4 kroky k vaší nové kuchyni Průvodce plánováním 2015

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "4 kroky k vaší nové kuchyni Průvodce plánováním 2015"

Transkript

1 4 kroky k vaší nové kuchyni Průvodce plánováním 2015 Všechny zde vyobrazené výrobky nemusí být v obchodním domě dostupné. Pro více informací kontaktujte, prosím, zaměstnance nebo se podívejte na Detailní informace o výrobku najdete na cenovce a na našich internetových stránkách. Všechny díly vyžadují montáž. Ceny jsou platné do 31. července Změny v důsledku tiskových chyb jsou vyhrazeny.

2 Všechny zde vyobrazené výrobky nemusí být v obchodním domě dostupné. Pro více informací kontaktujte, prosím, zaměstnance nebo se podívejte na Detailní informace o výrobku najdete na cenovce a na našich internetových stránkách. Všechny díly vyžadují montáž. Ceny jsou platné do 31. července Změny v důsledku tiskových chyb jsou vyhrazeny. Všechny zde vyobrazené výrobky nemusí být v obchodním domě dostupné. Pro více informací kontaktujte, prosím, zaměstnance nebo se podívejte na Detailní informace o výrobku najdete na cenovce a na našich internetových stránkách. Všechny díly vyžadují montáž. Ceny jsou platné do 31. července Změny v důsledku tiskových chyb jsou vyhrazeny. Zde je vše, co potřebujete. Čekají na vás v nejbližším obchodním domě IKEA. spotřebiče Nákupní prospekt 2015 pracovní desky, dřezy a baterie Nákupní prospekt 2015 colour proofs and digital blueprints supplied by Inter IKEA Systems B.V. The correctness of the printing file content and pagination shall be verified by you against colour proofs and digital blueprints supplied by Inter IKEA Systems B.V. page 1 šetřete čas a energii Věděli jste, že indukční varné desky se zahřívají až o 60 % rychleji než sklokeramické varné desky a jsou až o 40 % úspornější? A tak výběrem indukční varné desky neušetříte jen čas a peníze, ale také trochu pomůžete našemu životnímu prostředí. Více informací o tom, jak žít doma udržitelnějším způsobem, najdete na Inter IKEA Systems B.V Kuchyně VšEchny ceny V tomto KAtAlogu platí do 31. července 2015 nový systém kuchyní ikea Nákupní prospekt 2015 Ještě více praktických způsobů ukládání a uspořádání! Viz str. 62 Všechny zde vyobrazené výrobky nemusí být v obchodním domě dostupné. Pro více informací kontaktujte, prosím, zaměstnance nebo se podívejte na Detailní informace o výrobku najdete na cenovce a na našich internetových stránkách. Všechny díly vyžadují montáž. Ceny jsou platné do 31. července Změny v důsledku tiskových chyb jsou vyhrazeny. omu IKEA najdete na dojít k zastavení nebo v tomto katalogu. 400-rbco01a TF: cz_001 Náš katalog kuchyní je tím nejlepším zdrojem nápadů a informací. Navíc vám poskytne přehled o celé naší nabídce kuchyní. Used separation-profile: IISBV_sep_aRGB_2_Offset_ISOcoatedV2(39L)_TAC300_2013_v05.mx4 Used separation-profile: IISBV_sep_aRGB_2_Offset_ISOcoatedV2(39L)_TAC300_2013_v05.mx4 Uvnitř tří nákupních prospektů najdete podrobné informace o sortimentu kuchyní, srovnání výrobků a nápovědu, jak si vybrat to, co opravdu potřebujete. KUCHYNĚ PRŮVODCE INSTALACÍ Naše internetové stránky jsou největším a nejlepším zdrojem informací. Najdete zde plánovač a informace o naší kompletní nabídce kuchyňských výrobků a službách. Průvodce instalací kuchyně vám dá spoustu užitečných rad a informací o správné instalaci kuchyně.

