nastavena kdykoli. V tuto chvili se pec zapne do STAND BY programu s fény a tepelnými tělesy vypnuty. Tohle je užitečná funkce na vaření, hlavně když chceme aby jsme snížili termální tlak na potraviny. (strana 16) Třetí krok: CLIMA LUX, je-li to požadováno, k nastavení vlhkosti odvětrání v % s DRY MAXI, nebo k nastavení vstřikování páry v % STEAM MAXI. zmačkni tlačítko do doby než se KLIMA LUX se ukáže a začne blikat. nastav s hodnotu v % nastavení vstřikování páry s STEAM MAXI nastav s požadovánou % nastavení vlhkosti odvětrání s DRY MAXI nechame-li nastavení na O, tak pec poběží bez vstřikování a odvětrávání páry (konvektomat program)

12 teplota teplota Vaření se středovou sondou na nastavenou Delta T teplotu. středová sonda + středová sonda + nastavená středová teplota nastavená středová teplota Středová teplota Čas a minuty Středová teplota Čas a minuty Nastaví požadovanou středovou teplotu produktu na konci vařícího cyklu a Delta T teplotu což je rozdíl mezi středovou teplotou produktu a vnitřní teplotou v peci. ( teplota v troubě= středová teplota+nastavená Delta T teplota ) V tomto případě se bude teplota v peci neustale zvyšovat a udržova si stejný a stálý teplotní rozdíl mezi středovou teplotou produktu a nastavenou teplotou v peci. Tento druh vaření je využíván hlavně na velké kusy mas a zaručuje jejich křehkost a měkkost.

13 První krok: zmáčkni tlačítko do doby co začne středová teplota blikat použij na nastavení požadované vnitřní teploty Poznámka: s nastavenou středovou teplotou je čas nastaven automaticky jakmile se dosáhne středové teploty, vařící cyklus se přepne na další krok (je-li nastaven) a nebo se cyklus vypne Druhý krok: zmáčkni ještě jednou do doby kdy teplota DELTA T začne blikat použij na nastavení požadované DELTA T teploty Poznámka: Pec nebude nikdy operovat nad 260 C. Třetí krok: CLIMA LUX, je-li to požadováno, k nastavení vlhkosti odvětrání v % s DRY MAXI, nebo k nastavení vstřikování páry v % STEAM MAXI. zmačkni tlačítko do doby než se KLIMA LUX se ukáže a začne blikat. nastav s hodnotu v % nastavení vstřikování páry s STEAM MAXI nastav s požadovánou % nastavení vlhkosti odvětrání s DRY MAXI nechame-li nastavení na O, tak pec poběží bez vstřikování a odvětrávání páry (konvektomat program)

14 START/STOP vařícího cyklu jakmile si zadáte všechny parametry na vaření zmačkněte zastavit cyklus zmačkněte to tlačítko znovu pro zapnutí cyklu Jakmile se cyklus vaření zastaví ( je jedno jestli manuálně či programem) pec vydá alarm po dobu 15. vteřin a display bude blikat po dobu 45.vteřin. Během těhto 45. vteřin je start/stop dioda zapnuta červeně. Jestli zmačknete ukončením. během těhto vteřin, cyklus vaření se zapne automaticky a použije poslední program užitý před Jestli zmačknete start/stop dioda se vypne a veškeré funkce se resetnou. Jestli-že se žádné funkce nezvolí během tehto 45. vteřin, pec se automaticky vypne a veškeré funkce se resetnou. LASTP funkce zapne se automaticky a použije poslední program užitý před ukončením cyklu když zkončí program zmáčkni tlačítko a LASTP se ukáže zmačkni tlačítko k zapnutí posledního programu,který byl použit PAUSE pece OVEN PAUSE zastaví fény a vypne tepelná tělesa. Tato funkce se používa k vzestoupení výrobků v peci. Může se to také použít ke spoždění vařícího cyklu.

15 Programování ULOŽIT NASTAVENÝ PROGRAM CHEF Touch elektronický display vám umožní uložit až 70 programů, které si můžete individuálně pojmenovat. do programovacího menu se dostanete pomocí tlačítka nastavte si pozici kam program nainstalujete pomocí tlačítka zmáčkni a pomocí si nastavte první pismeno z požadovaného názvu do programu zmáčkni znovu a pomocí nastva druhé písmeno z opakuj tento krok pro třetí písmeno nakonec zmačknete na předehřátí pece, PRE se ukáže použijte k nastavení obsolutní teploty nebo teplotní rozdíl předehřátí mezi teplotní hodnotou a rozdílem teplotní hodnoty před prvním krokem vaření použij k nastavení požadované teploty pak zmáčkni tlačítko a poté můžete používat funkce libovolně Pouţití uloţených programů Zmačkni do té doby než se zobrazí požadovaný program ke spuštění na display Zmáčkni tlačítko k zapnutí požadovaného programu Zmačkni k zastavení programu Poznámka: Když zapnete uložený program,pak se pec nahřeje automaticky

16 Automatické vaření... Pro nekonečné množství připravovaných pokrmů CHEF Touch digitální panel má uloženo v paměti automatický systém vaření CHEF UNOX. Jednoduše si nastavte tzp vaření pro přípravu nekonečného množství připravovaných pokrmů. Vy, ale stejnč budete ten nejduležitčjší kuchař Každý druh automatického vaření nese sebou některé parametry,které můžeme změnit. V důsledku toho můžeme změnit zabarvování masa a nebo upravit vaření na to co opravdu potřebujeme. použij zmačkni zmačkni zmačkni tlačítko tlačítka k nastavení požadovaného programu k zapnutí programu k vypnutí programu Poznámnka: Před zapnutím programu můžete změnit parametry k požadovaným hodnotám pro vaše vaření. Pec se v tomto případě přizpůsobí k docílení nejlepšího výsledku. zmáčkni do doby než požadovaný parametr začne blikat použij k nastavení požadované hodnoty Budete-li chtít změnu na pořád uůožit, pak podržte po 5 vteřin a program se uloží.(uložení se potvrdí tonem)

17 Pomalé vaření Pomalé vaření při nízkých teplotách je opravdu delikátní vaření. Zvyšuje křehkost u masa a zabraňuje tepelné ztrátě. Vnější krusta vytvořená silným teplem zabraňuje úniku štávy z masa a tím vytváří rovnoměrnější delikátní tepelnou úpravu. To je ideální pro větší kusy masa. SLOW automatické vaření,které bylo vytvořeno od CHEF UNOX, může být poupraveno středovou teplotou produktu. Napařování Tato tradiční úprava vaření sahá, až tisíce let zpět do Číny. Jídlo je tímto uvařeno bez jakékoliv nutriční ztráty(krom tuků)uvolňujících se z vláknin. Barva, chutˇ,vitamíny, minerální látky a proteiny se promítnou do vynikajících vyhotovených pokrmů. Pára je ideálním způsobem k přípravě zeleniny, brambor a ryb. Tento program vytvořen od CHEF UNOX se může nastavit dle potřeb,velikosti a druhu potravin.

18 Pečení Tento typ vaření využívá dva elementy vaření. Tuk který se vytváří přírodně v mase a teplý vzduch. Během pečení se přírodní a pečící tuky smísí, vytvoří se přírodní krusta na povrchu a ta uchrání minerály a cukry uvnitř masa. Pečení je ideální na přípravu masa, ryb, kebabů na SPIDER mřížce a drůbeže na POLLO nástavci. Upečení může být individuálně nastaveno s regulovaním vnitřní teploty. Grilování Tototo je výtečná a chutná teplná uprava. Nasleduj tzto kroky k dosažení nejlepšího výsledku: Ocelová mříž musí být hodně rozpálená, než na ni vložíme maso Kusy masa by měly být přibližně stejné. Unikátní FAKIR GRILL vám pomůže ugrilovat žebra a steaky absolutně perfektně. Nastavením vnitřní teploty masa si mužeme regulovat jak maso chceme propéci. Regenerování Zkombinované propojení UNOX pecí s Blast Chiller umožňuje kuchařům mýt více času na přípravu kvalitnějších pokrmů s vyšším zakaznickým servisem při regeneraci a se stejným výsledkem srovnateným s čerstvě vařeným pokrmem pro zákazníka. Vaření může být nastaveno a regulováno s časem (dobou ) regenerace.

19 Automatické proramy pro specifické produkty Chef Unox automatic program je pro specifické produkty na které používáme vpichovou sondu. Program se sondou můžeme libovolně nastavit. Chef Unox automatic program pro specifické produkty. S Technologií nazývající se FAKIRO a nesmažení speciálně vytvořena pro tyto produkty, aby zachovala ty nejlepší chutě. Programy mohou být regulovány dle potřeby a to nastavením doby vaření. Vnější sonda... pro extra automatické vaření... Vacuum vaření Vaření s touto technologií naskytuje mnoho výhod. Nutriční hodnoty jsou zachované a organické vlastnosti jsou zlepšené. Potraviny se lépe skladují a mohou být lehce zregenerované. Na tento druh vaření použijeme externí sondu v podobě supertenké jehly, která vpichem nepoškodí balení. Toto je ideální pro úpravu ryb, bílých a červených mas a zeleninových pokrmů. Napařování se sondou Napařování s externí sondou umožňuje delikátní přípravu pokrmů, napříkklad párky, ryby a zeleninové pokrmy.

