VÝROČNÍ. Sportovní klub vozíčkářů Králové České Budějovice ZPRÁVA

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "VÝROČNÍ. Sportovní klub vozíčkářů Králové České Budějovice ZPRÁVA"

Transkript

1 VÝROČNÍ 2010 Sportovní klub vozíčkářů Králové České Budějovice ZPRÁVA

2 1. Přehled činností vykonávaných v kalendářním roce s uvedením vztahu k účelu založení organizace (dále jen SKV) a. Základní projekt SKV b. Navázání na loňskou spolupráci s Městem České Budějovice a Jihočeským krajem c. Podpora a účast sledge hokejistů na ČSHL d. Podpora a účast florbalového týmu na Vozíčkářské florbalové lize e. Účast reprezentantů na Paralympijských hrách ve Vancouveru 2010 f. Zajištění materiálního vybavení týmu g. Příprava hráčů na reprezentační úkoly h. Ostatní aktivity SKV i. Další činnost SKV 2. Název a složení řídícího orgánu a. Předsednictvo SKV b. Statutární zástupci SKV 3. Poslání SKV 4. Roční účetní uzávěrka a zhodnocení základních údajů v ní obsažených a. samostatná příloha 5. Přehled rozsahu příjmů (výnosů) v roce Naši partneři a sponzoři v roce Kontakt na SKV

3 1. Přehled činností vykonávaných v kalendářním roce s uvedením vztahu k účelu založení organizace (dále jen SKV) a. Základní projekt SKV Pro rok 2010 bylo prioritou udržet chod klubu, dokončit základní část České sledge hokejové ligy a připravit se na novou sezónu. Naším cílem bylo především zajistit finančně chod klubu, oslovit stávající partnery a hledat nové finanční zdroje. Dalším cílem bylo hledání nových členů a sportovců nejen z řad zdravotně postižených. b. Navázání na loňskou spolupráci s Městem ČB a Jihočeským krajem Díky účasti našich členů na paralympijských hrách 2010 v kanadském Vancouveru byli zástupci SKV přijati hejtmanem Jihočeského kraje panem Zimolou. Při této příležitosti jsme našli se sportovně založeným politikem společnou řeč při možnostech financování sportů hendikepovaných v Jihočeském kraji a dohodli se na společném projektu a vytvoření grantu specializovaného na sporty zdravotně postižených. Pan Zimola svůj slib dodržel a na podzim byl vypsán první grant tohoto typu v Jihočeském kraji. Radu Města jsme požádali o podporu při hrazení pronájmu ledové plochy v Budvar aréně. Se členy sportovní komise jsme nalezli společnou řeč a nakonec dospěli k novému systému podpory. Rada města tento systém schválila a náš klub byl poprvé v historii zařazen do skupiny se stejnou výší pronájmu jako mají školy. Tento krok nám poprvé zajistil po zbytek sezóny možnost trénovat a mít čisté svědomí, že jsme schopni uhradit cenu za pronájem ledové plochy. c. Podpora a účast sledge hokejistů na ČSHL Cílem tohoto projektu bylo aktivně vytvářet podmínky pro sledgehokejový tým v roce Oslovili jsme proto potenciální partnery v celém regionu a pro tyto společnosti jsme vytvořili perspektivní systémový projekt. Tohoto projektu bylo dosaženo na úrovni dohody v rámci propagace partnerů při akcích SKV. V tomto roce jsme také navázali na spolupráci s našimi hlavními stávajícími partnery ArmaBau Service, spol. s r.o. Hubenov, Budějovický měšťanský pivovar, WIP reklama a VHV OPUS a.s. Praha. Dopravu hráčů na zápasy nám sponzorsky financovali společnosti Ramvejbus, ČSAD Autobusy České Budějovice a Jihotrans. Těmto dopravním společnostem patří za jejich ochotu velký dík. d. Podpora a účast florbalového týmu na Vozíčkářské florbalové lize Hlavním partnerem vozíčkářského florbalového oddílu při SKV Králové ČB je Česká federace florbalu vozíčkářů (dále jen ČFFV), pod jejíž záštitou pořádají vozíčkářské kluby jednotlivá kola Vozíčkářské florbalové FORTUNA ligy (dále jen VFFL). Avšak díky déle přetrvávajícímu nedostatku hráčů florbalového oddílu se zbylí hráči rozhodli zažádat o hostování u ostatních klubů přihlášených do VFFL. Tréninky nadále probíhají každé pondělí v tělocvičně ISŠ stavební v Nerudově ulici v Českých Budějovicích.

