DĚTI DO VÁLKY NEPATŘÍ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "DĚTI DO VÁLKY NEPATŘÍ"

Transkript

1 4.C (7) DĚTI DO VÁLKY NEPATŘÍ Závažné téma, graficky zdařilé, zvolený verikální formát funguje. Použitá pistolka by klidně unesla fotografickou formu; černobílá, efektní stylizace je však čistá a silně se doplňuje s hlavním sloganem. Gatialová Zuzana plakát (billboard): 1 inzerce: 3 obhajoba: 4 Inzerce: Dostačující, výběr periodika zvolen dobře, jen grafická úprava (asi to nejdůležitější, ale po všech maturitních inzercích je otázka, co je skutečně důležité...) pokulhává. Obhajoba: Součástí obhajoby je použití (krádež) článku z Britských listů ( ) Když jdou děti zabíjet - Nikola Čech. Je zvláští, že jste schopni bojovat za práva afrických dětí a zasadit se o nějakou změnu, ale zveřejnit, že část obhajoby jste okopírovali, je pro Vás zbytečné. vlastní práce: 5 obhajoba: 1 GAIA VOLÁ O POMOC / objekt Objekt nedodržel zadání maturitní práce tj. minimální velikost 30 x 30 x 30 cm a konzultace, která tomu mohla zabránit byla znemožněna, protože si Zuzka svůj objekt vymyslela a zrealizovala, tak co by se namáhala ho v předstihu ukazovat ve škole, zbytečné. Tak i hodnocení asi bude pro Zuzku nezajímavé. Obhajoba: Text je naivní a s překlepy, ale splňuje zadání. 1, 3, 4; 5, 1 = 14 : 5 = (2,8) 3 za maturitní práci z Vv.

2 ČLOVĚČE, CHRAŇ SE! Volba sociální reklamy zdařilá, ústřední fotografie/montáž také. Slogan a jeho přesmyčka (hra Člověče, nezlob se!) je výborný. Jen by to všechno mohlo být o chlup menší... Povalená, mrtvá, červená figurka vybíhá z formátu, také spodní info, slogan..., přes malou výtku, hodnotím výborně. Krišková Zuzana plakát (billboard): 1 inzerce: 1 Inzerce: Výběr periodika a vložení inzerce působí profesionálně. Nejlepší z maturitních inzercí. Obhajoba: Dobře formulovaná s obecně uchopitelnou pravdou, ale s neskutečným množstvím chyb. BEZPEČNÝ SVĚT / objekt Nerozumím objektu, který stejně jak u Zuzky nesplnil základní zadání (rozměr). Po přečtení obhajoby jsem nabyla dojmu, že objekt by byl super pro nějakou reklamní kampaň. Myslím, že důvodem proč to již někdo před Zuzkou nerealizoval je vlastní práce: 5 obhajoba: 3 prostý, tak jak sama autorka později popisuje. Takové natažení kondomu nesvědčí a tak praská... Tak jako praská naše naděje o ochraně celého světa. Možná bychom to mohli dokonce nazvat maturitním fiaskem. Autorka chce, aby měli lidé někde vzadu v paměti obrázek světa obaleného v prezervativu, tak na něj už nikdy nezapomenou a život se jim na ruby obracet nebude... Jak naivní přes zkušenost tří balení prezervativů... Stačilo málo, přeformulovat objekt do akce, a tak jak to v podstatě proběhlo s figurantem nasadit na globus prezervativ. Natočit o tom video, o třech baleních a bylo by... Zuzce by prospělo kdyby se tolik neuzavírala do mlhavého kouře vlastních představ, které můžou mít opačný efekt než inspirovat, protože se někdy vyplatí být střízlivý a upřímný... Obhajoba: Zajímalo by mě, jak může být zachráněn život nenarozeného dítěte, anebo právě to je jeho záchrana, se nenarodit? Myslím, že žena může být oplodněna mužem a to pohlavním stykem, pokud se muž chrání nemůže k oplodnění dojít na 99%. 1, 1, 2; 5, 3 = 12 : 5 = (2,4) 2 za maturitní práci z Vv.