20 Chef Unox vám doporučuje jak rovnoměrne péct Předehřátí Vždy je lepší si předehřát troubu o C více než bude požadovaná teplota pečení. To se dělá proto abychom se vyvarovalí teplotnímu rozdílu při otevření dveří. Pec se může nahřát až na 300 C. Nenahřívej pec nad teplotou 260 C po dobu delší než 10.minut.

21 Druhy gastro nádob K dosažení perfektního a celistvého zabarvení, nepoužívejte moc hlubokých nádob, které by vám bránili ve zprávné vzduchové cirkulaci. Rozložení gastro nádob Pro rovnoměrné pečení je důležité, aby byly minimálně 3cm mezera mezi gastro nádobou a hotovým produktem. Množství surovin Pro zaručení nejlepšího výsledku vaření je důležité nepřeploňit pec. Ujis těte se aby při pečení chleba a dezertů vám směřovaly zprávným směrem po cirkulaci vzduchu. Umístění středové sondy Pro zprávnou operaci středové sondy je důležité to, aby byla vpichnuta do středu ze zhora dolu a to v nejsilnější části produtku. Vaříteli tenčí plátky masa. Vpichněte sondu horizontálně, aby se podpořila její vaha o gastro nádobu. Budte opatrní při otevíraní a zavírání dveří. Horký vzduch či pára může způsobit popáleniny.

22 DOPORUČENÉ NÁDOBÍ A PLECHY Pokrm Pie, pečená masa, ryby pečený brambor v troubě, zelenina GN/I nádoby a mřížky pro gastronomické produkty code Černé smaltované plechy Nerezové nádoby a plechy Vařená masa Vařená zelenina Chléb a pečivo Grilovanaá masa, ryby, zelenina Chléb, placatý chléb,pečivo Grilované maso, ryby, zelenina Pečené hovězí Chips,hranolky,mražená ryba,vař.zelen. Drůbež Pie, pečená masa, ryby pečený brambor v troubě, zelenina Vařená zelenina Pečená masa Chips,hranolky,mražená ryba,vař.zelen. Nerezové děravé nádoby Olovněné tenké plechy FAKIRO grill na teflonu obalená C mřížka FAKIRO olovněná deska SPIDER nerezový plech Chromovaný rack Nerezová gastro nádoba NO FRY nerezová gastro nádoba POLLO nerezový rack na kuřata GN 2/3 nádoby a mřížky pro gastronomické produkty Nerezové děravé nádoby Nerezové děravé nádoby Nerezový plech NO FRY nerezová gastro nádoba FAKIRO a FAKIRO GRILOVACÍ DESKA jsou vyrobeny z velké tlouštky materiálu. To zlepší intenzitu tepla vaření v kratším čase a optimalizuje stejnoměrné vaření z obou stran.

23 Doporučená středová teplota Rare (Krvavý) roast beef Roast beef T-Bone steak Dušené maso Pokrmy Hovězí a Telecí maso C C C C Vařená masa C Telecí hřbet 72 C Telecí panenka 72 C Vepřové Vepřový hřbet Vepřová panenka Drůbež a zvěřina Kuře Krůta C C C C Kachní prsa 55 C Pečený králík C Zvěřina C Ryby Ryba v celku (lossos, pstruh) 66 C Plněná ryba C Středová teplota

24 Profesionální vaření gastromických produktů Pasta a Rýže Maso Ryby Ovoce a Zelenina Konvekční vaření Teplota mezi 30 a 260 C Konvekční vaření začne tehdy, co začne cirkulovat horký vzduch uvnitř pece. To umožňuje rovnoměrné proudění vzduchu do všech částí pece a zaručuje zlatavě hnědé zabarvení rovnoměrně. (Ikdyž je celá pec naplněna) Vhodné pro: zakladní vaření ohřev pokrmů

25 Vaření s DRY MAXI Unoxu světově patentovaný systém teplota mezi 30 C- 260 C % vlhkosti k uvolnění mezi 10%-100% Tento vynalezen systém umožňuje podle potřeby uvolnit vlhkost z pece během vaření. To umožní stálou suchost v peci. Produkty jsou pak křupavé a rozpadající se,díky suchému a stalému prostředí během pečení. Vhodné pro: pečení smetanových brambor pečení grilování sušení zeleniny přípravě ovoce při nízkých teplotách Kuchař doporučuje: Když pečete je lepší použít racky a nebo děrované gastronádoby. Nebudete muset otáčet maso. Pára a konvekční vaření s STEAM MAXI teplota mezi 48 C- 260 C % páry uvolnující se z dutiny pece mezi 10%-90% Tento program na vaření spojí vaření s horko-suchým vzduchem a s párou a rovnoměrně jej vpustí do dutiny pece. Používáním páry ve vařících postupech se docílí toho, že pokrmy jsou hotovy rychleji a bez výrazného úbytku na váze a ješte k tomu jsou křehčí. Vhodné pro: Napařování Vacuum vaření Vaření, které vyžaduje páru v dutině pece

26 Nízko teplotní napařování mezi 48 C a 96 C Napařování mezi 96 C a 105 C Intenzivní vysoko teplotní napařování mezi 105 C a 130 C % páry vpuštěné do dutiny pece 100% Fan asistent napařování je jedna z nejemnějších metod vaření pokrmů. Při této tepelné úpravě pokrmy neztratí žádné tekutiny. To znamená že se zachová nutriční hodnota pokrmu, celkový vzhled,, chuť, barva a váha pokrmu. Vhodné pro: Nízko teplotní napařování - zelenina, ovoce, teriny, suflé, paštiky, vacuové vaření Napařování - zelenina, ovoce, vejce, maso, ryba Intenzivní napařování - brambory Doporučení od kuchaře: Při napařování listnaté zeleniny za použítí STEAM MAXI sytému, není nutno před přípravou navlhčcovat pokrm, aby se nevysušel. K zabránění rozptylu surovin po dutině peci, stačí nadobu přiklopit 2x mřížkami na pečení masa.

27 Doporučené teploty v dutině pece Vaření a gratinování Tento typ vaření se speciálně používá k dosažení tenké, zlatavé vrstvy na těstovinách, zelenině, mase či rybách za pomocí bešamelu, sýra a nebo strouhanky. Grilling Když grilujete T- bone steak, Kotletky, tenké steaky a kuře, užívejte UNOX FAKIRO GRILL, který pomáhá zredukovat tradiční dobu úpravy, ikdyž je kus masa větší. Pokrmy vařené touto technikou jsou křehčí a štavnatější. Teplo z DRY MAXI technologie uzavře ihned pory masa,což uchová šťávu uvnitř masa. Dušení Vyžaduje pomalé vaření na nízké teplotě s vlhkostí a je to vhodné pro malé kousky masa.

28 Specialní funkce pece Regenerace Tato funkce se používá k regeneraci produktů,které byli uvařené, nebo mražené se schlazovačem (shockerem). Teplota C TT MM DRY MAXI TT MM STEAM MAXI OD DO OD DO OD DO % 30% Udržování Tato funkce umožňuje udržovat produkty po dobu nezbytně nutnou na nastavené udržovací teplotě. Doporučená teplota pro udržování je by měla být nad 70 C, abychom předešli šíření bakterií (dle HACCP vyhlášky). Teplota C TT MM DRY MAXI TT MM STEAM..MAXII OD DO OD DO OD DO % 10% Vaření ve vakuu Tento způsob vaření může být použit pro masa a ryby, zvláště vhodné pro bílá masa a přípravu dušených a vařených mas. Teplota C TT MM DRY MAXI TT MM STEAM..MAXII OD DO OD DO OD DO % 100%

29 Profesionální pečení chleba a cukrovinek CHLÉB CUKROVÍ Důležité: Fan asistent pece potřebuje nižší teplotu při vaření(20/40 ) to je méně než se běžně používá ve statických pecích. Konvekční vaření Teplota mezi 70 C a 260 C Konvekční vařeni nastane hned co začne cirkulovat horký vzduch v dutině pece. To znamená že teplo je rovnoměrně rozmístěno. Proto je možno dosáhnout stejného výsledku v každé části plechu v peci. I pečící výsledek je garantován v plné peci. Cukrovinky jsou perfektně propečeny a na povrchu mají zlatavou krustu. Uvnitř pak mají celistvou struktůru a stejně zbavená vlhkost. Vhodné pro: Pečení Linecké těsto, Plundrové, Listové, Tartaletky... Pečení piškotu Pečení cukroví a oplatek Pečení piškotových dortů Doporučení od kuchaře: K dosažení lepšího výsledku pečení, ponechte větší vzdálenost mezi produkty. Když pečete lehké produkty pak snižte otáčky větráku, aby se produkty nehli z místa.

30 Vaření s DRY MAXI UNOXem světově patentovano Teplota mezi 30 C a 260 C Suchý vzduch mezi 10% a 100% Toto je nový systém, který umožňuje vlhkost vyprodukovanou surovinami za vaření, odvětrat ven z dutiny pece,k dosažení úplného sucha. Produkt je křupavý a rozpadá se. Toto se může používat k maximalizaci nadýchanosti produktů. Vhodné pro: Pečení briošky chleba Pečení koláčů Pečení chleba Mix páry a konvekčního vaření se STEAM MAXI Teplota mezi 48 C a 260 C Vlhkost mezi 10% a 90% Vaření začne tehdy co se horký vzduch s přidanou vlhkostí(% co se mohou libovolně nastavit pro určitý typ jídla ) Vhodné pro: Pečení kynutých těst, jako je chléb Pečení koláčů a brioche Kuchař doporučuje:přidáním pary ze začátku pečení vám pomůže k nadýchanosti produktů, vlhkost by měla poté býti snížena či úplně vypnuta k dosažení křupavé a zlatavé barvy.