3 4 kroky k vaší nové kuchyni Tato brožura je vaším průvodcem k měření, plánování, objednání a instalaci vaší nové kuchyně IKEA. Uvnitř najdete všechny potřebné informace a postup pro nejsnadnější cestu k nové kuchyni. 1změřte 2naplánujte 3 4 Objednejte INSTAlujte

4 1 Změření změřte vaší kuchyně není obtížné, ale je důležité získat přesné rozměry, protože budou základem pro vaše plánování. Na přesné změření si vymezte dostatek času (součástí tohoto průvodce je proto také mřížka na poznačení všech rozměrů). Na dalších stranách najdete všechny kroky k nové kuchyni. Měření Téměř všechny kuchyně mají nějaký těžko využitelný roh. Ale pokud provedete nejprve přesné změření, můžete se všem nepříjemnostem vyhnout. Pokud potřebujete s měřením pomoci, obraťte se na naši montážní firmu. Cena již od 990, Začněte měřením výšky stěn, vzdálenostmi mezi stěnami, a od rohu ke dveřím. Změřte každé okno a vzdálenost oken od podlahy, stropu a hran stěn. To stejné změřte u dveří. Změřte vše, co vyčnívá do místnosti, jako radiátory, větrací šachty a rozvodné trubky. Změřte a poznamenejte si umístění existujících elektrických zásuvek a vypínačů. Poznamenejte si, kde byste chtěli mít nové vypínače a zásuvky. Poznamenejte si umístění přívodu vody a odpadu. Pokud si přejete je přemístit, poznamenejte si jejich nové pozice a zjistěte možnosti úpravy umístění jednotlivých přívodů.

5 Rozměry mé kuchyně Všechny rozměry uvádějte v milimetrech. Uvidíte, zda se vaše nová kuchyně vejde na místo, které pro ni máte připravené.

6 2 Při naplánujte plánování kuchyně vaše sny a nápady nabývají konkrétních tvarů. Je potřeba myslet na spoustu věcí, jako na to, kam umístíte chladničku, nebo kolik zásuvek potřebujete. Proto máme spoustu nástrojů, které vám pomohou rozhodnout, který design je pro vás nejlepší. Otevřete si v obchodním domě IKEA nebo na plánovač kuchyní a můžete začít! Přemýšlejte nad tím, jak kuchyni používáte a co je pro vás příjemné. Co vám u současné kuchyně nevyhovuje? Vytvořte si seznam věcí, které byste rádi ponechali, a které byste rádi změnili. Většinu kuchyní je dobré rozdělit na pracovní zóny. Ty se dělí na zónu ukládání (chladnička/ mraznička/spižírna), mytí (dřez/ myčka) a vaření (trouba/varná deska). Pracovní zóny dodají vaší kuchyni praktickou strukturu. Lineární kuchyně jsou vhodné do omezeného prostoru. Jsou jednoduché, uhlazené a dobře vypadají. Souběžná kuchyně je ideální, pokud vaří několik lidí najednou. Toto rozvržení nabízí spoustu místa na přípravu jídla i ukládání. Přidejte ke své kuchyni kuchyňský ostrůvek a získáte úložný prostor navíc a místo, kde se bude scházet celá vaše rodina. Mezi ostrůvkem a dalšími skříňkami ponechte vzdálenost 120 cm. Rozmístění pracovních zón a vzdálenosti mezi nimi se říká pracovní trojúhelník. Dobrý pracovní trojúhelník vám umožní se v kuchyni rychle pohybovat od jedné činnosti ke druhé. Konečným cílem je kuchyně, která vám absolutně vyhovuje. Kuchyně, která odpovídá vaší domácnosti a životnímu stylu. Přeci je to především vaše kuchyně! Pokud míte hodně másta, vytvořte si kuchyni do U. Poskytne vám maximum místa a spoustu úložného prostoru. Kuchyně do L maximálně využije roh místnosti. Je ideální, pokud chcete mít v kuchyni malý jídelní stůl nebo kuchyňský ostrůvek.