4 e. Účast na WPG Vancouver 2010 Naši členové Zdeněk Klíma a František Kovář se v rámci plnění reprezentačních povinností účastnili Zimních paralympijských her v kanadském Vancouveru.Zdeněk Klíma plnil roli hráče a František kovář roli asistenta trenéra. Účast naši členů na takovéto akci je po stříbrné medaili z ME 2007 a 5. kvalifikačním místě z MS 2009 největším úspěchem SKV. Účast sledge hokejového týmu na Zimní paralympiádě byla první svého druhu v historii týmového sportu zdravotně postižených v ČR. Na WPG Vancouver 2010 potvrdili naši hráči páté místo ve světovém žebříčku. Český národní tým ve Vancouveru František Kovář a Zdeněk Klíma při slavnostní zapálení paralympijského ohně.

5 f. Zajištění materiálního vybavení týmu Opětovně jsme navázali spolupráci se společností Tipsport, VHV Opus a s nadací Charty 77-Konto Bariéry. Dále jsme uzavřeli spolupráci s regionálním zástupcem a prodejcem výrobků značky Adidas. Díky všem výše uvedeným se nám podařilo získat nové rukavice pro sledge hokejisty a teplákové soupravy. g. Příprava hráčů na reprezentační úkoly Také tento rok probíhala soustřední Sledgehokejové reprezentace. V České sledgehokejové reprezentaci má náš klub 2 členy. Zakončením těchto soustředění byla účast reprezentace na soustředění v Italském Val Di non, kam si ji na společný tréninkový kemp pozvala reprezentace Itálie. Hlavním cílem bylo připravit naše reprezentanty Na ME ve Švédské Soleftea kde bude toto Mistrovství součástí Zimních evropských her zaštítěných Mezinárodní paralympijskou federací h. Ostatní aktivity SKV V roce 2010 se SKV podařilo doplnit sledgehokejový tým o nové hráče a taktéž o nového trenéra kterým byl Václav Červený legenda jihočeského hokeje.bohužel jeho činost jako trenéra našeho týmu byla ukončena ze zdravotních důvodů i tak si jeho přínosu našemu týmu velmi vážíme a děkujeme za pomoc. i. Další činnost SKV Poskytujeme zázemí pro rozvoj dalších projektů a partnerství organizacím pracujících s těžce zdravotně postiženými. Naši činnost naplňuje zejména práce s tělesně postiženými. Vše prezentujeme na našich stránkách Touto prezentací se snažíme zajistit zájem nových příznivců, kteří se samozřejmě mohou na naše zápasy a tréninky přijít podívat. Naší snahou je, aby trénink byl u všech hráčů minimálně 2 x do týdne, to je mezi hodinami měsíčně. Ve sledge hokejovém týmu máme 17aktivních členů + 2 naši stálí dobrovolníci, kteří sice nejsou členy klubu, ale aktivně se podílejí při nakládání a přepravě hendikepovaných jako asistenti. Ve florbalovém týmu máme 8 aktivních členů. Sledgehokejisté jezdí 2x do měsíce na zápasy s ostatními kluby z České republiky, popřípadě pomáhají při organizaci zápasů sledgehokeje v Českých Budějovicích. Přes rok odehrají přibližně mezi zápasy v rámci finančních možností klubu a ČSHL. Vozíčkářská florbalová FORTUNA liga se skládá z jarní a podzimní části. Každá část obsahuje tři víkendové turnaje. Během takového turnaje odehraje každé mužstvo zhruba 3 zápasy. Ostatní členové klubu, kterým to jejich zdravotní stav nedovoluje, se do činnosti snaží zapojit jako diváci. Formou poradenství pro nové členy, nebo oslovením dalších postižených v našem regionu a zapojit je tak do činnosti klubu.