31 Vaření s STEAM MAXI nízko teplotní napařování mezi 48 C a 96 C napařování mezi 96 C a 105 C vysoko teplotní napařování mezi 105 Ca 130 C % páry uvolněna do dutiny pece 100% Fan asistent je jeden z nejjemnějších způsobu pečení cukrovin. Tento druh pečení jednotvárně zabarví výrobky zlatavou barvou, která je tak charakteristická pro pečené výrobky. Vhodné pro: Vaječné pudingky a pokrmy, jako je creme brulé, creme caramel... Doporučení od kuchaře: Napařujte pomalu s mírnou teplotou začínaje k dosahnutí stejnoměrného pečení a nadýchání bez úbytku na objemu.

32 TĚSTOVINY A RÝŽE ZELENINA MASO RYBY CHLÉB DEZERTY

33 TĚSTOVINY A RÝŽE Těstovinové a rýžové pokrmy Proboiled rice (stejný díl vody a rýže v gastronádobě) Lasagne pečené v troubě

34 ZELENINA Napařované brambory Napařovaný květák

35 Napařování Napařovaná mrkev Napařovaný špenát

36 ZELENINA Mražený zelený chřest Napařované mražené fazolky

37 Vaření mražené zeleniny a vákuové vaření Vakuově balený hrášek naložený v slaném nálevu Vakuově balená nakládaná rajčata

38 ZELENINA Zelenina obalená ve strouhance Grilování zeleniny použitím

39 Obalovaná, grilovaná a pečená zelenina Pečené brambory ( jedna vrstva) Roast potatoes (plná trouba, 1kg na gastro nádobu) (plná trouba, 1,5 kg na gastro nádobu v Power troubě)

40 MMASA Roast beef na nízkou teplotu Hovězí pečeně, pečené přes noc

41 Hovězi a telecí Pečené jehněčí lýtko (koleno) Vakuově balené jehněčí lýtko (koleno)

42 MMASA Pečené vepřové koleno Vepřová žebra připravovaná s pužitím

43 Vepřové Pečení vepřového hřbetu na nízkou teplotu Pečení vepřového hřbetu, krku a žeber

44 MMASA Pečená jehněčí kýta Pečený jehněčí hřbet s kostí

45 Jehněčí Jehněčí kotletky obalené v listovém těstě Ve strouhance obalované jehněčí kotletky

46 MMASA Kořeněné kuře alla diavola Vakouvaně-balená kuřecí roláda

47 Bílá masa Krůtí stehna na nízkou teplotu Krůtí stehna na udržovací teplotu

48 MMASA Pečená křepelka Pečená perlička

49 Bílá masa Králik v celku Vakuově-balená králičí roláda

50 RYBY Dušení masa pod pokličkou Dušení vakuově-balených ryb

51 Vývary, rybí polévky a dušení Rybí polévka (vařená pod pokličkou) Mořský ďas a kanic v zeleninovém vývaru (vařené pod pokličkou)

52 RYBY Napařovaný pstruh Napařované chobotnice

53 Napařované a ve folii vařené pokrmy Napařovaná sépie Pstruh pečený ve fólii

54 RYBY Kanic se solnou krustou Platýz s bramborovou krustou

55 Chlébové a pokrmy s krůstou Kanic s cuketovou krustou Strouhankou obalovaný platýz

56 RYBY Platýz obalený v aromatické strouhance Zapečené plody moře

57 Chléb a grilované pokrmy Grilované mořské plody použitím tecnologie Grilovaný platýz s použitím

58 CHLÉB Grissini Brioche chléb

59 Různé druhy chlebů Toastový chléb (s pokličkou) Toastový chléb (bez pokličky)

60 CHLÉB Vídeňský chléb Pizza a focaccia chléb pečený použitím

61 Chléb & pizza Piškotový koláč Piškotový plát

62 PEČIVO Sněhové pusinky (připravené se sníženým agentem XC 605 doporučeno) Odpalované těsto (připravené se sníženým agentem XC 605 doporučeno)

63 Sušenky Listové těsto (připravené se sníženým agentem XC 605 doporučeno) Skořicové linecké těsto

64 PEČIVO Zaeti (tradiční Benátské sušenky) Cantucci sušenky

65 Sušenky, sladkosti, dortíky koláče Plněné sladké pečivo Bonet

66 PEČIVO Čokoládový muffin Jablečný štrůdl

67 Mafiny a dorty Marmeládový koláč Rikotový koláč s čokoládovými chipsi

68 PEČIVO Mrkvový koláč Piškotový chléb s jogurtem

69 Tartaletky a pudinky Krém caramel Vakuově-balený vaječný puding

70

71 Cíl MAXI.Link Technologie je zjednodušit a zlehčit práci uvnitř profesionální a moderní kuchyně. MAXI.Link Technolgie pomocí, které můžete propojit více konvektomatů a zařízení a sestavit je do vařících bloků Chef Top TM, které vám umožní: V těchto různých pecích můžete mít nastavené různé teploty a vařící programy a to vše ve stejnou dobu, Sníží to operační výdaje používané pouze pro právě využívané pece, Zvětší možný prostor v kuchyni díky vertikálnímu poskládání, Ovládání z jednoho operačního panelu Chef Top TM vám umožní ovládat všechna zařízení, například pece, zchlazovač (shocker), holdomat.

72 KUCHAŘKA

Konvektomaty UNOX ChefTop II.GENERACE

Konvektomaty UNOX ChefTop II.GENERACE Stránka č. 1 z 7 Konvektomaty UNOX ChefTop II.GENERACE Konvektomaty Unox ChefTop TM Řada parních konvektomatů Unox ChefTop TM se skládá z modelů v provedení elektrickém nebo plynovém, dále se dělí podle

Více

Obsah. Ruční vaření. Návod k použití a čištění příslušenství opatřeného povrchovou vrstvou. Pečení. Sázená. Ryby. Zelenina a přílohy

Obsah. Ruční vaření. Návod k použití a čištění příslušenství opatřeného povrchovou vrstvou. Pečení. Sázená. Ryby. Zelenina a přílohy Ruční kuchařka Obsah Ruční vaření Návod k použití a čištění příslušenství opatřeného povrchovou vrstvou 4 Pečení 5 Sázená 10 Ryby 11 Zelenina a přílohy 1 Brambory a přílohy 16 Hluboce zmražené polotovary

Více

ChefLux. Ceny jsou uvedené bez DPH Konvektomaty UNOX ChefLux

ChefLux. Ceny jsou uvedené bez DPH Konvektomaty UNOX ChefLux ChefLux 14 40 AIR.Plus Pokaždé stejně bez kompromisů. Vzduch je mediem pro přenos tepla a má tak podstatný význam při vaření. Pro dosažení rovnoměrnosti pečení ve všech částech komory, na každém jednotlivém

Více

A2-8. classic SPORAK "OPERA" 100 CM NEREZ PLYNOVA VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA (2) EAN13: Display: Digitál-analogový

A2-8. classic SPORAK OPERA 100 CM NEREZ PLYNOVA VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA (2) EAN13: Display: Digitál-analogový A2-8 SPORAK "OPERA" 100 CM NEREZ PLYNOVA VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA (2) EAN13: 8017709155001 Display: Digitál-analogový Levá trouba FUNKCE / VOLBY / TEPLOTA TROUBY 7 funkcí vaření Objem

Více

A3-7. classic SPORAK "OPERA", 120CM, NEREZ PLYNOVA VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA. EAN13: 8017709162375 Display: VFT

A3-7. classic SPORAK OPERA, 120CM, NEREZ PLYNOVA VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA. EAN13: 8017709162375 Display: VFT A3-7 SPORAK "OPERA", 120CM, NEREZ PLYNOVA VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA EAN13: 8017709162375 Display: VFT Levá trouba FUNKCE / VOLBY / TEPLOTA TROUBY 8 funkcí vaření Objem 77 l Defrost Elektronický

Více

CC9GPO. cortina. Sporák CORTINA 90х60 CM Creme/ mosaz Energetická třída B

CC9GPO. cortina. Sporák CORTINA 90х60 CM Creme/ mosaz Energetická třída B Sporák CORTINA 90х60 CM Creme/ mosaz Energetická třída B EAN13: 8017709173562 ESTETIKA A PROVEDENÍ Creme barva Mosazné kování Zadní panel s logem Analogové programování- hodinky Otoční přepínače Zásuvka

Více

KONVEKTOMATY serie 6 ( nová generace od 8.2015 )

KONVEKTOMATY serie 6 ( nová generace od 8.2015 ) KONVEKTOMATY serie 6 ( nová generace od 8.2015 ) Moderní zařízení do profesionální kuchyně Tisíce uživatelů ve více jak 85 zemích si vybralo značku UNOX Moderní výrobní závod v Itálii Konvektomaty UNOX

Více

SF6922PPZ Novinka. Victoria. HORKOVZDUŠNÁ TROUBA, 60CM CREME Nerez estetika Energetická třída A. LCD display Rotační knoflíky

SF6922PPZ Novinka. Victoria. HORKOVZDUŠNÁ TROUBA, 60CM CREME Nerez estetika Energetická třída A. LCD display Rotační knoflíky SF6922PPZ Novinka HORKOVZDUŠNÁ TROUBA, 60CM CREME Nerez estetika Energetická třída A LCD display Rotační knoflíky VLASTNOSTI/ VOLBY/ TEPLOTA 9 funkcí vaření "Pizza" funkce Čistící funkce: Vapor clean Další