3 Kužminski Jakub BEZ NÁZVU Pěkná fotka igráčků, kterou si Jakub nechal vyfotit. Hodnotím jeho produkci na výbornou. Grafickou práci hodnotím nedostatečně, protože si myslím, že Jakub žádné grafické cítění nemá, neměl by maturovat z výtvarné výchovy, protože vůbec neví, co umění je a sám to přiznává... Je úplně výtvarně mimo... úplně!!! (vykřičníky, ne otazníky) plakát (billboard): 4 inzerce: 4 obhajoba: 4 Inzerce: Totálně matoucí. Dle, podle. Červená, modrá... hlavně že má Jakub copyright. Obhajoba: Dozvěděla jsem se jen důvod vybrané reklamní kampaně, nic o vizuálu, nic o inzerci. Arogance. ZDRAVÁ VÝŽIVA, JAKO SOUČÁST ŽIVOTNÍHO CYKLU / instalace Kdybych toto dílo viděla v galerii a autorem by byl Jiří David a možná kdyby se dílo nechalo porůst mechem, tak Franta Skála, pobavilo by mě to, jak vtipně nazírají potravní hodnoty. Jako Jakubovo dílo to je ale blábol. Považuje ho za produkt a prostorovou práci si spletl s maketou pro VZP. vlastní práce: 3 obhajoba: 4 4, 4, 4; 3, 4 = 19 : 5 = (3,8) 4 za maturitní práci z Vv.

4 DROP-IN Plakát jsem po shlédnutí jen datové verze nestrávila. Přišel mi moc vydíravý. Diskutovat s Matějem o nějakém postupu, změně nebo vůbec se pokusit konzultovat bylo zbytečné. Nejde to. Je v roli, kdy se rád slovně předvede, vtipně a chytře, ale pokud bych se pokusila o nějaký vstup já, tak myslím, že bych se plakátu vůbec nedočkala...jak se mi podařilo u inzerce... Slivič Matěj plakát (billboard): 1 inzerce: 5 obhajoba: 3 Inzerce: Žádná, za 5. Obhajoba: Je čtivě napsaná, ale už třetí slovo je špatně. Matěj si popletl seminární práci s maturitní. Je příliš krátká, vůbec se nevymezuje, jen popisuje. Chybí srovnání... vlastní práce: 1 1, 5, 3; 1, 2 = 12 : 5 = (2,4) ALLAH AKHBAR? / objekt Tak si zas ujasníme pojmy skupina 100hoven jak ji Matěj nazývá, se jmenuje ZTOHOVEN (z toho (čeho) ven). Objekt je přijatelný. Model Matějovo stanoviska, názoru a tak ho akceptuji. Jsem ráda, že někdo překročil glóbus a pustil se do kritiky nejen globálního neštěstí, ale přemýšlí i nábožensko-politicky. 2 za maturitní práci z Vv.

5 MYSLI BAREVNĚ Plakát působí, tak jakoby si ho vytvořil nějaký nadšenec organizace Antifa. Výběr pozadí pastelek a jejich deformace prozradí o autorce její zájem a nezájem. Nerozumím zásadnímu bílému sloganu BÍLOU TOHO MOC NEVYMYSLÍŠ, protože v obhajobě nám Bára povídá o tom, že bílou se toho nedá moc nakreslit... Dobré téma, ale chybí tomu dotažení, kterému se Bára sama brání, jakoby se bála sama sebe. Snad. Vaňková Bára plakát (billboard): 2 inzerce: 4 Inzerce: Zanedbatelná změna k horšímu (myšleno v souvislosti s plakátem). Obhajoba: V obhajobě se dozvíme s čím Bára sympatizuje, jak by si představovala, aby svět fungoval... a podrobnosti o tvorbě plakátu základním popisem, co vidíme. Chybí srovnání s podobným typem kampaně. vlastní práce: 2 2, 4, 2; 2, 2 = 12 : 5 = (2,4) ESESMANNOVA SPIŽÍRNA / instalace Určitě si Bára popletla pojmy, protože její instalace je objektem. Instalace by to byla, kdyby ta krabice byla umístěná v nějakém konkrétním prostředí s významem nebo by jich bylo víc, ale také v určitém prostředí. Název si můžeme, tak jak si Bára přeje interpretovat po svém, číst mezi řádky a tak mne hned napadla souvislost se skratkou Estetického semináře, že bych byla plna jedu pro nějakou šestici... Je zvláštní uchopit reklamní kampaň a v prostorové práci si připomenout něco, co se totálně rasově vymezovalo... Osobně si myslím, že myšlenka projektu je výborná, ale stejně jak u plakátu pokulhává realizace, která objekt shazuje a posunuje ho do roviny amatérského modelu, Bůh ví koho... Bára má kvalitní myšlenky, jen je pohodlná je realizovat úplně, se vším všudy. Když se pokusí sama sebe jen malinko překonat, víc pracovat, bude líp... 2 za maturitní práci z Vv.