6 2. Název a složení řídícího orgánu a. Předsednictvo SKV Předseda Zdenek Klíma Místo předseda David Švec Členové VV Rudolf Veselý b Statutární zástupci SKV Zdenek Klíma Karla Weise 16, ČB, David Švec 3. Poslání SKV Zabezpečení sportovní činnosti zdravotně a tělesně postižených sportovců a jejich integrace do společnosti. Zlepšení úrovně přípravy a výkonů zdravotně postižených sportovců do takové míry, aby mohli plnit reprezentační úkoly. 4. Roční účetní uzávěrka a zhodnocení základních údajů v ní obsažených a. samostatná příloha 5. Přehled rozsahu příjmů (výnosů) v roce 2010 tržby za prodané vl.výrobky,zboží,služby státní příspěvky rozdělované ČSTV příspěvky od fyzických a právnických osob členské příspěvky VÝNOSY CELKEM Kč, Kč, Kč, Kč, Kč,-

7 6. Naši partneři a sponzoři v roce 2010 BUDĚJOVICKÝ MĚŠŤANSKÝ PIVOVAR a.s. VHV Opus Botas a.s. Armabau service SPiNFLO Spinflo s.r.o. Tipsport a.s. WIP Reklama s.r.o. Nadace charta 77 Euroinstal CZ s.r.o. D + E Sport spol. s.r.o.

8 6. Naši partneři a sponzoři v roce 2010 Česká federace florbalu vozíčkářů ČSTV SWERD.CZ Svratka Český svaz ledního hokeje Stavební poradna s.r.o. Odd.technické ortopedie v Českých Budějovicích POBORSKÝ VIII SPORT STEVE SPORT Statutární město ČB, Správy zimních stadionů České Budějovice, Písek, Jindřichův Hradec Česká sledgehokejová asociace, Jihočeský kraj, Swietelsky, Všem těmto sponzorům a partnerům ze srdce děkujeme.

9 7. Kontakt na SKV SPORTOVNÍ KLUB VOZÍČKÁŘŮ KRÁLOVÉ ČESKÉ BUDĚJOVICE,sdružení K.Weise 16, České Budějovice tel.: , web:

výroční zpráva 2010 Když je někdo na vozíku, dělá při pohybu jiné stopy, než ostatní lidé. Stopy připomínající dvojici rovnoběžek, jedoucích vedle sebe bez možnosti vzdálit se či přiblížit jedna druhé.

Více

2014 a oční zpráv výr

2014 a oční zpráv výr výroční zpráva 2014 úvodní slovo historie, poslání a cíle klubu florbal 05 06 08 OBSAH lyžování orientační závod outdoor potápění stolní tenis tanec projekty podpořili nás významné akce roku 2014 hospodaření

Více

Jeden na jednoho, z. s. Výroční zpráva pro rok 2014. Dolákova 552/18 181 00 Praha 8 IČ: 22744428

Jeden na jednoho, z. s. Výroční zpráva pro rok 2014. Dolákova 552/18 181 00 Praha 8 IČ: 22744428 Jeden na jednoho, z. s. Výroční zpráva pro rok 2014 Dolákova 552/18 181 00 Praha 8 IČ: 22744428 OBSAH INFORMAČNÍ ČÁST 1. Úvod 2. Poslání a principy fungování občanského sdružení Jeden na jednoho, z.s.

Více

Název organizace v jazyce českém: Český svaz zrakově postiţených sportovců, občanské sdruţení

Název organizace v jazyce českém: Český svaz zrakově postiţených sportovců, občanské sdruţení Výroční zpráva Českého svazu zrakově postižených sportovců občanského sdružení (dále jen ČSZPS o.s.) za rok 2010 Název organizace v jazyce českém: Český svaz zrakově postiţených sportovců, občanské sdruţení