Více

TR90P. Victoria. Sporák VICTORIA, 90х60 см Creme

TR90P. Victoria. Sporák VICTORIA, 90х60 см Creme Sporák VICTORIA, 90х60 см Creme EAN13: 8017709182939 ESTETIKA A PROVEDENÍ Barva creme Tradiční design Zadní panel LED display + 5 tlačítek Otoční přepínače Zásuvka VARNÁ DESKA Automatické regulování plynu

Více

A4BL-8. classic SPORAK "OPERA" MULTIFUNKČNÍ (DVĚ TROUBY) 120CM, ČERNÝ PLYNOVÁ VARNÁ DESKA. Energetická třída A

A4BL-8. classic SPORAK OPERA MULTIFUNKČNÍ (DVĚ TROUBY) 120CM, ČERNÝ PLYNOVÁ VARNÁ DESKA. Energetická třída A SPORAK "OPERA" MULTIFUNKČNÍ (DVĚ TROUBY) 120CM, ČERNÝ PLYNOVÁ VARNÁ DESKA Energetická třída A EAN13: 8017709154752 Display: Digital-analogický Pravá trouba FUNKCE / VOLBY / TEPLOTA TROUBY 8 funkcí vaření

Více

ELEKTRICKÉ KOMPLETNĚ VYBAVENÉ KONVEKTOMATY

ELEKTRICKÉ KOMPLETNĚ VYBAVENÉ KONVEKTOMATY ELEKTRICKÉ KOMPLETNĚ VYBAVENÉ KONVEKTOMATY ITALSKÉ FIRMY Nová řada konvektomatů HIOS (High Innovation Oven System trouby s vysokým inovačním systémem ) odráží vášeň pro kulinářské umění a tvůrčí génius.

Více

TR4110IBL. Victoria. Sporák VICTORIA, 110х60 см Černý Energetická třída А/A

TR4110IBL. Victoria. Sporák VICTORIA, 110х60 см Černý Energetická třída А/A TR4110IBL Sporák VICTORIA, 110х60 см Černý Energetická třída А/A Plná šířka grilu 2,70 kw, zásuvka s chromovými úchyty, Ever-Clean smaltování, halogenová osvětlení(40 W), celoskleněné interiérové dveře

Více

SFP6925BPZ. Victoria. PYROLYTICKÁ TROUBA 60cm BÍLÁ. Energetická třída A. EAN13: Velký LCD displej

SFP6925BPZ. Victoria. PYROLYTICKÁ TROUBA 60cm BÍLÁ. Energetická třída A. EAN13: Velký LCD displej PYROLYTICKÁ TROUBA 60cm BÍLÁ Energetická třída A EAN13: 8017709204327 Velký LCD displej Příslušenství - efekt nerezové oceli Rotační spínače FUNKCE / VOLBY / TEPLOTA 10 funkcí Pizza funkce Čisticí funkce:

Více

A-PDF Split DEMO : Purchase from www.a-pdf.com to remove the watermark

A-PDF Split DEMO : Purchase from www.a-pdf.com to remove the watermark A-PDF Split DEMO : Purchase from www.a-pdf.com to remove the watermark Parní konvektomaty pro gastronomii jeden z mála na světě, pokryje kvalitou, a kapacitou parních konvektomatů od 3 x 2/3GN po 20 x

Více

Vaření. Kompaktní MW Trouba 45 cm

Vaření. Kompaktní MW Trouba 45 cm Pečení Kompaktní MW Trouba 45 cm Vaření 6H-600 BTCX Nová konstrukce bez otočného talíře Gril a horkovzdušný ohřev Nově možnost konvenčního ohřevu (horní a dolní topné těleso) Kombinace MW se všemi výše

Více

SF122E. Funkce. linea. MULTIFUNKČNÍ TROUBA 60 cm Nerez/ silver sklo Energetická třída A+ EAN13: LCD display.

SF122E. Funkce. linea. MULTIFUNKČNÍ TROUBA 60 cm Nerez/ silver sklo Energetická třída A+ EAN13: LCD display. MULTIFUNKČNÍ TROUBA 60 cm Nerez/ silver sklo Energetická třída A+ EAN13: 8017709212148 LCD display Rotační knoflíky VLASTNOSTI/ VOLBY/ TEPLOTA 9 funkcí vaření Čistící funkce: Vapor clean Další funkce:

Více

CO68CMA8 colonial 60 cm antracit varné desky- typ: sklokeramické trouba- typ: elektrické energetická třída A

CO68CMA8 colonial 60 cm antracit varné desky- typ: sklokeramické trouba- typ: elektrické energetická třída A SPORAK COLONIAL, 60CM SKLOKERAMICKÁ VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA Antracit/ Mosaz estetika Energetická třída A EAN13: 8017709150068 Analógové hodiny s elektronickým časovačem SKLOKERAMICKÁ

Více

Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy

Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy Paštika z vepřových jater a líček s brusinkovým želé, šalotkovou marmeládou a topinkou ze selského chleba 70 Kč Námi zauzená

Více

S45VCX2. classic. KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ PARNÍ TROUBA NEREZ/ SKLO Energetická třída A

S45VCX2. classic. KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ PARNÍ TROUBA NEREZ/ SKLO Energetická třída A S45VCX2 KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ PARNÍ TROUBA NEREZ/ SKLO Energetická třída A EAN13: 8017709168872 45 cm redukovaná výška Digitální elektronický programátor 2 LED Display Čištění: Decalcification (odvápňovací

Více

CPF9GMOR Novinka. Portofino. SPORÁK Portofino 90x60 cm Orange Energetická třída A+ EAN13: ART Design: Senza fianchi Design

CPF9GMOR Novinka. Portofino. SPORÁK Portofino 90x60 cm Orange Energetická třída A+ EAN13: ART Design: Senza fianchi Design CPF9GMOR Novinka SPORÁK 90x60 cm Orange Energetická třída A+ EAN13: 8017709225735 ART Design: Senza fianchi Design Druh mřížek varní desky: Litinové Ovládací panel- povrchová úprava: Barevný smalt Knoflíky:

Více

PIZZERIE NA JÍZDÁRNĚ

PIZZERIE NA JÍZDÁRNĚ PIZZA Z ČESKÝCH SUROVIN 200 Pizza Margerita (tomato,eidam,mozarella,rajčata) 201 Pizza houbová (tomato,eidam,mozarella,žampiony) 202 Pizza šunková (tomato,eidam,mozarella,šunka,rajče) 203 Pizza se šunkou

Více

SUK92CBL9. SPORÁK "Concert" 90cm Černá lesklá Energetická třída A. EAN13: HLAVNÍ TROUBA 7 funkcí

SUK92CBL9. SPORÁK Concert 90cm Černá lesklá Energetická třída A. EAN13: HLAVNÍ TROUBA 7 funkcí SUK92CBL9 SPORÁK "Concert" 90cm Černá lesklá Energetická třída A EAN13: 8017709172336 HLAVNÍ TROUBA 7 funkcí Užitný objem: 70 litrů (rozměr: 316x444x425 mm) Ever Clean smalt Digitální elektronické hodiny/programátor

Více

Drůbeží vývar s těstovinou 40,- Domácí hruškový koláč + káva s mlékem 65,-

Drůbeží vývar s těstovinou 40,- Domácí hruškový koláč + káva s mlékem 65,- Svatomartinské víno (bílé, růžové, červené) 1,5dl za 25 Pondělí 12. listopadu Drůbeží vývar s těstovinou 40,- Hovězí vařený jazyk podávaný se švestkovou omáčkou a bramborovými knedlíky Smažený krůtí řízek

Více

SC45VC2. linea. KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ PARNÍ TROUBA NEREZ/ SKLO Stopsol glass ( Supersilver )

SC45VC2. linea. KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ PARNÍ TROUBA NEREZ/ SKLO Stopsol glass ( Supersilver ) SC45VC2 KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ PARNÍ TROUBA NEREZ/ SKLO Stopsol glass ( Supersilver ) EAN13: 8017709168865 45 cm redukovaná výška Digitální elektronický programátor 2 LED Display Čištění: Decalcification

Více

WHIRLPOOL VESTaVNÉ MIkROVLNNÉ TROuby

WHIRLPOOL VESTaVNÉ MIkROVLNNÉ TROuby WHIRLPOOL VESTAVNÉ mikrovlnné trouby Vařte jako šéfkuchař, díky technologii 6. smysl Díky multifunkčním troubám Whirlpool s technologií 6. smysl a funkcemi Crisp nebo vaření v páře oslníte každého gurmána.