6 NEHODNOCENO odevzdána jen třetina maturitní práce Veselý Lukáš plakát (billboard): N inzerce: 5 obhajoba: 5 Inzerce: 5 vlastní práce: 5 obhajoba: 5 NEODEVZDAL BEZ JAKÉKOLIV OMLUVY N, 5, 5, 5, 5 = Obhajoba: 5 5 za maturitní práci z Vv.

7 JE TOHLE I TVÁ VOLBA? Plakát a reklamní kampaň na aktuální téma, které se týká zvlášť blízkých spolužáků. Fotografie je pěkná, jen jestli zobrazovat narkomanské zátiší v tak pěkné kompozici a nenabízí spíš atraktivní pohled na bílý prášek než to k čemu má kampaň směřovat, k prevenci. Původní font, který jsem viděla na konzultaci byl mnohem lepší (psací a líbezný). Finální font pro slogan a jeho velikost je kompozičně špatně, letí z formátu ven. Logo organizace by mohlo být menší a chybí webový odkaz. Hájek Jan plakát (billboard): 2 inzerce: 1 obhajoba: 1 Inzerce: Vypadá dobře, jeden z mála co pojal inzerci jako placený informační článek. Jen úprava u fotografie a textu dole, vypadá jako chyba tisku, škoda. Obhajoba: Dobrá, strukturovaná, jen se někdy stane že vizuál nemusí působit tak, jak si autor vymyslel (stáří dívky... jestli jsme vůbec schopni poznat zda se jedná o dívku či chlapce...), ale samotné práci to nijak neškodí. vlastní práce: 1 obhajoba: 1 2, 1, 1; 1, 1 = 6 : 5 = (1,2) REVOLUCE O PŘESTÁVCE / happening Myslím že se Honzovi práce zadařila. 1. maturant, který využil možnosti maturitní práce nevěnovat se pouze objektu, ale zažil si happening, který pro účely maturity i nasnímal a zdokumentoval. Výborně. Hezké, milé, revoltující gesto a tak jak píše v obhajobě nelze školu přirovnávat k diktatuře, tak já osobně se na dokument z happeningu dívám s úsměvem, že je Honza schopný a chce veřejně exhibovat, nebojí se, vládne slovem a vpodstatě si za sebou vytváří zas jiný dav, který přesvědčil anebo přemluvil k participaci... Gratuluji. 1 za maturitní práci z Vv.

VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ Fakulta výtvarných umění

VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ Fakulta výtvarných umění VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ Fakulta výtvarných umění Dramatická osobní zpověď Umělkyně/Kurátorky Občas se cejtim, že o mně točíš film Teoretická diplomová práce OLIVOVÁ KATEŘINA Ateliér tělového designu Vedoucí

Více

Metodika výuky výchovy ke zdraví na 2. stupni základních škol z pohledu pedagogické praxe náměty pro začínajícího učitele

Metodika výuky výchovy ke zdraví na 2. stupni základních škol z pohledu pedagogické praxe náměty pro začínajícího učitele Pr ojekt OP VpK Ter ciární vzdělávání výzkum a vývoj Vysokoškolské vzdělávání Vladimír Matuš Pavla Bednářová Metodika výuky výchovy ke zdraví na 2. stupni základních škol z pohledu pedagogické praxe náměty

Více

Nápady a tipy na aktivity pro výuku vybraných témat z první pomoci. Mgr. Pavla Trčková, MUDr. Ondřej Franěk a kol.