Více

4.1 Předložené a realizované projekty - 13-4.2 Připravované projekty - 15-4.3 Aktivity - 15 - - 2 -

4.1 Předložené a realizované projekty - 13-4.2 Připravované projekty - 15-4.3 Aktivity - 15 - - 2 - Výroèní zpráva MAS Horní Pomoraví o.p.s. 2007 Obsah: 1. Úvod - 3-1.1 Vznik společnosti - 3-2. Organizační struktura společnosti - 6-2.1 Přehled orgánů společnosti - 6-2.1.1 Správní rada - 6-2.1.2 Dozorčí

Více

Zpráva o činnosti VR ČALD

Zpráva o činnosti VR ČALD Zpráva o činnosti VR ČALD a dění v asociaci Výkonná rada ČALD Petr Kotěšovec (předseda) Ondřej Novák Lucie Frišová Hana Nováková Malvína Voclová Jaromír Jáchym Johana Ehrlichová Anna Zvěřinová Připravili

Více

MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY

MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Projednáno vládou České republiky se schválením usnesení vlády sportu v České republice. KONCEPCE STÁTNÍ PODPORY SPORTU V ČESKÉ REPUBLICE Obsah 1. Současný

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZA ŠKOLNÍ ROK

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZA ŠKOLNÍ ROK VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZA ŠKOLNÍ ROK 2013-2 0 1 4 ZÁKLADNÍ INFORMACE O NÁS Kdo jsme? - Vaše středisko volného času! Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod je právnická osoba, která vykonává

Více

V Ý R O Č N Í Z P R Á V A. za rok 2014. Zelený dům pohody příspěvková organizace P. Jilemnického 1 695 03 Hodonín. Duben 2015

V Ý R O Č N Í Z P R Á V A. za rok 2014. Zelený dům pohody příspěvková organizace P. Jilemnického 1 695 03 Hodonín. Duben 2015 Zelený dům pohody příspěvková organizace P. Jilemnického 1 695 03 Hodonín V Ý R O Č N Í Z P R Á V A za rok 2014 Duben 2015 Červen 2014 Atletické a sportovní hry v Zubří u Nového Města na Moravě. Název

Více

PRAVODAJ. 01 2014 únor. Praha byla hlavním městem baseballu Baseball Czech Rozpis ME mužů. ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE www.baseball.

PRAVODAJ. 01 2014 únor. Praha byla hlavním městem baseballu Baseball Czech Rozpis ME mužů. ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE www.baseball. ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE www.baseball.cz PRAVODAJ 01 2014 únor Praha byla hlavním městem baseballu Baseball Czech Rozpis ME mužů autor: Tomáš Svoboda, www.smot.cz Česká baseballová asociace Zátopkova

Více

Výroční zpráva ESY HANDICAP HELP, o.s. o stavu jejího majetku včetně účetní závěrky za rok 2008

Výroční zpráva ESY HANDICAP HELP, o.s. o stavu jejího majetku včetně účetní závěrky za rok 2008 Výroční zpráva ESY HANDICAP HELP, o.s. o stavu jejího majetku včetně účetní závěrky za rok 2008 Obchodní jméno: ESY HANDICAP HELP, o.s. Sídlo: Rumunská 655/9, 460 01 Liberec IV - Perštýn Stát: Česká republika

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA SK ČESKÝ BROD. za rok 2014

VÝROČNÍ ZPRÁVA SK ČESKÝ BROD. za rok 2014 VÝROČNÍ ZPRÁVA SK ČESKÝ BROD za rok 2014 V Českém Brodě, 15.04.2015 OBSAH 1. Úvod 2. Usnesení Valných hromad - Usnesení valné hromady ze dne 27.2.2014 3. Činnost SK v roce 2014 - Činnost výboru a vedení

Více

Kraj Vysočina Výroční zpráva 2014

Kraj Vysočina Výroční zpráva 2014 Kraj Vysočina Výroční zpráva 2014 OBSAH Hejtman o Vysočině 3 O Vysočině 5 Samospráva 8 Hospodaření kraje 13 Majetek a investice 18 Fond Vysočiny 23 Regionální rozvoj 26 Doprava 34 Územní plánování a stavební