7 Důležité rozměry a věci, které je potřeba při plánování uvážit. 80 cm 50 cm 120 cm Nejlepším místem na přípravu jídla je plocha mezi varnou deskou a dřezem. Ujistěte se, že vzdálenost mezi protilehlými skříňkami je dostatečná na to, abyste mohli otevřít současně dvířka na obou stranách. Naplánujte si umístění nástěnných skříněk v takové výšce, aby nebránily ve výhledu na pracovní plochu. Vedle varné desky si ponechte po stranách dostatek místa na odkládání horkých hrnců a pánví. Digestoř připevněte do doporučené bezpečnostní a funkční výšky nad varnou desku. Pokud máte otázky, obraťte se na odborníky na kuchyně v nejbližším obchodním domě IKEA. Kuchyňské náčiní, hrnce a pánve uložte poblíž varné desky/trouby vše budete mít během vaření na dosah. Varnou desku a troubu umístěte odděleně, bude se vám vařit pohodlněji. Zejména pokud často vaříte třeba ve dvou. Trouba ve vysoké skříňce minimalizuje zbytečné ohýbání. Myčku umístětě blízko dřezu a odkapávače nádobí, abyste si usnadnili plnění a vyprazdňování a zabránili jste ušpinění podlahy. Potraviny a náčiní dejte do hladce výsuvných zásuvek a výsuvné spižírny, hledání věcí tak bude mnohem jednodušší. Budete mít lepší přehled a vyndávání věcí bude hračka. Mezi skříňku a stěnu umístěte 5cm výplň, abyste měli dostatek místa na otevírání dvířek a zásuvek. Výplň je důležitá zejména tehdy, pokud máte výsuvné drátěné koše nebo zásuvky a stěna není zcela rovná. Kuchyňský ostrůvek vybavte soklem, který pro větší stabilitu připevníte do podlahy i do skříněk. Zásuvky nedávejte do rohu. Jakmile zásuvku otevřete, mohla by narazit do vedlejší skříňky nebo zablokovat do ní přístup. Vedle rohové skříňky nedávejte skříňku se zásuvkami. Pokud je to nezbytné, dejte mezi ně výplň. Dřezy před oknem poskytují při mytí hezký výhled. Pokud se však okna otevírají směrem dovnitř, mohou být blokována baterií. Umístění dřezu vedle stěny nebo na konec řady kuchyňských skříněk narušuje hladký průběh činností kvůli omezenému prostoru. Umístění trouby vedle stěny narušuje hladký průběh činnosti kvůli omezenému prostoru. Stěna bude navíc vystavena teplu a snadno se ušpiní. Umístění trouby, myčky nádobí a digestoří do rohových skříněk obvykle zabraňuje úplnému otevření skříněk a zásuvek.

8 Navrhněte si svou novou kuchyni Do plánovače kuchyní IKEA zadejte rozměry nové kuchyně a můžete navrhovat a experimentovat s trojrozměrnými návrhy kuchyně. Odkaz na plánovač kuchyní IKEA najdete v části kuchyně na internetových stránkách IKEA. Při prvním spuštění programu je potřeba instalovat plug-in. Začněte zde. Kliknutím na Přihlášení v pravém horním rohu si můžete vytvořit účet, abyste si mohli svůj plán kuchyně uložit a kdykoli se k němu vrátit. Přihlašovací údaje budete také potřebovat tehdy, když budete připraveni proměnit svůj návrh na skutečnou objednávku kuchyně v obchodním domě IKEA. Jakmile se přihlásíte, můžete začít vytvářet svůj návrh. Doporučujeme, abyste předem věnovali 5 10 minut času a prošli si průvodce. Získáte tak užitečné rady k používání plánovače. Pokud registrace proběhla úspěšně, objeví se vaše uživatelské jméno zde. Vyplňte rozměry Vyberte kategorii Vyberte výrobek Vyplňte rozměry. K vytvoření místnosti v plánovači použijte rozměry, které jste si poznamenali na papírovou mřížku. Nebo si můžete v programu vybrat již hotový návrh, který si upravíte přidáním dveří, oken, atd. Poté stačí v menu vlevo kliknout na tlačítko Aplikovat. Vyberte kategorii. Začněte kliknutím na řešení kuchyně v levém menu. Zde si můžete vybrat vhodnou kategorii výběr dokončíte kliknutím na příslušnou verzi ve spodní nabídce. Do místnosti samotné se dostanete kliknutím.