Více

S845MCPO9. colonial. KOMPAKTNÍ MIKROVLNNÁ TROUBA-KOMBINOVANÁ, výška 45CM CREME Mosazná estetika. EAN13: cm redukovaná výška

S845MCPO9. colonial. KOMPAKTNÍ MIKROVLNNÁ TROUBA-KOMBINOVANÁ, výška 45CM CREME Mosazná estetika. EAN13: cm redukovaná výška S845MCPO9 KOMPAKTNÍ MIKROVLNNÁ TROUBA-KOMBINOVANÁ, výška 45CM CREME Mosazná estetika EAN13: 8017709158644 45 cm redukovaná výška Elektronický Timer 2 LED Display 2 knoflíky FUNKCE / VOLBY / TEPLOTA 10

Více

SF750RA. Funkce. Verze. cortina. HORKOVZDUŠNÁ TROUBA 60 cm MĚĎ Energetická třída A. EAN13: Analógové hodiny s elektronickým časovačem

SF750RA. Funkce. Verze. cortina. HORKOVZDUŠNÁ TROUBA 60 cm MĚĎ Energetická třída A. EAN13: Analógové hodiny s elektronickým časovačem HORKOVZDUŠNÁ TROUBA 60 cm MĚĎ Energetická třída A EAN13: 8017709166434 Analógové hodiny s elektronickým časovačem 11 funkcí FUNKCE / VOLBY / TEPLOTA 10 funkcí vaření včetně: TURBO Čistící funkce: Vapor

Více

TR4110RW1. Victoria. Sporák VICTORIA, 110х60 см Červené víno Energetická třída А EAN13: Prodotto premiato dal Good Design Awards 2015

TR4110RW1. Victoria. Sporák VICTORIA, 110х60 см Červené víno Energetická třída А EAN13: Prodotto premiato dal Good Design Awards 2015 TR4110RW1 Sporák VICTORIA, 110х60 см Červené víno Energetická třída А EAN13: 8017709190361 Prodotto premiato dal Good Design Awards 2015 ESTETIKA A PROVEDENÍ Tradiční design Zadní panel LED display, 5

Více

Restaurace Na Svaté Svatá 31 Zdice 314/003 699

Restaurace Na Svaté Svatá 31 Zdice 314/003 699 Studené předkrmy: 100g Pikantní salátek z olomouckých tvarůžků, pečivo 65.- 100g Talíř sušené šunky 75.- 100g Variace sýrů- niva, hermelín, olomoucké tvarůžky, máslo, pečivo 85.- 1ks Domácí nakládaný hermelín,

Více

1.9.-5.9.2014. Musli tyčinka, mléko Krupicová s mrkví a vejci Kuřecí směs se zeleninou, rýže Chléb s máslem a kuřecí šunkou,rajče

1.9.-5.9.2014. Musli tyčinka, mléko Krupicová s mrkví a vejci Kuřecí směs se zeleninou, rýže Chléb s máslem a kuřecí šunkou,rajče 1.9.-5.9.2014 Musli tyčinka, mléko Krupicová s mrkví a vejci Kuřecí směs se zeleninou, rýže Chléb s máslem a kuřecí šunkou,rajče Chléb s budapešťskou pomazánkou, paprika Bramboračka Zapečené palačinky

Více

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY. Paštika z kuřecích jatýrek s pistáciemi, listovými saláty, brusinkovým vinegretem a černým chlebem se soleným máslem s pažitkou

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY. Paštika z kuřecích jatýrek s pistáciemi, listovými saláty, brusinkovým vinegretem a černým chlebem se soleným máslem s pažitkou MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY Tenké plátky uzené šunky s nakládanými okurčičkami, křenovou pěnou, pikantní hořčicí a opečeným chlebem s hermelínovou pomazánkou Paštika z kuřecích jatýrek s pistáciemi, listovými

Více

Občerstvení formou rautu:

Občerstvení formou rautu: Krakonošův raut: sortiment Občerstvení formou rautu: Okurkový řez se sýrovou pěnou s ořechy Plněné rajské jablíčko pěnou z modrého sýra Rostbífová rolka s pěnou ze žervé Kanapky s různými pěnami Sušená

Více

Přehled vaření a pečení

Přehled vaření a pečení Přehled vaření a V tomto přehledu naleznete správná nastavení pro vaření a vašich pomocí programu Automatické. Pomocí senzorových tlačítek vyberte kategorii. Přehled je uveden podle v abecedním pořadí.

Více

Domácí bageta zapečená s rajčaty, olivami, mozzarellou a česnekem. pečenou feferonkou, olivou a sušenými rajčaty

Domácí bageta zapečená s rajčaty, olivami, mozzarellou a česnekem. pečenou feferonkou, olivou a sušenými rajčaty předkrmy 2 ks Bruschetta s rajčaty a olivami 65 Kč Domácí bageta zapečená s rajčaty, olivami, mozzarellou a česnekem 150 g Trhaná mozzarella s bazalkovým olejem, 99 Kč pečenou feferonkou, olivou a sušenými

Více

KONVEKTOMATY. Konvektomaty... 249. Regenerátory... 255. Udržovací skříně... 255. Příslušenství... 256. Konvektomaty

KONVEKTOMATY. Konvektomaty... 249. Regenerátory... 255. Udržovací skříně... 255. Příslušenství... 256. Konvektomaty ... 249 Regenerátory... 255 Udržovací skříně... 255 Příslušenství... 256 Veškerá zobrazení v katalogu jsou pouze ilustrační www.rmgastro.cz www.rmgastro.pl 247 Ve zkratce: RM GASTRO VISION je generace

Více

Dle denní nabídky 35.-

Dle denní nabídky 35.- Studené předkrmy: 100g Zvěřinová paštika s brusinkovou omáčkou, pomerančem a opečeným toastem 47.- 100g Tlačenka s cibulí 30.- 100g Niva s jablky a vlašskými ořechy 45.- Polévka: Dle denní nabídky 35.-

Více

NÁVOD K POUŽITÍ. Trouba

NÁVOD K POUŽITÍ. Trouba NÁVOD K POUŽITÍ Trouba CS 2 OBSAH CS 1 / POPIS SPOTŘEBIČE Popis trouby.................................................... 4 Ovládací lišta.................................................... 5 Displej.........................................................

Více

Návod k obsluze SelfCooking Center

Návod k obsluze SelfCooking Center Návod k obsluze SelfCooking Center Zajistěte si nyní bezplatné členství v klubu RATIONAL Podrobné informace naleznete na straně 78 návodu k obsluze Přehled provozního módu Mód SelfCooking Control Mód konvectomatu

Více

SF4603MCNR Novinka Brzy k dispozici

SF4603MCNR Novinka Brzy k dispozici SF4603MCNR Novinka Brzy k dispozici KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ MIKROVLNNÁ TROUBA 45 cm Černé sklo/ měděná lišta Kategorie: 45 cm kompaktní Typ: Elektrická Metoda vaření: Kombinovaná mikrovlnná funkcí vaření:

Více

Konvektomaty řady UNOX

Konvektomaty řady UNOX Konvektomaty řady UNOX Co je to konvektomat? Konvektomat UNOX je multifunkční zařízení, které se stává nepostradatelným pomocníkem při přípravě jídel za dodržení nejpřísnějších hygienických požadavků.

Více

Tataráček ze zauzeného lososa s mladou cibulkou

Tataráček ze zauzeného lososa s mladou cibulkou PŘEDKRMY Bruschetta s plátky rajčat,mozzarellou a čerstvou bazalkou 100g 79 kč Tataráček ze zauzeného lososa s mladou cibulkou a kytičkou salátu,opečený domácí chléb 60g 85 kč POLÉVKY Krémová dýňová zjemněná

Více

WHIRLPOOL T R O U B Y

WHIRLPOOL T R O U B Y WHIRLPOOL T R O U B Y Elektrické trouby Společnost Whirlpool přichází s širokou nabídkou multifunkčních horkovzdušných trub s kruhovým topným tělesem nebo ventilátorem. Elektronické ovládání, které neustále

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. 200 g Vepřový závitek s uzeným sýrem v jemné KARI omáčce 139 Kč (1,7,9,10) 150 g Krkonošská bašta (1,3,7,9,10)

JÍDELNÍ LÍSTEK. 200 g Vepřový závitek s uzeným sýrem v jemné KARI omáčce 139 Kč (1,7,9,10) 150 g Krkonošská bašta (1,3,7,9,10) JÍDELNÍ LÍSTEK AKTUÁLNĚ VÁM NABÍZÍME: 400 g FLANK STEAK 319 Kč (hovězí steak z pupku) 200 g Smažená kapsa plná štěstí (1,3,7,9) 145 Kč (kuřecí prso, niva, šunka, kapie, pórek) 200 g Vepřový závitek s uzeným

Více

........ CS RECIPE BOOK NÁVOD K POUŽITÍ

........ CS RECIPE BOOK NÁVOD K POUŽITÍ ...... CS RECIPE BOOK NÁVOD K POUŽITÍ 2 www.electrolux.com UŽITEČNÉ RADY A TIPY UPOZORNĚNÍ Viz kapitola Bezpečnostní informace. VNITŘNÍ STRANA DVÍŘEK U některých modelů můžete na vnitřní straně dvířek

Více

Banica se sýrem 60,- (bulharská domácí zapečená specialita z křupavého listového těsta, plněná ovčím sýrem a vejcem)

Banica se sýrem 60,- (bulharská domácí zapečená specialita z křupavého listového těsta, plněná ovčím sýrem a vejcem) PŘEDKRMY Banica se sýrem 60,- (bulharská domácí zapečená specialita z křupavého listového těsta, plněná ovčím sýrem a vejcem) Papriky Bjurek 110,- (grilované kapie plněné směsí bulharského bílého sýra,

Více

Banica se sýrem 60,- (bulharská domácí zapečená specialita z křupavého listového těsta, plněná ovčím sýrem a vejcem)

Banica se sýrem 60,- (bulharská domácí zapečená specialita z křupavého listového těsta, plněná ovčím sýrem a vejcem) PŘEDKRMY Banica se sýrem 60,- (bulharská domácí zapečená specialita z křupavého listového těsta, plněná ovčím sýrem a vejcem) Papriky Bjurek 110,- (grilované kapie plněné směsí bulharského bílého sýra,