Více

Správní rada MCU o.p.s. k 31.12.2005. Dozorčí rada MCU o.p.s. k 31.12.2005. Ředitel společnosti: OBSAH. úvodní slovo. zpráva o činnosti společnosti

Správní rada MCU o.p.s. k 31.12.2005. Dozorčí rada MCU o.p.s. k 31.12.2005. Ředitel společnosti: OBSAH. úvodní slovo. zpráva o činnosti společnosti 1 OBSAH - úvodní slovo - zpráva o činnosti společnosti - bezbariérová doplňková doprava - zpráva o činnosti osobní asistence - auditorská zpráva za rok 2005 - zpráva o hospodaření společnosti 2005 - organizační

Více

Salesiánské hnutí mládeže

Salesiánské hnutí mládeže Salesiánské hnutí mládeže Výroční zpráva 2006 Salesiánské hnutí mládeže (dále jen SHM) je organizací mladých lidí, kteří se angažují ve výchovné práci mezi dětmi a mládeží v křesťanském duchu. Jejich pozornost

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 ALKA, o.p.s. KOMENTOVANÉ VÝSLEDKY

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 ALKA, o.p.s. KOMENTOVANÉ VÝSLEDKY VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 ALKA, o.p.s. KOMENTOVANÉ VÝSLEDKY ALKA, o.p.s ALKA, o.p.s. je nezisková organizace, která dlouhodobě pečuje o děti i dospělé s kombinovaným postižením a usiluje o co nejvíce normální

Více

Svaz tělesně postižených v České republice, o. s. Krajská organizace Moravskoslezského kraje

Svaz tělesně postižených v České republice, o. s. Krajská organizace Moravskoslezského kraje Svaz tělesně postižených v České republice, o. s. Krajská organizace Moravskoslezského kraje VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2013 Obsah výroční zprávy 1. Úvodní slovo předsedy 1 2. Základní informace 1 3. Složení

Více

www.ligavozic.cz XIX. ROÈNÍK Liga vozíčkářů získala Zlatého Alberta Přisedni si! Případ Kociánka Časopis vychází s podporou MZ ČR

www.ligavozic.cz XIX. ROÈNÍK Liga vozíčkářů získala Zlatého Alberta Přisedni si! Případ Kociánka Časopis vychází s podporou MZ ČR www.ligavozic.cz 2 2010 XIX. ROÈNÍK Liga vozíčkářů získala Zlatého Alberta Přisedni si! Případ Kociánka Časopis vychází s podporou MZ ČR Přepřahání je periodikem registrovaným MK ÈR pod èíslem E 6250

Více

BŘEZEN 2012. Nenechte si ujít Běh pro Paraple Stolní tenis vozíčkářů Pozvání do Českého Švýcarska Ohlédnutí za lyžařskými kurzy

BŘEZEN 2012. Nenechte si ujít Běh pro Paraple Stolní tenis vozíčkářů Pozvání do Českého Švýcarska Ohlédnutí za lyžařskými kurzy BŘEZEN 2012 Nenechte si ujít Běh pro Paraple Stolní tenis vozíčkářů Pozvání do Českého Švýcarska Ohlédnutí za lyžařskými kurzy Č A S O P I S P R O K L I E N T Y A P Ř Á T E L E C E N T R A P A R A P L

Více

Podpora, propagace a rozvoj dobrovolnictví

Podpora, propagace a rozvoj dobrovolnictví Podpora, propagace a rozvoj dobrovolnictví LOGOMANUÁL Výroční zpráva 2011 OBSAH Představení organizace 2 Národní dobrovolnické centrum (NDC) 2 Aktivity NDC 2-3 Dětské mentoringové programy 3-5 Mezinárodní

Více

ZPRAVODAJ ČSTV. Sportfilm Liberec 2011. Hry páté letní olympiády dětí a mládeže v Olomouckém kraji. Státní podpora sportu 2012

ZPRAVODAJ ČSTV. Sportfilm Liberec 2011. Hry páté letní olympiády dětí a mládeže v Olomouckém kraji. Státní podpora sportu 2012 Mistryně světa Miroslava Knapková 7 2011 ZPRAVODAJ ČSTV Sportfilm Liberec 2011 Hry páté letní olympiády dětí a mládeže v Olomouckém kraji Státní podpora sportu 2012 Výsledky jednání VV ČSTV V ÝSLEDKY JEDNÁNÍ