Nápady a tipy na aktivity pro výuku vybraných témat z první pomoci. Mgr. Pavla Trčková, MUDr. Ondřej Franěk a kol. NáPPadník Nápady a tipy na aktivity pro výuku vybraných témat z první pomoci Mgr. Pavla Trčková, MUDr. Ondřej Franěk a kol. Projekt: CZ.1.07/1.3.40/02.0022 První pomoc prožitkem PAMATUJ POSKYTNI PŘEDÁVEJ

Více

PŘÍRUČKA TVŮRCE v LMS Moodle

PŘÍRUČKA TVŮRCE v LMS Moodle Projekt PODPORA MULTIMEDÁLNÍ VÝUKY PŘÍRUČKA TVŮRCE v LMS Moodle Kapitola 1: ELearning nové formy a metody vzdělávání Danuše Bauerová Ostrava 2010 2 ÚVODEM Předkládaný text je součástí Příručky pro tvůrce

Více

Posbíráno ze všech stran 5

Posbíráno ze všech stran 5 Úvodník Kouzelný dědeček. Nikdy nebyla prohra mého oblíbeného klubu tak krásná a poučná. Cestou ze zápasu jsem totiž potkal kouzelného dědečka, ale o tom až za chvíli. Šinu si to k tramvaji a po zjištění,

Více

DUBEN 2009 MODERNÍ VYUČOVÁNÍ MĚSÍČNÍK NA PODPORU ROZVOJE ŠKOL. 4 v 8 = (+) v ( )

DUBEN 2009 MODERNÍ VYUČOVÁNÍ MĚSÍČNÍK NA PODPORU ROZVOJE ŠKOL. 4 v 8 = (+) v ( ) 4 v 8 = (+) v ( ) MODERNÍ VYUČOVÁNÍ DUBEN 2009 MĚSÍČNÍK NA PODPORU ROZVOJE ŠKOL Inspirace RECENZE PROJEKT STRIP ROZHOVOR NOVÁ ŘADA UČEBNIC PRO VÝUKU PODLE RVP ZV Z NAKLADATELSTVÍ NOVÁ ŠKOLA NOVÁ ŠKOLA,

Více

NÁVRH A ANALÝZA WEBOVÝCH STRÁNEK PRO NEZISKOVOU ORGANIZACI PIONÝR JEVIŠOVICE

NÁVRH A ANALÝZA WEBOVÝCH STRÁNEK PRO NEZISKOVOU ORGANIZACI PIONÝR JEVIŠOVICE SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO, s.r.o. Bakalářský studijní program: Ekonomika a management Studijní obor: Ekonomika veřejné správy a sociálních služeb NÁVRH A ANALÝZA WEBOVÝCH STRÁNEK PRO NEZISKOVOU

Více

Studie webů politických stran

Studie webů politických stran Studie webů politických stran Vypracovalo poradenské centrum Dobrý web Duben 2006 1 Obsah 1 OBSAH... 1 SHRNUTÍ... 4 1.1 DOSTUPNOST A PŘEHLEDNOST NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH INFORMACÍ... 4 1.2 PROPAGACE STRANY A VOLEBNÍCH

Více

10krát s MKV. Metodické listy pro výuku multikulturní výchovy dle osobnostního přístupu

10krát s MKV. Metodické listy pro výuku multikulturní výchovy dle osobnostního přístupu 10krát s MKV Metodické listy pro výuku multikulturní výchovy dle osobnostního přístupu 10krát s MKV Metodické listy pro výuku multikulturní výchovy dle osobnostního přístupu 10krát s MKV Metodické listy

Více

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9 Chtěl bych poděkovat všem lidem v mém okolí, kteří mě svým přístupem k práci i životu pohánějí k lepším výsledkům a větší efektivitě. I díky nim můžu dělat a zdokonalovat se v tom, co mě baví budování

Více

DŮVĚRA, DIALOG, RŮST. Hana Košťálová Jana Straková a kolektiv autorů

DŮVĚRA, DIALOG, RŮST. Hana Košťálová Jana Straková a kolektiv autorů HODNOCENÍ DŮVĚRA, DIALOG, RŮST Hana Košťálová Jana Straková a kolektiv autorů HODNOCENÍ DŮVĚRA, DIALOG, RŮST Hana Košťálová Jana Straková a kolektiv autorů Tato publikace byla vypracována v rámci projektu:

Více

ptačí budka v roce 2050

ptačí budka v roce 2050 Hanebná cenzura Újezdského zpravodaje - iniciátorka tohoto časopisu. O b s a h s t r a n : Zde bude zelená 1. strana obsah slovo úvodem 2. strana Zánik domu Žebrových 3. strana Danajský dar či trojský

Více

JAK ÚSPĚŠNĚ VSTOUPIT NA TRH PRÁCE

JAK ÚSPĚŠNĚ VSTOUPIT NA TRH PRÁCE JAK ÚSPĚŠNĚ VSTOUPIT NA TRH PRÁCE JAK ÚSPĚŠNĚ VSTOUPIT NA TRH PRÁCE Ve spolupráci zpracovaly AXIAL PERSONNEL AGENCY, s. r. o. & Fond dalšího vzdělávání, p. o. MPSV 2 OBSAH 1. ÚVOD...4 2. ZPŮSOBY HLEDÁNÍ

Více

Jak vnímat estetiku měst, vesnic a krajiny (učební pomůcka pro žáky základních a středních škol)

Jak vnímat estetiku měst, vesnic a krajiny (učební pomůcka pro žáky základních a středních škol) Jak vnímat estetiku měst, vesnic a krajiny (učební pomůcka pro žáky základních a středních škol) Fakulta architektury ČVUT Praha Ústav urbanismu Textový a grafický doprovod k disertační práci Doktorský

Více

METODICKÁ PŘÍPRAVA VÝUKY A TVORBY PREZENTACÍ S VYUŽITÍM MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ

METODICKÁ PŘÍPRAVA VÝUKY A TVORBY PREZENTACÍ S VYUŽITÍM MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ METODICKÁ PŘÍPRAVA VÝUKY A TVORBY PREZENTACÍ S VYUŽITÍM MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ ZUZANA VÁCLAVÍKOVÁ CZ.1.07/2.2.00/29.0006 OSTRAVA, LEDEN 2013 Studijní opora je jedním z výstupu projektu ESF OP VK. Číslo

Více

Webové stránky 5* hotelů v Praze a Moskvě: komparativní analýza

Webové stránky 5* hotelů v Praze a Moskvě: komparativní analýza Webové stránky 5* hotelů v Praze a Moskvě: komparativní analýza Bakalářská práce Albina Kupaeva Vysoká škola hotelová v Praze 8, s.r.o. Katedra hotelnictví Studijní obor: Hotelnictví Vedoucí bakalářské

Více

Ústav českého jazyka a literatury

Ústav českého jazyka a literatury Masarykova univerzita Filozofická fakulta Ústav českého jazyka a literatury Kabinet informačních studií a knihovnictví Bakalářská diplomová práce 2011 Petra Rybová Masarykova univerzita Filozofická fakulta

Více

Potvrzovací akce (buttony) napříč platformami a softwary

Potvrzovací akce (buttony) napříč platformami a softwary Rešerše Potvrzovací akce (buttony) napříč platformami a softwary Autor: Jaroslav Bereza Obsah 1. Úvod a poděkování...2 2. Konzistence...2 2.1 Přílišná míra konzistence...3 3. Flat design vs. skeuomorfismus...4

Více

JAK NA TO Písemná práce z českého jazyka

JAK NA TO Písemná práce z českého jazyka JAK NA TO Písemná práce z českého jazyka Materiál slouží jako pomůcka při přípravě na maturitní písemnou práci z českého jazyka a je určen pro maturanty a jejich učitele. Dozvíte se, na co si dát pozor,

Více

Internetový marketing

Internetový marketing Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra podnikání a oceňování Internetový marketing Bakalářská práce Autor: Andrea Rabiencná Ekonomie a management malých a středních podniků Vedoucí práce: Doc. Ing.

Více

Webová prezentace muzea umění Galerie Středočeského kraje. Ivana Jozeková

Webová prezentace muzea umění Galerie Středočeského kraje. Ivana Jozeková Webová prezentace muzea umění Galerie Středočeského kraje Ivana Jozeková Bakalářská práce 2010 ABSTRAKT Tato bakalářská práce se zaměřuje na návrh řešení webové prezentace, konkrétně webové prezentace

Více

Počítačový design. Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava Fakulta elektrotechniky a informatiky

Počítačový design. Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava Fakulta elektrotechniky a informatiky Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava Fakulta elektrotechniky a informatiky Počítačový design Informační systémy pro elektronické podnikání Robin Palička Obsah 1 Role designu ve firemní identitě...