Více

ChefLux Snadné. Ve všech směrech. REJSTŘÍK Technologie AIR.Plus - STEAM.Plus DRY.Plus - Cooking Essentials GN 1/1 konvektomaty

ChefLux Snadné. Ve všech směrech. REJSTŘÍK Technologie AIR.Plus - STEAM.Plus DRY.Plus - Cooking Essentials GN 1/1 konvektomaty ChefLux Česky ChefLux Snadné. Ve všech směrech. REJSTŘÍK Technologie 4-7 AIR.Plus - STEAM.Plus DRY.Plus - Cooking Essentials GN 1/1 konvektomaty 8 Doplňkové vybavení a příslušenství 9 Technické detaily

Více

........ CS RECEPTY NÁVOD K POUŽITÍ

........ CS RECEPTY NÁVOD K POUŽITÍ ...... CS RECEPTY NÁVOD K POUŽITÍ 2 www.electrolux.com UŽITEČNÉ RADY A TIPY UPOZORNĚNÍ Viz kapitola Bezpečnostní informace. VNITŘNÍ STRANA DVÍŘEK U některých modelů můžete na vnitřní straně dvířek najít:

Více

NABÍDKA NA BŘEZEN Objednejte si hlavní chod a dostanete od nás polévku zdarma! Při předložení pokladního bloku v recepci máte u nás parkování zdarma!

NABÍDKA NA BŘEZEN Objednejte si hlavní chod a dostanete od nás polévku zdarma! Při předložení pokladního bloku v recepci máte u nás parkování zdarma! podáváme denně pondělí - pátek od 11:00 do 14:00 hodin Pondělí 26. března 2012 Česneková polévka s vejcem, sýrem a krutónky 40,- Pikantní kuřecí maso podávané s dušenou rýží Smažený karbanátek podávaný

Více

Jídelní lístek ŠJ období:

Jídelní lístek ŠJ období: Jídelní lístek ŠJ období: 1.3. - 4.3.2016 Polévka: Zeleninová se sýrovým kapáním 1,3,9,7 Oběd č. 1: Plněná paprika v rajské omáčce, houskový knedlík 1,3,6,7,9 29. 2. 2016 Čaj, mléko 7 Polévka: Zelná 1,7,9

Více

Lázeňský hotel Jirásek

Lázeňský hotel Jirásek studené předkrmy Domácí zvěřinová paštika na jablkách s brusinkami 62,00 Capresse salát ze sýra mazzarella a rajčat 85,00 Koktejl ze sýra Camembert, šunky, ananasu a zeleniny polévky Slepičí polévka s

Více

TR90IP. Victoria. SPORÁK VICTORIA, 90х60 CM Creme. EAN13: ESTETIKA A PROVEDENÍ Barva creme. Tradiční design Zadní panel

TR90IP. Victoria. SPORÁK VICTORIA, 90х60 CM Creme. EAN13: ESTETIKA A PROVEDENÍ Barva creme. Tradiční design Zadní panel SPORÁK VICTORIA, 90х60 CM Creme EAN13: 8017709196141 ESTETIKA A PROVEDENÍ Barva creme Tradiční design Zadní panel LED display + 5 tlačítek Otoční přepínače Zásuvka VARNÁ DESKA 5 indukčních zón včetně 1

Více

........ CS RECEPTY NÁVOD K POUŽITÍ

........ CS RECEPTY NÁVOD K POUŽITÍ ...... CS RECEPTY NÁVOD K POUŽITÍ 2 www.electrolux.com UŽITEČNÉ RADY A TIPY UPOZORNĚNÍ Viz kapitola Bezpečnostní informace. PŘÍKLADY VAŘENÍ NA VARNÉ DESCE Pro trouby vestavné pod desku: Údaje v následující

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. STUDENÉ PŘEDKRMY VARIACE SÝRŮ, OLIVY (NIVA, BALKÁN, EIDAM, MOZZARELLA)

JÍDELNÍ LÍSTEK. STUDENÉ PŘEDKRMY VARIACE SÝRŮ, OLIVY (NIVA, BALKÁN, EIDAM, MOZZARELLA) JÍDELNÍ LÍSTEK. 1 2 100 g 3 5 6 7 8 9 80 11 10 12 13 100 g 120 g 14 70 g 15 70 g 16 125 g STUDENÉ PŘEDKRMY NAKLÁDANÝ HERMELÍN S FEFERONKOU, PEČIVO DUŠENÁ ŠUNKA, ČESNEKOVÉ MÁSLO, PEČIVO VARIACE SÝRŮ, OLIVY

Více

Konvektomaty. Konvektomaty Retigo Orange 172. Konvektomaty Retigo Blue 176. Regenerátory & udržovací skříň 179. Podestavby 180. konvektomaty retigo

Konvektomaty. Konvektomaty Retigo Orange 172. Konvektomaty Retigo Blue 176. Regenerátory & udržovací skříň 179. Podestavby 180. konvektomaty retigo Konvektomaty konvektomaty retigo 171 RM 600 O firmě Konvektomaty Konvektomaty Retigo Orange 172 Konvektomaty Retigo Blue 176 Regenerátory & udržovací skříň 179 Podestavby 180 Vysvětlivky Regály Myčky Vitríny

Více

2. - 6.6.2014. Pondělí. Úterý. Středa. Čtvrtek. Pátek

2. - 6.6.2014. Pondělí. Úterý. Středa. Čtvrtek. Pátek 2. - 6.6.2014 Přesnídávka : Mléčná rýže, kukuřičné lupínky Polévka : Rajská s těstovinami Hlavní chod : Zeleninové rizoto se sýrem, červená řepa Svačina : Rohlík s kuřecí pěnou, rajče Přesnídávka : Bábovka,

Více

KONVEKTOMATY S DOTYKOVÝMI DISPLEJI ŘADY ITALSKÉ FIRMY

KONVEKTOMATY S DOTYKOVÝMI DISPLEJI ŘADY ITALSKÉ FIRMY KONVEKTOMATY S DOTYKOVÝMI DISPLEJI ŘADY ITALSKÉ FIRMY Nová řada konvektomatů HIOS (High Innovation Oven System trouby s vysokým inovačním systémem ) odráží vášeň pro kulinářské umění a tvůrčí génius. Konvektomaty

Více

Polévky. Dětská jídla

Polévky. Dětská jídla Předkrmy 50g 80g Ztracené vajíčko na směsi salátů s dijonskou zálivkou a slaninovým chipsem, toust Carpaccio z červené řepy zdobené salátkem z rukoly, parmezánem a vlašskými ořechy nakládanými v medu,

Více

(KAMADET V CHILLI PAPRIČKÁCH, KAMADET V ČERNÉM PEPŘI, BALKÁNSKÝ SÝR PROVENSÁL) 100 gr HOVĚZÍ TATARÁK S OMÁČKOU Z PAPRIČEK JALLAPEŇOS 110,- Kč

(KAMADET V CHILLI PAPRIČKÁCH, KAMADET V ČERNÉM PEPŘI, BALKÁNSKÝ SÝR PROVENSÁL) 100 gr HOVĚZÍ TATARÁK S OMÁČKOU Z PAPRIČEK JALLAPEŇOS 110,- Kč STUDENÉ PŘEDKRMY 70 gr DOMÁCÍ PAŠTIKA S JÁTRY A COGNACEM PEČENÁ VE SLANINĚ S VINNÝM ŽELÉ 70,- Kč 100 gr KRÁJENÁ SUŠENÁ KLOBÁSA 65,- Kč 100 gr VÝBĚR ZAUZENÝCH SÝRŮ 48,- Kč (S OLIVAMI, S VLAŠSKÝMI OŘECHY,

Více

Jídelní lístek Polévky Studené předkrmy Teplé předkrmy Saláty jako hlavní chod

Jídelní lístek Polévky Studené předkrmy Teplé předkrmy Saláty jako hlavní chod Polévky 0,25 l Česneková se sýrem a šunkou, žloutek 35,- 0,25 l Česneková se šunkou a tvarůžkou, žloutek 40,- 0,25 l Vývar dle nabídky s nudlemi a zeleninou 35,- 0,25 l Žampionový krém "N" 35,- 0,25 l

Více

UPOZORNĚNÍ Viz kapitola Bezpečnostní informace. 60-150 Až 3 l vody a přísady masa se zeleninou a polévek

UPOZORNĚNÍ Viz kapitola Bezpečnostní informace. 60-150 Až 3 l vody a přísady masa se zeleninou a polévek CS RECEPTY NÁVOD K POUŽITÍ 2 www.aeg.com UŽITEČNÉ RADY A TIPY UPOZORNĚNÍ Viz kapitola Bezpečnostní informace. Pro trouby vestavné pod desku: Nastavení Vhodné pro: teploty 1-2 Holandská omáčka, rozpouštění:

Více

CPF9GMR Novinka. Portofino. SPORÁK Portofino 90x60 cm Červený Energetická třída A+ EAN13: ART. Design: Senza fianchi Design

CPF9GMR Novinka. Portofino. SPORÁK Portofino 90x60 cm Červený Energetická třída A+ EAN13: ART. Design: Senza fianchi Design CPF9GMR Novinka SPORÁK 90x60 cm Červený Energetická třída A+ EAN13: 8017709225742 ART Design: Senza fianchi Design Mřížky varní desky: Litinové Ovládací panel- povrchová úprava: Barevný smalt Knoflíky:

Více

BUFET ŠÉFKUCHAŘE I. POLÉVKA Silný hovězí vývar s vaječným svítkem

BUFET ŠÉFKUCHAŘE I. POLÉVKA Silný hovězí vývar s vaječným svítkem BUFET ŠÉFKUCHAŘE I Zelný salát s vaječným dresinkem a bylinkami Jablečný salát s červeným vínem a banány Kapustovo kedlubnový salát Mrkvový salát s červenou řepou Těstovinový salát se zelenými fazolkami

Více

RECEPTÁŘ A UŽITEČNÉ RADY PRO POUŽÍVÁNÍ KONVEKTOMATŮ

RECEPTÁŘ A UŽITEČNÉ RADY PRO POUŽÍVÁNÍ KONVEKTOMATŮ RECEPTÁŘ A UŽITEČNÉ RADY PRO POUŽÍVÁNÍ KONVEKTOMATŮ OBSAH Doporučení pro používání roštů a plechů.3 Doporučení při používání nádob jako pomoci při vaření.3 Doporučení pro nastavení rychlosti, výkonu a

Více

DENNÍ MENU 24. 8. 2015. Hlavní jídla Hovězí plátky na vařené brokolici se sýrovou omáčkou

DENNÍ MENU 24. 8. 2015. Hlavní jídla Hovězí plátky na vařené brokolici se sýrovou omáčkou 24. 8. 2015 Polévky Zelná s bramborem Hovězí plátky na vařené brokolici se sýrovou omáčkou Smažená aljašská treska Kuře pečené na česneku a anglické slanině Vepřové medailonky s mexickou zeleninovou salsou

Více

DENNÍ MENU 21. 9. 2015

DENNÍ MENU 21. 9. 2015 21. 9. 2015 Dršťková polévka Kuřecí prsa na grilované paprice, pepřová omáčka Domácí sekaná plněná vejcem, sterilovaná okurka Pivovarský guláš Zapečené šunkofleky s uzeným masem, sterilovaná okurka Listový

Více

DENNÍ MENU

DENNÍ MENU 11. 7. 2016 Dršťková polévka Kuřecí prsa na grilované paprice, pepřová omáčka Domácí sekaná plněná vejcem, sterilovaná okurka Pivovarský guláš Zapečené šunkofleky s uzeným masem, sterilovaná okurka Salmon

Více

Jídla připravil tým kuchyně Après restaurant

Jídla připravil tým kuchyně Après restaurant JÍDELNÍ LÍSTEK NAŠE DOMÁCÍ KUCHYNĚ Dáváme si záležet na tom, aby naše pokrmy byly jednoduché a chutné. Vyhýbáme se polotovarům a snažíme se připravovat všechny pokrmy kompletně sami. Jídla připravil tým

Více

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY. Teplá šunka od kosti na farmářském chlebu, sýr gruyère, pečené vejce a studená křenová omáčka

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY. Teplá šunka od kosti na farmářském chlebu, sýr gruyère, pečené vejce a studená křenová omáčka MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY Teplá šunka od kosti na farmářském chlebu, sýr gruyère, pečené vejce a studená křenová omáčka Grilovaná vepřová panenka s vlažným salátem ze zelené čočky Domácí paštika z husích jater

Více

C92GMX8. classic. SPORAK 90X60CM, "Sinfonia" design NEREZ PLYNOVA VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA ENERGETICKÁ TŘÍDA A

C92GMX8. classic. SPORAK 90X60CM, Sinfonia design NEREZ PLYNOVA VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA ENERGETICKÁ TŘÍDA A C92GMX8 SPORAK 90X60CM, "Sinfonia" design NEREZ PLYNOVA VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA ENERGETICKÁ TŘÍDA A EAN13: 8017709150143 PLYNOVÁ DESKA: 6 varných zón- plynových hořáků: Levý přední:

Více

POLEDNÍ MENU podáváme denně pondělí - pátek od 11:30 do 14:30 hod

POLEDNÍ MENU podáváme denně pondělí - pátek od 11:30 do 14:30 hod Pondělí 16. září Hovězí vývar s masovými knedlíčky a zeleninou Y Krůtí steak zapečený s mozzarellou a rajčaty podávaný s vařenými bramborami Variace trhaných salátů s česnekovým dresinkem, kuřecími kousky

Více

Česneková s chlebovými krutony a sýrem dle denní nabídky

Česneková s chlebovými krutony a sýrem dle denní nabídky 10g 150g 80g 80g 80g PŘEDKRMY Domácí utopenec v zavařovačce, chléb Nakládaný hermelín s chilli a česnekem, chléb Grilovaná klobása s čerstvým křenem, chléb Carpaccio z hovězí svíčkové s bylinkovým pestem,

Více

INOVACE KONVEKTOMATY ALBA COMBI MASTER ALBA SELFCOOKING CENTER

INOVACE KONVEKTOMATY ALBA COMBI MASTER ALBA SELFCOOKING CENTER INOVACE KONVEKTOMATY ALBA COMBI MASTER ALBA SELFCOOKING CENTER Jasné zaměření VÝKONNOST. Mnoho výhod Nejlepší parní konvektomatza rozumnou cenu ve srovnání s běžnými parními konvektomaty Silný tandem s

Více

Varná zařízení. fritézy, grily hot-dog grilovací plotny cukrářské a pekařské pece konvektomaty. Katalog 2015

Varná zařízení. fritézy, grily hot-dog grilovací plotny cukrářské a pekařské pece konvektomaty. Katalog 2015 fritézy, grily hot-dog grilovací cukrářské a pekařské pece konvektomaty Katalog 201 AISI 304 Provedení nerez 6-18 l Kapacita oleje FR Fritéza obsahuje studenou zónu FR 06, FR 09: FR 66, FR 99: FR-06 FR-66

Více

Restaurace Radost. Polévky

Restaurace Radost. Polévky Polévky 0,25l Silný masový vývar dle denní nabídky s celestýnskými nudlemi a zeleninou 35,- 0,25l Česneková polévka se šunkou, sýrem, žloutkem a chlebovými krutony 40,- 0,25l Česneková polévka se šunkou,

Více

0,3l Slezská česnečka (1,3,7,9) 39,00 Kč 0,3l Zelňačka (1,3,7,9) 39,00 Kč

0,3l Slezská česnečka (1,3,7,9) 39,00 Kč 0,3l Zelňačka (1,3,7,9) 39,00 Kč Jídelní lístek STUDENÉ PŘEDKRMY A SALÁTY 200g Uzený talíř (1,10) 69,00 Kč (uzené maso, klobása, angl. slanina, šunka, feferonky, zelenina) 200g Sýrový talíř (7) 79,00 Kč (eidam, camembert, sýr s modrou

Více

Předkrmy. Polévky. Dětská jídla

Předkrmy. Polévky. Dětská jídla Předkrmy 50g 80g Bruschetta se salátkem z pečených paprik a polníčku, zdobená parmazánovými hoblinami a redukcí z balsamica Carpaccio z pravé hovězí svíčkové v parmazánové krustě, toust Marinované plátky

Více

TROUBY VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015

TROUBY VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015 TROUBY VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015 8 Vaření Chytrá technologie 6. smysl vám nabídne intuitivní řešení pro každodenní život v kuchyni. Intuitivní vaření Při volbě jednoho z 30 přednastavených technologie 6.

Více

........ CS RECEPTY NÁVOD K POUŽITÍ

........ CS RECEPTY NÁVOD K POUŽITÍ ...... CS RECEPTY NÁVOD K POUŽITÍ 2 www.electrolux.com UŽITEČNÉ RADY A TIPY UPOZORNĚNÍ Viz kapitola Bezpečnostní informace. VNITŘNÍ STRANA DVÍŘEK U některých modelů můžete na vnitřní straně dvířek najít:

Více

Ceny platné od 8.11.2013. Restaurace MILPA STÁLÝ JÍDELNÍ LÍSTEK. Smluvní ceny

Ceny platné od 8.11.2013. Restaurace MILPA STÁLÝ JÍDELNÍ LÍSTEK. Smluvní ceny Ceny platné od 8.11.2013 Restaurace MILPA STÁLÝ JÍDELNÍ LÍSTEK Smluvní ceny 100g Matjesy s cibulí, chléb 1ks... 39,- 100g Tlačenka světlá s cibulí, chléb 1ks... 27,- 200g Sýrové prkno, obloha (sýr Eidam,Niva,Hermelín,uz.sýr)...

Více

Hotel Opat - Restaurant

Hotel Opat - Restaurant 70g Předkrmy Grilované kuřecí prsíčko s cibulovou marmeládou na havířském chlebíčku 69,- (kuřecí prso, červená cibule, pomeranč, balsamico, rukola, chléb) 70g Hovězí carpaccio s pestem, parmazánem a toastem

Více

PŘEDKRMY. 50 g Husí jatýrka v sádle 55,- Kč s opečeným chlebem. 80 g Zauzená panenka v domácí udírně 55,- Kč na listovém salátu a barevné čočce

PŘEDKRMY. 50 g Husí jatýrka v sádle 55,- Kč s opečeným chlebem. 80 g Zauzená panenka v domácí udírně 55,- Kč na listovém salátu a barevné čočce PŘEDKRMY 50 g Husí jatýrka v sádle 55,- Kč s opečeným chlebem 80 g Zauzená panenka v domácí udírně 55,- Kč na listovém salátu a barevné čočce POLÉVKY 0,3 l Kozí brada 45,- Kč (smetanová zelná polévka se

Více

Sporáky. Můj prostor. Moje kuchyně. Kdekoli chci

Sporáky. Můj prostor. Moje kuchyně. Kdekoli chci Sporáky Můj prostor. Moje kuchyně. Kdekoli chci ~ ~ trouba a deska v jednom výrobku Řekněte nám jak vaříte a my vám řekneme co potřebujete Sklokeramická, plynová nebo elektrická? Které dáváte přednost?