Více

Ročenka Sokolské župy Jihočeské 2013. Sokolské župy. Jihočeské - 1 -

Ročenka Sokolské župy Jihočeské 2013. Sokolské župy. Jihočeské - 1 - ROČENKA Sokolské župy Jihočeské 2013-1 - Obsah Úvod... 3 Historie Sokola... 4 Historie Sokolské župy Jihočeské... 5 Předsednictvo Sokolské župy Jihočeské... 6 Členská základna Sokolské župy Jihočeské...

Více

Salesiánské hnutí mládeže. Výroční zpráva 2011 (krácená verze)

Salesiánské hnutí mládeže. Výroční zpráva 2011 (krácená verze) Salesiánské hnutí mládeže Výroční zpráva 2011 (krácená verze) ÚVOD Salesiánské hnutí mládeže (dále jen SHM) je křesťanské občanské sdružení. Naším posláním je vychovávat děti a mládež, vytvářet podmínky

Více

Dobrá praxe ve VTP. garant: Ing. Jiří Herinek, regionální projektový manažer

Dobrá praxe ve VTP. garant: Ing. Jiří Herinek, regionální projektový manažer Dobrá praxe ve VTP příručka zpracovaná v rámci projektu SPolupráce, INovace, NETworking vědeckotechnických parků a vysokých škol, č. CZ 1.07/2.4.00/17.0094 garant: Ing. Jiří Herinek, regionální projektový

Více

PRVNÍ ROK NADACE OKD. 341 dní měla loni na svou činnost vyměřeno Nadace OKD, která vznikla 25. ledna 2008.

PRVNÍ ROK NADACE OKD. 341 dní měla loni na svou činnost vyměřeno Nadace OKD, která vznikla 25. ledna 2008. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2008 Nadace OKD - Výroční zpráva 2008 PRVNÍ ROK NADACE OKD 341 dní měla loni na svou činnost vyměřeno Nadace OKD, která vznikla 25. ledna 2008. 1 509 projektů neziskových organizací a obcí

Více

Ekonomická analýza vybraného atletického oddílu Economic analysis of specific athletic club

Ekonomická analýza vybraného atletického oddílu Economic analysis of specific athletic club Technická univerzita v Liberci FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ Katedra: Tělesné výchovy Studijní program: Ekonomika a management Studijní obor: Management sportovní Ekonomická analýza vybraného

Více

I. Úvodní slovo. PhDr. Olga Sozanská, duben 2002

I. Úvodní slovo. PhDr. Olga Sozanská, duben 2002 I. Úvodní slovo Rok 2001 byl Organizací spojených národů vyhlášen jako Mezinárodní rok dobrovolníků. Považuji za významné, že mezi všemi v úvahu připadajícími tématy vybralo valné shromáždění OSN právě

Více

ČSTV. Zpravodaj. Číslo 4/2012. 26. VH ČSTV Studie o financování sportu v ČR Rozhovor s novým ředitel VOŠ ČSTV

ČSTV. Zpravodaj. Číslo 4/2012. 26. VH ČSTV Studie o financování sportu v ČR Rozhovor s novým ředitel VOŠ ČSTV Zpravodaj ČSTV VH ČSTV bude požadovat náhradu škody po JUDr. Hušákovi 26. VH ČSTV Studie o financování sportu v ČR Rozhovor s novým ředitel VOŠ ČSTV Číslo 4/2012 26. Valná hromada ČSTV Vyrovnání se s minulostí

Více

Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie. Výroční zpráva za rok 2009. Organizace zřizovaná Jihočeským krajem

Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie. Výroční zpráva za rok 2009. Organizace zřizovaná Jihočeským krajem Výroční zpráva za rok 2009 Organizace zřizovaná Jihočeským krajem Úvodní slovo ředitele 3 Úvodní slovo ředitele 4 Základní informace 4 Charakteristika činnosti 6 Sociální péče v pěti registrovaných službách

Více