9 pomocí plánovače IKEA Stačí dodržovat instrukce na stránce Naplánujte si kuchyni. Pokud budete v jakékoli části potřebovat pomoc, obraťte se na naše experty na kuchyně v nejbližším obchodním domě IKEA. Ceny a objednání. Jakmile návrh dokončíte, můžete si vytisknout aktuální náhled, nebo všechny existující náhledy. Navíc si můžete vytisknout seznam všech výrobků s cenami. Stačí kliknout na obrázek tiskárny. Naplánujte kuchyni Pracujte s možnostmi. Z nabídky vpravo si můžete vybrat možnosti dostupné pro daný výrobek, který jste vybrali ve spodní nabídce. Zde můžete upravit věci, jako jsou barva a materiál. Nebo přidat něco navíc, jako jsou úchytky. Dokončete místnost. Pracujte s možnostmi Kuchyni dokončete přidáním pracovních desek, podlahy, nábytku do jídelny a rostlin. Dokonce můžete vymalovat stěny tak, aby místnost opravdu odpovídala vzhledu, kterého chcete dosáhnout. Vybírat můžete z nabídky vlevo s označením Jídelny a Dekorace. Přihlašovací uživatelské jméno a heslo si poznamenejte, abyste se později dostali ke svému návrhu a mohli jste jej v obchodním domě proměnit na objednávku. Vaše uživatelské jméno Vaše heslo

10 3 Jakmile Objednejte budete se svým plánem spokojeni, navštivte nejbližší obchodní dům IKEA a obraťte se na naše experty na kuchyně. Projdou společně s vámi váš plán kuchyně a pomohou vám vyřešit všechny nejasnosti. Jakmile budete spokojení, vytvoříte společně objednávku a můžete si novou kuchyni ihned odvézt nebo vám s odvozem rádi pomůžeme. Kontrolní seznam Je potřeba s sebou donést Rozměry vaší kuchyně Vaše přihlašovací údaje do plánovače IKEA Uvažte následující Skříňky, zásuvky a dvířka Dvířka a úchytky Pracovní desky Dřez Baterie Trouba Mikrovlnná trouba Varná deska Digestoř Chladnička/mraznička Myčka Zamyslete se nad službami Měření Instalace Vyzvednutí zboží s dopravou Transportní služba Vyzvednutí zboží s dopravou Služba Vyzvednutí zboží s dopravou se postará o všechny přesuny těžkého nábytku za vás! Podle vašeho nákupního seznamu vám nákup v samoobslužném skladu zkompletujeme a transportní firma vám ho doveze domů nebo do kanceláře. Tuto službu si můžete objednat již od 950, Transportní služba Naše kuchyně jsou navrženy a zabaleny tak, abyste si je mohli domů odvézt sami. Ale pokud chcete, můžeme se o dopravu vašeho nákupu až k vám domů nebo do kanceláře postarat. Tuto službu si můžete objednat již od 350, Finanční služby Nabízíme různé finanční služby, které vám umožní zařídit si domov ještě dnes. Finanční specialisté v IKEA vám pomohou vybrat optimální druh financování podle vašich potřeb. Podrobnosti o podmínkách získáte ve vašem nejbližším obchodním domě IKEA nebo na