Více

Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 Ajeto FIRMA ROKU 2014

Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 Ajeto FIRMA ROKU 2014 Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 PŘEDKRMY 80g 80g 100g CARPACCIO AJETO marinované plátky svíčkové v bylinkách, olivový olej, hobliny parmazánu, balsamico Rozpečený kozí sýr s ořechy a medovou zálivkou,

Více

Kuchař doporučuje. švestkovou omáčkou, bramborové tolárky. hořčice, křen, chléb (al. 1, 3, 10, 12) Grill - steak z vepřové krkovice, 135 Kč

Kuchař doporučuje. švestkovou omáčkou, bramborové tolárky. hořčice, křen, chléb (al. 1, 3, 10, 12) Grill - steak z vepřové krkovice, 135 Kč Kuchař doporučuje 150 g Vepřová panenka plněná švestkami se švestkovou omáčkou, bramborové tolárky (al. 1, 3, 7, 12) 149 Kč 300 g Grilovaná medová vepřová krkovice, hořčice, křen, chléb (al. 1, 3, 10,

Více

1 Utopenec v octovém nálevu s cibulí a feferonkou, pečivo 47,- 2 Bramborák s klobásou 57,- 3 Nakládaný plněný hermelín v oleji, pečivo 64,-

1 Utopenec v octovém nálevu s cibulí a feferonkou, pečivo 47,- 2 Bramborák s klobásou 57,- 3 Nakládaný plněný hermelín v oleji, pečivo 64,- Před jídlem (k pivu a vínu) 1 Utopenec v octovém nálevu s cibulí a feferonkou, pečivo 47,- 2 Bramborák s klobásou 57,- 3 Nakládaný plněný hermelín v oleji, pečivo 64,- 5 Paštika s husími játry a mandlemi,

Více

Před jídlem (k pivu a vínu)

Před jídlem (k pivu a vínu) Před jídlem (k pivu a vínu) 1 Utopenec v octovém nálevu s cibulí a feferonkou 47,- 2 Bramborák s klobásou 57,- 3 Nakládaný plněný hermelín v oleji 72,- 4 Škvarková pomazánka s chlebem 79,- 5 Paštika s

Více

Minutky z kuřecího masa

Minutky z kuřecího masa Předkrmy 80 g Tyrolská šunka s cherry rajčátkem, rukolou a toastem 89,- 80 g Paleta evropských sýrů podávaná s ořechy 89,- Polévky 0,33 l Polévka dle denní nabídky 26,- 0,33 l Silný hovězí vývar s kousky

Více

SFP390X. classic. PYROLYTICKÁ TROUBA, 60CM NEREZ Energetická třída A

SFP390X. classic. PYROLYTICKÁ TROUBA, 60CM NEREZ Energetická třída A PYROLYTICKÁ TROUBA, 60CM NEREZ Energetická třída A EAN13: 8017709173128 LCD display 10 funkcí FUNKCE / VOLBY / TEPLOTA 9 funkcí vaření včetně: TURBO, ECO cooking Čisticí funkce: Pyrolisis Elektronický

Více

PŘEDKRMY. 80 g Domácí škvarková pomazánka 45,- Kč s čerstvě rozpečeným chlebem. 100 g Masový štrúdl s rybízovou marmeládou 55,- Kč POLÉVKY

PŘEDKRMY. 80 g Domácí škvarková pomazánka 45,- Kč s čerstvě rozpečeným chlebem. 100 g Masový štrúdl s rybízovou marmeládou 55,- Kč POLÉVKY PŘEDKRMY 80 g Domácí škvarková pomazánka 45,- Kč s čerstvě rozpečeným chlebem 100 g Masový štrúdl s rybízovou marmeládou 55,- Kč POLÉVKY 0,3 l Kozí brada 45,- Kč (smetanová zelná polévka) 0,3 l Silný hovězí

Více

Snadné používání vestavné trouby od firmy Küppersbusch

Snadné používání vestavné trouby od firmy Küppersbusch Snadné používání vestavné trouby od firmy Küppersbusch Elektronické trouby nabízejí ovládání přesně dle Vašich požadavků. Vše, co potřebujete, je pouze špička Vašeho prstu na dotykových senzorech a elektronika

Více

ELEKTRICKÉ SPORÁKY 6CF-56VM B FAGOR SP 3

ELEKTRICKÉ SPORÁKY 6CF-56VM B FAGOR SP 3 ELEKTRICKÉ SPORÁKY 6CF-56VM B C FAGOR SP Spotřebič se musí instalovat podle platných předpisů. Před instalací, respektive před uvedením do provozu si pročtěte návod k použití. Všechny materiály použité

Více

SNÍDANĚ. Vaječné pokrmy nebo omelety ze tří vajec. Pečivo a doplňky. Polévky

SNÍDANĚ. Vaječné pokrmy nebo omelety ze tří vajec. Pečivo a doplňky. Polévky SNÍDANĚ Česká snídaně 118,- Dvě vejce na jakýkoliv způsob, slanina, klobásky, máslo, chléb, káva nebo čaj Anglická snídaně 118,- Toasty, míchaná vejce, slanina, klobásky, máslo, džem, pečivo, káva nebo

Více

OBĚD: VEČEŘE: Polévka: 1. Kuřecí vývar s drobením dietní 2. Zelná s klobásou. Hlavní chod: Hlavní chod:

OBĚD: VEČEŘE: Polévka: 1. Kuřecí vývar s drobením dietní 2. Zelná s klobásou. Hlavní chod: Hlavní chod: PONDĚLÍ I. 1. Kuřecí vývar s drobením dietní 2. Zelná s klobásou 1. Hovězí vařené maso, dušené zelené fazolky 7. Dušené telecí kostky se smetanovou omáčkou Doporučená příloha: dušená rýže Doporučená příloha:

Více

Plechy a rošty 14 OBSAH. Konvektomaty 20-16 GN 2/1 4. Doplňky a příslušenství pro 20-16 GN 2/1 5. Konvektomaty GN 2/1 6

Plechy a rošty 14 OBSAH. Konvektomaty 20-16 GN 2/1 4. Doplňky a příslušenství pro 20-16 GN 2/1 5. Konvektomaty GN 2/1 6 OBSAH Konvektomaty 20-16 GN 2/1 4 Doplňky a příslušenství pro 20-16 GN 2/1 5 Konvektomaty GN 2/1 6 Doplňky a příslušenství pro GN 2/1 7 Konvektomaty 20 GN 1/1 8 Doplňky a příslušenství pro GN 1/1 9 Konvektomaty

Více

Jídelníček od do Stránka č. 1 SŠ hotelnictví a gastronomie SČMSD, Slavětínská 81, Klánovice

Jídelníček od do Stránka č. 1 SŠ hotelnictví a gastronomie SČMSD, Slavětínská 81, Klánovice Jídelníček od 10. 1. 2017 do 31. 1. 2017 Stránka č. 1 Úterý 10. 1. 2017 Oběd Polévka: Hrachová s majoránkou (obsahuje alergeny:01,03,07) Menu 1: Žemlovka se slunečnicovým semínkem, tvarohem, jablky a rozinkami

Více

Vitá Vás team Nová Amerika

Vitá Vás team Nová Amerika Vitá Vás team Nová Amerika Vize naší restaurace je, že si vyrábíme od chleba, bílého pečiva, piadin, přes těstoviny, paštiky, marmelády, zmrzliny, omáčky, nachos, müsli, gnocchi a mnohem více K vaření

Více

Předkrmy 69,-- 79,-- 69,-- 75,-- 49,-- 69,--

Předkrmy 69,-- 79,-- 69,-- 75,-- 49,-- 69,-- Předkrmy 100g Pomazánka z vepřových výpečků s cibulkou, čerstvý chléb 90g Uzené pstruží filátko, bylinkové máslo, toast 120g Špízky z baby mozzarellky a cherry rajčátek na čerstvém salátu 150g Kuřecí ragů

Více

VÝPRODEJ NOVÉ ZBOŽÍ ZÁRUKA 6 měsíců Kontakt: +420 773 141 310 / info@gastrorubini.cz / www.gastrorubini.cz

VÝPRODEJ NOVÉ ZBOŽÍ ZÁRUKA 6 měsíců Kontakt: +420 773 141 310 / info@gastrorubini.cz / www.gastrorubini.cz ZAŘÍZENÍ PRO VÁS ZA VELMI VÝHODNOU CENU v době kdy je potřeba šetřit, je vhodné vyměnit staré zařízení za nové a proto jsme pro Vás připravili speciální nabídku, nového zboží za velmi nízké ceny. Můžete

Více

PŘEDKRMY BEZMASÉ POKRMY

PŘEDKRMY BEZMASÉ POKRMY PŘEDKRMY 50g Ravioli z červené řepy plněné kozím sýrem 126,- dekorované opečenými piniovými oříšky doplněné rozpečenou francouzskou bagetkou 100g Krevetový koktejl s grilovanými toasty 84,- 1ks Topinka

Více