Více

Změna ježivot. Sborník závěrečných prací účastníků Funkčního studia pro vedoucí pracovníky školských zařízení pro zájmové vzdělávání

Změna ježivot. Sborník závěrečných prací účastníků Funkčního studia pro vedoucí pracovníky školských zařízení pro zájmové vzdělávání Změna ježivot Sborník závěrečných prací účastníků Funkčního studia pro vedoucí pracovníky školských zařízení pro zájmové vzdělávání a NNO pracujících s dětmi a mládeží, realizovaného v rámci projektu Klíče

Více

Západočeská univerzita v Plzni FAKULTA PEDAGOGICKÁ KATEDRA VÝPOČETNÍ A DIDAKTICKÉ TECHNIKY

Západočeská univerzita v Plzni FAKULTA PEDAGOGICKÁ KATEDRA VÝPOČETNÍ A DIDAKTICKÉ TECHNIKY Západočeská univerzita v Plzni FAKULTA PEDAGOGICKÁ KATEDRA VÝPOČETNÍ A DIDAKTICKÉ TECHNIKY PROBLEMATIKA OPTIMALIZACE PRO INTERNETOVÉ VYHLEDÁVÁNÍ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Filip Heidenreich Přírodovědná studia,

Více

10 chyb. Blahopřeji Vám a zároveň děkuji! Postupně, krok za krokem, společně projdeme celým procesem hledání Vaší nové práce až do cíle.

10 chyb. Blahopřeji Vám a zároveň děkuji! Postupně, krok za krokem, společně projdeme celým procesem hledání Vaší nové práce až do cíle. Dárek pro Vás Blahopřeji Vám a zároveň děkuji! Jsem šťastná, že Vy sami se chcete v něčem přiučit a posunout dále. Vaše touha je, získat bezva práci. Mnozí z Vás jste již hodně zklamaní, naštvaní, nazlobení,

Více

Prezentační dovednosti

Prezentační dovednosti Prezentační dovednosti Ing. Jaromír Procházka, Ing. Zdeněk Vokál Tento studijní text je určen pro potřeby účastníků projektu OPPA Další vzdělávání pedagogických pracovníků vyšších odborných škol v oblasti

Více

Obsah Úvod...5 Miliony za jediný den práce...14 V čem je tedy trik?...15 Vaše největší chyba...16 Vytvořit jednou, prodat tisíckrát...17 Co se nejsnadněji prodává na internetu?...18 Jaký druh produktu

Více

ZÁŽITKOVÁ PEDAGOGIKA. Handouty pro učitele

ZÁŽITKOVÁ PEDAGOGIKA. Handouty pro učitele ZÁŽITKOVÁ PEDAGOGIKA Handouty pro učitele ZAPAMATOVÁNÍ INFORMACÍ Kolik z nových poznatků si vybavíme po určitém čase: SLYŠENO VIDĚNO ZAŽITO po 3 týdnech 70 % 72 % 85 % po 3 měsících 10 % 32 % 65 % motto

Více

DO JAKÉ MÍRY LZE VYUŽÍT INTERNETOVOU PREZENTACI ŠKOLY JAKO ZRCADLO SOCIÁLNÍHO KLIMATU ŠKOLY?

DO JAKÉ MÍRY LZE VYUŽÍT INTERNETOVOU PREZENTACI ŠKOLY JAKO ZRCADLO SOCIÁLNÍHO KLIMATU ŠKOLY? DO JAKÉ MÍRY LZE VYUŽÍT INTERNETOVOU PREZENTACI ŠKOLY JAKO ZRCADLO SOCIÁLNÍHO KLIMATU ŠKOLY? Jan Mareš, Josef Lukas, Stanislav Ježek, Adam Chalupníček Fakulta sociálních studií Masarykova Univerzity Při

Více

Herec je vlastně natvrdlý tvor

Herec je vlastně natvrdlý tvor @ 83. Zprav daj Jiráskova Hronova pátek 9.8.2013 : 7 Herec je vlastně natvrdlý tvor Rozhovor s lektory semináře HT jako Herecká tvorba Hanou Frankovou a Janem Hniličkou Před několika lety jsem na přehlídce

Více