11 PRŮVODCE INSTALACÍ 4 Kuchyně INSTalujte IKEA jsou navrženy tak, abyste si je, pokud chcete, mohli smontovat sami. Můžete začít vyzvednutím průvodce instalací kuchyně, kde uvidíte krok za krokem celý proces. Nebo se podívejte na nabídku různých instalačních služeb, které provádí naši zkušení řemeslníci. KUCHYNĚ Průvodce instalací vám poskytne rady a informace o správné instalaci vaší kuchyně. návštěva před instalací Jeden z našich certifikovaných montérů kuchyní provede přípravnou kontrolu, aby montáž nové kuchyně proběhla maximálně hladce. Navštíví vás doma, aby zkontroloval rozměry a plán kuchyně, abyste si byli jisti, že budou objednány všechny potřebné části a vše bude sedět do posledního centimetru. Tuto službu si můžete objednat již od 990, Odvoz a ekologicky šetrná likvidace Ještě před instalací nové kuchyně je potřeba odstranit kuchyni starou a to může být opravdu náročné. Pokud si vyberete službu Odvoz a ekologicky šetrná likvidace, naši montéři vám odmontují starou kuchyni, od kuchyňských skříněk po spotřebiče, a vše odvezou k ekologicky šetrné likvidaci. Tuto službu si můžete objednat již od 260, Instalační služba Naši zkušení montéří zapojí spotřebiče, dřezy a baterie a provedou montáž kompletní kuchyně až po úchytky. Jejich práce je u konce až tehdy, když odvezou k řádné recyklaci všechny obaly. Tuto službu si můžete objednat již od 1 750, (cena zahrnuje dopravu montérů do 10 km od obchodního domu IKEA).

12 Můžete všechno udělat sami. Ale nemusíte. Inter IKEA Systems B.V Občas stačí trocha pomoci, abychom mohli proměnit naše sny ve skutečnost. Proto máme širokou nabídku služeb, které vám pomohou na cestě k nové kuchyni. Možná chcete jen trochu pomoct. Nebo naopak chcete, aby za vás někdo udělal všechnu práci. Ať už je to jakkoli, jsme rádi, že vám můžeme nabídnout všechny potřebné služby. Samozřejmě, že je to tak, že čím víc toho uděláte sami, tím méně zaplatíte. A čím více služeb si objednáte, tím více si posedíte a odpočinete! Měření Nejste si jisti, zda byste zvládli přesné změření? Můžeme vám pomoci. Naše partnerská firma zajistí u vás doma přesné zaměření všech důležitých rozměrů. Poté už jen všechny informace zadáte do plánovače kuchyní IKEA a budete o jeden krok blíže ke své vysněné kuchyni. Instalační služby Při zakoupení nové kuchyně IKEA vám může ušetřit čas profesionální instalace, a to zejména tehdy, když přijde řada na obtížné úkoly, jako je připojení vody a odpadu nebo zapojení spotřebičů. Vybírat můžete mezi kompletní a částečnou instalací. Vyzvednutí zboží s dopravou Služba Vyzvednutí zboží s dopravou se postará o všechny přesuny těžkého nábytku za vás! Podle vašeho nákupního seznamu vám nákup v samoobslužném skladu zkompletujeme a transportní firma vám ho doveze domů nebo do kanceláře. Transportní služba Naše kuchyně jsou navrženy a zabaleny tak, abyste si je mohli domů odvézt sami. Ale pokud chcete, můžeme se o dopravu vašeho nákupu až k vám domů nebo do kanceláře postarat. Finanční služby Nabízíme různé finanční služby, které vám umožní zařídit si domov ještě dnes. Finanční specialisté v IKEA vám pomohou vybrat optimální druh financování podle vašich potřeb. Podrobnosti o podmínkách získáte ve vašem nejbližším obchodním domě IKEA nebo na

INTERNET PRO HROMADNÉ STRAVOVÁNÍ

INTERNET PRO HROMADNÉ STRAVOVÁNÍ INTERNET PRO HROMADNÉ STRAVOVÁNÍ (studijní materiál 2) Obsah 8 Opakování 10 WWW stránky jídelen 12 Jak vytvořit www stránku 14 Hledání na internetu pro pokročilé 16 Internetové objednávky stravy 23

Více

Práce s těmito programy je snadná a brzy zjistíte, že se tvorba webových stránek stane spíše hrou než náročnou prací.

Práce s těmito programy je snadná a brzy zjistíte, že se tvorba webových stránek stane spíše hrou než náročnou prací. Úvod Děkujeme za důvěru v produkty firmy 3D3. Vybrali jste si jeden z nejjednodušších a nejsilnějších nástrojů pro tvorbu webových stránech a internetových obchodů. Vytvořené stránky mohou sloužit vám

Více

Příručka pro uživatele

Příručka pro uživatele Příručka pro uživatele červenec 2015 1 Začínáme...6 V čem vám AffilBox pomůže...6 Registrace...6 První přihlášení...6 Kroky po dokončení průvodce...7 Pokud jste přeskočili průvodce:...7 Přesměrováváme

Více

Úvod. Návod na použití obsahuje tyto kapitoly:

Úvod. Návod na použití obsahuje tyto kapitoly: Úvod Album Maker je produkt používaný pro vytváření digitálních fotoalb, které mají být vytisknuté a svázané do knížky ať už v tvrdých nebo měkkých deskách. Použitím aplikace Album Maker můžete navrhnout

Více

inpage vytváříme webové stránky

inpage vytváříme webové stránky inpage vytváříme webové stránky Stránka 1 inpage vytváříme webové stránky Úvod a poděkování Vítejte ve světě internetových stránek! Pokud jste si dodnes mysleli, že tajemství vytváření hezkých webových

Více

BlackArmor NAS 440/420 Uživatelská příručka

BlackArmor NAS 440/420 Uživatelská příručka BlackArmor NAS 440/420 Uživatelská příručka Uživatelská příručka BlackArmor NAS 440/420 2009 Seagate Technology LLC. Všechna práva vyhrazena. Seagate, Seagate Technology, logo Wave a FreeAgent jsou obchodní

Více

Využití aplikace NetSupport School pro školní prostředí

Využití aplikace NetSupport School pro školní prostředí Využití aplikace NetSupport School pro školní prostředí Vytvořeno v rámci projektu Dotkněte se inspirace Registrační číslo: CZ.1.0.7./1.3.00/51.0046 Autoři: Ludmila Klatovská Petr Kofroň Lenka Mandryszová

Více

Filmy z vašeho života

Filmy z vašeho života Pinnacle Studio Verze 17 Včetně aplikací Pinnacle Studio Plu a Pinnacle Studio Ultimate Filmy z vašeho života Copyright 2013 Corel Corporation. Všechna práva vyhrazena. Respektujte prosím práva umělců

Více

Microsoft Expression Web. Průvodce produktem

Microsoft Expression Web. Průvodce produktem Microsoft Expression Web Průvodce produktem OBSAH Úvod... 3 Představujeme Expression Web... 4 Komu je Expression Web určen... 5 Hlavní ideje Expression Webu... 6 Přehled podle funkcí... 7 Webové stránky

Více

ICT technologie při sebeprezentaci a při výuce. Autor: Ing. Václav Němeček

ICT technologie při sebeprezentaci a při výuce. Autor: Ing. Václav Němeček ICT technologie při sebeprezentaci a při výuce Autor: Ing. Václav Němeček 1 Obsah Obsah...1 Úvodní slovo...2 1. Web úspěšného lektora...3 1.1 Webhosting, doména... 3 1.1.1 Doména... 3 1.1.2 Registrace

Více

4/2013. www.moje-bydleni.com. Vybavení dětského pokoje. Jak bydlet zdravě? Průvodce domácím úklidem

4/2013. www.moje-bydleni.com. Vybavení dětského pokoje. Jak bydlet zdravě? Průvodce domácím úklidem bydlení www.moje-bydleni.com 4/2013 Vybavení dětského pokoje Jak bydlet zdravě? Průvodce domácím úklidem MINIB - to je Efektivní, Ekonomický, Estetický, Ekologický a Elegantní způsob vytápění Proč konvektor

Více

DISTRIBUCE. Efektivita v pohybu

DISTRIBUCE. Efektivita v pohybu DISTRIBUCE Efektivita v pohybu MNOHO ÚKOLŮ V JEDINÉM DNI 2 Nejspíše máte obrovské množství závazků. Musíte stíhat doručit zboží v termínu a udržovat náklady pod kontrolou. Není snadné zajistit, aby vše

Více

Využití ICT při studiu pro studenty se speciálními potřebami

Využití ICT při studiu pro studenty se speciálními potřebami Využití ICT při studiu pro studenty se speciálními potřebami Vladimíra Sehnalová ČÍSLO OPERAČNÍHO PROGRAMU: CZ.1.07 NÁZEV OPERAČNÍHO PROGRAMU: OP VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST PRIORITNÍ OSA: 2 ČÍSLO

Více

Děkujeme za využití našich služeb a vítejte v administraci OpenShop!

Děkujeme za využití našich služeb a vítejte v administraci OpenShop! Děkujeme za využití našich služeb a vítejte v administraci OpenShop! Právě jste našli ideální řešení! OpenShop je jednoduchý na obsluhu a praktický systém ideální pro malé i velké podnikání, moderní a

Více

Základy MS Excelu 2007 jednoduše

Základy MS Excelu 2007 jednoduše Základy MS Excelu 2007 jednoduše Učební texty jsou určeny pro všechny, kteří nechtějí studovat tlusté příručky a přitom se chtějí snadněji orientovat v tabulkovém editoru MS Excel. Právě stručný text,

Více

MOODLE PRO PEDAGOGY. Ing. Jiří Husa, CSc.

MOODLE PRO PEDAGOGY. Ing. Jiří Husa, CSc. MOODLE PRO PEDAGOGY Ing. Jiří Husa, CSc. Praha 2012 2 2 Seznam použitých symbolů 3 Průvodce studiem Cíl studia Shrnutí K zapamatování, důležité Kontrolní otázky Samostatný úkol na PC Informace na internetu

Více

LabelManager Wireless PnP

LabelManager Wireless PnP LabelManager Wireless PnP UŽIVATELSKÝ MANUÁL dymo.com Copyright 2013 Newell Rubbermaid Europe, LLC. Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto dokumentu ani software nesmí být reprodukovány nebo přenášeny

Více

Aktualizace POHODA, release 9500 KVĚTEN 2010

Aktualizace POHODA, release 9500 KVĚTEN 2010 Aktualizace POHODA, release 9500 KVĚTEN 2010 Moje POHODA 1 OBSAH 2 Novinky ve verzi Květen 2010 Ing. Karel Nekuža obchodní ředitel 12 Aktualizace 13 POHODA ONLINE 14 Případová studie 16 POHODA E1 17 Efektivní

Více

TRIFID 2014 STANDARD

TRIFID 2014 STANDARD TRIFID 2014 STANDARD Instalace a nastavení Výpočetní systém pro obchod (c) 2014 TRIFID Software, Vysoké Mýto Rokycanova 114, tel./fax 465 424 587, www.trifid-sw.cz Příručka obsahuje popis instalace a nastavení

Více

Uživatelská příručka k aplikaci Pinnacle Studio 18. Včetně aplikace Pinnacle Studio Plus a Pinnacle Studio Ultimate

Uživatelská příručka k aplikaci Pinnacle Studio 18. Včetně aplikace Pinnacle Studio Plus a Pinnacle Studio Ultimate Uživatelská příručka k aplikaci Pinnacle Studio 18 Včetně aplikace Pinnacle Studio Plus a Pinnacle Studio Ultimate Obsah Dříve než začnete................................. 1 Zkratky a konvence...................................

Více

Obsah 1. Získání obchodní aplikace... 3 2. Pracovní prostředí v obchodní aplikaci Metatrader 5... 7 3. Obchodování..... 35

Obsah 1. Získání obchodní aplikace... 3 2. Pracovní prostředí v obchodní aplikaci Metatrader 5... 7 3. Obchodování..... 35 1 Obsah 1. Získání obchodní aplikace... 3 1.1 Instalace programu... 3 1.2 Registrace demo účtu... 5 1.3 Přihlášení k již existujícímu účtu (demo/real)... 6 2. Pracovní prostředí v obchodní aplikaci Metatrader

Více

Skripta. Informační model budovy v aplikaci Revit Architecture. Revit Architecture

Skripta. Informační model budovy v aplikaci Revit Architecture. Revit Architecture Revit Architecture Skripta Informační model budovy v aplikaci Revit Architecture Simon Greenwold, březen 2004; verzi z let 2005 2007 redigoval David Driver www.autodesk.cz/revitarchitecture www.xanadu.cz/revit

Více

www.tnt.com 0800 xxx xxx Průvodce službami TNT Jednoduchý průvodce, díky kterému můžete své zásilky posílat snadno a rychle

www.tnt.com 0800 xxx xxx Průvodce službami TNT Jednoduchý průvodce, díky kterému můžete své zásilky posílat snadno a rychle www.tnt.com 0800 xxx xxx Průvodce službami TNT Jednoduchý průvodce, díky kterému můžete své zásilky posílat snadno a rychle obsah strana 04 strana 12 strana 24 strana 34 strana 42 strana 46 strana 50 strana

Více

Oficiální uživatelská příručka

Oficiální uživatelská příručka Oficiální uživatelská příručka Linux Mint Hlavní vydání Stránka 1 z 41 Obsah PŘEDSTAVENÍ DISTRIBUCE LINUXU MINT... 3 HISTORIE...3 ÚČEL...3 ČÍSLOVÁNÍ VERZÍ, JEJICH KÓDOVÁ OZNAČENÍ...4 EDICE...5 KDE HLEDAT

Více

1/2014. www.moje-bydleni.com. Moderní interiér ŽIVÉ PLOTY. chrání a zdobí. Stavíme NOVÝ DŮM

1/2014. www.moje-bydleni.com. Moderní interiér ŽIVÉ PLOTY. chrání a zdobí. Stavíme NOVÝ DŮM bydlení www.moje-bydleni.com 1/2014 Moderní interiér ŽIVÉ PLOTY chrání a zdobí Stavíme NOVÝ DŮM JEDNODUCHÉ POŘÍZENÍ PROJEKTU VYBER SI DUM.CZ OBJEVTE NOVÝ JEDINEČNÝ KATALOG RODINNÉ DOMY 2014 katalogy, informace,

Více

Přední světový software pro tisk štítků, čárových kódů, RFID a karet. Začínáme se sadou BarTender Application Suite

Přední světový software pro tisk štítků, čárových kódů, RFID a karet. Začínáme se sadou BarTender Application Suite Přední světový software pro tisk štítků, čárových kódů, RFID a karet. Začínáme se sadou BarTender Application Suite Přehled, instalace, a základní použití (České vydání) Rev. 13.06.20.1541 Czech ii BarTender

Více

MandrakeLinux 9.2. Instalace a jemný úvod do systému

MandrakeLinux 9.2. Instalace a jemný úvod do systému MandrakeLinux 9.2 Instalace a jemný úvod do systému MandrakeLinux 9.2: Instalace a jemný úvod do systému Napsal: Ivan Bíbr, s využitím materiálů firmy MandrakeSoft S.A.,Francie. Odborná korektura: Michal

Více

STUDIJNÍ OPORA MODULU PODNIKÁNÍ NA INTERNETU

STUDIJNÍ OPORA MODULU PODNIKÁNÍ NA INTERNETU P STUDIJNÍ OPOR RA MODULU PODNIKÁNÍ NA INTERNETU Ing. Zdeněk Matúš Ostrava 2011 Název: Autoři: Vydání: Počet stran: Tisk: Vydala: Podnikání na internetu Ing. Zdeněk Matúš první, 2011 68 Vysoká škola podnikání,

Více

AVG 9 Anti Virus plus Firewall

AVG 9 Anti Virus plus Firewall AVG 9 Anti Virus plus Firewall Uživatelský manuál Verze dokumentace 90.25 (23.3.2010) C opyright AVG Technologies C Z, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní obchodní značky jsou majetkem jejich

Více

Manuál programu SendMails

Manuál programu SendMails Strana I Manuál programu SendMails Part I O programu SendMails 1 1 Instalace... 2 2 Registrace... 2 3 Kontakt... 3 Part II Práce s programem 3 1 Způsob... zasílání zpráv 5 Přes SMTP server... 5 Kde získat

Více